.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 06/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!


     De Veerman Walter 03    Heyndrickx John 02
    Walter De Veerman      John Heyndrickx
     

    Zondag 06 Juli - MASSEMEN
     

    Categorie AB: (32 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    3.Vincent Brunel (B2)

    4.Peter Mol (B3)

    5.Thierry Everaert (B4) 6.Fabien Hanssens (B5) 7.Diego Heirman (A2) 8.Bart Provost (Kieldrecht A3) 9.Kris Smet (St.Niklaas B6) 10.Fonny Kint (B7) 11.Rudi Rabout (B8) 12.Gerry Van Looy (B9) 13.Bart De Wolf (B10) 14.Fabien Savat (B11) 15.Kees De Wijze (B12) 16.Patrick Tas (B13) 17.Olivier Vaerewyck (B14) 18.Ruben Verhaeghe (A4) 19.Kurt Heyman (Bazel A5) 20.Paul Rooseparck (A6) 21.Filip Troubleyn (Temse A7) 22.David Spitaels (A8) 23.Joeri Bultinck (A9) 24.Christoffel Balcaen (B15) 25.Sven Verschueren (A10) 26.Franta Van Sterthem (B16) 27.Thijs Coucquyt (A11) 28.Ronny Couliez (B17) 29.Frederick Roels (A12) 30.Jochen Chistiaens (A13)

    Categorie CD:

    1.Bob Wouters (Rumst, winnaar cat. D)

    2.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    3.Ko Harms (D2)

    4.Ivan Wulffaert (C2)

    5.Luc Puimege (C3) 6.Danny Van Oyen (D3) 7.Luc Van Looy (D4) 8.Wim Heyndrickx (Vrasene C4) 9.Marc Borghgraef (Burcht C5) 10.Danny Van Hoof (C6) 11.Hans Van Lierde (D5) 12.Rob Ocraft (D6) 13.Luc Van Den Steen (D7) 14.Patrick De Smet (D8) 15.Geert De Vijlder (C7) 16.Jan Reubens (C8) 17.Luc Van Dorpe (C9) 18.Pedro Pollefliet (D9)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Wim De Waal (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Peter De Ghein (E3)

    5.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E4) 6.Frank De Broeder (E5) 7.Maurice Van Speybroeck (E6) 8.André Feyaerts (+2) 9.Jos Maes (+3) 10.Ronny Byl (E7) 11.Leo Mares (Beveren E8) 12.Kris Schockaert (E9) 13.Kris Librecht (E10) 14.Eddie Van Leirberghe (+4) 15.Tony Baudonck (+5) 16.Marc Van Ryssel (E11) 17.Dirk Maes (Beveren E12) 18.Philippe Lacquet (E13) 19.Wim Heggerick (E14) 20.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E15) 21.Emmanuël De Loor (E16) 22.Patrick Van Hulle (E17) 23.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 24.Antoine Van Geluwe (E18) 25.Eddy De Vuyst (E19) 26.Davy De Stercke (E20) 27.Geert De Saedeleire (E21) 28.Erik Van Der Speeten (E22) 29.Jozef Deneef (+7)

    Categorie F1:

    1.Dirk Caeckebeke (Gentbrugge)

    2.Karel Andries (Schoten)

    3.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas)

    4.François Coppers

    5.Wim Van Den Heuvel 6.Jos Lissens 7.Karel Heirbaut (Belsele) 8.William Govaert (Waasmunster) 9.Philemond Delgouffe 10.Jan Van Wezenbeeck 11.Freddy Cornette 12.Gino Goetmaeckers

    Categorie F2:

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.José Dezegher

    3.Theo Coudyzer

    4.Willy Mous

    5.Ludo Opdebeek 6.Roger Den Tijn 7.Rudiger Savat 8.Daniel Hauttekeete 9.Patsy Larno 10.Hervé Verstuyft 11.Luc Meheus 12.Christiaan Michiels 13.Piet Achten 14.Noel Rogge 15.Marinus Lockefeir 16.Gustaaf Van Mensel 17.Louis Bogaerts 18.Johny De Bilde 19.Eddy Vanden Hautte 20.Peter Peleman 21.Jean-Pierre Meulenyzer 22.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Denis Keynen

    5.Roger De Breuker 6.Julien Vyvey 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Willy Roels 9.Ortaire Stevens 10.Frans Robijns 11.Lucien Schollaert 12.Daniel Cornu 13.Gérard Raes 14.Erik Vandersteen 15.François Smolders 16.Lucien Van Impe 17.Christian Vandevoorde 18.Gerrit Westenberg 19.Joseph D'Hont 20.Jef Moerman 21.Pierre Van Den Eede 22.Camiel Everaert 23.Firmin De Zutter 24.René Van Reeth 25.Jean-Pierre Heirman

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Romain Bartholomé

    3.Armand Mols

    4.Etienne Carbonelle

    5.Edward Battersby 6.Karel Alen 7.Huub Konings 8.August Van Woensel 9.Noel De Muynck 10.Hugo Van De Brul 11.Jozef Lambrechts 12.Frans Van Looveren 13.Jacques Blomme 14.Charles De Laet 15.Emiel Van Rooy 16.Roland De Clercq 17.Paul D'herde 18.Urbain D'Hondt

    06-07-2008 om 21:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZONDAG 06/07/2008

    vwf

    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Peirsman Davy 04
     

    ZONDAG 06 Juli – KAPELLE o/d BOS
    Beneluxkampioenschap


    A-reeks
    1 DAVY PEIRSMAN (Temse)

    2 De Maeseneer Steve
    3 Vermassen Peter
    4 Mettepenningen Patrick
    (Hamme)
    5 Van Den Broeck David 6 Van Looy Jurgen7 Smekens Geert 8 Van Gijsegem Nico 9 Van Der Heyden Willem 10 Lison Bjorn

    B-reeks
    1 Thomas Rudy
    2 Saelens Danny
    3 De Beer Tom
    4 D'Haeseleer Mario
    5 De Schepper Nico 6 Hermans Tom 7 Geldhof Stephen 8 Sarens Kurt 9 De Witte Didier (Tielrode) 10 De Roeck Johan

    C-reeks
    1 Dervaux Marnic
    2 De Maerteleire Kenny
    3 De Vos Gino
    4 Hiel Emmanuel
    5 Van Der Vurst Ronny 6 Van Obbergen Wim 7 Proost Herman 8 Van Damme Gunter 9 De Backer Danny 10 Albrecht Bruno

    D-reeks
    1 Van Hul Patrick
    2 De Croock John
    3 De Craene Patrick
    4 Turcksin Dominique
    5 De Caboter Antoine 6 Pieters Joost 7 Buggenhout Alain 8 Veirman Rudy 9 Vergauwe Georges 10 Lemmens Guy

     

    E -reeks
    1 Mersseman Roland

    2 Hellebaut Roland
    3 Vervondel Marc
    4 Turcksin Stephan
    5 Claeys Jean-Pierre 6 Rypens Jean-Pierre 7 Poelmans Marcel 8 Blommaert Jean 9 Loncke Yves 10 De Winter Bart

    F-reeks
    1 Snels Luc
    2 Van Den Borre Herman
    3 D'Haeseleer Luc
    4 Volckaerts Alfons
    5 Ceurens André 6 Vandermosten Charles 7 D'Hoey Paul 8 Van Goethem Lucien (Stekene) 9 Spinnael Louis 10 Bordeaud'huy Patrick

    G-reeks
    1 Simons Louis
    2 Torfs Aloïs
    3 Van Den Eede Albert
    4 Geldhof Julien
    5 Saerens Jozef 6 Vandenheuvel Gilbert 7 Saelens Clement 8 Van Gorp Cornel 9 De Maeyer Jos 10 Desmet Adrien

    06-07-2008 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DE LA PROVINCE DU LUXEMBOURG 2008

    Tour de la Province du Luxembourg - Arden Challenge


    Etappe 1- Woensdag 02 Juli-  Bomal-Sûr-Ourte 133 Km - 3h12min

    Aantal deelnemers : 147
    1. ALBERT Niels - Palmans - Cras
    2. WALSLEBEN Philipp (Dui) - Palmans - Cras op 45''
    3. DE JONGE Maarten (Ned) - Beveren 2000

    10. RENDERS Jens (Wilrijk) - Palmans - Cras op 2'10''
    19. BOGAERT Ward (Stabroek) - Profel prorace CT
    41. FRANCKAERT Gregory (Kallo) - Asfra Racing Team op 2'44''
    105. CORDEEL Sander (Stekene) - Rock Werchter – Chocolade Jacques op 4'38''

    Etappe 2 - Donderdag 03 Juli - Chiny - 140,4 Km – 3h26min

    Aantal deelnemers : 147
    1. HUTCHINGS Logan (NZl) - Beveren 2000
    2. RÖSCH David (Dui) - Team Coogee Saar
    3. DE JONGE Maart (Ned) - Beveren 2000 op 12''
    23. BOGAERT Ward (Stabroek) - Profel prorace CT op 27''
    39. FRANCKAERT Gregory (Kallo) - Asfra Racing Team op 35''
    58. RENDERS Jens (Wilrijk) - Palmans - Cras op 1'15''
    108. CORDEEL Sander (Stekene) - Rock Werchter – Chocolade Jacques op 8'05''
     
