.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN DE TOEKOMST - RIT 4 van Zondag 03/09/2006
    ZONDAG 03/09/2006 - RIT 4 - RONDE VAN DE TOEKOMST - 149 Km - 03h48min

    Nicholas Roche winnaar en leider

    Na een lange ontsnapping met zes in een rit over liefst zeven hellingen van derde of vierde categorie heeft de Ier Nicholas Roche, zoon van ex-Tourwinnaar Stephen de vierde rit in de Ronde van de Toekomst gewonnen. Hij is ook de nieuwe leider. Voor Wesly Van der Linden was er alweer een plaats in de toptien (zevende) waar ook Sven Nevens in zat. In het klassement vinden we Serge Pauwels (zesde), Tom Stubbe (achtste) en Jan Soetens t(iende) terug. Maxime Monfort en Sven Renders leunen aan bij die toptien.

    Uitslag 4de rit Yutz-Metz
    1. Nicholas Roche (Ier/Cofidis) 149 km/3u47:44; 2. Ivan Melero (Spa); 3. René Mandri (Est) 0:01; 4. Andre Cardoso (Por) 0:27; 5. Bruno Neves (Por) 2:23; 6. Tyler Farrar (USA); 7. Wesley Van der Linden; 8. Mathieu Drujon (Fra); 9. Vincent Jerome (Fra); 10. Sven Nevens… 14. Pieter Ghyllebert; 17. Maxime Monfort; 23. Jan Soetens; 24. Tom Stubbe; 27. Sven Renders; 31. Dominique Cornu; 38. Serge Pauwels; 43. Geert Steurs 3:39; 54. Jean-Paul Simon 3:50; 55. Kurt Hovelynck; 63. Nikolas Maes; 66. Sebastien Delfosse 5:18; 67. Kurt Dierckx; 70. Kevin Maene; 72. Kevin Neirynck; 74. Steven Caethoven; 77. Gregory Habeaux; 88. Michael Blanchy (10:40; 100. Thomas De Gendt 12:24; 101. Stijn Vandenbergh; 112. Dimitri Claeys
    Opgegeven: Kevin Ista, Pieter Jacobs

    03-09-2006 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND - RENNERS van Zondag 03/09/2006
    ZONDAG 03/09/2006 - MOERBEKE-WAAS - RENNERS - 65 Km
    RONDE VAN HET WAASLAND 2006
    Aantal deelnemers : 24

    1. Wim De Waal uit Axel
    2. Stijn Vermeulen uit Vrasene
    3. Kris Van Severen uit St.Niklaas
    4. Wim Heyndrickx uit Vrasene
    5. Robby De Roos uit Moerbeke
    6. Filip Van Goethem uit Nieuwkerken
    7. Dirk De Pauw uit Beveren
    8. André Van Geertsom uit St.Niklaas
    9. Kristof Verbraeken uit Beveren (Leiderstrui)
    10. Gunther Van Den Bosch uit De Klinge
    11. Ko Harms uit Nederland
    12. Guy De Jonghe uit Zwijndrecht
    13. Rudi Rabout uit Goes
    14. Leo Mares uit Beveren
    15. Danny Smet uit Temse
    16. Dennis Kerckhaert uit Schoondijke
    17. Mario Bolssens uit Meerdonk
    18. Rudi Saelens uit Stekene
    19. Danny Philippe uit Deurne
    20. Alain Buggenhout uit Lokeren
    21. Franky De Fijn uit St.Niklaas
    22. Michael Van De Casteele uit Stekene
    23. Bruno Verwulgen uit St.Niklaas
    24. Mattias Nys uit Nieuwkerken

    03-09-2006 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND - NIET RENNERS van Zondag 03/09/2006
    Proficiat aan JEROEN VAN PETEGHEM uit Moerbeke met zijn 1° Seizoenszege te Moerbeke-Waas

    ZONDAG 03/09/2006 - MOERBEKE-WAAS - NIET-RENNERS - 60 Km
    RONDE VAN HET WAASLAND 2006
    Aantal deelnemers : 66

    1. JEROEN VAN PETEGHEM uit Moerbeke
    2. Peter Van Goethem uit Nieuwkerken
    3. Dirk Mathijs uit Gentbrugge (Leiderstrui)
    4. Didier Couchez uit Gent
    5. Guido Spanoghe uit Lokeren
    6. Stefan Van Broeck uit Elversele
    7. Xavier Geenens uit Heusden
    8. Raf Van Overloop uit Stekene
    9. Kenny Janssens uit Zwijndrecht
    10. Roger Hoof uit St.Niklaas
    11. Kenneth Colleman uit Meerdonk
    12. Edwin De Saegher uit St.Niklaas
    13. Gino Smet uit Nieuwkerken
    14. Jan Pieter Vanheurdswijn uit Merelbeke
    15. Pedro Pollefliet uit Deinze
    16. Freddy Van Camp uit Stekene
    17. Erwin Van Poucke
    18. Steven Alliet uit Wachtebeke
    19. Chris Van Cleemput uit Temse
    20. Bram Van Overloop

    03-09-2006 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE 7° SEIZOENSZEGE VOOR JEROEN GOUDKET van Zaterdag 02/09/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Proficiat aan JEROEN GOUDKET van L.O. met zijn
    7° Seizoenszege te Deurne

    ZATERDAG 02/09/2006 - DEURNE (A) - Nieuwelingen -
    50 Km - 01h18min
    Aantal deelnemers : 36

    1. JEROEN GOUDKET van L.O. (WAC-Team)
    7. Jens Van Landeghem van L.O. (WAC-Team)
    13. Jochem Smet uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    23. Brian Rubens van L.O. (WAC-Team)

    Eerste aanvallers: In de derde ronde van de Grote Prijs André Beert plaatsten de topfavorieten Tosh Van Der Sande en Jeroen Goudket een splijtende demarrage. De verstandhouding tussen de koplopers was perfect, zodat ze meteen gewonnen spel hadden.
    Half koers: In het peloton kreeg men een tegenaanval van Belgisch kampioen Thijs Loncke , Randy Costermans en Willem Van den Eynde maar tevergeefs.
    Slotfase en aankomst: Met nog zes ronden voor de boeg deelde Tosh Van Der Sande een eerste speldenprik uit. Goudket had echter nog kracht genoeg en pikte zijn wagonnetje opnieuw aan. In de slotronde kreeg Tosh Van Der Sande af te rekenen met een klapband. Jeroen Goudket twijfelde niet en bleef volle bak doorgaan. Voor de renner van het Wac-Team was het meteen de zevende overwinning van het seizoen. De tweede plaats was voor Erwin Theuns voor Raf Van Den Brande, Jelle Veraart en Louis Verhelst. De ongelukkige Tosh Van Der Sande legde uiteindelijk beslag op de 8ste stek. WJ

