.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/10/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zondag 12/10/2008 - RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Beloften – UCI - 50´

    Aantal deelnemers : 69

    1. WALSLEBEN PHILIPP - Team Palmans_Cras

    2. MEEUSEN Tom - FIDEA CYCLOCROSS TEAM op 24”

    3. KLOUCEK Lukas - SUNWEB-PROJOB CT op 52”

     

    12/10/2008 - RUDDERVOORDE - SUPERPRESTIGE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers : 50

    1. NIJS Sven - LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER 

    2. VANTORNOUT Klaas - SUNWEB PROJOB Cycling Team op 2”

    3. ALBERT Niels - PALMANS-CRAS op 4”

    4. PEETERS Rob - LANDBOUWKREDIET-TONISSTEINER op 23”

    5. PAUWELS Kevin - FIDEA CYCLOCROSS TEAM 

    40. DE SCHOESITTER Steven - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’00”
     

    12/10/2008 - RUDDERVOORDE - NIEUWELINGEN (W) - Veldrijden form. C - 30´

    Aantal deelnemers : 65

    1. SWEECK Laurens - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 

    2. VAN POPPEL DANNY – TWCPIJNENBURG op 30”

    3. VERBERNE DOUW op 59”

    8. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’33”

     

    12/10/2008 - RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers : 71

    1. EISING Tijmen - WRV DE PEDDELAARS

    2. BRAET Vinnie - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW op 11”

    3. VAN DER HAAR Lars - Revor Cycling Team op 33”


    12/10/2008 - GENT WIELERCENTRUM EDDY MERCKX (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren

    Belgisch Kampioenschap - ploegkoers

    Aantal deelnemers: 12

    1. KEISSE Iljo - TOPSPORT VLAANDEREN 46’36”

    2. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN 

    3. DE POORTERE Ingmar - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN         

    7. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    12-10-2008 om 22:58 geschreven door kenny


    11-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/10/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 10°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege in het veld bij de Juniores !!!


    Vereecken Nicolas 06   Druyts Gerry 02
      Nicolas Vereecken            Gerry Druyts

    Zaterdag 11/10/2008 - DOTTENIJS - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60 min

    Grand Prix Région Wallonne
    Aantal deelnemers : 52

    1. Sven Nys      

    2. Rob Peeters  

    3. Niels Albert
    4. Enrico Franzoi (Ita)
    5. Ben Berden

    11/10/2008 - HOOGLEDE (W) - Elite z.c./Beloften - 110 km – 02h40min

    Aantal deelnemers : 35

    1. SIX Sebastien - ENTENTE CYCLISTE RAISMES PETITE FORET       

    2. CHAMON Alexander - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER  

    3. MOERMAN Detlef - WILLEMS VERANDA CONTINENTAL TEAM op 47”

     

    11/10/2008 - KIELDRECHT (O) - Elite z.c./Beloften - 114 km – 02h35min

    Aantal deelnemers : 62

    1. ROBERT FREDERIQUE - PWS EIJSSEN KEMPISCH CYCLING TEAM OVERP.

    2. VERMEULEN JEFF - GRC JAN VAN ARKEL       

    3. VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN    

    4. VERMEIREN André - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    5. SMET Guy uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    12. DE GENDT Thomas uit Beveren - CYCLING-TEAM-DAVO      

    14. DE MOOR Luc uit St.Gillis - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

    15. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - RUDYCO CYCLING TEAM op 38”

    16. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 47”

    17. BOGAERT Ward uit Stabroek - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM           

    18. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    24. VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN

    25. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    26. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’25”

    33. AERTS Chris uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    op 2’15”

    34. VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’20”

     

    11/10/2008 - KOOLSKAMP (W) - Elite z.c./Beloften - 101 km – 02h21min

    Aantal deelnemers : 43

    1. VANBECELAERE Tom - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE        

    2. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER     op 5”

    3. RAEDT Nielsen - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE     

    10. HEIREWEGH Bart uit Hamme - MBK - DELSOL TEAM op 14” 

    23. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’30”

     

    11/10/2008 - ALKEN (LB) - Juniores - 88 km – 02h05min

    Aantal deelnemers : 77

    1. JANS Roy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM      

    2. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    3. CHEVALIER OLIVIER - OTTIGNIES       

     

    11/10/2008 - EREMBODEGEM (O) - Juniores - 87 km – 02h10min

    Aantal deelnemers : 41

    1. DESMET Jeroen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES          

    2. GOOS MARC - WV DE JONGE RENNER  

    3. DERNIES Tom - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES 

    10. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 48”   

    11. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    18. VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 3’58”

     

    11/10/2008 - SINT BAAFS VIJVE (W) - Juniores - 78 km – 01h55min

    Aantal deelnemers : 62

    1. NICOLAS VEREECKEN - KON. BALEN B.C. V.Z.W.         

    2. DERYCKE Lorenzo - JONGE RENNERS ROESELARE        

    3. BOSTERS JURRIN - DCM-GB

    23. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM

     

    11/10/2008 - LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 57,4 km – 01h27min

