.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    VWV Banner 2010

    Woensdag 21/07/2010 – MERKSPLAS (2330) -
    Kampioenschap Van België

    Categorie A: Aantal deelnemers: 50
    1-Van Pelt David
    2-Ceulemans Geert
    3-Loos Glen
    4-Rombouts Stijn - Kampioen Van België
    5-Stijnen Klaas
    6-Van Opstal Philippe 7-Van Eyndt Sven 8-Diels Kurt 9-Marien Christof (Retie) 10-Panhuyse Davy 11-Op De Beeck Tom 12-Berghmans Bart 13-De Preter Steven 14-Martens Kristof 15-Thys Edwin 16-Jonkers Kris 17-Bogaerts Sven 18-Dela Montagne 19-Driesen Jurgen 20-Verbeeck Gert

    Categorie B:
    Aantal deelnemers: 39
    1-Cuylits Gunther
    2-Vanden Wijngaerd Bart - Kampioen Van België
    3-Nuyens Hans
    4-Wellens Erik
    5-Bocken Peter
    6-Dockx Peter 7-Dockx Bert 8-Gendarme Bart 9-De Keyser Ovi Mitran 10-De Vree Rik 11-Boenders Yves 12-Van Der Auwera Benny 13-Witvrouwen Kris 14-Moons Rudiger 15-Rens David 16-Bosmans Benny 17-Goormans Corneel 18-Vangenechten Freddy 19-Baeten Dirk 20-Janssen David

    Categorie C: Aantal deelnemers: 48
    1-Hermans Henri - Kampioen Van België
    2-Ackermans Alex
    3-Arras Wim
    4-Michielsen Henri
    5-Kinnaer Luc
    6-Aertgeerts Andre 7-Marijnissen Walter 8-Heulens Marc 9-Vandenwijngaerden Marc 10-Van Hove Jan 11-Van Den Bergh Danny 12-Brabants Bruno 13-Van Gansen Benny 14-Maes Harry 15-Van De Kerkhof Robert 16-Van Roy Luc 17-Wouters Patrick 18-Baeyens Karel 19-Vos Peter 20-Govers Ronny 21-Van Den Brande Jan 22-Fierens Paul 23-Fichs Dirk 24-Van Thielen Wim 25-Geudens Paul 26-Gommers Jan 27-Van Der Mieren Daniel 28-Verresen Dirk 29-Vanderaerden Chris 30-Govers Kris

    Categorie D:
    Aantal deelnemers:13
    1-Breugelmans Ludo
    2-Tutenel Jan
    3-Baptist Francy - Kampioen Van België
    4-Peeters Etienne
    5-Verhagen Barend
    6-Van Den Broeck Louis 7-Bollaerts Luc 8-Dams Marc 9-Mertens Eddy 10-Vranken Freddy 11-De Bakker ludo 12-De Wever Jos 13-Poelmans Jan

    Categorie E:
    Aantal deelnemers:10
    1-Georges Vonckx - Kampioen Van België
    2-Geudens Jan Guido
    3-Segers Andre
    4-Wijnen Nico
    5-Sannen Gaston
    6-Sas Jos 7-Daelemans Leon 8-Fierens Frans 9-De Boel Anselmus 10-Goormans Roger

    22-07-2010 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB NIEUWS VAN HET TREK-KMC TEAM VAN 21/07/2010

    TREK-KMC MTB BANNER 2010

    Uitslagen: 


