.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZONDAG 18/05/2008

    vwf

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Neels Peter 09
     

    ZONDAG 18 MEI – DE KLINGE

    A-reeks
    1 PETER NEELS (Kruibeke)
    2 Peirsman Davy (Temse)
    3 Van Gucht Mario
    4 Weemans Franky (Melsele)
    5 Bogaert Sammy (Meerdonk)
    6 Hermans Tom 7 Vermassen Peter 8 De Maeseneer Steve 9 Van Buynder Benny (Bornem)10 Peelman Mathieu

    B-reeks
    1 De Wolf Hans
    2 Saelens Danny
    3 De Schepper Nico
    4 De Witte Didier (Tielrode)
    5 Van Driessche Alain
    6 Saman Angelo 7 Van Wijmeersch Kristof 8 De Maere Peter (Waasmunster) 9 De Tandt Wout
    10 Thierens Michel (Elversele)

    De Wolf Hans 01

    C-reeks
    1 Van Renterghem Patrick
    2 De Vos Gino
    3 Maveau Jean-Paul
    4 Dupont Benny
    5 Debroux Gaetan
    6 Van den Bosch Gunter (De Klinge 2de plaats)7 Rogge Jurgen 8 Proost Herman 9 Van De Noortgaete Johan 10 De Maerteleire Kenny

    Van Renterghem Patrick 02

    D-reeks
    1 D'Haeseleer Dieter

    2 Turcksin Dominique
    3 D'Haeseleer Mario
    4 Boel Frankie (Temse)
    5 De Wever Serge
    6 De Waal Wim 7 De Croock John 8 Vergauwe Georges 9 Convents Patrick 10 De Croock Kurt

    D'Haeseleer Dieter
     

    E -reeks
    1 Vervondel Marc
    2 Mersseman Roland
    3 Deneef Jozef
    4 Mertens Eddy
    5 Blommaert Jean
    6 Hoebeke José 7 Hellebaut Roland 8 Depouille Eric 9 Feyaerts André 10 De Nijs Paul

    F-reeks
    1 Volckaerts Alfons
    2 Ceurens André
    3 Van Den Eede Roger
    4 Van Goethem Lucien
    5 Van Der Meulen Jos
    6 Vandermosten Charles 7 Letters Francois 8 Van Den Borre Herman 9 Fauck Guido 10 De Spiegelaere Eric

    G-reeks
    1 Matthijssens Bernard
    2 Simons Louis
    3 Van De Vijver Francois
    4 Torfs Alois
    5 Mattheus Louis
    6 Geldhof Julien 7 Devleeschauwer Gerard 8 Soil Guy 9 Vandenheuvel Gilbert 10 Verpaelt Adolf


    Met dank voor de foto's aan "RAYMOND DE GEEST"

    18-05-2008 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 18/05/2008

    waod_3


    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 13°Seizoenszege in de Catg.C !!!

     

    Van Oyen Franky 04

    ZONDAG 18 MEI - OLSENE

    Categorie CD :

    1.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    2.FRANKY VAN OYEN (Machelen, winnaar cat. C)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Ivan Wulffaert (C2)

    5.Filip Lievens (C3)

    6.Bob Wouters (D3) 7.Gerrit Teunis (D4) 8.Peter Kerckaert (D5) 9.Wim Heyndrickx (Vrasene C4) 10.Peter Ballet (C5) 11.Luc Puimege (C6) 12.Andy Van Loon (C7) 13.Geert Van Speybroeck (C8) 14.Walter De Veerman (Lochristi C9) 15.Franky De Tremerie (C10) 16.Walter Deschroodere (D6) 17.Patrick De Smet (D7) 18.Willy Den Haese (C11) 19.Pascal Verlez (D8) 20.Stanny Benoot (C12) 21.Olivier Vaerewyck (C13) 22.Pascal Van De Velde (Lokeren C14) 23.Theo Schlijper (D9) 24.Jan-Pieter Vanheuverswijn (C15) 25.Henri De Decker (D10) 26.Idesbald Nevejans (D11) 27.Patrick Lauwereys (C16) 28.Guy Talman (C17) 29.Eric Slock (C18) 30.Rudy Rollenberg (C19)

    Categorie E/E+ :

    1.Patrick Van Hulle (Aalter - Bellem, winnaar cat. E)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    3.Dirk De Bleyer (E2)

    4.Roger Schouppe (E3)

    5.Roland Boulard (+2)

    6.Marc Van Ryssel (E4) 7.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E5) 8.Patrick Bekaert (E6) 9.Frank De Broeder (E7) 10.Peter De Ghein (E8) 11.Marc Landerie (E9) 12.Hilair Heye (E10) 13.Danny De Coninck (E11) 14.Pedro Pollefliet (E12) 15.Jan Reubens (E13) 16.Kris Schockaert (E14) 17.Frank Casteels (E15) 19.Eddie Van Leirberghe (+3) 20.Ronny Colman (E16) 20.Alain Goossens (E17) 21.Jozef Meynzer (E18) 22.Nico Tijtgat (E19) 23.Johan De Backere (E20) 24.Patrick Buyens (E21) 25.Frederik Blervacq (E22) 26.Erwin D'Hondt (E23) 27.Emiel Slock (E24) 28.Stefan Letouche (E25)

    Categorie F1 :

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Luc Cocquyt

    3.Karel Andries (Schoten)

    4.François Coppers

    5.Bart Delagrange

    6.Danny Degroote 7.Luc Verkinderen 8.Gino Goetmaeckers 9.Rudy Lammens

    Categorie F2 :

    1.Daniel Hauttekeete (Merelbeke)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Roland Van Imschoot

    4.Ludo Opdebeek

    5.José Dezegher

    6.Roger Den Tijn 7.Adri Van Loon 8.Hervé Verstuyft 9.Etienne Declercq 10.Marinus Lockefeir 11.Louis Bogaerts 12.Kurt Wille 13.Theo Coudyzer 14.Jean-Pierre Meulenyzer 15.Eric Stevens 16.Jackie Boel 17.René Van Reeth 18.Rudiger Savat 19.David Orford

    Categorie G :

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Roger De Breuker

    3.Mathieu Mercken

    4.Joseph D'Hont

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Gerrit Hairwassers 7.Freddy Van Impe 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Willy Roels 10.Julien Vyvey 11.Freddy Stevens 12.Camiel Everaert 13.Freddy Vervenne 14.Roger Verschraegen 15.André Bogaert 16.Daniel Cornu 17.Frans Robijns 18.André Wouters 19.Leo De Jong 20.Firmin De Zutter 21.Lucien Van Impe 22.Ortaire Stevens 23.Marcel Meeuwes 24.Jean-Pierre Heirman 25.Guus Schuller 26.Luc Van Robbroeck

    Categorie G+ :

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Georges Michiels

    3.Etienne Carbonelle

    4.Edward Battersby

    5.Frans Van Looveren

    6.Jef Verheyen 7.Urbain D'Hondt 8.Jozef Lambrechts 9.Willy Voorbraeck 10.Paul D'herde 11.Jacques Blomme 12.Leon Vervaet 13.Michel Vander Beke 14.Karel Loockx 15.Jeroom Wille 16.Alfons De Schepper 17.David Watson

    18-05-2008 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE ST.LODEWIJK DEERLIJK !!!

    David Geldhof wint in sprint met twee voor Klaas Sys !!!

     

    Geldhof David 01

    ZONDAG 18/05/2008 – SINT-LODEWIJK DEERLIJK – Elite z/c & Beloften

    Er diende 115 km te worden afgelegd en dit gebeurde in 2h38min over een golvend parcours en een stevige wind.

    Reeds in de tweede ronde legde David Geldhof de basis voor zijn overwinning. Met zes metgezellen (met onder meer De Clercq Thierry, Sep Vanmarcke, Detlef Moerman ) ontvluchtte hij het peloton. Vrij snel hadden ze een boni verzameld van 40 seconden. De goede vlucht leek vertrokken maar het peloton liet niet begaan. Bij het ingaan van de achtste ronde bedroeg het verschil nog amper 10 seconden. Vooraan moest Matthias Vanhie de rol lossen en Sven Francois maakte vanuit het peloton de sprong naar de leiders. Dit leek de goede zet want de voorsprong liep terug op tot 30 seconden.

    Na de 9 grote ronden dienden nog 8 kleinere ronden te worden afgelegd. Net dan stokte de goede samenwerking vooraan. Er werd gedemarreerd , naar elkaar gekeken en het peloton naderde opnieuw. Tijd voor David Geldhof om er nog eens de beuk in te gooien. Op zijn eentje sprokkelde hij twintig seconden samen terwijl zijn oorspronkelijke medevluchters door het peloton werden ingelopen. Lange tijd leek ook hij een vogel voor de kat maar hij begaf niet, integendeel , uit het peloton kreeg hij versterking van 3 renners nl. Klaas Sys , Bram Buyse en Bart Heirewegh (Hamme). Met hun 4 konden ze het peloton definitief op achterstand zetten. In de voorlaatste ronde splitste de kopgroep en Klaas Sys en David Geldhof mochten sprinten voor de bloemen. David Geldhof 1 , Sys 2 , Heirewegh 3 en Buyse 4. Achter hen waren nog diverse groepjes weggereden van het peloton. In de pelotonsprint voor de 18de plaats werd Thibault Koppen uit Beveren 2de zodat hij in de einduitslag beslag legde op de 19de plaats.

     

     

    Met dank voor het verslag aan “Alain Koppen”

    18-05-2008 om 22:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG MINIEMEN TE PLOEGSTEERT

    ZATERDAG 17/05/08 – PLOEGSTEERT - Miniemen


    Miniemen 7-8 jaar
    1 VERDONCK Andres
    2 MUES Davy uit St.Niklaas
    3 LELEU Audiric
    4 SANTRAINE Louis
    5 ELSENS Jeanne
    6 VANDECA"VEYE Fleur
    7 UUFORET DEBEUF Angélique

    18-05-2008 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RONDE VAN PICARDIË 2008

    Ronde van Picardië 2008


     

    Vrijdag 16/05/2008 - Crécy-en-Ponthieu (Somme) - Guise (Aisne) - 179 Km - 03h59min
    1e Etappe


    Siedler Sebastian

    Aantal deelnemers : 141
    1. Sebastian Siedler (Dui)
    2. Kenny Dehaes
    3. Sébastien Chavanel (Fra)
    20. Greg Van Avermaet uit Hamme (Lotto-Silence)
    55. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi)
    101. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Lotto-Silence)
    115. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet Tönissteiner)
    125. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen)

     

    Zaterdag 17/05/2008 - Ribemont (Aisne) - Clermont-de-l'Oise (Oise) - 181 Km - 04h12min

    2e Etappe


    Elmiger Martin

    Aantal deelnemers : 133
    1. Martin Elmiger (Zwi)
    2. Sergey Lagutin (Uzb) op 3"
    3. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 4"
    52. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen)
    94. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Lotto-Silence)
    120. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 3'15"
    130. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet Tönissteiner) op 6'53"

     Van Avermaet Greg 07 
    Greg Van Avermaet

    Zondag 18/05/2008 - Grandvilliers (Oise) - Cayeux-sur-mer (Somme) - 88,5 km - 01h53min
    3e Etappe

    Aantal deelnemers : 127
    1. Jean-Eudes Demaret (Fra)
    2. Jens Mouris (Ned)
    3. Kilian Patour (Fra)
    5. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto) op 13"
    21. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen)
    57. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Lotto-Silence)
    70. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 27"

    Niet meer gestart : Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet Tönissteiner) op 6'53"

      Van Avermaet Greg 07
     Greg Van Avermaet


    Zondag 18/05/2008 - Ault (Somme) - Cayeux-sur-mer (Somme) - 95 km - 02h07min

    4e Etappe

    Aantal deelnemers : 124
    1. Sébastien Chavanel (Fra)
    2. Philippe Gilbert
    3. Baden Cooke
    7. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence-Lotto)
    22. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen)
    48. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 6"
    92. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Lotto-Silence) op 1'40"

      Van Avermaet Greg 07
     Greg Van Avermaet

    EINDKLASSEMENT
    1.Sébastien Chavanel (Fra)
    2. Jean-Eudes Demaret op 1"
    3. Martin Elmiger (Zwi) op 3"
    7. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence-Lotto) op 17"
    22. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Topsport Vlaanderen) op 21"
    66. Glenn D'Hollander uit Uitbergen (Lotto-Silence) op 2'01"
    90. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi Jartazi) op 3'52"



