.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 20/09/2008

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

     

    Andries Karel 09

         Karel Andries

    Zaterdag 20/09 - OEKENE

     

    Categorie AB: (53 dln)

    1.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    2.Vincent Brunel (Oostkerke, winnaar cat. B)

    3.Fabien Hanssens (B2)

    4.Tom Brulez (B3)

    5.Dries De Smet (A2) 6.Kristof Muys (B4) 7.Wim Feys (B5) 8.Thierry Everaert (B6) 9.Steven Martens (A3) 10.Davy Caen (A4) 11.Christophe Masselis (A5) 12.Mario Van Der Sickel (B7) 13.Martino Wielfaert (B8) 14.Mark Vanhoutte (B9) 15.Kris Smet (St.Niklaas B10) 16.Davy Van Bosbeke (A6) 17.Stefaan Cornelis (A7) 18.Philiep Vanclooster (B11) 19.Johan Verbeke (A8) 20.Wim Gaudesaboos (B12) 21.Dennis Kerckhaert (B13) 22.Karel Van Kerkhove (B14) 23.Paul Rooseparck (A9) 24.Sam Lepoutre (A10) 25.Mathieu Vanryckeghem (A11) 26.Dieter Vande Moortel (A12) 27.Tom Willems (A13) 28.Giovanni Lamaire (A14) 29.Dominik Stofferis (B15) 30.Adilson De Koster (B16)

    Zaterdag 20/09 - OOSTEEKLO

     

    Categorie CD:

    1.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. C)

    3.Kenny De Maerteleire (C2)

    4.Pascal Verlez (D2)

    5.Freddy Vlerick (D3) 6.Willy Den Haese (C3) 7.Marc Borghgraef (Burcht C4) 8.Frank Suys (Hingene D4) 9.Geert Van Speybroeck (C5) 10.Walter De Veerman (Lochristi C6) 11.Andy Van Loon (C7) 12.Robert Standaert (D5) 13.Etienne Claus (Hamme C8) 14.Philippe Hotome (C9) 15.Kurt Victor (C10) 16.Frank Gommers (D6) 17.Eric Neelen (C11) 18.Pascal Van De Velde (Lokeren C12) 19.Franky De Greve (D7) 20.Patrick De Smet (D8) 21.Patrick Joos (D9) 22.Luc Van Dorpe (C13) 23.Bjorn Becque (C14) 24.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C15) 25.Olivier Vaerewyck (C16) 26.Henny De Bouver (C17) 27.Jan Reubens (C18) 28.Idesbald Nevejans (D10) 29.Olivier Caenen (C19) 30.Frank Van Haecke (D11)

    Categorie E/E+:

    1.ERIC VAN POTTELBERG (St Niklaas, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Roland Boulard (E2)

    4.Ronny Cosijn (E3)

    5.José Hoebeke (+2) 6.Alfons Van Raemdonck (Beveren +3) 7.Wim De Waal (E4) 8.Tony Baudonck (+4) 9.Tommy Heyse (E5) 10.Pedro Pollefliet (E6) 11.Alain Mortier (E7) 12.Eddie Van Leirberghe (+5) 13.Patrick De Backer (E8) 14.Louis Moens (+6) 15.Geert Roegiers (E9) 16.Hilair Heye (E10) 17.André Bultinck (E11) 18.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E12) 19.Luc Van de Walle (E13) 20.Patrick Bekaert (E14) 21.Helmuth Tas (+7) 22.Johan Martens (E15) 23.Philippe Lacquet (E16) 24.Erwin D'Hondt (E17) 25.Mario Geirnaert (E18) 26.Steve Landuyt (E19) 27.Willy De Sutter (E20) 28.Joeri De Cock (E21) 29.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +8) 30.Guy Verstraeten (E22)

    Categorie F1:

    1.KAREL ANDRIES (Schoten)

    2.Luc Snels

    3.Robin Van Kerschaver

    4.Eric De Wilde

    5.Luc Cocquyt 6.Herman Van Den Borre 7.Rudy Lammens 8.Marc Dhanijns 9.Paul Hunninck 10.Jozef De Naeghel 11.Noël Verzele 12.Dirk De Cauwer (Hamme) 13.Eric Van Daele (St.Gillis) 14.Bart Delagrange 15.Eddy Iterbeke 16.François Coppers 17.René Demunter 18.Guy Dhaese 19.Johan De Smet 20.Alex Van Onckelen 21.Erik Delys 22.Chistian Pollefliet

    Categorie F2:

    1.Rudiger Savat (Maldegem)

    2.Theo Coudyzer

    3.Willy Mous

    4.José Dezegher

    5.Roger Den Tijn 6.Ludo Opdebeek 7.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 8.Christiaan Michiels 9.Roland Van Imschoot 10.Freddy Arijs 11.Marc Schockaert 12.Luc Ribbens 13.Johnny De Winne 14.Henk Bolle 15.Albert Huysmans 16.Jos Dierks 17.Eric Stevens 18.Hervé Verstuyft 19.Martien Van Hoogstraten 20.Marinus Lockefeir 21.Gustaaf Van Mensel 22.Eddy Van De Velde 23.Luc Meheus 24.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Ad Montforts

    3.Will Leurs

    4.Frans Robijns

    5.Roger De Breuker 6.Willy Roels 7.Gerrit Hairwassers 8.Raphael Anthuenis 9.François Smolders 10.Julien Vyvey 11.Armand Mols 12.Arnold De Muynck 13.Mathieu Mercken 14.Freddy De Blick (Beveren) 15.Maurice Engels 16.Michel Bousard 17.André Syvertsen (Stekene) 18.Daniel Cornu 19.Lucien Schollaert 20.Ghislain De Champs 21.Robert Robijns 22.Erik Vandersteen 23.Ortaire Stevens 24.Firmin De Zutter 25.Julien De Baets 26.Lucien Van Impe 27.Jozef Vangeel 28.Jean-Pierre Heymans 29.Anton Van Poecke 30.Freddy Stevens

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Karel Alen

    3.Jos De Boeck

    4.Edward Battersby

    5.René Colman (St.Niklaas) 6.Willy Vereecken 7.Paul De Geynst 8.Charles De Laet 9.Georges Michiels 10.Adriaan Van den Kinschot 11.Frans Van Looveren 12.Paul D'herde 13.Leon Vervaet 14.Noel De Muynck 15.Anny Van den Kinschot 16.Raf Luyckx 17.Hugo Van De Brul 18.Victor Janssens 19.Daniël Nuytinck 20.Urbain D'Hondt 21.Michel Vander Beke 22.Jozef Lambrechts 23.Leon De Rick 24.Willy Voorbraeck 25.François Van Dael 26.Jacques Blomme 27.Alfons De Schepper 28.Leopold Van Havermaet

    21-09-2008 om 10:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG NIEUWELINGEN VELDRITWEDSTRIJD TE KNESSELARE !!!

    Matthias Van de Velde behaalt 1ste zege in het veld bij de 1ste jaars Nieuwelingen !!!

    Van de Velde Matthias knesselare 004
                          
    Matthias Van de Velde met zijn eerste bloemtuil bij de nieuwelingen. 

    Zaterdag 20/09 – KNESSELARE - Nieuwelingen

     

    Matthias Van de Velde uit Hamme stond zaterdag te Knesselare voor het eerst aan de start bij de nieuwelingen en tevens zijn eerste cyclocross wedstrijd van het seizoen. Deze wedstrijd meetellende voor de Vlaamse cyclocrosscup werd meteen een meevaller van formaat , met 46 renners aan de start was Matthias redelijk goed gestart en kwam de eerste ronde door als 18de , na de tweede ronde zat hij al op plaats 12. In de derde ronde zorgde hij in zijn eentje om naar de kopgroep van acht te fietsen zodat hij samen met Yorben Van Tichelt ze met twee eerstejaars meewaren in de kopgroep. Matthias ging zich de laatste twee ronden zelfs in de aanval wagen nadat twee tweedejaars het hazenpad hadden genomen Yossi Dedulle van het Avia team en Vandaele Gregory , zodat Matthias samen met Maxim Panis en Jorn Claes voor de derde plaats aan het strijden waren. Matthias probeerde tot tweemaal toe zijn gezellen te verschalken in de laatste ronden maar tevergeefs , in de spurt waren zijn twee metgezellen sneller zodat hij als vijfde over de aankomst reed. Zodoende werd hij winnaar bij de eerstejaars nieuwelingen en wordt hij leider in het klassement , Matthias mocht mee met Yoshi Dedulle op het podium als winnaar bij de eerstejaars. Matthias Van de Velde strandde maar op een luttele 25 à 28 seconden van de winnaar. Zowaar heeft hij een zeer sterke start genomen hopelijk kan hij deze conditie nog een tijdje vasthouden om later op het seizoen nog enkele goeie resultaten neer te zetten !!!

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto aan “Patrick Van de Velde”

    21-09-2008 om 10:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

     

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 10°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Seizoenszege bij de 1°Jaars Nieuwelingen !!!

    De Gendt Thomas 17    Van de Velde Matthias 05
     Thomas De Gendt          Matthias Van de Velde

    Zaterdag 20/09/2008 - HOTON - Elite z/c & Beloften - 174,4 km – 04h21min

    TOPCOMPETITIE - GP JOSEPH BRUYERE

    Aantal deelnemers : 198
    1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (CT Davo)
    2. Thomas Degand
    3. Joeri Calleeuw op 10"
    9. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 14"
    20. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 2'50"
    34. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 5'21"
    41. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT) op 7'10"
    78. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 9'22"
            

    20/09/2008 - HANDZAME - KOKSIJDE - 1° RIT (W) - Men Juniors 2.1 UCI - 99,7 km – 02h17min

    KEIZER DER JUNIORES

    Aantal deelnemers : 184
    1. Alphonse Vermote
    2. Jonathan Breyne
    3. Gert-Jan Van Immerseel
    9. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (K.Balen BC) op 12"
    30. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 24"
    64. Jonas De Vylder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen
    105. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes)
    136. Gerben Peersman uit St.Amands (Steeds Vooraan Kontich)

    20/09/2008 - KNESSELARE (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. B – 60’

    Aantal deelnemers: 38

    1. ZABALLA GUTIERREZ CONSTANTINO - POVOA CYCLING CLUB         

    2. VAN COMPERNOLLE Kenneth - SUNWEB PROJOB Cycling Team op 15”

    3. BASSEZ Patrick - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. op 20”

    7. PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 40”

    14. DECALUWE Steven uit Eksaarde - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 2’00”

    20. DONIE Birger - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM op 3’15”         

    21. ONGHENA Matthias uit Kieldrecht - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    22. GRUWIER Steve - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM

    20/09/2008 - KNESSELARE (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. C

    Aantal deelnemers : 46 - Nieuwelingen 30’

    1. DEDULLE Yoshi - AVIA CYCLING TEAM           

    2. VANDAELE Gregory - JONGE RENNERS ROESELARE op 7”

    3. CLAES Jorn - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 25”

    5. MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 28”

    8. GEERINCKX Ruben  uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 1’20”

    32. BORDUI Gianni uit Vrasene - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op     

    46. GOOSSENS Shani - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

     

    Aantal deelnemers : 41 – Juniores 40’

    1. LAMMENS Laudelino - RENDEMENT HYPO CYCLINGTEAM VZW   

    2. DENOLF Ritchie - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW op 20”

    3. VERMEERSCH Gianni - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 23”

    22. GOOSSENS Kenny uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 2’05”    

    24. SAEY Jens uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
    32.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACINGTEAM
           

    20/09/2008 KNESSELARE (VL.CC-CUP) (O) - Veldrijden form. D – 40’
    Amateurs en Masters A. : Aantal deelnemers : 50

    1.MAES Timmy- WIELERCLUBHAMME-ZOGGE

    2.BEVERS Gert -AFDELING ANTWERPEN – WBV op 10”

    3.VAN STAEYENBenny - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE BOCK Benny –RUDYCO op 55”

     

    Masters B : Aantaldeelnemers :24

    1.LAMMENS Mario- AFDELINGOOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.SMET Ivan uitHamme - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 40”

    3.BALLET Peter - WIELERTEAM MOREL&ZN - DE PINTE op 1’15”

     

    Masters C: Aantal deelnemers :26

    1.VAN TONGELEN Franky- AFDELINGANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKERRonald - VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’00”

    3.VANBRUAENEGhislain - VC DE LIEVESPURTERS – ZOMERGEM op1’40”

    17.GOVAERT William uit Waasmunster - ISOREX CYCLING TEAM op 3’53”


    20/09/2008 - BAVEGEM - Aspiranten
    JONGENS 12 JAAR - 38'45"

    Aantal deelnemers: 30

    1. WYTINCK Gianni - CYCLINGTEAM OOST-WEST

    2. ROGIER Stef - JONGE RAKKERS VOLLEZELE     

    3. DIEPENDAELE Tom - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4. PAUWELS Robin uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.      

