.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE WAASMUNSTER VAN 25/07/2009 !!!

    Guy Smet spurt zich naar 16de zege van het seizoen !!!

     

    Smet Guy koers guy 25 juli 2009 waasmunster 009
                           Guy Smet verdiend winnaar te Waasmunster en dat na pech in ronde 11.

    Zaterdag 25 Juli schreven 102 Elites z.c. en Beloften zich in te Waasmunster, zij dienden daarvoor 15 ronden af te leggen of 120 Km.


    Smet Guy koers guy 25 juli 2009 waasmunster 003
                      Het peloton van 102 renners met hier vooraan James Fruytier (Jan Snel).

    Na de gebruikelijke sprinten voor de premies in de eerste ronden was het meteen al koekenbak in ronde 7 want 13 renners kwamen voorop te zitten met name: Guy Smet (Kruibeke), Mario Ickx, Jeroen Das (Kalmthout), Matthias Ongena (Zele), Bart Heirewegh (Hamme), Peter Neels (Kruibeke), Tom De Meyer, Kim Herremans (Schelle), Tony Heirbaut (Belsele), Tim Vercauteren (Belsele), Robby De Roos (Moerbeke), Dennis Smit en Stijn Bruyndonckx. De 13 reden meteen een voorsprong van 30sec bijeen die vrij vlug uitliep naar 1min30sec, het peloton was eraan voor de moeite en mocht gaan spurten voor plaats 14.

    Smet Guy koers guy 25 juli 2009 waasmunster 006
    De 13 koplopers met vooraan Guy Smet met rechts Bart Heirewegh, Tim Vercauteren en Robby De Roos.

    Smet Guy koers guy 25 juli 2009 waasmunster 004
    Het peloton mocht het na 7 ronden al vergeten met hier in beeld Steven Goossens met in zijn wiel Alex Goossens.

    Favoriet Guy Smet was de te kloppen renner vooraan maar plots sloeg in ronde 11 het noodlot toe, er brak een spaak in het voorwiel. Gelukkig kon hij tot vrouwtje lief blijven meerijden in de kopgroep, die intussen klaar stond met een ander voorwiel. Zijn achterstand na het wisselen bedroeg 25sec op de kopgroep maar dat was voor hardrijder Guy Smet geen probleem en binnen de ronde sloot hij terug aan bij de kopgroep. De inspanning die had geleverd mocht wel tellen want tegen 12 renners een achterstand van 25sec goed maken kost ook voor hem enorme krachten.

    Smet Guy koers guy 25 juli 2009 waasmunster 001
                      Guy Smet reed zowaar een gat van 25sec dicht op de kopgroep van 12 renners.

    Bij het ingaan van de voorlaatste ronde kwam er een aanval van Mario Ickx die 3 renners achter zich aan kreeg met name Guy Smet , Matthias Ongena en Dennis Smit. Bij het ingaan van de laatste ronde kregen ze aansluiting vooraan met Mario Ickx maar toen de spurt op gang ging komen sloten nog eens 3 renners aan vooraan met name Tim Vercauteren, Kim Herremans en Robby De Roos. Dus kregen we te Waasmunster een spurt met 7 renners die gewonnen werd door de man van de wedstrijd ‘Guy Smet’ die meteen zijn 16de zege van het seizoen liet optekenen.
    Op de 2de plaats eindigde Dennis Smit voor Tim Vercauteren, Robby De Roos op plaats 6, Kim Herremans 7°, Peter Neels 8°, Bart Heirewegh 9°, Jeroen Das 10° en Tony Herrebaut 12°.

     

     

    Tekst en foto’s : Saffia Vercauteren

    Tekstbewerking : Kenny Janssens

    26-07-2009 om 13:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 16°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Meersmans Bjorn KOP 2009       Smet Guy Jan SNEL 1
              Bjorn Meersmans                                  Guy Smet

    Zaterdag 25/07/2009 - ROTSELAAR (VB) - Interclub - Elite z.c./Beloften - 159 km - 03h39min

    RONDE VLAAMS BRABANT 4°RIT - Aantal deelnemers : 168
    1. BJORN MEERSMANS uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques           

    2. Verbist Evert - Cavale - Van Goethem - Prorace           

    3. Joseph Gregory - Jong Vlaanderen Bauknecht           

    4. Heytens Kees - Soenens Yawadoo Germond op 2" 

    5. Ennekens Stijn - Cavale - Van Goethem - Prorace          

    6. Hamisch Haynes - Team Yawadoo Colba ABM

    7. Penne Frederick - SDC Rogelli CT       

    8. House Cole - Usa National Team        

    9. Baestaens Vincent - Fidea CT          

    10. Avery Clinton - PWS Eijssen Kempisch CT      

    17. Clement Peter uit Zele - Van Eyck Sport  op 6" 

    23. Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen Kempisch CT op 34"            

    46. Penne Stijn - SDC Rogelli CT           

    69. Ongena Thomas uit Berlare - Profel Colossi             

    89. Wielandt Sven uit Beveren - Josan Isorex Mercedes Benz  

    107. Steels Stijn uit Westerlo - Rock Werchter Chocolade Jacques            

    143. Mettepenningen Stijn uit Hamme - MBK Delsol Team           


    25/07/2009 - BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./Beloften - 110 km - 02h35min

    Aantal deelnemers : 83

    1. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC    

    2. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 1’30”

    3. ANNAERT Vincent - MD CT TEAM        

    4. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN

    5. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 1’58”

    6. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    7. VAN DEN HOUTE Sven - VERANDAS WILLEMS

    8. VERMEIREN André - MBK TEAM op 3’10”

    9. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM     

    10. WUYTENS Kim - MD CT TEAM         

    30. PAUWELS Gino uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’40”        


    25/07/2009 - IZEGEM - BOSMOLENS (W) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 46

    1. LIGNEEL Brian - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS           

    2. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS    

    3. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS  

    4. HOORNE Jeroen - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 5”

    5. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    6. MOERMAN Detlef - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 3’00”

    7. VERHELLE Robin - KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW     

    8. DE NAEGHEL Manuel - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE       

    9. VANHILLE Xavier - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    10. VANCOPPENOLLE Wim - NICCA CT - VSV LANGEMARK         

     

    25/07/2009 - LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./Beloften - 117,3 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 78

    1. VYTAUTAS Kaupas - MITSUSCHI-Jartazi        

    2. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 1”

    3. FRANÇOYS Sven - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 20”

    4. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM     

    5. MINNE Stijn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    6. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO     

    7. KRUOPIS Aidis - LITUBEL STAKI PARKET        

    8. TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE    

    9. KAUPAS Gediminas - VILNIAUS SIETYNO SM  

    10. VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    21. VAN OYEN Franky uit Zulte - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 2’12”  

     

    25/07/2009 - WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h52min

    Aantal deelnemers : 102
    1. GUY SMET uit Kruibeke – PWC Jan Snel
    2. SMIT DENNIS - HSC DE BATAAF         

    3. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    4. ICKX Mario - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST     

    5. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM       

    6. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI              

    7. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    8. NEELS Peter uit Kruibeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 6”

    9. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN      

    10. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    11. DE MEYER Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE    

    12. HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC JAN SNEL              

    13. BRUYNDONCKX Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 2’11”

    15. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’46”

    19. STREMERSCH Tom uit Meerdonk - PWC JAN SNEL  

    21. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

    23. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    25. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

    28. BOGAERT Sammy uit Meerdonk - FUSION 

    29. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE   

    30. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    32. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    38. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    39. PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM          

     

    25/07/2009 - SINAAI (O) - Beloften - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 73
    1. GEERINCKX Dieuwer - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW
    2. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM                                     
    3. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT        
    4. LAVA Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
    5. PREVOST Yannick - VAN EYCK SPORT     
    6. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW                                                         
    7. VERMASSEN Jens - ASFRA RACING TEAM
    8. VERRAES Benjamin - DAVO - LOTTO - DAVITAMON                                                             
    9. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES                                                  
    10. VAN COUTER Stein - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW                                                       
    11. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND                                   
    12. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT                             
    13. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL                                                         
    15. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - KSC DENDERSTREEK LABIEKES                                   
    17. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM                                     
    22. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES                                             
    28. GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 2’10”
    30. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                   
    35. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND                                           
    36. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES                                             
    39. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND                             
    41. GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW                    
    43. VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN                   
    45. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM                                               
    47. OTT Stefan uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND                              &

    26-07-2009 om 13:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Van Steenberghen Jori KOP 2009
      Jori Van Steenberghen


    Zaterdag 25/07/2009 - OLSENE (O) - Men Juniors UCI - 122 km - hmin

    OMLOOP HET VOLK - Aantal deelnemers :
    1. SCHOONBROODT Bob -
    JONGE RENNER
            

    2. LEGLEY Matthias - O.O.PARIKE             

    3. MEURISSE Francois - T WALLONIE   

    4. REYNVOET Niels - ISOREX CT           

    5. BRAET Vinnie - OOST WEST CT         

    6. MATHIESEN Christian - GLUD MARSTRAND FESTINA    

    7. VANSTAPPEN Nick - BODYSOL LOTTO MENEN 

    8. BESTER Shaun - SOUTH AFRICAN NAT TEAM   

    9. HAAN Wouter - WILTON CT    

    10. COENEN Dennis - KON BALEN             

    74. DE RIDDER Glenn uit Stekene - DEERLIJK GAVERZICHT        

    84. SCHEIRE Ruben uit Beervelde - AVIA CYCLING        

     

    25/07/2009 - BAZEL (O) - Juniores - 77 km - 01h55min

    Aantal deelnemers : 72

    1. JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    2. DAAMS Eddy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    3. VAN CRAEN Toshoni - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM         

    5. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    6. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM            

    7. VANDERMAST Kevin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    8. BROSENS Werner - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.         

    9. PUTS LAURENT - CT DJ MATIC         

    10. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    14. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    17. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 42”

    20. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    27. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    30. VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN   

    32. MEERSMAN Roy uit Bazel - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    34. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM     

    39. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    41. SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    46. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    49. SMET Bjorn uit Temse - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     


    Lindemann Nigel Bazel 2009
    De kopgroep met links Nigel Lindemann gevolgd door Jonas De Permentier en de latere winnaar
    Jori Van Steenberghen bij het ingaan van de laatste ronde te Bazel.
     

    Foto : Dirk Lindemann 

    25/07/2009 - BORCHTLOMBEEK (VB) - Juniores - 80 km - 02h00min

    Aantal deelnemers : 51

    1. VANDE WATER Alexandre - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    2. VAN SNICK Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. OLIVIER Daan - RRc De pedaalridders

    4. DE VOS Gertjan - AVIA CYCLING TEAM             

    5. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    6. VAN DEN EYNDE Kristof - WSC HAND IN HAND BAAL    

    7. VANDEN EYNDE Arne - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    8. MARTENS Arjen uit Koewacht - WILLEBRORD WIL VOORUIT     

    9. MOORTGAT Benjamin - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    10. DEPASSE Victor - SPRINT 2000 CHARLEROI op 32”

    32. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

     

    25/07/2009 - REKKEM - TRILOY (W) - Juniores - 75 km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 35

    1. ARBLASTER DANIEL - CYCLING TEAM OOST WEST     

    2. VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    3. VANTHOURNOUT Brecht - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV           

    4. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 7”

    5. VANFLETEREN Mathias - CYCLING TEAM WERVIK op 10”

    6. VERSTICHEL Willem - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 14”

    7. VAN DEN ABBEELE Yoakim - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 16”

    8. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’17”

    9. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM         

    10. BEYLS Benoit - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’52”

     

    25/07/2009 - BORCHTLOMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 48

    1. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    2. SPRANGERS BRAM - WVDE JONGERENNER op 43”

    3. VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg          

    4. VAN RIJSBERGEN SIEBE - WILLEBRORDEVOORUIT     

    5. DEMULDER Jonas - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 53”

    6. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 1’46”

    7. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

    8. DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    9. MOMMENS Timothy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL    

    10. PUT Timothy - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"          

    21. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    25/07/2009 - WAREGEM (W) - Nieuwelingen - 70 km - 01h59min

    Aantal deelnemers : 55
    1. VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM                                                                        
    2. DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK                                                                      
    3. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW                                           
    4. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM                                                               
    5. MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.                                                    
    6. HOUFFLYN Miel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW                                                              
    7. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW      
    8. MAERTENS Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’34”
    9. MAES Damon - CYCLINGTEAM OOST-WEST                                                                         
    10. BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW                                                         
    19. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM                                                              
    36. D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’25”                                              
    50. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     
     

    25/07/2009 - EKSEL (HECHTEL-EKSEL) (LB) - Mountainbike - Kids Challenge

    26-07-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    25-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/07/2009 !!!

    vwf


    Proficiat aan GWEN VAN DE VELDE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Van de Velde Gwen KOP 2009              Hoof Roger Kop 2009 1 

             Gwen Van de Velde                                      Roger Hoof

    Zaterdag 25 Juli - ITTERBEEK PEDE

    A-reeks
    1 GWEN VAN DE VELDE (Lokeren)
    2 Van Gijsegem Nico
    3 Maes Peter (Bornem)
    4 Van Haverbeek Frank
    5 Krikilion Stijn
    6 Schelfhout Kristof 7 Vijverman Tim 8 Van Uffel Tom 9 De Peyper Toon 10 Wauters Brett

    B-reeks
    1 Wille Gunter
    2 Saelens Danny
    3 Raes Pascal
    4 De Bondt Dirk
    5 Thomas Rudy
    6 Debroux Gaetan 7 De Vos Gino 8 De Moyer Geert 9 Michiels Peter 10 De Wolf Pascal

    C-reeks
    1 Paridaens Ronny
    2 De Backer Danny
    3 Pitschon Stijn
    4 De Boitselier Willy
    5 Claus Etienne (Hamme) 
    6 Buggenhout Alain 7 Goossens Stefan 8 Verdiest Kurt 9 Heymans Johan 10 Van de Velde Rudy
               
    D -reeks
    1 Van Mol Luc
    2 Pieters Joost
    3 Berwart Rudy
    4 Maes Curt
    5 Denon Alain
    6 De Leeuw Paul 7 Deneef Jozef 8 Claessens Joseph 9 Smet Benny 10 De Caboter Antoine

    E-reeks
    1 Van Goidsenhoven Lucas
    2 Fagot Alex
    3 Ceurens André
    4 Schelfout Freddy
    5 De Ridder Jan
    6 Hellebaut Roland 7 Van den Borre Herman 8 Debecker Omer 9 Maldrie Robert 10 De Romagnoli Eddy

    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Vandenhauwe Etienne
    3 Van de Plas Gaston
    4 Saerens Jozef
    5 Robijns Frans
    6 Allen Michel 7 Coudijzer Theo 8 Dullaert Werner (St.Gillis) 9 Devleeschauwer Gerard 10 De Maeyer Jos

    25-07-2009 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 25/07/2009 - VOORDE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 35’09”

