.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 12/04/2009 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores 2.14 NAT - Rit IC - 130 km - 03h11min

    2° RIT - Aantal deelnemers :

    1. BREYNE Jonathan - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL      

    2. DURANT Joaquim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW   

    3. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 8”

    4. CHAUVIN Benjamin - LA ROCHE SUR YON      

    5. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    6. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    7. LAMBRECHTS Sem - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG             

    8. PIET Sullivan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW         

    9. CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM            

    10. BOISSEAU Florian - LA ROCHE SUR YON       

    24. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    46. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    54. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    158. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM op 6’32” 

     

    12/04/2009 - KUMTICH (VB) - Juniores - 83 km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 58

    1. DEMONCEAU Cédric - PREDICTOR LOTTO VC ARDENNES          

    2. BROERS ERWIN - GWC DE ADELAAR  

    3. PRINZIE Andreas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    4. VANDERLUYDEN Sjoerd - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5. HAOT Maxime - PREDICTOR  

    6. PEELAERS Jeff - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    7. SCHURMANS Nick - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG

    8. VAN CAUWENBERGH Brandon - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM            

    9. KASPER JOERI - ZRTC THEO MIDDELKAMP     

    10. LAFOURTE Anthony - UNION CYCLISTE SERAING op 25”

    16. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
     

    12/04/2009 - TIELT (W) - Juniores - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers : 51

    1. VANDEWIELE Frederik - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2. LAMPAERT Yves - TIELTSE RENNERSCLUB      

    3. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE    

    4. BLIKRA Havard J. - STAVANGER SK - SYKKELGRUPPE   

    5. DEVOLDERE Bram - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6. HAERTJENS David - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    7. MAERTENS Elias - TIELTSE RENNERSCLUB      

    8. LANNOO Jaromir - CT FORCE - WERVIK VZW   

    9. HERVAG Alexander - EIDSVOLL SK – SYKKELGRUPPE op 18”

    10. VANSIELEGHEM Tim - AVIA CYCLING TEAM op 21”

     

    12/04/2009 - 3° HASPENGOUW TOUR - (LB) - Nieuwelingen 2.17 NAT - Rit IC - 73 km - 01h44min

    2° RIT - Aantal deelnemers :

    1. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    2. VAN IERSEL Dennis - TWC PIJNENBURG         

    3. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    4. VAN SPEYBROECK Sam - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5. WELTEN Jan-Willem - JONG NEDERLAND         

    6. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG      

    7. VANDERAERDEN Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN       

    8. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    10. VAN TRIJP Maarten - AVIA CYCLING TEAM   

    19. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW    

    37. PERSOON Robin uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    38. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

    96. VANWIJNSBERGHE Yourick uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
     

    12/04/2009 - DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 57,6 km - 01h30min

    Aantal deelnemers : 70

    1. VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    2. RICKAERT Jonas - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    3. MAES Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 2”

    4. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    5. DE GROOTE Brecht - K.V.C. DEINZE VZW op 6”

    6. BRUNEEL Robin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE   

    7. VANNESTE Wout - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    8. DEPREZ Hannes - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"          

    9. VANDEKERCKHOVE Thibaut - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW           

    10. COOLS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    40. DE BOCK Stijn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM

    12-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 12/04/2009 - VLAANDERENS TWEEDAAGSE DER GAVERSTREEK (W) - Elite 2.12 - Rit Intercl. El.z.c./Beloften 127 km - 03h04min

    2° RIT A - Aantal deelnemers :

    1. MINNE Stijn - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE          

    2. NACHTERGAELE Niels - NEW HEEBRA-LOMBARDEN     

    3. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    4. DEBUSSCHERE Maxim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 14”

    5. DE ZUTTER Kristof - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT     

    6. KAUPAS Vytautas - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM     

    7. FONDARD Romain - LOTTO - BODYSOL             

    8. CLAEYS Kevin - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE            

    9. BLANCHY Michaël - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM     

    10. WIESIAK Mariusz - TEAM NIPPON    

    11. STIEGELIS Sander uit Sluiskil - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT     

    42. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA - ABM       

    47. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

     

    12/04/2009 - VLAANDERENS TWEEDAAGSE DER GAVERSTREEK - TIJDRIT (W) - Elite 2.12 - Rit Intercl. El.z.c./Beloften - 7,7 km

    2° RIT B - Aantal deelnemers : 147

    1. SANDELL Carl-Hendrik - TEAM CYKELCITY.SE in 9’38”

    2. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER op 8”

    3. KUYPERS Nico - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER op 10”

    4. KAUPAS Vytautas - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM op 14”

    5. VANOVERBERGHE Arthur - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM        

    6. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 15”

    7. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.   

    8. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 16”

    9. VAN AGTMAAL Peter - WILTON SNEL-AA DRINK CT op 17”

    10. GRIFFITHS Andrew - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 19”

    12. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 20”         

    13. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 21”

    30. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 31”

    42. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 39”         

    56. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 45”    

    63. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 54”

    70. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK BICYCLE LINE op 57”

    98. STIEGELIS Sander uit Sluiskil - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT op 1’14”

    117. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA – ABM op 1’27”

     

    12/04/2009 - DILSEN (DILSEN-STOKKEM) (LB) - Elite z.c./Beloften - 105 km - 02h25min

    Aantal deelnemers : 103

    1. ROOSEN Jorg - DAVO - LOTTO - DAVITAMON   

    2. DEN ENGELSMAN JOHN - TWC TEMPO         

    3. DEUTCHMANN Jan - RV ZEWEN op 10”

    4. SIEVERS HOLGER - TEAM 3C GRUPPE LAMONTA op 12”

    5. PRÜNTE MARIUS - RSV UNNA 1964 op 30”

    6. PROVENZANO Jordy - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS           

    7. SHIMADA MAKOTO - TWC MAASLAND          

    8. THOME Kevin - ROYAL CYCLISTES PESANT     

    9. VANHOVE David - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM    

    10. BOIVIN GUILLAUME                     

     