    03-09-2006 om 11:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND van Zondag 03/09/2006
    ZONDAG 03/09/2006 - IDDERGEM (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 117 Km - 02h59min
    Aantal deelnemers : 61
    1. Erik Kleinhans
    5. Anthony Van Den Berghe uit Sinaai (RABC)
    34. Roberto Vercauteren uit Beveren

    03/09/2006 - MOLENBEEK (VB) - Elite zonder Contract + Beloften - 116 Km
    Aantal deelnemers : 71
    1. Benjamin Gourgue
    2. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Nieuwe Hoop Tielen)

    03/09/2006 - DIKKELVENNE (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 118 Km - 03h08min
    Aantal deelnemers : 41
    1. Lode Van Impe
    5. Jarno Van Guyse uit Stekene (WAC-Team)
    23. Kris Smet uit St.Niklaas (Pacco-St.Martinus-Kerksken) op 9min

    03/09/2006 - OVERBOELARE (O) - Juniores - 86 Km - 02h13min
    Aantal deelnemers : 15
    1. Jens De Langhe
    6. Jasper Verberckmoes uit Moerbeke (WAC-Team) op 28sec
    9. Thibault Koppen uit Beveren (KSV-Deerlijk) op 5min

    03/09/2006 - BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 Km - 02h10min
    Aantal deelnemers : 53
    1. Dieter Uyttersprot
    2. Nicky De Wit uit Lokeren (Victaulic Europe)
    19. Jan Vlegels uit Kieldrecht (Hoop Op Zegen Beveren) op 3min40sec
    20. Jonas Serverius uit Kieldrecht (WAC-Team)
    27. Kristof D'Hollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    28. Simon Laureys uit Lokeren (Avia Waasland)
    32. Dries De Bock uit Haasdonk (Hoop Op Zegen Beveren)
    39. Didier Verlee uit Sinaai (Avia Waasland)

    03/09/2006 - BAVIKHOVE (W) - Juniores - 57,6 Km - 01h21min
    Aantal deelnemers : 38
    1. Ward Vandekerckhove
    33. Timothy Van Heurck van L.O. (WAC-Team)

    03/09/2006 - UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 69 Km - 01h42min
    Aantal deelnemers : 67
    1. Frederik Backaert
    3. Laurens Poelman uit Kalken (Avia Waasland) op 9sec
    7. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson C.T.) op 3min15sec
    10. Sean Durinck uit Hamme (Avia Waasland)
    16. Joeri De Ryck uit Kruibeke (Avia Waasland) op 4min10sec
    19. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Avia Waasland)
    21. Tom Dobbelaer uit St.Niklaas (Avia Waasland)
    22. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren) op 5min
    23. Laurens Coucke uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren) op 6min40sec
    24. Jeffrey Herrebaut uit Zele (Avia Waasland)
    26. Timothy Vergeylen uit Zele (Avia Waasland)
    29. Tom Michils uit Moerbeke (Avia Waasland)
    34. Joey De Wilde uit Moerbeke (Avia Waasland)

    03/09/2006 - ZULTE (O) - Nieuwelingen - 67 Km - 01h45min
    Aantal deelnemers : 72
    1. Tosh Van Der Sande
    8. Manuel Verwulgen uit Moerbeke (WAC-Team) op 17sec

    03-09-2006 om 00:00 geschreven door kenny


    02-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.W.A.O.D. TE RONSELE EN TE DAKNAM van Zaterdag 02/09/2006
    ZATERDAG 02/09/2006 - RONSELE - W.A.O.D.

    CATG. A/B
    1. Johnny Van Der Klooster (Winnaar A)
    2. Patrick Van Renterghem (Winnaar B)
    26. Robby Van Raemdonck uit Kallo
    27. Alex Goossens uit Vrasene
    28. Filip Troubleyn uit Temse

    ZATERDAG 02/09/2006 - DAKNAM - W.A.O.D.

    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS uit Kieldrecht met zijn zege te Daknam in de Catg.D

    CATG. C
    1. Kenny De Maerteleire
    18. Wim Heyndrickx uit Vrasene

    CATG. D
    1. PATRICK BOLSSENS  uit Kieldrecht
    4. Gustaaf Meirte uit Verrebroek
    12. Jan Vlegels uit Beveren

    CATG. E
    1. Roland Boulard
    12. Adrien Maes uit Melsele
    20. Paul Van Cleemput uit St.Gillis-Waas
    24. Peter De Bisschop uit Nieuwkerken

    CATG. E+
    1. Maurice Van Peteghem
    3. John Heyndrickx uit Nieuwkerken

    CATG. F1
    1. Ludo Opdebeek
    2. Werner Dullaert uit St.Gillis-Waas
    3. Roger Hoof uit St.Niklaas
    7. Freddy De Blick uit Beveren
    9. Dirk De Cauwer uit Hamme

    02-09-2006 om 23:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN DE TOEKOMST - RIT 3 van Zaterdag 02/09/2006

    ZATERDAG 02/09/2006 - RIT 3 - RONDE VAN DE TOEKOMST - 144,5 Km - 03h25min

    De derde etappe van de Ronde van de Toekomst werd in een massaspurt gewonnen door de Nederlander Hans Dekkers. Die massaspurt werd ontsierd door een massale valpartij. Vier renners moesten achteraf naar het ziekenhuis van Briey overgebracht worden. De Belgen Pieter Jacobs (borstbeen geraakt), Kevin Ista (vrees voor sleutelbeenbreuk) en Nikolas Maes (schaafwonden van kop tot teen) en de leider van de Toekomstronde Cyrille Monnerais.
    Voordien hadden onze landgenoten Wesley Van der Linden en Dimitri Caleys zich bijzonder bedrijvig getoond tijdens de etappe. Ze gingen kort na de start in het gezelschap van vier anderen aan de haal en bereikten een maximum voorsprong van 7min40 aan km 70. Van der Linden kwam op drie hellingen als eerste boven, kwam later voorop met Claeys en de Spanjaard Zubero maar later volgde een hergroepering onder impuls van Rabobank dat de trui van eht bergklassement van Robert Gesink moest redden.