    BK Malmedy

    - Op het BK in Malmédy eindigde de wedstrijd van de nieuwelingen met een verrassing van formaat. Niet onze topfavoriet Kevin Panhuyzen maar wel Belgisch kampioen veldrijder Daan Soete ging met de titel aan de haal. Vooraf waren de zenuwen bij Kevin Panhuyzen ongetwijfeld gespannen. Kevin won dit seizoen zowat alles wat er te winnen viel en vertrok op dit BK als de te kloppen man. Kevin miste zijn start echter niet en nam reeds in de startronde het heft resoluut in handen. Samen met Belgisch kampioen veldrijder Daan Soete ging hij onmiddellijk aan de haal. Aan de finish na de eerste ronde had dit duo al een kloof op Remy Mertz en Boris Cara.  
    - Kevin en Soete weken geen moment van elkaars zijde en passeerden samen voor de tweede maal de finish. In de voorlaatste ronde vergrootten Panhuyzen en Soete nogmaals hun voorsprong. Ook in de slotronde kwam er vooraan geen afscheiding. Zij aan zij werkten Kevin en Soete voor de laatste maal het pittige rondje van Malmedy af. In de laatste, overigens moeilijk berijdbare afdaling, maakte Kevin een klein slippertje zodat Soete als eerste beneden kwam en gewonnen spel had. Ontgoocheld moest Kevin vrede nemen met de tweede plaats. Met Soete gaat een veldrijder, die desondanks toch ook goed uit de voeten kan op mountainbike, met de titel aan de haal. Verdiend in deze wedstrijd, maar globaal over gans het seizoen bekeken niet.
    - Ondertussen gaan er stemmen op om de veldrijders pas op het BK van start te laten gaan mits x-aantal mountainbikewedstrijden op hun conto.

     

    - Master Mark Donné ging in de slotronde nog op en over Delfosse en Parijs en sleepte zo in extremis een bronzen medaille uit de brand. De aanhouder wint zullen we maar zeggen voor Donné, die in de voorgaande wedstrijden telkens het podium miste.
    TREK KMC 2010-07-18 BK Malmédy 001 (22).jpg TREK KMC 2010-07-18 BK Malmédy 001 (42).jpg
    TREK KMC 2010-07-18 BK Malmédy 001 (68).jpg TREK KMC 2010-07-18 BK Malmédy 001 (72).jpg
    TREK KMC 2010-07-18 BK Malmédy 001 (99).jpg 

    Volledige uitslag :

    2e plaats Kevin Panhuyzen - 3e plaats Petra Mermans - 3e plaats Mark Donné

    5e plaats Patrik Wellens – 18e plaats Brecht Thaens – 20e plaats Quentin Art

    Mathieu en Pieter Geluykens konden de wedstrijd niet uitrijden wegens valpartij en materiaalpech

     

    Nederlands kampioenschap te Zoetermeer op 17 juli 2010

    4e plaats Jarno Weemaes

    TREK KMC Sant-Vith (1).jpg 

    Belgian Grand Prix te Sankt-Vith op 4 juli 2010

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    4e plaats Petra Mermans – 5e plaats Patrik Wellens – 7e plaats Mark Donné  - 2e plaats Kenneth Coomans

    TREK KMC Sant-Vith (121).jpg TREK KMC Sant-Vith (68).jpg
    TREK KMC Sant-Vith (86).jpg TREK KMC Sant-Vith (90).jpg
    TREK KMC Sant-Vith (90).jpg TREK KMC Sant-Vith (98).jpg
    TREK KMC Sant-Vith (127).jpg
     

     

    Tekst en foto’s: Liliane De Staebel - Teammanager TREK – KMC trade team vzw

    Tekst-en fotobewerking: Kenny Janssens

    22-07-2010 om 11:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan PATRICK VAN ROOSBROECK met zijn 5°Seizoenszege bij de
    Elite z.c. !!!


    Van Roosbroeck Patrick KOP 2010

    Woensdag 21/07/2010 - HULSHOUT (A) - Elite - Stad tot Stad - 159 km - 03h33min

    SCHAAL INDEKEU – Aantal deelnemers: 170

    1.PATRICK VAN ROOSBROECK uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN   

    2.VANKERCKHOVEN Jochen - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    3.VEESTRAETEN Ruben - AVB - CYCLING TEAM 

    4.WAGEMANS Joris - DAVO - LOTTO - DAVITAMON         

    5.PUTSEYS Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.     

    6.VAN DYCK Kevin - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM    

    7.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW – HAMONT op 3”

    8.INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT op 21”

    9.ZEGERS Kristof - CYCLINGCHAMPS     

    10.GEERINCKX Dieuwer - BIANCHI NIEUWE HOOP TIELEN VZW      

    49.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 43”  

    63.MEERSMANS Bjorn uit Bornem - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. 

