Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 4°Seizoenszege in het veld bij de Juniores !!!
Zaterdag 17/01/2009 - LANGEMARK ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers : 26
1. DENUWELAERE Jan - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW
2. CLARYSSE Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST op 118
3. VAN DEN BRANDE Kay - SCOTT USA CYCLING TEAM op 157
4. RONDELEZ Bjorn - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS TEAM VZW op 226
5. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 248
6. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 255
7. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 330
8. VAN GREMBERGEN Kendric - PROFEL-PRORACE CONTINENTAL TEAM op 441
9. DE WISPELAERE Bert - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 546
10. B0USSEKEY JEROME op 555
11. HERPOL Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 632
14. DE CALUWE Steven - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 723
17. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 742
17/01/2009 - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers : 30
1. VAN DEN BOSCH Tom - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW
2. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO op 115
3. VAN ZEEBROECK Jan - WK NOORD WEST BRABANT op 120
4. EECKHOUT Kevin - SUNWEB-PROJOB op 135
5. RAEYMAKERS Sten - CYCLINGTEAM OOST-WEST
6. FLETCHER DAVID - SPORT TREK op 230
7. JACOBS Wim - MORGAN BLUE C.T. VZW op 315
8. BIBBY IAN - North West op 334
9. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 350
21. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN op 620
17/01/2009 - LANGEMARK ( VL.CC.CUP ) (W) - Veldrijden form. C
Aantal deelnemers : 36 Juniores - 40´
1. BAELEN Jesper - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM
2. VAN DE VELDE Valentijn - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 09
3. MEURISSE Xandro - REVOR - JARTAZI CYCLING TEAM op 135
4. BOUTTÉ Kenzie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 137
5. DENOLF Ritchie - CYCLINGTEAM OOST-WEST
6. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 415
7. POELVOORDE Robin - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 430
8. DECEUNINCK Tim - JONGE RENNERS ROESELARE op 500
9. CALLEBAUT Kevin - IMMO NLVK CYCLING TEAM op 554
10. NEIRYNCK Kevin - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 636
20. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 1155
Aantal deelnemers : 33 Nieuwelingen - 30´
1. VAN GOETHEM Robin - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM
3. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE
4. VANTHOURENHOUT Michael - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5. VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW
6. COUCKUYT Jens - TIELTSE RENNERSCLUB
7. DEMEULENAERE Sebastien - JONGE RENNERS ROESELARE
8. VAN VOOREN Niels - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
9. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
10. DE ZUTTER Bart - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
17/01/2009 - LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. C
Aantal deelnemers : 39 Juniores - 40´
1. GERRY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2. SCHEIRE Ruben uit Beervelde - AVIA CYCLING TEAM
3. VEESTRAETEN Zeb - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4. LAMMENS Laudelino - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW
5. PEETERS Karl - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
6. WYTINCK Niels - AVIA CYCLING TEAM
7. VEESTRAETEN Sieën - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8. VOLDERS Sonny - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
9. RISBOURG Raf - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
10. VAN STAEYEN Jordy - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
20. SAEY Jens uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
Aantal deelnemers : 33 Nieuwelingen - 30´
1. VERSCHUEREN Timo - WSC HAND IN HAND BAAL
2. CLAES Jorn - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
3. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
4. VAN DEN DRIESSCHE Niels - TEAM CATA BIKES BIANCHI
5. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
6. PEPERMANS Lorenzo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
7. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
8. PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
9. SCHIETTECATTE Jellen - ASFRA RACING TEAM
10. VERSTRAETEN GILLIAN
17/01/2009 - LANGEMARK ( VL.CC.CUP) (W) - Veldrijden form. D - 40´ Aantal deelnemers : 33 Amateurs/Masters A
1. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
2. VAN ASSCHE Nico - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 37
3. MAES Wim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 45
4. ALLIET Steven - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 112
5. DE NYS Kris - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 140
Aantal deelnemers : 16 Masters B
1. DE KEUKELAERE Dirk - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
2. LAMMENS Mario - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW op 124
3. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 126
4. KYNDT Hans - PIZZAFOONCYCLING.BE op 128
5. BALLET Peter - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 228
Aantal deelnemers : 14 Masters C
1. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2. DE SCHEEMAEKER Ronald - KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE op 257
3. DE CLERCQ Jose - WIELERTEAM MOREL - VANDEPUTTE VZW DE PIN op 414
4. WALRAEDT Gilbert - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 512
5. COOPMAN Ivan - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW op 611
17/01/2009 LONDERZEEL (VB) - Veldrijden form. D - 40´ Aantal deelnemers : 28 Amateurs/Masters A
1. VAN EYNDT Sven - CAVALE - VAN GOETHEM - PRORACE
2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG op 05
3. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG op 15
4. VAN STAEYEN Benny - AFDELING ANTWERPEN WBV op 109
5. GEVERS Jan - AFDELING ANTWERPEN - WBV
Aantal deelnemers : Masters B
Aantal deelnemers : Masters C
17/01/2009 - LONDERZEEL - Veldrijden Aspiranten
PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP (VB) Aspiranten meisjes 12 jaar
Aantal deelnemers: 1
1. VAN RILLAER Silke - BMX TEAM BEKAF
Aspiranten jongens 12 jaar
Aantal deelnemers: 6
1. VASTMANS Dries - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2. VERHEYEN Nick - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
3. DEVOS Han - LOTTO OLYMPIA TIENEN
Aspiranten jongens 13 jaar
Aantal deelnemers: 15
1. TEIRLINCK Jens - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2. CALUWE Stijn - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
3. PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
8. VAN HECKE Elias uit - RUDYCO CYCLING TEAM
Aspiranten meisjes 14 jaar
Aantal deelnemers: 1
1. VAN DEN BOSCH Loni - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM
Aspiranten jongens 14 jaar
Aantal deelnemers: 13
1. VANDERAERDEN Thimothy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2. CLÉ Brent - BMX TEAM BEKAF
3. VAN DEN DRIESSCHE Din - TEAM CATA BIKES BIANCHI
|