     

    Etappe 3 - Vrijdag 04 Juli - Bertogne - 114,2 Km – 03h30min

    Aantal deelnemers : 140

    1. VANBRACKEL Kenny - Revor Cycling Team
    2. ALBERT Niels - Palmans - Cras
    3. ARMEE Sander - Profel prorace CT
    7. CORDEEL Sander (Stekene) - Rock Werchter Jacques - Chocolade
    8. BOGAERT Ward (Stabroek) - Profel prorace CT
    14. RENDERS Jens (Wilrijk) - Palmans – Cras op 2'16''
    29. FRANCKAERT Gregory (Kallo) Asfra Racing Team op 4'52''

     

    Etappe 4 - Zaterdag 05 Juli - Arlon - 130,8 Km – 02h57min

    Aantal deelnemers : 124

    1. DE JONGHE Maarten - Beveren 2000
    2. VANBRACKEL Kenny - Revor CT
    3. COMMYENE Davy - Revor CT op 15"
    6. CORDEEL Sander (Stekene) - Rock Werchter Jacques - Chocolade
    9. BOGAERT Ward (Stabroek) - Profel prorace CT
    25. FRANCKAERT Gregory (Kallo) Asfra Racing Team op 51''
    72. RENDERS Jens (Wilrijk) - Palmans – Cras op 2'16''


    Classement général:
    1. ALBERT Niels - Palmans - Cras  13h05'37''
    2. PEETERS Jeff - Profel prorace CT op 0'47''
    3. ARMEE Sander - Profel prorace CT op 0'49''
    7. BOGAERT Ward (Stabroek) - Profel prorace CT op 2'15''
    21. RENDERS Jens (Wilrijk) - Palmans - Cras  op 5'55''
    24. FRANCKAERT Gregory (Kallo) - Asfra Racing Team op 7'51''
    38. CORDEEL Sander (Stekene) - Rock Werchter – Chocolade Jacques op 12'21''

    06-07-2008 om 18:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EUROPEES KAMPIOENSCHAP DAMES ELITE TE ARONA !!!

    Lieselot Decroix 8ste en Kelly Druyts 28ste op Europees Kampioenschap op de weg !!!

     

    Elf rensters mochten Zaterdag 05 Juli op het Europees Kampioenschap op de weg te Arona (Italië) sprintten voor de zege. Onder hen onze landgenote Lieselot Decroix die uiteindelijk als achtste finishte. Europese kampioene werd de Litouwse Leleivyte, voor Kalitovska en Marta Bastianelli. Leleivyte veroverde twee jaar terug in Spa-Francorchamps al de wereldtitel bij de junioren. Kelly Druyts eindigde op plaats 28.

     

    Uitslag :

    1. Rasa Leleivyte (Lithuania) 3h30min58 (36.859 km/h)
    2. Lesya Kalitovska (Ukraine)
    3. Marta Bastianelli (Italy)
    4. Lisa Brennauer (Germany)
    5. Regina Bruins (Netherlands)

    8. Lieselot Decroix (Belgium)

    28. Kelly Druyts uit Wilrijk (Belgium) op 2’59”

    06-07-2008 om 17:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE POELKAPELLE !!!

    GUY SMET pakt 12de Zege na ultieme krachtinspanning !!!


    koers guy 5 juli 2008 poelkapelle 008
    Veel belangstelling voor de fotoshoot met zegekaper Guy Smet en de kinderen.
     

    ZATERDAG 05/07 – POELKAPELLE – Elite z/c & Beloften

     

    Zaterdag kwamen in het Westvlaamse Poelkapelle 69 renners hun rugnummer afhalen en zij moesten daarvoor in de plaats 115,7 Km afleggen of 9 ronden van 6,3 Km + 10 ronden van 5,9 Km.

    De eerste helft van de wedstrijd was er enkel voor de premiejagers zodat vanaf ronde 6 de eerste serieuze ontsnapping een feit was en daar tekenden Frederik Toortelboom en Werner Vandromme voor. Zij kregen in ronde 8 het gezelschap van Guy Smet (Kruibeke) , Gerdy Ververken , Tom Vanbecelaere en Dimitri Vereecke , hun voorsprong bedroeg max. 1 minuut op het peloton.

    Bij het ingaan van de laatste ronde probeerde Werner Vandromme maar het was tevergeefs , Guy Smet zette dan alles op alles in de laatste 3 Km en weg was hij wat hem meteen de 12 Seizoenszege opleverde. Frederik Toortelboom werd 2de voor Werner Vandromme , op 49 sec haalde Tony Bracke het in de sprint voor de 7de plaats van het peloton.
    Thibault Koppen uit Beveren eindigde op plaats 14 en Steven Goossens uit St.Niklaas op plaats 25.
     

     

    Guy Smet en Saffia : “We hadden nooit gedacht dat we hier aan de start zouden gestaan hebben na gisteren want Guy is namelijk op zijn werk van een ladder gevallen en tegen 's avonds kon hij niet meer op zijn voet staan. Op spoed hebben ze dan foto's gemaakt en mochten we onmiddellijk bij een specialist komen die vaststelde dat er een scheurtje in zijn ligament aan de binnenenkel zat waardoor zijn enkel erg gezwollen was. Hij overwoog een gips aan te brengen maar daar was Guy uiteraard niet mee akkoord en kozen we voor een ‘brace’ die we zelf aan en uitkonden doen maar doordat we er gisteren voldoende ijs en zalf hadden opgelegd was het deze morgen verwonderlijk ontzwollen en was de pijn weg.  Raar maar waar...en dus gingen we gelukkig vandaag koersen.”

     

    koers guy 5 juli 2008 poelkapelle 005 

                                          De kopgroep van 6 met Guy Smet in 2de positie.

     




    Met dank aan “Saffia” voor het verslag en de foto’s

    06-07-2008 om 00:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 12°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Smet Guy 02

    ZATERDAG 05/07/2008 – STROMBEEK - BEVER (VB) – Elite m/c / Elite z/c & Beloften – 100 Km - hmin

    Achter Derny’s

    Aantal deelnemers :
    1. Jurgen Roelandts (Silence-Lotto)
    2. Iljo Keisse
    3. Steven De Neef
    6. Francis De Greef uit Puurs (Silence-Lotto) op 19"
    7. Michaël Van Staeyen uit Schoten (Rabobank CT) op 21"
    12. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom) op 46"

     

    05/07/2008 – WESTMALLE (A) – Elite z/c & Beloften

    Achter Derny’s

    Aantal deelnemers : 20
    1. David Willemsen
    2. Tom Vermeiren
    3. Kenny Geluykens
    7. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)


    05/07/2008 – PITTEM (W) –
    Elite z/c & Beloften – 155 Km - hmin

    Aantal deelnemers :
    1. Stijn Neyrinck
    2. Joeri Calleeuw
    3. Ken Vanmarcke

    05/07/2008 – LENDELEDE (W) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - hmin

    Aantal deelnemers :
    1.
    2.
    3.

    05/07/2008 – MELLE (O) –Elite z/c & Beloften – 130 Km - 03h02min

    Aantal deelnemers : 112
    1. Marc Ryan
    2. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team)
    3. Mario Willems
    5. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde)
    11. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 21"
    15. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC) op 25"
    20. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    22. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 1'32"
    29. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
    38. Simon Mathys uit Gentbrugge (WSV Artevelde)
    50. Wim Maes uit Sinaai (CT Oost-West) op 2'17"
    51. Bart Baeyens uit Overmere (WSV Artevelde)
    52. Steven De Caluwé uit Eksaarde (SDC-Rogelli CT)

     

    05/07/2008 – POELKAPELLE (W) – Elite z/c & Beloften – 116 Km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 69
    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Frederik Toortelboom op 15"
    3. Werner Vandromme
    14. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht) op 49"
    25. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

     
    05/07/2008 – KONTICH (A) – Dames Elite – 76 Km - 01h51min

    Aantal deelnemers : 81
    1. Catherine Delfosse
    2. Anne Arnouts
    3. Emma Silversides
    12. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    17. Veronique Staes uit St.Job in 't Goor (RABC) op 1'55"
    18. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen)
    20. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    21. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F. Liedekerke)
    23. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    25. Sofie De Nys uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)
    50. Katrien Aerts uit Merksplas (Benelux Team)
    54. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)                                                                                     


    05/07/2008 – REKKEM (W) –
    Dames Jeugd – 67 Km - hmin

    Beker van Vlaanderen

    Aantal deelnemers : 43 Nieuwelingen
    1. Alexandra Greenfield (GBr)
    2. Eline De Roover
    3. Lisa Bogaert

    Aantal deelnemers : 30 Juniores
    1. Evi Verstraete
    2. Eleonore Maeck
    3. Evi Vervoort
    8. Amy De Ridder uit Gembergen (Benelux Team)


    05/07/2008 – KONTICH (A) – Men Juniors 2.1 UCI – 128 Km - hmin

    2° Rit – 45° St.Martinusprijs

    Aantal deelnemers :
    1. Sander Van Iersel
    2. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (K.Balen BC)
    3. Niels Van Kooij
    84. Gerben Peersman uit St.Amands (Steeds Vooraan Kontich)

     