     Uitslag 3de rit Mont-Saint-Martin – Mayeuvre Grande
    1. Hans Dekkers (Ned/Agritubel) 144,5 km/3u24:52;
    2. Alexandre Pichot (Fra); 3. Mathieu Ladagnous (Fra); 4. Yohann Gene (Fra); 5. Geert Steurs; 6. Havard Nybo (Nor); 7. Andrey Medyannikov (Kaz); 8. Alexandre Aulas (Fra); 9. Diego Gallego (Spa); 10. Kurt Hovelynck… 13. Jan Soetens; 28. Kevin Neirynck; 32. Sven Nevens; 37. Cyrille Monnerais (Fra); 39. Jean-Paul Simon; 41. Maxime Monfort; 46. Pieter Ghyllebert; 56. Serge Pauwels; 57. Tom Stubbe; 64. Sebastien Delfosse; 68. Sven Renders; 73. Wesley Van der Linden; 75. Steven Caethoven; 90. Dominique Cornu; 94. Michael Blanchy; 103. Gregory Habeaux; 107. Kevin Ista; 108. Nikolas Maes; 109. Kurt Dierckx 14:01; 113. Kevin Maene; 119. Stijn Vandenbergh; 124. Thomas De Gendt 15:27; 125. Dimitri Claeys; 129. Pieter Jacobs


    02-09-2006 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAMES ELITE TE WIELSBEKE van Zaterdag 02/09/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    ZATERDAG 02/09/2006 - WIELSBEKE (W) - Dames Elite - 87,5 Km - 02h30min
    Aantal deelneemsters : 45



    1. Ilse Geldhof

    5. Ilse Fiers uit Waasmunster  (Oostende Noordzee)
    6. Anja Nobus uit waardamme (Oostende Noordzee) op 31sec
    19. Ines Claes uit Beveren (Benelux Team) op 2min31sec

    Verder geeindigd in het peloton :
    Cindy Vandermeulen uit Stekene (Oostende Noordzee)
    Nana Steenssens uit Zwijndrecht (La Royale Pedale)

    FOTO : vooraan Ilse Fiers uit Waasmunster.

    02-09-2006 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND van Zaterdag 02/09/2006
    ZATERDAG 02/09/2006 - HAMME (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 114 Km - 02h35min
    Aantal deelnemers : 73
    1. Goncaras Mindaugas
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Pacco-St.Martinus-Kerksken)
    5. Gunther Sterck uit Stekene (PWC Jan Snel) op 8sec
    9. Kristof De Zutter uit Stekene (Beveren 2000)
    11. Tony Heirbaut uit Belsele (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    14. Luc Van Miechem uit Bazel (Rudyco C.T) op 2min53sec
    16. Benny Van Buynder uit Bornem (Thielemans C.T) op 3min28sec
    17. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Rudyco C.T)
    20. Kristoff Heyns uit Nieuwkerken (Klaipeda)

    02/09/2006 - WILLEBROEK (A) - Elite zonder Contract + Beloften - 117 Km - 02h17min
    Aantal deelnemers : 75
    1. Mark Borms
    4. Geert Joos uit St.Niklaas (Van Der Vorst) op 11sec

    02/09/2006 - OTEGEM (W) - Elite zonder Contract + Beloften - 90 Km - 02h17min
    Aantal deelnemers : 51
    1. Thierry Declercq
    10. Tim Vercauteren uit Belsele (Hoop Op Zegen Beveren)

    02/09/2006 - MOORTSELE (O) - Juniores - 87 Km - 02h07min
    Aantal deelnemers : 51
    1. Sibrecht Pieters
    10. Thibault Koppen uit Beveren (KSV-Deerlijk) op 1min06sec
    12. Pieter Cordeel uit Stekene (C.T.Menen) op 1min23sec
    14. Kristof D'Hollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    28. Jonas Serverius uit Kieldrecht (WAC-Team) op 3min30sec
    33. Jens Verschaffelt uit St.Niklaas (Hoop Op Zegen Beveren)

    02/09/2006 - OUDEGEM (O) - Juniores - 60 Km - 01h25min
    Aantal deelnemers : 23
    1. Matthias Ongena
    18. Timothy Van Heurck van L.O. (WAC-Team) op 10sec

    02/09/2006 - WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 57 Km - 01h25min
    Aantal deelnemers : 56
    1. Gijs Van Hoecke
    8. Jeffrey Herrebaut uit Zele (Avia Waasland) op 28sec
    25. Stefan Verhelst uit Moerzeke (Avia Waasland)
    28. Timothy Vergeylen uit Zele (Avia Waasland)
    29. Wim Van De Wiele (Hoop Op Zegen Beveren)
    34. Dieter Van Der Stock uit Hamme (Avia Waasland)
    39. Jonas Heirman uit Zele (Avia Waasland)

    02/09/2006 - WILLEBROEK (A) - Nieuwelingen - 57,2 Km - 01h14min
    Aantal deelnemers : 38
    1. Rune Van Der Meyden
    30. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren) op 5sec
    32. Evert Dehandschutter uit St.Niklaas (Avia Waasland)

    02/09/2006 - IDDERGEM (O) - Nieuwelingen - 66 Km - 01h39min
    Aantal deelnemers : 63
    1. Sjoerd Kouwenhoven
    17. Guy Ten Hartog uit Sinaai (Thompson C.T.) op 30sec
    26. Valentijn Martens uit Stekene (Avia Waasland)
    41. Davy Present uit Kruibeke (Hoop Op Zegen Beveren) op 1min

    02-09-2006 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE 4° SEIZOENSZEGE VOOR KRISTOF GODDAERT van Vrijdag 01/09/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Proficiat aan KRISTOF GODDAERT uit St.Gillis-Waas met zijn 4° Seizoenszege te St.Gillis-Waas

    VRIJDAG 01/09/2006 - ST.GILLIS-WAAS (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 65 Km - 01h25min
    Aantal deelnemers : 29



    1. KRISTOF GODDAERT uit St.Gillis-Waas (Nieuwe Hoop Tielen)
    2. Luc De Moor uit St.Gillis-Waas (Edegem B.C) op 14sec
    3. Gunther Sterck uit Stekene (PWC Jan Snel)
    4. Kurt Van Landeghem uit St.Gillis-Waas (RSC De Zuidwesthoek) op 1min30sec
    5. Tony Heirbaut uit Belsele (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    6. Jarno Van Guyse uit Stekene (WAC-Team)
    10. Sven Wielandt uit Beveren (RABC)
    11. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco C.T)
    12. Willem De Greyt uit Sinaai (NoordWestBrabant)
    13. Steven Goossens uit St.Niklaas (Vliegend Wiel Klein Sinaai)
    16. Kris Smet uit St.Niklaas (Pacco-St.Martinus-Kerksken)
    17. Luc Van Miechem uit Bazel (Rudyco C.T)
    18. Kristoff Heyns uit Nieuwkerken (Klaipeda)
    19. Christophe Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    22. Eddy Van Bogaert uit Belsele (Rudyco C.T)
    23. Patrick Van De Ven uit Stekene (Avia Waasland)
    24. Stefan Ott uit Waasmunster (KSC-Denderstreek)
    25. Francis Geldof uit Belsele (W.O.O.Parike)
    26. Cedric Koppen uit Beveren (KSV-Deerlijk)
    27. Tim Vercauteren uit Belsele (Hoop Op Zegen Beveren)
    28. Sam Christiaens uit St.Gillis-Waas (KSC-Denderstreek)
    29. Tom Stremersch uit Meerdonk (PWC Jan Snel)

    02-09-2006 om 00:00 geschreven door kenny


    01-09-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN DE TOEKOMST - RIT 2 van Vrijdag 01/09/2006

    VRIJDAG 01/09/2006 - RIT 2 - RONDE VAN DE TOEKOMST - 180,5 Km - 4h26min

    Twee Belgen waren vrijdag dicht bij een ritzege in de Ronde van de Toekomst. Allereerst Kurt Hovelynck die 2min45 wegliep van het peloton in het gezelschap van Lars Boom, Nicolas Roche, Edvale Hagen en de Fransman Jérôme. In de slotkilometers demarreerde Hagen. Terwijl de anderen teruggepakt werden, bleef de Noor enkele meters voorop. Jammer voor Wesley Van der Linden die de spurt van het peloton won. Sven Renders zat met een zevende plaats ook in de toptien. Cyrille Monnerais is de nieuwe leider.

