.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van de Velde Matthias KOP 2009

    Zondag 12/07/2009 - BREENDONK (A) - Nieuwelingen - 62,3 km - 01h32min

    Aantal deelnemers : 61

    1. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    2. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. DONY Kevin - WK NOORD WEST BRABANT op 3’25”

    4. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    5. DE CAERLE Gino - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    6. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM 

    7. COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM         

    8. WENS Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    9. VAN DYCK Yannick - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.      

    10. MARTENS SEAN - LOTTO OLYMPIA TIENEN   

    21. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

     

    2 Daagse Geel-Breendonk

    Aantal deelnemers: 37

    1. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL             

    2. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    3. COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM         

    4. MARTENS SEAN - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    5. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

     

    12/07/2009 - IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 69,3 km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 61

    1. PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’30”

    3. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’55”

    4. DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    5. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    6. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    7. DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    8. CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    10. GANSEMAN Jordy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 3’40”

     

    12/07/2009 - MALDEGEM (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 16

    1. DE RIDDER Gianni - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    2. VERSTRAETEN Joni - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’40”

    3. PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM op 2’16”

    4. BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2’25”

    5. LEVECQUE Jari - ISOREX CYCLING TEAM        

    6. VANDERBEKEN Bjarne - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    7. THIENPONT Simon - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    8. VAN HYFTE Nathan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 3’52”

    9. POPPE Quinten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 

    10. DE GREVE Maxim - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 5’15”

     

    12/07/2009 - OOSTKERKE - DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 29

    1. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST         

    2. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 9”

    3. DE MEYERE Jens - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM op 19”

    4. BRUNEEL Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE   

    5. DEVELTERE Pieter - JONGE RENNERS ROESELARE        

    6. MOORE GEORGE - CC GIRO 

    7. BYRNE Declan - EASTLANDS VELO    

    8. POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLING TEAM     

    9. DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE          

    10. CONNOLLEY SAM             

     

    12/07/2009 - OOSTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 39,2 km - 57min

    Aantal deelnemers : 16

    1. NOTREDAME THYBO - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    2. SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB          

    3. PAUWELS Nills - JONGE RENNERS ROESELARE 

    4. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 20”

    5. MAES Damon - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 2’00”

    6. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB      

    7. MABBE Jordy - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’30”

    8. DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK         

    9. GOEMAERE Dylan - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

    10. CLARYSSE Diego - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE      

     

    12/07/2009 - PARIKE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 63

    1. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    2. CARETTE Florent - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY        

    3. JASPERS Dylan - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    4. VAN LANDUYT Billy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW      

    5. TOUQUET Joren - CYCLING TEAM WERVIK      

    6. DUSOLEIL Jasper - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    7. SCHOTTE Kevin - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"       

    8. DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    9. VANDERSCHUEREN Lorenzo - ISOREX CYCLING TEAM           

    10. VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    17. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 45” 

     

    12/07/2009 - TIELRODE (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h51min

    Aantal deelnemers : 21

    1. MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM        

    2. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    3. FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI         

    4. CZECH Keanu - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS    

    5. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 2’05”

    6. BOSMANS Tom - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 2’15”

    7. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3’40”

    8. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    9. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    10. SMET Cedric uit  - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    11. MARTENS Pepijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    12. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    13. COUCKE Xaver uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    17. VAN DEN BRANDEN Brecht uit - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    18. ANNAERT Dieter uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    19. VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    21. DE WILDE Falco uit - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    12/07/2009 - ULBEEK (WELLEN) (LB) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h46min

    Aantal deelnemers : 74

    1. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAING       

    2. RUYTERS Brecht - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    3. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    4. STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers          

    5. VERMIJL Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 25”

    6. JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL op 50”

    7. DE MEYER Jasper - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8. HERMAN Pierre - UNION CYCLISTE SERAING    

    9. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1:35”

    10. VALLEE Boris - UNION CYCLISTE SERAING     

    12-07-2009 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 12/07/2009 - DENDERWINDEKE (O) - Nieuwelingen Rit IC - 74 km - 01h58min

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - 3° RIT - Aantal deelnemers : 104

    1. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. DOULL Owain - BRITISH CYCLING TALENT TEAM          

    4. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    5. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 5”

    6. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 19”

    7. QUINTELIER Timo - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8. HOMMES Bart - DE PEDDELAARS HOOGEVEEN NL              

    9. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 22”

    10. SLATER Alistair - BRITISH CYCLING TALENT TEAM     

    25. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 1’54”

    42. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    47. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    62. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    86. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 2’56”    

    90. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’02”

    93. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’07”          

    95. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’11”

    100. MICHILS Sander uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’45”

     

    12/07/2009 - GROTE SPOUWEN (BILZEN) (LB) - Aspiranten
     

    12/07/2009 - OOSTKAMP (W) - Aspiranten
     

    12/07/2009 - RIJKEVORSEL (A) - Aspiranten

    12/07/2009 - TOLLEMBEEK (VB) - Aspiranten
     

    12/07/2009 - GROTE SPOUWEN (BILZEN) (LB) - Miniemen

    12/07/2009 - OOSTEEKLO (O) - Miniemen
     

    12/07/2009 - OOSTKAMP (W) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    12/07/2009 - RIJKEVORSEL (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    12-07-2009 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2009 !!!

    vwf

    Zondag 12 Juli - LIERDE

    proef VWF-GEDITROFEE


    A-reeks
    1 Van Wijmeersch Kristof
    2 Van Der Heyden Willem
    3 Van den Cruyce Kevin
    4 Laplasse Goswin
    5 Van Ransbeeck Patrick
    6 Van Gucht Mario 7 Van Uffel Tom 8 Paridaens Stefaan 9 Geldhof Stephen 10 Teirlinck Tino

    B-reeks
    1 Thomas Rudy
    2 Van Der Vurst Ronny
    3 Dervaux Marnic
    4 Pitet Serge
    5 Raes Pascal
    6 Haegeman David 7 Hiel Emmanuel 8 De Witte Didier (Tielrode) 9 De Vos Gino 10 De Bondt Dirk

    C-reeks
    1 De Hulsters Steven
    2 Merckx Eddy (Bornem)
    3 De Backer Danny
    4 De Moor Arie
    5 De Boitselier Willy
    6 Proost Herman 7 Paridaens Ronny 8 Turcksin Dominique 9 De Norre Alain 10 Buggenhout Alain
               
    D -reeks
    1 Deneef Jozef
    2 D'Haese Benny
    3 Mersseman Roland
    4 De Pelsmaker Frank
    5 Pieters Joost
    6 Maes Jos 7 Devits Joseph 8 Wouters Willy 9 Maes Curt 10 Steeman Juan

    E-reeks
    1 Ceurens André
    2 Van Den Borre Herman
    3 Baeyens Rudy
    4 Put Paul
    5 Van Raemdonck Alfons
    6 Feyaerts André 7 Vandermeulen Jos 8 Coopman Yvan 9 Vandermosten Charles 10 Maldrie Robert

    F-reeks
    1 Vandenhauwe Etienne
    2 van Ginderdeuren Adriaan
    3 Perreman Julien
    4 Van de Vijver Francois
    5 Van Isterdael Neron
    6 Van Impe Freddy 7 Van Den Eede Roger 8 Volckaerts Alfons 9 Savat Rudiger 10 Van den Eede Albert

    12-07-2009 om 21:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/07/2009

    waod_3

    Proficiat aan MARC BORGHGRAEF met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G !!!


    Zondag 12 Juli 2009 - DESTELBERGEN

    Kampioenschap van Vlaanderen voor Catg.E en E+

     
    De Blick Freddy 03      Borghgraef Marc KOP 2009 1
             Freddy De Blick                         Marc Borghgraef

    Categorie CD:

    1.Wim Arras (Emblem, winnaar cat. C)

    2.Luc De Muynck (C2)

    3.Patrick Tas (C3)

    4.MARC BORGHGRAEF (Zwijndrecht, winnaar cat. D)

    5.Filip Vereecke (C4)

    6.Nico De Weirdt (C5) 7.Geert Van Speybroeck (C6) 8.Walter De Veerman (Lochristi C7) 9.Geert Roose (C8) 10.Patrick Watteny (D2) 11.Ivan Wulffaert (D3) 12.Marc Cossyns (C9) 13.Patrick Dhondt (C10) 14.Danny Van Hoof (C11) 15.Françus Van Gorp (C12) 16.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 17.Patrick Middernacht (C14) 18.Franky De Tremerie (C15) 19.Luc Puimege (C16) 20.Marc Goossens (D4) 21.Ko Harms (D5) 22.Patrick De Smet (D6) 23.Henri De Decker (D7) 24.Olivier Vaerewyck (C17) 25.Rudi Rabout (C18) 26.Dirk Mathijs (Gentbrugge D8) 27.Marc Van Parrijs (C19) 28.Idesbald Nevejans (D9) 29.Frank Averens (D10) 30.Stanny Benoot (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Ronny Cosijn (E2, kampioen van Vlaanderen)

    3.Marc Couckuyt (E3)

    4.Maurice Van Speybroeck (E4)

    5.Alain Goossens (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+, kampioen van Vlaanderen)

    7.Patrick Dick (E6) 8.Tony Baudonck (+2) 9.Jo Montforts (E7) 10.Patrick Buyens (E8) 11.Rudy Taelman (+3) 15.Antoine Van Geluwe (+4) 16.Eric Van Pottelberg (Sinaai E9) 17.Guy Van Severen (+5) 18.Marc Landerie (E10) 19.Johan Ver Eecke (E11) 20.Jean-pierre Van Den Eede (E12) 21.Peter De Ghein (E13) 22.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 23.Franky De Pauw (E14) 24.Joeri De Cock (E15) 25.Frederik Blervacq (E16) 26.Hilair Heye (E17) 27.Hans Van Lierde (E18) 28.Emiel Slock (+7) 29.Eric Van Daele (St.Gillis +8) 30.Peter Van Kerckhove (+9) 31.Guy Dhaese 32.Tony Reniers 33.Bjorn Degroote

    Categorie F1:

    1.Antoine De Caboter

    2.Helmuth Tas

    3.Roland Boulard

    4.Paul Hunninck

    5.Marc Colpaert

    6.Dirk Caeckebeke 7.François Coppers 8.Wim Van Den Heuvel 9.Bart Delagrange 10.Eddie Van Leirberghe 11.Jozef De Naeghel 12.Jos Lissens 13.Dirk De Cauwer (Hamme) 14.Johan De Smet 15.André Bal 16.Rudy Lammens

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Luc Snels

    3.Albert Huysmans

    4.José Dezegher

    5.Daniel Hauttekeete

    6.Eric Roels 7.Ad Montforts 8.Kees Sebrechts 9.Willy Mous 10.Noel Rogge 11.Ludo Opdebeek 12.Roland Van Imschoot 13.Marinus Lockefeir 14.Hugo Van Runster 15.Roger Den Tijn 16.Luc Meheus 17.Adri Van Loon 18.Patrick Elegheer 19.Gino Goetmaeckers 20.Henk Bolle 21.Jean-Paul Van Oudenhove 22.Eric Stevens

    Categorie G:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Willy Roels

    3.Mathieu Mercken

    4.Michel Bousard

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Arnold De Muynck 7.Bernard Matthyssens 8.Julien Vyvey 9.Freddy Brusseel 10.Werner Wittock 11.Frans Robijns 12.Roger Verschraegen (Lochristi) 13.François Smolders 14.André Wouters 15.Hervé Verstuyft 16.Luc Van Robbroeck 17.Henri De Saedeleir 18.Jean-Pierre Heymans 19.Etienne Declercq 20.Anton Van Poecke

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Jozef Geerts

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Luc Muys

    5.Huub Konings

    6.Gérard Raes 7.Gerrit Westenberg 8.Lucien Van Impe 9.Karel Alen 10.Donné Neckebroeck 11.Guus Schuller 12.Edward Battersby 13.Joseph Boone 14.Jean-Pierre Heirman 15.Jan Van Boxtel 16.Clement De Smedt 17.Roger Moens 18.Leo De Jong 19.François Brouwers 20.Willy Vereecken 21.Leopold Van Havermaet 22.Alfons De Schepper 23.Paul De Geynst 24.David Watson 25.Jacques Blomme 26.Jozef Lambrechts 27.Michel Vander Beke 28.Marcel Meeuwes 29.Leon De Rick

    12-07-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan LUCIEN VAN GOETHEM met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E !!!


    Maes Peter KOP 2009  Van Goethem Lucien KOP
                Peter Maes                  Lucien Van Goethem

    Zaterdag 11 Juli - AALST

    A-reeks
    1 PETER MAES (Bornem)
    2 Vermassen Peter
    3 Van der Heyden Willem
    4 Van Gucht Mario
    5 De Maeseneer Steve
    6 Ceulemans Geert 7 De Paepe Jimmy 8 Van Eesbeek Andy 9 Van Der Veken Rudy 10 Geldhof Stephen

    Maes Peter winst Aalst 2009 1
                                Peter Maes solo naar zijn 1ste overwinning.

    Maes Peter winst Aalst 2009
                                                  Peter Maes met de bloemen.

    B-reeks
    1 De Bondt Dirk
    2 Saelens Danny
    3 Stijlemans Patrick
    4 Van der Sickel Mario
    5 Thomas Rudy
    6 Geets Frank 7 De Wolf Pascal 8 De Beer Tom (Moerzeke) 9 De Vos Gino 10 Kerbusch Freddy

    C-reeks
    1 Van Renterghem Patrick
    2 De Backer Danny
    3 Lievens Filip
    4 Verhaeghe Stefan
    5 Lemmens Guy
    6 Proost Herman 7 Van den Berghe Igor 8 Pitschon Stijn 9 Veirman Rudy 10 De Norre Alain
               
    D -reeks
    1 Deneef Jozef
    2 D'Haese Benny
    3 Van Den Broeck Louis
    4 Maes Jos
    5 D'Haeseleer Mario
    6 De Wever Serge 7 Camphijn Yvan 8 Pieters Joost 9 Wouters Willy 10 De Caboter Antoine

    E-reeks
    1 LUCIEN VAN GOETHEM (Stekene)
    2 Vandermeulen Jos
    3 Van Vaerenbergh Piet
    4 Maldrie Robert
    5 Van Goidsenhoven Lucas
    6 De Clercq José 7 Clemmen André 8 Van Den Borre Herman 9 D'Haeseleer Luc 10 Cobbaut Eddy
     

    Van Goethem Lucien winst Aalst 2009
                                      Lucien Van Goethem pakt zijn 3de zege.

    Van Goethem Lucien winst Aalst 2009 1
                   Lucien Van Goethem mag het uitleggen aan de micro.

