Proficiat aan GUY SMET met zijn 25°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!! Proficiat aan LAURENS COUCKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Guy Smet Laurens Coucke
ZONDAG 24/08/2008 - LA ROCHE Beloften - 159 km - 04h21min BELGISCH KAMPIOENSCHAP
Aantal deelnemers : 197 1. Dimitri Claeys 2. Jérôme Baugnies op 3" 3. Jan Bakelants 13. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 4'46" 24. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde) op 10'55" 45. Thomas De Gendt uit Beveren (CT Davo) op 11'09" 47. Lars Croket uit Bornem (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 11'19" 24/08/2008 - TERNEUZEN-ARDOOIE (VB) Men Elite km - 05h00min
ENECO TOUR Rit 4
Aantal deelnemers : 133 1. Tom Boonen 2. Kenny Van Hummel (Ned) 3. Edvald Boasson Hagen (Noo) 6. Jurgen Roelandts (Silence Lotto) 56. Geert Steurs uit Schoten (Silence Lotto) 68. Francis De Greef uit Puurs (Silence Lotto) 119. Glenn D'Hollander uit Berlare (Silence Lotto) op 7'45"
24/08/2008 - HAALTERT (O) - Elite z/c & Beloften - 113 km 02h51min
Aantal deelnemers : 60
1. Vincent Annaert 2. Tobyn Horton op 4" 3. Marco Minnaard op 9" 15. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK Delsol Team) op 2'11" 17. Stijn Penne (SDC Rogelli CT) 23. Stijn Gidé uit Waasmunster (Foronex CT) op 6'35"
24/08/2008 - PUURS (KALFORT) (A) - Elite z/c & Beloften - 114 km - 02h41min Aantal deelnemers : 81
1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) 2. Adam Blythe 3. Matthew Brammeier 5. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 3" 6. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) 9. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) 12. Koen Van De Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) 23. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC) 2'05" 30. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop op Zegen Beveren) 37. Dennis Pyl uit St.Niklaas (Rudyco CT) 39. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
24/08/2008 - SPIERE-HELKIJN (W) - Elite z/c & Beloften - 115,2 km - 02h45min Aantal deelnemers : 43
1. Mario Willems 2. David Geldhof 3. Ward Lapiere 24. Nikola Lion uit St.Niklaas
24/08/2008 - ULBEEK (WELLEN) (LB) - Elite z/c & Beloften - 102,6 km - 02h23min Aantal deelnemers : 88
1. Jeroen Van Schelven 2. Kevin Thome 3. Sigi Ransy
24/08/2008 - KORTRIJK (W) - Beloften - 112 km - 02h44min Aantal deelnemers : 73
1. Brian Ligneel 2. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) 3. Clinton Avery
24/08/2008 - DRIESLINTER (VB) - Juniores - 83 km - 02h04min Aantal deelnemers : 59
1. Olivier Chevalier 2. Pieter Schepmans 3. Dimitry Severin
24/08/2008 - HERTSBERGE (W) - Juniores - 80 km - 02h02min Aantal deelnemers : 41
1. Jasper Impe 2. Gianni Marchand 3. Stijn Lombaert op 6" 20. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop op Zegen Beveren) op 3'31"
24/08/2008 - MARIA AALTER (O) - Juniores - 86 km - 02h06min Aantal deelnemers : 26
1. Jony Martein 2. Matthias Vermeire op 18" 3. Anthony Slabinck op 33" 4. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop op Zegen Beveren) 1'39" 9. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland) op 2'09" 12. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland) 23. Glenn Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland) 25. Jonas Heirman uit Zele (Hudiko Waasland)
24/08/2008 - MINDERHOUT (A) - Juniores - 83,5 km - 02h05min Aantal deelnemers : 57
1. Jason D'Haemers 2. Mich Vervloet 3. Michael Calluy
24/08/2008 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Juniores - 94,25 km - hmin Aantal deelnemers :
