Zondag 28/12/2008 - DIEGEM SUPERPRESTIGE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
Aantal deelnemers : 49
1. STYBAR ZDENEK - FIDEA
2. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB PROJOB Cycling Team op 08
3. NYS Sven - LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER
4. AL THIJS - RABO
5. WELLENS Bart - FIDEA CYCLOCROSS TEAM op 39
6. VANTHOURENHOUT Sven - SUNWEB PROJOB Cycling Team op 45
7. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLOCROSS TEAM op 50
8. DE KNEGT GERBEN RABO op 55
9. VERVECKEN Erwin - FIDEA CYCLOCROSS TEAM op 58
10. BINA Martin - CYKLO TEAM BUDVAR TABOR op 105
36. RENDERS Sven - TOPSPORT VLAANDEREN op 637
28/12/2008 - DIEGEM (VB) - Veldrijden Beloften UCI - 50´
Aantal deelnemers : 76
1. WALSLEBEN PHILIPP - team palmans_cras
2. JOUFFROY Arnaud - V.C LA POMME MARSELEILLE
3. HUENDERS Mitchell - CT TEAM LOWIK MEUBELEN op 02
4. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB PROJOB Cycling Team op 10
5. BERTHOLET Quentin - FIDEA CYCLOCROSS TEAM
6. KLOUCEK Lukas - SUNWEB-PROJOB CT op 30
7. MEISEN Marcel - TEAM KUOTA
8. SZCZEPANIAK Pawel - LKS POM STRZELCE KRAJ
9. SINKELDAM Ramon
10. KONVVA MAREK - ZIELDNA GORA
35. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 210
28/12/2008 - DIEGEM (VB) - Veldrijden Juniors - UCI - 40´
Aantal deelnemers : 57
1. EISING Tijmen - WRV DE PEDDELAARS
2. VAN DER HAAR Lars - Revor Cycling Team op 02
3. BOSMANS Wietse - ISOREX CYCLING TEAM op 05
4. VAN DER HEYDEN Michiel - TEAM BRABANT 2000 op 20
5. VAN KESSEL Corne - TWC HET SNELLE WIEL
6. ZACH B MCDONALD ASC op 33
7. DE CLERCQ Angelo - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
8. DE VOCHT Bart - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 35
9. TEUNISSEN MIKE - WV ´T LUCHTSCHIP op 119
10. KRAUWEL Bas - RESTORE CYCLING op 133
19. SCHEIRE Ruben uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 140
52. SMET Olivier uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 755
28/12/2008 - BALEGEM (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. B- 60´
Aantal deelnemers : 46
1. VERSCHUEREN Bart - JWM SPORTIEF
2. VAN DEN BRANDE Kay - COTT USA CYCLING TEAM
3. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM
4. OLDMAN Paul
5. DEVENYNS Toon - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
6. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
7. THIELEMANS Mike - TEAM-THIELEMANS & CO
8. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM
9. CLARYSSE Nico - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW
10. DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
16. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM
23. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
29. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM
31. DE BOEY Jonas uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
28/12/2008 - BALEGEM (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. C
Aantal deelnemers : 34 Nieuwelingen 30´
1. VAN GOETHEM Robin - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
2. YSEBAERT James - ASFRA RACING TEAM
3. CLAES Jorn - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
4. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
5. SINNAEVE Arno - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
31. GOOSSENS Shani - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
Aantal deelnemers : 25 Juniores 40´
1. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2. MERLIER Tim - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
3. VAN DEN ENDE MILAN - RESTORE CYCLING
4. VEESTRAETEN Zeb - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
5. BOUTTÉ Kenzie - JONGE RENNERS ROESELARE
12. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
20. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM
24. SAEY Jens uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
28/12/2008 - DIEGEM (VB) - Veldrijden form. C
Aantal deelnemers : 24 Nieuwelingen 30´
1. VAN POPPEL DANNY - TWCPIJNENBURG
2. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 34
3. SWEECK Diether - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 127
4. MEIJERS Jeroen - TWC PIJNENBURG op 134
5. WEIJERS Koen - WV EDE op 144
11. SCHEIRE Nicolas uit Beervelde - ISOREX CYCLING TEAM op 420
28/12/2008 - PEER (LB) - Veldrijden Nieuwelingen - form. C - 30`
Aantal deelnemers : 17
1. PANIS Maxim - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW
2. HOEYBERGHS Daan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. EYSKENS Jeroen - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
4. SOETE Daan - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
5. SCHUERMANS Jens - CYCLO-BIKE LIMBURG
16. NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM
28/12/2008 - BALEGEM (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. D
Aantal deelnemers : 42 Amateurs/Masters A
1. MAES Timmy - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE
2. GOVAERT Sam - TEAM ALEXIS BIKES
3. BOGAERT Nico - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
4. MURRAY KEITH
5. NAESSENS Axel
Aantal deelnemers : 20 Masters B
1. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL
2. LAENEN David - DV
3. BOUDREAU marc
4. DE KEUKELAERE Dirk - VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5. SLUYTS Patrick - CYCLING TEAM KESSEL
Aantal deelnemers : 18 Masters C
1. WILLEMS Michel - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
2. DE SCHEEMAEKER Ronald - VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
3. DE CLERCQ Jose - DE ZINGEMSE WIELERVRIENDEN
4. CAMPBELL ED
5. WEYTENS Alex - WIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE
28/12/2008 - PEER (LB) - Veldrijden Aspiranten Aspiranten 12 jaar
Aantal deelnemers: 4
1. VASTMANS Dries - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
2. VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
3. CLEEREN Stijn - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
4. BOONS Yenthe - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
Aspiranten 13 jaar
Aantal deelnemers: 11
1. MENTEN Milan - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW
2. LIEVENS Siebe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. REVIERS Jonas - LOTTO OLYMPIA TIENEN
Aspiranten 14 jaar
Aantal deelnemers: 11
1. HERMANS Quinten - AVB - CYCLING TEAM
2. BOETS Ben - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
3. VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
28/12/2008 - BRECHT (A) - Veldrijden Aspiranten Aantal deelnemers: 13
1. JABOBS Johan - VC Steinmauer
2. KNAEPS Jasper - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.
3. DEVOS Han - LOTTO OLYMPIA TIENEN
Aantal deelnemers: 12
1. CALUWE Stijn - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
2. KLOECK Dario - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
3. DIEPENDAELE Tom - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
Aantal deelnemers: 13
1. VAN HOOYDONCK Nathan - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
2. GEERTS Jari - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
3. RAEYMAEKERS Hans - OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW
28/12/2008 - BRECHT (A) - Veldrijden Miniemen
28/12/2008 - PEER (LB) - Veldrijden Miniemen
|