    106.VAN ROMPAY Hervé uit Kessel - VAN GOETHEM - PRORACE - CYCLING TEAM op 3’58”           

    113.BEIRNAERT Wim uit Schoten - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
     

    21/07/2010 - ISIERES - ME EL.IND – km - 03h47min

    Aantal deelnemers: 133

    1 Gilbert Philippe - OLO
    2 Delfosse Sébastien - LAN op 25”
    3 Timmer Albert -
    SKI
    4 Cornu Dominique uit Beveren -
    SKI op 30”
    5 De Backer Bert -
    SKI op 1’33”
    6 Van Avermaet Greg uit Hamme -
    OLO
    7 Kruopis Aidis -
    PAL
    8 Vanlandschoot James -
    WIL
    9 Caethoven Steven -
    LAN
    10 Claeys Dimitri -
    NET
    11 Barbe Koen -
    LAN
    13 Steurs Geert uit Schoten -
    TOP op 2’19”
    25 Van Staeyen Mickael uit Schoten -
    TOP op 5’04”
    54 De Gendt Thomas uit Beveren -
    TOP op 5’11”
    65 Van Hecke Preben uit Berlare -
    TOP op 5’21”
     

    21/07/2010 - SERAING - SERAING – Elite z.c./U23 - 149 km - 03h43min

    RONDE VAN LUIK – RIT 5  Aantal deelnemers: 131
    1 ROUET Rudy - PCW
    2 BILLE Gaëtan - PCL op 2”
    3 DEVILLERS Gilles
    - PCW op 4”
    4 DEVREESE Laurens -
    BEV op 1’04”
    5 VAN DER SANDE Tosh -
    BEV op 1’10”
    6 DEBAENE Martijn -
    EIJ
    7 HOORNE Jeroen -
    SOE
    8 VAN GUYSE Jarno uit Stekene -
    HEE
    9 CRIEL Tom -
    PRO
    10 HEYTENS Kess -
    SOE
    13 CORDEEL Sander uit Stekene -
    ROC op 1’22”
    15 STEELS Stijn uit Westerlo -
    QIN op 1’39”
    40 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. -
    NHT op 5’07”
    50 FRANCKAERT Grégory uit Kallo -
    ASF op 5’51”
    77 DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROC op 9’23”
    98 ONGENA Thomas uit Berlare -
    PRO op 13’16”
    108 BOEYKENS Gertjan uit Stekene -
    WTH op 16’14”

     

    21/07/2010 - BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Elite z.c./U23 - 02h47min

    Aantal deelnemers: 99

    1.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    2.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 6”

    3.GEYSEN Kurt - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 1’14”

    4.WELLENS Tim - DAVO - LOTTO – DAVITAMON op 1’27”

    5.DROOGMANS THIJS - TWC De Kempen op 1’35”

    6.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    7.SHIMADA MAKOTO - TWC MAASLAND           

    8.COUSIN SAINT REMI Julien - R. VELO-CLUB OTTIGNIES BLANCS GILETS 

    9.BASTIN Raphaël - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY      

    10.MARTENS BOB                  

     

    21/07/2010 - DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 85

    1.CLAUWAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS  

    2.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW 

    3.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    4.CASTELEYN Piet - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM      

    5.VAN COPPERNOLLE Francesco - QIN CYCLING TEAM 

    6.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    7.MACIC Christopher - KINGSNORTH INT. WHEELERS        

    8.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM      

    9.DE ROOSE Alexander - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS     

    44.DE WILDE Steven uit Aalter - RUDYCO CYCLING TEAM op 56”           

     

    21/07/2010 - KERKSKEN - HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 75

    1.POZDNYAKOV Kirill - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER  

    2.DE JONGHE Kevin - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW  

    3.REMORY Stijn - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM op 30”

    4.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    5.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    6.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    7.DIERICKX Steven - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 40”

    8.VEJMELKA Daniel - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE      

    9.PENNE Stijn - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM    

    10.PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT   

    11.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT    

    26.DE BLOCK Kris uit Mariekerke - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 1’05”           

    28.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND  

    37.STAES Davy uit St.Niklaas - CYCLING TEAM M. PINTE op 3’25”

     

    21/07/2010 - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 59

    1.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST     

    2.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT     

    3.VANDENDRIESSCHE Ibe - BCV WORKS CT INGELMUNSTER        

    4.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST op 30”

    5.LEMBRECHTS Nicolaas - W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS op 45”

    6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM       

    7.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT   

    8.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    9.PEIRSMAN Davy uit Temse - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    10.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER         

    16.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’00”       

    17.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE         

    18.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM        

    20.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    21.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT          

    22.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    29.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM 

    22-07-2010 om 10:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!




