.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 09/03/2019 OOSTDUINKERKE (W) NAT DAMES 96 km

    DEELNEMERS: 82 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 2:38:0 / AFSTAND: 96KM

    1 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    2 KNUTSSON FRIDA JOS FERON LADY FORCE SWE

    3 VAINIONPÄÄ LAURA S-BIKES BODHI CYCLING FIN

    4 CREAMER LAUREN MULTUM ACCOUNTANTS LADIES CYCLINGTEAM IRL

    5 VEKEMANS ANISHA DOLTCINI - VAN EYCK SPORT

    6 INGHELBRECHT SARAH MEXX-WATERSLEY WOMEN´S CT

    7 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 DOCHERTY ANNA TEAM BREEZE GBR

    9 PARKINSON ABBY MAE DROPS GBR

    10 VAN DE GUCHTE QUINTY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM NED

    33 NOBUS ANJA 42 TEN HARTOG SARAH 71 VAN HOOSTE MALOU 73 COUDEVILLE HERLINDE 75 COUDEVILLE ELINE

     

    09/03/2019 HEESTERT (W) NIEUWELINGEN - OPEN OMLOOP 54 km

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:31:31 / AFSTAND: 56KM

    1 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VAN KRIMPEN ARNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    3 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    4 REINDERINK JORIS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    5 LAMBRECHT MICHIEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 REMMERIE WOUT VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 JORIS ROBBE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 LANNOO KOEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 DENYS WILLIAM CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LOWIE THÉO ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    09-03-2019 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan BRYAN MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Bryan Maes 2018 1 

          Bryan Maes

    Zaterdag 9 Maart 2019 - BAZEL (9150)

     

    Cat.A - 71,5 km – 39 deelnemers

    1 BRYAN MAES (Stekene)
    2 Van Meirhaeghe Jef 
    3 Verbeke Stijn 
    4 Poppe Stef 
    5 Deconinck Laurens 
    6 Vanhaeren Stef 
    7 Van Raemdonck Kevin 
    8 Verwee Nico 
    9 Vandenbussche Ron 
    10 Kets Anthony 
    11 Van Gaeveren Gunter 12 Coppens Carrera 13 Vermeiren Tom 14 De Smet Olivier 15 Wollaert Jan 16 Maenhout Tommy 17 de Ruijsscher Dante 18 Maes Jef 19 van der Kleije Ewout 20 De Fauw Wouter 21 Benoy Maxim 22 Espigares Jonathan 23 Van Meirhaeghe Karel 24 Warmer Robert 25 Verlinden Sven 26 Cools Sven 27 Rigole Dieter 28 Van Sante Tristan 29 Opsomer Enzo 30 Maenhout Kenny 31 Deelen Youri 32 Smet Jochem 33 De Beule Sam 34 van der Kleije Ewout 35 Jansen Peter 36 Poelman Tim 37 Verhoeff Chris 38 Vermeulen Robbin 39 Bultinck Davy

    3W3A0131

     
    3W3A0158

    Cat.B - 65 km – 20 deelnemers

    1 Pauwels Vital (Lommel)
    2 de Koning Michel 
    3 Dhondt Gunter 
    4 Smet Guy 
    5 Van Eyck Tom 
    6 De Cock Bart 
    7 Denier Ronny 
    8 Van Hautekerke Glenn 
    9 Roskam Andy 
    10 Van Osselaer Tommy 
    11 Van Drom Giovanni 12 De Wannemaeker Filip 13 Heyman Kurt 14 De Waele Kris 15 Biesemans Gunther 16 Van Roeyen Dave 17 Van Raemdonck Robby 18 Bastiaen Fabian 19 Verhulst Koen 20 Van Den Bergh Jan

    3W3A0017 

    3W3A0003

    Cat.C1 - 58,5 km – 14 deelnemers

    1 Roobroeck Dirk (Zulte)
    2 Brabants Bruno 
    3 Van Roosbroeck Patrick 
    4 Heyndrickx Wim 
    5 Fierens Paul 
    6 Steenssens Gino 
    7 D'Hondt Erwin 
    8 Pauwels Nico 
    9 Moens Patrick 
    10 Vermeiren Bart 
    11 Soetens Chris 12 Van Den Broeck Alain 13 Verheyden Johan 14 Van Honsté Kris

    3W3A9922 

    3W3A9893

    Cat.C2 - 58,5 km – 10 deelnemers

    1 Winandy Wim (Zottegem)
    2 Meyvis Serge 
    3 Suys Frank 
    4 Van Duyse Peter 
    5 De Moor Arie 
    6 Van Loy Eddy 
    7 Gort Ronald 

    8 Smet Geert 

    9 Dierks Peter 

    10 Vandebuerie Mario

    3W3A9898 


    Cat.D1 - 45,5 km - 15 deelnemers

    1 Van Eyndt Jozef (Vorselaar)
    2 Hoornaert Glenn 
    3 Struyf Raoul 
    4 Reniers Tony 
    5 Bath Mick 
    6 Boeve José 
    7 Willems Noël 
    8 Lap Hans 
    9 Geerts Christiaan 
    10 De Baets Johan 
    11 Lacquet Philippe 12 Dupont Guido 13 Vyncke William 14 Cornette Freddy 15 D'Hondt Freddy

    3W3A9807 

    Cat.D2 - 45,5 km – 11 deelnemers

    1 de Waal Wim (Sint-Jansteen (NL)) 65+
    2 Vervondel Marc (Letterhoutem) 70+
    3 Van Gils Rene 
    4 Luyten Felix 
    5 Deneef Jozef 
    6 Coudyzer Theo 
    7 Vandermeulen Jos 
    8 Demiddel Ronny 
    9 Corthier Wily 
    10 Moens Louis 
    11 Vandenheuvel Gilbert

    3W3A9798

    3W3A9772 (1)

    3W3A9777





    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    09-03-2019 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/03/2019

    banner vwf 2017

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.D !!!


