.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2007
    wbvlogo

    ZONDAG 16/09/2007 – GLABBEEK (VB) – Elite z/c & Beloften - 116,8 Km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 135

    1. Nico Indekeu
    2. Denis Swinnens
    3. Wesley Bellen
    8. Michaël Van Staeyen uit Schoten (Davo)
     

    16/09/2007 – HAALTERT (O) – Elite z/c & Beloften - 115 Km - 02h46min

    Aantal deelnemers : 92

    1. Lars Petter Nordhaug
    2. Joachim Bohler op 40"
    3. Sten Stenersen
    10. Jurgen De Deyn uit Wichelen (Rudyco CT) op 1'02"
    16. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT) op 2'51"
    21. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV) op 4'08"
    22. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    25. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (KSC Denderstreek) op 4'20"
    32. Wim Maes uit Sinaai (Cycling Center) op 8'00" 
     

    16/09/2007 – BACHTE MARIA LEERNE (O) – Beloften – 109 Km – 02h34min

    Aantal deelnemers : 54

    1. Baptiste Planckaert
    2. Kevin Peeters
    3. Dmytro Kritsov
    10. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Rudyco CT) op 2'14"
    19. Dennis Pijl uit St.Niklaas (Rudyco CT) op 2'48"
    20. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
    27. Bart Baeyens uit Overmere (Artevelde WSV)
     

    16/09/2007 – PASSENDALE (W) – Beloften - 114 Km - 02h49min

    Aantal deelnemers : 35

    1. Alexander Chamon
    2. Kess Heytens op 32"
    3. Kim Borry
     

    16/09/2007 – ERPE MERE (O) – VELDRIJDEN - 01h03min

    Aantal deelnemers : 31

    1. Niels Albert
    2. Klaas Vantornout op 6"
    3. Erwin Vervecken op 8"
     

    16/09/2007 – WIEKEVORST (A) – VELDRIJDEN - 60 min

    Form.B
    Aantal deelnemers : 55

    1. Tom Van Den Bosch
    2. Geert Wellens
    3. Wim Jacobs
     

    16/09/2007 – RUIEN (A) – Dames  Elite - 90 Km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 41

    1. Evelyn Arys
    2. Lien Beyen
    3. Emma Silversides
    9. Annick Van Leuven uit Schoten (Oostende Noordzee) op 1'25"
    18. Anja Nobus uit Waardamme (Oostende Noordzee)
    20. Veronique Staes uit St.Job in't Goor (Steeds Vooraan Kontich)
    21. Cindy Vandermeulen uit Stekene (Benelux Team)
    22. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    24. Cindy De Schepper uit St.Gillis-Waas
    26. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (VZW Lotto Ladiescycling)
    27. Charlotte Van Damme uit Eksaarde (Keukens Redant)
    28. Natacha Hoedt (Benelux Team)
    30. Sofie De Nijs uit Gentbrugge (Benelux Team)
    31. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    32. Patricia Thijs uit Hoboken (Benelux Team)  
     

    16/09/2007 – HOESELT (LB) – Juniores - 85 Km - 02h11min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Jorg Roosen
     

    16/09/2007 – HOOGSTRATEN (A) – Juniores - 84 Km – 02h04min

    Aantal deelnemers : 55

    1. Bert De Backker
    6. Jeroen Goudket van L.O. (Bodysol CT Menen)
     

    16/09/2007 – MELSEN (O) – Juniores - 88 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 55

    1. Sander Stiegelis (Isorex CT)
    18. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 42"
    21. Nick Van Walle uit Temse (Daikin CT)
    22. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    26. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes)
    29. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D-Bike CT)
    30. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    31. Didier Verlee uit Sinaai (Josan Mercedes)
    33. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren)
    35. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    36. Sam van Uytvange uit Grembergen (Isorex CT)
    37. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    42. Wim Van De Wiele uit Zele (Hoop Op Zegen Beveren)
     
    16/09/2007 – MESEN (W) – Juniores - 84 Km - 02h06min

    Aantal deelnemers : 47

    1. Jeroen Lepla
     

    16/09/2007 – WIJGMAAL (VB) – Juniores – Km – hmin

    Aantal deelnemers :

     

    16/09/2007 – MASSEMEN (O) – Nieuwelingen - 70 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 100

    1. Sehested Pedersen
    31. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland) op 15"
    34. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (Bodysol CT Menen)
    47. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    50. Glenn De Ridder uit Stekene (Bodysol CT Menen)
    68. Jan Hullaert uit Kalken (Hudiko Waasland)
    73. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    80. Steven Smet uit St.Pauwels (Hudiko Waasland)
     

    16/09/2007 – AAIGEM (O) – Nieuwelingen – 65 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 54

    1. Arne Van Snick
    7. Arjen Martens uit Koewacht (Zeeuws-Vlaanderen)
    26. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    34. Thomas Collet van L.O. (WAC-Team)
    37. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT)
     

    16/09/2007 – HOOGSTRATEN (A) – Nieuwelingen - 54 Km - 01h24min

    Aantal deelnemers : 35

    1. Marwen Mansi
     

    16/09/2007 – MOL (A) – Nieuwelingen - 62,1 Km - 01h35min

    Aantal deelnemers : 52

    1. Stijn Marien
     

    16/09/2007 – POEKE (O) – Nieuwelingen - Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    16/09/2007 – ROLLEGEM (W) – Nieuwelingen - 67,5 Km - 01h42min

    Aantal deelnemers : 21

    1. Arne Casier
     

    16/09/2007 – RUNKELEN (LB) – Nieuwelingen – 68,8 Km –01h40min

    Aantal deelnemers : 63

    1. Pieter Schepmans
     

    16/09/2007 – TIEGEM (W) – Nieuwelingen - 66 Km – 01h40min

    Aantal deelnemers : 54

    1. Elie Vandenbulcke
     

    16/09/2007 – WERKEN-KORTEMARK (W) – Nieuwelingen – 63,8 Km - 01h37min

    Aantal deelnemers : 39
    1. Jonathan Breyne

    16-09-2007 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2007
    wbvlogo

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA uit Zele met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores.
    Proficiat aan PIETER CORDEEL uit Stekene met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores.
    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen.

    ZATERDAG 15/09/2007 – BURCHT (A) – Elite z/c & Beloften - 116 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 78

    1. Ben Van Baelen
    2. Frank Van Kuik
    3. Guy Van Broekhoven
    4. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    5. Michaël Van Staeyen uit Schoten (Davo)
    6. Björn Coomans uit Ruisbroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    9. Luc Rooms uit Puurs (Rudyco CT)
    10. Thijs Van Den Bossche uit Stekene (Soenens-Germond)
    15. Davy Peirsman uit Temse (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    20. Gunter Sterck uit Stekene (PWC Jan Snel)
    28. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem BC)

    29. Benny Van Buynder uit Bornem (Rudyco CT)
    34. Roberto Vercauteren uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    41. Herve Van Rompay uit Kessel (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    50. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksen)
    51. Kristof Verbraeken uit Beveren (Artevelde WSV)
    60. Steven Goossens uit St.Niklaas (PWC Jan Snel)
    66. David Van Wiele uit Temse (Hoop Op Zegen Beveren)
    67. Timothy Van Heurck van L.O. (WAC-Team)

    15/09/2007 – EERNEGEM (W) – Elite z/c & Beloften - 116 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 98