    Aantal deelnemers : 76

    1. SCHIPPER JESPER - RTV DE BOLLENSTREEK  

    2. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    3. VERBEEK Wout - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

     

    11/10/2008 - SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km – 01h32min

    Aantal deelnemers : 93

    1. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    2. DE CORTE Axel - AVIA CYCLING TEAM          

    3. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL   

    22. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

     

    11/10/2008 VELDEGEM (W) - Aspiranten

     

    11/10/2008 - SERSKAMP (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 51

    1. LAPERE Kris - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM           

    2. LIPPENS Brecht - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    3. DE KORT Tom - AVB - CYCLING TEAM

    4. WELLENS Geert - AVB - CYCLING TEAM         

    5. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    9. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM  

    10. DECALUWE Steven uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM     

    13. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    14. DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    16. DIELEMAN Michiel uit Hamme - AVIA CYCLING TEAM         

    21. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM       

    27. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    32. VAN HOOSTE Vincent uit Stekene - ASFRA RACING TEAM   

    39. MERTENS Rene uit Dendermonde - MD CT TEAM  

     

    11/10/2008 - SERSKAMP (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers : 34 Juniores - 40´

    1. GERRY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2. POELVOORDE Robin - TIELTSE RENNERSCLUB

    3. PEETERS Karl - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN      

    10. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    18. SAEY Jens uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    25. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM     


    Aantal deelnemers : 44 Nieuwelingen - 30´
    1. CLAES Jorn - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW           

    2. VAN DEN DRIESSCHE Niels - VAN DEN DRIESSCHE CYCLING    

    3. VAN AERT Wout - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    5. GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    18. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    31. MARTENS Pepijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    44. GOOSSENS Shani - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    11/10/2008 - SERSKAMP (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. D - 40' 
    AMATEURS + MASTERS A

    Aantal deelnemers : 62

    1. RAATS EDWIN - NOORD LIMBURG      

    2. JANSEN Wim - CYCLO-BIKE LIMBURG 

    3. SCHROYEN Nico - CYCLO-BIKE LIMBURG

     

    MASTERS B

    Aantal deelnemers : 30

    1. VAN DONINK Jan - MBK - DELSOL TEAM        

    2. MERTENS Dirk - CYCLO-BIKE LIMBURG           

    3. DRUYTS Marc - CYCLING TEAM KESSEL          

    9. SMET Ivan uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW          

     

    MASTERS C

    Aantal deelnemers : 32

    1. VAN TONGELEN Franky - AFDELING ANTWERPEN - WBV           

    2. MARYNISSEN Walter - AFDELING ANTWERPEN - WBV    

    3. MERTENS François - CYCLO-BIKE LIMBURG    
    22. GOVAERT William uit Waasmunster - ISOREX CYCLING TEAM

    11-10-2008 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/10/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Zaterdag 11/10/2008 - GENT WIELERCENTRUM EDDY MERCKX (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren

    Piste - Belg. Kampioensch. - BK Open omnium

    Aantal deelnemers: 10

    1. MERTENS Tim - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN          

    2. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    3. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN 

    4. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.             

     

    Piste - Belg Kampioensch - Open 1000 m

    Aantal deelnemers: 10

    1. MERTENS Tim - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN          

    2. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN 

    3. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    4. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.             

     

    Piste - Belg. Kampioensck - Open Puntenkoers

    Aantal deelnemers: 10

    1. MERTENS Tim - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN          

    2. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN 

    3. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    4. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

     

    Piste - Belg. Kampioensch - Open Achtervolging

    Aantal deelnemers: 10

    1. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN 

    2. MERTENS Tim - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN          

    3. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.             

     

    Piste - Belg. Kampioensch - Scratch

    Aantal deelnemers: 10

    1. MERTENS Tim - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN          

    2. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    3. SCHETS Steve - TOPSPORT VLAANDEREN       

    6. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.         

     

    Piste - Belg. Kampioensch - Open 200 m

    Aantal deelnemers: 10

    1. MERTENS Tim - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN          

    2. STEELS Stijn uit Westerlo - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.             
    3. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    11-10-2008 om 23:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN SENEGAL 2008 !!!

    RONDE VAN SENEGAL 2008 !!!


    Stage 1 - October 9: Ziguinchor-Cap Skirring-Ziguinchor - 135km - 03h23min - 39,885 Km/h

    Results :
    1 Damien Tekou (Cmr) - Cameroun National Team          

    2 Cyrille Masse (Fra) - Bretagne Selection op 3”

    3 Roman Zrelica (Svk) - Slovakia Central

    10 Joeri Calleeuw (Bel) - Vlaanderen/Martin op 59”

    23 Delie Bram (Bel) - Vlaanderen/Martin

    25 Roeland Suys (Bel) - Vlaanderen/Martin

    30 Ward Vander Meiren (Bel) - Vlaanderen/Martin

    32 Sven De Meydts (Bel) - Vlaanderen/Martin op 8’41”

    DNF Rino Deraedt (Bel) - Vlaanderen/Martin

     

    Ps : Omdat de ploeg uit Senegal niet tijdig aan de start kon zijn, telt de rit niet mee voor het klassement.

