.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET AVIA -TEAM VAN ZONDAG 06/04/2008

    Avia Cycling Team

    ZATERDAG 05/04/2008 - Interclub ACHENE - Nieuwelingen

     

    Bij de start weeral witte vlokken die over de renners heen dwarrelden.

    Over een heuvelachtig parcours brak het in de tweede ronde van 20 Km pas goed los.

    In en ontsnapping met de latere winnaar Van Holderbeke was Jonas De Permentier goed mee geschoven.

    Op de Zwaarste klim moest hij zijn mede vluchters laten gaan.

    Dit was het sein voor Axel De Corte om in de tegenaanval te trekken met 2 andere renners, zij reden op de 3 vluchters een gat toe van 30 sec.

    Met z'n zessen was de goede vlucht vertrokken en ze liepen uit tot een minuut. Van Holderbeke liep op zijn kousenvoeten weg van de andere en won overtuigend.

    Het groepje spatte nog uiteen en Axel De Corte kwam moegestreden als 4de over de meet.

    Dylan Teuns werd nog afgescheiden 7de. Gilles Loncin en Laurens Colle die prachtig afstoppingswerk verrichte werden 27ste en 28ste.

    Jonas werd 47ste na goed ploegwerk.

    In het ploegklassement werden de renners van Avia tweede na Balen.


     

    ZATERDAG 05/04/2008 - KLIMKOERS LA GLEIZE

     

    Vandaag stond de derde rit van de topcompetitie voor nieuwelingen op het programma te STOUMONT- LA-GLEIZE

    De kleuren van het Avia Team werden met verve verdedigd door leider Jorne Corolus, Dylan Theuns, Axel de corte en Gilles Loncin.

    Het was het parcours van “Luik-Bastenaken- Luik” met een weertje van de 'Ronde van Vaanderen'.

    Regen, hagelbollen en bakken regen waren spelbreker maar de beklimmingen 3 x de ROSIER EN DE VECQUEE waren zeker niet van de poes.

    Vanaf de eerste beklimming zonderde zich een groepje af van 6 renners met daarbij Dylan en Axel. 

    Na de eerste beklimming van de Vecquée gingen Dylan en Axel er alleen vandoor, de verstandhouding tussen de twee renners was uitstekend en ze liepen steeds verder uit op de achtervolgers.

    Op 8 km van het einde kende Axel een zwak moment en ging Dylan Theuns, zonder dat hij het wist, er alleen vandoor om afgescheiden te zegevieren.

    Axel werd tweede op 1.37 min en de derde Maarten Craehgs finishte al op 4minuten. Jorne, die deze week ziek was, werd op bijna 6 minuten 11de waardoor hij de leiders trui behoud.

    Om het helemaal compleet te houden werd Gilles knap 18de.

    Weer was dit een AVIA-feestje en blijven ze de topcompetitie overheersen.



    AVIA DYLAN THEUNSlagleize5.4.8



    Bron : Flor Van de Velde

    06-04-2008 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/04/2008
    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX


    Logo Triptyque 2008


    EINDZEGE VOOR THOMAS DE GENDT IN TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX ,

    TOP 10 PLAATS VOOR SANDER CORDEEL !!!


    De Gendt Thomas 17         Cordeel Sander 03
    Thomas De Gendt            Sander Cordeel

    ZONDAG 06/04/2008 – BELOEIL - MOUSCRON – Elite z/c & Beloften Cat.2.2 -  164,5 Km - 04h05min 

    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX - RIT 4
    Aantal deelnemers : 131
    1. Yuriy Agarkov
    2. Olivier Pardini op 12"
    3. Sys Klaas
    26. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO) op 32"
    27. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon-Lotto)
    28. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)


    EINDSTAND TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX

    1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (DAVO)
    2. Jan Bakelandts op 1"
    3. Sven Van Den Houte op 10"
    10. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 38"
    44. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon-Lotto) op 1'31"




    06-04-2008 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    ZONDAG 06/04/2008 – BETRIX – BENELUX CUP

     

    Van De Vijver Jeroen - Betrix 04    Van De Vijver Jeroen - Betrix 01
     

    Jeroen Van De Vijver (Eksaarde-Hudiko Waasland) : “Het was voor de derde maal dat ik deelnam aan deze wedstrijd, alleen telde hij dit jaar mee voor de Benelux Cup.

    Het parcours was zeer technisch met pittige klimmen en daar hou ik wel van, spijtig genoeg was het dit jaar weer ploeteren in modder.

    Mijn techniek zat goed , ik kon wortels op rijden waar anderen moesten afstappen, en het dalen ging ook goed.

    Ik kwam de eerste ronde door als 25ste, materiaalpech met het zadel zorgde ervoor dat ik vele plaatsen verloor.

    De laatste ronde gaf ik er nog een serieuze lap op,maar toen ik een dame elite wou inhalen wou deze niet opzij gaan waardoor ik in de afdaling keihard tegen een boom knalde.