     

    JONGENS 13 JAAR - A - 39'18"

    Aantal deelnemers: 20

    1. WILLEMS Frederick - CYCLINGTEAM OOST-WEST       

    2. VANDERAERDEN Massimo  - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT      

    3. VAN ROOSBROECK Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    14. CARNOY Niels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

     

    JONGENS 13 JAAR - B

    Aantal deelnemers: 21

    1. VANDENABEELE Emill - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  

    2. DE VYLDER Lindsay - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS         

    3. ROELANTS Laurenz - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    4. VAN HOOYDONCK Dante - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    7. WITTOUCK Dominick - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    9. VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. 

    16. WATERSCHOOT Django uit Temse - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

     

    JONGENS 14 JAAR - 01h02'50"

    Aantal deelnemers: 38

    1. WERNIMONT Laurent - TEAM CATA BIKES     

    2. RASSCHAERT Kevin - WIELERTEAM MOREL & ZN - DE PINTE        

    3. GODAERT Ben - WK NOORD WEST BRABANT    

    10. ROTTY Glenn uit St.Pauwels - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.   

    24. PIETERS Bart - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    31. VANDEVOORDE Stefaan uit Melsele - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.    

        

    21-09-2008 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    ZATERDAG 20/09/2008 – LA GRANJA - ALTO de NAVACERRADA - Men Elite - 17,1 km
    DE VUELTE - RIT 20 - TIJDRIT
    Aantal deelnemers : 131
    1. Levi Leipheimer (USA) in 33'06"
    2. Alberto Contador op 31"
    3. Alejandro Valverde op 31"
    19. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 2'55"
    67. Jurgen Van Goolen op 4'22"
    108. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 5'48"

    20/09/2008 - DILBEEK (VB) - Elite z.c./ Beloften - 113 km – hmin

    Aantal deelnemers : 77

    1. VAN LIERDE Kevin - VAN EYCK SPORT          

    2. VAN BRAECKEL Kenny - JWM SPORTIEF       

    3. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM         

    11. KOPPEN Thibault uit Beveren - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    28. VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM       


    20/09/2008 - EERNEGEM (W) - Elite z.c./ Beloften - 116 km – 02h41min

    Aantal deelnemers : 66

    1. MINNE Stijn - SPORTING CLUB MEERSE - KLUISBERGEN   

    2. VANBECELAERE Tom - WIELERTEAM DECOCK-CAPINO MOORSELE        

    3. DEPOORTER Dries - NEW HEEBRA-LOMBARDEN           

    19. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - MD CT TEAM op 5’10”

    21. DE VRIESE Stijn uit Zele - FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W
     

    20/09/2008 - SLEIDINGE (O) - Elite z.c./ Beloften - 108 km – 02h50min

    Aantal deelnemers : 64

    1. COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM           

    2. COCQUYT Nicky - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 2”

    3. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 5”

    9. VERHOFSTADT Peter uit Uitbergen - RUDYCO CYCLING TEAM op 20”

    12. HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC JAN SNEL          

    18. DE WOLF Glenn uit Hamme - KSC DENDERSTREEK LABIEKES 

    19. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    26. VAN GARSSE Kenny uit Zele - WIELERCLUB HAMME-ZOGGE 

    29. BONNAERENS Andy uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM        


    20/09/2008 - NAZARETH (O) - Beloften - 116 km – 02h43min

    Aantal deelnemers : 76

    1. VERBEEK Dieter - CYCLING-TEAM-DAVO

    2. TESSEUR Kim - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.    

    3. VAN THIELEN Jeffrey - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN    

    15. DIELEMAN Lieven uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    18. VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN        

    20. ONGENA Matthias uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    37. VAN HEURCK Timothy van L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.          

    47. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN  

     

    20/09/2008 - ALVERINGEM (W) - Juniores - 90 km – 02h13min

    Aantal deelnemers : 32

    1. DEVRIENDT Tom - CYCLING TEAM WERVIK     

    2. MARCHAND Gianni - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3. BUFFEL Lander - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 19”

    5. PRESENT Davy uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    14. VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 3’08”


    20/09/2008 - HAALTERT (O) - Juniores - 88 km – 02h13min

    Aantal deelnemers : 35

    1. VAN ASBROECK Tom - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE 

    2. GODDAERT Sander - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 6”

    3. SEGHERS Tim - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN op 10”

    4. POELMAN Laurens uit Klaken - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 18”

    17. BAEYENS Gert uit Overmere - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS    

    22. PIETERS Andres uit Grembergen - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  op 4'00”   

       
    20/09/2008 - HERNE (VB) - Juniores - 96 km – 02h21min

    Aantal deelnemers : 32

    1. GOOS MARC - WV DE JONGE RENNER  

    2. KOUWENHOVEN SJOERD - WESTLAND WIL VOORUIT  

    3. DURANT Joaquim - JONGE RAKKERS VOLLEZELE op 12”

    5. VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - ISOREX CYCLING TEAM

     

    20/09/2008 - KORTIJS (GINGELOM) (LB) - Juniores - 88,5 km – 02h02min

    Aantal deelnemers : 57

    1. SCHEPMANS Niels - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM    

    2. MANNAERTS Jelle - KON. BALEN B.C. V.Z.W.    

    3. JANS Roy - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM      


    20/09/2008 - SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km – 02h06min

    Aantal deelnemers : 49

    1. LEGLEY Matthias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"       

    2. VAN DEN BOSSCHE Hendrik - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 3”

    3. LAGAE Julien - CYCLING TEAM WERVIK op 4”


    20/09/2008 - STEKENE (O) - Juniores - 94 km – 02h08min

    Aantal deelnemers : 69

    1. VAN GOETHEM BRIAN - BODYSOL LOTTO CT MENEN   

    2. STALLAERT Joeri - THOMPSON CYCLING TEAM op 13”

    3. MARTENS Valentijn uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND    

    4. GOUDKET Jeroen van L.O. - KSC DENDERSTREEK LABIEKES     

    7. TEN HARTOG Guy uit Sinaai - THOMPSON CYCLING TEAM       

    11. DE SUTTER Maxime uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    12. DURINCK Sean uit Hamme - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    13. VERGEYLEN Timothy uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    14. VAN HESE Stijn uit Belsele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND          

    15. BAEYENS Dennis uit Berlare - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    17. SMET Jochem uit Kemzeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    18. VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN   

    20. MEERSMAN Roy uit Bazel - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND

    22. DE RYCK Joeri uit Kruibeke - KSC DENDERSTREEK LABIEKES  

    23. VOS Karl uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    25. VERHULST Tom uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    26. GODDAERT Joeri uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    29. SEGERS Jimmy uit St.Gillis - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W. 

    31. MOENS Didier uit Baasrode - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND            

    34. VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    38. OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN           

    42. MARIN Biondi uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.     

    44. DE KEERSMAECKER Alexander uit Kruibeke - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    49. DE WILDE Joey uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    52. SMET Steven uit St.Pauwels - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND       

    53. DE VREESE Benz uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND      

    54. MICHILS Tom uit Moerbeke - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND         

    55. SERVERIUS Jeroen uit Kieldrecht - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN 

    56. DEHANDSCHUTTER Evert uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND   

    59. VAN DE MEERSCHE Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

    60. MEERSMANS Jens uit Bornem - THOMPSON CYCLING TEAM 

    63. VERWULGEN Manuel uit Moerbeke - D.M.C.- D BIKE - CYCLING TEAM


    20/09/2008 - MUIZEN (A) - Dames Jeugd - 62 km – 01h44min

    GP VAN DE STAD MECHELEN

    Aantal deelnemers : 13 Nieuwelingen

    1. DE ROOVER Eline - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS          

    2. VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW    

    3. CROKET Gilke uit Bornem - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH


    Aantal deelnemers : 19 Juniores

    1. HANNES Kaat uit Wechelderzande - BENELUX TEAM

    2. VERMEIREN Kim - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.        

    3. VERHOEVEN AURORE                    

    8. VAN GUCHT Hanneke uit Bornem - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    13. DE RIDDER Amy uit Grembergen - BENELUX TEAM 


    20/09/2008 - ASPELARE (O) - Nieuwelingen - 68 km – 01h48min

    Aantal deelnemers : 70

    1. ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3. GROENEWEGEN DYLAN - WTC DE AMSTEL op 4”

    7. DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - AVIA CYCLING TEAM op 8”

    39. VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.

    51. D`HOLLANDER Mathias uit Zele - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  


    20/09/2008 - EVERGEM - BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km – 01h35min

    Aantal deelnemers : 62

    1. VAN HOLDERBEKE Mathias - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"

    2. WELTEN Kay - TWV Pijnenburg         

    3. FRISON Frederik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.     

    29. LINDEMANN Nigel uit St.Niklaas - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    36. MICHIELS Kevin uit Uitbergen - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND     

    44. DE FRE Giovanni uit Eksaarde - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND
         

    20/09/2008 – OPBRAKEL (O) - Nieuwelingen - 66 km – 01h40min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN

    Aantal deelnemers : 64

    1. SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2. PERSOON Joeri - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 9”

    3. DESMECHT David - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" op 15”

    43. PLANCKAERT Eddy jr - KONINKLIJK SPORTCOMITE AALST VZW op 1'56”

    51. PERSOON Robin - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 4'00”

     

    20/09/2008 - WAARDAMME (W) - Nieuwelingen - 60 km – 01h29min

    Aantal deelnemers : 58

    1. COOLS Gianny - JONGE RENNERS ROESELARE  

    2. BEAUSAERT Dieter - CYCLINGTEAM OOST-WEST VZW 

    3. LAPEIRE Simon - JONGE RENNERS ROESELARE op 2”

     

    21-09-2008 om 00:22 geschreven door kenny

    20-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z/C & BELOFTEN TE OEKENE !!!

    Guy Smet rijdt beste sprint ooit en wint 33ste wedstrijd van het seizoen !!!


    Smet Guy koers guy 19 september 2008 oekene 015
                         Guy Smet met zijn 33ste bloemen van het seizoen en zeer goed omringd. 

    Vrijdag 19/09 – OEKENE – Elite z/c & Beloften

    Vrijdag werd in het Westvlaamse Oekene een criterium ingericht waar 45 renners aan deelnamen , de afstand bedroeg 69,3 km verdeeld in 33 ronden van 2,1 km. Het was een erg wisselend wedstrijdverloop en de gemiddelde snelheid bedroeg maar liefst 45 km/h. Tot op 9 ronden van het einde bleef het peloton zo goed als samen en was het vooral het premiegewin dat telde. In ronde 24 viel de beslissing en konden 5 renners zich lichtjes afscheiden voor het peloton en deze heren luisterden naar de namen : Guy Smet (Kruibeke) , Kevin Degezelle , Maxim Debusschere , Stijn Hoornaert en Wim Vancoppenolle. Meer dan 100 meter voorsprong kregen ze nooit maar toch konden ze vooruit blijven op een steeds jagend peloton en kregen we dus een sprint met 5 die door Guy Smet uit Kruibeke werd gewonnen met een halve fietslengte voorsprong op Kevin Degezelle en Maxim Debusschere. Voor Guy Smet was het veruit zijn beste sprint die hij ooit in zijn leven heeft gereden !!! De pelotonspurt werd gewonnen door Jens Debusschere op 7sec van de winnaar.