    Dus ook Rino Deraedt (lek gereden) mag zaterdag terug starten.

    Met dank aan "Frank Suys"


    Verslagje van de 1e rit in de Ronde van Senegal :

     

    Na een spetterende ploegenvoorstelling startte de eerste étappe een uur te laat, maar dat is hier de normaalste zaak van de wereld. De koers zelf was zeer lastig omdat we met onze ploeg telkens achter de feiten reden. Tot 2 maal toe reden we een gat van ongeveer 2 minuten dicht met onze ploeg en dat is krachten verspillen als het 39 graden is. 50 km voor de meet reed 25 man weg, Roeland Suys en Bram Delie waren mee. Ward van der Meiren slaagde er in om met een Fransman en een Senegalees naar die 25 te rijden maar wat Joeri Caleeuw deed spreekt tot de verbeelding. Hij reed een gat van 3 minuten in zijn ééntje dicht. Uit die groep reed 9 man weg en niemand mee, Joeri won spint voor de 10e plaats
    Conclusie: Het was enorm warm en we hebben enorm afgezien. Maar we zullen wel nog verbeteren !!!

     

     

    Met dank aan “Roeland Suys”

    11-10-2008 om 13:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 10/10/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Vrijdag 10/10/2008 - ZWEVEZELE (W) - Elites m.c./z.c./Beloften - 144,2 km – 03h18min

    Aantal deelnemers : 68

    1. FARAR tayler                      

    2. LEUKEMANS Bjorn  - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 3”

    3. FRANCOIS Jurgen - WILLEMS VERANDA CONTINENTAL TEAM op 5”

    4. BORRY Kim - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER   

    5. OMLOOP Geert - MITSUBISHI-JARTAZI op 13”

    32. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - MITSUBISHI-JARTAZI  

    37. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10/10/2008 - GENT WIELERCENTRUM EDDY MERCKX (O) - Piste - Belgisch Kampioenschap - zonder motoren
    Piste - Belg. Kampioensch. - Open ind. achtervolging

    Aantal deelnemers: 9

    1. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN  in 4’32”

    2. DE POORTERE Ingmar - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN op 6”

    3. VLASSELAER Maarten - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 9”

    4. STEELS Stijn - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.      

     

    Piste - Belg. Kampioensch. - Open Puntenrit

    Aantal deelnemers: 18

    1. KEISSE Iljo - TOPSPORT VLAANDEREN

    2. DE KETELE Kenny - TOPSPORT VLAANDEREN 

    3. TUYTENS Davy - Josan - Mercedes-Benz Aalst CT      

     

    Piste - Nieuwelingen Omnium

    Aantal deelnemers: 10

    1. DE BUYST Jasper - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  

    2. DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES       

    3. VERGAERDE Otto - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS          

     

    Piste - Dames Omnium

    Aantal deelnemers: 4

    1. VAN COPPERNOLLE Naomi - ISOREX CYCLING TEAM 

    2. STALLAERT Sofie - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3. DE MOYER Tessa - JONGE RAKKERS VOLLEZELE          

    4. MAES Elke - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    11-10-2008 om 09:30 geschreven door kenny


    09-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN SENEGAL 2008 !!!

    NIEUWS UIT SENEGAL

    Woensdag 8 oktober: Roeland Suys (Hingene)

    Nog even tijd voor het eten en we zijn al een beetje meer te weten gekomen over de koers.
    Deze morgen zijn de officials toegekomen. De start wordt morgen officieel gegeven rond acht uur, maar aangezien de minister die de start moet geven nog me het vliegtuig moet komen, zal het eerder half tien a tien uur worden. Er zijn slechts 10 ploegen van zes renners: Wij, twee Franse, Senegal A en B, Gambia, Burkina Faso, Libie, Slovakije... en de andere ben ik even vergeten...
    De ander ploegen zijn trouwens met de boot naar hier gekomen, een reis van 13 uur, 's nachts maar zonder bed. Deze morgen kwamen ze aan in de haven maar ze mochten pas om 17u van de boot.

    Vandaag een rustige training, onderweg een klapke gedaan met de mannen uit Burkina Faso en Joeri heeft zijn truitje al afgegeven aan een 15-jarige Senegalees die met ons meefietste, op een gewone fiets met een geit achterop tegen 25km/u !! Op dit moment zit het hotel zonder electriciteit, eten was normaal voorzien tegen 8u maar ik vrees dat we nog wat zullen moeten wachten...
    Aangezien we vandaag nog niet moesten koersen, zijn we gisterenavond nog lang in de bar gebleven en 's nacht nog opzoek gegaan naar de fameuze discotheek van Ziguinchor. Om half 1 hebben Ward en ik het opgegeven en zijn we met de taxi teruggekeerd, Sven Joeri en Bram hebben hem wel nog gevonden... Ondertussen weten we ook wat "gazelle" hier betekend... Toen ik 's nachts terug in de kamer kom, zie ik in het donker iets naast mijn hoofd op de muur lopen...We slapen met drie grote hagedissen op de kamer! Maar gelukkig bijten ze niet en ze houden onze kamer vrij van insecten en spinnen ! Zal vanavond een foto proberen trekken.
    Morgen eindelijk koers, ik ben er helemaal klaar voor!