    Stuur stond een beetje scheef en de drinkbushouder was van de fiets gebroken, na even bekomen te zijn terug op de fiets en keihard omhoog gereden.

    Eens boven draaide mijn derailleur nog eens in mijn wiel, rap uit het wiel gehaald, pad een beetje gerecht en weer op de fiets.

    Ik ben er zeker van dat ik anders deze ronde binnen de 16 minuten had gereden.

    Uiteindelijk werd ik 18de, wat tot nu toe mijn beste resultaat is in een Benelux Cup.

    Ik werd 7de Belg en was 1ste eerstejaars, zonder deze pech denk ik dat ik zeker 12de had kunnen worden”.

     

    Fabrice Mels (Sinaai) werd 3de bij de Nieuwelingen.

     

    Volgende week de 2e manche van de Benelux cup in Oldenzaal !!!

     

    Van De Vijver Jeroen - Betrix 05
    Opwarming voor de wedstrijd met vooraan Fabrice Mels en Jeroen Van De Vijver



    P.S. De vader van Fabrice, Benny Mels heeft ook zijn debuut gemaakt in de Beneluxcup bij de masters 2 maar moest de wedstrijd staken na een zware val waar hij enkele gekneusde ribben aan over hield.


     

    Met dank aan Jeroen Van De Vijver

    06-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    ZONDAG 06/04/2008 – BETRIX – BENELUX CUP 2008

     

    Van Hecke Filip - bertrix1

    Zondag werd er in het verre Betrix gestreden om de eerste manche van de Benelux Cup 2008.
    Filip Van Hecke (Stekene) : “Ik had lang over mijn deelname getwijfeld. De nacht van donderdag op vrijdag zat ik immers regelmatig op toilet met een aanslepend darmvirus.

    Gezien ik volgende week in Oldenzaal niet start besloot ik maar om te starten, om mijn klassement al niet van de eerste manche te grabbel te gooien. Zaterdag voelde ik me immers beter.
    Samen met ploegmaat Jurgen en Marc Van Acker naar ginder afgezakt. Onderweg toch wel twee keer moeten stoppen om de bosjes in te duiken... miljaar, een goed begin!
    Het parcours lag er zwaar bij, de regen en de sneeuw hadden voor wat modder gezorgd en er zat weer lopen in!
    Net na de start reed ik rond de tiende à vijftiende positie. Ik voelde direct dat er niet te veel kracht inzat en wist meteen dat er geen herhaling van mijn zege in 2007 zou inzitten...

    Ik besloot eigen tempo te rijden en alzo te halen wat er inzat. Ik reed in de buurt van ploegmaat Jurgen tot ik hem in de derde ronde aan de kant zag staan met een lekke band. Dat was weer brute pech.
    Halfweg koers ga ik iets te onstuimig naar beneden en ga overkop. Ik kan echter snel weer vertrekken maar plezant is anders....
    Ik reed verder rond de vijftiende plaats maar het laatste halfuur begon zijn tol te eisen.. de laatste ronde stond ik "geparkeerd" en werd nog door een man of vijf voorbij gereden..

    Totaal leeg kwam ik na 2 uur ploeteren als 20° over de meet. Een resultaat waar ik in normale omstandigheden niet tevreden mee zou zijn, maar nu wel!!
    Hopelijk kan ik de komende periode eens een einde maken aan het darmvirus hetwelk me al weken plaagt...”



    Met dank aan Filip Van Hecke

    06-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    ZONDAG 6 APRIL – BETRIX – MTB BENELUX CUP


    De Bock Robby 01
     

    Robby De Bock uit Melsele nam Zondag deel aan de zware wedstrijd te Betrix waar hij de 36ste plaats algemeen behaalde en 16de werd bij de beloften.

     

    Robby De Bock : “Eens aangekomen het parcours eens geïnspecteerd en verkend, ondanks het vriesweer en het lokale smeltwater en blubber leken de paden best bereidbaar.

    De start dan, temidden een hevige sneeuwbui schoten we de drassige weide op, ik schoof meteen een heel pak op en na een halve ronde reed ik samen met Vermeulen in strijd voor de 25e plaats, een ronde later werd dit al positie 23. De blubber begon z'n tol te eisen en velen gaven er de brui aan.

    In ronde drie weigert mijn derailleur op het buitenblad alle dienst en ik moet van de fiets om hem weer te laten marcheren, een vijftal passeert me en ik zet de achtervolging in, even later pik ik weer aan bij hen maar in de vijfde ronde dikke miserie! In een ruwe afdaling knal ik op een boomstronk en mijn pedaal breekt in twee. Door de zware omstandigheden liggen alle deelnemers echter al ver verspreid waardoor ik alsnog als 36e eindig, goed voor een 16e beloftestek, matige resultaten maar een top25 scratch had zeker de moeite geweest!

    De vooruitgang met vorig seizoen is duidelijk merken, binnenkort knallen in Houffalize dus!”


