.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINGEN MACHUIT ZWIJNDRECHT 2019 !!!

    groepstraining beveren

    DE GROEPSTRAINING MACHUIT MET VERTREK OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT ZAL STARTEN VANAF ZATERDAG 02/03/2019.

    ZIJ ZULLEN DE EERSTE KILOMETERS LANGS DE FABRIEKEN RIJDEN TE ZWIJNDRECHT EN DAT TOT HET VIADUCT TE VRASENE OM ZO TERUG AAN TE SLUITEN OP HET NORMALE PARCOURS OP DE PARALLELWEG LANGS DE E34 !!!

    DE WEEKTRAININGEN OP DINSDAG EN DONDERDAG GAAN VANAF MAART VAN START OM 09H00 MET VERTREK THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT.

    27-02-2019 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/02/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Stefan Adriaenssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Opnieuw prachtig lenteweer en dus alle ingrediënten aanwezig voor een top midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 87 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 km, het gemiddelde was goed voor 35,1 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Stefan Adriaenssens , Ramazan Bürgü , Sven Cools , Frank Van Assche , Jenno Adriaenssens , Bert De Coster , Timmy De Boes , Glenn Van Hautekerke , Eric Vermeulen , Jan Vlegels , Luc Goossens , Gaston Pieters , William Despeels , Dirk Bryssinckx , Walter Verhelst , Philip Van Havenbergh , Jurgen Maes , Laurens Deconinck , Steven Van Houte , Ruben Dillen , Patrick Van Der Vekens , Angelo Van Den Bossche , Hans Vergauwen , Koen Duym , Rudi Serverius , Jonas Serverius , Michael Apers , Sam Strybos , Theo De Prekel , Franky De Witte , Hugo Martens , Marius Lampo , Silke Van Lierop , Peter Heymans , Rudy Thysman , Jonathan Van Kerckhove , Benny Van Damme , Chris Van De Vijver , Luc Apers , Koen Apers , Annemie Van Nespen , ???????? en Kenny Janssens.

    27-02-2019 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/02/2019

    banner wbv

    Woensdag 27/02/2019 IZEGEM (W) CLUBKAMPIOENSCHAP

    DEELNEMERS:

    27-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    24-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2019

    banner wbv

    Zondag 24/02/2019 BOTTELARE (O) CLUBKAMPIOENSCHAP

    ELITE Z.C./U23/MASTERS DEELNEMERS:  / OPGEVERS:  / TIJD:  / AFSTAND: 93.6KM

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele
    2
    3

    3W3A8392

    3W3A8380

    3W3A8314

    3W3A8139

    3W3A7968

    3W3A7728

    24/02/2019 BOTTELARE (O) CLUBKAMPIOENSCHAP

    NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:10:20 / AFSTAND: 43.2KM

    1 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LEMMENS JARNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 D’HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAESENEER MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 MUYS ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM

    JUNIOREN DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:34:21 / AFSTAND: 64.8KM

    1 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    4 COPPENS CISSE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    5 VANRANSBEECK JOSSE ISOREX CYCLING TEAM

    6 BEECKMAN GAUTHIER MAES CT GLABBEEK

    7 DE WAELE SIEBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 SMET JORRE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt 

    24-02-2019 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:54:51

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    7 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:48:34

    1 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    2 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    3 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    7 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    8 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    9 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    10 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:20

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    7 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    8 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    9 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    10 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    34 DE BRUYNE MEG

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:45

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VREESWIJK NOAH TWC DE KEMPEN NED

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:30:2

    1 MICHELS JENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    3 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:31:32

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    4 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    5 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    8 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    9 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    10 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    24-02-2019 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 24/02/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Jonathan Van Kerckhove en Franky Wielandt vertrokken Zondagmorgen om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Prachtig lenteweer voor de afsluitingsrit van de wintertrainingen. De kopmannen zorgden voor een mooi tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 34,4 km/h.
    Meteen zit het winterseizoen met de traningen met start te St.Niklaas (Zaterdag) en start te Beveren (Zondag) erop !!!