    1. Frederik Toortelboom
    2. Nico Kuypers op 15"
    3. Nico Verhoeven op 1'03"
     

    15/09/2007 – EVERGEM (O) – Elite z/c & Beloften – 120 Km – 02h50min

    Aantal deelnemers : 59

    1. Marc Baeyens
    2. Stijn Minne
    3. Patrick Cocquyt
    16. Glenn De Wolf uit Hamme (Wielerclub Hamme-Zogge)
    22. Andy Bonnaerens uit Zele (Immo NLVK CT)
     

    15/09/2007 – NAZARETH (O) – Beloften - 116 Km - 02h39min

    Aantal deelnemers : 73

    1. Benjamin Verraes
    2. Steven Dierickx
    3. Kim Tesseur 

    7. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Rudyco CT)
    14. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    15. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    21. Michiel De Coninck uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    36. Willem De Greyt uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes) op 49"
    37. Dennis Pijl uit St.Niklaas (Rudyco CT)

    15/09/2007 – PARIJS-BRUSSEL (VB) – Men Elite - Km – hmin

    Aantal deelnemers :

    1. Robbie McEwen (AUS)
    2. Jeremy Hunt (GBR)
    3. Honorio Machado (COL)
     

    15/09/2007 – KNESSELARE (O) – VELDRIJDEN - 01h00min

    Form.B
    Aantal deelnemers : 61

    1. Bjorn Traen
    2. Geert Wellens
    3. Rudi Van De Sompel op 15"
    19. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT) op 2'17"
    21. Matthias Onghena uit Kieldrecht (W.O.O.Parike) op 3'00"


    Form.D
    Aantal deelnemers : 32  - 38'52"
    1. Mario Lammens
    2. Franky Van Tongelen op 16"
    3. Dirk Gebruers
    6. Theo David uit Kruibeke (CT Eksaarde) op 1'10"

    15/09/2007 – HULSHOUT (A) – Dames  Elite - 88 Km - 01h58min

    Aantal deelnemers : 48

    1. Suzanne De Goede
    2. Lien Beyen
    3. Lensy Debboudt
    13. Annick Van Leuven uit Schoten (Oostende Noordzee)
    17. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (VZW Lotto Ladiescycling)
    22. Sofie Verdonck uit De Klinge (KSV Deerlijk)
    25. Sofie De Nijs uit Gentbrugge (Benelux Team)
    27. Ines Claes uit Beveren (Benelux Team)
    32. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)
    33. Charlotte Van Damme uit Eksaarde (Keukens Redant)
    38. Cindy Vandermeulen uit Stekene (Benelux Team)
    41. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    43. Patricia Thijs uit Hoboken (Benelux Team) 


    15/09/2007 – KONTICH (A) – Dames Jeugd - 58,8 Km - 01h33min

    Aantal deelnemers : 27 Juniores

    1. Jessie Daams
    2. Kelly Druyts uit Wilrijk (VZW Lotto Ladiescycling)
    8. Veronique Staes uit St.Job in't Goor (Steeds Vooraan Kontich)
    14. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    20. Liesl Van Daele uit St.Niklaas (S.C.F.Bianchi)
    22. Hanneke Van Gucht uit Bornem (Bianchi-Duvel-Cata Bikes)

    Aantal deelnemers : 32 Nieuwelingen
    1. Elonore Maeck
    3. Kaat Hannes uit Wechelderzande (Benelux Team)


    15/09/2007 – ZEMST-LAAR (VB) – Juniores - Km – hmin

    DE VLAAMS BRABANT CLASSIC

    Aantal deelnemers :

     

    15/09/2007 – ALVERINGEN (W) – Juniores - 90 Km - 02h07min

    Aantal deelnemers : 34

    1. Kevin Callens
     

    15/09/2007 – HAALTERT (O) – Juniores - 88 Km - 02h11min

    Aantal deelnemers : 51

    1. MATTHIAS ONGENA uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    32. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS) op 2'40"
     

    15/09/2007 – KORTIJS (LB) – Juniores – 85,2 Km – 02h07min

    Aantal deelnemers : 41

    1. Kevin Thome
     

    15/09/2007 – ST.DENIJS-ZWEVEGEM (W) – Juniores - 85,8 Km - 02h03min

    Aantal deelnemers : 53

    1. Brian Ligneel
     

    15/09/2007 – STEKENE (O) – Juniores – 94 Km - 02h09min

    Aantal deelnemers : 51

    1. PIETER CORDEEL uit Stekene (Balen BC)
    2. Jeroen Goudket van L.O. (Bodysol CT Menen) op 50"
    5. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'05"
    6. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Bodysol CT Menen) op 1'40"
    10. Nick Van Walle uit Temse (Daikin CT)
    12. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Asfra RT)
    13. Valentijn Martens uit Stekene (Hudiko Waasland)
    16. Sander Stiegelis (Isorex CT)
    17. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson CT)
    18. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Hudiko Waasland)
    21. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    22. Jochem Smet uit Kemzeke (Hoop Op Zegen Beveren)
    23. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    24. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (DMC-D-Bike CT)
    27. Evert Dehandschutter uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    28. Karl Vos uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    30. Sean Durinck uit Hamme (Hudiko Waasland)
    31. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    35. Joeri De Ryck uit Kruibeke (Hudiko Waasland)
    41. Jeroen Serverius uit Kieldrecht (DMC-D-Bike CT)
    43. Didier Verlee uit Sinaai (Josan Mercedes) 
     

    15/09/2007 – BRUSSEL (VB) – Nieuwelingen - 52 Km - 01h07min

    Aantal deelnemers : 79

    1. Joren Segers
    3. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    5. Dominic Schils
    23. Laurens Poelman uit Kalken (Hudiko Waasland)
    36. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    43. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
     

    15/09/2007 – EVERGEM (O) – Nieuwelingen - 70 Km - 01h34min

    Aantal deelnemers : 42

    1. Niels Olsen
    6. Joeri Persoon uit Stekene (WAC-Team)
    12. Jonas De Vylder uit Desteldonk (Deschacht Doe Het Zelf) op 55"
    14. Jonas De Permentier uit Sinaai (Avia CT)
    15. Stijn Van Hese uit Belsele (Hudiko Waasland)
    19. Jasper Van Den Branden uit St.Gillis-Waas (WAC-Team)
    30. Ignace De Lamper uit Rupelmonde
    33. Jonas Heirman uit Zele (Hudiko Waasland)

    15/09/2007 – KONTICH (A) – Nieuwelingen - 68,6 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 63

    1. KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten (DCM-GB Vorselaar CT)
    14. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren) op 16"

    15/09/2007 – OPBRAKEL (O) – Nieuwelingen - 70 Km - 01h51min

    Aantal deelnemers : 49

    1. Bram Devoldere
    3. Arjen Martens uit Koewacht (Zeeuws-Vlaanderen)
    28. Gijs Van Hoecke uit Zaffelare (Bodysol CT Menen) op 2'50"
    40. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT)

    15/09/2007 – WAARDAMME (W) – Nieuwelingen – 60 Km – 01h28min

    Aantal deelnemers : 35
    1. Jelle Goderis

    16-09-2007 om 00:00 geschreven door kenny


    15-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD TE BURCHT VAN ZATERDAG 15/09/2007

    ZATERDAG 1509/2007 - BURCHT - Elite z.c./U23

     

    GEZOCHT: ONTSNAPPINGEN , BEN VAN BAELEN IN SPURT MET 4.


    BURCHThuldebew15_9 

    De winnaar kreeg ook nog een trofee van het gemeentebestuur van Zwijndrecht, overhandigd door schepen Herremans (links)


    BURCHTernabew15_9
    De bloemen werden overhandigd door Erna, de weduwe van Willy Verbruggen, wiens 12de Grote Prijs –Memorial het was.