    05/07/2008 – BORNEM (A) – Juniores – 97 Km - 02h27min

    Aantal deelnemers :
    1. Pim Groenewegen
    2. Mauro De Smedt
    3. Maikel Hogervorst op 12"
    7. Jens Meersmans uit Bornem (Thompson CT) op 3'00"
    8. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    11. Bjorn Smet uit Temse (Hudiko Waasland)


    05/07/2008 – DESSELGEM (W) – Juniores – 83 Km - 02h02min

    Aantal deelnemers : 52
    1. Ruben De Marez
    2. Jochen Deweer
    3. Matthias Legley


    05/07/2008 – HERENTHOUT (A) – Juniores – 92 Km - 02h17min

    Aantal deelnemers : 69
    1. Joren Segers
    2. Ward Peeters
    3. Bram Berkhout

     

    05/07/2008 – IDDERGEM - DENDERLEEUW (O) – Juniores – 93 Km - 02h26min

    Aantal deelnemers : 33
    1. Tom Van Asbroeck
    2. Michael Derille
    3. Karlis Leimanis
    12. Ignace De Lamper uit Hamme (Immo NLVK CT)
    17. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)

     

    05/07/2008 – MELSEN (O) – Juniores – 88 Km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 38
    1. Louis Verhelst
    2. Niels Reynvoet
    3. Kindsey De Winter op 10"

     

    05/07/2008 – MERCHTEM - BOLLEBEEK (VB) – Juniores – 80 Km - 02h02min

    Aantal deelnemers : 49
    1. Arthur Vanoverberghe
    2. Jimmi Sorensen
    3. Antoine Demoitie

     

    05/07/2008 – ST.GILLIS-WAAS (’T KALF) (O) – Juniores – 94 Km - 02h20min

    Aantal deelnemers : 45
    1. Michael Vingerling
    2. Brian Van Goethem
    3. Coen Otterspeer
    4. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    5. Arjen Martens uit Koewacht (Zeeuws Vlaanderen)
    7. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    8. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen) op 3'30"
    10. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 6'00"
    12. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    13. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
    15. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    16. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    18. Didier Moens uit Baasrode (Hudiko Waasland)
    19. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    20. Joey De Wilde uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    21. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    25. Maxime De Sutter uit Belsele (Hudiko Waasland)
    27. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    28. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    29. Pieter Oelbrandt uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    30. Daan De Bock uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    05/07/2008 – HERENTHOUT (A) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 66
    1. Glenn Van Laer
    2. Seppe Kopecky
    3. George Van Koeveringe

     

    05/07/2008 – MOORSLEDE - SLIJPSKAPELLE (W) – Nieuwelingen – 66 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 50
    1. Simon Lapeire
    2. Simon Doornaert
    3. Gilles Derycke

     

    05/07/2008 – STROMBEEK-BEVER (VB) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h32min

    Aantal deelnemers : 38
    1. Yannick Vanbrabant
    2. Andre Kruger
    3. Ricardo Van De Klundert
    8. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)

     

    05/07/2008 – ZULTE (O) – Nieuwelingen – 62 Km - 01h30min

    Aantal deelnemers : 64
    1. Timothy Claeys
    2. Martijn Degreve
    3. Emils Liepins
    24. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    26. Sander Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    30. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)
    37. Robin Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 4'30"
    52. Bjorn D'Haese uit (Hudiko Waasland)

    06-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    05-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 05/07/2008

    vwf

    ZATERDAG 05 Juli – MOERZEKE


    A-reeks
    1 Bultinck Alain
    2 Smet Yvan (Hamme)
    3 Goossens Alex (Vrasene)
    4 Penninckx Tom
    5 Vermassen Peter 6 Martens Raf 7 De Maeseneer Steve 8 Van Opstal Philippe 9 Foubert Kris
    10 Mettepenningen Patrick

    B-reeks
    1 De Beer Tom
    2 Saelens Danny
    3 Van Hove Dirk
    4 Thomas Rudy
    5 De Schepper Nico 6 Hermans Tom 7 Michiels Peter 8 Van Esbroeck Johan 9 De Witte Didier (Tielrode) 10 De Bondt Dirk

    C-reeks
    1 Van Renterghem Patrick
    2 Vlerick Freddy
    3 Heymans Johan
    4 De Croock Glenn
    5 De Baerdemaeker Wim 6 Everaert Angelo 7 Bogaert Alain 8 Smekens Joeri 9 Van Damme Gunter 10 De Wolf Hans
    12 Kenny Janssens (Zwijndrecht)

    Verslag wedstrijd Catg.C
    Vanaf de eerste ronde meteen 5 renners weg , met in ronde 3 aansluiting van nog eens 5 renners wat meteen een definitieve kopgroep vormde van 10 renners. Hier was Patrick Van Renterghem duidelijk de sterkste wat hem zijn zoveelste zege uit zijn rijk gevulde carriere opleverde.
    Het peloton was verslagen en her en der werd er gedemarreerd maar ver droegen de vluchten niet zodat de 11de plaats moest uitgevochten worden in een massaspurt , net voor het ingaan van de laatste ronde sloot het peloton van de Catg.D ook nog aan zodat +/- 90 renners zich naar de meet begaven.
    Jens Tummeleer (Duffel) zette zich de laatste kilometer op kop voor Kenny Janssens en trok dit door tot op 500 meter , links kwam dan Michiel De Witte (Temse) de laatste honderden meters op kop sleuren voor Kenny die meteen werd afgezet. Toch was er nog een uitbraak op rechts wat die renner een 11de plaats opleverde , Kenny Janssens spurtte zich naar de 2de plaats in de massaspurt wat goed was voor plaats 12.
    "Bedankt aan zowel Jens Tummeleer als aan Michiel De Witte voor het prachtig geleverde werk"

    VWF Moerzeke 05 VWF Moerzeke 03 VWF Moerzeke 04
    Het ontstaan van de kopgroep van 10 renners , 5 renners gevolgd door 3 die bijgehaald werden door Patrick Van Renterghem en ploegmaat.

    Janssens Kenny Moerzeke 05 Janssens Kenny Moerzeke 04
    Zowel Jens Tummeleer als Kenny Janssens probeerde nog de aansluiting te maken maar werden terug gegrepen door het peloton.

    Janssens Kenny Moerzeke 01
    Kenny Janssens op kop van het peloton met in zijn wiel Jens Tummeleer.


    Foto's : Robin Janssens en Jens Tummeleer

    D-reeks
    1 De Croock John
    2 Convents Patrick
    3 Lemmens Guy
    4 Pauwels Patrick
    5 De Muynck Luc 6 De Moor Kris 7 Merckx Eddy 8 De Schepper Alain 9 Dhooghe Luc 10 De Proft Peter

     

    E -reeks
    1 De Nijs Paul
    2 Mersseman Roland
    3 De Velder Eddy
    4 Hellebaut Roland
    5 Coppens Rudi 6 Velghe Udo 7 De Winter Bart 8 Claeys Jean-Pierre 9 Vermeersch Richard 10 Luyten Felix

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons

    2 Van Den Eede Roger
    3 Van Der Meulen Jos
    4 Ceurens André
    5 Letters Francois 6 Beelaert Roger (Ruplmonde) 7 Vandenhauwe Etienne 8 Debecker Omer 9 Van Oudenhove Jean-Paul 10 Ronsmans Roland

    G-reeks
    1 Matthijssens Bernard
    2 De Maeyer Jos
    3 Blanchaert Roland
    4 Mattheus Louis
    5 Vandenheuvel Gilbert 6 Van den Eede Albert 7 Van De Vijver Francois 8 Saelens Clement 9 Schollaert Lucien 10 Geerinck Jean

    05-07-2008 om 23:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 05/07/2008

    waod_3

    Zaterdag 05 Juli - DIKKELVENNE


    Categorie AB: (42 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    3.Kristof Van de Putte (A2)

    4.Geoffry Maes (B2)

    5.Tom Brulez (B3) 6.Kris Verhooghe (B4) 7.Mario Van Den Broecke (B5) 8.Bart Vlerick (A3) 9.Steven Martens (A4) 10.Martijn De Vos (A5) 11.Fabien Hanssens (B6) 12.Kristof Dhondt (B7) 13.Jurgen De Winne (B8) 14.Koen Heyrman (Bazel B9) 15.Kristof De Baets (A6) 16.Joeri Bultinck (A7) 17.Diego Heirman (A8) 18.Thierry Everaert (B10) 19.Bart Jocqué (B11) 20.Kris Smet (St.Niklaas B12) 21.Kieran De Fauw (A9) 22.Nico Barbé (A10) 23.Patrick De Roos (Moerbeke B13) 24.Ulrich Van Sterthem (A11) 25.Steve Randles (A12) 26.Nikola Lion (St.Niklaas A13) 27.Steve Neyrinck (A14) 28.Stefaan De Grauwe (A15) 29.Paul Rooseparck (A16) 30.Stijn Rubbens (A17)

    Categorie CD:

    1.Ivan Wulffaert (Eeklo, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Walter De Veerman (Lochristi C2)

    4.Mario Lammens (C3)