    Uitslag 2de rit Charleroi-Mont-Saint-Martin
    1. Edvalo Hagen (Nor) 180,5 km/4u25:50; 2. Wesley Van der Linden; 3. Bruno Neves (Por); 4. Moises Duenas (Spa); 5. Matija Kvasina (Kro) 0:04; 6. Cyrille Monnerais (Fra); 7. Sven Renders; 8. Andrey Klyuev (Rus); 9. Dimitriy Kozontchuk (Rus); 10. Mathieu Sprick (Fra)… 11. Geert Steurs; 12. Maxime Monfort; 16. Tom Stubbe; 18. Pieter Jacobs; 19. Nikolas Maes; 20. Jan soetens; 28. Serge Pauwels; 33. Steven Caethoven 0:19; 41. Pieter Ghyllebert; 51. Michael Blanchy; 57. Stijn Vandenbergh 0:28; 66. Kevin Neirynck; 67. Kevin Ista; 79. Sven Nevens 0:37; 83. Gregory Habeaux; 86. Dominique Cornu 0:46; 90. Jean-Paul Simon 0:50; 91. Kevin Maene; 92. Sebastien Selfosse; 103. Thomas De Gendt 0:59; 108. Kurt Dierckx 1:20; 112. Kurt Hovelynck 2:29; 114. Dimitri Claeys 2:34


    01-09-2006 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND van Vrijdag 01/09/2006
    VRIJDAG 01/09/2006 - KEMMEL-HEUVELLAND (W) - Beloften - 110,4 Km - 02h40min
    Aantal deelnemers : 33
    1. Gregory De Munster
    7. Stijn Mettepenningen uit Hamme (Rudyco C.T)

    01-09-2006 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groepstraining § WARMOEZIER § van Donderdag 31/08/2006
    Onder leiding van de renners van de WARMOEZIER vertrokken Donderdagavond om 19h00 thv café Svelta 30 renners voor een trainingsrit doorheen de Vlaamse Polders.
    Door het invallen van de duisternis om +/- 20h45 werd de rit beperkt tot 58 Km en dit aan een tempo van 31,6 Km/h.
    De kopmannen van dienst waren zoals altijd de mannen van de "Warmoezier".
    Wie reden vandaag zoal mee : Paul Van Der Plas , André Apers , Frans Van Laere , Gert Van De Vijver , Guido Van De Vijver , Jozef Van De Vijver , Franky Cap , Patrick De Cock , Eddy D'Hooghe , Tom Burgelman , Freddy Van Osselaer , Erik Borghgraef , Kurt Van Raemdonck , Luc Apers , Luc Vermeulen , Wim De Gruyter , Dirk Vanhee , Walter Claessens , Olaf Van Osselaer , Geert Van Simaeys , Dirk Bryssinckx , Philip Van Haevenbergh , Bert De Coster , Peter Van Landeghem , Jens Van Landeghem , Ronny Heyrman , Roberto Vercauteren , Kurt Carpentier , Kenny Janssens en ?

    01-09-2006 om 22:21 geschreven door kenny


    31-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE 27° SEIZOENSZEGE VOOR GUY SMET TE BAARDEGEM van Donderdag 31/08/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Proficiat aan GUY SMET uit Kruibeke met zijn
    27° Seizoenszege te Baardegem

    DONDERDAG 31/08/2006 - BAARDEGEM (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 118 Km - 02h46min
    Aantal deelnemers : 50



    1. GUY SMET uit Kruibeke (Pacco-St.Martinus-Kerksken)
    2. Guy Van Broekhoven op 17sec
    3. Sven Francoys
    31. Wim Maes uit Sinaai (RABC) op 8min

    31-08-2006 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN DE TOEKOEMST - RIT 1 van Donderdag 31/08/2006
    Vanaf vandaag t.e.m. zaterdag 9 september, is onze Belgische tijdritkampioen Dominique Cornu uit Beveren , aan het werk met de Belgische nationale ploeg in de Ronde van de Toekomst.
    Ook Thomas De Gendt uit Beveren is met zijn team Unibet-Davo aanwezig.
    Daar werd vandaag, met start en aankomst in Charleroi en over een afstand van 130 km, de openingsetappe verreden.
    Het deelnemersveld viel meteen compleet uiteen in deze eerste rit en de zege ging naar de Fransman Mickaël Delage (FDJeux.com), die de snelste was voor zijn land- en ploeggenoot Cyrille Monnerais. Dominique kwam binnen op net geen 10' en eindigde hiermee als 88ste.

    Thomas De Gendt eindigde 93ste op 12'34".

    Twee renners van Française des Jeux domineerden de finale van de eerste etappe van de Ronde van de Toekomst rond Charleroi: Mickaël Delage en Cyrille Monnerais lieten acht medevluchters in de steek en de snellere Delage won en is de eerste leider. Twee Belgen in de kopgroep: Serge Pauwels zevende en Tom Stubbe negende. De andere Belgen verloren al anderhalve minuut of veel meer.

    Uitslag 1ste rit Charleroi-Charleroi
    1. Mickaël Delage (Fra/Française des Jeux) 130 km/3u12:41 (gem 40,481 km/u); 2. Cyrille Monnerais (Fra) 0:01; 3. Amaël Moinard (Fra) 0:05; 4. Mathieu Sprick (Fra); 5. Robert Gesink (Ned); 6. Carl Naibo (Fra); 7. Serge Pauwels; 8. Moises Duenas (Spa) 0:13; 9. Tom Stubbe 0:14; 10. Stef Clement (Ned) 0:14… 12. Michael Blanchy 1:37; 16. Pieter Ghyllebert; 17. Kurt Hovelynck; 20. Pieter Jacobs; 21. Gregory Habeaux; 28. Sven Renders; 29. Jan Soetens; 30. Maxime Monfort; 32. Kevin Neirynck 1:44; 67. Sebastien Delfosse 6:28; 69. Nikolas Maes 6:31; 75. Wesley Van der Linden 7:24; 83. Geert Steurs 9:53; 84. Kevin Maene 9:57; 85. Jean-Paul Simon; 86. Kurt Dierckx; 88. Dominique Cornu; 90. Steven Caethoven; 93. Thomas De Gendt 12:34; 101. Stijn Vandenbergh 12:38; 105. Levin Ista; 126. Dimitri Claeys 12:46; 128. Sven Nevens 13:23

