.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2009

    vwf

    Zondag 19 April 2009 - BURST

    A-reeks
    1 Van Gucht Mario
    2 Annendijck Andy
    3 De Lange Wouter
    4 Dockx Bert
    5 Savat Nico
    6 Vermassen Peter 7 Van Der Heyden Willem 8 Paridaens Stefaan 9 Van den Wijngaert Bart 10 Van De Keer Kevin

    B-reeks
    1 De Vos Gino
    2 Van Hove Dirk
    3 Thomas Rudy
    4 Saelens Danny
    5 De Beer Tom (Moerzeke)
    6 De Maerteleire Kenny 7 De Schepper Nico 8 Van Der Vurst Ronny 9 Van Damme Gunter 10 De Wolf Pascal

    C-reeks
    1 Goossens Marc
    2 Paridaens Ronny
    3 Van Steenberghe Gilbert
    4 De Hulster Steven
    5 Merckx Eddy (Bornem)
    6 Lievens Filip 7 Van Renterghem Patrick 8 D'Hooge Frank 9 Van Laethem Frank 10 Thomas Kris

    D -reeks
    1 Vervondel Marc
    2 Remory Pierre
    3 Deneef Jozef
    4 D'Haeseleer Mario
    5 Blommaert Jean (Hamme)
    6 Lenie Ronny 7 Turcksin Stephan 8 De Caboter Antoine 9 Poelmans Marcel 10 Pieters Joost

    E-reeks
    1 Vranken Freddy
    2 Cobbaut Eddy
    3 Tuypens Hugo
    4 Ribbens Luc
    5 Vandermosten Charles
    6 Vandermeulen Jos 7 De Romagnoli Eddy 8 Ceurens André 9 Put Paul 10 Feyaerts André

    F-reeks
    1 Mercken Mathieu
    2 Savat Rudiger
    3 Hoof Roger (St.Niklaas)
    4 Coudyzer Theo
    5 Geldhof Julien
    6 Verschraegen Roger 7 Volckaerts Alfons 8 Simons Louis 9 Van Impe Freddy 10 Berkouwer Cor

    19-04-2009 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 19/04/2009 - RETIE (SCHOONBROEK) (A) - Dames Juniores - 60 km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    19/04/2009 - HAACHT ST-ADRIAAN (VB) - Nieuwelingen - 52 km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    19/04/2009 - RETIE (SCHOONBROEK) (A) - Nieuwelingen - 60 km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    19/04/2009 - TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h28min

    Aantal deelnemers : 71

    1. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    2. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    3. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    4. WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    5. HENDRICKX Alexander - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM

    6. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAING op 8”

    7. PERSOON Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    8. BOLLEN Pieter-Jan - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    9. BERVOETS jasper - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM     

    10. LETEN Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    18. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW      

    54. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM 

    19-04-2009 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!! 


    Van Hoecke Gijs KOP

    Zondag 19/04/2009 - ZONNEGEM (O) – Beloften - 118 km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 92

    1. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    2. CRABBE Kevin - VAN EYCK SPORT     

    3. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    4. PREVOST Yannick - VAN EYCK SPORT           

    5. UYTTERSPROT Dieter - VAN EYCK SPORT op 20”

    6. CORDEEL Pieter uit Stekene -  ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 22”

    7. RAMMANT Stijn - JOHAN BRUYNEEL CYCLING ACADEMY

    8. ROELANDT Len - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    9. VAN GEYT Koen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN   

    10. VANPOUCKE Christophe - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW      

    30. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL op 2’19”           

    36. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    44. DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

    48. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    50. MICHILS Tom uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    51. VERBERCKMOES Jasper uit Moerbeke - ASFRA RACING TEAM          

    54. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    63. OTT Stefan uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    64. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    68. DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL      

    69. MATHYS Simon uit Gentbrugge - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    70. VERSCHAFFELT Jens uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    73. VLEGELS Jan uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    19/04/2009 - VLISSEGEM (W) - Dames Elite -  km - 02h13min

    Aantal deelnemers : 76

    1. VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM 

    2. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    3. BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    4. BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM         

    5. SAASTAD Kristine - ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   

    6. DOEDEE Baukje - ZRTC THEO MIDDELKAMP    

    7. COX LEDA - ESGL 93 -GDS GESTION    

    8. ALLEN JESSICA                 

    9. ROWSELL Joanna - team halfords bikehut op 1’29”

    10. DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 1’32”

    12. DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM  

    15. BEYEN Lien - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    20. DE NYS Sofie uit Gentbrugge - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN           

    30. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    32. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    37. NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    44. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    45. THYS Patricia uit Hoboken -  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    46. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    48. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 5’48”     

    55. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 7’00”   

    58. VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - BENELUX TEAM


    19/04/2009 - BUDINGEN (VB) - Juniores - 75 km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 55

    1. BUEKEN Joeri - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG      

    2. VAN HEMELEN Philip - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.  

    3. DEPRE Jonas - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK        

    4. DE CNODDER Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    5. CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM         

    6. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    7. LAUREYS James - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG   

    8. COENEN Michiel - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM       

    9. VAN STAPPEN Nick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW       

    10. CORTOOS Jonas - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM     

    28. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
       
     

    19/04/2009 - MERCHTEM (VB) - Juniores - 92 km – 02h02min

    Aantal deelnemers : 110

    1. GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM         

    2. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE

    3. PYFFEROEN Flor - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW        

    4. VAN DE WAETER Sean - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"           

    5. MESSIAEN Jeremy - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES

    6. VAN RAEPENBUSCH Ruben - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK             

    7. WAUTERS Robin - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    8. DE BONDT Bart - THOMPSON CYCLING TEAM  

    9. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM  

    10. CAUWENBERGH Wannes - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    15. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    19. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 1’12”

    25. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    35. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    53. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    84. COLLET Thomas uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    87. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
                
     

    19/04/2009 - TESSENDERLO (LB) - Juniores - 84 km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 124

    1. RAEYMAEKERS Mattias - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    2. FRANSSEN Wout - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 5”

    3. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.  

    5. BUYLE Pieter - VZW DYNATEK CYCLING TEAM  

    6. MEYNEN Toon - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    7. THYS Mick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    8. LEYSEN Ken - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    9. VANHERCK Pieter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    10. JEENINGA SANDOR - TWC MAASLANDSTER 

    15. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    65. SMET Bjorn uit Temse - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

     

    19-04-2009 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen 07

    Zondag 19/04/2009 - ZELLIK-GALMAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 174 km - 04h03min

    Topcompetitie -27 NAT - Aantal deelnemers :

    1. VAN GENECHTEN Jonas - VERANDAS WILLEMS         

    2. VANMARCKE Sep - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT   

    3. ARMEE Sander - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    4. BLYTHE Adam - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    5. DE BOECK Jef - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

    6. NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW    

    7. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    8. PLANCKAERT Baptiste - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER     

    9. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    10. SAVO Michael - VC HAUT PAYS - ST GHISLAIN - VERANDAS WILLEMS BOY          

    13. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK BICYCLE LINE    

    19. COOMANS Bjorn uit Willebroek - PALMANS CRAS  

    28. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM     

    29. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen- NEW HEEBRA-LOMBARDEN         

    39. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    51. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE   

    55. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    59. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM         

    69. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT      

    83. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL CONTINENTAL TEAM      

    105. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.          

    111. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT             

     

    19/04/2009 - BESELARE ( ZONNEBEKE ) (W) - Elite z.c./Beloften - 109,2 km - 02h34min

    Aantal deelnemers : 106

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. MINNE Stijn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    3. HAWKINS PETER    

    4. LIGNEEL Brian - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 6”

    5. ZEN Jean                

    6. HIROSE Satoshi - TEAM NIPPO             

    7. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    8. SANO Jyunya - TEAM NIPPO 

    9. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    10. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE         

    44. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM
                 
     

    19/04/2009 - DIKKEBUS (W) - Elite z.c./Beloften - 113,4 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 72

    1. KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    2. RAEDT Nielsen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 10”

    3. VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 13”

    4. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL op 40”

    5. DE DECKER Steven - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT          

    6. GHEQUIERE Dietrich - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE           

    7. HUYGHE Almanzo - VELOCLUB DE WESTHOEK op 1’06”

    8. VER EECKE Dimitri - SDJ-DELSOL TEAM        

    9. HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    10. VANASSCHE Karim - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
     

    19/04/2009 - NIEL (A) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h35min

    Aantal deelnemers : 136

    1. JEROEN DAS uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    2. LE BLON Michel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    4. OP DE BEECK Thomas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW      

    5. HERREMANS Kim uit Reet - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    6. VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    7. BRUYNDONCKX Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE       

    8. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    9. KUYPERS Kris - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 15”

    10. JACOBS Dieter - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.         

    13. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    16. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    23. ROSKAM Andy uit Ruisbroek - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    24. ILEGEMS Ken uit Rumst - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    26. VERBRUGGEN Nico - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM          

    28. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
     

    19/04/2009 - RUKKELINGEN - LOON (HEERS) (LB) - Elite z.c./Beloften - 110,7 km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 98

    1. KUYCKX Jan - VERANDAS WILLEMS   

    2. MEYS David - SCOTT USA CYCLING TEAM       

    3. VAN SCHELVEN Jeroen - LOTTO-BODYSOL P.C.W.       

    4. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    5. ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    6. VAN GOIDSENHOVEN Kurt - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    7. VANHOVE Kevin - PAXX - GLOBAL CYCLING   

    8. WINTERS Ronald - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 55”

    9. DAS Koen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN          

    10. FINDERS DIRK - UC TEAM SINT-TRUIDEN       

     

    19/04/2009 - ZELZATE (O) - Elite z.c./Beloften - 115 km - 02h39min

    Aantal deelnemers : 81

    1. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM           

    2. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB op 1’35”

    3. THYS Steven uit Zelzate- C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    4. VAN DE VEIRE Pieter - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM

    5. EECKHOUT Kurt - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 2’04”

    6. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’10”

    7. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW        

    8. PAUWELS Kurt - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE     

    9. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM    

    10. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    12. HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC JAN SNEL          

    15. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    16. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE        

    17. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL    

    18. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    27. DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 6’30”      

    29. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    31. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - PWC JAN SNEL 

    33. VAN GARSSE Kenny uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM       

    34. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    42. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    44. DE ROOS Patrick uit Moerbeke - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    45. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

    49. VAN HOYWEGHEN Sven uit Puiwelde - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    50. GOOSSENS Alex uit Vrasene - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

     

     

    19-04-2009 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK WEDSTRIJD ELITE Z.C. TE NIEUWKERKEN VAN 13/04/2009 !!!