    Met dank aan ”Roeland en Frank Suys”

    09-10-2008 om 10:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z/C & BELOFTEN TE ICHTEGEM !!!

    Kevin Maene wint te Ichtegem , Guy Smet eindigt 3de !!!


    Maene Kevin 

    Woensdag 08/10 – ICHTEGEM – Elite z.c. & Beloften

     

    Er kwamen 41 renners afgezakt naar het West-Vlaamse Ichtegem om 128 km af te leggen of 16 ronden van 8 km. Het was een toffe en spannende wedstrijd met heel veel variatie in de koers , in de 5de ronde was er al een grote ontsnapping van 14 renners maar zij hielden het maar 2 ronden uit. In ronde 9 gingen Kim Borry en Sébastien Six hun kans en reden een bonus van 1min bij elkaar maar in het bedrijvige peloton lieten ze niet begaan en 8 renners gingen in de achtervolging. Deze 8 luisterden naar de namen : Guy Smet (Kruibeke) , Kristof Dereeper , Mindaugas Goncaras , Alexander Chamon , Detlef Moerman , Bart Kuypers , Niki Devoldere en Frederik Decaesteker en zij konden in de 13de ronde de aansluiting maken met de 2 koplopers. Spijtig voor de 10 koplopers want een ronde later liep alles terug samen en kon alles opnieuw beginnen met nog 2 ronden te gaan. Wie dacht aan een massaspurt had het deze keer mis want 3 renners geraakten in de laatste ronde nog weg , zegekoning Guy Smet , Kevin Maene en Baptiste Planckaert en zij mochten het gaan uitmaken wie op met de bloemen naar huis mocht. Het was Kevin Maene die licht afgescheiden als eerste over de meet bolde gevolgd door Baptiste Planckaert en als derde eindigde Guy Smet.
    Anthony Van Den Berghe uit Sinaai eindigde op plaats 10 op 30sec.

     

    Smet Guy koers guy 9 oktober 2008 ichtegem 001
                         Guy Smet vooraan met in de derde positie Thomas De Gendt uit Beveren.

    Smet Guy koers guy 9 oktober 2008 ichtegem 006
                De 10 koplopers met Guy Smet op kop , zij werden in ronde 14 terug gegrepen.

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Saffia”

    09-10-2008 om 08:35 geschreven door kenny


    08-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 08/10/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Woensdag 8/10/2008 - KOERS GILDENHUIS ZELE (O) - Elites m.c./z.c./Beloften - 152 km - 03h26min

    Aantal deelnemers : 106

    1. DEVOLDER Stijn - QUICKSTEP          

    2. ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM op 5”

    3. BAUGNIES Jérôme - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN   

    4. VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN     

    8. D´HOLLANDER Glenn uit Berlare - SILENCE LOTTO  

    15. VAN AVERMAET Greg uit Hamme - SILENCE-LOTTO  op 15”          

    24. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - MITSUBISHI-JARTAZI op 25”

    29. BOGAERT Ward uit Stabroek - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM op 1’18”         

    33. DE WOLF Glenn uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 1’40”           

    34. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - RUDYCO CYCLING TEAM         

    37. CLEMENT Pieter uit Zele - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE       

    41. VAN GARSSE Kenny uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE             

    50. ONGENA Matthias uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 2’37”

    53. DIELEMAN Lieven uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    58. WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM           

    62. DE VRIESE Stijn uit Zele - FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W          

     

    8/10/2008 - ICHTEGEM (W) - Elite z.c./Beloften - 128 km – 02h57min

    Aantal deelnemers : 40

    1. MAENE Kevin - CYCLING TEAM LISPANNE DE HAAN VZW

    2. PLANCKAERT Baptiste - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER op 6”

    3. SMET Guy uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    10. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER op 30”

    18. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    19. DE GENDT Thomas uit Beveren - CYCLING-TEAM-DAVO      

     

    8/10/2008 - LOTENHULLE (O) - Elite z.c./Beloften - 110 km – 02h37min

    Aantal deelnemers : 54

    1. MAES Jo - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER        

    2. CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER    

    3. WILLEMS Mario - JOHN SAEY CYCLING TEAM      

    4. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW – GENT op 2”

    13. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 30”          

    15. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    17. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 1’27”

    21. MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.

    30. VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’19”

    08-10-2008 om 21:35 geschreven door kenny


    07-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN SENEGAL 2008 !!!

    NIEUWS UIT SENEGAL

     

    MAANDAG 6 OKTOBER ...

    Eeste bericht van PRORACE TEAM VLAANDEREN vanuit de luchthaven Orly - Parijs. Aangekomen om 4u35 ... extra ticket moeten kopen voor Joeri Calleeuw (organisatie in Senegal was zijn naam vergeten door te geven aan de luchtvaartmaatschappij !).

