Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 4° EN 5°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!! Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Thomas De Gendt Kevin Van Staeyen
ZONDAG 18/05/2008 VERVIERS Elite z/c & Beloften Tijdrit = 12 Km
Triptyques Ardennais - Etappe 3
Aantal deelnemers : 135 1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (DAVO) in 15'52" 2. Jan Ghyselinck in 15'55" 3. Hayden Roulston in 15'57" 7. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) in 16'12"
30. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) in 16'57"
37. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) in 17'02" 45. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) in 17'13" 53. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) in 17'18" 83. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix) in 18'03"
97. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT) in 18'21" 115. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT) in 18'37"
130. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV) in 19'12"
Sander Cordeel
ZONDAG 18/05/2008 VERVIERS Elite z/c & Beloften - 110 Km - 02h56min Triptyques Ardennais - Etappe 4
Aantal deelnemers : 130 1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (DAVO) 2. Jan Bakelants 3. Maarten De Jonge op 20" 10. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 56"
22. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 1'35"
29. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 3'51"
31. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) op 3'57"
70. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT) op 7'55"
Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)
Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix)
Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT)
Sander Cordeel
Triptyques Ardennais - EINDKLASSEMENT 1. Jan Bakelants 2. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO) op 1'34" 3. Maarten De Jonge op 2'10" 8. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 3'12"
13. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT) op 4'19"
29. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 8'40"
30. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) op 8'41"
67. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT) op 18'33"
Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)
Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix)
Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT)
Sander Cordeel
18/05/2008 OVERIJSE - MALEIZEN (VB) Elite z/c & Beloften 102 Km - 02h33min
Aantal deelnemers : 120 1. Robert Hayles 2. Tony Driesen op 25" 3. Tom Southam 5. Frederik Penne (SDC Rogelli CT) op 1'56" 30. Stijn Penne (SDC Rogelli CT) op 3'31" 36. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)
18/05/2008 ST.LODEWIJK - DEERLIJK (W) Elite z/c & Beloften 115 Km - 02h40min
Aantal deelnemers : 69 1. David Geldhof 2. Klaas Sys 3. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team) op 20" 19. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk) op 1'10" 29. Kenny Van Garsse uit Hamme (Wielerclub Hamme-Zogge)
Bart Heirewegh
18/05/2008 OEDELGEM (W) Elite z/c & Beloften 120 Km - 02h46min
Aantal deelnemers : 73 1. Patrick Cocquyt 2. Steven Thys 3. Mario Willems op 30" 9. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT) op 3'05" 27. Sander Stiegelis (Isorex CT) op 4'20"
Peter Verhofstadt
18/05/2008 WEELDE (A) Elite z/c & Beloften 101 Km - 02h26min
Aantal deelnemers : 72 1. Guy Van Broekhoven 2. Wim Leemans 3. Davy De Scheemaeker op 15"
18/05/2008 BOUTERSEM - WILLEBRINGEN (A) Am./Mast./Elite z/c /Beloften 93 Km - 02h04min
Aantal deelnemers : 139 1. Kurt Van Goidsenhoven 2. Bert Verboven 3. Nico Ielegems 18. Peter Maes uit Bornem (De Rupelspurters Boom) op 10"
18/05/2008 RUISELEDE (W) Am./Mast./Elite z/c /Beloften - 94 Km - 02h18min
Aantal deelnemers : 60 1. Marc Baeyens 2. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel) op 5" 3. Piet Casteleyn 7. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS) 16. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 3'00" 17. Wim Maes uit Sinaai (CT Oost-West) 20. Nicky De Wit uit Lokeren (Artevelde WSV) 33. Nikola Lion uit St.Niklaas op 6'00"
Mattias Nys Sam Christiaens
18/05/2008 HERENTALS - WATERVOORT (A) Juniores 121,5 Km 02h40min
Provinciaal Kampioenschap
Aantal deelnemers : 158 1. Tosh Van Der Sande 2. Thomas Sprengers 3. Stig Broeckx 54. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren) op 2'21" 82. Brian Rubens van L.O. (Hoboken WAC)
18/05/2008 KORTESSEM (LB) Juniores 117 Km - 02h50min
Provinciaal Kampioenschap
Aantal deelnemers : 77 1. Joren Segers 2. Jorg Roosen 3. Jens Leyssens
18/05/2008 MESEN (W) Juniores 115,6 Km - 03h03min
Provinciaal Kampioenschap
Aantal deelnemers : 181 1. Jeroen Lepla 2. Louis Verhelst op 3" 3. Martijn Debaene op 11"