    Een terugblik naar Nieuwkerken !!!


    Nicolas Vereecken spurt sneller dan Guy Smet !!!

     

    Vereecken Nicolas winst Nieuwkerken 2009 3
                                                                         Nicolas Vereecken klopt Guy Smet.

    Vereecken Nicolas winst Nieuwkerken 2009 1
                                  Kieldrecht heeft de glimlach: winnaar en WBV -coach Dirk Onghena zijn dorpsgenoot.



     

    NIEUWKERKEN EZC & U23 - 13/04/2009

     

    De Nieuwkerkse jaarmarktwedstrijd op Paasmaandag werd ook in 2009 een echte hoogdag geworden. De 60 deelnemers moesten er 19 ronden of net geen 120 Km rijden. Voor de Wase regio was het wel bijzonder om 40 renners uit eigen streek te zien starten. Het werd ook een leuke wielernamiddag. Het was al onmiddellijk aanvallen geblazen en uiteraard dat Kristof Dhollander er dan bij is. Hij is altijd de eerste aanvaller en hij kreeg nu ook Gregory Franckaert uit Kallo, Joeri Goddaert uit Stekene en de plaatselijke Mattias Nys mee. Maar zo’n vlucht heeft eigenlijk nooit toekomst en dat zag Goddaert eerst in en liet zich afzakken, daarna deden ook Dhollander en Nys dat en de moedige Franckaert, die alleen nog wat verder deed, werd ook gegrepen in de 7de ronde door een groepje van twaalf. Dus 13 leiders: de vier eerste aanvallers plus Robby De Roos, Leo Godde, Wim De Rudder, Steven Goossens, Stijn Gidé, Nicolas Vereecken, Guy Smet, Sam Christiaens, Gunter Sterck en Davy De Scheemaeker. Ondertussen was Melselenaar Raf Van den Keybus ten val gekomen en verdween uit koers. Na een paar mislukte pogingen om te schiften, kwam in de 11de ronde dé aanval van het succes. Met zes zonderden ze zich af. Dat waren de twee ploegmaats van PWS Eyssen CT Nicolas Vereecken en Davy De Scheemaeker, Guy Smet, Stijn Gidé, Robby De Roos en Gunter Sterck. In de 12de ronde reden ze al 55 sec voor de zeven anderen uit van die oorspronkelijke kopgroep van dertien. De zes reden de laatste ronde in maar Stijn Gidé moest lossen zodat het met vijf naar de finale ging. Aan de aankomstlijn werd er een aardig woordje gesproken over de strijd Guy Smet –Nicolas Vereecken. “Als Smet hier wil winnen, dan zal hij in de laatste ronde alleen moeten wegrijden”, hoorden we een vrouw zeggen. “In de spurt zal hij het niet kunnen halen tegen Vereecken.” De Kieldrechtenaar wist het blijkbaar ook dat Smet de te kloppen man was en hij hield diens achterwiel goed in de gaten. En wat meer was, Nicolas had ook zijn ploegmaat Davy De Scheemaeker nog bij hem. Guy geraakte niet weg en Nicolas Vereecken was inderdaad sneller. Hij won zijn eerste koers van ’t jaar voor Guy Smet. De 3de plaats was dan nog voor Nicolas’ploegmaat Davy De Scheemaeker en 4de was Gunter Sterck. Robby De Roos volgden op een meter of tien als 5de en op 40 sec werd Stijn Gidé 6de. Wat ons opviel was dat velen kennismaakten met Nicolas Vereecken. Niet iedereen had hem zien koersen of zien winnen. Het is toch wel goed dat renners, die veelal het zware, klassieke werk moeten rijden, toch af en toe eens in eigen regio rijden. We zijn er van overtuigd dat Nicolas in Nieuwkerken heel wat nieuwe supporters heeft binnen gehaald. Nicolas vertelde na afloop dat hij wist dat hij vooraan moest koersen omdat hij verwachtte dat er een beperkt groepje zou wegrijden. “Ik was elke keer met de goede ontsnapping mee. De conditie was wel goed tenzij dat ik wat last had in de rug maar ik kon het wel af maken.” In de laatste ronde was zijn ploegmaat De Scheemaeker nog weggesprongen met Robby De Roos. Dat maakte het nog spannend. “Maar net voor de laatste bocht kwam alles weer samen en ik draaide als 3de. Ik had wel wat schrik van Guy Smet want het was de eerste keer dat ik tegen hem spurtte.” Het is voor een jonge gast als Nicolas zeker wel een opsteker om meervoudig zegekoning Guy Smet te kloppen. Wie bij dat succes glunderde was Dirk Onghena, de coach en wijze raadgever aan het duo Vereecken – De Scheemaeker. Dirk had het ons al vooraf gezegd dat Nicolas sterk zou presteren. Hij had dat afgeleid uit de conditiecurve van de voorbij dagen. En eerlijk gezegd, die Davy De Scheemaeker uit Bassevelde liet ons gedurende gans de wedstrijd een zeer sterke indruk. Laat ons die naam toch ook maar goed onthouden.

     

    Vereecken Nicolas winst Nieuwkerken 2009 2
    De hulde als winnaar plus eerste Waaslander. Rechts naast Nicolas Schepen Gaspard Van Peteghem.
    De Speaker is Robert Valaert.

    Franckaert Gregory Nieuwkerken 2009
                                            Gregory Franckaert wordt ingelopen door een groep van twaalf.

     

    De Roos Robby Nieuwkerken 2009
                                              
    De kopgroep van dertien met rechts Davy De Scheemaeker.

    Vereecken Nicolas winst Nieuwkerken 2009 4
                         
    De definitieve vlucht met zes: Vereecken, Sterck,De Scheemaeker, Smet, De Roos en Gidé.

      

    Tekst en foto’s : Flor Van de Velde

    Fotomontage : Hubert De Smet

    19-04-2009 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK WEDSTRIJD JUNIORES TE NIEUWKERKEN VAN 13/04/2009 !!!

    Een terugblik naar Nieuwkerken !!!

     

    Pieter Van Bulck de snelste !!!


    Van Steenberghen Jori Nieuwkerken 2009 1
                                                    Pieter Van Bulck klopt Jori Van Steenbergen (links).

    Van Bulck Pieter 01 
                            
    Pieter Van Bulck in de bloemen en naast hem Schepen Ben Van Eynde van de stad Sint-Niklaas.

     

    NIEUWKERKEN JUNIORES – Maandag 13/04/2009

     

    In Nieuwkerken mocht Georges De Clercq van WC Sportherlevingmaar liefst 121 juniores verwelkomen om er 13 ronden te komen rijden. Het ging er wel hard aan toe want al in de eerste ronden werden er renners naar de kleedkamer gereden. Mooi werk leverden Stef Swinnen, Jonas De Permentier en de Nederlander Koen van Roosmalen in de 6de ronde door aan de haal te gaan en dat 4 ronden vol te houden. Dan kregen ze het bezoek van Stijn Oppeel, Jori Van Steenberghen, Edward Theuns, Rik van Aaken (Ned) en Kevin Vandermast. Zo waren ze met acht maar toch niet sterk genoeg om voorop te blijven. Het werd een lange spurt met de volle groep waaruit Pieter Van Bulck zijn eerste zege van 2009 haalde. Maar wat een knap spurtje van Jori Van Steenberghen uit De Klinge. Hij pakte de 2de plaats voor Kenny Goossens (3de), Edward Theuns (4de), Jonas De Permentier (5de), Jonas Seeuws (6de) en  Pieter Oelbrandt (7de).

     

    Van Steenberghen Jori Nieuwkerken 2009 2 
                                                             
    Jori Van Steenberghen en Pieter Van Bulck.


    Van Steenberghen Jori Nieuwkerken 2009 3
     
    De fans van Jori Van Steenberghen en links organisator De Clercq en speaker Robert Valaert. Rechts schepen Van Eynde.

     


    Tekst en foto’s : Flor Van de Velde

    19-04-2009 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING DEN DIJK VAN ZONDAG 19/04/2009 !!!

    Weemaes Franky 05

    Onder leiding van Peter Neels en Franky Weemaes vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    20 POLDERRENNERS voor hun wekelijkse trainingsrit op DEN DIJK.