    5.Ko Harms (D2) 6.Philippe Hotome (C4) 7.Luc Puimege (C5) 8.André Van Geertsom (St.Niklaas D3) 9.Franky De Tremerie (C6) 10.Frank Casteels (D4) 11.Pascal Verlez (D5) 12.Carlo Vermassen (C7) 13.Daniel Denis (D6) 14.Patrick De Smet (D7) 15.Henny De Bouver (C8) 16.Eric Slock (C9) 17.Willy Den Haese (C10) 18.Bart Pieters (C11) 19.Frank Van Haecke (D8) 20.Pedro Pollefliet (D9) 21.Henri De Decker (D10) 22.Keny Wille (D11) 23.Wim Heyndrickx (Vrasene C12)

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Hulle (Aalter - Bellem, winnaar cat. E)

    2.Marc Van Ryssel (E2)

    3.Mario D'Haeseleer (E3)

    4.Marc Landerie (E4)

    5.Roland Boulard (E5) 6.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E6) 7.Patrick Bekaert (E7) 8.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 9.Tony Baudonck (Eeklo, winnaar cat. E+) 10.Alain Goossens (E9) 11.Ronny Cosijn (E10) 12.Kris Librecht (E11) 13.Frederik Blervacq (E12) 14.Joeri De Cock (E13) 15.Gino Geirnaert (E14) 16.Eddie Van Leirberghe (+2) 17.Frank De Broeder (E15) 18.Dirk Maes (Beveren E16) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +3) 20.Emiel Slock (E17) 21.Luc Van de Walle (E18) 22.Mario Geirnaert (E19)

    Categorie F1:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Herman Van Den Borre

    3.Jos Lissens

    4.Dirk Caeckebeke

    5.Eddy Caeckaert 6.Karel Andries 7.Eric De Wilde 8.François Coppers 9.Noël Verzele 10.Philemond Delgouffe 11.Wim Van Den Heuvel 12.Rudy Lammens 13.Guy Dhaese 14.Roland De Raeve 15.Gino Cuvelier 16.Emiel Kelens

    Categorie F2:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Daniel Hauttekeete

    3.François Hufkens

    4.Noel Rogge

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 6.José Dezegher 7.Hervé Verstuyft 8.Ludo Opdebeek 9.Erik De Waele 10.Jos Dierks 11.Roland Van Imschoot 12.Marinus Lockefeir 13.Jean-Pierre Meulenyzer 14.Martien Van Hoogstraten 15.Roger Den Tijn 16.Henk Bolle 17.Eric Stevens 18.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Roger De Breuker

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Julien Vyvey

    5.Joseph D'Hont 6.Jozef Vangeel 7.Firmin De Zutter 8.Ortaire Stevens 9.Daniel Cornu 10.Eric Van Der Steen 11.Mathieu Mercken 12.Anton Van Poecke 13.Camiel Everaert 14.Freddy Stevens 15.Freddy Vervenne 16.Roger Moens 17.Pierre Verberckmoes (Belsele) 18.René Van Reeth 19.Kamiel Everaert 20.Robert Robijns 21.André Bogaert

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Karel Alen

    3.Etienne Carbonelle

    4.Noel De Muynck

    5.Leopold Van Havermaet 6.Edward Battersby 7.Jozef Lambrechts 8.Alfons De Schepper 9.Urbain D'Hondt 10.Jacques Blomme 11.Michel Vander Beke 12.Paul D'herde

    05-07-2008 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege !!!


    Van Avermaet Greg 10

    VRIJDAG 04/07/2008 – STADSPRIJS ST.NIKLAAS (O) –
    Elite m/c / Elite z/c & Beloften – Km - 02h13min

    Aantal deelnemers : 39
    1. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence-Lotto)
    2. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet-Tönissteiner)
    3. Nick Nuyens (Cofidis)
    5. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen) op 5"
    6. Jürgen Roelandts (Silence-Lotto)
    8. Kevin Seeldraeyers uit St.Amands (Quickstep)
    9. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen) op 31"
    14. Sven Renders uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    15. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi-Jartazi)
    16. Bjorn Leukemans
    17. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)
    19. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)
    21. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    23. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)
    24. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    25. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    29. Francis De Greef uit Puurs (Silence-Lotto)
    32. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht)
    38. Dominique Cornu uit Beveren (Silence-Lotto)
    39. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Silence-Lotto)

     

    04/07/2008 – KONTICH (A) – Men Juniores UCI – Tijdrit = 8 Km

    1° Rit - 45° St.Martinusprijs

    Aantal deelnemers :
    1. Kenny Vandenheede
    2. Wouter Haan
    3. Willem Van Den Eynde
    14. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (K.Balen BC)
    80. Gerben Peersman uit St.Amands (Steeds Vooraan Kontich)

    05-07-2008 om 19:22 geschreven door kenny


    04-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    DONDERDAG 03/07/2008 – VORSELAAR (A) – Elite m/c / Elite z/c & Beloften

    Dernycriterium

    Aantal deelnemers :
    1. Nick Nuyens
    2. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    3. Geert Omloop
    4. Jurgen Van den Broeck
    5. Gianni Meersman
    11. Bjorn Leukemans
    19. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

     

    03/07/2008 – RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) – Elite z/c – 24,6 Km

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers : 9
    1. Joeri Calleeuw 30'35"
    2. Alexander Chamon
    3. Jo Maes

     

    03/07/2008 – RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) – Beloften – 24,6 Km

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers : 22
    1. Jens Debusschere 30'34"
    2. Jan Ghyselinck
    3. Julien Vermote

     

    03/07/2008 – ASSENEDE (O) – Elite z/c & Beloften – 108 Km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 50
    1. Davy De Scheemaeker
    2. Nicky Cocquyt
    3. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT)
    7. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    10. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)
                                                                     

    03/07/2008 – OPLINTER (VB) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h42min

    Aantal deelnemers : 113
    1. Kurt Van Goidsenhoven
    2. Sjef De Wilde
    3. Marc Streel


    03/07/2008 – RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) – Dames Elite – 16 Km

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers : 9
    1. Grace Verbeke 22'02"
    2. Elise Depoorter
    3. Tine Ghyselinck


    03/07/2008 – RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) – Dames Jeugd – 7,9 Km

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers : 9 Nieuwelingen
    1. Daisy Depoorter 12'12"
    2. Sarah Inghelbrecht
    3. Silke Lannoo

    Aantal deelnemers : 13 Juniores
    1. Delphine Decock 11'56"
    2. Anne-Laure Gheerardyn
    3. Sanne Bamelis

     

    03/07/2008 – RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) – Juniores – 16 Km

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers : 43
    1. Jeroen Lepla 20'42"
    2. Ruben De Marez
    3. Jens Demonie

     

    03/07/2008 – RUDDERVOORDE - BALIEBRUGGE (W) – Nieuwelingen – 7,9 Km

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers : 30 - 1°Jaars
    1. Martijn Degreve 10'46"
    2. Paco Ghistelinck
    3. Joren Touquet

    Aantal deelnemers : 37 - 2°Jaars
    1. Jens Vandenbogaerde 10'29"
    2. Axel De Corte
    3. Bert Van Lerberghe

     

    03/07/2008 – ELEWIJT - ZEMST (VB) – Aspiranten – Omnium

    Piste - Jeugd – Zonder motoren

    Aantal deelnemers :


    03/07/2008 – ELEWIJT - ZEMST (VB) – Nieuwelingen – Omnium

    Piste - Jeugd – Zonder motoren

    Aantal deelnemers :

    04-07-2008 om 19:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK-KMC TEAM WAASMUNSTER

    UITSLAGEN TREK – KMC TEAM WAASMUNSTER

     Zoetermeer 06 Zoetermeer 03

    Het parcours in Zoetermeer Nederland was in het verleden al meerdere keren het decor van de Benelux cup en het Nederlands kampioenschap.

    Volgend jaar wordt er trouwens het Europees MTB Kampioenschap gehouden. Het voorbije weekend van 28/29-06 was alvast een voorproef.
     

    Zoetermeer 05 Zoetermeer 01


    2de plaats voor Ivan Porters, Master 2 (2de Belg)

    P.S. Het was een volledig Belgisch podium geworden.

     

    6de plaats voor Patrik Wellens, Master 2 (4de Belg)

    11de plaats voor Quentin Art, Junior (5de Belg)

     

    Zoetermeer 02 Zoetermeer 04 


    Volgend weekend 5/6-07 wordt de 6de manche van de East Belgium Biker Trophy te St-Vith gereden alsook de 4de manche van de Kids trophy.

    Zoetermeer 07 

     



    Met dank aan “De Staebel Liliane” Teammanager
    Waasmunster TREK - KMC TEAM vzw

    04-07-2008 om 10:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN WOENSDAG 02/07/2008

    waod_3

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 18°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G !!!


