ZONDAG 25/05/2008 - RUISBROEK (PUURS) (A) - Elite z.c. & Beloften - Beloften 150 Km 03h33min
KLEIN-BRABANT CLASSIC
Aantal deelnemers : 199 1. Luigi Meersman 2. Sven Van Den Haute 3. Kevin Van Dyck 7. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 24" 11. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) 67. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK Delsol Team) 70. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) 80. Stijn Gidé uit Waasmunster (Foronex CT) 84. Lars Croket uit Bornem (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) 105. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT) 107. Steven De Schoesitter uit Waasmunster (Rudyco CT) 120. Bonnaerens Andy uit Zele (Rudyco CT) 125. Nicolaï Gosselin uit Waasmunster (K.Brugse Velosport) 137. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
Björn Coomans Thomas Ongena
25/05/2008 - 15°GP CRIQUIELION - Elite z.c. & Beloften 162 Km 04h04min
Aantal deelnemers : 188 - 93 renners aangekomen 1. Fabio Polazzi 2. Dave Bruylandts 3. Thomas Degand 9. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond) op 18" 14. Gunter Sterck uit Stekene (Artevelde WSV) 33. Pieter Clement uit Zele op 6'24" 40. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix) op 6'41" 52. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (RijschoolAH-Gentse VS) op 6'44"
Robby Meul
25/05/2008 - MERELBEKE (MOLENHOEK) (O) - Elite z.c. & Beloften 116 Km 02h42min
Aantal deelnemers : 86
1. Ken Vanmarcke 2. Patrick Cocquyt 3. Jochen De Smet 22. Sander Stiegelis uit Hontenisse (Isorex CT) 40.Sven Van Hoyweghen uit Puivelde 60. Steven De Landtsheer uit Kalken (Artevelde WSV) 68. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT) 71. Kurt Van Landeghem uit St.Gillis-Waas (Vooruit St.Gillis-Waas)
25/05/2008 - OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c. & Beloften 114 Km 02h40min
Aantal deelnemers : 84
1. Tom Huyvaert 2. Kevin Maene op 8" 3. Jelle Wallays 40. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
25/05/2008 - PEPINGEN (VB) - Elite z.c. & Beloften 115 Km 02h49min
Aantal deelnemers : 60
1. Kurt Van Goidsenhoven 2. Kenny Terduwe op 58" 3. Timmy Van Cleemputte 30. Wim Maes uit Sinaai (CT Oost-West) op 2'00"
25/05/2008 - RAMSEL (A) - Elite z.c. & Beloften 118 Km 02h48min
Aantal deelnemers : 83
1. Stijn Ennekens 2. Nico Indekeu 3. Willem Van Uffel 4. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
Guy Smet
25/05/2008 - ZWALM (NEDERZWALM) (O) - Dames Elite 90 Km 02h32min
Aantal deelnemers : 49
1. Leonie Burford (Aus) 2. Lensy Debboudt 3. Nikki Harris 4. Veronique Staes uit St.Job in''t Goor (RABC) 7. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC) op 40" 11. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F.Liedekerke) 22. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team) op 4'15" 25. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team) 26. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC) 30. Katrien Aerts uit Merksplas (Benelux Team)
Veronique Staes Annick Van Leuven 25/05/2008 - BIERBEEK (VB) - Juniores 91 Km 02h18min
Aantal deelnemers : 67 1. Sean De Bie 2. Sander Helven 3. Kevin De Jonghe 7. Sam Van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT)
Sam Van Uytvange
25/05/2008 - GENTBRUGGE (O) - Juniores 74 Km 01h39min
Aantal deelnemers : 41
1. Moreno Hofland 2. Gatien Bossaer 3. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland) op 2'57" 14. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland) op 4'07" 20. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
Laurens Poelman
25/05/2008 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Juniores 85 Km 02h12min
Aantal deelnemers : 65
1. Leroy Provenzano 2. Rob Polus 3. Sidney Koch
25/05/2008 - LOVENDEGEM (O) - Juniores 90 Km 02h09min
Aantal deelnemers : 56 1. Brian Van Goethem 2. Alexander De Roose op 25" 3. Dries Beatse 6. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC D Bike CT) op 1'20" 16. Oliver Naesen uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes) 27. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland) 35. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT) 45. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
Manuel Verwulgen
25/05/2008 - RETIE (A) - Juniores 98 Km 02h23min
Aantal deelnemers : 57 1. Jeffry Vandenbulck 2. Jasper Nielsen (Den) op 1'00" 3. Floris Smeyers
25/05/2008 - RUDDERVOORDE-BALIEBRUGGE (W) - Juniores 82 Km 02h00min
Aantal deelnemers : 53
1. Thomas Debrabandere 2. Kenny Vandenheede op 34" 3. Sylvester Sioen
25/05/2008 - ZWIJNAARDE (O) - Dames Jeugd 57 Km hmin
G.P. CENTEA DE PAEPE E.