    Zeer goed fietsweer en dat vertaalde zich in een constant hoog tempo met genoeg volk om de molen mooi rond te draaien, de renners die niet meedraaiden konden zich goed handhaven in de groep zodat bijna iedereen aankwam te Kallo. Het was Wim Ryckaert die in de finale nog enkele keren demarreerde maar toch werd het een sprint die na 4 maal winst op rij voor Peter Neels nu werd gewonnen door Franky Weemaes voor Peter Neels en Danny Smet. De totale afstand tot de meet bedroeg 84 Km tot de meet en het gemiddelde was goed voor 38,5 Km/h vanaf Buyl Sport.
    Wie reden zoal mee vandaag : Peter Neels , Franky Weemaes , Kurt Carpentier , Wim Ryckaert , Theo De Prekel , Frank Van Geystelen , Danny Smet , Dirk Cleys , Gunther De Cock , Romain Vercauteren , Jan Vlegels , Bart Janssens , Werner Van Der Weken ,  Stein Vermeulen ,  Tom Van Osselaer , Karolien Geerts (triathlete) ,  ? ? ? ? en Kenny Janssens

    19-04-2009 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan SANDER STIEGELIS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Stiegelis Sander KOP

    Zaterdag 18/04/2009 - BEVER (VB) - Elite z.c./Beloften - 113 km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 86

    1. DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE    

    2. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 12”

    3. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM 

    4. DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE          

    5. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA – ABM op 20”

    6. PANATIOV PETAR – NESEBAR op 35”

    7. VEREECKE Philip - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 58”

    8. GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’02”

    9. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 1’06”

    10. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’10”

    22. DIELEMAN Lieven uit Zele  - MD CT TEAM  

    27. DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    28. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE   

    49. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - MD CT TEAM       

    52. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS         

    63. DE SCHOESITTER Steven uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM        

    64. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

     

    18/04/2009 - ZONNEGEM (O) – Beloften - 118 km - 02h49min

    Aantal deelnemers : 104

    1. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM    

    2. BOOGAARD Ferdinand - ZRTC Theo Middelkamp      

    3. DELIE Bram - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE

    4. MERTENS Wout - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    5. GREMELPONT Axel - GKV CYCLING TEAM    

    6. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

    7. UYTTERSPROT Dieter - VAN EYCK SPORT     

    8. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL op 12”

    9. VANSTEENKISTE Jeldrik - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT op 18”

    10. BRUYNEEL Giel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    17. DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC JAN SNEL        

    36. VAN ASBROECK Tom - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 47”
    48. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    18/04/2009 - EVERGEM (O) - Dames Elite - 82 km - 02h09min

    Aantal deelnemers : 99

    1. DE VOCHT Liesbet - DSB-LTO          

    2. GELDHOF Ilse - FUNNY BIKERS KLUISBERGEN    

    3. DE VUYST Sofie - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    4. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    5. BRULEE Latoya - REDSUN CYCLING TEAM       

    6. DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM    

    7. VERHOEVEN AURORE                    

    8. DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    9. JOHANSEN CECILIE - IL STJORDALS 

    10. HIERCKENS Corine - FENIXS              

    11. THYS Patricia uit Hoboken - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    14. DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 2’35”

    18. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

    27. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM   

    29. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    34. STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB       

    37. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    56. KONINKX Lieve - BENELUX TEAM     

    60. COPEJANS Karine - BENELUX TEAM 

    67. VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - BENELUX TEAM      

    68. DE WEERDT Ellen - BENELUX TEAM  


    18/04/2009 - EVERGEM (O) - Juniores - 82 km – 02h03min

    Aantal deelnemers : 94

    1. CALLEBAUT Cedric - ISOREX CYCLING TEAM  

    2. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    3. VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - AVIA CYCLING TEAM          

    4. POELMAN Laurens uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    5. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM        

    6. VLEUGEL SANDER - MIDDELKAMP    

    7. BAELE Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    8. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    9. ALEXSIEV ALEKSANDAR               

    10. CAUWENBERGH Wannes - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN          

    21. SEELDRAEYERS Tom - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN op 35”         

    23. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    34. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    40. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    43. VAN GEYTE Kevin uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    46. DOBBELAER Tom uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    47. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    50. RUBENS Brian van St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.         

    54. DE FRE Giovanni uit Eksaarde - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    59. MEERSMAN Roy uit Bazel - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    60. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    66. BONTINCK Jens uit  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    72. VERLEYEN Jens uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    77. VAN POUCKE Michael uit Tielrode - RUDYCO CYCLING TEAM
               
     

    18/04/2009 - GELUVELD (W) - Juniores - 93 km - 02h22min

    Aantal deelnemers : 72

    1. DEWEER Jochen - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    2. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    3. VERDOOLAEGHE Bryan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE   

    4. LERMINEZ Mathieu - TIELTSE RENNERSCLUB   

    5. PHILIPS Christophe - K.V.C. DEINZE VZW       

    6. LAMPAERT Yves - TIELTSE RENNERSCLUB op 213

    7. VANFLETEREN Mathias - CYCLING TEAM WERVIK       

    8. ANCKAERT Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    9. VANPACHTENBEKE Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    10. VANHUYSE Pieter - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
                
     

    18/04/2009 - HERFELINGEN (VB) - Juniores - 91 km - 02h22min

    Aantal deelnemers : 38

    1. SCHILS DOMINIQUE - LOTTO OLYMPIA TEAM

    2. ORBAN Nick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    3. MAES Tom - THOMPSON CYCLING TEAM         

    4. TÖPKE Frederik - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    5. AMANT Jens  - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM          

    6. CALLEBAUT Kevin - IMMO NLVK CYCLING TEAM        

    7. BERNAGIE Ruben - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    8. PIET Sullyvan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    9. STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM

    10. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM
     

    18/04/2009 - MALDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 37

    1. WYTINCK Niels - AVIA CYCLING TEAM

    2. SELS Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW      

    3. BEAUSAERT Dieter - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE           

    4. NEIRYNCK Kevin - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE      

    5. VANDERMAST Kevin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    6. VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    7. VAN CAUWENBERGHE Jens - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    8. COPPENS Jens - WV BREDA KNOOPPUNT        

    9. DE MERLIER Giovanni - REX CYCLING TEAM op 1’22”

    10. SPELEERS Lander - LINGTEAM OOST-WEST 

    22. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - MPSON CYCLING TEAM op 2’20”

    19-04-2009 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 18/04/2009 - SINT JORIS WEERT (VB) - Juniores - 86 km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    18/04/2009 - VLISSEGEM (W) - Juniores - 86,8 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 49

    1. VERSCHAEVE Niels - TIELTSE RENNERSCLUB  

    2. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 24”

    3. DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 27”

    4. QUALY Yannick - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    5. VANSIELEGHEM Tim - AVIA CYCLING TEAM  

    6. DEVRIESE Dean - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    7. VAN LAER Glenn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.           

    8. BEECKAERT Niels - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    9. DESPLANCKE Nick - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE op 32”

    10. DEBOOT Thomas - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW     

    26. COLLET Thomas van St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

     

    18/04/2009 - ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 84 km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 55

    1. MEURISSE François           

    2. BORCY Quentin - TEAM VERANDAS WILLEMS op 9”

    3. GEENTJENS Benjamin - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    4. VRANKEN Wim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    5. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 22”

    6. REYNDERS Kevin - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG 

    7. PESTIAUX LOIC - MARCHOVELETTE  

    8. SEGERS Joren - WSC HAND IN HAND BAAL      

    9. SLINGERS Kristof - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM     

    10. PEPINSTER SEBASTIEN - PREDICTOR LOTTO
                  
     

    18/04/2009 - HAKENDOVER (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 43

    1. DE GROEF Felix - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    2. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 30”

    3. THEUNISSEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4. VAN HEMELEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    5. VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL     

    6. SCHEPMANS Brecht - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    7. ROSSIGNOL Bryan - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    8. TRAN Sébastien - TEAM NATACHA BASSE-MEUSE        

    9. GEERTS Moreno - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
     

    18/04/2009 - SNAASKERKE (W) - Nieuwelingen - 67,5 km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 127

    1. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    2. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM      

    3. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    4. DE MEYERE Jens - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM       

    5. VERZEELE Dillen - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN        

    6. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE       

    7. DONDERS Jelle - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    8. AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    9. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 30”

    10. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

     

    18/04/2009 - WAMBEEK TERNAT (VB) - Nieuwelingen - 59 km - hmin

    Aantal deelnemers :

    1. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM 

    2. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    3. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    4. VEECKMANS Jerôme - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM   

    5. VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    6. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    7. SINT NICOLAAS Tristan - DRC de Mol              

    8. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    9. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI 

    10. DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW 

    14. DE WAEL Aaron uit Uitbergen  - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    20. VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    23. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    36. MICHILS Sander uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    39. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    42. VAN DE MERGEL Jelle - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

     

    18/04/2009 - ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 66 km - hmin

    Aantal deelnemers : 35

    1. VAN CALDENBORGH RICK - WCL BERGKLIMMERS     

    2. FERY Adrien - UC Seraing     

    3. HERREMANS Jamie - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    4. OP DE BEECK Anton - AVIA CYCLING TEAM   

    5. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    6. ARENDS Stef - TML Dommelstreek    

    7. STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG    

    8. DE MEYER Joost - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    9. DONCKERS Bram - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT         

    10. THOMAS Joren - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    19-04-2009 om 13:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2009

    waod_3


    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.D !!!