    Met dank aan Robby De Bock

    06-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/04/2008

    Wielerbond Vlaanderen 09


    06/04/2008 – RONDE VAN VLAANDEREN – Men Elite  – 264 Km – hmin

    BRUGGE-MEERBEKE (O) – Pro Tour

    Aantal deelnemers : 200

    1. Stijn Devolder
    2. Nick Nuyens
    3. Juan Antonio Flecha (Spa)
    4. Alessandro Ballan (Ita)
    5. George Hincapie (USA)
    6. Filippo Pozzato (Ita)
    7. Kurt-Asle Arvesen (Nor)
    8. Greg Van Avermaet uit Hamme (Silence-Lotto)
    9. Simon Spilak (Slo)
    10. Arnaud Labbe (Fra)
     

    06/04/2008 – RONDE VAN VLAANDEREN – Dames Elite  – 114 Km - hmin

    OUDENAARDE-MEERBEKE (O) – World Cup UCI

    Aantal deelnemers :

    1. Judith Arndt (Dui)
    2. Kristin Armstrong (USA)
    3. Kirsten Wild (Ned)
    49. Kelly Druyts uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
     

    06/04/2008 – HARINGE-POPERINGE (W) – Beloften - 111 Km - 02h50min

    Aantal deelnemers : 45

    1. Jani Desmet
    2. Tom Vermeiren op 5"
    3. Dimitri Vereecke op 12"
     

    06/04/2008 – HALLE ZOERSEL (A) – Juniores – 78 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    06/04/2008 – HINGENE (A) – Juniores – 80,4 Km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 102

    1. Christophe Philips
    2. Jonathan Breyne
    3. Willem Van Den Eynde
    11. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
    14. Kenneth Marien uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    17. Kenny Goossens uit Sinaai (Hudiko Waasland)
    22. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    31. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
    40. Pieter Oelbrandt uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    47. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    55. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)
      

    06/04/2008 – ROTEM (LB) – Juniores - 72 Km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 86

    1. Joren Segers
    2. Rob Fleerakkers
    3. Christophe Sleurs
     

    06/04/2008 – ZOUTLEEUW (VB) – Juniores – 74 Km - 01h41min

    Aantal deelnemers : 107
    1. Kenneth Vanbilsen
    2. Francesco Van Coppernolle op 10"
    3. Stijn Rammant op 25"
    7. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland)

    06/04/2008 – HALLE ZOERSEL (VB) – Nieuwelingen – 49,7 Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    06/04/2008 – ZOUTLEEUW (VB) – Nieuwelingen – 50 Km - 01h20min

    Aantal deelnemers : 79
    1. Andre Kruger
    2. Boris Beelen
    3. Wuthipong Prathum

    06-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    05-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2008

    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX



     Logo Triptyque 2008
    fcwb

    ZATERDAG 05/04/2008 – LESSINES-LESSINES – Elite z/c & Beloften Cat.2.2 

    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX - RIT 2 - TIJDRIT
    Aantal deelnemers : 145
    1. Julien Vermote           10'53" = 8,4 Km
    2. Jan Bakelandts op 2"
    3. Jan Ghyselinck op 3"
    8. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO) op 11"
    9. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 12"
    58. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon-Lotto) op 42"
    63. Bjorn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 44"
    87. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT) op 55"
    94. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (DAVO) op 01'04"
    108. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT) op 01'12"

    ZATERDAG 05/04/2008 – TOURNAI-CHIEVRES – Elite z/c & Beloften Cat.2.2 - 125,9 Km - 02h54min 

    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX - RIT 3
    Aantal deelnemers : 145
    1. Frederique Robert
    2. Jonas Vangenechten
    3. Thomas Kristiansen
    25. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon-Lotto)
    44. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    60. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO)
    74. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    91. Bjorn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 02'12"
    123. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT) op 11'04"
    124. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (DAVO)





    05-04-2008 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS

    Thibault Koppen opnieuw slachtoffer van verkeersongeval !!!

     

    Cedric Koppen 09     Koppen Thibault 09
    Cedric Koppen       Thibault Koppen

    Het nieuwe wielerseizoen is amper uit zijn startblokken en opnieuw zijn de gebroeders Koppen het slachtoffer geworden van een verkeersongeval. Dit maal is het Thibault Koppen die het zwaarst getroffen werd.

    Vader Alain: "Vrijdagmiddag zijn Thiabult en Cedric op weg naar huis aangereden na een korte training , dit met het oog op wielerwedstrijden in het komende weekend. Op de weg van Nieuwkerken-Waas naar Beveren in de Boerenstraat, worden zij , net voor het kruispunt met de Doornstraat, ingehaald door een wagen. De wagenbestuurder heeft evenwel niet gemerkt dat er een tegenligger opduikt uit de Doornstraat (straat welke van rechts komt). Om een aanrijding met de tegenligger te vermijden wijkt de wagen uit naar rechts tot naast de baan. Was hij toch wel niet vergeten dat hij op dat moment bezig was twee fietsers (welke mooi achter elkaar reden) in te halen.

