Proficiat aan GUY SMET met zijn 35°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!! Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
Guy Smet Bart Heirewegh
Zaterdag 27/09/2008 - TIENEN (VB) - Elite 1.12 - 145 km 03h40min
Aantal deelnemers : 122 1. RABOU THOMAS - RABOBANK
2. RETSCHKE ROBERT - MAPEI
3. DE NEEF Steven - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN
7. RENDERS Sven uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN
9. CROKET Lars uit Bornem - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN
49. VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
52. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
56. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
27/09/2008 - BEERST-DIKSMUIDE (W) - Elite z.c./Beloften - 113,8 km 02h47min
Aantal deelnemers : 38
1. DECAESTEKER Frederik - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
2. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE OP 6
3. DE BRUYNE Giovanni - SPORTING CLUB MEERSE KLUISBERGEN op 10
27/09/2008 - BISSEGEM (W) - Elite z.c./Beloften - 112,2 km 02h35min
Aantal deelnemers : 60
1. ROLET Sylvain - WIELERCLUB MARKE VERANDA´S CLOCHET VZW
2. DERUYTER Cedric - DUNKERKE op 21
3. DEVOLDERE Niki - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE
32. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN op 208
27/09/2008 - VARSENARE (W) - Elite z.c./Beloften - 118,4 km 02h33min
Aantal deelnemers : 35
1. GUY SMET uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
2. VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 8
3. DEPREE Aaike - WIELERPROMOTIECLUB JEUGDTEAM
27/09/2008 - ZWIJNAARDE (O) - Elite z.c./Beloften - 115 km 02h42min
Aantal deelnemers : 55
1. WILLEMS Mario - JOHN SAEY CYCLING TEAM
2. SCHOONACKER Jehudi - SUNWEB PROJOB Cycling Team
3. BAEYENS Marc - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
8. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - RUDYCO CYCLING TEAM
9. VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - WSC VOORUIT - SINT-GILLIS-WAAS
27/09/2008 - WETTEREN TEN EDE (O) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften- 96 km 02h11min
Aantal deelnemers : 87
1. BART HEIREWEGH uit Hamme - MBK - DELSOL TEAM
2. DE MAERTELEIRE Kenny - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
3. HERREMANS Kim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
4. HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC JAN SNEL op 17
8. WEEMANS FRANKY uit Melsele - DAGVERG
10. DIELEMAN Lieven uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
11. DE WOLF Glenn uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
12. DE VRIESE Stijn uit Zele - FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W
17. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
20. AERTS Chris uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
21. VAN DE VELDE Rudy uit Lokeren - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
22. MATHYS Simon uit Gentbrugge - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT
25. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - MD CT TEAM
29. JOOS Geert uit Oppuurs - MBK - DELSOL TEAM
30. CLEMENT Pieter uit Zele - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE
31. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL
34. VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
44. LION Nikola uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
46. MERTENS Rene uit Dendermonde - MD CT TEAM
47. ONGENA Matthias uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
49. VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM
27/09/2008 - BERLARE (O) - Juniores - 90 km 02h45min
Aantal deelnemers : 82
1. GOOS MARC - WV DE JONGE RENNER
2. ROOSEN SJORS - TWC PIJNENBURG
3. VANBILSEN Kenneth - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM op 20
8. NAESEN Oliver uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
9. HERREBAUT Jeffrey uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
13. MARIEN Kenneth uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
21. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - ISOREX CYCLING TEAM
24. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
29. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
30. MOENS Didier uit Baasrode - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
27/09/2008 - KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km 02h09min
Aantal deelnemers : 65
1. VAN GOETHEM Brian - BODYSOL LOTTO CT MENEN
2. KOUWENHOVEN SJOERD - WESTLAND WIL VOORUIT op 9
3. SEGERS Joren - WSC HAND IN HAND BAAL
6. VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
13. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 23
14. GOUDKET Jeroen van L.O. - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
17. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
23. VERHULST Tom uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
29. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM
32. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
44. PRESENT Davy uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
46. DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
27/09/2008 - MEIGEM (O) - Juniores - 88 km 01h57min
Aantal deelnemers : 83
1. STENUIT ROBIN - GKV CYCLING TEAM
2. SCHEPMANS Pieter - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
3. VAN COPPERNOLLE Francesco - ISOREX CYCLING TEAM
7. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM
15. PIETERS Andres uit Grembergen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES
31. DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
60. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
27/09/2008 - BERLARE (O) - Nieuwelingen - 60 km 01h24min
Aantal deelnemers : 78
1. COOMAN Gianni - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2. ROSKAM ABBING Friso - RWC AHOY op 5
3. VLAEMINCK Jelle - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
14. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
18. VINCKE Matthias uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM
19. VAN GEYTE Kevin uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
25. COLMAN Jeroen uit Waasmunster - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
32. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
33. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
49. DE FRE Giovanni uit Eksaarde - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
27/09/2008 - LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 68 km 01h37min
Aantal deelnemers : 97
1. GHISTELINCK Paco - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM
2. VERSTRAETE Ludwig - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE
27/09/2008 - ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 70 km 01h42min
Aantal deelnemers : 117
1. WELTEN Kay PIJNENBURG
2. LODEWIJKS Gert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
3. SEMPELS Aron - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
|