     De Veerman Walter 05    Van Oyen Franky 06
    WALTER DE VEERMAN     FRANKY VAN OYEN
      

    Zaterdag 18 April 2009 - APPELS

                                       

    Categorie AB: (73 dln)

    1.Gino De Weirdt (Deinze, winnaar cat. B)

    2.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. A)

    3.Eric Vereecken (B2)

    4.Marcin Sitarski (B3)

    5.Stein Vermeulen (Haasdonk A2)

    6.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B4) 7.Dimitri Van Uytvangen (A3) 8.Kris Van Severen (St.Niklaas B5) 9.Fabien Hanssens (B6) 10.Andy De Backer (A4) 11.Peter Debucke (B7) 12.Martino Wielfaert (B8) 13.Vincent Evers (B9) 14.Steven Verschelden (B10) 15.Christophe Cogge (B11) 16.Patrick De Roos (Moerbeke B12) 17.Tom Acke (A5) 18.Tom Van Dierendonck (B13) 19.Andy Wandels (B14) 20.Peter De Maere (Waasmunster B15) 21.Paul Rooseparck (A6) 22.Chris Aerts (B16) 23.Steve Randles (A7) 24.Patrick Vaeyens (B17) 25.Olivier Vaerewyck (B18) 26.Nico Verwee (A8) 27.Kurt Heyrman (Bazel B19) 28.Ben Leukemans (A9) 29.Joeri Bultinck (A10) 30.Sjacco Matthijs (B20)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. D)

    3.Filip Vereecke (C2)

    4.Pascal Van De Velde (Lokeren C3)

    5.Philippe Hotome (C4)

    6.Peter Mol (C5) 7.Françus Van Gorp (C6) 8.Hans Van Nieuwenhuyse (C7) 9.Jan Van De Velde (C8) 10.Ivan Wulffaert (D2) 11.Filip Claeys (C9) 12.Danny Van Oyen (D3) 13.Gino Verberckmoes (Sinaai C10) 14.Hans Verlinden (C11) 15.Geert Van Speybroeck (C12) 16.Jan De Mulder (C13) 17.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C14) 18.Tom Dossche (C15) 19.Steven Landuyt (D4) 20.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 21.Georges Vergauwe (D6) 22.Frank Suys (Hingene D7) 23.Patrick Van Zuyen (D8) 24.Tommy Heyse (D9) 25.Geert Smet (St.Niklaas D10) 26.Etienne Claus (Hamme C16) 27.Idesbald Nevejans (D11) 28.Henri De Decker (D12) 29.Frank D'Hooge (C17) 30.Franky De Tremerie (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    2.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    3.Ronny Cosijn (E2)

    4.Tony Reniers (E3)

    5.Hilair Heye (E4)

    6.Peter De Ghein (E5) 7.Johan Ver Eecke (E6) 8.Patrick Bekaert (E7) 9.Patrick Buyens (E8) 10.Eric Van Daele (St.Gillis +2) 11.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +3) 12.Erwin D'Hondt (E9) 13.Freddy Borms (E10) 14.Luc Van de Walle (E11) 15.Alain Goossens (E12) 16.Eddy Borms (E13) 17.Frederik Blervacq (E14) 18.Emiel Slock (+4) 19.Tom Persyn (E15) 20.Rudi Van Steelandt (+5)

    Categorie F1:

    1.Kris Van Honsté (Hoboken)

    2.Paul Hunninck

    3.Jozef De Naeghel

    4.Eddie Van Leirberghe

    5.Philemond Delgouffe

    6.Bart Delagrange 7.François Coppers 8.Julien De Bock 9.René Demunter 10.Helmuth Tas 11.Dirk Caeckebeke

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik)

    2.Noel Rogge

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Paul D'hoey

    5.Erik De Waele

    6.Gustaaf Van Mensel 7.Christiaan Michiels 8.Ludo Opdebeek 9.Luc Ribbens 10.Eddy Ramaeckers 11.Theo Coudyzer 12.x 13.Roland Van Imschoot 14.Kurt Wille 15.Roger Den Tijn 16.Adri Van Loon 17.Eric De Wilde 18.Xx 19.Henk Bolle 20.Luc Meheus 21.Jos Dierks 22.Xx 23.Roger Beelaert (Rupelmonde) 24.Gustaaf De Nil 25.Albert Huysmans

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Julien Geldhof

    3.Firmin De Zutter

    4.Arnold De Muynck

    5.Theo Verheyden

    6.Julien Vyvey 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Jean-Pierre Pepermans 9.Erik Vandersteen 10.Pierre Verberckmoes (Belsele) 11.Willy Roels 12.Joseph D'Hont 13.Luc Van Robbroeck 14.Michel Bousard 15.Werner Wittock 16.x 17.Hervé Verstuyft 18.Robert Robijns 19.Marinus Lockefeir 20.André Syvertsen (Stekene) 21.Christian Vandevoorde 22.André Wouters 23.Jos Aerts 24.Pierre Van Den Eede 25.Ghislain Dechamps 26.Freddy Vervenne 27.Freddy Stevens 28.Pascal Cornand

    Categorie G+:

    1.Louis Simons (Kessel-Lo)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Jozef Geerts

    5.Georges Michiels

    6.Jozef Boone 7.Romain Bartholomé 8.Lucien Van Impe 9.Leo De Jong 10.André Vlayen 11.Daniel Cornu 12.René Colman (St.Niklaas) 13.Karel Alen 14.Leon De Rick 15.Xx 16.Xx 17.Daniël Nuytinck 18.Daniël Jooris 19.René Van Reeth 20.Donné Neckebroeck 21.Jan Van Boxtel 22.Edward Battersby 23.François Brouwers 24.Anny Van den Kinschot 25.Xx 26.Huib Klip 27.Jef Verheyen 28.Marcel Meeuwes 29.William Anthuenis

    19-04-2009 om 13:07 geschreven door kenny


    18-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/04/2009
    vwf

    Zaterdag 18 April 2009 - STEENHUIZE


    A-reeks
    1 Penninckx Tom
    2 Savat Nico
    3 Everaert Thierry
    4 Lison Bjorn
    5 Doms Steven
    6 Van Gucht Mario 7 Vermassen Peter 8 Delisse Philippe 9 Van Lierde Kim 10 De Clercq Thierry

    B-reeks
    1 Saelens Danny
    2 Luyssen Geoffrey
    3 Thomas Rudy
    4 Raes Pascal
    5 Van Ransbeeck Patrick
    6 De Beer Tom (Moerzeke) 7 Michiels Peter 8 De Schepper Nico 9 De Ridder Richard 10 Van der Sickel Mario

    C-reeks
    1 Van Renterghem Patrick
    2 Paridaens Ronny
    3 De Craene Patrick
    4 De Croock John
    5 Brieau Christophe
    6 Heymans John 7 Van Herreweghe Willy 8 De Baerdemaeker Wim 9 D'Haeseleer Dieter 10 Coignau Hans

    D -reeks
    1 Mersseman Roland
    2 Van Den Broeck Louis
    3 Berwart Rudi
    4 Pieters Joost
    5 Poorters Theo
    6 Kerremans Johan 7 Van Dorpe Luc 8 Vervondel Marc 9 De Pelsmaker Frank 10 Maes Jos

    E-reeks
    1 Vermeylen Jozef
    2 Vranken Freddy
    3 Hoebeke José
    4 Van Raemdonck Alfons (Beveren)
    5 Feyaerts André
    6 Vandermosten Charles 7 Van Den Borre Herman 8 Van Damme Luc 9 Vandermeulen Jos 10 Baeyens Rudi

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons
    2 Hoof Roger (St.Niklaas)
    3 Vandenhauwe Etienne
    4 Savat Rudiger
    5 De Maeyer Jos
    6 Saelens Clement 7 Verschaegen Roger 8 Van Impe Freddy 9 Van Den Eede Roger 10 Van De Vijver Francois

    18-04-2009 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE BEVEREN VAN ZATERDAG 11/04/2009 !!!

    Jens Geerinck, zoals vorig jaar !!!


    Geerinck Jens winnaar te Beveren 11 April 2009 03
        Jens Geerinck net als vorig jaar glunderend bij zijn eerste zege, weer in Beveren.

     

    TERUGBLIK BEVEREN NIEUWELINGEN VAN ZATERDAG 11/04/2009




    Geerinck Jens aankomst te Beveren 11 April 2009 
                   
    Jens Geerinck finishte sterk. Achter hem komen Kopecky en Loncin aan.

    Jens Geerinck van het Rudyco Cycling Team uit Hamme, heeft zijn inspanningen om zijn zege van 2008 nog eens te hernieuwen, beloond gezien. Hij eiste daarvoor een opvallende rol op in de spits van de wedstrijd en als het moest greep hij gepast in zodat het hele gebeuren evolueerde in de richting van zijn doelstelling: winnen zoals vorig seizoen. De inschrijving vond plaats in “De Duif”, het clublokaal van CHW op het IJzerhand. WBV was er met William Vettenburg, Dirk Van Damme (uit Destelbergen) en Erik Van Goethem. Het was er de Grote Prijs Mode Spaenhoven, de eerste sponsor van het Comité in het begin der jaren zeventig van vorige eeuw. Vertrek en aankomst was dan ook voorzien ter hoogte van het Modehuis. Er was heel wat belangstelling en het was vooral het overlijden van 'Eddy Smet', de vader van renner Guy Smet, dat ter sprake kwam. Het CHW kreeg 46 nieuwelingen aan de start en die moesten 11 ronden afleggen om aan de 60 Km te komen. Het vrij talrijke publiek kreeg een boeiend vertoon dat evenwel nooit een ontsnapping zag die verder dan 15 sec bedroeg. De eerste die wat probeerde was Gianni Bordui uit Vrasene, van de plaatselijke club Hoop op Zegen. Hij kreeg een kleine voorsprong die wel gauw werd overbrugd. Andere Beverenaars die in de buik van het peloton zaten waren Olivier van der Linden en Tom Van Dam. In de 3de ronde nam Jordy Reyniers (Hofstade) het initiatief en hij werd gevolgd door Tom Bosmans (Wilrijk) die vlot aansloot. Ze haalden net geen 15 sec toen in de 4de ronde Reyniers vergat rechtsaf te slaan in de Lindenlaan en meteen de verkeerde straat in vloog. Eer hij terug was gekeerd was ook het peloton juist voorbij en hij kon in plaats van in eerste positie te rijden, de laatste innemen. Wat een pech! Ook voor Tom Bosmans was dat jammer want alleen knokken tegen de rest ging zomaar niet. Het waren Seppe Kopecky (Schelle), Jonas Lammens (Eeklo) en Toon Wouters (Kalmthout) die eerst bij Bosmans reden en even laten was ook de groep daar. De premies waren ook begonnen en Marcel Van Kerckhove had weer één van zijn leuke invallen en schonk aan de premiewinnaars een horloge ter waarde van 15 euro. Patrick Van Duyse van Brasserier, restaurant, babbel-& loungecafé en meeting room “De Pomp”, schonk zomaar twee premies van 20 euro. Gerda Kosolosky van het gele Hamburgerkraam deed er ook nog een premie bij. Ondertussen was Sven Laureys (Zwijndrecht) en rijdend in de blauwe trui van Hoop op Zegen, uit de bocht gegaan en kwam ten val. Verkeerd geschakeld en de pedalen niet meer in bedwang kunnen houden, en dan ga je onderuit. Hij stond snel weer op en sloot al even snel weer aan. In de 7de ronde liet Jens Geerinck (Grembergen) al zijn bedoeling duidelijk kennen en met Toon Wouters uit Kalmthout als kameraad reed hij weg. Maar meer dan 10 sec, neen dat was in Beveren blijkbaar niet haalbaar. Alles kwam weer samen in de 8ste ronde. Maar opnieuw was het Jens Geerinck die voorop geraakte en nu met de stevige Seppe Kopecky als gezel. Gilles Loncin (Antwerpen), al heel de wedstrijd zeer aandachtig aan het fietsen, was sterk genoeg om met een ontketende Ruben Geerinkx (Moerbeke) van het Wase Hudiko Team, de kloof met de twee leiders te dichten. Het was allemaal wel heel mooi om zien maar ook het peloton had de vluchters steeds goed in beeld. In de laatste ronde voegde Lode Van Hemelen (Westerlo) er zich ook bij vooraan en ’t was een kopgroep van vijf die aan de laatste kilometer begon. Net als vorig jaar haalde Jens Geerinck er weer een ultieme uitval bij die hem een paar tientallen meter voorsprong opleverde. En dat was genoeg om te winnen. Zijn eerste van 2009 maar zeker niet zijn laatste. Voor de 2de plaats spurtte Schellenaar Seppe Kopecky sneller dan Gilles Loncin van het AVIA-Team. Daarna hield Ruben Geerinckx (4de) netjes Lode Van Hemelen achter hem. In de groepsspurt, op een goede halve minuut, toonde Aaron De Wael (Hudiko Wielerteam) dat hij een goede spurt in huis heeft en pakte zo nog de 6de plaats voor Jonas Lammens en de plaatselijke Gianni Bordui, luid aangemoedigd door zijn oma Marie–Louise Pfaff, inderdaad de zus van Jean-Marie! De winnaar kreeg de knappe palm en de drie kussen van de al even knappe Natasja, echtgenote van CHW Voorzitter William Vettenburg. Opvallend was de puike organisatie die efficiënte medewerking kreeg van de lokale politie. Voor het eerst zette Emiel Verhoeven ook zijn speciaal uitgeruste wagen in met de rode vlag. Die wagen is meteen ook de grote publiciteit voor het CHW. Ook Johnny Vermeiren vervulde weer een belangrijke rol in het kader van de veiligheid, door als motard alles van nabij te volgen. Of het CHW op zijn best.

