Proficiat aan ELENA VAN DER VEKEN met haar Zege bij de Meisjes Nieuwelingen !!!
Maandag 01/04/2024 LENDELEDE (W) Elite
DLN:98 / OPG:48 / AFSTAND: 171,10KM / TIJD: 3:56:37 / GEM.SN: 43,39KM/H
1 SEGAERT ALEC LOTTO DSTNY
2 DUPONT TIMOTHY TARTELETTO – ISOREX 0'42S
3 HAVIK PIOTR SHIFTING GEARS NED 0'45S
4 VAN LAER PIETER RB ZELFBOUW UCT 0'52S
5 VANEECKHOUTTE VICTOR LOTTO DSTNY 1'0S
6 BRUTTOMESSO ALBERTO BAHRAIN VICTORIOUS 1'21S
7 DHAEYE ENRICO PHILIPPE WAGNER / BAZIN
8 SCHERPENBERGH TRISTAN PHILIPPE WAGNER / BAZIN
9 VANOVERSCHELDE KOBE WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
10 VERWILT MAURO TARTELETTO - ISOREX
01/04/2024 RETIE (A) Elite2/U23
DLN: 132 / OPG: 40 / AFSTAND: 119.0KM / TIJD: 2H37´17" / GEM.SN: 44.86KM/H
1 HILLEN MICHIEL RB ZELFBOUW UCT
2 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
3 LEDEGEN DIETMAR BTL
4 BELLENS JARNO STAGECO CYCLING TEAM
5 HEYLEN WANNES CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
6 BIRRELL ROSS TEAM INSPIRED GBR
7 NOELS SVEN WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
8 CORNELIS JONAS VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´02"
9 VAN LAER JAN STAGECO CYCLING TEAM +0´04"
10 SEGERS JOREN VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´07"
11 DRUYTS GERRY INDIVIDUEEL
01/04/2024 NIEUWKERKEN-WAAS (O) Elite2/U23
DLN: 96 / OPG: 52 / AFSTAND: 115.0KM / TIJD: 2H38´15" / GEM.SN: 42.82KM/H
1 DE BOCK STIJN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
2 VAN MULDERS BRENT CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
3 GOEMAN ANDREAS CYCLING TEAM FIETSEN GAETHOFS
4 SQUIRE BEN DCR CYCLING TEAM
5 SEYE GUILLAUME TEAM CIBEL CEBON
6 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE +0´38"
7 BLEYENBERG JADO URBANO-VULSTEKE CT
8 ULENS THIJS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
9 STERCK JOPPE DCR CYCLING TEAM
10 DENOLF YARI URBANO-VULSTEKE CT
14 LITLERE SVERRE DCR CYCLING TEAM NOR +3´50"
17 MAES BRYAN DCR CYCLING TEAM
18 COPPENS CARRERA DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
22 SMET YAXANO DCR CYCLING TEAM
01/04/2024 MOORSLEDE (W) Elite2/U23
DLN: 96 / OPG: 35 / AFSTAND: 114.0KM / TIJD: 2H42´00" / GEM.SN: 41.48KM/H
1 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
2 DE ROOZE NIELS CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z +0´05"
3 AAS EIRIK VANG IL STJØRDALS-BLINK NOR
4 D´HEYGERE GIL CT UW IMMO PLUS - DOLTCINI SPORTSWEAR
5 DE BUYSSER QUINTEN VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
6 DE SUTTER STIJN ALFASUN - AS CONSTRUCT CYCLING TEAM
7 DYBWAD EVEN LYSTAD IL STJØRDALS-BLINK NOR
8 LANNOO JAROMIR TEAM ATOM 6 +0´20"
9 DETHY MATTHIS ECHAPPEE ATHOISE ASBL
10 GRAVÅS PEDER ANTONI IL STJØRDALS-BLINK NOR +1´08"
01/04/2024 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) UCI Men Juniores
DLN: / AFSTAND: 120KM / TIJD: 2:47:45 / GEM.SN: 42,92KM/H
1 KEPPENS CEDRIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
2 GEERINCK SEPPE CRABBE – DSTNY 0'6S
3 LARSEN ANTON UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR DEN 0'13S
4 ØRN-KRISTOFF FELIX AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM NOR
5 VERSTRAETE JENTHE CRABBE - DSTNY
6 VAN STRIJTHEM MATIJS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 0'24S
7 CHRISTIANSEN SEBASTIAN UNO-X CARL RAS ROSKILDE JUNIOR
8 BARRY ASHLIN NATIONAL TEAM USA CAN
9 ŠUMPÍK PAVEL ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY CZE
10 BENZ BENEDIKT JEGG - DJR ACADEMY GER
01/04/2024 WESTKERKE OUDENBURG (W) Juniores
DLN: 75 / OPG: 24 / AFSTAND: 85.2KM / TIJD: 2H00´46" / GEM.SN: 41.55KM/H
1 BOUSSEMAERE LOUIC CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
2 AERNOUTS NICOLAS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´44"
3 DUMORTIER CYPRIEN SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
4 NICOLAIDES SYBREN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
5 BAUWENS SIEBE ISOREX CYCLING TEAM +1´03"
6 DELESTRAIT TOMMY CRABBE - DSTNY
7 DU BIN JEF GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
8 VAN DER LOOIJ YINTSE ISOREX CYCLING TEAM
9 MORTELÉ SIEBE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE +1´31"
10 HERMANS STEF VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
01/04/2024 RUISELEDE (W) U17
DLN: 40 / OPG: 11 / AFSTAND: 67.4KM / TIJD: 1H45´07" / GEM.SN: 37.95KM/H
1 VANDENBULCKE BAS ACROG-TORMANS