    31-08-2006 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND van Woensdag 30/08/2006
    WOENSDAG 30/08/2006 - BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 Km - 02h01min
    Aantal deelnemers : 98
    1. Michael Van Staeyen
    23. Jonas Serverius uit Kieldrecht (WAC-Team)
    49. Thibault Koppen uit Beveren (KSV-Deerlijk)
    52. Michael David uit St.Pauwels (KSV-Deerlijk)

    30/08/2006 - MARIA AALTER (O) - Juniores - 84 Km - 02h00
    Aantal deelnemers : 81
    1. Joshua Soberon
    18. Kristof D'Hollander uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)

    30/08/2006 - BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 Km - 01h40min
    Aantal deelnemers : 77
    1. Sander Goddaert
    11. Jonas De Boey uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren) op 15sec
    12. Joeri Goddaert uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    14. Laurens Coucke uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    26. Jimmy Segers uit St.Gillis-Waas (Hoop Op Zegen Beveren)
    30. Jori Van Steenberghen uit De Klinge (Hoop Op Zegen Beveren)
    34. Tom Michels uit Moerbeke (Avia Waasland)
    48. Joren Roggeman uit Zele (Avia Waasland)

    30/08/2006 - KEMMEL-HEUVELLAND (W) - Nieuwelingen - 69 Km - 01h46min
    Aantal deelnemers : 67
    1. Mathieu Vanderheere
    19. Jochem Smet uit Stekene (Hoop Op Zegen Beveren)
    45. Tom Verhulst uit Beveren (Hoop Op Zegen Beveren)
    47. Moreno De Pauw uit St.Gillis-Waas (C.T.Menen) 

    31-08-2006 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.W.A.O.D. TE ERTVELDE van Woensdag 30/08/2006
    WOENSDAG 30/08/2006 - ERTVELDE - W.A.O.D.

    CATG. A/B
    1. Kristof Muys (Winnaar B)
    5. Raf Martens (Winnaar A)
    10. Robby De Roos uit Moerbeke
    18. Mattias Nys uit Nieuwkerken
    20. Filip Troubleyn uit Temse
    26. Bart Rombouts uit Kallo

    CATG. C
    1. Jean-Paul Maveau
    6. Guy De Jonghe uit Zwijndrecht
    7. Wim Heyndrickx uit Vrasene

    CATG. D
    1. Marc Goossens
    9. Leo Mares uit Beveren
    18. Gustaaf Meirte uit Verrebroek

    CATG. E
    1. Helmuth Tas
    6. Lucien Van Goethem uit Stekene
    20. Adrien Maes uit Melsele

    CATG. E+
    1. Florent De Leersnijder
    6. John Heyndrickx uit Nieuwkerken

    CATG. F1
    1. Marc Schockaert
    2. Roger Hoof uit St.Niklaas
    3. Freddy De Blick uit Beveren

    31-08-2006 om 10:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WASE RENNERS IN DE CRIQUIELION van Zaterdag 26/08/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    ZATERDAG 26/08/2006 
    CYCLOSPORTIVE VELOMEDIANE - CLAUDY CRIQUIELION


    LA ROCHE EN ARDENNE - 172 KM - 24 HELLINGEN -
    3300 M HOOGTEVERSCHIL


    OFFICIELE TIJDEN

    1. Gerben De Knegt (Rabobank - NL) - 4h56'27" - 34,87 Km/h - Goud
    2. Tino Haakman (NL) - op 1sec - Goud
    3. Laurent Fontaine - op 2sec - Goud
    4. Johan Ryckaert - op 3sec - Goud
    5. John Soenen - op 5sec - Goud
    30. Luc Van Miechem uit Bazel (Rudyco C.T) - 5h11'46" - Goud
    42. Sven Blommaert uit Hamme (Rudyco C.T) - 5h16'10" - Goud
    112. Sven Van Hoey uit Stekene - 5h26'58" - Goud
    144. Jan Ryckbosch uit Melsele - 5h29'19" - Goud
    153. Dirk Trogh uit Melsele - 5h30'07" - (Pech gehad - lekke band) - Goud
    202. Herman Antonissen uit Melsele - 5h35'03" - Goud
    203. Peter Windis uit St.Niklaas - 5h35'03" - Goud
    207. Christian Meuser uit Belsele - 5h36'14" - Goud
    220. Freddy De Cock uit Sinaai - 5h36'46" - Goud
    298. Peter Bolssens uit St.Niklaas - 5h45'33" - Goud
    344. Tom Verstocken uit St.Niklaas - 5h49'37" - Goud
    381. Jef De Batist van L.O. - 5h53'09" - Goud
    442. Gino Van Der AA uit St.Gillis-Waas - 5h57'01" - Goud
    455. Erik De Middelaer uit Sinaai - 5h58'09" - Goud
    461. Marc De Vleesschouwer uit Sinaai - 5h58'31" - Goud
    498. Ignace Verstocken uit St.Niklaas - 6h01'24" - Goud
    531. Steven Blommaert uit Hamme - 6h02'00" - Goud
    537. Steven Van Raemdonck uit St.Niklaas - 6h03'30" - Goud
    610. Eric Van Landeghem uit Beveren - 6h10'47" - Goud
    612. Maurice Engels uit Hamme - 6h10'47" - Goud
    686. Luc Ruys uit Hamme - 6h16'36" - Goud
    700. Peter De Plukker uit Lokeren - 6h17'28" - Goud
    702. Ben Verburgt uit Hoboken - 6h17'34" - Zilver
    703. Timmy De Rudder uit Haasdonk - 6h17'35" - Zilver
    705. Luc Maes uit Beveren - 6h17'47" - Goud
    707. Dries Bolssens uit St.Niklaas - 6h18'12" - Zilver
    754. Jan Van Landeghem uit Beveren - 6h23'21" - Zilver
    760. Danny Van Havenbergh uit Burcht - 6h23'33" - Goud
    762. Pierre Van De Velde uit Lokeren - 6h23'49" - Zilver
    806. Tom Temmerman uit St.Niklaas - 6h28'21" - Zilver
    844. Franky Van Overtveldt uit Beveren - 6h30'55" - Goud
    866. Sven Schmitt uit Beveren - 6h32'30" - Zilver
    1027. Stefaan Nimmegeers uit St.Niklaas - 6h32'30" - Zilver
    1099. Gino Somers uit Beveren - 6h56'13" - Zilver
    1107. Geert Van Zandeghem uit Kruibeke - 6h57'07" - Zilver
    1156. Yvan Van Mulder uit Zwijndrecht - 7h03'22" - Zilver
    1232. Eric Puts uit Lokeren - 7h12'58" - Zilver
    1296. Wim De Wolf uit Temse - 7h21'58" - Zilver
    1310. Freddy Van Den Abeele - 7h25'01" - Zilver
    1319. Freddy De Wilde uit Sinaai - 7h25'55" - Zilver
    1320. Jacques Timmers uit Sinaai - 7h25'55" - Zilver
    1328. Marc Piessens uit Sinaai - 7h27'39" - Zilver
    1366. Ivan D'Hondt uit Belsele - 7h33'21" - Brons
    1374. Joeri Veldeman uit Lokeren - 7h34'25" - Brons
    1421. Pascal Pauwels uit Hamme - 7h45'06" - Brons
    1472. Filip Buytaert uit Belsele - 7h56'24" - Brons
    1594. Kristof Van Havenbergh uit Zwijndrecht - 8h30'31" - Brons
    1595. Jan Van Havenbergh uit Zwijndrecht - 8h30'32" - Brons