    Aantal deelnemers: 1

    1. DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    JONGENS 12 JAAR -

    Aantal deelnemers: 25

    1. HOUTTEMAN Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST             

    2. NOEL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    3. POTE Leander - K.V.C. DEINZE VZW   

    4. DECOCK Enzo - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    5. VAN DAMME Robbe - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 

     

    MEISJES 13 JAAR – 39’59”

    Aantal deelnemers: 8

    1. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2. DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    3. WERNIMONT Catherine - WK NOORD WEST BRABANT  

    4. HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM           

    5. VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks – 39’58”

    Aantal deelnemers: 13

    1. TEIRLINCK Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2. VAN BOUWEL Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    3. DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM          

    4. RELAES Jacob uit Zwijndrecht - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    5. GARROUSSE Keanu - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks – 40’02”

    Aantal deelnemers: 21

    1. DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    2. VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM             

    3. JOSEPH Thomas - CYCLING TEAM WERVIK     

    4. TIMMERMANS Tom - THOMPSON CYCLING TEAM        

    5. MOENAERT Mathias - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

     

    MEISJES 14 JAAR – 54’57”

    Aantal deelnemers: 3

    1. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    2. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    3. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 54’57”

    Aantal deelnemers: 23

    1. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM        

    2. VAN MOL Caine - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    3. COOLENS Maxime - ISOREX CYCLING TEAM   

    4. COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK  

    5. BLEUS Robin - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE   

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 53’49”

    Aantal deelnemers: 25

    1. WILLEMS Frederick - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    2. VAN DE WALLE Goran - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    3. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI              

    4. BOUTTÉ Jordy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    5. DE COUVREUR Cedric - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"         

    21. D´HOOGE Nicolas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    25-07-2009 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 24/07/2009 - DILBEEK (VB) - Interclub - Elite z.c./Beloften - 11 Km
    RONDE VLAAMS BRABANT 3°RIT TIJDRIT - Aantal deelnemers : 168

    1. Debusschere Jens - PWS Eijssen Kempisch CT in 14'27"

    2. Joseph Gregory - Jong Vlaanderen Bauknecht  op 2”
    3. Laeremans Bart - Van Eyck Sport op 8”
    4. Cordeel Sander uit Stekene - Rock Werchter Chocolade Jacques op 9”
    5. Vanoverberghe Arthur - PWS Eijssen Kempisch CT op 10”
    6. Avery Clinton - PWS Eijssen Kempisch CT op 13”
    7. Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen Kempisch CT op 13”
    8. Lepla Jeroen - Soenens Yawadoo Germond op 14”
    9. Vanroy Glenn - Heist Zuiderkempen op 19”
    10. Heytens Kees - Soenens Yawadoo Germond op 20”
    19. Steels Stijn uit Westerlo - Rock Werchter Chocolade Jacques op 31”
    23. Meersmans Bjorn uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques op 33”
    53. Ongena Thomas uit Berlare - Profel Colossi op 1'04”
    89. Penne Stijn - SDC Rogelli CT op 1'33”
    107. Wielandt Sven uit Beveren - Josan Isorex Mercedes Benz op 1'45"
    125. Clement Peter uit Zele - Van Eyck Sport op 1'59”
    149. Penne Frederick - SDC Rogelli CT op 2'29”
    161. Mettepenningen Stijn uit Hamme - MBK Delsol Team op 3'01”       
     

    24/07/2009 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 59

    1. RUIJGH Rob - Maaslandster 

    2. SAVO Anthony - VC HAUT PAYS - ST GHISLAIN - VERANDAS W op 45”

    3. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    4. ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    5. SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS           

    6. LAHOU Rudy - PAXX - GLOBAL CYCLING            

    7. STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    8. VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    9. VAES Niels - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    10. KERF Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS           

    11. LE BLON Michel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    31. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE
     

    24/07/2009 - MOORSELE (W) - Elite z.c./Beloften - 105,6 km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 39

    1. JUODVALKIS Egidius - LITUBEL STAKI PARKET              

    2. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE 

    3. AKVIK NIKLAS op 10

    4. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE          

    5. DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS op 18”

    6. CLAES Gert - CYCLO-BIKE LIMBURG   

    7. LEFEVER Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV   

    8. DE MEYDTS Sven - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE   

    9. DERYCKE Lorenzo - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS     

    10. VANASSCHE Karim - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE          

     

    24/07/2009 - BAMBRUGGE (O) - Dames Elite - 90 km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 47

    1. D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM     

    2. VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    3. CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL C. T. VZW  

    4. DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 1’17”

    5. ROWSELL Joanna - Team halfords bikehut   

    6. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    7. VERMEIREN Kim - MBK TEAM              

    8. VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK       

    9. DE VUYST Sofie - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    10. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    14. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    22. VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM        

    27. THYS Patricia uit Hoboken - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    29. VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - BENELUX TEAM       
     

    24/07/2009 - LOMMEL-BARRIER (LB) - Amateurs + Masters – 81 km - 01h51min

    Am + Masters A

    Aantal deelnemers: 63

    1. SZEKELY Dennis - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE      

    2. VAN DEN BROECK Glenn               

    3. JANSSEN Giovanni - CYCLO-BIKE LIMBURG   

    4. GEYSEN Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    5. ARITS Steven - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK     

    6. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    7. STEUTEN Roy                     

    8. NIETVELT Bert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    9. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE           

    10. AUWERS Mario - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

                 

    Masters B

    Aantal deelnemers: 31

    1. BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK          

    2. BELIEN Frank - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE         

    3. HOYDONCKX Erwin - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4. HOYDONCKX Peter - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK        

    5. VOS Peter              

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 11

    1. VAN EYNDT Jozef - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE          

    2. VENNEKENS Harry - DAGVERGUNNING           

    3. GEYSELS Wilfried - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    4. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG    

    5. GOVERS Rony - AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    25-07-2009 om 05:03 geschreven door kenny


    24-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD JUNIORES TE STRIJPEN VAN 19/07/2009 !!!

    Terugblik Zondag 19/07/2009

     

    Joeri Persoon solo naar 3de seizoenszege te Strijpen !!!

    Persoon Joeri 19-07-2009 winst 3
                Joeri mocht het gaan uitleggen aan de micro.

    Zondag 19 Juli werd te Strijpen een wedstrijd gereden voor Juniores, 59 renners kwamen aan de start. Joeri Persoon uit Stekene had meteen een goed gevoel in de benen, ondanks een geanimeerde wedstrijd met tal van ontsnappingspogingen reed hij een zeer attente wedstrijd.

    Net als bij zijn twee vorige overwinningen rukte hij zich de laatste ronden los om afgescheiden de aankomst te bereiken.

    Proficiat Joeri met je 3de zege van het seizoen !!!


    Persoon Joeri 19-07-2009 1 winst 3
                           Joeri had ruim de tijd om het zegegebaar te maken.



     

    Tekst en foto’s : Paul Van Vlierberghe

    24-07-2009 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE KLEMSKERKE VAN 23/07/2009 !!!

    Maarten Himpens wint spurt met 3, Guy Smet 3de !!!

     

    Himpens Maarten
              Maarten Himpens

    Donderdag 23 Juli kwamen in het zonovergoten Klemskerke, deelgemeente van De Haan slechts 27 Elite z.c. en Beloften zich inschrijven voor de wedstrijd. De renners kregen een parcours van 112,5 Km voorgeschoteld dat ze in 15 ronden moesten afleggen.

    In ronde 5 vormde zich een kopgroep van 16 renners die luisterden naar de namen: Guy Smet (Kruibeke), Maarten Himpens, Frederik Toortelboom, Dries Vannevel, Steven Thys (Zelzate), Gert Claes, Bram D’Hondt, Pedro Sabo, Jasper Dauw, Mikael Devinne, Pascal Colaert, Kurt Pauwels, Werner Vandromme, Steven Vanmolecot, Bjorn Ryde en Stijn Gidé (Waasmunster).


    Smet Guy koers guy 23 juli 2009 De haan 001
                           De kopgroep van 16 renners met tempobeul Guy Smet aan het commando.

    Maar dit was blijkbaar teveel volk en in ronde 7 sprongen 5 renners definitief weg, dit waren Guy Smet, Maarten Himpens, Steven Thys, Frederik Toortelboom en Dries Vannevel. Ze reden snel een bonus van 20sec bijeen op de 9 achtervolgers waarvan reeds 2 renners de rol hadden moeten lossen met name Stijn Gidé en Bjorn Ryde.


    Smet Guy koers guy 23 juli 2009 De haan 002
                             Guy Smet in het wiel van Maarten Himpens in de kopgroep van 5. 

    De samenwerking vooraan bleef optimaal maar de achtervolgers zaten ook niet stil en in ronde 11 kwam een achtervolgend groepje van 5 renners tot stand met daarin: Pedro Sabo, Mikael Devinne, Bram D’Hondt, Gert Claes en Jasper Dauw. Deze renners kwamen tot op 30sec van de kopgroep en zoals reeds de namen vermelden waren dat ook mannen die in de eerste vlucht hadden gezeten.

    Op 4 ronden van het einde mocht het overblijvend gedeelte van het peloton stoppen wegens te grote achterstand zodat 10 renners de wedstrijd uitreden. De 5 achtervolgers hadden in tussen al gevoeld dat ze niet meer konden aansluiten vooraan en zagen hun achterstand oplopen tot 2 minuten.

    Dus was het uitkijken in de kopgroep wie de wedstrijd naar zijn hand zou zetten.

    Smet Guy koers guy 23 juli 2009 De haan 004
    De laatste ronde konden zich nog 3 renners losmaken zodat deze mochten gaan uitmaken wie de wedstrijd ging winnen.


    De laatste ronde werd er gedemarreerd en 3 renners kwamen voorop met natuurlijk zegekampioen Guy Smet, Maarten Himpens en Frederik Toortelboom. Zij lieten het tot een sprint komen en hierin toonde Maarten Himpens zich de sterkste voor Fredrik Toortelboom en Guy Smet.

    Dries Vannevel werd 4de op 27sec voor Steven Thys en Gert Claes kwam op 2min37 binnen als 6de.

     

     

    Tekst en foto’s : Saffia Vercauteren

    Tekstbewerking : Kenny Janssens

    24-07-2009 om 10:50 geschreven door kenny


    23-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 23/07/2009 - NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./Beloften - 169 km - 03h50min

    KOERS BEECKMAN-DE CALUWE - Aantal deelnemers : 135

    1. DEHAES Kenny - SILENCE - LOTTO    

    2. VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS         

    3. FLAHAUT Denis - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO         

    4. HOOGERLAND JOHNNY                  

    5. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM         

    6. GARDEYN Gorik - SILENCE-LOTTO     

    7. VERVECKEN Erwin - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM        

    8. FONDARD Romain - R.O.MOULINS YZEURE AVE           

    9. HESTER Mark                     

    10. EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM          

    21. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    36. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM   

    43. RENDERS Sven uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR       

    50. ONGENA Matthias uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM          

    86. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 40”   

     

    23/07/2009 - LUBBEEK (VB) – Interclub – Elite z.c./Beloften - 144,8 Km - 03h20min

    RONDE VLAAMS BRABANT 2°RIT - Aantal deelnemers : 184

    1. Vanmarcke Sep - Jong Vlaanderen Bauknecht

    2. Driesen Tony - Cureghem Sportif

    3. Baten Karel - Josan Isorex Mercedes Benz op 4”       

    4. Van Impe Lode - Josan Isorex Mercedes Benz op 6”

    5. Steels Stijn uit Westerlo - Rock Werchter Chocolade Jacques

    6. Van Dijck Kevin – Cavale-Van Goethem

    7. Wielandt Sven uit Beveren - Josan Isorex Mercedes Benz    

    8. Holloway Daniel – Usa National Team op 26”

    9. Dufrasne Jonathan – VC Haut Pays St Ghisl

    10. Vandousselaere Sven - Jong Vlaanderen Bauknecht

    11. Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen Kempisch CT         

    15. Ongena Thomas uit Berlare - Profel Colossi

    54. Penne Stijn - SDC Rogelli CT           

    86. Penne Frederick - SDC Rogelli CT    

    87. Cordeel Sander uit Stekene - Rock Werchter Chocolade Jacques

    98. Meersmans Bjorn uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques

    147. Clement Peter uit Zele - Van Eyck Sport op 58”

    158. Mettepenningen Stijn uit Hamme - MBK Delsol Team op 3’03”

    166. Riemslagh Gianni uit Bornem - SDC Rogelli CT op 7’54”

     

    23/07/2009 - KLEMSKERKE (W) - Elite z.c./Beloften - 112,5 km - 02h39min

    Aantal deelnemers : 27

    1. HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    2. TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 3”

    3. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL       

    4. VANNEVEL Dries - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 27”

    5. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    6. CLAES Gert - CYCLO-BIKE LIMBURG op 2’37”

    7. D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 3’18”

    8. SABO Pedro - KLAIPEDA         

    9. DAUW Jasper - CYCLING TEAM LUTHO           

    10. DEVINNE Mikael - DUNKERQUE LITTORAL      

    19. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 5’40”
     

    23/07/2009 - MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./Beloften - 113,4 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 27

    1. VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO          

    2. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 8”

    3. KAUPAS Gediminas - VILNIAUS SIETYNO SM  

    4. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE          

    5. VANLUCHENE Stijn - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW       

    6. DEBRABANDERE Thomas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 15”

    7. RODENBECK JURGEN - WUNSTDORF 

    8. LAPIERE Ward - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 20”

    9. VANHILLE Xavier - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    10. KERKHOF Stefaan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV       

    18. VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 3’50”

    23-07-2009 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/07/2009

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 17°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G !!!

