.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ

    La Coupe de Président de la Ville de Grudziadz/ Międzynarodowy - POLEN

    ZATERDAG 03 MEI - JUNIORES UCI – RIT 2


    VERSLAG RIT 3 VAN ZATERDAG 03/05/2008

     

    Alphonse Vermote blijft in het geel maar met slechts 4 sec bonus.

     

    Moreno De Pauw :”Zaterdag had ik superbenen maar heb gans de koers gereden voor leider Fonzie (zoals hij zijne maat zelf noemt). We hebben 3 bergskes moeten doen , dus het parcours was blijkbaar heuvelachtiger dan de vorige dagen, ik was daar telkens bij de eersten boven”.

    Hij heeft Alphonse Vermote (Fonzie) naar voor gebracht in het peloton en die is uiteindelijk 11de geëindigd en behield alzo de gele trui.

     

    Gijs Van Hoecke doet er dan weer alles aan om de tussensprints zo goed mogelijk aan te trekken en zo draagt iedereen zijn steentje bij om de leiderstrui te kunnen behouden.

     

    Wat het klassement van Moreno betreft deze heeft door zijn zware inspanningen om Vermote naar voor te brengen zichzelf letterlijk en figuurlijk opzij gezet , maar hij klonk weliswaar zeer tevreden aan de telefoon !!! Dus een uitslag zegt niet alles !!!


    start ploegentijdrit Polen
                                                    De Belgische Ploeg aan de start van de ploegentijdrit van Donderdag. 

     


    Met dank aan onze reporter “Marleen”

    04-05-2008 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/05/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    ZATERDAG 03/05/2008 – MERE (O) – Beloften – 160 Km - 03h33min

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    Aantal deelnemers : 148
    1. Jérôme Baugnies
    2. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO CT) op 3"
    3. Steven Van Vooren
    9. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 2'04"
    11. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'25"
    15. Kevin Van Den Noortgate uit Geraardsbergen (New Heebra-Lombarden) op 2'38"
    16. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix) op 2'47"
    19. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen) op 3'06"
    20. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)
    21. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    25. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 5'24"
    27. Nicky De Wit uit Lokeren (Artevelde WSV) op 5'50"
    28. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    35. Davy Staes uit St.Niklaas (Scott USA CT)
    36. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    39. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Asfra RT)
    40. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    41. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)
    60. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    61. Nicolaï Gosselin uit Waasmunster (K.Brugse Velosport)
    66. Koen Martens uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes)
    69. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT)

     De Gendt Thomas 17       Cordeel Sander 03
    THOMAS DE GENDT     SANDER CORDEEL

     

    03/05/2008 – WESTOUTER (W) – Beloften – 147,5 Km - 03h26min

    PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP

    Aantal deelnemers : 157
    1. Benjamin Verraes
    2. Jens Debusschere
    3. Niels Nachtergaele

     

    03/05/2008 – SINAAI – SINT-NIKLAAS (O) – Dames Elite – 86 Km - 02h17min

    Aantal deelnemers : 106
    1. Latoya Brulee
    2. Anne Eversdijk
    3. Sandra Oosterbosch
    10. Annick Van Leuven uit Schoten (RABC)
    12. Natasja Nobels uit Grembergen (S.C.F.Liedekerke)
    26. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    28. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    29. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC)
    32. Veronique Staes uit St.Job in 't Goor (RABC)

        Van Leuven Annick 08
    ANNICK VAN LEUVEN


    03/05/2008 – SINAAI – SINT-NIKLAAS (O) –
    Dames Jeugd – 58 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 28 Juniores
    1. Evelyn Arys
    2. Jolien D'Hoore
    3. Kaat Hannes uit Wechelderzande (Benelux Team)
    13. Liesl Van Daele uit St.Niklaas (Benelux Team)
    14. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    17. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Sprinters Malderen)
    21. Claudia Paelinck uit Belsele (Benelux Team)

    Hannes Kaat 02
     KAAT HANNES

    Aantal deelnemers : 24 Nieuwelingen
    1. Shana Van Glabeke
    2. Silke Lannoo
    3. Mieke Delameilleure
    6. Julia Verwulgen uit Moerbeke (Hoboken WAC)
    12. Laurenza De Backer uit Burcht (Hoop Op Zegen Beveren)

     Verwulgen Julia 03
    JULIA VERWULGEN

     

    03/05/2008 – WORTEGEM KOERSE (O) – Juniores – 122 Km - 03h09min

    Aantal deelnemers : 197
    1. Eliot Lietaer
    2. Maksims Nikollajenko op 18"
    3. Sander Helven
    33. Laurens Coucke uit St.Gillis-Waas (KSV Deerlijk)
    61. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC) op 02'05"
    89. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    110. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
    127. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS)


    03/05/2008 – BOEKHOUTE (O) –
    Juniores – 96 Km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 25
    1. Mario Sarens
    2. Randy Costermans
    3. Jens Leyssens
    13. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 1'10"
    14. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    03/05/2008 – OVERBOELARE (O) – Juniores – 93 Km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 25
    1. Christophe Willems
    2. Sven Neckebroeck
    3. Florent Serry
    13. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes) op 2'32"


    03/05/2008 – ZWEVEGEM - KAPPAERT (W) –
    Juniores – 84 Km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 44
    1. Ruben De Marez
    2. Dieter Callens
    3. Nathan Edmonson op 6"


    03/05/2008 – DEERLIJK - MOLENHOEK (W) – Nieuwelingen – 64,5 Km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 55
    1. Steven Hoedt
    2. Tim Merlier
    3. Dean Devriese


    03/05/2008 – MAL TONGEREN (LB) – Nieuwelingen – 50 Km - 01h14min

    Aantal deelnemers : 52
    1. Yannick Vanbrabant
    2. Amaury Capiot op 10"
    3. Toshoni Van Craen op 1'22"

     

    03/05/2008 – MEIGEM (O) – Nieuwelingen – 64 Km - 01h30min

    Aantal deelnemers : 36
    1. Arne De Schuyter
    2. Jonas Timbreur
    3. Matthias De Meyere op 5"

     

    03/05/2008 – SMETLEDE (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h36min

    Aantal deelnemers : 53
    1. Niels Lievens
    2. Jonas Seeuws op 32"
    3. Jens De Winne op 46"
    14. Aaron de Wael uit Uitbergen (Hudiko Waasland)
    15. Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    20. Jeroen Colman uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    25. Kevin Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland)
    30. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    39. Sander Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)

     

    03/05/2008 – O.L.VROUW WAVER (A) – Nieuwelingen –  69,95 Km - 01h38min

    LOTTO-RIDLEY TOUR – RIT 3

    Aantal deelnemers : 135
    1. Jasper Stuyven
    2. Dylan Teuns
    3. Dieter Bouvry
    10. Ruben Geerinckx uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    76. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    96. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    106. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    108. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    110. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    131. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland)

     Geerinckx Ruben 02
     RUBEN GEERINCKX

    04-05-2008 om 19:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 03/05/2008

    waod_3


    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan KAREL HEIRBAUT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Franky Van Oyen 01          Walter De Veerman          Mares Leo 02
    FRANKY VAN OYEN       DE VEERMAN WALTER            LEO MARES

    ZATERDAG 03 MEI - DESTELBERGEN  

     

    Categorie AB : (66 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Machelen, winnaar cat. B)

    2.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    3.Renaat Demeter (A2)

    4.Kristof Muys (B2)

    5.Bart Verhasselt (A3)

    6.Geoffry Maes (B3) 7.Raf Martens (A4) 8.Mario Van Den Broecke (B4) 9.Gunther Van Goethem (Wachtebeke B5) 10.Kieran De Fauw (A5) 11.Gunther Cuylits (B6) 12.Fabien Hanssens (B7) 13.Joeri Bultinck (A6) 14.Piet Hereijgers (B8) 15.Peter Maes (B9) 16.Youri Cathelyn (A7) 17.Patrick Glorieux (A8) 18.Kristof De Baets (A9) 19.Karel Warnier (B10) 20.Peter Moortgat (B11) 21.Sven Vanacker (A10) 22.Wouter De Lange (A11) 23.Kris Smet (St.Niklaas B12) 24.Nico Barbé (A12) 25.Thierry Everaert (B13) 26.Hans Vergauwen (Nieuwkerken A13) 27.Jamy Ivens (Lokeren A14) 28.Kenny Willems (A15) 29.Christophe Van Overloop (A16) 30.Steve Randles (A17)

    Categorie CD :

    1.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. C)

    2.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Luc Van Looy (D2)

    4.Pascal Verlez (D3)

    5.Gert Geeraerts (C2)

    6.Filip Vereecke (C3) 7.Carlo Schollaert (C4) 8.Geert Smet (St.Niklaas C5) 9.Luc Rottiers (C6) 10.Patrick Heuninck (D4) 11.Luc Puimege (C7) 12.Bob Wouters (D5) 13.Marc Goossens (D6) 14.Ivan Wulffaert (C8) 15.Pascal Van De Velde (C9) 16.Theo Schlijper (D7) 17.Guido Staels (C10) 18.Tom Dossche (C11) 19.Marc Borghgraef (Burcht C12) 20.Danny Van Hoof (C13) 21.Frank Van Haecke (D8) 22.Ronny Lenie (D9) 23.Geert Van Speybroeck (C14) 24.Walter Deschroodere (D10) 25.Willy Den Haese (C15) 26.Keny Wille (D11) 27.Patrick De Smet (D12) 28.Franky De Tremerie (C16) 29.Dirk Goolaerts (C17) 30.Frank D'Hooge (C18)

    Categorie E/E+ :

    1.LEO MARES (Beveren, winnaar cat. E)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. E+)

    3.Frans Aerts (E2)

    4.Marc Vervondel (+2)

    5.Marc Ceusters (E3)

