Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met 1° Seizoenszege bij de Amateurs & Masters !!! Proficiat aan LAURENS POELMAN als clubkampioen bij de Juniores bij KSV Deerlijk !!!
Laurens Poelman Walter De Veerman
Zondag 22/02/2009 - STRIJPEN (O) Clubkampioenschap - 100 km
Elite z/c + Beloften - 02h43min
Aantal deelnemers : 58
1. DE CLERCQ Bart - DAVO - LOTTO - DAVITAMON
2. CLAEYS Dimitri - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 21
3. VAN DER SCHUEREN Kenny - PALMANS-CRAS op 26
4. VENS Quincy - REVOR-JARTAZI CONTINENTAL TEAM op 45
5. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE op 1:25
6. MEUL Robby uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
7. HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN op 350
8. VANNEVEL Dries - TEAM DESCHUYTTER - ABUTRIEK SERVICE
9. BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
10. FACK Wouter - MD CT TEAM
14. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW GENT op 420
16. SMET Guy uit Kruibeke - PWC JAN SNEL op 430
17. DE WOLF Glenn uit Hamme - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
20. BAEYENS Bart uit Overmere - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
22. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
23. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC JAN SNEL
25. GALENS Steven - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
31. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
43. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
44. DE MAEYER Bram - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
46. GODDAERT Joeri uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
AMATEURS & MASTERS
Aantal deelnemers: 9
1. WALTER DE VEERMAN uit Lochristi - PROV. AFDELING OOST VLAANDEREN
2. REMORY Michiel - ISOREX CYCLING TEAM
3. WIELFAERT Kristof uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
4. VIANE Jurgen - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN
5. NIEMEGEERTS Johan - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN
22/02/2009 - BORLO (LB) - Clubkampioenschap
Elite z/c + Beloften - 01h40min Aantal deelnemers : 61
1. CHAMON Thomas - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
2. STEYVERS Sim - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
3. DREESEN Marnik - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
4. SCHEPMANS Niels - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
5. DE SCHEEMAEKER Davy - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM Amateurs & Masters - 01h40min Aantal deelnemers: 28
1. HENRION Jonathan - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK
2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG
3. SZEKELY BORBARA DENNIS - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
Masters B
Aantal deelnemers: 17
1. LAUREYN Hans - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK
2. VAN DINGENEN Ludo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
3. NUYENS Hans - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
Masters C
Aantal deelnemers: 6
1. RENIERS Tony
22/02/2009 - DEERLIJK (W) - Clubkampioenschap EL+U23+AMAT+MAST 01h24min
Aantal deelnemers: 46
1. VERCOUILLIE Kristof - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2. VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3. FOLENS Thierry - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
4. SERLET Tom - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
5. WAELKENS Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
JUNIORES 01h00
Aantal deelnemers: 31
1. LAURENS POELMAN uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2. THEUNS Edward - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3. DEPRAETERE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
6. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
Nieuwelingen+Dames J 59min
Aantal deelnemers: 38
1. MAES Alexander - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2. VERWEE Pieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3. VERSCHUERE Seppe - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
22/02/2009 - MEULEBEKE (W) - Clubkampioenschap Ezc+Bel+Am+Mas - 90km 02h11min
Aantal deelnemers: 47
1. VERSCHATSE Arne - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2. BRULEZ Tom - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3. HARINCK Peter - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
4. ORBIE Stephen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
5. FEYS Dominique - CYCLING TEAM CLG
14. DEBAES Nico - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 123
Juniores - 54 km 01h20min
Aantal deelnemers: 15
1. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2. VIAENE Jonas - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3. BOUVRY Dieter - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
Nieuwelingen + Dames - 42 km 01h09min
Aantal deelnemers: 17
1. CRAEYMEERSCH Brecht - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
2. TRIO Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 11
3. HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 21
22/02/2009 - ROESELARE (W) Clubkampioenschap - 43,2 km
Nieuwelingen + Dames Jeugd - 01h10min
Aantal deelnemers: 41
1. VERMEULEN Emiel - JONGE RENNERS ROESELARE
2. DERYCKE Giorgio - JONGE RENNERS ROESELARE op 2
3. VANDROMME Evert - JONGE RENNERS ROESELARE op 13
Juniores - 01h30min
Aantal deelnemers: 27
1. LOMBAERT Stijn - JONGE RENNERS ROESELARE
2. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE
3. DELRUE Jens - CYCLING TEAM WERVIK
22/02/2009 - WAARLOOS (A) Clubkampioenschap - 47 km
Nieuwelingen - 01h10min
Aantal deelnemers: 33
1. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
2. LAERTE Yanick - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
3. KOPECKY Seppe - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
Juniores - 01h55min
Aantal deelnemers: 25
1. VAN DE MIEROOP Sam - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
2. MANSI Marwen - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
3. VAN DEN EYNDE Nick - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
Elite z.c./Beloften 02h33min
Aantal deelnemers: 46
1. VAN LENT Kenny - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
2. DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
3. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
4. VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
5. DE FEYTER Tom - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
9. TORFS Robby uit - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
10. MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
11. GEERTS Domien uit Breendonk - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
22/02/2009 - WELLEN (LB) - Clubkampioenschap
Nieuwelingen - 01h26min Aantal deelnemers : 36
1. VANREYTEN Joachim - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2. VANDENHOUDT Jens - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
3. VEUGEN Clint - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
Juniores - 01h46min Aantal deelnemers: 46
1. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM
2. WANTE Melvin - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
3. CRAEGHS Maarten - AVIA CYCLING TEAM op 15
|