    Patrick Cocquyt 2019 

         Patrick Cocquyt

     

    Zaterdag 9 Maart 2019 - 9200 APPELS (9200)


    VWF 9-3-2018

    09-03-2019 om 22:19 geschreven door kenny


    04-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S U23 & DAMES ELITE TE BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 03/03/2019

    FOTO'S U23 & DAMES ELITE TE BRUSSEL-OPWIJK VAN ZONDAG 03/03/2019     


    Zondag 03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) Interclub U23 – 138,7 km

    Deelnemers: 149 / Opgevers: 76 / Tijd: 3:17:34 / afstand: 138.7km

    1 DEKKER David METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    2 BRAET Vito EFC-L&R-VULSTEKE

    3 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BERG Marijn METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    5 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 REX Laurenz WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    7 CASTRIQUE Jonas WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    8 WIRTGEN Luc WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM LUX

    9 DE WILDE Gilles HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    11 DE PESTEL Sander 16 VAN MOER Brent 26 APERS Ruben

    3W3A9671

    3W3A9663

    3W3A9689

    3W3A9681

    3W3A9676

    3W3A9554

    3W3A9204

    3W3A9587

     

    03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) DAMES ELITE – 78 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:48:41 / AFSTAND: 67KM

    1 KNIGHT JOSIE TEAM BREEZE GBR

    2 CALLANDER RHONA TEAM BREEZE GBR

    3 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    4 PEETOOM KIRSTEN RESTORE CYCLING NED

    5 VOLLERING DEMI PARKHOTEL VALKENBURG NED

    6 TON QUINTY BIEHLER PRO CYCLING NED

    7 DE GOEJE HANNEKE SWABO NED

    8 RAYBOULD REBECCA TEAM BREEZE GBR

    9 VAN HOUTUM CÉLINE WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    10 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    11 HANNES KAAT

    3W3A9198

    3W3A9191

    3W3A9139

    3W3A9146


                                                                                 

    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    04-03-2019 om 10:51 geschreven door kenny


    03-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/03/2019

    banner wbv

    Zondag 03/03/2019 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) UCI MEN ELITE – 201 km

    deelnemers: 164 / Opgevers: 95 / Tijd: 4:42:54 / afstand: 199.6km

    1 JUNGELS Bob DECEUNINCK - QUICK – STEP LUX

    2 DOULL Owain TEAM SKY GBR

    3 TERPSTRA Niki DIRECT ENERGIE NED

    4 GROENEWEGEN Dylan TEAM JUMBO – VISMA NED

    5 LAMPAERT Yves DECEUNINCK - QUICK - STEP

    6 SENECHAL Florian DECEUNINCK - QUICK – STEP FRA

    7 KEUKELEIRE Jens LOTTO SOUDAL

    8 GREIPEL André TEAM ARKEA – SAMSIC GER

    9 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    10 BARBERO Carlos MOVISTAR TEAM ESP

    42 NAESEN Oliver 61 VAN HOECKE Gijs 63 NAESEN Lawrence

     

    03/03/2019 GENT-STADEN (W) Interclub Elite z.c./U23 – 156,7 km

    deelnemers: 170 / Opgevers: 87 / Tijd: 3:45:15 / afstand: 156.7km

    1 STENUIT Robin VC AMATEUR SAINT-QUENTIN

    2 VAN DE PAAR Jarne LOTTO SOUDAL

    3 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    4 VANDENBROECK Yarno HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN RENTERGHEM Bram VETRAPO CYCLING TEAM

    6 DRUYTS Gerry ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN VUCHELEN Tom WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    8 VAN DEN BRANDE Julien TARTELETTO - ISOREX

    9 COBBAERT Robby VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    10 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    12 STEVENS Timothy 13 DEBRUYNE Glenn

    39 VAN DEN BOSSCHE Angelo 40 MARCHAND Gianni

     

    03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) Interclub U23 – 138,7 km

    deelnemers: 149 / Opgevers: 76 / Tijd: 3:17:34 / afstand: 138.7km

    1 DEKKER David METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    2 BRAET Vito EFC-L&R-VULSTEKE

    3 MARIT Arne LOTTO SOUDAL

    4 VAN DEN BERG Marijn METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL NED

    5 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 REX Laurenz WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    7 CASTRIQUE Jonas WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM

    8 WIRTGEN Luc WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM LUX

    9 DE WILDE Gilles HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    10 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    11 DE PESTEL Sander 16 VAN MOER Brent 26 APERS Ruben

     

    03/03/2019 MALDEGEM - KLEIT (O) ELITE Z.C./U23 – 109,5 km

    deelnemers: 111 / Opgevers: 64 / Tijd: 2:43:35 / afstand: 109.5km

    1 FRANCK Eamon SHIFTING GEARS USA

    2 CONSTANT Kenny GAVERZICHT-BE-OKAY

    3 BREYNE Jonathan GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 BASTIAENS Ayco DAVO UNITED CYCLING TEAM

    6 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 LAMMERTYN Foeke SHIFTING GEARS KERMESSE

    8 CLAUW John-Ross VIND! CYCLING PROJECT

    9 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    10 MAES Jo DL CHEMICALS - RUWOMAT - HIKOKI

    14 MEUL Robby 29 VAN PETEGHEM Trifonius

     

    03/03/2019 OUD-HEVERLEE (VB) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    deelnemers: 121 / Opgevers: 33 / Tijd: 2:27:45 / afstand: 108km

    1 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    3 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 ANDRIES Jordi ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 VERHAEGEN Tom GM RECYCLING TEAM