    6.Hilair Heye (E4) 7.Maurice Van Speybroeck (E5) 8.Chris Geerts (E6) 9.Jan Jacobs (E7) 10.Wim De Waal (E8) 11.Kris Librecht (E9) 12.Frank Casteels (E10) 13.Patrick Buyens (E11) 14.Geert Roegiers (E12) 15.Luc De Coen (+3) 16.Patrick Bekaert (E13) 17.Eddy Van Den Abeele (+4) 18.Alfons Van Raemdonck (Beveren +5) 19.Guido Schrauwen (E14) 20.Ronny Byl (E15) 21.Helmuth Tas (+6) 22.André Feyaerts (+7) 23.Rik Vandeputte (E16) 24.Alain Goossens (E17) 25.Peter De Ghein (E18) 26.Pedro Pollefliet (E19) 27.Luc De Guchtenaere (E20) 28.Marc Landerie (E21) 29.Fredrik Blervacq (E22) 30.Eddie Van Leirberghe (E23)

    Categorie F1 :

    1.KAREL HEIRBAUT (Belsele)

    2.Dirk De Cauwer (Hamme)

    3.Paul Hunninck

    4.Roger Beelaert (Rupelmonde)

    5.Bert Ter Harmsel

    6.Danny Degroote 7.Luc Cocquyt 8.François Coppers 9.Eric De Wilde 10.Charles Vandermosten 11.Kris Van Honsté 12.Guy Dhaese 13.Jozef De Bruyn 14.Rudy Lammens 15.Lucien Van Goethem (Stekene) 16.Bart Delagrange 17.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas)

    Categorie F2 :

    1.José Dezegher (Dadizele)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Luc Meheus

    4.Julien Geldhof

    5.Daniel Hauttekeete

    6.Theo Hensen 7.Alfons Van Dijck 8.Ludo Opdebeek 9.Roger Den Tijn 10.Etienne Declercq 11.Paul D'hoey 12.Remi Depraetere 13.Roland Van Imschoot 14.Adri Van Loon 15.Marinus Lockefeir 16.Laurent De Vos 17.Gustaaf De Nil 18.René Van Reeth 19.Alois Carmeliet 20.Eric Stevens 21.Henk Bolle 22.Johan Vandecaveye 23.Kurt Wille 24.Hervé Verstuyft 25.Patrick Elegheer 26.Cees Van Rijsbergen

    Categorie G :

    1.Julien Vyvey (Wondelgem)

    2.Freddy Stevens

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Maurice Engels

    5.Camiel Everaert

    6.Lucien Van Impe 7.Denis Keynen 8.Roger Verschraegen 9.Willy Roels 10.André Syvertsen (Stekene)11.Mathieu Mercken 12.Gerrit Hairwassers 13.Roger De Breuker 14.Wim Van Balen 15.Jozef Vangeel 16.Firmin De Zutter 17.Kamiel Everaert 18.Ortaire Stevens 19.Louis Heremans 20.Guus Schuller 21.Arnold De Muynck 22.Leo De Jong 23.André Wouters 24.François Brouwers 25.Frans Timmers 26.Robert Robijns 27.Anton Van Poecke 28.Joseph D'Hont 29.Paul De Geynst 30.Willy Vereecken

    Categorie G+ :

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Karel Alen

    3.Armand Mols

    4.Clement De Smedt

    5.Georges Michiels

    6.René Colman (St.Niklaas) 7.Etienne Carbonelle 8.Daniël Nuytinck 9.Jos De Boeck 10.Paul D'herde 11.Edward Battersby 12.Leopold Van Havermaet 13.Frans Van Looveren 14.Jef Verheyen 15.Jozef Lambrechts 16.Roland De Clercq 17.Urbain D'Hondt 18.Willy Voorbraeck 19.Michel Vander Beke 20.Jacques Blomme

    04-05-2008 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/05/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    VRIJDAG 02/05/2008 – WODECQ – Elite z/c & Beloften – 123 Km – 02h54min

    Aantal deelnemers : 82

    1. Sébastien Six

    2. Detlef Moerman

    3. Stijn Minne

    9. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)

    19. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)

    02/05/2008 – BEGIJNENDIJK (VB) – Dames Elite – 98 Km - 02h26min

    Aantal deelnemers : 81
    1. Ilse Geldhof
    2. Leonie Burford
    3. Joanna Rowsell
    14. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    30. Veronique Staes uit St.Job in 't Goor (RABC)
    39. Melissa Huyghe uit Breendonk (De Sprinters Malderen)
    40. Sofie De Nys uit Gentbrugge (De Sprinters Malderen)
    46. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)
    51. Cindy De Schepper uit St.Gillis-Waas (Emversport Internationaal)

    02/05/2008 – BALEN (A) – Nieuwelingen – 70,2 Km – 01h39min

    LOTTO-RIDLEY TOUR – RIT 2

    Aantal deelnemers : 136
    1. Tim De Baene
    2. Jorne Carolus
    3. Jeroen Giesberts
    41. Ruben Geerinckx uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    51. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    77. Joeri Persoon uit Steken (Hoboken WAC)
    106. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    108. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    112. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    125. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)

    04-05-2008 om 19:09 geschreven door kenny


    03-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN VRIJDAG 02/05/2008

    vwf


    VRIJDAG 02 MEI – MOORSEL


    A-reeks

    1 Van Gucht Mario
    2 Van Der Heyden Willem
    3 Van De Keer Kevin
    4 Lison Bjorn
    5 Devleeschauwer Philippe
    6 Vermassen Peter 7 De Paepe Jimmy 8 Stylemans Patrick 9 De Temmerman Gino 10 Vijverman Tim

     

    B-reeks
    1 Rens Marc
    2 Van Hove Dirk
    3 Michiels Peter
    4 Saelens Danny
    5 Van Wymeersch Kristof
    6 Van Eesbeek Andy 7 Van Haverbeek Frank 8 De Schepper Nico 9 Van Driessche Alain 10 De Witte Didier (Tielrode)


    C-reeks
    1 Dupont Benny
    2 Albrecht Bruno
    3 Vereecken Abert
    4 De Vos Gino
    5 De Backer Danny

    6 Kerbusch Freddy 7 Hiel Emmanuel 8 De Baerdemaeker Wim 9 Wille Gunter 10 Van Der Vurst Ronny

    D-reeks
    1 Merckx Eddy
    2 Lievens Filip
    3 De Boitselier Willy
    4 Van De Velde Rudy
    5 De Craene Patrick
    6 De Coninck Francky 7 Paridaens Ronny 8 Casteleyn Paul 9 Turcksin Dominique 10 Van Herreweghe Willy

     

     E -reeks
    1 Remory Pierre
    2 Camhyn Yvan
    3 Deneef Jozef
    4 Depouille Eric
    5 Van Vaerenbergh Piet
    6 Vervondel Marc 7 Feyaerts André 8 De Winter Bart 9 Claeys Jean-Pierre 10 Callens Michel

    F-reeks
    1 Van Den Borre Herman
    2 Ceurens André
    3 Hoof Roger
    en Volckaerts Alfons
    5 Vandenhouwe Etienne
    6 Gorrebeeck Benoit 7 Vandermosten Charles 8 Van Den Eede Roger 9 Van Der Meulen Jos 10 Ronsmans Roland

    G-reeks
    1 De Maeyer Jos
    2 Verpaelt Adolf
    3 Van Impe Freddy
    4 Mattheus Louis
    5 Van De Vijver Francois
    6 Torfs Alois 7 Van Den Eede Roger 8 Blanchaert Roland 9 Saerens Jozef 10 Muys Luc

    03-05-2008 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VOOR VRIJDAG 02/05/2008

    waod_3

    VRIJDAG 02 MEI - BOEKHOUTE 

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!

     
    Franky Van Oyen 01    Heyndrickx Wim 01
    FRANKY VAN OYEN     WIM HEYNDRICKX

    Categorie AB : (61 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Machelen, winnaar cat. B)

    2.Patrick Vaeyens (B2)

    3.Davy Rauch (Eeklo, winnaar cat. A)

    4.Pascal Simons (B3)

    5.Thierry Everaert (B4)

    6.Raf Martens (A2) 7.Bart Vlerick (A3) 8.Steven Martens (A4) 9.Kris Smet (St.Niklaas B5) 10.Kenny Willems (A5) 11.Kenneth Mercken (A6) 12.Bart Cant (Haasdonk A7) 13.Bart De Wolf (B6) 14.Kevin Braeckeveldt (A8) 15.Michael Van de Casteele (Stekene A9) 16.Tom Willems (A10) 17.Kristof Dhondt (B7) 18.Mike Van Ryssel (A11) 19.Joachim Meiresonne (A12) 20.Vincent Brunel (B8) 21.Johan Huis (B9) 22.Stefaan De Grauwe (A13) 23.Bart Van Kerschaver (A14) 24.Joeri Bultinck (A15) 25.Jef De Batist (L.O. A16) 26.Jan Savat (A17) 27.Dennis Kerckhaert (B10) 28.Peter Neels (Kruibeke B11) 29.Mario Van Der Sickel (B12) 30.Salim Van De Putte (B13)

    Categorie CD :

    1.WIM HEYNDRICKX (Vrasene, winnaar cat. C)

    2.Luc Callant (C2)

    3.Bob Wouters (Rumst, winnaar cat. D)

    4.Patrick Watteny (D2)

    5.Kenny De Maerteleire (C3)

    6.Geert Van Speybroeck (C4) 7.Arie De Moor (C5) 8.Walter De Veerman (Lochristi C6) 9.Freddy Vlerick (D3) 10.Danny Van Oyen (D4) 11.Philippe Hotome (C7) 12.Jean-Paul Maveau (C8) 13.Ivan Wulffaert (C9) 14.Gunther Van Den Bosch (De Klinge C10) 15.Filip Vereecke (C11) 16.Dirk Verresen (D5) 17.Carlo Schollaert (C12) 18.Henny De Bouver (C13) 19.Andy Van Loon (C14) 20.Walter Deschroodere (D6) 21.Patrick De Smet (D7) 22.Eric Neelen (C15) 23.Franky De Greve (D8) 24.Keny Wille (D9) 25.Idesbald Nevejans (D10) 26.Eric Slock (C16) 27.Marc Borghgraef (Burcht C17) 28.Pascal Verlez (D11) 29.Dirk Onghena (Kieldrecht D12) 30.Mario Vandebuerie (D13)

    Categorie E/E+ :

    1.Maurice Van Speybroeck (Evergem, winnaar cat. E)

    2.Jozef Vermeylen (Bekkevoort, winnaar cat. E+)

    3.Leo Mares (Beveren E2)

