.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/06/2009 - BACHTE MARIA LEERNE (O) - Juniores - 88 km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 72

    1. VAN COPPERNOLLE Francesco - ISOREX CYCLING TEAM       

    2. VAN CRAEN Toshoni - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM             

    4. CLAEYS Timothy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    5. SCHRANS Maarten - CYCLINGTEAM OOST-WEST        

    6. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    7. D`HAESE Yannick - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM  

    9. DE GROOTE Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM 

    10. OPPEEL Stijn - K.V.C. DEINZE VZW   

    21. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    24. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    34. SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 1’40”          

    38. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    53. DOBBELAER Tom uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

     

    28/06/2009 - JONKERSHOVE (W) - Juniores - 83 km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 30

    1. VAN HOLDERBEKE Mathias - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE             

    2. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 25”

    3. VANDAMME Miguel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    4. LAMPAERT Yves - TIELTSE RENNERSCLUB      

    5. DEMONIE Jens - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW  

    6. POELVOORDE Robin - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’51”

    7. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’01”

    8. FERYN Kevin - JONGE RENNERS ROESELARE op 3’00”

    9. COOLS Gianny - JONGE RENNERS ROESELARE  

    10. HUYSSER Jeroen - CYCLING TEAM WERVIK  

     

    28/06/2009 - MOLENBEEK WERSBEEK (VB) - Juniores - 93 km - 02h17min

    Aantal deelnemers : 60

    1. HEYNS Nils - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH     

    2. VAN STAEYEN Kevin - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    3. SCHEPMANS Pieter - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM  

    4. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    5. VAN CAUWENBERGH Brandon - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    6. PUTS LAURENT - CT DJ MATIC         

    7. VAN HEMELEN Philip - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. 

    8. GEYSKENS Jimi - WSC HAND IN HAND BAAL    

    9. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 45”

    10. HERMANS Ken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    20. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM     

     

    28/06/2009 - STRIJLAND GOOIK (VB) - Juniores - 91 km - 02h17min

    Aantal deelnemers : 40

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM          

    2. DURANT Joaquim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    3. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM        

    4. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    5. DE BROUWER Frederik - ISOREX CYCLING TEAM        

    6. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    7. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    8. MAES Tom - THOMPSON CYCLING TEAM            

    9. BOUCHEZ Mario - WK NOORD WEST BRABANT  

    10. DENYS Geoffrey - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"       

     

    28/06/2009 - TORHOUT (W) - Juniores - 86,4 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 52

    1. LERMINEZ Mathieu - TIELTSE RENNERSCLUB   

    2. SLAGMULDERS Jonas - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3. SELS Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 20”

    4. DESPLANCKE Nick - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE           

    5. MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    6. VANSIELEGHEM Tim - AVIA CYCLING TEAM   

    7.VERDOOLAEGHE Bryan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    8. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    9. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    10. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

     

    28/06/2009 - TURNHOUT (A) - Juniores - 75 km - 01h41min

    Aantal deelnemers : 45

    1. HOFLAND MORENO - WILLEBRORDNE

    2. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    3. VAN BULCK Pieter - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 18

    4. VAN ZUMMEREN Stef - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    5. LEYSEN Joren - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    6. SEGERS Joren - WSC HAND IN HAND BAAL op 33

    7. VAN DER HAAS Mitchell - Restore Cycling op 43

    8. VANHOOF Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 48

    9. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    10. GIELIS Michiel - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB         

     

    28/06/2009 - VELM (ST.TRUIDEN) (LB) - Juniores - 85,4 km - 02h07min

    Aantal deelnemers : 58

    1. DECHESNE Julien - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES  

    2. COENEN Dennis - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3. VANDERMAST Kevin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3”

    4. FRANSSEN Wout - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    5. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    6. AERTS Alexander - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    7. VANVELTHOVEN Brennen - WSC HAND IN HAND BAAL

    8. GOOSSENS Maarten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    9. LAMBRECHTS Sem - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    10. PIET Sullyvan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 30”

    28-06-2009 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 28/06/2009 - HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Nieuwelingen Interclub/Beker van België - 75 km - 01h42min

    GROTE PRIJS WARD VAN ENDE - Aantal deelnemers : 102

    1. DEGREVE Martijn - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    2. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    3. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    4. BEELEN Boris - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL  

    5. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE       

    6. QUINTELIER Timo - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    8. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    9. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   

    10. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
     

    28/06/2009 - EGEM (W) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 53

    1. FERGUSON Grant - DOOLEYS CRT      

    2. BREUGHE Brecht - CT FORCE - WERVIK VZW op 18”

    3. DEWAELE Niels - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 1’10”

    4. BILLE Matthias - CYCLING TEAM WERVIK        

    5. AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’15”

    6. VERWEE Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’25”

    7. MC CLUSKEY Stuart - VC GLASGOW 

    8. BUTCHER Michael - SANDY WALLACE CYCLES               

    9. OPSOMER Jan-Bart - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’30”

    10. FLETCHER Charles - CAIRNGORM CC op 2’25”

     

    28/06/2009 - GRAZEN GEETBETS (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 88

    1. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    2. FRANCOIS Christopher - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL          

    2. MONDELAERS Joeri - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    3. LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    4. MACHIELS Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    5. SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    6. COREMANS Jerom - KCT KNOET CYCLING TEAM         

    7. TORFS Bjorn - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM    

    8. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    9. SCHELLENS Kenny - WSC HAND IN HAND BAAL           

    10. SIMONS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    37. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

     

    28/06/2009 - LONDERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 74 km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 66

    1. SCHOONHEYT Steve - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM 

    3. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    4. AARDOOM Sven - GRC JAN VAN ARCKEL       

    5. WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI   

    6. LANIN Rob - WK NOORD WEST BRABANT          

    7. RAEYMAEKERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8. VERLINDEN Jordy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    9. DE RIDDER Gianni - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    10. VAN NUWENBORG Pierre - WK NOORD WEST BRABANT         

    12. PERSOON Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    17. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    35. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM

    44. VAN DE MERGEL Jelle - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    28/06/2009 - RUIEN (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h46min

    Aantal deelnemers : 47

    1. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    2. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    3. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    4. BENOOT Tiesj - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   

    5. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    6. DE KETELE Robin - ISOREX CYCLING TEAM    

    7. HVIK Pjotr - BODYSOL          

    8. POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL            

    9. DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW   

    10. COUWET Tim - CYCLING TEAM WERVIK        

    15. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4’37”

    31. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM 

     

    28/06/2009 - TURNHOUT (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h21min

    Aantal deelnemers : 60

    1. VAN POPPEL DANNY - TWCPIJNENBURG          

    2. MOERLAND PAUL - WILLEBRORD WIL VOORUIT           

    3. KERKHOF Tim - WV Schijndel           

    4. BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER op 2’31”

    5. DE BRUIJN Janno - WV BREDA             

    6. VAN DEN ENDEN BOD - WESTLAND  

    7. VAN DER BURG Joost - RESTORE CYCLING    

    8. JANSEN Frank - WILLEBRORD WIL VOORUIT op 3’04”

    9. VAN RIJSBERGEN SIEBE - WILLEBRORDEVOORUIT     

    10. HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT              

     

    28/06/2009 - ZOTTEGEM-BEVEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 40

    1. VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg          

    2. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM 

    3. VAN LANDUYT Billy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    4. DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    5. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    6. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    7. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL        

    8. VAN DER VEEKEN NIELS - TWCPIJNENBURG  

    9. SCHEIRE Nicolas - AVIA CYCLING TEAM op 2’27”

    10. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2’45”

    14. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    16. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    39. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM      

     

    28/06/2009 - EKE-NAZARETH (O) - Aspiranten
     

    28/06/2009 - SINT-PIETERS-BRUGGE (W) - Aspiranten

    28/06/2009 - TESSENDERLO (LB) - Aspiranten
     

    28/06/2009 - WILRIJK (A) - BMX - Flanders Cup

     

    28/06/2009 - EKE-NAZARETH (O) - Miniemen

    28/06/2009 - TESSENDERLO (LB) - Miniemen

    28-06-2009 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/06/2009 !!!

    vwf

    Zondag 28 juni - GOOIK

     

    A-reeks
    1 Vermassen Peter
    2 De Backer Andy
    3 Van Der Heyden Willem
    4 Lauwereys Kristof
    5 Van Broeck Gino (Belsele)
    6 Van De Keer Kevin 7 Annendijck Andy 8 Van Haverbeek Frank 9 Cordonnier Johan 10 Lison Bjorn

    VWF 27 en 28 juni 2009
         Gino Van Broeck uit Belsele werd 5de in de Catg.A

    B-reeks
    1 Hiel Emmanuel
    2 Saelens Danny
    3 De Vos Gino
    4 Thomas Rudy
    5 Pitet Serge
    6 Van Damme Gunter 7 Sweers Luc 8 Braeckmans Michael 9 De Beer Tom (Moerzeke) 10 Quina Eddy

    C-reeks
    1 Paridaens Ronny
    2 De Backer Danny
    3 Van Der Mieren Daniel
    4 Turcksin Didier
    5 Merckx Eddy (Bornem)
    6 De Craene Patrick 7 De Croock John 8 Heymans Johan 9 De Norre Alain 10 Turcksin Dominique
               
    D -reeks
    1 Devits Joseph
    2 Van Mol Luc
    3 Maes Jos
    4 Van Hove Jan
    5 Claessens Joseph
    6 Deneef Jozef 7 De Meyer Dirk 8 Pieters Joost 9 De Caboter Antoine 10 Lintermans Rik

    E-reeks
    1 Van den Borre Herman
    2 Vermeylen Jozef
    3 Van Raemdonck Alfons (Beveren)
    4 Polfliet Danny
    5 Van Goidsenhoven Lucas
    6 Hautekeete Daniel 7 Broothaerts Jean-Pierre 8 Maldrie Robert 9 Van Goethem Lucien (Stekene) 10 Vranken Freddy

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons
    2 Hoof Roger (St.Niklaas)
    3 Savat Rudiger
    4 Van Den Eede Albert
    5 Devleeschauwer Gerard
    6 De Maeyer Jos 7 Vandenhauwe Etienne 8 Fauck Guido 9 Saelens Clement 10 Verpaelt Adolf


    Foto's : Rita Thienpondt

    28-06-2009 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOERS OP ROLLEN TE KALLO VAN ZATERDAG 27 JUNI !!!

    KALLO CITY WINT KOERS OP ROLLEN !!!


    PRJUN 28 KALLO trofee heren
                                    De heren van Kallo City, de winnaars 2009, met de trofee.

     

    Zaterdagavond werd in Kallo door de wielertoeristenclub aan café Polderzicht een kampioenschap op rollen georganiseerd. Er namen 12 ploegen van 4 renners deel. Bij hen ook 3 damesploegen. Om de strijd tegen de mannen te kunnen aangaan moesten de dames in hun reeks een kleinere afstand fietsen. Op het programma stond een sprint over 400 meter, een afvalling, een ploegentijdrit en een ploegkoersfinale.

     

    PRJUN 28 KALLO publiek
                                        Voor het publiek was het best een gezellig decor.


    De beste spurters waren deze van Kallo City met Tim, Christof, David en Maarten, De Rubberkes (winnaars 2008) met Marcin, Alex, Bert en Stefan en tenslotte oogstte ook de damesploeg “De Tombonekes” 13 punten met Daya, Yentel, Nicky en Wendy.

    De snelste spurter in de 400 meter was Tim met 18.9 sec.

     

    PRJUN 28 KALLO tombonekes
                                                                      Tombonekes


    Door het maximum uit de afvalling te halen namen de Rubberkes de leiding met 29 p. Jammer genoeg moest hun 4de renner voor de tijdrit forfait geven wegens werkzaamheden. Ze werden in de ploegentijdrit slechts 3de terwijl “Men in Lights” met Stefan-Jurgen-Koen en Timothy de beste tijd neerzetten en meteen de leiding namen met 1 punt meer dan Kallo City met Tim-Christof-David en Maarten.

     

    PRJUN 28 KALLO rubberkes
                                                                          Rubberkes

     

    PRJUN 28 KALLO man in lights
                                                                    Man in Lights


    PRJUN 28 KALLO celtic
                                                                     Celtic


    PRJUN 28 KALLO kallo city
                                                                    Kallo City

    Voor de finale ploegkoers over 1200 meter, plaatsten zich dus Men in Light (50p), Kallo City (49p), Rubberkes (47p) en Celtic (46p). Zij moesten nu uitmaken in een ploegkoers die werd gereden met slechts twee renners uit de ploeg, wie de trofee 2009 in ontvangst mocht nemen.

    Het waren Tim en David van ‘Kallo City’ die vlot wonnen voor ‘Man in lights’, vertegenwoordigd op de rollen door Stefan en Timothy.

    3. Celtic (Steve en Carl) 4. Rubberkes (Marc en Alex)


    PRJUN 28 KALLO trofee dames
                              De ploeg van de Beginnerkes kreeg de trofee als beste damesteam.

    Bij de dames ging de zege naar de “Beginnerkes” met Cindy, Romy, Lynne en Jenny. Ze stonden in de algemene eindrangschikking op plaats 10.

    5. De Polderstoempers Tom, Eddy, Pat en Stef. 6. Rombotons: Jan, Walter, Bart en Hans. 7. Belgica: Jurgen, Nico, Dirk en Kenny. 8. Santon: John, Angelo, Patrick en Ben. 9. Plakijzer: Thierry, Gerry, Davy en Kitty

     

     

    PRJUN 28 KALLO beginnerkes
                                                                 De Beginnerkes

     

    PRJUN 28 KALLO belgica
                                                                   Belgica

      

    PRJUN 28 KALLO KA 4
                                                                       KA 4

     

    PRJUN 28 KALLO plakijzer
                                                                           Plakijzer

      

    PRJUN 28 KALLO polderstoempers
                                                                    Polderstoempers

      

    PRJUN 28 KALLO santon
                                                                            Santon

     

    PRJUN 28 KALLO rombotonsd
                                                                   Rombotons

     

        

    Tekst en foto’s : flvdv

    28-06-2009 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG BELGISCH KAMPIOENSCHAP ELITE TE AYWAILLE !!!

    BK profs 2009

    Zondag 28/06/2009 - Belgisch Kampioenschap Elite - AYWAILLE - 234 Km
    1. Tom Boonen
    2. Philippe Gilbert
    3. Kristof Goddaert uit St.Gillis
    4. Greg Van Avermaet uit Hamme
    5. Bjorn Leukemans
    6. Nikolas Maes
    7. Ben Hermans
    8. Nick Nuyens
    9. Kevin Pauwels
    10. Stijn Vandenbergh

    28-06-2009 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC & BELOFTEN TE HAMME VAN 27/06/2009 !!!

    Open wedstrijd in Hamme – zaterdag 27 juni

     

    WIE KAN DEZE GUY SMET NOG VOLGEN?

     

    PRJUN 28 HAMME hulde
    De hartelijke hulde van Guy Smet na zijn 9de zege. Helemaal vooraan beneden, Omer De Witte uit Beveren
    een bijzonder trouw supporter van Guy. Uiterst rechts bovenaan de organisator Rudy Cornelis.