    In Burcht heeft Ben Van Baelen, een 22-jarige renner uit Malle, zijn eerste koers van het seizoen gewonnen. Nadat in gans de wedstrijd geen enkele ontsnapping vorm kreeg, keek Van Baelen in de laatste kilometers goed uit zijn ogen en plots zag hij de kans schoon om met een viertal renners een paar tientallen meter voorop te rijden en dan recht op zijn doel af te mikken. Vlot haalde hij het.

    Ook al stond de wedstrijd van WSC Willen Is Kunnen nergens niet aangekondigd, toch stonden er 78 deelnemers aan de start. Maar deze wedstrijd is ook al zo’n traditie dat renners én supporters het wel weten dat het aan “Den Derby” koers is. De 12de Grote Prijs Willy Verbruggen, één van de verdienstelijke figuren uit de geschiedenis van de club, maar veel te vroeg overleden. Elk jaar wordt hij toch in herinnering gebracht door deze Memorial. En telkens is zijn weduwe Erna van de partij om de bloemen te overhandigen.

    Er moesten 16 ronden worden afgelegd en daarbij moest telkens de brug over de E17 aan de Krijgsbaan worden beklommen. Dat woog voor sommigen wel door. In de eerste ronde werd de belofte Jonas Heymans uit Heverlee van de rijbaan gedrumd en smakte zwaar tegen het wegdek. De ambulance moest hem op een draagberrie afvoeren. Hij liep een letsel op aan de heup.

    We mochten ons gelukkig prijzen dat de organisatoren gezorgd hadden voor premies. Er waren er ook een deel van 25 euro bij en zo zagen we in de aankomststrook toch al eens een spurtje. Men kreeg dan de indruk op de Kruibeeksesteenweg dat er een ontsnapping was, doch het was een vals beeld. Geen ontsnappingen dus.

    In de 11de ronde probeerden Gunter Sterck, Robby Weemaes en Danny Dierickx wel iets maar ze werden snel weer tot de orde geroepen.  We zagen ook Bjorn Coomans eens versnellen maar alles bleef zoals het was.

    Ben Van Baelen was erg gemotiveerd naar Burcht gekomen nadat hij vorige woensdag te Sint-Pauwels 2de was geworden achter Kurt Van Landeghem. “Ik weet niet wat daar toen gebeurde want ik wist dat ik sneller was, maar toch klopte Van Landeghem mij. Hier in Burcht heb ik gezegd toen we de laatste kilometer met een paar man weg waren, ik pak niet over, ik zie wel wat ze doen. Maar toen ik Van Kuik ook zag terug komen wist ik dat hij een vlugge was. Ik moest dus zien dat ik aan ging. Toen hij aansloot ging ik en toen ik achterom keek, zag ik dat hij het op gaf.”

    En zo was Van Baelen zeker van de zege. Dat er geen ontsnapping was geweest, schreef de winnaar toe aan het feit dat er te veel goede renners waren en dat er te weinig wind stond. “Ik had het al van in het begin door dat het op het laatste ging gebeuren. Ik heb dus gewoon gewacht tot in de laatste ronde en dan schoof ik naar voor.”

    Zo heeft de renner van Edegem BC dan toch een overwinning vast voor 2007. De weken die nog resten zal hij wel proberen om er nog één bij te doen. “Het moet eigenlijk niet meer, maar komt er nog een tweede dan is dat meegenomen. Maandag en donderdag rijd ik nog in Stekene en volgende week zondag nog in Ekeren. En dan ga ik en week naar een Sun Park! Nu heb ik recht op wat vakantie!”



    BURCHTstartbew15_9 

    De start werd gegeven door schepen van Sport van Zwijndrecht, Kris Herremans. Rechts WBV –man Reinhold Van den Bossche.


    BURCHTWBV_bew15_9

    Het opmaken van de uitslag met Patrick Verbist achter de computer.






    TEKST EN FOTO’S :
    Flor Van de Velde.

     

     

     

     

    15-09-2007 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RETROSPECTIEVE VAN WIELERLEGENDE FRANS BONDUEL VERLENGT TOT 30/09/2007

    De retrospectieve over de wielerlegende "Frans Bonduel" werd verlengd tot 30 september 2007.

    Museum voor Volkskunde, Begijnhof 25 te Dendermonde.

    Ingang Begijnhof langs de Brusselsestraat tegenover de Oude Vest

     

    15-09-2007 om 13:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AFSCHEIDSWEDSTRIJD VAN SERGE BAGUET EN PETER VAN PETEGHEM TE DESSEL

    STEVEN DE JONGH WON IN DESSELGEM WAAR BAGUET EN VAN PETEGHEM AFSCHEID NAMEN


     DESSELGEMaankomstdejonghbew15_9                       DESSELGEM_huldebew15_9

    Steven De Jongh won de                                        Steven De Jongh met de bloemen

    65te Grote Prijs Briek Schotte.

    DESSELGEM_aankomstpeteren_sergebew15_9      DESSELGEMhuldepetersergebew15_9

    De aankomst van Peter Van Peteghem en               Nog een podiumhulde voor Baguet en Van Peteghem.
    Serge Baguet in hun laatste wedstrijd.                    Rechts van hen het monument uit de speakerswereld,
                                                                                     Louis Cooreman.


    In Desselgem werd 65ste Grote Prijs Memorial Briek Schotte gereden.. Deze wedstrijd was tevens de afscheidswedstrijd van Serge Baguet en Peter Van Peteghem. Met een mooi deelnemersveld van 173 renners en onder massale publieke belangstelling namen de renners de start voor 17 ronden van 9,12 km. of 155 km.

    De renners waren van bij de start al heel actief. In de 2de ronde ontsnapten Denis Flahaut en Dimitri De Fauw. Hun voorsprong groeide tot 1'05". Na 30 km eindigde hun avontuur.Na halfkoers ontstond er een leidersgroep van 16 met: Johnny Hoogerland (Nederland), Wilfried Cretskens, Steven De Jongh (Nederland), Gert Steegmans, Maarten Wynants, Geert Omloop, Mindaugas Striska (Litouwen), Niko Eeckhout, James Vanlandschoot, Kenny Lisabeth, Greg Van Avermaet, Jehudi Schoonacker, Stefan Van Dijk (Nederland), Robbie McEwen (Australië), Sven Renders en Stefan Cohnen (Nederland).

    Al snel bleek dat de beslissing gevallen was en dat de winnaar vooraan zat. Vooraan viel Kenny Lisabeth weg na een valpartij. Johnny Hoogerland en Steven De Jongh trokken ten aanval. Greg Van Avermaet probeerde nog aan te sluiten maar slaagde er niet in. Het leidersduo bouwde een veilige marge uit van 32 seconden.

    Het peloton, met daarin Serge Baguet en Peter Van Peteghem, mocht een ronde voor het einde stoppen. Steven De Jongh was de sterkste in de slotkilometers en won zo vrij makkelijk. Johnny Hoogerland werd 2de op 7 seconden. Greg Van Avermaet toonde z'n snelle benen en werd 3de op 36 seconden. Geert Omloop werd 4de, Maarten Wynants 5de, James Vanlandschoot 6de, Wilfried Cretskens 7de, Sven Renders 8ste, Mindaugas Striska 9de en op 48 seconden kwam Robbie McEwen als 10de over de aankomst. Jehudi Schoonacker werd knap 13de, Thomas Ongena 26ste, Bjorn Coomans 34ste, Jarno Van Mingeroet 47ste en Kevin Seeldraeyers 67ste.