    4.Frank Casteels (E3)

    5.Tony Reniers (E4)

    6.Frank De Broeder (E5) 7.Paul Geudens (E6) 8.Fabian Verbracke (E7) 9.Tony Baudonck (+2) 10.Alfons Van Raemdonck (Beveren +3) 11.Ronny Cosijn (E8) 12.Roland Boulard (+4) 13.Marc Steenberghe (E9) 14.Helmuth Tas (+5) 15.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 16.Patrick De Backer (E10) 17.Rik Vandeputte (E11) 18.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E12) 19.Hilair Heye (E13) 20.Jan Reubens (E14) 21.Chris Geerts (E15) 22.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E16) 23.Patrick Bekaert (E17) 24.Louis Moens (+7) 25.Pedro Pollefliet (E18) 26.Antoine Van Geluwe (E19) 27.Patrick Buyens (E20) 28.Mario Geirnaert (E21) 29.Guy Verstraeten (E22) 30.Willy De Sutter (E23)

    Mares Leo 02
      LEO MARES

    Categorie F1 :

    1.Bert Ter Harmsel (Meer)

    2.Robin Van Kerschaver

    3.François Coppers

    4.Dirk De Cauwer (Hamme)

    5.Jozef De Naeghel

    6.Alex Van Onckelen 7.Eric De Wilde 8.Eddy Iterbeke 9.Danny Degroote 10.Luc Verkinderen 11.Marc Dhanijns 12.Roger Beelaert (Rupelmonde)13.Jackie Boel 14.Guy Dhaese 15.Jozef De Bruyn 16.Frank Laeremans 17.Alfred Staljanssens (Bornem) 18.Rudy Lammens 19.Gino Goetmaeckers 20.Adrien Maes (Melsele)

    Categorie F2 :

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.José Dezegher

    3.Roger Den Tijn

    4.Theo Coudyzer

    5.Jos Dierks

    6.Willy Mous 7.Marinus Lockefeir 8.Hervé Verstuyft 9.Louis Bogaerts 10.Luc Meheus 11.Ludo Opdebeek 12.Etienne Declercq 13.Roland Van Imschoot 14.Paul D'hoey 15.Daniel Hauttekeete 16.Erik De Waele 17.Henk Bolle 18.Laurent De Vos 19.Kurt Wille 20.Johan Vandecaveye 21.Etienne Van Hecke 22.Eric Stevens 23.Adri Van Loon

    Categorie G :

    1.Willy Roels (Wetteren)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Joseph D'Hont

    5.Julien Vyvey

    6.Herman Hensen 7.Maurice Engels 8.Ortaire Stevens 9.Jozef Vangeel 10.Camiel Everaert 11.Louis Heremans 12.Leo De Jong 13.Roger Verschraegen 14.Jean-Pierre Heymans 15.Anton Van Poecke 16.Jaak Cocquyt 17.Arnold De Muynck 18.Paul De Geynst 19.Willy Vereecken 20.Leo Van Der Schoot 21.André Wouters 22.Daniel Cornu 23.Guus Schuller 24.Freddy Stevens 25.Firmin De Zutter 26.François Brouwers 27.Freddy De Blick (Beveren) 28.Mathieu Mercken 29.Denis Leukermans 30.Denis Keynen

        Verberckmoes Pierre 02
    PIERRE VERBERCKMOES

    Categorie G+ :

    1.Karel Alen (Ekeren)

    2.Armand Mols

    3.Louis Simons

    4.Gerard Mariën

    5.Jos De Boeck

    6.Noel De Muynck 7.Georges Michiels 8.René Colman (St.Niklaas) 9.Clement De Smedt 10.Leon De Rick 11.Paul D'herde 12.Edward Battersby 13.Cora De Bruyne 14.Daniël Nuytinck 15.Germaine Meulders 16.Frans Van Looveren 17.Leopold Van Havermaet 18.Jef Verheyen 19.Roland De Clercq 20.Jozef Lambrechts 21.Raf Luyckx 22.Leon Lagaisse 23.Michel Vander Beke 24.Willy Voorbraeck 25.Urbain D'Hondt 26.Jacques Blomme

    03-05-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    02-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD CHALLENGE ARDENNE - GAUME
    Challenge Ardenne-Gaume

    CHALLENGE ARDENNE-GAUME


    DONDERDAG 01/05/2008 – MEIX – AMATEURS & MASTERS


    Kristof Wielfaert
    (Lokeren) reed Donderdag in Meix met een 5de plaats tot gevolg (Ardenne-Gaume).
    Kristof : “Doordat ik één wedstrijd niet heb meegereden sta ik nu 5de in het klassement. Vanaf nu zal ik niet meer zo vaak naar daar gaan zodat ik snel plaatsen zal zakken”.


    Wielfaert Kristof 03
     

    De uitslag :

    1 Boistay Aurelien (FRA)(UVC CHARLEVILLE-MEZ) 2:09:00
    2 Bollen Erwin (BOLLINI CYCLING TEAM)
    3 Chalon Jacky (TEAM VERANDAS WILLEM)
    4 Comminette Jean-Michel (ENTENTE CYCLISTE DE)
    5 Wielfaert Kristof (AFDELING OOST-VLAAND)
    6 Halin Grégory (TEAM VERANDAS WILLEM)
    7 Leonard David (FRA)(CCVS AISNE)
    8 Vanderperre Denis (TEAM VERANDAS WILLEM)
    9 Dumoulin Guillaume (TEAM VERANDAS WILLEM)
    10 Dion Raphaël (ARDENNE-GAUME) 0:00:09
    11 Legand Sébastien (FRA)(VCVOUZINOIS) 0:00:09
    12 Defosse Sébastien (VELO CLUB DE L'ESPOI) 0:00:17
    13 Stevens Thierry (TEAM VERANDAS WILLEM) 0:00:22
    14 Jadot Frédéric (ARDENNE-GAUME) 0:03:18
    15 Fernandez Soriano Roque (ESP)(CSC YUTZ) 0:03:45
    16 Jacob Frédéric (53X12 ORGANISATION) 0:03:45
    17 Koch Michaël (GER)(LG BELVAUX) 0:03:45
    18 Ory Cédric (FRA)(UVC CHARLEVILLE-MEZ) 0:03:45
    19 Wormeringer Patrick (LUX)(VVTOOLTIME PREIZERD) 0:06:10
    20 Schepens Nils (K.V.C DEINZE VZW) 0:06:10

    Wielfaert Kristof 2008.05

    02-05-2008 om 22:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ

    La Coupe de Président de la Ville de Grudziadz/ Międzynarodowy - POLEN


    DONDERDAG 01 MEI - JUNIORES UCI – RIT 1


    De wedstrijd startte in mooi weer maar na 1 uur koers een spetterend onweer dat gedurende gans de wedstrijd zou blijven duren.

    Het gevolg massale valpartijen waaronder zelfs een buitenlandse renner door de voorruit ging van een geparkeerde auto.

    In de wedstrijd zelf gingen 16 renners aan de haal met de Belg Alphonse Vermote , de laatste 3 Km nogmaals een massale valpartij in het peloton.

    Moreno De Pauw moest daar zelfs voet aan de grond zetten maar daar het peloton nog 40 man sterk was kregen ze dezelfde tijd.

    De etappe werd gewonnen door de Pool Pawel Piotrowicz , Alphonse Vermote werd 4de , Julien Paquet 36ste , Gijs Van Hoecke 39ste , Jeroen Lepla 69ste en Moreno De Pauw 81ste.

    Alphonse Vermote neemt zo de leiderstrui over.

     

    Algemeen klassement

     

    Alphonse Vermote : 1ste plaats

    Gijs Van Hoecke : 18de plaats
    Moreno De Pauw : 20ste plaats


    Jongerenklassement

    Gijs Van Hoecke : 7de plaats
    Moreno De Pauw : 8ste plaats


     

    VRIJDAG 02 MEI - JUNIORES UCI – RIT 2
     

    In de tweede etappe was de overwinning in een massaspurt nog maar eens voor een Pool. Artur Komisarek was de gelukkige. Julien Paquet was eerste Belg op een vijfde plaats. Alphonse Vermote eindigde op een 17e plaats, Gijs Van Hoecke was 33e, Jeroen Lepla 44e en Moreno De Pauw 56e. Alphonse Vermote blijft leider in het algemeen klassement, met 3 seconden voorsprong op de Duitser Nikias Amdt.


    Algemeen klassement

     

    Alphonse Vermote : 1ste plaats

    Gijs Van Hoecke : 17de plaats
    Moreno De Pauw : 19de plaats


    Jongerenklassement

    Gijs Van Hoecke : 7de plaats
    Moreno De Pauw : 8ste plaats

     


    Met dank aan onze reporter “Marleen”

    02-05-2008 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN DONDERDAG 01/05/2008

    vwf

    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Peirsman Davy 03 (Veurne)
     

    DONDERDAG 01 MEI – OUDEGEM - V.W.F.