    12/04/2009 - ERPE (O) - Elite z.c./Beloften - 108 km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 84

    1. LAEREMANS Bart - VAN EYCK SPORT

    2. MERTENS Wout - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 6”

    3. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE 

    4. WUYTENS Kim - MD CT TEAM           

    5. EECKHOUT Kurt - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 25”

    6. DE COCK Cédric - R. VELO-CLUB OTTIGNIES-LLN         

    7. PREVOST Yannick - VAN EYCK SPORT op 1’03”

    8. DIEPENDAELE Barry - MD CT TEAM op 1’09”

    9. ANNAERT Vincent - MD CT TEAM op 1’16”

    10. VAN DEN HAUTE Tom - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’25”

    12. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’55”

     

    12/04/2009 - KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 75

    1. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    2. VAN IMPE Lode - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST          

    3. DEGAND Thomas - VERANDAS WILLEMS        

    4. VANLUCHENE Stijn - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW op 8”

    5. GALLE Stieven - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’15”

    6. FOUQUET Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    7. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB-PROJOB   

    8. VAN ACKER Nivard - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM   

    9. PANAIOTOV PETAR - NESBAR          

    10. DHAENE Brecht - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE op 2’03”

    11. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 2’18”

    12-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/04/2009

    waod_3
     

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

     

    Zondag 12 April 2009 - ERTVELDE


    Categorie AB: (34 dln)

    1.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    2.Nico Savat (B2)

    3.Geert Ceulemans (B3)

    4.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    5.Vincent Brunel (B4)

    6.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A2) 7.Andy Van Loon (B5) 8.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B6) 9.Thierry Everaert (B7) 10.Rudi Rabout (B8) 11.Maurice Minnaar (A3) 12.Bart Van Kerschaver (A4) 13.Guillaume De Coninck (A5) 14.Jonas De Vlieger (A6) 15.Christophe Mathy (A7) 16.Fabien Savat (B9) 17.Joeri Bultinck (A8) 18.Frederik Ghyselen (B10) 19.Jens Daems (A9) 20.Vincent Evers (B11) 21.Adilson De Koster (B12) 22.Joseph Krispijn (A10) 23.Thomas Heiremans (A11) 24.Bart Jocqué (B13) 25.Kevin Vlaeminck (A12) 26.Tom Acke (A13) 27.Tim Wouters (A14) 28.Andy De Maesschalck (B14) 29.Wim Neyt (B15) 30.Luc Wouters (A15)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Wim Heyndrickx (Vrasene C2)

    3.Peter Mol (C3)

    4.Geert Van Speybroeck (C4)

    5.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. D)

    6.Danny Van Oyen (D2) 7.Franky Van Oyen (Zulte D3) 8.Françus Van Gorp (C5) 9.Patrick Watteny (D4) 10.Dirk Goolaerts (C6) 11.Pascal Van De Velde (Lokeren C7) 12.Frank Suys (Hingene D5) 13.Tom Dossche (C8) 14.Henny De Bouver (C9) 15.Ivan Coudyzer (D6) 16.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 17.Mark Brijssinckx (D8) 18.Eric Slock (C10) 19.Patrick Nauwelaerts (C11) 20.Mark De Ben (C12) 21.Noel Timmermans (C13)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Maurice Van Speybroeck (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Peter De Ghein (E3)

    5.Jozef Deneef (+2)

    6.Jo Montforts (E4) 7.Patrick Bekaert (E5) 8.Tony Baudonck (+3) 9.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E6) 10.William Vyncke (E7) 11.Richard Vermeersch (+4) 12.Philippe Lacquet (E8) 13.Franky De Pauw (E9) 14.Marc Van Ryssel (E10) 15.Pedro Pollefliet (E11) 16.Erwin D'Hondt (E12) 17.Willy De Sutter (E13) 18.Alain Goossens (E14) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +5) 20.Emiel Slock (+6) 21.Siegfried Van Overberghe (E15)

    Categorie F1:

    1.KAREL ANDRIES (Schoten)

    2.Paul Hunninck

    3.Patrick De Backer

    4.François Coppers

    5.Kris Van Honsté

    6.Philemond Delgouffe 7.Adri Van Loon 8.Peter Peleman 9.William Govaert (Waasmunster) 10.Louis Moens 11.Guy Dhaese 12.Peter Van Kerckhove 13.Lieven Lanckriet

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik)

    2.Ludo Opdebeek

    3.José Dezegher

    4.Theo Coudyzer

    5.Eric Roels

    6.Rudiger Savat 7.Roland Van Imschoot 8.Paul D'hoey 9.Marinus Lockefeir 10.Freddy Arijs 11.Martien Van Hoogstraten 12.Jean-Pierre Meulenyzer

    Categorie G:

    1.Willy Roels (Wetteren)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Julien Vyvey

    4.Arnold De Muynck

    5.Mathieu Mercken

    6.André Wouters 7.Freddy De Blick (Beveren) 8.Robert Robijns 9.Roger Verschraegen (Lochristi) 10.Henri De Saedeleir 11.Hervé Verstuyft 12.Anton Van Poecke 13.Etienne Van Hecke 14.Erik Vandersteen 15.Pascal Cornand 16.Alois Torfs 17.Jaak Cocquyt 18.Luc Van Robbroeck 19.Freddy Stevens 20.Gérard Raes

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Raf Luyckx

    3.Bernard Van Thuyne

    4.Leo De Jong

    5.Donné Neckebroeck

    6.Ortaire Stevens 7.Daniel Cornu 8.Guus Schuller 9.René Colman (St.Niklaas) 10.René Van Reeth 11.Jef Verheyen 12.Huub Konings 13.Marcel Meeuwes 14.Leopold Van Havermaet 15.Daniël Jooris 16.Willy Vereecken 17.Edward Battersby 18.Urbain D'Hondt 19.David Watson 20.Paul D'herde 21.Jozef Lambrechts

    12-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    11-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Geerinck Jens KOP 2009

    Zaterdag 11/04/2009 - BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 46

    1. GEERINCK Jens uit Grembergen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    2. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN – KONTICH op 2”

    3. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM 

    4. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 7”

    5. VAN HEMELEN Lode - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    6. DE WAEL Aaron uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 31”

    7. LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    8. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    9. HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    10. VAN STEERTEGHEM Michiel uit Nieuwkerken - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    12. LAUREYS Sven uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    13. VAN DAM Tom uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.        

