.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZONDAG 09/03/2008
    vwf

    UITSLAG ESSENE VAN ZONDAG 09/03/2008

    A-reeks B-reeks
    1 Motte David 1 Van Hove Dirk
    2 Peirsman Davy (Temse) 2 Van Driessche Alain
    3 Van Lunter Filip 3 De Schepper Nico
    4 De Valck Bjorn 4 De Beer Tom
    5 Dierickx Bart 5 De Witte Didier (Tielrode)
    6 Cordonnier Johan 6 Thomas Rudy
    7 Devleeschauwer Philippe 7 Saelens Danny
    8 Stylemans Patrick 8 Van Eesbeek Andy
    9 Loysch Tom 9 Van Haverbeek Frank
    10 Verbruggen Gunter  10 Sarens Kurt
    C-reeks D-reeks
    1 Dervaux Marnic 1 Convents Patrick
    2 Vagenende Frank 2 De Boitselier Willy
    3 Vereecken Albert 3 Van Herreweghe Willy
    4 Dupont Benny 4 Van De Velde Rudy
    5 Vlerick Freddy 5 Debremaeker Stefan
    6 Callant Luc 6 De Schepper Alain
    7 Van der Mieren Daniel 7 Turcksin Dominique
    8 Rogge Jurgen 8 D'Haeseleer Mario
    9 Van Steenberghe Gilbert 9 D'Haese Benny
    10 Kestens Arne 10 Breuls Philippe
    E -reeks F-reeks
    1 Hellebaut Roland 1 Ceurens André
    2 Remory Pierre 2 Verlee Patrick
    3 Van Den Broeck Louis 3 Vandenhauwe Etienne
    4 Van Royen Danny 4 Van Lierde Leopold
    5 Deneef Jozef 5 Letters Francois
    6 Depouille Eric 6 De Cremer William
    7 Rypens Jean-Pierre 7 Verdoodt Freddy
    8 De Velder Eddy 8 Paridaens Danny
    9 Maes Jos 9 Van Ginderdeuren Juliaan
    10 Wouters Willy 10 Van de Velde Eddy 
    G-reeks
    1 Saelens Clement
    2 Devleeschauwer Gerard
    3 Van De Vijver Francois
    4 Torfs Aloïs
    5 Sarens Jozef
    6 Muys Luc
    7 Van Impe Freddy
    8 Beké Richard
    9 Desmet Adrien
    10 De Saedeleir Henri 

    09-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VAN ZONDAG 09/03/2008

    waod_3

    ZONDAG 09 MAART 2008 - OOSTEEKLO 

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de WAOD in de Catg.C !!!

    Franky Van Oyen 01

    Categorie AB:
    (68 dln)

    1.Gert Ceulemans (Lier, winnaar cat. A)

    2.Steven Martens (A2)

    3.Bart Verhasselt (A3)

    4.Sven Van Hoyweghen uit Puivelde (A4)

    5.Tim Vercauteren uit Belsele (A5)

    6.Kristof Van de Putte (A6)

    7.Pieter De Meyer (A7)

    8.Bart Vlerick (A8)

    9.Stijn Van der Jeught (A9)

    10.Dave Vennincx (Stabroek, winnaar cat. B)

    11.Kris Van Severen uit St.Niklaas (B2)

    12.Nico Debaes uit Desselgem (B3)

    13.Davy Rauch (A10) 14.Kristof Muys (B4) 15.Thierry Everaert (B5) 16.Joeri Bultinck (A11) 17.Fonny Kint (B6) 18.Serge Geysel (A12) 19.Sjacco Matthijs (B7) 20.Rudi Rabout (B8) 21.Giovanni De Beyter (A13) 22.Michael Van de Casteele uit Stekene (A14) 23.Stefaan Cornelis (A15) 24.Kris Smet uit St.Niklaas (B9) 25.Bart Provost uit Kieldrecht (A16) 26.Ben Verburgt uit Hoboken (A17) 27.Dries Verplanken (A18) 28.Martin Wielffaert (B10) 29.Kieran De Fauw (A19) 30.Patrick Tas (B11)

    Spurt te Oosteeklo
    Links zien we Sven Van Hoyweghen met rechts naast hem Tim Vercauteren.


    Categorie CD:

    1.Franky Van Oyen (Machelen, winnaar cat. C)

    2.Luc Van Roy (Baal, winnaar cat. D)

    3.Hans Verlinden (C2)

    4.Franky De Tremerie (C3) 5.Matti De Baat (C4) 6.Walter De Veerman uit Lochristi (C5) 7.Andy Van Loon (C6) 8.Christ De Baat (D2) 9.Henny De Bouver (C7) 10.Danny Van Oyen (D3) 11.Ivan Wulffaert (C8) 12.Marc Borghgraef uit Burcht (C9) 13.Patrick Watteny (D4) 14.Dirk Bryssinckx uit Melsele (C10) 15.Henri De Decker (D5) 16.Tom Dossche (C11) 17.Gert Geeraerts (C12) 18.Patrick Joos (D6) 19.Pascal Van De Velde (C13) 20.Dirk Willems (C14) 21.Jan-Pieter Vanheuverswijn (C15) 22.Keny Wille (D7) 23.Emiel Slock (D8) 24.Frank Casteels (D9) 25.Eric Slock (C16) 26.Roger Schuurman van L.O. (C17) 27.Guido Staels (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Tony Reniers (Kuringen, winnaar cat. E)

    2.Patrick Van Hulle (E2)

    3.Wim De Waal (E3)

    4.Florent De Leersnijder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+)

    5.Robert Standaert (E4) 6.Maurice Van Speybroeck (E5) 7.Rik Vandeputte (E6) 8.Patrick De Backer (E7) 9.Pedro Pollefliet (E8) 10.Kris Librecht (E9) 11.Frans Aerts (E10) 12.Eric Van Pottelberg (E11) 13.Davy De Stercke (E12) 14.Jos Coolens (E13) 15.Leo Mares uit Beveren (E14) 16.Davy De Taeye (E15) 17.Joeri De Cock (E16) 18.Eddie Van Leirberghe (E17) 19.Marc Van Ryssel (E18) 20.Patrick Bekaert (E19)