    Thibault die naast de wagen reed probeerde zich nog recht te houden tegen de wagen , maar een tweede maneuver van de wagen bracht Thibault volledig uit balans en hij werd zwaar geraakt en op de grond gekatapulteerd. Naast schade aan de fiets en de kledij , schaafwonden over de rug , schouders , elleboog en benen had hij ook een zware klap gekregen op zijn pols. Op de spoedafdeling in SInt-Niklaas werd geen breuk doch wel een zeer zware verstuiking vastgesteld.

    Dit betekent een abrupt einde aan het basketbalseizoen, waarbij Thibault zowel actief was in de A-ploeg van Basics Melsele (1° landelijke , vergelijkbaar met derde nationale in het voetbal) en in de junioresploeg van Basics-Melsele (Landelijke competitie - C-reeks). Het betekent tevens een forse streep door de rekening van zijn beperkt voorseizoen. Na een achtste plaats in Nieuwkerken-Waas en een 41ste plaats te Pittem voelde Thibault stilaan de conditie groeien en wou hij dit weekend een eerste keer fors doortrekken te Poperinge (zondag - Beloftenwedstrijd). Om daarna te pieken richting provinciaal kampioenschap. 

    Met 10 dagen volledige inactiviteit lijken deze plannen voorlopig opgeborgen.

    Cedric die er met de schrik vanaf kwam overweegt om eventueel dit weekend evenmin te koersen en pas volgende week de draad op te nemen". 

    P.S. we wensen langs deze weg Thibault het allerbeste en een snel herstel toe !!!

    05-04-2008 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 05/04/2008
    ZATERDAG 05 APRIL - BUGGENHOUT

    Catg.A

     

    Catg.B

    1.Mario Van Gucht

     

    1.Van Esbroeck Johan

    2.Vingerhoets Rudi

     

    2.De Schepper Nico

    3.Vandoren Christophe

     

    3.Michiels Peter

    4.Smits Christophe

     

    4.Van Driessche Alain

    5.Maes Peter

     

    5.Van Wijmeersch Kristof

    8.Peirsman Davy (Temse)

     

     


    Catg.C

     


    Catg.D

    1.De Maerteleire Kenny

     

    1.Van Den Brande Jan

    2.Van Den Berghe Igor

     

    2.D'Haeseleer Mario

    3.Dupont Benny

     

    3.Aertsgeerts André

    4.De Croock Glenn

     

    4.Sergooris Patrick

    5.Vereecken Albert

     

    5.De Schepper Alain

     

     

    7.Claus Etienne (Hamme)

     

    Catg.E

     

    CATG.F

    1.Vervondel Marc

     

    1.Blommaert Dirk

    2.Turcksin Stephan

     

    2.Volckaerts Alfons

    3.Ballius Bruno

     

    3.Gorrebeeck Benoït

    4.Vranken Freddy

     

    4.Van Isterdael Neron

    5. Depouille Eric

     

    5.Ceurens André

     

     

     

    Catg.G

     

     

    1. Verpaelt Adolf

     

     

    2. Devleeschauwer Gerard

     

     

    3. Van Impe Freddy

     

     

    4. Van De Vijver Francois

     

     

    5. Mattheus Louis

     

     

    05-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJD O.V.W.F. VAN ZATERDAG 05/04/2008

    ZATERDAG 05/04/2008 - WAREGEM – OVWF

     

    Catg.A (70 dln.)

     

    Catg.B (29 dln.)

    1. Kevin Glorie

     

    1. Erik Monteyne

    2. Marc Wauters

     

    2. Luc Verschuere

    3. Sammy Vercruysse

    3. Roland Coupille

    4. Geoffrey Luyssen

     

    4. Patrick Decaestecker

    5. Kurt Himpe

     

    5. Wim Denduiver

    7. Nico Debaes (Desselgem)

     

     

     

     

    Catg.C (27 dln.)

     

     

    1. Jules Alvoet

     

     

    2. Willy Moeyaert

     

     

    3. Patsy Larno

     

     

    4. Geert Deseure

     

     

    5. Freddy Derre

     

     

    05-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/04/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Proficiat aan WARD BOGAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!


    Persoon Joeri 04
      Joeri Persoon

    ZATERDAG 05/04/2008 – ANZEGEM (W) – Elite z/c & Beloften – 113 Km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 172

    1. Patrick Cocquyt
    2. Sep Vanmarcke
    3. Tom Vermeiren op 17"
    30. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT) op 01'10"

    Franckaert Gregory 01 Franckaert Gregory 02
    Gregory Franckaert was in zeer goede doen te Anzegem en zat in de finale met 50 renners.
    Spijtig voor Gregory reed hij lek op 3 ronden van het einde !!!
     