24/08/2008 - VLIERMAAL (KORTESSEM) (LB) - Juniores - 79,9 km - 02h04min Aantal deelnemers : 68
1. Erik Bierens 2. Dennis Coenen op 8" 3. Joren Segers
24/08/2008 - VURSTE-GAVERE (O) - Juniores - 85 km - 02h10min Aantal deelnemers : 44
1. LAURENS COUCKE uit St.Gillis-Waas (KSV Deerlijk Gaverzicht) 2. Alexander De Roose 3. Hannes Depraetere 7. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland) op 1'50" 8. Oliver Naesen uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes) 10. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop op Zegen Beveren) 11. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop op Zegen Beveren) 20. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT) op 2'20" 22. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland) 32. Ruben Scheire uit Beervelde (Isorex CT) op 4'00 35. Karl Vos uit Beveren (Hoop op Zegen Beveren) 36. Maxime De Sutter uit Belsele (Hudiko Waasland)
24/08/2008 - ZWIJNAARDE (O) - Juniores - 91 km - 02h32min Aantal deelnemers : 29 1. Robin Laureyns 2. Nazarrio Nanni 3. Jens Mertens 9. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 5'10" 10. Kenny Goossens uit Sinaai (Hudiko Waasland) 11. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
24/08/2008 - BOUTERSEM VERTRIJK (VB) - Nieuwelingen - 63 km - 01h46min Aantal deelnemers : 31 1. Christopher Francois 2. Rick Van Caldenborgh 3. Sean Martens
24/08/2008 - KACHTEM (IZEGEM) (W) - Nieuwelingen - 67,7 km - 01h42min Aantal deelnemers : 76 1. Dimitri Delmotte 2. Simon Doornaert 3. Bram Dhiedt
24/08/2008 - KAPRIJKE (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h49min Aantal deelnemers : 33
1. Mathias Van Holderbeke 2. Joeri Persoon uit Stekene (WAC Hoboken) 3. Bryan Kouwenbergh op 10" 7. Robin Persoon uit Stekene (WAC Hoboken) op 3'30" 12. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren) 13. Thomas Collet van L.O. (WAC Hoboken) 15. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland) 17. Sander Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland) 21. Jens Verleyen uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 8'30" 24. Stef De Bock uit Zele (Hudiko Waasland) 26. Tino De Cock (Hoop Op Zegen Beveren)
24/08/2008 - LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min Aantal deelnemers : 48
1. Quentin Hoper 2. Tom Maes 3. Dylan Groenewegen
24/08/2008 - MARIA AALTER (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h34min Aantal deelnemers : 61
1. Robin Bruneel 2. Thomas Deboot op 2" 3. Anthony De Wolf op 14" 6. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT) 36. Kevin Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waaslaand)
24/08/2008 - MINDERHOUT (A) - Nieuwelingen - 67,5 km - 01h44min Aantal deelnemers : 52
1. Rob Ooms 2. Erwin Broers op 45" 3. Jens Coppens op 58"
24/08/2008 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Nieuwelingen - 65,25 km - hmin Aantal deelnemers :
24/08/2008 - WAANRODE (VB) - Nieuwelingen - 69,6 km - 01h53min
Aantal deelnemers : 65
1. Guillaume Gailly 2. Michiel Broers op 25" 3. Jelle Sacreas
24/08/2008 - WOUBRECHTEGEM (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h43min Aantal deelnemers : 42
1. Jonathan Vlaeminck 2. Elias Van Breussegem 3. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) 19. Aaron De Wael uit Uitbergen op 28" 32. Michael De Ridder (Hudiko Waasland)
24/08/2008 BOTTELARE (O) - Aspiranten
24/08/2008 BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Aspiranten
24/08/2008 BRECHT (A) - Aspiranten
24/08/2008 LEEFDAAL (VB) - Aspiranten
24/08/2008 MEULEBEKE (W) - Aspiranten
|