    Smet Guy koers guy 19 september 2008 oekene 003
    Het peloton dat tot 9 ronden van het einde gesloten bleef doordat de snelheid zo hoog lag.

    Smet Guy koers guy 19 september 2008 oekene 001
                         De juiste ontsnapping met Guy Smet die vooraan het tempo onderhoudt.



     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Saffia”

    20-09-2008 om 09:19 geschreven door kenny


    19-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 33°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Smet Guy 02

    VRIJDAG 19/09/2008 – LAS ROZAS - SEGOVIA - Men Elite - 145,5 km - 03h27min
    DE VUELTE - RIT 19
    Aantal deelnemers : 145
    1. David Arroyo (Spa)
    2. Vasili Kiryienka (WRus) op 5"
    3. Nick Nuyens op 11"
    5. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    31. Jurgen Van Goolen
    . Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto)

    19/09/2008 - KOOLSKAMP (W) - Men Elite 1.1 UCI - 180 km - 04h04min

    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN

    Aantal deelnemers :
    1. Andre Greipel (Dui)
    2. Stefan Van Dijk (Ned)
    3. Andreas Stauff (Dui)
     

    19/09/2008 - OEKENE (W) - Elite z.c./Beloften - 69,3 km – 01h33min

    Aantal deelnemers : 45

    1. GUY SMET uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    2. DEGEZELLE Kevin - WIELERCLUB MARKE VERANDA´S CLOCHET VZW      

    3. DEBUSSCHERE Maxim - SUNWEB PROJOB Cycling Team         

    21. DE VRIESE Stijn uit Zele - FORONEX CT / WIELERPROMOTIE Z-W op 10” 

    19-09-2008 om 20:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09


    DONDERDAG 18/09/2008 – VALLADOLID - LAS ROZAS - Men Elite - 167,4 km - 03h53min
    DE VUELTE - RIT 18
    Aantal deelnemers : 136
    1. Imanol Erviti (Spa)
    2. Nicolas Roche (Ier)
    3. David Herrero (Spa) op 1"
    6. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 10"
    11. Jelle Vanendert op 24"
    68. Jurgen Van Goolen op 7'29"
    116. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 7'44"

    18/09/2008 - OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./Beloften - 114 km – 02h40min

    Aantal deelnemers: 45

    1. FRANCOIS Jurgen - WILLEMS VERANDA CONTINENTAL TEAM

    2. D`HONDT Bram - CYCLING TEAM LISPANNE DE HAAN VZW op 20”

    3. HEYTENS Kess - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER op 40”

     

    18/09/2008 - WESTKERKE (W) - Elite z.c./Beloften - 113,4 km – 02h46min

    Aantal deelnemers: 49

    1. PLANCKAERT Baptiste - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER

    2. LAPIERE Ward - TEAM BOUWKANTOOR LIPPENS-DESCHUYTTER  

    3. LEVEILLE STEPHANE – MULTISPORT op 12”

    4. THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  

    17. KOPPEN Thibault uit Beveren- KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 3’50”

     

    18/09/2008 - HANDZAME (W) - Dames Elite - 80 km – 02h10min

    Aantal deelnemers: 37 

    1. HENRION Ludivine - AA-Drink Cycling Team  

    2. JOHANSSON Emma - AA-Drink Cycling Team

    3. VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO BELISOL Ladiesteam op 3’40”

    6. STEENSSENS Nana uit Zwijndrecht - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 3’50"

    10. VAN LEUVEN Annick uit Schoten - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB    

    13. FIERS Ilse uit Waasmunster - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

    15. THIJS Patricia uit Hoboken - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    18. NOBUS Anja uit Waardamme - ASFRA RACING TEAM          

    20. VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    21. LEENKNEGT Liliane - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    22. VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - BENELUX TEAM         

    24. POTUMS Carine uit Londerzeel - BENELUX TEAM   

    28. RUYSSCHAERT Melina - BENELUX TEAM     

    19-09-2008 om 09:19 geschreven door kenny


    18-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 20 SEPTEMBER - POLDERS VAN ZEEUWS-VLAANDEREN

    Polders van Zeeuws-Vlaanderen

    Zaterdag 20 september 2008

    3e editie

                          Polders van Zeeuws-Vlaanderen   

                                                fietstocht  200 Km 

                                     Beveren – Waas

     

    Een rit voor alle wielertoeristen en wielerfanaten, dwars door de Wase en Nederlandse polders, rustige wegen.

    Gratis boterhammen bij aankomst

    +  gratis fietspetje Feryn



    Vertrek: Café Kolenhof

    Lt Van Eepoelstraat 167

    9120 Beveren – Waas

     

    Inschrijving van 7.00u tot 8.00u

    Vrije start van 7.00u tot 8.00u

    Groepstart 8.00u – aankomst16.00u

     

    Leden randonneurs.be €4  -   niet leden €5

    Contactpersoon:
    Maes Gino   gsm: 0484/97.20.00       e-mail:
    gi.ma@telenet.be

    Maes Gilbert     gsm: 0474/34.79.05

     

    18-09-2008 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 22 SEPTEMBER - AVONDCRITERIUM TE HOBOKEN !!!

    MAANDAG 22 SEPTEMBER: AVONDCRITERIUM IN HOBOKEN !!!

     

    In  Hoboken wordt op maandag 22 september een avondcriterium gereden voor elite zonder contract en beloften. Het is een organisatie van het district Hoboken in samenwerking met de Feestcommissie en de wielerclub Hoboken WAC, die in het Waasland een afdeling heeft. 

    Deze 1ste Jaarmarktprijs start om 17u30  op een gesloten parcours met vertrek en aankomst in de Van Amstelstraat. Er is een parcours uitgetekend van 2,8 km langs de Marneflaan, P.H. Spaaklaan, J. Leemansstyraat, Cockerillplaats, Louisalei, Kioskplaats, Kapelstraat, De Hertstraat, Vinkenveldenplein, Antverpiastraat, Moretusstraat, Zorgvlietstraat en weer Van Amstelstraat. Er moeten 25 ronden worden afgelegd.

     

    Deelnemers met hun rugnummer: 1. Dimitri Claeys (Kampioen van België beloften) 2. Ward Bogaert 3. Mathew Brammeier (GB) 4. Daniël Shand 5. Rudi Vingerhoets 6.Stijn Bruyndonckx 7. Kevin Peeters 8. Yves Van Gorp 9.Nicvo Indekeu 10. Eddy Van Acker 11.Jens Daems 12. Gerrit Claessens 13. Kenny Laevers 14. Ken Smets 15. Nico Ielegems 16.Domien Geerts 17. Jan Maes 18. Kristof Goolaerts 19. Tom Leysen 20. Roy De Waal 21. Jeroen Das 22. Bart Bruyndonckx 23. Kim Tesseur 24. Bjorn Meersmans  25. Bjorn Coomans 26. Tom Oerlemans 27. Jeroen Dingemans 28. Kris Boeckmans 29. Joris Wagemans 30. Walt De Winter 31. Stijn Ennekens 32. Bert De Backer 33. Dieter Jacobs 34. Jan Van Aert 35. Christophe Delveaux 36. Pieter Van der Velden 37. Timothy Van Heurck 38. Jonas Van Buynder 39. Nico Thys 40. Ken Van Reeth 41. Eric Torfs 42. Frederique Robert 43. David Van Hove 44. Brian Zengeni 45.Dean Hayes 46. Nick Michielsen 47. Tom Govaerts 48. Jeroen Nietvelt. 

     

    Bron : fvdv

    18-09-2008 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z/C & BELOFTEN TE ST.PAUWELS !!!

    Dimitri De Fauw wint massaspurt te St.Pauwels !!!


    De Fauw Dimitri 
     


    Woensdag 17/09 – ST.PAUWELS – Elite z./c. & Beloften

     
    In het zonnige St.Pauwels kwamen 67 renners hun rugnummer afhalen en daarvoor moesten ze 117 km afleggen of 19 ronden van 9 km. Maar liefst 42 renners van uit het Waasland en omstreken reden mee in deze wedstrijd. Veel kunnen we niet vertellen want alles bleef samen tot het einde zodat een massaspurt over de winnaar mocht beslissen. Niemand minder dan ex-prof Dimitri De Fauw won deze massaspurt voor Patrick Van Roosbroeck (Duffel) en Pieter Cordeel (Stekene) en behaalde zo zijn 4de overwinning dit seizoen. De top-10 zag er verder zo uit : 4°Tony Heirbaut (Belsele) , 5°Guy Smet (Kruibeke) , 6°Koen Van de Velde (Stekene) , 7°Luc De Moor (St.Gillis) , 8°Benny Van Buynder (Bornem) , 9°Jarno Van Guyse (Stekene) en 10°Gunter Sterck (Stekene).


    Smet Guy koers guy 17 september 2008 sint pauwels 006
                                                   Guy Smet en Steven Goossens.

    Smet Guy koers guy 17 september 2008 sint pauwels 010
     Guy Smet probeerde er een ferme snok aan te geven maar hij kreeg het peloton niet uit de wielen.


     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Saffia”

    18-09-2008 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK-KMC TEAM WAASMUNSTER !!!

    De finale van de Flanders cup werd gereden te Maasmechelen het voorbije weekend !!!

     

    Maasmechelen 032 Maasmechelen 183
                                 Aspirant Kevin Panhuyzen                                                               1ste plaats voor belofte Jordy Billast.

    1e plaats voor Jordy Billast, belofte

    2e plaats voor Ivan Porters, master 2

    LIMBURG KAMPIOEN : Ivan Porters

    2e plaats voor Petra Mermans

    LIMBURG KAMPIOEN  : Kevin Panhuyzen, aspirant


    Maasmechelen 136
                                                        2de plaats voor Ivan Porters.

    Maasmechelen 186
                                                        De Kampioenen van Limburg.

    Eindklassement na 7 wedstrijden :
    2e plaats voor Quentin Art, junior
    2e plaats voor Ivan Porters
    2e plaats voor Mark Donné, master 1

    Komend weekend wordt de finale gereden van de Benelux cup te Winterslag.

     



    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Lilliane De Staebel”

    Teammanager : TREK - KMC TEAM vzw

    18-09-2008 om 17:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn Zege bij de Juniores op de Piste !!!

    De Pauw Moreno 06

    WOENSDAG 17/09/2008 – ZAMORA - VALLADOLID - Men Elite - 148 km - 03h18min
    DE VUELTE - RIT 17
    Aantal deelnemers : 141
    1. Wouter Weylandt
    2. Matti Breschel (Zwi)
    3. Alexandre Usov (Rus)
    6. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    72. Jurgen Van Goolen
    123. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 57"

    17/09/2008 - RETIE (GP MONSERE) (A) - Elite z.c./Beloften- 139 km – 03h03min

    Aantal deelnemers : 97
    1. BLEUKENS Jan -
    PROFEL PRORACE CONTINENTAL TEAM

    2. CALLEEUW Joeri - TEAM BOUWKANTOOR LIPPENS-DESCHUYTTER

    3. VAN LOOVEREN Stijn - CYCLING-TEAM-DAVO

    11. MARIËN Christof - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 39”

    38. DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 55”

     

    17/09/2008 - DE PINTE (O) - Elite z.c./Beloften - 109 km – 02h33min

    Aantal deelnemers : 83

    1. Joeri Clauwaert
    2. Kenny Van Braeckel
    3. Kristof Dereeper
    11. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    37. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde) op 1'25"
     

    17/09/2008 - HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./Beloften - 120 km – 02h37min

    Aantal deelnemers : 94

    1. ENNEKENS Stijn - WILLEMS VERANDA CONTINENTAL TEAM

    2. DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3. WALLAYS Jelle - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW     

     

    17/09/2008 - SINT PAUWELS (O) - Elite z.c./Beloften - 117 km – 02h50min

    Aantal deelnemers : 67

    1. DE FAUW Dimitri

    2. VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel -WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT-KERKSKEN         

    3. CORDEEL Pieter uit Stekene - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T.     

    4. HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC JAN SNEL

    5. SMET Guy uit Kruibeke - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN    

    6. VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7. DE MOOR Luc uit St.Gillis - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.      