    Foto's : HLN.be


    18-05-2008 om 19:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/05/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Van Guyse Jarno 06    Smet Guy 02
       Jarno Van Guyse                Guy Smet 

    ZATERDAG 17/05/2008 – BUTGENBACH - MONSCHAU  – Elite z/c & Beloften – 125 Km - 03h01min - 41,341 Km/h

    Triptyques Ardennais  - Etappe 2

    Aantal deelnemers : 154

    1. Jan Bakelants
    2. Holger Sievers
    3. Fabio Polazzi
    5. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO) op 1'46"

    8. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT)

    18. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 2'26"

    24. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT) op 3'35"

    26. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)

    67. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT) op 8'05"

    77. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 10'22"

    107. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV) op 10'38"

    114. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix) op 10'47"

    121. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT) op 14'20"

    De Gendt Thomas 17    Bogaert Ward 01
     Thomas De Gendt          Ward Bogaert
     

    17/05/2008 – Assebroek (W) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 52
    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Tom Vermeiren
    3. Stijn Minne op 30"
    4. Kurt Van Landeghem uit St.Gillis-Waas (WSC Vooruit-St.Gillis-Waas) op 40"
    19. Sander Stiegelis (Isorex CT) op 3'30"

      Van Landeghem Kurt 03
    Kurt Van Landeghem

     

    17/05/2008 – ROESELARE - DE RUITER (W) – Elite z/c & Beloften – 110 Km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 54
    1. Maxim Debusschere
    2. Tom Vanbecelaere
    3. David Geldhof
    7. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 29"

    Meersman Bjorn 02
    Bjorn Meersmans


    17/05/2008 – TIELT (W) –
    Beloften – 120 Km - 02h52min

    Aantal deelnemers : 73
    1. JARNO VAN GUYSE uit Stekene (Davitamon Lotto)
    2. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    3. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) op 5"
    9. Kevin Van Den Noortgate uit Geraardsbergen (New Heebra-Lombarden) op 43"
    25. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel) op 4'10"
    37. Matthias Onghena uit Kieldrecht (SDC Rogelli CT)
    40. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    56. Bart Baeyens uit Overmere (Artevelde WSV)

    Ongena Matthias 06   Wielandt Sven 10      Van Den Noortgate Kevin 02
     Matthias Ongena         Sven Wielandt      Kevin Van Den Noortgate
     

    17/05/2008 – ZUTENDAAL (LB) – Am./Mast./Elite z/c & Beloften – 80 Km - 01h50min

    Aantal deelnemers : 61
    1. Jeroen Dohmen
    2. Dennis Borbara Szekely
    3. Kristof Bomans

     

    17/05/2008 – AALBEKE (W) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h47min

    Aantal deelnemers : 31
    1. Ricardo Van De Klundert
    2. Gianni Vermeersch
    3. Kevin Janssens op 9"


    17/05/2008 – EVERGEM - BELZELE (O) – Nieuwelingen – 70 Km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 40
    1. Matthew Bailey
    2. Joshua Papworth
    3. Lennert Buysse
    7. Ruben Geerinckx uit Moerbeke (Hudiko Waasland) op 26"
    12. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren) op 2'20"
    19. Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    22. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    26. Jens Verleyen uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 2'50"
    29. Tino De Cock uit (Hoop Op Zegen Beveren)
    31. Nick Antoine uit (Hoop Op Zegen Beveren)

    Geerinckx Ruben 02
     Ruben Geerinckx

     

    17/05/2008 – IZEGEM – DE MOL (W) – Nieuwelingen – 68 Km - 01h47min

    Aantal deelnemers : 41
    1. Gregory Vandaele
    2. Laurens Colle
    3. Sunny Hoste

     

    17/05/2008 – KESTER (VB) – Nieuwelingen – 58 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 56
    1. Bertrand Neerinck
    2. Tom Maes
    3. Niels Lievens
    8. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)
    28. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)

        De Permentier Jonas 07
    Jonas De Permentier

     

    17/05/2008 – WAKKEN (W) – Nieuwelingen – 66 Km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 32
    1. Simon Doornaert
    2. Ludwig Verstraete
    3. Tim Merlier op 15"

    18-05-2008 om 11:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 17/05/2008

    waod_3

    ZATERDAG 17 MEI - OOSTEEKLO  

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.B !!!

     

    Van Oyen Franky 02

    Categorie AB : (49 dln)

    1.Piet Casteleyn (Brugge, winnaar cat. A)

    2.Raf Martens (A2)

    3.Joeri Bultinck (A3)

    4.Davy Rauch (A4)

    5.FRANKY VAN OYEN (Machelen, winnaar cat. B)

    6.Pieter De Meyer (A5) 7.Rudi Rabout (B2) 8.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A6) 9.Andy Landtsheer (A7) 10.Kris Smet (St.Niklaas B3) 11.Wouter De Lange (A8) 12.Steven Martens (A9) 13.Ignace Reynaerts (A10) 14.Bart Verhasselt (A11) 15.Mike Van Ryssel (A12) 16.Youri Cathelyn (A13) 17.Joachim Meiresonne (A14) 18.Kieran De Fauw (A15) 19.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A16) 20.Fabien Savat (B4) 21.Filip Vandamme (B5) 22.Filip Vermeersch (A17) 23.Steve Randles (A18) 24.Stefaan De Grauwe (A19) 25.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B6) 26.Thierry Everaert (B7) 27.Jeroen De Witte (A20) 28.Bert De Groote (A21) 29.Geert Verween (B8) 30.Bart Jocqué en Kurt Victor (B9 en B10)

    Categorie CD :

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Mario Lammens (C2)

    3.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    4.Etienne Claus (Hamme C3)

    5.Walter De Veerman (Lochristi C4)

    6.Filip Vereecke (C5) 7.Olivier Caenen (C6) 8.Ivan Wulffaert (C7) 9.Philippe Hotome (C8) 10.Pascal Verlez (D2) 11.Bob Wouters (D3) 12.Wim Heyndrickx (Vrasene C9) 13.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C10) 14.Franky De Greve (D4) 15.Carlo Schollaert (C11) 16.Andy Van Loon (C12) 17.Eddy Nachtergaele (C13) 18.Danny De Bruyne (C14) 19.Eric Neelen (C15) 20.Filip Claeys (C16) 21.Pascal Van De Velde (Lokeren C17) 22.Henri De Decker (D5) 23.Hans Kyndt (C18) 24.Gert Geeraerts (C19) 25.Luc Dierickx (D6) 26.Antoin Bryssinck (D7) 27.Geert Hebbrecht (C20) 28.Luc Puimege (C21) 29.Hans Van Lierde (D8) 30.Henny De Bouver (C22)

    Categorie E/E+ :

    1.Frans Aerts (Meer, winnaar cat. E)

    2.Ronny Cosijn (E2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    4.Frank Casteels (E3)

    5.Jozef Vermeylen (+2)

    6.Alfons Van Raemdonck (Beveren +3) 7.Danny De Coninck (E4) 8.Peter De Ghein (E5) 9.Patrick Van Hulle (E6) 10.Louis Moens (+4) 11.Marc Colpaert (+5) 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 13.Eddie Van Leirberghe (+7) 14.Patrick Bekaert (E7) 15.Johan Ver Eecke (E8) 16.Pedro Pollefliet (E9) 17.Mario Geirnaert (E10) 18.Joris De Groote (+8) 19.Erwin D'Hondt (E11) 20.Willy De Sutter (E12) 21.Luc Van de Walle (E13) 22.Emmanuël De Loor (E14) 23.Gino Geirnaert (E15) 24.Davy De Taeye (E16) 25.Tony Baudonck (+9)

    Categorie F1 :

    1.Robin Van Kerschaver (Maldegem)

    2.Karel Andries (Schoten)

    3.Luc Snels

    4.Eric De Wilde

    5.Gilbert Van Heule

    6.Bart Delagrange 7.Danny Degroote 8.François Coppers 9.Alex Van Onckelen 10.Guy Dhaese 11.Kris Van Honsté 12.William Govaert (Waasmunster) 13.Lieven Lanckriet 14.Johan De Smet 15.Jackie Boel 16.Eddy De Clercq

    Categorie F2 :

    1.Luc Meheus (Waregem)

    2.Adri Van Loon

    3.Theo Coudyzer

    4.Ludo Opdebeek

    5.José Dezegher

    6.Roger Den Tijn 7.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 8.Roland Van Imschoot 9.Louis Bogaerts 10.Marinus Lockefeir 11.Paul D'hoey 12.Cees Van Rijsbergen 13.Christiaan Michiels 14.Marc Vrolijk (Verrebroek) 15.Henk Bolle 16.Rudiger Savat 17.Kurt Wille 18.Laurent De Vos 19.René Van Reeth 20.Jos Dierks 21.Luc Ribbens 22.Carolien Haers 23.Eric Stevens

    Categorie G :

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen (Ned))

    2.Mathieu Mercken

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Arnold De Muynck

    5.Julien Vyvey 6.Joseph D'Hont 7.Jaak Cocquyt 8.Jozef Vangeel 9.Freddy Stevens 10.Robert Robijns 11.Daniel Cornu 12.Freddy De Blick (Beveren) 13.Anton Van Poecke 14.Firmin De Zutter 15.Roger Verschraegen 16.Luc Van Robbroeck 17.Roger De Breuker 18.Willy Vereecken 19.Leo De Jong 20.Jacky Stofferus 21.André Syvertsen (Stekene) 22.William Anthuenis 23.Denis Luckermans 24.Willy Roels 25.Kamiel Everaert 26.Ortaire Stevens 27.Marcel Meeuwes

    Categorie G+ :

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Armand Mols

    3.Noel De Muynck

    4.Daniël Nuytinck

    5.Karel Alen

    6.Edward Battersby 7.René Colman (St.Niklaas) 8.Willy Voorbraeck 9.Leon De Rick 10.Paul D'herde 11.Frans Van Looveren 12.Jef Verheyen 13.Urbain D'Hondt 14.Leon Vervaet 15.Jeroom Wille 16.Michel Vander Beke 17.David Watson 18.Jozef Lambrechts 19.Jacques Blomme 20.Georges Michiels

     

    18-05-2008 om 10:45 geschreven door kenny


    17-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 17/05/2008

    vwf

    ZATERDAG 17 MEI – WELLE

    A-reeks
    1 Van Gucht Mario
    2 Van Uffel Tom
    3 De Borger Michel
    4 Vermassen Peter
    5 De Maeseneer Steve
    6 Van Der Heyden Willem 7 Van De Keer Kevin 8 Annendijck Andy 9 Cordonnier Johan 10 Hermans Tom

    B-reeks
    1 De Bondt Dirk

    2 Saelens Danny
    3 Thomas Rudy
    4 De Mulder Jan
    5 De Beer Tom
    6 Geldhof Stephen 7 Raes Pascal 8 De Roeck Johan 9 Dillen Peter 10 Van Driessche Alain

    C-reeks
    1 Hiel Emmanuel

    2 Wille Gunter
    3 De Vos Gino
    4 Van Der Vurst Ronny
    5 Teirlinck Tino
    6 Dervaux Marnic 7 De Backer Danny 8 Van Damme Gunter 9 Paridaens Rob 10 Proost Herman

    D-reeks
    1 De Coninck Francky
    2 Van De Moortele Peter
    3 D'Haeseeer Mario
    4 De Boitselier Willy
    5 Poelmans Marcel
    6 Paridaens Ronny 7 Van De Velde Rudy 8 De Muynck Luc 9 Lemmens Guy 10 De Craene Patrick

     

    E -reeks
    1 Maes Jos
    2 Vervondel Marc
    3 Rossignol Jean-Luc
    4 Luyten Felix
    5 De Nijs Paul
    6 De Velder Eddy 7 Feyaerts André 8 Turcksin Stephan 9 Hunninck Paul 10 Claeys Jean-Pierre en Bracke Luc

    F-reeks
    1 Vandenhouwe Etienne

    2 Ceurens André
    3 Volckaerts Alfons
    4 Vandermosten Charles
    5 Van Der Meulen Jos
    6 Van Isterdael Neron 7 Wauters Roger 8 Dhondt Hubert 9 Luyten Paul 10 D'Haseleer Luc

    G-reeks
    1 Van Impe Freddy
    2 Simons Louis
    3 Mattheus Louis
    4 Vandenheuvel Gilbert
    5 Blanchaert Roland
    6 Van De Vijver Francois 7 Devleeschauwer Gerard 8 Beké Richard 9 Saerens Jozef 10 Verpaelt Adolf

    17-05-2008 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TROFEO KARLSBERG - DUITSLAND - JUNIORES

    Trofeo Karlsberg – Nations Cup Juniors - Duitsland

     

    Op voordracht van bondscoach Carlo Bomans selecteerde de Sporttechnische Directie volgende renners om deel te nemen aan de wedstrijd Trofeo Karlsberg – Nations Cup Juniors die doorgaat van donderdag 22 mei tot en met zondag 25 mei 2008 in Duitsland.