    A-reeks
    1 DAVY PEIRSMAN
    (Temse)
    2 Mettepenningen Patrick (Hamme)
    3 Van der Heyden Willem
    4 Van De Keer Kevin
    5 De Maeseneer Steve
    6 Roskam Andy 7 Devleeschauwer Philippe 8 Cordonnier Johan 9 Lison Bjorn 10 Vermassen Peter

     

    B-reeks
    1 Van Esbroeck Johan
    2 Geldhof Stephen
    3 De Bondt Dirk
    4 Saelens Danny
    5 Thomas Rudy
    6 Van Driessche Alain 7 Van Hove Dirk 8 De Schepper Nico 9 De Backer Danny 10 Van Haverbeek Frank

     

    C-reeks
    1 Van Der Vurst Ronny

    2 Willems Jurgen
    3 Proost Herman
    4 Heymans Johan
    5 Vlerick Freddy
    6 Verschelden Steven 7 De Wolf Hans 8 Dupont Benny 9 Vagenende Frank 10 De Vos Gino

     

    D-reeks
    1 Van De Velde Rudy
    2 De Craene Patrick
    3 Kiekens Ronny
    4 Albers Steven
    5 De Schepper Alain
    6 Sergooris Patrick 7 D'Haeseleer Mario 8 Claus Etienne (Hamme)9 Lenie Ronny 10 De Coninck Francky

     

    E-reeks
    1 Deneef Jozef
    2 Vervondel Marc
    3 Hunninck Paul
    4 Maes Jos
    5 Mersseman Roland
    6 Blommaert Jean 7 De Velder Eddy 8 Rypens Jean-Pierre 9 Depouille Eric 10 De Winter Bart

     

    F-reeks
    1 Blommaert Dirk
    2 Beelaert Roger (Rupelmonde)
    3 Maldrie Robert
    4 Van Den Eede Roger
    5 Vandenhouwe Etienne
    6 Volckaerts Alfons 7 Ronsmans Roland 8 Dhondt Hubert 9 Van Der Meulen Jos 10 Renson Freddy

     

    G-reeks
    1 Van Impe Freddy

    2 Van De vijver Francois
    3 Mattheus Louis
    4 Blanchaert Roland
    5 Van Den Eede Albert
    6 Devleeschauwer Gerard 7 Vandenheuvel Gilbert 8 Desmet Adrien 9 Torfs Alois 10 Syvertsen André (Stekene)

    02-05-2008 om 14:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 01 MEI - RIT 2 - WAASLANDSE TTC RONDE 2008

    DE WAASLANDSE TTC RONDE 2008 - RIT 2

     

    DONDERDAG 01 MEI 2008 – VERREBROEK - Niet-Vergunninghouders

     

    Mertens Bart 01Janssens Kenny 15 Verrebroek
                    Winnaar Bart Mertens van het Bryon Team.                            Eén van de vele tussenspurten tussen Bart Mertens ,
                                                                                                                                Kenny Janssens en Guido Spanoghe.


    Te Verrebroek schreven 58 renners zonder vergunning in voor 61 Km.

    Het was zoals vele TTC wedstrijden een vrij geslotenkoers , enkele malen werd er geprobeerd weg te raken maar meer dan honderd meter gaf het peloton niet cadeau. En natuurlijk werd er elke ronde weer voor de punten gestreden. Vooral Bart Mertens was zeer actief om zijn blauwe trui te verdedigen en slaagde daar ook in. Al werden er door Guido Spanoghe, Peter Dierks en Kenny Janssens ook heel wat punten weggekaapt.
    De wedstrijd draaide uit op een massaspurt die werd ingezet door Kenny Janssens op 300 meter die meteen een gaatje sloeg maar Jurgen Goossens kwam naar het wiel met Bart Mertens in zijn wiel. Deze laatste die duidelijk een klasse te sterk is en goed omringd met 4 ploegmaten won voor Jurgen Goossens en Kenny Janssens.

    Bart Mertens schreef meteen een tweede overwinning in de Waaslandse TTC ronde op zijn naam en verstevigd zo zijn leidersplaats in het klassement.


    Janssens Kenny 12 Verrebroek 

                  Tussenspurt 2 gewonnen door Kenny Janssens

    Uitslag : 58 deelnemers


    1. Bart Mertens (Ranst)
    2. Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    3. Kenny Janssens (Zwijndrecht)

    4. Stefan Ivens (St.Gillis-Waas)

    5. Freddy Van Camp (Stekene)

    6. Peter Dierks (Bornem)

    7. Laurens Vlaeminck (Temse)

    8. Steven Alliet

    9. Gino Verberckmoes (Sinaai)

    10. Dieter De Craene (Ertvelde)

    11. Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    12. Kris Meerschaert (Stekene)

    13. Tom Hellemans (St.Niklaas)

    14. Jonas Pfaff (Beveren)

    14. Guido Spanoghe (Lokeren)

    15. Peter Annaert

    16. Steven Van Houte (Vrasene)

    17. Tim Deckers

    18. Filip Weemaes (Kieldrecht)

    19. Kristof Sels (Niel)

    20. Joachim Chielens (Zele)


     Janssens Kenny 18         Van Camp Freddy 04
    KENNY JANSSENS       FREDDY VAN CAMP

    02-05-2008 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN BREEDHOUT-HALLE !!!

    KRIS DE BLOCK BLIJFT STERK PRESTEREN MET EEN 2de PLAATS TE
    BREEDHOUT-HALLE NA DANNY VERELST !!!



    De Block Kris 05
                         Links winnaar Danny Verelst met naast hem een fiere Kris De Block.
     

    DONDERDAG 01/05/2007 – BREEDHOUT-HALLE – Elite z/c & Beloften

     

    Hier schreven 65 renners in en zij moesten 13 ronden van 8,9 km af leggen.

    Kris De Block uit Mariekerke liet zijn goede conditie nog eens zien en trok erop uit met veel-winnaar  Danny Verelst , zij reden een bonus van 1’36” bijeen.
    Danny Verelst
    won de spurt met 8” bonus op een zeer verdienstelijke Kris De Block.

     



    Met dank aan “Ilse”

    02-05-2008 om 12:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE BORNEM

    STEPHEN CUYKEN BEHAALT KNAPPE 3de PLAATS TE BORNEM !!!

     

     

    DONDERDAG 01/05/2008 – BORNEM – Nieuwelingen

     

    Cuyken Stephen 14

    Er schreven 26 renners in te Bornem en zij moesten 25 ronden van 1,8 Km af leggen.

    Het Bodysol-Lotto Team uit Menen was sterk vertegenwoordigd en controleerde de wedstrijd door met de 4 renners voorop te rijden.

    Stephen Cuyken uit Nieuwkerken liet nogmaals zien dat hij uit goede wielrennershout is gesneden en zorgde voor de juiste versnelling op het einde van de wedstrijd zodat ze met 4 Bodysollers naar de meet trokken.(het peloton was genaderd tot op 50 meter)

    Glenn Coenen haalde het voor Bryan Rossignol , Stepen Cuyken en Jelle Vlaeminck , de pelotonspurt werd gewonnen door Rob Ooms op 12”.


    Met dank aan "Rony Cuyken" voor het verslag.

    02-05-2008 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE OORDEGEM !!!

    GUY SMET STRANDT OP PLAATS 2 TE OORDEGEM ,
    KRISTOF DE ZUTTER WINT !!!

     

    koers guy 1 mei 2008 oordegem 019
               Het podium met winnaar Kristof De Zutter met links Guy Smet en rechts Jorg Pannekoek
     

    DONDERDAG 01/05/2008 – OORDEGEM – Elite z/c & Beloften

     

    Maar liefst 72 renners tekenden present voor de wedstrijd te Oordegem

    Door een hevige onweersbui (hagelbui) begon de wedstrijd een kwartier later en was het zeker door de gladheid oppassen in de eerste ronden.

    In ronde 3 van de 22 af te leggen ronden was het al bingo , 7 renners aan de haal met de grote kleppers erbij en dan weet het peloton wel hoe laat het is.

    De 7 luisterden naar de namen : Guy Smet , Kristof De Zutter (ex.Kampioen Van België) , Jorg Pannekoek , Jurgen Francois , Nic Vanhuffel , Daniel Hertogh en Kris Van Der Massen.

    Hun max. bonus bedroeg 1  minuut en dus was het werken vooraan om voorop te blijven , halverwege de wedstrijd begon het weer te regenen met tot gevolg een valpartij van Nic Vanhuffel en voor Daniel Hertogh werden de kilometers iets teveel van het goede zodat hij moest afhaken.

    Wie dacht aan een spurt met 5 had het mis want 3 renners boden zich aan met Guy Smet , Kristof De Zutter en Jorg Pannekoek.

    Het was Kristof De Zutter die het haalde voor Guy Smet (Kruibeke) en Jorg Pannekoek.


    koers guy 1 mei 2008 oordegem 008
                 De laatste ronde met Guy Smet op kop voor Kristof De Zutter en Jorg Pannekoek.

     



    Met dank aan onze reporter “Saffia”

    02-05-2008 om 11:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/05/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    DONDERDAG 01/05/2008 – HOBOKEN (A) –
    Men Elites 1.2 UCI – 184,8 Km – hmin

    EREPRIJS VICTOR DE BRUYN

    Aantal deelnemers : 116
    1. Bobbie Traksel (Ned)
    2. Thomas Chamon
    3. Dennis Kreder
    18. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT)
    19. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    20. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)
    36. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen)
    46. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    51. Lars Croket uit Bornem (Davitamon Lotto Jong Vlaanderen)
    95. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    99. Hervé Van Rompay uit Kessel (Splendid Prorace Audiomix)


    01/05/2008 – HASSELT – SPA - HASSELT (LB) – Elite z/c & Beloften – 157,4 Km - 04h01min

    TOPCOMPETITIE -27 jaar

    Aantal deelnemers : 198
    1. Jonas Vangenechten
    2. Sven Jodts op 2"
    3. Björn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    36. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 1'00"
    53. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (Soenens-Germond)

    Coomans Björn 02
    BJÖRN COOMANS


    01/05/2008 – BREEDHOUT - HALLE (VB) – Elite z/c & Beloften – 116 Km - 02h44min

    Aantal deelnemers : 65
    1. Danny Verelst
    2. Kris De Block uit Mariekerke (De Rupelspurters Boom) op 8"
    3. Timmy Van Cleemputte op 1'36"

    De Block Kris 04
      KRIS DE BLOCK

    01/05/2008 – DESTELBERGEN (O) – Elite z/c & Beloften – 116 Km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 76
    1. Patrick Cocquyt
    2. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    3. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    6. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    7. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    12. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    13. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco CT)
    14. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team)
    15. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    20. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT)
    25. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
    33. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)

    Nijs Mattias 05           Van Roosbroeck Patrick 03              Weemaes Robby 03
       MATTIAS NYS        PATRICK VAN ROOSBROECK      ROBBY WEEMAES

     

    01/05/2008 – GLABBEEK (VB) – Elite z/c & Beloften – 117 Km - 02h47min

    Aantal deelnemers : 87
    1. Kurt Van Goidsenhoven
    2. Kay Van Den Brande
    3. David Meys
    22. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)


    01/05/2008 – HERK DE STAD (LB) – Elite z/c & Beloften – 115,6 Km - 02h35min

    Aantal deelnemers :
    1. Geoffrey Vandebrouck
    2. Rudy Lagamme op 28"
    3. Dennis Borbara Szekely

     