     

    De Veerman Walter 05    Dullaert Werner KOP 2009
           Walter De Veerman                   Werner Dullaert


    Donderdag 23 Juli 2009 - LAARNE


    Categorie AB:
    (39 dln)

    1.Andy De Backer (Denderleeuw, winnaar cat. A)

    2.Eric Vereecken (Hulst, winnaar cat. B)

    3.Franky Weemaes (Melsele B2)

    4.Peter De Corte (B3)

    5.Kris Herremans (A2)

    6.Patrick Vanmaeckelbergh (A3) 7.Nico De Schepper (Dendermonde B4) 8.Bart Van Den Wyngaerd (A4) 9.Daniel Hertogh (A5) 10.Gunther Cuylits (B5) 11.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B6) 12.Paul Rooseparck (A6) 13.Alex Goossens (Vrasene B7) 14.Tom De Meyer (A7) 15.Ben Leukemans (A8) 16.Andy Van Eesbeeck (B8) 17.Jonas De Vlieger (A9) 18.Fabien Hanssens (B9) 19.Christophe Schelfhout (B10) 20.Kristof De Baets (A10) 21.Stefaan Hermans (B11) 22.Kevin Vleurinck (A11) 23.Sammie De Vriendt (A12) 24.Sjacco Matthijs (B12) 25.Jonas Pfaff (Beveren A13) 26.Rudi Rabout (Heinkenszand B13) 27.Kurt Heyman (Bazel B14) 28.Filip Troubleyn (Temse A14) 29.Nic Maes (B15) 30.Steven Augustyns (A15)

    Categorie CD:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    3.Nico Debaes (Desselgem C2)

    4.Karel De Ravet (D2)

    5.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3)

    6.Alain Bogaert (C3) 7.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D4) 8.Luc Puimege (C4) 9.Ko Harms (D5) 10.Dominique Felde (C5) 11.Etienne Claus (Hamme C6) 12.Matti De Baat (C7) 13.Kris Schockaert (C8) 14.Geert Roose (C9) 15.Eric Van Steenberghe (D6) 16.Henri De Decker (D7) 17.Lieven De Meerleer (D8) 18.Rudy Van De Velde (D9) 19.Ronald De Scheemaeker (D10) 20.Martin Surmont (C10) 21.Freddy Dhooge (C11) 22.Françus Van Gorp (C12) 23.Alain Mortier (D11) 24.Patrick De Smet (D12) 25.Danny Van Hoof (C13) 26.Patrick Tas (C14) 27.Franky Boel (C15) 28.Eric Slock (C16) 29.Luc Van Den Steen (D13) 30.Eddy Nachtergaele (C17)

    Categorie E/E+:

    1.Joseph Devits (Geraardsbergen, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Harmel Van Den Bossche (E3)

    4.Maurice Van Speybroeck (E4)

    5.Ronny Cosijn (E5)

    6.Rudy Taelman (Smetlede, winnaar cat. E+) 7.Tony Baudonck (+2) 8.Wim De Coninck (E6) 9.Guy Van Severen (+3) 10.Marc Couckuyt (E7) 11.Johan Vervondel (+4) 12.Richard Vermeersch (+5) 13.Pedro Pollefliet (E8) 14.Siegfried Van Overberghe (E9) 15.Alain Goossens (E10) 16.Philippe Lacquet (E11) 17.Antoine Van Geluwe (+6) 18.Philemond Delgouffe (+7) 19.Peter Van Kerckhove (+8) 20.Guy Dhaese (+9) 21.Joeri De Cock (E12) 22.Nico Van Den Bossche (E13) 23.Erwin D'Hondt (E14) 24.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +10)

    Categorie F1:

    1.Jozef Vermeylen (Molenbeek-Wersbeek)

    2.José Hoebeke

    3.Jozef Deneef

    4.Patrick De Backer

    5.Paul Hunninck

    6.Bart Delagrange 7.Helmuth Tas 8.Dirk De Cauwer (Hamme) 9.Wim Van Den Heuvel 10.Donald De Vlieger 11.Laurent De Vos 12.Luc Verkinderen 13.François Coppers 14.Ronny Goethals 15.Rudy Lammens 16.Herman Van Den Borre 17.Kurt Wille 18.Jean-Pierre Pollefliet 19.Eddy Van Den Abeele 20.Jos Lissens

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik)

    2.Firmin De Zutter

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.Theo Coudyzer

    5.José Dezegher

    6.Adriaan Van Ginderdeuren 7.Ludo Opdebeek 8.Kees Sebrechts 9.Luc Snels 10.Roland Van Imschoot 11.Roger Den Tijn 12.Adri Van Loon 13.Henk Bolle 14.Mike Allen 15.Noel Rogge 16.Luc Meheus 17.Hervé Verstuyft 18.Eric Stevens

    Categorie G:

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas)

    2.Roger Van Den Eede

    3.Joseph D'Hont

    4.Willy Roels

    5.Julien Vyvey

    6.Will Leurs 7.Eric Roels 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Roger De Breuker 10.Arnold De Muynck 11.Michel Bousard 12.Freddy De Blick (Beveren) 13.André Bogaert 14.Etienne Van Hecke 15.Mark Heyndrickx 16.André Syvertsen (Stekene) 17.Roy Rhodes 18.Luc De Cock 19.Ko Tolhoek 20.Roger Verschraegen (Lochristi) 21.François De Schepper 22.Jaak Nijs 23.Luc Van Robbroeck

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Guus Schuller

    4.Jozef Geerts

    5.Lucien Van Impe

    6.Donné Neckebroeck 7.René Colman (St.Niklaas) 8.Jean-Pierre Heirman 9.Daniël Nuytinck 10.Peter Ryalls 11.Leon De Rick 12.Jack Watson 13.Jean-Pierre Pepermans 14.Clement De Smedt 15.Jan Van Boxtel 16.Willy Vereecken 17.René Van Reeth 18.Edward Battersby 19.Germaine Meulders 20.Leon Vervaet 21.Jef Verheyen 22.Jozef Lambrechts 23.Leopold Van Havermaet 24.David Watson

    23-07-2009 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE WESTROZEBEKE VAN 22/07/2009 !!!

    Guy Smet zet goede form om in 15de zege te Westrozebeke !!!

     

    Smet Guy koers guy 22 juli 2009 westrozebeke 007
                                         Iedereen op de foto met zegekoning Guy Smet.

    Woensdag 22 Juli zakten de Elite z.c. en Beloften af naar het Westvlaamse Westrozebeke, 48 deelnemers schreven zich in voor de 114 Km die in 17 ronden werd afgelegd.

    De start moest nog gegeven worden of 1 renner diende al verstek te laten met name Guy Van Broekhoven, hij had materiaalpech en de plaatselijke fietsenmaker kon het heuvel niet herstellen.

    Spijtig voor de verre verplaatsing die Guy had gemaakt naar het verre Westrozebeke.


    Smet Guy koers guy 22 juli 2009 westrozebeke 001
                                            Ontstaan van de kopgroep van 12 renners in ronde 10.

    De wedstrijd zelf had een zeer bedrijvige aanloop met in de hoofdrol Thomas Chamon die al vroeg het hazepad had gekozen. In die eerste 5 ronden veranderde het achtervolgingswerk op Chamon voordurend maar het was wachten tot ronde 10 voor er een echte serieuze kopgroep ontstond. Deze bestond uit Thomas Chamon, Guy Smet (Kruibeke), Thierry Declercq, Jelle Wallays, Kristof Dereeper, Tomas Mice, Bart Kuypers, Charlie Blondeel, Bram Buyse, Kevin Glorie, Wim Mostaert en Stefaan Huyghe.

    Smet Guy koers guy 22 juli 2009 westrozebeke 002
                                      De kopgroep van 7 met Guy Smet die het commando bepaald.

    De samenwerking was niet optimaal en 2 ronden later brak de groep vooraan in 2 stukken met als gevolg 7 leiders die luisterden naar de namen: Guy Smet, Thierry Declercq, Jelle Wallays, Thomas Chamon, Kristof Dereeper, Tomas Mice en Bart Kuypers. Zij draaiden wel goed rond vooraan met als gevolg dat hun bonus snel opliep naar meer dan 1 minuut. De achtervolgende groep werd terug gegrepen door het peloton dat uiteindelijk 2 minuten later zou binnenkomen.


    Smet Guy koers guy 22 juli 2009 westrozebeke 003
                                         Guy Smet solo met nog maar liefst 20 kilomter te gaan.

    Zegekampioen Guy Smet ontbond zijn duivels in ronde 14 en trok er solo op uit met nog 20 kilometer te rijden. Toch was het beuken en knokken voor iedere seconde want de 6 achtervolgers gaven zich zomaar niet gewonnen, met ingaan van de laatste ronde had Guy Smet amper 15 sec voorsprong en was alles nog te doen voor de overwinning. Toch was het Guy Smet die alleen binnen kwam maar de 6 achtervolgers waren zo dicht genaderd dat hij geen tijd had om de handen in de lucht te steken.

    Maar de winst was binnen en zege nummer 15 staat op de tabellen met alweer een krachttoer van jewelste. Thierry Declercq won de spurt voor de 2de plaats voor Jelle Wallays.

     

     

    Tekst en foto’s : Saffia Vercauteren

    Tekstbewerking : Kenny Janssens

    23-07-2009 om 16:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG BK MTB TE MALMEDY !!!

    Robby De Bock behaald 12de plaats bij de Beloften in het BK te Malmedy !!!

     

    De Bock Robby Aktie 2009

    Met getemperde verwachtingen kwam Robby De Bock uit Melsele in het modderige Malmedy aan de start, een verkenningsrondje had duidelijk gemaakt dat dit een ware slijtageslag zou worden, zowel voor biker als materiaal. Hij bracht alvast extra spanbandjes aan rond de draaishifters.

    De start ging vlot en hij schoof bij de eersten de startklim op, degenen met podiumambities waanden zich even koning der berggeiten en stoven ervandoor. Robby besloot rustig te starten, al kwam hij in de eerste afdaling door een concurrent al ten val en zou als 16de de finish een eerste maal passeren. Robby De Bock : “Ronde twee ging volgens plan, opschuiven, ik halveerde mijn positie en streed vrij vlot voor plaats 8. In de derde ronde ging een gedubbelde voor mijn wiel liggen dus ook ik mocht de koprol maken, resultaat was een pijnlijke wonde aan mijn edele delen en een stijve bil. Even temporiseren dus, het klimmen verliep stilaan moeilijker en de laatste twee rondes waren een stille afgang. Eén voor één passeerden ze mij, ik was blij dat ik de hellingen nog fietsend opraakte en beneden de afdalingen nog op het zadel zat. Uiteindelijk finishte ik op een twaalfde plek bij de beloften, dan nog te bedenken dat enkele betere beloften uitvielen. Een top15 is ronduit droevig voor mijn capaciteiten. Ach, het seizoen is nog lang, en mijn ambities zijn nog hooggespannen…..

     

     

    Extra info over een komende stage in de Vogezen, mijn WK-deelname, mijn verdere seizoensdoelen en zoveel meer kan je vinden op zijn website.

     

    Tekst : Robby De Bock

    23-07-2009 om 16:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN HET VANOMOBIL MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    Vanomobil team behaald op BK top 10 en 20 plaatsen !!!

     

    Afgelopen weekend van 18 en 19 Juli waren heel wat Vanomobil Bikers aan de slag op het BK te Malmedy.

     

    Zaterdag kwamen de FUN renners en de MASTERS aan de beurt. Bij afwezigheid van Davy Huygens en David Hayen waren alle ogen gericht op Xavier Alleman. Xavier reed een verstandige wedstrijd zonder risico's te nemen op het gevaarlijke parcours en eindigde op een mooie 21ste plaats.

     

    Bij de Masters 1 kwamen Davy Thienpont (St.Gillis) en Filip Van Hecke (Stekene) aan de start. Filip nam een vrij goede start en kwam na de startronde rond de tiende plaats door. Davy volgde even verderop. Uiteindelijk kwam Filip als 8ste over de streep en Davy als 19de. Een resultaat waar beiden vrede mee konden nemen gelet op het aantal deelnemers!

     

    Vanomobil BK 2009 2 Vanomobil BK 2009 3
                                                                              Filip Van Hecke
             

    Vanomobil BK 2009 7 Vanomobil BK 2009 6 Vanomobil BK 2009 4

    Zondag was het de beurt aan o.a. Annelies Derveaux bij de Dames jeugd. Annelies reed een sterke koers maar kwam halfweg zwaar ten val. Gelukkig kon ze verder rijden en eindigde knap als 4de, net naast het podium.

    Vanomobil BK 2009 1
                           Annelies Derveaux


    Bij de Juniores verbaasde Jeroen Van De Vijver (Eksaarde) vriend en tegenstander! Jeroen reed een héél sterke koers en kwam als 9de over de meet, voor heel wat andere favorieten!

    Van de Vijver Jeroen BK 2009
                             Jeroen Van De Vijver


    Bij de Beloften reed ons veldrittalent Michiel Dieleman (Hamme) zijn allereerste MTB koers en dat op een omloop zoals Malmédy !. Michiel deed het voortreffelijk en eindigde als 20ste !

    Vanomobil BK 2009 11  Vanomobil BK 2009 8 Vanomobil BK 2009 9


     



    Tekst en foto’s : Filip Van Hecke

    23-07-2009 om 12:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 15°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy Jan SNEL 1
                    
    Guy Smet

    Woensdag 22/07/2009 - WILSELE (VB) – Interclub -  Elite z.c./Beloften - 146 km - hmin

    RONDE VLAAMS BRABANT 1°RIT - Aantal deelnemers : 183

    1. Debusschere Jens - PWS Eijssen Kempisch CT          

    2. De Boeck Jef - Rock Werchter Chocolade Jacques      

    3. Cocquyt Nicky - Rock Werchter Chocolade Jacques     

    4. Vanmarcke Sep - Jong Vlaanderen Bauknecht           

    5. Vermeiren Tom - MBK Delsol Team   

    6. Laeremans Bart - Van Eyck Sport       

    7. Vandousselaere Sven - Jong Vlaanderen Bauknecht  

    8. Meys David - Scott Usa CT      

    9. Heytens Kees - Soenens Yawadoo Germond  

    10. Driesen Tony - Cureghem Sportif     

    21. Cordeel Sander uit Stekene - Rock Werchter Chocolade Jacques     

    23. Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eijssen Kempisch CT         

    32. Wielandt Sven uit Beveren - Josan Isorex Mercedes Benz  

    42. Penne Stijn - SDC Rogelli CT           

    66. Penne Frederick - SDC Rogelli CT    

    75. Clement Peter uit Zele - Van Eyck Sport       

    107. Ongena Thomas uit Berlare - Profel Colossi        

    110. Meersmans Bjorn uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jacques 

    118. Steels Stijn uit Westerlo - Rock Werchter Chocolade Jacques         

    151. Mettepenningen Stijn uit Hamme - MBK Delsol Team       

    167. Riemslagh Gianni uit Bornem - SDC Rogelli CT       
     

    22/07/2009 - DEINZE (O) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h31min

    Aantal deelnemers : 91

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    3. MINNE Stijn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    4. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC    

    5. VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    6. HUYVAERT Tom - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    7. VERHAEGEN Christophe - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 36”

    8. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT op 42”

    9. DE VRIESE Stijn - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 1’08”

    10. DE MEYER Pieter - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    19. DE WILDE Steven - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’23”           

    28. PAUWELS Gino - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT    

    36. BONNAERENS Andy - RUDYCO CYCLING TEAM         

     

    22/07/2009 - KERKSKEN (O) - Elite z.c./Beloften - 118 km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 42

    1. GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    2. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3. MARTENS Valentijn - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 21”

    4. HAERS Joris - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 26”

    5. BEECK Chris - ATOMIC BROOKS CYCLE CLUB op 38”

    6. DE NAEGHEL Manuel - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 42”

    7. ANNAERT Vincent - MD CT TEAM op 45”

    8. PATTYN Karel - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 1’25”

    9. REMORY Stijn - VAN EYCK SPORT op 3’54”

    10. GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    13. PEIRSMAN Davy uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 12’10”

    26. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

     

    22/07/2009 - WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./Beloften - 113,9 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 48

    1. GUY SMET uit Kruibeke - PWC JAN SNEL   

    2. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 2”

    3. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    4. CHAMON Thomas - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    5. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO     

