Zondag 24/03/2024 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) Men Elite World Tour - 253,1 km
DLN:171 / OPG:74 / AFSTAND: 253,1KM / TIJD: 5:36:00 / GEM.SN: 45,2KM/H
1-PEDERSEN Mads (Den)-Lidl-Trek- 5:36:00
2-VAN DER POEL Mathieu (Ned)-Alpecin - Deceuninck
3-MEEUS Jordi-BORA-Hansgrohe-0:16
4-PHILIPSEN Jasper-Alpecin - Deceuninck
5-MILAN Jonathan (Ita)-Lidl-Trek
6-KOOIJ Olav (Ned)-Team Visma Lease a Bike
7-GIRMAY Biniam (Er)-Intermarché-Wanty
8-MERLIER Tim-Soudal Quick-Step
9-GROENEWEGEN Dylan (Ned)-Team Jayco AlUla
10-TRENTIN Matteo (Ita)-Tudor Pro Cycling Team
24/03/2024 GENT-WEVELGEM IN FLANDERS FIELDS (W) Women Elite World Tour
DLN:142 / OPG:51 / AFSTAND: 168,9KM / TIJD: 4:16:19 / GEM.SN: 39,54KM/H
1 WIEBES LORENA TEAM SD WORX NED
2 BALSAMO ELISA LIDL – TREK ITA
3 CONSONNI CHIARA UAE TEAM ADQ ITA
4 KOOL CHARLOTTE TEAM DSM-FIRMENICH POSTNL NED
5 CONFALONIERI MARIA GIULIA UNO-X MOBILITY ITA
6 SIERRA CANADILLA ARLENIS MOVISTAR TEAM CUB
7 PIETERSE PUCK FENIX-DECEUNINCK NED
8 DE JONG THALITA LOTTO DSTNY LADIES NED
9 SCHWEINBERGER CHRISTINA FENIX-DECEUNINCK AUT
10 COLES-LYSTER MAGGIE ROLAND CAN
24/03/2024 MEER (A) Elite2/U23
DLN: 125 / OPG: 78 / AFSTAND: 115.7KM / TIJD: 2H40´12" / GEM.SN: 42.29KM/H
1 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
2 PAUWELS TIJL VAN GORP PROJECTS - CYCLING TEAM ZANDHOVEN
3 KVERNBRÅTEN ADRIAN KJEKKAS IF NOR
4 SEGERS JOREN VP CONSULTING CYCLING TEAM
5 GROOTJANS JENO URBANO-VULSTEKE CT
6 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
7 CEUSTERS RUNE LRG-CYCLING TEAM
8 RODE CASPER VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM NOR
9 DANIELS SIMON INDIVIDUEEL
10 SMET JORRE DCR CYCLING TEAM
19 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM +0´14"
24/03/2024 NEERIJSE (VB) Elite2/U23
DLN: 153 / OPG: 95 / AFSTAND: 120.0KM / TIJD: 2H53´07" / GEM.SN: 41.51KM/H
1 STIANSEN JESPER KRISTIANSANDS CYKLEKLUBB NOR
2 TIRRY ARTHUR RB ZELFBOUW UCT
3 TIMMERMANS TOM VAN EYCK SPORT - JOSAN
4 VAN SCHOOR MATTHEW TEAM CIBEL CEBON
5 HILLEN MICHIEL RB ZELFBOUW UCT
6 VUYLSTEKE TOM LRG-CYCLING TEAM
7 DEVOS HAN VP CONSULTING CYCLING TEAM
8 KOS ROBIN GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
9 MARIËN DAAN BTL
10 DE NEVE TOMAS VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
24/03/2024 WIM HENDRIKS TROFEE (KOEWACHT Nl) Dames Elite 11O km
1-Vera Tieleman-NED----Wielerclub De Waardrenner-02:46:43
2-Jesse Vandenbulcke-BEL-----02:46:55
3-Wendy Oosterwoud-NED----NWV Groningen-02:46:56
4-Jony van den Eijnden-NED----WV Schijndel-02:47:02
5-Laura Verdonschot-BEL-----02:47:02
6-Kristel Sandra Soonik-EST-----02:47:02
7-Yonna van Dam-NED----RC Jan van Arckel-02:47:25
8-Elisa Serné-NED-----02:47:25
9-Arenda van Middendorp-NED----NWV Groningen-02:47:25
10-Leonie Bos-NED----WV Schijndel-02:47:25
24/03/2024 NEERIJSE (VB) Juniores
DLN: 141 / OPG: 74 / AFSTAND: 90.0KM / TIJD: 2H14´45" / GEM.SN: 39.88KM/H
1 RIJVERS MAX TIGERR CYCLING TEAM NED
2 VAN GILS LUCAS TEAM KEMPEN CYCLING VZW
3 NIJS MILAN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
4 DE ROOVERE LENN CRABBE – DSTNY +0´18"
5 VAN MEENEN DRIES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
6 SONCK AXL WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
7 GYSBRECHTS THIJN TEAM KEMPEN CYCLING VZW
8 STROEYKENS SEPPE BRAIN² OLYMPIA TIENEN
9 VLEUGELS SYLVAIN TIGERR CYCLING TEAM NED
10 VAN GOIDSENHOVEN WANNES GMS CYCLING TEAM GLABBEEK +0´28"