    Geerinck Jens winnaar te Beveren 11 April 2009
                              Niets dan lachende fans die de winnaar zowat verstoppen.

    Beveren Nieuwelingen 11 April 2009 03
    De afgevaardigden van Wielerbond Vlaanderen: vlnr: Freddy Audenaert (CHW), William Vettenburg,
    Erik Van Goethem en Dirk Van Damme.

    Beveren Nieuwelingen 11 April 2009 02 
                             
    Johnny Vermeiren zorgt voor de veiligheid van op de motor.

    Beveren Nieuwelingen 11 April 2009 01 
                              
    Jordy Reyniers en Tom Bosmans rijden weg (3de ronde).

    Geerinck Jens met Kopecky te Beveren 11 April 2009 
       
    Belangrijk moment in de 9de ronde: Seppe Kopecky en Jens Geerinck slaan een kloof.


     

    Tekst en foto’s: flvdv
    Fotomontage : Hubert De Smet

    18-04-2009 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19 APRIL - ELITE Z.C & BELOFTEN TE NIEL !!!

    EZC en Beloften zondag in Niel !!!

     

    Zondag 19 april pakt de Koninklijke Wielerclub “De Pedaal” weer uit met de jaarlijkse wedstrijd voor Elite zonder Contract en beloften. Een wedstrijd van 117 Km of 17 ronden, die van start gaat om 15u. De wedstrijd is in de regio bijzonder gekend want bijna veertig jaar staat ze op de kalender. Ooit was het nog een ‘Sterrit’ en werd ook meerdere jaren betwist als interclub. Vorig jaar waren er 141 deelnemers en Gregory Joseph werd winnaar. Zondag is het weer de Grote Prijs Coveco, het Vloer-en tegelbedrijf uit Schelle, dat al 17 jaar de koers van Niel een naam geeft. De inschrijving vindt plaats in Café Keizershof, Emiel Vanderveldelaan 25. Er zijn voor 670 € aan prijzen en premies zijn er nooit ver weg. De plaatselijke renners die zich wel willen tonen in het koersverloop zijn Kim Herremans (Illi –Bikes Cycling Team vzw Hemiksem), belofte Jens Daems (Steeds vooraan Kontich) en Edwig Smeulders en Wim Vermant (Wielerclub De Rupelspurters Boom).

     

    Tekst : flvdv

    18-04-2009 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 19 APRIL - 5° RIT RONDE VAN HET WAASLAND !!!

    5de Rit Ronde van het Waasland MTB in Waasmunster !!!

               

    Op zondag 19 april kunnen de mountainbikers weer aan de slag in de aantrekkelijke Ronde van het Waasland die voor de 5de rit in Waasmunster zit. Het wordt er een prachtige rit van 33, 44 of 58 Km door de Durmevallei en de Waasmunsterse heidebossen. Uitgebreide bevoorrading, douches en bikewas zijn voorzien. De rit kadert in de Vierschaarfeesten. Er kan gestart worden van 8u tot 10u30. Inschrijven en starten in de Gemeenteschool aan de Centrumkerk in de Kerkstraat 49 te Waasmunster.

    Huur MTB’s: 03 775 43 45

    Deelnameprijs: 3,50 € of  4€ (met ritverzekering) en  2€ (-16 jaar)

     

    6e rit: zondag 26 april,

    De 6de rit is de Jasmijn-tour op zondag 26 april in Sint-Niklaas. Een organisatie van Tennisclub Jasmijn, Jasmijnenweg (zijweg Breedstraat)

    25/35/55 Km (8u-10u30) - 0475 23 25

     

    Bron : flvdv

    18-04-2009 om 11:03 geschreven door kenny


    16-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 16/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 16/04/2009 - HOXEM-HOEGAARDEN PK TIJDRIJDEN (VB) - Elite z.c. - 22,8 km

    Aantal deelnemers : 12

    1. LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT

    2. ARMEE Sander - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW        

    3. ABTS Seppe - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM   

    4. BELLEN Wesley - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    5. GRIETEN Kevin - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST

    16/04/2009 - HOXEM-HOEGAARDEN PK TIJDRIJDEN (VB) - Beloften - 22,8 km

    Aantal deelnemers : 15

    1. CRABBE Kevin - VAN EYCK SPORT     

    2. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3. ERTVELDT Julien - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    4. UYTTERSPROT Dieter - VAN EYCK SPORT     

    5. TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

     

    16/04/2009 - HOXEM-HOEGAARDEN PK TIJDRIJDEN (VB) - Dames Elite - 11,4 km

    Aantal deelnemers : 2

    1. DEJONGH Ilke - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW
     

    16/04/2009 - HOXEM-HOEGAARDEN PK TIJDRIJDEN (VB) - Juniores - 11,4 km

    Aantal deelnemers : 27

    1. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. WANTE Melvin - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    3. DURANT Joaquim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    4. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    5. DE VOS Gertjan - AVIA CYCLING TEAM
     

    16/04/2009 - HOXEM-HOEGAARDEN PK TIJDRIJDEN (VB) - Dames Jeugd - 11,4 km

    Aantal deelnemers : 4

    1. DELTOMBE Evelien - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM      

    2. VANDEPUT Sara - MD CT TEAM        

    3. SEGHERS Nele - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
     

    16/04/2009 - HOXEM-HOEGAARDEN PK TIJDRIJDEN (VB) - Nieuwelingen - 11,4 km

    Aantal deelnemers : 29

    1. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2. RUYTERS Brecht - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    3. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    4. VEECKMANS Jerôme - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM   

    5. JACOBS Alessandro - WSC HAND IN HAND BAAL
              
     

    16/04/2009 - RUDDERVOORDE - P.K.TIJDRIJDEN (W)  - Elite z.c. - 24,6 km

    Aantal deelnemers : 14

    1. KUYPERS Nico - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS in 30’22”

    2. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS    

    3. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    4. CAPPELLE Dieter - PALMANS-CRAS  

    5. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      


    16/04/2009 - RUDDERVOORDE - P.K.TIJDRIJDEN (W)  - Beloften - 24,6 km

    Aantal deelnemers : 32

    1. GHYSELINCK Jan - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   in 30’34”

    2. VERRAES Benjamin - DAVO - LOTTO - DAVITAMON     

    3. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    4. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    5. KEUKELEIRE Jens - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS
     

    16/04/2009 - RUDDERVOORDE - P.K.TIJDRIJDEN (W)  - Dames Elite - 15,98 km

    Aantal deelnemers : 4

    1. VERBEKE Grace - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM in 22’32”

    2. LANSSENS Lien - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    3. EECKHOUT Joke - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM         

    4. VERRIEST Sandie - ASFRA RACING TEAM
           
     

    16/04/2009 - RUDDERVOORDE - P.K.TIJDRIJDEN (W)  - Juniores - 15,98 km

    Aantal deelnemers : 60

    1. WAEYTENS Zico - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW in 20’27”

    2. VAN KEIRSBULCK Guillaume - AVIA CYCLING TEAM 

    3. CASIER Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"     

    5. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

     

    16/04/2009 - RUDDERVOORDE - P.K.TIJDRIJDEN (W) - Dames Jeugd - 7,9 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 11

    1. BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK in 11’42”

    2. ROELENS Eline - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    3. MAHIEU Jolly - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE       