    Nu kon het feest beginnen. Eerst werd de winnaar Steven De Jongh nog gehuldigd op het podium maar dan was het de beurt aan de afscheid nemende renners Serge Baguet en Peter Van Peteghem. De sfeer onder het massaal opgekomen wielerpubliek zat er goed in. Beide renners werden gelauwerd voor hun uitgebreide carrière. De vrouwen en kinderen van de renners mochten mee het podium op en genieten van al de belangstelling.

     

    DESSELGEMstartbew15_9

    De mannen van Sunweb –Pro Job brengen de profkoers van Desselgem op gang.


    DESSELGEM_de_fansbedanktbew15_9 DESSELGEM_spandoek_2bew15_9

    De fans van Peter en Serge hadden voor de gelegenheid spandoeken gemaakt.


    DESSELGEM_traantjesbew15_9

    Tranen voor Angelique, de dame van Peter Van Peteghem.


    DESSELGEM_verkeerde_fietsbew15_9

    In Desselgem reed er zelfs een heel speciale fiets rond. Het was een soort tandem, maar ze zaten met de rug naar elkaar. Beiden reden vooruit alhoewel het voor den achterste wel raar moet zijn omdat die vooruit trapt maar toch achteruit reed.






    TEKSTBEWERKING : fvdv

     

    FOTO’S : Alain

     

     

     

     

     

     

     

    15-09-2007 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 02/10/2007 - OMLOOP VLAAMSE SCHELDEBOORDEN

    OMLOOP VLAAMSE SCHELDEBOORDEN KRIJGT EEN GEZICHT


    CORNU_DOMINIQUE_ronse2_7     STEELS_TOM__bew

       Dominique Cornu                  Tom Steels

    Voor de Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden die op dinsdag 2 oktober wordt georganiseerd met start in Temse en aankomst in Kruibeke, beginnen nu toch  bij organisator Ronny Van de Vijver de ploegen met gezichten van hun renners binnen te komen.

    Er zullen 20 ploegen aan de start staan waaronder Predictor-Lotto met Preben van Hecke, Greg van Avermaet, Tom Steels, Leif Hoste en Dominique Cornu. Met de Hammenaar Greg Van Avermaet dus ook een snelspurter die in eigen streek moet kunnen triomf oogsten. En wat meer is, voor de Wase regio een bijzon,deren gelegenheid om om Greg aan het werk te zien.

    Voor Quick-Step staat de topper Gert Steegmans op de lijst en met hem ook Steven De Jongh, Wouter Weylandt, Sebastien Rosseler en Cretskens.

    Ag2R komt met Jean-Patrick Nazon, Usov Alexandre, Mangel,en Mandri.

    Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen met uiteraard Nico Eeckhout, Glen D’Hollander en Veuchelen.

    Unibet.com met Jimmy Casper, Gorik Gardeyn, Erwin Thijs.

    Wiezenhof-Felt met Radochla, Stefan Van Dijk.

    Skil-Shimano met Aard Vierhouten, Tjallinggii, Maarten Den Bakker en Kenny Van Hummel.

    Landbouwkrediet met Vanlandschoot, Van Mechelen en Kevin Neirinck.
    Sunweb met Maxim Debusschere, Tom Van Noppen, en SvenVan Thourenhout.

    Jartazi-Promo Fashion met Geert Omloop, Tombak en Denis Flahaut.

    DFL-Cyclingnews met Nico Mattan en Sven De Weert. (Robby Meul staat reserve!)

    Maandag 17 september weten de organisatoren of ook T-Mobile komt met betere ploeg. De kans is groot.

     

    TEKST : fvdv

     

    15-09-2007 om 13:34 geschreven door kenny


    14-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/09/2007
    wbvlogo

    VRIJDAG 14/09/2007 – OEKENE (W) – Elite z/c & Beloften - Km - hmin

    Aantal deelnemers :

    14-09-2007 om 10:55 geschreven door kenny


    13-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/09/2007
    wbvlogo

    DONDERDAG 13/09/2007 – OOSTDUINKERKE (W) – Elite z/c & Beloften - 114 Km - 02h37min

    Aantal deelnemers : 33

    1. Philip Schulz
    2. Nico Kuypers op 15"
    3. Geert Vermote op 1'30"
     

    13/09/2007 – WESTKERKE (W) – Elite z/c & Beloften - 113,4 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Steven Thijs
    2. Baptiste Planckaert
    3. Rieno Stofferis
    6. Koen Van De Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    16. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    19. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV)

    13/09/2007 – HANDZAME (O) – Dames Elite - 80 Km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 32
    1. Emma Karolina Johansson
    2. Annick Van Leuven uit Schoten (Oostende Noordzee) op 30"
    3. Kelly Druyts op 34"
    9. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (VZW Lotto-Ladiescycling) op 4'25"
    12. Anja Nobus uit Waardamme (Oostende Noordzee)
    17. Melissa Huyghe uit Breendonk (Bianchi-Duvel-Cata Bikes)
    19. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    23. Charlotte Van Damme uit Eksaarde (Keukens Redant)
    26. Patricia Thijs uit Hoboken (Benelux Team)
    28. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team)

    13-09-2007 om 22:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/09/2007
    wbvlogo

    Proficiat aan KURT VAN LANDEGHEM uit St.Gillis-Waas met zijn 1°Seizoenszege te St.Pauwels van 2007 !!!

    WOENSDAG 12/09/2007 – RETIE (A) – Elite z/c & Beloften - 139 Km - 02h55min

    G.P. J.P. MONSERE
    Aantal deelnemers : 122

    1. Dejan Aistrup
    2. Christof Marien
    3. Ronald Roos
     

    12/09/2007 – DE PINTE (O) – Elite m/c /Elite z/c & Beloften - Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    12/09/2007 – HOEGAARDEN (VB) – Elite z/c & Beloften –  112 Km – 02h38min

    Aantal deelnemers : 111

    1. Wesley Bellen
    2. Edwig Cammaerts
    3. Nicolas Baiolet
    35. Thibault Koppen uit Beveren (KSV Deerlijk)
     

    12/09/2007 – ST.PAUWELS (O) – Elite z/c & Beloften - 117 Km - 02h45min

    Aantal deelnemers : 56

    Van Landeghem Kurt 01


    1. KURT VAN LANDEGHEM uit St.Gillis-Waas (WSC Vooruit-St.Gillis-Waas)
    2. Ben Van Baelen
    3. Jeroen Das
    4. Tom Stremersch uit Meerdonk (PWC Jan Snel)
    5. Kris De Block uit Mariekerke (Rupelspurters Boom)
    6. Robby Weemaes uit St.Pauwels (Rudyco CT)
    7. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel)
    8. Gunter Sterck uit Stekene (PWC Jan Snel)
    9. Marc Laureys uit St.Niklaas (Rudyco CT) op 40"
    10. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    13. Thijs Van Den Bossche uit Stekene (Soenens-Germond) op 55"
    15. Luc Rooms uit Puurs (Rudyco CT)
    16. Jarno Van Guyse uit Stekene (New Heebra Lombarden)
    19. Koen Van De Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    20. Steven Goossens uit St.Niklaas (PWC Jan Snel)
    21. Lieven Dieleman uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
    24. Stijn Gidé uit Waasmunster (KSC Denderstreek Labiekes)
    25. Mattias Nijs uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    26. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)
    27. Benny Van Buynder uit Bornem (Rudyco CT)
    28. Domien Geerts uit Breendonk (Rupelspurters Boom)
    29. Frank Van Hoeymissen uit Waasmunster (Jonge Rakkers Vollezele)
    31. Gino Pauwels uit Kalken (Artevelde WSV)
    34. Andy Bonnaerens uit Zele (Immo NLVK CT)
    35. Guy Smet uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    36. André Van Geertsom uit Temse (Dag)
    39. Eddy Van Bogaert uit Belsele (Rudyco CT)
    40. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (KSC Denderstreek Labiekes)
    41. Dennis Pijl uit St.Niklaas (Rudyco CT)
    42. Sander Cordeel uit Stekene (Balen BC)
    43. Geert Smet uit St.Niklaas (Klaipeda)
    44. Kris Van Severen uit St.Niklaas (Dag)