    05/04/2008 – OTTERGEM (O) – Elite z/c & Beloften – 114 Km - 02h33min

    Aantal deelnemers : 207

    1. WARD BOGAERT uit Stabroek (Profel Prorace CT)
    2. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team) op 5"
    3. Kevin Lava op 15"
    6. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 35"
    7. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid-Prorace-Audiomix)
    10. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 1'05"
    23. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    24. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)

    05/04/2008 – LA GLEIZE – Juniores – 115 Km - 02h43min

    Aantal deelnemers : 105
    1. Tom David
    2. Gerry Druyts uit Wilrijk (DCM-GB Vorselaar) op 7"
    3. Zico Waeytens op 9"
    26. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT) op 5'29"
     

    05/04/2008 – WAARSCHOOT (O) – Juniores – 83 Km - 02h01min

    Aantal deelnemers : 128

    1. Kevin Callens
    2. Alphonse Vermote
    3. Brian Van Goethem
    14. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D Bike CT) op 2'10"
    21. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol-Lotto CT Menen) op 3'00"
    23. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    29. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT)
    36. Lawrence Van De Meersche uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    50. Davy Present uit Zwijndrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    56. Jasper Van Den Branden uit St.Gillis-Waas (Hoboken WAC-Waasland)
    67. Karl Vos uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
     

    05/04/2008 – WAMBEEK-TERNAT (VB) – Juniores – 76 Km - 02h02min

    Aantal deelnemers : 112
    1. Frederick Backaert
    2. Tim De Troyer op 34"
    3. Kevin De Jonghe
    6. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes) op 52"
    10. Jeroen Goudket van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes)
    16. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes)
    24. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    30. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    33. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)

    05/04/2008 – LA GLEIZE – Nieuwelingen – 63,2 Km - 01h55min

    Aantal deelnemers : 69
    1. Dylan Theuns
    2. Axel De Corte op 1'37"
    3. Maarten Craeghs op 3'55"
    29. Olivier Smet uit  (Hudiko Waasland) op 20'17"

     

    05/04/2008 – HEURNE (O) – Nieuwelingen -  61 Km – 01h40min

    Beker Vlaamse Ardennen

    Aantal deelnemers : 75

    1. JOERI PERSOON uit Stekene (Hoboken WAC-Waasland)
    2. Niels De Rooze
    3. Oscar Riesebeek
     

    05/04/2008 – ROTSELAAR (VB) – Nieuwelingen – 48 Km - 01h07min

    Aantal deelnemers : 112

    1. Frederik Geerts
    2. Werner Brosens
    3. Mathias Kerkhofs
     

    05/04/2008 – WAARSCHOOT (O) – Nieuwelingen – 60 Km - 01h29min

    Aantal deelnemers : 68
    1. Mathias Van Holderbeke
    2. Justin Klimavicius op 40"
    3. Perry Bowater op 1'10"
    37. Gianni Bordui uit Vrasene (Hoop Op Zegen Beveren) op 8'50"
    52. Stijn De Bock uit Zele (Hudiko Waasland)

    05/04/2008 – BREDENE (W) – Dames Jeugd – 62 Km - 01h42min
    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 37 Nieuwelingen
    1. Lisa Bogaert
    2. Eline De Roover
    3. Silke Lannoo
    15. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)

    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 45 Juniores
    1. Evelyn Arys
    2. Lotte Van Hoek
    3. Shanne Braspennincx
    19. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    21. Claudia Paelinck uit Belsele (Benelux Team)
    22. Hanneke Van Gucht uit Bornem (De Sprinters Malderen)
    26. Liesl Van Daele uit St.Niklaas (Benelux Team)

    05-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDE VERLOF


    Beste lezers bij deze wil ik vermelden dat we terug on-line zijn met onze site !!!
    Ik ga proberen alles te verwerken deze week zodat iedereen alles terug kan opvolgen.

    Na een prachtige en zonnige vakantie met als spijtig voorval vandaag dat mijn fiets niet is aangekomen op Zaventem , vermiste bagage blijkbaar !!!

    Fiets is terug gevonden en reeds thuis afgeleverd , oef !!!

    Bedankt alvast voor jullie begrip !!!



    Kenny Janssens 04
    Kenny Janssens

    05-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZATERDAG 05/04/2008 & WOENSDAG 09/04/2008

    waod_3

    ZATERDAG 05 APRIL 2008 - OOSTEEKLO 
     - Café De Braeme – Rijkestraat 54 

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan LEO MARES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan KAREL HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F1 !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G+

     

    Franky Van Oyen 01       Mares Leo 02
    Franky Van Oyen       Leo Mares

    Categorie AB : (68 dln)

    1.Steven Martens (Lotenhulle, winnaar cat. A)

    2.Piet Casteleyn (A2)

    3.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    4.Raf Martens (A3)

    5.Bart Verhasselt (A4)