    01/05/2008 – OORDEGEM (O) – Elite z/c & Beloften  – 110 Km - 02h24min

    Aantal deelnemers : 73
    1. Kristof De Zutter
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    3. Jorg Pannekoek
    15. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel) op 2'00"
    20. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond)
    24. Stefan Ott uit Waasmunster (Hudiko Waasland)
    30. Stijn Gidé uit Waasmunster (Foronex CT) op 2'20"
    36. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)

    Smet Guy 01
       GUY SMET

    01/05/2008 – VELDEGEM (W) – Elite z/c & Beloften – 118,8 Km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 71
    1. Joeri Clauwaert
    2. Nico Kuypers
    3. Stijn Nauwynck op 5"
    57. Roeland Suys uit Bornem (De Rupelspurters Boom) op 3'30"


    01/05/2008 – DEINZE (O) – Beloften – 108 Km - 02h30min

    Aantal deelnemers : 68
    1. Kevin Peeters
    2. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix)
    3. Dimitri Vereecke
    8. Cedric Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    21. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    23. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    29. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
    32. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    34. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    46. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    47. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren)

          Mettepenningen Stijn 06             Cedric Koppen 09
    STIJN METTEPENNINGEN      CEDRIC KOPPEN


    01/05/2008 – BORNEM (A) –
    Dames Elites – 63 Km - 01h45min

    Aantal deelnemers : 37
    1. Grace Verbeke
    2. Nikki Harris op 2'10"
    3. Liesbet De Vocht
    5. Laure Werner uit Hingene (AA Drinks)
    14. Cindy Vandermeulen uit Stekene (RABC) op 5'10"
    16. Ilse Fiers uit Waasmunster (De Sprinters Malderen)
    34. Cindy De Schepper uit St.Gillis-Waas (Emversport International)

    Werner Laure 02
     LAURE WERNER


    01/05/2008 – GERAARDSBERGEN (O) – Juniores 1.1 UCI – 129 Km - hmin

    FLANDERS – EUROPE CLASSIC

    Aantal deelnemers : 170
    1. Sean De Bie
    2. Guillaume Van Keirsbulck op 16"
    3. Jans Roy op 42"


    01/05/2008 – HOBOKEN (A) – Juniores – 123,7 Km - hmin

    MEMORIAL MARCEL JANSSENS

    Aantal deelnemers : 103
    1. Markus Barry
    2. Kevin Callens
    3. Martijn Debaene
    4. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
    25. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    30. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    35. Pieter Oelbrandt uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    38. Joey De Wilde uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    49. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    66. Ignace De Lamper uit Hamme (IMMO NLVK)
    68. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    72. Timothy Vergeylen uit Zele (Hudiko Waasland)
    84. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
    94. Didier Moens uit Baasrode (Hudiko Waasland)
    95. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    99. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    101. Lawrence Van de Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    102. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)

     De Ridder Glenn 03
    GLENN DE RIDDER

     

    01/05/2008 – BERLARE (O) – Juniores – 90 Km - 02h31min

    Aantal deelnemers : 68
    1. Simon Verhamme
    2. Randy Costermans
    3. Yannick D'Haese
    7. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland) op 29"
    18. Jasper Van Den Branden uit St.Gillis-Waas (Hoboken WAC) op 3'06"
    31. Brian Rubens van L.O. (Hoboken WAC)
    33. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS) op 3'14"
    34. Wim Van De Wiele uit Zele (Hoop Op Zegen Beveren) op 5'22"
    36. Benz De Vreese uit Lokeren (Hudiko Waasland) op 6'06" 

     Poelman Laurens 03
    LAURENS POELMAN


    01/05/2008 – GULLEGEM (O) – Juniores – 93,5 Km - 02h25min

    Aantal deelnemers : 51
    1. Jonathan Breyne
    2. Remi Delmarquette
    3. Jelle Maertens

     

    01/05/2008 – HARELBEKE (W) – Juniores – 82,8 Km - 02h07min

    Aantal deelnemers : 42
    1. Thomas Debrabandere
    2. Dieter Callens
    3. Darijus Dzervus op 15"

     

    01/05/2008 – NINOVE (O) – Juniores – 60 Km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 26
    1. Joeri Stallaert
    2. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    3. Joris Cornet op 15"
    7. Jens Meersmans uit Bornem (Thompson CT) op 20"
    13. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)

     Ten Hartog Guy 03    Meersmans Jens 02
    GUY TEN HARTOG    JENS MEERSMANS

     

    01/05/2008 – SINT MARTENS BODEGEM (VB) – Juniores – 90 Km - 02h14min

    Aantal deelnemers : 40
    1. Robin De Cnodder
    2. Kevin De Jonghe
    3. Gerben Peersman
    7. Dominique Schils uit Waasmunster (Lotto Olympia Team)
    12. Alexander De Keersmaecker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    16. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    17. Karl Vos uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    01/05/2008 – ZONNEBEKE (W) – Juniores – 93,8 Km - 02h29min

    Aantal deelnemers :39
    1. Gianni Marchand
    2. Thomas Deceuninck op 30"
    3. Pieter Vuylsteker op 40"
    22. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC D Bike CT) op 4'10"


    01/05/2008 – LOMMEL (LB) – Dames Jeugd – 56 Km - 01h35min

    BEKER VAN VLAANDEREN

    Aantal deelnemers : 65
    1. Eline De Roover
    2. Lisa Bogaert
    3. Marie-Pierre Thonon
    9. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)
    22. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    28. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Sprinters Malderen)
    35. Liesl Van Daele uit St.Niklaas (Benelux Team)

    Croket Gilke 04
     GILKE CROKET

    01/05/2008 – BORNEM (A) – Nieuwelingen  – 45 Km - 01h10min

    Aantal deelnemers : 26
    1. Glenn Coenen
    2. Bryan Rossignol
    3. Stephen Cuyken uit Nieuwkerken (Bodysol Lotto CT Menen)
    13. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren) op 3'00"
    22. Tino De Cock uit (Hoop Op Zegen Beveren)
    26. Jordy Lodewyckx uit (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    01/05/2008 – BUDINGEN (VB) –  Nieuwelingen – 60 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    01/05/2008 – ELSEGEM (O) – Nieuwelingen – 62 Km - 01h44min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN

    Aantal deelnemers : 52
    1. Axel De Corte
    2. Jonathan Vlaeminck op 1'17"
    3. Jens Adams
     

    01/05/2008 – HASSELT (LB) – Nieuwelingen  – 66 Km - 01h46min

    Aantal deelnemers : 28
    1. Werner Brosens
    2. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)
    3. Yannick Vanbrabant

     Van Staeyen Kevin 02
    KEVIN VAN STAEYEN

     

    01/05/2008 – LEMBEKE (O) – Nieuwelingen – 70 Km - 01h50min

    Aantal deelnemers : 30
    1. Mathias Van Holderbeke
    2. Christophe Ysenbaardt op 2'35"
    3. Fabricio Degroote
    14. Jens Verleyen uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 6'00"
    18. Servaas Petrov uit (Hudiko Waasland)
    23. Quenell Verhulst uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)

     

    01/05/2008 – LENDELEDE (W) – Nieuwelingen - 64,5 Km – 01h41min

    Aantal deelnemers : 58
    1. Dean Devriese
    2. Indiana Slabbinck op 2"
    3. Dimitri Delmotte op 9"

     

    01/05/2008 – MERE (O) – Nieuwelingen - 62 Km – 01h39min

    Aantal deelnemers : 66
    1. Alois Mus
    2. Niels Lievens op 4"
    3. Gianni Cooman
    6. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)
    30. Kevin Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland)

          De Permentier Jonas 07
    JONAS DE PERMENTIER


    01/05/2008 – ZWEVEGEM (W) – Nieuwelingen - 62 Km – 01h36min

    Aantal deelnemers : 31
    1. Jens Vandenbogaerde
    2. Frederique Lagage op 4"
    3. Bert Van Lerberghe op 2'34"

     

    01/05/2008 – LOMMEL (LB) – Nieuwelingen – 3,2 Km

    LOTTO-RIDLEY TOUR - PROLOOG

    Aantal deelnemers : 138
    1. Maarten Craeghs     04'11"80
    2. Jorne Carolus          04'13"53
    3. Frederik Frison        04'16"50
    13. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)  04'23"92
    73. Ruben Geerinckx uit (Hudiko Waasland)  04'39"98
    101. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland) 04'47"42
    103. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) 04'47"64
    114. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) 04'50"79
    128. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland) 04'56"04
    129. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland) 04'58"75

     

    01/05/2008 – LOMMEL (LB) – Nieuwelingen – 64,8 Km – 01h31min

    LOTTO-RIDLEY TOUR – RIT 1

    Aantal deelnemers : 138
    1. Jorne Carolus
    2. Jeroen Giesberts
    3. Jasper Stuyven
    26. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    40. Ruben Geerinckx uit (Hudiko Waasland)
    104. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    111. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) op 3'10"
    113. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland) op 5'51"
    116. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    122. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
     

    01/05/2008 – MARIA AALTER (O) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

    02-05-2008 om 11:15 geschreven door kenny


    01-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LA COUPE DE PRESIDENT DE LA VILLE DE GRUDZIADZ

    La Coupe de Président de la Ville de Grudziadz/ Międzynarodowy - POLEN


    DONDERDAG 01 MEI - JUNIORES UCI – PLOEGENTIJDRIT 10 KM


    UITSLAG RIT 1 - 27 TEAMS GESTART

    1. Pacific 1 Torun´              12’09”63

    2. Nationaal Team België  12’11”49

    (Moreno De Pauw-Gijs Van Hoecke- Alphonse Vermote-Julien Paquet-Jeroen Lepla)

    3. RSC Cotbus                    12’13”85

    4. Polen                             12’22”62

    5. Spolem Lodz                 12’29”44


    Met dank aan Marleen

     

     

    01-05-2008 om 13:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 MEI - HOBOKEN - ASPIRANTE & NIEUWELINGEN