24/03/2024 TIELT (W) Nat Vrouwen
DLN: 77 / OPG: 33 / AFSTAND: 87.2KM / TIJD: 2H22´18" / GEM.SN: 36.25KM/H
1 VANHOVE MARITH VWC
2 DESMET CHLOE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS
3 VAN ZEELST LIEKE GT KRUSH REBEL LEASE NED
4 GROVE S´ANNARA SOUTH AFRICAN CYCLING FEDERATION RSA +1´14"
5 BROUGHTON CHARLOTTE KDM-PACK CYCLING TEAM GBR
6 DE GRAVE BRITT GT KRUSH REBEL LEASE NED
7 DEVIGNE CAMILLE DOLTCINI O´SHEA FRA
8 BARTHELS LAYLA CT ATERTDAUL LUX
9 COLBORNE HENRIETTA BIEHLER KRUSH PRO CYCLING GBR
10 VANDECAVEYE FLEUR KDM-PACK CYCLING TEAM
24/03/2024 TIELT (W) Meisjes Juniores + U17
DLN: 60 / OPG: 2 / AFSTAND: 61.3KM / TIJD: 1H48´02" / GEM.SN: 33.2KM/H
1 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR DJ
2 VERCRUYSSE OLIVIA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM DJ
3 DE RAEDEMAEKER ALEXE AA DRINK YOUNG LIONS DJ
4 VAN COMPERNOLLE JANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL DJ
5 RÜCKER TINA VERMARCHOEBIKE GER DJ
6 ROTTMANN JUDITH FRIEDERIKE VERMARC HOEB.IKE GER DJ
7 DIERICK LOVA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM DJ
8 VAN WETTERE NANOI TEAM RYTGER POWERED BY CARL RAS DJ
9 SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER BALOISE - WB LADIES DJ
10 VAN DER BEKE ELISE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK DJ
13 DE GEEST LORE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM U17
14 HEYSE ESRA ACROG-TORMANS U17V
15 BLIECK PHEBE AA DRINK YOUNG LIONS U17V
20 VAN RAEMDONCK HAYLEY GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL DJ
24/03/2024 TESTTIJDRIT BORLO - Oefentijdrit
Uitslag U23 Mannen
DLN:25 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:35:48,000 / GEM.SN: 49,27KM/H
1 ORINS ROBIN LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM
2 GEERAERTS FERRE ALFASUN - BASSO TEAM FLANDERS 0'14S
3 VERVENNE JONATHAN SOUDAL QUICK-STEP DEVO TEAM 0'19S
Uitslag Elite vrouwen
DLN:1 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:41:26,000 / GEM.SN: 42,57KM/H
1 MOORS FLEUR LIDL-TREK
Uitslag U23 Vrouwen
DLN:10 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:41:30,000 / GEM.SN: 42,51KM/H
1 JOORIS FEBE AG INSURANCE - SOUDAL NXTG
2 BRANDT EEFJE DD-GROUP - MULTUM ACCOUNTANTS - FOCA KEUKENS 0'56S
3 LINTHOUDT JADE AG INSURANCE - SOUDAL NXTG 1'53S
Uitslag Juniores mannen
DLN:36 / OPG:0 / AFSTAND: 29,4KM / TIJD: 0:37:01,000 / GEM.SN: 47,65KM/H
1 TAILLIEU ALDO AIR COLLEGE - BCONCEPT
2 VAN DAMME THIBAUT TEAM GRENKE - AUTO EDER 0'1S
3 VANSLEMBROUCK CORNEEL AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 0'37S
Uitslag U17 Jongens
DLN:49 / OPG:0 / AFSTAND: 14,7KM / TIJD: 0:19:55,000 / GEM.SN: 44,28KM/H
1 VERVOORT YASU ISOREX CYCLING TEAM
2 DELIMONT ARNAUD BRAIN² OLYMPIA TIENEN 0'19S
3 SIEGERS EMIL CRABBE – DSTNY 0'21S
Uitslag Juniores Vrouwen
DLN:22 / OPG:0 / AFSTAND: 14,7KM / TIJD: 0:21:34,000 / GEM.SN: 40,9KM/H
1 VIERSTRAETE LUCA CC PAVÉ 76
2 SEYNAVE ILKEN GMS CYCLING TEAM GLABBEEK 0'18S
3 HEREMANS ELLA CC PAVÉ 76 0'25S
4 VLYMINCK JULIE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0'38S
19 DILLEN LUKA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK 2'41S
Uitslag U17 Meisjes
DLN:20 / OPG:0 / AFSTAND: 14,7KM / TIJD: 0:23:09,000 / GEM.SN: 38,1KM/H
1 FIVE LAURA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
2 BEENAERTS LOBKE ACROG-TORMANS 0'17S
3 DE WINTER ELINE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 0'39S
|