    31-08-2006 om 00:00 geschreven door kenny


    30-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groepstraining BEVEREN van Woensdag 30/08/2006
    Onder leiding van Kenny Janssens en Jan Van Landeghem vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 aan 't Schuurke te Beveren 20 POLDERRENNERS voor hun trainingsrit door de Zeeuws-Vlaamse Polders.
    Weeral herfstweer en zeer veel tegenwind en dus heeft iedereen zijn werk geleverd wat betreft het kopwerk.
    De totale afstand bedroeg 90 Km tot de Kapel Van Gaverland en dit aan een gemiddelde van 33,1 Km/h.
    Wie reden vandaag mee : Jos Van Raemdonck , Dr.Frank De Winter , Nicky David , Koen Apers , Steven Van Osselaer , Walter Rotthier , Bart Van Der Veken , Jan Van Landeghem , Jan Vlegels , Saskia Van Overmeire , Joris De Jonghe , Patrick Van Vlierberghen , Cornelis Van Der Haeven , Jan Ryckbosch , Bert De Coster , Rudy Franssens , Frank Van Geystelen , Sven Wielandt , Jef Caluwaert en Kenny Janssens.

    P.S.
    onderweg 2 lekke banden en iedereen gewacht.

    30-08-2006 om 20:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.W.A.O.D. TE BERENDRECHT EN TE ERTVELDE van Dinsdag 29/08/2006
    DINSDAG 29/08/2006 - BERENDRECHT - W.A.O.D.

    CATG. A/B
    1. Tom Linten (Winnaar A)
    2. Dries Echelpoels (Winnaar B)
    4. Davy Peirsman uit Temse
    16. Mattias Nys uit Nieuwkerken
    19. Bart Rombouts uit Kallo
    23. Alex Goossens uit Vrasene
    28. Filip Troubleyn uit Temse
    30. Nikola Lion uit St.Niklaas

    DINSDAG 29/08/2006 - ERTVELDE - W.A.O.D.

    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS uit Kieldrecht met zijn Zege te Ertvelde in de Catg.D

    CATG. C
    1. Bob Wouters

    CATG. D
    1. PATRICK BOLSSENS uit Kieldrecht

    CATG. E
    1. Roland Boulard
    14. Adrien Maes uit Melsele
    18. Peter De Bisschop uit Nieuwkerken

    CATG. E+
    1. Florent De Leersnijder
    2. John Heyndrickx uit Nieuwkerken

    CATG. F1
    1. Luc Cocquyt
    3. Freddy De Blick uit Beveren
    7. Werner Dullaert uit St.Gillis-Waas
    8. Roger Hoof uit St.Niklaas
    9. Dirk De Cauwer uit Hamme

    30-08-2006 om 00:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND van Dinsdag 29/08/2006
    DINSDAG 29/08/2006 - OORDEGEM (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 110 Km - 02h36min
    Aantal deelnemers : 34
    1. Marc Baeyens
    12. Guy Smet uit Kruibeke (Pacco-St.Martinus-Kerksken) op 7sec
    20. Kris Smet uit St.Niklaas (Pacco-St.Martinus-Kerksken) op 6min30sec

    29/08/2006 - ERWETEGEM (O) - Am./Mast./Elite zonder Contract/Beloften - 87 Km - 02h12min
    Aantal deelnemers : 44
    1. Olivier Maes
    25. Wim De Rudder uit Belsele (Rudyco C.T) op 35sec
    37. Steven Temmerman (Rudyco C.T) op 49sec

    30-08-2006 om 00:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groepstraining BEVEREN van Dinsdag 29/08/2006
    Onder leiding van Kenny Janssens en Dirk Bryssinckx vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport 30 POLDERRENNERS voor hun trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe en Prosper.
    Het was echt herfstweer (regen en een temperatuur van 15°C) maar het tempo werd daarom nog niet naar beneden gebracht zodat we toch een goede training hebben afgewerkt.
    Vanaf het Deurganckdok zat de vonk erin met verschillende demarages en renners die probeerden weg te geraken.
    Uiteindelijk dan maar met zijn allen naar de meet waar de spurt van ver werd ingezet door Robby Van Raemdonck en Robby Weemaes , het was uiteindelijk Bart Cant die het haalde na een zeer lange zij aan zij spurt met Kenny Janssens , de 3° plaats was voor Dirk Bryssinckx.
    De totale afstand bedroeg 62 Km en het gemiddelde was goed voor 36,5 Km/h.
    Wie reden vandaag mee : Dirk Bryssinckx , Philip Van Haevenbergh , De Bont , Gregory Franckaert , Frank Van Campenhout , Ronny Heyrman , Wim De Gruyter , Fons Van Raemdonck (1 uurtje meegereden na zijn valpartij) , Kresten Staes , Robby Weemaes (terug na valpartij) , Robby Van Raemdonck , Koen Apers , Luc Apers , Peter Van Havere , Eric Vermeulen (terug na valpartij) , Luc Vermeulen , Marc Thierens , Kurt Carpentier , Patrick Staes , Geert Van Simaeys , Paul Van Der Plas , Roberto Vercauteren , Kenny Janssens en ? ? ? ? ? ? ?

    P.S. VANAF VOLGENDE WEEK ALLE AVONDTRAININGEN OM 18H30 !!!!!

    30-08-2006 om 00:08 geschreven door kenny


    29-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DAMES ELITES TE COMINES van Maandag 28/08/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen MAANDAG 28/08/2006 - COMINES WARNETON -
    DAMES ELITES - 81,6 Km
    Aantal deelneemsters :
    1. Sofie De Vuyst
    5. Ilse Fiers uit Waasmunster (Oostende Noordzee)
    9. Nana Steenssens uit Zwijndrecht (La Royale Pedale) op 55sec
    10. Anja Nobus uit Waardamme (Oostende Noordzee)
    16. Ines Claes uit Beveren (Benelux Team) op 1min30sec

    In deze wedstrijd viel de beslissing in de kopgroep van 7 rensters met daarin Ilse Fiers gevolgd door nog eens 8 rensters met daarbij Nana Steenssens en Anja Nobus.
    De Pelotonspurt werd gewonnen door Ines Claes uit Beveren.