    6. MICE Tomas - VILNIAUS DSK 

    7. KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 40”

    8. LEFEVER Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’00”

    9. BUYSE Bram - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW     

    10. VANHILLE Xavier - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
     

    22/07/2009 - BISSEGEM (W) - Juniores - 88 km - 01h55min

    Aantal deelnemers : 43

    1. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. VINDEVOGHEL Brecht - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    3. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    4. BOHEZ Sven - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK            

    5. SPIESSENS Kenny - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE           

    6. ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE     

    7. PERMENTIER Jonas uit Sinaai - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN  

    8. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW   

    9. PROVOST Stijn - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 12”

    10. SELS Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   

    26. VAN DE VIJVER Jeroen uit Eksaarde - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM       

     

    22/07/2009 - OPWIJK (VB) - Juniores - 97 km - 02h19min

    Aantal deelnemers :

    1. VAN HOLDERBEKE Mathias - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE          

    2. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 44”

    3. VAN DE WAETER Sean - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"           

    4. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM op 1’44”

    5. BAELE Bart  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    6. PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2’01”

    7. VERHAEGEN Ben - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    8. MAES Tom - THOMPSON CYCLING TEAM         

    9. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’18”

    10. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    16. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    21. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    23. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

    41. SMET Steven uit St.Pauwels - ASFRA RACING TEAM

    23-07-2009 om 11:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag
    22/07/09 - BOUSSU BOIS – Juniores -  01h34min
    1. CROMBEZ Thomas
    (SPRINT 2000 CHARLERO)
    2. SERVOTTE Benoît
    (SPRINT 2000 CHARLERO)
    3. VANNESTE Evert
    (JONGE RENNERS ROES)
    4. CORNET Joris
    (VC HAUT PAYS - ST GH)
    5. POULEUR Nicolas (FRA / US RONCQOUISE) op 10”
    6. CONITE Vincent
    (FRA / EC FEIGNIES)
    7. VERMEIRE Sébastien
    (VC HAUT PAYS - ST GH)
    8. LOMBAERT Stijn
    (JONGE RENNERS ROES) op 4’05”
    9. DOPCHIE Kevin
    (LOTTO-PREDICTOR-VC A) op 7’50”
    10. DE WINTER Ludwig
    (VC HAUT PAYS - ST GH)
    12. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten 
    (DCM-GB VORSELAAR CYC) op 10’00”

    22/07/2009 - BISSEGEM (W) - Dames Jeugd - 56,5 km - 01h21min

    Dames Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 29

    1. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    2. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3. VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW op 13”

    4. COMMEYNE Elke - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    5. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6. DELAMEILLEURE Mieke - JONGE RENNERS ROESELARE

    7. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    8. DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW           

    9. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    10. VANHOORNE Ellen - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE    

    28. DERVEAUX Annelies - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM        

     

    Dames JUNIORES

    Aantal deelnemers: 24

    1. CORBETT MICHELLE                      

    2. BRASPENNINCX SHANNE - DE JONGE RENNER op 13”

    3. STEGINK Ymke - RESTORE CYCLING  

    4. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS          

    5. BREYE Joke - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    6. KOWALCZYK Kelsey - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    7. POST JERMAINE                

    8. BERTON Fatima - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    9. VANDENBERGHE Astrid - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE    

    10. DALTON DANIELLE - ZULULAND CYCLING     
     

    22/07/2009 - MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 36

    1. VAN KOEVERINGE GEORGE - THEO MIDDELKAMP     

    2. POLAK ROBERT - TWCPIJNENBURG op 11”

    3. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 20”

    4. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE          

    5. BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE      

    6. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    7. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST            

    8. BLOK Peter            

    9. BEKAERT Jan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10. VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
     

    22/07/2009 - OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 56 km - 01h22min

    Aantal deelnemers : 41

    1. WOUTERS Lennaert - NICCA CT - VSV LANGEMARK    

    2. GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 36”

    3. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 38”

    4. THYSSEN Arno - WK NOORD WEST BRABANT   

    5. GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT    

    6. LA ROSE Grégory - GKV CYCLING TEAM        

    7. DELFOSSE Florent - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE    

    8. DE CAERLE Gino - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    9. POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    10. VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL   

    14. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM  

    21. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    32. SMET Cedric uit - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    22/07/2009 - STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h43min

    Aantal deelnemers :

    1. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE   

    2. TRAN Sébastien - TEAM NATACHA op 1’36”

    3. SCHOTTE Kevin - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"       

    4. DEMULDER Jonas - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"    

    5. TOUQUET Joren - CYCLING TEAM WERVIK      

    6. DE MEESTERE Martijn - TIELTSE RENNERSCLUB          

    7. VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 14’00”

    8. VERBEKEN Cedric - CYCLINGTEAM OOST-WEST          

    9. DEMEYER Jelle - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM
     

    22/07/2009 - WIELERCENTRUM WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers :

    23-07-2009 om 11:18 geschreven door kenny


    22-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK WEDSTRIJDEN TE TIELRODE !!!

    TERUGBLIK NAAR TIELRODE

     

    MORENO HOFLAND EN MATTHIAS VAN DE VELDE OP DE ERELIJST !!!

     

                        PRJUL 22 TIELRODE ranch hulde
    Voor Moreno Hofland werd ‘Vlaanderen Feest” ook weer een wielerfeest want hij won zijn 14de wedstrijd.
    Hugo Maes met de Vlaamse vlag in de hoogte en Jan Bogaert in het Vlaamse geel!


    Schepen Hugo Maes kan deze maand Juli terugblikken naar schitterende resultaten van zijn initiatief om in Tielrode de wielersport een heropleving van de wielersport te bezorgen. Weliswaar kreeg de nieuwelingenkoers op zondag veel te weinig deelnemers maar Hugo zocht al onmiddellijk naar nieuwe mogelijkheden om volgend jaar toch méér vertrekkers te bekomen.

     

            PRJUL 22 TIELRODE ranch inschr
    Aan de inschrijvingstafel in De Ranch. Vlnr: Johan De Wolf, Yves Klinckaert, Hugo Maes en William Vettenburg.

    De junioreskoers “Grote Prijs De Ranch” in de Ruisstraat was tevens een activiteit in het kader van “Vlaanderen Feest” en daar hangt wel wat financiële steun aan vast. Hugo Maes kan bij de organisatie rekenen op technische ondersteuning van Wielerbelangen Temse, de club die de aankomst van de 3de rit in de Ronde van België op hun naam hadden.

                          PRJUL 22 TIELRODE ranch reus
    Twee reuzen: Den Toeter en Hugo Maes die reuzenwerk verricht ten bate van de wielersport in Tielrode.


    In de Ruisstraat verschenen 81 juniores aan de start en bij hen zowaar ook drie Duitsers. Dat komt niet zo veel voor. Het programma bood 11 ronden aan met telkens de beklimming van de Ruisstraat die naar het einde toe voor heel wat renners een kuitenbijter werd.

    Een rijk element in deze Grote Prijs vormden de 5 premies van 20 euro. Een rijke bijverdienste! Jori Van Steenberghen pakte de eerste en ging meteen door en na de 3de ronde had hij 18 seconden. Maar dan begreep hij wel dat het nog veel te vroeg was en er kwam trouwens ook niemand om mee te helpen. Alles kwam weer samen.

     

    PRJUL 22 TIELRODE ranch hofanpermentier
                        
    In de 5de ronde gaven Moreno Hofland en Jonas De Permentier de toon aan.

    Toch was het werd een Nederlands getinte wedstrijd. Daar zorgde eerst en vooral Jurrin Bosters voor die premies pakte en vooraan bleef fietsen. Ook Jonas De Permentier (Sinaai) draaide erg vlot mee in de voorste gelederen. Het was toch de sterke Nederlander Moreno Hofland die het gebeuren bekeek als een generaal en toen er wat werd opgezet, was hij paraat. De nu genoemde namen gaven een vlucht in de 5de ronde ook gestalte. Een vijftal werd vervolledigd met de Turnhoutenaar Stef Van Zummeren en Nederlander Daan Meijers. Deze laatste moest in de 7de ronde wel lossen.

    Moreno Hofland ging na een premie van 20 euro nog eens alleen door ook maar hij liet zich “terugpakken” zodat het viertal Hofland-Bosters-De Permentier-Van Zummeren weer compleet was. Omdat achter hen fel werd gestreden, o.a. ook door de Hudikorenner Steven Hens (Kruibeke), hadden de vier in de 9de ronde toch nog maar 24 sec voorsprong.

    Jori Van Steenberghen zoefde nog weg uit het peloton en we vonden het wel jammer dat hij de goede vlucht had gemist, want is hij mee vooraan, dan moet met hem zeker rekening gehouden worden.

    Opvallend in de Ruisstraat was toch dat twee renners hun ketting middendoor stampten: de Duitsqer André Kruger en Ruben Verliefde uit Herzele.

     
    Toen de vier leiders aan de voorlaatste ronde reden bedroeg hun voorsprong toch maar 20 sec op negen achtervolgers. Maar mannen als Hofland, De Permentier, Bosters weten wel wanneer ze een tandje bij moeten steken. Meer zelfs, Hofland duldde geen gezelschap meer en reed in de laatste ronde zijn gezellen op achterstand.


    PRJUL 22 TIELRODE ranchaankomst
                             Moreno Hofland zegevierend over de streep.


    Zo kwam hij als winnaar boven in de Ruisstraat met een voorsprong van 15 sec. Voor de 2de plaats tekende zijn landgenoot Jurrin Bosters met een duidelijk betere sprint voor Van Zummeren en Jonas De Permentier werd knap 4de en redde de Wase eer. Op een halve minuut pakte nog een Nederlander de 5de plaats (Jesper Schipper) en Jori Van Steenberghen eindigde 6de.

    En wat deden die Duitse renners? De beste was Nicolas Grobel als 29ste en Sebastian Wichterich werd 31ste. De wedstrijd werd gereden aan een gemiddelde van 40,661 km/u.

     

    Moreno Hofland was in het begin van dit seizoen tuk om zoveel mogelijk koersen te winnen. Nu hij in Tielrode al met zijn 14de stond, kijkt hij er eigenlijk niet meer naar uit: “Ik zie wel hoe ver ik kom”, zegt hij “Maar liefst zoveel mogelijk.”

    In ons land is de Nederlander, net als zijn broertje Fausto die bij de nieuwelingen rijdt, een trouwe gast. Logisch want de Hoflands wonen vlak bij de grens. Moreno legt er ook de nadruk op dat het in Belgenland “mooier” koersen is.

    -“Bij ons zijn het heel kleine rondjes en bovendien zijn er hier in België heel wat renners die je niet kent. En dat is ook leuk.” De beklimming van de Ruisstraat nam Moreno Hofland er met de glimlach bij. “Na een paar ronden voel je het wel maar het ging wel goed en heb mijn best gedaan om de bergprijs te winnen.”


                    PRJUL 22 TIELRODE ranchjanbogaert
    Klaar met de bloemen: Ex-prof Jan Bogaert die zelf als renner een paar honderd keer de bloemen in ontvangst mocht nemen.

     


    21 NIEUWELINGEN

     

    Matthias Van de Velde behaalt 2de zege !!!

     

    PRJUL 22 TIELRODE NIE hulde
         Winnaar Matthias Van de Velde en links broer Thomas die bij de aspiranten knap werk levert.


    Wanneer er meer dan tien wedstrijden voor nieuwelingen zijn op één dag, dan is de kans wel groot dat hier of daar een organisator weinig deelnemers mag verwelkomen. Dat gebeurde deze keer in Tielrode voor de Grote Prijs Aannemingen Cordeel. Slechts 21 schreven in waarvan 13 eerstejaars. Jongens die nog veel kracht moeten aankweken en vooral ervaring opslaan. Nochtans ging die stelling niet op voor elke renner. Eerstejaars Matthias Van de Velde uit Hamme, werd in februari 15 jaar. De manier waarop hij zich in Tielrode in de kopgroep plaatste en vooral de manier waarop hij de koers afwerkte, liet niet zien dat hij maar aan zijn eerste nieuwelingenseizoen bezig was. Het werd een schitterende overwinning voor hem.

     

    PRJUL 22 TIELRODE NIE blauwe garde
    Bij de 21 nieuwelingen was de “blauwe garde” van Hoop op Zegen Beveren opvallend aanwezig.


    Er moesten 16 ronden worden gereden en dan ook evenveel keer op de uiterst steile Kerkstraat. Wat een opdracht! De jongeren konden eens tonen of ze klimtalent in huis hadden. Jammer toch voor de Sint-Niklazenaar Falco De Wilde dat hij niets kon bewijzen want in de eerste ronde al kreeg hij reeds en val en een lekke band aangeboden in één pakket. Dus, opgave.

    Op dat ogenblik voerde de Zelenaar Keanu Czech reeds een forse aanval uit en Stephen Cuyken en Stef Wauters reageerden gepast en herstelden. Maar het bleef er aanvallen geblazen en Czech reed weer mee toen de Waal uit Namen, Christopher François, Stef Wauters (Buggenhout) en eerstejaars Yentell Huyghe (Kruibeke) en Matthias Van de Velde de kopgroep begonnen te vormen.


    PRJUL 22 TIELRODE NIE 4leiders
    De vier uitblinkers: Keanu Czech, Stef Wauters, Matthias Van de Velde en Christopher François.
    In de verte zien we Stephen Cuyken die probeert baan te sluiten.


    Wie niet mee was heette Stephen Cuyken, één van de grote favorieten. Hij reageerde al onmiddellijk met Tom Bosmans uit Wilrijk. Die twee vochten als leeuwen om vooraan te geraken maar uiteindelijk zorgden kettingproblemen er voor dat de Nieuwkerkenaar nooit vooraan geraakte.


    PRJUL 22 TIELRODE NIE cuykenachterv
         Stephen Cuyken in volle achtervolging maar kettingproblemen hielden hem tegen.


    Voor Huyghe werd het in de kopgroep ook wat te zwaar en hij loste zodat ze met vier overbleven: Keanu Czeck, Stef Wauters, Matthias Van de Velde en Christopher François. Omdat in de achtervolging door Cuyken en daar achter door het duo Bosmans-Huyghe geen successen waren weggelegd, wisten de vier leiders al met grote zekerheid dat één van hen de bloemen zou pakken.

     

    PRJUL 22 TIELRODE NIECuyken5depl
    Een ontgoochelde Stephen Cuyken werd vroegtijdig uit koers genomen maar hij werd wel 5de.


    Op een paar ronden van het einde werd de voorsprong van de leiders zo groot, dat al de anderen uit koers moesten genomen worden. Met vier werd dus uitgereden. In de laatste ronde werd bij de vier niets ondernomen om alleen weg te geraken. Ze kozen dus voor de spurt. Het werd een prachtig kijkstuk, waar we eerst Keanu Czech in beeld kregen maar dan kwam Matthias Van de Velde naar voor gevlogen. Niet te geloven dat er zoveel kracht in die slanke benen zit. Maar veldrijden en mountainbiken hebben hem daarbij zeker baat gebracht. Hij verwees nu Stef Wauters naar zijn zoveelste ereplaats. Christopher François werd 3de en Keanu Czech kreeg plaats 4. Matthias won zijn 2de koers.