     De Veerman Walter 03      De Blick Freddy 01
    Walter De Veerman         Freddy De Blick

    WOENSDAG 02 JULI - ST.GILLIS-WAAS


    Categorie AB: (44 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Peter Neels (Kruibeke B2)

    3.Raf Martens (Minderhout, winnaar cat. A)

    4.Sammy Bogaert (Meerdonk A2)

    5.Peter Maes (B3) 6.Vincent Brunel (B4) 7.Ivan Smet (Hamme B5) 8.Rudi Rabout (B6) 9.Davy Paeshuyse (A3) 10.Nico De Schepper (B7) 11.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B8) 12.Kenneth Mercken (A4) 13.Kris Smet (St.Niklaas B9) 14.Bart Verhasselt (A5) 15.Kristof De Baets (A6) 16.Bart De Wolf (B10) 17.Gunther Hanssen (B11) 18.Filip Thoen (A7) 19.Paul Rooseparck (A8) 20.Stefaan Van Mossevelde (A9) 21.Alex Goossens (Vrasene B12) 22.Dennis Van Gool (A10) 23.Filip Vandamme (B13) 24.Angelo Saman (B14) 25.Jens Tummeleer (Duffel A11) 26.Bart Provost (Kieldrecht A12) 27.Davy Van Wiele (Temse A13) 28.Bart Jocqué (B15) 29.Franky Weemaes (Melsele B16) 30.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A14)

    Categorie CD:

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Jan De Mulder (C2)

    4.Luc Van Looy (D2)

    5.Arie De Moor (C3) 6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken C4) 7.Ko Harms (D3) 8.Benny Van Gansen (C5) 9.Karel De Ravet (C6) 10.Kenny Janssens (Zwijndrecht C7) 11.Patrick Van Renterghem (D4) 12.Peter Ballet (C8) 13.Bruno Albrecht (C9) 14.Peter De Maere (Tielrode C10) 15.Freddy Van Camp (Stekene D5) 16.Kris Meerschaert (Stekene C11) 17.Andy Van Loon (C12) 18.Luc D'Hooghe (C13) 19.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C14) 20.Daniel Denis (D6) 21.Jean-Pierre Meloen (C15) 22.Bob Wouters (D7) 23.Danny Van Hoof (C16) 24.Geert Smet (St.Niklaas C17) 25.Jean-Paul Maveau (C18) 26.Frank Suys (D8) 27.Franky De Greve (D9) 28.Wim Heyndrickx (Vrasene C19) 29.Dirk Verresen (D10) 30.Georges Vergauwe (D11)

    Categorie E/E+:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    2.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren +2)

    4.Maurice Van Speybroeck (E2)

    5.Leo Mares (Beveren E3) 6.Frans Aerts (E4) 7.Danny De Coninck (E5) 8.Frank De Broeder (E6) 9.Peter De Ghein (E7) 10.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E8) 11.Tommy Heyse (E9) 12.Bart Rooms (Nieuwkerken E10) 13.Eddie Van Leirberghe (+3) 14.Peter De Bisschop (Nieuwkerken E11) 15.Dirk Maes (Beveren E12) 16.Johan Ver Eecke (E13) 17.Rudi Van Steelandt (E14)

    Categorie F1:

    1.Paul Hunninck (Helecine)

    2.François Coppers

    3.Lucien Van Goethem (Stekene)

    4.René Demunter

    5.Rudy Lammens 6.Dirk Caeckebeke 7.Dirk De Cauwer 8.Patrick Plasschaert 9.Wim Van Den Heuvel 10.Frans Robijns 11.Guy Dhaese 12.Jan Van Wezenbeeck 13.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas) 14.William Govaert (Waasmunster)15.Freddy Cornette 16.Philemond Delgouffe

    Categorie F2:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.Theo Hensen

    3.Omer De Becker

    4.Roger Den Tijn

    5.Rudiger Savat 6.Benoit Gorrebeeck 7.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 8.Luc Meheus 9.Henk Bolle 10.François Hufkens 11.Theo Coudyzer 12.Daniel Hauttekeete 13.Piet Achten 14.Roland Van Imschoot 15.Hervé Verstuyft 16.Marinus Lockefeir 17.Eric Stevens 18.Patrick Elegheer 19.Luc De Cock 20.Etienne Declercq 21.Gustaaf Van Mensel 22.Christiaan Michiels 23.Erik De Waele 24.Ghislain Dechamps

    Categorie G:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Willy Roels

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Pierre Van Den Eede

    5.Joseph D'Hont 6.Jozef Vangeel 7.Julien Vyvey 8.André Syvertsen (Stekene) 9.Ortaire Stevens 10.Anton Van Poecke 11.Camiel Everaert 12.Firmin De Zutter 13.Kamiel Everaert 14.Lucien Schollaert 15.Daniel Cornu 16.Herman Hensen 17.Louis Heremans 18.Frans Timmers 19.Freddy Stevens 20.Roger De Breuker 21.Marcel Meeuwes 22.René Van Reeth 23.Gerrit Westenberg 24.Denis Luckermans 25.Roger Moens

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Louis Simons

    3.Karel Alen

    4.Edward Battersby

    5.Frans Van Looveren 6.Germaine Meulders 7.Leopold Van Havermaet 8.Raf Luyckx 9.Hugo Van De Brul 10.Alfons De Schepper 11.Charles De Laet 12.Huub Konings 13.Willy Voorbraeck 14.Urbain D'Hondt 15.Paul D'herde 16.Jozef Lambrechts 17.Jacques Blomme 18.Clement De Smedt 19.René Colman (St.Niklaas) 20.Daniël Nuytinck

     

    04-07-2008 om 00:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE ZOETERMEER !!!

    ZONDAG 29/06 – MTB ZOETERMEER – BENELUX KAMPIOENSCHAP


     Van Hecke Filip zoetermeer2

    Zondag werd in het Nederlandse Zoetermeer gestreden voor de Benelux titels. Zoals men misschien wel zou denken was het parcours er allesbehalve vlak : snellere stukken werden er afgewisseld met korte steile klimmetjes, een parcours waar weinig of geen recup in zat.
    Filip Van Hecke (Stekene) : “Ik stond op de derde startrij wat niet slecht was gezien de bijna 100 deelnemers , in de start kreeg ik een kwakje waardoor ik even uit balans raakte en een nadar raakte. Oef, ik kwam niet ten val maar verloor toch wat plaatsen. In de eerste ronde zag ik een lang lint van renners voor me en voorbijsteken was niet makkelijk. Ik kwam als +/- 25ste de eerste ronde uit en trachtte de achtervolging verder te zetten. Ik reed zowat van groepje naar groepje en reed op een bepaald moment voor de 12de plaats met een man of acht samen. In de laatste ronde spatte alles uiteen en moest ik vrede nemen met een 18° plaats.
    Hiermee was ik redelijk tevreden gezien ik in Zoetermeer nog nooit een heel dichte uitslag had gereden, 't parcours ligt me precies geen 100%. Ik liet verder enkele Belgen achter me die de laatste weken steeds voor me waren waaronder Tom Segers, Aron De Beyne en Marc Donné.”

    Filip : “Misschien mag ik van het nakende BK in Malmédy wel weer iets meer verwachten.... Hoop doet immers leven!!”


    Van Hecke Filip zoetermeer1

    Met dank aan "Filip Van Hecke" voor het verslag

    04-07-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    03-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE SERSKAMP !!!

    Ex-Prof Hayden Roulston wint in sprint met 3 van Thomas Ongena en Guy Smet !!!

     

    Hayden Roulston

    Er kwamen 88 Elite z/c & Beloften hun rugnummer afhalen te Serskamp en zij moesten daarvoor in de plaats 119 Km afleggen of 17 ronden van 7 Km.

    Vanaf de eerste ronde was het bingo , zes man weg , Jurgen De Deyn (Wichelen) , Guy Smet (Kruibeke) , Hayden Roulston (Nieuw-Zeeland) , Thomas Ongena (Barlare) , Clinton Robert Avery (Nieuw-Zeeland) en Laurens De Vreese. Ze kregen niet meer dan 1 minuut voorsprong op telkens een achtervolgend pelotonnetje dat zich los had gemaakt van het peloton maar nooit echt een vaste groep was tot op een ronde of zeven voor het einde zeven renners definitief aan de haal gingen achter de koplopers die ondertussen omgevormd werden tot slechts 4 renners want in ronde 7 moest De Vreese lossen en in ronde 9 de Nieuw-Zeelander Avery. Met 3 renners naar de meet want Jurgen De Deyn had zich de laatste meters achterop gehouden en moest zich tevreden stellen met een 4de plaats , de ex-prof uit Nieuw-Zeeland Hayden Roulston won de sprint voor Thomas Ongena en Guy Smet.

     

    koers guy 2 juli 2008 serskamp 004
    De kopgroep van 4 in de finale met Jurgen De Deyn (niet op de foto) Hayden Roulsten , Guy Smet en Thomas Ongena.


    koers guy 2 juli 2008 serskamp 001
    De kopgroep van 6 met Clinton Robert Avery , Hayden Roulston , Thomas Ongena , Guy Smet , Laurens De Vreese en Jurgen De Deyn.



    P.S. De 27-jarige Hayden Roulston was 3 jaar prof bij Cofidis ,1 jaar bij Discovery Channel en 1 jaar bij Health Net-Maxxis en behaalde verscheidene titels op de piste. 
     Toen hij hartproblemen kreeg , diende hij de fiets een tijdje op stal te laten staan. Maar nu werkt hij aan een comeback en hoopt zelfs opnieuw prof te kunnen worden.