    18. CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM 

    22. VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    25. ROOMS Claudio uit Puurs - RUDYCO CYCLING TEAM

    29. DEBOU Alexander uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
     

    11/04/2009 - ERONDEGEM (O) - Nieuwelingen - 54 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 63

    1. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM  

    2. VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN         

    3. COOLS Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    4. DE KETELE Robin - ISOREX CYCLING TEAM     

    5. VANDAELE Michael - K.V.C. DEINZE VZW         

    6. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE op 46”

    7. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 50”

    8. SLEEUWAGEN Robin - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    9. HENDRICKX Alexander - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM

    10. LIMPENS Gianni - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN


    11/04/2009 - GELUWE (W) - Nieuwelingen - 57 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 87

    1. MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE          

    2. D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’35”

    3. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE      

    4. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE          

    5. LOWE SAMUEL                  

    6. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE       

    7. DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    8. VERWEE Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    9. GERMYNS Jonathan            -          

    10. DHONDT Vital - JONGE RENNERS ROESELARE   


    11/04/2009 - NEERPELT (LB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h27min

    Aantal deelnemers: 67

    1. NOTTEBOHM KIM-SIMON - RV DIANA OBERBURCH      

    2. VAN ROOY Kenneth - WSC HAND IN HAND BAAL          

    3. GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’30”

    4. THEUNISSEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5. LETEN Wouter - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    6. KOOIJMAN Jaap - WCL BERGKLIMMERS         

    7. VAN DINGENEN Sander - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    8. KEMPEN Marijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    9. HOOL Glenn - WC Midden Limburg   

    10. VAN GESTEL Dries - WSC HAND IN HAND BAAL          


    11/04/2009 - STEENOKKERZEEL (B) - Nieuwelingen - 57 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: 53

    1. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    2. JULIUS JAYDE - LOTTO OLYMPIA TIENEN           

    3. PAULUS Benoît - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL op 27”

    4. DE GROEF Felix - LOTTO OLYMPIA TIENEN     

    5. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW   

    6. MICHIELS Killian - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    7. FERY Adrien - UNION CYCLISTE SERAING         

    8. MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL     

    9. POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL         

    10. SPRANGERS BRAM - WVDE JONGERENNER  

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN V.W.F. RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    vwf

    Proficiat aan LUCIEN VAN GOETHEM met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    ZATERDAG 11 APRIL – BAASRODE
     
     


    A-reeks
    1 Van Uffel Tom
    2 Peirsman Davy (Temse)
    3 Lison Bjorn
    4 De Maeseneer Steve
    5 De Wolf Glenn (Hamme)
    6 Annendijck Andy 7 De Paepe Jimmy 8 Van Gucht Christophe 9 Vermassen Peter 10 Van De Keer Kevin

    B-reeks
    1 Van Der Vurst Ronny
    2 De Beer Tom (Moerzeke)
    3 Hiel Emmanuel
    4 De Bondt Dirk
    5 De Marteleire Kenny
    6 Van Hove Dirk 7 Thomas Rudy 8 De Schepper Nico 9 De Wolf Pascal 10 Stijlemans Patrick

    C-reeks
    1 Van Renterghem Patrick
    2 Rens Marc
    3 Van Steenberghe Gilbert
    4 Proost Herman
    5 Turcksin Dominique
    6 De Tant Wout 7 Van Herreweghe Willy 8 De Croock John 9 Buggenhout Alain 10 Maveau Jean-Paul
               
    D -reeks
    1 Van Nuffel Norbert
    2 Luyten Felix
    3 Maes Jos
    4 De Winter Bart
    5 De Meyer Dirk
    6 Poelmans Marcel 7 Turcksin Stephan 8 De Velder Eddy 9 Claeys Jean-Pierre 10 Schockaert Kris

    E-reeks
    1 LUCIEN VAN GOETHEM uit Stekene
    2 Van Den Borre Herman
    en Cobbaut Eddy
    4 Vandermeulen Jos
    5 D'Haeseleer Luc
    6 Blommaert Dirk 7 Vandermosten Charles 8 Ribbens Luc 9 Koek Ronny 10 Colpaert Marc

    F-reeks
    1 De Maeyer Jos
    2 Vandenhauwe Etienne
    3 Saelens Clement
    4 Geldhof Julien
    5 Volckaerts Alfons
    6 Matthijssens Bernard 7 Syvertsen André (Stekene) 8 Van Isterdael Neron 9 Verheyden Theo 10 Saerens Jozef

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 11/04/2009 - STASEGEM - HARELBEKE (W) - Juniores - 84 km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 65

    1. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    2. VAN GOETHEM Brian - AVIA CYCLING TEAM op 5”

    3. VANDENBUSSCHE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    4. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - THOMPSON CYCLING TEAM op 1’29”

    5. GOUEL Valentin - Armentieres        

    6. VAN HEUVERSWIJN QYENTIN - SPRINT2000 

    7. ALGOET Andro - CT FORCE - WERVIK VZW op 1’32”

    8. NAESSENS Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    9. CLAUWAERT Gilles - CT FORCE - WERVIK VZW op 2’21”

    10. BUYSSE Lennert - THOMPSON CYCLING TEAM          

    44. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 4’11”