     

    Jelle Mannaerts
    Thomas Op De Beeck
    Thomas Sprengers
    Kenneth Vanbilsen
    Tosh Van Der Sande
    Niels Vandijck uit Puurs (Thompson CT)


    De wedstrijd staat onder leiding van Carlo Bomans.

    17-05-2008 om 16:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/05/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    VRIJDAG 16/05/2008 – KORTEMARK (W) – Elite z/c & Beloften – 70 Km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 34
    1. Jérôme Baugnies
    2. Michel Vanhaecke
    3. Giovanni De Bruyne
    21. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

    17-05-2008 om 10:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DE POLOGNE 2008

    TOUR DE POLOGNE 2008 – DAMES ELITES

     

    Op voordracht van bondscoach Lory Laroy selecteerde de Sporttechnische Directie volgende rensters om deel te nemen aan de wedstrijd Tour de Pologne 2008 die doorgaat van donderdag 22 mei tot en met zaterdag 24 mei 2008 in Polen.

     

    EVELYN ARYS
    JESSIE DAAMS
    JOLIEN D’HOORE
    KELLY DRUYTS uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    LUDIVINE HENRION
    KAREN STEURS uit Schoten (Topsport Vlaanderen)

    Druyts Kelly 11  Steurs Karen 03  
           Kelly Druyts                         Karen Steurs

    17-05-2008 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TRIPTYQUE ARDENNAIS !!!

    TRIPTYQUE ARDENNAIS

     

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

     

    Cordeel Sander 04

    VRIJDAG 16/05/2008 – HAMOIR – HAMOIR – ETAPPE 1 – Elite z/c & Beloften

    Aantal deelnemers : 177

    1. SANDER CORDEEL uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)

    2. Mathieu Van Biervliet op 4”

    3. Gilles Devillers

    9. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix) op 18”

    15. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)

    25. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT)

    33. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)

    48. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)

    67. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT)

    81. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT)

    88. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)

    98. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO)

    Cordeel Sander 05   Triptyque 01

    Foto's : Dimitri Mallié

    17-05-2008 om 10:07 geschreven door kenny


    16-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VOOR DONDERDAG 15/05/2008

    waod_3

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E+ !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!


     

    DONDERDAG 15 MEI - BEVEREN 

    Categorie AB : (57 dln)

    1.TIM VERCAUTEREN (Belsele, winnaar cat. A)

    2.Raf Martens (A2)

    3.FRANKY WEEMAES (Melsele, winnaar cat. B)

    4.Kristof Muys (B2)

    5.Dirk Van Capellen (B3)

    6.Tom Jooris (B4) 7.Geert Ceulemans (A3) 8.Marcin Sitarski (B5) 9.Bart Van Kerschaver (A4) 10.Patrick Tas (B6) 11.Davy Rauch (A5) 12.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A6) 13.Rudi Rabout (B7) 14.Peter Neels (Zwijndrecht B8) 15.Peter Mol (B9) 16.Stany Blockx (B10) 17.Joeri Bultinck (A7) 18.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A8) 19.Kris Smet (St.Niklaas B11) 20.Alain Goolaerts (B12) 21.Steven Thys (B13) 22.Thomas Heiremans (A9) 23.Sammy Bogaert (A10) 24.Davy Paeshuyse (A11) 25.Nikola Lion (St.Niklaas A12) 26.Gino Van Broeck (Belsele A13) 27.Steven De Coster (B14) 28.Frank Van Hoeymissen (Waasmunster B15) 29.Dirk Bryssinckx (Melsele B16) 30.Ben Suykerbuyk (A14)

    WAOD BEVEREN 15 MEI 03
                                                             TIM VERCAUTEREN

    WAOD BEVEREN 15 MEI 06
                                                              FRANKY WEEMAES

    Categorie CD : (39 dln)

    1.Walter De Veerman (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Kenny De Maerteleire (C2)

    3.Chris De Baat (Hoevenen, NL, winnaar cat. D)

    4.Patrick Van Renterghem (D2)

    5.Andy Van Loon (C3)

    6.Freddy Vlerick (D3) 7.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C4) 8.Peter Kerckaert (D4) 9.Pascal Van De Velde (Lokeren C5) 10.Kenny Janssens (Zwijndrecht C6) 11.Pieter Beutels (C7) 12.Dirk Mathijs (D5) 13.Benny Van Buynder (Bornem C8) 14.Youri De Bock (C9) 15.Gino Verberckmoes (Belsele D6) 16.Walter Deschroodere (D7) 17.Paul Van Puyenbroeck (Hamme C10) 18.Frankie Boel (Temse C11) 19.Peter De Maere (Waasmunster C12) 20.Henri De Decker (D8) 21.Jonas Pfaff (Beveren C13) 22.Antoin Bryssinck (D9) 23.Benny De Weert (C14) 24.Denis Lust (D10) 25.Johan De Rop (Nieuwkerken C15) 26.Patrik Verrijckt (D11) 27.niet ingevuld (D12) 28.niet ingevuld (D13) 29.Luc Callant (C16) 30.Wim Heyndrickx (Vrasene C17)

     De Veerman Walter 03
    Walter De Veerman

    WAOD BEVEREN 15 MEI 09
                                                      PATRICK VAN RENTERGHEM

    Categorie E/E+ :

    1.Maurice Van Speybroeck (Evergem, winnaar cat. E)

    2.ALFONS VAN RAEMDONCK (Beveren-Waas, winnaar cat. E+)

    3.Marc Vervondel (+2)

    4.Florent De Leersnyder (+3)

    5.Wim De Waal (E2)

    6.Frank Casteels (E3) 7.Patrick Van Hulle (E4) 8.Helmuth Tas (+4) 9.Jozef Vermeylen (+5) 10.Roland Boulard (+6) 11.Danny De Coninck (E5) 12.Geert Roegiers (E6) 13.Patrick Buyens (E7) 14.Peter De Ghein (E8) 15.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E9) 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +7) 17.Marc Steenberghe (E10) 18.Pascal Verlez (E11) 19.Patrick De Backer (E12) 20.Paul De Nys (E13) 21.Dirk Maes (E14) 22.Joeri De Cock (E15) 23.Erwin D'Hondt (E16) 24.Frank De Broeder (E17) 25.Patrick Bekaert (E18) 26.Frans Aerts (E19) 27.Jos Coolens (E20) 28.Eddie Van Leirberghe (+8)

    WAOD BEVEREN 15 MEI 05
                                                                 FONS VAN RAEMDONCK

    Van Raemdonck Fons 04

    WAOD BEVEREN 15 MEI 08
                                            MAURICE VAN SPEYBROECK

    Categorie F1 :

    1.Paul Hunninck (Helecine)

    2.Victor Van Den Eynde

    3.Luc Snels

    4.Lucien Van Goethem (Stekene)

    5.Karel Heirbaut (Belsele)

    6.François Coppers 7.Dirk De Cauwer (Hamme) 8.Robin Van Kerschaver 9.Dirk Caeckebeke 10.Kris Van Honsté 11.Danny Degroote 12.Adri Van Loon 13.Eddy Sterckx 14.Guy Dhaese 15.Herman Van Den Borre 16.Lus Staes (Haasdonk) 17.André Bal

    WAOD BEVEREN 15 MEI 02

    Categorie F2 :

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Daniel Hauttekeete

    3.Etienne Van Hecke

    4.Theo Coudyzer

    5.Benoit Gorrebeeck

    6.Ludo Opdebeek 7.Rudiger Savat 8.Luc Meheus 9.Willy Mous 10.Etienne Declercq 11.Roland Van Imschoot 12.Paul Luyten 13.Marinus Lockefeir 14.Laurent De Vos 15.Cees Van Rijsbergen 16.Marc Vrolijk (Verrebroek) 17.Peter Peleman 18.Henk Bolle 19.René Van Reeth

    WAOD BEVEREN 15 MEI 01
                                                                 JOHN HEYNDRICKX

    Categorie G :

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Roger De Breuker

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Mathieu Mercken

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Freddy Van Impe 7.Julien Vyvey 8.Arnold De Muynck 9.André Bogaert 10.Camiel Everaert 11.Wim Van Baelen 12.Anton Van Poecke 13.Jozef Vangeel 14.Roger Verschraegen 15.André Syvertsen (Stekene) 16.Gerrit Hairwassers 17.Lucien Van Impe 18.Daniel Cornu 19.Ortaire Stevens 20.Firmin De Zutter 21.Frans Robijns 22.Marcel Meeuwes 23.Willy Vereecken 24.Luc Van Robbroeck 25.Guus Schuller 26.Denis Keynen

    WAOD BEVEREN 15 MEI 04

    Categorie G+ :

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Louis Simons

    3.Jan Van Boxtel

    4.Noel De Muynck

    5.René Colman (St.Niklaas)

    6.Armand Mols 7.Georges Michiels 8.Raf Luyckx 9.Karel Alen 10.Daniël Nuytinck 11.Cora De Bruijne 12.Edward Battersby 13.Jozef Lambrechts 14.Frans Van Looveren 15.Leopold Van Havermaet 16.Germaine Meulders 17.Paul D'herde 18.Jacques Blomme 19.Willy Voorbraeck 20.Urbain D'Hondt 21.Adré De Breucker 22.David Watson

    WAOD BEVEREN 15 MEI 07
                                                            GERARD MARIËN



    Met dank voor de foto's aan "RAYMOND DE GEEST"

    16-05-2008 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE AXEL !!!

    KOEN VAN DE VELDE EINDIGT OP VERDIENSTELIJKE 4DE PLAATS IN HET CRITERIUM TE AXEL !!!

     

    Van de Velde Koen -Zeeland 01 

                                 De spurt voor de derde plaats , Koen eindigt op de vierde plaats.

    DINSDAG 13/05/2008 – AXEL (Ned) – Elite z/c & Beloften

     

    Er schreven 45 renners in te Axel voor een criterium over 80 Km of 40 ronden van 2 Km.

    Van in de eerste ronde werd er stevig gekoerst met het gevolg dat er snel enkelen zich mispakten aan de scherpe bochten in het parcours met als gevolg 2 valpartijen in 4 ronden tijd.

    Na 9 ronden reden 5 renners uit het peloton weg, Koen Van de Velde (Stekene) kon er nog net als laatste naar toe springen, 6 leiders dus, ze draaiden gretig rond en tegen half koers hadden ze een ruime voorsprong.

    Met nog 10 ronden te rijden kwam het peloton in zicht van de 6 leiders , de wedstrijdleiding besloot dan maar om de renners die op het punt stonden gedubbeld te worden uit koers te halen.

    Zo bleven er in de finale nog 9 renners over , de finale kon beginnen , met verschillende demarrages, maar niemand raakte echt weg.

    Op 2 ronden van het einde raakten dan uiteindelijk toch 2 renners voorop, Paul Van Achtmaal en Peter Israel.

    Zij mochten sprintten om de overwinning en het was  Paul Van Achtmaal, die ook mee voorop was in de avondwedstrijd van Beveren vorige week, die het haalde.

    Voor de 3de plaats moest Koen Van de Velde de duimen leggen tegen een Engelse rijder.

     

    Koen Van de Velde : “Een 4de plaats is niet slecht, ben tevreden, zeker als je weet dat ik van Vrijdag tot en met Maandag in La Roche zat.

    We waren daar op weekend met enkele vrienden en van fietsen kwam er daar dan ook niet veel in huis, wel heb ik het parcours van het BK voor Beloften en Elites zonder contract kunnen verkennen....

    ’t is iets te lastig voor mij peins ik en zal mijn kandidatuur niet binnen geven dit jaar.”


    Van de Velde Koen - Zeeland 03 
                                                Koen Van de Velde in volle aktie te Axel.