    Smet Guy koers guy 27 juni 2009 hamme 010
     

    Rudyco CT heeft zaterdag opnieuw een mooie koersdag mogen beleven met de open wedstrijd van 98 Km of 14 ronden van 7 Km. Amateurs, masters, EZC, beloften, dagvergunningen, ze komen allemaal aan bod in een wedstrijd van deze soort. En wie denkt dat de publiekstrekkers er niet bij horen, heeft het mis voor. Veel verschil met een wedstrijd 1.12 EZC&U23 zie je niet. En voor een organisator laat het prijzengeld toe 220 euro te besparen want normaal is dat 670 euro maar een open koersje vraagt maar 450 euro aan prijzen.

     

    PRJUN 28 HAMME wachtenstart
                De 78 renners moesten nog even wachten aan de start tot de omloop veilig was.


    Met 78 schreven ze in aan de WBV –tafel van Filip Apers, Sandra Van Bogaert en Benny Smet. Er waren 34 beloften bij en 7 masters. Steven Heirman (Waasmunster), Tom De Beer (Hamme) en de Nederlander Christiaan Kik reden met een dagvergunning mee.

    Even was er wat opschudding toen werd gemeld dat er hier en daar nog een seingever (er waren er 45 nodig voor deze koers) moest komen en de politie had het ook moeilijk met het feit dat er verkeersborden ontbraken die het verbod op parkeren aangaven. “Zo kon er niet gestart worden”, werd gezegd…

    Daar in Hamme moet de organisator die borden zelf plaatsen nadat de gemeentelijke diensten die hebben aangevoerd. Dat is wel vrij uniek. We vinden dat het plaatsen van die borden door de gemeentelijke technische dienst zou moeten gebeuren volgens een opdracht van de politie. Het probleem in Hamme was, dat er te kort waren.

    Maar uiteindelijk kwam alles in orde en met een vertraging van twaalf minuten kon de strijd in de verzengende hitte beginnen.

     

    Wie naar de Damstraat was gbekomen zal daar geen spijt van gehad hebben want het werd een leuke wedstrijd. Veel fans van Guy Smet waren present. Voor Guy was het wel een uitdaging want hij had de Grote Prijs Rudyco reeds gewonnen in 2007 en 2008. Het kon dus voor een derde keer op rij gebeuren.

    In de eerste ronde nam Lieven Dieleman reeds een initiatiefje en reed licht voor de groep uit. Maar alles kwam weer samen. In de 4de ronde zette Guy Smet zich op kop, kromde even de rug en zijn grote molen draaide stevig rond. Wie op de weg van het succes wilde rijden, moest mee zijn. Een kopgroep van negen werd gevormd: Smet, de Hammenaar in de Sunwebtrui Glenn De Wolf, de altijd attente Jurgen De Deyn, Davy Peirsman (Temse), Andy Michels (Kruishoutem), Koen Van de Velde, Pieter Cordeel, Kurt Eeckhout en de onvermoeibare Marc Baeyens.

     

    PRJUN 28 HAMME kopgrnegen
    De kopgroep van negen geleid door de ploegmaten van de Jonge Rakkers Vollezele, Kurt Eeckhout en
    Marc Baeyens. Daar achter De Wolf en Guy Smet, Pieter Cordeel in de zwarte trui en achteraan Koen Van de Velde.


    Smet Guy koers guy 27 juni 2009 hamme 004
                                                          Guy Smet aan het commando.

    Die mannen reden snel 20 sec voorsprong bij elkaar maar veel meer kwam daar niet bij zodat half koers de halve minuut nog niet werd bereikt. In de 8ste ronde zette de Rudyco-renner Robby Weemaes een felle reactie op. Hij kreeg Michiel Dieleman en Kim De Rekeneire mee.

    Dit drietal zorgde voor een knap stukje wielrennen. Ze bleven een hoog tempo aanhouden en naderden op de negen leiders. In de 10de ronde sloten ze aan. Maar die Weemaes wilde nog meer en wou nog alleen de zaak forceren. Tot 10 seconden haalde hij maar dan moest hij weer nederig buigen en zijn plaats weer innemen in de koopgroep van twaalf.

     

    PRJUN 28 HAMME kopgr12
    De kopgroep van 12 geleid door Jurgen De Deyn en Pieter Cordeel terwijl Guy Smet de toestand eens bekijkt.


    PRJUN 28 HAMME glenndewolf
    Glenn De Wolf (Sunweb) die een uitstekende wedstrijd reed. Achter hem Pieter Cordeel
    en rechts Jurgen De Deyn in beeld.


    De leiders liepen dan uit tot boven de minuut en zoals verwacht, er zouden wel demarrages komen. Begin van de laatste ronde zette Marc Baeyens de aanval in. Guy Smet en Glenn De Wolf counterden en kijk, ze namen meteen afstand en ’t was definitief. Met drie naar de aankomstlijn.  Vergeet dat. Met Guy Smet is dat lang niet zeker.

    De Kruibekenaar koos het juiste moment en weg was hij op weg naar de 9de seizoenszege. Marc Baeyens deed wat hij kon maar moest Guy laten rijden. En de plaatselijke Glenn De Wolf moest ook al een kloofje laten vallen en zo reden ze elk alleen binnen: Guy Smet, Baeyens op 14 sec en De Wolf op 20 sec.

    In de laatste ronde waren ze nog met vier achter de drie aan gegaan. Zo klopte Kurt Eeckhout, op 40 sec, Jurgen De Deyn voor de 4de plaats en dan volgden met telkens 5 seconden tussen: Davy Peirsman 6de en Koen Van de Velde 7ste. Op 1min20 spurtte Pieter Cordeel, naar Hamme gekomen als een training, zich naar de 9de plaats voor Robby Weemaes.


    Smet Guy koers guy 27 juni 2009 hamme 005
                                            Een demarrage van Guy Smet.

    PRJUN 28 HAMME aankomstguy
                                                Zo pakte Guy Zijn 9de zege van 2009.


    Guy Smet
    glunderde weer. Hij weet ook wel dat het seizoen nog erg lang is. Leven voor de wielersport, dat is zijn ding.

    -“Het seizoen is nog lang”, zei hij en de bedoeling van dat zinnetje betekent gewoon; “Ik kan er nog veel winnen!”. Hij stelt dat hij nog 50 tot 60 wedstrijden zal kunnen rijden.

    -“Ik hoop dus op het einde van het seizoen een mooi cijfer te behalen. Het maakt niet uit.”

    De winst voor Guy Smet in Hamme staat wel ,in het teken van "9" want vorig jaar won hij daar ook zijn 9de zege van het seizoen en zelfs in 2007 kwam hij in de GP Rudyco zijn 9de zege mee pikken. En zaterdag kwam de definitieve vlucht er ook met 9 coureurs…in de uitgave van 2009.

    Wat zeker telt is dat Guy Smet zijn laatste 5 wedstrijden op rij heeft gewonnen !!!

     

    Smet Guy koers guy 27 juni 2009 hamme 006
                                          Guy Smet solo naar de 9de zege van het seizoen. 
     




    Tekst en foto’s : flvdv
    Extra foto's : Saffia Vercauteren

    28-06-2009 om 12:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy Jan SNEL 1
                  Guy Smet
     

    Zaterdag 27/06/2009 - ZOTTEGEM (O) - Elite z.c./Beloften - Topcompetitie -27 NAT - 167 km - 04h02min

    OMLOOP VAN HET NIEUWSBLAD - Aantal deelnemers : 198

    1. DE VREESE Laurens - PROFEL CONTINENTAL TEAM     

    2. VANMARCKE Sep - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT   

    3. GHYSELINCK Jan - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 8”

    4. KEUKELEIRE Jens - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER op 10”

    5. BATEN Karel - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT          

    6. VAN DEN HAUTE Tom  - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 16”

    7. BOECKMANS Kris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON        

    8. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    9. BLYTHE Adam - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    10. VERBIST Evert - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE 

    27. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM    

    28. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT      

    30. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    35. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT    

    36. ROBERT FREDERIQUE uit Mol - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 29”

    50. VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT 

    63. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT           

    72. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’03”

    100. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS CRAS op 4’30”         

    27/06/2009 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 102

    1. DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO

    2. DECAESTEKER Frederik - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 15”

    3. CAPPELLE Andy - PALMANS-CRAS   

    4. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1:05”

    5. DE CLERCQ Gino - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 1’25”

    6. VAN DRIESSCHE Kjell - NEW HEEBRA-LOMBARDEN      

    7. MALFAIT Steve - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW 

    8. HOORNAERT Stijn - PALMANS-CRAS 

    9. DELOOF Steve - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 1’45”

    10. VANDENBULCKE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

     

    27/06/2009 - JEUK (GINGELOM) (LB) - Elite z.c./Beloften - 108 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 67

    1. KUYCKX Jan - VERANDAS WILLEMS   

    2. FINDERS DIRK - Josan CT op 6”

    3. BAUTE Andy - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 9”

    4. VERSCHUEREN Bart - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 11”

    5. VERWAEST Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS      

    6. HENRION Jonathan - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK        

    7. MERTENS Bram - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 38”

    8. COMMINETTE Jean Michel - YAWADOO - COLBA - ABM          

    9. LATHOUWERS Jurgen op 48”

    10. SAVO Anthony - VERANDAS WILLEMS op 2’32”

     

    27/06/2009 - LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 101

    1. ANDERSON John - UNI CYCLE CLUB  

    2. GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    3. DE MOOIJ Jaryd - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT      

    4. ICKX Mario - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST     

    5. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT  

    6. IWENS Koen - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM     

    7. VAN HOECKE Justin - VERANDAS WILLEMS    

    8. CHEVALIER OLIVIER - R. VELO-CLUB OTTIGNIES         

    9. ENGLAND Michael - DUTTON CYCLES

    10. DHONDT Teun - JOHAN BRUYNEEL CYCLING ACADEMY

    16. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    17. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM      

    18. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    34. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    27/06/2009 - RIJKEVORSEL (A) - Elite z.c./Beloften - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 66

    1. VAN DER SANDE Tosh - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW       

    2. VERMEIREN André - MBK TEAM          

    2. GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN           

    4. DIELS Pieter - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.    

    5. AERNOUTS Jim - BKCP - POWERPLUS

    6. DE MEYER Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 50”

    7. CLAES Gert - CYCLO-BIKE LIMBURG   

    8. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    9. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    10. GOOLAERTS Kristof - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW    

    14. THYS Steven uit Zelzate - AFDELING ANTWERPEN - WBV        

    27. DE CLERCQ Stefaan uit Wilrijk - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.           

    29. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    48. BOGAERT Sammy uit Meerdonk - FUSION  

     

    27/06/2009 - HAMME (O) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften - 98 km - 02h19min

    Aantal deelnemers : 78
    1. GUY SMET uit Kruibeke - PWC Jan Snel

    2. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 14”

    3. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 20”

    4. EECKHOUT Kurt - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 40”

    5. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6. PEIRSMAN Davy uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 45”

    7. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 55”

    8. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’20”

    9. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM   

    10. MICHELS Andy - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    12. DE MAN Christoph uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE op 2’20”

    13. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM   

    18. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM op 2’35”    

    19. DE CALUWE Steven uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    25. DE BEER Tom uit Moerzeke - DAGVERGUNNING op 2’57”     

    27. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    28. VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM

    32. PEELMAN Mathieu uit Elversele - RUDYCO CYCLING TEAM   

    33. VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    35. VAN BOGAERT Eddy uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM  

    36. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

    38. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL    

    40. BOEYKENS Gertjan uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    41. DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM     

    42. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’40”

    43. MERTENS Rene uit Dendermonde - KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

    45. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    49. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    52. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    54. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

    56. GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 4’00”

    57. MARIEN Kenneth uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    59. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - MD CT TEAM op 4’30”

    28-06-2009 om 10:03 geschreven door kenny


    27-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OMLOOP HET NIEUWSBLAD 2009 VOOR BELOFTEN !!!

    Banner Omloop Nieuwsblad

    De Vreese Laurens
               Laurens De Vreese

    Zaterdag werkten de beloften onder 27 jaar hun Omloop Het Nieuwsblad af. Dit was meteen de zesde manche tellende voor het regelmatigheidcriterium in de Topcompetitie.

    De wedstrijd werd om 13uur op gang geschoten voor een tocht over 167 kilometer. Vanuit Zottegem kregen de renners 12 hellingen te verwerken. Dat zijn de Volkegemberg (22 km), de Eikenberg (32 km), Ten Bosse (47 km), Muur van Geraardsbergen (59 km), Kleiberg (80 km), Leberg (89 km), Hostellerie (94 km), Grotenberge (104 km), Hostellerie (126 km), Grotenberge (135 km) die allen in de lus van 136 kilometer opgenomen waren. Aan de aankomstzone in de Zottegemse Parkstraat wachtte de renners nog een plaatselijke ronde van zowat 30 kilometer met daarin opnieuw de beklimmingen van de Hostellerie en de Grotenberge.

    Winnaar van de ‘Omloop Het Nieuwsblad’ werd Laurens De Vreese.

    Onze Wase deelnemers deden het voortreffelijk met een 27ste plaats voor Nicolas Vereecken uit Kieldrecht op 16 seconden van de winnaar gevolgd door Sven Wielandt uit Beveren op plaats 28. Kevin Van Den Noortgate uit Geraardsbergen eindigde op plaats 30, Jarno Van Guyse uit Stekene op plaats 35 en Frederique Robert eindigde op plaats 36 op 29 seconden. Verder eindigden nog Niels Vandyck uit Puurs 50ste, Pieter Clement uit Zele 63ste, Sander Cordeel uit Stekene 72ste en Björn Coomans uit Willebroek 100ste op 4min30sec.

     

    27-06-2009 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 4°Seizoenszege bij de juniores !!!