    Categorie F1:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Karel Andries uit Schoten

    3.Danny Degroote

    4.Jozef De Naeghel 5.Eric De Wilde 6.Bart Delagrange 7.Alfred Staljanssens uit Bornem 8.Philemond Delgouffe 9.FC Maurice 10.Jackie Boel 11.Guy Dhaese 12.Kristina Coolens 13.Gino Goetmaeckers 14.Robin Van Kerschaver

    Categorie F2:

    1.José Dezegher (Dadizele)

    2.Luc Meheus

    3.Albert Huysmans

    4.Daniel Hauttekeete 5.Rudiger Savat 6.Cees Van Rijsbergen 7.Adri Van Loon 8.Theo Coudyzer 9.Ludo Opdebeek 10.Paul D'hoey 11.Jean-Pierre Meulenyzer 12.Luc Van Robbroeck 13.Henk Bolle 14.Marinus Lockefeir 15.Erik De Waele 16.Johan Vandecaveye 17.Luc Ribbens 18.Roger Den Tijn 19.Roland Van Imschoot 20.Eric Stevens 21.Kurt Wille

    Categorie G:

    1.Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2.Roger Verschraegen

    3.Pierre Verberckmoes uit Beveren

    4.Gerrit Hairwassers 5.Daniël Nuytinck 6.Camiel Everaert 7.André Wouters 8.Maurice Engels 9.André Bogaert 10.Kamiel Everaert 11.Arnold De Muynck 12.Gerard Raes 13.Ortaire Stevens 14.Lucien Van Impe 15.René Van Reeth 16.Michel Vander Beke 17.Jef Verheyen 18.Francis Helleputte 19.Daniel Cornu 20.Guus Schuller 21.Jacques Blomme

    Categorie G+:

    1.Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2.Armand Mols

    3.Raf Luyckx

    4.Clement De Smedt 5.René Colman 6.Noel De Muynck 7.Jos De Boeck 8.Leon Lagaisse 9.Georges Michiels 10.Etienne Carbonelle 11.Leon Vervaet 12.Jozef Lambrechts 13.Cora De Bruyne 14.Marcel De Beule 15.Paul D'herde 16.Jeroom Wille 17.Urbain D'Hondt 18.Leopold Van Havermaet 19.Willy Voorbraeck

    09-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    08-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZAT & ZON 1/2/8/9 MAART OPEN DEUR BIJ BUYL SPORT

             ZAT & ZON 1-2-8-9 MAART     
          OPEN DEUR BIJ BUYL SPORT



    Open deur Buyl Sport

    Winkel beneden 01 Winkel beneden

    Winkel boven Winkel boven 01

    08-03-2008 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/03/2008

    wbvlogo

    ZATERDAG 08/03/2008 – DE VLAAMSE PIJL (W) – Men Elite 1.2 - 154 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 194

    1. Bram Schmitz
    2. Dennis Van Winden
    3. Pieter Vanspeybroeck
    4. Johnny Hoogerland
    5. Dave Bruylandts
    46. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO)
    77. Michael Van Staeyen uit Schoten (Rabobank CT)
    82. Sander Cordeel uit Stekene (Rock Werchter Chocolade Jacques)
     

    08/03/2008 – DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN  (W) – Men Elite 2.1 - 181,8 Km - 04h19min

    RIT 2

    Aantal deelnemers : 141

    1. Yauheni Hutarovich (WRus)
    2. Aurélien Clerc (Zwi)
    3. Jean-Patrick Nazon (Fra)
    4. Bobbie Traksel (Ned)
    5. Stefan Van Dijk (Ned)
    6. Roger Hammond (GBr)
    7. Klaas Lodewyck
    8. Jurgen Van Loocke
    9. Edvald Boasson Hagen (Nor)
    10. Maxime Vantomme
    20. Geert Steurs uit Schoten (Silence-Lotto)
    28. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet)
    60. Kevin Seeldrayers uit St.Amands (Quick Step) op 4'38"
    71. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi-Jartazi) op 8'14"
    104. Sven Renders uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    105. Francis De Greef uit Puurs (Silence-Lotto)
    135. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen)

    08/03/2008 – WETTEREN (O) – Elite z/c & Beloften - 116 Km - 02h41min

    Aantal deelnemers : 116

    1. Mario Willems
    2. Tony Bracke
    3. Kim De Rekeneire
    7. Frederik Penne (SDC-Rogelli CT)
    12. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT) op 1'03"
    27. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT)
    28. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV)
    35. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    48. Robby De Roos uit Moerbeke (Vliegend Wiel-Klein Sinaai) op 3'06"
     

    08/03/2008 – ZELE (O) – Elite z/c & Beloften - 115 Km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 94

    1. Dennis Leliveld
    2. Joost Spring in 't Veld op 5"
    3. Ronald Roos
    6. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    7. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol Team)
    10. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT)
    12. Gunter Sterck uit Stekene (Artevelde WSV)
    15. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes) op 24"
    18. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    28. Stein Vermeulen uit Nieuwkerken (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken) op 3'22"
    34. Koen Martens uit Temse (KSC Denderstreek Labiekes)
    35. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco CT)
    45. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)
    47. Andy Bonnaerens uit Zele (Rudyco CT)
    48. Steven De Schoesitter uit Waasmunster (Rudyco CT)
    60. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)
    63. Nicolaï Gosselin uit Waasmunster (K.Brugse Velosport)
    64. Bart Bryssinck uit Rupelmonde (KSC Denderstreek Labiekes)
    66. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    68. Davy Van De Walle uit Lokeren (Keukens Redant CT)
    72. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    73. Stefan Suy uit Waasmunster (Xclusiv CT) op 4'15"
    74. Kenny Van Garsse uit Zele (Wielerclub Hamme-Zogge)
     