    F-reeks
    1 Savat Rudiger
    2 Van Den Eede Roger
    3 Volckaerts Alfons
    4 Vandenhauwe Etienne
    5 Van de Vijver Francois
    6 Van den Eede Albert 7 De Maeyer Jos 8 De Cremer William 9 Matthijssens Bernard 10 Luyten Paul


    Foto's : Rita Thienpondt

    12-07-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    11-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 11/07/2009 - STROMBEEK-BEVER (VB) - Elites m.c./z.c./Beloften – Criterium 102 km

    MEMORIAL NEST THYSSEN - DERNY´S - Aantal deelnemers : 18

    1. LEUKEMANS Bjorn  - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM         

    2. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR  

    3. DEHAES Kenny - TEAM KATUSHA        

    4. CORNU Dominique uit Beveren - QUICK STEP          

    5. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM            

    6. ROESEMS Bert - CINELLI-DOWN UNDER           

    7. MERTENS Tim - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR   

    8. OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS       

    9. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR         

    10. CAETHOVEN Steven - AGRITUBEL   

    14. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - RABO CONTINENTAL TEAM
     

    11/07/2009 - PITTEM (W) – Interclub -  Elite z.c./Beloften - 160 km - hmin

    GODELIEVE PRIJS - Aantal deelnemers : 151

    1. MINNE Stijn - CT Keukens Buysse     

    2. HEYTENS Kess - WC Soenens Yawadoo Germond       

    3. DEBUSSCHERE Jens - PWS Eyssen CT         

    4. DEJONGE Maarten - Beveren 2000     

    5. WALLAYS Jelle - Beveren 2000           

    6. BORRY Kim - WC Soenens Yawadoo Germond

    7. SERRY Peter - Team Deschuytter Abutrek       

    8. NAUWYNCK Stijn - New Heebra Lombarden   

    9. DECAESTECKER Frederik - Isomax Kentucky CT Middelkerke

    10. AVERY Clinton - PWS Eyssen CT     

    11. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS Eyssen CT             

    43. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - Foronex - Denderstreek       

     

    11/07/2009 - GROTE PRIJS STAD GEEL (A) - Elite z.c./Beloften - 167,1 km - 03h38min

    TOPCOMPETITIE - Aantal deelnemers : 198

    1. KEUKELEIRE Jens - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER 

    2. JOSEPH Gregory - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    3. BOECKMANS Kris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    4. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER           

    5. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK BICYCLE LINE      

    6. PLANCKAERT Baptiste - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER     

    7. ROBERT FREDERIQUE uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM  

    8. STENUIT Robin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS       

    9. DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT   

    10. TE BRAKE Remco - WILTON SNEL-AA DRINK CT         

    18. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT      

    30. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    48. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.        

    55. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    57. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM op 6”

    64. VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM        

    120. COOMANS Björn uit Willebroeke - PALMANS CRAS op 1’16”

     

    11/07/2009 - BERLAAR-HEIKANT (A) - Elite z.c./Beloften - 117,3 km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 76

    1. VISSERS JOB - TML DOMMELSTREEK 

    2. HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING        

    3. BLUEKENS Jan - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM          

    4. PETRUS Lubomir - BKCP POVER PLUS           

    5. AERTS Peter - MBK TEAM      

    6. IWENS Koen - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM     

    7. DEN ENGELSMAN JOHN - TWC TEMPO            

    8. DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    9. HEYMANS Jonas - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    10. HUYS Stijn - PALMANS-CRAS           

     

    11/07/2009 - SINAAI (O) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 92

    1. KRUOPIS AIDIS - UTENOS      

    2. JUODVALKIS Egidijus - UTENOS KKSC          

    3. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL       

    4. HALL Bradeley - ATOMIC BROOKS     

    5. VYTAUTAS Kaupas - REVOR

    6. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI op 4”

    7. LAVERY Phillip - KTM WINNING SOLUTIONS op 35”

    8. KAUPAS Gediminas - VILNIAUS SIETYNO SM  

    9. DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS        

    10. LISSENS Kris - MD CT TEAM op 1’20”

    14. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL op 1’55”           

    15. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    16. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL    

    18. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 2’20” 

    22. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    24. DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM        

    29. VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    32. VAN DE VELDE Pascal uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW              

    35. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    36. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    39. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC JAN SNEL 

    40. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - MD CT TEAM       

    41. PARIDAENS Benjamin uit Bornem - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    44. VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    45. OTT Stefan uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    52. VERHULST Tom uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    55. DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL      

    56. VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    57. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    58. NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL        

    59. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    11/07/2009 - MENEN (W) - Am./Mast./Beloften z.c./Beloften - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers : 81

    1. MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2. SIX Sébastien - MULTISPORT CYCLING TEAM op 7”

    3. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    4. DEBRABANT FABRICE - REISMES       

    5. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    6. VANDER MEIREN Ward - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 19”

    7. DE WEIRDT Gino - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 45”

    8. DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE        

    9. VROLIJK DANNY - WC DE WAARDRENNER        

    10. FEYS Wim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW      

     

    11/07/2009 - OOSTMALLE (A) - Dames Elite - 91 km - 02h35min

    MEMORIAL MARCEL MARIJNISSEN - Aantal deelnemers : 88

    1. TABAK Noortje - TWC HET SNELLE WIEL             

    2. PIJNENBORG Mascha - TWC Het Snelle Wiel  

    3. BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM       

    4. SILVERSIDES Emma - LOTTO BELISOL Ladiesteam    

    5. DOEDEE Baukje - ZRTC THEO MIDDELKAMP    

    6. DE VOCHT Liesbet - DSB-LTO op 2

    7. KLEP Inge - REDSUN CYCLING TEAM   

    8. VERBEKE Grace - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    9. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    10. CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL C. T. VZW op 15”

    15. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM op 45”    

    26. DE NYS Sofie uit Gentbrugge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN           

    38. BEYEN Lien - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    40. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 11-07-2009 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2009

    waod_3

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 5°Seizoenszege en de Europese Titel in de Catg.G !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 19°Seizoenszege en de Europese Titel in de Catg.G+ !!!

     

    Dullaert Werner KOP 2009       Marien Gerard
            Werner Dullaert                            Gerard Mariën

    Zaterdag 11 Juli 2009 - HOOFDPLAAT (Ned)

    EUROPEES KAMPIOENSCHAP


    Categorie AB: (53 dln)

    1.David Van den Broeck (Mechelen, winnaar cat. A en Europees kampioen)

    2.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B en Europees kampioen)

    3.Christian Kik (A2)

    4.Eric Vereecken (B2)

    5.Danny Schaut (B3)

    6.Peter De Corte (B4) 7.Philippe Van Opstal (A3) 8.Sammie De Vriendt (A4) 9.Olivier Dedeckel (B5) 10.Jochen Heylens (A5) 11.Bart Provost (Kieldrecht A6) 12.Paul Rooseparck (A7) 13.Thierry Everaert (B6) 14.Jonas Pfaff (Beveren A8) 15.Kevin De Knaep (A9) 16.Franky Weemaes (Melsele B7) 17.Steven Martens (A10) 18.Rudi Rabout (B8) 19.Nico Ringelberg (A11) 20.Youri Cathelyn (A12) 21.Michel Janssen (A13) 22.Steve Randles (A14) 23.Bart Jocqué (B9) 24.Jens Daems (A15) 25.Fabien Savat (B10) 26.Kristof Dhondt (B11) 27.Fabien Hanssens (B12) 28.Filip Troubleyn (Temse A16) 29.Ignace Reynaert (A17) 30.Bert De Groote (A18)

    Categorie CD:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C en Europees Kampioen)

    2.Jack Van der Horst (Oost Souburg, NL, en Europees Kampioen)

    3.Walter De Veerman (Lochristi C2)

    4.Mario Lammens (C3)

    5.Wim Oosse (D2)

    6.Ivan Wulffaert (D3) 7.Philippe Hotome (C4) 8.Karel De Ravet (D4) 9.Hans Ardeel (C5) 10.Carlo Schollaert (C6) 11.Peter Mol (C7) 12.Kurt Victor (C8) 13.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 14.Patrick Tas (C9) 15.Tom D'hooghe (C10) 16.Frank Suys (Hingene D6) 17.Matti De Baat (C11) 18.Luc De Muynck (C12) 19.Kees De Wijze (C13) 20.Ko Harms (D7) 21.Frank Gommers (D8) 22.Henri De Decker (D9) 23.Patrick De Smet (D10) 24.Marc Vanparrijs (C14) 25.Idesbald Nevejans (D11) 26.Danny Van Hoof (C15) 27.Freddy Dhooge (C16) 28.Bart Neirynck (C17) 29.Wim Heyndrickx (Vrasene C18) 30.Luc Puimege (C19)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E en Europees kampioen)

    2.Leo Mares (Beveren E2)

    3.Maurice Van Speybroeck (E3)

    4.Rob Ocraft (E4)

    5.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+ en Europees kampioen)

    6.Didier Ramet (E5) 7.Peter De Ghein (E6) 8.Eric Van Pottelberg (Sinaai E7) 9.Tony Baudonck (+2) 10.Lieven Lanckriet (+3) 11.Peter Bleyaert (E8) 12.André Bultinck (E9) 13.Jo Montforts (E10) 14.Patrick Buyens (E11) 15.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 16.Ronny Cosijn (E12) 17.Rudy Buzeyn (E13) 18.Philippe Lacquet (E14) 19.Tony Reniers (E15) 20.Hilair Heye (E16) 21.Peter Lameire (E17) 22.Jo Scholten (E18) 23.Hans Van Lierde (E19)

    Categorie F1:

    1.Jozef Vermeylen (Molenbeek-Wersbeek, Europees kampioen)

    2.Helmuth Tas

    3.John Verbeke

    4.Gilbert Van Heule

    5.Patrick De Backer

    6.François Coppers 7.Paul Hunninck 8.Rudy Lammens 9.Jos Lissens 10.Erik Delys 11.Dirk Caeckebeke 12.Eddy Iterbeke 13.Wim Van Den Heuvel 14.Eddie Van Leirberghe 15.Jean-Pierre Pollefliet 16.Luc Vanwesenbeeck 17.André Bal 18.Eddy De Poorter 19.Luc Cocquyt 20.Jan De Smet 21.Boris Bombaerts 22.Jozef De Naeghel

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik, Europees kampioen)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Karel Heirbaut (Belsele)

    4.José Dezegher

    5.Daniel Hauttekeete

    6.Luc Snels 7.Firmin De Zutter 8.Albert Huysmans 9.Theo Coudyzer 10.Eric Pauwels 11.Ludo Opdebeek 12.Jos Lievens 13.Adri Van Loon 14.Eric De Wilde 15.Marinus Lockefeir 16.Jos Dierks 17.Henk Bolle 18.Jos Vergult 19.Roland Van Imschoot 20.Eric Stevens

    Categorie G:

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas, Europees kampioen)

    2.Willy Roels

    3.Joseph D'Hont

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Arnold De Muynck

    6.Julien Vyvey 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Wim Manders 9.Frans Robijns 10.Theo Verheyden 11.Ko Tolhoek 12.Roger De Breuker 13.Roger Verschraegen (Lochristi) 14.Etienne Van Hecke 15.Hervé Verstuyft 16.Erik Vandersteen 17.Mathieu Mercken 18.Jean-Pierre Heymans 19.Michel Bousard 20.Will Leurs 21.Werner Wittock 22.Freddy Vervenne 23.François Smolders 24.Luc Van Robbroeck 25.Manfred Schwarser 26.Frans Timmers 27.Christian Vandevoorde 28.André Wouters

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten, Europees kampioen)

    2.Wilfried Mathys

    3.Victor Janssens

    4.Louis Simons

    5.Gerrit Hairwassers

    6.Jozef Geerts 7.Donné Neckebroeck 8.Guus Schuller 9.Edward Battersby 10.André Vlayen 11.Antoine Stevens 12.René Colman (St.Niklaas) 13.Karel Alen 14.Anny Van den Kinschot 15.Marcel Meeuwes 16.Armand Mols 17.Jan Van Boxtel 18.Willy Vereecken 19.Leopold Van Havermaet 20.Paul De Geynst 21.Jozef Lambrechts 22.Willy Voorbraeck 23.David Watson 24.Leo De Jong

    11-07-2009 om 23:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 11/07/2009 - GENT - MENEN (W) - Men Juniors UCI - 119 km - hmin

    Aantal deelnemers : 166

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CT   

    2. LAFILLE Ludwig - TEAM WASQUEHAL JUNIOR 

    3. REYNVOET Niels - ISOREX CT               

    4. VINDEVOGHEL Brecht - DEERLIJK GAVERZICHT          

    5. BUYSSE Lennert - THOMPSON CT       

    6. DEWEER Jochen - CT DJ MATIC KORTRIJK     

    7. WASTYN Emiel - DEERLIJK GAVERZICHT         

    8. DEVRIENDT Tom - CT. WERVIK             

    9. KRAUWEL Bas - WILTON CT. 

    10. BOUTTE Kenzie - CT DJ MATIC KORTRIJK     

    38. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CT              

    39. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WAASLAND WT        

    53. MEERSMAN Jens uit Bornem - THOMPSON CT        

    81. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WAASLAND WT     

    97. POELMAN Laurens uit Kalken - DEERLIJK GAVERZICHT        

    99. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WAASLAND WT 
     

    11/07/2009 - DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km - hmin

    Aantal deelnemers :


    De wedstrijd voor Juniores in Destelbergen is geneutraliseerd na ongeval met de groene vlag in de laatste ronde !!!