    Van de Velde Koen - Zeeland 02
                                                  De kopgroep van 6 met Koen in vijfde positie.
     



    Met dank voor de foto’s en het verslag aan “Koen Van de Velde”

    16-05-2008 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/05/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    DONDERDAG 15/05/2008 – BEGIJNENDIJK (VB) – Elite z/c & Beloften – 119 Km - 02h34min

    Aantal deelnemers : 92
    1. Kevin Peeters
    2. Stijn Ennekens
    3. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    20. Andy Roskam uit Ruisbroek (De Rupelspurters Boom) op 10"

    Das Jeroen 03
        Jeroen Das

    16-05-2008 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/05/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    WOENSDAG 14/05/2008 – ST.NIKLAAS - PUIVELDE (O) – Elite m/c / Elite z/c & Beloften – 169 Km - 03h44min

    Aantal deelnemers : 109
    1. Frederic Amorison
    2. Bart Vanheule
    3. Jurgen Francois op 10"
    4. Gregory Habeaux
    5. Kevin Neirynck
    12. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet Tönissteiner) op 1'22"
    14. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    24. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubish Jartazi) op 4'55"

     

    14/05/2008 – OOSTERZELE (O) – Elite z/c & Beloften – 115 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 93
    1. Gregory De Munster
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 7"
    3. Marc Baeyens op 45"
    5. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    14. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV) op 2'10"
    22. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
    27. Wim Maes uit Sinaai (CT Oost-West)

    Smet Guy 01
        Guy Smet

    16-05-2008 om 21:01 geschreven door kenny


    15-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE OOSTERZELE !!!

    GUY SMET STRANDT ALWEER OP EEN DICHTE ERE-PLAATS ,

    GREGORY DE MUNSTER BEHAALT DE ZEGE !!!


    De Munster Gregory 02
    Gregory De Munster

    WOENSDAG 14/05/2008 – OOSTERZELE – Elite z/c & Beloften

     

    Er schreven maar liefst 93 renners in voor de wedstrijd Elite z/c & Beloften te Oosterzele , zij moesten 18 ronden van 6,4 Km afleggen wat het totaal op 115 Km bracht.

    Zoals steeds in de eerste ronden tal van schermutselingen die vooral meer gericht waren op de spurten aan de meet voor de talrijke premies , het was wachten tot ronde 7 voor de eerste serieuze aanval.

    Het waren 9 renners die konden ontsnappen en zij luisterden naar de namen : Guy Smet (Kruibeke) , Kenny Van Braeckel , Jurgen De Deyn (Wichelen) , Marc Baeyens , Dean Hayes , Koen Beeckman , Karel Baeten , Gregory De Munster en Birger Donie.

    Het peloton kwam meteen in een verloren positie en een groep van +/- 25 renners probeerden nog een onderneming maar ook voor hen ging het te hard van voor.

    De eerste aanvaller van de kopgroep was Guy Smet maar het ging niet door , daarna was het de beurt aan Gregory De Munster en Koen Beeckman maar ook voor hen mocht het niet baten.

    Het was nogmaals Guy Smet die demarreerde in de laatste ronde en meteen Gregory De Munster mee kreeg (blijkbaar de 2 sterksten van de dag) maar wie dacht dat ze het gingen uit maken in de spurt had het mis want Gregory De Munster kwam alleen binnen gevolgd door Guy Smet op 7 seconden.

    Marc Baeyens won de spurt voor de 3de plaats op 45sec , Jurgen De Deyn (Wichelen) werd 5de.


    koers guy 14 mei 2008 oosterzele 005
    Guy Smet zeer sterk aan het rijden met in zijn wiel Marc Baeyens en Jurgen De Deyn.
     



    Met dank voor het verslag en de foto aan “SAFFIA”

    15-05-2008 om 12:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 13/05/2008
    Van Clapdorp Luc 01  Dinsdag 20
      Luc Van Clapdorp   Het slagveld aan de meet , gans de groep uit elkaar getrokken , links vooraan Luc Van Clapdorp voor
                                     Bart Cant en Thibault Koppen. Kenny Janssens en Laurens Vlaeminck waren al aan het uitbollen.


    Onder leiding van Kenny Janssens en Luc Vermeulen vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    30 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Mon De Geest was weer met zijne brommer aanwezig om alles in goede banen te leiden en nam geregeld een foto van de renners.
    Wie dacht aan een hersteltraining vandaag had het mis , teveel schoon volk die er wilden invliegen vandaag en dat werd dan ook meteen gedaan eens we Holland binnen reden.
    Zowel Kenny , Dirk Trogh (terug van weggeweest !!!!!) als Robby Van Raemdonck probeerden de groep tot rust te brengen maar de hardrijders bleven maar doorgaan.
    Uiteindelijk viel het tempo terug tot normaal niveau aan 't Schuurken , André Van Geertsom was de man in grote doen en wist met zijn krachten gene blijf.
    De eerste mannen die aan de haal gingen waren Dirk Trogh en Dirk Vanhee zij hadden wel nen enorme support dat in vaktermen stayeren heet. (Dirk wist achteraf te vertellen dat hij Max. 68 Km/h op zijn tellertje had staan)
    De groep liet gewoon begaan en reed de finale dus vanaf het tweede rondpunt te Kallo , daar gingen André Van Geertsom en Michiel De Witte er van door op zoek naar Dirk Trogh die nu alleen op pad was. (net iets te hard voor Dirk Vanhee)
    De groep begon tempo te maken en de hardrijders kwamen naar voor , eerst was het Gunther Van Miechem bijgestaan door Herman om daarna tempobeul Gunther Persoon zijn werk te zien doen.
    Het was onder toedoen van Gunther Persoon dat de groep tot op 50 meter naderde van André en Michiel.
    Met nog 1 Km voor de boeg achtte Robby Van Raemdonck zijn moment gekomen en ging er keihard vandoor (hier werd dan ook de max. snelheid behaald) met direct in zijn wiel Kenny Janssens,ze vlogen voorbij  André en Michiel en raapte onderweg Dirk Trogh ook nog op die aan het uitbollen was. (eerlijk = eerlijk zei Dirk)
    Maar de meet was nog te ver verwijderd en daar sloten de eersten al terug aan en kropen in het wiel van ......(Fons Van Raemdonck probeerde nog de snelheid te onderhouden)
    Luc Van Clapdorp (veldrijder) zette als eerste aan uit het wiel van Kenny met in zijn wiel Bart Cant en Thibault Koppen , Kenny zette ook aan met Laurens Vlaeminck maar zij wisten al hoe laat het was en eindigden op plaats 4 en 5.
    Vooraan kon Luc Van Clapdorp stand houden en kwam als eerste over de meet voor Bart Cant en Thibault Koppen.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 35,8 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)
    De max. snelheid vandaag was goed voor
    64,3 Km/h.(Kenny)
    Wie reden mee vandaag :  Dirk Trogh , Herman , Dirk Onghena , Karl Vos , Jens Van Landeghem , Geert Van Simaeys , Luc Van Clapdorp , Fons Van Raemdonck , Steven Van Houte , Bart Cant , Franky Boel , Bart Janssens , Filip Weemaes , Luc Vermeulen , Gunther Van Miechem , Jan Ryckbosch , Michiel De Witte , Gunther Persoon , Laurens Vlaminck , Dirk Vanhee , Thibault Koppen , Robby Van Raemdonck , André Van Geertsom en 2 ploegmakkers (Reskin Team) , Davy Marin , Nico Audenaert , Gunter De Cock , ? en Kenny Janssens
    .

    Dinsdag 04
                     Het vertrek met de bocht aan de Vliegenstal , Kenny op kop met Fons.

    Dinsdag 13
                         De passage te Verrebroek en mooi twee aan twee zoals het hoort !!!


    Met dank voor de foto's aan "Raymond De Geest"

    15-05-2008 om 12:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/05/2008

    Dinsdag 17

    Onder leiding van Jos Van Raemdonck en Gregory Franckaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    25 POLDERRENNERS voor de trainingsrit naar 't Hellegat.(Terneuzen)
    De afstand bedroeg 97 Km en tegenwind vanaf Terneuzen tot Doel !!!!
    Reden mee vandaag : Jos Van Raemdonck , Kurt Caluwaert , Walter Rotthier , Eugéne Bosman , Jens Van Landeghem , Jan Vlegels , Jos Vermeulen , Adrien Maes , Thibault Koppen , Gregory Franckaert , Geert Van Simaeys , Mano Schouten , Alex Goossens , Dirk Cleys , Sander Smet , William Despeels , Gunther Van Miechem , Steven Van Houte , Danny De Smet , renner Hoop Op Zegen , renner Reskin , ? ? ? en Kenny Janssens.

    15-05-2008 om 11:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG MTB-WEDSTRIJD TE RONSE !!!

    ZONDAG 11/05/2008 – RONSE – MTB BENELUXCUP

     

    Van Hecke Filip 05
    Filip Van Hecke (Stekene)
    :”De koers in Ronse werd eindelijk nog eens gereden op een kurkdroog parcours. Leuk na enkele modderedities. Ik had er dan ook wel zin in, het parcours ligt me eigenlijk wel. Vorig jaar verloor ik in de slotronde nog een top vijf plaats door een lekke band. In de steile startklim op de Kanarieberg kon ik redelijk volgen en ik kwam +/- als 15de boven. In de met stenen bezaaide afdaling nam ik geen risico's en bleef zitten. Iets verder begonnen we aan de zeer lastige helling. Ik voelde direct dat ik geen al te beste dag had en moest er enkelen laten passeren. Ik wou ook weer niet te snel starten gezien het een heel lastig parcours was. Uiteindelijk bleek ik echt niet vlot te "marcheren", vooral op mijn geliefkoosde stukken (klimmen) ging het niet te best. Ik kwam nooit in mijn ritme.

    Uiteindelijk kwam ik ontgoocheld binnen op een nietszeggende 27ste plaats op 85 deelnemers.

    Na de koers stelde ik vast dat de max hf niet te hoog was gegaan - ondanks de warmte - zodat ik vermoed dat er enige vermoeidheid in 't spel is.. Misschien kunnen enkele dagen rust en een bloedonderzoek soelaas brengen !!!”

     

     

    Met dank aan “Filip Van Hecke”

     

     

    Van de Vijver Jeroen 23 

    Jeroen Van De Vijver (Eksaarde-Hudiko Waasland) : “Wat een rotdag,ik kwam aan en begon al meteen te snotteren door mijn hooikoorts.Toen ik het parcours ging verkennen merkte ik nog niet of ik nu goede of slechte benen had, eens opgewarmd reed ik naar de start.Ik kom aan en krijg meteen de melding dat ik te laat ben.(normaal moet je een kwartier voor start aanwezig zijn, ik was 14 minuten voor start aanwezig)Toen een de discussie gestart met de koersdelegee met als resultaat als laatste van start.

    Meteen opgerukt naar de 15de plaats wat me niet goed is bekomen en zo zakte ik weg naar plaats 47 , ik kwam geen meter meer vooruit !!!”

     

    Jeroen is dan de dag nadien gestart te Nevele in de wegwedstrijd.

    Jeroen :”Ik probeerde met iedere ontsnapping mee te springen , juist de goede miste ik.

    Ik reed wel goed maar het gevoel was niet goed!

    Na dat ik een gat dichtgereden had vond ik dat ik te lang moest recupereren.

    Toen we de laatste bocht indraaiden zat ik ideaal voor de sprint, maar door een ploegmaat die me de pas afsneed moest ik in de remmen gaan en verloor ik mijn kans op een mooie einduitslag.

    Volgende week het provinciaal kampioenschap op weg,we zullen wel zien!!”

     

     

    Met dank aan “Jeroen Van De Vijver”

     


    De Bock Robby 01 

    Robby De Bock (Melsele) : “Tien minuten voor de start zakte ik af naar de voet van de Kanarieberg, 'de bond' toonde zich op z'n best en plaatste me helemaal achteraan volgens een ter plekke verzonnen regeltje, meer woorden maak ik er niet aan vuil.