    Poelman Laurens 01

    Zaterdag 27/06/2009 - ASSE RELEGEM (VB) - Juniores - 90 km - 02h07min

    Aantal deelnemers : 33

    1. HOFLAND MORENO - WILLEBRORDNE

    2. VAN HOLDERBEKE Mathias - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE          

    3. BELMANS Rutger - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    4. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    5. DE BROUWER Frederik - ISOREX CYCLING TEAM        

    6. VANSPEYBROECK Tim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    7. VOLDERS Sonny - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    8. COOREMAN Stijn - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG 

    9. JOOSEN Stephane - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    10. MARTENS Arjen uit Koewacht - ZEEUWS VLAANDEREN        

    15. PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    27/06/09 - OSTICHES – Juniores - 91,2 Km - 02h26min

    Aantal deelnemers : 43
    1 Serge Dewortelaer (Ollignies)

    2 Sébastien Sciascia, à 55''
    3 Thomas Van de Velde
    4 Jonas De Permentier uit Sinaai op 1'37”
    5 Florian Kasteleyn op  2'25”
    6 David Desmecht
    7 Jonathan Breyne
    8 Foeke Lammertyn
    9 Kenzie Boutté
    10 Vincent Conite (France) 
     
     

    27/06/2009 - DENDERHOUTEM (O) - Juniores - 98 km - 02h28min

    Aantal deelnemers : 44

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM          

    2. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM      

    3. GUDISKIS Eimantas                       

    4. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    5. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    6. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM       

    7. SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    8. VOET NIELS op 10”

    9. ORBAN Nick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    10. CAUCHIE Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    14. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’01”

     

    27/06/2009 - GRAZEN GEETBETS (VB) - Juniores - 86 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 102

    1. VAN OVERSTRAETEN Pieter-Jan - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  

    2. VRANKEN wim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    3. DEMONCEAU Cédric - PREDICTOR LOTTO VC ARDENNES op 10”

    4. SERRY Florent - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES       

    5. LODEWIJKS Gert - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM      

    6. GEERTS Frederik - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    7. SCHEPMANS Pieter - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM  

    8. PESTIAUX LOIC – MARCHOVELETTE op 15”

    9. DE WITTE Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.             

    10. PONS Gaëtan - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES      

     

    27/06/2009 - KOOIGEM (W) - Juniores - 90 km - 02h21min

    Aantal deelnemers : 40

    1. SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    3. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    4. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"     

    5. VINDEVOGHEL Brecht - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    6. HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    7. VELLE Glenn - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE       

    8. HUYSSER Jeroen - CYCLING TEAM WERVIK    

    9. OVAERE Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 9”

    10. DECONINCK Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 11”

     

    27/06/2009 - ROLLEGEM - KAPELLE (W) - Juniores - 90 km - 02h09min

    Aantal deelnemers : 49

    1. WAEYTENS Zico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    2. VERSCHAEVE Niels - TIELTSE RENNERSCLUB op 15”

    3. BEECKAERT Niels - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 32”

    4. VAN DEN ABBEELE Yoakim - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’03”

    5. MARTEIN Jony - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 1’20”

    6. PHILIPS Christophe - K.V.C. DEINZE VZW op 1’35”

    7. BEAUSAERT Dieter - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE           

    8. PROVOST Stijn - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    9. HUYGHE David - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE op 1’50”

    10. VANHUYSE Pieter - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

     

    27/06/2009 - SERSKAMP (O) - Juniores - 90 km - 02h09min

    Aantal deelnemers : 40

    1. LAURENS POELMAN uit kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    2. LAUREYNS Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    3. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 12”

    4. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM        

    5. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    6. TÖPKE Frederik - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 16”

    7. POLDERVAART ERWIN - UWTC DE VOLHARDING        

    8. VAN NUFFEL Kristof - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 18”

    9. SCHOEP Glenn - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’10”

    9. BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    15. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 4’30”

    19. DE SMIT Joshua uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    23. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    26. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    36. VERLEYEN Jens uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    27-06-2009 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 27/06/2009 - SNELLEGEM (W) - Dames Jeugd – 52 km - 01h31min

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers : 40

    1. TALEN Rebecca - DRC de Mol          

    2. M KLEMENT MELANIE op 20”

    3. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL 

    4. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM       

    5. DALVING Shana - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    7. COPPENS KRISTEN            

    8. CORTHOUT Shauni - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    9. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    10. VAN SANTEN DOMENIQUE - WESTLAND     

     

    Juniores - Aantal deelnemers : 34

    1. BARZDAITE ROBERTA - PANEVEZIO KKSC-DSK           

    2. SILINYTE AGNE - PANEVEZIO KKSC - DSK        

    3. BANAITYTE INETA - PANEVEZIO KKSC-DSK     

    4. DE MOYER Tessa - J&G CYCLING TEAM         

    5. BUKAUSKAITE NERINGA - LITUBEL STAKI PARKET     

    6. ROCKX ANOUK - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 20”

    7. VIRKETYTE ANGELE - KLAIPEDOS SC-DSK     

    8. BREYE Joke - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK          

    9. KOWALCZYK Kelsey - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE   

    10. DE BAAT Kim - J&G CYCLING TEAM 

     

    27/06/2009 - ASSE RELEGEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h25min

    Aantal deelnemers : 58

    1. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    4. LIEVENS Tjebbe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5. DONY Kevin - WK NOORD WEST BRABANT        

    6. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.        

    7. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW           

    8. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    9. HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10. TRAN Sébastien - TEAM NATACHA BASSE-MEUSE      

    13. VAN DER LINDEN Olivier uit beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    19. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    26. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

     

    27/06/2009 - OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 63,9 km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 32

    1. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    2. CRABBE Arno - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’03”

    3. WILSON JACK - EAST ANTRIM CC       

    4. VAN OOSTHUYZE Mathias - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    5. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    6. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    7. NIJMEIJER MAURICE - WRV DE PEDDELAAR    

    8. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE    

    9. VAN BETSBRUGGE Jonathan - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    10. PAUWELS Nills - JONGE RENNERS ROESELARE

    13. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

     

    27/06/2009 - SERSKAMP (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 57

    1. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM        

    2. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    3. DE MEYERE Jens - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM       

    4. ROSSIGNOL Bryan - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    5. DE RIDDER Gianni - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    6. OP DE BEECK Anton - AVIA CYCLING TEAM   

    7. GEERINCKX Ruben - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    8. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN  

    9. GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 19”

    10. DE GENDT Aime - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    32. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    38. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    40. VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    41. DE RIDDER Michael uit Berlare - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    43. SMET Cedric - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           
     

    27/06/2009 - SNELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h43min

    Aantal deelnemers : 36

    1. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    2. BRUNEEL Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 7”

    3. DEVELTERE Pieter - JONGE RENNERS ROESELARE op 13”

    4. CONSTANT Kenny - NICCA CT - VSV LANGEMARK       

    5. WEGGE Romeo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    6. LOETERS Laurens - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7. DE SCHEPPER Dylan - TIELTSE RENNERSCLUB

    8. SLABINCK Indiana - CYCLINGTEAM OOST-WEST         

    9. AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE        

    10. VANDAELE Michael - K.V.C. DEINZE VZW      

     

    27/06/2009 - HAASRODE (VB) - Aspiranten
     

    27/06/2009 - TIELEN (A) - Aspiranten
     

    27/06/2009 - PAAL (BERINGEN) (LB) - Mountainbike - Kids Challenge

    27/06/2009 - ICHTEGEM (W) - Miniemen
     

    27/06/2009 - HAASRODE (VB) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    27/06/2009 - TIELEN (A) - Miniemen (afwachtingswedstrijd)

    27-06-2009 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/06/2009

    waod_3

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Zaterdag 27 Juni 2009 - ERTVELDE

     

    Categorie AB: (47 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. B)

    2.Richard Slabbehoorn (Hoograads, NL, winnaar cat. A)

    3.Patrick Vaeyens (B2)

    4.Robby Van Raemdonck (Kallo B3)

    5.Eric Vereecken (B4)

    6.Danny Schaut (B5) 7.Fabien Hanssens (B6) 8.Piet Hereijgers (B7) 9.Nico Bogaert (B8) 10.Jonas De Vlieger (A2) 11.Jurgen Goossens (Kieldrecht B9) 12.Roelhof Tolman (A3) 13.Bart Jocqué (B10) 14.Bart De Wachter (B11) 15.Youri Cathelyn (A4) 16.Kristof Deseure (B12) 17.Kristof De Baets (A5) 18.Olivier Vaerewyck (B13) 19.Paul Rooseparck (A6) 20.Salim Van De Putte (B14) 21.Tuur Vanmarcke (A7) 22.Kees Reynhout (B15) 23.Geert Verween (B16) 24.Jens Daems (A8) 25.Jonas Pfaff (Beveren A9) 26.Adilson De Koster (B17) 27.Stefaan David (B18) 28.Joachim Corthals (A10)

    Categorie CD:

    1.Hans Ardeel (Waterland-Oudeman, winnaar cat. C)

    2.Mario Lammens (C2)

    3.Walter De Veerman (C3)

    4.Geert Roose (C4)

    5.Philippe Hotome (C5)

    6.Wim Heyndrickx (Vrasene C6) 7.Luc Puimege (C7) 8.Wim Arras (C8) 9.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D) 10.Geert Van Speybroeck (C9) 11.Kurt Victor (C10) 12.Carlo Schollaert (C11) 13.Ivan Wulffaert (D2) 14.Franky De Tremerie (C12) 15.Pascal Verlez (C13) 16.Eric Neelen (C14) 17.Frank Suys (Hingene D3) 18.Nico De Weirdt (C15) 19.Willy Den Haese (C16) 20.Dominique Felde (C17) 21.Idesbald Nevejans (D4) 22.Danny Van Hoof (C18) 23.Steven Landuyt (C19) 24.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D5) 25.Henri De Decker (D6) 26.Geert Hebbrecht (C20) 27.Ronny Cosijn (D7) 28.Tom Dhooge (C21) 29.Filip Vereecke (C22) 30.Pedro Molero Rufo (C23)

    Categorie E/E+:

    1.Jo Scholten (Echt, Ned, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Maurice Van Speybroeck (E3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Jo Montforts (E4)

    6.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +2) 7.Eric Van Pottelberg (Sinaai E5) 8.Hilair Heye (E6) 9.Leo Mares (Beveren E7) 10.Peter Lameire (E8) 11.Tony Baudonck (+3) 12.Rudy Taelman (+4) 13.Patrick Buyens (E9) 14.Wim De Coninck (E10) 15.Peter De Ghein (E11) 16.Marc Couckuyt (E12) 17.Philemond Delgouffe (+5) 18.Patrick Van Hulle (E13) 19.Ronny Bauters (E14) 20.Patrick Bekaert (E15) 21.Franky De Pauw (E16) 22.André Bultinck (E17) 23.Siegfried Van Overberghe (E18) 24.Johan Ver Eecke (E19) 25.Philippe Lacquet (E20) 26.Tony Reniers (E21) 27.Emmanuël De Loor (E22) 28.Eric De Wilde (+6) 29.Joeri De Cock (E23) 30.Mario Geirnaert (E24)

    Categorie F1:

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Jozef Vermeylen

    3.Lieven Lanckriet

    4.François Coppers

    5.Marc Steenberghe

    6.Kris Van Honsté 7.Louis Moens 8.Eddie Van Leirberghe 9.Ronny Goethals 10.Marc Colpaert 11.Dirk Caeckebeke 12.Gilbert Van Heule 13.Jos Lissens 14.Eddy Iterbeke 15.Chris Geerts 16.Jean-Pierre Pollefliet 17.Luc Verkinderen 18.Adriaan Van Ginderdeuren 19.Laurent De Vos 20.Luc Cocquyt 21.Freddy Cornette 22.Bart Delagrange 23.Jan De Smet 24.Gerrit De Vriese

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Ad Montforts

    3.Luc Snels

    4.Kees Sebrechts

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.José Dezegher 7.Firmin De Zutter 8.Ludo Opdebeek 9.Cees Van Rijsbergen 10.Roland Van Imschoot 11.Adri Van Loon 12.Pascal Cornand 13.Noel Rogge 14.Marinus Lockefeir 15.Gustaaf Van Mensel 16.Jos Lievens 17.Martien Van Hoogstraten 18.Henk Bolle 19.Jos Dierks

    Categorie G:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Willy Roels

    3.Joseph D'Hont

    4.Arnold De Muynck

    5.Werner Wittock

    6.Mark Heyndrickx 7.Will Leurs 8.Etienne Declercq 9.Pierre Verberckmoes (Belsele) 10.Julien Vyvey 11.Robert Robijns 12.Erik Vandersteen 13.Jacky Stofferus 14.Jackie Boel 15.Roger Verschraegen (Lochristi) 16.Henri De Saedeleir 17.Etienne Van Hecke 18.Anton Van Poecke 19.Frans Robijns 20.Piet Achten 21.Hervé Verstuyft 22.Freddy De Blick (Beveren) 23.Frans Timmers 24.Jean-Pierre Heymans 25.Nico Heeren

    Categorie G+:

    1.Jozef Geerts (Hoogstraten)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Armand Mols

    4.Daniël Nuytinck

    5.Ortaire Stevens

    6.Bernard Van Thuyne 7.Joseph Boone 8.Donné Neckebroeck 9.André Vlayen 10.Clement De Smedt 11.René Colman (St.Niklaas) 12.Paul De Geynst 13.René Van Reeth 14.Roger Moens 15.Marcel Meeuwes 16.Huib Klip 17.Karel Alen 18.Jozef Lambrechts 19.Jef Verheyen 20.Edward Battersby 21.Leon Vervaet 22.Leopold Van Havermaet 23.Alfons De Schepper 24.Michel Vander Beke 25.Maurice Everaert 26.Louis Tiery 27.Willy Voorbraeck

    27-06-2009 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/06/2009 !!!

    vwf

    Vrijdag 26 juni - ELVERSELE (9140)

    INWONERSREEKS
    Aantal deelnemers : 44 - wedstrijd werd tesamen gereden +40 en -40

    1. Peter Van Impe (ex-Prof) - winnaar +40 jaar

    2. Kenny Janssens (Zwijndrecht) op 50” (1ste pelotonspurt)

    3. Eric Van Pottelberg (Sinaai)

    4. Peter Dierks (Bornem)

    5. Paul Hunnick

    6. Gino De Taey

    7. Marc De Ben

    8. Rudi Coppens

    9. Patrick Herrewegh

    10. Gino Verberckmoes (Sinaai)
    11. Patrick De Beule (Nieuwkerken) 12. Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 13. Freddy Luyckx 14. Luc Van Britsom (Elversele) 15. Filip Van Hoorde

    1. Frederick Leeman - winnaar -40 jaar2
    2. Geert Van Landeghem (Kruibeke)
    3. Filip Bauwens
    4. Stefan Van Broeck (Elversele)
    5. Olivier Vallaert
    6. Manu Rasaey
    7. Stijn Verbeke
    8. Kevin Willaert
    9. Frankie De Fijn (St.Niklaas)
    10. Dennis Bernaerts
    11. Dave Lucckx 12. Franky Huyghe (Kruibeke) 13. Tom De Schepper 14. Peter Van Goethem (Nieuwkerken) 15. Gunter Van Meirvenne

    RECREANTENREEKS
    1. Kurt De Laet
    2. John Heyndrickx (Nieuwkerken)
    3. Jonas Van Buynder
    4. Davy Snoeck
    5. Wim Beck
    6. Yannick Ongena
    7. Tim Cerpentier
    8. Kenny Willaert
    9. André Syvertsen (Stekene)
    10. ?
    11. Van de Vijver 12. Freddy De Blick (Beveren) 13.Freddy Van Osselaer (Waasmunster) 14. Eugeen De Roeck 15. Benny Smet

    27-06-2009 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/06/2009

    waod_3


    Vrijdag 26 Juni 2009 - WACHTEBEKE

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 16°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

         
    Marien Gerard
        Gerard Mariën

    Categorie AB: (54 dln)

    1.Raf Martens (Minderhout, winnaar cat. A)

    2.Kenneth Mercken (Kuringen, winnaar cat. B)

    3.Kris Herremans (A2)

    4.Franky Weemaes (Melsele B2)

    5.Eric Vereecken (B3)

    6.Jelle Lambrechts (A3) 7.Karel Warnier (B4) 8.Steven Alliet (A4) 9.Paul Rooseparck (A5) 10.Tim Vercauteren (Belsele A6) 11.Tom Van Uffel (B5) 12.Lorenzo Arena (B6) 13.Stefan Adriaenssens (Burcht B7) 14.Bart Provost (Kieldrecht A7) 15.Andy Van Loon (B8) 16.Steven Heirman (A8) 17.Jonas Pfaff (Beveren A9) 18.Bart Jocqué (B9) 19.Nicky De Wit (A10) 20.Rudi Rabout (B10) 21.Joen De Wilde (A11) 22.Thomas Heiremans (A12) 23.Tim Wauters (A13) 24.Gunther Hanssen (B11) 25.Martino Wielfaert (B12) 26.Hans Van Dijke (B13) 27.Wim De Wit (A14) 28.Dieter De Craene (A15) 29.Ive Wouters (A16) 30.Tom Rouan (A17)