    6.Pascal Simons (B2) 7.Tim Vercauteren (Belsele A5) 8.Piet Hereijgers (B3) 9.Thomas Heiremans (A6) 10.Sven Vanacker (A7) 11.Eddy Van Bogaert (B4) 12.Gunther Cuylits (B5) 13.Kris Van Severen (St.Niklaas B6) 14.Nikola Lion (St.Niklaas A8) 15.Thierry Everaert (B7) 16.Stefaan Cornelis (A9) 17.Patrick De Roos (Moerbeke B8) 18.Stijn Van der Jeught (A10) 19.Joeri Bultinck (A11) 20.Nico Verwee (A12) 21.Steven Cant (A13) 22.Tom Van Osselaer (Melsele A14) 23.Ben Suykerbuyk (A15) 24.Kris Smet (St.Niklaas B9) 25.Dries De Smet (A16) 26.Françus Van Gorp (B10) 27.Davy Dobbelaere (A17) 28.Kieran De Fauw (A18) 29.Dennis Kerckhaert (B11) 30.Mike Van Ryssel (A19)

    Categorie CD :

    1.Luc Van Roy (Balen, winnaar cat. D)

    2.FRANKY VAN OYEN (Machelen, winnaar cat. C)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Ivan Wulffaert (C2)

    5.Daniel Veltjen (C3)

    6.Patrick Watteny (D3) 7.Franky De Tremerie (C4) 8.Hans Kyndt (C5) 9.Wim Heyndrickx (Vrasene C6) 10.Henny De Bouver (C7) 11.Bob Wouters (D4) 12.Walter De Veerman (Lochristi C8) 13.Philippe Hotome (C9) 14.Pascal Verlez (D5) 15.Dirk Wittoek (C10) 16.Gunther Van Den Bosch (De Klinge C11) 17.Danny Van Oyen (D6) 18.Eric Neelen (C12) 19.Pascal Van De Velde (C13) 20.Dirk Goolaerts (C14) 21.Georges Vergauwe (D7) 22.Henri De Decker (D8) 23.Walter Deschroodere (C15) 24.Antoin Bryssinck (D9) 25.Geert Swerts (C16) 26.Carlo Schollaert (C17) 27.Davy Ivens (D10) 28.Keny Wille (D11) 29.Frank Van Haecke (D12) 30.Geert Hebbrecht (C18)

    Categorie E/E+ :

    1.LEO MARES (Beveren, winnaar cat. E)

    2.Jozef Vermeylen (Bekkevoort, winnaar cat. E+)

    3.Wim De Waal (E2)

    4.Frans Aerts (E3)

    5.Frank Casteels (E4)

    6.Alfons Van Raemdonck (Beveren +2) 7.Staf Lievens (E5) 8.Tony Reniers (E6) 9.Patrick Van Hulle (E7) 10.Geert Roegiers (E8) 11.Florent De Leersnijder (+3) 12.Helmuth Tas (+4) 13.Tony Baudonck (+5) 14.Peter De Ghein (E9) 15.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E10) 16.Pedro Pollefliet (E11) 17.Patrick Buyens (E12) 18.Marc Van Overmeir (St.Niklaas +6) 19.Rudi Baeyens (E13) 20.Tom Persyn (E14) 21.Joeri De Cock (E15) 22.Wim Heggerick (E16) 23.Ronny Cosijn (E17) 24.Johan Ver Eecke (E18) 25.Mario Geirnaert (E19) 26.Luk De Guchtenaere (E20)

    Categorie F1 :

    1.KAREL HEIRBAUT (Belsele)

    2.Eric De Wilde

    3.Luc Snels

    4.Luc Cocquyt

    5.Paul Hunninck

    6.Lucien Van Goethem (Stekene) 7.Eddy Iterbeke 8.Robin Van Kerschaver 9.François Coppers 10.Jackie Boel 11.Guy Dhaese

    Categorie F2 :

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.José Dezegher

    3.Rudiger Savat

    4.Theo Coudyzer

    5.Eric Roels

    6.Daniel Hauttekeete 7.Ludo Opdebeek 8.Roland Van Imschoot 9.Louis Bogaerts 10.Luc Meheus 11.Cees Van Rijsbergen 12.Adri Van Loon 13.Roger Den Tijn 14.Marinus Lockefeir 15.Etienne Declercq 16.Henk Bolle 17.Luc Ribbens 18.Jos Dierks 19.Kurt Wille 20.Johan Vandecaveye 21.Marc Vrolijk 22.Hervé Verstuyft 23.Eric Stevens

    Categorie G :

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen (Ned))

    2.Freddy De Blick (Beveren)

    3.Freddy Stevens

    4.Roger Verschraegen

    5.Jozef Vangeel

    6.Robert Robijns 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Willy Roels 9.Camiel Everaert 10.André Syvertsen 11.Firmin De Zutter 12.Kamiel Everaert 13.Lucien Schollaert 14.André Wouters 15.Jacky Stofferus 16.Ortaire Stevens 17.Daniel Cornu 18.Leo De Jong 19.Arnold De Muynck 20.Roger Moens 21.Anton Van Poecke 22.Mark Heyndrickx 23.Guus Schuller 24.Willy Vereecken 25.René Van Reeth 26.Michel Vander Beke 27.Joseph D'Hont 28.Martin Vermeire 29.Jacques Blomme 30.David Watson