    De vlucht is momenteel uitgesteld tot 12u10 ... volgende nieuwsbericht hopelijk vanuit Dakar...

     

    DINSDAG 7 OKTOBER ...

    Gisterenavond rond 19u10 hebben we onze intrek genomen in ons hotel in Dakar. Wel met 2 uur vertraging aangekomen. Deze namiddag nemen we de boot ( !!!! niet het vliegtuig !!!!) om 17 uur richting Ziguinchor.  De boot zal wel voorzien zijn van kajuiten zodat we kunnen slapen ... want het zal wellicht woensdagmorgen zijn voor we de kaap van de 400 km met de boot hebben overbrugt ... alweer een belevenis ...  Nu weten we ook waarom we al op maandag moesten vertrekken ...  Blijkt ook dat de Franse ploeg problemen heeft gehad met de tickets ... er werd wel beloofd vanuit de organisatie dat de tickets "ooit" zullen terugbetaald worden...

     

    12u15 (Belgische tijd ...)

    Gisteren dus aangekomen in hotel ... fietsen uitgepakt ... en in elkaar gestoken ... plots ... komt daar één van de organisatie zeggen dat we een VIP behandeling zullen krijgen ... er zijn nog 10 plaatsen vrij op het vliegtuig en PRORACE TEAM VLAANDEREN mag ze innemen ... dus geen boottocht vandaag ... maar wel een vlucht deze morgen om 5u. ... Resultaat ... alle fietsen weer demonteren ... en in de fietskoffers ... rond 23u onder de wol (muskietnet !) en vroeg uit de veren voor het vliegtuig. Nu zijn we dus in Ziguinchor en verblijven er in een soort vakantieresidentie ... zag er wel goed uit zei ons Bramke (Delie)  ...  Wellicht zullen we vandaag wat verder uitrusten ... en een trainingsritje maken op Afrikaanse bodem ... volgens het weerbericht zou het hier nu zo'n 30° zijn ... In België kunnen ze daar enkel van dromen...

     

    19u30

    Nog moe van de training maar 30° aan 't zwembad ... effe genieten !

     

    Tot meer nieuws ...

     

    Met dank aan “Frank Suys”

    07-10-2008 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DINSDAG 07/10/2008

    WAC-Logo

    WAC-Team nieuws afdeling waasland !!!

     

    Zondag 5/10 – WAREGEM - Aspiranten

     

    Met een aantal aspiranten van het Wac-Team waren ze naar Waregem afgezakt , het weer zag er niet goed uit , regen veel wind en de temperatuur was ook niet aangenaam. Een Belgisch weertje , dan maar snel onze tentjes opstellen want die kwamen wel van pas. Een half uur voor de start van de 12 jarigen waren er nog niet veel renners te bespeuren , we dachten waar zijn wij aan begonnen. Ongeveer 10 minuten voor de start waren er een 11-tal renners zich gaan opstellen aan de start plaats . De opkomst van de 13 jarigen was 24 renners . De 14 jarige renners gingen van start met een grote groep van 45 renners , 36 km in de regen koersen aan een gemiddelde van 37,5 km/h. De stuurvaardigheid werd op de proef gesteld en er waren gelukkig geen valpartijen.

     

    12 jarigen aspiranten

    11° Gianni Vermeiren (Verrebroek)

    Waregem DSC01321

     

    13 jarigen aspiranten.

    8°    Eloy Van Meirvenne (Beveren)

    15°  Pieter Persoon (Stekene)

    18°  Jeffry  Cools (Zwijndrecht)

    24°  Emmauel Leeman

    Waregem DSC01335  Waregem DSC01333


    14 jarige aspiranten .

    26° Yenthell Huyghe (Kruibeke)

    Uit de wedstrijd : Tom Van Dam (Melsele)

    Waregem 01  Waregem DSC01342


                             Waregem DSC01346

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Frank Van Dam”

    07-10-2008 om 10:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DINSDAG 07/10/2008

    WAC-Logo

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Woensdag aanstaande !!! Laatste woensdag wegtrainingen voor alle categorieën !!!

    Zondag 26 Oktober gaat de jaarvergadering door voor alle Wac waaslanders in “De Graanmaat” te Sint-Niklaas. Iedereen wordt verwacht om 10 uur. Er is voldoende parking onder de Grote Markt.
     

    Programma

    Terugblik op het voorbije seizoen.
    - kledijbestelling en passing naar 2009. (De sponsors 2009 blijven dezelfde van 2008).
    - wintertraining en winterprogramma.
    - stage en ander nieuws naar 2009.
    - uitdelen documenten voor vergunningaanvraag 2009.

    Overzicht van het voorlaatste weekend voor de wedstrijden op de weg.
     
     

    De uitslagen van afgelopen weekend

    Junioren

    Biondi Marin werd 65° In Londerzeel.

     

    Nieuwelingen

    Joeri Persoon werd 53° in een Beker van België te Tielt.