    De start was met een honderdtal een dicht pak waar opschuiven tot de laatste 50m van de klim onmogelijk was, ik dook rond positie 35 naar beneden. In het technische bosje was het opstopping, wandelen dus en krachten sparen voor de zware klim die elk rondje terugkwam, 10 x in totaal. De eerste ronden kon ik wat opschuiven maar moest dan even temporiseren en bij een klein oponthoud verloor ik een vijftal plaatsen. Halfkoers dacht ik er zelfs de brui aan te geven, ik had erge rugpijn. Gelukkig kon ik bij een Nederlander de wagon aanpikken en ik kwam er wat door, de laatste drie ronden kon ik er zelfs van wegrijden en nog enkelen oprapen. In een prestigesprintje klopte ik vlot Micha De Vries, goed voor plaats 38 en dus 18e belofte. Ik was eerste Belgische belofte na de EK-geselecteerden voor komend weekend maar ik mag nu gelukkig enkele weekendjes rusten.

    Volgende wedstrijd wordt Chimay op 1 juni op wat wel eens het mooiste wedstrijdje van dit jaar kan worden !”

     

     

    Met dank aan “Robby De Bock”

    15-05-2008 om 11:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DONDERDAG 14/05/2008

    WAC-Logo

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    De uitslagen van afgelopen verlengde weekend 


    Persoon Joeri PK 04

    Bijna hadden ze een provinciale kampioen bij de nieuwelingen. Joeri Persoon werd schitterend 2de na Van Holderbeke (Maandag waarschijnlijk betere benen dan Joeri)

    Toch nen dikke proficiat Joeri !!!

    Bij de eerstejaars enkel Matthias Van Walle aan de start en hij  deed het voortreffelijk. Er zit duidelijk progressie in Matthias. Ook van hem verwachten we dit jaar nog zegebloemen.

    Hij reed attent mee vooraan, zonder echter in de beslissende ontsnappingen mee te zijn. Misschien nog wat lef kweken en dan mogen we hem ook wel op het podium verwachten.

    Na de zes ontsnapten (waarschijnlijk ook wel bij de besten van de wedstrijd) spurtte hij zich naar een mooie 10de plaats.

    Bij de 2de jaars bleef alles heel gesloten en pas toen Joeri zijn duivels keer op keer ontbond kwam er afscheiding. Eerst met drie en dan kwam de latere winnaar aansluiten.

    Joeri reed nog wel fraai naar een zilveren medaille. Het peloton werd op minder dan 2 ronden op 1 minuut geplaatst. Dit zegt wel genoeg.

    Zondag rijdt Joeri de interclub te Meise Wolvertem meetellend voor de beker van België.


    Bij de aspiranten deze week slechts 1 podiumplaats met Stef Vercauteren op de derde plaats te Elsegem.

    Verder bij de 12 jarigen : Cisse Deckers op een 20ste plaats te Elsegem , Maxim Van Hiel 10de te Mater. Robin Pauwels 12de te Herenthout.

    Bij de dertienjarigen werd stef Vercauteren 3de te Elsegem en 10de te Mater , Django Waterschoot 8ste en Emanuel Leeman 11de te Elsegem , Jens Vertenten 9de en Pieter Persoon 24ste te Herenthout.

    Bij de veertienjarigen werd Michiel Van Steerteghem 11de te Elsegem en 11de  te Mater , Tom Van Dam 13de , Alexander Debou 10de ,Yentell Huyghe 21ste en Kenzo Schelfhout 26ste te Herenthout. Mathijs Drumont werd 15de te Wemmel.

    Bij de junioren reed Jasper Van Den Branden een 9de plaats te Kieldrecht. Hij is klaar voor het pk te Woubrechtem aanstaande zondag.

    Verder reden Lesley Hendrickx een 36ste en Dean Bolsens een 46ste plaats bij elkaar.

     

    Woensdagavond stonden weer 25 rennertjes te popelen om te gaan trainen. Ondanks de dreigende onweersbuien kwamen we weliswaar niet droog maar al bij al toch goed weer in Vrasene toe na een tocht van 45 Km door de polders.

     

     

     

    Op 21 juni is het weer BBQ voor en door de club in de jongensschool te Nieuwkerken !!!

     

     

    Met dank aan “Paul Van Vlierberghe”

     

    15-05-2008 om 11:15 geschreven door kenny


    14-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN DINSDAG 13/05/2008

    waod_3

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Van Oyen Franky 02

    DINSDAG 13 MEI - IJZENDIJKE (Ned)


    Categorie AB : (34 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Machelen, winnaar cat. B)

    2.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    3.Geert Ceulemans (A2)

    4.Jan Van Renthergem (A3)

    5.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A4)

    6.Rudi Rabout (B2) 7.Marc Gerritsen (A5) 8.Vincent Brunel (B3) 9.Sven Vanacker (A6) 10.Thierry Everaert (B4) 11.Kris Smet (St.Niklaas B5) 12.Bart Van Kerschaver (A7) 13.Joeri Bultinck (A8) 14.Patrick Tas (B6) 15.Maurice Minnaar (A9) 16.Tom Rouan (A10) 17.Dennis Kerckhaert (B7) 18.Kristof De Baets (A11) 19.Jan Ars (B8) 20.Kurt Victor (B9) 21.Johnny Meyler (B10) 22.Mike Van Ryssel (A12) 23.Kees De Wijze (B11) 24.Fabien Hanssens (B12) 25.Bart Jocqué (B13) 26.Johan De Maesschalck (A13) 27.Dries Verplanken (A14) 28.Dominik Stofferis (B14) 29.Thijs Coucquyt (A15) 30.Walter Langerak (A16)

     Van Hoyweghen Sven 11
    Sven Van Hoyweghen

    Categorie CD :

    1.Kenny De Maerteleire (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Ruud Havermans (C2)

    3.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    4.Marc Goossens (D2)

    5.Wim Braet (C3)

    6.Walter De Veerman (Lochristi C4) 7.Geert Van Speybroeck (C5) 8.Freddy Vlerick (D3) 9.Peter Mol (C6) 10.Wim Heyndrickx (Vrasene C7) 11.Peter Kerckaert (D4) 12.Filip Vereecke (C8) 13.Luc Callant (C9) 14.Jaap Weststraete (C10) 15.Franky De Tremerie (C11) 16.Andy Van Loon (C12) 17.Franky De Greve (D5) 18.Tom Dossche (C13) 19.Frank Gommers (D6) 20.Jean-Paul Maveau (C14) 21.Evert Eckhaert (D7) 22.Walter Deschroodere (D8) 23.Daaf Van der Waas (C15) 24.Johan De Rop (Nieuwkerken C16) 25.Georges Vergauwe (D9) 26.Henri De Decker (D10) 27.Luc Dierickx (D11) 28.Keny Wille (D12) 29.Frank Van Haecke (D13) 30.Eric Slock (C17)

    Categorie E/E+ :

    1.Wim De Waal (Axel, Ned, winnaar cat. E)

    2.Jozef Vermeylen (Bekkevoort, winnaar cat. E+)

    3.Florent De Leersnyder (+2)

    4.Jan Van Hove (E2)

    5.Roland Boulard (+3)

    6.Maurice Van Speybroeck (E3) 7.Helmuth Tas (+4) 8.Danny De Coninck (E4) 9.Patrick De Backer (E5) 10.Marc Van Ryssel (E6) 11.Marc Steenberghe (E7) 12.Patrick Bekaert (E8) 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +5) 14.Patrick Buyens (E9) 15.Rudy Buzeyn (E10) 16.Eddie Van Leirberghe (+6) 17.Willy De Sutter (E11) 18.Bruno Ballius (E12) 19.Eric Slock (+7)

    Categorie F1 :

    1.Paul Hunninck (Helecine)

    2.Luc Snels

    3.Lucien Van Goethem (Stekene)

    4.Jozef De Naeghel

    5.Karel Heirbaut (Belsele)

    6.Robin Van Kerschaver 7.Eric De Wilde 8.Rudy Lammens 9.Bert Ter Harmsel 10.François Coppers 11.Dirk De Cauwer (Hamme) 12.Danny Degroote 13.Jackie Boel

    Categorie F2:

    1.Omer De Becker (Geetbets)

    2.Daniel Hauttekeete

    3.Theo Coudyzer

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 5.Ludo Opdebeek 6.Laurent De Vos 7.Etienne Declercq 8.Louis Bogaerts 9.Julien Peremans 10.Erik De Waele 11.Roger Den Tijn 12.hank b 13.Marinus Lockefeir 14.Kurt Wille 15.Eric Stevens 16.Roland Van Imschoot

    Categorie G :

    1.Arnold De Muynck (Waarschoot)

    2.Mathieu Mercken

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Julien Vyvey

    5.Gerrit Hairwassers

    6.Roger De Breuker 7.Jozef Vangeel 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Freddy Vervenne 10.Frans Robijns 11.André Bogaert 12.Roger Verschraegen 13.Joseph D'Hont 14.Guus Schuller 15.Daniel Cornu 16.Leo De Jong 17.Ortaire Stevens 18.Luc Van Robbroeck 19.Martin Vermeire 20.Freddy Stevens

     Verberckmoes Pierre 05
    Pierre Verberckmoes

    Categorie G+ :

    1.Louis Simons (Kessel-Lo (Leuven))

    2.Gerard Mariën

    3.Armand Mols

    4.Karel Alen

    5.Jan Van Boxtel

    6.René Colman (St.Niklaas) 7.Georges Michiels 8.Edward Battersby 9.Leopold Van Havermaet 10.Jef Verheyen 11.Germaine Meulders 12.Jozef Lambrechts 13.Jacques Blomme 14.Paul D'herde 15.Urbain D'Hondt 16.Willy Voorbraeck 17.Jeroom Wille

    14-05-2008 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN O.V.W.F. VAN MAANDAG 12/05/2008

    MAANDAG 12 MEI – POPERINGE – O.V.W.F. 2008

     

    Catg.A (59 dln.)

    1. Dave Maesen

    2. Marc Wauters

    3. Alexander Lietaert
    7. Nico Debaes uit Desselgem

    Catg.B (25 dln.)

    1. Patrick Decaestecker

    2. Roland Coupille

    3. Johan Declerck

     

    Catg.C (21 dln.)

    1. Robert Hoebeke

    2. Rudy Bleuze
    3. Jacky Robaert

    14-05-2008 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GIRO DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
    GIRO DEL FRIULI VENEZIA GIULIA – ITALIA
    Giro Friuli Venezia

    Uitslagen Thomas Ongena (Zele - Profel Prorace CT)

    Ongena Thomas 11

    WOENSDAG 7 MEI - RIT 1 – ORMELLE – VENETO -  153,8 Km

    130ste plaats op 01’08”

     

    DONDERDAG 8 MEI - RIT 2 – PORDENONE – CASARSA D. DELIZIA – 158 Km

    33ste plaats

     

    VRIJDAG 9 MEI - RIT 3 – TRIESTE – GRADISCA D’ISONZO – 139,3 Km

    29ste plaats op 23”

     

    ZATERDAG 10 MEI - RIT 4 – POZZUOLA DEL FRIULI – MONTE MATAJUR – 155,1 Km

    76ste plaats op 14’22”

     

    ZONDAG 11 MEI - RIT 5 – ALESSO – PONTEBBA – 148,9 Km

    64ste plaats op 14’51”

     

    EINDSTAND

    1. Hrvoje Miholjevic (Kro)

    2. Robnert Vrecer (Slo) op 38”

    3. Luca Gasparini (Ita) op 48”

    77. Thomas Ongena op 28’50”

    14-05-2008 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MINIEMEN EN ASPIRANTEN

    UITSLAGEN ASPIRANTEN EN MINIEMEN

     

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar zege te Herenthout – Meisjes 14 jaar

     

    MAANDAG 12/05/2008 – MATER

     

    Maxim Van Hiel (Nieuwkerken – Hoboken WAC) 10de plaats – 12 jaar

    Jacob Relaas (Zwijndrecht – Hoboken WAC) 12de plaats – 12 jaar

    Stef Vercauteren (Sinaai – Hoboken WAC) 7de plaats – 13 jaar

    Niels Carnoy (Wachtebeke - Hudiko Waasland) 14de plaats – 13 jaar

    Michiel Van Steerteghem (Nieuwkerken – Hoboken WAC) – 14 jaar

     

    ZONDAG 11/05/2008 – HERENTHOUT

     