     

    11/07/2009 - TIELRODE (O) - Juniores - 80 km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 81

    1. HOFLAND MORENO - WILLEBRORDNE

    2. BOSTERS JURRIN - DCM-GB op 17”

    3. VAN ZUMMEREN Stef - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    4. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM         

    5. SCHIPPER JESPER - RESTORE CYCLING op 30”

    6. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    7. VAN DE KLUNDERT RICARDO - RSC DE ZUIDWESTHOEK          

    8. VAN MINNEBRUGGEN Baldwin - ISOREX CYCLING TEAM        

    9. TÖPKE Frederik - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10. BOSSUYT Matthias - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW  

    20. MARTENS Arjen uit Koewacht - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 1’15”

    43. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    46. HENS Steven uit Kruibeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND           

    52. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM     

    55. SMET Steven uit St.Pauwels - ASFRA RACING TEAM

     

    11/07/2009 - OOSTMALLE (A) - Dames Jeugd - 66 km - 02h01min

    MEMORIAL MARCEL MARIJNISSEN
    Aantal deelnemers : 35 Nieuwelingen

    1. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    3. HELLEMONS ASHLEY - RSC DE ZUIDWESTHOEK              

    4. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    5. VAN DE KLUNDERT - ROWENA                         

    6. MAHIEU Jolly - J&G CYCLING TEAM   

    7. GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST           

    8. CARLESS Bo - BENELUX TEAM              

    9. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

    10. VAN SEVEREN Celine - TIELTSE RENNERSCLUB        

    12. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    Aantal deelnemers : 28 Juniores

    1. VAN HOEK LOTTE - LUCHTSCHIP

    2. CLAESSEN Marjolein - ZUIDWESTHOEK            

    3. WOERING MELANIE - WVEEMLAND    

    4. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM

    5. VERHESTRAETEN Karen - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.        

    6. POST JERMAINE                

    7. GHEERARDYN Anne-Laure - MD CT TEAM      

    8. VANDENBORRE Jolien - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    9. THONON Marie-Pierre - UNION CYCLISTE SERAING      

    10. ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK      

    24. BRACKE Cynthia - BENELUX TEAM    
     

    11/07/2009 - AALTER (BRUG) (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h09min

    Aantal deelnemers : 19

    1. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST            

    2. INGHELBRECHT Joren - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 1’25”

    3. DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    4. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’32”

    5. DE SCHEPPER Dylan - TIELTSE RENNERSCLUB

    6. VAN NIEUWENHUYSE Sebastien - ISOREX CYCLING TEAM     

    7. HEIRBRANDT Laurens - ISOREX CYCLING TEAM         

    8. DE MEY Nicolas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    9. BEKAERT Jan - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE           

    10. VERMEIRE Thomas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW           

     

    11/07/2009 - GEEL (A) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h28min

    Aantal deelnemers : 66

    1. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL             

    2. MARTENS SEAN - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 28”

    3. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 39”

    4. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 40”

    5. COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM         

    6. HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7. BRUYNINCKX Yannick - WSC HAND IN HAND BAAL      

    8. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    9. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL

    10. VAN DONGEN RICARDO - WV DE JONGE RENNER         

     

    11/07/2009 - GROTE SPOUWEN (BILZEN) (LB) - Nieuwelingen - 63,3 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 44

    1. VAN CALDENBORGH RICK - WCLBERGKLIMMERS                                                               

    2. SCHUERMANS Jens - JANSSEN CYCLING TEAM GENK op 40”

    3. HERREMANS Jamie - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.                                                            

    4. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    5. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL                                                                 

    6. DUSOLEIL Jasper - LOTTO OLYMPIA TIENEN                                                                       

    7. DECOSTER Gert-Jan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW                                           

    8. VAN PETEGEM Nick - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG                                          

    9. SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT                                                

    10. TRAPPENIERS Brent - WSC HAND IN HAND BAAL

    11-07-2009 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 11/07/2009 - KEERBERGEN (VB) - Nieuwelingen - 57 km - 01h27min

    Aantal deelnemers : 55

    1. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    2. DEZWARTE Tom - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 14”

    3. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    4. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM 

    5. WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    6. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    7. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    8. DE CAERLE Gino - LOTTO OLYMPIA TIENEN      

    9. POLAK ROBERT - BODYSOL LOTTO CYCLING TEAM     

    10. CRISTAEL Tijne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

     

    11/07/2009 - LANGEMARK - ST.JULIAAN (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h44min

    Aantal deelnemers : 49

    1. BRUNEEL Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE   

    2. PAUWELS Nills - JONGE RENNERS ROESELARE op 3”

    3. DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE         

    4. COLLE Laurens - AVIA CYCLING TEAM              

    5. MOORE George                  

    6. BYRNE Declan - EASTLANDS VELO    

    7. DEGEZELLE Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE    

    9. D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE         

    10. MAERTENS Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

     

    11/07/2009 - ASPELARE (O) - Nieuwelingen - Rit IC - 70 km - 01h46min

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - 2° RIT- Aantal deelnemers : 134

    1. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI     

    2. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 29”

    3. VAN LEEMPUT Kim - AVIA CYCLING TEAM

    4. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM        

    5. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    6. PAPWORTH Josh - BRITISH CYCLING TALENT TEAM       

    7. MAES Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    8. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    9. ELPERS Elroy - VZW WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE

    10. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM 

    57. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    60. MICHILS Sander uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    64. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM          

    79. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 44”         

    83. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 1’29”

    89. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 4’51”

    101. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 6’51”   

    107. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    108. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM    

    109. DE RIDDER Michael uit Berlare - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    122. D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM
    124. PERSOON Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    11-07-2009 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 12 jaar !!!


    11/07/2009 DEFTINGE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR -  32’14”

    Aantal deelnemers: 4

    1. DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM     

    3. VERHOYE Chenice - TIELTSE RENNERSCLUB   

    4. WERNIMONT Catherine - WK NOORD WEST BRABANT  

     

    JONGENS 12 JAAR - A reeks – 32’14”

    Aantal deelnemers: 19

    1. GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW          

    2. NOEL Jordy - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS       

    3. DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW              

    4. POTE Leander - K.V.C. DEINZE VZW   

    5. DE CLERCQ Joris - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

    14. VERCAUTEREN Toon - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

     

    JONGENS 12 JAAR - B reeks – 31’58”

    Aantal deelnemers: 20

    1. TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    2. HOUTTEMAN Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST             

    3. MUYS Ayton - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4. LEYMAN Célestin - ASFRA RACING TEAM          

    5. VAN TILBORGH Brent - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    6. DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM            

    8. MARIN Glenn uit Beveren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    12. DERVEAUX Niels - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM              

    16. DE LOOSE Arne - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    19. CLOOSTERMANS Ruben - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.            

     

    MEISJES 13 JAAR – 46’42”

    Aantal deelnemers: 4

    1. HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT  

    2. HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM           

    3. VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    4. DE BAENE Laura - ASFRA RACING TEAM        

     

    JONGENS 13 JAAR – 46’42”

    Aantal deelnemers: 34

    1. DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    2. PAUWELS Robin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    3. WIDAR Wesley - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG       

    4. WYTINCK Gianni - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    5. PERSOON Wouter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    9. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM               

    13. BODEN Laurens - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    24. CHRISTIAENS Jens - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    34. VERMEIREN Gianni uit Verrebroek - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

     

    MEISJES 14 JAAR – 58’03”

    Aantal deelnemers: 5

    1. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM   

    2. VERSTRATEN Daniëlla - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    3. DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    4. DONDERS Laura - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.       

    5. DE RIDDER Ivy - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 58’03”

    Aantal deelnemers: 22

    1. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM      

    2. VANDENABEELE Emill - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    3. MOELEKER Ivar - C.T. MIDDELKAMP  

    4. NEIRYNCK Axel - ISOREX CYCLING TEAM        

    5. GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP        

    8. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    11. DE SMEDT Bjarne - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND 

    13. LIPPEVELD Maxim            - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND           

    17. WATERSCHOOT Django uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    18. LEEMAN Emmanuel - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 58’46”

    Aantal deelnemers: 29

    1. DE VYLDER Lindsay - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    2. VERWILST Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS              

    3. ROEGIERS Jochem - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    4. DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE  

    5. WILLEMS Frederick - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    6. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    11/07/2009 - BEITEM - RUMBEKE (W) - Miniemen

    11-07-2009 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING MACHUIT ZWIJNDRECHT VAN ZATERDAG 11/07/2009 !!!
    Koewacht Hulst

    Onder leiding van Bert De Coster en Koen Apers vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv café Machuit te Zwijndrecht 
    24 POLDERRENNERS voor de groepstraining richting Koewacht en de Zeeuws Vlaamse Polders.
    Er werd vandaag alweer aan een zeer mooi tempo gereden met wisselende kopmannen, wel 2 lekke banden vandaag (Stefan Adriaenssens en Peter Flach) maar iedereen heeft gewacht en zowaar een valpartij in een bocht (zeer vettig) door Herman Anthonissen (gelukkig zonder veel schade).
    De afstand bedroeg 93 Km en het gemiddelde kwam uit op 32 Km/h.
    Reden verder zoal mee : Jos Vermeulen , Rudi Franssens , Paul Van Roeyen , Luc Apers , Koen Apers , Stefan Adriaenssens , Peter Flach , Herman Anthonissen , Jan Ryckbosch , Dirk Vanhee , Peter Van Havere , Dirk Cleys , Dave Van Roeyen , Dirk Bryssinckx , Modest Smet , Danny Smet , Jan Vlegels , Bert De Coster , Bart Van Der Veken , ???? en Kenny Janssens.

    11-07-2009 om 15:26 geschreven door kenny


    10-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 10/07/2009 - HAALTERT (O) - Nieuwelingen - Rit IC - 62 km - 01h28min

    RONDE VAN OOST-VLAANDEREN - 1° RIT - Aantal deelnemers : 146
    1. DEGREVE Martijn - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN

    2. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN op 6”

    3. VANMAERCKE Joy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 9”

    4. SLATER Alistair (GBR) - BRITISH CYCLING TALENT TEAM op 13”

    5. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 28”

    6. MAES Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    7. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8. SCHOONHEYT Steve - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9. ELPERS Elroy - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    10. PAPWORTH Josh (GBR) - BRITISH CYCLING TALENT TEAM

    20. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    53. MICHILS Sander uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    59. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    60. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    66. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM

    73. VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 38”

    91. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’49”

    92. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 5’34”

    104. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 6’19”

    109. DE RIDDER Michael uit Berlare - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    113. PERSOON Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    118. D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’04”

    119. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    136. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    137. VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    10-07-2009 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/07/2009 !!!

    vwf

    Vrijdag 10 Juli - BURST

    avondcriterium

    A-reeks
    1 Diependaele Jurgen
    2 Penninck Tom
    3 Geldhof Stephen
    4 De Paepe Jimmy
    5 De Backer Andy
    6 Van Lierde Kim
    7 Van Gijsegem Nico
    8 Van Eesbeek Andy
    9 Van De Keer Kevin
    10 Van Wijnendaele Stijn

    B-reeks
    1 Vlerick Freddy
    2 Saelens Danny
    3 Van Der Vurst Ronny
    4 Raes Pascal
    5 De Vos Gino
    6 Hendrickx Hedwig
    7 De Maerteleire Kenny
    8 De Keyser Jan
    9 Bogaert Alain
    10 Vereecken Michel

     

    C -reeks
    1 Paridaens Ronny
    2 De Backer Danny
    3 Heymans Michael
    4 Turcksin Dominique
    5 Merckx Eddy (Bornem)
    6 Buggenhout Alain
    7 Vereecken Albert
    8 Borremans Danny
    9 De Meerleer Lieven
    10 Van der Slagmolen Yvan

    D-reeks
    1 Schouppe Roger
    2 Pieters Joost
    3 De Wever Serge
    4 Ceurens André
    5 Maes Jos
    6 D'Haeseleer Mario
    7 Steeman Juan
    8 Schockaert Kris
    9 De Pelsmaker Frank
    10 De Vos Marc

    10-07-2009 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 9 JULI - RIT 7 TTC RONDE 2009 !!!
    Banner TTC ronde 2009

    Proficiat aan KRIS MEERSCHAERT met zijn 1°Seizoenszege !!!


    DONDERDAG 9 JULI – 7° RIT WAASLANDSE TTC RONDE TE VRASENE !!!


    De zevende wedstrijd is alweer achter de rug en was opnieuw een succes wat het aantal deelnemers betreft.
    Maar liefst 90 toeristen verschenen aan de start. En maar liefst 82 toeristen reden de wedstrijd uit. Het werd een snelle wedstrijd met een hoog gemiddelde. Enkele toeristen probeerden weg te geraken maar alles bleef samen tot op het einde. Kris Meerschaert trok na de laatste bocht nog eens alle registers open en kon voorop blijven tot op de streep. Hij won met nog drie meter voorsprong. Tweede werd Dave Van Roeyen voor Danny Eyckmans.


    1. KRIS MEERSCHAERT
    2. Van Roeyen Dave
    3. Eyckmans Danny
    4. Wille Kenny
    5. Cleys Dirk
    6. Hesters Tom 7. Roman Dieter 8. Soens Lieven  9. Verberckmoes Gino 10. Valaert Olivier 11. De Corte Vincent 12. Van Houte Steven 13. Van Havenbergh Philip 14. Van Hiel Johan 15. Vercruyssen Wim 16. Van Laere Koen 17. Dierks Peter 18. Serverius Rudi 19. Spanoghe Guido 20. Taelman Rudy 21. Goudket Alain 22. Verbist Tony 23. De Beule Patrick 24. Van Camp Freddy  25. Bollen Stijn 26. Van Wijk Erik 27. De Bisschop Peter 28. Smet Eelco 29. Covents Stein 30. Van Goethem Benny 31. Nijs Johan 32. Smet Philip 33. Meersman Joris 34. Aers Luc 35. Heylen Yves 36. Van De Vyver Chris 37. Kras Wim 38. Janssens Jerry 39. Wellens Bert 40. Rijnders Jeroen 41. Vermeirsch Nick 42. Calle Alain 43. Braeckman Geert 44. De Fijn Franky 45. Thierens Steven 46. Van Goethem Patrick 47. Willaert Peter 48. ? 49. Boel Franky 50. Janssens Bert 51. ? 52. De Kuyper Raf 53. Maes Johan 54. Van den Berghe Bart 55. Van den Hende Ringo 56. Van Kersavont Chris 57. ? 58. Maes Nic 59. Persoon Gunther 60. Marin Davy 61. ? 62. Van Havermaet Theo 63. De Cock Stefan 64. Van Overmeir Marc 65. ? 66. Vangeel Kurt 67. Van Goethem Filip 68. Van Dingenen Kim 69. De Jonghe Patrick 70. Huyghe Franky 71. De Ben Mark 72. Bryssinckx Dirk 73. Vergauwen Hans 74. Van Goethem Peter 75. ? 76. Van Duyse Jasper 77. Heggerick Wim 78. De Witte Jelle 79. Janssens Kenny
     


    Janssens Kenny Vrasene 2009 1
          Na de wedstrijd Kenny Janssens met links naast hem Kristof Wielfaert (lekke band bij de VWF) en Guido Spanoghe.


    Foto : John Wielfaert

    10-07-2009 om 00:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/07/2009 !!!

    vwf

    Proficiat aan NICO DE SCHEPPER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    De Schepper Nico         Claus Etienne 02
           Nico De Schepper                     Etienne Claus

    Donderdag 9 juli - VRASENE


    ABC-reeks
    1 De Schepper Nico (Dendermonde 1B)
    2 Deseure Kristof (1A)
    3 De Wolf Glenn (Hamme)
    4 De Backer Andy
    5 Smet Kris (St.Niklaas)
    6 Weemaes Franky (Melsele)7 De Mulder Jan 8 Thomas Rudy 9 Saman Angelo (Stekene)10 De Maeseneer Steve 11 Neels Peter (Kruibeke)
    12 Claus Etienne (Hamme 1C) 13 Paridaens Stefaan 14 De Mol Bram 15 Verbiest Kurt 16 D'Hooghe Luc 17 Teirlinck Tino 18 ? 19 Debroux Gaetan en Geets Frank 21 Van Renterghem Patrick 22 De Bondt Dirk 23 Van de Moortele Peter 24 Buggenhout Alain 25 Suys Frank (Hingene) 26 Rubbens Stijn 27 Maes Peter (Bornem) 28 Harms Ko 29 De Ravet Karel 30 Ceulemans Geert

    Claus Etienne en Tom De Beer
                                   Nico De Schepper met links Etienne Claus en rechts Kristof Deseure.