    8. VAN BUYNDER Benny uit Bornem - RUDYCO CYCLING TEAM  

    9. VAN GUYSE Jarno uit Stekene - DAVITAMON-LOTTO-JONG VLAANDEREN         

    10. STERCK Gunter uit Stekene - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT

    11. VAN DEN BERGHE Anthony uit Sinaai - WC SOENENS-GERMOND INGELMUNSTER        

    12. HEIREWEGH Bart uit Hamme - MBK - DELSOL TEAM

    16. VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    19. DE BOSSCHER Koen uit Kalken - MD CT TEAM        

    20. FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC JAN SNEL    

    21. BLOMMAERT Sven uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM    

    22. AERTS Chris uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM   

    23. FRANCKAERT Gregory uit Kallo - ASFRA RACING TEAM      

    24. GELDOF Francis uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM         

    26. DIELEMAN Lieven uit Zele - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    27. DE SCHOESITTER Steven  uit Waasmunster - RUDYCO CYCLING TEAM           

    29. GOOSSENS Steven uit St.Niklaas - WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    30. MAES Wim uit Sinaai - VAN EYCK SPORT     

    31. VAN DE VEN Patrick uit Stekene - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND  

    32. VERMEULEN Stein uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT - KERKSKEN       

    34. VAN UYTVANCK Sven uit Waasmunster - CYCLO BIKE OOST-VLAANDEREN     

    35. WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM 

    36. DE RUDDER Wim uit Belsele - RUDYCO CYCLING TEAM           

    38. PYL Dennis uit St.Niklaas - RUDYCO CYCLING TEAM 

    40. VAN HOEYMISSEN Frank uit Waasmunster - JONGE RAKKERS VOLLEZELE    

    41. VAN HEURCK Timothy van L.O. - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.         

    42. DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WIELERSPORTVERENING ARTEVELDE VZW - GENT

    44. DE ROOS Robby uit Moerbeke - VLIEGEND WIEL - KLEIN SINAAI         

    45. SMET Geert uit St.Niklaas - KLAIPEDA       

    47. DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    49. VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - WSC VOORUIT - SINT-GILLIS-WAAS        

    52. VAN BROECK Gino uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    53. CLEMENT Pieter uit Zele - VÉLO CLUB DAIRCO - VZW LIEDEKERKE         

    56. PENNE Frederik - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM          

    59. VERSCHAFFELT Jens uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN          

    60. CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS               

    61. DHOLLANDER Kristof uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    17/09/2008 - RETIE (A) - 1.18 Amateurs + Masters – 63 km - 01h28min

    Aantal deelnemers : 46 AM.+A/B

    1. Andy Van Olmen
    2. Yves Boenders
    3. Christophe De Bie

    Aantal deelnemers : 8 B
    1. Luc Van Roy
    2. Freddy Van Genechten
    3. Stephan Tilemans
      

    Aantal deelnemers : 8 C
    1. Geert Hye
    2. Viktor Van Den Eynde
    3. André Peeters

     

    17/09/2008 - GENT VLAAMS WIELERCENTRUM EDDY MERCKX (O)

    Piste - BVB-meeting -zonder motoren

    Piste - BVB- nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 23

    1. VANBRABANT Yannick - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW          

    2. CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM         

    3. VAN LEEMPUT Kim - AVIA CYCLING TEAM

     

    Piste - BVB- junioren

    Aantal deelnemers: 25

    1. VERHAMME Simon  - AVIA CYCLING TEAM    

    2. VAN DER SANDE Tosh - AVIA CYCLING TEAM

    3. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - KSC DENDERSTREEK LABIEKES      

    14. GOUDKET Jeroen van L.O. - KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

    15. COUCKE Laurens uit St.Gillis - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

     

    Piste - BVB- juniores

    Aantal deelnemers: 25

    1. MORENO DE PAUW uit St.Pauwels - KSC DENDERSTREEK LABIEKES    

    2. PAQUET Julien - SPRINT 2000 CHARLEROI       

    2. VAN DER SANDE Tosh - AVIA CYCLING TEAM

    17. COUCKE Laurens uit St.Gillis - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       

    19. GOUDKET Jeroen van L.O. - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    Piste - BVB- junioren

    Aantal deelnemers: 25

    1. VAN IMMERSEEL Gert-Jan - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    2. DEWEER Jochen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    3. LEPLA Jeroen - JONGE RENNERS ROESELARE   

    10. DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - KSC DENDERSTREEK LABIEKES     

    12. GOUDKET Jeroen van L.O. - KSC DENDERSTREEK LABIEKES   

    17. COUCKE Laurens uit St.Gillis - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW       


    17/09/2008 - PEER WIELERBAAN (LB) - ASPIRANTEN

    Piste - Jeugd - Zonder motorenscratch - postieve afvalling - puntenkoers

    18-09-2008 om 10:31 geschreven door kenny


    17-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/09/2008

    Onder leiding van Walter Rotthier en William Despeels vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren
    20 POLDERRENNERS voor de wekelijkse training naar Terneuzen en 't Hellegat.

    Saskia Van Overmeire was terug van de partij voor het eerst na haar bevalling en het toch wel strakke tempo was geen probleem voor haar , een sterke madam . De sterke mannen waren vandaag Walter Rothier , William Despeels , Jos Vermeulen , Freddy Buys , Jan Vlegels , Fons Van Raemdonck en Adrien Maes. De afstand bedroeg 100 Km (Beveren).
    Reden mee vandaag
    : Walter Rotthier , William Despeels , Jos Vermeulen , Freddy Buys , Jan Vlegels , Fons Van Raemdonck , Adrien Maes , Eric maat van Fons , Frank De Winter , Bart Rombauts , Eugene Bosman , Freddy Van Osselaer , Gaston Hoskens , Nestor De Jonghe , Freddy De Blick , Peter Neels(laat aangesloten) , Jori Van Steenberghen , Carl Vos , Jeroen Serverius , Frank Van Geystelen , Raoul , ?? en Eddy Coenen.

     

     

    Met dank voor het verslag aan “Eddy Coenen”

    17-09-2008 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN DINSDAG 16/09/2008

    waod_3

    Proficiat aan SAMMY BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Neels Peter 10

           Peter Neels
     

    Dinsdag 16/09 – NIEUWNAMEN (Ned) - 39 deelnemers

     

    Cat.A

    1.SAMMY BOGAERT (Kalmthout)

    2.Andy Bonnaerens (Zele)

    3.Bart Verhasselt

    4.Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    5.Ben Suyckerbuyck 6.Paul Roosepack 7.Kristof De Baets 8.Sebastiaan De Geyter 9.Sven Van Hoey 10.Bart Van Kerschaever

     

    Cat.B

    1.PETER NEELS (Kruibeke)

    2.Bert Dockx

    3.Bart Rombauts (Kallo)

    4.Frankie Weemaes (Melsele)

    5.Eric Vereecken 6.Rudy Rabaut 7.Dennis Kerkaert 8.Kristof Deseure 9.Kris Meerschaert (Stekene) 10.Kristof Muys 11.Patrick Van Renthergem 12.Kris Smet (St.Niklaas) 13.Vincent Brunel 14.Wim De Waal 15.Stefan Adriaenssens (Burcht) 16.Fabian Hanssens 17.Patrick Tas 18.Bart Jocqué 19. Gert-Jan Van Dijle 20.Jurgen Goossens (Kieldrecht)

     

     

    Bron : Gilbert De Paepe

    17-09-2008 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN WOENSDAG 17/09/2008

    WAC-Logo

    De renners van het WAC-Team Waasland hebben zich weer van hun beste zijde getoond !!!

     

    Bij de Beloften was het interclub in Nieuwkerken met drie wase vertegenwoordigers: Timothy Van Heurck, Jonas Van Buynder en Karl Van Osselaer.

    Timothy had met pech af te rekenen. Jonas en Karl hadden als eerstejaars last van de kilometers.

     

    Juniores

    In Sint-Gillis  werden Brian rubens 32°, Biondi Marin 40° en Dean Bolsens 48°

     

    Nieuwelingen

    Bij de nieuwelingen reden Matthias van Walle, Robin en Joeri Persoon  vorige week een wedstrijd in Sint-Lievens-Houtem meetellend voor de Beker van België (de zwaarste wegwedstrijden in België)

    Matthias eindigde in de kopgroep, Joeri en Robin in het grote peloton.

    Deze week reden Joeri en Robin Persoon alweer een wedstrijd voor de Beker Van België in Herentals. Joeri reed een dijk van een wedstrijd en werd knap , Robin had naast een valpartij nog eens af te rekenen in het zicht van de streep met voor hem weer een massale valpartij. Hij kwam dan ook even later aan. Voor Robin en Matthias zijn dit wedstrijden als parcourskennismaking naar volgend jaar.

    Deze week werd Matthias Van Walle 16° in Nederhasselt.

     

    Aspiranten
    Bij de aspiranten won Jacob Relaes zijn 2° wedstrijd te Ottergem

    - Meer:

    13 jarigen : Pieter Persoon werd

    - Ottergem:

    12 jarigen: Jacob Relaes 1°

    13 jarigen: Eloy Van Meirvenne 3°, Jens Vertenten 4°,Stef Vercauteren 5°, Jeffrey Cools 14°

    14 jarigen: Tom Van Dam 7°, Matthijs Drumont 17 en Alexander Debou 18°

    - Denderhoutem

    12 jarigen: Robin Pauwels 5°,Gianni Vermeiren 31°, Jelle Milliau 35°

    13 jarigen: Waterschoot Django  18°

    14 jarigen: Glenn Rotty 6°

    - Wijnegem

    12 jarigen: Jacob Relaes 2°, Deckers Cisse 7°, Vermeiren Gianni 18°, Milliau Jelle 27°

    13 jarigen: Persoon Pieter 14°, Cools Jeffrey  19°, Leeman Emanuel 23°, Waterschoot Django 28°

    14 jarigen: Toma van Dam 13°, Huyghe Yentell 14°, Drumont Matthijs 31°

    - Wortegem Petegem

    13 jarigen: Jens Vertenten 9°, Stef Vercauteren 10°

    14 jarigen: Glenn Rotty 10°, michiel Van Steerteghem 12°, Stefaan van De Voorde 32°

     

    Miniemen

    Te Maasmechelen werd Remco van Der Kemp 2° in het MTB. (Foto in bijlage JPG 876)

    Te Zingem waren er verschillende wacers aan de slag;

    Bij de 9-jarige miniemen

    In de afvallingskoers bleef Gerben Van Houte strijden tot op de meet en won nipt. Bij de tijdrit werden ze per drie ingedeeld, Gerben kon samen rijden met Florian Vermeersch en Trystan Fivé. Deze drie renners , die later samen op het podium zouden staan, wonnen overtuigend de tijdrit.

    Bij de rit in lijn In de laatste ronde sprong Gerben een halve ronde voor het einde weg en kon zo solo naar de overwinning rijden.

    Bij de 10-jarige miniemen werd Cedric Beck in de afvallingskoers en in de rit in lijn telkens tweede na Alex Colman.

    Bij de 11 jarige miniemen zagen we Toon Vercauteren en Arne De Loose hun wedstrijd rijden.


    Van Der Kemp Remco DSCF5905  Beck Cedric  Van Houte Gerben 03
          Op de 2de plaats Remco van Der Kemp.                             Cedric Beck                                      Gerben Van Houte


    Woensdag opnieuw training met vertrek te Vrasene kerk. Voor de nieuwelingen en ouder vanaf 14.15 uur en voor de miniemen en aspiranten om 18.30 uur. Gelieve lichtjes of flouvestje mee te brengen voor ieders veiligheid.

    Op de site vind je eerdaags de info voor de pistebezoek  van de zesdaagse te Gent.

    Ook over de stage naar Spanje voor renners vanaf de nieuwelingen 2009.

     

    Kijk ook naar de data van de rennersvergaderingen op www.wacteam.be. Deze vergaderingen zijn verplicht voor de kledij naar 2009. Gelieve zeker uw boekje waar je gereden wedstrijden in 2008 mee te brengen.

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Paul Van Vlierberghe”.

    17-09-2008 om 13:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MINIEMEN WEDSTRIJD TE ZINGEM !!!