     

    PRJUL 22 TIELRODE NIE felicitaties
                                                        Hartelijke felicitaties na afloop.


    Een babbeltje slaan met Matthias Van de Velde is eigenlijk een verademing. Hij is een vlot verteller met aandacht voor de essentie van het gebeuren. Hij verduidelijkte hoe de definitieve vlucht tot stand kwam nadat de Waal Christopher François op de helling van de Kerkstraat versnelde en Matthias niet aarzelde om mee te gaan.

    Zó begon het want de andere drie sloten aan maar later kon Yentell Huyghe niet volgen en bleven ze met vier voorop.

    -“We draaiden goed rond tot Stephen Cuyken weer dichter kwam. Dan moesten we een tandje bij steken want als die er bij kwam dan zou hij moeilijk te verslaan zijn. We kregen snel 2 minuten voorsprong en dan wisten we wel dat het geklaard was”, aldus Matthias.

    Eigenlijk komt de Hamse nieuweling van ver terug want begin de seizoenaanhef brak hij een voet nadat hij een schitterend veldritseizoen kende. Dikke tegenslag dus en moeilijk om terug te komen. Maar Matthias deed het toch en zelfs met een opmerkelijke sterkte. Hij won in Tielrode reeds nummer twee. En eerlijk gezegd, er zijn niet veel nieuwelingen die dat kunnen voorleggen. En daar moeten we zeker bij vermelden dat hij in Tielrode maar zijn 8ste wedstrijd op de weg reed.

    De Tielroodse spurt was al bij al een schitterende apotheose van de wedstrijd. Het publiek heeft er van genoten. Matthias: “Het was tegenwind en we wisten dat niemand nog achter ons zat, iedereen was al uit koers. We deden dan zowat zoals op de piste. Naar elkaar kijken maar ik ging dan aan de linkerkant van de weg door.”

    In het mountainbiken zit hij ook nog in de Flanders Cup. Wat een combinatie! weg-veld-mtb.

    -“Het is te combineren als je er naar toe leeft en niet te veel van elke discipline doet. Dan kan het wel”, zo besloot de jonge Hammenaar.

     

      

    Tekst en foto’s : flvdv

    22-07-2009 om 21:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE ZELE VAN 22/07/2009 !!!

    STEPHEN CUYKEN WINT IN ZELE !!!

     

    Cuyken Stephen winst Zele 2009 1
                                              Stephen met de verdiende bloemen.

     

    Dat er winst in zat voor Nieuwkerkenaar Stephen Cuyken zat er aan te komen. In Zele–Huivelde was het dan zo ver. Twee renners waren aan de haal gegaan: Michael De Ridder uit Berlare en Lorenzo Vanderschueren. Ze namen een minuut voorsprong maar Cuyken verloor de moed niet en zette de achtervolging in. Hij sloot aan en met drie ging het naar de eindspurt. Daarin was Stephen de snelste voor De Ridder en Vanderschueren. Een andere Waaslander, Matthias Van Walle uit St.Niklaas, werd nog knap 4de.

     

    Cuyken Stephen winst Zele 2009 2 
                                        
    Stephen Cuyken wint de spurt met drie.

     


    Tekst en foto’s : flvdv

    22-07-2009 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD JUNIORES TE LEBBEKE VAN 22/07/2009 !!!

    Nigel Lindemann eindigt 8ste in eindklassement te Lebbeke !!!

     

    Nigel Lindemann Lebbeke 2009 1

    1ste jaars Junior Nigel Lindemann (St.Niklaas - Hudiko Wielerteam Waasland)
    reed Zondag 19 en Dinsdag 21 Juli de  tweedaagse wedstrijd te Lebbeke.

    Hij werd respectievelijk 7de en 12de en eindigde 8ste in de eindklassering !!!

     

    Nigel Lindemann Lebbeke 2009 2
     

     

    Bron en foto’s : Dirk Lindemann

    22-07-2009 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 21/07/2009 - HULSHOUT (A) - Elite 1.12 - 159 km - 03h41min

    SCHAAL INDEKEU - Aantal deelnemers : 110

    1. HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW        

    2. DIELS Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    3. VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 7”

    4. MCBRIDE SEAN - NORCAL ELITE CYCLING op 10”

    5. DE WILDE Sjef - PALMANS-CRAS        

    6. GEERINCKX Dieuwer - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 28”

    7. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’10”

    8. BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT      

    9. GORIS Rob - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW        

    10. VERBRUGGEN Wesley - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK    

    17. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’17”

    21/07/2009 - SERAING - SERAING - Elite z.c./Beloften – 134,8 Km – 03h47min - Klasse 2.12 IC

    Etappe 5 - TOUR DE LA PROVINCE DE LIEGE

    Aantal deelnemers : 127

    1. DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS C.T.  

    2. DE VREESE Laurens - PROFEL-PRORACE C.T. op 16”

    3. SERRY Pieter - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE op 17”

    4. DE CLERCQ Bart - DAVO-LOTTO-DAVIDAMON 

    5. CLAEYS Dimitri - JONG VLAANDEREN 

    6. VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    7. ROUET Rudy - LOTTO BODYSOL PCW 

    8. CALLEEUW Joeri - JONG VLAANDEREN          

    9. DHAENE Brecht - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE         

    10. PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN       

    18. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE C.T. op 1’54”        

    73. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN op 10’48”

     

    21/07/2009 HEERS (BOVELINGEN) (LB) - Elite z.c./Beloften - 119 km - 02h56min

    Aantal deelnemers : 64

    1. GEYSEN Kurt - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    2. JANS Roy - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    3. SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS        

    4. RAYER BRUCE - TWC DE KEMPEN       

    5. ARITS Steven - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK     

    6. STEVENS Timothy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    7. HOLLANDERS Dries - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN      

    8. DROOGMANS THIJS                       

    9. KERKHOF Stefaan - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    10. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 1’30”

     

    21/07/2009 LAARNE ZAND (O) - Elite z.c./Beloften - 116 km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 50

    1. VAN DRIESSCHE Kjel - NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    2. DE FAUW Dimitri - AA DRINK CYCLING TEAM op 10”

    3. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    4. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL   

    5. VERMEIREN André - MBK TEAM       

    6. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    7. HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    8. DE WINNE Jurgen - MD CT TEAM        

    9. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    10. LAPLASSE Goswin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    11. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM 

    13. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE        

    14. PAUWELS Gino uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT           

    19. VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    23. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL    

    26. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    29. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    21/07/2009 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./Beloften - 112,5 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 86

    1. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT  

    2. DE MEYER Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE      

    3. HALPIN STEVEN - CUREGHEM SPORTIEF         

    4. REDDEN MICHAEL - DUBLIN WHEELERS          

    5. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    6. VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    7. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8. VAN LENT Kenny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    9. SMEULDERS Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM       

    10. GETTEMANS Jan - JONGE RAKKERS VOLLEZELE        

    23. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

    29. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    33. GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    44. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    45. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM
     

    21/07/2009 WESTKAPELLE (W) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h29min

    Aantal deelnemers : 45

    1. KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    2. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM           

    3. VANDEN BUSSCHE Steven - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 34”

    4. DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN op 39”

    5. RAEDT Nielsen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6. COLAERT Pascal - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE     

    7. VEREECKE Dimitri - SDJ-DELSOL TEAM         

    8. VANDAELE Philip - CYCLING TEAM LUTHO     

    9. TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    10. TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 2’54”

    32. PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 5’20”

     

    21/07/2009 - STRIJPEN (O) - Dames Elite - 93 km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 51

    1. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    2. CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL C. T. VZW   

    3. MERCER RACHEL - CYCLO SPORT op 5”

    4. HARRIS NIKKI - TC GROENEWOUD op 32”

    5. WYMAN Helen – INDIVIDUEEL op 1’25”

    6. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM

    7. THYS Patricia uit Hoboken - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 1’48”

    8. VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 15’00”

    9. GLASMACHER LCAUDIA - bvs Profil Hurtgenwald     

    10. MAYHO HANNAH              

    12. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM   

    13. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM     

    16. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    21. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    22. DE NYS Sofie uit Gentbrugge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN           

    24. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    22-07-2009 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan STEPHEN CUYKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Cuyken Stephen KOP 2009
              Stephen Cuyken

    Dinsdag 21/07/2009 - ALT HOESELT + PROLOOG (LB) - Juniores - 87,1 km - 02h06min

    Aantal deelnemers :

    1. JENNINGS Christopher - garmin momentum 

    2. PEYSKENS Dimitri - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 12”

    3. REYNVOET Niels - ISOREX CYCLING TEAM      

    4. HOFLAND MORENO - WILLEBRORDNE

    5. MEURISSE François - UNION CYCLISTE SERAING         

    6. OLIVIER Daan - RRc De pedaalridders

    7. SCHOONBROODT BOB - TWC MAASLANDSTER          

    8. VAN STAPPEN Nick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW      

    9. VRANKEN wim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    10. AERTS Alexander - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 55”

    11. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       
     

    21/07/2009 - HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km - 01h44min

    Aantal deelnemers : 81

    1. OERLEMANS Ruben - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2. PUTTENAERS Roy - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    3. RAEYMAEKERS Mattias - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    4. VAN LAER Glenn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.           

    5. VAN AAKEN RIK - TWC HET SNELLE WIEL        

    6. DE LANDTSHEER Nick - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

    7. VAN DE MIEROOP Sam - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    8. VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL       

    9. POELMANS Jelle - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG 

    10. VAN ROOSMALEN KOEN - WV SCHIJNDEL   

     

    21/07/2009 - LEBBEKE (O) - Juniores - 90 km - 02h14min

    Aantal deelnemers : 64

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM              

    2. VAN LAER Niels - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 15

    3. HEERMAN Toivi - ISOREX CYCLING TEAM op 27

    4. BOSTERS JURRIN - DCM-GB op 49

    5. DE BONDT Bart - THOMPSON CYCLING TEAM  

    6. VANDE WATER Alexandre - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    7. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    8. DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM         

    9. BAL Marijn uit Niel - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH    

    10. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM     

    12. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    21/07/2009 - VELDEGEM (W) - Juniores - 97,4 km - 02h24min

    Aantal deelnemers : 73

    1. HAVIK YOERI - Sinnige Bouw Wielerteam       

    2. CASIER Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. COENEN Dennis - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4. VERSCHAEVE Niels - TIELTSE RENNERSCLUB  

    5. GODDERIS Niels - JONGE RENNERS ROESELARE

    6. VANDIERENDONCK Gert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW        

    7. DEMONIE Jens - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW  

    8. CLAEYS Timothy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    9. DENOLF Ritchie - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 5”

    10. MEURISSE Xandro - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 23”

     

    21/07/2009 - OMLOOP HET VOLK MASSEMEN (O) - Nieuwelingen - 74 km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 142

    1. VAN POPPEL DANNY - TWCPIJNENBURG          

    2. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 54”

    3. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    4. SCHOONHEYT Steve - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    6. VAN IERSEL Dennis - TWC PIJNENBURG            

    7. PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    8. FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI      

    9. BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER  

    10. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    47. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    89. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM
     

    21/07/2009 - HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km - 01h05min

    Aantal deelnemers : 88

    1. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    2. VAN DYCK Yannick - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.      

    3. RUYTERS Brecht - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    4. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    5. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    6. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    7. ROYEN Aurelien - Predictor Lotto     

    8. VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.      

    9. WENS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    10. DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    29. VAN DEN BRANDEN Brecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    21/07/2009 - WORTEGEM PETEGEM (O) - Nieuwelingen - 61 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 56

    1. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    2. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE      

    3. HOUFFLYN Miel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    4. VANNESTE Laurens - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" 

    5. DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    6. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE op 16”

    7. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 18”

    8. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 26”

    9. VANDEVOORDE Jorne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    10. ELPERS Elroy - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"         

     

    21/07/2009 - ZELE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h33min

    Aantal deelnemers : 40

    1. STEPHEN CUYKEN uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    

    2. DE RIDDER Michael uit Berlare - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    3. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM               

    4. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 34”

    5. SLEEUWAGEN Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 40”

    6. SINNAEVE Arno - CYCLINGTEAM OOST-WEST  

    7. JACOBS EMILE - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    8. VAN DEN CRUYCE Andoni - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    9. THYSSEN Arno - WK NOORD WEST BRABANT   

    10. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    11. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    12. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    14. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    16. D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM    

    17. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM      

    18. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    27. MAES Bruno uit  - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    35. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 5’00”     

    36. ANNAERT Dieter uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    38. MEGANCK Michiel uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    22-07-2009 om 19:39 geschreven door kenny


    21-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/07/2009 !!!

    vwf

    Dinsdag 21 Juli - AALST
    Memorial Gaston Van Den Hoecke

    A-reeks
    1 Ceulemans Geert
    2 Annendijck Andy
    3 Van Uffel Tom
    4 Van Lierde Kim
    5 Motte David
    6 Van Der Veken Rudy 7 Vanden Wijngaerd Bart 8 Dhondt Kristof 9 Van Den Cruyce Kevin 10 Geldhof Stephen

    B-reeks
    1 Thomas Rudy
    2 Saelens Danny
    3 Raes Pascal
    4 Pitet Serge
    5 De Witte Didier (Tielrode)
    6 Kerbusch Freddy en De Bondt Dirk 8 De Moyer Geert 9 De Vos Gino 10 Michiels Peter

    C-reeks
    1 Heymans Johan
    2 Turcksin Dominique
    3 De Tant Wout
    4 Van der Mieren Daniel
    5 Roelandts Philippe
    6 Van Renterghem Patrick 7 Veirman Rudy 8 Pauwels Patrick 9 Pitschon Stijn 10 Donckers Pascal
               
    D -reeks
    1 Schouppe Roger
    2 Van Hove jan
    3 Tutuenel Jan
    4 Mersseman Roland
    5 Van Mol Luc
    6 Pieters Joost 7 Wouters Willy 8 Sergooris Patrick 9 Maes Curt 10 Berwart Rudy

    E-reeks
    1 Ceurens André
    2 Vermeyeln Jozef
    3 Debecker Omer
    4 Baeyens Rudy
    5 Van Goidsenhoven Lucas
    6 Leuckx Eddy 7 Rypens Jean-Pierre 8 Maldrie Robert 9 Vranken Freddy 10 Everaerts Jozef 11 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    F-reeks
    1 Van de Plas Gaston
    2 Devleeschauwer Gerard
    3 Volckaerts Alfons
    4 Van Den Eede Roger
    5 Van Gorp Cornel
    6 Perreman Julien 7 De Cremer William 8 Van Ginderdeuren Adriaan 9 Bogaert André 10 Verpalet Adolf

    21-07-2009 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/07/2009

    waod_3

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Rombouts Bart KOP 2009 1       De Veerman Walter 05
                Bart Rombouts                          Walter De Veerman
     