     

    Met dank aan “Saffia” voor de foto’s en het verslag

    03-07-2008 om 12:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/07/2008
    Onder leiding van Jos Van Raemdonck en Jef De Batist vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    14 POLDERRENNERS voor de trainingsrit naar 't Hellegat.(Terneuzen).
    De afwezigen hadden eens te meer ongelijk want geen druppel nat onderweg , tussen Stekene en Hulst een lekke band voor Jef De Batist die opgewacht werd door Jos Vermeulen en net voor Terneuzen sloten zij terug aan bij de groep. Knap werk van beide heren !!!
    De afstand bedroeg 97 Km (Beveren) en het gemiddelde bedroeg 34 Km/h , voor de liefhebbers volgde nog de extra lus over Haasdonk , Den Es en Linkeroever. (goed voor 135 Km)
    Reden mee vandaag : Jos Van Raemdonck , Adrien Maes , Dr.Frank De Winter , Frank Van Geystelen , Jos Vermeulen , Steven Van Houte , Laurens Coucke , Jori Van Steenberghen , Filip Weemaes , Thomas Neyt , Jef de Batist  enz.... en Eddy Coenen.


    Met dank aan "Eddy Coenen" voor het verslag

     

    03-07-2008 om 11:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    De Gendt Thomas 17    Van Hoecke Gijs 13
     Thomas De Gendt         Gijs Van Hoecke

    WOENSDAG 02/07/2008 – SERSKAMP (O) – Elite z/c & Beloften – 119 Km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 88
    1. Hayden Roulston (NZl)
    2. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)
    3. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    4. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT) op 10"
    9. Frederik Penne (SDC Rogelli CT) op 33"
    11. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)
    16. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK Delsol Team) op 40"
    18. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    21. Willem De Greyt uit Sinaai (WSV Artevelde)
    23. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
    25. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 3'15"
    28. Andy Roskam uit Ruisbroek (De Rupelspurters Boom)


    02/07/2008 – DIKKEBUS (W) – Juniores – 86 Km - 02h03min

    Aantal deelnemers : 83
    1. Louis Verhelst
    2. Jelle Maertens
    3. Remi Delmarquette
    12. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 12"

     

    02/07/2008 – BASSEVELDE (O)

    Provinciaal Kampioenschap Tijdrijden

    Aantal deelnemers :
    7 Nieuwelingen Dames
    1. Sofie Stallaert - 19'44"59
    2. Tessa De Moyer
    3. Dorien Van Impe

    4 Juniores Dames
    1. Jolien D'Hoore
    2. Jurrina Duprez
    3. Fanny Van Den Haute

    15 Nieuwelingen 1°Jaars
    1. Jonathan Vlaeminck
    2. Robin Venneman
    3. Robin Van Goethem
    8. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen)
    15. Bjorn D'Haes (Hudiko Waasland)

    24 Nieuwelingen 2°Jaars
    1. Mathias Van Holderbeke
    2. Bart Baele
    3. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)
    20. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    22. Matthias Vincke (Rudyco CT)

    10 Elite Dames
    1. Latoya Brulee
    2. Lensy Debboudt
    3. Veerle Ingels
    7. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC)

    19 Juniores 1°Jaars
    1. GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)
    2. Tim Vanspeybroeck
    3. David Haertjens
    4. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes)
    6. Jonas De Vylder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
    7. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    10. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
    11. Ignace De Lamper uit Hamme (Immo NLVK CT)
    13. Jasper Van Den Branden uit St.Gillis-Waas (Hoboken WAC)

    23 Juniores 2°Jaars
    1. Kenny Van Cannegem
    2. Dries Beatse
    3. Joris Haers
    21. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    24. Glenn Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland)

    7 Elite Zonder Contract
    1. Steven Thys
    2. Karel Baten
    3. Stieven Galle
    4. Stijn De Vriese uit Zele

    16 Beloften-U23
    1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (CT DAVO)
    2. Steven Van Vooren
    3. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen)
    5. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    7. Kevin Van Den Noortgate uit Geraardsbergen (New Heebra Lombarden)


    02/07/2008 – DIKKEBUS (W) –
    Nieuwelingen – 65 Km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 49
    1. Valentijn Vanhoorne
    2. Aron Sempels
    3. Arno Sinaeve


    02/07/2008 – ST.KATELIJNE-WAVER (A) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 72
    1. Rob Leemans
    2. Werner Brosens
    3. Tom Mertens

    03-07-2008 om 10:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN WOENSDAG 02/07/2008
    vwf

    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.F !!!

      
     Peirsman Davy 04     Hoof Roger 08
      Davy Peirsman           Roger Hoof


    WOENSDAG 02 JULI - HEMELVEERDEGEM


    A-reeks

    1 DAVY PEIRSMAN (Temse)
    2 Van De Keer Kevin
    3 Quina Eddy
    4 Motte David
    5 De Paepe Jimmy 6 Lison Bjorn 7 Van Sinaey Gregory 8 Malherbe Petrus 9 De Clercq Bart 10 Van Der Heyden Willem

    B-reeks
    1 Saelens Danny
    2 Van Driessche Alain
    3 De Bondt Dirk
    4 Michiels Peter
    5 Opsomer Sam 6 De Vos Gino 7 De Beer Tom 8 Van Ransbeeck Patrick 9 Diilen Peter 10 Raes Pascal

    C-reeks
    1 Kerger Patrick
    2 De Croock Glenn
    3 Van Den Berghe Igor
    4 Teirlinck Tino
    5 Willems Jurgen 6 Dupont Benny 7 De Backer Danny 8 De Tant Wout 9 Van Der Vurst Ronny 10 Paridaens Rob

    D-reeks
    1 Turcksin Dominique
    2 De Coninck Francky
    3 De Boitselier Willy
    4 Pieters Joost
    5 Convents Patrick 6 Vanherreweghe Willy 7 De Muynck Luc 8 Van De Velde Rudy 9 De Craene Patrick 10 Steppe Andy

     

    E -reeks
    1 Remory Pierre
    2 Vervondel Marc
    3 Hoebeke José
    4 Callens Michel
    5 Depouille Eric 6 Bijl Ronny 7 De Vuyst Eddy 8 Van Damme Luc 9 De Velder Eddy 10 Camphyn Yvan

    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Van Den Borre Herman
    3 Maldrie Robert
    4 Ceurens André
    5 Van Den Eede Roger 6 Van Vaerenbergh William 7 Volckaerts Alfons 8 Letters Francois 9 Fauck Guido 10 Schelfhout Freddy

    G-reeks
    1 Van Impe Freddy

    2 Saelens Clement
    3 Mattheus Louis
    4 Vandenheuvel Gilbert
    5 Saerens Jozef 6 Devleeschauwer Gerard 7 Beke Richard 8 Verpaelt Adolf 9 Desmet Adrien 10 Rolus Etienne

    03-07-2008 om 10:59 geschreven door kenny


    01-07-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/07/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    DINSDAG 01/07/2008 – KRUISHOUTEM (O) – Elite z/c & Beloften – 101 Km – 02h33min

    Aantal deelnemers : 76
    1. Joeri Clauwaert
    2. Bert De Backer
    3. Baptiste Planckaert
    4. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    16. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco) op 1'02"
    20. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 3'17"
    23. Geert Joos uit Oppuurs (MBK Delsol Team) op 3'56"
    26. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT)
    27. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT) op 5'33"

    01-07-2008 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE WACHTEBEKE !!!

    Jens Keukeleire haalt het in de sprint van Guy Smet , Gunter Sterck en Robby De Roos !!!

     

    Keikeleire Jens 


    MAANDAG 30/06 – WACHTEBEKE – Elite z/c & Beloften

     

    Te Wachtebeke kwamen 47 renners hun rugnummer afhalen en zij kregen 120 Km voor de wielen geschoven of 20 ronden van 6 Km. Meteen een snelle opening in de wedstrijd want al in de 2de ronde een aanval van Stijn Penne en Goolaerts die in de 3de ronde het gezelschap kregen van Robby De Roos (Moerbeke) en James Fruytier (Moerbeke). Meteen meer alertheid in het peloton want in ronde 6 gingen 5 renners in de achtervolging op de kopgroep van 4 en zij luisterden naar de namen : Nick Hannes , Rieno Stofferis , Lieven Dieleman , Sven Jodts en Jens Keukeleire. De 5 achtervolgers kregen vooraan aansluiting in de 9ste ronde en zo kregen we 8 leiders vooraan want Goolaerts had pech wegens een kapot wiel en diende te stoppen , hun bonus bedroeg al 1min15sec op het peloton en dus werd het tijd dat enkele kleppers in actie schoten.

    Guy Smet (Kruibeke) schudde eens stevig aan de boom en kreeg als gezelschap Gunter Sterck (Stekene) en Nicky Cocquyt mee , ze reden de kloof op amper 2 ronden dicht wat op zich al een sterk staaltje hardrijden is en zo kregen we een kopgroep van 11 renners vooraan op 6 ronden van het einde. Maar dat deze groep niet bij elkaar gingen blijven was een gegeven want één ronde later demarreerde Guy Smet opnieuw en kreeg Robby De Roos mee , zij kregen één ronde later het gezelschap van Gunter Sterck en Jens Keukeleire en dat was blijkbaar de goede trein om de finale definitief in te gaan dachten de toeschouwers. Maar de achtervolgers lieten niet begaan want net voor het aangaan van de spurt konden nog 3 renners aansluiten en dat waren Nicky Cocquyt , Sven Jodts en Rieno Stofferis maar helaas voor hen was de spurt al opgang getrokken en het was Jens Keukeleire die het gemakkelijk haalde van Guy Smet en Gunter Sterck. Robby De Roos eindigde op plaats 4 , Koen Van de Velde (Stekene) op plaats 9 op 35sec.


    koers guy 30 juni 2008 wachtebeke 001
                             Guy Smet op kop van het peloton in achtervolging op de kopgroep. 