    HOBOKEN - 4 MEI Grote Prijs Moretus Aspiranten en Nieuwelingen

     
    Vijf jaar geleden heeft John Van der Linden de draad terug opgenomen om opnieuw wielerwedstrijden te organiseren op Rerum Novarumdag. Dit jaar kon dit niet gezien de drukke dag al van 1 mei, en daarom werd er gekozen voor zondag 4 mei. De volgende maal dat beide feestdagen samen vallen zou in het jaar 2160 zijn, mogelijk maken wij dit niet mee.
    Aspiranten, dit is de eerste manche voor het clubkampioenschap van het Wacteam, zodat wij alle aspiranten aan de start verwachten. Ook verwachten al onze nieuwelingen aan de srrat van onze eigen organisatie

    Programma:
    Inschrijving : Zaal Moretus, Berkenrodelei, vanaf 10.30 uur

    Aspiranten

    12 jaar  9 ronden van xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />1.5 km of 13.5 km - start om 12.00 uur
    13 jaar 15 ronden van 1.5 km of 22.5 km - start om 13.00 uur
    14 jaar 20 ronden van 1.5 km of 30 km - start om 14.15 uur

    Nieuwelingen

    Rijden 60 km, verdeeld over 15 ronden van 4 km met start om 16.15 uur

     

     

     

    Met dank aan “Paul Van Vlierberghe"

    01-05-2008 om 10:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/04/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    WOENSDAG 30/04/2008 – LAARNE - OOSTREM (O) – Elite z/c & Beloften – 116 Km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 55
    1. Stijn Minne
    2. Martin Grashev
    3. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV) op 32"
    8. Gunter Sterck uit Stekene (Artevelde WSV) op 50"
    9. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    13. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    19. Nicky De Wit uit Lokeren (Artevelde WSV)
    28. Steven De Landtsheer uit Kalken (Artevelde WSV)
    36. Wouter D'Hollander uit Zele (Isorex CT)

    Pauwels Gino 03   Sterck Gunter 04    De Bosscher Koen 06
     GINO PAUWELS       GUNTER STERCK     KOEN DE BOSSCHER

    01-05-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN HOUFFALIZE VAN HET TREK - KMC TEAM
    VERSLAG TREK – KMC TEAM – HOUFFALIZE

    Het weekend van het WK te Houffalize op 19 en 20 april daar zijn enkele opgaves geweest door materiaalpech.

    In de categorie van de masters 1 en 2 stonden 171 starters klaar.

    Met als resultaat : Ivan Porters, 5e algemeen, 3e belg

                               Patrik Wellens, 6e algemeen, 4e belg

    In de open categorie werd het startschot gegeven voor 297 deelnemers

    Robin Porters, belofte, 17e algemeen, 5e belofte

    Ives Moens, elite, 32e algemeen, 26e elite

    Sven Berthels, 44e algemeen, 36e elite

    Petra Mermans werd 3e master dames

    Houffalize 19 april 08 (44) Houffalize 19 april 08 (5)


    Houffalize 19 april 08 (57) Houffalize 19 april 08 (72)



    Met dank aan “Liliane De Staebel"

    30-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN OLDENZAAL VAN HET TREK - KMC TEAM

    VERSLAG TREK – KMC TEAM – OLDENZAAL

     

    Op 13 april werd de 2e Benelux cup te Oldenzaal Nederland gereden.

    In deze categorie stonden 102 renners aan de start :

    3e plaats voor Patrick Wellens, master 2 (2e belg).

    4e plaats voor Ivan Porters, master 2 (3e belg) 

    1e belg (6e plaats algemeen) was Quentin Art, junior

    - Ook op 13 april reden de aspiranten de kids trophy te Profondoville

    3e plaats voor Kevin Panhuyzen

    Oldenzaal 13 april 08 (23)Oldenzaal 13 april 08 (3)

    Oldenzaal 13 april 08 (45)Oldenzaal 13 april 08 (49)


    Met dank aan “Liliane De Staebel"

    30-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET WAC-TEAM VAN DINSDAG 29/04/2008
    WAC-Logo

    WIELERNIEUWS VAN HOBOKEN WAC – AFDELING WAASLAND

    De uitslagen van afgelopen weekend 26 en 27 April


     

    De wedstrijden bij de aspiranten zijn gestart !!!

     

    In Tielrode werd op een heel mooi parcours de spits afgebeten.


    Bij de 12 jarigen won Auren Coosenaers (foto in bijlage) de eerste wacteam overwinning op de weg in 2008. Cisse Deckers werd , Stijn De Caluwe , Robin Pauwels 9° , Maxim Van Hiel 11° en Giani Vermeiren 20°


                     WAC Tielrode 01
    Winnaar Auren Goossenaerts met links Thomas Van de Velde (Hamme) en rechts Gianni Wytinck

    Bij de 13 jarigen brak reeds in de eerste ronde de wedstrijd volledig open en was het deelnemersveld in verschillende groepjes verspreid op de omloop.

    In de kopgroep verschillende wacers. Half koers probeerde Nathan Van Hooydonck weg te raken. Echter zonder resultaat.

    Hij spurtte zich wel verdiend naar de overwinning. Meteen 2 op 2 voor het wacteam. Verder werd Dante Van Hooydonck 9°,  Jens Vertenten 10°,Stef Vercauteren op een lekke band 11°,Django Waterschoot 18°,Pieter Persoon 20° , Emanuelle Leemans 27° en Jeffrey Cools 32°.


    WAC Tielrode 02
           Winnaar Nathan Van Hooydonck met Julien Van Den Brande (links) en De Vijlder Lindsay (rechts)

    Bij de 14 jarigen, het zelfde senario als bij de 13 jarigen, maar hier konden veel meer renners terugkeren in de hoofdmacht. Op 3 ronden van het einde probeerden 2 renners waaronder Alexander De Bou uit Sint-Gillis de wedstrijd naar zijn hand te zetten. Maar het werd een massaspurt  en onze wacers werden als volgt afgevlagd: Glenn Rotty 7°,Alexander De Bou 9°,Tom Van Dam 22°, Matthijs Drumont 23°,Yentell Huyghe 24° en Kenzo Schelfhout 37°

      

    Miniemen-initiatie op de piste te Wilrijk

     

    Zaterdag was het door het wegvallen van de S.V.S. trofee te Geel een miniemen-initiatie op de wielerpiste te Wilrijk.

    De opkomst was heel goed zodat om 14 uur de 6 geplande wedstrijdjes konden beginnen.

    Eerst 2 reeksen scratch, dan 2 reeksen puntenkoers en 2 reeksen positieve afvalling.

    In de einduitslag (omniumuitslag) werd in de reeks 9 -10 jaar Vince Milliau 2° , Stephen De Clercq 5°, Jules Deckers 9°

    Bij de 11 jarigen werd Gerben De Kever 5°, Jelle Milliau 6°, Toon Vercauteren 7° en Bono Dullaert 9°

     

    Bij de nieuwelingen werd Thomas Collet 24° te Mariekerke Bornem en 32° te Destelbergen,

    Matthias Van Walle werd 10° te Sleidinge en Yoë Engelen werd ook te Sleidinge 22°

    Joeri Persoon werd in de tijdrit en 20° in de rit in lijn in een rit van de Vlaamse Ardennentrofee.

     

    Bij de nieuwelingen dames werd Julia Verwulgen 10° te Roeselaere.

     

    Bij de junioren werd Jasper Van Den Branden 24° te Mariekerke Bornem en Lesley Heyndrickx 60° te Sleidinge

     

     

     

    Met dank aan “Paul Van Vlierberghe”

     

     



    29-04-2008 om 22:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN TE LAARNE !!!

    GUNTER STERCK WINT SOLO TE LAARNE 1ste WEDSTRIJD VAN HET SEIZOEN !!!

     

    Sterck Gunter (Laarne 2008) 02Sterck Gunter (Laarne 2008)
                 Gunter komt solo binnen te Laarne.                                                         Gunter Sterck en Nico Verhoeven.

    Zondag 27/04/2008 - Laarne - Elite z/c & Beloften


    Wedstrijdverslag

    Er schreven 52 renners in voor de wedstrijd Elite z/c en Beloften te Laarne.

    In de derde ronde ontstond er een kopgroepje van 6 renners waaronder Nico Verhoeven, Nicky Cocquyt en Koen Van de Velde (Stekene).
    Een 5 tal ronden later sloot een omvangrijke groep van 20 renners terug aan, in deze groep bevonden zich de meeste streekrenners van dienst.
    (Gunter Sterck , Koen Van de Velde , Sander Cordeel , Koen De Bosscher , Pieter Cordeel en Sven Wielandt)
    Na enkele schermutselingen raakte 1 renner voorop met name Sander Cordeel (Stekene), een ronde later kreeg hij het gezelschap van 7 anderen en nog een ronde later sloten nog eens 2 renners aan.
    De kopgroep was gevormd met 3 renners uit Stekene en daarmee was het Waasland goed vertegenwoordigt.
    De hitte en de afstand (133km) werkte op velen hun conditie en toen bij het ingaan van de laatste ronde Gunther Sterck zijn aanval plaatste was er niemand meer bij machte om een bedreigende tegenaanval te plaatsen.
    Ploegmaat “in vorm”, Nico Verhoeven counterde elke tegenaanval perfect en met een bonus van 40 seconden kwam Gunther solo over de eindmeet.
    Om de spurt voor de tweede plaats trachtte Koen Van de velde de tegenstand nog te verrassen in de slotkilometer maar tevergeefs, op 200 meter van de eindstreep walste een deel van de kopgroep over hem, een 8ste plaats werd het resultaat, net voor Sander Cordeel 9de.

    Koen De Bosscher werd 13de , Pieter Cordeel 15de en Sven Wielandt 16de.

     

     Sterck Gunter (Laarne 2008) 01Van de Velde Koen (Laarne 2008)
           Winnaar Gunter Sterck ontvangt de bloemen.                                     Voor het vertrek Koen Van de Velde en Gunter Sterck.




    Met dank aan onze reporter van dienst "Koen Van de Velde"

    29-04-2008 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE ZONDER CONTRACT EN BELOFTEN VAN PARIS - MANTES-EN-YVELINES !!!