    VWF Vrasene 2009
    De spurt om de overwinning te Vrasene met vooraan Nico De Schepper, rechts Franky Weemaes en op de
    tweede rij Kris Smet.


    Foto's : Rita Thienpondt

    10-07-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    09-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 09/07/2009 - MELLE (O) - Elites m.c./z.c./Beloften - 169 km - 03h45min

    Aantal deelnemers : 131
    1. LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM                                                      
    2. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 8”
    3. VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS op 15”
    4. BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO                                                                      
    5. FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS op 21”
    6. WINDSOR Dean - DRAPAK PORSCHE           
    7. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST                                  
    8. ENGLAND Michael - DUTTON CYCLES        
    9. GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO                                                          
    10. HABEAUX Gregory - VERANDAS WILLEMS op 35”
    14. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 1’00”                  

    24. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA – ABM op 1’50”
     

    09/07/2009 - POPERINGE (W) - Elite z.c./Beloften - 68 km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 50

    1. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    2. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE 

    3. VERRAES Benjamin - DAVO - LOTTO - DAVITAMON      

    4. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    5. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    6. TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE    

    7. DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    8. VAN DE VEIRE Pieter - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM

    9. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE              

    10. LANGEDOCK Mathieu - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
     

    09/07/2009 - ASSENEDE (O) - Elite z.c./Beloften - 107 km - hmin

    Aantal deelnemers : 55

    1. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    2. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS          

    3. BARTUSEVICS RIHARDS - RRS RIGA

    4. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    5. DE REKENEIRE Pieter - SCHELDERODE SPORTIEF           

    6. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE    

    7. DE CLERCQ Gino - IMMO NLVK CYCLING TEAM              

    8. LIETAER Eliot - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW           

    9. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT          

    10. HALL Bradeley - ATOMIC BROOKS    

    21. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    25. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE        

    30. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    09/07/2009 - NIEUWRODE (VB) - Elite z.c./Beloften - 113 km - 02h28min

    Aantal deelnemers : 101

    1. BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    2. IWENS Koen - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM     

    3. MEYS David - SCOTT USA CYCLING TEAM          

    4. TORFS Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.           

    5. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL       

    6. VAN ROY Simon - WSC HAND IN HAND BAAL   

    7. HOUBEN Kristof - JANSSEN CYCLING TEAM GENK         

    8. SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 15”

    9. LEYS BIRGER - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.       

    10. EVERAERTS Wim - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN         

    11. DE MAN Christoph uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE    

    82. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
     

    09/07/2009 - ELEWIJT-ZEMST PK ASPIRANTEN (VB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers :

    09-07-2009 om 23:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Van Steenberghen Jori KOP 2009
       Jori Van Steenberghen

    Woensdag 08/07/2009 - BUDINGEN ZOUTLEEUW (VB) - Elite z.c./Beloften - 115 km - hmin

    Aantal deelnemers : 84

    1. GERARD Hophra - LOTTO-BODYSOL P.C.W.     

    2. HONOREZ Jeremy - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 40”

    3. LEYS BIRGER - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 45”

    4. VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL           

    5. HELVEN Sander - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    6. SCHEPMANS Niels - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    7. COLLET Stephen - LOTTO-BODYSOL P.C.W.    

    8. POLAZZI Fabio - LOTTO-BODYSOL P.C.W.       

    9. DE ROECK Bart - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST           

    10. CLAES Gert - CYCLO-BIKE LIMBURG  

     

    08/07/2009 - HERENTHOUT (A) - Elite z.c./Beloften - 113,4 km - 02h33min

    Aantal deelnemers : 86

    1. VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    2. TORFS Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 3”

    3. KONDROTAS Simas - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW      

    4. HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING        

    5. BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT   

    6. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    7. VINGERHOETS Rudi - WIELERPROMOTIECLUB JEUGDTEAM       

    8. GELUYKENS Kenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE         

    9. VAN DEN BULCK Jeffry - SCOTT USA CYCLING TEAM  

    10. GORIS Rob - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW      

    22. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 47”

    41. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
     

    08/07/2009 - BRAKEL (O) - Juniores - 94 km - 02h20min

    Aantal deelnemers : 101

    1. JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN    

    2. POELMAN Laurens uit Klaken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    3. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    4. PESTIAUX Loïc - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES      

    5. BOSMANS Wietse - ISOREX CYCLING TEAM    

    6. VILLAVICENCIO JONATHAN - ECU   

    7. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    8. PUT Gregory - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    9. VANDENBUSSCHE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    10. VELASCO HENRY - ECU       

     

    08/07/2009 - KASTERLEE (A) - Juniores - 79,5 km - 01h56min

    Aantal deelnemers : 97

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM          

    2. LODEWIJKS Gert - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM      

    3. VAN ZUMMEREN Stef - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    4. REYNVOET Niels - ISOREX CYCLING TEAM      

    5. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    6. PEELAERS Jeff - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 27”

    7. MANDJES Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’12”

    8. VAN LANCKER Massimo - CYCLINGTEAM OOST-WEST 

    9. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM         

    10. DAMEN Kevin - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  

    25. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

    40. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM        

    45. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

     

    08/07/2009 - LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 65,1 km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 62

    1. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    2. VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM op 53”

    3. PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    4. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE              

    5. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    6. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE    

    7. DEGEZELLE Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8. TOUQUET Joren - CYCLING TEAM WERVIK      

    9. VANHOVE Jonas - CYCLING TEAM WERVIK     

    10. VANDERPLAETSEN Wietse - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

     

    08/07/2009 - SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h47min

    Aantal deelnemers : 25

    1. DE MEYERE Jens - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM       

    2. VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    3. VAN HECKE Stijn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

    4. VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM   

    5. JANSSENS Mathias - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    6. POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    7. DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    8. GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    9. VANDER BEKEN Michiel - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"         

    10. SCHOTTE Kevin - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"     

    17. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 8’00”

    18. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    21. SMET Cedric - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    08/07/2009 - WIELERCENTRUM WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers :

    09-07-2009 om 00:12 geschreven door kenny


    08-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG TOUR DU HESBAYE !!!

    Amicale Cycliste

    Kristof Wielfaert behaald knappe 5de plaats in de Tour du Hesbaye !!!
     

    Wielfaert Kristof en VDB 2009
                                      Voor de start op de foto met special guest 'Frank Vandenbroucke'.


    Maar liefst 111 deelnemers aan de start zondag 5 juli voor de Tour du Hesbaye en dat op een zwaar parcours over 110 km. Van in de start werd er direct zeer snel gereden wat meteen de wedstrijd op gang bracht met tal van ontsnappingen.

    Kristof Wielfaert (Lokeren) : “Na enkele kilometers nam ik een rotonde langs links en het peloton langs rechts, ik kon wat voorsprong nemen en naar enkele ontsnapte renners rijden. Een paar kilometer verder kwam het peloton echter terug omdat de samenwerking niet optimaal was. Wat verder reed weer een klein groepje weg en opnieuw reed ik er alleen naar toe maar het peloton liet weer niet begaan. Na een 15-tal kilometer zat ik wat ingesloten en nagenoeg het hele peloton passeerde mij langs de andere kant van de weg. Wanneer ik terug vooraan kwam was een vijftal renners weggereden. Samen met Stephane Bouquette zette ik de achtervolging in en we kwamen snel dichter maar bleven dan wat hangen. Onder leiding van Belgisch kampioen Simon Collard kwam het peloton terug. Op dat moment viel het wat stil en reden 2 renners wat weg. Het teken voor Peter Hoydonckx om aan te vallen. Peter is de man in vorm bij de ECW en ik twijfelde niet en sprong direct mee. Met dit groepje konden we na een 30-tal kilometer in de wedstrijd vooraan aansluiten, waardoor ik met 8 andere renners vooraan zat. Na een steile afdaling volgde een lang stuk vals plat waar in het peloton een groep van 15 kon wegrijden. Onze voorsprong bedroeg lange tijd een minuut op de achtervolgende groep en meerdere minuten op het peloton. Na 100 kilometer wedstrijd kwamen we op het plaatselijk circuit met een voorsprong van bijna 2 minuten op de 15 achtervolgers zodat ik voor de overwinning kon gaan. In het begin waren er dreigende buienwolken maar naarmate de wedstrijd vorderde werd het warmer, tot zelfs iets boven de 30°C. In de laatste ronde reden 2 renners weg, ik probeerde mee te gaan maar door de warmte en de vele inspanningen moest ik die poging staken. De twee bleven licht vooruit en in de sprint voor de derde plaats word ik derde.”


    Wielfaert Kristof tour du Hasbay 2009
                                                 Kristof Wielfaert in de kopgroep van 9 renners.


    Nu zondag Lac de Cherapont, dit was de laatste overwinning die Kristof Wielfaert vorig seizoen behaalde.

     
    Tour du Hesbay - 110 Km - 02h31min30” -  43,5 Km/u

    Aantal deelnemers : 111

    1. Ronny VANDERVURST

    2. Wladimir GOTTFRIED (D) op 1”

    3. Peter HOYDONCKX op 6”

    4. Igor OVDIENKO (UKR)

    5. Kristof WIELFAERT uit Lokeren op 7”

    6. Frank BELIEN

    7. Erwin HOYDONCKX op 10”

    8. Eddy LHOEST op 15”

    9. Patrick VAN ZWIJGENHOVEN op 1’18”

    10. Simon COLLARD op 3’17”

    11. Philippe HENRARD

    12. Jurgen LATHOUWERS

    13. Dimitri NIJS

    14. Patrice HEMROULLE

    15. Guillaume DUMOULIN

    16. Stéphane BOUQUETTE op 3’21”

    17. Nicolas CATOUL op 3’47”

    18. Gilles STEVENS op 4’28”

    19. Renaud PIEDBOEUF op 4’32”

    20. Nicolas HANSEZ

    Tour du Hesbaye 2009.07


    Tekst en foto's : Kristof Wielfaert

    08-07-2009 om 13:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Roosbroeck Patrick KOP 2009

    Dinsdag 07/07/2009 - KNESSELARE (O) - Elite z.c./Beloften - 104 km - 02h24min

    Aantal deelnemers : 61

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE    

    3. HORTON Tobyn - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE        

    4. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC      

    5. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    6. HUYVAERT Tom - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    7. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE     

    8. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    9. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    10. FRANÇOYS Sven - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW
     

    07/07/2009 - OPDORP BUGGENHOUT (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h53min

    Aantal deelnemers : 49

    1. PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    2. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST 

    3. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    4. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    5. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 14”

    6. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS op 25”

    7. STENUIT ROBIN - GKV CYCLING TEAM           

    8. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN          

    9. VAN DAEL Jan - SUNWEB-PROJOB     

    10. STIENS Matti - VAN EYCK SPORT      

    11. VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT   

    12. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM   

    14. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN  op 46”
     

    07/07/2009 - MELLE (O) – Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 32

    1. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    2. HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL          

    3. EINHORN Ben - NATIONAL TEAM op 11”

    4. GANSEMAN Jordy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    5. TRIO Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    6. VAN LANDUYT Billy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’38”

    7. ROSSIGNOL Bryan - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    8. MAERTENS Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    9. JASPERS Dylan - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    10. CZECH Keanu - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS   

    15. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM           

     

    07/07/2009 - HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers :

    08-07-2009 om 12:42 geschreven door kenny


    07-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 11°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy Jan SNEL 1

    Maandag 06/07/2009 - BEVEREN-WAAS (O) – Interclub – Elite z.c./Beloften - 148 km - hmin

    SCHAAL SCHOETERS - Aantal deelnemers : 230

    1. GUY SMET uit Kuibeke - PWC Jan Snel

    2. MINNE Stijn - KEUKENS BUYSSE          

    3. BORRY Kim - SOENENS YAWADOO GERMOND    

    4. EIJSSEN Yannick - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 15”          

    5. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK CYCLING TEAM   

    6. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 25”      

    7. FREDERIQUE Robert uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 35”     

    8. DEBUSSCHERE Maxim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM 

    9. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL C.T.  

    10. CHEVALIER Olivier - OTTIGNIES BLANCS GILETS       

    11. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL C.T.      

    15. DE DEY N Jurgen uit Wichelen - AND.STRUCT. (FORONEX-DENDERSTREEK)       

    27. DE GREYT Willem uit Sinaai - ARTEVELDE WV          

    43. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL  

    48. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - AND.STRUCT. (FORONEX-DENDERSTREEK)           

    50. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

    61. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - HOOP OP ZEGEN BEVEREN       

    63. APER Sander uit Moerbeke - ARTEVELDE WV            

    64. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO ABM COLBA          

    66. VAN UYTVANGHE Sam uit Grembergen - HUDIKO W.T. WAASLAND  

    78. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - ARTEVELDE WV        

    82. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO W.T. WAASLAND   

    83. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - ARTEVELDE WV          

    88. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO W.T. WAASLAND  

    90. DE MAEYER Bram uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN    

    91. BAEYENS Gert uit Ovemere - AND.STRUCT. (FORONEX-DENDERSTREEK)           

    94. NYS Matthias uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL      

    100. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC JAN SNEL           

    103. DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM                   

    106. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

    108. MICHILS Tom uit Moerbeke - HUDIKO W.T. WAASLAND       

    109. FRANCKAERT Geoffrey uit Kallo - ASFRA RACING TEAM    

    111. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - HOOP OP ZEGEN BEVEREN        

    112. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO W.T. WAASLAND     

    113. VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN    

    115. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL   

    122. VAN GARSSCHE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM 

    127. BOEYKENS Gert Jan uit Stekene - HOBOKEN WAC 

    138. VERHULST Tom uit Beveren - HOOP OP ZEGEN BEVEREN     

    139. VERSCHAFFELT Jens uit St.Niklaas - HOOP OP ZEGEN BEVEREN       

    143. DUERINCK Sean uit Hamme - HUDIKO W.T. WAASLAND      

    144. VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - HOBOKEN WAC  

    149. VAN DER MEERSCH Lawrence uit De Klinge - HOOP OP ZEGEN BEVEREN


    De passage van de koers over de E17 in Lokeren in de grote ronde.