    08/03/2008 – MOLENBEEK-WERSBEEK (VB) – Am./ Mast./ Elite z/c / Beloften - 91 Km - 02h09min

    Aantal deelnemers : 169

    1. Birger Leys
    2. Kurt Van Goidsenhoven
    3. Roderick Muscat
    17. Christof Mariën uit Retie (De Toekomstvrienden Baal)
     

    08/03/2008 – HANDZAME (W) – Beloften - 116,8 Km - 02h48min

    Aantal deelnemers : 114
    1. Dries Depoorter
    2. Sander Verhaeghe op 58"
    3. Valérian Vermeulen op 2'27"
    30. Robby De Bock uit (WSC Vooruit-St.Gillis-Waas) op 7'39"
    50. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT)
    70. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (Rijschool AH-Gentse VS)
     

    08/03/2008 – ARENDONK (A) – Juniores - 70,5 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 144
    1. Niek Van Geffen
    2. Rik Van Der Weijst
    3. Henke Heldens
    14. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    33. Jens Van Landeghem uit Beveren (RABC)
     

    08/03/2008 – HARELBEKE (W) – Juniores - 75,6 Km - 01h54min

    Aantal deelnemers : 87

    1. Louis Verhelst
    2. Niels Massie
    3. Nick Depecker
    18. Jonas De Vijlder uit Desteldonk (Bodysol-Lotto Menen)
     

    08/03/2008 – LIERDE (O) – Juniores - 78 Km - 01h57min

    Aantal deelnemers : 93
    1. Dries Beatse
    2. Frederik Backaert
    3. Sander Goddaert
    6. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland) op 22"
    10. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    16. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    25. Andres Pieters uit Grembergen (KSC Denderstreek Labiekes)
    28. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS)
    33. Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    37. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    40. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    43. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    55. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)

     

    08/03/2008 – ARENDONK (A) – Nieuwelingen - 47 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 105
    1. Tim Kerkhof
    2. Kay Welten
    3. Pier Binne De Haan
    26. Kaat Hannes uit Wechelderzande (Benelux Team)

     

    08/03/2008 – HANDZAME (W) – Nieuwelingen - 42,75 Km - hmin

    Aantal deelnemers : 97

    1. Jelle Vlaeminck
    2. Frederique Lagage
    3. Ludwig Verstraete
     

    08/03/2008 – LIERDE (O) – Nieuwelingen - 54 Km - 01h26min

    Aantal deelnemers : 85
    1. Mathias Van Holderbeke
    2. Ruben Van Der Haeghen op 30"
    3. Ruben Janssens op 1'54"
    57. Kevin Michiels uit Uitbergen (Hudiko Waasland)
    59. Jens Verleyen Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 5'30"

    08-03-2008 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LAATSTE RIT - GIRO DEL CAPO - ZUID-AFRIKA

    Dominique Cornu 2de in klimtijdrit Giro del Capo

     

    De Giro del Capo werd vandaag afgesloten met een individuele klimtijdrit te Camps Bay.

    De afstand bedroeg 5,5 km en Dominique Cornu uit Beveren (Silence-Lotto) moest in zijn specialiteit enkel de Zuid-Afrikaan David George (Team MTN) laten voorgaan. De Oostenrijker Christian Pfannberger (Barloworld) eindigde als derde en is meteen eindwinnaar van de Giro del Capo.

    08-03-2008 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WEDSTRIJDEN V.W.F. VAN ZATERDAG 08/03

    vwf

    ZATERDAG 08 MAART – PEISEGEM-MERCHTEM
    - Nieuwbaan 11 - Café De Nieuwe Hoek


    A-reeks B-reeks
    1 Smits Christophe 1 Thomas Rudy
    2 Verhofstadt Jarno 2 Michiels Peter
    3 Joos Geert (Oppuurs) 3 De Witte Didier (Tielrode)
    4 Peirsman Davy (Temse) 4 Van Haverbeek Frank
    5 Van Gucht Mario 5 Van Hove Dirk
    6 Ceulemans Geert 6 Van Esbroeck Johan
    7 De Meyer Tom 7 Vandenwijngaerd Bart
    8 Van Uffel Tom 8 De Moor Arie
    9 Van Pelt David 9 De Schepper Nico
    10 Van Der Heyden Willem  10 De Bondt Dirk 
    C-reeks D-reeks
    1 Wauters Philippe 1 De Croock Kurt
    2 Vlerick Freddy 2 Van Herreweghe Willy
    3 Van Roosendael Gerrit 3 Turcksin Didier
    4 Van Renterghem Patrick 4 Merckx Eddy
    5 De Backer Danny 5 De Muynck Luc
    6 Dupont Benny 6 Kiekens Ronny
    7 Van Bulck Gunter 7 Boel Frankie (Temse)
    8 Niemegeerts Johan 8 De Croock John
    9 Van Der Mieren Daniel 9 D'Haeseleer Mario
    10 Van der Vurst Ronny  10 Vermeir Eddy
    E -reeks F-reeks
    1 Tutenel Jan 1 Ceurens André
    2 Vervondel Marc 2 Volckaerts Alfons
    3 Rypens Jean-Pierre 3 Letters Francois
    4 Remory Pierre 4 Snels Luc
    5 Van Hove Jan 5 Beelaert Roger
    6 Noens Daniel 6 Vandenhauwe Etienne
    7 Colman Hugo 7 Fauck Guido
    8 Hellebaut Roland 8 Gorrebeeck Benoït
    9 van der Goten Jacques 9 Van Huffel Eric
    10 Mersseman Roland 10 Vandermosten Charles
    G-reeks
    1 Geldhof Julien
    2 Devleeschauwer Gerard
    3 Wellens Francois
    4 Simons Louis
    5 Muys Luc
    6 Van den Eede Albert
    7 Van de Vijver Francois
    8 Verpaelt Adolf
    9 Saelens Clement
    10 Geerinck Jean

    08-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    07-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DOMINIQUE CORNU WINT 4° RIT IN GIRO DEL CAPO

    Giro del Capo - ZUID-AFRIKA


    Cornu Dominique 32
     

    Dominique Cornu wint rit 4 in Zuid-Afrika !!!