18/05/2008 WAANRODE (VB) Juniores 119 Km - 02h57min
Provinciaal Kampioenschap
Aantal deelnemers : 92 1. Sean De Bie 2. Niels Van Laer op 2" 3. Ian Vansumere op 4" 8. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT) op 36"
Niels Vandyck
18/05/2008 WOUBRECHTEGEM (O) Juniores 124 Km - 02h59min
Provinciaal Kampioenschap
Aantal deelnemers : 210
1. Gatien Bossaer 2. Dries Beatse 3. Tim Vanspeybroeck op 6" 8. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes) op 30" 14. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Balen BC) op 38" 18. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT) 29. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren) 31. Michiel Dieleman uit Hamme (AVIA CT) 37. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC D Bike CT) op 1'00" 48. Laurens Coucke uit St.Gillis-Waas (KSV Deerlijk) op 1'08" 49. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes) 52. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) 53. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) 56. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland) 57. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren) 59. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes) 60. Daan De Bock (Hoop Op Zegen Beveren) 62. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes) 67. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) 71. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC) 72. Stijn Van Geyte uit Grembergen (Isorex CT) 75. Karl Vos uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren) 83. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland) 86. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
88. Maxime De Sutter uit Belsele (Hudiko Wasland)
102. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
111. Didier Moens uit Baasrode (Hudiko Waasland)
112. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
116. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)
120. Ignace De Lamper uit Hamme (Immo NLVK CT)
123. Sam Van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT)
127. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
128. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
129. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes)
130. Evert Dehandschutter uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
132. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
133. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
135. Joey De Wilde uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
142. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
144. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
145. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol Lotto CT Menen)
150. Jeroen Van De Vijver uit Eksaarde (Hudiko Waasland) op 215
154. Bjorn Smet uit Temse (Hudiko Waasland) op 640
Gijs Van Hoecke
18/05/2008 IMDE - WOLVERTEM (VB) Nieuwelingen 79 Km - 01h59min
Beker Van België
Aantal deelnemers : 143 1. Maarten Craeghs 2. Werner Brosens 3. Bart Baele 19. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 1'10"
18/05/2008 BELLEGEM (W) Nieuwelingen 55 Km - 01h26min
Aantal deelnemers : 55 1. Jens De Winne 2. Paco Ghistelinck 3. Gilles Derycke 34. Jens Saey uit Moerbeke (Hudiko Waasland) op 3'30"
18/05/2008 BIERBEEK (VB) Nieuwelingen - 66 Km - 01h44min
Aantal deelnemers : 73 1. Jasper Stuyven 2. Jonathan Vlaeminck op 2'10" 3. Ruben Janssens 21. Matthias Van Walle uit St.Niklaas (Hobeken WAC) op 2'40"
18/05/2008 LAUWE (W) Nieuwelingen - 68 Km - 01h48min
Aantal deelnemers : 27 1. Lucas Vos 2. Emiel Wastyn 3. Foeke Lammertyn 8. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen) op 3'05"
18/05/2008 LOTENHULLE (O) Nieuwelingen - 60 Km - 01h37min
Aantal deelnemers : 50 1. Joshua Papworth 2. Sam Vanspeybroeck 3. Matthew Bailey 25. Servaas Petrov uit Lokeren (Hudiko Waasland) op 2'03" 30. Aaron De Wael uit Uitbergen (Hudiko Waasland) 31. Dieter Beauprez uit De Klinge (Hudiko Waasland) 40. Bjorn D'Haese uit (Hudiko Waasland)
18/05/2008 TESSENDERLO (LB) Nieuwelingen - 60 Km - 01h36min
Aantal deelnemers : 1. Ruben Wens 2. Maxim Panis op 39" 3. Wouter Vandenhoudt
08/05/2008 VLIERMAAL (LB) Nieuwelingen - 61 Km - 01h42min
Aantal deelnemers : 39 1. Sjoerd Vanderluyden 2. Joeri Franssen 3. Loïc Vliegen
18/05/2008 WEELDE (A) Nieuwelingen 58,5 Km 01h24min
Aantal deelnemers : 25 1. KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten (DCM-GB Vorselaar) 2. Jeroen Eyskens 3. Stef Henderickx (Hoboken WAC) 21. Quenell Verhulst uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren) op 5'22"
18/05/2008 ARENDONK (A) Aspiranten
Aantal deelnemers :
18/05/2008 DEERLIJK (W) Aspiranten
Aantal deelnemers :
04/05/2008 HOEGAARDEN (VB) Aspiranten
Aantal deelnemers :
18/05/2008 MERELBEKE (O) Aspiranten
Aantal deelnemers :
18/05/2008 NIEUWERKERKEN (LB) Aspiranten
Aantal deelnemers :
|