    8 CLÉ Brent STAGECO CYCLING TEAM

    9 HILLEN Michiel HUBO - TITAN CARGO CT

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    25 VAN GOETHEM Kevin

     

    03/03/2019 ST-TRUIDEN (LB) ELITE Z.C./U23 - 108 km

    deelnemers: 127 / Opgevers: 69 / Tijd: 2:38:48 / afstand: 108km

    1 WILLEMS Kenny STAGECO CYCLING TEAM

    2 KOEP Thomas RC STAUBWOLKE QUADRATH 74 E.V. GER

    3 VAN RYMENANT Gillian VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 WOLFFENBUTTEL Nils VOLKERWESSELS - MERCKX CYCLING TEAM NED

    5 DOCKX Kristof STAGECO CYCLING TEAM

    6 TEASDALE Joshua DAVO UNITED CYCLING TEAM GBR

    7 TEULINGS Teun WV SCHIJNDEL NED

    8 BONNEU Kamiel HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    9 LANGEREIS Daniël W.T.O.S. DELFT NED

    10 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    03/03/2019 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (VB) UCI WOMEN ELITE - 132 km

    deelnemers: 162 / Opgevers: 67 / Tijd: 3:32:50 / afstand: 130km

    1 BASTIANELLI Marta TEAM VIRTU CYCLING ITA

    2 LEPISTÖ Lotta Pauliina TREK – SEGAFREDO FIN

    3 KIRCHMANN Leah TEAM SUNWEB CAN

    4 FOURNIER Roxane MOVISTAR TEAM FRA

    5 ELVIN Gracie MITCHELTON SCOTT AUS

    6 DUVAL Eugénie FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FRA

    7 MACKAIJ Floortje TEAM SUNWEB NED

    8 DE VUYST Sofie PARKHOTEL VALKENBURG

    9 MALLING SIGGAARD Christina TEAM VIRTU CYCLING DEN

    10 VAN GOGH Natalie BIEHLER PRO CYCLING NED

     

    03/03/2019 BRUSSEL-OPWIJK (VB) DAMES ELITE – 78 km

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 25 / TIJD: 1:48:41 / AFSTAND: 67KM

    1 KNIGHT JOSIE TEAM BREEZE GBR

    2 CALLANDER RHONA TEAM BREEZE GBR

    3 ROBERTS JESSICA TEAM BREEZE GBR

    4 PEETOOM KIRSTEN RESTORE CYCLING NED

    5 VOLLERING DEMI PARKHOTEL VALKENBURG NED

    6 TON QUINTY BIEHLER PRO CYCLING NED

    7 DE GOEJE HANNEKE SWABO NED

    8 RAYBOULD REBECCA TEAM BREEZE GBR

    9 VAN HOUTUM CÉLINE WV ZEEUWS VLAANDEREN NED

    10 BAKKER MINKE RESTORE CYCLING NED

    11 HANNES KAAT

     

    03/03/2019 KUURNE-BRUSSEL-KUURNE (W) UCI MEN JUNIORES – 123 km

    deelnemers: 125 / Opgevers: 59 / Tijd: 3:05:43 / afstand: 123.2km

    1 VAN UDEN Casper ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    2 CORVAISIER Antonin CREF PAYS DE LA LOIRE FRA

    3 DEL GROSSO Bodi SPIDERKING - SOENENS U19 DEVELOPMENT TEAM NED

    4 HAYTER Leo GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM GBR

    5 REES Oliver HMT CYCLING TEAM GBR

    6 ASKEY Lewis SOUTH EAST REGION BC GBR

    7 VAN VEENENDAAL Hidde WV DE JONGE RENNER NED

    8 GLOAG Thomas SOUTH EAST REGION BC GBR

    9 LØLAND Sakarias Koller TEAM NTG KONGSVINGER NOR

    10 VAN BELLE Loe STREETJUMP-FORTE DEVELOPMENT TEAM NED

    21 VERBEECK Calvin 23 SCHARRE Stef

     

    03/03/2019 VLAMERTINGE (W) JUNIORES – 79 km

    deelnemers: 52 / Opgevers: 1 / Tijd: 1:52:34 / afstand: 79km

    1 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 STEVENS Daan DAVO UNITED CYCLING TEAM

    3 BUFFEL Arne GAVERZICHT-BE-OKAY

    4 GIJBELS Jonas DAVO UNITED CYCLING TEAM

    5 PAINTER Samuel ZEROBC GBR

    6 LEFEVRE Ruben AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 PIETERS Bjarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 SMET Marco GAVERZICHT-BE-OKAY

    10 BARRETT Sean O´LEARY STONE KANTURK IRL

    18 THORÉ Rune

     

    03/03/2019 ST-TRUIDEN (LB) NIEUWELINGEN - 54 km

    deelnemers: 52 / Opgevers: 25 / Tijd: 1:33:39 / afstand: 54km

    1 BRONSWIJK Mike WESTLAND WIL VOORUIT NED

    2 ROUMEN Finn ROB RUIJGH DEVOLPMENT TEAM NED

    3 DETALLE Noah VELO CLUB ARDENNES

    4 ROKVEN Noël WV ZEEUWS-VLAANDEREN NED

    5 HULSMANS Senne SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 DAXHELET Louis CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 HANNES Victor ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DEWIL Baptiste CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VAN LAEKEN Nick ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE BEUCKELEER Seppe HERMANS CYCLING TEAM

    25 JORIS Robbe 

    03-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    02-03-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2019

    banner waod 1

    Proficiat aan CARRERA COPPENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C2 !!!