    Gerben Van Houte zet terug puntjes op de i en wint solo te Zingem !!!


    Van Houte Gerben Podium minniemen 9 jaar.  1 Gerben, 2 Florian, 3 Trystan
     Gerben Van Houte met zijn trofee van de winnaar , naast hem Trystan Fivé en Florian Vermeersch.

    Zondag 14/09 – ZINGEM - Miniemen

     

    Bij de 9-jarige miniemen kon Gerben Van Houte (Vrasene) na een weekje rust weer een vuist maken. In de afvallingskoers bleef hij strijden tot op de meet en won  nipt voor Florian Vermeersch.

    Bij de tijdrit werden ze per drie ingedeeld , Gerben kon samen rijden met Florian Vermeersch en Trystan Fivé. Deze drie renners , die later samen op het podium zouden staan , wonnen overtuigend de tijdrit. Bij de rit in lijn moest Gerben eerst nog een aanval counteren van alweer dezelfde sterke Trystan en Florian. Gerben reed het gat toe en zo kwam alles weer samen. In de laatste ronde sprong Gerben een halve ronde voor het einde weg en kon zo solo naar de overwinning rijden.


    Van Houte Gerben, solo, zegezeker    Van Houte Gerben solo, nog even voorsprong schatten

                                                                  Gerben van Houte solo op weg naar de overwinning.

    Bij de 10-jarige miniemen werd Cedric Beck in de afvallingskoers en in de rit in lijn telkens tweede na Alex Colman.


    Colman Alex Podium miniemen 10 jaar. 1 Alex Colman, 2 Cederic
                                 Cedric Beck tweemaal 2de telkens na winnaar Alex Colman.

    Beck Cedric, op weg naar een tweede plaats
                                                   Cedric Beck op weg naar de 2de plaats.

    Bij de 11-jarige miniemen zagen we Toon Vercauteren en Arne De Loose hun wedstrijd rijden.

     

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Steven Van Houte”.

    17-09-2008 om 13:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERCOACH DIRK ONGHENA NAAR KROATIË MET DE JUNIORES

    Onze Vlaamse wielercoach Dirk Onghena trekt deze week naar Kroatië !!!


    ONGHENA DIRK bew 26.7


    Vanaf donderdag 18/09/08 tot maandag 22/09/08 is Coach Dirk Onghena uit Kieldrecht actief in de TOUR d'ISTRIE te KROATIË met de nationale selectie van Juniores door Carlo Bomans geselecteerd.

    Vrijdag 19/09 : Rit 1 - Pula - Buje - 93 km
    Zaterdag 20/09 : Rit 2 - Umag - Labin (100 km)
    Zondag 21/09 : Rit 3 - Rabac - Pula (103 km)

    De nationale ploegen van Australië , Rusland , Zwitserland , Oostenrijk , Tsjechië , Hongarije , Polen , Canada , Nigeria , ..... zullen allen vertegenwoordigd zijn !!!

    17-09-2008 om 09:31 geschreven door kenny


    16-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    DINSDAG 16/09/2008 – PONFERRADA - ZAMORA - Men Elite - 186,3 km - 05h21min
    DE VUELTE - RIT 16

    Aantal deelnemers : 121
    1. Tom Boonen
    2. Filippo Pozzato (Ita)
    3. Heinrich Haussler (Dui)
    18. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    62. Jurgen Van Goolen
    121. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 39"

     

    16/09/2008 - GITS (W) - Elite z.c./Beloften - 108 km – 02h26min

    Aantal deelnemers : 54
    1. Geoffrey Demeyere
    2. Stijn Nauwynck op 5"
    3. Nico Kuypers op 6"
    13. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)

    16/09/2008 - DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./Beloften - 155 km – 03h21min

    Aantal deelnemers : 126
    1. Mauro Facci
    2. Robert Retschke
    3. Wim Botman op 12"
    17. Lars Croket uit Bornem (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 3'35"
    19. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    24. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) op 3'49"
    28. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)

    16-09-2008 om 19:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DINSDAG 16/09/2008

    WAC-Logo

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    Zondag 14/09 – WIJNEGEM - Aspiranten

     

    Aspiranten 12 jaar met 29 renners aan de start. Met weer een zeer sterke Jacob Relaes die met zijn teammakker Cisse Deckers reageerden op iedere ontsnappingspoging van de concurrentie.

    Tot het ingaan van de laatste ronde één renner de kans waagde te ontsnappen en Jacob iets te laat reageerde en strandde tot op een paar meter van de winnaar .

    Een knappe 2°plaats Jacob Relaes (Zwijndrecht) , 7°plaats Cisse Deckers ,18°plaats Gianni Vermeiren (Verrebroek) , 27°plaats Jelle Milliau (Temse).

    Wijnegem DSC01104 - kopie
                              Cisse Deckers en Jacob Relaes reageren op de uitvalspogingen.


    Wijnegem DSC01117
                                               Het podium met op de 2de plaats Jacob Relaes.

     

     

    Aspiranten 13 jaar met 31 renners aan de start. Met een sterke Eloy Van Meirvenne in het eerste wedstrijd gedeelte maar hij moest de wedstrijd verlaten door nog te veel hinder van een valpartij op training.

    14°plaats Pieter Persoon ,19°plaats Jeffry Cools , 23°plaats Emmanuel Leeman, 29°plaats Django Waterschoot.

    Wortegem DSC01118 

                                                Eloy Van Meirvenne hier nog op de tweede plaats.


    Wortegm DSC01119
                                                               Pieter Persoon in actie .

    Wortegem DSC01121
                                           Jeffry Cools en Emmanuel Leeman in aktie.

     

     

    Aspiranten 14 jaar met 48 renners aan de start. Met Tom Van Dam die als eerste uit de startblokken ging en het peloton op een lint trok tot Jaspers Dylan de kop over nam en er vandoor ging. Er werd een klopjacht opgezet van 14 renners met ondermeer Tom Van Dam , Stig Callay, Yentell Huyghe ,de snelheid lag zo hoog dat alle andere renners al snel gedubbeld waren. De 14 naderden tot op een aantal meter en dachten het is voor mekaar , maar dat was zonder Dylan Jaspers gerekend want hij ging er terug van door en alles kon terug op nieuw beginnen. Hij kwam als eerste over de aankomstlijn met een gemiddelde snelheid van 38,5 km/h .

    13°plaats Tom Van Dam (Melsele) , 14°plaats Yenthell Huyghe (Kruibeke) , 19°plaats Michiel Relaes (Melsele) ,31°plaats Matthijs Drumont (Temse) , 38°plaats Alexander Debou (Sint-Gilles).

     

    Wijnegem DSC01125
                                                       De Wac-ers aan de start.

    wijnegem DSC01126
                                                          Links Tom Van Dam uit Melsele.

    Wijnegem DSC01132
                                          Tom Van Dam en Yenthell Huyghe in actie.

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Frank Van Dam”

    16-09-2008 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN B.V.W.B. VAN ZATERDAG 13/09/2008

    bvwb

    Zaterdag 13/09 - Baasrode - Europees Kampioenschap

     

    A-Cat.:
    1.DE BACKER Andy - Europees kampioen
    2.Verhofstadt Jarno
    3.Vandamme Giovanni
    4.Thys Steven
    5.Jansegers Michael 6.De Coninck Davy 7.Paridaens Rob 8.Pitschon Stijn 9.Schelfhout Kristof

    B-Cat.:
    1.STYLEMANS Patrick - Europees Kampioen

    2.Van Ransbeeck Patrick
    3.Heyrman Koen (Bazel)
    4.Thomas Rudy
    5.Van Cappellen Dirk 6.D’Hondt Kristof 7.Van Eecken Gerdy 8.Butzen Kris 9.Van Welden Jacky

    C-Cat.:
    1.DE BACKER Danny - Europees Kampioen

    2.Van den Bergh Igor
    3.Coppens Wim
    4.Eeckhout Pascal
    5.Kestens Arne 6. De Bruyne Davy

    D-Cat.:
    1.PARIDAENS Ronny - Europees Kampioen
    2.De Cock Marc
    3.De Houwer Patrick
    4.Van Herreweghe Willy
    5.Van Nieuwenhuyse Hans 6.Van Mol Luc 7.De Ridder Francis 8.Verschoren Luc 9.Suys Frank (Hingene) 10.Van Nuffel Robert

     

    E-Cat.:
    1.VAN HOVE Jan - Europees Kampioen
    2.De Meyer Dirk
    3.Remory Pierre
    4.De Clercq José
    5.Hoebeke José 6.Cobbaut Eddy 7.De Neef Jozef 8.Roelandt Luc 9.Hunninck Paul 10.Maes Jos

    F-Cat.:
    1.VERMEYLEN Jozef - Europees Kampioen
    2.Maldrie Robert
    3.Fierens Frans
    4.De Croock Bjorn
    5.Arijs Freddy 6.Hellinckx Luc 7.Baeyens Rudy 8.Luypaert Danny 9.Schockaert Marc 10.Roels Eric

    G-Cat.:
    1.VAN DEN EYNDE Victor - Europees Kampioen
    2.De Blick Freddy (Beveren)
    3.Roels Willy
    4.Hensen Herman
    5.Vyvey Julien 6.Cornu Daniel 7.Debie Serge 8.Bogaert Louis 9.Heremans Louis

    16-09-2008 om 13:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN MAANDAG 15/09/2008

    waod_3

    Maandag 15/09 - DIKKELE

     

    Categorie AB: (30 dln)

    1.Pedro Michels (winnaar cat. B)

    2.Kenneth Mercken (Genk, winnaar cat. A)

    3.Vincent Brunel (B2)

    4.Christophe Smits (A2)

    5.Nico Debaes (Desselgem B3) 6.Bart Verhasselt (A3) 7.Peter De Corte (B4) 8.Kristof Muys (B5) 9.Nico Savat (B6) 10.Tom Brulez (B7) 11.Dries De Smet (A4) 12.Mario Van Der Sickel (B8) 13.Fabien Hanssens (B9) 14.Helmut Tack (B10) 15.Tom Van Dierendonck (A5) 16.Stijn Van der Jeught (A6) 17.Kristof De Baets (A7) 18.Steve Randles (A8) 19.Kris Smet (St.Niklaas B11) 20.Stefaan De Grauwe (A9) 21.Kurt Heyman (A10) 22.Inzo Encuro (B12) 23.Rory Heugens (A11) 24.Thijs Coucquyt (A12) 25.Paul Rooseparck (A13) 26.David Spranghes (A14) 27.Sebastiaan De Geyter (A15) 28.Bart Jocqué (B13) 29.Gino Hoskens (Beveren A16) 30.Wouter Neuville (A17)

    Categorie CD:

    1.Thierry Folens (winnaar cat. C)

    2.Wim Braet (C2)

    3.Freddy Vlerick (Nazareth, winnaar cat. D)

    4.Michel Willems (D2)

    5.Kurt Himpe (C3) 6.Geert Van Speybroeck (C4) 7.Peter Mol (C5) 8.Marc Goossens (D3) 9.Peter Ballet (C6) 10.Danny Van Oyen (D4) 11.Patrick De Smet (D5) 12.Luc Callant (C7) 13.Franky De Tremerie (C8) 14.Philippe Hollebeke (C9) 15.Idesbald Nevejans (D6) 16.Geert Marijsse (C10) 17.Henny De Bouver (C11) 18.Henri De Decker (D7) 19.Willy Den Haese (C12) 20.Patrick Goossens (D8) 21.Eric Slock (C13) 22.Gilbert Van Steenberghe (C14) 23.Alain Goossens (D9)

    Categorie E/E+:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    2.Danny De Coninck (Eeklo, winnaar cat. E)

    3.Patrick Van Hulle (E2)

    4.Jozef Deneef (+2)

    5.Maurice Van Speybroeck (E3) 6.Helmuth Tas (+3) 7.Tony Reniers (E4) 8.Peter De Ghein (E5) 9.Geert Roegiers (E6) 10.Marc Landerie (E7) 11.Harmel Van Den Bossche (E8) 12.Frank De Broeder (E9) 13.Tommy Heyse (E10) 14.Emmanuël De Loor (E11) 15.Erwin D'Hondt (E12) 16.Eddie Van Leirberghe (+4) 17.Luc Tant (E13) 18.Joeri De Cock (E14) 19.Alain Mortier (E15) 20.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +5) 21.Werner Bastijn (E16) 22.José Hoebeke (+6)