    Dominique Cornu uit Beveren (Silence-Lotto) heeft vrijdag de vierde etappe in de Ronde van de Kaap (ZAf/2.2) op zijn naam geschreven.

    VRIJDAG 07/03/2008

    Dominique Cornu is momenteel met de nationale baanploeg aan de slag in de Zuid-Afrikaanse Giro del Capo.
    De 22-jarige Waaslander was de beste na een rit over 148,5 km met start en aankomst in Stellenbosch. Hij haalde het voor de Portugees Hugo Sabido en de Nederlander Malaya van Ruitenbeek. Ook gisteren haalde Cornu een podiumplaats, toen eindigde hij derde.
    De Oostenrijker Christian Pfannberger (Barloworld) blijft met nog een rit te gaan aan de leiding.


     

    Cornu strandt op ereplaats in Ronde van de Kaap !!!

     

    DONDERDAG 06/03/2008

    De Australiër Luke Roberts (Team Kuota-Senges) heeft donderdag de derde etappe in de Ronde van de Kaap (ZAf/2.2) gewonnen.

    Roberts haalde het na een rit over 176 km met start en aankomst in Paarl in een spurt voor de Oostenrijker Christian Pfannberger, die leider blijft, en onze landgenoot Dominique Cornu.


     

    Pfannberger wint eerste rit in Ronde van de Kaap !!!

     

    DINSDAG 04/03/2008

    De 28-jarige Oostenrijker Christian Pfannberger (Barloworld) heeft dinsdag in het Zuid-Afrikaanse Wellington de eerste rit in de Ronde van de Kaap (cat. 2.2) gewonnen.

    Hij had 52 seconden voor op zijn Zuid-Afrikaanse teamgenoot Robert Hunter. Dominique Cornu die er het WK op de piste voorbereidt, was de beste Belg op de zestiende plaats, maar met een achterstand van meer dan acht minuten.

    In de openingsetappe, met start en finish in Wellington (110 km) eindigde Dominique als 16de en in het tweede gedeelte van Durbanville naar Durbanville (147 km), finishte hij als 61ste.



    Bron : belga

    07-03-2008 om 17:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/03/2008

    wbvlogo

    VRIJDAG 07/03/2008 – DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN  (W) – Men Elite 2.1 - 176 Km - 04h16min

    RIT 1


    Rit 1 west-vlaanderen

    Aantal deelnemers : 148
    1. Aurélien Clerc (Zwi)
    2. Yauheni Hutarovich (WRus)
    3. Bobbie Traksel (Ned)
    4. M. Cavendish (GBr)
    5. D. Wyss (Zwi)
    6. C. Kux (Dui)
    7. Wouter Weylandt
    8. K. Lodewijck
    9. Nico Eeckhout
    10. Stefan Van Dijk (Ned)
    28. Tom Steels uit Nieuwkerken (Landbouwkrediet)
    50. Sven Render uit Wilrijk (Topsport Vlaanderen)
    62. Geert Steurs uit Schoten (Silence-Lotto)
    69. Kevin Seeldrayers uit St.Amands (Quick Step)
    73. Francis De Greef uit Puurs (Silence-Lotto)
    96. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Mitsubishi-Jartazi)
    125. Preben Van Hecke uit Berlare (Topsport Vlaanderen) op 7'03"


    Foto : wielernieuws.be

    07-03-2008 om 00:00 geschreven door kenny


    06-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VOOR ZONDAG 09/03/2008

    waod_3

    ZONDAG 09 MAART 2008 - OOSTEEKLO 
     - Café De Braeme – Rijkestraat 54

    G / G+

    13:00

    50 Km

    10 Ronden

    F2

    13:02

    50 Km

    10 Ronden

    F1

    14:30

    55 Km

    11 Ronden

     E / E+

    14:32

    55 Km

    11 Ronden

    C / D

    16:00

    60 Km

    12 Ronden

    A / B

    16:03

    60 Km

    12 Ronden

    06-03-2008 om 13:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VAN DONDERDAG 06/03/2008

    Onder leiding van Gilbert De Paepe en Paul Van Roeyen vertrokken Donderdagmorgend om 09h00 te Zwijndrecht aan de Machuit 
    16 POLDERRENNERS voor hun wekelijkse trainingsrit over de Koewacht en de Zeeuws-Vlaamse Polders.
    Bij droog maar somber weer en een gezellig trainingstempo dat gans de weg werd verzorgd door Koen Apers bedroeg de totale
    afstand 89 Km.Het gemiddelde was goed voor 32,6 Km/h.

    Wie reden zoal mee vandaag : Pierre Bollaert , Eddy Coenen , Jos Vermeulen , Modest Smet , Paul Van Roeyen , Koen Apers , Mister A , Gilbert De Paepe , Steven Van Houtte , Sacha Verborgt , ????? en Kenny Janssens.

    06-03-2008 om 13:14 geschreven door kenny


    05-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTER-GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/03/2008

    Onder leiding van Kenny Janssens , Dirk Heyrman en Franky De Witte vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 34 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Prachtig fris weer en natuurlijk de wind waar altijd rekening mee moet gehouden worden , de afstand bedroeg 82 Km met de extra lus via Moerbeke naar Overslag en voor de liefhebbers was er nog de extra lus over St.Anna-Linkeroever zodat de totale afstand 115 Km bedroeg.
    Het gemiddelde vandaag was goed voor 34,6 Km/h.