    11/04/2009 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Juniores - 80 km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 121

    1. VAN BULCK Pieter - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH       

    2. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    3. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND        

    4. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 4”

    5. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM            

    6. SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    7. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    8. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 10”

    9. MARTENS TRISTON - WV SCHIJNDEL 

    10. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    14. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

    16. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    16. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    31. SEELDRAEYERS Tom uit - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN     

    33. VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.              

    34. VAN REGENMORTEL Thiemen uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    37. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND             

    38. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - THOMPSON CYCLING TEAM       

    47. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    55. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

          

    11/04/2009 - VLADSLO (W) - Juniores - 76,5 km - 02h33min

    Aantal deelnemers : 62

    1. CASIER Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. HERVAG ALEXANDER - EIDSVOLL    

    3. GIESBERTS Steven - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    4. VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW          

    5. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    6. BAERT Jasper - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    7. VANDEN BUSSCHE Dries - JONGE RENNERS ROESELARE          

    8. CALLEBAUT Cedric - ISOREX CYCLING TEAM 

    9. BOWATER Perry                

    10. WORMSEN Kristoffer - Eidsvoll SK   

     

    11/04/2009 - WAMBEEK TERNAT (VB) - Juniores - 77 km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 103

    1. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. DE ROOZE Niels - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    3. VAN DER LIJKE NICK - UWTC DE VOLHARDING

    4. DE GREEF ROBERT - TWC TEMPO VELDHOVEN           

    5. SCHILS DOMINIQUE - LOTTO OLYMPIA TEAM

    6. DE CORTE Axel - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW

    7. DEWORTELAER SERGE - PREDICTOR-LOTTO VC ARDENNES     

    8. POELMAN Laurens - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW 

    9. HOFMAN Joeri - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    10. DE MESMAEKER Kevin - ISOREX CYCLING TEAM      

     

    11/04/2009 - 3° HASPENGOUW TOUR (LB) - Nieuwelingen NAT - Rit IC - 72 km - 01h47min

    1° RIT - Aantal deelnemers :

    1. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    2. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    3. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAING       

    4. CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    5. VLIEGEN Loïc - UNION CYCLISTE SERAING       

    6. SCHILDERMANS Tom - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    7. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI        

    8. VENNEMAN Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 5”

    9. CUYKEN Stephen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW            

    10. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    67. PERSOON Robin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.         

    95. VANWIJNSBERGHE Yourick - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4’45”

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy Jan SNEL 1

    Zaterdag 11/04/2009 - RONDE VAN VLAANDEREN OUDENAARDE (O) - Men Elite 1.2 UCI - Nat.Cup UCI - 172 km - 03h28min

    Aantal deelnemers : 148

    1. COMMEYNE Davy - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW

    2. KAUPAS Vytautas - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM      

    3. POLAZZI Fabio - LOTTO - BODYSOL   

    4. KUYPERS Nico - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER      

    5. DE DECKER Bjorn - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM op 3”

    6. MAENE Kevin - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE   

    7. BORRY Kim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNSTER op 6”

    8. BLANCHY Michaël - REVOR-JARTAZI CYCLINGTEAM op 33”

    9. STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT     

    10. FONDARD Romain - LOTTO - BODYSOL          

    15. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    24. METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - MBK BICYCLE LINE    

    45. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

    51. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    55. DE VRIESE Stijn uit Zele - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE     

    83. CORDEEL Sander uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.  

    96. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 9’45”

    98. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 10’40”

    122. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - YAWADOO - COLBA – ABM op 14’27” 

    127. STIEGELIS Sander uit Sluiskil - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST-CT   

     

    11/04/2009 - VLAANDERENS TWEEDAAGSE DER GAVERSTREEK (W) - Elite 2.12 - Rit Intercl. El.z.c./Beloften - 146 km - 04h22min

    1° RIT - Aantal deelnemers :

    1. GHYSELINCK Jan - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    2. GULDHAMMER Rasmus - TEAM CAPINORDIC op 51”

    3. DEGENKOLB John - THÜRINGER ENERGIE TEAM           

    4. FURDI Blaz SAVA  

    5. VANMARCKE Sep - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT   

    6. HACECKY Vojtech - MIXED TEAM op 54”

    7. PAIANI Jean Lou - FRANCE op 1’30”

    8. VERMOTE Julien - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW   

    9. VAN ZANDBEEK Ronan - VAN VLIET EBH ELSHOF        

    10. KIRSTOFF Alexander - NORWAY op 1’50”

     

    11/04/2009 - TORHOUT (W) - Elite z.c./Beloften - 115,2 km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 122

    1. GUY SMET uit Kruibeke - PWC JAN SNEL        

    2. R. MEIJER Ronald - LRTV SWIFT       

    3. VAN LAKERVELD Erik - LRTV SWIFT 

    4. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM          

    5. DE MEYER Pieter - KSC DENDERSTREEK LABIEKES           

    6. CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 28”

    7. DEREEPER Kristof - CYCLING TEAM LUTHO     

    8. EIDSHEIM Edgar - NESSET CK - SYKKELGRUPPE           

    9. LOUIS Anthony - EC RAISMES PETIT FORE       

    10. VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO           

     

    11/04/2009 - WEVELGEM-WIJNBERG (W) - Elite z.c./Beloften - 119 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 108

    1. VERVERKEN Gerdy - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM 

    2. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM 

    3. ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM     

    4. ORAS ALLAN - RIETUM BANK op 2”

    5. IGLINSKIY VALENTIN - TRADE TEAM 

    6. VAN HOECKE Justin - VERANDAS WILLEMS     

    7. IZOTOV VADIM - TRADE TEAM              

    8. VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    9. WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS       

    10. VERMEIREN André - MBK TEAM        

    16. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    26. CLEMENT Pieter uit Zele - VAN EYCK SPORT