    Categorie F1:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Robin Van Kerschaver

    3.Daniel Hauttekeete

    4.Karel Heirbaut (Belsele)

    5.Herman Van Den Borre 6.Rudy Lammens 7.Alain Messager 8.Karel Andries (Schoten) 9.Wim Van Den Heuvel 10.Luc Verkinderen 11.Paul Hunninck 12.Freddy Cornette 13.Dirk Caeckebeke 14.Guy Dhaese 15.Eric De Wilde

    Categorie F2:

    1.Rudiger Savat (Maldegem)

    2.Daniel Galliot

    3.Theo Coudyzer

    4.Omer De Becker

    5.Albert Huysmans 6.Noel Rogge 7.Hervé Verstuyft 8.Ludo Opdebeek 9.Roger Den Tijn 10.Erik De Waele 11.Noël Verzele 12.Jackie Boel 13.Christiaan Michiels 14.Johnny De Winne 15.Luc De Cock 16.Roland Van Imschoot 17.Patrick Elegheer 18.Henk Bolle 19.Marinus Lockefeir 20.Luc Meheus

    Categorie G:

    1.Mathieu Mercken (Genk)

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Roger De Breuker

    4.Freddy Van Impe

    5.Werner Dullaert (St.Gillis) 6.Arnold De Muynck 7.Willy Roels 8.André Bogaert 9.Julien Vyvey 10.Joseph D'Hont 11.Maurice Engels 12.Jozef Vangeel 13.Erik Vandersteen 14.Gerrit Hairwassers 15.Daniel Cornu 16.Michel Bousard 17.Firmin De Zutter 18.Frans Robijns 19.Pierre Verberckmoes (Belsele) 20.François Smolders 21.André Syvertsen (Stekene) 22.Leo De Jong 23.Freddy Stevens 24.Armand Mols 25.Johan De Smet 26.Ortaire Stevens 27.Huib Klip 28.Roger Moens 29.Lucien Van Impe 30.René Van Reeth

    Categorie G+:

    1.Louis Simons (Kessel-Lo)

    2.Gerard Mariën

    3.Georges Michiels

    4.Romain Bartholomé

    5.José Van Herreweghe 6.Edward Battersby 7.Jan Van Boxtel 8.Willy Vereecken 9.Victor Janssens 10.René Colman (St.Niklaas) 11.Noel De Muynck 12.Daniël Jooris 13.Leopold Van Havermaet 14.Daniël Nuytinck 15.Jef Verheyen 16.Marc Claeys 17.Germaine Meulders 18.Frans Van Looveren 19.Gustaaf Temmerman 20.Leon De Rick 21.Walter Horré 22.Urbain D'Hondt 23.Paul D'herde 24.David Watson 25.Alfons De Schepper 26.Michel Vander Beke 27.Willy Voorbraeck 28.Jacques Blomme 29.Jeroom Wille 30.Charles De Laet

    16-09-2008 om 13:42 geschreven door kenny


    15-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    MAANDAG
    15/09/2008 - CUDILLERO - PONFERRADA - Men Elite - 202 km - 05h02min
    DE VUELTE - RIT 15
    Aantal deelnemers : 1
    1. David Garcia Dapena (Spa)
    2. Nick Nuyens op 17"
    3. Juan Manuel Garate (Spa)
    9. Philippe Gilbert op 1'38"
    43. Jurgen Van Goolen op 14'23"
    102. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 19'54"
    141. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 22'53"

    15/09/2008 - ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./Beloften - 160 km - 03h33min

    Aantal deelnemers : 78
    1. Niko Eeckhout
    2. Sven Nijs
    3. Geert Omloop
    28. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 2'23"
    30. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 3'45"
    32. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    40. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens Germond)

    15/09/2008 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Elite z.c./Beloften - 120 km – 02h35min

    Aantal deelnemers : 48

    1. Kenny Van Braeckel
    2. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    3. Pascal Baetens (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 4"
    7. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    16. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 20"
    23. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    24. Wim Maes uit Sinaai (Van Eyck Sport)
    25. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    28. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    30. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    31. Kurt Van Landeghem uit St.Gillis (Vooruit St.Gillis)
    32. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde)
    35. Stein Vermeulen uit Nieuwkerken (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

    P.S. Pech voor Guy Smet in de 1ste ronde wegens lekke band !!!


    15/09/2008 - WETTEREN-MASSEMEN (O) - Dames Elite - 80 km - 01h43min

    Aantal deelnemers : 44
    1. Inga Cilvinaite
    2. Nikki Harris op 15"
    3. Ilse Geldhof op 20"
    6. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)
    7. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    9. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC)
    11. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    20. Sofie De Nijs uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)
    27. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC)
    30. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    36. Karine Copejans uit Zele (Benelux Team)
    38. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)
    39. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    40. Melina Ruysschaert (Benelux Team)

    15-09-2008 om 22:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Proficiat aan STEPHEN CUYKEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Cuyken Stephen 13  Heirewegh Bart 02  Vereecken Nicolas 06
      Stephen Cuyken        Bart Heirewegh        Nicolas Vereecken

    ZONDAG 14/09/2008 - OVIEDO - E.E.FUENTES de INVIERNO - Men Elite - 158 km - 04h16min
    DE VUELTE - RIT 14
    Aantal deelnemers : 152
    1. Alberto Contador (Spa)
    2. Levi Leiheimer (USA) op 2"
    3. Ezequiel Mosquera op 4"
    33. Jurgen Van Goolen op 4'18"
    131. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 17'37"
    132. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 17'37"

    14/09/2008 - HANDZAME (W) - Elite z.c./Beloften - 105 km – 02h30min

    Aantal deelnemers : 44
    1. Jo Maes
    2. Kim Borry
    3. Bram D'Hondt op 10"
     
     

    14/09/2008 - HEULE (W) - Elite z.c./Beloften - 118 km – 02h39min

    Aantal deelnemers : 88

    1. Jonathan Dufrasne
    2. Kevin Degezelle op 7"
    3. Detlef Moerman
    9. Geert Joos uit Oppuurs (MBK Delsol Team) op 23"

    14/09/2008 - KLEIN SINAAI - STEKENE (O) - Elite z.c./Beloften - 109 km – 02h36min

    Aantal deelnemers : 75

    1. BART HEIREWEGH uit Hamme (MBK Delsol Team)
    2. Timmy Van Cleemputte
    3. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    5. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde)
    6. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix) op 27"
    11. Thomas De Gendt uit Beveren (CT Davo) op 55"
    14. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    16. Tim Vercauteren uit Belsele op 1'17"
    17. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    19. Benny Van Buynder uit Bornem (Rudyco CT)
    23. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT)
    25. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)
    28. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    29. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
    31. Francis Geldof uit Puivelde (Rudyco CT)
    33. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    36. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)

    14/09/2008 - MONTENAKEN (GINGELOM) (LB) - Elite z.c./Beloften - 118 km – 02h33min

    Aantal deelnemers : 88

    1. Tony Driesen
    2. Michaël Van Poucke op 5"
    3. Hophra Gerard op 10"
     

    14/09/2008 - GREMBERGEN (O) - Dames Elite - 94 km – 02h31min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Catherine Delfosse
    2. Kaat Hannes uit Wechelderzande (Benelux Team)
    3. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F.Liedekerke)
    6. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    16. Charlotte Van Damme uit Eksaarde (Keukens Redant) op 50"
    21. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC)
    26. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    38. Karine Copejans uit Zele (Benelux Team) op 1'55"
    45. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)
    46. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC)
    48. Melina Ruysschaert (Benelux Team)
    54. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
     
     

    14/09/2008 - ZEMST-LAAR (VB) - Juniores - 115 km – hmin

    DE VLAAMS-BRABANT CLASSIC

    Aantal deelnemers :

    1. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht (K.Balen BC)
    2. Nick Nieuwdorp
    3. Joren Segers
    21. Jeroen Goudket van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes)
    37. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)
    38. Oliver Naesen uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes)
    45. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    52. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    60. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    63. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    78. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    80. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
     

    14/09/2008 - MESEN (W) - Juniores - 84 km – 02h05min

    Aantal deelnemers : 38

    1. Jonathan Breyne
    2. Jeroen Desmet op 1'04"
    3. Thomas Debrabandere op 1'14"
     

    14/09/2008 - OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km – 02h05min

    Aantal deelnemers : 69

    1. Alexander De Roose
    2. Michael Derille
    3. Yves Lampaert
     

    14/09/2008 - OVERIJSE-MALEIZEN (VB) - Juniores - 86 km – hmin

    Aantal deelnemers :

     

    14/09/2008 - SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 90 km – 02h05min

    Aantal deelnemers : 56

    1. Pieter Haenebalcke
    2. Gerben Peersman uit St.Amands (Steeds Vooraan Kontich)
    3. Ken De Fauw
    4. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    8. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT) op 17"
    12. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland) op 26"
    16. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 45"
    17. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    18. Laurens Coucke uit St.Gillis (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    19. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    20. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland)
    22. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    26. Kenneth Marien uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    27. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    30. Jonas De Vylder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
    31. Roy Meersman uit Bazel (Hudiko Waasland)
    32. Brian Rubens van L.O. (WAC Hoboken)
    33. Joey De Wilde uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    34. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    35. Jimmy Segers uit St.Gillis (Edegem BC)
    38. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    44. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)
    47. Steven Smet uit St.Pauwels (Hudiko Waasland)
    48. Dean Bolssens uit Vrasene (WAC Hoboken)
    49. Maxime De Sutter uit Belsele (Hudiko Waasland)
    50. Evert Dehandschutter uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    51. Kenny Goossens uit Sinaai (Hudiko Waasland)

    14/09/2008 - SINT-LENAERTS (A) - Juniores – 83 km – 01h58min

    Aantal deelnemers : 42

    1. Nick Stopler
    2. Francesco Van Coppernolle op 27"
    3. Ralph Gelens
     

    14/09/2008 - TESSENDERLO (LB) - Juniores - 81,6 km – hmin

    Aantal deelnemers :

     

    14/09/2008 - TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Juniores - 86,4 km – 02h03min

    Aantal deelnemers : 39
    1. Brian Van Goethem
    2. Gianni Marchand
    3. Kenneth Vandaele

    14/09/2008 - HERENTALS (A) - Nieuwelingen – 78,3 km - 01h51min

    G.P. RIK VAN LOOY  - Interclubwedstrijd / Beker van België
    Aantal deelnemers : 141
    1. Dieter Bouvry
    2. Joeri Persoon uit Stekene (WAC Hoboken)
    3. Wout Verbeek
    74. Robin Persoon uit Stekene (WAC Hoboken) op 3'28"

    14/09/2008 - MARANSART (WB) - Nieuwelingen

    Aantal deelnemers : 32

    1. Quentin Hoper
    2. Bertrand Neerinck
    3. Max Houry
    5. Eddy Jr.Planckaert
    9. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)

    14/09/2008 - GITS (W) - Nieuwelingen - 65 km – 01h42min

    Aantal deelnemers : 36

    1. Jasper Baert
    2. Whytic Priem
    3. Niels Pattyn op 1"
     

    14/09/2008 - HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km – 01h35min

    Aantal deelnemers : 52

    1. Kenneth Bervoets
    2. Wouter Vandenhoudt
    3. Jelle Sacreas
     

    14/09/2008 - KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km – 01h37min

    Aantal deelnemers : 35

    1. Maxime Vanpachtenbeke
    2. Jeroen Cannie op 6"
    3. Alexander Maes
     

    14/09/2008 - POEKE (O) - Nieuwelingen - 61 km – 01h34min

    Aantal deelnemers : 51

    1. Timothy Claeys
    2. Ruben Van Der Haeghen
    3. Lennert Buysse
    11. Thomas Collet van L.O. (WAC Hoboken) op 21"
    13. Kevin Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland)
    20. Aaron De Wael uit Uitbergen (Hudiko Waasland) op 30"
    25. Servaas Petrov uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    28. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    42. Bjorn D'Haese uit Zele (Hudiko Waasland)