      
    06/07/2009 - DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./Beloften - 119 km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 55

    1. PRATTE Philippe - VERANDAS WILLEMS           

    2. HUYBRECHTS Leopold - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING        

    3. ANCIAUX Maxime - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 36”

    4. NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    5. BATEN Karel - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST   

    6. DE BILDE Thierry - WIELERVRIENDEN WOUBRECHTEGEM

    7. DE FAUW Dimitri - AA DRINK CYCLING TEAM   

    8. FRANCOIS Jurgen - PALMANS-CRAS

    9. WUYTENS Kim - MD CT TEAM           

    10. VAN CLEEMPUTTE Timmy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL    

    31. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

     

    06/07/2009 - KONTICH (A) - Men Juniors 2.1 UCI - 112 km - 02h42min

    46° SINT-MARTINUSPRIJS RIT 4 - Aantal deelnemers : 103
    1. Pieter-Jan Van Overstraeten
    2. Bert Van Lerberghe
    3. Matthew Bailey (GBR)
    4. Raf Dehaes
    5. Dominique Schils
    6. Rutger Belmans
    7. Niels Wytinck
    8. David Nichols (GBR)
    9. Friso Roscam Abbing (Ned)
    10. Conor Dunne (GBR)
    19. Kevin Van Staeyen uit Schoten) op 44"
    64. Joeri Persoon uit Stekene
    68. Steven Smet uit St.Pauwels

    EINDKLASSEMENT
    1. Dennis Coenen
    2. Elmar Reinders (Ned) op 13"
    3. Tassilo Fricke (Dui) op 22"
    4. Bert Van Lerberghe op 58"
    5. Sjors Roosen (Ned) op 1'12"
    6. Fredrik Frison op 1'17"
    7. Conor Dunne (GBR) op 1'21"
    8. Kay Welten (Ned) op 1'23"
    9. Niels Wytinck op 1'44"
    10. Tim Vanspeybroeck op 1'47"
    16. Joeri Persoon uit Stekene op 2'08"
    73. Steven Smet uit St.Pauwels op 5'07"
    81. Kevin Van Staeyen uit Schoten op 5'41"

    PUNTENKLASSEMENT
    1. Elmar Reinders (Ned)

    JONGERENKLASSEMENT
    1. Elmar Reinders (Ned)

    KNELPUNTENKLASSEMENT
    1. Yoeri Havik (Ned)

    Zondag 05/07/2009 - KONTICH (A) - Men Juniors 2.1 UCI - 112 km - hmin

    46° SINT-MARTINUSPRIJS RIT 3A- PLOEGENTIJDRIT
    Aantal deelnemers :
    1. Koninklijke Balen BC in 28'40"
    2. Quest Ralph



    Film : Kristof Wielfaert


    07-07-2009 om 18:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN HET VANOMOBIL MOUNTAINBIKETEAM !!!

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!


    Vanomobil IMG_0008

    Alweer 3 podiumplaatsen voor het Vanomobil Team te Sankt Vith !!!

     

    Zondag 5 juli was een deel van de renners aan de slag in het verre Sankt Vith.

    Het team van Vanomobil kwam weerom naar huis met drie podiumplaatsen!

     

    Bij de Benjamins werd Niels Derveaux nipt geklopt. Hij werd knap tweede op slechts 2" van de winnaar! In dezelfde koers werd Joren Alleman 26°.

     

    Vanomobil 5 juli Niels Derveaux Vanomobil 5 juli  Joren Alleman IMG_0025
                           Niels Derveaux                                                                                    Joren Alleman

    Bij de Miniemen werd Wout Alleman mooi 16°.

     

     Vanomobil 5 juli Wout Alleman IMG_0033
                                
                   Wout Alleman

    De tweede podiumplaats werd behaald door Annelies Derveaux. Ze eindigde knap derde bij de Dames jeugd.

     

    In de FUN A eindigde Xavier Alleman op de tweede plaats! Een goede opsteker voor het BK in Malmédy!

     

    Vanomobil 5 juli Xavier Alleman IMG_2266
                                                   Xavier Alleman

    Danny
    Derveaux kon bij de Masters 1 niet starten wegens hevige rugpijn.

     

    Jeroen Van De Vijver vertoefde enkele dagen in Oostenrijk waar hij een kleine trainingsstage hield met het oog op de tweede helft van het seizoen.

     

    Bij de Masters 2 behaalde Johan De Bruyn een 12° plaats. Er zat veel meer in maar Johan werd opgehouden door een massale valpartij in de start en hij diende te achtervolgen.

     


    Tekst en foto's : Filip Van Hecke

    07-07-2009 om 12:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE KRUININGEN !!!

    KOEN VAN DE VELDE WEER “INTERNATIONAAL” !!!


    PRJUL 06 KOEN vd V
                      Koen Van de Velde mee op het podium in het Nederlandse Kruiningen als 2de.


    Koen Van de Velde
    (Stekene) is weer eens over de Nederlandse grens getrokken om er een koers te gaan verwerken. Hij deed dat nu voor het eerst in Kruiningen waar een wedstrijd van 85 Km of 43 ronden stond geprogrammeerd. Er stonden 59 renners aan de start.

    Het bleef er lang gesloten door het hoge tempo en het voortdurend draaien en keren. Half koers geraakten toch drie renners weg en ze namen 20 sec voorsprong.

    Met een groepje van 8 renners, waarbij ook Koen Van de Velde, werd de kloof gedicht zodat er elf leiders kwamen. Maar een ronde of 5 verder, volgde een algemene hergroepering. Na verschillende nieuwe aanvalspogingen konden in de voorlaatste ronde 3 renners voorop geraken. Bij het ingaan van de laatste ronde sloot eerst Peter Van Agtmaal aan en iets later deed ook Koen Van de Velde dat eveneens.

    Maar op dat moment had Van Agtmaal al een 30-tal meter voorsprong genomen op de 3 late vluchters.

    Van Agtmaal was vertrokken... maar in de laatste vals oplopende rechte lijn, viel hij toch nog stil en in de sprint kwam de Belg Koen tot nog tot gelijke hoogte van Van Agtmaal. Doch met minder dan een half wiel moest hij de zege aan Peter laten.

    Koen vertelde:

    -“Toen ik de aansluiting bij de kopgroep maakte was Van Agtmaal reeds weg gesprongen. Zelf kon ik niet direct reageren en ik dacht dat de vogel gaan vliegen was. Toen ik merkte dat hij bleef hangen gokte ik op de laatste rechte lijn, doordat deze vals oploopt kun je veel terrein goedmaken. Even moest ik inhouden toen ik aan de sprint wou beginnen doordat er een renner van zijn lijn week anders had ik de meter die ik nu tekort kwam, zeker gepakt.”

     

     

     

    Tekst en foto :  flvdv

    07-07-2009 om 10:04 geschreven door kenny


    06-07-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/07/2009 !!!

    vwf

    Maandag 6 juli - HUMBEEK  - avondcriterium met voorinschrijving


    Reeks A

    1. Tom Penninckx

    2. Kevin Van de Keer

    3. Bert Dockx

    4. Joris Cosyn

    5. Koen Van Kerckhoven

     

    Reeks B

    1. Rudy Thomas

    2. Nico De Schepper (Dendermonde)

    3. Jan De Mulder

    4. Serge Pitet

    5. Frank Geets

     

    Reeks C

    1. Danny De Backer

    2. Igor Van den Berghe

    3. Etienne Claus (Hamme)

    4. Peter Van Haverbeek

    5. Stefan Verhaege

     

    Reeks D

    1. Johan Kerremans

    2. Joost Peters

    3. Jozef Deneef

    4. Willy Wouters

    5. Mario D’Haeseleer


    Uitslag : Rita Thienpondt

    06-07-2009 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN TOPSPORT VLAANDEREN MERCATOR VAN MAANDAG 06/07/2009

    Banner Topsport Vlaanderen Mercator 2009

    Overwinning voor Kristof Goddaert en Walter Planckaert nu woensdagavond bij Karl Vannieuwkerke aan tafel !!!


    Goddaert Kristof KOP 2009

    Nu alle wielerogen op de Tour de France gericht zijn, vergeten we soms dat er daarnaast ook nog koersen gereden worden. Maar niets is minder waar. Want Kristof Goddaert uit St.Gillis van Topsport Vlaanderen–Mercator heeft dit weekend de Grote Prijs Theo Verschueren in Sint-Niklaas gewonnen. Hiermee haalde Goddaert in zijn eigen Waasland zijn eerste profzege binnen. De concurrentie was nochtans niet min met namen zoals Frank Vandenbroucke, Niko Eeckhout, Kevin Seeldraeyers (in zijn witte jongerentrui van de giro), Serge Pauwels en Niels Albert.

    Goddaert versloeg deze laatste twee in de sprint. ‘Ik ben altijd gemotiveerd voor een criterium’, vertelde een oeverloos gelukkige Goddaert in Het Nieuwsblad.
    ‘Maar al die aandacht overvalt me wel. Ik ben die drukte rond mijn persoontje niet gewoon. Boonen kan er beter mee om. Winnen in Sint-Niklaas doet wel deugd. Zeker met een taaie klant als Niels Albert. Daar ben je nooit mee klaar.’

    ‘Wat een week!’, concludeerde Goddaert, die vorige week zondag ook al derde werd op het BK in
    Aywaille.

    Kristof Goddaert haalde hiermee dit jaar de 3e zege binnen voor Topsport Vlaanderen–Mercator na winst van Johan Coenen in de Omloop van het Waasland en Thomas de Gendt in het IWT in Oetingen.

    Ook Walter Planckaert, ploegdirecteur bij Topsport Vlaanderen-Mercator zorgt voor de nodige media-aandacht. Zo maakte hij bekend dat belofte Sep Vanmarcke vanaf 1 augustus de overstap maakt naar Topsport Vlaanderen–Mercator. Hij komt over van Jong Vlaanderen. 

    Wie Walter Planckaert trouwens kent, weet dat hij nooit om een straffe uitspraak verlegen zit. Zo liet hij na het BK de volgende uitspraak noteren in Cyclo Sprint:

    ‘Ik ben een supporter van Tom Boonen, omdat hij ondanks de enorme stress, altijd een eenvoudige kloot is gebleven.’

    Wie nog meer wil horen - én zien - van Walter Planckaert, moet nu woensdagavond 8 juli afstemmen op Eén, Vive le Vélo, de show van Karl Vannieuwkerke over de Tour 2009. Karl heeft zijn tafel dan in Collioure gezet (aan de Middellandse zee). Naast Walter is ook Wouter Deprez centrale gast.

     
    Bron : Mercator Topsport

    06-07-2009 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN BMX - BK TE AARSCHOT VAN ZONDAG 05 JULI !!!

    Banner BMX STARS

    Uitslagen BMX - Belgisch Kampioenschap te Aarschot van zondag 5 juli

     

    Banner BK 2009 BMX 


    Als club heeft BMX Stars goed gepresteerd maar van tegenslag bleven zij ook niet gespaard!!!!


    BMX BK


    Cruisers+30

    6° plaats.

     

    Girls:8

    3° plaats (brons) voor Lana Pollefliet.

     

    Boys:7

    BK (1ste plaats) Gianluca Pollefliet.

    6° plaats Siebe Dewierdt.

     

    Boys:9

    7° plaats Sybren Geens.

     

    De pechvogels van dienst  waren Nomie Van Devoorde met een val partij in de 1/2 finale.

     

    Maar de ‘pechvogel van de dag’ was Jari Waeyenberghe die op een zekere 3 plaats reed en één meter voor de aankomst viel en meteen kans voorbij.




    Tekst en foto : Eric Waeyenberghe

            

    06-07-2009 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE SANKT VITH !!!

    Patrick Meersschaert toch nog knap 4de na valpartij te Sankt Vith !!!


    Meersschaert Patrick KOP 2009 1                Sankt Vith
                                                                                                                             Sankt Vith

                    
    Zondag 5 Juni
    trokken de MTB renners naar Sankt Vith omdat daar steeds een mooie omloop voorgeschoteld wordt. Ook Belgisch Kampioen bij de Masters 2 Patrick Meersschaert uit Stekene stond daar aan de start, hij wou zichzelf daar eens gaan testen om te zien waar hij op dit moment na zijn operatie stond.

    “Ik kende een vrij vlotte start waarbij ik goed kon aansluiten tussen de Elites en Beloften tot er plots twee renners in elkaar haakten en dwars voor mij op de grond gingen. Ik kon onmogelijk uitwijken en remmen met méér dan 100 renners achter mij was ook geen optie. In een reflex ‘erover fietsen dus’, maar dit lukte niet. Ik was al blij dat er niet meer renners over ons heen kwamen zodat we er alle drie met wat schrammetjes vanaf kwamen. Achtervolgen dus. Dit bracht mij uiteindelijk op de 32ste plaats algemeen en 4de Master 2. Ondanks de lastigheidsgraad voelde het lichaam nog goed aan en ook de rondetijden bewezen dat een tweede plaats na Ronny Geerts er zeker inzat”, aldus Patrick Meersschaert.

     

    Volgende week zaterdag trekt Patrick Meersschaert naar Pracht Wickhausen (D) en rijdt op zondag een halve marathon in Thalfang (D). Op deze manier hoopt hij weer wat klimkilometers te doen en de conditie stilaan te verbeteren !!!


    Tekst : Patrick Meersschaert

    06-07-2009 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 6 JULI - CHW ORGANISEERT 32ste SCHAAL SCHOETERS GP VAN GEMEENTE BEVEREN !!!

    Op maandag 6 juli in Beveren:

    PRJUL 01 SCH SCH de trofee.
    Voor wie is de trofee “Schaal Schoeters 2009."

    Zou Guy Smet nu eindelijk zijn naam eens op de erelijst kunnen zetten?
     

    CHW ORGANISEERT 32ste SCHAAL SCHOETERS GP VAN GEMEENTE BEVEREN !!!

     

    PRJUL 01 SCH SCH ererpodium 2008
    Het erepodium van 2008 met o.a. ook burgemeester Marc Van de Vijver
    en Miss Inge Brocken die als
    eregast aanwezig was.


    Maandag is het weer wielerhoogdag in Beveren want dan wordt de interclub “Schaal Egide Schoeters - Grote Prijs Gemeente Beveren” weer gereden. Nu al voor de 32ste keer in de gemeente. De start wordt officieus gegeven om 13u30 aan de gemeentelijke kiosk op de Grote Markt rechtover Café Sportief bij Marc De Vlieger. Net over de spooroverweg van de Haasdonksebaan, komt de officiële start.

    De renners rijden dan een grote rit van ruim 80 Km om dan nog 8 plaatselijke ronden af te leggen van 8 Km. De aankomstlijn ligt ook al voor de 32ste keer in de Kasteeldreef nabij Café Tipiek.

    Zowat alle Wase ploegen komen aan de start.
     