    Categorie CD:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Benny Van Gansen (C2)

    3.Dirk Verresen (winnaar cat. D)

    4.Karel De Ravet (D2)

    5.Walter De Veerman (Lochristi C3)

    6.Kurt Victor (C4) 7.Carlo Schollaert (C5) 8.Pascal Van De Velde (Lokeren C6) 9.Ivan Wulffaert (D3) 10.Steven Landuyt (C7) 11.Stanny Benoot (C8) 12.Henri De Decker (D4) 13.Frank Suys (Hingene D5) 14.Frank D'Hooge (C9) 15.Georges Vergauwe (D6) 16.Danny Verlee (C10) 17.Alain Buggenhout (C11) 18.Peter Annaert (C12) 19.Luc Swartele (C13) 20.Frank De Coninck (C14) 21.Arie De Moor (C15) 22.Luc Van Dorpe (C16) 23.Alain Mortier (D7) 24.Ronald De Scheemaeker (D8) 25.Yves Cales (D9) 26.Frank Gommers (D10) 27.Patrick Ten Hartog (D11) 28.Jimmy Cools (D12) 29.Patrick Van Peteghem (D13) 30.Nico Audenaert (Melsele C17)

    Categorie E/E+:

    1.Maurice Van Speybroeck (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Joseph Claessens (E2)

    3.Rob Ocraft (E3)

    4.Leo Mares (Beveren E4)

    5.Wim De Waal (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Peter De Ghein (E6) 8.Guy Van Severen (+2) 9.Johan Ver Eecke (E7) 10.Frederik Blervacq (E8) 11.Marc Landerie (E9) 12.Herbert De Coster (Zwijndrecht E10) 13.Rudy Taelman (+3) 14.Emiel Slock (+4) 15.Patrick Buyens (E11) 16.Patrick Bekaert (E12) 17.Ronny Bouters (E13) 18.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +5) 19.Peter Van Kerckhove (+6) 20.Tom Persyn (E14) 21.Emmanuël De Loor (E15) 22.William Vyncke (E16) 23.Guy Dhaese (+7) 24.Eric Van Daele (St.Gillis +8) 25.Hilair Heye (E17) 26.Luc De Wilde (E18) 27.Tony Baudonck (+9) 28.Philemond Delgouffe (+10) 29.Jan Van Hove (E20)

    Categorie F1:

    1.Bart Delagrange (Izegem)

    2.Lieven Lanckriet

    3.John Canbeke

    4.François Coppers

    5.Wim Van Den Heuvel

    6.Dirk Caeckebeke 7.Dirk De Cauwer (Hamme) 8.Helmuth Tas 9.Eddy Iterbeke 10.Luc Cocquyt 11.Jos Lissens 12.Louis Moens 13.Marc Steenberghe 14.Laurent De Vos

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Luc Snels

    4.Albert Huysmans

    5.Pascal Cornand

    6.Johan Brouwers 7.Gustaaf Van Mensel 8.Ludo Opdebeek 9.Noel Rogge 10.Paul Luyten 11.Adri Van Loon 12.Roland Van Imschoot 13.Mark Hemelsoet 14.Henk Bolle 15.Firmin De Zutter 16.Theo Coudyzer 17.Patrick Elegheer

    Categorie G:

    1.Roger Van Den Eede (Mazenzele)

    2.Joseph D'Hont

    3.Willy Roels

    4.Will Leurs

    5.Eric Riekaert

    6.Mathieu Mercken 7.Werner Wittock 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Roger Verschraegen (Lochristi) 10.Julien Vyvey 11.Nico Van Hoorebeke 12.Etienne Van Hecke 13.Piet Achten 14.Erik Vandersteen 15.Arnold De Muynck 16.Wim Wanders 17.Roger De Breuker 18.Ko Tolhoek 19.David Orford 20.Marinus Lockefeir 21.Etienne Declercq 22.Frans Robijns 23.Freddy Stevens

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Armand Mols

    3.Jozef Geerts

    4.Louis Simons

    5.René Colman (St.Niklaas)

    6.Lucien Van Impe 7.Edward Battersby 8.Rien De Jong 9.Ortaire Stevens 10.Guus Schuller 11.Donné Neckebroeck 12.Jef Verheyen 13.André Vlayen 14.Jean-Pierre Heirman 15.Albert De Ridder 16.Leopold Van Havermaet 17.Jozef Lambrechts 18.Willy Voorbraeck 19.Celgan Colis

    27-06-2009 om 09:05 geschreven door kenny


    26-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 26/06/2009 - BEVEREN - LEIE (W) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 77

    1. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE 

    2. DEGEZELLE Kevin - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 7”

    3. MOERMAN Detlef - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 21”

    4. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    5. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE          

    6. VANLUCHENE Stijn - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW       

    7. PATTYN Karel - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME           

    8. BUYSE Bram - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW       

    9. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    10. VANNEVEL Dries - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE   

    11. DEBAES Nico - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    21. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 1’22”
     

    26/06/2009 - ZOMERGEM (O) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften - 92 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 105

    1. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM         

    2. DE REKENEIRE Pieter - SCHELDERODE SPORTIEF        

    3. HILLS Jeremy - HOBART WHEELERS   

    4. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    5. DE RUWE Frederiek - SDJ-DELSOL TEAM      

    6. VAN HYFTE Steven - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    7. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    8. BUYSSE Patrick - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    9. DE WINNE Jurgen - MD CT TEAM        

    10. DIEPENDAELE Barry - MD CT TEAM

    11. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL 

    19. VAN OYEN Franky uit Zulte - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 1’03”  

    68. SMET Geert uit St.Niklaas - KLAIPEDA op 1’12”     

    26-06-2009 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/06/2009

    waod_3

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

         
    Marien Gerard
        Gerard Mariën
               

    Dinsdag 23/03/2009 – KERKHOVEN (LOMMEL)

    Categorie AB: (50 dln)

    1.Wim Jansen (Hechtel, winnaar cat. B)

    2.Dennis Szekely (B2)

    3.Peter Behiels (Oostmalle, winnaar cat. A)

    4.Ruben Hoes (A2)

    5.Kris Herremans (A3)

    6.Bart Verdonck (A4) 7.Christof Mariën (Retie A5) 8.Frederik Joos (A6) 9.Jurgen Schepens (A7) 10.Giovanni Vandecrruys (A8) 11.Thomas Heiremans (A9) 12.Stijn Pitschon (A10) 13.Harm Rombouts (A11) 14.Kris Van Grieken (B3) 15.Ivan Coudyzer (B4) 16.Joeri Van Hove (A12) 17.Luc Verwimp (B5) 18.Kevin Vandenrode (A13) 19.Robby Van Raemdonck (Kallo B6) 20.Mike Vreys (A14) 21.Gert Vangenechten (B7) 22.Tom Vreys (A15) 23.Bart Jocqué (B8) 24.Kurt Van Diest (B9) 25.Tim Wouters (A16) 26.Ive Wouters (A17) 27.Hans Slegers (B10) 28.Gunther Hanssen (B11) 29.Jerry Geboers (B12) 30.Andy Van Loon (B13)

    Categorie CD:

    1.Patric Bogaerts (winnaar cat. C)

    2.Dirk Mertens (C2)

    3.Frank Behien (C3)

    4.Luc Van Roy (winnaar cat. D)

    5.Ivan Wulffaert (D2)

    6.Frank Suys (Hingene D3) 7.Luc Kein (C4) 8.Patrick Van Zwijghenhoven (C5) 9.Daniel Van Der Mieren (D4) 10.Peter Vos (D5) 11.Henru Maes (C6) 12.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 13.Henri De Decker (D7) 14.Marc Boeckx (D8) 15.Danny Van Hoof (C7) 16.Bob Berghmans (C8) 17.Johan Vreys (D9) 18.Charles Van De Kerkhof (D10) 19.Bart Haleuria (C9) 20.Ronny Nuyens (D11) 21.Tommy Van De Sanden (D12) 22.Robert Van De Kerkhof (D13) 23.Stephen Heinderson (C10) 24.Rudy Verheyen (C11) 25.Tommy Heyse (D14) 26.Peter Kerckaert (D15) 27.Jocke Van De Mei (C12) 28.Jan Peeters (C13) 29.Dirk Verlinden (D16)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Jo Montforts (E2)

    3.Jan Van Hove (E3)

    4.Jo Scholten (E4)

    5.Jan Tutenel (Tienen, winnaar cat. E+) 6.Jozef Staes (E5) 7.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +2) 8.Marc Dams (+3) 9.André Peeters (+4) 10.Theo Poorters (E6) 11.Felix Luyten (+5)

    Categorie F1:

    1.Jozef Vermeylen (Molenbeek-Wersbeek)

    2.Lucas Van Goedsenhoven

    3.Frans Aerts

    4.Paul Hunninck

    5.François Coppers 6.Eddie Van Leirberghe 7.Henri Saenen 8.Dirk De Cauwer (Hamme) 9.Wim Van Den Heuvel

    Categorie F2:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Albert Huysmans

    3.Gaston Sannen

    4.Ad Montforts

    5.Theo Hensen

    6.François Mertens 7.Gaston Van De Plas 8.Jos Vergult 9.Ludo Opdebeek 10.Frank Laeremans 11.Theo Coudyzer 12.Jef Everaerts 13.Roland Van Imschoot 14.André Devadder 15.Henk Bolle 16.Jos Dierks 17.Paul Luyten 18.Pascal Cornand

    Categorie G:

    1.Julien Vyvey (Wondelgem)

    2.Roger Verschraegen (Lochristi)

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.André Syvertsen (Stekene)

    5.Denis Keynen

    6.Piet Achten 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Henri De Saedeleir 10.Hervé Verstuyft 11.André Wouters 12.Roger De Breuker 13.Marinus Lockefeir 14.Mathieu Mercken 15.Freddy Stevens 16.Wim Wanders 17.Jean-Pierre Heymans

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIEN (Hoogstraten)

    2.Louis Simons

    3.Jozef Geerts

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Gerrit Westenberg

    6.Jan Van Boxtel 7.Karel Alen 8.Huib Klip 9.André Vlayen 10.Ortaire Stevens 11.Gérard Raes 12.Donné Neckebroeck 13.Victor Janssens 14.François Brouwers 15.Daniël Nuytinck 16.Edward Battersby 17.René Van Reeth 18.Marcel Meeuwes 19.Germaine Meulders 20.Jef Verheyen 21.Anny Van den Kinschot 22.Huub Konings 23.Paul De Geynst 24.David Watson 25.Jozef Lambrechts 26.Leopold Van Havermaet 27.Willy Voorbraeck

    26-06-2009 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/06/2009

    waod_3

    Vrijdag 26 Juni 2009 - OPWIJK (1745) – Sporthal -  Heiveld 65


    Inwoners     19:30     70 Km     20 ronden

    26-06-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 24/06/2009 !!!

    Dijk polder

    Onder leiding van Franky De Witte en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    19 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Zeer mooi weer en volop zon en zoals gewoonlijk een stevige wind als onze tegenstander. Er werd aan een uitstekend trainingstempo gereden met verschillende kopmannen die daarvoor zorgden, af en toe op de tegenwind werd het tempo wel eens opgetrokken maar de groep bleef netjes samen zoals het hoort.
    De afstand bedroeg 92 Km tot Beveren en met de extra lus naar Kruibeke bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 35 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Dirk Cleys , Franky De Witte , Joeri Goddaert , Bart Rombouts , Bert De Coster , Luc Vermeulen , Fons Van Raemdonck , Freddy , Walter Meseure , William Despeels , Frank Van Geystelen , Roberto Vercauteren , Miguel Gonzales , ???? en Kenny Janssens.

    PS Miguel Gonzales reed lek te Vrasene maar verkoos de band zelf te vervangen, dus kon de groep doorrijden !!!

    26-06-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    25-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS VAN HET VANOMOBIL MOUNTAINBIKETEAM !!!

     

    Nieuws van het Vanomobil mountainbiketeam !!!

     

    Vanomobil IMG_0008

     


    VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM HEEFT TWEE PROVINCIALE KAMPIOENEN...

    - Annelies Derveaux haalde bij de dames jeugd een mooie tweede plaats.

     

    - Bij de kids lieten Nico Polfliet, Niels Derveaux, Wout Alleman en Joran Alleman zich ook weer van hun beste kant zien en behaalden enkele mooie ereplaatsen.


    Vanomobil Moerbeke PK 10 Vanomobil Moerbeke PK 08 Vanomobil Moerbeke PK 09
                                                                              Nico Polfliet de jongste van de ploeg   


    - In de fun reeks A waren er de knappe resultaten van Kevin Messagie en van Davy Huygens die zich tot provinciaal kampioen kroonde na een spannend duel met ex Belgisch kampioen Ben Kindermans! Verdere ereplaatsen waren er nog voor Xavier Alleman.

     

    - Bij de juniors reed Jeroen Van de Vijver een sterke koers maar hij viel net naast het podium op het PK en werd knap vierde!

     

    - Bij de Masters 2 rekende Johan De Bruyn (Zele) af met de tegenstand en behaalde eveneens de provinciale titel !!!!

     

    Vanomobil Moerbeke PK 05
            Johan De Bruyn uit Zele PK Masters 2

    - Bij de Masters 1 botste Filip Van Hecke (Stekene) op een sterke Kris Hendrickx en behaalde zo zilver op het PK. Ereplaatsen waren er nog voor Davy Thienpont (gehinderd door armblessure), Marc Van Acker die weder optrad na een val op de weg te Hulst en Danny Derveaux.

     

    Vanomobil Moerbeke PK 01 Vanomobil Moerbeke PK 02
                        Podium PK Masters 1.                                                                    Filp Van Hecke in volle aktie.

    Vanomobil Moerbeke PK 03 Vanomobil Moerbeke PK 04 Vanomobil Moerbeke PK 06
                    Filip Van Hecke                                         Davy Thienpont uit St.Gillis                 Marc Van Acker en Danny Derveax
                  
    Al bij al mooie resultaten voor het VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM !!!

     

    Vanomobil Moerbeke PK 07


    Tekst en foto’s : Filip Van Hecke

    25-06-2009 om 16:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERTOERISTENCLUB RIJDT DE TOUR DE FRANCE !!!

    WIELERTOERISTENCLUB RIJDT DE TOUR DE FRANCE !!!

     

    Tour De France 2009


    WTC Stillekens Aan
    is de wielertoeristenclub uit Landegem. De club telt 65 leden en bestaat dit jaar 35 jaar. Dit laten ze niet onopgemerkt voorbijgaan.

    In 2005 reden ze met 28 leden naar de Mont Ventoux (1.200 Km in 8 dagen), in 2007 met 24 naar Santiago de Compostela (2.400 Km in 15 dagen). Maar dit jaar slaan ze alle records met “de moeder aller fietstochten” de Tour de France.