    Reden mee vandaag :
    Jonathan Van Kerckhove, Lieven Van De Perre , Dirk De Pauw , Tom Heirbaut , Saskia Van Overmeire , Freddy Verhulst , Tom Verhulst , Mark De Ben , Hank Mees , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Walter Meseure , Jurgen Goossens , ??????? en Kenny Janssens.

    24-02-2019 om 13:27 geschreven door kenny


    23-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:14

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    3 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    6 ORTS LLORET FELIPE C.C GUSANO ESP

    7 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    8 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    10 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

     

    23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:47

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    5 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    6 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    10 KAY ANNA EXPERZA-FOOTLOGIX GBR

     

    23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:52

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

     

    23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:50

    1 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 KEMPINAIRE THÉO BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:16

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    5 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DAELE SIL BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN CALSTER JASPER CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    10 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    23/02/2019 IZEGEM (W) CLUBKAMPIOENSCHAP

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:44:21 / AFSTAND: 118.8KM

    1 EAMON FRANCK SHIFTINGGFEARS USA

    2 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE JULIEN TARTELETTO - ISOREX

    5 VERCAMST WESLEY HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BRAET VITO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN GRIEKEN JARNE EFC-L&R-VULSTEKE

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    23-02-2019 om 20:52 geschreven door kenny


    22-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL 2019

    PLOEGVOORSTELLING

                               TEAM CIBEL 2019


    3W3A7651

                                    
    Bij deze de samenstelling van Team Cibel Cebon voor 2019: Dennis Coenen, Jeroen Eyskens, Tuur Deprez, Jacob Relaes, Lennert Teugels, Glenn Debruyne, Dieter Bouvry, Jan Reynaerts, Alexander Cools, Wim Reynaerts, Alexander Maes, Gianni Marchand, Michiel Dieleman, Timothy Stevens en Cedric Raeymaekers.

    3W3A7640    

    3W3A7630 3W3A7625 3W3A7621 3W3A7617 

          Cedric Raeymaekers                       Timothy Stevens                    Michiel Dieleman                   Gianni Marchand

    3W3A7612 3W3A7604 3W3A7600 3W3A7596 

            Alexander Maes                         Wim Reynaerts                        Alexander Cools                       Jan Reynaerts

    3W3A7588 3W3A7583 3W3A7578 3W3A7573 

              Dieter Bouvry                          Glenn Debruyne                      Lennert Teugels                           Jacob Relaes

    3W3A7570 3W3A7567 3W3A7563

                Tuur Deprez                              Jeroen Eyskens                               Dennis Coenen

    3W3A7650

                                                                  Sponsor Achiel De Witte en zijn vrouw.
     






    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    22-02-2019 om 15:06 geschreven door kenny


    20-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/02/2019

    banner veldrijden

    Woensdag 20/02/2019 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) VELDRIJDEN MEN ELITE 60´

    1.Toon Aerts

    2.Michael Vanthourenhout

    3.Laurens Sweeck

    4.Lars van der Haar (Ned)

    5.Corné van Kessel (Ned)

     

    20/02/2019 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    1.Helen Wyman (GBr)

    2.Alice Maria Arzuffi (Ita)

    3.Ellen Van Loy

    4.Laura Verdonschot

    5.Maud Kaptheijns (Ned)

    20-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    17-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Lars van der Haar (Ned)

    3.Tom Pidcock (GBr)

    4.Toon Aerts

    5.Eli Iserbyt 

    6.Kevin Pauwels

    7.Tom Meeusen

    8.Joris Nieuwenhuis (Ned)

    9.Jim Aernouts

    10.Laurens Sweeck


    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    1.Loris Rouiller (Zwi)

    2.Niels Vandeputte

    3.Maik Van der Heijden (Ned)

    4.Toon Vandenbosch

    5.Andreas Goeman

    6.Jarno Liessens

    7.Anton Ferdinande

    8.Bart Artz (Ned)

    9.Ryan Kamp (Ned)

    10.Niels Derveaux

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    1.Denise Betsema (Marlux-Bingoal) Ned
    2.Annemarie Worst (Steylaerts-777) Ned
    3.Inge van der Heijden (CCC Team) Ned
    4.Katie Compton (Trek) USA
    5.Ceylin del Carmen Alvarado (Corendon-Circus) Ned
    6.Loes Sels (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
    7.Laura Verdonschot (Marlux-Bingoal)
    8.Ellen van Loy (Telenet-Fidea)
    9.Maud Kaptheijns (Charles) Ned
    10.Anna Kay (Experza-Footlogix) GB