    Carrera Coppens 2019  Patrick Cocquyt 2019

         Carrera Coppens                 Patrick Cocquyt


    Zaterdag 2 Maart 2019 - BAZEL (9150)

     

    Cat.A - 71,5 km – deelnemers 83

    1-CARRERA COPPENS (Bazel)

    2-Apers Michaël

    3-Vermeiren Tom

    4-Van Meirhaeghe Jef

    5-Verbeke Stijn

    6-Cooman Gianni

    7-Goossens Sam

    8-Verwee Nico

    9-Varewyck Joeri

    10-Vranken Vince

    11-Van Boven Frederik-12-Rommel Vincent-13-Sonneville Jarno-14-Vreys Niels-15-Grootaert Jelle-16-De Wispelaere Arno-17-Deconinck Laurens-18-Poppe Stef-19-De Smet Olivier-20-Cockx Sem-21-De Leeuw Jelle-22-Roels Diedrich-23-Lepoutre Sam-24-Laforce Mike-25-Goossens Quentin-26-Heirbaut Tony-27-Vandersande Rick-28-Jacquemyn Bjorn-29-Vermeir Jochem-30-Aghyal Jawad-31-Heymans Jonas-32-Van Tilt Nils-33-Maenhout Tommy-34-Van Meirhaeghe Karel-35-Henkens Jelle-36-Van Lent Kenny-37-Bouquet Kenneth-38-Smetryns Daan-39-Weemaes Filip-40-Van Rooy Matthias-41-Mombaerts Sven-42-Van Gaeveren Gunter-43-Peeters Nico-44-Bullens Michaël-45-Maenhout Kenny-46-Vermeeren Paul-47-Maes Bram-48-Hennau Martijn-49-Durieu Steven-50-Vermeulen Steven-51-Vandekerckhove Brecht-52-Vaes Jeff-53-Opsomer Enzo-54-Wytinck Niels-55-Maes Bryan-56-Benoy Maxim-57-Bogaert Sammy-58-Vandewiele Gregory-59-Van Laeken Gert-60-Dammen Yorik-61-Van Den Branden Brecht-62-Maes Jef-63-De Cock Bart-64-De Waele Alessandro-65-Van Raemdonck Kevin-66-Van Sante Tristan-67-Van Osselaer Tom-68-Pluquet Miguel-69-Cools Sven-70-De Spiegeleire Mattias-71-Crop Ruben-72-Chevalier Vincent-73-de Kraker Rinco-74-Libbrecht Lesley-75-De Beule Sam-76-Van Vlierberghe Bart-77-Gidé Stijn-78-de Clercq Robin-79-Marlier Ronald-80-Heirman Steven-81-Serverius Jonas-82-Goossens Michael-83-Vermeeren Raf

    3W3A8947 

    3W3A8924

    3W3A8706

    Cat.B - 65 km – deelnemers 57

    1-Pauwels Vital (Lommel)

    2-Demeter Renaat

    3-Declercq Thierry

    4-Luyssen Geoffrey

    5-Lefever Nico

    6-Verbeken Kurt

    7-De Wolf Pascal

    8-Van Rijckeghem Steven

    9-Wilmet Frédéric

    10-Van Eyck Tom

    11-Aerts Peter-12-Roskam Andy-13-Saeys Tom-14-Van Hautekerke Glenn-15-De Vlieger Sven-16-Van Roeyen Dave-17-Chanoine Marc-18-De Craim Ulrik-19-Segers Daniel-20-Van De Maele Stijn-21-Heyman Kurt-22-Claes Benny-23-Bolsens Kris-24-Quartier Francis-25-de Koning Michel-26-Van Osselaer Tommy-27-onleesbaar nummer-28-Denier Ronny-29-De Cock Bart-30-Tiers Pascal-31-Stans Tom-32-Verlinden Sven-33-Heyvaert Bart-34-Arena Lorenzo-35-De Laender Steven-36-Kramer Guido-37-Luyten Raf -38-Hens Paul-39-Everaert Angelo-40-Van Esbroeck Sven-41-De Waele Kris-42-Jacobs Kevin-43-Lambert Christophe-44-Lemmens Christophe-45-Schrijvers Kurt-46-Brijs Gert-47-Roland Fabrice-48-De Wannemaeker Filip-49-Van Den Bergh Jan-50-François Eddy-51-Van Den Neste Johan-52-Lechat Renaud-53-Van Mol Bart-54-Meulemans Laurent-55-Brijs Philip-56-Smet Guy-57-Verschelden Steven

    3W3A8701

    3W3A8674

    3W3A8538

     

    Cat.C1 - 58,5 km – deelnemers 26

    1-Eeckhout Kurt (Hillegem)

    2-Van De Perre Lieven

    3-Willems Dany

    4-De Bosscher Koen

    5-Primo Gino

    6-Van Roosbroeck Patrick

    7-Vermote Patrick

    8-Van Den Plas Kurt

    9-Roobroeck Dirk

    10-Huon Xavier

    11-Deplanque Bart-12-Geets Frank-13-Cooman Jerry-14-Fierens Paul-15-Bobelijn Patrick-16-Dierks Peter-17-Soetens Chris-18-Van Den Broeck Alain-19-Moens Patrick-20-Rabout Rudi-21-D'Hondt Erwin-22-Vareltzis Stephane-23-Heyndrickx Wim-24-Pauwels Nico-25-Brabants Bruno-26-Verheyden Johan

    3W3A8536

    3W3A8513

     

    Cat.C2 - 58,5 km – deelnemers 25

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-De Mulder Jan

    3-Suys Frank

    4-Meyvis Serge

    5-De Pauw Dirk

    6-Winandy Wim

    7-Goolaerts Dirk

    8-Goolaerts Ronny

    9-Keersmaekers Luc

    10-Tabourdon Marc

    11-Eliseo Mario-12-Vaneberg Mike-13-Van Duyse Peter-14-Keersmaekers Luc-15-Van De Veken Brian-16-Gort Ronald-17-Dewulf Xavier-18-Grosso Roberto-19-Vanhaeverbeke Jean-20-Van Ransbeeck Patrick-21-Thomas Rudy-22-Vandebuerie Mario-23-Keyenberg Koen-24-Dirckx Philippe-25-De Moor Arie