    4. CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

    5. DELAMEILLEURE Mieke - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    DAMES JUNIORS

    Aantal deelnemers: 12

    1. BAMELIS Sanne - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV in 11’37”

    2. DECOCK Delphine - VZW DYNATEK CYCLING TEAM     

    3. DEPOORTER Daisy - VZW DYNATEK CYCLING TEAM     

    4. GHEERARDYN Anne-Laure - MD CT TEAM      

    5. VANDENBORRE Jolien - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

     

    16/04/2009 – RUDDERVOORDE - P.K.TIJDRIJDEN (W) - Nieuwelingen - 7,9 km

    NIEUWELING 1e JAARS

    Aantal deelnemers: 20

    1. DELTOMBE Kevin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW in 10’42”

    2. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    3. VANLOKEREN Arthur - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK        

    4. BOUVRY Kenny - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 

    5. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

     

    NIEUWELING 2e JAARS

    Aantal deelnemers: 33

    1. GHISTELINCK Paco - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK in 21’08”

    2. DEGREVE Martijn - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW         

    3. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    4. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM           

    5. D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE         

     

    16-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    15-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 15/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 15/04/2009 - SCHELDEPRIJS SCHOTEN (A) - Men Elite HC - 207 km - hmin

    Aantal deelnemers :

    1. PETACCHI ALESSANDRO -  LPR BRAKES FARNESE VINI           

    2. VAN HUMMEL KENNY - SKIL-SHIMANO          

    3. ROLLIN DOMINIQUE - CERVELO TEST TEAM   

    4. CRUZ ANTONIO - BMC RACING TEAM 

    5. WROLICH PETER - TEAM MILRAM    

    6. STARZENGRUBER HAROLD - ELK HAUS - SIMPLON    

    7. SCHRODER BJORN - TEAM MILRAM 

    8. CARRASCO RAMIREZ JOSE - ANDALUCIA - CAJASUR 

    9. EISEL BEMHARD - TEAM COLUMBIA HIGH ROAD          

    10. VANLANDSCHOOT JAMES - VERANDAS WILLEMS    

    31. STEURS GEERT uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN MERCATOR    

    70. DE GREEF FRANCIS uit Puurs - SILENCE LOTTO        

     

    15/04/2009 - HERZELE (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 172

    1. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS    

    2. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    3. DE JONGE MAARTEN - BEVEREN 2000

    4. BLANCHY Michaël - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM        

    5. HIROSE Satoshi - TEAM NIPPO          

    6. VYTAUTAS Kaupas - REVOR-JARTAZI

    7. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    9. GAWLIK ADAM - MULT LAUW VC CENTRE       

    10. SANO Jyunya - TEAM NIPPO

    12. WIELANDT Sven uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST op 18”

    18. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM op 1’20”

    19. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM           

    21. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM    

    32. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM
     

    15/04/2009 - SCHOTEN (A) - Elite z.c./Beloften - 110 km - 02h21min

    Aantal deelnemers : 189

    1. HARTOG ARNO - DEWAARNEER

    2. NIEUWDORP NICK - THEO MIDDELKAMP           

    3. VAN DER NIET ROB - CRC JANVAN ARCEL     

    4. VERWAEST Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS      

    5. LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL   

    6. VAN LOOVEREN Stijn - DAVO - LOTTO - DAVITAMON  

    7. BLUEKENS Jan - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 1”

    8. DE HAAN JESSE                 

    9. VROLIJK DANNY - WC DE WAARDRENNER        

    10. HUPKENS PATRICK - WCL BERGKLIMMERS  

    16. DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    19. ILEGEMS Ken uit Rumst - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  

    42. VERBRUGGEN Nico - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 46”

    43. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 49”

    61. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 56”

    80. DE BATIST Jef van St.Anna L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 59”

    82. VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    89. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 1’00”         

    111. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA - ABM     

    117. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL   

    131. VAN HEURCK Timothy van St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.       

    140. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM        

     

    15-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    14-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 14/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Dinsdag 14/04/2009 - EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 49

    1. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM           

    2. PANAIOTOV PETAR - NESBAR          

    3. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 10”

    4. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 24”

    5. VAN OYEN Franky uit Zulte - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO      

    6. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’03”

    7. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI           

    8. VAN ACKER Nivard - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM   

    9. BOOGAARD Ferdinand - LSE RIETVELD WIELERTEAM  

    10. DE DECKER Bjorn - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM          

    14. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT        

    23. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
     

    14/04/2009 - HAKENDOVER (VB) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h55min

    Aantal deelnemers : 76

    1. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    2. DE BOECK Jef - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 5”

    3. THOME Kevin - ROYAL CYCLISTES PESANT       

    4. HENRION Jonathan - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK        

    5. SIMON Jean-Paul - ISD - SPORT - DONETSK     

    6. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    7. BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT   

    8. BOLLEN Erwin - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK op 40”

    9. VANHOVE David - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

    10. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
     

    14/04/2009 - NEERPELT (LB) - Amateurs + Masters - 75 km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 77

    1. AUWERS Mario - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE  

    2. COLLARD SIMON - PREDICTOR LOTTO VC ARDENNES   

    3. VANHOVE Raf - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK      

    4. STEUTEN ROY                    

    5. VAN OLMEN Andy - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO       

    6. REWEGHS Tom - CYCLO-BIKE LIMBURG         

    7. DISCART Jan - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    8. JANSEN dirk - twc   

    9. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    10. VANLINDT HANS              

     

    Aantal deelnemers: 34 - 01h45min

    1. HOYDONCKX Peter - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK        

    2. BOGAERTS Patric - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK          

    3. VERWIMP Luc- KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO  

    4. HOYDONKX Erwin              

    5. VAN ROY Luc op 1’00”

    21. SUYS Frank uit Hingene - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

     

    Aantal deelnemers: 9 - 01h46min

    1. STAES jozef                       

    2. VAN EYNDT Jozef - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE          

    3. HEULENS Marc - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE  

    4. WIJNEN Nico                      

    5. PIRIUS Hans                       

    6. VANDEKERKHOF Charles - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    7. GEYSELS Wilfried - AFDELING ANTWERPEN - WBV       

    8. VREYS Johan - CYCLO-BIKE LIMBURG

    9. DOCX Marc - FIETSTOERISME - DE BEVERS - MORTSEL    

    14-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 13/04/2009 - 3° HASPENGOUW TOUR (LB) - Nieuwelingen NAT - Rit IC – 68,5 km – 01h40min

    3° RIT - Aantal deelnemers :

    1. SCHOONDERBEEK Roy - JONG NEDERLAND     

    2. FARAZIJN Maxime - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3”

    3. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    4. MOERLAND Paul - WWV VACANSOLEIL (NL)    

    5. HAVIK Piotr - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    6. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    7. GALBRAITH Patrick - SCOTLAND NATIONAL TEAM      

    8. SEREXHE Robin - UNION CYCLISTE SERAING     

    9. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 22”

    10. VAN LEEMPUT Kim - AVIA CYCLING TEAM   

    18. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    

    19. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    91. VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 1’07”

     

    13/04/2009 - ATTENRODE (VB) - Nieuwelingen - 70 km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 74

    1. SCHEPMANS Brecht - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM 

    2. LAMBERT Charles-Etienne - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE    

    3. BEELEN Boris - UNION CYCLISTE SERAING       

    4. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN        

    5. WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH        

    6. DE CAERLE Gino - LOTTO OLYMPIA TIENEN    

    7. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    8. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    9. LODEWYCKX Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    10. FRANCOIS Christopher - SPORTCLUB MARCHOVOLETTE       

     

    13/04/2009 - HERZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h42min

    Aantal deelnemers :

    1. VLAEMINCK Jonathan - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    2. AMMERLAAN Fabian - RWC AHOY     

    3. DE WINNE Jens - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’05”

    4. CALLENS Matthias - KWC DE VELOVRIENDEN BAVIKHOVE VZW op 1’09”

    5. VERZEELE Dillen - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 1’53”

    6. MAERTENS Jens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7. DE PETTER Njord - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    8. QUINTELIER Timo - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9. VANDEN HEEDE Matthias - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN          

    10. SLEEUWAGEN Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM          

    14. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    29. DEBOU Alexander uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

     

    13/04/2009 - KROMBEKE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h35min

    Aantal deelnemers : 38

    1. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE       

    2. TRIO Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE         

    3. D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE op 2”

    4. BREUGHE Brecht - CT FORCE - WERVIK VZW op 3’50”

    5. DE SCHEPPER Dylan - TIELTSE RENNERSCLUB

    6. BILLE Matthias - CYCLING TEAM WERVIK           

    7. HAHN Benjamin - NICCA CT - VSV LANGEMARK          

    8. DEMEERSSEMAN Bert - CYCLING TEAM WERVIK         

    9. CONSTANT Kenny - NICCA CT - VSV LANGEMARK       

    10. MAES Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

     

    13/04/2009 - LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 49

    1. DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE         

    2. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE      

    3. CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE        

    5. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE           

    6. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE    

    7. CANNIE Jeroen - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    8. SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB          

    9. GANSEMAN Jordy - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW        

    10. SCINTA Vincent - ROYAL VELO PERUWELZ BURY        

      

    13/04/2009 - POLLARE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 24

    1. VAN DEN BORRE Corneille - ASFRA RACING TEAM   

    2. VAN HEMELEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    3. DE RIDDER Gianni - KSC DENDERSTREEK LABIEKES        

    4. DEMULDER Jonas - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"      

    5. DONY Kevin - WK NOORD WEST BRABANT       

    6. DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL       

    7. SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE       

    8. PORTAELS Siebren - WK NOORD WEST BRABANT       

    9. JACOBS Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM    

    10. DE MUNCK Jonas - JONGE RAKKERS VOLLEZELE        

    21. D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’15”  

     

    13/04/2009 - WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h32min

    Aantal deelnemers : 76

    1. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    2. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    3. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM op 25”

    4. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    5. BEKAERT Jan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 42”