     

    Aspiranten

     

    Waregem

    12 jarigen: Gianni Vermeiren 11°

    13 jarigen: Eloy Van Meirvenne  8°, Pieter Persoon 15°, Jeffrey Cools 18°,Emanuel Leeman 24°

    14 jarigen: Yentell Huyghe 26°

     

    Bassevelde

    12 Jarigen: Auren Goosenaers 1°, Robin Pauwels 5°, Cisse Deckers 17°, Jacob Relaes 21°

    13 jarigen reeks A: Stef Vercauteren 5°, Django Waterschoot 17°

    13 jarigen reeks B: Jens Vertenten 13°

    14 jarigen reeks A: Stefaan Van De Voorde 21°

    14 jarigen reeks B: Glenn Rotthy 3°, Matthijs Drumont 20°

     

    Miniemen

    In Buggenhout wonnen zowel Cedric Beck als Gerben Van Houte hun wedstrijd. Proficiat Gerben en Cedric.


    Beck Cédric Podium 10 jaar- Cédric 1ste plaats

                                     Cédric Beck uit Vrasene , winnaar te Opstal-Buggenhout.

    Van Houte Gerben Podium 9 jaar -Gerben 2de plaats
                       Gerben Van Houte won de rit in lijn en werd 2de in het eindklassement. 


    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Paul Van Vlierberghe”

    07-10-2008 om 10:23 geschreven door kenny


    06-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 06/10/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Maandag 6/10/2008 - OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./Beloften – Criterium 100 km - 02h19min

    Aantal deelnemers : 40

    1. VANDEWALLE Jurgen - QUICKSTEP  

    2. VANLANDSCHOOT James - MITSUBISHI-JARTAZI op 6”

    3. LISABETH Kenny - ANPOST-MDONNELY-SEAN KELLY TEAM       

    4. WILLEMS Frederik - LIQUIGAS         

    5. DEVOLDER Stijn - QUICKSTEP          

    14. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’55”          

    21. VAN MINGEROET Jarno uit Berlare - MITSUBISHI-JARTAZI  

     

    6/10/2008 - KUURNE (W) - Elite z.c./Beloften - 64 km – 01h27min

    Aantal deelnemers : 42

    1. DIEPENDAELE Jürgen - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE

    2. DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE 

    3. MINNE Stijn - SPORTING CLUB MEERSE - KLUISBERGEN   

    4. SMET Guy uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

     

    6/10/2008 - DEINZE - PETEGEM (O) - Elite z.c./Beloften - 114 km – 02h27min

    Aantal deelnemers : 49

    1. WILLEMS Mario - JOHN SAEY CYCLING TEAM  

    2. EECKHOUT Kurt - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3. GONCARAS Mindaugas – LITUBEL op 25”

    24. DIELEMAN Lieven uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 1’18”  

    25. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER        

    29. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    06-10-2008 om 23:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MINIEMEN WEDSTRIJD TE OPSTAL-BUGGENHOUT !!!

    Wac-Waasland liet zich zondag opmerken tijdens de miniemenproeven in Opstal-Buggenhout !!!
     

    Ondanks het echte “Flandrien-weer” trokken Cédric Beck en Gerben Van Houte (beiden uit Vrasene) toch naar daar. Gelukkig voor de organisatoren kwamen er toch nog wat rennertjes opdagen, duidelijk minder dan anders. De begeleiders van de wielerbond zorgden voor een wat ingekort regenprogramma , daardoor beperkten de proeven zich tot een tijdrit en een rit in lijn. Elke leeftijdscategorie legde deze proeven af op een omloop van 1400 meter.

    Gerben Van Houte wint de rit in lijn !!!

     

    Van Houte Gerben Podium 9 jaar -Gerben 2de plaats
                                Podium bij de 9-jarigen met een 2de plaats voor Gerben Van Houte.

    Bij de 9-jarige miniemen
    kwamen er slechts 5 renners aan de start.
    De tijdrit werd gewonnen door Trystan Five in een tijd van 03:02:65. Gerben
    werd tweede in een tijd van 03:10:76.
    De rit in lijn werd gereden over 4 ronden. In de tweede ronde namen Trystan en Gerben reeds snel afgescheiden de leiding. Ze zouden onder elkaar uitmaken wie deze koers zou winnen. Trystan reed vaak aan de leiding en Gerben moest steeds wat terrein prijsgeven op een bochtig gedeelte van het parcours. Gerben kon echter steeds bij Trystan blijven. In de laatste bocht verloor hij wel weer een vijftal meter. Nadat hij het kleine gaatje dicht reed won hij sterk de sprint en behaalde zo nog de
    overwinning.
    Trystan en Gerben behaalden in de eindstand elk drie punten. Daar de tijdrituitslag bij een gelijke stand doorweegt , won Trystan het eindklassement en werd Gerben tweede.

    Van Houte Gerben Trystan en Gerben
                                     Trystan en Gerben Van Houte reeds snel afgescheiden de leiding. 
                       

    Cédric Beck wint zowel de tijdrit als de rit in lijn !!!


    Beck Cedric Podium 10 jaar- Cédric 1ste plaats
                                         Cédric Beck eindwinnaar van de dag bij de 10-jarigen.