    3W3A8512

     

    Cat.D1 - 45,5 km – deelnemers 31

    1-Reniers Tony (Kuringen)

    2-Van De Velde Rudy

    3-Decaestecker Patrick

    4-Stockman Ruddy

    5-Witman Luc

    6-Hustin Jean-Pierre

    7-Verbeke Johan

    8-Willems Noël

    9-Marynissen Walter

    10-Hoornaert Glenn

    11-Deuss Leon-12-Van Eyndt Jozef-13-Vanopstal Eddy-14-Boeve José-15-Watteny Patrick-16-Lacquet Philippe-17-Geerts Christiaan-18-Cauwelier Bruno -19-Nuyts Johan-20-Dupont Guido-21-Struyf Raoul-22-Maes Jos-23-Vyncke William-24-Hunninck Paul-25-Delagrange Bart-26-Bath Mick-27-D'Hondt Freddy-28-Thysman Rudy-29-Krols Jef-30-Cornette Freddy-31-Schelfhout Freddy

     

    Cat.D2 - 45,5 km – deelnemers 21

    1-de Waal Wim (Sint-Jansteen) (NL)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Luyten Felix

    4-Vervondel Marc

    5-Snels Luc

    6-Depreitere Eddy

    7-Wauters Jean-Pierre

    8-Van Dun Frans

    9-Roemerman Jac

    10-Vyvey Julien

    11-Coudyzer Theo-12-Van Holen Johny-13-Mertens René-14-Demiddel Ronny-15-Corthier Wily-16-Brijs Willy-17-Van Gils Rene-18-Wauters Roger-19-Devadder Andre-20-Casteleyn Ghislain-21-Vandenheuvel Gilbert


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    02-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/03/2019

    banner wbv

    Zaterdag 02/03/2019 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) WORLD TOUR MEN ELITE - 200km

    DEELNEMERS: 173 / Opgevers: 63 / Tijd: 4:53:17 / afstand: 200 km

    1 ŠTYBAR Zdenek DECEUNINCK - QUICK – STEP CZE

    2 VAN AVERMAET Greg CCC TEAM

    3 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    4 LUTSENKO Alexey ASTANA PRO TEAM KAZ

    5 TEUNS Dylan BAHRAIN - MERIDA

    6 DRUCKER Jean-Pierre BORA – HANSGROHE LUX

    7 LAMPAERT Yves DECEUNINCK - QUICK - STEP

    8 GILBERT Philippe DECEUNINCK - QUICK - STEP

    9 TRENTIN Matteo MITCHELTON SCOTT ITA

    10 NAESEN Oliver AG2R LA MONDIALE

     

    02/03/2019 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) UCI WOMEN ELITE – 123 km

    DEELNEMERS: 142 / OPGEVERS: 51 / TIJD: 3:20:58 / AFSTAND: 122.9KM

    1 BLAAK CHANTAL BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    2 BASTIANELLI MARTA TEAM VIRTU CYCLING ITA

    3 VAN DEN BOS JIP BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM NED

    4 VAN VLEUTEN ANNEMIEK MITCHELTON SCOTT NED

    5 RYAN ALEXIS CANYON / /SRAM RACING USA

    6 KOREVAAR JEANNE CCC – LIV NED

    7 BIANNIC AUDE MOVISTAR TEAM FRA

    8 DE VUYST SOFIE PARKHOTEL VALKENBURG

    9 MALLING SIGGAARD CHRISTINA TEAM VIRTU CYCLING DEN

    10 MACKAIJ FLOORTJE TEAM SUNWEB NED

     

    02/03/2019 RIJKEVORSEL (A) JUNIORES - 80 km

    DEELNEMERS: 85 / Opgevers: 24 / Tijd: 1:45:23 / afstand: 80km

    1 KROON Joris UWTC DE VOLHARDING / WILTON CYCLING NED

    2 VAN DEN SCHOOR Mats AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 MAES Juul ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VOS Yannick GAVERZICHT-BE-OKAY

    5 COSYNS Milan AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 POLEIJ Arjan ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC NED

    7 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 WILLEMS Dennis WV SCHIJNDEL NED

    9 VAN LAER Pieter WAC TEAM

    10 SWENNE Delano GRC JAN VAN ARCKEL NED

    12 VAN DAELE Ernest


    02/03/2019 STADEN (W) JUNIORES - 75 km

    DEELNEMERS: 85 / Opgevers: 18 / Tijd: 1:48:59 / afstand: 75km

    1 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    3 ASKER Samuel LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB GBR

    4 PAINTER Samuel ZEROBC GBR

    5 VERSTEGEN Kenneth CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN ROOSBROECK Jan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 STEVENS Daan DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 REUNIS Rowdy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM NED

    10 FERGUSON Nesta LEE VALLEY YOUTH CC GBR

    16 TEERLINCK Alexander 22 VAN HOOF Manu 25 DELAHAYE Jens 28 RASSCHAERT Lander 38 DUYM Steffen 47 VAN HOUTE Sybren 56 DEJONGHE Kjell 63 SANDRIE Brent