    6. GEERTS Jorgen - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 47”

    7. DE MEYERE Jens - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM op 1’03”

    8. LOWE SAMUEL                  

    9. DULT Jasper - THOMPSON CYCLING TEAM      

    10. WOUTERS Toon - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    12. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    20. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM     

    25. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    37. PETROV Servaas uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    42. DE BOCK Stef uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    58. GOOSSENS Shani uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    59. MEGANCK Michiel - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    13-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/04/2009
    vwf

    Maandag 13 April 2009 - TERNAT


    A-reeks

    1 Van Gucht Mario
    2 Annendyck Andy
    3 De Temmerman Gino
    4 Tessens Yves
    5 Cosyn Joris
    6 De Roeck Johan 7 Kestens Arne 8 Savat Nico 9 Van Lierde Kim 10 Jansegers Michael

    B-reeks
    1 Thomas Rudy
    2 De Maerteleire Kenny
    3 Braeckmans Michael
    4 Van Hove Dirk
    5 De Mulder Jan
    6 Haegeman David 7 De Witte Didier (Tielrode) Noortgaete Johan 9 Aertgeerts André 10 Vlerick Freddy

    C-reeks
    1 Paridaens Ronny
    2 De Norre Alain
    3 Van Renterghem Patrick
    4 Buggenhout Alain
    5 Van Der Mieren Daniel
    6 Merckx Eddy 7 Veirman Rudy 8 Van Herrreweghe Willy 9 Drapier Rudi 10 De Boitselier Willy

    D -reeks
    1 Poorters Theo
    2 Van Den Broeck Louis
    3 Poelmans Marcel
    4 Deneef Jozef
    5 Mersseman Roland
    6 Camphijn Yvan 7 Blommaert Jean (Hamme) 8 Sergooris Patrick 9 Wouters Willy 10 Pieters Joost

    E-reeks
    1 Vermeylen Jozef
    2 Van Goethem Lucien (Stekene)
    3 Vranken Freddy
    4 Van Raemdonck Alfons (Beveren)
    5 Debecker Omer
    6 Ceurens André 7 Vandermosten Charles 8 Maldrie Robert 9 Herregodts Marc 10 D'Haeseleer Luc

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons
    2 Beke Richard
    3 Van den Eede Roger
    4 Matthijssens Bernard
    5 Van Impe Freddy
    6 Dullaert Werner (St.Gilllis) 7 Van De Vijver Francois 8 De Maeyer Jos 9 Fauck Guido 10 Vandenheuvel Gilbert

    13-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/04/2009

    waod_3

    Proficiat aan ROBBY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Proficiat aan MARC BORGHGRAEF met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

     

    Maandag 13 April 2009 - OOSTAKKER


    Categorie AB: (70 dln)

    1.Jim Van Loock (Lille, winnaar cat. B)

    2.Fabien Hanssens (B2)

    3.Peter Dockx (B3)

    4.ROBBY WEEMAES (St Pauwels, winnaar cat. A)

    5.Bert Dockx (B4)

    6.Bart Verhasselt (A2) 7.Jurgen Goossens (Kieldrecht B5) 8.Renaat Demeter (Lochristi A3) 9.Alexander Govaert (A4) 10.Marcin Sitarski (B6) 11.Jeroen Borghgraef (A5) 12.Kristof Dhondt (B7) 13.Patrick De Roos (Moerbeke B8) 14.Rico Kruyt (A6) 15.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A7) 16.Tom Van Dierendonck (B9) 17.Joachim Neyt (A8) 18.Thierry Everaert (B10) 19.Patrick Vaeyens (B11) 20.Vincent Brunel (B12) 21.Dries De Smet (A9) 22.Steven Martens (A10) 23.Olivier Vaerewyck (B13) 24.Rudi Rabout (B14) 25.Bart Vlerick (A11) 26.Sven Vanacker (A12) 27.Benny Van Buynder (Bornem B15) 28.Olivier Dedeckel (B16) 29.Nico Verwee (A13) 30.Frederik Ghyselen (B17)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Didier De Lannoy (C2)

    3.MARC BORGHGRAEF (Burcht, winnaar cat. D)

    4.Hans Verlinden (C3)

    5.Danny Van Oyen (D2)

    6.Philippe Hotome (C4) 7.Wim Braet (C5) 8.Wim Heyndrickx (Vrasene C6) 9.Ivan Wulffaert (D3) 10.Alain Goolaerts (C7) 11.Pascal Van De Velde (Lokeren C8) 12.Martin Surmont (C9) 13.Ko Harms (D4) 14.Rudi Geeraert (C10) 15.Kurt Victor (C11) 16.Keny Wille (Kieldrecht D5) 17.Carlo Schollaert (C12) 18.Tommy Heyse (D6) 19.Georges Vergauwe (D7) 20.Eric Slock (C13) 21.Luc D'Hooge (C14) 22.Walter Deschroodere (D8) 23.Luc Erauw (D9) 24.Filip Claeys (C15) 25.Stany Blockx (C16) 26.Frank D'Hooge (C17) 27.Luc Van Dorpe (C18) 28.Peter De Proft (C19) 29.Dirk Mathijs (Gentbrugge D10) 30.Ruud Havermans (C20)

    Categorie E/E+:

    1.Marc Heulens (Nijlen, winnaar cat. E)

    2.Ronny Cosijn (E2)

    3.Patrick Van Hulle (E3)

    4.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    5.Hilair Heye (E4)

    6.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E5) 7.Peter De Ghein (E6) 8.Florent De Leersnyder (+2) 9.Geert Roegiers (E7) 10.Philippe Lacquet (E8) 11.Staf Lievens (E9) 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +3) 13.Tony Baudonck (+4) 14.Emmanuël De Loor (E10) 15.Jo Scholten (E11) 16.Luc Van de Walle (E12) 17.Frank De Broeder (E13) 18.Jo Montforts (E14) 19.Willy De Sutter (E15) 20.William Vyncke (E16) 21.Eric Van Daele (St.Niklaas +5) 22.Emiel Slock (+6) 23.Jan Tremson (E17) 24.Mark Hemelsoet (E18) 25.Patrick Buyens (E19) 26.Wim De Witte (E20) 27.Luk De Guchtenaere (E21)

    Categorie F1:

    1.Roland Boulard (Drongen)

    2.Helmuth Tas

    3.Luc Cocquyt

    4.Noël Verzele

    5.Bart Delagrange

    6.Jozef De Naeghel 7.Peter Viette 8.Jos Lissens 9.Eddie Van Leirberghe 10.Freddy Cornette 11.Patrick De Backer 12.Ronny Goethals 13.Marc Colpaert 14.François Coppers 15.Laurent De Vos 16.Luc Verkinderen 17.Rudy Lammens 18.Philemond Delgouffe 19.Eddy Iterbeke 20.Dirk Caeckebeke 21.Karel Andries (Schoten) 22.Paul Hunninck 23.Marc Dhanijns 24.Wim Van Den Heuvel 25.Peter Van Kerckhove 26.Benny Coen 27.Niet Ingevuld 28.Guy Dhaese

    Categorie F2:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Albert Huysmans

    3.Theo Coudyzer

    4.José Dezegher

    5.Noel Rogge

    6.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 7.Luc Meheus 8.Roland Van Imschoot 9.Willy Mous 10.Ludo Opdebeek 11.Niet Ingevuld 12.Roger Den Tijn 13.Eric Roels 14.Rudiger Savat 15.Erik De Waele 16.Adri Van Loon 17.Henk Bolle 18.Niet Ingevuld 19.Daniel Hauttekeete 20.Kurt Wille 21.Patrick Elegheer 22.Niet Ingevuld 23.Niet Ingevuld 24.Alfred Staljanssens (Bornem) 25.Marc Vrolijk (Verrebroek)

    Categorie G:

    1.Firmin De Zutter (Oosteeklo)

    2.Roger De Breuker

    3.André Syvertsen (Stekene)

    4.Julien Vyvey

    5.Willy Roels

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Niet Ingevuld 8.Pascal Cornand 9.Werner Wittock 10.Michel Bousard 11.Arnold De Muynck 12.Marinus Lockefeir 13.Mark Heyndrickx 14.Joseph D'Hont 15.André Wouters 16.Piet Achten 17.Robert Robijns 18.Freddy De Blick (Beveren) 19.Erik Vandersteen 20.Roger Verschraegen (Lochristi) 21.Luc Van Robbroeck 22.Hervé Verstuyft 23.Frans Timmers 24.Ghislain Dechamps 25.Freddy Brusseel

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Karel Alen

    4.Bernard Van Thuyne

    5.Jozef Geerts

    6.Raf Luyckx 7.Georges Michiels 8.Noel De Muynck 9.Romain Bartholomé 10.Gérard Raes 11.René Van Reeth 12.René Colman (St.Niklaas) 13.Daniël Jooris 14.Leo De Jong 15.Ortaire Stevens 16.Donné Neckebroeck 17.Niet Ingevuld 18.André Vlayen 19.Jan Van Boxtel 20.Clement De Smedt 21.Jef Verheyen 22.Marcel Meeuwes 23.Leopold Van Havermaet 24.Paul De Geynst 25.Guus Schuller

    13-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 13/04/2009 - REKKEM-PARADIJS (W) - Amateurs & Masters - 80 Km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 59
    1. LUYSSEN Geoffrey - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV        

    2. DEWILDE Wouter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    3. HERREMANS KRIS             

    4. GLORIE Kevin - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    5. WAUTERS Matthias - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    6. LIETAERT Alexander - DE BAKELANDVRIENDEN              

    7. VERPLANCKE Thomas - WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF TORHOUT 

    8. VANDENBULCKE Bruno - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 

    9. BRACKEZ Renzo - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    10. DE LANGE Wouter - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    12. WIELFAERT Kristof uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    

     

    Masters B – 01h54min

    Aantal deelnemers: 27

    1. VERPLANCKE Patrick - WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF TORHOUT   

    2. DEPUYDT JOHAN - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV          

    3. DEBAES Nico - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    4. FOLENS Thierry - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    5. VERWIMP Luc - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO 