    13-09-2007 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDEN W.A.O.D. VOOR ZATERDAG 15/09/2007 EN ZONDAG 16/09/2007
    waod_3

    ZATERDAG 15 SEPTEMBER 2007 – ROESELARE – Feesttent – Plaatsweg Oekene


    Inwoners        13:00     40,8 Km    12 Ronden

     

    Inwoners        14:15     47,6 Km    14 Ronden

     

       A / B            16:00        68 Km     20 Ronden



    ZATERDAG 15 SEPTEMBER 2007 - MINDERHOUT  - Café Papillon – Minderhoutdorp 149

        G / G+

    13:00

    50 Km

     9 Ronden

    F2

    13:02

    50 Km

     9 Ronden

    F1

    14:30

    55 Km

    10 Ronden

    E / E+

    14:32

    55 Km

    10 Ronden

    C / D

    16:00

    60 Km

    11 Ronden



    ZONDAG 16 SEPTEMBER 2007 – VLIERZELE – Café ‘t Stokerijtje – Vlierzeledorp

        
     

        G / G+

    13:00

    45 Km

      9 Ronden

    F2

    13:02

    45 Km

      9 Ronden

    F1

    13:04

    45 Km

      9 Ronden

      E / E+

    15:10

    50 Km

     10 Ronden

    C / D

    15:13

    50 Km

     10 Ronden

    A / B

    17:00

    60 Km

     12 Ronden

    Inwoners     

    17:02

    45 km

      9 Ronden

                               

     

     

        







     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    13-09-2007 om 11:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WEDSTRIJDEN V.W.F. VOOR ZATERDAG 15/09/2007 EN ZONDAG 16/09/2007
    vwf


    ZATERDAG 15 september - OPWIJK (1745) - Karenveldstraat - Jeugdheem


    E-cat 13h
    FG-cat 13h01
    C-cat 14h30
    D-cat 14h31
    A-cat 16h
    B-cat 16h01



    ZONDAG 16 september - BRAKEL (9660) - Industrielaan 1 - Zaal Incomec-Comex
    13de rit VWF-GEDITROFEE

    E-cat 13h
    FG-cat 13h01
    C-cat 14h30
    D-cat 14h31
    A-cat 16h
    B-cat 16h01

    13-09-2007 om 10:54 geschreven door kenny


    12-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 12/09/2007

    Onder leiding van Eddy Coenen en Saskia Van Overmeire vertrokken Woensdagmiddag om 14h00 aan 't Schuurke te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de wekelijkse trainingsrit naar 't HELLEGAT.
    Uiteindelijk was de zon nog eens van de partij en dat deed voor de meeste renners meer dan deugd , net als het tempo dat aangenaam om volgen was voor iedereen.
    Sterke man vandaag was zeker Gunther De Cock die bijna gans de rit op kop reed.
    De groep van Cibel rond Walter Rotthier reed weer mee zodat de groep iets groter is en dit blijkt voor iedereen aangenamer om te rijden.
    De totale afstand bedroeg 97 Km en het gemiddelde was goed voor 35,7 Km/h.
    Wie reden zoal mee vandaag : Eddy Coenen , Saskia Van Overmeire , Mister Y , Gunther De Cock , Dr.Frank De Winter , Dirk Heyrman , Freddy Buys , Freddy De Blick , Frank Van Geystelen , Dirk Vanhee , Sven Wielandt , Jos Vermeulen , Luc Vermeulen , Walter Rotthier , Eugéne Bosman , Cornelis Van Der Haven , Koen Apers , de mannen van Cibel , ? ? ? en Kenny Janssens.

    12-09-2007 om 18:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS W.A.O.D. UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/09/2007

    DINSDAG 11/09/2007 – NIEUWNAMEN – W.A.O.D.

     

    Categorie AB: (30 dln)

    1.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    2.Tim Vercauteren uit Belsele (A2)

    3.Fonny Kint (Driewegen, Ned, winnaar cat. B)

    6.Patrick Bolssens uit Kieldrecht (B4)

    7.Franky Weemaes uit Melsele (B5)

    8.Sammy Bogaert uit Meerdonk (A3)

    11.Gunther De Cock uit St.Gillis-Waas (B8)

    13.Mario Bolssens uit Meerdonk (B10)

    15.Kris Meerschaert uit Stekene (A5)

    22.Filip Weemaes uit Kieldrecht (A9)

    23.Gino Van Broeck uit Belsele (A10)

    25.Bart Provoost uit Kieldrecht (A12)

    12-09-2007 om 17:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/09/2007
    wbvlogo

    DINSDAG 11/09/2007 – GITS (W) – Elite z/c & Beloften - 108 Km - 02h27min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Gregory Joseph
    2. Sven Jodts
    3. Kristof Dereeper
     

    11/09/2007 – DESSELGEM (O) – Elite m/c /Elite z/c & Beloften - 155 Km - 03h23min

    Aantal deelnemers : 176
    1. Steven De Jongh
    2. Johnny Hoogerland
    3. Greg Van Avermaet uit Hamme (Predictor-Lotto) op 36"
    8. Sven Renders uit Wilrijk (Chocolade Jacques)
    26. Thomas Ongena uit Zele (Yawadoo-ABM) op 10'05"
    34. Björn Coomans uit Ruisbroek (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    47. Jarno Van Mingeroet uit Berlare (Jartazi)
    67. Kevin Seeldraeyers uit St.Amands (Quickstep)

    12-09-2007 om 17:40 geschreven door kenny


    11-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS W.A.O.D. UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/09/2007

    MAANDAG 10/09/2007 - DIKKELE – W.A.O.D.

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 24°Seizoenszege in de Catg.C

    Categorie AB: (14 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Bjorn De Vriese (Ronse, winnaar cat. A)

    3.Tim Vercauteren uit Belsele (A2)

    7.Gino Van Broeck uit Belsele (A3)


    Categorie CD:

    1.Franky Van Oyen (Machelen, winnaar cat. C)

    2.Michel Willems (winnaar cat. D)

    3.Danny Van Oyen (D2)

    5.Walter De Veerman uit Lochristi(C2)

    9.Etienne Claus uit Hamme (C4)


    Franky Van Oyen 01
    Ex-Profrenner Franky Van Oyen

    Categorie E/E+:

    1.Patrick Van Hulle (Aalter - Bellem, winnaar cat. E)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. E+)


    Categorie F1:

    1.Eddy Caeckaert (Ursel)

    5.Roger Hoof uit St.Niklaas

    10.Freddy De Blick uit Beveren

    11-09-2007 om 16:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 10/09/2007

    Maandag 10/09/2007 – NIEUWKERKEN – Am./Mast./Elite z/c & beloften

     

    SPANNENDE SPURT TUSSEN GUY SMET EN JEROEN DAS MET GUY SMET ALS WINNAAR !!!


    koers guy 10 september 2007 nieuwkerken 019 

    Guy Smet met zijn 31ste bloementuil van het seizoen.

    Te Nieuwkerken kwamen slechts 27 renners opdagen om deze open wedstrijd te beslechten.