    Dinsdag 21 Juli 2009 – SEMMERZAKE


    Categorie AB:
    (55 dln)
    1.Sven Van Eyndt (Vosselaar, winnaar cat. A)

    2.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. B)

    3.Patrick Van Maeckelbergh (B2)

    4.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B3)

    5.Dirk Baeten (B4)

    6.Tom De Wolf (A2) 7.Jos Geveys (A3) 8.Thierry Everaert (B5) 9.Nico Cossyns (A4) 10.Jens Daems (A5) 11.Jonas De Vlieger (A6) 12.Steve Randles (A7) 13.Ulrich Van Steerthem (A8) 14.Bart Jocqué (B6) 15.Fabien Hanssens (B7) 16.Arne Chevrolet (A9) 17.Frederick Berchelampe (A10) 18.Kevin Vleurinck (A11) 19.Gunther Hanssen (B8) 20.Felix Bauwens (A12) 21.Patrick De Roos (Moerbeke B9) 22.Kevin Van Calen (A13) 23.Peter De Maere (Waasmunster B10) 24.Pascal Van Maeckelbergh (B11) 25.Paul Snels (B12) 26.Rudi Rabout (Heinkenszand B13) 27.Koen Vermeulen (B14) 28.Sammie De Vriendt (A14) 29.Bert De Groote (A15) 30.Giovanni De Beyter (A16)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Hans Verlinden (C2)

    3.Philippe Hotome (C3)

    4.Carlo Schollaert (C4)

    5.Leo Van Den Bergh (C5)

    6.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D) 7.Philip Lampaert (C6) 8.Jeff Van Eyndt (D2) 9.Kurt Victor (C7) 10.Françus Van Gorp (C8) 11.Franky De Tremerie (C9) 12.Ko Harms (D3) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C10) 14.Eric Slock (C11) 15.Luc Puimege (C12) 16.Kurt Leyntjens (D4) 17.Alain Mortier (D5) 18.Danny Van Oyen (D6) 19.Ghislain Vanbruane (D7) 20.Stanny Benoot (C13) 21.Henri De Decker (D8) 22.Franky De Tremerie (C14) 23.Idesbald Nevejans (D9) 24.Severt Ver Eecke (C15) 25.Marc Vanparrijs (C16) 26.Danny Van Beltingen (C17) 27.Patrick Tas (C18) 28.Kurt Van Der Sickel (C19) 29.Nico Audenaert (Melsele C20) 30.Jos Winters (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Hilair Heye (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Joseph Claessens (E2)

    3.Peter De Ghein (E3)

    4.Johan Vervondel (winnaar cat. E+)

    5.Joseph Devits (E4)

    6.Tony Baudonck (+2) 7.Antoine Van Geluwe (+3) 8.Leo Mares (Beveren E5) 9.Philippe Lacquet (E6) 10.Maurice Van Speybroeck (E7) 11.Eric Van Pottelberg (Sinaai E8) 12.Marc Couckuyt (E9) 13.Johan Ver Eecke (E10) 14.Lieven Lanckriet (+4) 15.Rudy Taelman (+5) 16.Wim De Coninck (E11) 17.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 18.Pedro Pollefliet (E12) 19.Philemond Delgouffe (+7) 20.Alain Goossens (E13) 21.Erwin D'Hondt (E14) 22.Paul Geudens (E15) 23.Florent De Leersnyder (+8) 24.Guy Dhaese (+9) 25.Koen Oliebos (E16)

    Categorie F1:

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Paul Hunninck

    3.José Dezegher

    4.Roland Boulard

    5.Jozef De Naeghel

    6.François Coppers 7.Rudy Lammens 8.Jos Lissens 9.Marc Colpaert 10.Ronny Goethals 11.Luc Verkinderen 12.Wim Van Den Heuvel 13.Robin Van Kerschaver 14.Bart Delagrange 15.Luc Cocquyt 16.Jean-Pierre Pollefliet 17.Alain Messager 18.William Govaert (Waasmunster) 19.Laurent De Vos 20.Donald De Vlieger 21.Jaak Nijs 22.Michel Vanhonsebrouck 23.Patrick De Backer 24.Erik Delys 25.Frederick Brisson 26.Kurt Wille

    Categorie F2:

    1.Daniel Hauttekeete (Merelbeke)

    2.Luc Snels

    3.Ad Montforts

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Jos Vergult

    6.Firmin De Zutter 7.Theo Coudyzer 8.Ludo Opdebeek 9.Noël Verzele 10.Willy Mous 11.Roger Den Tijn 12.Erik De Waele 13.Eric Roels 14.Noel Rogge 15.Gustaaf Van Mensel 16.Pierre Van Camelbecke 17.Willy De Regge 18.Hervé Verstuyft 19.Henk Bolle 20.Roland Van Imschoot 21.Remi Depraetere 22.Jos Dierks 23.Jos Lievens 24.Eric Stevens

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.André Syvertsen (Stekene)

    3.Roger Verschraegen (Lochristi)

    4.Will Leurs

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Frans Robijns 7.Willy Roels 8.Werner Dullaert (St.Gillis) 9.Erik Vandersteen 10.Joseph D'Hont 11.Pierre Verberckmoes (Belsele) 12.Werner Wittock 13.Henri De Saedeleir 14.Mathieu Mercken 15.Julien Vyvey 16.Michel Bousard 17.Ko Tolhoek 18.Alfons Van Dijck 19.Luc Van Robbroeck 20.Roger De Breuker 21.Freddy Stevens 22.Jean-Pierre Heymans (Bornem) 23.Denis Keynen 24.Etienne Declercq

    Categorie G+:

    1.Wilfried Mathys (Schelderode)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Armand Mols

    4.Gerrit Westenberg

    5.Edward Battersby

    6.Joseph Boone 7.Gerrit Hairwassers 8.Jozef Geerts 9.Victor Janssens 10.René Colman (St.Niklaas) 11.Karel Alen 12.Jean-Pierre Pepermans 13.Gérard Raes 14.Huib Klip 15.Clement De Smedt 16.Jan Van Boxtel 17.Bernard Van Thuyne 18.Willy Vereecken 19.René Van Reeth 20.Leo De Jong 21.Etienne Carbonelle 22.Donné Neckebroeck 23.Germaine Meulders 24.Daniël Nuytinck 25.Jef Verheyen 26.Jozef Lambrechts 27.Guus Schuller 28.Jean-Pierre Heirman 29.Paul De Geynst 30.Leopold Van Havermaet

    21-07-2009 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    21/07/2009- ZWIJNAARDE (O) - Aspiranten - Vlaams Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR – 33’45”

    Aantal deelnemers: 10

    1. LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    2. DE PAUW Ina - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    3. SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    4. MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN               

    5. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM     

    8. BOONS Yenthe - BENELUX TEAM          

     

    MEISJES 13 JAAR – 43’59”

    Aantal deelnemers: 15

    1. VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE       

    2. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING  

    3. VERDONSCHOT Laura - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    4. VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE      

    5. DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

     

    MEISJES 14 JAAR -54’26”

    Aantal deelnemers: 15

    1. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    3. DONDERS Laura - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    4. REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT      

    5. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    7. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    10. DE RIDDER Ivy - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’02”

     

    JONGENS 12 JAAR – 31’24”

    Aantal deelnemers: 40

    1. VANDERVEKEN Yoran - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM  

    2. DANIELS Simon - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG   

    3. VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    4. MAESEN Dries - WK NOORD WEST BRABANT    

    5. PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.    

     

    JONGENS 13 JAAR -  38’04”

    Aantal deelnemers: 40

    1. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. FEYS Laszlo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW   

    3. WARLOP Jordi - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4. DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    5. PAUWELS Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.                 

    25. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM          

    27. PERSOON Wouter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR - 51’38”

    Aantal deelnemers: 50

    1. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM      

    2. ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE           

    3. VANDENABEELE Emill - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    4. VAN HOOYDONCK Nathan - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    5. COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM WERVIK   

    14. WITTOUCK Dominick - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    33. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    34. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

     

    Aspiranten - Vlaams Kamp.Tijdrijden

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 10

    1. LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    2. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM     

    3. SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    4. DE PAUW Ina - KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

    5. MOMBAERTS Mieke - LOTTO OLYMPIA TIENEN               

    10. BOONS Yenthe - BENELUX TEAM     

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 15

    1. VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE       

    2. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING  

    3. VERDONSCHOT Laura - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    4. DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    5. HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT  

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 15

    1. KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    2. LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL 

    3. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    4. REYNAERT Ganaelle - WK NOORD WEST BRABANT      

    5. MAES Shana - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    13. DE RIDDER Ivy uit  - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 40

    1. PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2. VANDERVEKEN Yoran - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM  

    3. HOUTTEMAN Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST          

    4. BRULEZ Miqélé - TIELTSE RENNERSCLUB        

    5. VAN TILBORG Ben - THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS  

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 40

    1. LEYSEN Senne - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    3. PLOVIE Wiebren - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW        

    4. DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    5. DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  

    22. PAUWELS Robin uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    26. PERSOON Wouter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    38. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM          

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 50

    1. VAN HOOYDONCK Nathan - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    2. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM      

    3. DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM    

    4. VERWILST Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

    5. BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    10. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    43. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    21-07-2009 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 14°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan KEVIN VAN DEN NOORTGATE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


     

    Smet Guy Jan SNEL 1      Van den Noortgate Kevin KOP 2009
                  Guy Smet                           Kevin Van Den Noortgate

    Maandag 20/07/2009 - DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./Beloften - 160 km - 03h39min

    G.P. LANSSENS & DEVAERE - Aantal deelnemers : 151

    1. ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS

    2. NUYENS Nick - RABOBANK    

    3. DE WAELE Bert - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO          

    4. VYTAUTAS Kaupas - MITSUSCHI-Jartazi op 18”

    5. JUODVALKIS Egidius - LITUBEL STAKI PARKET op 25”

    6. PRONK Matthé - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 30”

    7. DEBUSSCHERE Maxim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM

    8. OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS       

    9. CAETHOVEN Steven - AGRITUBEL      

    10. COENEN Johan - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR

    25. DE GENDT Thomas uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR op 3’05”        

    35. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS op 3’50”           

    53. RENDERS Sven uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR

    20/07/2009 - WELKENRAEDT - WELKENRAEDT  - Elite z.c./Beloften – 132,1 Km – hmin - Klasse 2.12 IC

    Etappe 4 - TOUR DE LA PROVINCE DE LIEGE

    Aantal deelnemers : 127


    WEDSTRIJD STILGELEGD WEGENS EEN ERNSTIG ONGEVAL IN DE FINALE.

    20/07/2009 - NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 70

    1. WINTERS Ronald - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    2. HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING op 1”

    3. HOLLANDERS Dries - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 12”

    4. CLAES Gert - CYCLO-BIKE LIMBURG op 26”

    5. DE WAAL ROY - NIEUWE HOOP TIELEN 

    6. DAS Koen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    7. FINDERS DIRK - Josan CT     

    8. GERARD Hophra - LOTTO-BODYSOL P.C.W.     

    9. VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL              

    10. SMEYERS Floris - DE JONGE RENNER HOLLAND           

     

    20/07/2009 - RUMBEKE - ZILVERBERG (W) - Elite z.c./Beloften - 110 km - 02h44min

    Aantal deelnemers : 49

    1. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    2. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’05”

    3. DE JONGE MAARTEN - BEVEREN 2000

    4. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    5. DECOUTTERE Jonas - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 2’35”

    6. VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    7. SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    8. VERHELLE Robin - KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW     

    9. VERMOTE Alphonse - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    10. NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW 

     

    20/07/2009 - SINAAI (O) - Elite z.c./Beloften - 110 km - 02h35min

    Aantal deelnemers : 37

    1. GUY SMET uit Kruibeke - PWC JAN SNEL 

    2. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    3. VISSERS JOB - TML DOMMELSTREEK op 1’20”

    4. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    5. DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL   

    6. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 7’00”

    7. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE    

    8. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM        

    9. VAN DIJK STEFAN - WILLEBRORD WIL VOORUIT 

    10. CLAESSENS Gerrit - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH  

    11. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM

    13. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC JAN SNEL        

    14. NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL   

    17. VAN BOGAERT Eddy uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    22. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - MD CT TEAM    

    23. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    30. SMET Geert uit St.Niklaas - KLAIPEDA     
     

    20/07/2009 - SINT LAUREINS (O) - Elite z.c./Beloften - 113 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 32

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    3. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC    

    4. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB   

    5. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’45”

    6. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 5’00”

    7. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    8. WELLS ELLIOTT - ATOMIC BROOKS CYCLE CLUB        

    9. ARDEEL Hans - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    10. SIMPSON Andrew - KINGSNORTH INT WHEELERS        

     

    20/07/2009 - STRIJPEN (O) - Elite z.c./Beloften - 118 km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 35

    1. KEVIN VAN DEN NOORTGATE - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    2. WUYTENS Kim - MD CT TEAM op 17

    3. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 35”

    4. HALL Bradeley - ATOMIC BROOKS     

    5. DE LONG John P - TEAM ALLIANCE op 50”

    6. DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 1’03”

    7. DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS op 1’24”

    8. REMORY Stijn - VAN EYCK SPORT op 2’30”

    9. VERSCHRAEGEN Krijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    10. ROELANDT Len - NEW HEEBRA-LOMBARDEN  

    12. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    24. OTT Stefan uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 9’00”     

    27. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    20/07/2009 - WORTEGEM (O) - Juniores - 81 km - 02h03min

    Aantal deelnemers : 76

    1. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    2. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 5”

    3. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    4. CALLEBAUT Cedric - ISOREX CYCLING TEAM op 12”

    5. VAN HOLDERBEKE Mathias - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE             

    6. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    7. BLOM MARK - THEO MIDDELKAMP     

    8. DESMECHT David - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"      

    9. MARTEIN Jony - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    10. DEVOLDERE Bram - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK             

    34. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’01”    

    38. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM     

    49. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM op 1’24”

    21-07-2009 om 19:44 geschreven door kenny


    20-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE SINAAI VAN 20/07/2009 !!!

    Guy Smet maakt het in de spurt met Gunter Sterck af en pakt 14de zege !!!

     

    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 010
             
    Guy Smet omringd door schepen van Sport Gaspard Van Peteghem en zijn supporters.

    Maandag 20 Juli waren de Elite z.c. en Beloften terug te gast in de Steenmuurstraat te Sinaai, slechts 37 renners kwamen hun rugnummer afhalen in de tent. Net zoals Zaterdag moesten de renners 110 Km afleggen of 20 ronden rijden.

    Vanaf ronde 2 was het al prijs met een ontsnapping van 3 renners die luisterden naar de namen Gunter Sterck (Stekene), Michiel De Coninck (Nieuwkerken) en Job Vissers. Maar dit was meteen het sein voor Guy Smet (Kruibeke) om er naar toe te springen en dat deed hij samen met Kris De Block (Mariekerke), zij kregen in de 3de ronde aansluiting.