    Bij de 10-jarigen kwamen er 9 renners aan de start.
    De tijdrit werd gewonnen door Cédric Beck.
    De rit in lijn werd gereden over 6 ronden. Op het einde van de eerste ronden kwamen er drie renners lichtjes afgescheiden voorbij de meet. Cédric was op die moment bezig om naar dat drietal toe te rijden. Zo ontstond er een kopgroep van 4 renners, die hun voorsprong op de rest verder konden uitbouwen. Bij het uitdraaien van de laatste bocht zat Cédric perfect op kop en zo sprintte hij dik verdient naar de overwinning. Natuurlijk behaalde hij in de eindoverwinning de eerste plaats.

    Beck Cedric Céderic 1ste plaats
                                               Aankomst van de winnaar Cédric Beck.


    Volgende week trekken we naar Oosterzele voor de laatste miniemenproeven van het seizoen.

     
    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Steven Van Houte”

    06-10-2008 om 15:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/10/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 9°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Vereecken Nicolas 06

    Zondag 5/10/2008 - RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h38min

    Aantal deelnemers : 50

    1. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT   

    2. BRUYLANDTS Dave - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 5”

    3. PEETERS Kevin - SCOTT USA CYCLING TEAM op 30”

    5. DAS Jeroen uit Kalmthout  - WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP TIELEN VZW       

    6. BOGAERT Ward uit Stabroek - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM 

    16. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    21. VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - SPLENDID-PRORACE-AUDIOMIX-CYCLINGTEAM          

    27. DE GENDT Thomas uit Beveren - CYCLING-TEAM-DAVO        

    29. WIELANDT Sven uit Beveren - PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM

    4/10/2008 – BERGEN – DOORNIK - Men Elites –  161,5 km – 03h06min

    Aantal deelnemers : 109
    1. Sébastien Rosseler
    2. Juan Antonio Flecha (Spa) op 1"
    3. Wouter Weylandt op 31"

    . Geert Steurs uit Schoten (Silence Lotto)
    . Preben Van Hecke uitBerlare(Topsport Vlaanderen)

     

    5/10/2008 - BORLO (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km – 01h57min

    Aantal deelnemers : 39

    1. ROOSEN Jorg - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM           

    2. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 44”

    3. PEUTERS Bart - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’21”

     

    5/10/2008 - KNESSELARE (O) - Juniores - 78 km – 01h55min

    Aantal deelnemers : 36

    1. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht - KON. BALEN B.C. V.Z.W.          

    2. BACKAERT Frederik - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 50”

    3. DERILLE Michael - ISOREX CYCLING TEAM op 2’18”

    11. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 5’00”    

    18. DE SUTTER Maxime uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    27. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

     

    5/10/2008 - NIEUWRODE (VB) - Juniores - 90 km – 02h10min

    Aantal deelnemers : 49

    1. VANBILSEN Kenneth - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM

    2. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    3. VAN DEN EYNDE Willem - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW    

    4. VANDYCK Niels uit Puurs - THOMPSON CYCLING TEAM           

    17. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    23. VOS Karl uit Beveren- WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

     

    5/10/2008 - STALHILLE (W) - Juniores - 89,7 km – 02h23min

    Aantal deelnemers : 38

    1. VAN GOETHEM Brian - BODYSOL LOTTO CT MENEN    

    2. VERMOTE Alphonse - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    3. BREYNE Jonathan - SPRINT 2000 CHARLEROI  

    21. DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSC - DENDERSTREEK LABIEKES op

     

    5/10/2008 - TIELT (W) - Nieuwelingen - 80,6 km – 02h02min

    KEIZER DER NIEUWELINGEN - BEKER VAN BELGIE

    Aantal deelnemers : 139
    1. Simon Lapeire
    2. Frederik Frison
    3. Bart Baele op 34"
    53. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 1'24"

     

    5/10/2008 - LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 60 km – 01h37min

    Aantal deelnemers : 35

    1. KOUWENBERGH Bryan - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.          

    2. DE CORTE Axel - AVIA CYCLING TEAM op 11”

    3. CLAEYS Timothy - VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 13”

    6. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - AVIA CYCLING TEAM op 2’45”

    19. MICHILS Sander uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 6’00”  

    20. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    33. BEAUPREZ Dieter uit De Klinge - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

     

    5/10/2008 - ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Nieuwelingen - 61,1 km – 01h34min

    Aantal deelnemers : 46

    1. VAN DESSEL Kristof - WSC HAND IN HAND BAAL         

    2. BROES Michiel - K.S.W. DE DEMERSPURTERS HAACHT-BETEKOM 

    3. VANDE WATER Alexandre  - TEAM CATA BIKES        

    6. VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    5/10/2008 - VLAMERTINGE (W) - Nieuwelingen - 65,1 km – 01h43min

    Aantal deelnemers : 23

    1. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.            