    Met dank aan “SAFFIA” voor de foto en het verslag.

    01-07-2008 om 11:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DINSDAG 01/07/2008

    WAC-Logo

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    De uitslagen van afgelopen weekend 


    De proeven voor miniemen zijn gestart en lap, onmiddellijk verschillende winnaars.

     

    DSC00957  DSC00950

    Gerben Van Haute
    wint bij 9 jarigen, Cedric Beck bij de 10 jarigen en Remco Van Der Kemp 2° en Eline De Bodt 3° bij de elfjarigen zodat we bijna alle reeksen wonnen.


    DSC00949   DSC00948

    Proficiat Jongens en meisje. Verder zaten Toon Vercauteren 9° en Gerben De Kever 10° ook in de kopgroep. Arne De Loose werd 20° en Ruben Cloostermans 24°

    DSCF5071

    DSCF5078 

    DSC00944


    Ook de aspiranten zijn aan hun 2° reeks wegwedstrijden begonnen en ook hier verschillende ereplaatsen.

    Jacob Relaes met een podiumplaats te Vosselaar als , verder te Vosselaar werden Pieter Persoon 13° en Jeffrey Cools 24° bij de dertien jarigen, Tom Van Dam 10°,Alexander Debou 12°,Yentell Huyghe 17°,Kenzo Schelfhout 19°.

    In Eke werden Robin Pauwels 6° , Cisse Decker 12°,Gianni Vermeiren 14° en Jelle Milliau 18 °bij de twaalfjarigen, bij de dertienjarigen  werden Stef Vercauteren 4°, Jens Vertenten 8° en kwam Django Waterschot ten val. Bij de veertienjarigen werd Matthijs Drumont 22°.

    In Haasrode werd Maxim Van Hiel 18° bij de twaalfjarigen, Michiel Van Steerteghem werd bij de veertienjarigen.

    Bij de nieuwelingen het wederoptreden van Joeri Persoon (6° te Ruien)en Thomas Collet (5° te Ramsel) en weer een sterke Matthias Van Walle (11° te Ruien)

    In beker van de Vlaamse Ardennen staat ondanks zijn val in de vorige wedstrijd Joeri 3° en  Matthias 7° in het klassement.

    Bij de beloften werd Timothy Van Heurck  54° te Heusden Zolder.

     

    Volgende zondag zijn het de provinciale kampioenschappen voor aspiranten. Wie zorgt er voor de verrassing?

     

    Met dank aan “Paul Van Vlierberghe”

    01-07-2008 om 11:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SELECTIES WK JUNIOREN EN EK BELOFTEN EN JUNIOREN !!!

    Selecties WK Junioren Kaapstad

    Op voordracht van de bondscoaches selecteerde de Sporttechnische Directie volgende renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen Junioren die doorgaan van zaterdag 12 juli tot zondag 20 juli 2008 in Kaapstad (Zuid-Afrika).

    Heren :

    Weg: De Bie Sean, Lietaer Eliot, Van Der Sande Tosh, Van Keirsbulk Guillaume, Vereecken Nicolas (Kieldrecht), Waeytens Zico 

    Tijdrit: Van Overberghe Arthur, Van Keirsbulck Guillaume

    Piste:
    - individuele achtervolging: Lepla Jeroen, Paquet Julien
    - ploegenachtervolging: De Pauw Moreno (St.Pauwels), Van Hoecke Gijs (Zaffelare), Paquet Julien, Lepla Jeroen
    - puntenkoers: Van Der Sande Tosh
    - ploegkoers: Van Der Sande Tosh - Van Hoecke Gijs
    - scratch: Van Hoecke Gijs
    - omnium: De Pauw Moreno

    Meisjes:
    Tijdrit: Daams Jessie, Arys Evelyn

    Weg: Daams Jessie, Arys Evelyn, D’Hoore Jolien, Hannes Kaat

    Tijdrit: Daams Jessie, Arys Evelyn

    Piste:
    - individuele achtervolging: D’Hoore Jolien, Arys Evelyn
    - ploegenachtervolging: D’Hoore Jolien, Daams Jessie, Arys Evelyn
    - puntenkoers: D’Hoore Jolien
    - scratch: Arys Evelyn         

     

    Selecties EK weg U23 en Junioren Arona

    Op voordracht van de bondscoaches selecteerde de Sporttechnische Directie volgende renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg die doorgaan van donderdag 3 juli tot zondag 6 juli 2008 in Arona (Italië).

    Dames U23:
    Weg:
    Decroix Lieselot, Druyts Kelly (Wilrijk), Beyen Ine

    Dames Junioren:
    Weg:
    Arys Evelyn, Daams Jessie, Hannes Kaat, Verhestraeten Karen, Thonon Marie-Pierre
    Tijdrit: Daams Jessie, Arys Evelyn

    Heren U23:
    Weg:
    Bakelants Jan, Dockx Gert, Baugnies Jérôme, Zingle Romain, Lodewijk Klaas, Jodts Sven, Van Marcke Sep
    Tijdrit: Hermans Ben, Wellens Yannick

    Heren Junioren:
    Weg:
    De Bie Sean, Waeytens Zico, Van Der Sande Tosh, Sprengers Thomas, Op De Beeck Thomas, Druyts Gerry (Wilrijk), Maquet Arnaud
    Tijdrit: Van Overberghe Arthur, Van Keirsbulk Guillaume.

    01-07-2008 om 10:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/06/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    MAANDAG 30/06/2008 – WACHTEBEKE (O) – Elite z/c & Beloften
    – 120 Km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 47
    1. Jens Keukeleire
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    3. Gunter Sterck uit Stekene (WSV Artevelde)
    4. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    9. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 35"
    12. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)
    13. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    14. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    15. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    18. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    19. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    20. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)
    21. Gino Pauwels uit Kalken (WSV Artevelde) op 3'30"
    22. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    23. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge)
    24. Stijn Gidé uit Waasmunster (Foronex CT)
    25. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    27. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)
    29. Nicky De Wit uit Lokeren (WSV Artevelde)
    33. Mano Schouten uit De Klinge (Fusion)
    35. Gino Van Broeck uit Belsele
    36. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    37. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)

    01-07-2008 om 09:49 geschreven door kenny


    30-06-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE NIL-SAINT-VINCENT !!!

    Guy Smet haalt het van Guy Van Broekhoven in de sprint en behaald zo zijn 11de zege te Nil-Saint-Vincent !!!

     

    koers guy 29 juli 2008 nil st vincent 010
    Guy Smet geflankeerd door zoontje Yaxano die de bloemen in ontvangst heeft genomen en Gino Vanderlooij.


    ZONDAG 29/06 – NIL-SAINT-VINCENT – Elite z/c & Beloften

     

    Te Nil-St.Vincent schreven slechts 39 deelnemers in om 114 Km af te leggen of 19 ronden van 6 Km.

    In de derde ronde was het al gebeurd , 9 leiders die luisterden naar de namen : Dufrasne Jonathan , Lahaye Alexander , Van Poucke Michael , Rouard Bastien , Kools Jos , Guy Smet (Kruibeke) , Van Broekhoven Guy ,Van Kerkhoven Koen en Jeroen Socquet. De kopgroep had lange tijd maar een bonus van 40 seconden maar naar mate het einde vorderde kregen ze toch 2 minuten op het peloton. Op 2 ronden van het einde sprongen Guy Van Broekhoven en Guy Smet weg uit de kopgroep en namen zowaar 1min15sec op de overige 7 renners. In de sprint kon Guy Smet het gemakkelijk halen van Guy Van Broekhoven en zo zijn 11de zege in de wacht slepen.

    koers guy 29 juli 2008 nil st vincent 005
                              Guy Van Broekhoven en Guy Smet bij het ingaan van de laatste ronde



    Met dank aan “SAFFIA” voor de foto’s en het verslag

     

     

    30-06-2008 om 11:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 29/06/2008
    waod_3

    ZONDAG 29 JUNI – BURCHT


    Kampioenschap van België voor Liefhebbers WAOD (AB)


    Burcht Catg.A 03
    Podium Catg.A met winnaar Steven Martens geflankeerd door Pieter De Meyer en Raf Martens.