    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 001
    2 ploegmaten van het Jan Snel team die mee vooraan zaten in de kopgroep, Michiel De Coninck en Guy Smet.

    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 002
                      Guy Smet bepaald het tempo met in zijn wiel Michiel De Coninck en Job Vissers.

    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 003
    Vooraan Michiel De Coninck in het wiel van Gunter Sterck, Job Vissers, Guy Smet en als laatste Kris De Block.

    Met 5 vooraan die goed ronddraaiden en het was gebakken, hun voorsprong liep snel uit tot 2 minuten en zelfs later naar 3 minuten. In het peloton kwam de reactie op gang en Robby Weemaes (St.Pauwels) en Van Dijck gingen ervan door in de 4de ronde maar bleven hangen op 2 minuten. Nog 3 renners waagden hun kans en sprongen weg in de 9de ronde en dat waren Marc Baeyens, Gerrit Claessens en Koen Van de Velde (Stekene). Zij konden bij de 2 achtervolgers op de kopgroep aansluiten in ronde 12 zodat nu 5 renners verder mochten jagen op de 5 leiders.

    In ronde 13 brak het peloton in 2 stukken met een groep van 7 renners en de rest die nog in wedstrijd zaten. Maar nog geen 2 ronden verder moest het in 2 gebroken peloton gaan douchen en mochten de eerste 7 van het peloton spurten voor plaats 11. He was Lieven Dieleman die plaats 11 op zijn naam mocht schrijven.

    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 006
    De spurt voor plaats 11 met Mattias Nijs die 14de werd, achteraan Steven Goosens die 13de werd.
    Lieven Dieleman haalde het voor plaats 11.


    Dus zaten nu nog 10 renners in de wedstrijd maar helaas voor de 5 achtervolgers moesten zij in ronde 16 ook al gaan spurten voor plaats 6 en mochten zij ook gaan douchen. Hier was het Koen Van de Velde die het haalde voor Marc Baeyens en Robby Weemaes.

    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 005
                                          
    Koen Van de Velde behaalde de 6de plaats.

    De finale werd dus gereden met onze 5 vroege vluchters en dat voor nog 4 ronden, maar de eerste aanval kwam er al in de 17de ronde.
     
    Smet Guy koers guy 20 juli 2009 008
                                  
    Gunter Sterck en Guy Smet alleen op pad voor de laatste 3 ronden.

    Het was Gunter Sterck die demarreerde en meteen Guy Smet op zijn wiel kreeg en weg waren ze. Beiden draaiden prima rond en lieten het tot een spurt komen waar Guy Smet zich duidelijk de sterkste toonde en zijn 14de zege van het seizoen liet optekenen.

    Op 1min20sec werd Job Vissers 3de, Kris De Block 4de en Michiel De Coninck 5de.

     

     

     

    Tekst en Foto’s : Saffia Vercauteren
    Tekstbewerking : Kenny Janssens

    20-07-2009 om 21:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Vereecken Nicolas 11
        Nicolas Vereecken

    Zondag 19/07/2009 - BOEKHOUTE (O) - Elite z.c./Beloften - 134 km - 03h05min

    Provinciaal Kampioenschap - Aantal deelnemers : 66

    1. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS    

    2. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    3. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB   

    4. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    5. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    6. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC    

    7. PEIRSMAN Davy uit Temse - op 18”

    8. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM            

    9. VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10. VEYT Bart - TEAM-THIELEMANS & CO

    13. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    17. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’10”       

    23. VAN OYEN Franky uit Zulte - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 4’03”  

    27. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT op 5’47”         

    30. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    34. MEUL Robby uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   


    19/07/2009 - MARCHIN - MARCHIN  - Elite z.c./Beloften – 138,9 Km – 03h19min - Klasse 2.12 IC

    Etappe 3 - TOUR DE LA PROVINCE DE LIEGE

    Aantal deelnemers : 139

    1. LUYT Dennis - ASITO CRAFT CYCLING TEAM                                                                        

    2. ARMEE Sander - BEVEREN 2000                

    3. DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS C.T.                                                                       

    4. DE CLERCQ Bart - DAVO-LOTTO-DAVIDAMON op 2”

    5. BULGAC Brian - BEVEREN 2000 op 19”

    6. WAUTERS Willem - DAVO-LOTTO-DAVIDAMON op 26”

    7. KUYCKX Jan - VERANDAS WILLEMS C.T.    

    8. DHAENE Brecht - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE                                                      

    9. VAN MELSEN Kévin - VERANDAS WILLEMS C.T.                                                                   

    10. ROUSSEAU Julien - PREDICTOR-LOTTO VC ARDENNES                                                        

    23. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN op 35”

    46. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE C.T. op 2’21”         


    19/07/2009 - BORSBEKE (O) - Elite z.c./Beloften - 115 km - 02h51min

    Aantal deelnemers : 85

    1. FRANÇOYS Sven - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    2. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM           

    3. EECKHOUT Kurt - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5. WUYTENS Kim - MD CT TEAM               

    6. HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    7. DE WINNE Jurgen - MD CT TEAM op 3”

    8. VANDAMME Davy - YAWADOO - COLBA – ABM op 41”

    9. DE MUNSTER Gregory - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE       

    10. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE           

    12. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    20. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 3’00”

    21. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM             

    24. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’20”

     

    19/07/2009 - INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./Beloften - 116 km - 02h44min

    Aantal deelnemers : 85

    1. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS  

    2. SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM op 50”

    3. VANDEN BAK Laurent - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM   

    4. CHAMON Alexander - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS   

    5. PLANCKAERT Baptiste - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS          

    6. MOERMAN Detlef - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 1’35”

    7. DE TROYER Tim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS         

    8. CARROLL AUSTIN - USA NATIONAL TEAM      

    9. VANHAECKE Thomas - BCV WORKS CT INGELMUNSTER           

    10. KAUPAS Gediminas - VILNIAUS SIETYNO SM

     

    19/07/2009 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Elite z.c./Beloften - 120,3 km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 120

    1. JANS Roy - DAVO - LOTTO - DAVITAMON            

    2. BRAMMEIER Matthew - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    3. HOLLANDERS Dries - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN      

    4. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    5. DE BEER PIM op 16”

    6. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    7. DROOGMANS THIJS - TC DE KEMPEN

    8. VERBOVEN Sven - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 28”

    9. ENNEKENS Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 39”

    10. OP´T EYNDE thomas - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 51”

    16. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL op 9’18”

    27. VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
     

    19/07/2009 - POLLARE (O) - Elite z.c./Beloften - 115 km - 02h49min

    Aantal deelnemers : 47

    1. VAN DEN BOSCH Tom - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW

    2. NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    3. VAN IMPE Lode - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST          

    4. LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT

    5. ERTVELDT Julien - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    6. GETTEMANS Jan - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    7. GRIETEN Kevin - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST           

    8. HEIREWEGH Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’55”

    9. LAUWEREYS Gertjan - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM op 2’18”

    10. MATHYS Bjorn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    12. DE MAN Christoph uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 3’43”   

    30. PEELMAN Mathieu uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM op 6’10” 

     

    19/07/2009 - AARSELE (W) - Beloften - 112 km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 35

    1. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM   

    2. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 31”

    3. DUPONT Timothy - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’09”

    4. NIEUWDORP Nick - WV DE JONGE RENNER      

    5. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT  

    6. VANDOMMELE Roy - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT        

    7. ROELS Diedrich - ISOREX CYCLING TEAM       

    8. RAMMANT Stijn - JOHAN BRUYNEEL CYCLING ACADEMY op 1’26”

    9. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    10. DECEUNINCK Thomas - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 4’01”

    11. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 4’10”

     

    19/07/2009 - NEDERZWALM (O) - Beloften - 113 km - 02h49min

    Aantal deelnemers : 71

    1. DEVADDER Glenn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    2. VERRAES Benjamin - DAVO - LOTTO - DAVITAMON     

    3. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN             

    4. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    5. TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6. BOOGAARD Ferdinand - LSE RIETVELD WIELERTEAM   

    7. BERTUILLE Nicolas - WILLEMS VERANDA       

    8. VAN ROY Stijn - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    9. CLEMME Kevin - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME      

    10. PAUWELS Dries - EMPELLA CZECH TEAM     

    12. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 3’16”

    17. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 3’41” 

    29. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 8’00”         

    20-07-2009 om 18:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 19/07/2009 - BRECHT (A) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften - 80 km - 01h49min

    Aantal deelnemers : 96

    1. JASPERS DAVY - GRC JAN VAN ARCKEL        

    2. ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    3. SIMONS MARTIJN - BABES ONLY      

    4. VAN DYCK Kevin - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    5. DE MEYER Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE      

    6. DE REGT Gerwin - RSC de Zuidwesthoek      

    7. ECHELPOELS Dries - AFDELING ANTWERPEN - WBV      

    8. VERNIERS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN  

    9. HERREMANS Kris - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE   

    10. BRUYNDONCKX Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE   

    21. GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW     

    26. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    27. DE CLERCQ Stefaan uit Wilrijk - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    31. VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM        

    40. VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 
                  
     

    19/07/2009 - MAARKEDAL (O) - Dames Elite - 87 km - 02h19min

    Aantal deelnemers : 71

    1. JOHANSSON Emma karolina - REDSUN CYCLING TEAM             

    2. VERBEKE Grace - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM op 1’46”

    3. HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM op 3’34”

    4. SILVERSIDES Emma - LOTTO BELISOL Ladiesteam op 5’47”

    5. BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM op 5’56”

    6. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    7. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    8. MAYHO HANNAH                

    9. POLSPOEL Maaike - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM

    10. HIERCKENS Corine - FENIXS          

    20. VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM        

    23. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    28. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN     

    31. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM   

    34. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM     

     

    19/07/2009 - BRECHT (A) - Juniores - 80 km - 01h53min

    Aantal deelnemers : 72

    1. VAN TRIJP Jurgen - AVIA CYCLING TEAM        

    2. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    3. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4. VLEUGEL SANDER - MIDDELKAMP    

    5. GIESBERTS Steven - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    6. HOFLAND MORENO - WILLEBRORDNE

    7. DE RAVET Sam - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    8. VANDERMAST Kevin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    9. ROELEN THIJS - WV DE JONGE RENNER               

    10. ROSCAM ABBING FRISO - RWC AHOY           

    24. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    25. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

     

    19/07/2009 - GEEL-STELEN (A) - Juniores - 84 km - 01h59min

    Aantal deelnemers : 55

    1. VAN LAER Glenn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.               

    2. PIET Sullyvan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    3. LODEWIJKS Gert - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM      

    4. LEYSEN Ken - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    5. VERBEEK wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    6. DIELTJENS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    7. REYNDERS Kevin - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG 

    8. VAN DEN BROECK Mats - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9. MEYNEN Toon - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    10. DAAMS Eddy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM           

    12. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

     

    19/07/2009 - LEBBEKE (O) - Juniores - 90 km - 02h15min

    Aantal deelnemers : 45

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM          

    2. BAL Marijn uit Niel - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 1’10”

    3. VAN WAEYENBERG Maxime - TEAM CATA BIKES BIANCHI      

    4. DE MERLIER Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM         

    5. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    6. PESTIAUX LOIC - MARCHOVELETTE   

    7. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    8. BLOMMAERT Jelle - WK NOORD WEST BRABANT         

    9. DE BONDT Dries - WK NOORD WEST BRABANT  op 1’23”

    10. DE BONDT Bart - THOMPSON CYCLING TEAM op 1’30”

    20. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    22. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    24. PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    25. MEERSMAN Roy uit Bazel - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    29. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM     

     

    19/07/2009 - LENDELEDE (W) - Juniores - 91 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 71

    1. WAEYTENS Zico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    2. LAMPAERT Yves - TIELTSE RENNERSCLUB op 1’03”

    3. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    4. VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

    5. DEMEYER Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’13”

    6. HOSTE Sunny - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE op 1’15”

    7. LAGAE Julien - CYCLING TEAM WERVIK          

    8. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 1’18”

    9. SLAGMULDERS Jonas - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    10. MEURISSE Xandro REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM           

     

    19/07/2009 - LINTER NEERLINTER HEIDE (VB) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 53

    1. BUEKEN Joeri - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG      

    2. VAN CAUWENBERGH Brandon - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 5”

    3. WANTE Melvin - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    4. VAN BROEKHOVEN Bram - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 15”

    5. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 25”

    6. CHARLIER Jan - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM  

    7. VRANKEN wim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    8. PIRON Gunther - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    9. DEPRE Jonas - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK        

    10. POELMANS Jelle - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

    20-07-2009 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Persoon Joeri KOP

    Zondag 19/07/2009 - NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 81 km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 51

    1. AERTS Alexander - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    2. GALDEROUX Martin - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    3. PLOUMEN GIL - TEAM NATACHA       

    4. PEUTERS Bart - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    5. COENEN Dennis - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    6. WALD Marcus - RV Diana Oberbruch op 12”

    7. POPPE Olivier - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 30”

    8. BIJNEN MELVIN - TWC HET SNELLE WIEL op 45”

    9. DAKTERIS JANIS - SPRINTS AVK op 1’45”

    10. VROLIJKX jeroen - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT        

     

    19/07/2009 - STRIJPEN (O) - Juniores - 93 km - 02h27min

    Aantal deelnemers : 59

    1. JOERI PERSOON uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    2. VANSPEYBROECK Tim - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 35

    3. VAN GOETHEM Brian - AVIA CYCLING TEAM op 1:34

    4. DE SCHUYTER Arne - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1:54

    5. VAN GINNEKEN Sjoerd - WILLEBORD WIL VOORUIT     

    6. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM        

    7. CALLEBAUT Kevin - IMMO NLVK CYCLING TEAM           

    8. BUYLE Pieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    9. DE ROOZE Niels - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    10. DEBAENE Martijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    16. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’12’

     

    19/07/2009 - MAARKEDAL (O) - Dames Jeugd - 60 km - 01h52min

    Provinciaal Kampioenschap

    DAMES NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 39

    1. TALEN Rebecca - DRC de Mol          

    2. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    3. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL 

    4. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5. VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW         

    6. VAN DER PEER Yoyce                    

    7. CARLESS Bo - BENELUX TEAM              

    8. M KLEMENT MELANIE                    

    9. VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW    

    10. VERSTRATEN CHANTAL - ZUIDWESTHOEK    

    16. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

     

    DAMES JUNIORES

    Aantal deelnemers: 36

    1. CORBETT MICHELLE - KONICA MINOLTI           

    2. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM

    3. VERHESTRAETEN Karen - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.        

    4. VAN HOEK LOTTE - LUCHTSCHIP        

    5. ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    6. LAVRIJSSEN Birgit - ZRTC   

    7. POST JERMAINE                

    8. CLAESSEN Marjolein - ZUIDWESTHOEK            

    9. GHEERARDYN Anne-Laure - MD CT TEAM      

    10. DE MOYER Tessa - J&G CYCLING TEAM          

     

    19/07/2009 - BRECHT (A) - Nieuwelingen - 63 km - 01h33min

    Aantal deelnemers : 60

    1. MOERLAND PAUL - WILLEBRORD WIL VOORUIT           

    2. VAN DONGEN RICARDO - WV DE JONGE RENNER         

    3. RAEYMAEKERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    4. GODERIE stan - WILLEBRORD

    5. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    6. TUSVELD MARTUJN - WV HET STADION         

    7. VAN RIJSBERGEN SIEBE - WILLEBRORDEVOORUIT       

    8. VAN DEN ENDEN BOD - WESTLAND  

    9. KEMPEN Marijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 55”

    10.VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM   

    33. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 2’25”   

    34. VAN DEN BRANDEN Brecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

     

    19/07/2009 - BRUGGE (W) - Nieuwelingen - 64,5 km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 21

    1. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN         

    2. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 4”

    3. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’20”

    4. VERWEE Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2’10”

    5. WEGGE Romeo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    6. MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL     

    7. DE WITTE Mathias - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE    

    8. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    9. INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE     

    10. DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
     

    19/07/2009 - GEEL-STELEN (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 49

    1. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW     

    2. BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER  

    3. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    4. VAN DYCK Yannick - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.      