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    1.Lennert Belmans

    2.Emiel Verstrynge

    3.Wout Vervoort

    4.Noah Vreeswijk (Ned)

    5.Joran Wyseure

    6.Luke Verburg (Ned)

    7.Tom Lindner (Dui)

    8.William Lecerf

    9.Twan van der Drift (ned)

    10.Pete Uptegrove (Ned)

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    Nieuwelingen

    1.Tibor Del Grosso (Ned)

    2.Lucas Janssen (Ned)

    3.Mathis Avondts

    4.Lorenzo Masciarelli (Ita)

    5.Aaron Dockx

    6.Renzo Geurs

    7.Filippo Agostinacchio (ita)

    8.Danny van Lierop (Ned)

    9.Jordi van Heijst (Ned)

    10.Joost Brinkman (Ned)

     

    Meisjes

    1.Bibi Verzijl

    2.Lucia Bramati

    3.Julia Kopecky

    4.Luna Cnossen

    5.Giulia Challancin

    17-02-2019 om 18:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:57:13

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    3 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    4 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    5 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    6 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 VRACHTEN ARNE TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:36:23

    1 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE+ JUNIORES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:22

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    4 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    5 JACOBS LOTTE R EN TC GROENEWOUD NED

    6 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 MEEUSEN LIENE

    9 SCHOON LISETTE HET SNELLE WIEL BLADEL NED

    10 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:46

    1 NOMDEN ISA HANZERENNERS NED

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:30:15

    1 MICHELS JENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    5 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERSTRAELEN WANNES AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:30

    1 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    5 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DE SOMPEL JORI

    8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 KNAEPS LOWIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WILLEMS THOMAS TARGET BMX TEAM

    17-02-2019 om 18:15 geschreven door kenny


    16-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:00:59

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    3W3A7543

    3W3A7545

    3W3A7549

    3W3A7064

     

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:45:13

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    7 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    8 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    9 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    10 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    3W3A7050

    3W3A7033

    3W3A7035 

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:12

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    8 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3W3A6780

    3W3A6788

    3W3A6752

    3W3A6758

     

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°Jaars DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:20

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 AGOSTINACCHIO FILIPPO XCO PROJECT ITA

    9 OOSTERLINCK JOES

    10 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 1°Jaars DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:10

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BAUWENS SENNE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    16 GOOSSENS KYAN

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:1

    1 BRAMATI LUCIA ASD TEAM BRAMATI ITA

    2 CHALLANCIN GIULIA XCO PROJECT ITA

    3 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    16-02-2019 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    vuelta turistica 2018 nieuw 1
    vuelta turistica 2018 4


    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Rosa de los Vientos 7, local 4

    03710 Calpe (Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca

    vuelta turistica 4

    kenny spanje 1 2016
                                  Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    16-02-2019 om 21:38 geschreven door kenny


    10-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 14 / TIJD: 0:59:42

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    6 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    7 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 53 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:41:55

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    6 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    7 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    9 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    10 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:45:11

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    3 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 LINDNER TOM STEVENS RACING TEAM GER

    6 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    8 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 KARS HUGO ARTV DE ADELAAR NED

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) - VELDRIJDEN 2°JAARS NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2DE JAARS DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:31:0

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 WANG GUSTAV ABC DEN

    3 BRINKMAN JOOST METEOOR ASSEN-RODEN NED

    4 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    5 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    6 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 VAN HEIJST JORDI WHOOPERS NED

    9 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    10 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

     

    10/02/2019 HOOGSTRATEN (A) – VELDRIJDEN 1°JAARS NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1° JAARS DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:56

    1 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 CEULEMANS JARNE IKO-BEOBANK

    7 BOERS MICHAEL WESTLAND WIL VOORUIT NED

    8 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    10 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    25 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN - 1° JAARS DAMES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:17

    1 KNAVEN MIRRE WV BREDA NED

    2 VERZIJL BIBI RWC AHOY NED

    3 BRAMATI LUCIA ASD TEAM BRAMATI ITA

    4 KOPECKY JULIA LRTV NED

    5 HOEFMANS PEM WV BREDA NED

    6 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 WITHAG JENTSKE RC BOCHOLT 77 E.V. NED