    Categorie G+ :

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Gerard Mariën

    3.Raf Luyckx

    4.Armand Mols

    5.Karel Alen

    6.Jan Van Boxtel 7.René Colman (St.Niklaas) 8.Jos De Boeck 9.Etienne Carbonelle 10.Georges Michiels 11.Leopold Van Havermaet 12.Urbain D'Hondt 13.Willy Voorbraeck 14.Paul D'herde 15.Leon De Rick 16.Edward Battersby 17.Noel De Muynck




    WOENSDAG 09 APRIL 2008 - DEINZE 
     - Café Palace – Markt 32

    BV’s en Oud-Beroepsrenners      14:15    45 Km + 5 Ronden


    Recreanten                                15:15   45 Km + 5 Ronden


     

    05-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    04-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 04/04/2008

    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX



     Logo Triptyque 2008


    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z/c & Beloften !!!

    De Gendt Thomas 13   De Gendt Thomas 14

    fcwb

    VRIJDAG 04/04/2008 – VIEUX-CONDE (Fra) – Elite z/c & Beloften Cat.2.2 – 170,2 Km - 03h43min

    TRYPTIQUE DE MONTS ET CHÂTEAUX - RIT 1
    Aantal deelnemers : 150
    1. THOMAS DE GENDT uit Beveren (DAVO)
    2. Karel Baten
    3. Sven Van Den Houte
    23. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 28"
    63. Bjorn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 50"
    64. Jarno Van Guyse uit Stekene (Davitamon-Lotto)
    85. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT)
    97. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (DAVO)
    98. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)


    Foto's : Philippe Polazzi


    Thomas De Gendt wint eerste etappe in Triptyque des Monts et Châteaux !!!

     

    Thomas De Gendt (Cycling Team Davo) heeft de eerste etappe in de 13e editie van de Triptyque des Monts et Châteaux (cat. 2.2) gewonnen.

    Na 170,2 kilometer van Vieux-Condé naar Quevaucamps was hij in de spurt sneller dan Karel Baten en Sven Van Den Houte.

    Morgen start De Gendt als leider in de tweede etappe, een tijdrit over 8,4 kilometer in Lessines.

    Morgennamiddag staat er ook nog een rit van 125,9 kilometer van Doornik naar Chièves op het programma.

     

    De Gendt Thomas 15 




    Bron : belga/adv


    Foto: Wim van Goethem






    04-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 02/04/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Vandyck Niels 01

    WOENSDAG 02/04/2008 – BRUGGE-ST.KRUIS – Elite z/c & Beloften - 114 Km – 02h28min

    Aantal deelnemers : 217

    1. Kevin Maene

    2. Dries Depoorter op 8"

    3. Joeri Clauwaert

    7. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    14. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel-Klein Snaai)
    22. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid Prorace Audiomix)
    24. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi Games-St.Martinus-Kerksken)
    60. Tom De Beer (Rudyco CT)
    63. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)
    67. Davy Van De Walle uit Lokeren (Keukens Redant)
    74. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    121. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV)
    133. Thomas Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)

    02/04/2008 – HOKSEM HOEGAARDEN – Elite z/c & Beloften - 23 Km
    PK TIJDRIJDEN VLAAMS BRABANT

    Aantal deelnemers : 17

    1. Kenny Terweduwe

    2. Dieter Uyttersprot

    3. David Reyniers

    Aantal deelnemers : 8

    1. Wesley Bellen

    2. Bart Laeremans

    3. Sander Armee

    02/04/2008 – HOKSEM HOEGAARDEN – Juniores - 12 Km
    PK TIJDRIJDEN VLAAMS BRABANT

    Aantal deelnemers : 15

    1. Niels Vandyck uit Puurs (Thompson CT)

    2. Dieter Uyttersprot

    3. David Reyniers

    02/04/2008 – HOKSEM HOEGAARDEN – Nieuwelingen - 12 Km
    PK TIJDRIJDEN VLAAMS BRABANT

    Aantal deelnemers : 14

    1. Brecht Ruyters

    2. Jasper De Buyst

    3. Bjarne De Vroe

    02/04/2008 – HOKSEM HOEGAARDEN – Nieuwelingen - 12 Km
    PK TIJDRIJDEN VLAAMS BRABANT