    5. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    6. DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    7. STERCKX Lowie - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8. VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    9. STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers              

    10. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   
     

    19/07/2009 - HERK DE STAD (LB) - Nieuwelingen - 66,3 km - 01h47min

    Aantal deelnemers : 75

    1. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAING       

    2. FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL          

    3. VLIEGEN Loïc - UNION CYCLISTE SERAING       

    4. MERTENS Tom - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    5. THEUNISSEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 48”

    6. SEREXHE Robin - UNION CYCLISTE SERAING op 1’15”

    7. BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 

    8. ROYEN Aurelien - Predictor Lotto       

    9. BERVOETS jasper - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM     

    10. JACOBS EMILE - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    20-07-2009 om 17:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 19/07/2009 - LANGEMARK - HAGEBOS (W) - Nieuwelingen - 67 km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 47

    1. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    2. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE        

    4. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM               

    5. LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 15”

    6. DEVELTERE Pieter - JONGE RENNERS ROESELARE op 45”

    7. VAN DEN BRIL Yellis - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    8. DE SCHEPPER Dylan - TIELTSE RENNERSCLUB

    9. DECOSTER Simon - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE           

    10. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW              

     

    19/07/2009 - PEPINGEN (VB) - Nieuwelingen - 70 km - 01h52min

    Aantal deelnemers : 39

    1. MAES Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2. SCHEPMANS Brecht - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM  

    3. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    4. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    5. VERBEIRENS Pieter - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    6. DE RIDDER Gianni - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    7. VAN DEN BRUEL Robin - WSC HAND IN HAND BAAL     

    8. VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    9. LANIN Rob - WK NOORD WEST BRABANT          

    10. DUSOLEIL Jasper - LOTTO OLYMPIA TIENEN 

     

    19/07/2009 - ZELE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h31min

    Aantal deelnemers : 53

    1. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM     

    3. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    4. SCHOCKAERT Jamie - ISOREX CYCLING TEAM               

    5. DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    6. BAEYENS James - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    7. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    8. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM               

    9. VAN DEN CRUYCE Andoni - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    10. THYSSEN Arno - WK NOORD WEST BRABANT   

    14. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    18. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    20. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    22. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM      

    23. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    25. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    27. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    29. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    31. D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM    

    32. VAN DE MERGEL Jelle - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    33. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW                

    36. ANNAERT Dieter uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    37. RELAES Damiaan uit - RUDYCO CYCLING TEAM        

    46. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

     

    19/07/2009 - STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h53min

    Aantal deelnemers : 25

    1. ROSSIGNOL Bryan - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    2. PUT Timothy - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    3. HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL          

    4. DEMULDER Jonas - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 15”

    5. PERSYN Carlo - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 32”

    6. MAERTENS Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 4’15”

    7. SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE     

    8. DIERICKX Mathias - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    9. VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

    10. WILLEMS Matthias - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

     

    19/07/2009 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Aspiranten
     

    19/07/2009 - BRECHT (A) - Aspiranten

    19/07/2009 - SCHULEN (HERK DE STAD (LB) - Aspiranten
     

    19/07/2009 - WERVIK (W) - Aspiranten
     

    19/07/2009 - LAARNE (O) - Miniemen

    19/07/2009 - ZWEVEGEM (W) - Miniemen

    19/07/2009 - BRECHT (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    20-07-2009 om 17:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG BK MTB TE MALMEDY !!!

    Patrick Meersschaert 2de op BK MTB bij de Masters 2 !!!

     

    Meersschaert Patrick BK MTB Malmedy 2009 1
                Podium Masters 2 : Patrick Meersschaert (links) ,Kris Hertsens en Ronny Geerts (rechts).

    Patrick Meersschaert (Stekene) :
    “Het BK zit er op en is eigenlijk bijna 100% verlopen zoals ik het verwacht had. Ervaring zeker? Mijn voorspellingen waren: na mijn operatie komt het BK een maandje te vroeg, Kris Hertsens wordt de te kloppen man want hij kan de rest versmachten met een snelle start, op deze omloop kan ik het mij permitteren om met mijn huidige conditie een relatief trage start te maken zodat ik mij niet opblaas want een minuut verschil op deze omloop is gelijk aan een tiental seconden op een vlakkere omloop.”
     
    “Mijn scenario had ik ook uitgestippeld: laat de rest maar rijden en raap ze één voor één op in de afdalingen. De wedstrijd is ook zo verlopen: in de lange startklim kon Kris al afstand maken en zelf draaide ik pas als 9de het bos in. Na de eerste afdaling zat ik dan al op 6 na Ivan Porters. In de loop van de eerste ronde kwam ik in het wiel van Bob Hannes en op het einde van die eerste ronde had ik 50 seconden achterstand op het duo Geerts en Wellens. Een ronde later had ik beiden ingehaald om als tweede de slotronde in te gaan. Eén foutje echter: bij het ingaan van de laatste ronde wijkt een ingehaald master 1-renner van zijn lijn als ik hem in een afdaling voorbij ga maak ik een salto! Stuur scheef, bar-end geplooid en geschaafde schouder, maar gelukkig verder geen erg: de spieren wilden de laatste ronde nog mee!”, aldus Patrick.
     
    Patrick :
    “Hoe voel ik mij nu? Enerzijds ongelukkig want een titel geef je niet graag uit handen maar anderzijds gelukkig want de conditie kent, na de operatie, een stijgende curve en ik heb nu nog anderhalve maand om het WK voor te bereiden. Hiervoor ga ik twee weken naar Oostenrijk en Italië en neem daar ondertussen aan een drietal wedstrijden deel: daar kan ik dan nog aan mijn klimmen en startexplosiviteit werken. Héél tevreden ook over het resultaat van de operatie zelf, want op een omloop als Malmedy zou ik anders gegarandeerd opnieuw opgezadeld worden met hevige spierpijnen. Ik kan nu opnieuw zonder twijfels aan de start van een zware wedstrijd komen. Verder  ben ik ook wel trots dat ik als oudste renner uit de wedstrijd, enkel Willy Moons is ook 50, sinds 1999 nu voor de 9de keer op het podium van een BK cross-country stond!”

    PS. De jaren dat Patrick Wereldkampioen werd, heeft hij telkens naast de nationale titel gegrepen. Is dat nu een goed teken????

    Meersschaert Patrick BK Malmedy 2009

    Patrick Meersschaert met Jordy Meersschaert en Cedric Beck van de Waasland Mountainbike School.

     

     

    Tekst en foto’s : Patrick Meersschaert

    20-07-2009 om 17:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG BK MTB TE MALMEDY !!!

    Matthias Van de Velde knap 6de op BK MTB te Malmedy !!!

     

    Van de Velde Matthias Malmedy 005

    Matthias Van de Velde
    (Hamme) stond Zondag 19 Juli aan de start van het BK MTB te Malmedy en zorgde voor een zeer sterke prestatie als eerstejaars Nieuweling. 

    De wedstrijd begon voor hem rampzalig door een slechte startpositie als Vlaams Kampioen en Provinciaal Kampioen, hij  moest van op de laatste startrij vertrekken terwijl zijn rechtstreekse concurrenten allemaal op de eerste rijen werden geplaatst. Hij verloor daardoor in de aanloop ronde al 38 sec op de kop van de wedstrijd maar Matthias zette op de lange klimmen zijn achtervolging in en ging van plaats twintig naar plaats 15. Zijn inhaalrace was nog niet gedaan en reed naar plaatst 12 om dan gestaag plaats per plaats op te schuiven zodat hij bij het ingaan van de laatste ronde aanpikte bij het duo voor de vijfde plaats. Hierbij zat topfavoriet Laurens Sweecks, Laurens kwam nog ten val zodat Matthias Van de Velde gehinderd werd en zo plaats vijf kwijt speelde omdat Florian Imbrects daardoor terug een beetje voorsprong kon nemen. Matthias werd schitterend 6de terwijl Jens Vanderkinderen de nieuwe verdiende kampioen werd voor Jens Schuermans, derde kwam Pieter Gelykens over de streep. Matthias Van de Velde was zeer blij achteraf met deze zeer goede prestatie al vroeg hij zich af wat indien hij een betere startpositie zou gehad hebben en de eerste klim met de kop van de wedstrijd kon aangevat hebben, dan zat er waarschijnlijk een top vijf plaats in.


    Van de Velde Matthias Malmedy 002
                                                      Matthias op een van de lange klimmen.

    Van de Velde Matthias Malmedy 003
                            
    Matthias in de gevaarlijkste afdaling waar serieuze valpartijen gebeurden.

     

    Tekst en foto’s : Patrick Van de Velde

    20-07-2009 om 17:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2009

    vwf

    Zondag 19 Juli BOOM

     

    A-reeks
    1 Van De Keer Kevin
    2 Geldhof Stephen
    3 Van Den Eynde Gery
    4 Van Der Veken Rudy
    5 De Paepe Jimmy
    6 Vermassen Peter 7 Van Buggenhout Joeri 8 Van Gijsegem Nico 9 Detobel Wim 10 Van De Velde Gwen (Lokeren)

      Van de Velde Gwen uit Lokeren 1
    Gwen Van de Velde uit Lokeren eindigde 10de te boom.


    B-reeks
    1 Thomas Rudy
    2 Saelens Danny
    3 De Witte Didier (Tielrode)
    4 Van Hove Dirk
    5 Geets Frank
    6 Goolaerts Alain 7 De Bondt Dirk 8 Hiel Emmanuel 9 Van Hemelrijk Frankie 10 Braeckmans Michael

    C-reeks
    1 De Backer Danny
    2 Turcksin Dominique
    3 Goolaerts Dirk
    4 Vermeir Eddy
    5 Buggenhout Alain
    6 Merckx Eddy (Bornem) 7 Van De Moortele Peter 8 Van Haverbeek Peter 9 Van der Slagmolen Yvan 10 De Hulsters Steven

               
    D -reeks
    1 Mertens Eddy
    2 Mersseman Roland
    3 Berwart Rudy
    4 Maes Jos
    5 Camphijn Yvan
    6 De Caboter Antoine 7 De Leeuw Paul 8 Van Mol Luc 9 Vermeersch Richard 10 Rijmenans Dirk

    E-reeks
    1 Vermeylen Jozef
    2 Van Goethem Lucien (Stekene)
    3 Paridaens Danny
    4 Ceurens André
    5 Marien Marc
    6 Vandermosten Charles 7 Rypens Jean-Pierre 8 Borms Freddy 9 Vandermeulen Jos 10 D'Hoey Paul

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons
    2 Coudijzer Theo
    3 Van De Plas Gaston
    4 De Maeyer Jos
    5 Van Den Eede Roger
    6 Devleeschauwer Gerard 7 Van Loon Adri 8 Verheyden Theo (Moerzeke) 9 Saelens Clement 10 Robijns Frans


    Foto : Rita Thienpondt

    20-07-2009 om 17:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/07/2009

    waod_3


    Zondag 19 Juli 2009 - VRASENE - Open Kampioenschap van België


     

    Categorie AB: (75 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. B, 'OPEN' kampioen van België)

    2.Peter Neels (Kruibeke B2)

    3.Nico Savat (B3)

    4.Walter De Veerman (Lochristi B4)

    5.Thierry Everaert (B5)

    6.Franky Weemaes (Melsele B6) 7.Andy De Backer (Denderleeuw, winnaar cat. A) 8.Bart Verhasselt (A2) 9.Alex Goossens (Vrasene B7) 10.Kurt Vandiest (B8) 11.Rudi Rabout (B9) 12.Matti De Baat (B10) 13.Alexander Govaert (A3) 14.Stefan Adriaenssens (Burcht B11) 15.Henri De Decker (B12) 16.Michael Van de Casteele (Stekene A4) 17.Youri Cathelyn (A5) 18.Sam Opsomer (B13) 19.Jürgen Viaene (A6) 20.Filip Verstraeten (A7) 21.Nico Van Bever (A8) Mattias Nijs (Nieuwkerken A9) 23.Nico Verwee (A10) 24.Olivier Dedeckel (B14) 25.Karel De Ravet (B15) 26.Steve Randles (A11) 27.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A12) 28.Steven De Schoesitter (Waasmunster B16) 29.Patrick Watteny (B17) 30.Bart Rombouts (Kallo B18) 31.Salim Van De Putte (B19) 32.Gunther Hanssen (B20) 33.Johan De Rop (Nieuwkerken B21) 34.Werner Van Looy (B22) 35.Peter De Corte (B23) 36.Joseph Krispijn (A13) 37.Sammy Vercruysse (B24) 38.Jonas Pfaff (Beveren A14) 39.Danny Van Hoof (B25) 40.Nico Barbé (A15)


    Proficiat aan KRIS MEERSCHAERT met zijn Zege bij de Toeristen !!!

     

    Categorie Toeristen: (60 dln)

    1.KRIS MEERSCHAERT (Stekene)

    2.Dave Van Roeyen

    3.Dirk Cleys

    4.Bart Van Cayzeele

    5.Roby Colman

    6.Eelco Smet 7.Peter Annaert 8.Gregor Schots 9.Patrick De Beule 10.Patrick Jacobs 11.Eric Van Pottelberg 12.Christopher Boel 13.Patrick De Jonghe 14.Rudi Serverius 15.Peter Bolssens 16.Bram Van Overloop 17.Nico Lauwaert 18.Peter De Bisschop 19.Patrick Bolssens 20.Dirk Maes 21.Manu Rabaey 22.Johan Van Hiel 23.Mario Bolssens 24.Franky De Fijn 25.Stijn Verbeke 26.Jelle De Witte 27.Freddy Van Camp 28.Geoffrey Dobbelaere 29.Gunther Van Den Bossche 30.Chris Van De Vijver 31.Kenny Janssens 

    20-07-2009 om 09:41 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011