    Vandaag aan kopmannen geen gebrek iedereen deed zijn werk alweer naar behoren !!!
    Reden mee vandaag : Filip Weemaes ,
    Sven Wielandt , Jos Vermeulen , Jos Van Raemdonck , Dirk Onghena , Kristoff Heyns , Dr.Frank De Winter , Dirk Heyrman , Walter Rotthier , Cornelis Van Der Haeven , Freddy Buys , Guy Smet , Eugéne Bosman , Luc Vermeulen , Dirk Bryssinckx , Freddy De Blick , Davy Marin , Franky De Witte , Werner Van Der Weken , Frank Van Geystelen , Geert Van Simaeys , Jasper Verberckmoes , Kris Smet , Mattias Nys , Jeroen Goudket , Jens Van Landeghem , Steven Van Houtte , Kurt Carpentier , Chris Van De Vijver , Nico Audenaert , ??? en Kenny Janssens.

    We wensen ROBBY VAN RAEMDONCK veel beterschap na zijn operatie aan de appendix !!!! 

    Robby Van Raemdonck 3


    P.S. VANAF VOLGENDE WEEK RIJDEN WE TERUG NAAR 'T HELLEGAT NABIJ TERNEUZEN !!!




    Woensdag Rit 01

    05-03-2008 om 22:49 geschreven door kenny


    03-03-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PIETER CORDEEL VERKOZEN TOT SPORTMAN VAN 2007 IN STEKENE !!!

    SPORTMAN VAN HET JAAR: PIETER CORDEEL !!!

     

                                                                  CORDEEL PIETER SPORTMAN STEKENE 

                                                  Pieter Cordeel werd in Stekene verkozen tot Sportman van het jaar 2007.
                                         Hij kreeg een knappe karikatuur waar hij zelf als coureur voorbij de "Aankomstlijn" rijdt.

     

    1ste tijdens de Ronde van Slovenië (Wereldbekerrit)

    1ste  voor het Eindklassement Wereldbeker

    4 eerste plaatsen in Maldegem, Schoonaarde, Stekene, Strijland-Gooik

    1ste op het Kampioenschap van het Waasland ( Rollenkoers te Haasdonk )

    2de in Berlare

    3 derde plaatsen in Bavegem, Daknam Lokeren en Ninove

    3de in de Ronde Van Antwerpen (rit 2)

    3de in de Ronde van Slovenië ( Eindklassement punten Wereldbeker )

    4 vierde plaatsen in Halle (Zoersel), Nieuwkerken-Waas, Opwijk en Waasmunster

    4 de plaats in de Ronde van Slovenië ( 3de rit )

    2 vijfde plaatsen in Erembodegem-Aalst en Waasmunster Sombeke

    7 andere top10-plaatsen

    12 top20-plaatsen

     

    De voorbije wintermaanden reed wielrenner Pieter Cordeel zich fel in de kijker in het ‘koersen op rollen’. In Haasdonk werd hij met broer Sander, Kampioen van het Waasland en vorige week won hij samen met zijn koersvriend en grote Belgische belofte Frederique Robert, een prestigieuze rollenkoers in Mol. Het winnen van de Ronde van Slovenië vorig jaar, was natuurlijk een doorslaggevende prestatie om Pieter tot Sportman van het jaar in Stekene uit te roepen.

    Sedert Pieter Cordeel koerst heeft hij nu toch al 14 overwinningen verzameld. Dat hij ook naar de wielersport toe kwam lag voor de hand omdat oudere broer Sander ook voor deze sport had gekozen. Hij probeerde het en het viel onmiddellijk mee.

    Pieter is een renner die bijzonder goed beseft dat hij nu nog maar op weg is naar een echte carrière in het wielrennen.

    -“Ik vind dat het vooral de bedoeling is dat je bij de jeugd nog niet alles gaat geven. Er is nog tijd genoeg om er alles voor te doen. Als je dat nu al doet, alle dagen gaan trainen, dan bestaat de kans dat je er later geen interesse meer voor hebt.”

    Vorig jaar was hij lid van de Koninklijke Balen BC, één van de meest toonaangevende clubs uit ons land, en zo kon hij met een selectie naar de Ronde van Slovenië.

    -“Er waren daar drie ritten te rijden en de eerste won ik en de tweede was een massaspurt gewonnen door mijn ploegmaat Frederique Robert. In de tijdrit werd ik 4de en zo won ik die ronde.”

    De internationale contacten vindt Pieter zeker belangrijk naar later toe omdat je als renner dan toch iets op het palmares hebt staan. Cordeel is niet de renner die in een bepaald onderdeel van het wielrennen echt sterk is. Neen, hij is in alles gewoon ‘goed’: spurten, tijdrijden, alleen rijden en ook wat klimmen. “Ik heb niet echt ‘sterktes’ en ‘zwaktes’”, noemde hij het.

    Feit is wel dat Pieter al heeft bewezen sterk te zijn op een lastig parcours. Hij kan er in een koers ook  el eens de ‘pees’ op leggen zodat e schifting gebeurt: de zwakken worden er afgereden. “Maar hier op de vlakke parcours is het niet altijd evident om de kloof te slaan.”

    Met Pieter Cordeel heeft wielerdorp Stekene een beloftevolle renner die zich ook heel graag voor eigen volk wil tonen. “Ik koers graag in het Waasland, in de streek die ik ken en dat is altijd plezanter dan ver van hier.”


    Tekst en foto : Flor Van de Velde

    03-03-2008 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    Niels Albert wint MTB-strandrace Knokke !!!

    Van de Vijver Jeroen 09

    Veldrijder Niels Albert (Palmans-Cras) heeft in het West-Vlaamse Knokke de Nissan Mountainbike Beach Challenge op zijn naam gebracht. Albert had op de meet een halve minuut voorsprong op de Nederlander Bram Rood. De derde plaats was voor een andere veldrijder, Sven Vanthourenhout (Sunweb). Nico Berckmans en Jelle Hanseeuw maakten de topvijf volledig. Met zijn vierde plaats is Berckmans nu zeker van eindwinst in het Mountainbike Kustcriterium. Bij de dames was de overwinning voor Kristien Nelen.