    2. DE CRAEMER Stijn - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW op 1’59”

    3. DOORNAERT Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 2’04”

     

    5/10/2008 - VOLKEGEM-OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - 60 km – 01h34min

    Aantal deelnemers : 40

    1. LONCIN Gilles - AVIA CYCLING TEAM 

    2. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    3. BEKAERT Karel - VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE   

    25. CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 4’22”

     

    5/10/2008 - BALEN (A) - Aspiranten

    5/10/2008 - KUMTICH-TIENEN (VB) - Aspiranten

    5/10/2008 - LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten

    5/10/2008 - WAREGEM (W) - Aspiranten

    06-10-2008 om 15:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ROELAND SUYS NAAR RONDE VAN SENEGAL !!!

    ROELAND SUYS (Hingene) naar Ronde Van Senegal !!!

     Suys Roeland


    Het aftellen is begonnen … nog enkele uren en het PRORACE TEAM VLAANDEREN staat klaar om aan hun avontuur te beginnen. Roeland SUYS neemt er, samen met 5 West-Vlaamse renners, deel aan de Ronde Van Senegal.
    Om 1u30 maandagmorgen wordt in Lauwe afgesproken om de bagage in te laden … om 2 uur vertrokken 2 minibusjes richting luchthaven Parijs om dan om 10 uur het luchtruim te verkennen richting Afrika.

    Aangekomen in Dakar zal nog een tussenvlucht nodig zijn om naar het meest zuidelijke deel van Senegal te reizen … De Cassamance is namelijk de plaats waar het startschot van de 11de ronde zal gegeven worden en dit op donderdag aanstaande.  Dan krijgen de renners een eerste rit van 140 km onder de wielen geschoven bij temperaturen waar wij hier op Belgische bodem alleen maar kunnen van dromen.

    Op vrijdag hebben de renners al een rustdag … dan vliegen ze terug naar Dakar om vanaf zaterdag de rest van de in totaal 1238 km af te werken.

     

    De renners van PRORACE TEAM VLAANDEREN:

    Roeland Suys (Bornem-Hingene)

    Sven De Meydts (Zeebrugge)

    Bram Delie (Ledegem)

    Ward van der Meiren (Roeselare)

    Rino Deraedt (Menen)

    Joeri Calleeuw (Zedelgem) (onlangs nog 2e op het BK voor Elite ZC)


    Rittenschema:

    9/10/2008 - Ziguinchor Cap Skiring - Ziguinchor - 140 km

    10/10/2008 - rustdag

    11/10/2008 - Dakar - Joal - 120 km

    12/10/2008 - Mbour - Kaolack - 116 km

    13/10/2008 - Kaolack-Diourbel - Thiès - 130 km

    14/10/2008 - Thiès - Saint-Louis - 186,5 km

    15/10/2008 - Saint-Louis - Louga - 100 km

    16/10/2008 - Saint Louis - 198 km

    17/10/2008 - Somone - Somone - 127,5 km

    18/10/2008 - Saly Portudal - Dakar - 120 km

     

    Goed voor totaal 1238 km.


    Wie alles op de voet wil volgen kan dit via
    www.everyoneweb.com/rondevansenegal2008 en op de Reiswebsite van Roeland Suys: http://roelandensandy.waarbenjij.nu/

    Met dank voor het verslag en de foto aan "Frank Suys" 

    06-10-2008 om 15:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 05/10/2008

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 32°Seizoenszege in de Catg.C !!!        

     

    De Veerman Walter 05

    Zondag 05/10 – IJZENDIJKE (Ned)   

               

    Categorie AB: (9 dln)

    1.Rudi Rabout (Heinkenszand, Ned, winnaar cat. B)

    2.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    3.Paul Rooseparck (A2)

    4.Kristof Muys (B2)

    5.Bart Rombouts (Kallo B3) 6.Bart Van Kerschaver (A3) 7.Kris Smet (St.Niklaas B4) 8.Dominik Stofferis (B5) 9.Thijs Coucquyt (A4)

    Categorie CD:

    1.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Patrick Watteny (D2)

    3.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. C)

    4.Ivan Wulffaert (C2)

    5.Marc Borghgraef (Burcht C3) 6.Eric Slock (C4)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.José Hoebeke (Merchtem, winnaar cat. E+)

    3.Peter De Ghein (E2)

    4.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +2)

    5.Marc Van Ryssel (E3)

    Categorie F1:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Robin Van Kerschaver

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Wim Van Den Heuvel

    5.Paul Hunninck 6.Marcel Van Durme 7.Guy Dhaese 8.Jackie Boel

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Rudiger Savat

    3.Ludo Opdebeek

    4.Roland Van Imschoot

    5.Erik De Waele 6.Marinus Lockefeir 7.Peter Peleman 8.Freddy Arijs

    Categorie G:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Armand Mols

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Mathieu Mercken 6.Julien Vyvey 7.Arnold De Muynck 8.André Bogaert 9.Firmin De Zutter 10.Leo De Jong 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Daniel Cornu 13.Luc Van Robbroeck 14.Ortaire Stevens

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Daniël Nuytinck

    3.Georges Michiels

    4.Edward Battersby

    5.Jef Verheyen 6.Guus Schuller 7.Leopold Van Havermaet 8.Jozef Lambrechts 9.Willy Voorbraeck

    06-10-2008 om 15:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!