Aantal deelnemers : 37 Nieuwelingen 1. Lisa Bogaert 2. Eline De Roover op 40" 3. Morgane Van Lierde 4. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)
19. Julia Verwulgen uit Moerbeke (Hoboken WAC) 31. Laurenza De Backer uit Burcht (Hoop Op Zegen Beveren) op 7'50"
Gilke Croket
Aantal deelnemers : 32 Juniores 1. Kim Vermeiren 2. Anne-Laure Gheerardyn 3. Marie-Pierre Thonon 15. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Spriners Malderen) 16. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
25/05/2008 - GENTBRUGGE (O) - Nieuwelingen 62 Km 01h23min
Aantal deelnemers : 66
1. Werner Brosens 2. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) 3. Jef Van Meirhaeghe 7. Sander Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland) op 13" 21. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren) 28. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland) 34. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC) 40. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland) op 3'07"
Sander Michils 25/05/2008 - HERDEREN (RIEMST (LB) - Nieuwelingen 68 Km 01h52min
Aantal deelnemers :
1. Thomas Wertz 2. Sjoerd Vanderluyden 3. Frederik Geerts
25/05/2008 - HOOGLEDE-ST.JOZEF (W)- Nieuwelingen 60 Km 01h29min
Aantal deelnemers : 67
1. Christophe Ysenbaardt 2. Dimitri Delmotte op 25" 3. Joeri Legrou 27. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland) op 4'05"
25/05/2008 - LANDEN CENTRUM (VB) - Nieuwelingen 55 Km 01h33min
Aantal deelnemers : 33
1. Maxim Panis 2. Glenn Broekmans 3. Kristof Slingers op 2'01" 62. Jordy Lodewyckx (Hoop Op Zegen Beveren)
25/05/2008 - NIEUWRODE - HOLSBEEK (VB) - Nieuwelingen 63 Km 01h38min
Aantal deelnemers : 92
1. Gianni Schellens 2. Dieter Michielsen 3. Jeff Peelaers op 1'05"
25/05/2008 - STEENHUIZE (O) - Nieuwelingen 62 Km 01h47min
Aantal deelnemers : 61
1. Andres Saelens 2. Yannic Lauwerys 3. Robin Wauters 10. Matthias Van Walle uit St.Niklaas (Hoboken WAC) 11. Jens Geerinck uit Grembergen (Rudyco CT)
Matthias Van Walle
25/05/2008 - VLETEREN-WOESTEN (W) - Nieuwelingen 64 Km 01h50min
Aantal deelnemers : 24
1. Alexander Maes 2. Whytic Priem 3. Miguel Vandamme
25/05/2008 - VOORSHOVEN (NEEROETEREN-MAASEIK) (LB) - Nieuwelingen 69 Km 01h50min
Aantal deelnemers :
1. Gert Lodewijks 2. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar) op 3'15" 3. Eddy Daams
Kevin Van Staeyen
25/05/2008 - AARTRIJKE (W) - Aspiranten
25/05/2008 - BEVEREN (O) - Aspiranten
25/05/2008 - HUMBEEK (VB) - Aspiranten
25/05/2008 - LOMMEL (LB) - Aspiranten
|