    Burcht cat.B 01
    Podium Catg.B met winnaar Dries Echelpoels geflankeerd door Kristof Muys en Peter Neels

    Categorie AB : 101 deelnemers

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A en Kampioen van België)

    2.Dries Echelpoels (Hoevenen, winnaar cat. B en Kampioen van België)

    3.Pieter De Meyer (A2)

    4.Tom De Maeyer (A3)

    5.Ludwig Gladines (B2) 6.Kristof Muys (B3) 7.Pascal Simons (B4) 8.Raf Martens (A4) 9.Jürgen Foré (B5) 10.Vincent Brunel (B6) 11.Peter Neels (Kruibeke B7) 12.Patrick Vaeyens (B8) 13.Peter Mol (B9) 14.Franky Weemaes (Melsele B10) 15.Peter De Maere (Tielrode B11) 16.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A5) 17.Alexander Clynhens (A6) 18.Sammy Bogaert (Meerdonk A7) 19.Nikola Lion (St.Niklaas A8) 20.Hakim Verbeure (A9) 21.Bart Provost (Kieldrecht A10) 22.Erwin Kindt (B12) 23.Alain Goolaerts (B13) 24.Vincent Evers (A11) 25.Bart Cant (A12) 26.Lode Boes (A13) 27.Kris Verhooghe (B14) 28.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A14) 29.Fabien Hanssens (B15) 30.Alex Goossens (Vrasene B16) 31.Tim Vercauteren (Belsele A15) 32.Michael Van de Casteele (Stekene A16) 33.Bart Van Den Wyngaerd (B17) 34.Bart De Wolf (B18) 35.Bart Van Kerschaver (A17) 36.Nico Barbé (A18) 37.Rudi Rabout (B19) 38.Mike Wellens (B20) 39.Tom Brulez (B21) 40.Mario Van Der Sickel (B22)


    ZONDAG 29 JUNI – BURCHT

    Kampioenschap van België voor Toeristen en Recreanten

    Burcht Toeristen 01
    Podium Toeristen met winnaar Nico De Weirdt geflankeerd door Dieter Roman en Christophe De Mits

    Categorie Toeristen – 50 deelnemers
    1.Nico De Weirdt (Deinze)

    2.Dieter Roman

    3.Christophe De Mits

    4.Kurt De Roeck

    5.Jurgen Goossens (Kieldrecht) 6.Dirk Cleys (Vrasene) 7.Peter Dierks (Bornem) 8.Hans Ardeel 9.Freddy Van Camp (Stekene) 10.Alain Calle 11.Joeri De Bock 12.Peter Flach (Zwijndrecht) 13.Stefaan Adriaenssens (Burcht) 14.Leo Mares (Beveren) 15.Bjorn De Baets 16.Pascal De Vos 17.Laurens Vlaminck (Steendorp) 18.Kris Meerschaert (Stekene) 19.Hendrik Borreman 20.Patrick De Beule (Nieuwkerken) 22.Jonas Pfaff (Beveren) 23.Kenny Janssens (Zwijndrecht)




    Foto's : Robin Janssens

    30-06-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/06/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 11°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Van Guyse Jarno 08     Smet Guy 02
      Jarno Van Guyse                Guy Smet

    ZONDAG 29/06/2008 – KNOKKE (W) – Men Elite m/c – 254 Km - 05h56min

    Belgisch Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 98
    1. Jurgen Roelandts (Silence Lotto)
    2. Sven Vanthourenhout
    3. Nico Eeckhout
    4. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    5. Tom Boonen
    21. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen)
    25. Sven Renders uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    30. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet Tönissteiner)
    51. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi)

    29/06/2008 – NIL-SAINT-VINCENT – Elite z/c & Beloften - 114 Km – hmin

    Aantal deelnemers : 39
    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Guy Van Broekhoven
    3.

     

    29/06/2008 – KUURNE (W) – Elite z/c & Beloften - 69 Km – hmin

    Aantal deelnemers : 45
    1. Bart Van Speybroek
    2. Thierry Declercq
    3. Jehudi Schoonacker
    13. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT)


    29/06/2008 – MEISE - WOLVERTEM (VB) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 109
    1. Matthew Brammeier (GBr)
    2. Danny Verelst op 1"
    3. Rudi Vingerhoets op 6"
    5. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    8. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC) op 57"
    15. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK Delsol Team) op 1'18"
    17. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    24. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk Gaverzicht) op 3'32"
    28. Peter Maes uit Bornem (De Rupelspurters Boom) op 3'35"
    44. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 4'25"
    45. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)


    29/06/2008 – OPLINTER (VB) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h44min

    Aantal deelnemers : 68
    1. Danny Vandebeek
    2. Tony Driesen
    3. Kay Van Den Brande
    10. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans-Cras) op 3'15"


    29/06/2008 – VEURNE (W) – Elite z/c & Beloften – 115 Km - 02h56min

    Aantal deelnemers : 40
    1. Klaas Lodewijck
    2. Sven Jodts op 35"
    3. Frederik Toortelboom

     

    29/06/2008 – DIKKELVENNE (O) – Beloften – 112 Km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 56
    1. JARNO VAN GUYSE uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen)
    2. Sibrecht Pieters op 2'40"
    3. Sim Steyvers
    4. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    7. Kevin Van Den Noortgate uit Geraardsbergen (New Heebra Lombarden) op 5'00"
    15. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    25. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren)


    29/06/2008 – HEUSDEN (LB) – Am./Mast./Elite z/c & Beloften – 96 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 82
    1. Peter Hoydonckx
    2. Christophe Lembrechts
    3. Kevin Vanhove
    54. Timothy Van Heurck van L.O. (Hoboken WAC)


    29/06/2008 – MERELBEKE (O) – Am./Mast./Elite z/c & Beloften – 70 Km - 01h44min

    Aantal deelnemers : 32
    1. Pieter De Rekeneire
    2. Kenneth De Loor op 1'00"
    3. Nico Clarysse op 1'05"
    9. Steven De Landtsheer uit Kalken (WSV Artevelde) op 3'00"
    10. Geert Joos uit Oppuurs (MBK Delsol Team)
    13. Bart Baeyens uit Overmere (WSV Artevelde)
    14. Gino Van Broeck uit Belsele
    21. René Mertens uit Dendermonde (MD CT Team)


    29/06/2008 – HEUSDEN-ZOLDER (LB) –
    Dames Elites – 77 Km – 01h59min

    Vlaams Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 95
    1. Leonie Burford
    2. Ilse Geldhof
    3. An Van Rie
    4. Kaat Hannes uit Wechelderzande (Benelux Team)
    16. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen) op 2'30"
    18. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F.Liedekerke)
    23. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    25. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    29. Sofie De Nys uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)
    38. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)
    40. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC)
    41. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen)
    42. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    53. Patricia Nijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    55. Katrien Aerts uit Merksplas (Benelux Team)
    60. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)

    29/06/2008 – ANVAING – Juniores – 91 Km - 02h44min

    Aantal deelnemers : 70
    1. Jonathan Breyne
    2. Dries Beatse
    3. Jens Demonie op 9"
    4. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 48"
    5. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT) op 50"
    9. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren) op 2'38"


    29/06/2008 – STRIJLAND - GOOIK (VB) – Juniores – 91 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 89
    1. Roy Jans
    2. Antoine Demoitie
    3. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)
    15. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    16. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    20. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    24. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    28. Gerben Peersman uit St.Amands (Steeds Vooraan Kontich)
    39. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC D-Bike CT)
    54. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)

     

    29/06/2008 – TORHOUT (W) – Juniores – 86 Km - 02h08min

    Aantal deelnemers : 95
    1. Peter Dibben
    2. Jason D'Haemers
    3. Jeroen Lepla op 6"
    57. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren) op 11"

     

    29/06/2008 – TURNHOUT (A) – Juniores – 75 Km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 101
    1. Nick Van Der Lijke
    2. Moreno Hofland
    3. Joren Segers
    33. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    29/06/2008 – HEUSDEN-ZOLDER (LB) – Nieuwelingen – 80 Km - 01h43min

    Beker Van België

    Aantal deelnemers : 145
    1. Boris Vallee
    2. Rutger Roelandts
    3. Dieter Bouvry

     

    29/06/2008 – EGEM (W) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 23
    1. Timothy Claeys
    2. Jelle Vlaeminck
    3. Stijn Oppeel

     

    29/06/2008 – GRAZEN - GEETBETS (VB) – Nieuwelingen – 60 Km - 01h48min

    Aantal deelnemers :
    1. Jorne Carolus
    2. Niels Van Den Driessche
    3. Sjoerd Vanderluyden

     

    29/06/2008 – MOORSLEDE (W) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 45
    1. Jens Vandenbogaerde
    2. Oliver Rossi
    3. Mark Baxter

     

    29/06/2008 – RAMSEL (A) – Nieuwelingen – 70 Km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 45
    1. Stenn Goetstouwers
    2. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar) op 19"
    3. Jamie Herremans
    5. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)
    5. Jordy Lodewyckx (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    29/06/2008 – RUIEN (O) – Nieuwelingen – 69 Km - 01h49min

    Beker Vlaamse Ardennen

    Aantal deelnemers : 47
    1. Robin Venneman
    2. Jonathan Vlaeminck
    3. Jonas Viaene
    6. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 1'44"
    11. Matthias Van Walle uit St.Niklaas (Hoboken WAC) op 3'45"


    29/06/2008 – TURNHOUT (A) –
    Nieuwelingen – 60 Km - 01h26min

    Aantal deelnemers : 48
    1. Danny Van Poppel
    2. Twan Brusselman
    3. Dylan Van Baarle
    16. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen)
     

    29/06/2008 – ZOTTEGEM - BEVEGEM (O) –
    Nieuwelingen – 63 Km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 42
    1. Andris Vosekalns
    2. Mattias Raeymaekers
    3. Emils Liepins op 1'13"
    28. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland) op 4'20" 


    29/06/2008 – DILSEN (LB) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :


    29/06/2008 – EKE - NAZARETH (O) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

     

    29/06/2008 – HAASRODE (VB) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

     

    29/06/2008 – ITEGEM (A) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

     

    29/06/2008 – VLAMERTINGE (W) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

    30-06-2008 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!