    Kris Hertens uit St.Niklaas behaalde een knappe 10de plaats en Kris Henderieckx uit Belsele een 12de plaats !!! 

     

    JEROEN VAN DE VIJVER uit Eksaarde wint de Nissan MTB Beach Challenge bij de Juniores !!!


     Van de Vijver Jeroen 10 Van de Vijver Jeroen 07

    Jeroen Van de Vijver uit Eksaarde (Hudiko Waasland) eindigde op de 37ste plaats algemeen en hij was meteen de 1ste Junior.

    Jeroen : “Met 8OO deelnemers aan de start goed voor een ronde van 24 km, de wedstrijd was ingekort door de weersomstandigheden, ik werd uiteindelijk 37ste in het algemeen klassement wat goed was voor de overwinning bij de juniores”.

    Van de Vijver Jeroen 08  Van de Vijver Jeroen 06


    UITSLAG :
    1.Niels Albert
    2.Bram Rood (Ned) op 55"
    3.Sven Vanthourenhout
    4.Nico Berckmans op 1'39"
    5.Jelle Hanseeuw op 1'40"
    6.Geert Vermoote op 2'05"
    7.Bjorn Rondelez op 2'07"
    8.Joris Massaert op 2'21"
    9.Maarten Himpens op 2'22"
    10.Kris Hertens uit St.Niklaas op 2'24"
    11.Bert Vervecken op 2'25"
    12.Kris Henderieckx uit Belsele op 2'26"
    13.Geoffrey Maes
    14.Kris Lapere
    15.Kevin Van Hoovels op 2'27"



    Met dank voor de foto's aan Jeroen en Gert GVH

    03-03-2008 om 17:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OPLEIDINGEN MINIEMEN EN ASPIRANTEN !!!

    START OPLEIDINGEN MINIEMEN EN ASPIRANTEN MET DE
    VWB-OOST-VLAANDEREN !!!

     

    Opleiding aspiranten 2008 03

    Het weekend van 01 en 02 Maart zijn ze begonnen met de wieleropleiding van Wielerbond Vlaanderen regio Oost-Vlaanderen.

    Ze waren met 16 miniemen en aspiranten aanwezig , allemaal met de ambitie om later “ne grote” te worden.

    In hun eerste weekend moesten de jonge renners veel wind trotseren wat niet altijd makkelijk was , in totaal moeten ze 12 lessen volgen om in orde te zijn en om te mogen deelnemen aan wedstrijden in deze categorie. De lessen worden verzorgd door Dirk Onghena en Eddy Goris van de Wielerbond Vlaanderen en zij maakten gebruik van de nieuwe Wielerpiste te Beveren.

    Wim de Rudder (Rudyco CT) :” Mijn zoontje Eloy de Rudder doet ook mee hij is net 9 jaar geworden en ik hoop dat hij in mijn voetsporen gaat treden”.

     

    Opleiding aspiranten 2008 04

    Opleiding aspiranten 2008 02

    Opleiding aspiranten 2008 01




    Met dank voor de tekst en de foto’s aan Wim De Rudder

    03-03-2008 om 16:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWS WAOD - NIEUWS WAOD - NIEUWS WAOD - NIEUWS WAOD - NIEUWS WAOD

    Aandacht renners !!!!!!!!

     

    De WAOD renners, die per post de wielerkalender ontvangen, worden ervan verwittigd dat er in het boekje voor Maart 2008 een grove fout staat.

     

    Oosteeklo zaterdag 8 maart

    dient te worden vervangen door:

    Oosteeklo zondag 9 maart

    Gelieve Uw mederenners hiervan op de hoogte te stellen.

     

     

    Hartelijk dank bij voorbaat

    Gilbert De Paepe


     

    03-03-2008 om 16:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/03/2008

    wbvlogo

    ZONDAG 02/03/2008 – KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) – Men Elite 1.1 – 193 Km - 04h26min47

    Aantal deelnemers : 194

    De Jongh Steven 01

    1. Steven de Jongh (Ned)
    2. Sebastian Langeveld (Ned)
    3. Matthew Goss (Aus) op 6"
    4. Tom Boonen
    5. Enrico Franzoi (Ita)
    6. Borut Bozic (Svn)
    7. Bobbie Traksel (Ned)
    8. Karsten Kroon (Ned)
    9. Nicolas Jalabert (Fra)
    10. Frédéric Amorison
     

    02/03/2008 – BRUSSEL-OPWIJK (VB) – Elite 1.12 - Elite z/c & Beloften – Km - hmin

    Aantal deelnemers :

    1. Jan Bakelants
    2. Thomas Vedel Kvist (Den)
    3. Jaryd De Mooij
    17. Stijn Steels uit Westerlo (Rock Werchter Jacques)
    27. Bjorn Meersmans uit Bornem (Rock Werchter Jacques)
    30. Bjorn Coomans uit Willebroek (Rock Werchter Jacques)
    37. Glenn De Wolf uit Hamme (KSC Denderstreek Labiekes)
    43. Thomas De Gendt uit Beveren (DAVO)
    50. Kevin Van Den Noorgate uit Geraardsbergen (New Heebra Lombarden)
    73. Nicky De Wit uit Lokeren (WSV Artevelde)
    77. Steven Vercauteren uit Sinaai (WSV Artevelde)
    112. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Prorace CT)
    114. Kevin Van Der Plas uit Puurs (Van Eyck Sport)
    127. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Splendid/Prorace/Audiomix)
     

    02/03/2008 – GENT-STADEN (W) – Elite z/c & Beloften -  144 Km - 03h32min

    Aantal deelnemers : 238

    1. Stijn Minne
    2. Joeri Clauwaert op 5"
    3. Stijn Neirinck
    6. Thomas Ongena uit Zele (Profel Prorace CT) op 9"
    27. Robby Meul uit Eksaarde (Soenens-Germond) op 4'50"
    34. Stijn De Vriese uit Zele (Foronex CT) op 5'50"
     