    02/03/2019 RIJKEVORSEL (A) NIEUWELINGEN – 50 km

    DEELNEMERS: 92 / OPGEVERS: 31 / TIJD: 1:28:0 / AFSTAND: 50KM

    1 LAKEMAN THOMAS MONKEY TOWN CYCLING TEAM NED

    2 LEMMENS VIC ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 KONINGS ROAN WV DE JONGE RENNER NED

    4 DALVING QUINTEN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 MOSMULLER MAX WV SCHIJNDEL NED

    6 VAN DER EYCKEN JARNE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 STIENSTRA LARS UW&TC DE VOLHARDING NED

    8 DE BEUCKELEER SEPPE HERMANS CYCLING TEAM

    9 MULDER SVEN WV DE JONGE RENNER NED

    10 VISSENBERG SANDER TEAM KEMPEN

    14 BLOMMAERT SANDER 26 BOEYE RUBEN 32 VAN PELT JEFF 35 VERMEULEN ARTHUR 54 DE MUNCK JASPER

     

    02/03/2019 STADEN (W) NIEUWELINGEN – 50 km

    DEELNEMERS: 74 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:13:11 / AFSTAND: 50KM

    1 SEGAERT ALEC GAVERZICHT-BE-OKAY

    2 VINCKIER MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 DE BEUL LARS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 TORNEY ARTUUR ISOREX CYCLING TEAM

    5 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAN RAEMDONCK CÉDRIC AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 MALFAIT JEAN-LOUIS GAVERZICHT-BE-OKAY

    8 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    9 HOBBS NOAH LEE VALLEY YOUTH CC GBR

    10 DE TROYER YORBEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 STERCK JOPPE 32 VAN POUCKE WANNES 35 BLOMMAERT LARS 37 HOOFTMAN ILAN 38 DE BAETS JARNO

    02-03-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    27-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINGEN MACHUIT ZWIJNDRECHT 2019 !!!

    groepstraining beveren

    DE GROEPSTRAINING MACHUIT MET VERTREK OM 09H00 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT ZAL STARTEN VANAF ZATERDAG 02/03/2019.

    ZIJ ZULLEN DE EERSTE KILOMETERS LANGS DE FABRIEKEN RIJDEN TE ZWIJNDRECHT EN DAT TOT HET VIADUCT TE VRASENE OM ZO TERUG AAN TE SLUITEN OP HET NORMALE PARCOURS OP DE PARALLELWEG LANGS DE E34 !!!

    DE WEEKTRAININGEN OP DINSDAG EN DONDERDAG GAAN VANAF MAART VAN START OM 09H00 MET VERTREK THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT.

    27-02-2019 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/02/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Stefan Adriaenssens en Ramazan Bürgü vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Opnieuw prachtig lenteweer en dus alle ingrediënten aanwezig voor een top midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 87 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 108 km, het gemiddelde was goed voor 35,1 km/h.


    Reden mee vandaag :
     Stefan Adriaenssens , Ramazan Bürgü , Sven Cools , Frank Van Assche , Jenno Adriaenssens , Bert De Coster , Timmy De Boes , Glenn Van Hautekerke , Eric Vermeulen , Jan Vlegels , Luc Goossens , Gaston Pieters , William Despeels , Dirk Bryssinckx , Walter Verhelst , Philip Van Havenbergh , Jurgen Maes , Laurens Deconinck , Steven Van Houte , Ruben Dillen , Patrick Van Der Vekens , Angelo Van Den Bossche , Hans Vergauwen , Koen Duym , Rudi Serverius , Jonas Serverius , Michael Apers , Sam Strybos , Theo De Prekel , Franky De Witte , Hugo Martens , Marius Lampo , Silke Van Lierop , Peter Heymans , Rudy Thysman , Jonathan Van Kerckhove , Benny Van Damme , Chris Van De Vijver , Luc Apers , Koen Apers , Annemie Van Nespen , ???????? en Kenny Janssens.

    27-02-2019 om 19:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/02/2019

    banner wbv

    Woensdag 27/02/2019 IZEGEM (W) CLUBKAMPIOENSCHAP

    DEELNEMERS:

    27-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    24-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2019

    banner wbv

    Zondag 24/02/2019 BOTTELARE (O) CLUBKAMPIOENSCHAP

    ELITE Z.C./U23/MASTERS DEELNEMERS:  / OPGEVERS:  / TIJD:  / AFSTAND: 93.6KM

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele
    2
    3

    3W3A8392

    3W3A8380

    3W3A8314

    3W3A8139

    3W3A7968

    3W3A7728

    24/02/2019 BOTTELARE (O) CLUBKAMPIOENSCHAP

    NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 7 / TIJD: 1:10:20 / AFSTAND: 43.2KM

    1 DE MEESTER MILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 SZKANDERA THOMAS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 STERCK JOPPE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 LETEN INIAS K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE ZUTTER JONAS KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 SLAETS YORICK AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 LEMMENS JARNE AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 D’HOLLANDER LUCA AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAESENEER MILAN AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 MUYS ARTHUR ISOREX CYCLING TEAM

    JUNIOREN DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 17 / TIJD: 1:34:21 / AFSTAND: 64.8KM

    1 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHAEYE ENRICO ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DEWEIRDT SIEBE MAES CT GLABBEEK

    4 COPPENS CISSE ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM

    5 VANRANSBEECK JOSSE ISOREX CYCLING TEAM

    6 BEECKMAN GAUTHIER MAES CT GLABBEEK

    7 DE WAELE SIEBE ISOREX CYCLING TEAM

    8 VANDEN HEEDE JENS ISOREX CYCLING TEAM

    9 SMET JORRE VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 PIETERS BJARNE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt 

    24-02-2019 om 18:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:54:51

    1 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    7 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    8 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 45 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:48:34

    1 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    2 VANDEPUTTE NIELS CORENDON - CIRCUS

    3 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    4 CAMPS JELLE PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 LIESSENS JARNO CREAFIN - TUV SUD

    7 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    8 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    9 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    10 SIEMONS JULIAN AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:20