    Ze moesten daarbij 100 km afleggen of 16 ronden van 6,1 Km.

    Vanaf ronde 2 waren Guy Smet en Jeroen Das al voorop gaan rijden en kregen meteen 20” bonus , het achtervolgende peloton was reeds uitgedund tot 19 renners.

    De 2 vooraan bleven het hoge tempo aanhouden en hun voorsprong groeide ronde per ronde en 4 ronden voor het einde was het zover meer dan 3 minuten vooruit en dan weet je dat de rest uit koers moet.

    Het peloton kreeg nog een beetje gratie maar 2 ronden voor het einde was de maat vol en mocht het peloton reeds spurten voor de 3de plaats.

    Ken Van Reeth werd 3de voor Geert Dierckx en Rudi Vingerhoets.

    Onze 2 overgebleven renners mochten om de zege spurten en het werd ditmaal een spannende spurt die toch weer door sterke Guy Smet werd gewonnen wat hem meteen zijn 31ste bloementuil opleverde.

    De overige plaatsen van onze renners uit de Polderrennersregio waren : Koen Van de Velde 10de , Kris Smet 11de , Wim De Rudder 12de , Franky Weemaes 13de , Mattias Nijs 15de , Steven Goossens 16de , Alex Goossens 17de , Filip Troubleyn 18de , Filip Van Goethem 21ste , Mario Bolssens 26ste en Dries De Bock 27ste.

    koers guy 10 september 2007 nieuwkerken 014
    De 2 renners die bijna gans de wedstrijd voorop reden Guy Smet en Jeroen Das.


    Met dank aan Saffia voor het verslag en de foto's.

    Bewerking : Kenny Janssens

    11-09-2007 om 12:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/09/2007
    wbvlogo

    Proficiat aan GUY SMET uit Kruibeke met zijn 31°Seizoenszege te Nieuwkerken van 2007 !!!
      

    MAANDAG 10/09/2007 – NIEUWKERKEN (O) – Elite z/c & Beloften/ Am./Mast. - 100Km - 02h22min

    Aantal deelnemers : 27

    1. GUY SMET uit Kruibeke (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    2. Jeroen das
    3. Ken Van Reeth op 8'05"
    10. Koen Van de Velde uit Stekene (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    11. Kris Smet uit St.Niklaas (Wimi-Games-St.Martinus-Kerksken)
    12. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco CT)
    13. Franky Weemaes uit Melsele (Dag)
    15. Mattias Nijs uit Nieuwkerken (PWC Jan Snel)
    16. Steven Goossens uit St.Niklaas (PWC Jan Snel)
    17. Alex Goossens uit Vrasene (Dag)
    18. Filip Troubleyn uit Temse (Dag)
    21. Filip Van Goethem uit Nieuwkerken (Dag)
    26. Mario Bolssens uit Meerdonk (Dag)
    27. Dries De Bock (Hoop Op Zegen Beveren)

    10/09/2007 – MASSEMEN (O) – Dames Elite – 80 Km – 02h06min

    Provinciaal Kampioenschap

    Aantal deelnemers : 30

    1. Evelyn Arys
    2. Annick Van Leuven uit Schoten (Oostende Noordzee)
    3. Emma Silversides
    5. Ilse Van De Pontseele uit Deftinge (Benelux Team) op 49"
    7. Anja Nobus uit Waardamme (Oostende Noordzee) op 54"
    9. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (VZW Lotto Ladiescycling)
    10. Ilse Fiers uit Waasmunster (Oostende Noordzee)
    16. Sofie De Nys uit Genybrugge (Benelux Team)
    20. Patricia Thijs uit Hoboken (Benelux Team)
    23. Cindy Vandermeulen uit Stekene (Benelux Team)
    26. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    27. Charlotte Van Damme uit Eksaarde (Keukens Redant CT)
     

    10/09/2007 – ZWEVEGEM (W) – Elite m.c./Elite z/c & Beloften - 160 Km - 03h36min

    Aantal deelnemers : 143
    1. Geert Omloop
    2. Johan Coenen
    3. Bert De Waele
    25. Sven Renders uit Wilrijk (Chocolade Jacques) op 1'09"
    39. Jens Renders uit Wilrijk (Palmans Collstrop) op 3'30"

    11-09-2007 om 12:32 geschreven door kenny


    10-09-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 10 - TTC RONDE EN W.A.O.D. TE NIEUWKERKEN - ZONDAG 09/09/2007
    ttcTTC RONDE

    10° RIT  TTC RONDE 2007

    ZONDAG 09/09/2007 - NIEUWKERKEN - RIT 10 - TTC RONDE 2007

    Proficiat aan KRIS VAN SEVEREN uit St.Niklaas met zijn Zege bij de renners in de Catg.B
    Proficiat aan PETER VAN GOETHEM uit Nieuwkerken met zijn Zege bij de niet vergunninghouders


    RENNERS W.A.O.D. AB – 38 deelnemers

    1.Bart Verhasselt winnaar Catg.A
    2.Davy Rauch
    3. Stein Vermeulen uit Nieuwkerken
    4. Kris Van Severen uit St.Niklaas winnaar Catg.B
    5. Robby De Roos uit Moerbeke
    6. Angelo Saman uit Stekene
    7. Alex Goossens uit Vrasene
    8. Tim Vercauteren uit Belsele
    9. Wim De Waal
    10. André Van Geertsom uit Temse
    11. Stefaan Cornelis
    12. Koen Heyrman uit Bazel
    13. Mario Bolssens uit Meerdonk
    14. Dennis Kerckaert
    15. Sjacco Matthijs
    16. Fabien Hanssens
    17. Gunther De Cock uit St.Gillis-Waas
    18. Luc Van Looy
    19. Gunther Hanssens
    20. Rob Orcraft
    21. Wim Heyndrickx uit Vrasene
    22. Salim Van de Tutte
    23. Gino Hoskens uit Beveren
    24. Peter De Maere uit Waasmunster
    25. Sammy Bogaert uit Meerdonk
    26. Gunther Van den Bossch uit De Klinge
    27. Ben Suyckerbuyck
    28. Bart Cant uit Haasdonk
    29. Jan-Pieter De Winter
    30. Johan De Rop uit Nieuwkerken

    P1050621
    Winnaar Bart Verhasselt in de Catg.A

    P1050626
    Winnaar Kris Van Severen in de Catg.B



    NIET VERGUNNINGHOUDERS – 60 deelnemers

    1.Peter Van Goethem uit Nieuwkerken

    2. Freddy Van Camp uit Stekene

    3. Guido Spanoghe uit Lokeren

    4. Kenny Janssens uit Zwijndrecht

    5. Dirk Bryssinckx uit Melsele

    6. Kris Meerschaert uit Stekene

    8. Stefan Van Broeck uit Temse

    8. Tom De Meester

    8. Bart Mertens

    9. Dirk Mathys uit Gentbrugge

    10. Bram Van Overloop

    11. Hans Vergauwen uit Nieuwkerken

    12. Sven Van Hoey uit Hulst

    13. Gunther Smet

    14. Edwig De Taey

    16. Kurt De Grockel

    17. Rudi Coppens

    17. Lieven Soens uit St.Niklaas

    17. Jurgen Goossens

    18. Peter De Bisschop uit Nieuwkerken

    19. Joris Meersman

    20. Gino Smet uit Nieuwkerken

    23. Patrick De Beule uit Nieuwkerken

    P1050620
    Winnaar Peter Van Goethem


     

    RECREANTEN – 37 deelnemers

     

    1.Peter Hoskens

    2.Mark Ongena

    3.Maarten De Langhe

    5.Walter De Coninck

    6. Bart Rooms

    7.Stefan De Cock

    8.Patrick Van Oppens

    9.Chris Van Kersavondt

    10.Jurgen De Witte


    P1050629
    Winnaar Peter Hoskens bij de recreanten




    Met dank voor de foto's aan Raymond De Geest

    10-09-2007 om 16:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/09/2007

    Nicky David 06

    Nicky David
    (Melsele-W.O.O.Parike) reed Zondag 09/09/2007 zijn eerste veldwedstrijd van het seizoen te Dudzele.