    02/03/2008 – BRUSTUM (LB) –  Elite z/c & Beloften -  123 Km - 03h01min

    Aantal deelnemers : 178

    1. Jeroen Van Rij
    2. Dave Bruylandts
    3. Tom Linten
     

    02/03/2008 – MALDEGEM (O) – Elite z/c & Beloften -  110 Km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 75

    1. Tom Vermeiren
    2. Kevin Degezelle
    3. Mario Willems
    12. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team) op 5'40"
    14. Steven De Wilde uit Aalter (Rudyco CT)
     

    02/03/2008 – NANDRIN  – Elite z/c & Beloften -  120 Km - 03h01min

    Aantal deelnemers : 131
    1. Lionel Syne
    2. Tony Driesen
    3. Jonathan Henrion op 12"
     

    02/03/2008 – STEKENE (O) – Elite z/c & Beloften – 118 Km - 02h36min

    Aantal deelnemers : 101

    1. Nico Verhoeven
    2. Andy Michels
    3. Jeroen Das uit Kalmthout (Nieuwe Hoop Tielen)
    4. Kris De Block uit Mariekerke (Rupelspurters Boom)
    9. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    12. Gunter Sterck uit Stekene (Artevelde WSV)
    14. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    15. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)
    16. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    17. Willem De Greyt uit Sinaai (Artevelde WSV)
    25. Peter Verhofstadt uit Uitbergen (Rudyco CT) op 2'40"
    26. Jan Maes uit Puurs (De Dijlespurters) op 2'50"
    28. Bart Heirewegh uit Hamme (MBK-Delsol)
    29. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco CT)
    31. Pieter Clement uit Zele (Vélo Club Dairco)
    35. Frank Van Hoeymissen uit Waasmunster (Jonge Rakkers Vollezele)
    36. Mattias Nys uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    38. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    41. Wouter D'Hollander uit Zele (Isorex CT)
     

    02/03/2008 – KUURNSE LEIEOMLOOP (W) – Juniores -  96 Km - 02h18min

    Aantal deelnemers : 149

    1. Barry Markus
    2. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Kon. Balen BC)
    3. Moreno Hofland
    7. Jeroen Goudket van L.O. (KSC Denderstreek Labiekes) op 20"
    31. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland) op 1'22"
    47. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    50. Joeri De Ryck uit Kruibeke (KSC Denderstreek Labiekes)
     

    02/03/2008 – BRUSTEM (LB) – Juniores - 84 Km - 02h18min

    Aantal deelnemers : 146

    1. Sander Helven
    2. Ruben Engelen
    3. Roy Jans
     

    02/03/2008 – OPWIJK (VB) – Juniores - 72 Km - 01h48min

    Aantal deelnemers : 108

    1. Dimitry Severin
    2. Benjamin Sydlik
    3. Olivier Van Baeveghem
    11. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 25"
    16. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    19. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    31. Nando Pieters uit Zwijndrecht (La Bicycletta)
    32. Stijn Van Geyte uit Grembergen (Isorex CT)
    36. Sam Van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT)
    45. Joey De Wilde uit Moerbeke aasland)
    58. Ignace De Lamper uit Hamme NLVKCT)
    61. Didier Moens uit Baasrode aasland)
    68. Kenny Goossens uit Sinaai Waasland)

    02/03/2008 – SCHOONAARDE (O) – Juniores - 81 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 88

    1. Gatien Bossaer
    2. Mael Bantuelle
    3. Jason D'Haemers
    7. Lawrence Van De Meersche (Hoop Op Zegen Beveren) op 4"
    8. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 32"
    12. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Edegem BC) op 43"
    13. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    15. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT)
    18. Jeffrey Herrebaut uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    19. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren)
    27. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D Bike CT) op 1'39"
    52. Kevin Van Goethem uit Sinaai (Hudiko Waasland)
    54. Glenn De Ridder uit Stekene (KSC Denderstreek Labiekes)
     

    02/03/2008 – VLAMERTINGE (W) – Juniores – 74,4 Km – 01h53min

    Aantal deelnemers : 95

    1. Jonathan Breyne
    2. Ruben De Marez op 1'25"
    3. Carl Spillebeen op 1'42"
     

    02/03/2008 – BOORTMEERBEEK (VB) – Nieuwelingen – 54 Km – hmin

    Aantal deelnemers :

    1. Jorick De Heer
    2. Michiel Broes
    3. Vincent Verhaeghe
     

    02/03/2008 – BRUSTUM (LB) – Nieuwelingen – 54 Km – 01h19min

    Aantal deelnemers : 88

    1. Jorne Carolus
    2. Yannick Vanbrabant
    3. Amaury Capiot
     

    02/03/2008 – HERZELE (O) – Nieuwelingen – 57 Km – 01h26min

    Aantal deelnemers : 63

    1. Arne Van Snick
    2. Arne Cauchie
    3. Mathias Van Holderbeke op 10"
     

    02/03/2008 – KNESSELARE (O) – Nieuwelingen – 54 Km – 01h22min

    Aantal deelnemers : 52

    1. Christophe Ysenbaardt
    2. Jelle Vlaeminck
    3. Perry Bowater

    02/03/2008 – OPWIJK (VB) – Nieuwelingen -  48 Km - 01h15min

    Aantal deelnemers : 56

    1. Senne Janssens
    2. Ruben Boons
    3. Wannes Cauwenbergh
     

    02/03/2008 – ST.LODEWIJK-DEERLIJK (W) – Nieuwelingen – 50 Km - 01h30min

    Aantal deelnemers : 49

    1. Jasper Baert
    2. Geoffrey Michels
    3. Maxime Vanpachtenbeke
     

    02/03/2008 – STADEN (W) – Nieuwelingen – 44 Km - 01h16min

    Aantal deelnemers : 49
    1. Xandro Meurisse
    2. Whytic Priem
    3. Sunny Hoste op 1'50"

    03-03-2008 om 16:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS - WIELERNIEUWS

    Karl Van Osselaer uit Zwijndrecht (WAC-Team) reed zondag de wedstrijd voor EZC & Beloften in Stekene.