    27. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM         

    32. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        

    37. GIDÉ Stijn uit Waasmunster - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    45. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
     

    11/04/2009 - HOOGLEDE (W) – Beloften - 105 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 114

    1. RAEDT Nielsen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2. BULTYNCK Kenneth - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op

    3. SERRY Pieter - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE          

    4. DE WITTE Jonathan - VC HAUT PAYS

    5. VANHIE Matthias - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM        

    6. DECLERCQ Tim - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS         

    7. HOORNE Jeroen - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS        

    8. MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    9. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op

    16. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 1’00”          

    20. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
     

    11/04/2009 - WESTKERKE (W) - Dames Elite - 92,5 km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 94

    1. DUFOER Sjoukje - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM    

    2. DE VUYST Sofie - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    3. VERBEEK KAREN - GKV       

    4. LANSSENS Lien - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM          

    5. VERSTRAETE Evi - ROESELARE KOERST VZW  

    6. SCHOONBAERT Kim - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM   

    7. DELFOSSE Catherine - LOTTO-BELISOL LADIESTEAM 

    8. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN   

    9. BUYL Kimberly - VAN EYCK SPORT    

    10. DEBBOUDT Sylvia - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    15. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    16. VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK     

    19. NOBUS ANJA uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM          

    25. DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN     

    31. LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

     

    11/04/2009 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores NAT - Rit IC - 119 km - 02h39min

    1° RIT - Aantal deelnemers :

    1. CHAUVIN Benjamin - LA ROCHE SUR YON      

    2. VANBRABANT Yannick - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW 

    3. STUYVEN Jasper - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW          

    4. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    5. LAMBRECHTS Sem - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG          

    6. HOFLAND Moreno - WILLEBRORD WIL VOORUIT          

    7. WELTEN Kay - TWC PIJNENBURG       

    8. PROVOST Stijn - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW          

    9. VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING       

    10. PIET Sullivan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW       

    29. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    31. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    74. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM      

    91. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

    133. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’12”

     

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN W.A.O.D.RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/04/2009

    waod_3


    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

     

    Zaterdag 11 April 2009 - ERTVELDE

                                       

    Categorie AB: (59 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. A)

    2.Dries Echelpoels (Hoevenen, winnaar cat. B)

    3.Bart Verhasselt (A2)

    4.Gino De Weirdt (B2)

    5.Vincent Brunel (B3)

    6.Alexander Govaert (A3) 7.Bart Neirynck (B4) 8.James Fruytier (Moerbeke A4) 9.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A5) 10.Kristof Van de Putte (A6) 11.Paul Rooseparck (A7) 12.Thierry Everaert (B5) 13.Steven Martens (A8) 14.Christophe Smits (A9) 15.Angelo Saman (B6) 16.Dries De Smet (A10) 17.Kristof Dhondt (B7) 18.Olivier Vaerewyck (B8) 19.Patrick De Roos (Moerbeke B9) 20.Joachim Neyt (A11) 21.Danny Schaut (B10) 22.Koen Lameire (B11) 23.Jan Van Den Straeten (B12) 24.Mattias Nijs (Nieuwkerken A12) 25.Peter De Maere (Waasmunster B13) 26.Karel Warnier (B14) 27.Kris Herremans (A13) 28.David De Swert (B15) 29.James Goossens (A14) 30.Jonas Pfaff (Beveren A15)

    Categorie CD:

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. D)

    2.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    3.Philippe Hotome (C2)

    4.Walter De Veerman (Lochristi C3)

    5.Filip Vereecke (C4)

    6.Piet Hereijgers (C5) 7.Peter Kerckaert (D2) 8.Luc Puimege (C6) 9.Pascal Van De Velde (Lokeren C7) 10.Ivan Wulffaert (D3) 11.Arie De Moor (C8) 12.Rudi Saelens (C9) 13.Kurt Victor (C10) 14.Danny Van Oyen (D4) 15.Willy Den Haese (C11) 16.Didier De Lannoy (C12) 17.Franky De Tremerie (C13) 18.Marc Goossens (D5) 19.Jacky Van Welden (C14) 20.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 21.Filip Claeys (C15) 22.Keny Wille (Kieldrecht D7) 23.Nico De Weirdt (Deinze C16) 24.Walter Deschroodere (D8) 25.Dirk Goossens (C17) 26.Steven Landuyt (D9) 27.Tommy Heyse (D10) 28.Rudi Van Sevenant (D11) 29.Franky De Greve (C18) 30.Freddy Dhooghe (C21)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Ronny Cosijn (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Joseph Claessens (E3)

    5.Jo Montforts (E4)

    6.Jozef Deneef (+2) 7.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E5) 8.Tony Baudonck (+3) 9.Peter Annaert (E6) 10.Erwin D'Hondt (E7) 11.Patrick Buyens (E8) 12.Niet Ingevuld (E9) 13.Rob Ocraft (E10) 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +4) 15.Patrick Bekaert (E11) 16.Maurice Van Speybroeck (E12) 17.Philippe Lacquet (E13) 18.Eddy Iterbeke (+5) 19.Marc Van Ryssel (E14) 20.Alain Goossens (E15) 21.Pedro Pollefliet (E16) 22.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E17) 23.Luc Van de Walle (E18) 24.Emmanuël De Loor (E19) 25.Peter De Ghein (E20) 26.Frederik Blervacq (E21) 27.Nico Claes (E22) 28.Jo Scholten (E23) 29.Tony Reniers (E24) 30.Emiel Slock (+6)

    Categorie F1:

    1.Jos Lissens (Leerbeek)

    2.Jozef Vermeylen

    3.Roland Boulard

    4.Helmuth Tas

    5.Karel Andries (Schoten)