    ZONDAG 27/04/2008 - PARIS - MANTES-EN-YVELINE – Elite z/c & Beloften 1.2 Continentaal

     

    Franckaert Gregory 06

    Gregory Franckaert
    (Kallo-Asfra RT) trok Zondag naar Frankrijk voor de wedstrijd Paris-Mantes-en-Yvelines en eindigde daar als 29ste in een massa spurt waar Gregory geen risico’s in nam.
    Het was een hele zware wedstrijd met een 10-tal zware hellingen in het parcours, vele goede ploegen waren van de partij zoals de jongeren ploeg van Caisse d'Epargne, Astana en vele andere continentale ploegen.
    Gregory Franckaert : “Ik ben ook eens in een ontsnapping mee geweest maar dit duurde niet al te lang er werd veel te hard gereden in het peloton zodat het uitdraaide op een regelrechte massaspurt”.

    Jasper Verberckmoes (Moerbeke) eindigde op plaats 79.

     

    UITSLAG :

     

    1. Florian Morizot

    2. Guillaume Blot

    3. Simon Mathieu

    29. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT)

    79. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Hoboken WAC)



    Met dank aan onze reporter van dienst "Gregory Franckaert"

    29-04-2008 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/04/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c !!!
    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c !!!
    Proficiat aan LAURENS COUCKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Das Jeroen 03    Sterck Gunter 01    Coucke Laurens 01
       JEROEN DAS            GUNTER STERCK      LAURENS COUCKE

    ZONDAG 27/04/2008 – LUIK – BASTENAKEN - LUIK – Men Elites – 261 Km – 06h44min

    Aantal deelnemers :

    1. Alejandro Valverde (Spa)
    2. Davide Rebellin (Ita)
    3. Fränk Schleck (Lux)
    4. Andy Schleck (Lux) op 30"
    5. Christian Pfannberger (Oos) op 40"
    6. Thomas Dekker (Ned)
    7. Cadel Evans (Aus)
    8. Joaquim Rodriguez (Spa) op 48"
    9. Paolo Bettini (Ita) op 1'03"
    10. Vincenzo Nibali (Ita)
    19. Bert De Waele

    27/04/2008 – GROTE PRIJS STAD ROESELARE –
    Dames Elites 1.2 UCI –  128,7 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

    1. Loes Markerink (Ned)
    2. Annemiek Van Vleuten (Ned)
    3. Kimberley Anderson (USA)
    4. Laure Werner uit Hingene (AA-Drinks)
    5. Karen Steurs uit Schoten (Topsport Vlaanderen)
    17. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    28. Veronique Staes uit St.Job in 't Goor (RABC)

    Werner Laure 02    Steurs Karen 03
      LAURE WERNER         KAREN STEURS

    27/04/2008 – 89° GROTE PRIJS AFFLIGEM (VB) – Elites z/c & Beloften 1.12 – 156 Km – hmin

    Aantal deelnemers :
    1. Kurt Van Goidsenhoven
    2. Yannick Eijssen
    3. Danny Verelst
    19. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix)

    27/04/2008 –  LAARNE (O) – Elite z/c & Beloften – 133 Km – 03h06min
    Aantal deelnemers : 52
    1. GUNTER STERCK uit Stekene (Artevelde WSV)
    2. Kris Boeckmans op 40"
    3. Nicky Cocquyt
    8. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    9. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    13. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team) op 1'20"
    15. Cordeel Pieter uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    16. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    22. Kevin Van Der Plas uit Puurs (Van Eyck Sport)
    26. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV)
    35. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    36. Eddy Van Acker uit Zele (Steeds Vooraan Kontich)
    37. Roeland Suys uit Bornem (De Rupelspurters Boom)
    38. Nicoläi Gosselin uit Waasmunster (K.Brugse Velosport)

     Van De Velde Koen 16      Cordeel Sander 03
    KOEN VAN DE VELDE    SANDER CORDEEL


    27/04/2008 –  ARDOOIE (W) – Elite z/c & Beloften – 112 Km – 02h35min

    Aantal deelnemers : 67

    1. Kevin Maene
    2. Marius Sabaliauskas
    3. Nielsen Raedt op 1'54"
     

    27/04/2008 – BACHTE MARIA LEERNE (O) – Elite z/c & Beloften – 116 Km – 02h41min

    Aantal deelnemers : 39

    1. Bjorn De Decker
    2. Joeri Clauwaert op 15"
    3. Bart Van Speybroek op 18"
    12. Steven Goossens uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 6'20"
     

    27/04/2008 – KORTESSEM (LB) – Elite z/c & Beloften – 125 Km - 02h54min

    Aantal deelnemers : 81
    1. Michael Scheizer
    2. Geoffrey Vandebrouck
    3. Hans Laureyn


    27/04/2008 – MOLENSTEDE (VB) – Elite z/c & Beloften  – 113 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

    1. Sander Armee
    2. Matti Helminen
    3. Birger Leys
     

    27/04/2008 – OORDEGEM (O) – Elite z/c & Beloften – 110 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 99

    1. Kristof De Zutter
    2. Koen Beeckman
    3. Kenny Van Braeckel
    4. Frederik Penne (SDC-Rogelli CT)
    7. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon-Lotto Jong Vlaanderen) op 18"
    9. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team)
    21. Wim Maes uit Sinaai (CT Oost-West) op 1'11"
    27. Kristof Wilfaert uit Lokeren op 3'02"
    32. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    33. Stein Vermeulen uit Nieuwkerken (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    34. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)
    36. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    38. Wouter D'Hollander uit Zele (Isorex CT)
    41. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)
    45. Stefan Suy uit Waasmunster (Xcluziv CT)

       Van Guyse Jarno 05           Heirewegh Bart 02
    JARNO VAN GUYSE        BART HEIREWEGH

    27/04/2008 – EKEREN (A) – Am./Mast./Elite z/c & Beloften -  92 Km - 02h15min

    Aantal deelnemers : 76

    1. JEROEN DAS uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    2. Stijn Van Looveren
    3. Dries Echelpoels
    31. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    39. Peter Maes uit Bornem (Rupelspurters Boom)
     

    27/04/2008 – KORBEEK - LO (VB) – Juniores - 128 Km - 03h12min

    VLAAMS-BRABANTSE PIJL

    Aantal deelnemers : 193
    1. Guillaume Van Keirsbulck
    2. Gerben Peersman op 1'08"
    3. Alexander De Roose op 1'10"
    7. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'17"
    11. Gerry Druyts uit Wilrijk (DCM-GB Vorselaar)
    26. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (K.Balen BC) op 3'00"
    116. Sam Van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT) op 8'30"
    125. Jeroen Goudket van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes)

    De Pauw Moreno 06
    MORENO DE PAUW

     

    27/04/2008 – HERENTHOUT (A) – Juniores – 83,9 Km - 02h01min

    Aantal deelnemers : 122
    1. Jesper Asselman
    2. Barry Markus
    3. Tom David

     

    27/04/2008 – JONKERSHOVE - HOUTHULST (W) – Juniores – 83 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 44
    1. Kevin Callens
    2. Mathias Vanfleteren op 25"
    3. Pieter Vuylsteker op 30"

     

    27/04/2008 – MARIEKERKE BORNEM (A) – Juniores – 91 Km - 02h15min

    Aantal deelnemers : 55

    1. Wouter Wippert
    2. Robin Stenuit
    3. Gert-Jan Van Immerseel
    4. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)
    8. Pieter Oelbrandt uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    10. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes) op 55"
    11. Kenny Goossens uit Sinaai (Hudiko Waasland)
    13. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    17. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Jasper Van Den Branden uit St.Gillis-Waas (Hoboken WAC)
    29. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    31. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    33. Joey De Wilde uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    35. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    39. Steven Smet uit St.Pauwels (Hudiko Waasland)
    40. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)

     Vandyck Niels 01       Oelbrandt Pieter 03       De Ridder Glenn 03
    NIELS VANDYCK     PIETER OELBRANDT   GLENN DE RIDDER

    27/04/2008 – PETEGEM WORTEGEM (O) – Juniores – 78 Km - 02h13min

    Aantal deelnemers : 25

    1. LAURENS COUCKE uit St.Gillis-Waas (KSV Deerlijk)
    2.Steven Haerinck
    3. Angelo De Clercq
    9. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS) op 5"

    Baeyens Gert 01
      GERT BAEYENS
     

    27/04/2008 – WINGENE - WILDENBURG (W) – Juniores – 95,2 Km - 02h25min

    Aantal deelnemers : 42

    1. Dieter Callens
    2. Peter Dibben op 18"
    3. Aron Dejaegher op 24"
     

    27/04/2008 – ZULZEKE - KLUISBERGEN (O) – Juniores - 86 Km - 02h26min

    Aantal deelnemers : 38
    1. Tim De Troyer
    2. Sean De Bie
    3. Eliot Lietaer
    10. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren) op 2'22"
    16. Karl Vos uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren) op 4'55"
    17. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (KSC Denderstreek Labiekes)

    De Boey Jonas 04
     JONAS DE BOEY


    27/04/2008 – GROTE PRIJS STAD ROESELARE (W) – Dames Jeugd – 60 Km - 01h53min

    Aantal deelnemers : 33 Nieuwelingen
    1. Lisa Bogaert
    2. Eline De Roover
    3. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)
    10. Julia Verwulgen uit Moerbeke (Hoboken WAC)
    23. Laurenza De Backer uit Burcht (Hoop Op Zegen Beveren)

    Croket Gilke 04     Verwulgen Julia 03
     GILKE CROKET     JULIA VERWULGEN

    Aantal deelnemers : 31 Juniores
    1. Aurore Verhoeven
    2. Jolien Vandenborre
    3. Marion Rousse
    9. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Sprinters Malderen)

       Van Gucht Hanneke 02
    HANNEKE VAN GUCHT


    27/04/2008 – NIEUWMOER - KALMTHOUT (A) – Nieuwelingen – 81,9 Km - 01h55min

    TOPCOMPETITIE

    Aantal deelnemers : 110
    1. Dylan Van Baarle
    2. Jasper Stuyven
    3. Frederik Frison
    12. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar) op 34"

     

    27/04/2008 – HERENTHOUT (A) – Nieuwelingen – 51,6 Km - 01h16min

    Aantal deelnemers : 45

    1. Didier Caspers
    2. Jeroen Bernaerts op 10"
    3. Roy Puttenaers
     

    27/04/2008 – HOELEDEN (VB) – Nieuwelingen – 66 Km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 48