    10-02-2019 om 18:28 geschreven door kenny


    09-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:03:29

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN DER POEL DAVID CORENDON – CIRCUS NED

    7 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    10 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

     

    09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN U23 UCI 40´

    DEELNEMERS: 65 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 0:48:50

    1 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    2 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    3 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    4 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    7 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    10 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 LIESSENS JARNO 52 STUER KWINTEN

     

    09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:45:37

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    5 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    6 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    7 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    8 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    10 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    25 HANNES KAAT 40 DE BRUYNE MEG

     

    09/02/2019 LILLE (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 63 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:42:6

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    4 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    5 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LINDNER TOM STEVENS RACING TEAM GER

    09-02-2019 om 17:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG 3°RIT RONDE VAN VALENCIA 2019

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Men Elite !!!


    Greg Van Avermaet zege 1 2019 

                                                            Greg Van Avermaet

     

    Vrijdag 08/02/2019 – QUART DE POBLET – CHERA – Men Elite - 194,3 km

    3° Rit – Ronde Van Valencia

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (Bel)
    2.Matteo Trentin (Ita)
    3.Luis León Sánchez (Spa)
    4.Alejandro Valverde (Spa)
    5.Mike Teunissen (Ned)
    6.Sergio Higuita (Col)
    7.Ben Swift (GB)
    8.Sonny Colbrelli (Ita)
    9.Ion Izagirre (Spa)
    10.Marco Canola (Ita)

    09-02-2019 om 10:32 geschreven door kenny


    06-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/02/2019

    banner veldrijden

    Woensdag 06/02/2019 MALDEGEM (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    1 VAN DER POEL Mathieu NED EL.CP CORENDON - CIRCUS 0h56´45.0"

    2 VANTHOURENHOUT Michael BEL EL.CMC MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM +15.0"

    3 AERTS Toon BEL EL.CMC TELENET FIDEA LIONS +15.0"

    4 VAN DER HAAR Lars NED EL.CMC TELENET FIDEA LIONS +25.0"

    5 VAN DER POEL David NED EL.CP CORENDON - CIRCUS +38.0"

    6 ISERBYT Eli BEL U23CMC MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM +38.0"

    7 BOROŠ Michael CZE EL.CMC CREAFIN - TUV SUD +1´10.0"

    8 VAN AERT Wout BEL EL.CMC CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM +1´21.0"

    9 MEEUSEN Tom BEL EL.CP CORENDON - CIRCUS +1´35.0"

    10 ORTS LLORET Felipe ESP EL.CP C.C GUSANO +1´46.0"

    3W3A6561 

    3W3A6573

    3W3A6576

    3W3A6591

    3W3A6096

    06/02/2019 MALDEGEM (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    1 BETSEMA Denise NED DE HR EN TC D.O.K 0h41´44.0"

    2 VERDONSCHOT Laura BEL DEPROF MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM +13.0"

    3 WORST Annemarie NED DE.UCI STEYLAERTS - 777 +24.0"

    4 KASTELIJN Yara NED DE.UCI STEYLAERTS 777 +48.0"

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA DE STEYLAERTS - 777 +58.0"

    6 CANT Sanne BEL DEPROF CORENDON - CIRCUS +1´09.0"

    7 COMPTON Katherine USA DE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COM +1´09.0"

    8 VAN LOY Ellen BEL DEPROF TELENET FIDEA LIONS +1´29.0"

    9 FAHRINGER Rebecca USA DE KONA MAXXIS SHIMANO +3´01.0"

    10 BAKKER Manon NED DE EXPERZA FOOTLOGIX LADIES CT +3´22.0"

    18 DE BRUYNE Meg BEL DE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS


    3W3A6066 

    3W3A6045

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Seizoenszege bij de MASTERS A !!!