    14/09/2008 - SINT-LENAERTS (A) - Nieuwelingen - 62 km – 01h36min

    Aantal deelnemers : 29

    1. Benjamin Geentjens
    2. Maarten Van Trijp
    3. Werner Brosens
    29.Tino De Cock (Hoop Op Zegen Beveren)
     

    14/09/2008 - VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 65 km – 01h30min

    Aantal deelnemers : 48

    1. Jens Vandenbogaerde
    2. Andres Saelens
    3. Yohan Debusscher
    4. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)
     

    14/09/2008 - WORTEGEM-PETEGEM (O) - Nieuwelingen - 39 km – 01h05min

    Aantal deelnemers : 27

    1. STEPHEN CUYKEN uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen)
    2. Brecht De Groote
    3. Seppe Naessens
    15. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland) op 2'50"
    26. Stef De Bock uit Zele (Hudiko Waasland) op 4'30"
     

    14/09/2008 - BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Aspiranten

     

    14/09/2008 - DIKKEBUS (W) - Aspiranten

    14/09/2008 - EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER) (LB) - Aspiranten

    14/09/2008 - WIJNEGEM (A) - Aspiranten

    14/09/2008 - WORTEGEM PETEGEM (O) - Aspiranten

    14/09/2008 - ERPE MERE (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers : 49

    1. Niels Albert
    2. Klaas Vantornout
    3. Sven Vanthourenhout
    28. Stijn Penne (SDC Rogelli CT)
    34. Steve Gruwier (SDC Rogelli CT)
    36. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT)
     

    14/09/2008 - WIEKEVORST (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers : 43

    1. Nico Clarysse
    2. Dries Pauwels
    3. Tom De Kort
    32. Steven De Schoesitter uit Waasmunster (Rudyco CT)
     

    14/09/2008 - ERPE MERE (O) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 40 Juniores 40´

    1. Lars Van Der Haar
    2. Wietse Bosmans
    3. David Van Der Poel
    27. Jens Saey uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    30. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
     

    Aantal deelnemers : 29 Nieuwelingen 30´

    1. Jens Vandekinderen
    2. Douwe Verberne
    3. Jeroen Meijers
     

    14/09/2008 - WIEKEVORST (A) - Veldrijden form. C
    Aantal deelnemers : 38 Juniores 40´

    1. Bas Krauwel
    2. Karel Hnik
    3. Frederik Geerts
    28. Katrien Aerts uit Merksplas (Benelux Team)
     

    Aantal deelnemers : 37 Nieuwelingen 30´
    1. Timo Verschueren

    2. Jorn Claeys
    3. Maxim Panis
    32. Nathalie Nijns (Benelux Tem)
     

    14/09/2008 - WIEKEVORST (A) - Veldrijden form. D – 40´

    Aantal deelnemers :  47 Amateurs/Masters A  

    1. Edwin Raats
    2. Wim Jansen
    3. Gert Bevers
     

    Aantal deelnemers : 24 Masters B

    1. Jan Van Donink
    2. Dirk Mertens
    3. Marc Druyts
     

    Aantal deelnemers : 29 Masters C
    1. Walter Marynissen
    2. Franky Van Tongelen
    3. François Mertens

    15-09-2008 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZONDAG 14/09/2008

    vwf

    Zondag 14/09 - Uitslagen Ophasselt - PK Oost-Vlaanderen

     

    A-reeks
    1 Van Der Heyden Willem

    2 Van Gijsegem Nico

    3 Motte David
    4 Penninckx Tom
    5 Van Gucht Mario 6 Cordonnier Johan 7 Van De Velde Gwenn 8 Van Humbeeck Geert 9 De Paepe Jimmy 10 Lison Bjorn

    B-reeks
    1 Michiels Peter

    2 Raes Pascal
    3 De Beer Tom
    4 Schoon Joris
    5 Van Ransbeeck Patrick 6 Saelens Danny 7 Thomas Rudy 8 Van Driessche Alain 9 De Witte Didier (Tielrode) 10 De Schepper Nico

    C-reeks
    1 De Maerteleire Kenny
    2 Hiel Emmanuel
    3 Van Der Vurst Ronny
    4 De Backer Danny
    5 Albrecht Bruno 6 De Vos Gino 7 Vagenende Frank 8 De Clercq Gino 9 Proost Herman 10 Everaert Angelo

    D-reeks
    1 De Croock John
    2 Veirman Rudy
    3 Neckebroeck Guy
    4 Van Mol Luc
    5 Heymans Michael 6 De Craene Patrick 7 Vergult Dirk 8 Van De Velde Rudy 9 Turcksin Didier 10 Berwart Rudy

     

    E -reeks
    1 Deneef Jozef

    2 Mersseman Roland
    3 Luyten Felix
    4 Rypens Jean-Pierre
    5 De Winter Bart 6 Vervondel Marc 7 Mertens Eddy 8 Camphyn Yvan 9 Remory Pierre 10 Feyaerts André

    F-reeks
    1 Van De Plas Gaston
    2 Everaerts Jozef
    3 Van den Borre Herman
    4 Debecker Omer
    5 Maldrie Robert 6 Van Der Meulen Jos 7 Vandenhauwe Etienne 8 Bruggeman Jo 9 Vandermosten Charles 10 Fagot Alex

    G-reeks
    1 Devleeschauwer Gerard
    2 Galliot Daniel
    3 Van Impe Freddy
    4 D'Hondt Jef
    5 Van De Vijver Francois 6 Van Den Eede Albert 7 Simons Louis 8 Mattheus Louis 9 De Maeyer Jos 10 De Cock Luc

    15-09-2008 om 16:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD JUNIORES TE ST.GILLIS-WAAS !!!

    Allereerste overwinning voor Pieter Haenebalcke !!!

     

    kenny ST G haenebalcke HAENEBALCKE portr
    Pieter Haenebalcke de zijn eerste koers ooit won met de bloemen en een                       De winnaar Pieter Haenebalcke
    knappe trofee. Rechts jongedame Coucke, zus van Laurens de renner.
     

    Zondag 14/09 - SINT-GILLIS - Juniores

     

    De Grote Prijs Sauna Acapulco in de Sint-Niklaasstraat, een junioreskoers ter attentie van de plaatselijke renner Laurens Coucke, kreeg toch 56 deelnemers aan de start. En bovenop een schitterende zomerdag zoals dat traditioneel daar de gewoonte is. De deelnemers moesten 11 ronden van 8,2 km rijden en boksen tegen een felle wind. Het verloop kende bijzonder veel aanvallen maar die droegen meestal net ver. Reeds in de eerste ronde ging Christophe Van Cauwenberghe aan de haal. Een echte aanvaller is dat. De reactie kwam van Jonas De Keersmaecker uit Bornem. Daarna reden ook Jonathan Herssens en Arnaud Van den Abbeele naar het tweetal en in de 2de ronde kregen we vier leiders. Toen ze 15sec hadden kwam Gerben Peersman (St.Amands) uit het peloton en zette de jacht in en ook Kevin Van Goethem (Sinaai) had er veel moed op om het viertal terug te roepen. En zo kwam in de 4de ronde alles weer samen. Maar rustig bleef het niet. Om de haverklap sprongen er wel een paar weg: Ken De Fauw en Joeri De Ryck (Kruibeke) in de 5de ronde, Valentijn Martens (Stekene) en Moreno De Pauw (St.Pauwels) probeerden het in de 6de ronde en in de 7de wilden Ken De Fauw en Jason D’Haemers de forcing voeren. Maar allemaal tevergeefs. Nadat het vijftal Edward Theuns, Gerben Peersman, Jason D’Haemers, Jonas De Keersmaecker en Jonas De Vylder (Desteldonk) het hadden geprobeerd kwam in de 9de ronde dan toch een definitieve vlucht. De zeer attente Christophe Van Cauwenberghe was er weer bij net als Gerben Peersman die sterk op dreef was en ook opnieuw Jonas De Keersmaecker en Ken De Fauw plus Jochem Smet (Kemzeke) en iemand die we voor het eerst vooraan zagen: Pieter Haenebalcke uit Drongen. Dit zestal nam duidelijk afstand en telde bijna 20 sec bij het ingaan van de laatste ronde. Moreno De Pauw had nog geprobeerd de kloof te verkleinen maar dat lukte niet. Zo konden de zes leiders zich opmaken voor de spurt. Een spurt op een bijzonder lang recht stuk in de Sint-Niklaasstraat. Sommigen begonnen al van zeer ver te spurten. Zó ver dat ze het natuurlijk niet vol hielden. En dan kwam die vrij onbekende Pieter Haenebalcke naar voor op het juiste ogenblik. Hij nam de leiding en Gerben Peersman perste er nog eens alles uit maar het hielp niet, de eerste jaarsjunior uit Drongen won. Het was zijn eerste zege ooit. Klein –Brabander Gerben Peersman werd 2de, Ken De Fauw 3de, Jochem Smet uit Kemzeke 4de, Jonas De Keersmaecker uit Bornem 5de en Christophe Van Cauwenberghe, ploegmaat van de winnaar 6de. Haenebalcke is amper twee jaar geleden beginnen koersen en nog nooit heeft hij de smaak van een overwinning geproefd. Hier in Sint-Gillis kreeg hij een prachtig bloemstuk en ook een immense, verrukkelijke trofee waar met zwarte letters op te lezen stond: “1ste plaats-Sint-Gillis”. Een trofee die bij Pieter zeker voor altijd een ereplaats zal krijgen.

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Flor Van de Velde”

    15-09-2008 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VAN DE WEDSTRIJD DAMES ELITE TE GREMBERGEN !!!

    Catherine Delfosse wint de spurt te Grembergen , Natasja Nobels eindigt op plaats 3 !!!

     
    Grembergen2
    De spurt van de kopgroep met Catherine Delfosse die het haalde voor Kaat Hannes en
    Natasja Nobels.

    Grembergen3
                                                  Winnares Catherine Delfosse.

    Nobels Natasja Grembergen
                                  Natasja Nobels uit Grembergen die 3de werd.


     Met dank voor de foto's aan "Alain Sennesael"

    15-09-2008 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ASPIRANTEN WEDSTRIJD TE WORTEGEM-PETEGEM !!!

    Glenn Rotty eindigt verdienstelijk op een 10de plaats !!!


    Rotty Glenn 16

                            Glenn Rotty rijdt hier op kop , bergop tegen de wind in , in zijn vlucht met 2.


    Zondag 14/09 – WORTEGEM-PETEGEM – Aspiranten

     

    Vandaag koers in Wortegem-Petegem voor de Aspiranten. Veel wind en een zwaar parcours op het menu , wegens de talrijke deelnemers waren er in iedere categorie 2 reeksen. In Glenn Rotty (St.Pauwels) zijn categorie moesten ze 10 ronden i.p.v. 12 afleggen en tijdens de koers werd beslist om er 9 van te maken wegens het late uur dus 9 ronden van elk 3 km. Glenn Rotty besloot in de derde ronde om ervandoor te gaan , hij reed een 200 meter voorsprong bij elkaar. Na een ronde alleen kreeg hij gezelschap van Miel Houfflyn , samen reden ze nog drie ronden alleen maar in de zevende ronde werden ze gegrepen. De harde wind die in het nadeel blies op de stukken bergop was er teveel aan , het werd een spurt voor de overwinning. Deze werd gewonnen door Seppe Verschueren , Glenn Rotty werd verdienstelijk 10de .

    Glenn Rotty : “Weer een kans gemist vandaag maar toch geprobeerd !!!”

     

     

    Met dank voor het verslag en de foto aan “Bart Rotty”

    15-09-2008 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG NIEUWELINGEN WEDSTRIJD TE WORTEGEM-PETEGEM !!!

    Stephen Cuyken overtuigend naar winst in Wortegem-Petegem !!!