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    7 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    8 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    9 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    10 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    34 DE BRUYNE MEG

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 42 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:42:45

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 VREESWIJK NOAH TWC DE KEMPEN NED

     

    24/02/2019 OOSTMALLE (A) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°JAARS DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:30:2

    1 MICHELS JENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    3 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    4 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 VAN LIEROP DANNY TWC HET SNELLE WIEL NED

    7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    9 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1°JAARS DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:31:32

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    4 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    5 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    8 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    9 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    10 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    24-02-2019 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 24/02/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Jonathan Van Kerckhove en Franky Wielandt vertrokken Zondagmorgen om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Prachtig lenteweer voor de afsluitingsrit van de wintertrainingen. De kopmannen zorgden voor een mooi tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km, het gemiddelde was goed voor 34,4 km/h.
    Meteen zit het winterseizoen met de traningen met start te St.Niklaas (Zaterdag) en start te Beveren (Zondag) erop !!!


    Reden mee vandaag :
    Jonathan Van Kerckhove, Lieven Van De Perre , Dirk De Pauw , Tom Heirbaut , Saskia Van Overmeire , Freddy Verhulst , Tom Verhulst , Mark De Ben , Hank Mees , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Walter Meseure , Jurgen Goossens , ??????? en Kenny Janssens.

    24-02-2019 om 13:27 geschreven door kenny


    23-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:01:14

    1 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    2 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    3 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    6 ORTS LLORET FELIPE C.C GUSANO ESP

    7 MERLIER TIM CREAFIN - TUV SUD

    8 BAESTAENS VINCENT VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    10 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

     

    23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 29 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:47

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    4 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    5 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    6 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    10 KAY ANNA EXPERZA-FOOTLOGIX GBR

     

    23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:52

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    4 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO TEAM

    8 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

     

    23/02/2019 LEUVEN (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:50

    1 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    2 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VANDERLINDEN LUKAS CANNIBAL TEAM

    4 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 HEYMANS AARON DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM

    6 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 VAN GENECHTEN JELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 KEMPINAIRE THÉO BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    10 VAN DER WILT JORBEN AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS DEELNEMERS: 16 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:16

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    5 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 VAN DAELE SIL BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 JACOBS RUNE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN CALSTER JASPER CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    10 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    23/02/2019 IZEGEM (W) CLUBKAMPIOENSCHAP

    DEELNEMERS: 90 / OPGEVERS: 12 / TIJD: 2:44:21 / AFSTAND: 118.8KM

    1 EAMON FRANCK SHIFTINGGFEARS USA

    2 BEULLENS CEDRIC EFC-L&R-VULSTEKE

    3 DEBRUYNE GLENN HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE JULIEN TARTELETTO - ISOREX

    5 VERCAMST WESLEY HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM

    6 BRAET VITO EFC-L&R-VULSTEKE

    7 VANDENBOGAERDE JENS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 VAN GRIEKEN JARNE EFC-L&R-VULSTEKE

    9 GOEMAN JONAS TARTELETTO - ISOREX

    10 DESAL CERIEL EFC-L&R-VULSTEKE

    23-02-2019 om 20:52 geschreven door kenny


    22-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL 2019

    PLOEGVOORSTELLING

                               TEAM CIBEL 2019


    3W3A7651

                                    
    Bij deze de samenstelling van Team Cibel Cebon voor 2019: Dennis Coenen, Jeroen Eyskens, Tuur Deprez, Jacob Relaes, Lennert Teugels, Glenn Debruyne, Dieter Bouvry, Jan Reynaerts, Alexander Cools, Wim Reynaerts, Alexander Maes, Gianni Marchand, Michiel Dieleman, Timothy Stevens en Cedric Raeymaekers.

    3W3A7640    

    3W3A7630 3W3A7625 3W3A7621 3W3A7617 

          Cedric Raeymaekers                       Timothy Stevens                    Michiel Dieleman                   Gianni Marchand

    3W3A7612 3W3A7604 3W3A7600 3W3A7596 

            Alexander Maes                         Wim Reynaerts                        Alexander Cools                       Jan Reynaerts

    3W3A7588 3W3A7583 3W3A7578 3W3A7573 

              Dieter Bouvry                          Glenn Debruyne                      Lennert Teugels                           Jacob Relaes

    3W3A7570 3W3A7567 3W3A7563

                Tuur Deprez                              Jeroen Eyskens                               Dennis Coenen

    3W3A7650

                                                                  Sponsor Achiel De Witte en zijn vrouw.
     






    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    22-02-2019 om 15:06 geschreven door kenny


    20-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/02/2019

    banner veldrijden

    Woensdag 20/02/2019 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) VELDRIJDEN MEN ELITE 60´

    1.Toon Aerts

    2.Michael Vanthourenhout

    3.Laurens Sweeck

    4.Lars van der Haar (Ned)

    5.Corné van Kessel (Ned)

     

    20/02/2019 CYCLOCROSSMASTERS WAREGEM (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    1.Helen Wyman (GBr)

    2.Alice Maria Arzuffi (Ita)

    3.Ellen Van Loy

    4.Laura Verdonschot

    5.Maud Kaptheijns (Ned)

    20-02-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    17-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    1.Mathieu van der Poel (Ned)

    2.Lars van der Haar (Ned)

    3.Tom Pidcock (GBr)

    4.Toon Aerts

    5.Eli Iserbyt 

    6.Kevin Pauwels

    7.Tom Meeusen

    8.Joris Nieuwenhuis (Ned)

    9.Jim Aernouts

    10.Laurens Sweeck


    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    1.Loris Rouiller (Zwi)

    2.Niels Vandeputte

    3.Maik Van der Heijden (Ned)

    4.Toon Vandenbosch

    5.Andreas Goeman

    6.Jarno Liessens

    7.Anton Ferdinande

    8.Bart Artz (Ned)