    FOTO : Ines Claes (in het rood) uit Beveren in de wedstrijd te Comines.

    29-08-2006 om 00:00 geschreven door kenny


    28-08-2006
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.W.A.O.D. TE BERENDRECHT van Maandag 28/08/2006

    Proficiat aan ROGER HOOF uit St.Niklaas met zijn Zege te Berendrecht in de Catg.F1

    MAANDAG 28/08/2006 - BERENDRECHT - W.A.O.D.

    CATG. C
    1. Andy Van Loon
    2. Dirk De Pauw uit Beveren
    7. Wim Heyndrickx uit Vrasene

    CATG. D
    1. Wim De Waal
    9. Jan Vlegels uit Beveren

    CATG. E
    1. Martin Vennincx

    CATG. E+
    1. Victor Van Den Eynde
    3. John Heyndrickx uit Nieuwkerken

    CATG. F1
    1. ROGER HOOF uit St.Niklaas
    2. Freddy De Blick uit Beveren
    7. Werner Dullaert uit St.Gillis-Waas

    28-08-2006 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VALPARTIJ VERREBROEK van Zaterdag 26/08/2006

    De tweede renner die betrokken was bij de valpartij met Tim Caluwaert was Koen Heyrman uit Bazel.
    Koen heeft schaafwonden en een pijnlijke lies, ribben en bovenbenen, waardoor hij de koers in Belsele moest laten schieten en vermoedelijk ook deze week niet zal koersen.

    Jammer voor Koen die al een schitterend seizoen had afgewerkt en nog steeds in grote doen was !!!!

    We wensen Koen het allerbeste toe en hopen hem snel terug op onze trainingen te zien.

    P.S. we wensen langs deze kant ook Fons Van Raemdonck snel beterschap toe na zijn zware val te Zaffelare afgelopen Woensdag. 

    28-08-2006 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DOMINIQUE CORNU BELGISCH KAMPIOEN TIJDRIJDEN BIJ DE BELOFTEN
    DOMINIQUE CORNU BELGISCH TIJDRITKAMPIOEN !!!




    FOTO : Dominique Cornu met rechts naast hem Kristof Goddaert

    ZONDAG 27/08/2006 - WACHTEBEKE (O) - BELOFTEN - 27,7 Km
    BELGISCH KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN
    Aantal deelnemers : 29

    1. DOMINIQUE CORNU uit Beveren (Bodysol-Jong Vlaanderen) in 35min54sec
    (gem.= 46,270 Km/h)
    3. Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (Nieuwe Hoop Tielen) op 1min09sec


    In het mooie domein Puyenbroeck te Wachtebeke, werd er vandaag gestreden voor de Belgische titels in het tijdrijden.

    Hiervoor zorgde Dominique Cornu uit Beveren , die dus zijn Belgische titel met één jaartje mag verlengen. Dominique dook als enige onder de 36' en verwees hiermee Mario Ickx (Beveren 2000) en Kristof Goddaert uit St.Gillis-Waas (CT Tielen) naar de podiumplaatsen !


    Een dikke proficiat aan DOMINIQUE CORNU uit Beveren met zijn 6° Seizoenszege in het B.K.Tijdrijden.

    28-08-2006 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND - NIET RENNERS van Zondag 27/08/2006
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    FOTO : Kenny Janssens in het rood voor Freddy Van Camp (Gele Trui) met achter Freddy verscholen Dirk Bryssinckx. (Wedstrijd Belsele 27/08/2006)






    Proficiat aan CHRIS VAN CLEEMPUT uit Temse met zijn 2° Seizoenszege te Belsele

    ZONDAG 27/08/2006 - BELSELE - NIET RENNERS
    RONDE VAN HET WAASLAND 2006
    Aantal deelnemers : 45

    1. CHRIS VAN CLEEMPUT uit Temse
    2. Dirk Bryssinckx uit Melsele
    3. Jeroen Van Peteghem uit Moerbeke
    4. Dirk Mathijs uit Gentbrugge
    5. Roger Hoof uit St.Niklaas
    6. Kenny Janssens uit Zwijndrecht
    7. Guido Spanoghe uit Lokeren
    8. Peter Dierks uit Bornem
    9. Kenneth Colleman uit Meerdonk
    10. Stefan Van Broeck uit Elversele
    11. Willy Marin uit St.Niklaas (15 renners gelijk gesteld)
    11. Soren Sterck uit Moerbeke
    11. Rudi Coppens uit Haasdonk
    11. Peter De Bisschop uit Nieuwkerken
    11. Sven Van Hoyweghen uit Puivelde
    11. Bart Provost uit Kieldrecht
    11. Jean-Pierre Roels uit Lokeren
    11. Thomas Neyt uit Verrebroek
    11. Hans Vergauwen uit Nieuwkerken
    11. Raf Van Overloop uit Stekene
    11. Frank D'Hooghe uit Waasmunster
    11. Bram Van Overloop uit Stekene
    11. Pedro Pollefliet uit Deinze
    11. Lieven Soens uit St.Niklaas
    11. Geert De Bock uit Wachtebeke
    26. Dirk Maes uit Nieuwkerken
    27. Patrick De Roos uit Moerbeke
    28. Alain Adriaenssens uit Tielrode
    29. Youri De Bock uit Deinze
    30. Luc Staes uit Haasdonk
    31. Jasper Van Duyse uit Stekene
    32. Freddy Van Camp uit Stekene (Gele Trui)
    33. Patrick De Beule uit Nieuwkerken
    34. Tom Hellemans uit St.Niklaas
    35. August Lerno uit Lokeren
    36. Peter De Witte uit Nieuwkerken
    37. Alain De Clercq uit Gentbrugge
    38. Wim Heggerick uit Temse
    39. Jelle Stoop uit Bazel
    40. Peter Van Goethem uit Nieuwkerken
    41. Gino Smet uit Nieuwkerken
    42. Hony De Cock uit Vrasene
    43. Alexander Hoogewijs uit Verrebroek
    44. Ringo Van Den Hende uit De Klinge
    45. Marc Vrolijk uit Verrebroek (Rode Trui
    )

    28-08-2006 om 08:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND - RENNERS van Zondag 27/08/2006
    Proficiat aan ROBBY DE ROOS met zijn Zege te Belsele

    ZONDAG 27/08/2006 - BELSELE - RENNERS
    RONDE VAN HET WAASLAND 2006
    Aantal renners : 22

    1. ROBBY DE ROOS uit Moerbeke
    2. Mario Bolssens uit Meerdonk
    3. Gunther Van Den Bosch uit De Klinge
    4. Mattias Nys uit Nieuwkerken
    5. Kris Van Severen uit St.Niklaas
    6. Dirk De Pauw uit Beveren
    7. Kristof Verbraeken uit Beveren (Gele Trui)
    8. Geert Smet uit St.Niklaas
    9. Danny Philippe uit Deurne
    10. Sammy Bogaerts uit Kalmthout
    11. Wim Heyndrickx uit Vrasene
    12. Bart Rombouts uit Kallo
    13. Angelo Saman uit Stekene
    14. Rudi Rabout uit Goes
    15. Michael Van De Casteele uit Stekene
    16. Filip Van Goethem uit Nieuwkerken
    17. Philip Thoen uit Stekene
    18. Luc Joos
    19. Sven Sterck uit Moerbeke
    20. Franky De Fijn uit St.Niklaas
    21. Peter Van Goethem uit Nieuwkerken
    22. Gino Hoskens uit Beveren

    28-08-2006 om 08:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HAVEN-EN STADSPERSONEEL TE ANTWERPEN L.O. van Zondag 27/08/2006
    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN uit Temse met zijn Zege te Antwerpen L.O.