    Robin Pauwels (Temse – Hoboken WAC) 16de plaats – 12 jaar

    Jens Vertenten (St.Niklaas – Hoboken WAC) 9de plaats – 13 jaar

    Pieter Persoon (Stekene – Hoboken WAC) 24ste plaats – 13 jaar

    Demmy Druyts (Wilrijk – DCM-GB Vorselaar) 2de plaats – 13 jaar meisjes

    Jessy Druyts (Wilrijk – DCM-GB Vorselaar) 1ste plaats – 14 jaar meisjes

    Bruno Maes (Hoop Op Zegen Beveren) 11de plaats – 14 jaar

    Tom Van Dam (Melsele – Hoboken WAC) 13de plaats – 14 jaar

    Sven Laureys (Hoop Op Zegen Beveren) 19de plaats – 14 jaar

    Yentill Huyghe (Kruibeke – Hoboken WAC) 21ste plaats – 14 jaar

    Kenzo Schelfout (Stekene – Hoboken WAC) 26ste plaats – 14 jaar

     

    ZONDAG 11/05/2008 – BELOEIL

     

    Davy Mues (St.Niklaas) 2de plaats - miniemen

     

    ZONDAG 04/05/2008 – MARIA-AALTER

     

    Kenzo Schelfout (Stekene – Hoboken WAC) 19de plaats – 14 jaar

     

    ZONDAG 04/05/2008 – NODUWEZ

     

    Davy Mues (St.Niklaas) 2de plaats - miniemen

    14-05-2008 om 13:09 geschreven door kenny


    13-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/05/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    DINSDAG 13/05/2008 – AALBEKE (W) – Elite z/c & Beloften – 119 Km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 21
    1. Joeri Clauwaert (9°Seizoenszege)
    2. David Geldhof
    3. Kim Borry

     

    13/05/2008 – LOMMEL (LB) – Elite z/c & Beloften – 120 Km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 34
    1. Jeroen Van Rij
    2. Steven Lemmens
    3. Guy Van Broekhoven

    13-05-2008 om 23:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/05/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    Proficiat aan KRIS DE BLOCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!
    Proficiat aan PETER VERHOFSTADT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    De Block Kris 04     Smet Guy 01     Verhofstadt Peter 02
        Kris De Block              Guy Smet              Peter Verhofstadt

    MAANDAG 12/05/2008 – ADINKERKE (W) – Elite z/c & Beloften – 69,75 Km - 01h46min

    Aantal deelnemers : 26
    1. Dries Depoorter
    2. Jarl salomein
    3. Frederik Toortelboom
     

    12/05/2008 – LIEDEKERKE (VB) – Elite z/c & Beloften –  Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    12/05/2008 – LOVENDEGEM (O) – Elite z/c & Beloften – 70 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 23
    1. Joeri Calleeuw
    2. Kristof Muys
    3. Geert Vermoote
    22. René Mertens uit Dendermonde (MD CT Team)

     

    12/05/2008 – BERLARE (O) – Elite z/c & Beloften – 120 Km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 51
    1. PETER VERHOFSTADT uit Uitbergen (Rudyco CT)
    2. Kim Wuytens op 2"
    3. Matthias Ongena uit Berlare (KSC Denderstreek Labiekes) op 40"
    5. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    7. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    12. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team) op 2'02"
    13. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'30"
    14. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco CT) op 2'40"
    15. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
    16. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV)
    19. Steven De Landtsheer uit Kalken (Artevelde WSV) op 3'00"
    25. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco) op 3'40"
    28. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge) op 6'02"
    29. Andy Bonnaerens uit Zele (Rudyco CT)

     

    12/05/2008 – BESELARE (W) – Elite z/c & Beloften – 115 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 67
    1. Nico Kuypers
    2. Michel Lelievre
    3. Tom Vanbecelaere

     

    12/05/2008 – BOTTELARE (O) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 46
    1. Sven Françoys
    2. Kristof De Zutter
    3. Koen Beeckman
    5. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)

     

    12/05/2008 – MEISE - WOLVERTEM (VB) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h38min

    Aantal deelnemers : 79
    1. KRIS DE BLOCK uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom)
    2. André Vermeiren op "
    3. Kim Tesseur op 6"
    19. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 1'52"
    20. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    21. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK Delsol team)
    23. Andy Roskam uit Ruisbroek (De Rupelspurters Boom)

    12/05/2008 – OOSTROZEBEKE (W) – Elite z/c & Beloften – 105 Km - 02h25min

    Aantal deelnemers : 56
    1. Stijn Minne
    2. Tom Huyvaert op 5"
    3. Kevin Degezelle op 2'15"

     

    12/05/2008 – PUIVELDE (O) – Elite z/c & Beloften – 120 Km - 02h49min

    Aantal deelnemers : 40
    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Gunter Sterck uit Stekene (Artevelde WSV)
    3. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 10"
    5. Tim Vercauteren uit Belsele op 20"
    6. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC) op 1'10"
    7. Mattias Nys uit Niewkerken (PWC Jan Snel)
    8. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    9. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    10. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel) op 6'00"
    12. Marc Laureys uit St.Niklaas (Rudyco CT)
    13. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    14. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    15. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    16. Francis Geldof uit Puivelde (Rudyco CT)
    17. Stefan Suy uit Waasmunster (Xclusiv CT)
    18. Stijn Gidé uit Waasmunster (Foronex CT)
    19. Kris Van Severen uit St.Niklaas
    20. Geert Smet uit St.Niklaas (Klaipeda)
    22. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren)
    23. Eddy Van Bogaert uit Belsele (Rudyco CT)
    25. Benny Van Buynder uit Bornem (Rudyco CT)
    26. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)

     

    12/05/2008 – BORSBEEK (A) – Am./Mast./Elite z/c /Beloften - 97 Km - 02h23min

    Aantal deelnemers : 82
    1. Tom De Feyter
    2. Eric Torfs op 10"
    3. Rudi Vingerhoets
    14. Timothy Van Heurck van L.O. (Hoboken WAC)

     

    12/05/2008 – EVERSEL (LB) – Am./Mast./Elite z/c /Beloften - 90 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 61
    1. Dennis Borbara Szekely
    2. Danny Vandebeek
    3. Ronald Winters

     

    12/05/2008 – DE PINTE (O) – Dames Elite - 87 Km – 02h25min

    Vlaams Kampioenschap

    Aantal deelnemers :
    1. Helen Wyman
    2. Latoya Brulee
    3. Maxime Groenewegen
    14. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen) op 19"
    15. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    16. Laure Werner uit Hingene (AA Drink CT)
    19. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    21. Anja Nobus uit Waardamme (Asfra RT)
    22. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC)
    30. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (RABC)
    39. Veronique Staes uit St.Job in 't Goor (RABC)
    42. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F.Liedekerke)
    48. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen)
    52. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    58. Patricia Thijs uit Hoboken (De Sprinters Malderen)
    72. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)

     

    12/05/2008 – OPBRAKEL (O) – Juniores 2.14 NAT– 115 Km – 02h54min

    Ronde Van De Vlaamse Ardennen – Rit 3

    Aantal deelnemers : 132
    1. Frederik Backaert
    2. Jeroen Desmet op 4"
    3. Wouter Wippert op 7"
    5. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)
    19. Lawrence Van De Meersche (Hoop Op Zegen Beveren)
    23. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    30. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland)
    54. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    59. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    69. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    83. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    86. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    97. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    Jens Meersman uit Bornem (Thompson CT)
    Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D Bikes)
    Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)

     

    12/05/2008 – ADINKERKE (W) – Juniores – 58,9 Km – 01h33min

    Aantal deelnemers : 22
    1. Andrew Fenn
    2. Tom Devriendt
    3. Cedric Callebaut op 30"

     

    12/05/2008 – BORSBEEK (A) – Juniores – 78 Km – 01h57min

    Aantal deelnemers : 55
    1. Kevin Mollen
    2. Jef Roelen op 13"
    3. Matthias Wauters
    9. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes) op 23"

     

    12/05/2008 – EERNEGEM (W) – Juniores - 90 Km – 02h17min

    Aantal deelnemers : 35
    1. Jony Martein
    2. Kenny Depuydt
    3. Pieter-Jan Gunst

     

    12/05/2008 – MUIZEN (A) – Juniores - 80,6 Km – 02h00min

    Aantal deelnemers :
    1. Melvin Wante
    2. Johan Kindts
    3. Peter Landtsheer
    24. Bjorn Smet uit Temse (Hudiko Waasland)
    29. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    12/05/2008 – NEVELE (O) – Juniores - 80 Km – 01h58min

    Aantal deelnemers : 52
    1. Joeri Stallaert
    2. David Haertjens
    3. Pieter Buyle
    4. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    7. Joey De Wilde uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    8. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    11. Didier Moens uit Baasrode (Hudiko Waasland) op 2'00"
    14. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland) op 2'08"
    18. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    21. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    22. Roy Meersman uit Bazel (Hudiko Waasland)
    28. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    35. Jeroen Van De Vijver uit Eksaarde (Hudiko Waasland)
    36. Lesley Heyndrickx uit Nieuwkerken (Hoboken WAC)
    46. Dean Bolssens uit Vrasene (Hoboken WAC)

     

    12/05/2008 – SCHULEN (LB) – Juniores - 87,1 Km – 01h59min

    Aantal deelnemers : 62
    1. Jens Deprez
    2. Leroy Provenzano
    3. Stef Swinnen

     

    12/05/2008 – WAREGEM (W) – Juniores - 93,6 Km – 02h21min

    Aantal deelnemers : 47
    1. Matthias Legley
    2. Aurélien Dufrasne op 1'02"
    3. Kevin Rogge op 2'09"
    4. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'15"
    16. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren) op 3'36"

     

    12/05/2008 – BEGIJNENDIJK (VB) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 26
    1. Mike De Bie
    2. Glenn Coenen
    3. Kristof Van Dessel

     

    12/05/2008 – HOEGAARDEN - MELDERT (VB) – Nieuwelingen – 67 Km - 01h55min

    Aantal deelnemers : 20
    1. Glenn Broekmans
    2. Sjoerd Venderluyden
    3. Frederik Huybrechts

     

    12/05/2008 – LUMMEN - SCHALBROEK (LB) – Nieuwelingen – 63 Km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 10
    1. Alexander Aerts
    2. Frederik Geerts
    3. Kenneth Bervoets

     

    12/05/2008 – MOORSELE (W) – Nieuwelingen – 66,5 Km - 01h39min

    Aantal deelnemers : 44
    1. Bert Van Lerberghe
    2. Tim De Baene
    3. Jasper Baert

     

    12/05/2008 – MUIZEN (A) – Nieuwelingen – 62 Km - 01h32min

    Aantal deelnemers : 23
    1. Gianni Van Calster
    2. Andreas Prinzie op 10"
    3. Wesley Foque op 13"
    4. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)
    7. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)
    22. Quenell Verhulst uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren) 

     

    12/05/2008 – OOSTERZELE (O) – Nieuwelingen – 57 Km - 01h34min

    Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers : 81 - 1°Jaars
    1. Jonathan Vlaeminck
    2. Bryan Rossignol
    3. Robin Van Goethem
    8. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen) op 50"
    10. Matthias Van Walle uit St.Niklaas (Hoboken WAC)
    11. Ruben Geerinckx uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    21. Jens Geerinck uit Grembergen (Rudyco CT)
    26. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    28. Aaron De Wael uit Uitbergen (Hudiko Waasland)
    31. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren)
    34. Servaas Petrov uit ((Hudiko Waasland)

    Aantal deelnemers : 103 - 2°Jaars
    1. Mathias Van Holderbeke
    2. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC) op 11"
    3. Maxime Van Waeyenberg
    21. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT) op 35"
    43. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    45. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    47. Thiemen Van Regenmortel (Hudiko Waasland)
    49. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)

     

    12/05/2008 – STENE - OOSTENDE (W) – Nieuwelingen – 59,5 Km – 01h36min

    Aantal deelnemers : 32
    1. Simon Lapeire
    2. Dimitri Delmotte op 18"
    3. Indiana Slabbinck

     

    12/05/2008 – MATER (O) – Aspiranten – Km – hmin

    Aantal deelnemers :

    13-05-2008 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC EN BELOFTEN TE PUIVELDE !!!

    GUY SMET VERSLAAT GUNTER STERCK IN SPURT MET TWEE TE PUIVELDE !!!


    koers guy 12 mei 2008 puivelde 010 

                                       Guy Smet zeer blij met zijn 4de bloementuil te Puivelde.

    MAANDAG 12/05/2008 – PUIVELDE – Elite z/c & Beloften

     

    Slechts 41 renners kwamen op deze warme Maandag hun rugnummer afhalen te Puivelde om 18 ronden af te leggen van 6,6 Km of in totaal 120 Km , hier zaten wel bijna alle Waaslandse renners bij.