    Karl : “Ik heb geprobeerd altijd van voor in het peloton te blijven en dat is mij grotendeels gelukt. We moesten 4 ronden voor het einde wel stoppen (een peloton van 40 man ongeveer en dan nog enkele groepjes) , omdat een groep van 18 man een te grote voorsprong had. Niemand had die rode vlag gezien aan de meet, behalve ik. Ik ben dan maar beginnen spurten en heb dat uiteindelijk gewonnen. Ik had wel veel GELUK, omdat niemand wist dat het gedaan was !!! Ik denk rond de 40ste à 50ste plaats geindigd te zijn van de 102 deelnemers."


    Zondag reed Joeri Goddaert uit Stekene een wedstrijd voor Juniores te Opwijk , er verschenen aan de start 134 juniores.

    Joeri eindigde op een 11de plaats , 7 renners geaakten alleen voorop en streden voor de overwinning.

    Joeri Goddaert eindigde 4de  van het complete peloton , ploegmaten Tom Verhulst uit Beveren werd knap 14de en Jori Vansteenberghen uit De Klinge 18de wat niet slecht is voor Hoop Op Zegen Beveren.

    03-03-2008 om 13:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD EZC EN BELOFTEN TE STEKENE

    NICO VERHOEVEN wint te Stekene , Jeroen Das mooi derde !!!

     

    Smet Guy koers guy 2 maart 2008 stekene 021
    De kopgroep van 17 renners met o.a. Guy Smet en Jeroen Das

    Zondag 02/03/2008 namen maar liefst 102 renners deel aan de wedstrijd EZC & Beloften te Stekene.

    Van in het begin van de wedstrijd al meteen 7 renners weg met onder andere Jeroen Das uit Kalmthout.

    Na 8 ronden van in totaal 20 waren ze weg met 18 renners met veel jongens uit de streek o.a. Guy Smet , Lieven Dieleman , Gunter Sterck , Jeroen Das , Luc De Moor , Robby Weemaes en Willem De Greyt waren mee in de juiste ontsnapping met een bonus van 35 seconden.

    De achtervolgers met o.a. Bayens enz… deden hun best om het gat dicht te rijden maar het was harken tegen de wind.

    In ronde 12 bleven er uiteindelijk nog 17 koplopers over die mochten gaan strijden voor de overwinning zij hadden hun voorsprong uitgebreid naar 1min30sec.

    Het gevolg  was dat slechts 17 renners de wedstrijd uitreden al de rest mocht vroeger naar de douches.

    Op 3 kilometer van de meet zette Guy Smet een splijtende demarrage in maar helaas voor Guy werd hij op 500 meter voor de meet voorbij gereden door Nico Verhoeven en de overblijvende groep.

    Guy moest zich tevreden stellen met een 14de plaats en was natuurlijk ontgoocheld !!!

    Jeroen Das eindigde 3de , Lieven Dieleman 9ste , Gunter Sterck 12de , Luc De Moor 15de , Robby Weemaes 16de en Willem De Greyt 17de.

    In het peloton eindigde Peter Verhofstadt 25ste , Jan Maes 26ste , Bart Heirewegh 28ste , Sven Blommaert 29ste , Pieter Clement 31ste , Frank Van Hoeymissen 35ste , Mattias Nys 36ste , Roberto Vercauteren 38ste en Wouter D’Hollander 41ste.


    Smet Guy koers guy 2 maart 2008 stekene 009
    Guy Smet de laatste 3 kilometer solo maar helaas op 500 meter van de meet terug ingelopen.


    Met dank voor het verslag en de foto's aan "SAFFIA"

    03-03-2008 om 12:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS - MTB-NIEUWS

    EERSTE SEIZOENSZEGE VOOR PATRICK MEERSSCHAERT IN MTB TE MALONNE !!!

     

     

    Meersschaert Patrick 01

    Los van de beachraces werd de eerste MTB-wedstrijd verreden in Malonne nabij Namen : een schitterende omloop met technische afdalingen en een opeenvolging van lange steile klimmen,  misschien wel iets te zwaar voor deze fase van het seizoen maar voor Patrick Meersschaert uit Stekene liever van dit werk dan zijn de ziel uit het lijf rijden op een strand.
    Bij de masters 2 (+40) had hij bijna een ronde voorsprong op zijn naaste concurrenten en tussen de masters 1 eindigde hij 3de nadat Patrick de laatste twee ronden met opkomende krampen had af te rekenen en de twee leiders wijselijk moest laten rijden. Bij de masters 1 deed Jürgen De Clercq (Sint-Niklaas) zijn competitiewederoptreden nadat hij als prille twintiger de fiets aan de kant zette. Jürgen reed een mooi wedstrijdbegin maar was iets te gretig en dit moest hij na 3 ronden bekopen. Uiteindelijk wist hij nog een verdienstelijke 4de plaats in de wacht te slepen.

    Patrick :”Zelfs al doe je al méér dan 30 jaar aan competitiesport, die eerste wedstrijd van het seizoen is toch altijd iets speciaals. Je vraagt je steeds af of je voldoende en juist getraind hebt én hoever de concurrentie reeds staat”.
     
    Volgende week is er naast de regionale wedstrijd in Pepingen ook een mooie wedstrijd in Gilly (waar Patrick Meersschaert naartoe trekt - Charleroi) die een week later gevolgd wordt door de eerste manche van de Visa-cup in Dinant.

     

     

    Met dank aan “Patrick”

    03-03-2008 om 10:47 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!