    ZONDAG 27/08/2006 - ANTWERPEN-L.O. - HAVEN-EN STADSPERSONEEL

    CATG. A
    1. DAVY PEIRSMAN uit Temse
    7. Jef De Batist uit Antwerpen
    8. Kurt Van Raemdonck uit Vrasene

    CATG. B
    1. Patrick Verrijckt
    3. Danny Smet uit Temse
    5. Guy De Jonghe uit Zwijndrecht
    6. Leo Mares uit Beveren
     

    28-08-2006 om 00:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE 3° SEIZOENSZEGE VOOR GUNTHER STERCK TE STEKENE van Maandag 28/08/2006
    Proficiat aan GUNTHER STERCK uit Stekene met zijn 3° Seizoenszege te Stekene

    MAANDAG 28/08/2006 - STEKENE (O) - Elite zonder Contract + Beloften - 114 Km - 02h34min
    Aantal deelnemers : 27

    1. GUNTHER STERCK uit Stekene (PWC Jan Snel)
    2. Guy Smet uit Kruibeke (Pacco-St.Martinus-Kerksken) op 10sec
    4. Tom Stremersch uit Meerdonk (PWC Jan Snel) op 30sec
    5. Tim Vercauteren uit Belsele (Hoop Op Zegen Beveren) op 55sec
    7. Jarno Van Guyse uit Stekene (WAC-Team) 
    8. Marc Laureys (Rudyco C.T) op 5min
    9. Patrick Van De Ven uit Stekene (Avia Waasland)
    15. Steven Goossens uit St.Niklaas (Vliegend Wiel Klein Sinaai) op 5min15sec
    17. Kristof De Zutter uit Stekene (Wielergroep Beveren 2000)
    18. Steven De Schoesitter uit Hamme (Rudyco C.T)
    22. Philip Thoen uit Stekene (Pacco-St.Martinus-Kerksken) op 5min20sec
    24. Benjamin Paridaens uit Bornem (Hoop Op Zegen Beveren)
    26. Kristoff Heyns uit Nieuwkerken (Klaipeda)


    Een gevaarlijk geparkeerde wagen die moest worden weggesleept, was er oorzaak van dat de wedstrijd op Stekene-Heikant met een kwartier vertraging van start ging. Met 27 deelnemers was er geen tevredenheid bij de mannen van Nering door Sport Steun. Bovendien trokken in de 2de van de 17 af te leggen ronden, Darius Strole en zijn ploegmakker Gunter Sterck al stevig ten aanval en uit de reactie daarop ontstond een achtervolgende groep van zes en toen die aansloten was de zaak geklonken.
    Een opvallende aanwezige bij de start was ook zanger Garry Hagger. Niet zomaar hij vergezelde zijn dochter wiens vriend,  Benjamin Paridaens uit Bornem, ook als belofte actief is. De 19-jarige  renner van Hoop op Zegen Beveren, zit echter in een sukkelstraatje met de ademhaling. Na een paar ronden wees hij al naar zijn borstkas ten teken dat het niet ging. Hij zal nu een arts raadplegen om een oplossing te vinden om verlost te worden van de hinder.
    Vooraan waren dus Darius Strole en Gunter Sterck ontsnapt. Guy Smet zadelde ook zijn paard en hij leidde ook Tim Vercauteren, Mindaugas Goncaras, Luc Apers, Jarno Van Guyse en Tom Stremersch  mee in de achtervolging. In de 5de ronde sloot het zestal vooraan aan en met acht werd de kloof geslagen en voor de rest was het feest uit.
    In de 7de ronde moest Luc Apers vooraan lossen  en kwam in de groep terecht. De zeven liepen verder uit en nog voor halfkoers hadden ze een voorsprong van 1min20. Het scenario hield het nu bij : zeven leiders en twaalf renners in de groep. Maar die groep zat snel op meer dan drie minuten en omdat er ook nog iets is dat ‘verkeer’ heet, was de plaatselijke politie tevreden dat op vijf ronden van het einde de groep de laatste ronde werd ingezonden.Voor de 8ste plaats toonde de 40-jarige Marc Laureys, die pas vorige maand terug is beginnen koersen, dat hij nog heel wat van zijn vroegere kwaliteiten heeft. Hij hield zijn leeftijdsgenoot Patrick Van de Ven achter hem.
    Op drie ronden van het einde gingen Guy Smet en Darius Strole door; maar een attente Jarno Van Guyse reageerde gepast. Maar een belangrijk gegeven in de kopgroep van zeven was de aanwezigheid van vier renners van het Jan Snel Team: Darius Strole, Mindaugas Goncaras, Tom Stremersch en Gunter Sterck. Guy Smet zat zo in de doos. Het zou geen 27ste overwinning worden al had hij daar zeker op gehoopt.
    De vier Jan Snel-mannen vielen om beurten aan en zo kon Gunter Sterck de kloof maken. “ Geen gemakkelijke koers hier met zo weinig deelnemers en bijzonder veel wind. We zaten vooraan met vier renners van Jan Snel en dan heb je eigenlijk de verplichting om het af te maken. We probeerden elk om beurt en ik had de goede vlucht. Ik zag in de laatste honderden meters Guy Smet nog komen maar ik had gelukkig genoeg voorsprong. Uiteindelijk rijd ik momenteel op een top-peil”, aldus de winnaar. Het was zijn derde zege van het seizoen. Guy Smet werd dus tweede op honderd meter en vijftig meter achter hem finishte Mindaugas Goncaras. Ook voor de 4de plaats kwam Tom Stremersch alleen binnen. Voor de vijfde plaats werd het nog een zeer vinnig spurtje met drie, dat door Tim Vercauteren werd gewonnen voor Strole en een ontgoochelde Jarno Van Guyse, de plaatselijke renner.
    Door de zege van Gunter Sterck staat het Wase Jan Snel Team nu al met 18 overwinningen.
    Flor Van de Vel


     

    28-08-2006 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!