    6.Paul Hunninck 7.Alfons Van Raemdonck (Beveren) 8.François Coppers 9.Eddie Van Leirberghe 10.José Hoebeke 11.Jozef De Naeghel 12.Marc Dhanijns 13.Daniel Hauttekeete 14.Wim Van Den Heuvel 15.Louis Moens 16.Luc Cocquyt 17.Kris Van Honsté 18.Jan Van Wezenbeeck 19.Dirk Caeckebeke 20.Freddy Cornette 21.Philemond Delgouffe 22.Adri Van Loon 23.Luc Verkinderen 24.Gerrit De Vriese 25.Johan De Smet 26.Guy Dhaese

    Categorie F2:

    1.Ad Montforts (Maaseik)

    2.Luc Snels

    3.José Dezegher

    4.Theo Coudyzer

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Karel Heirbaut (Belsele) 7.Albert Huysmans 8.Ludo Opdebeek 9.Roger Den Tijn 10.Kees Sebrechts 11.Willy Stevens 12.Rudiger Savat 13.Eric De Wilde 14.Noel Rogge 15.Cees Van Rijsbergen 16.Roland Van Imschoot 17.Jos Vergult 18.Henk Bolle 19.Marinus Lockefeir 20.Kurt Wille 21.Eric Stevens 22.Patrick Elegheer 23.Christiaan Michiels 24.Marc Vrolijk (Verrebroek)

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Julien Vyvey

    5.Piet Achten

    6.Firmin De Zutter 7.Roger Verschraegen (Lochristi) 8.Werner Wittock 9.Erik Vandersteen 10.Willy Roels 11.Arnold De Muynck 12.Freddy De Blick (Beveren) 13.Anton Van Poecke 14.Luc Van Robbroeck 15.Pascal Cornand 16.Roger De Breuker 17.André Bogaert 18.Robert Robijns 19.Freddy Vervenne 20.Christian Vandevoorde 21.Hervé Verstuyft 22.Frans Timmers 23.Etienne Van Hecke 24.Freddy Brusseel 25.Lucien Schollaert

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Rien De Jong

    4.Jozef Geerts

    5.Leo De Jong

    6.Daniel Cornu 7.René Colman (St.Niklaas) 8.Raf Luyckx 9.Karel Alen 10.Bernard Van Thuyne 11.Noel De Muynck 12.Adriaan Van den Kinschot 13.Jan Van Boxtel 14.Clement De Smedt 15.René Van Reeth 16.André Vlayen 17.Willy Vereecken 18.Georges Michiels 19.Leon Vervaet 20.Donné Neckebroeck 21.Leopold Van Havermaet 22.Jef Verheyen 23.Edward Battersby 24.Paul De Geynst 25.William Anthuenis 26.Guus Schuller 27.Jacques Blomme 28.Paul D'herde 29.Urbain D'Hondt 30.Roland De Clercq

    11-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    10-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 10/04/2009 - HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./Beloften - 110 km - 02h23min

    Aantal deelnemers : 234

    1. BARZILAIJ RONALD - WESTLAND WIL VOORUIT           

    2. ENNEKENS STIJN - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    3. STEELS STIJN uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    4. NIEUWDORP NICK - THEO MIDDELKAMP

    5. KUIJVENHOVEN MARCO - WESTLAND WIL VOORUIT

    6. VAN LOMMEL CEDRIC uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7. BLUEKENS JAN - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    8. BIERMANS GREGORY - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT
    9. VERBOVEN BERT - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10. VANDERAERDEN MICHAËL - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    12. HERREMANS KIM uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    18. COOMANS BJÖRN uit Willebroek - PALMANS-CRAS op 24”

    28. PENNE FREDERIK - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    41. DE SCHOESITTER STEVEN uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    10/04/2009 - STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) - Juniores - Rit IC. – 5 km

    PROLOOGTIJDRIT

    Aantal deelnemers : 186

    1. LEIBOVITZ Adam - USA National Team USA in 6’21”66

    2. PERRET Joseph - GLENDENE CC/BIKE TRAX (GBR) in 6’24”08

    3. VAN BAARLE Dylan - RESTORE CYCLING NED in 6’24”82

    4. SMITH James - SCOTLAND NATIONAL TEAM GBR in 6’27

    5. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM BEL in 6’27”63

    6. WAEYTENS Zico  - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZ BEL in 6’27”80

    7. RATHE Jacob - USA National Team USA in 6’28”89

    8. HOFLAND Moreno - WWV VACANSOLEIL (NL) NED in 6’31”52

    9. CHAUVIN Benjamin - LA ROCHE SUR YON FRA in 6’34”18

    10. SMIT Ricky - RESTORE CYCLING NED in 6’34”26

    26. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - AVIA CYCLING TEAM BEL in 6’44”45

    37. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW BEL in 6’48”09

    45. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW BEL in 6’49”73

    92. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. BEL in 7’01”67

    112. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZ BEL in 7’08“90

    10-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 09/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Donderdag 09/04/2009 - BELLEGEM (W) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 99

    1. WIESIAK MAURIUSZ - TEAM NIPPO

    2. WILLEMS MARIO - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3. VENS QUINCY - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM

    4. GELDHOF DAVID - WIELERCLUB MARKE CLOCHET SYSTEMS VZW

    5. ABOM HENRIK - BORAS CA

    6. ROOS RONALD - WIELERVERENIGING XEROGRAFIA HOOGSTRATEN

    7. VANHIE MATTHIAS - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    8. HIROSE SATOSHI - TEAM NIPPO

    9. VAN BIERVLIET MATHIEU - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 40”

    10. ORAS ALLAN - RIETUM BANK

    12. DAS JEROEN uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    33. APER SANDER uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’05”

    45. VAN DER STOCK DIETER uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    50. DE LANDTSHEER STEVEN uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT


    09-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    08-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 08/04/2009 - GENT - WEVELGEM (W) - Pro Tour - 05h00min

    Aantal deelnemers : 186

    1 BOASSON HAGEN Edvald - TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD

    2 KUSCHYNSKI Aleksandr - LIQ LIQUIGAS

    3 GOSS Matthew Harley - TEAM SAXO BANK op 53”

    4 HAYMAN Mathew - RABOBANK

    5 KLIER Andreas - CERVELO TEST TEAM op 57”

    6 FERNANDEZ Koldo - EUSKALTEL - EUSKADI op 1’49”

    7 BURGHARDT Marcus - TEAM COLUMBIA - HIGH ROAD op 2’14”

    8 LEEZER Thomas - RABOBANK

    9 QUINZIATO Manuel - LIQUIGAS

    10 HUNT Jeremy - CERVELO TEST TEAM

    43 STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR op 11’35”
     

    08/04/2009 - BREDENE (W) - Elite z.c./Beloften - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 73

    1. VANDROMME WERNER - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE             

    2. DEREEPER KRISTOF - CYCLING TEAM LUTHO op 4”

    3. SMET GUY uit Kruibeke - PWC JAN SNEL op 20”

    4. KUYPERS BART - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    5. FRANCOIS JURGEN - PALMANS-CRAS

    6. TOORTELBOOM FREDERIK - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE

    7. VANLAERE KENNY - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8. CLAUWAERT JOERI - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS

    9. DUPONT TIMOTHY - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    10. MAENE KEVIN - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE

    16. DE BOSSCHER KOEN uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 3’26“

    22. VAN MINGEROET JARNO uit Berlare - YAWADOO - COLBA - ABM

     

    08/04/2009 - HERNE (VB) - Elite z.c./Beloften - 118 km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 198

    1. GAWLIK ADAM - MULT LAUW VC CENTRE         

    2. SANDELL CARL HENDRIK

    3. ZHIYENTAYEV ROMAN - TRADE TEAM

    4. GRUZDEV DMITRIY - TRADE TEAM

    5. ICKX MARIO - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST

    6. WILLEMS TOM - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE

    7. WIELANDT SVEN uit Beveren - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST

    8. BELLEN WESLEY - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9. PIETERS SIBRECHT - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10. ABOM HENRIK - BORAS CA

    13. ONGENA THOMAS uit Berlare - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM

    39. STIEGELIS SANDER uit Sluiskil - JOSAN MERCEDES CYCLING TEAM
     

    08/04/2009 - WEVELGEM (W) - Elite z.c./Beloften - 01h49min

    Aantal deelnemers : 51

    1. MAES JO - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE      

    2. VYTAUTAS KAUPAS - REVOR-JARTAZI

    3. WIESIAK MAURIUSZ - TEAM NIPPO op 29”

    4. ROOS RONALD - WIELERVERENIGING XEROGRAFIA HOOGSTRATEN op 41”

    5. THYS STEVEN uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 43”

    6. DECLERCQ THIERRY - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 1’07”

    7. VAN SPEYBROEK BART - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8. SANO JYUNYA - TEAM NIPPO

    9. SCHOONACKER JEHUDI - SUNWEB-PROJOB

    10. VERMOOTE GEERT - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’14“

    28. DE LANDTSHEER STEVEN uit Kalken - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 4’15”


    08/04/2009 - NANDRIN - Juniores - 73 km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 50

    1. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z    

    2. KRUGER André - VEREIN op 37”

    3. Guillaume - TEAM VERANDAS WILLEM op 1’34”

    4. FORGET Gabriel - TEAM VERANDAS WILLEM op 1’36”

    5. DEMONCEAU Cédric - PREDICTOR-LOTTO-VC A           op 2’22”

    6. BARATTO Jonathan - PREDICTOR-LOTTO-VC A

    7. DE LANDTSHEER Nick - KON. W.C. STEEDS VOO op 5’16”

    8. SLINGERS Kristof - CYCLING TEAM CRABBE op 5’53”

    9. VAN DE MIEROOP Sam - KON. W.C. STEEDS VOO        

    10. KOPS Twan - TWC TEMPO


    08/04/2009 - NECHIN - Juniores - 102,2 km - 02h29min

    Aantal deelnemers : 72

    1 Arne Casier

    2 Jonas De Vylder uit Desteldonk op 20"

    3 Jens Vandenbussche

    4 Rutger Roelandts

    5 Lucas De Vos

    6 Thomas Crombez

    7 Niels De Rooze

    8 Quentin Van Heuverswijn

    9 Niels Lievens

    10 Jonas Ovaere


    08/04/2009 - ORROIR - Nieuwelingen - 60,9 km - 01h41min

    Aantal deelnemers : 53

    1. Paco Ghistelinck

    2. Laurent Delfosse op 2”

    3. Florian Senesael op 25”

    4. Thomas Raeymaekers op 1’20”

    5. Florent Carette 3’05”

    6. Joren Touquet

    7. Louis Convens op 3’49”

    8. Charles Etienne Lambert op 4’30”

    9. Dylan Kowalski (Pol) op 4’49”

    10. Cedric Vanhoutteghem op 5’31”


    08/04/2009 - NANDRIN - Nieuwelingen - 52 km - 01h15min

    Aantal deelnemers : 38

    1. VALLEE Boris - UNION CYCLISTE SERAI             

    2. VLIEGEN Loïc - UNION CYCLISTE SERAI op 4” 

    3. KERF Jérôme - UNION CYCLISTE SERAI op 10”

    4. DE BIE Mike - KON. BALEN B.C. V.Z

    5. VERGAERDE Otto - BODYSOL- LOTTO CYCL op 1’20”

    6. VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLERO  

    7. PAULUS Benoît - SPRINT 2000 CHARLERO op 3’15”     

    8. GAUTHIER Germain - TEAM VERANDAS WILLEM           

    9. BERTRAND Antoine - SPORTCLUB VELOCIPEDI             

    10. CARNEVALI Jean-Albert - TEAM VERANDAS WILLEM op 4’45”

    08-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 07/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!