    Niet minder dan 38 van hun leden zullen hierbij rechtstreeks betrokken zijn. Het wordt een historische tocht van 3.500 Km verspreid over 23 ritten. Zonder rustdagen en dus terug naar de legendarische tijden van Lucien Buysse.

    Deze ‘tour’ start op zaterdag 29 augustus te Landegem, en iedereen hoopt hier gezond en wel terug te keren op zondag 20 september.

     

    Meer dan waarschijnlijk is WTC Stillekens Aan, de enige club in België die dit ooit heeft aangedurfd. Maar wat deze onderneming nog sympathieker maakt is het feit dat we dit vooral ook doen om de MS-Liga Vlaanderen financieel te steunen. Vorig jaar kreeg één van hun beste leden na een banale ooginfectie te horen, dat hij MS (multiple sclerose) had.

    Dat was een bijzonder harde dobber om te verwerken. Gelukkig, doordat de diagnose in een vroeg stadium werd vastgesteld, kan men op dit ogenblik mits een gepaste medicatie de ziekte vrij goed onder controle houden. Zelfs in die mate dat Geert gewoon blijft verder fietsen en zelfs aan de start zal staan van hun Tour de France! Van moed en doorzetting gesproken…

     

    De deelnemers mochten kiezen om ofwel 1, 2, of 3 weken mee te fietsen. 12 moedigen (en zeker niet de jongsten) gaan voor de volle afstand, 3 leden kozen voor 2 weken, en 17 kregen van moeder de vrouw slechts toelating om 1 week (weliswaar de zwaarste met alle alpencols) mee te rijden. Voeg daarbij nog 4 chauffeurs van de volgwagens en dan zullen er in totaal 36 leden nauw betrokken zijn bij deze organisatie.

     

    De mannen van Stillekens Aan zullen proberen via allerlei acties (verkoop van t-shirts) en sponsoring fondsen te werven om deze mensen bij te staan in hun moedige strijd tegen deze ziekte. Men kan de actie steunen door het kopen van een t-shirt (à 10 €) of een gele polo (à 15€). Firma’s (maar ook personen) kunnen zich steeds melden als hoofdsponsor. Dan prijken zij met hun logo op de truitjes, op alle drukwerken, en vooral ook op hun splinternieuwe website www.stillekensaan.be

     


    Tekst : flvdv

    25-06-2009 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GEZOCHT 10 KANDIDATEN VOOR EEN RIT IN DE TOUR DE FRANCE TE RIJDEN !!!

    Ziekenfonds zoekt kandidaten voor Tourrit !!!

    Banner 10voortour logo 1

    Voor het enthousiaste 10 voor Tour-Team.

     
    "Vlaanderen, dat is frieten en koers" wordt al eens verteld. Binnenkort domineert de Tour De France weer heel even het hart van sportminnend Vlaanderen. Het wielerevent spreekt vele amateurs en fietsliefhebbers tot de verbeelding. Met 10 voor Tour gaat Bond Moyson Oost-Vlaanderen op zoek naar 10 kandidaten voor een uitdaging van formaat: zelf een rit van de Tour De France uitrijden. Ex-sprinter Tom Steels is peter van het project.
    Inschrijven kan tot en met 1 augustus.

    "Elk jaar stelt Tour-organisator ASO met L'Etape du Tour enkele dagen voor de doortocht van de profs één rit open voor een select publiek van wieleramateurs," vertelt Tom Bosman van Bond Moyson. "Dat evenement leek ons een leuke kapstok om een gezondheidsproject rond gezond sporten aan op te hangen." Zo ontstond het project 10 voor Tour.

    Professionele begeleiding

    Tussen oktober 2009 en juli 2010 worden 10 kandidaten intensief begeleid op weg naar de eindmeet: een rit van de Tour de France rijden. Daarvoor werkt Bond Moyson samen met de Wielerschool Vlaanderen en het UZ Gent. "Ex-profs Erik Van Lancker, ritwinnaar in de Tour en winnaar van onder andere Luik-Bastenaken-Luik en Amstel Gold Race en Erik Van De Wiele zullen de kandidaten 9 maanden coachen," preciseert Tom Bosman. Het departement sportgeneeskunde van het UZ Gent staat in voor de medische begeleiding. "Beide instanties zijn specialisten terzake, wat ons project meteen de nodige fundamenten geeft."

    Bedoeling is dat de kandidaten via een blog regelmatig berichten over hoe het hen vergaat. "Op die manier geven we ook een breder publiek de kans kennis te maken met de trainingstechnieken. Daarnaast organiseren we tijdens het project enkele open workshops, waarbij iedereen welkom is en waarbij we de ervaringen en tips van de kandidaten samen met enkele experts willen delen met het grote publiek. Thema's zijn bijvoorbeeld fietstechnieken, voeding, kledij en trainingstechnieken." Bij elke workshop hoort ook een aanbieding voor de aanwezigen.
    "Zo hebben we voor de workshop over veiligheid een helm aan een voordelige prijs kunnen bedingen. Dat hebben we ook kunnen doen met bijvoorbeeld een hartslagmeter en zelfs een fiets in carbon."

    Tom Steels peter

    Voor het peterschap kon Bond Moyson Tom Steels strikken. "Steels, een sprinter van wereldklasse die zelf verschillende ritten won in de Tour, was meteen enthousiast. Hij zal als peter van het project ook enkele groepstrainingen meerijden en zijn eigen ervaringen delen met de kandidaten en via een workshop en onze blog ook met het grote publiek," zegt Tom Bosman trots.

    Het profiel van de potentiële kandidaten is breed. "Kandidaten mogen fietservaring hebben, maar dat is zeker niet noodzakelijk. Ook mensen die een andere sport beoefenen of zelfs niet echt sportief zijn, kunnen deelnemen. Vooral het engagement is belangrijk," benadrukt Tom Bosman. "De kandidaten worden volgens hun eigen tempo begeleid. Om de drempel zo laag mogelijk te houden hebben we via sponsoring voor de 10 kandidaten ook een voorraad sportvoeding, een hartslagmeter en een volledige winter- en zomeruitrusting voorzien, naast grote kortingen op fietsonderdelen en trainingsmateriaal. Ook de deelname aan de rit en het verblijf ter plaatse zijn gratis voor de kandidaten."

    Deelnemen?

    Geprikkeld om deel te nemen?
    Inschrijven voor 10 voor Tour kan tot en met 1 augustus 2009 via
    www.10voortour.be.

     Etappe tour De France 1
      Etappe tour De France 2 

     

    Tekst : Tom Bosman

    25-06-2009 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 25/06/2009 - ELEWIJT-ZEMST (VB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    Aantal deelnemers :

    25-06-2009 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 28 JUNI - LIMES – ST.PANCRE - LIMES !!!

    Challenge Ardenne-Gaume 01

    LIMES – ST.PANCRE - LIMES

    Limes 03

    Zondag 28/06/09
    wordt in Limes (Meix-devant-Virton) een rit in lijn verreden over 83 km, Limes - St. Pancré - Limes. Deze wedstrijd toegankelijk voor amateurs en masters of dagvergunningen komt een gedeelte op Frans grondgebied, met als zwaartepunt de helling van St. Pancré na 30 kilometer. In de laatste 20 kilometer volgen dan nog de hellingen van Verneuil-Petit, Breux en Gérouville die moeten beslissen wie deze wedstrijd wint. Een mooie wedstrijd voor wie zich eens wil testen op Belgisch Luxemburgse en Franse wegen.

     

    Limes 01


    Inschrijving van 13h30 tot 14h45 in la salle du village, rue de la Soye, Limes met start om 15u.

     

    Meer info op http://www.ardennegaume.be/


     

    Limes 02 

     



    Tekst en foto’s : Kristof Wielfaert

    25-06-2009 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 27 JUNI - JAARLIJKSE BBQ RUDYCO CYCLING TEAM !!!

    Jaarlijkse BBQ Rudyco Cycling Team !!!

     

    Na afloop van de wedstrijd voor elites zonder contract te Hamme die de club organiseert. 
     
    De barbeque zal plaatsvinden op zaterdag 27 juni in Sporthal De Wuiten te Hamme. De barbeque begint om 18u30. De prijs per persoon bedraagt 12,5 EUR (kinderen 6 tot 12 jaar 7 EUR). In deze prijs zijn 3 stukken vlees, groenten en toebehoren inbegrepen.
     
    Gelieve in te schrijven voor 15 juni door overschrijving van het te betalen bedrag op het rekeningnummer van de club (143-0612550-96). Vergeet niet het aantal personen (volwassenen/kinderen) onderaan te vermelden in de mededeling.

    Bericht voor de jeugdrenners: op de BBQ zullen we een glaasje klinken op onze jeugdkampioenen en de goede prestaties in het algemeen!
    Zeker op post dus !!!


    BBQ Rudyco Team 2009


    Bestuur Rudyco Cycling Team
    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

     

    25-06-2009 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Smet Guy Jan SNEL 1    De Gendt Thomas KOP 2009
               Guy Smet                           Thomas De Gent

    Woensdag 24/06/2009 - 62° HALLE - INGOOIGEM (W) - Men Elite 1.1 UCI - 200 km - 04h43min

    Aantal deelnemers :

    1. VANDEWALLE Jurgen - QUICK STEP 

    2. DOCKER Mitchell - SKIL-SHIMANO      op 4”

    3. BATES Gene Michael - DRAPAC PORSCHE CYCLING op 14”

    4. VAN AVERMAET Greg uit Hamme - SILENCE-LOTTO op 2’48”

    5. GOESINNEN Floris - SKIL-SHIMANO   

    6. LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM op 2’51”

    7. STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 2’55”

    8. COOKE Baden - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM     

    9. VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB PRO JOB CYCLING TEAM  

    10. TOMBAK Janek - CYCLING CLUB BOURGAS    

    29. VAN STAEYEN Michael uit Schoten – RABOBANK op 3’29”

    32. GODDAERT Kristof uit St.Gillis - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
     

    24/06/2009 - OETINGEN (VB) - Men Elite 1.2 UCI - 167 km - 04h14min

    INTERNAT. WIELERTROFEE - Aantal deelnemers :

    1. THOMAS DE GENDT uit Beveren - Topsport Vlaanderen Mercator

    2. Berkhout Thomas RB3
    3. Criel Tom
    TSV op 8"
    4. Kruijswijk Steven
    RB3 op 1'21"
    5. Phinney Taylor
    TSL op 1'40"
    6. De Neef Steven
    DLV op 1'44"
    7. Bluekens Jan
    PZC op 2'12"
    8. Baten Karel
    JOS
    9. Aerts Ruud
    EZCBDJR
    10. Van Guyse Jarno uit Stekene
    DLV
     

    24/06/2009 - DE PANNE (W) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers : 42

    1. GUY SMET - PWC JAN SNEL   

    2. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC op 10”

    3. MICHELS Pedro - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    4. TEMPELAERE Maarten - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT   

    5. VANBELLE Mathias - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    6. NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    7. VERHELST Louis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    8. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    9. VAN GREMBERGEN Kendric - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM  

    10. BHOGAL ALEX - TEAM DESCHUYTTER          

    27. MATHYS Dirk uit Gentbrugge - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW op 3'10”  

     

    24/06/2009 - TIENEN STADSPRIJS (VB) - Elite z.c./Beloften - 115 km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 82

    1. BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT      

    2. GIAUX Jerôme - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM           

    3. MEYS David - SCOTT USA CYCLING TEAM       

    4. ABTS Seppe - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM   

    5. VERBOVEN Bert - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT           

    6. DE KERF Erwin - WSC HAND IN HAND BAAL     

    7. CLAES Gert - CYCLO-BIKE LIMBURG   

    8. TORFS Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.           

    9. HOUBEN Kristof - JANSSEN CYCLING TEAM GENK         

    10. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM     

    14. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 25”

    18. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

     

    24/06/2009 - OETINGEN (VB) - Juniores - 51 km - 01h22min

    Aantal deelnemers : 63

    1. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM          

    2. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    3. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    4. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    5. VINDEVOGHEL Brecht - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    6. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    7. VAN BULCK Pieter - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH     

    8. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    9. PUT Gregory - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    10. MANNAERT Niels - WK NOORD WEST BRABANT          

    21. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    28. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    36. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

     

    24/06/2009 - RAVELS (A) - Juniores - 90 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 72

    1. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    2. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM              

    3. VAN ZUMMEREN Stef - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    4. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    5. HAASBROEK IVAN - MR PRICE CYCLE CLUB    

    6. VAN DEN ABBEELE Yoakim - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV      

    7. DAAMS Eddy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    8. KLEINLOOG TIM - TEMPO VELDHOVEN           

    9. DAMEN Kevin - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    10. VAN CAMP Jeroen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    14. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    25-06-2009 om 12:30 geschreven door kenny


    24-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.24 UURS RACE MTB TE CHEMNITZ !!!

    Team Univega in 24 uurs race Chemnitz : 2e plaats !!!

     

    Maandag 22 juni 2009

     
    24 uur MTB Cemnitz 02
    Patrick Meersschaert in zijn Kampioenentrui van België met links naast hem Steven De Roeck.

    Afgelopen weekend, 20/21 juni 2009 werd in het Duitse Chemnitz de Univega 24 uurs race gehouden. Er stonden 117 4-mans teams aan de start van Univega.
    Doordat er een paar renners waren uitgevallen moest teammanager Herman Schoens beroep doen op een paar gastrenners.
    Team 1 van Univega bestond daardoor uit de Univega rijders Christian Lau, Thomas Achouri, Patrick Meersschaert en gastrenner Steven de Roeck. Het 2e team bestond uit de Univega rijders Max Holz en Marius Lembeck, aangevuld met de gastrijders Silvio Krosch en Carsten Meyer. 

    Na 24 uur zwoegen wisten Christian, Thomas, Patrick en Steven een 2e plaats in de wacht te slepen achter de winnaars Team Stein, die met 77 ronden 1 ronde wisten uit te lopen op het Univega team. Elke ronde telde 8,8 Km en 125 hoogtemeters. In totaal legde het Univega team dus bijna 670 Km en 9500 hm af te leggen. Goed voor ca 167 Km per renner. Max en Marius wisten samen met Silvio en Carsten uiteindelijk beslag te leggen op een 8e plaats met 69 ronden. 

     

    PATRICK MEERSSCHAERT EN STEVEN DE ROECK 2de in 24-Stunden van Chemnitz (D).
     
    “Vanuit het Univega-team krijgen we ieder jaar de vraag om aan een 24-uren MTB deel te nemen. Deze wedstrijden zijn in Duitsland enorm "in" (méér dan 1000 deelnemers) en ik moet toegeven dat het telkens weer een uitdaging is om de klok rond met een team van 4 renners aan de slag te gaan.
     
    Omdat we een renner tekort hadden om twee ploegen te vormen heb ik Steven De Roeck (masters 1 - Temse) als gastrenner uitgenodigd omdat ik weet dat die zich steeds voor 100% inzet en niet weigerachtig staat tegenover uitdagingen!
     