    PRJUL 01 SCH SCH de boog
    Maandag 6 juli staat de boog van de Grote Prijs Gemeente Beveren weer in de vernieuwde Kasteeldreef.

    PRJUL 01 SCH SCH vertrek
    Maandag om 13u30 zullen weer een tweehonderd deelnemers de officieuze start nemen voor de
    32ste Schaal Schoeters die sedert 2004 ook de Grote Prijs Gemeente Beveren is.

     
     

    De organisatie 2009 ziet er uit als volgt:

    Schaal Schoeters 2009 8

    PRJUL 01 SCH SCH Bestuur
    Het bestuur van het CHW: vlnr: Omer Cleys, Franky Mangnus, William Vettenburg, Freddy Audenaert,
    Guido Van Nauw, Lieven Verstraeten, Emiel Verhoeven, Johnny Vermeiren, Marcel Van Kerckhove en
    Flor Van de Velde.
    (bestuurslid Eric Van Goethem ontbreekt op de foto)

    Schaal Schoeters 2009 9


    Schaal Schoeters 2009 1

    Schaal Schoeters 2009 2

    R e g l e m e n t  van de Schaal Schoeters.

    Volgens de reglementen van de Wielerbond Vlaanderen, de K.B.W.B en de U.C.I.

    Voorname artikels :

    1.Iedere deelnemende ploeg telt minimum 5 en maximum 8 renners. De deelname staat open voor regionale of clubploegen, nationale ploegen en Belgische Continentale ploegen. Alle buitenlandse ploegen dienen in het bezit te zijn van een toelating, afgeleverd door hun nationale federatie.

    Geen mixe ploegen toegestaan voor buitenlandse clubs.

     

    2.De wedstrijd is voorbehouden aan ‘Elite zonder contract’ en ‘U23’ interclub categorie1.12)

     

    3.De ploegleider moet de inschrijvingsformulieren ondertekenen waarna de rugnummers ter beschikking worden gesteld.

     

    4.Iedere clubleider ontvangt 8 rugnummers, waarvan enkel de renners die starten volgens hun inschrijving, er één van in gebruik nemen.

     

    5. De toegang tot de kleedkamers is strikt beperkt tot de deelnemende renners en hun verzorgers ( die in het bezit zijn van een begeleidersvergunning)

     

    6. De eerste drie gerangschikten van iedere club komen in aanmerking voor de toekenning van de beker.

     

    7. Er zijn voor 1500 € aan individuele prijzen volgens de barema’s van WBV-KBWB, en voor 500 € aan clubprijzen voorzien + 8 € per vertrekkende renner, + 250 € aan geldpremies. Prijzen worden uitbetaald in Taverne Peacock (Hoek Grote Markt –Van Gervenstraat, achter de kerk) samen met de premies en de 8 € per startende renner.


    8. De renners van éénzelfde club mogen onderling van rijwiel verwisselen.

     

    9.Iedere deelnemende club mag over één volgwagen beschikken.De volgorde van de volgwagens zal door lottrekking op de briefing gebeuren,volgens de aanwezige ploegleiders.

                                                                                                                  

    10. De renners moeten het controleblad ondertekenen op de Grote Markt op het podium ter hoogte van de Sint-Martinuskerk om 13u15

     

    11.Vertrek 13.30 uur Grote Markt Beveren achter rode vlag tot de officiele start aan spoorweg in Haasdonk

    1 ronde van 84 Km langs Beveren – Haasdonk – Temse – St Niklaas – Hamme –Waasmunster- Grembergen – Zele – Overmere –– Lokeren – Eksaarde  Sinaai – Stekene – St Gillis – Vrasene – Beveren - + 8  plaatselijke ronden van 8 Km. Totaal 148 Km.

     

    12. De deelnemers en volgers zijn verplicht alle aanwijzingen van de jury en politie onmiddellijk op te volgen. De organisatoren kunnen niet aansprakelijk gesteld worden voor ongevallen die zich voordoen tijdens de wedstrijd, al dan niet in de volgerskaravaan.

     

    13. Rugnummers en kaderplaatjes moeten goed zichtbaar aangebracht worden. Indien renners onherkenbaar zijn op de finish-foto, worden ze niet opgenomen in de uitslag.

     

    14. De eerste drie renners in de uitslag dienen zich na de wedstrijd onmiddellijk aan te bieden voor de ‘officiële huldiging” welke plaatsvindt op het podium op de Grote Markt.

     

    15. De winnende club zal de beker in ontvangst nemen na afloop in Taverne Peacock.

     

    16. Iedere betwisting zal door de Koninklijke Belgische Wielrijdersbond onderzocht en beoordeeld worden.


    PRJUL 01 SCH SCH trofee metrita
    Café Sportief bij Marc en Rita schenken aan de winnaar een prachtige, waardevolle
    trofee in de vorm van een siervaas.


    PREMIES in de wedstrijd

    Verdeling 2009 Er zijn voor 250 € premies, verdeeld als volgt:

     

    Op de grote omloop zijn er geen premies te betwisten

    Voor de renner die als eerste de aankomstlijn bereikt, na de grote ronde: 50 € en voor de tweede: 20 €

    In de 8 plaatselijke ronden zijn er vier klassementspurten na de  3de , 4de, 5de en 6de ronde. Er worden in die spurten punten gegeven: 3p voor de eerste, 2p voor de tweede en 1p voor de derde. De winnaar ontvangt 100 €, de tweede 50 € en de derde 30 €. Bij gelijkheid van punten telt de plaats in de uitslag.

                                  Schaal Schoeters 2009 7
     

    GROTE PRIJS GEMEENTE BEVEREN Schaal Egide Schoeters 2009

                                                                                                                                                                              

    Voorzitter:                    Frank Van Zitteren (WBV. prov.Antwerpen)

    Aankomstrechter           Filip Apers

    Commissarissen:          Willy Dobbelaere

                                       Eric Van Goethem

                                       Patrick De Pessemier

    Commissaris Moto:       Johan Gussé

    Piloot Moto:                  De Witte

    Fotofinish:                    Freddy Donie   

    Telecommunicatie:        Gabriël Termont

    Secretariaat WBV & Radio Tour: Marcel Hertecant

     

     

    TERUG NAAR 1979 BIJ WINNAAR BENNY VERMEULEN

    Dertig jaar geleden werd de Schaal Schoeters gewonnen door Benny Vermeulen uit De Klinge. Voor de Wase regio was dat een opsteker want Benny was een graag geziene atleet. Hij had in 1975 als junior zowel de Omloop der Vlaamse Gewesten als de Ronde van Vlaanderen gewonnen. En ze kenden hem in Beveren bij het CHW heel goed want het jaar voordien had hij er de Schaal Van Vaernewijck gewonnen. Toen hij dertig jaar geleden aan de start kwam met zijn ploeg van WSC Vooruit Sint-Gillis, had hij ook al het PK Oost-Vlaanderen gewonnen in Laarne, een rit in de Vredeskoers en de toentertijd hoog aangeschreven Sterfinale in Aartselaar.

    In de Schaal Schoeters was Vermeulen mee met de definitieve vlucht van negen renners. Van ver zette hij zich op kop en met een straat verschil klopte hij Alain Van Hoornweder (Brugse). Romain Steel (Artevelde) werd 3de en Ronald Naets (Netespurters) 4de. Vermelden we nog dat Franky Wielandt (Beveren) als 17de finishte en zo tweede  renner van WSC Vooruit was. Franky is ook de vader van Sven Wielandt die 30 jaar later anno 2009, ook furore maakt als lid van Josan Isorex Mercedes Benz.

    Voor Benny Vermeulen was de Schaal Schoeters 1979 zijn 8ste zege van dat jaar!

     

    Schaal Schoeters 2009 6 

    Gelukwensen van toenmalig burgemeester Marcel Van der Aa.

    (Links van Benny met bril.)

     

    ZO  WAS HET VORIG  JAAR: Maandag 7 juli 2008 in de 5de  Grote Prijs Gemeente Beveren, Interclub Schaal Schoeters 31ste uitgave van CHW Beveren

    v      Voorzitter WBV: Jan Vandael (Antwerpen)

    v      182 deelnemers.

    v      27 ploegen.

    v      Winnaar: Ken Vanmarcke ( West-Vlaming van BCV Works Cycling Team)

    Winnende Ploeg:  Soenens Germond  (Robby Meul 5de, Michael Northey 6de en Kess Heytens 7de)

      

    Schaal Schoeters 2009 5 

    Het podium 2008: vlnr Guy Smet (2de), winnaar Ken Vanmarcke en Ward Bogaert (3de).

      

    TERUG NAAR 1979. Dertig jaar geleden organiseerde het CHW maar liefst 22 wedstrijden. Het begon reeds in februari met twee veldritten, categorie C en B, aan Singelberg in de Polders. Jos Pauwels won bij de B’s. Een bijzondere organisatie was de Ronde van het Waasland voor juniores. Deze bestond uit drie ritten in de maand maart. De 2de rit werd gereden in Lokeren.  De ritwinnaars waren Eddy De Bie, Lieven Goris en Herman Frison. De Ronde werd gewonnen door Marc Somers. In april kreeg het CHW een Sterrit toegewezen en die werd gewonnen door de Canadees Ronald Hayman.  Goed om weten is ook dat het CHW toen in  het kleine gezellige Doel tijdens de juli-kermis een koers voort juniores organiseerde, gewonnen door Adri  Maesschalck die in juni ook al een criterium was komen winnen in Beveren zelf.

    De Schaal Schoeters werd in 1979 gereden tussen Zottegem en Beveren.

     

     

    Erelijst in Beveren sinds 1978

                                                                        

    Jaar     Individuel - Interclub

    1978     François Caethoven - W.S.C.Merelbeke-Scheldestreek

    1979     Benny Vermeulen - Dijlespurters Mechelen

    1980     Luc Colijn - Jette Sportief

    1981     Eric de Wilde - Lierse B.C.

    1982     Roger Van den Bossche - Hoboken W.A.C.

    1983     Stefaan Morjean - K.S.V. Deerlijk

    1984     Danny Lippens - W.S.C. Torhout

    1985     Patrick Van Staeyen - Hoboken W.A.C.

    1986     Eric Peeters - Lierse B.C.

    1987     Johan De Vos - W.S.C. Torhout

    1988     Carl Roes - W.S.C. Vooruit Sint-Gillis-Waas

    1989     Roger Van den Bossche - K.S.V. Deerlijk

    1990     Gino Primo - Sport & Steun Leopoldsburg

    1991     Wim Omloop - W.S.C. Oostakker-Lochristi

    1992     Edwin Enthoven - W.S.C. Vooruit Sint-Gillis-Waas

    1993     Luc Van Herck - Jette Sportief

    1994     Peter Van Hoof - Hombeekse Wielervrienden

    1995     Edwin Enthoven - Izenbergen Sportief

    1996     Ludo Giesberts - W.I.K. Tielen

    1997     Danny Dierckx - Jonge Rakkers Booischot

    1998     Steven De Champs - W.S.C Oostakker-Lochristi

    1999     Sergui Morozov - W.S.C. Oostakker-Lochristi

    2000     Kevin Van Impe - 1ste Sportclub Koksijde

    2001     Steven De Champs - Team Down Under

    2002     Patrick D’Hont ICSA Team

    2003: 1. Wout Demeulemeester 2. Peter Schoonjans 3.Guy Smet/winnende club: ICSA Team

    2004: 1. Danny Verelst 2. Steven Duthoo 3. Kenny De Block, /winnende club: New Hebra Moorsele

    2005: 1. Jarno Van Mingeroet 2. Steven De Champs 3. Guy Smet /winnende club: Profel Cycling Team

    2006: : 1. Mindaugas Goncaras (LIT) 2. Bart Veyt 3. Jerome Giaux /winnende club: Wielerpromotieclub Jeugd Team

    2007: 1. Ward Bogaert 2.Koen Van de Velde 3. Jan Bluekens /winnende club: Yawadoo AMB

     

    2008. 1. Ken Van Marcke 2. Guy Smet 3. Ward Bogaert /winnende club:SGM Soenens Germond

     

    2009 : ????

     

    PRJUL 01 SCH SCH 2008 Nspurt
                                    
    Zo werd Guy Smet vorig jaar door Ken Van Marcke geklopt.



    Tekst en foto's : Flor Van de Velde
     

    06-07-2009 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 9 AUGUSTUS - NIEUWELINGEN & JUNIORES TE BUGGENHOUT-OPSTAL !!!

    KOERSCOMITE HOGE LINDE BUGGENHOUT-OPSTAL ZOEKT RENNERS VOOR CRITERIUM !!!

     

    Organisator Johan De Wolf heeft nog niet veel nieuwelingen en juniores mogen inschrijven voor het criterium dat zijn club “Kermiscomité Hoge Linde” op zondag 9 augustus organiseert in Opstal. Na het succes in 2008 met een wielerwedstrijd (criterium) voor nieuwelingen richt dat kermiscomité onder het stamnummer van wielerclub ‘Willen is Kunnen’ dit jaar opnieuw 2 wielerwedstrijden in.

     

    De eerste wedstrijd is voorzien om 15 uur voor de categorie nieuwelingen, gevolgd door de wedstrijd voor juniores om 17u30. Beide wedstrijden worden verreden onder de benaming criterium.

    De nieuwelingen rijden 40 Km of 20 ronden van 2 Km, prijzenbarema WBV 385 € + premies, terwijl de juniores 60 Km voor de wielen geschoven krijgen of 30 ronden van 2 Km, prijzenbarema WBV 447 € + premies.

    Vooraf inschrijven is verplicht, en dit tot ten laatste woensdag 5 augustus 2009.

    Maximum aantal toegelaten renners : Nieuwelingen : 45 deelnemers ; Juniores : 50 deelnemers.

    Alle formaliteiten gaan door in de feesttent in de Beukenstraat te Buggenhout-Opstal.

                                                                

    Inlichtingen en voorinschrijvingen: Johan De Wolf,

    Ravenstraat 50 te 9255 Buggenhout

    Tel. 0494 / 66 15 71

    e-mail: Johan_dewolf@skynet.be

     

    Zie ook website Wielerbond Vlaanderen, rubriek “ Kalenders “

     

     

    Tekst : flvdv

     

     

    INSCHRIJVINGSFORMULIER

     

    Naam renner:………………………………………………………………….

    Nieuweling – Junior  ( duid de juiste categorie aan )

    UCI code: = BEL19 . . . . . .

    Ploeg:…………………………………………………………………………..

    Adres: ( straat, nr, gemeente )……………………………………………….

     

    …………………………………………………………………………………..

    Tel. Of gsm nr : ………………………………………………………………..

    Bevestigd hierbij zijn deelname aan de wedstrijd op zondag 9 augustus 2009.