    Nicky :”Na een mooie start rond de zesde plaatse kwam ik na drie ronden door op de tiende plaats in de tweede achtervolgende groep, door een uitschuiver van iemand voor mij kwam ik ten val en verloor ik ongeveer derdig sec.  waardoor ik terugviel naar de 28 ste plaats. Na enkele ronden had ik al terug aansluiting met de top twintig.  Tot ik zwaar ten val kwam (deze keer eigen schuld) met polsbreuk en draadjes in de rechterknie tot gevolg  (de helft van mijn rechterbeen is ingepakt omdat ik het de eerste twee dagen niet mag strekken voor infecties tegen te gaan)”.

     

    Morgen moet Nicky terug naar het ziekenhuis op controle voor verder onderzoek en om te zien wanneer hij dit seizoen terug kan crossen. 

    Nicky : “Een serieuze teleurstelling als de conditie zo goed is en een mooie ereplaats die aan men neus voorbij gaat!!!

    10-09-2007 om 13:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/09/2007

    ASPIRANTEN 13j

    Na een viertiendaagse rust is Matthias Van de Velde terug aan de compititie begonnen en hij trok daarvoor naar het Naamse Emptinne waar een heuse klimwedstrijd op het programma stond.

     Matthias Van de Velde was goed mee van in den beginne , na de tweede ronde waren ze voorop met een kopgroep van vijf die twee rondjes later uitgedund werd tot drie waar Matthias nog steeds deel van uitmaakte maar de laatste 2 rondjes kreeg hij het wel moeilijk door het feit dat hij uit een rustperiode komt en wat ritme te kort kwam .

    Hij bleef tot op het eind bij zijn twee vluchtmakkers maar moest zijn meerdere erkennen in de spurt met een derde plaats als resultaat.


    HPIM0211_640x480 
    Podium bij de 13j aspiranten met Matthias als derde

    HPIM0207_640x480

    Kopgroep van vijf daarna met zijn drieen


    HPIM0208_640x480
    Kopgroep van 5 uitgedund tot 3 koplopers met Matthias Van de Velde

    MINIEMEN 11j

    Thomas Van de Velde daarentegen kreeg bij de miniemen een gelijkaardig parcours voorgeschoteld op een kleinere omloop maar met eveneens een serieuze klim elke ronde die ze 12 maal moesten beklimmen , bij de aspiranten waren ze met twee met ploeggenote Femke Vandendriesche voorop met een waaltje .Thomas won de spurt van een vijftal achtervolgers voor de derde plaats ,zodat Femke en Thomas mee op het podium mochten bij de 11j miniemen als 2de en 3de

    Bij de veertienjarige aspiranten zagen we daar een one-man superman aan het werk met name Mike de Bie die van in de derde ronde solo naar de overwinning reed met een boni van 1min20 op de tweede Steve Schoonheydt , 7renners werden door Mike niet gedubbeld en dit op een parcours van een lengte van vier kilometer

    Sterk staaltje fietswerk


    VAN DE VELDE_640x480 

    Thomas op het podium als 3de bij de miniemen


     



    Gianni Bordui
    (Vrasene) is bij de aspiranten in Eversel(Heusden-Zolder) 10de geworden op een parcours van 1.450m en 24 ronden.Er waren 24 deelnemers.
    Gianni omschreef het: “Het was met de vlam in de pijp vertrekken. Na halfkoers begon de koers echt.Met een paar aanvallen van Van Leemput en Capiot reden de mannen van Sport en Steun Leopoldsburg elk om beurt op de kop.Het werd een spurt met 17.Daarin werd Capiot de winnaar voor Broes. Kim Van Leemput viel zwaar in volle spurt.”
    Volgende week begint het cross-seizoen ook voor Gianni Bordui.





    Zaterdag 08/09/2007
    waren er drie Waaslandse MTB-nieuwelingen afgezakt naar Durbuy. Fabrice Mels uit  de Sinaai behaalde er een mooie tweede plaats. Gian Marc de Kindt uit Sint Gillis de zevende plaats en Jeroen Van de Vijver uit Eksaarde de elfde plaats.

    Nu zaterdag is er de finale van de Flanderscup aan de Rode Berg in West Vlaanderen waar Fabrice zijn 7 de plaats in de tussenstand moet verdedigen en Jeroen Van de Vijver zijn 9 de plaats.


    Tekst en foto's : Flor Van de Velde

    Bewerking : Kenny Janssens

    10-09-2007 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS W.A.O.D. UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/09/2007

    ZATERDAG 08/09/2007 – BOEKHOUTE – W.A.O.D.

     

    Categorie AB: (65 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Raf Martens (Minderhout, winnaar cat. A)

    12.Tim Vercauteren uit Belsele (A7)

    Categorie CD:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem, winnaar cat. D)

    2.Luc Callant (Brugge, winnaar cat. C)

    3.Kenny De Maerteleire (D2)

    4.Danny Van Oyen (D3)

    5.Walter De Veerman uit Lochristi(C2)


    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel (Ned), winnaar cat. E)

    2.Frank Casteels (E2)

    3.Frans Aerts (E3)

    4.Bert Ter Harmsel (E4)

    5.Jackie De Clerck (Deinze - Meigem, winnaar cat. E+)

    19.Alfons Van Raemdonck uit Beveren (+6)


    Categorie F1:

    1.Eddy Caeckaert (Ursel)

    12.Adrien Maes uit Melsele

    15.Freddy De Blick uit Beveren

    16.Dirk De Cauwer uit Hamme

    28.Roger Beelaert uit Rupelmonde

    10-09-2007 om 13:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2007
    wbvlogo

    ZONDAG 09/09/2007 – HEULE (W) – Elite z/c & Beloften - 118 Km - 02h40min

    Aantal deelnemers : 66

    1. David Geldhof
    2. Jean-Marc Bideau op 5"
    3. Kenny Vanlaere
     

    09/09/2007 – KLEIN SINAAI (O) – Elite z/c & Beloften - 100 Km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Marc Baeyens
    2. Kurt Eeckhout op 25"
    3. Timmy Van Cleemputte
    6. Gunter Sterck uit Stekene (PWC Jan Snel)
    8. Luc Rooms uit Puurs (Rudyco CT) op 1'05"
    10. Kristof Verbraeken uit Beveren (Artevelde WSV)
    11. Sven Wielandt uit Beveren (Profel Ziegler Cont.Team)
    14. Bjorn Meersman uit Bornem (Rock Werchter-Chocolade Jacques)
    15. Koen De Bosscher uit Kalken (MD CT Team)
    16. Gregory Franckaert uit Kallo (Asfra RT)
    17. James Fruytier uit Moerbeke (PWC Jan Snel) op 1'15"
    18. Stefan Suy uit Waasmunster (Xclusiv CT)
    21. Kristof DHollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 3'30"
    22. Peter Maes uit Bornem (Rupelspurters Boom)
    24. Tony Heirbaut uit Belsele (PWC Jan Snel)
    26. René Mertens uit Dendermonde (MD CT Team)
    28. Thijs Van Den Bossche uit Stekene (Soenens-Germond) op 4'20"
    30. Andy Bonnaerens uit Zele (Immo NLVK CT) op 5'00"
    33. Frank Van Hoeymissen uit Waasmunster (Jonge Rakkers Vollezele)
    35. Denis Pijl uit St.Niklaas (Rudyco CT)