    David Nicky 2019 

            Nicky David

     

    Woensdag 06/02/2019 MALDEGEM (O) VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:41:2

    1 LAMMENS LAUDELINO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW AMA19+

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS CYCLING TEAM DAKSERVICE

    3 NICKY DAVID uit Beveren CYCLING TEAM DAKSERVICE MASTM

    4 KAISE JULIEN ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 VERBERCKMOES ARNO CYCLING TEAM DAKSERVICE

    6 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 TIMMERMANS TOM CYCLING TEAM DAKSERVICE

    9 GUILLAUME GEOFFREY ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES


    3W3A5775

    3W3A5754


    MASTERS B  DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:4

    1 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    2 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DELCROIX TOM

    5 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE NEVE KRISTOF

    7 VANHAVERBEKE KURT MTBFUN4KIDS ACLAGRO TEAM

    8 GEIRNAERT MARIO

    9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 DE SCHOESITTER STEVEN


    3W3A5599

    3W3A5582

    MASTERS C  DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:42:25

    1 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    2 LAMMENS MARIO

    3 VAN DEN BERGH WIM K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 WILLE RUDI

    5 LOGIER CHRISTOPHE

    6 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    7 HOUWEN JAN BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    9 VISSCHER RICHARD RWC AHOY NED

    10 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A5605

    3W3A5591



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    06-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    03-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 03/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – MEN ELITE

    1-Mathieu van der Poel (NED)--1:09.20

    2-Wout Van Aert (BEL)--00:16

    3-Toon Aerts (BEL)--00:25

    4-Michaël Vanthourenhout (BEL)--00:50

    5-Laurens Sweeck (BEL)--01:01

    6-Lars van der Haar (NED)--01:10

    7-Quinten Hermans (BEL)--01:24

    8-Marcel Meisen (GER)--01:29

    9-Jens Adams (BEL)--01:31

    10-Gianni Vermeersch (BEL)--01:33

    11-Tim Merlier (BEL)--01:46

     

    03/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – DAMES U23

    1-Inge Van Der Heijden (NED)--42:09

    2-Fleur Nagengast (NED)--00:03

    3-Ceylin del Carmen Alvarado (NED)--00:08

    4-Silvia Persico (ITA)--00:09

    5-Anna Kay (GBR)--00:09

    6-Puck Pieterse (NED)--00:09

    7-Katie Clouse (USA)--00:17

    8-Nicole Koller (SUI)--00:17

    9-Marion Norbert Riberolle (FRA)--00:21

    10-Clara Honsinger (USA)--00:22

    03-02-2019 om 16:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 03/02/2019 WESTERLO (A) VELDRIJDEN ASPIRANTEN

    DEELNEMERS:

    03-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    02-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – BELOFTEN U23

    1-Thomas Pidcock (GBR)--47:42

    2-Eli Iserbyt (BEL)--00:15

    3-Antoine Benoist (FRA)--00:23

    4-Tomas Kopecky (CZE)-00:31

    5-Jakob Dorigoni (ITA)--00:35

    6-Ben Turner (GBR)--00:38

    7-Ryan Kamp (NED)--00:46

    8-Loris Rouiller (SUI)--00:56

    9-Thomas Mein (GBR)--01:07

    10-Niels Vandeputte (BEL)--01:22

     

    02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN – DAMES ELITE

    1-Sanne Cant (BEL)-47:53

    2-Lucinda Brand (NED)-00:09

    3-Marianne Vos (NED)-00:15

    4-Denise Betsema (NED)--00:25

    5-Annemarie Worst (NED)--00:34

    6-Jolanda Neff (SUI)--01:16

    7-Kaitlin Keough (USA)--01:21

    8-Nikki Brammeier (GBR)--01:37

    9-Sophie de Boer (NED)--01:59

    10-Ellen Van Loy (BEL)--02:05

     

    02/02/2019 – BOGENSE (DK) - WERELDKAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN - JUNIORES

    1-Ben Tulett (GBR)--42:29

    2-Witse Meeussen (BEL)--00:20

    3-Ryan Cortjens (BEL)--00:27

    4-Thibau Nys (BEL)--00:42

    4-Pim Ronhaar (NED)--00:46

    6-Tom Lindner (GER)--00:47

    7-Carlos Canal Blanco (ESP)--00:48

    8-Lennert Belmans (BEL)--00:52

    9-Jakub Toupalik (CZE)--00:56

    10-Théo Thomas (FRA)--01:02

    02-02-2019 om 16:18 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!