    06-07-2009 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 05/07/2009 - LEEUWERGEM (O) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 109

    1. DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN        

    2. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST 

    3. BATEN Karel - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST    op 10”

    4. PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    5. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB   

    6. HORTON Tobyn - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE op 28”

    7. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM    

    8. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT        

    9. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN          

    10. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT      

    19. DE MAN Christoph uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 1’05”   

    51. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 1’50”       

     

    05/07/2009 - MERELBEKE KWENENBOS (O) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 54

    1. JOSEPH Gregory - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    2. FRIJTERS Ferdi - HSC DE BATAAF     

    3. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 5”

    4. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    5. VAN CAUWENBERGHE Christophe - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT        

    6. DE REKENEIRE Pieter - SCHELDERODE SPORTIEF        

    7. EECKHOUT Kurt - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    9. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI           

    10. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC   

    23. GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 5’00”         

    25. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

     

    05/07/2009 - MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./Beloften - 113,4 km - 02h37min

    Aantal deelnemers :

    1. CAPPELLE Andy - PALMANS-CRAS   

    2. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 25”

    3. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 2’25”

    4. DEBUSSCHERE Jens - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    5. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 2’30”

    6. AVERY Clinton - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 2’45”

    7. DEGEZELLE Kevin - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 4’15”

    8. DECAESTEKER Frederik - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    9. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM     

    10. DECOUTTERE Jonas - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 4’24”

     

    05/07/2009 - HOOGLEDE-GITS (W) - Beloften - 03h59min 

    E. K. OP DE WEG MANNEN U23 - Aantal deelnemers : 123

    1. BOECKMANS Kris - Belgium

    2. MARYCZ Jaroslaw - Poland  

    3. MODOLO Sacha - Italy           

    4. KEUKELEIRE Jens - Belgium

    5. MARTINEZ Yannick - France

    6. AISTRUP Nikola - Denmark  

    7. KRISTOFF Alexander - Norway       

    8. FURDI Blaz - Slovenia          

    9. HACECKÝ Vojtech - Czech Republic  

    10. SAGAN Peter - Slovakia     

    19. PLANCKAERT Baptiste - Belgium    

    35. GHYSELINCK Jan - Belgium op 7” 

     

    05/07/2009 - BOORTMEERBEEK (VB) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften - 98 km - 02h12min

    Aantal deelnemers : 81

    1. BAUTE Andy - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE      

    2. VAN GORP Yves - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    3. SHAND Daniel - SCOTT CICLING TEAM           

    4. HELVEN Sander - DAVO - LOTTO - DAVITAMON           

    5. VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    6. VERBOVEN Bert - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT           

    7. ENGELEN Ruben - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    8. VINGERHOETS Rudi - WIELERPROMOTIECLUB JEUGDTEAM       

    9. HEATHCOTE Richard - UNITED CYCLING TEAM

    10. VAN RIJ Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN           

    44. DE RYCK Joeri uit Kruibeke - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    48. MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
     

    05/07/2009 - NEERPELT (LB) - Amateurs + Masters - 72 km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 27

    1. GEVERS Jan - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    2. WILMSEN Tom - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE    

    3. RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 29”

    4. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG        

    5. CUYLITS Gunther - KEUKENRENOVATIE TEAM DEURNE VZW        

     

    Aantal deelnemers: 13

    1. BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK          

    2. COUDIJZER Ivan - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE     

    3. NEELEN Eric - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    4. VERWIMP Luc - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO 

    5. SUYS Frank uit Hingene - AFDELING ANTWERPEN - WBV          

     

    Aantal deelnemers: 3

    1. VAN EYNDT Jozef - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE          

    2. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG op 29”

    3. VANDEKERKHOF Charles - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 


    05/07/09 - LENS ST REMY (TOUR DE HESBAYE) – Amateurs & Masters - 110 Km - 02h31min

    Aantal deelnemers : 111
    1 Ronny VANDERVURST
    2 Wladimir GOTTFRIED (D) op 1”
    3 Peter HOYDOINCKX (1° B) op 6”
    4 Igor OVDIENKO (UKR)
    5 Kristof WIELFAERT uit Lokeren op 7”
    6 Frank BELIEN
    7 Erwin HOYDONCKX op 10”
    8 Eddy LHOEST op 15”
    9 Patrick VAN ZWIJGENHOVEN op  1’18”
    10 Simon COLLARD op 3’17”

    06-07-2009 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 05/07/2009 - KONTICH (A) - Men Juniors 2.1 UCI - 115,1 km - 02h45min

    46° SINT-MARTINUSPRIJS - Aantal deelnemers : 109

    1. Elmar Reinders (Ned)
    2. Dennis Coenen
    3. Tassilo Fricke (Dui)
    4.Roman Vanstaen op 3"
    5. Andre Van Plateringen op 7"
    6. Pieter Van Bulck op 38"
    7. Kay Welten (Ned)
    8. Sjors Roosen (Ned) op 42"
    9. Conor Dunne (GBR)
    10. Joeri Persoon uit Stekene
    26. Kevin Van Staeyen uit Schoten op 1'34"
    85. Steven Smet uit St.Pauwels

    05/07/2009 - DOOMKERKE (W) - Juniores - 93 km - 02h20min

    Aantal deelnemers : 57

    1. BEECKAERT Niels - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    2. DESCAMPS Joris - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  

    3. DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    4. DEBAENE Martijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    5. DE WAELE Bram - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6. VAN DER GINST Bram - CYCLINGTEAM OOST-WEST   

    7. DE SCHUYTER Arne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 

    8. HOEDT Steven - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9. TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    10. SCHEIRE Ruben uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM
     

    05/07/2009 - HERDEREN (RIEMST) (LB) - Juniores - 79,8 km - 02h04min

    Aantal deelnemers : 35

    1. CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM            

    2. WERTZ Thomas op 12”

    3. BIJNEN MELVIN - TWC HET SNELLE WIEL op 58”

    4. OP ´T EYNDE christophe - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 2’10”

    5. POPPE Olivier - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    6. MICHAUX Quentin - PREDICTOR LOTTO VC ARDENNES  

    7. VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG    

    8. KOPS TWAN - TWC TEMPO   

    9. VERDULT JELLE - TEMPO      

    10. DE SCHUTTER John - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
     

    05/07/2009 - JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Juniores - 88 km - 02h17min

    Aantal deelnemers : 49

    1. DAKTERIS JANIS - SPRINTS AVK         

    2. BROEKMANS Glenn - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 10”

    3. GALDEROUX Martin - UNION CYCLISTE SERAING op 40”

    4. VERHAEGEN Ben - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’00”

    5. AERTS Alexander - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    6. RICHERZHAGEN Jelle - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM           

    7. JANSSENS Senne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    8. VROLIJKX jeroen - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    9. PEUTERS Bart - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    10. HAESEN Glenn - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 2’15”

     

    05/07/2009 - OPLINTER (VB) - Juniores - 90 km - 02h12min

    Aantal deelnemers : 78

    1. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    2. COENEN Glenn - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 10”

    3. BUEKEN Joeri - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG      

    4. CORTOOS Jonas - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM       

    5. VAN CAUWENBERGH Brandon - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    6. NEL JC - MR PRINCE  

    7. LUYTEN Jeff - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW   

    8. SCHEPMANS Pieter - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    9. DEPRE Jonas - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK        

    10. VAN DEN EYNDE Kristof - WSC HAND IN HAND BAAL  

     

    05/07/2009 - ROOSDAAL (VB) - Juniores - 95,5 km - 02h26min

    Aantal deelnemers : 37

    1. MAES Tom - THOMPSON CYCLING TEAM         

    2. LIESSENS Vincent - VERANDAS WILLEMS op 3”

    3. CALLEBAUT Kevin - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 13”

    4. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’28”

    5. DURANT Joaquim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    6. DESMECHT David - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"      

    7. BUYL Stijn - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8. TÖPKE Frederik - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    9. CIETERS Timothy - JONGE RAKKERS VOLLEZELE         

    10. LIEVENS Mathias - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

     

    05/07/2009 - ROZEBEKE (O) - Juniores - 89 km - 02h26min

    Aantal deelnemers : 47

    1. CALLEBAUT Cedric  - ISOREX CYCLING TEAM 

    2. DE ROOSE Alexander - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 36”

    3. SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’30”

    4. BOSMANS Wietse - ISOREX CYCLING TEAM op 2’27”

    5. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2’30”

    6. POELMAN Laurens - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    7. VAN DER POEL David - ISOREX CYCLING TEAM op 2’48”

    8. ANCKAERT Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    9. DE ROOZE Niels - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 4’20”

    10. LAMMERTYN Foeke - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    

     

    05/07/2009 - SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 94 km - 02h21min

    Aantal deelnemers : 49

    1. BUYLE Pieter - RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT      

    2. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM         

    4. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM         

    5. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    6. LAUREYNS Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    7. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM  

    8. RAEYMAEKERS Mattias - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’15”

    9. KASPER JOERI - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 1’18”

    10. JUMELET MICHIEL - MIDDELKAP       

    11. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    13. SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    14. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    28. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 8’00”   

    29. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    30. VAN GEYTE Kevin St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    06-07-2009 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09

    05/07/2009 - HOOGLEDE-GITS (W) - Dames Juniores - 01h34min

    E. K. OP DE WEG VROUWEN JUNIORES - Aantal deelnemers : 82
    1. CECCHINI Elena - Italy         
    2. VAN DER KAMP Laura –
    Netherlands op 1”
    3. FERRAND-PREVOT Pauline -
    France
    4. FOURNIER Roxane – France op 2”
    5. WOERING Melanie -
    Netherlands      
    6. CALLOVI Rossella -
    Italy    
    7. PETERSEN Maria Grandt -
    Denmark 
    8. PIETERS Amy -
    Netherlands  
    9. GARCZYNSKA Karolina -
    Poland     
    10. DE ROOVER Eline –
    Belgium op 6”

    18. HANNES Kaat uit Wechelderzabde - Belgium

     

    Zondag 05/07/2009 - MOL-RAUW (A) - Dames Jeugd - 56 km

    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN

    Aantal deelnemers: 46 – Nieuwelingen - 01h08min

    1. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. WERON Marine - UNION CYCLISTE SERAING    

    3. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    4. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.          

    5. DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6. DAVID Shani - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  

    7. DENEEF Naïka - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    8. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    9. VANHOORNE Ellen - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE     

    10. WINTGENS Marlène - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES        

    22. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    23. VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    29. VERSCHELDEN Nathalie - RUDYCO CYCLING TEAM    

    32. DE BACKER Laurenza uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    36. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

               

    Aantal deelnemers: 34 – Juniores – 01h31min

    1. CORBETT MICHELLE - CLUB DCB LOGISTICS  

    2. VANDENBERGHE Astrid - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE    

    3. POST JERMAINE - LRTV SWIFT         

    4. VAN DER VELDEN Dorien - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    5. MAECK Eleonore                

    6. DE BAAT Kim - J&G CYCLING TEAM   

    7. DE BEULE Julie - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    8. DE MOYER Tessa - J&G CYCLING TEAM         

    9. ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK        

    10. DALTON DANIELLE - ZULULAND CYCLING    

    06-07-2009 om 13:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JONAS DE VIJLDER met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Vijlder Jonas KOP 2009

    05/07/2009 - ZANDVOORDE ( ZONNEBEKE ) (W) - Juniores - 81 km - 01h56min

    Aantal deelnemers : 70

    1. JONAS DE VYLDER - THOMPSON CYCLING TEAM        

    2. VAN KEIRSBULCK Guillaume - AVIA CYCLING TEAM op 2”

    3. DEMONIE Jens - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW  

    4. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    5. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM         

    6. GUERVILLE Jordan - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY 

    7. DEVRIENDT Tom - CYCLING TEAM WERVIK     

    8. DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    9. VANDAMME Miguel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    10. DE MAREZ Ruben - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

     

    Zondag 05/07/2009 - MOL-RAUW (A) - Nieuwelingen - 65 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 64

    1. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    2. LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    5. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI op 8”

    6. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM           

    7. SCHEPMANS Brecht - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    8. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    9. BENOOT Tiesj - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    

    10. VAN NIJLEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    23. VAN DE MERGEL Jelle uit  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND           

    33. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    41. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    42. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    44. RELAES Michiel uit Zwijndrecht - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           


    05/07/2009 - BOORTMEERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 67 km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 63

    1. AARDOOM Sven - GRC JAN VAN ARCKEL       

    2. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    3. VAN DER HOORN TACO - DE BOLLENSTREEK op 49”

    4. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    5. WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

    6. WILLEMS Robby - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

    7. VAN PETEGEM Nick - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG         

    8. PERSOON Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 1’58”

    9. GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    10. VERVOORT Nick - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    05/07/2009 - HAALTERT (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 36

    1. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    3. DALAIDEN Quentin - GKV CYCLING TEAM      

    4. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 11”

    5. WILSON JACK - EAST ANTRIM op 50”

    6. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  

    7. LA ROSE Grégory - GKV CYCLING TEAM        

    8. DE PETTER Njord - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    9. GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    10. LEVECQUE Jari - ISOREX CYCLING TEAM      

     

    05/07/2009 - NEERPELT (LB) - Nieuwelingen - 64,4 km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 47

    1. ARENDS Stef - TML Dommelstreek       

    2. HOOL Glenn - WC Midden Limburg   

    3. THEUNISSEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’45”

    4. VAN DER VEEKEN NIELS - TWCPIJNENBURG  

    5. DONCKERS Bram - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    6. PELGRIMS Max - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’25”

    7. VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    8. HEYNEN DYLAN - TEAM NATACHA op 3’50”

    9. KOOIJMAN Jaap - WCL BERGKLIMMERS         

    10. STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers         
     

    05/07/2009 - VICHTE (W) - Nieuwelingen - 69,3 km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 44

    1. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    2. DIBBEN JONATHAN            

    3. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE      

    4. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST            

    5. COREELMAN Giani - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    6. BREUGHE Brecht - CT FORCE - WERVIK VZW    

    7. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE      

    8. FLAMAND Jens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    9. VERMEULEN Siemen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    10. BORRA Jules - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE 

    12. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    29. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM      

    34. DE RIDDER Michael uit Berlare - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    05/07/2009 - ZINGEM HUISE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 42

    1. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    2. VERZEELE Dillen - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN           

    3. DULT Jasper - THOMPSON CYCLING TEAM      

    4. POLLEZ Lennert - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"         

    5. DE KETELE Robin - ISOREX CYCLING TEAM    

    6. DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW   

    7. DE GROOTE Brecht - K.V.C. DEINZE VZW op 16”

    8. VANDAELE Michael - K.V.C. DEINZE VZW          

    9. POLS Ruben - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 2’20”

    10. DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’32”

    28. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM  

     

    05/07/2009 - LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
     

    05/07/2009 - MERCHTEM (VB) - Aspiranten - Prov. Kampioenschap Tijdrijden
     

    05/07/2009 - MERCHTEM (VB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
     

    05/07/2009 - HERZELE (O) – Miniemen - VLAAMSE MINIEMENDAG

     

    05/07/2009 - LEOPOLDSBURG (LB) - Miniemen

    05/07/2009 - MERCHTEM (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    06-07-2009 om 13:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09


    05/07/2009- OOSTERZELE (O) - Wegrit -
    Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR – 43’12”

    Aantal deelnemers: 2

    1. DE PAUW Ina - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    2. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM       

     

    MEISJES 13 JAAR – 48’27”

    Aantal deelnemers: 6

    1. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING  

    2. HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT  

    3. DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    4. HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM           

    5. VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    6. DE BAENE Laura - ASFRA RACING TEAM        

     

    JONGENS 12 JAAR - 28’49”

    Aantal deelnemers: 46

    1. TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS        

    2. NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM      

    3. DE WILDE Jonathan - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    4. HOUTTEMAN Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST             

    5. DE GROOTE Arne - K.V.C. DEINZE VZW              

    18. MARIN Glenn uit Beveren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    19. VAN DER KEMP Remco - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.               