    Vanaf de eerste ronde werd er gekoerst en het was Mattias Nys (Nieuwkerken) , Robby de Roos (Moerbeke) , Kristof DHollander (Stekene) en James Fruytier (Moerbeke) die er meteen vandoor fietsten , zij reden 1 minuut bonus bij elkaar.

    Maar van zo’n een vroege ontsnapping wou men in het peloton niet weten en 6 renners gingen op zoek naar de 4 koplopers in de 4de ronde onder hen al enkele ronkende namen , Guy Smet (Kruibeke) , Tim Vercauteren (Belsele-Dagvergunning) , Anthony Van Den Berghe (Sinaai) , Luc De Moor (St.Gillis-Waas) , Kevin Peeters en natuurlijk Gunter Sterck (Stekene).

    Op minder dan 2 ronden tijd hadden ze de kloof dicht gereden op de 4 leiders en meteen ontstond de kopgroep van 10 renners die het zouden gaan uitmaken wie te Puivelde het zegegebaar ging maken.

    Bij ronddraaien alleen bleef het niet vooraan en het spervuur van aanvallen bleef maar duren met als eerste slachtoffer James Fruytier die de groep moest laten rijden.

    In ronde 14 gingen Robby De Roos en Gunter Sterck aan de haal maar ook zij kregen geen vrijgeleide dan was het aan Guy Smet en nogmaals Robby De Roos om het in ronde 15 te proberen maar ook dit mocht niet doorgaan.

    Het was pas in de laatste ronde dat Guy Smet en Gunter Sterck er van onder muisden en het tot de meet volhielden , zij mochten gaan spurten voor de overwinning en het was na vele ereplaatsen de laatste weken dat Guy Smet zijn 4de zegebaar kon maken.

    Anthony Van Den Berghe eindigde op plaats 3 , Tim Vercauteren 5de , Luc De Moor 6de , Mattias Nys 7de , Robby De Roos 8ste , Kristof DHollander 9de en James Fruytier 10de.

    koers guy 12 mei 2008 puivelde 004
    Links vooraan Tim Vercauteren met naast hem Luc De Moor , achteraan links Gunter Sterck met naast hem Guy Smet.



    Met dank voor het verslag en de foto's aan "SAFFIA"

    13-05-2008 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC EN BELOFTEN TE MEISE-WOLVERTEM !!!

    KRIS DE BLOCK BEHAALT 2DE SEIZOENSZEGE TE MEISE – WOLVERTEM !!!


    De Block Kris 06
                                 Kris De Block met zijn 2de van het seizoen.


    Met dank voor de foto aan “Ronald Coomans”

    13-05-2008 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN MAANDAG 12/05/2008
    vwf

    MAANDAG 12 MEI – HERZELE

    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.A !!!

     
    Peirsman Davy 03 (Veurne)


    A-reeks
    1 DAVY PEIRSMAN (Temse)

    2 Van De Keer Kevin
    3 De Clercq Bart
    4 Quina Eddy
    5 Cordonnier Johan
    6 Peelman Mathieu 7 Arena Lorenzo 8 Motte David 9 Vermassen Peter 10 Lison Bjorn

    B-reeks
    1 Thomas Rudy

    2 Rens Marc
    3 De Wolf Hans
    4 De Schepper Nico
    5 De Witte Didier (Tielrode)
    6 Van Driessche Alain 7 De Beer Tom 8 Van Wijmeersch Kristof 9 Saelens Danny 10 Raes Pascal

    C-reeks
    1 De Backer Danny

    2 Dupont Benny
    3 De Maerteleire Kenny
    4 Brieau Christophe
    5 Van Der Vurst Ronny
    6 Vereecken Albert 7 Van De Noortgaete Johan 8 De Tant Wout 9 Willems Jurgen
    10 Verwulgen Bruno (St.Niklaas)

    D-reeks
    1 Turcksin Dominique

    2 Lemmens Guy
    3 D'Haeseleer Mario
    4 De Wever Serge
    5 Casteleyn Paul
    6 Van De Velde Rudy 7 De Croock John 8 Lievens Filip 9 Kiekens Ronny 10 Duquaine Patrick

     

    E -reeks
    1 Remory Pierre

    2 Vervondel Marc
    3 Camphyn Yvan
    4 Lintermans Rik
    5 Van Vaerenbergh Piet
    6 De Velder Eddy 7 De Winter Bart 8 Mersseman Roland 9 De Nijs Paul 10 Feyaerts André

    F-reeks
    1 Vandenhouwe Etienne
    2 Herregodts Marc
    3 De Baerdemaeker Gilbert
    4 De Gucht Etienne
    5 Paridaens Danny
    6 Van Den Borre Herman 7 Hoof Roger (St.Niklaas) 8 Schelfhout Freddy 9 Ceurens André 10 Vandermosten Charles

    G-reeks
    1 Geldhof Julien

    2 Van Impe Freddy
    3 D'Hont Jef
    4 Verpaelt Adolf
    5 Mattheus Louis
    6 Vandenheuvel Gilbert 7 Kohlhaas Willi 8 Beke Richard 9 Saerens Jozef 10 Devleeschauwer Gerard

    13-05-2008 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN MAANDAG 12/05/2008
    waod_3

    MAANDAG 12 MEI - EEDE (Ned)


    Categorie A/B : (37 dln)

    1.Patrick Vaeyens (St Michiels Brugge, winnaar cat. B)

    2.Pieter De Meyer (Aalter, winnaar cat. A)

    3.Vincent Brunel (B2)

    4.Piet Casteleyn (A2)

    5.Davy Rauch (A3)

    6.Kristof Van de Putte (A4) 7.Hans Kyndt (B3) 8.Thierry Everaert (B4) 9.Bart Van Kerschaver (A5) 10.Rudi Rabout (B5) 11.Steven Martens (A6) 12.Fabien Hanssens (B6) 13.Mario Lammens (B7) 14.Kris Smet (St.Niklaas B8) 15.Joeri Bultinck (A7) 16.Dennis Kerckhaert (B9) 17.Gino Van Broeck (Belsele A8) 18.Robert Standaert (B10) 19.Dirk Bryssinckx (Melsele B11) 20.Dieter Meerschaert (A9) 21.Gino Verberckmoes (Belsele B12) 22.Gunther Hanssen (B13) 23.Kristof De Baets (A10) 24.Francis Renneboog (A11) 25.Fabien Savat (B14) 26.Kevin Braeckevelt (A12) 27.Bart Verhasselt (A13) 28.Bart Jocqué (B15) 29.Tom Van Houte (A14) 30.Kenny Maenhout (A15)


    13-05-2008 om 16:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC EN BELOFTEN TE SINAAI !!!

    PATRICK COCQUYT WINT OP ZWAANAARDE !!!

     

    Cocquyt Patrick 04 Sinaai 

    De winnaar Patrick Cocquyt met rechts gemeenteraadslid in Sint-Niklaas, Mike Nachtegael

    De kermis met de optredens én de koers speelden zich af in en rond de brandstoffenzaak Vercauteren en zonen op Zwaanaarde. Een unieke plaats om te kermissen.

     

    ZONDAG 11/05/2008 – SINAAI – Elite z/c & Beloften

     

    Wat een kermis daar op Zwaanaarde. Reeds zaterdag werd het feestingezet met een schieting van de “Ware Vrienden”, een Mis voor de overledenen van de wijk, een koffietafel voor de derde leeftijd en een gaaibolling. Merkwaardig is het wel dat alles plaatsvond in en rond het Brandstoffenbedrijf Vercauteren en zonen. Zij maakten van de bedrijfshal een heuse feestzaal. Zondag stond een wielerwedstrijd voor elite z.c. en beloften op het programma terwijl ondertussen clown Joki Doki, een dertigtal kinderen bezig hield. Om zondag af te sluiten kwamen ook Laura Lynn en Sam Goris nog optreden. En ’t was nog gratis toegang ook.

    Maar dan de koers. Er kwamen 61 renners op af om 112 km of 14 ronden te rijden. Er waren 17 Waaslanders bij. Het toekennen van een premie van 10 euro elke ronde was nodig om er wat animo in te brengen. De renners zorgden voor enkele bijzonder spannende premiespurten zoals deze in de 4de ronde toen Pieter Cordeel (Stekene) nipt Guy Smet (Kruibeke) klopte.

    Er kwamen ontsnappingen, dat wel, maar ze droegen nooit ver. Robby Meul (Eksaarde) en Nico Ielegems (Reet) waren in de 6de ronde goed voor een uitval die hen een 18 sec voorsprong opleverde. Maar de rest kwam gauw terug.

    Het bleef aanvalslustig koersen en toen halfkoers het vijftal Steven Thijs, Robby De Roos (Moerbeke), Patrick Cocquyt, Dieter Van Huffel en Jeroen Das (Kalmthout) alle registers opentrokken dachten we dat er iets moois uit kon groeien. Maar twee ronden verder was alles alweer naar de knoppen.

    In de 9de ronde wilde Sinaainaar Willem De Greyt er wat van maken en hij haalde fel uit met Yves Van Gorp  (Tielen) en Sven Van Hoyweghen (Puivelde) als medevluchters.  Weer niets!

    Moerbekenaar Robby De Roos leek ook onvermoeibaar en de alomtegenwoordige Steven Thijs (Zelzate) deed ook mee net als Koen De Bosscher (Kalken). Een drietal dat ook geen succes kende.

    Steven Thijs bleef actief maar Guy Smet reed meermaals een kloof dicht. Bij het ingaan van de laatste ronde reed Andi Couwels uit Westmalle licht voorop. Robby De Roos en Jeroen Das zagen we op kop sleuren van de groep.

    Uiteindelijk konden ze in de laatste ronde toch nog een kopgroepje vormen van vijf. En die legden dan de einduitslag vast: 1. Patrick Cocquyt (Ertvelde) 2. Michel Vanhaecke de ex-prof uit Brugge 3. Guy Smet uit Kruibeke 4. Ben Van Baelen (Westmalle) en 5. Kevin Van Dyck die zijn dorpsgenoot Van Baelen mooi was gevolgd.

    Voor Cocquyt was het al de 5de zege van het seizoen. Ook al is hij er 47, hij moet niet onderdoen voor het jonge geweld. Hij was toch blij dat het gedaan was want het was volgens hem in Sinaai een zware koers.

    De spurt voor de 6de plaats werd gewonnen door Tony Heirbaut uit Stekene voor Sander Stiegelis, de Nederlander die zo veel in de regio komt koersen en nu na een sleutelbeenbreuk weer op komst is. Pieter Cordeel (Stekene) werd  9de, Steven Goossens (Sint-Niklaas) 11de, Robby Meul (Eksaarde) 13de en Willem De Greyt (Sinaai) 17de.

    Een Japanner, Ogita Hiroyuki, die ook naar het Waasland was gekomen geraakte achterop samen met de Australiër Jerrmy Hills en werden vroegtijdig uit koers genomen.

     

    koers guy 11 mei 2008 sinaai 003
    In de laatste ronde konden 5 renners zich afscheiden o.a. Guy Smet en Patrick Cocquyt.

     

    koers guy 11 mei 2008 sinaai 002

    Een foto uit het peloton met Guy Smet met naast zich Jeroen Das.