    Dinsdag
    07/04/2009 - BAILLEUL - Elite z.c. & Beloften - 101 km - 02h27min

    Aantal deelnemers : 70

    1 Henrik Abom (Zwe)

    2 Romain Fondard (Fra)

    3 Sébastien Six

    4 Grégory De Munster

    5 David Geldhof

    6 Fabrice Debrabant (Fra)

    7 Sylvain Rolet

    8 Goswin Laplasse

    9 Stijn Vanluchene op 57”

    10 Tony Bracke op 1'10”


    07/04/2009 - MOERE (W) - Nieuwelingen - 48 km - 01h17min

    Aantal deelnemers : 60

    1. VAN GOETHEM ROBIN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. VANDAELE GREGORY - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’00“

    3. BORRA JULES - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4. PRIEM WHYTIC - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5. VAN SPEYBROECK SAM - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6. PYFFEROEN MIEL - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7. CLARYSSE DIEGO - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    8. COLLE LAURENS - AVIA CYCLING TEAM op 2’56”

    9. SINNAEVE ARNO - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    10. LOWE SAMUEL

     

    07/04/2009 – OOSTMALLE (A) - PK IND.TIJDRIJDEN ALLE CATEGORIEËN

    Clubkampioenschap

    Elite z.c. - 26 Km – 13 deelnemers

    1. ICKX Mario - JOSAN ISOREX MERCEDES BENZ AALST in 29’14”

    2. CROKET Lars uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1”

    3. ENNEKENS Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM – PRORACE op 20”

    4. DINGEMANS Jeroen - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 21”

    5. DAS Jeroen uit Kalmthout -  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 35”

    6. VERMEIREN André - MBK TEAM op 48”

    7. PATTYN Karel - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME op 49”

    8. BASTENS Stijn - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE op 1’25”

    9. VERLINDEN Sven - MBK TEAM op 1’49”

    10. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 2’21”


    Beloften – 26 Km – 22 deelnemers

    1. NOOYTENS Sven - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW in 28’55”

    2. VAN DER AERSCHOT Steven - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 29”

    3. VANROY Glenn - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 31”

    4. VAN DYCK Kevin - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE op 59”

    5. BEYENS Jef - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’06”

    6. VERNIERS Jeroen - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’17”

    7. MEERSMANS Bjorn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 1’21”

    8. VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’38”

    9. BROECKX Stig - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’39”

    10. VERWAEST Kevin - WC SOENENS-YAWADOO - GERMOND INGELMUNS op 1’42”

    14. VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3’01”

    18. VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4’58”


    Junioren – 13 Km - 51 deelnemers

    1. DE JONGHE Kevin - AVIA CYCLING TEAM in 14’07”

    2. RAEYMAEKERS Mattias - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 18”

    3. GIESBERTS Steven - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 32”

    4. GIESBERTS Jeroen - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 36”

    5. VAN MEIRHAEGHE Jef - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 43”

    6. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 46”

    7. VAN HEMELEN Philip - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 57”

    8. PEELAERS Jeff - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 1’01”

    9. VAN CALSTER Gianni - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’15”

    10. SWINNEN Stef - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE op 1’16”

    13. DRUYTS Gerry uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’23”

    20. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM op 1’37”


    Nieuwelingen - 13 Km – 48 deelnemers

    1. RAEYMAEKERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W. in 15’03”

    2. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM op 1”

    3. GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2”

    4. MERTENS Tom - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 41”

    5. LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 44”

    6. VERTOMMEN Jeff - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 50”

    7. JASPERS Dylan - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 52”

    8. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH op 57”

    9. VAN LEEMPUT Kim - AVIA CYCLING TEAM op 58”

    10. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’14”


    Amateurs & Master A & Master B – 13 Km – 8 deelnemers

    1. BUTS Eddy - ATLETIEK HULSHOUT ARB SPORT VZW in 14’59”   

    2. VAN LOOVEREN Werner - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 52”

    3. CUYLITS Gunther - KEUKENRENOVATIE TEAM DEURNE VZW op 1’10”


    Dames Elites - 13 Km – 4 deelnemers

    1. DRUYTS Kelly - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON in 16’13”

    2. VERMEIREN Kim - MBK TEAM op 33”

    3. VAN CAMP Ines - VZW DYNATEK CYCLING TEAM op 2’07”

    4. LIEKENS Sarah - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 2’45”


    Dames Juniores + Nieuwelingen – 13 Km – 11 deelnemers

    1. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM in 17’17”

    2. LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL op 13”

    3. VAN DER VELDEN Dorien - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 33”

    4. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH op 49”

    5. ROELEN Evy - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 58”

    6. BAL Jannis - AFDELING ANTWERPEN - WBV op 1’01”

    7. DRUYTS Jessy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’02”

    8. GEERINCKX Jasmien - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’26”

    9. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM op 2’10”

    10. COMMISSARIS Caren - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 3’18”




    07-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny


    06-04-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/04/2009

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 06/04/2009 - GP DOTTIGNIES - Dames Elite - 126,41 km - 03h24min

    Aantal deelnemers :

    1. Sarah Düster (Dui)

    2. Trixi Worrack (Dui) op 38''

    3. Chantal Blaak (Ned)

    4. Kirsten Wild (Ned) op 02'01”

    5. Rachelle Gilmore (Aus)

    6. Martine Bras (Ned)

    7. Emma Johansson (Zwe)

    8. Julia Martisova (Rus)

    9. Pascale Jeuland (Fra)

    10. Sophie Creux (Fra)

    06-04-2009 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!