    09/09/2007 – MONTENAKEN (LB) – Elite z/c & Beloften – 116 Km – 02h30min

    Aantal deelnemers : 47

    1. Kurt Van Goidsenhoven
    2. Tony Driesen op 10"
    3. Jeroen Van Rij op 2'20"
     

    09/09/2007 – HANDZAME (W) – Beloften - 105Km - 02h32min

    Aantal deelnemers : 36

    1. Jan Ghyselinck
    2. Kevin Peeters op 50"
    3. Nielsen Raedt op 55"

    10. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Rudyco CT) op 1'16"

    09/09/2007 – BOUTERSEM KERKOM (VB) – Am./Mast./Elite z/c /Beloften - 95,4 Km - 02h17min

    Aantal deelnemers : 64

    1. Willem Van Uffel
    2. Tom Linten
    3. Samuel Van Nuffelen
     

    09/09/2007 – DUDZELE (W) – VELDRIJDEN - 0h58min

    Aantal deelnemers : 48
    1. Niels Albert
    2. Klaas Vantornout op 7"
    3. Dieter Vanthourenhout op 13"
    20. Steven De Caluwé uit Eksaarde (CT Eksaarde) op 5'07"


    09/09/2007 – ESSEN HORENDONK (A) – VELDRIJDEN - 01h10min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Tom Meeusen
    2. Geert Wellens
    3. Tom Van Den Bosch 

     

    09/09/2007 – GREMBERGEN (O) – Dames Elite - 90 Km - 02h13min

    Aantal deelnemers : 71

    1. An Van Rie
    2. Emma Silversides op 2'40"
    3. Latoya Brulee op 2'45"
    7. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (VZW Lotto-Ladiescycling)
    11. Annick Van Leuven uit Schoten (Oostende Noordzee)
    12. Anja Nobus uit Waardamme (Oostende Noordzee)
    16. Sofie De Nijs uit Gentbrugge (Benelux Team)
    20. Melissa Huyghe uit Breendonk (Bianchi-Duvel-Cata Bikes)
    23. Ines Claes uit Beveren (Benelux Team)
    31. Amy De Ridder uit Grembergen (Benelux Team)
    34. Cindy Vandermeulen uit Stekene (Benelux Team)
    35. Charlotte Van Damme uit Eksaarde (Keukens Redant CT)
    45. Cindy De Schepper uit St.Gillis-Waas
    59. Carine Potums uit Londerzeel (Benelux Team)
    62. Patricia Thijs uit Hoboken (Benelux Team)

    09/09/2007 – AALST-ST.TRUIDEN (LB) – Juniores - 80 Km - 02h00min

    Aantal deelnemers : 72

    1. Dieuwer Geerinckx
     

    09/09/2007 – MALEIZEN (VB) – Juniores - 85,5 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 54

    1. Ruben Engelen
    5. Wouter D'Hollander uit Zele (Isorex CT) op 10"
    14. Pieter Cordeel uit Stekene (Balen BC) op 38"
    17. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    27. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    29. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Rudyco CT)
    30. Jeroen Goudket van L.O. (Bodysol CT Menen)
    33. Joeri De Ryck uit Kruibeke (Hudiko Waasland)
    34. Tom Michils uit Moerbeke (Hudiko Waasland)
    36. Karl Vos uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)

    09/09/2007 – O.L.V. WAVER (A) – Juniores - 89 Km - 02h05min

    Aantal deelnemers : 41

    1. Steven Van Der Aerschot
    6. Sander Stiegelis (Isorex CT) op 15"
    7. Nicolas Vereecken uit Kieldrecht (Bodysol CT Menen)
    15. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (Asfra RT) op 1'08"
    24. Gert Baeyens uit Overmere (Rijschool AH-Gentse VS) op 4'19"

    09/09/2007 – OUTRIJVE (W) – Juniores – 85,2 Km – 02h06min

    Aantal deelnemers : 89

    1. Willem Wauters
     

    09/09/2007 – ST.LENAARTS (A) – Juniores – 83 Km - 02h00min

    Aantal deelnemers : 57

    1. Stig Broeckx
    5. Tom De Maesschalck uit Sinaai (KSC Denderstreek Labiekes) op 1'30"
    7. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren) op 1'39"
    10. Nick Van Walle uit Temse (Daikin CT) op 3'32"

    09/09/2007 – WIJNENDALE (W) – Juniores - 93 Km - 02h10min

    Aantal deelnemers : 68

    1. Jarl Salomein
    39. Matthias Ongena uit Zele (KSC Denderstreek Labiekes)
     

    09/09/2007 – ST.LIEVENS-HOUTEM (O) – Nieuwelingen - Km - hmin

    Aantal deelnemers :

     

    09/09/2007 – GITS (W) – Nieuwelingen - 64,4 Km - 01h38min

    Aantal deelnemers : 53

    1. Brian Van Goethem
     

    09/09/2007 – HALEN (LB) – Nieuwelingen - 63 Km - 01h40min

    Aantal deelnemers : 70

    1. Adrien Guerrero
     

    09/09/2007 – KUURNE (W) – Nieuwelingen – 63 Km –01h37min

    Aantal deelnemers : 64

    1. Niels Demeyer
     

    09/09/2007 – O.L.V. WAVER (A) – Nieuwelingen - 61 Km – 01h28min

    Aantal deelnemers : 36

    1. Jurrin Bosters
    17. Thomas Collet van L.O. (WAC-Team)

     

    09/09/2007 – ST.LENAARTS (A) – Nieuwelingen – 62 Km - 01h35min

    Aantal deelnemers : 45

    1. Ken Hermans
    35. Jonas Heirman uit Zele (Hudiko Waasland)
     

    09/09/2007 – STOK KORTENAKEN (VB) – Nieuwelingen - 65 Km - 01h32min

    Aantal deelnemers : 47

    1. Toon Meynen
     

    09/09/2007 – TIELRODE (O) – Nieuwelingen – 65 Km –01h38min

    Aantal deelnemers : 45

    1. Erick Tol
    2. Andres Pieters uit Grembergen (Bodysol CT Menen)
    3. Moreno De Pauw uit St.Pauwels (Bodysol CT Menen)
    5. Jeffrey Herrebaut uit Zele (Bodysol CT Menen) op 10"
    6. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    10. Jasper Van Den Branden uit St.Gillis-Waas (WAC-Team) op 27"
    11. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    12. Kenny Goossens uit Sinaai (Hudiko Waasland) op 47"
    16. Olivier Smet uit Belsele (Hudiko Waasland)
    22. Jan Van Meirvenne uit Hamme (Asfra RT)
    24. Steven Smet uit St.Pauwels (Hudiko Waasland)
    26. Nigel Lindemann uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)
    28. Ignace De Lamper uit Rupelmonde
    29. Roy Meersman uit Bazel uit (Hudiko Waasland)
    31. Jonas Aerts uit St.Niklaas (Hudiko Waasland)

    09/09/2007 – VOLLEZELE (VB) – Nieuwelingen – 64,8 Km – 01h41min

    Aantal deelnemers : 49

    1. Joaquim Durant
     

    09/09/2007 – WORTEGEM-PETEGEM (O) – Nieuwelingen - 39 Km - 01h01min

    Aantal deelnemers : 39
    1. Matthias Legley

    10-09-2007 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!