     

     

    Tekst en foto : Rolf Duchamps , met dank aan “Waaskrant”


    Met dank voor de foto's aan "SAFFIA" 

    13-05-2008 om 13:59 geschreven door kenny


    12-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/05/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09


    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Vandyck Niels 01

    ZONDAG 11/05/2008 – CIRCUIT DE WALLONIE – Elite z/c & Beloften – 175 Km - 04h14min

    Aantal deelnemers : 180
    1. Ben Hermans (CT DAVO)
    2. Romain Zingle op 24"
    3. Thomas De Gendt uit Beveren (CT DAVO) op 51"
    17. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 3'05"
    26. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT) op 3'33"
    37. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond) op 4'36"
    76. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 12'03"
    77. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)

    De Gendt Thomas 17
    Thomas De Gendt


    11/05/2008 – GELUWE (W) – Elite z/c & Beloften – 111,6 Km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 40
    1. Joeri Clauwaert (8°Seizoenszege)
    2. Stijn Nauwynck
    3. Bart Kuypers op 1'00"

     

    11/05/2008 – LAUWE (W) – Elite z/c & Beloften – 112 Km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 42
    1. Kevin Degezelle
    2. Gregory De Munster op 8"
    3. David Geldhof op 15"
    27. Roeland Suys uit Bornem (De Rupelspurters Boom)

     

    11/05/2008 – LEEFDAAL (VB) – Elite z/c & Beloften -  104 Km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 43
    1. Kenny Van Braeckel
    2. Jonathan Bertrand
    3. Fabrice Naert

     

    11/05/2008 – SINAAI (O) –  Elite z/c & Beloften -  112 Km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 61
    1. Patrick Cocquyt
    2. Michel Vanhaecke
    3. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    6. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel) op 7"
    7. Sander Stiegelis (Isorex CT)
    9. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    11. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    13. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)
    17. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)
    18. Nicky De Wit uit Lokeren (Artevelde WSV)
    22. Kevin Van Der Plas uit Puurs (Van Eyck Sport)
    23. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)
    24. Sven Van Hoyweghen uit Puivelde
    26. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    29. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    32. Tom Stremersch uit Meerdonk
    36. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    38. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    41. Stefan Suy uit Waasmunster (Xclusiv CT)
    42. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)

    Smet Guy 01   Heirbaut Tony 01   Cordeel Pieter 07
         Guy Smet           Tony Heirbaut        Pieter Cordeel

     

    11/05/2008 – DRONGEN (O) – Elite m/c / Elite z/c & Beloften - 52,5 Km – 50min58" - 61,805 Km/h

    Dernywedstrijd

    Aantal deelnemers : 24
    1. Wouter Weylandt
    2. Iljo Keisse
    3. Philippe Gilbert
    20. Lars Croket uit Bornem (Davitamon Jong Vlaanderen)

     

    11/05/2008 – BOUTERSEM - WILLEBRINGEN (VB) – Am./ Mast. / Elite z/c & Beloften -  93 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    11/05/2008 – LICHTERVELDE (W) – Amateurs + Masters -  72 Km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 32
    1. Xavier Deberdt
    2. Kristof Vercouillie op 10"
    3. Pedro Michels
    7. Wim Maes uit Sinaai op 43"

     

    11/05/2008 – BEERNEM (W) – Juniores - 90 Km - 02h21min

    Aantal deelnemers : 19
    1. Niels Reynvoet
    2. Robin Van Der Donck op 48"
    3. Kevin Clemme op 3'11"

     

    11/05/2008 – OOSTNIEUWKERKE (W) – Juniores – 87,4 Km - 02h14min

    Aantal deelnemers : 19
    1. Andrew Fenn
    2. Arne Casier
    3. Jens Demonie op 3'00"

     

    11/05/2008 – SINT KORNELIS HOREBEKE (O) – Juniores - 84 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 51
    1. NIELS VANDYCK uit Puurs (Thompson CT)
    2. Martijn Debaene
    3. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'09"
    12. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS) op 1'30"
    27. Glenn Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland) op 3'10"
    44. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)

    Pieters Andres 10
       Andres Pieters

     

    11/05/2008 – ERWETEGEM (O) – Juniores 2.14 Nat – 84 Km – hmin

    Ronde Van De Vlaamse Ardennen – Rit 2

    Aantal deelnemers :
    1. Kevin De Jonghe
    2. Louis Verhelst
    3. Matthias Coppens
    11. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    19. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland)
    20. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek)
    42. Jens Meersman uit Bornem (Thompson CT)
    60. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    68. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    73. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    81. Lawrence Van De Meersche (Hoop Op Zegen Beveren)
    96. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    98. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    100. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D Bikes)
    103. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    111. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    124. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    130. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)

     

    11/05/2008 – MUIZEN (A) – Dames Jeugd - 62 Km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 27 Juniores
    1. Jorinda De Heer
    2. Katia Verstraete
    3. Evi Verstraete
    7. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    7. Claudia Paelinck uit Belsele (Benelux Team)
    7. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Sprinters Malderen)

    De Ridder Amy 01    Paelinck Claudia 01     Van Gucht Hanneke 02
      Amy De Ridder      Claudia Paelinck  Hanneke Van Gucht

    Aantal deelnemers : 30 Nieuwelingen
    1. Melanie Woering
    2. Eline De Roover
    3. Henriette Woering
     

    11/05/2008 – ARENDONK (A) – Nieuwelingen - 60,5 Km - 01h35min

    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 51 - 1°Jaars
    1. Gilles Loncin
    2. Rob Leemans
    3. Tom Mertens op 13"

    Aantal deelnemers : 88 - 2°Jaars
    1. Rik Vanhoof
    2. Roy Puttenaers
    3. Werner Brosens

     

    11/05/2008 – BOORTMEERBEEK (VB) – Nieuwelingen – 69 Km – 01h42min

    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 81
    1. Jasper Stuyven
    2. Simon De Wolf op 1'12"
    3. Rutger Roelandts

     

    11/05/2008 – SINT LAMBRECHTS-HERK (LB) – Nieuwelingen – 75,2 Km – 02h01min

    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 52
    1. Jorne Carolus
    2. Maarten Craeghs
    3. Nick Vanbrabant

      

    11/05/2008 – HERENTHOUT (A) – Aspiranten - Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    11/05/2008 – WEMMEL (VB) – Aspiranten - Km - hmin

    Aantal deelnemers :

    12-05-2008 om 15:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN 4 DAAGSE VAN DUINKERKEN

    VIERDAAGSE VAN DUINKERKEN

     
    Dinsdag 8 Mei – Duinkerke – Roost Warendin – 179,4 Km – 04h24min – 40,67 Km/h

    Aantal deelnemers :


    Augé Stéphane

    1. Stephane Augé (Fra)

    2. Clement L’Hotellerie (Fra)

    3. Sebastien Siedler (Dui) op 2’36”

    23. Tom Steels (Nieuwkerken – Landbouwkrediet)

    62. Kristof Goddaert (St.Gillis-Waas – Topsport Vlaanderen)

    89. Greg Van Avermaet (Hamme – Silence Lotto)

    131. Glenn D’Hollander (Uitbergen - Silence Lotto)


    Woensdag 9 mei - Henin Beaumont - Le Cateau Cambrésis - 193 Km – 04h47min – 40,20 Km/h

    Aantal deelnemers :


    Steegmans Gert

    1. Gert Steegmans

    2. Mark Renshaw (Aus)

    3. Jean-Patrick Nazon (Fra)

    9. Tom Steels (Nieuwkerken – Landbouwkrediet)

    22. Kristof Goddaert (St.Gillis-Waas – Topsport Vlaanderen)

    65. Glenn D’Hollander (Uitbergen - Silence Lotto)

    71. Greg Van Avermaet (Hamme – Silence Lotto)


    Steels Tom 29
           Tom Steels

    Donderdag 10 Mei - Le Cateau Cambrésis - Saint Quentin – 193 Km – 04h38min 

    Aantal deelnemers :


    Dehaes Kenny

    1. Kenny Dehaes (Topsport Vlaanderen)

    2. Thor Hushovd (Noo)

    3. Gerald Ciolek (Dui)

    22. Greg Van Avermaet (Hamme – Silence Lotto)

    96. Kristof Goddaert (St.Gillis-Waas – Topsport Vlaanderen)

    114. Tom Steels (Nieuwkerken – Landbouwkrediet)

    130. Glenn D’Hollander (Uitbergen - Silence Lotto)


    Vrijdag 11 Mei - Wasquehal - Calais - 192 Km - 04h24min – 43,55 Km/h

    Aantal deelnemers : 147


    Pierrick Fédrigo

    1. Pierrick Fédrigo (Fra)

    2. Allan Davis (Aus)

    3. Jose Joaquin Rojas Gil (Spa)

    5. Gianni Meersman

    12. Greg Van Avermaet (Hamme – Silence Lotto) op 24”

    37. Kristof Goddaert (St.Gillis-Waas – Topsport Vlaanderen) op 1’15”

    108. Glenn D’Hollander (Uitbergen - Silence Lotto) op 8’32”

    113. Tom Steels (Nieuwkerken – Landbouwkrediet)


    Zaterdag 12 Mei - Calais - Sangatte Cap Blanc Nez - 179 Km - 04h33 

    Aantal deelnemers : 142

    Dessel Cyril

    1. Cyril Dessel (Fra)
    2. Gerald Ciolek (Dui)
    3. Samuel Dumoulin (Fra)
    8. Gianni Meersman op 6"

    27. Greg Van Avermaet (Hamme – Silence Lotto) op 21”

    121. Kristof Goddaert (St.Gillis-Waas – Topsport Vlaanderen) op 13’48”

    113. Tom Steels (Nieuwkerken – Landbouwkrediet)


    Zondag 13 Mei –Duinkerke – Duinkerke – 128 Km - 02h56min

    Aantal deelnemers : 142

    Hushovd Thor

    1. Thor Hushovd (Noo)
    2. Kenny Dehaes
    3. Gert Steegmans
    11. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet)
    33. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence Lotto)
    50. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Tosport Vlaanderen)


    Foto's : hln.Be
     

    12-05-2008 om 15:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN COURSE DE LA PAIX - JUNIORES - TSJECHIË

    COURSE DE LA PAIX JUNIORES – TSJECHIË - UCI


    Juniores Tsjechie 01
     

    WOENSDAG 07/05/2008 - Silniční závod – Litoměřice – 95,5 Km – 42 Km/h – 02h16min

    Aantal deelnemers : 90 – RIT 1

    1. KWIATKOWSKI Michal (Pol)

    2. SAGAN PETER (Slo) op 2”

    3. SAGAWRONSKI Piotr  (Pol) op 1’10”

    11. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht (Balen BC) op 1’34”

    Juniores Tsjechie 02

     

    DONDERDAG 08/05/2008 - Silniční závod - Kolín-Mělník – 98 Km – 43,30 Km/h – 02h16min

    Aantal deelnemers : 90 – RIT 2

    1. KWIATKOWSKI Michal (Pol)

    2. SAGAN PETER (Slo)

    3. PREIDLER GEORG  (Oos)

    5. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht (Balen BC)

    Juniores Tsjechie 03   Juniores Tsjechie 04
                   Nicolas Vereecken in Belgische uitrusting
     

    VRIJDAG 09/05/2008 - Časovka jednotlivců – Třebenice – 12 Km – 50,053 Km/h

    Aantal deelnemers : 90 – RIT 3A – TIJDRIT

    1. KWIATKOWSKI Michal (Pol)  14’23”08

    2. VAN KEIRSBULCK GUILLAUME    14’49”75

    3. STEIGMILLER JACOB (Dui)    14’56”21

    18. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht (Balen BC)     15’33”14

    Juniores Tsjechie 05
     

    VRIJDAG 09/05/2008 - Silniční závod - Roudnice nad Labem – 95 Km – 37,723 Km/h – 02h31min

    Aantal deelnemers : 90 – RIT 3B  

    1. SAGAN PETER (Slo)

    2. UDESEN ADRIAN (Den)

    3. DILLIER SILVAN (Zwi)

    11. NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht (Balen BC)

     

    Juniores Tsjechie 06

    ZATERDAG 10/05/2008
    – Silniční závod - Děčín-Teplice – 87,2 Km – 37,256 Km/h – 02h20min

    Aantal deelnemers : 87 – RIT 4  

    1. Lukasz Owsian (Pol)

    2. Nejc Kosir (Slo)

    3. Silvan Dillier (Zwi)
    70. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Balen BC) op 16'15"


    Juniores Tsjechie 07
     

    ZONDAG 11/05/2008 – Terezin - Silniční závod – 101 Km – Km/h – hmin

    Aantal deelnemers : 86 – RIT 5  

    1. Eliot Lietaer

    2. Michal Kwiatkowski (Pol) op 17"

    3. Peter Sagan (Slo) op 19"
    5. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Balen BC) op 53"

    Juniores Tsjechie 09     Vereecken Nicolas 06
                                                                                                               Nicolas Vereecken

    Eindklassement
    1. Michal Kwiatkowski (Pol)
    2. Peter Sagan (Slo) op 1'09"
    3. Eliot Lietaer op 2'28"
    8. Guillaume Van Keirsbulck op 3'27"
    17. Arthur Vanoverberghe op 3'57"
    24. Julien Rousseau op 4'37"
    36. Sean De Bie op 5'15"
    57. Nicolas Vereecken op 19'50"

    Juniores Tsjechie 08

    12-05-2008 om 15:06 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!