    24 uur MTB Cemnitz 01

    De omloop lag rond een stuwmeer en kende een dubbel karakter: de eerste helft van de omloop was als het ware een racebaan in het bos met lange rechte stukken en veel vals plat waarop vooral de krachtige renners veel voordeel hadden. Het tweede gedeelte was dan weer lekker technisch met heel veel wortelpassages en niveauverschillen. Je mag twee keer raden waar ik me het best bij voelde!
    Reeds van bij de aanvang van de wedstrijd moesten we het hoofd buigen voor het Stein-bikes team maar bij het ingaan van de nacht lagen we nog flink voorop op Team Forsthaus waarin twee ex-profrenners van de weg meereden. Bij het krieken van de dag lagen we echter op de derde plaats achter het Biehler Pro-cycle Werksteam dat plots méér dan drie minuten voor ons reed.
    Dan volgde een inhaalrace die ons pas bij het ingaan van het laatste halfuur terug op de tweede plaats bracht: spannender na 24 uren wedstrijd kon bijna niet. De eer als laatste renner, maar ook de druk, was weggelegd voor Steven die onze voorsprong van 45 sec. moest proberen te behouden en zeker niet mocht vallen op de glibberige wortels! ,
    aldus Patrick Meersschaert.
     
    Steven De Roeck : "Een mooie maar zware belevenis die voor herhaling vatbaar is, maar eerst toch even héééél veel rusten.”

     

     

    Tekst en foto’s : Patrick Meersschaert en Steven De Roeck

    24-06-2009 om 22:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/06/2009

    Banner FCWB

    Proficiat aan STIJN METTEPENNINGEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
     

    Mettepenningen Stijn KOP 2009 1

    Zondag 14/06/09 - SAUVENIERE GEMBLOUX
    – Elite z.c./Beloften

    Aantal deelnemers : 48
    1 STIJN METTEPENNINGEN uit Hamme 
    2 Jonathan Dufrasne
    3 Simon Van Roy
    4 Joel Genette
    5 Axel Gremelpont
    6 Edwin Cammaerts
    7 Anthony Savo op 4"
    8 Niels Schepmans
    9 Danny Verelst
    10 Rudy Rouet

    24-06-2009 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/06/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09



    Dinsdag 23/06/09 - ROMSEE - STAVELOT - ROMSEE – Interclub Elite z.c./Beloften - 04h01min

    Aantal deelnemers : 156
    1 RUIJGH Rob -
    PPL Belisol Cycling Team
    2 GENETTE Joel -
    Team Verandas Willems CC Chevigny op 5"
    3 SYS Klaas -
    Beveren2000 op 9"
    4 DE JONGE Maarten -
    Beveren 2000 op 18"
    5 OERLEMANS Tom -
    Scott Cycling Team op 22"
    6 VAN IMPE Lode -
    Josan Isorex Mercedes Benz Aalst CT op 1'06"
    7 PAAS Maikel -
    PPL Belisol Cycling Team
    8 VANENDERT Dennis -
    Beveren 2000
    9 BAUGNIES Jérôme - Josan Isorex Mercedes Benz Aalst CT
    10 DEVILLERS Gilles -
    R Pesant Club Liégeois
    13 WIELANDT Sven uit Beveren -
    Josan Isorex Mercedes Benz Aalst CT op 1’09”

    23/06/2009 - RUDDERVOORDE (W) - Elites m.c./z.c./Beloften - 162,5 km - 03h39min

    54° SINT-ELOOISPRIJS - Aantal deelnemers : 182

    1. VAN DIJK Stefan - VERANDAS WILLEMS         

    2. TYLER Farrar - GARMIN        

    3. VIERHOUTEN Aart - CT P3 Transfer  

    4. VANDOUSSELAERE Sven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    5. KAISEN Olivier - SILENCE-LOTTO      

    6. PEETERS Rob - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO

    7. ROSSELER Sebastien - QUICK STEP 

    8. CAPPELLE Dieter - PALMANS-CRAS  

    9. VEUCHELEN Frederik - VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM      

    10. HULSMANS Kevin - QUICK STEP op 13”

    25. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE   

    28. SEELDRAEYERS Kevin uit St.Amands - QUICK STEP          

    35. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    36. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS 

    66. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA - ABM       

    134. D`HOLLANDER Glenn uit Berlare - SILENCE-LOTTO          

    145. RENDERS Sven uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR

     

    23/06/2009 - 80° GROTE PRIJS VAN GELUWE (W) - Interclub Elite z.c./Beloften - 164,5 km - hmin

    Aantal deelnemers : 155

    1. DEBUSCHERE Maxim - PWS-EIJSSEN CT       

    2. MAENE Kevin - ISOMAX-KENTUCKY CT

    3. FRANCOYS Sven - VERANDAS-CLOCHET        

    4. LIGNEEL Brian - SOENENS-YAWADOO-GERMOND          

    5. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM           

    6. CHAMON Thomas - PWS-EIJSSEN CT 

    7. VANOVERBERGHE Arthur - PWS-EIJSSEN CT 

    8. MINNE Stijn - KEUKENS BUYSSE KNESSELARE    

    9. VEREECKE Nicolas uit Kieldrecht - PWS-EIJSSEN CT 

    10. DEBUSSCHERE Jens - PWS-EIJSSEN CT         

     

    23/06/2009 - BASSEVELDE (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 57

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    3. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    4. VERHAEGEN Christophe - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT

    5. MESKER WOUTER - CRC JAN VAN ARCKEL     

    6. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM          

    7. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI           

    8. BUYSSE Patrick - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    9. VAN HYFTE Steven - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    10. STANDAERT Hansjorg - YAWADOO - COLBA - ABM    

    12. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL 

    13. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    14. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

     

    23/06/2009 - KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h34min

    Aantal deelnemers : 67

    1. MERGAERTS Michel - WSC HAND IN HAND BAAL         

    2. RYAN MARC - CYCLING TIMARU         

    3. VERBIST Evert - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE   

    4. HEREMANS Koen - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW        

    5. VAN UFFEL Willem - WSC HAND IN HAND BAAL           

    6. VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    7. GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN           

    8. VAN LOOY Roel - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9. BOMANS Glenn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    10. PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  

    12. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.        

    19. VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    21. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN

    50. PEIRSMAN Davy uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

           

    24-06-2009 om 19:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 23/06/2009 !!!
    Onder leiding van Wim Ryckaert en Koen Heyrman vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    20 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Grauw tot 'Den Dijk'.
    Vandaag alweer veel wind in de polder en tot de Grauw was het voor iedereen nog goed volgen maar op de terugweg en in de wind werd er vooraan gekozen om te gaan ronddraaien wat niet voor iedereen was weggelegd. Een renner of 8 draaiden de molen vlot rond en voor de rest was het proberen om aan te klampen en uit de wind te zitten. Het tempo lag bijzonder hoog met als gevolg dat vanaf Doel de groep in stukken brak en een renner of 10 de finale reed. Het tempo ging nog met een ruk de hoogte in thv het Deurganckdok en op Ketenislaan richting meet en zowaar kregen we op het einde nog een late uitval van Rudi Haentjens die een gat sloeg, Kenny Janssens probeerde nog de sprong te wagen maar zijn eindjump strandde op het voorwiel van Rudi.
    De afstand bedroeg 75 Km en het gemiddelde snelheid kwam uit op 38 Km/h, vanaf het Witte Huis lag de snelheid op 39 km/h.
    Wie reden mee vandaag : Dirk Trogh , Herman Anthonissen , Jurgen Goossens , Keny Wille , Koen Heyrman , Danny Desmet , Chris Van de Vijver , Jef Caluwaert , Steven Van Houte , Patrick Maquet , Edwig Cleiren , Rudi Haentjens , Wim Ryckaert , Koen Van Laere , Eric Van Tiggel , ????? en Kenny Janssens.

    24-06-2009 om 05:00 geschreven door kenny


    23-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.10de FIETSZOEKTOCHT IN EN ROND BEVEREN !!!

    10de FIETSZOEKTOCHT IN EN ROND BEVEREN !!!


    Fietszoektocht door Beveren


    De dienst toerisme van de gemeente Beveren organiseert dit jaar al voor de tiende keer de jaarlijkse fietszoektocht. Over een afstand van ongeveer 37 Km moeten de deelnemers 27 vragen oplossen en 5 foto’s op de route herkennen.

     

    De fietstocht vertrekt aan de dienst toerisme op de Grote Markt in Beveren. Voor deze tiende editie werd een traject uitgetekend dat alleen over het grondgebied van de gemeente Beveren loopt. Via Melsele, Haasdonk en Vrasene komen de deelnemers na een tocht van ongeveer 37 Km terug in centrum Beveren.

    Uiteraard wordt ook aandacht besteed aan de bezienswaardigheden langs de route. Deze zoektocht biedt voldoende mogelijkheden om een dagje te genieten van al het mooie en het goede van de streek.

     

    De toeristische fietszoektocht loopt tot 15 september 2009. Hij kwam tot stand door samenwerking van de gemeentelijke dienst toerisme met twee vrijwilligers, Freddy Onghena en Marc Oushoorn.

    Er zijn 50 prachtige prijzen te winnen: fiets, cheques voor ‘een weekendje-weg’ uit Vlaanderen Vakantieland, ballonvaart, sportuitrusting, fietstassen, streekproducten en nog verschillende andere waardevolle prijzen. Omwille van de tiende editie van de zoektocht wordt dit jaar ook gedacht aan de niet-winnaars. Zij krijgen een leuke attentie, op voorwaarde dat ze het antwoordformulier tijdig afgeven bij de dienst toerisme.

     

    Er moet niet noodzakelijk aan het infokantoor in Beveren gestart worden met de zoektocht. De brochures met historische toelichtingen worden op volgende plaatsen verkocht aan 2,50 euro, zodat deelnemers ook daar in de buurt kunnen beginnen zoeken.

    dienst toerisme, Grote Markt 2, Beveren.

    taverne De Graanmaat, Grote Markt 5-1, Beveren (maandag gesloten)

    bibliotheek Beveren, Gravenplein 3, Beveren

    filiaal bib Melsele, Hazaarddam 14

    filiaal bib Haasdonk, P.Verwilghenplein 5

    filiaal bib Vrasene, Kerkstraat 3

     

    Tekst : flvdv

    23-06-2009 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy Jan SNEL 1
               Guy Smet

    Maandag 22/06/2009 - ARDOOIE (W) - Elite z.c./Beloften - 100 km - 02h19min

    Aantal deelnemers : 39

    1. GUY SMET - PWC JAN SNEL   

    2. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 30”

    3. SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    4. RAEDT Nielsen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5. DECRU Wesley - CYCLING TEAM LUTHO            

    6. VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO          

    7. VANTOMME Davy - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW       

    8. VERHELLE Robin - KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW     

    9. RAMMANT Stijn - JOHAN BRUYNEEL CYCLING ACADEMY

    10. BRULEZ Tom - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

     

    22/06/2009 - EREMBODEGEM - TERJODEN (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 91

    1. BRACKE Tony - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    2. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 3”

    3. ANDERSON John - UNI CYCLE CLUB  

    4. GRIETEN Kevin - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST           

    5. DE MUNSTER Gregory - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE       

    6. ENGLAND Michael - DUTTON CYCLES

    7. KOOLS Jos - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    8. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 27”

    9. HORTON Tobyn - TEAM DESCHUYTTER-ABUTRIEK SERVICE op 30”

    10. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM    

    14. VAN OYEN Franky uit Zulte - WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 37”

    15. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 40”

    23. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    24. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE   

    31. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM 

    32. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM  

    35. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

    40. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

    44. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES 

    63. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT           

    23-06-2009 om 17:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/06/2009

    waod_3

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G !!!


    Mares Leo 02     Verberckmoes Pierre 05
        Leo Mares            Pierre Verberckmoes

    Maandag 22 Juni 2009 - GAVERE

    Categorie AB:
    (55 dln)
    1.Kristof Van de Putte (Assenede, winnaar cat. A)

    2.Jürgen Viaene (A2)

    3.Vincent Brunel (Oostkerke, winnaar cat. B)

    4.Sjacco Matthijs (B2)

    5.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A3)

    6.Kristof Van Wijmeersch (A4) 7.Peter De Corte (B3) 8.Eric Vereecken (B4) 9.Danny Schaut (B5) 10.Filip Swinnen (B6) 11.Dries De Smet (A5) 12.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B7) 13.David De Groote (A6) 14.Alain Bultinck (A7) 15.Fabien Hanssens (B8) 16.Kristof De Baets (A8) 17.Bart Jocqué (B9) 18.Stijn Van der Jeught (A9) 19.Tom Rouan (A10) 20.Steve Randles (A11) 21.Bert Verstraeten (A12) 22.Paul Rooseparck (A13) 23.Kilian De Geyter (A14) 24.Bart Vlerick (A15) 25.Nico Cossyns (A16) 26.Youri Cathelyn (A17) 27.Marc Cossyns (B10) 28.Jonas Pfaff (Beveren A18) 29.Ron Crook (B11) 30.Serge Van Boven (B12)

    Categorie CD:

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Peter Mol (C2)

    3.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    4.Nico De Weirdt (C3)

    5.Walter De Veerman (Lochristi C4)

    6.Walter Deschroodere (D2) 7.Peter Ballet (D3) 8.Rudy Bertier (C5) 9.Marc Vanparrijs (C6) 10.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C7) 11.Geert Van Speybroeck (C8) 12.Carlo Schollaert (C9) 13.Georges Vergauwe (D4) 14.Alain Mortier (D5) 15.Marnix Strubbe (C10) 16.Gerrit Vermassen (D6) 17.Lieven De Meerleer (D7) 18.Gunther Van Gheluwe (C11) 19.Kurt Victor (C12) 20.Peter Kerckaert (D8) 21.Yves Cales (D9) 22.Alain De Clercq (Deinze C13) 23.Steve Ferguson (C14) 24.Stanny Benoot (C15) 25.Martin Surmont (C16) 26.Tommy Heyse (D10) 27.Felde Dommeny (D11) 28.Franky De Greve (C17) 29.Patrick Van Peteghem (D12) 30.Wim Braet (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    2.LEO MARES (Beveren, winnaar cat. E)

    3.Peter De Ghein (E2)

    4.Serge De Wever (E3)

    5.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +2)

    6.Emmanuël De Loor (E4) 7.Hilair Heye (E5) 8.Wim De Waal (E6) 9.Marc Landerie (E7) 10.Maurice Van Speybroeck (E8) 11.Guy Van Severen (+3) 12.Dirk Demets (E9) 13.Alain Goossens (E10) 14.Marc Couckuyt (E11) 15.Rudy Taelman (+4) 16.Joeri De Cock (E12) 17.Eric Van Daele (St.Gillis +5) 18.Philemond Delgouffe (+6) 19.Eric De Wilde (+7) 20.William Vyncke (E13) 21.Alain Messager (+8) 22.Willy De Sutter (E14) 23.Mark Sael (E15) 24.Bart De Poortere (E16) 25.Tom Persyn (E17) 26.Udo Velghe (E18) 27.Patrick Van Renterghem (E19)

    Categorie F1:

    1.Helmuth Tas (Sijsele)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Robin Van Kerschaver

    4.Eddie Van Leirberghe

    5.Jos Lissens

    6.José Hoebeke 7.Michel Du Bois 8.Rudy Lammens 9.Bart Delagrange 10.Dirk Caeckebeke 11.Marc Steenberghe 12.Luc Cocquyt 13.François Coppers 14.Laurent De Vos 15.Eddy Iterbeke 16.Luc Verkinderen 17.Donald De Vlieger 18.Peter Van Kerckhove 19.Paul Put 20.Dirk De Cauwer (Hamme) 21.Ghislain Dechamps