    6. WERBROUCK RONNY - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV    

    7. DE WEIRDT Gino - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW    

    8. WAUTERS Philippe - AFDELING ANTWERPEN - WBV     

    9. BERTIER Rudy - VELOCLUB DE WESTHOEK      

    10. CATTEEUW HEDWIG - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV   

     

    Masters C – 01h54min

    Aantal deelnemers: 10

    1. DECAESTECKER PATRICK             

    2. HYE Geert - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL       

    3. WATTENY Patrick - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    4. PASSANANTE FRANçOIS               

    5. VAN EYNDT Jozef - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE          

    6. VANPARIJS GILDO             

    7. DOCX Marc - FIETSTOERISME - DE BEVERS - MORTSEL     

    8. DECLERCK Johan - DE BAKELANDVRIENDEN     


    13/04/2009 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores 2.14 NAT - Rit IC - 122,5 km – 03h00min

    3° RIT - Aantal deelnemers :

    1. PROVOST Stijn - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    2. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    3. HOFLAND Moreno - WILLEBRORD WIL VOORUIT          

    4. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM

    5. VANSPEYBROECK Tim - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    6. VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING          

    7. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 23”

    8. DEBAENE Martijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    9. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    10. LODEWIJKS Gert - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM    

    13. DRUYTS Gerry uit Wilrijk  - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    48. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    13/04/2009 - AARSCHOT (VB) - Juniores - 83 km - 02h01min

    Aantal deelnemers : 149

    1. VAN TRIJP Jurgen - AVIA CYCLING TEAM      

    2. VLEUGEL SANDER - MIDDELKAMP    

    3. DE VOS Gertjan - AVIA CYCLING TEAM             

    4. HEYNS Nils - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH     

    5. OERLEMANS Ruben - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    6. WANTE Melvin - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM          

    7. CORTOOS Jonas - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM      

    8. VRANKEN Wim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    9. PINCKAERS Philippe - TWC Maaslandster-Zuid Limburg        

    10. BRACKE Benjamin - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 21”

    23. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’49”
     

    13/04/2009 - OOSTROZEBEKE (W) - Juniores - 88,8 km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 83

    1. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    2. HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    3. VANDENBUSSCHE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4. VANDEWIELE Frederik - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    5. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6. VINDEVOGHEL Brecht - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    7. BOUVRY Dieter - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    8. OVAERE Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW        

    9. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    10. VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    14. PIETERS Andres uit Grembergen - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
     

    13/04/2009 - WAARSCHOOT (O) - Juniores - 90 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 74

    1. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    2. VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW op 4”

    3. LAUREYNS Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 9”

    4. DE CORTE Axel - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 15”

    5. HAERTJENS David - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    6. LAMMERTYN Foeke - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 18”

    7. SCHRANS Maarten - CYCLINGTEAM OOST-WEST           

    8. NEIRYNCK Kevin - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 21”

    9. DE GREVE Enzo - ISOREX CYCLING TEAM op 25”

    10. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    14. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM     

    27. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’02”        

    30. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    37. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    39. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    44. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    13/04/2009 - WESTKERKE (W) - Juniores - 80 km - 02h00min

    Aantal deelnemers : 73

    1. CALLEBAUT Cedric - ISOREX CYCLING TEAM 

    2. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    3. QUALY Yannick - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE    

    4. VANDEN BUSSCHE Dries - JONGE RENNERS ROESELARE          

    5. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM  

    6. VERDOOLAEGHE Bryan - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE op 10”

    7. DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    8. VAN CAMP Jeroen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB     

    9. SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW      

    10. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM        

    52. COLLET Thomas uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    13-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 13/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Thomas KOP 2009  Das Jeroen 07   Vereecken Nicolas 11
               
    THOMAS ONGENA                          JEROEN DAS               NICOLAS VEREECKEN

    Maandag 13/04/2009 - DWARS DOOR HET HAGELAND - AARSCHOT (VB) - Elites m.c./z.c./Beloften - 169 km - 03h52min

    Aantal deelnemers : 261

    1. OMLOOP Geert - PALMANS-CRAS     

    2. DE SCHROODER Benny - AN POST SEAN KELLY TEAM 

    3. GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO  

    4. DELFOSSE Sébastien - LANDBOUWKREDIET-COLNAGO

    5. VAN VOOREN Steven - AN POST SEAN KELLY TEAM    

    6. ZEN jean - GROUPE GOBERT   

    7. BLUEKENS Jan - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM          

    8. VERBOVEN Sven - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 6”

    9. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 31”

    10. EIJSSEN Yannick - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    64. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM            

    77. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN

    120. MEUL Robby uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    129. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE          

    136. COOMANS Björn uit Willebroek - PALMANS-CRAS

    13/04/2009 - BERLARE (O) - Elite z.c./Beloften - 118 km – 02h40min

    Aantal deelnemers : 96

    1. THOMAS ONGENA uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    2. BRACKE Tony - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 12”

    3. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM     

    4. DE DEYN Jurgen uit Wichelen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT op 42”

    6. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE          

    7. DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE        

    8. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    9. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT          

    10. VERHAEGEN Christophe - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT          

    11. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 1’37”

    12. BAEYENS Bart uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES     

    14. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’43”  

    15. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE    

    21. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’22”  

    26. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    27. DIELEMAN Lieven uit Zele - MD CT TEAM   

     

    13/04/2009 - BOEZINGE - PILKEM (W) - Elite z.c./Beloften - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 57

    1. CLAEYS Kevin - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE         

    2. GELDHOF David - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    3. VANLAERE Kenny - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    4. SIX SEBASTIEN - MULTISPORT LAUWERYS VC CENTER op 23”

    5. KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE 

    6. ROLET Sylvain - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW  

    7. NAESSENS Michael - ROYAL VELO CLUB OTTIGFNIES – LLN op 40”

    8. TOORTELBOOM Frederik - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE    

    9. MOERMAN Detlef - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS       

    10. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

     

    13/04/2009 - BOOM (A) - Elite z.c./Beloften - 119 km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 71

    1. JEROEN DAS uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM           

    2. HERREMANS Kim uit Reet - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 22”

    3. JACOBS Dieter - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.              

    4. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  

    5. VERELST Danny - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 30”

    6. LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT

    7. VAN DEN BROECK David    

    8. JASPERS DAVY                  

    9. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 47”

    10. LE BLON Michel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    16. VERBRUGGEN Nico - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM         

    21. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

    26. VERBURGT Ben uit Hoboken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM       

    27. ILEGEMS Ken uit Rumst - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM   

    36. DE BATIST Jef van St.Anna L.O. - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM 

    38. BOGAERT Sammy uit Meerdonk - FUSION 

    41. TORFS Robby uit Boom - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM          

     

    13/04/2009 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Elite z.c./Beloften - 117 km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 60

    1. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht
    2. Guy Smet uit Kruibeke
    3. Davy De Scheemaeker
    4. Gunter Sterck uit Stekene
    5. Robby De Roos uit Moerbeke
    6. Stijn Gidé uit Waasmunster op 40"
    7. Marc Ryan (NZL) op 1'25"
    8. Kristof DHollander uit Stekene op 1'30"
    9. Gregory Franckaert uit Kallo
    10. Tim Vercauteren uit Belsele op 2'55"
    12. Sander Aper uit Moerbeke
    13. Koen Van de Velde uit Stekene
    14. Sam Christiaens uit St.Gillis
    16. Steven Goossens uit St.Niklaas
    19. Mattias Nys uit Nieuwkerken
    20. Wim De Rudder uit Belsele

    13/04/2009 - RETIE (A) - Elite z.c./Beloften - 116 km - 02h38min

    Aantal deelnemers : 85

    1. LINTEN Tom - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL   

    2. ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    3. VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT     

    4. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT   

    5. VAN DER SANDEN Mathias - SCOTT USA CYCLING TEAM        

    6. VERMEIREN André - MBK TEAM       

    7. DU PRIE Mick - W.V. Eemland

    8. SYDLIK BENJAMIN - RV ENDSPURT 06 WUPPERTAL      

    9. VAN LOOY Roel - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10. SMEYERS Floris - DE JONGE RENNER HOLLAND           

     

    13/04/2009 - SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./Beloften - 120 km - hmin

    Aantal deelnemers : 66

    1. BAUGNIES Jérôme - Josan Mercedes Ternat

    2. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL 

    3. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4. BAETENS Pascal - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN 

    5. VAN CLEEMPUTTE Timmy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    6. NEVENS SVEN - R CUREGHEM SP         

    7. TERWEDUWE Kenny - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8. STIENS Matti - VAN EYCK SPORT          

    9. VAN GOIDSENHOVEN Kurt - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL      

    10. SWINNENS Denis - PREDICTOR          

     

    13/04/2009 - ZWEVEZELE - ZESWEGE (W) - Elite z.c./Beloften - 120 km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 57

    1. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    2. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO op 16”

    3. MAES Jo - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    4. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM     

    5. RAEDT Nielsen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6. PRATTE Philippe - VERANDAS WILLEMS        

    7. DE MEYER Pieter - KSC DENDERSTREEK LABIEKES        

    8. VAN BIERVLIET Mathieu - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 46”

    9. DEMUYNCK Koen - MBK BICYCLE LINE op 2’10”

    10. VANASSCHE Tom - FORONEX - SHANKS VLAANDEREN CT
     

    13/04/2009 - MOORSLEDE - VIERKAVEN (W) – Beloften - 114 km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 55

    1. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

    2. JODTS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW          

    3. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    4. NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 30”

    5. HOORNE Jeroen - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS        

    6. VANDENBUSSCHE Tom - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 47”

    7. SALOMEIN Jarl - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 1’20”

    8. LIGNEEL Brian - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS           

    9. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    10. LAMBERT SIMON - DAVO-LOTTO-DAVITAMON          

     

    13-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!