    Aantal deelnemers : 18

    1. Jasper Stuyven

    2. Ruben Janssens

    3. Jelko Vanderveken

    02/04/2008 – HOKSEM HOEGAARDEN – Dames Elite - 23 Km
    PK TIJDRIJDEN VLAAMS BRABANT

    Aantal deelnemers : 5

    1. An Van Rie

    2. Inge Van Den Broeck

    3. Goedele Van Den Steen
    4. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)

    02/04/2008 – HOKSEM HOEGAARDEN – Dames Jeugd - 12 Km
    PK TIJDRIJDEN VLAAMS BRABANT

    Aantal deelnemers : 2

    1. Sara Vandeput

    2. Lynn Vancauwenbergh

    Aantal deelnemers : 3

    1. Evelien Deltombe

    2. Sien Guldemont
    3. Aurelie Teichmann

    02/04/2008 – GISTEL-MOERE – Nieuwelingen - 48 Km – 01h21min

    Aantal deelnemers : 85

    1. Bert Van Lerberghe

    2. Maarten Van Trijp

    3. Bryan Rossignol


    02/04/2008 – BORLO – Nieuwelingen
    PK TIJDRIJDEN LIMBURG

    Aantal deelnemers : 47

    1. Yannick Vanbrabant

    2. Jorne Carolus

    3. Maarten Craeghs

    02/04/2008 – BORLO – Juniores
    PK TIJDRIJDEN LIMBURG

    Aantal deelnemers : 26

    1. Christophe Sleurs

    2. Sander Helven

    3. Jelle Mannaerts

    02/04/2008 – BORLO – Dames Elite
    PK TIJDRIJDEN LIMBURG

    Aantal deelnemers : 13

    1. Jessie Daams

    2. Elke Vyncke

    3. Gitte Van Ende

    02/04/2008 – BORLO – Elite z/c & Beloften
    PK TIJDRIJDEN LIMBURG

    Aantal deelnemers : 24

    1. Yannick Wellens

    2. Tim Haex

    3. Ben Hermans

    02-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    01-04-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/04/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    Proficiat aan KELLY DRUYTS uit Wilrijk met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Druyts Kelly       Hannes Kaat 02
     Kelly Druyts                Kaat Hannes

    DINSDAG 01/04/2008 – OOSTMALLE – Elite zonder Contract
    PK TIJDRIJDEN

    Aantal deelnemers : 11

    1. Jasper Melis

    2. Mario Ickx

    3. Stijn Bastens
    5. Ward Bogaert uit Stabroek (Profel Prorace CT)

    01/04/2008 – OOSTMALLE – Beloften

    PK TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 22

    1. Kris Boeckmans

    2. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter-Chocolade Jacques)

    3. Sven Nooytens
    4. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    9. Lars Croket uit Bornem (Davitamon-Lotto)
    21. Thimothy Van Heurck van L.O. (Hoboken WAC)


    01/04/2008 – OOSTMALLE – Dames Elite

    PK TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 7

    1. KELLY DRUYTS uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)

    2. Liesbet De Vocht

    3. Laure Werner
    4. Veronique Staes uit St.Job uit 't Goor (RABC)

    01/04/2008 – OOSTMALLE – Dames Juniores

    PK TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 7

    1. KAAT HANNES uit Wechel der Zande (Benelux Team)

    2. Kim Vermeiren

    3. Karen Verhestraeten

    01/04/2008 – OOSTMALLE – Dames Nieuwelingen

    PK TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 4

    1. Eline De Roover

    2. Gilke Croket uit Bornem (Steeds Vooraan Kontich)

    3. Steffi Lodewycks

    01/04/2008 – OOSTMALLE – Juniores

    PK TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 41

    1. Willem Van Den Eynde

    2. Robin De Cnodder

    3. Stig Broeckx
    8. Gerry Druyts uit Wilrijk (DCM-GB Vorselaar)
    37. Jeroen Goudket van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes)

    01/04/2008 – OOSTMALLE – Nieuwelingen

    PK TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 42

    1. Mattias Raeymaekers

    2. Frederik Frison

    3. Toshoni Van Craen
    34. Kevin Van Staeyen uit Schoten (DCM-GB Vorselaar)


    01-04-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    31-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 31/03/2008
    Wielerbond Vlaanderen 09

    MAANDAG 31/03/2008 – OUTER-NINOVE – Elite z/c & Beloften - 118 Km – 02h51min

    Aantal deelnemers : 125

    1. Gregory De Munster

    2. Thomas Ongena uit Berlare (Profel Prorace CT)

    3. Jaryd De Mooij

    9. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques)

    12. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT)
    14. Tom Van de Velde uit Wichelen (Profel Prorace CT)
    16. Patrick Van Roosbroeck uit Duffel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 40"
    20. Frederik Penne (SDC-Rogelli CT)
    31. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    32. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)
    39. Cedric Van Lommel uit Heist o/d Berg (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    41. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    43. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel-Klein Sinaai)
    46. Steven De Landtsheer uit Kalken (Artevelde WSV)
    59. Pieter Cordeel uit Stekene (Rock Werchter-Chocolade Jacques) op 2'25"
    60. Koen Martens uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes)
    75. Davy Van Walle uit Lokeren (Keukens Redant)



    31-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!