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Ad Montforts

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Noel Rogge

    5.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    6.Ludo Opdebeek 7.Karel Heirbaut (Belsele) 8.Rudiger Savat 9.Firmin De Zutter 10.Adriaan Van Ginderdeuren 11.Erik De Waele 12.Albert Huysmans 13.Christ Van Slycke 14.Daniel Hauttekeete 15.Roland Van Imschoot 16.Pascal Cornand 17.Eric Stevens 18.Roger Den Tijn 19.Danny Lagaert 20.Alfred Staljanssens (Bornem)

    Categorie G:

    1.PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2.Willy Roels

    3.Freddy Van Impe

    4.Joseph D'Hont

    5.Freddy Brusseel

    6.Julien De Baets 7.Etienne Declercq 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Werner Wittock 10.Jackie Boel 11.Julien Vyvey 12.Christian Vandevoorde 13.Jaak Cocquyt 14.Luc De Cock 15.Arnold De Muynck 16.Robert Robijns 17.Erik Vandersteen 18.Roger Verschraegen (Lochristi) 19.André Bogaert 20.Jean-Pierre Heymans 21.David Orford 22.Mark Heyndrickx 23.Freddy Stevens 24.Hervé Verstuyft 25.Etienne Van Hecke 26.Nico Cornelis 27.Roger De Breuker 28.Jos Bruynooghe

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Jozef Geerts

    3.Bernard Van Thuyne

    4.André Vlayen

    5.Wilfried Mathys

    6.Joseph Boone 7.Ortaire Stevens 8.Donné Neckebroeck 9.René Colman (St.Niklaas) 10.Jean-Pierre Heirman 11.Jan Van Boxtel 12.Edward Battersby 13.Clement De Smedt 14.Etienne Carbonelle 15.Daniël Nuytinck 16.Huub Konings 17.Gerrit Westenberg 18.François Brouwers 19.Leopold Van Havermaet 20.Alfons De Schepper 21.Roger Moens 22.Lucien Van Impe 23.Huib Klip 24.Jef Verheyen 25.Jozef Lambrechts 26.Willy Vereecken 27.Paul De Geynst 28.Leon De Rick 29.David Watson 30.Michel Vander Beke

    23-06-2009 om 17:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/06/2009 !!!

    vwf

    Maandag 22 juni - HUIZINGEN


    A-reeks
    1 Van Der Heyden Willem
    2 Van Gijsegem Nico
    3 Detobel Wim
    4 Lison Bjorn
    5 Van Laethem Philippe
    6 Van Kerckhoven Koen 7 Van Geyte Jeroen 8 Nieuwborg Gert 9 Van De Keer Kevin 10 Rogge Jurgen

    B-reeks
    1 Debroux Gaetan
    2 Braeckmans Michael
    3 De Beer Tom (Moerzeke)
    4 Saelens Danny
    5 Raes Pascal
    6 Janssen Christof 7 Bogaert Alain 8 Heuvelmans Thomas 9 Ruys Robby 10 Thomas Rudy

    C-reeks
    1 Paridaens Ronny
    2 De Backer Danny
    3 De Hulsters Steven
    4 De Craene Patrick
    5 De Coster Steven
    6 Van Looy Luc 7 Van Nieuwenhuyse Hans 8 Foucart Bruno 9 De Norre Alain 10 Campion Dirk

     

    D -reeks
    1 Devits Joseph
    2 D'Haseleer Mario
    3 Pieters Joost
    4 Wouters Willy
    5 Berwart Rudy
    6 Ceurens André 7 De Pelsmaker Frank 8 Tutenel Jan 9 Van Der Straeten Chris 10 Schockaert Kris

    23-06-2009 om 05:07 geschreven door kenny


    22-06-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE MOERBEKE - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP !!!

    Robby De Bock opnieuw Provinciaal Kampioen bij de Beloften !!!

    Nicolas Vermeulen eveneens Provinciaal Kampioen bij de Elites !!!

     
    De Bock Robby PK 2009 moerbeke De Bock Robby PK 2009 podium moerbeke
                    Robby De Bock in volle aktie te Moerbeke.                       Robby De Bock in zijn trui van Provinciaal Kampioen 2009.

    - De enige wedstrijd op Waaslandse bodem 'Moerbeke' mocht niet onopgemerkt voorbijgaan, het WMTB-Team was dan ook duidelijk aanwezig!
    Na enkele mooie uitslagen in de Waaslanders-categorie was het de beurt aan Robby De Bock uit Melsele in een mix van elites, masters en enkele beloften. Er verschenen naast Robby nog twee OostVlaamse beloften aan de start. Robby koos in de start maar meteen voor het offensief, elite Nicolas Vermeulen uit Zeveneken dacht er ook zo over en liet de rest meteen ter plekke. Drie renners zaten in de achtervolging op Nicolas Vermeulen met name: Kris Janssens, Robby De Bock en Jonas De Backer.
    De eerste ronden bepaalden Jonas en Robby het tempo op de rechte stroken, maar in de talrijke bochten kregen ze mekaar niet gelost.

    -
    Robby aan het woord : “Halfkoers voelde ik de concentratie duidelijk verslappen en ik balanceerde op het randje van krampen. Niet echt van de inspanning maar vooral van het vele bureau zitten de afgelopen studieweek. Ik miste ergens een bochtje en eer mijn ketting er weer oplag had ik tien seconden aan mijn been. Ik reed het meteen dicht, maar op dat moment ging Jonas De Backer hevig naar de kop. Kris kon het wiel net niet houden en als ik hem even later kon passeren kreeg ik ook de kloof niet meer dicht. Gedurende een ronde bleven we op 15" hangen, maar dan gaven we ons gewonnen. De laatste drie ronden werkten we aan een mooi tempo af, maar het gevecht ging ondertussen meer tussen mij en mijn concentratie ipv tegen Kris. Aan een zwakke versnelling halfweg de laatste ronde had ik tot mijn verrassing voldoende snelheid om Kris af te schudden.
    Ik bolde zo als derde scratch over de meet, tweede belofte na Jonas en eerste belofte van de provincie. Zoveelste provinciale titel is een feit, maar wat stelt het voor hé !!!
    Ik ben wel tevreden dat ik, ondanks een fel gebrek aan training en concentratie, alsnog vooraan kan meestrijden, al is prof Nicolas duidelijk nog enkele klasse sterker!”

     

    Deze week gaat Robby De Bock met Nicolas alvast het EK parcours in Zoetermeer verkennen !!!

     

     

    Tekst en foto’s : Robby De Bock

    22-06-2009 om 18:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE BERCHEM VAN 21/06/2009 !!!

    Nieuwelingen in Berchem – Zondag 21 juni.

     

    WAASLANDER STEPHEN CUYKEN VERDIENDE WINNAAR !!!

     

    PRJUN 22 BERCHEM SPURT
                                            De spurt naar de zege voor Stephen Cuyken.


    PRJUN 22 BERCHEM cuykenpodium
                               Op het podium met Seppe Kopecky en Elias van Mechgelen.

     

    In Berchem werd aan de Gitschotelei op het middaguur reeds een wedstrijd voor nieuwelingen georganiseerd door Royal Antwerp Bicycle. Daarna kwamen de dames elite nog aan de beurt. Er verschenen 40 renners aan de start voor 9 ronden van 6,3 Km of 56,7 Km.

    Nieuwkerkenaar Stephen Cuyken liet al gauw blijken dat hij er zin in had en bracht het vuur in de koers in de 2de ronde. Omdat Elias Van Mechgelen en Seppe Kopecky onmiddellijk een antwoord klaar hadden werd de orde weer hersteld.

    Na een korte wapenstilstand, was Stephen Cuyken daar weer. Michiel Van Breda ging in de achtervolging maar ook het peloton reageerde gevat. Weer herbeginnen. De Nederlander Elroy Schut van de Wase ploeg Arrow CT uit De Klinge, ging in de 7de ronde aan de haal en hij reed zowaar op kop, de laatste ronde in. Maar zijn voorsprong was te miniem om naar een eerste succes te rijden.

    De wedstrijd moest dus een ontknoping krijgen in een spurt. Een lange spurt werd het waaruit Stephen Cuyken als beste kwam voor Seppe Kopecky en Elias Van Mechgelen. Daarmee kregen de meest actieve jongens uit het begin van de koers nog een billijke beloning. De Nederlander Janno de Bruijn werd 4de, Tom Bosmans 5de, Jordy Reyniers 6de, Bart Dielissen (Ned) 7de en dan volgden de twee renners van Arrow De Klinge:  Elroy Schut 8ste en  Diego Bonne 9de.

     

    PRJUN 22 BERCHEM met pa Rony
                                                            Met pa Rony na afloop.

     


    Tekst : flvdv

    Foto’s : Alain Sennesael

    22-06-2009 om 17:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BOUCLES DE LA MAYENNE 2009

    Boucles de la Mayenne (2.2)

      

    Zondag 21/06/09 - La Chapelle-Anthenaise - Laval - 169km – 03h39min27

    Etappe 3 :  
    1 Benoit Daeninck
    (Fra) CC Nogent Sur Oise
    2 Jimmy Casper
    (Fra) Besson Chaussures - Sojasun
    op 7”
    3 Stéphane Bonsergent
    (Fra) Bretagne - Schuller

    4 Steve Schets
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht

    5 Jean Luc Delpech
    (Fra) Bretagne - Schuller

    6 Dieter Vanthourenhout
    (Bel) BKCP-Powerplus

    7 Mathieu Delaroziere
    (Fra) VC La Pomme Marseille

    8 Martin Garrido
    (Arg) Palmeiras Resort / Tavira

    9 Alexander Porsev
    (Rus) Katyusha Continental Team

    10 Lilian Jegou
    (Fra) Bretagne - Schuller

    14 Steven Van Vooren
    (Bel) An Post - Sean Kelly Team

    21 Wim Leemans
    (Bel) BKCP-Powerplus

    29 Sep Vanmarcke
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht

    32 Philipp Walsleben
    (Ger) BKCP-Powerplus

    38 Jarno Van Guyse uit Stekene
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht

    55 Jef Peeters
    (Bel) An Post - Sean Kelly Team

    73 Jaryd De Mooij
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht

    80 Steven De Neef (
    Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht
    84 Niels Albert (Bel) BKCP-Powerplus
    op 29”

    Eindklassement
    1 Janek Tombak
    (Est) Cycling Club Bourgas

    2 Rémi Cusin
    (Fra) Agritubel
    op 13”
    3 Lilian Jegou
    (Fra) Bretagne - Schuller
    op 17”
    4 Jetse Bol
    (Ned) Rabobank Continental
    op 24”
    5 Julien Fouchard
    (Fra) Cotes d'Armor Maitre Jacques
    op 29”
    6 Jimmy Casper
    (Fra) Besson Chaussures - Sojasun
    op 33”
    7 Martin Pedersen
    (Den) Team Capinordic
    op 35”
    8 Freddy Bichot
    (Fra) Agritubel

    9 Jérémie Galland
    (Fra) Besson Chaussures - Sojasun
    op 43”
    10 Philipp Walsleben
    (Ger) BKCP-Powerplus
    op 46”
    21 Lubomir Petrus
    (Cze) BKCP-Powerplus
    op 5’05”
    27 Steven Van Vooren
    (Bel) An Post - Sean Kelly Team
    op 5’21”
    32 Niels Albert
    (Bel) BKCP-Powerplus
    op 5’26”
    36 Wim Leemans
    (Bel) BKCP-Powerplus
    op 5’32”
    37 Jef Peeters (
    Bel) An Post - Sean Kelly Team

    46 Jarno Van Guyse uit Stekene
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht
    op 5’47”
    47 Dieter Vanthourenhout
    (Bel) BKCP-Powerplus

    54 Sep Vanmarcke
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht
    op 6’22”
    70 Steven De Neef
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht
    op 11’14”
    82 Jaryd De Mooij
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht
    op 13’41”
    93 Steve Schets
    (Bel) Jong Vlaanderen - Bauknecht op 17’34”

    22-06-2009 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GRANDE BOUCLE FEMININE INTERNATIONALE 2009 !!!

    GRANDE BOUCLE FEMININE INTERNATIONALE 2009

     

    Donderdag 18/06/2009 – BRESSUIRE – BRESSUIRE – Tijdrit 18,3 Km

    Etappe 1 – Aantal deelnemers : 66

    1. Emma Pooley in 25’12”45

    2. Marianne Vos op 24”

    3. Christiane Soeder op 39”

    4. Régina Bruins op 1’00”

    5. Kristen Wild op 1’34”

    6. Sarah Duster op 2’01”

    7. Tina Liebig op 2’06”

    8. Aleksandra Dawidowics op 2’10”

    9. Liesbeth Bakker op 2’18”

    10. Paula Gorycka op 2’20”

    39. Veronique Staes uit St.Job in ’t Goor op 4’18”

    64. Nana Steenssens uit Zwijndrecht op 6’54”

     

    Vrijdag 19/06/2009 – BRESSUIRE – NIORT – 64 Km – 01h31min

    Etappe 1 – Aantal deelnemers : 65

    1. Christiane Soeder

    2. Kristen Wild op 37”

    3. Marianne Vos

    4. Aleksandra Dawidowics op 38”

    5. Régina Bruins

    6. Sarah Duster

    7. Viktoria Vologdina

    8. Tetyana Mykhaylova

    9. Mandy Milow

    10. Deborah Galvez Lopez

    27. Nana Steenssens uit Zwijndrecht op 41”

    45. Veronique Staes uit St.Job in ’t Goor op 2’05”

     

    Zaterdag 20/06/2009 – HAGETMAU – PAU – 86,6 Km – 02h11min

    Etappe 1 – Aantal deelnemers : 65

    1. Emma Pooley

    2. Giorgia Bronzini op 20”

    3. Kristen Wild

    4. Tina Liebig op 23”

    5. Elena Berlato op 25”

    6. Marianne Vos op 33”

    7. Régina Bruins

    8. Christiane Soeder

    9. Alessandra Borchi

    10. Sarah Duster op 37”

    20. Nana Steenssens uit Zwijndrecht op 52”

    30. Veronique Staes uit St.Job in ’t Goor

    Zondag 21/06/2009 – IRUN – ANGLET – 109,8 Km – 03h15min

    Etappe 1 – Aantal deelnemers : 64

    1. Marianne Vos

    2. Christiane Soeder
    3. Régina Bruins
    4. Maja Wloszczowska
    5. Emma Pooley op 3"
    6. Aleksandra Dawidowics op 4'36"
    7. Paula Gorycka
    8. Tina Liebig op 7'01"
    9. Giorgia Bronzini op 7'10"
    10. Elena Berlato op 7'13"
    41. Veronique Staes uit St.Job in ’t Goor op 26'05"
    47. Nana Steenssens uit Zwijndrecht op 26'05”

    Eindklassement
    1. Emma Pooley

    2. Christiane Soeder op 22”

    3. Marianne Vos op 34”

    4. Régina Bruins op 1’32”

    5. Maja Wloszczowska op 3'33"

    6. Aleksandra Dawidowics op 7'45"

    7. Paula Gorycka op 9'19"
    8. Tina Liebig op 9’40”

    9. Inga Cilvinaite op 10’40”

    10. Noortje Tabak op 11’10”

    42. Veronique Staes uit St.Job in ’t Goor op 32’46”

    47. Nana Steenssens uit Zwijndrecht op 34’01”

     