2 REYNAERTS LIAM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´28"
3 DE VRIES SEAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
4 OSSIEUR LOÏC ISOREX CYCLING TEAM
5 LAMBRECHT WARRE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
6 WHITE PORTER HAMILTON WHEELERS CYCLING CLUB AUS
7 VANAELST MATEO ISOREX CYCLING TEAM
8 KEUKELIER SEAN ISOREX CYCLING TEAM
9 FLAMEZ DANTÉ WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
10 GOOSSENS ZJEF VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
01/04/2024 LEDEGEM (W) U17 1° jaars
DLN: 43 / OPG: 3 / AFSTAND: 51.5KM / TIJD: 1H24´03" / GEM.SN: 35.37KM/H
1 VYDT JULES VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 MAESSCHALCK ROBBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
3 BOITTE EMILE PIERRE & SOL - OG CYCLES
4 LOCMANT EMILIEN PIERRE
5 VAN POUCKE ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM
6 MEURISSE DAMON GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
7 VERHULST TIMOTHY AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
8 VERMASSEN VICTOR K.V.C. DEINZE VZW
9 VAN HEMELRIJK JOREN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´25"
10 ELIANO KOBE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
01/04/2024 LEDEGEM (W) U17 2° jaars
DLN: 17 / OPG: 0 / AFSTAND: 67.0KM / TIJD: 1H53´06" / GEM.SN: 34.04KM/H
1 VANDENBROUCKE LOÏC KVC NOORDZEEMEEUW
2 CLINCKE WITSE INDIVIDUEEL
3 VANDERBEKEN JASPER KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE +4´49"
4 STEVENS FERRE WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
5 DEGRANSART DOUWE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
6 VERGALLE TILLE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
7 CAILLEAU FLORENT PIERRE & SOL - OG CYCLES
8 DESMEDT THOR WIELERTEAM IEPER
9 HEULEU RUNE ISOREX CYCLING TEAM
10 DESMET SENNE WIELERTEAM IEPER
01/04/2024 RETIE (A) U17
DLN: 42 / OPG: 2 / AFSTAND: 56.0KM / TIJD: 1H31´03" / GEM.SN: 36.88KM/H
1 VAN MIERT NOAH AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
2 LEUKEMANS MILAN ACROG-TORMANS
3 VINKEN SEPPE CRABBE - DSTNY
4 PEETERS LARS VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
5 BELMANS FERRE ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH
6 SERDONS EWOUD SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
7 VAN DE VONDEL ARNE ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH
8 VAN AERT WOUT TEAM KEMPEN CYCLING VZW
9 BROECKX DAAN TEAM KEMPEN CYCLING VZW
10 CEULEMANS SWA AA DRINK YOUNG LIONS
01/04/2024 MOPERTINGEN - BILZEN (LB) U17
DLN: 42 / OPG: 16 / AFSTAND: 55.3KM / TIJD: 1H32´36" / GEM.SN: 34.32KM/H
1 MITORAJ IGOR WMKS OLSZTYN POL
2 LEGIEC MIKOLAJ UKS CENTRUM NOWA RUDA POL +0´07"
3 JABLONSKI MATEUSZ DEICHMANN SOBÓTKA POL
4 BEERTENS EMILE ACROG-TORMANS
5 MEVISSEN MOOS KZLWC – DAVO NED
6 BAJDOR JAN CZKKS KOLEJARZ-JURA CZÄSTOCHOWA POL +0´55"
7 DROZDOWSKI ADAM MKS POLKOWICE POL +1´13"
8 PODGORSKI FILIP LKS POM STRZELCE KRAJEÅSKIE POL +1´15"
9 GAENS JONAS CRABBE – DSTNY +1´23"
10 FALISE VICTOR CRABBE – DSTNY +2´12"
01/04/2024 RUISELEDE (W) Meisjes Juniores + U17
Dames Junioren DLN: 42 / OPG: 11 / TIJD: 1H51´26"
1 DE CEULAER KATRIJN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
2 BLOK ESMEE AWV DE ZWALUWEN NED
3 USHAKOVA MILANA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM UKR
4 VAN OOST LISA KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5 CORVERS ANNA ACROG-TORMANS
6 VERSCHUERE LISA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
7 BOGAERT NELL WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
8 HARDENNE LOLA BALOISE - WB LADIES
9 DAVIDS STEFANIE TEAM KEMPEN CYCLING VZW
10 SCHOLLAERT SHANAYA ESTHER BALOISE - WB LADIES
26 DILLEN LUKA GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
Dames U17 DLN: 27 / OPG: 6 / TIJD: 1H51´26"
1 VAN DER VEKEN ELENA WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
2 MEEUSEN ANNA VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
3 HEYSE ESRA ACROG-TORMANS
4 VAN SIGHEM NICOLE WV BREDA NED
5 DECRUYENAERE YANA GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
6 SPINNOY LOBKE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
7 ELIANO MARTHE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
8 SPRONCK MANON BALOISE - WB LADIES
9 LAMOCK LYNN BALOISE - WB LADIES
10 TORDEURS FRAUKE GMS CYCLING TEAM GLABBEEK
|