    9.Ryan Kamp (Ned)

    10.Niels Derveaux

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    1.Denise Betsema (Marlux-Bingoal) Ned
    2.Annemarie Worst (Steylaerts-777) Ned
    3.Inge van der Heijden (CCC Team) Ned
    4.Katie Compton (Trek) USA
    5.Ceylin del Carmen Alvarado (Corendon-Circus) Ned
    6.Loes Sels (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice)
    7.Laura Verdonschot (Marlux-Bingoal)
    8.Ellen van Loy (Telenet-Fidea)
    9.Maud Kaptheijns (Charles) Ned
    10.Anna Kay (Experza-Footlogix) GB

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    1.Lennert Belmans

    2.Emiel Verstrynge

    3.Wout Vervoort

    4.Noah Vreeswijk (Ned)

    5.Joran Wyseure

    6.Luke Verburg (Ned)

    7.Tom Lindner (Dui)

    8.William Lecerf

    9.Twan van der Drift (ned)

    10.Pete Uptegrove (Ned)

     

    17/02/2019 HULST (NL) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    Nieuwelingen

    1.Tibor Del Grosso (Ned)

    2.Lucas Janssen (Ned)

    3.Mathis Avondts

    4.Lorenzo Masciarelli (Ita)

    5.Aaron Dockx

    6.Renzo Geurs

    7.Filippo Agostinacchio (ita)

    8.Danny van Lierop (Ned)

    9.Jordi van Heijst (Ned)

    10.Joost Brinkman (Ned)

     

    Meisjes

    1.Bibi Verzijl

    2.Lucia Bramati

    3.Julia Kopecky

    4.Luna Cnossen

    5.Giulia Challancin

    17-02-2019 om 18:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/02/2019

    banner veldrijden

    Zondag 17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 6 / TIJD: 0:57:13

    1 UYTDEWILLIGEN INGMAR TARTELETTO - ISOREX

    2 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    3 VLIEGEN PIETER-JAN STEYLAERTS - 777

    4 VAN COMPERNOLLE KENNETH ASFRA RACING TEAM

    5 VAN DEN BROECK ARNO VDB CYCLING TEAM

    6 GYS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 VRACHTEN ARNE TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:36:23

    1 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    8 DEBAELE JORRE DAVO UNITED CYCLING TEAM

    9 LAURYSSEN RIK WAC TEAM

    10 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE+ JUNIORES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:22

    1 MAES SHANA VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 ZWAENEPOEL TESSA DOLTCINI - N-M TRANSPORT

    4 HANNES KAAT WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    5 JACOBS LOTTE R EN TC GROENEWOUD NED

    6 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 MEEUSEN LIENE

    9 SCHOON LISETTE HET SNELLE WIEL BLADEL NED

    10 KACZMARCZYK BRENDA KZLWC HEYLEN

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 12 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:27:46

    1 NOMDEN ISA HANZERENNERS NED

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE MIRTHE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 JANSSENS ROSALIE AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    17/02/2019 HECHTEL (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:30:15

    1 MICHELS JENTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 VAN DEN BROECK LARS VDB CYCLING TEAM

    5 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 PAUWELS PIETER CALLANT-DOLTCINI CT

    7 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 VERSTRAELEN WANNES AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:30

    1 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    2 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 DAELMANS BENGT WAC TEAM

    5 ERPELS JOPPE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 HANNES VICTOR ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DE SOMPEL JORI

    8 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 KNAEPS LOWIE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WILLEMS THOMAS TARGET BMX TEAM

    17-02-2019 om 18:15 geschreven door kenny


    16-02-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/02/2019

    banner veldrijden

    Zaterdag 16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 1:00:59

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    3W3A7543

    3W3A7545

    3W3A7549

    3W3A7064

     

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:45:13

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    3 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    5 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    7 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    8 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    9 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    10 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    3W3A7050

    3W3A7033

    3W3A7035 

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:40:12

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    6 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    8 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN LOOVEREN JOACHIM MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3W3A6780

    3W3A6788

    3W3A6752

    3W3A6758

     

    16/02/2019 MIDDELKERKE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2°Jaars DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:26:20

    1 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 JANSSEN LUCAS APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    4 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 AGOSTINACCHIO FILIPPO XCO PROJECT ITA

    9 OOSTERLINCK JOES

    10 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

     

    NIEUWELINGEN 1°Jaars DEELNEMERS: 30 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:10

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE BRUYCKERE KAY MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    4 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    6 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VAN DER HEYDEN DARIO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BAUWENS SENNE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 VERHAGEN XANDER ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    16 GOOSSENS KYAN

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:1

    1 BRAMATI LUCIA ASD TEAM BRAMATI ITA

    2 CHALLANCIN GIULIA XCO PROJECT ITA

    3 WITTEVRONGEL LANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW




    Foto's: Rita Thienpondt


    rita thienpondt

    16-02-2019 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VUELTA TURISTICA - FIETS- EN TRIATHLONVAKANTIES AAN DE COSTA BLANCA !!!
    vuelta turistica 2018 nieuw 1
    vuelta turistica 2018 4


    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck

     

    t. +34 654 17 30 23

    e. info@vueltaturistica.com

    w. www.vuelta-turistica.com

     

    Adres: Bikecenter Vuelta-Turistica

    Avenida Rosa de los Vientos 7, local 4

    03710 Calpe (Alicante) Spanje

     

    IVA: ESY0450049E

     

    Fietsvakanties & wielerstages aan de Costa Blanca

    vuelta turistica 4

    kenny spanje 1 2016
                                  Inge Van den Broeck , Kenny Janssens en Jef De Batist.

    16-02-2019 om 21:38 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!