    22-06-2009 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Meersmans Bjorn KOP 2009

    Zondag 21/06/2009 - LEDE (O) - Elites m.c./z.c./Beloften - 168 km - 03h52min

    48° G.P. FRANS MELCKENBEECK - Aantal deelnemers : 152

    1. KEISSE Iljo - JOHN SAEY CYCLING TEAM            

    2. DE BACKER Bert - SKIL-SHIMANO        

    3. CAPPELLE Andy - PALMANS-CRAS    

    4. VAN DER VELDE Ricardo - GARMIN  

    5. OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS op 7”

    6. VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB-PROJOB

    7. LODEWYCK Klaas - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR         

    8. EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    9. DRESSER-LEHNHOF Frank - CONTINETAL CYCLINGTEAM CCI DIFFERDANGE op 21”

    10. GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO op 24”

    21. VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - RABO CONTINENTAL TEAM op 2’05”

    31. STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR op 2’34”

    12/05/2009 – ARDENSE PIJL - Elite z.c./Beloften - Topcompetitie -27 NAT – 177 Km - 04h22min

    Aantal deelnemers :

    1. ARMEE Sander - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    2. DE VREESE Laurens - PROFEL CONTINENTAL TEAM op 1’19”

    3. POLAZZI Fabio - LOTTO – BODYSOL op 1’21”

    4. DE JONGE Maarten - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’23”

    5. BAUGNIES Jérôme - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT op 1’25”

    6. VANENDERT Dennis - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    7. LE BON Johan - FRANCE EQUIPE ESPOIRS        

    8. DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS op 1’34”

    9. CLAEYS Dimitri - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 2’18”

    10. PRATTE Philippe - VERANDAS WILLEMS op 2’20”

    57. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT op 12’03”          

    60. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK BICYCLE LINE              

     

    21/06/2009 - BERTEM (VB) - Interclub Elite z.c./Beloften - 156 km - hmin

    GROTE PRIJS DE IMMOTHEKER - Aantal deelnemers :

    1. MINNE STIJN - CT Keukens Buysse Knesselaere   

    2. VERBIST EVERT - Cavale-Van Goethem-Prorace  

    3. POOL AARON - Johan Bruyneel Cycling Academy           

    4. VERELST DANNY - Royal Cureghem Sportief        

    5. NAUWYNCK STIJN - New Heebra-De Lombarden  

    6. BIERMANS GREGORY - Snake Cycling Team        

    7. DRIESEN TONY - Royal Cureghem Sportief           

    8. THIJS STEVEN uit Zelzate - CT Keukens Buysse Knesselaere      

    9. VAN GORP YVES - Lotto Olympia Tienen  

    10. VANDERAERDEN MICHAEL - Profel CT     

    15. ONGENA THOMAS uit Berlare - Profel CT

    16. PENNE FREDERICK - SDC-Rogelli Cycling Team 

    48. VAN DEN MOORTGATE KEVIN uit Geraardsbergen - New Heebra-De Lombarden
     

    21/06/2009 BORNEM (A) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers : 69

    1. BJORN MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.           

    2. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    3. WIPPERT Wouter - DAVO CT

    4. VERMEIREN André - MBK TEAM       

    5. HALPIN STEVEN - SWORDS CC         

    6. ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    7. HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    8. MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9. GOOLAERTS Kristof - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW      

    10. TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 14”

    24. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    26. BOEYKENS Gertjan uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
     

    21/06/2009 - HALEN (ZELK) (LB) - Elite z.c./Beloften - 117,3 km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 50

    1. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM       

    2. SWINNENS Denis - PREDICTOR         

    3. SMEYERS Floris - DE JONGE RENNER HOLLAND 

    4. SUAREZ Kevin - ROYAL CYCLIST PESANT op 8”

    5. WERCKX Gerry - CYCLO-BIKE LIMBURG op 15”

    6. VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT op 20”

    7. AERTS Peter - MBK TEAM op 1’15”

    8. MORTIER Steven - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS    

    9. VAN MECHELEN Matthias - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST       

    10. VANAENRODE Kevin - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN op 1’54”

     

    21/06/2009 - MOORSLEDE (W) - Elite z.c./Beloften - 109 km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 71

    1. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    2. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 18”

    3. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 1’08”

    4. VANLUCHENE Stijn - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW       

    5. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM     

    6. TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 1’40”

    7. CLAEYS Kevin - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE         

    8. TEMPELAERE Maarten - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT  

    9. DE REKENEIRE Pieter - SCHELDERODE SPORTIEF        

    10. NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  
     

    21/06/2009 - OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 75

    1. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS      

    2. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    3. DEGEZELLE Kevin - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW        

    4. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    5. HUYVAERT Tom - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    6. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 40”

    7. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    8. BAUER Jack - PORT NICHOLSON PONEKE CC    

    9. DUPONT Timothy - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1’50”

    10. CHAMON Alexander - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS 

    16. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 3’50”       

    22. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
     

    21/06/2009 - TIELT WINGE (VB) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften - 99 km - 02h12min

    Aantal deelnemers : 61

    1. VAN HOOVELS Kevin - MTB TEAM LANGDORP VZW    

    2. CRABBE Kevin - VAN EYCK SPORT     

    3. SIMPSON MYRON - MANUKAU CYCLING         

    4. MEADOWS RICHARD - PEZULA RACING         

    5. PEIRSMAN Davy uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    6. GOUGH Westley - PALMERSTON NORTH MARIST CC     

    7. BLYTHE ADAM - DAVO LOTTO DAVOTANON    

    8. ARCHBOLD SHANE  - CYCLING TIMARU        

    9. RODGER SHEM                  

    10. THEYS Koen - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW

    21/06/09 - NEUFVILLES – Elite z.c./Beloften – Km – 02h56min

    Aantal deelnemers : 34
    1 ROLET Sylvain
    (WIELERCLUB MARKE VER)
    2 DE WITTE Jonathan
    (VC HAUT PAYS - ST GH) op 18”
    3 HONOREZ Jeremy
    (LOTTO-BODYSOL-POLE C) op 46”
    4 BAEYENS Gert uit Overmere 
    (KSC DENDERSTREEK LAB) op 2’48”
    5 VOGELEER Hans
    (ROYAL CUREGHEM SPORT)
    6 DEVAUX Jérémy
    (LOTTO-BODYSOL-POLE C)
    7 NOTERMAN Bart
    (AFDELING OOST-VLAAND)
    8 BOVERIE Jonathan
    (GKV CYCLING TEAM)
    9 SOISSONS Jefferson
    (REVORD-JARTAZI TEAM)
    10 ROLET Gordon
    (SECTION HENNUYERE)
    16 DE BOEY Jonas uit St.Gillis
    (WSC HOOP OP ZEGEN) op 14’55”
     

    22-06-2009 om 09:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 21/06/2009 - BERCHEM (A) - Dames Elite - 91 km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 49

    1. HENRION Ludivine - REDSUN CYCLING TEAM  

    2. VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM 

    3. VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM    

    4. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB      

    5. VAN VEGHEL Sandra - W.V. Eemland           

    6. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  

    7. SELS Loes - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM 

    8. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM      

    9. VAN AS SUSANNE              

    10. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

    15. VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
     

    21/06/2009 - DEFTINGE (O) - Juniores - 83 km - 02h12min

    Aantal deelnemers : 43

    1. REYNVOET Niels - ISOREX CYCLING TEAM      

    2. POELMAN Laurens uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 40”

    3. D`HAESE Yannick - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 2:50”

    4. VAN BREUSSEGEM Elias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"       

    5. DESMECHT David - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"     

    6. BUYL Stijn - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 3’00”

    7. DE TIER Floris - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    8. HOSTE Sunny - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE op 4’40”

    9. VOET NIELS - ZRTC THEO MIDDELKAMP         

    10. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM         

     

    21/06/2009 - EDEGEM (JUNIOR VAN HET JAAR) (A) - Juniores - 103,2 km - 02h38min

    Aantal deelnemers : 94

    1. SEGERS Joren - WSC HAND IN HAND BAAL      

    2. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM op 4”

    3. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    4. VAN ZUMMEREN Stef - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.    

    5. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM op 5”

    6. BOSMANS Wietse - ISOREX CYCLING TEAM op 21”

    7. VAN DEN EYNDE Nick - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.         

    8. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    9. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    10. VAN BULCK Pieter - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH    

    14. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM           

    18. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    20. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    25. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN               

    34. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    49. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

     

    21/06/2009 - GRAMMENE (O) - Juniores - 83 km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 48

    1. VAN COPPERNOLLE Francesco - ISOREX CYCLING TEAM       

    2. CLAEYS Timothy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    3. BOHEZ Sven - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    4. LAUREYNS Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    5. DE SCHUYTER Arne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 

    6. VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW op 7”

    7. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM op 55”

    8. DE GROOTE Jeffrey - ISOREX CYCLING TEAM op 1’40”

    9. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’57”

    10. VAN DE PEER Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 4’32”        

    13. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    17. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 6’15”  

    22. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

     

    21/06/2009 - INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km - 02h07min

    Aantal deelnemers : 48

    1. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST    

    2. SEYNAEVE Lander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 11”

    3. DUBART John-William                   

    4. VINDEVOGHEL Brecht - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 14”

    5. VANFLETEREN Mathias - CYCLING TEAM WERVIK       

    6. DEMEYER Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK     

    7. LAGAGE Fréderique - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 18”

    8. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    9. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

    10. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 

     

    21/06/2009 - PASSENDALE (W) - Juniores - 85,5 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 45

    1. DEVRIENDT Tom - CYCLING TEAM WERVIK     

    2. VAN HOLDERBEKE Mathias - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE          

    3. DEMONIE Jens - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW  

    4. NEUDT Niels - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE         

    5. GODDERIS Niels - JONGE RENNERS ROESELARE

    6. DESPLANCKE Nick - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE op 15”

    7. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    8. MEURISSE Xandro - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM 

    9. HUYSSER Jeroen - CYCLING TEAM WERVIK    

    10. LERMINEZ Mathieu - TIELTSE RENNERSCLUB 

    22-06-2009 om 09:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/06/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan STEPHEN CUYKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Cuyken Stephen KOP 2009
                Stephen Cuyken

    Zondag 21/06/2009 - BERCHEM (A) - Nieuwelingen - 56 km - 01h34min
    Aantal deelnemers : 40
    1. STEPHEN CUYKEN uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    
    2. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       
    3. VAN MECHGELEN Elias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       
    4. DE BRUIJN Janno - WV BREDA         
    5. BOSMANS Tom - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          
    6. REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        
    7. DIELISSEN Bart - WV BREDA 
    8. SCHUT Elroy - ARROW CYCLING TEAM
    9. BONNE Diego - ARROW CYCLING TEAM          
    10. GOYVAERTS Bart - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     
    19. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   
    37. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM 
     
    21/06/2009 - BERTEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h38min
    Aantal deelnemers : 53

    1. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    2. MERTENS Tom - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’20”

    3. PANIS Maxim - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW   

    4. RUYTERS Brecht - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5. SCHOONHEYT Steve - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. HERREMANS Jamie - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    7. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    8. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK   

    9. DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 
    10. POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 
          

    21/06/2009 - BINDERVELD (NIEUWERKEREN) (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 30

    1. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    2. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    4. THEUNISSEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5. SCHEPMANS Brecht - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    6. COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    7. VERVOORT Jochen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8. BOLLEN Pieter-Jan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    9. SNEYERS Matthias - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM    

    10. VAN DE VLOED Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    21/06/2009 - DEFTINGE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 54

    1. VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    2. RASSCHAERT Kevin - TEAM CATA BIKES BIANCHI       

    3. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 30”

    4. QUINTELIER Timo - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW           

    6. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE      

    7. HUMPHREYS HUGO - LEE VALLEY YOUTH CT  

    8. DEMULDER Jonas - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"    

    9. POLLEZ Lennert - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"      

    10. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB     

     

    21/06/2009 - POEKE (O) - Nieuwelingen - km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 40

    1. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2. VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM        

    3. DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW   

    4. ROS Ruben - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 10”

    5. DE MEYERE Jens - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM op 27”

    6. VERLINDEN Jordy - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    7. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 50”

    8. VERHAEGEN Jens - ISOREX CYCLING TEAM    

    9. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    10. DE RIDDER Michael uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    28. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’08”

     

    21/06/2009 - OOSTENDE (W) - BMX - Promo

    21/06/2009 - MOERBEKE-WAAS (O) - Mountainbike - Provinciale wedstrijd

    22-06-2009 om 09:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/06/2009 !!!

    vwf

    Zaterdag 20 juni - MOERZEKE


    A-reeks
    1 De Backer Andy
    2 Savat Nico
    3 Annendijck Andy
    4 Van Hoeymissen Frank (Waasmunster)
    5 Van De Velde Gwen
    6 Smekens Geert 7 Jacque Bart 8 Pauwels Gino 9 Damen Peter 10 Van Lierde Kim
     

                 VWF 21 juni Photo37
    Stefaan Kippens een plaatselijke renner van Moerzeke.


    B-reeks
    1 Van Der Vurst Ronny
    2 De Witte Didier (Tielrode)
    3 Hiel Emmanuel
    4 Michiels Peter
    5 Van Hove Dirk
    6 Saelens Danny 7 Geets Frank 8 Van Damme Gunter 9 Janssens Christof 10 Verwulgen Bruno (St.Niklaas)

    C-reeks
    1 De Coock John
    2 De Riddrer Dirk
    3 Breuls Stephane
    4 Van Renterghem Patrick
    5 Van Den Berghe Igor
    6 De Moor Arie 7 Claus Etienne (Hamme) 8 De Schepper Alain 9 Bauwers Filip 10 Van Der Slagmolen Ivan
     
    VWF 21 Juni Photo21
                               John De Croock winnaar Catg.C te Moerzeke.

     

    D-reeks
    1 Schouppe Roger
    2 Remory Pierre
    3 De Velder Eddy
    4 Van den Broeck Louis
    5 Van Nuffel Norbert
    6 Berwart Rudi 7 Maes Jos 8 Vermeersch Richard 9 Van Quaethem Gino 10 De Croock Kurt

    E- reeks
    1 Hellebaut Roland
    2 Van Goethem Lucien (Stekene)
    3 D'Haeseleer Luc
    4 Cobbaut Eddy
    5 Coen Benny
    6 Van Havermaet Theo 7 Put Paul 8 Vandermosten Charles 9 Van Den Abeele Eddy 10 Maldrie Robert

    F-reeks
    1 Savat Rudiger
    2 De Maeyer Jos
    3 Bogaert André
    4 Van Den Eede Roger
    5 Van Den Eede Albert
    6 Saerens Jozef 7 Volckaerts Alfons 8 Saelens Clement 9 Perreman Julien en Van Isterdael Neron

    VWF 21 Juni Photo6
    Rudiger Savat winnaar Catg.F samen met inrichter Pierre Van Den Eede uit Moerzeke .



    Foto's : Rita Thienpondt

    22-06-2009 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!