    1. Cedric Houbrechts
    2. Dieter Zimmermann
    3. Laurens Sweeck
     

    27/04/2008 – KRUISHOUTEM (LB) – Nieuwelingen – Tijdrit 5 Km - hmin

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN

    Aantal deelnemers :
    1. Seppe Naessens
    2. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    3. Tim De Baene
    40. Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    44. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    47. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    61. Stef De Bock uit (Hudiko Waasland)

    Persoon Joeri 04
    JOERI PERSOON

     

    27/04/2008 – KRUISHOUTEM (LB) – Nieuwelingen - 56 Km - 01h32min

    BEKER VLAAMSE ARDENNEN

    Aantal deelnemers : 62
    1. Tim De Baene
    2. Sam Vanspeybroeck
    3. Jonathan Vlaeminck
    9. Joshua De Smit uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    19. Joeri Persoon uit Stekene (Hoboken WAC)
    28. Thiemen Van Regenmortel uit Lokeren (Hudiko Waasland)
    42. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)
    62. Stef De Bock uit (Hudiko Waasland)

    27/04/2008 – MARIEKERKE BORNEM (A) – Nieuwelingen – 58,5 Km – 01h34min

    Aantal deelnemers : 46

    1. Gianni Van Calster
    2. Christopher Francois
    3. Tom Van De Peer
    10. Jens Geerinck uit Grembergen (Rudyco CT)
    12. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    14. Mathias D'Hollander uit Zele (Hudiko Waasland)
    24. Thomas Collet van L.O. (Hoboken WAC)
    31. Giovanni De Fré uit Eksaarde (Hudiko Waasland)
    34. Tino De Cock uit (Hoop Op Zegen Beveren)
    35. Dieter Beauprez uit De Klinge (Hudiko Waasland)

    Geerinck Jens 05
     JENS GEERINCK
     

    27/04/2008 – ROESELARE (W) – Nieuwelingen – 60 Km - 01h35min

    Aantal deelnemers : 64

    1. Samuel Harrison (GBr)
    2. Daniel Mclay op 30"
    3. Balyckyi Lewis op 1'50"
     

    27/04/2008 – VLISSEGEM – DE HAAN (W) – Nieuwelingen – 62 Km - 01h35min

    Aantal deelnemers : 42

    1. Indiana Slabbinck
    2. Jonas Vanoverschelde
    3. Jens De Winne
     

    27/04/2008 – GEEL TEN AARD (A) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :


    27/04/2008 – KAMPENHOUT (VB) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

     

    27/04/2008 – TIELRODE (O) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

     

    27/04/2008 – ZEEBRUGGE (W) – Aspiranten

    Aantal deelnemers :

    29-04-2008 om 20:21 geschreven door kenny


    28-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 27/04/2008

    waod_3

    ZONDAG 27 APRIL - HEUSDEN


    Proficiat aan KAREL ANDRIES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!


    Andries Karel 02   
     

    Categorie AB : (59 dln)

    1.Geert Ceulemans (Lier, winnaar cat. A)

    2.Pieter De Meyer (A2)

    3.Tim Vercauteren (Belsele A3)

    4.Bart Verhasselt (A4)

    5.Sven Van Hoyweghen (Puivelde A5)

    6.Wouter De Lange (A6)

    7.Françus Van Gorp (Aarsele, winnaar cat. B)

    8.Fabien Hanssens (B2) 9.Renaat Demeter (A7) 10.Steven Martens (A8) 11.Franky Van Oyen (Machelen B3) 12.Davy Rauch (A9) 13.Kristof Van de Putte (A10) 14.Thierry Everaert (B4) 15.Hakim Verbeure (A11) 16.Mario Van Den Broecke (B5) 17.Christoph Schelfhout (A12) 18.Johan Van De Noortgate (A13) 19.Gunther Hanssen (B6) 20.Tom Rouan (A14) 21.Sven Vanacker (A15) 22.Rudi Rabout (B7) 23.Kurt Victor (B8) 24.Luc Poortmans (B9) 25.Davy Caen (A16) 26.Bart Van Kerschaver (A17) 27.Joachim Meiresonne (A18) 28.Olivier Vaerewyck (B10) 29.Bart De Wolf (B11) 30.Steve Randles (A19)

    Categorie CD :

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Andy Van Loon (C2)

    4.Walter De Veerman (Lochristi C3)

    5.Ivan Wulffaert (C4)

    6.Franky De Tremerie (C5) 7.Danny Van Oyen (D2) 8.Frank Vagenende (C6) 9.Tom Dossche (C7) 10.Wim Heyndrickx (Vrasene C8) 11.Luc Puimege (C9) 12.Marc Raes (C10) 13.Walter Deschroodere (D3) 14.Peter Kerckaert (D4) 15.Pascal Van De Velde (C11) 16.Patrick De Smet (D5) 17.Pascal Verlez (D6) 18.Patrick Watteny (D7) 19.Stefan Goossens (C12) 20.Luc Van Den Steen (D8) 21.Henny De Bouver (C13) 22.Dirk Onghena (Kieldrecht D9) 23.Marc Borghgraef (Burcht C14) 24.Bob Wouters (D10) 25.Patrick Goossens (D11) 26.Wilfried Lenssens (D12) 27.Joris De Groote (C15) 28.Henri De Decker (D13) 29.Keny Wille (D14) 30.Frank Van Haecke (D15)

    Categorie E/E+ :

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Marc Vervondel (Letterhoutem, winnaar cat. E+)

    3.Roland Boulard (+2)

    4.Patrick Van Hulle (E2)

    5.Frank Casteels (E3)

    6.Dirk De Meyer (E4) 7.Peter De Ghein (E5) 8.Jan Ribbens (+3) 9.Eric Van Pottelberg (St.Niklaas E6) 10.Frank De Broeder (E7) 11.Johan Ver Eecke (E8) 12.Antoine Van Geluwe (E9) 13.Eddy Cobbaut (E10) 14.Rob Ocraft (E11) 15.Eric Van Der Speten (E12) 16.Marc Landerie (E13) 17.Marc Steenberghe (E14) 18.Ronny Byl (E15) 19.Rudi Baeyens (E16) 20.Helmuth Tas (+4) 21.Patrick Dick (E17) 22.Ronny Colman (E18) 23.Kris Librecht (E19) 24.Michel De Meersman (E20) 25.Erwin Dhondt (E21) 26.Tony Baudonck (+5) 27.Kris Schockaert (E22) 28.Mario Geirnaert (E23) 29.Wim Heggerick (E24) 30.Frederick Blervaeg (E25)

    Categorie F1 :

    1.KAREL ANDRIES (Schoten)

    2.Jozef De Naeghel

    3.Danny Degroote

    4.Karel Heirbaut (Belsele)

    5.Paul Hunninck

    6.Dirk Caeckebeke 7.Eric De Wilde 8.Marc Dhanijns 9.François Coppers 10.Rudy Lammens 11.Robin Van Kerschaver 12.Luc Snels 13.Jackie Boel 14.Geert De Sadeleire 15.André Boelpaepe 16.Guy Dhaese 17.Eric Van Daele (St.Gillis-Waas) 18.Gino Goetmaeckers 19.Kris Van Honsté

    Categorie F2 :

    1.Daniel Hauttekeete (Merelbeke)

    2.José Dezegher

    3.Roger Hoof (St.Niklaas)

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Theo Coudyzer

    6.Ludo Opdebeek 7.Etienne Declercq 8.Marc Schockaert 9.Henk Bolle 10.Adri Van Loon 11.Eric Roels 12.Rudiger Savat 13.Hervé Verstuyft 14.Louis Bogaerts 15.Luc Meheus 16.Roger Den Tijn 17.Laurent De Vos 18.Patrick Elegheer 19.Marinus Lockefeir 20.Johan Vandecaveye 21.Roland Van Imschoot 22.Jean-Pierre Meulenyzer 23.Kurt Wille 24.Paul Luyten

    Hoof Roger 08
      ROGER HOOF

    Categorie G :

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Jozef Vangeel

    3.Roger Verschraegen

    4.André Bogaert

    5.Mathieu Mercken

    6.Willy Roels 7.Gerrit Hairwassers 8.Mark Heyndrickx 9.Julien Vyvey 10.Freddy Vervenne 11.Roger De Breuker 12.Freddy Van Impe 13.Denis Keynen 14.Louis Heremans 15.Freddy Stevens 16.Lucien Van Impe 17.Leo Van Der Schoot 18.Camiel Everaert 19.Gérard Raes 20.Anton Van Poecke 21.Leo De Jong 22.Robert Robijns 23.Kamiel Everaert 24.Ortaire Stevens 25.Firmin De Zutter 26.François Brouwers 27.Pierre Verberckmoes (Belsele) 28.Arnold De Muynck 29.Freddy De Blick (Beveren) 30.Guus Schuller

    Categorie G+ :

    1.Louis Simons (Kessel-Lo / Leuven)

    2.Gerard Mariën

    3.Armand Mols

    4.Karel Alen

    5.Jan Van Boxtel

    6.Daniël Nuytinck 7.René Colman (St.Niklaas) 8.Leon Lagaisse 9.Edward Battersby 10.Jef Verheyen 11.Jozef Lambrechts 12.Noel De Muynck 13.Paul D'herde 14.Leopold Van Havermaet 15.Georges Michiels 16.Michel Vander Beke 17.Roland De Clercq 18.Frans Van Looveren 19.Willy Voorbraeck 20.Urbain D'Hondt 21.Jeroom Wille 22.Emiel Van Rooy 23.Jacques Blomme 24.Raf Luyckx

    28-04-2008 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD O.V.W.F. VAN ZONDAG 27/04/2008

    ZONDAG 20 APRIL – HOUTHULST – O.V.W.F. 2008

     

    Catg.A (92 dln.)

    1. Pedro Michels

    2. Nico Debaes uit Desselgem

    3. Peter Derynck


    Debaes Nico 05
       NICO DEBAES
     

    Catg.B (39 dln.)

    1. Johan Declercq

    2. Roland Coupille

    3. Wim Denduyver

     

    Catg.C (25 dln.)

    1. Daniel Degrijse

    2. Kurt Horre
    3. Jules Aelvoet

    28-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!