    24. DE LOOSE Arne - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.              

    30. DE KEVER Gerben - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.         

    32. VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    36. CLOOSTERMANS Ruben uit Hamme - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

     

    JONGENS 13 JAAR – 38’54”

    Aantal deelnemers: 50

    1. DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    2. PAUWELS Robin uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    3. VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM         

    4. WYTINCK Gianni - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    5. DE BOECK James - IMMO NLVK CYCLING TEAM             

    8. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    9. PERSOON Wouter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    10. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM         

    11. BIEBUYCK Jef - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    19. DECKERS Cisse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    20. VERMEIREN Gianni uit Verrebroek - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    21. VAN HECKE Elias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    22. VAN HIEL Maxim uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    33. CHRISTIAENS Jens - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    41. WAUTERS Yves - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

     

    JONGENS 14 JAAR – 42’26”

    Aantal deelnemers: 68

    1. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM      

    2. ROEGIERS Jochem - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    3. WILLEMS Frederick - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    4. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    5. POELVOORDE Arne - TIELTSE RENNERSCLUB 

    9. WITTOUCK Dominick - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    10. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    11. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    22. LIPPEVELD Maxim            - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND           

    26. DE SMEDT Bjarne - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND 

    29. BRYSSINCK Jeffrey - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    40. PERSOON Pieter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    42. D`HEER Yornie - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    46. WATERSCHOOT Django uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    49. BRYSSINCK Stef - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    50. MECHANT Benjamin - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    58. DE NAEYER Jonas uit St.Niklaas - RUDYCO CYCLING TEAM

    06-07-2009 om 13:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    05/07/2009 - OOSTERZELE (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 47

    1. HOUTTEMAN Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST             

    2. GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW          

    3. DE WILDE Jonathan - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    4. TAS Robbert - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS      

    5. NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM        

    13. VAN DER KEMP Remco - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    14. MARIN Glenn uit Beveren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    25. VAN HAVERMAET Gianni - RUDYCO CYCLING TEAM  

    27. DE LOOSE Arne - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    28. VERCAUTEREN Toon uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    36. CLOOSTERMANS Ruben uit Hamme - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    43. DE KEVER Gerben - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       


    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 50

    1. DE GREEF Jordi - IMMO NLVK CYCLING TEAM 

    2. PAUWELS Robin uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    3. WYTINCK Gianni - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    4. VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM             

    5. PERSOON Wouter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    9. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM 

    11. CHRISTIAENS Jens - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    13. VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM         

    16. VAN HECKE Elias - RUDYCO CYCLING TEAM   

    18. DECKERS Cisse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.               

    19. VAN HIEL Maxim uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    38. BIEBUYCK Jef - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    43. VERMEIREN Gianni uit Verrebroek - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    48. WAUTERS Yves - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        


    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 73

    1. DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON CYCLING TEAM      

    2. ROEGIERS Jochem - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    3. VERWILST Dieter - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS              

    4. VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    5. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI          

    11. VERTENTEN Jens uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    13. WITTOUCK Dominick - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    14. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    21. DE SMEDT Bjarne - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND 

    22. BRYSSINCK Stef - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    27. LIPPEVELD Maxim - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND           

    38. BRYSSINCK Jeffrey - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    43. D`HEER Yornie - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    44. PERSOON Pieter uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    47. WATERSCHOOT Django uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    54. DE NAEYER Jonas uit St.Niklaas - RUDYCO CYCLING TEAM   

    57. MECHANT Benjamin - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    59. LEEMAN Emmanuel - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    72. GOOSSENS Joost - RUDYCO CYCLING TEAM 


    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1. DE POTTER France - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM     

    2. DE PAUW Ina - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  


    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 6

    1. VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    2. HERMANS Anka - WK NOORD WEST BRABANT  

    3. DELBAERE Fien - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM          

    4. HELDERWEIRT Alicia - ISOREX CYCLING TEAM           

    5. VAN HOECKE Celine - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS     

    6. DE BAENE Laura - ASFRA RACING TEAM           


    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1. VANDERMEULEN Kaat - IMMO NLVK CYCLING TEAM    

    2. DE RIDDER Ivy - RUDYCO CYCLING TEAM

    06-07-2009 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING DEN DIJK VAN ZONDAG 05/07/2009 !!!
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                        Walsoorden                                                                                  Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Onder leiding van Wim Ryckaert en Koen Apers vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    23 POLDERRENNERS voor hun wekelijkse trainingsrit op DEN DIJK.
    Droog en warm weer en niet teveel wind waardoor het tempo zeer hoog lag maar egaal, de molen werd vooraan goed rondgedraaid met zo'n 11 renners.
    De renners die voor het tempo zorgden waren : Koen Heyrman, Wim Ryckaert, Theo De Prekel, Koen Apers, Gerrit Van Der AA, Kenny Janssens, Dirk Cleys, Danny Smet, Bart Rombouts, Benny Vercauteren en Eric Vermeulen.
    De rest van de groep vond het tempo blijkbaar goed om volgen zodat iedereen tesamen naar Kallo reed !!! Vanaf Prosperpolder op de terugweg kwamen er enkele aanvallen op gang maar telkens onvoldoende om op kop te blijven en dus gingen we naar een spurt. Deze werd opgang gebracht door Robby Van Raemdonck die op 600 meter van de meet hard doortrok en meteen Freddy Telefon en Kenny Janssens op zijn wiel kreeg. Freddy schoot uit zijn klikpedaal maar geen probleem voor Kenny Janssens want die kwam prima uit het wiel van gangmaker Robby en snelde als eerste over de meet gevolgd door Robby Van Raemdonck.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 84 Km tot de meet en het gemiddelde was maar liefst goed voor 41,2
    Km/h vanaf Buyl Sport. Vanaf Het Witte Huis kwam zelfs het gemiddelde uit op 42,3 Km/h.
    Wie reden zoal mee vandaag : Wim Ryckaert , Theo De Prekel , Frank Van Geystelen , Danny Smet , Gerrit Van Der AA , Romain Vercauteren , Jan Vlegels (Kieldrecht) , Bart Rombouts , Werner Van Der Weken ,  Eelco Smet , Koen Apers , Edwig Cleiren , Freddy Telefon , Kurt Heyrman , Koen Heyrman , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Dirk Cleys , Robby Van Raemdonck , ??? en Kenny Janssens.

    06-07-2009 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009

    waod_3

    Zondag 5 Juli 2009 - SCHOONDIJKE

     

    Categorie AB: (30 dln)

    1.Piet Hereijgers (Wortel, winnaar cat. B)

    2.Thierry Everaert (B2)

    3.Philippe Van Opstal (Lille, winnaar cat. A)

    4.Raf Martens (A2)

    5.Vincent Brunel (B3)

    6.Jurgen Goossens (Kieldrecht B4) 7.Sammie De Vriendt (A3) 8.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B5) 9.Ruud Havermans (B6) 10.Jonas De Vlieger (A4) 11.Kristof De Baets (A5) 12.Tim Vercauteren (Belsele A6) 13.Alex Goossens (Vrasene B7) 14.Sjacco Matthijs (B8, Kampioen van Nederland) 15.Dennis Kerckhaert (B9) 16.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A7) 17.Youri Cathelyn (A8) 18.Fabien Savat (B10) 19.Fabien Hanssens (B11) 20.Rudi Rabout (B12) 21.Kristof Van de Putte (A9) 22.Jonas Pfaff (Beveren A10) 23.Piet Faze (A11) 24.Jens Daems (A12) 25.Bart Van Kerschaver (A13) 26.Mathijs Buzeyn (A14) 27.Danny Schaut (B13) 28.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A15) 29.Philippe Reusens (A16) 30.Jan Trenson (A17)

    Categorie CD:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.Kurt Victor (Zelzate, winnaar cat. C)

    3.Philippe Hotome (C2)

    4.Peter Kerckaert (D2)

    5.Luc De Muynck (C3)

    6.Luc Puimege (C4) 7.Hans Ardeel (C5) 8.Carlo Schollaert (C6) 9.Ivan Wulffaert (D3) 10.Jan Akkermans (C7) 11.Ko Harms (D4) 12.Pascal Verlez (C8) 13.Patrick Tas (C9) 14.Henri De Decker (D5) 15.Evert Eckhaert (D6) 16.Steve Ferguson (C10) 17.Steven De Clercq (D7) 18.Patrick Nauwelaerts (C11) 19.Tom Dhooge (C12) 20.Mario Lammens (C13) 21.Frank Van Haecke (D8) 22.Frank Gommers (D9)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Tony Baudonck (+2)

    4.Eric Van Pottelberg (Sinaai E2)

    5.Ronald De Scheemaeker (E3)

    6.Rob Ocraft (E4) 7.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E5) 8.Philippe Lacquet (E6) 9.Rudy Buzeyn (E7) 10.Emmanuël De Loor (E8) 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +3) 12.Peter Lameire (E9)

    Categorie F1:

    1.Jozef Vermeylen (Molenbeek-Wersbeek)

    2.Paul Hunninck

    3.Leon Daelemans

    4.Karel Andries (Schoten)

    5.Lieven Lanckriet

    6.José Hoebeke 7.Helmuth Tas 8.Erik Delys 9.Patrick De Backer 10.John Verbeke 11.François Coppers 12.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 13.Dirk Caeckebeke 14.Gilbert Van Heule 15.Benny Coen 16.Jos Lissens 17.Rudy Lammens 18.Eddie Van Leirberghe 19.Wim Van Den Heuvel 20.Laurent De Vos 21.Ronny Goethals 22.Eddy Iterbeke 23.Peter Viette 24.Johan De Smet 25.Stijn Dechamps

    Categorie F2:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.José Dezegher

    3.Theo Coudyzer

    4.Ludo Opdebeek

    5.Noel Rogge

    6.Daniel Hauttekeete 7.Jos Vergult 8.Firmin De Zutter 9.Adri Van Loon 10.Roland Van Imschoot 11.Eric Pauwels 12.Erik De Waele 13.Marinus Lockefeir 14.Eric Stevens

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Roger De Breuker

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Joseph D'Hont

    6.Julien Vyvey 7.Willy Roels 8.François Smolders 9.Piet Achten 10.Freddy Vervenne 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Henri De Saedeleir 13.Christian Vandevoorde 14.Robert Robijns 15.Manfred Schwarzer 16.Hervé Verstuyft

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Armand Mols

    4.Jozef Geerts

    5.Wilfried Mathys

    6.Gerrit Westenberg 7.Huub Konings 8.Ortaire Stevens 9.Marcel Meeuwes 10.Donné Neckebroeck 11.Edward Battersby 12.André Vlayen 13.Victor Janssens 14.Gérard Raes 15.Huib Klip 16.Daniël Nuytinck 17.Willy Vereecken 18.Jef Verheyen 19.Jozef Lambrechts 20.Paul De Geynst 21.Guus Schuller 22.Leopold Van Havermaet 23.François Brouwers 24.René Van Reeth

    06-07-2009 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/07/2009

    vwf

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.F !!!


    Dullaert Werner KOP 2009

    Zondag 5 juli- WANZELE


    A-reeks
    1 De Backer Andy
    2 Van Der Heyden Willem
    3 De Paepe Jimmy
    4 Van Gijsegem Nico
    5 Geldhof Stephen
    6 Van Broeck Gino (Belsele) 7 Vermassen Peter 8 Van De Velde Gwen (Lokeren) 9 Van Lierde Kim 10 Van Ransbeeck Patrick

    Van de Velde Gwen uit Lokeren
    In het blauw Gwen Van de Velde uit Lokeren die medeinrichter was te Wanzele,
    hij werd 8ste.

     

    B-reeks
    1 Van Driessche Alain
    2 Raes Pascal
    3 De Bondt Dirk
    4 De Mulder Jan
    5 De Wolf Pascal
    6 Heuvelmans Thomas 7 Janssens Christof 8 De Boeck Filip 9 Quina Eddy 10 Van Damme Gunter

    C-reeks
    1 De Boitselier Willy
    2 De Backer Danny
    3 Paridaens Ronny
    4 Turcksin Dominique
    5 De Smedt Peter
    6 Buggenhout Alain 7 Vereecken Albert 8 Goossens Stefan 9 Lemmens Guy 10 Van Steenberghe Gilbert

               
    D -reeks
    1 Pieters Joost
    2 Schouppe Roger
    3 De Meyer Dirk
    4 Claeys Jean-Pierre
    5 De Pelsmaker Frank
    6 Van Hove Jan 7 Maes Jos 8 Camphijn Yvan 9 Deneef Jozef 10 Kerremans Johan

    E-reeks
    1 Coopman Yvan
    2 Ceurnes André
    3 Debecker Omer
    4 Van den Borre Herman
    5 Van Raemdonck Alfons (Beveren)
    6 De Clercq José 7 Vandermeulen Jos 8 Ribbens Luc 9 Schelfthout Freddy 10 Colpaert Marc

    F-reeks
    1 WERNER DULLAERT (St.Gillis)
    2 Van Impe Freddy
    3 Matthijssens Bernard
    4 Hoof Roger (St.Niklaas)
    5 Simons Louis
    6 Saelens Clement 7 Van Den Eede Albert 8 Luyten Paul 9 Volckaerts Alfons 10 Van De Vijver Francois
     

    Dullaert Werner overwinning 05-07-2009 1
                                    De spurt gewonnen door Werner Dullaert.

    Dullaert Werner overwinning 05-07-2009
                                       Werner Dullaert met de bloemen te Wanzele.




    Foto's : Rita Thienpondt

    06-07-2009 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006