    Cuyken Stephen image1 


    Zondag 14/09 – WORTEGEM-PETEGEM – Nieuwelingen

     

    De 2de zege van nieuweling Stephen Cuyken uit Nieuwkerken is een feit , mooi weer en een pittige klim van 1 km te Wortegem-Petegem dat is het geen de Nieuwelingen vandaag voor de wielen geschoven kregen. Na 1 ronde was er aanval van Brecht De Groote die 1min voorsprong bijeen reed en dat was meer dan genoeg want na 3 ronden vonden Stephen Cuyken en 2 medevluchters het wel tijd om te reageren. Twee ronden later hadden ze de Groote te pakken in een verschroeiend tempo omhoog , met 4 renners naar de meet en een aankomst bergop. Stephen Cuyken demonstreerde zijn huidig vormpeil en won overtuigend de spurt. Brecht De Groote werd 2de en Seppe Naessens 3de voor Stijn Lapierre. Stephen Cuyken bewees nogmaals dat hij over klimcapaciteiten beschikt en na een 7de plaats op Zaterdag te Wanzele pakt hij vandaag zijn 2de Zege van het seizoen.

     

    Cuyken Stehpen image0  Cuyken Stephen image3

    Cuyken Stephen image2



    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Stephen Cuyken”

    15-09-2008 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG VAN DE INTERCLUBWEDSTRIJD ELITE Z/C & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN !!!

    Guy Smet wint de Interclubwedstrijd te Nieuwkerken in een spannende spurt met Björn Coomans !!!

       Smet Guy koers guy nieuwkerken interclub 13 september 2008 006
    Het podium met winnaar Guy Smet met zijn kinderen , geflankeerd door Björn Coomans en Jan Bleukens.
     

    Zaterdag 13/09 – NIEUWKERKEN – Elite z/c & Beloften

     

    Voor deze Interclubwedstrijd te Nieuwkerken kwamen maar liefst 165 deelnemers opdagen en dat voor 155 km af te leggen of 14 ronden van 11,2 km. In ronde 5 gingen 5 renners aan de haal die in de 7de ronde steun kregen van nog eens 16 renners zodat een kopgroep ontstond van 21 renners die luisterden naar de namen : Gunter Sterck (Stekene) , Haynes Hamisch , Jeffries Van Thielen , Jef Eerdekens , Guy Smet (Kruibeke) , Dhaene , Patrick Van Roosbroeck (Duffel) , Annaert , Michael Vanderaerden , Alexander Kristol , Sven Wielandt (Beveren) , Stijn Ennekens , Bjorn Meersmans (Bornem) , Pieter Cordeel (Stekene) , Stijn Steels (Westerlo) , Robby Weemaes (St.Pauwels) , Glenn Devadder , Waelkens , Tom Willems , Yannick De Witte en ?. De bonus van de kopgroep bedroeg 1min30sec maar er kwam reactie uit het peloton en 13 achtervolgers kwamen in actie om op jacht te gaan naar de kopgroep , die 13 waren : Koen Van de Velde (Stekene) , Kristof De Zutter , Nico Indekeu , Hansjorg Standaert , Bram Mertens , Leussens , Jan Bleukens , Ward Bogaert (Stabroek) , Thomas Ongena (Berlare) , Björn Coomans (Willebroek) , Kevin Van Dyck , Thibault Koppen (Beveren) en Koen Van Geyt. Bij het ingaan van de laatste ronde waren er talrijke aanvalspogingen en via de wedstrijdradio werd vermeld dat 4 renners zich hadden losgemaakt en dit waren Guy Smet , Björn Coomans , Tom Willems en Jan Bleukens met als gevolg een zeer spannend duel tussen Guy Smet en Björn Coomans die werd gewonnen door Guy Smet wat hem meteen de 32ste Zege van het seizoen opleverde. Jan Bleukens werd 3de voor Tom Willems , Patrick Van Roosbroeck eindigde op plaats 7 , Bjorn Meersmans op plaats 9 , Thibault Koppen op plaats 12 , Sven Wielandt op plaats 13 , Ward Bogaert op plaats 14 , Stijn Steels op plaats 16 , Gunter Sterck op plaats 18 , Koen Van de Velde op plaats 20 , Thomas Ongena op plaats 21 en Robby Weemaes op plaats 29.


    Smet Guy koers guy nieuwkerken interclub 13 september 2008 003 
               De kopgroep met o.a. Sven Wielandt , Guy Smet , Patrick Van Roosbroeck en ...........

    Van de Velde Koen 20
                            De mannen van St.Martinus Kerksken , Patrick Van Roosbroeck , Koen Van de Velde en Guy Smet.

     

    Met dank voor het verslag en de foto’s aan “Saffia”

    Met dank voor de extra foto aan "Koen Van de Velde"

    15-09-2008 om 16:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 32°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Smet Guy 02

    ZATERDAG 13/09/2008 - PARIJS - BRUSSEL (VB) - Men Elite - 219 km - hmin

    Aantal deelnemers :
    1. Robbie McEwen (Aus)
    2. Gert Steegmans
    3. Luca Paolini (Ita)


    13/09/2008 - S.VICENTE de la BARQUERA - ALTO de L'ANGLIRU - Men Elite - 209 km - 05h52min
    DE VUELTE - RIT 13

    Aantal deelnemers : 154

    1. Alberto Contador (Spa)
    2. Alejandro Valverde (Spa) op 42"
    3. Joaquin Oliver Rodriguez (Spa) op 58"
    21. Jurgen Van Goolen op 5'48"
    26. Dominique Cornu uit Beveren (Silence Lotto) op 7'42"
    121. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 20'11" 

    13/09/2008 - NIEUWKERKEN-WAAS (O) - El.z.c./Beloften - 155 km – hmin

    Eendagswedstrijd Interclub

    Aantal deelnemers :

    1. SMET GUY uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    3. Jan Bleukens
    7. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    9. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    12. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    13. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    14. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT)
    16. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    18. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde)
    20. Koen Van de Velde (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    21. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)
    29. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    32. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    37. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    41. Kristof D'Hollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    45. Stijn Gidé uit Waasmunster (Foronex CT)
    74. Sven Van Uytvanck uit Waasmunster (KSC Denderstreek Labiekes)
    84. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)
    87. Steven De Landtsheer uit Kalken (WSV Artevelde)
    89. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    91. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    92. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    98. Hervé Van Rompay uit Kessel (Splendid Prorace Audiomix)
    99. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde)
    103. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    117. Chris Aerts uit Hamme (Rudyco CT)

    13/09/2008 - BERCHEM (MEERSE) (O) - Elite z.c./Beloften - 114 km – 02h46min

    Aantal deelnemers : 45

    1. Gregory De Munster
    2. Kevin Degezelle
    3. Stijn Minne
    6. Kevin Van Den Noortgate uit Geraardsbergen (New Heebra Lombarden) op 26"
    25. Birger Donie (SDC Rogelli CT) op 34"

    13/09/2008 - BERLARE (O) - Elite z.c./Beloften - 113 km – 02h28min

    Aantal deelnemers : 76
    1. Dimitri De Fauw
    2. Kurt Eeckhout
    3. Sven Jodts
    5. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT) op 3"
    10. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge)
    13. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)
    14. Frederik Penne (SDC Rogelli CT)
    16. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    34. Wim Maes uit Sinaai (Van Eyck Sport)
    38. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    40. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    42. Anthony Van den Berghe uit Sinaai (Soenens Germond)
    43. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
     

    13/09/2008 - BURCHT (A) - Elite z.c./Beloften - 112 km – 02h31min

    Aantal deelnemers :

    1. Frederique Robert
    2. Dave Bruylandts
    3. Kim Tesseur
    20. Stefan Ott uit Waasmuster (Hudiko Waasland) op 24"
    25. Gregoy Franckaert uit Kallo (Asfra RT)
    28. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Asfra RT)
    34. Kurt Van Landeghem uit St.Gillis (WSC Vooruit St.Gillis)
     

    13/09/2008 - OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./Beloften - 114 km – 02h42min

    Aantal deelnemers : 47

    1. Nico Kuypers
    2. Jehudi Schoonacker
    3. Bram D'Hondt op 2'50"
     

    13/09/2008 - TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./Beloften - 115km – 02h37min

    Aantal deelnemers : 55

    1. Mario Willems
    2. Jens Debusschere
    3. Kevin Maene

    13/09/2008 - SCHRIEK (A) - Am./Mast./Elite z.c./Beloften - 93,5 km – 02h18min

    Aantal deelnemers : 44

    1. Steven Van Der Aerschot
    2. Kjell De Baerdemaeker
    3. Peter Aerts
     

    13/09/2008 - DIEGEM (VB) – Juniores - 125 km –  hmin

    11° CURITAS CLASSIC

    Aantal deelnemers :

    1. Wilco Kelderman
    2. Nick Nieuwdorp
    3. Jochen Deweer
    7. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)
    14. Laurens Coucke uit St.Gillis (KSV Deerlijk Gaverzicht)

     

    13/09/2008 - LOHRISTI (O) - Juniores - 92 km - 02h09min

    Aantal deelnemers : 70

    1. Michael Derille
    2. Jeroen Desmet
    3. Matthias Vermeire
    4. Michiel Dieleman uit Hamme (Avia CT) op 10"
    5. Laurens Poelman uit Kelken (Hudiko Waasland)
    7. Jonas De Vylder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen) op 20"
    15. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland) op 32"
    16. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    27. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    28. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    31. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    37. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)
    49. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    50. Maxime De Sutter uit Belsele (Hudiko Waasland)
     

    13/09/2008 - OUDEGEM (O) - Juniores - 96 km – 02h15min

    Aantal deelnemers : 66

    1. Michael Savo
    2. Niels Massie
    3. Kenneth Vanbilsen op 5"
    6. Oliver Naesen uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes)
    8. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes)
    27. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    30. Gerben Peersman uit St.Amands (Steeds Vooraan Kontich)
    31. Dennis Baeyens uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes)
    35. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS)
     

    13/09/2008 - VLADSLO (W) - Juniores - 83,4 km – 02h09min

    Aantal deelnemers : 32

    1. Thomas Debrabandere
    2. Steve Bekaert op 16"
    3. Niels Neudt op 1'55"
     

    13/09/2008 - KONTICH (A) - Dames Jeugd - 58,8 km – 01h30min

    GP CAMPAERT WOONDECOR

    Aantal deelnemers : 34 Nieuwelingen

    1. Marlène Wintgens
    2. Eline De Roover
    3. Shauni Corthout
    7. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)

    Aantal deelnemers : 31 Juniores

    1. Jolien D'Hoore
    2. Shanne Braspennincx
    3. Marion Rousse
    7. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Sprinters Malderen)
     

    13/09/2008 - DENTERGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km – 01h34min

    Aantal deelnemers :
    1. Jens Vandenbogaerde

    2. Simon Lapeire
    3. Dieter Bouvry
     

    13/09/2008 - DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km – 01h41min

    Aantal deelnemers : 42

    1. Bert Van Lerberghe
    2. Robin Bruneel
    3. Gilles Derycke
     

    13/09/2008 - KONTICH (A) - Nieuwelingen - 68,6 km – 01h40min

    Aantal deelnemers : 46

    1. Rutger Roelandts
    2. Toni Geeraerts
    3. Justin Schless op 15"
    41. Tino De Cock (Hoop Op Zegen Beveren)
     

    13/09/2008 - NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h41min

    Aantal deelnemers :42

    1. Elias Van Breussegem
    2. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)
    3. Arne Cauchie op 14"
    11. Jens Geerinck uit Grembergen (Rudyco CT)

    13/09/2008 - SCHRIEK (A) - Nieuwelingen - 66 km – 01h36min

    Aantal deelnemers : 46

    1. Joren Leysen
    2. Glenn Smolderen op 30"
    3. Diether Sweeck op 36"
     

    13/09/2008 - WANZELE (O) - Nieuwelingen - 67 km – 01h45min

    Aantal deelnemers : 37
    1. Kenny Govaert
    2. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    3. Anthony De Wolf
    7. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen) op 20"
    13. Aaron De Wael uit Uitbergen (Hudiko Waasland)
    14. Matthias Vincke uit Hamme (Rudyco CT)
    17. Jeroen Colman uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    20. Sander Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    27. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    30. Michael De Ridder uit Belsele (Hudiko Waasland)

    15-09-2008 om 16:24 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!