    Woensdag 21/07/2010 - WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 67

    1.CHAMON Thomas - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    2.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 17

    3.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 24

    4.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE op 1:45

    5.RODENBECK JURGEN - WUNSTDORF op 2:08

    6.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO              

    7.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    8.DENOLF Gianni - BKCP - POWERPLUS 

    9.DEVADDER Glen - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW      

    10.TENNENT james - club100cape town 

    24.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER-CHOCOLADE JACQUES C.T. op 4’07”
     

    21/07/2010 - LEBBEKE (O) - U23 - 112 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 48

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele - PROFEL CYCLING TEAM

    2.OP´T EYNDE Thomas - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 5”

    3.VANDENBUSSCHE Jens - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 14”

    4.WILDEMAN Henk - WV DE JONGE RENNER        

    5.VANDESTEENE Christophe - FUJI TEST TEAM op 21”

    6.RAMMANT Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 30”

    7.NAESEN Oliver uit Berlare - LOOK CYCLING ACADEMY.BE op 1’00”

    8.VANSTAEN Roman - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  

    9.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 2’45”

    10.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT          

    11.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 8’02”

    12.DIELEMAN Michiel uit Hamme - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM      

    13.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND  

    20.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST        

    25.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND    

    27.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM      

    29.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    30.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    21/07/2010 - MAARKEDAL (O) - Dames Elite - 87 km - 02h36min

    Provinciaal Kampioenschap – Aantal deelnemers: 78

    1.LAMBORELLE NATHALIE - RIGSAAREV

    2.WILLIAMSON CATEHERINE - TEAMFENICS    

    3.SCHOONBAERT Kim - LOTTO LADIES TEAM op 25”

    4.VAN LOOY Katrien - TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM op 1”36”

    5.VAN DE REE MONIQUE                    

    6.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN   

    7.COLLINS EMILY - WKLANDABO LADIES

    8.MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN op 2”07”

    9.DOM Annelies - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH 

    10.GALLOWAY Claire - TEAM ZAPPIS op 2’14”

    18.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 2’26”          

    20.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN      

    21.VAN DAMME Charlotte uit Eksaarde - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM         

    33.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    39.STAES Veronique uit St.Job in ‘t Goor - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB        

    56.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge  - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 14’58”      

    59.PAELINCK Claudia uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    21/07/2010 - ALT-HOESELT (HOESELT) + PROLOOG (LB) - Juniores
    Tijdrit : 4,7 km – Aantal deelnemers:

    1.VLIEGEN Loïc - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO in 6’23”

    2.PONS Gaëtan - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES         

    3.GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW   

    4.HOFSTEDE WIM - WV DE JONGE RENNER             

    5.MEINTJES Louis - UCS Crabbe          

    6.WERTZ Thomas - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES      

    7.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    8.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL              

    9.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    10.ZIMMERMANN Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    27.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND  

     

    Wegwedstrijd : 84,6 km - 02h02min – Aantal deelnemers

    1.MITCHELL Bradley - garmin momentum        

    2.VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg op 5”

    3.HOOL Glenn - WC Midden Limburg    

    4.KOOIJMAN Jaap - WV DE JONGE RENNER         

    5.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL           

    6.ZIMMERMANN Dieter - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW

    7.MEINTJES Louis - UCS Crabbe          

    8.GIELEN Dimitri - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT   

    9.CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM op 20”

    10.GEERTS Frederik - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 25”

    20.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND op 1’00”

     

    21/07/2010 - HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 73

    1.LODEWIJKS Gert - Union Cycliste Seraing      

    2.DEMONCEAU Cédric - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES           

    3.VAN HYFTE Tom - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE       

    4.VANDERVEKEN Jelko - WSC HAND IN HAND BAAL        

    5.WILLEMS Kenny - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.FERKET BART - WV DE JONGE RENNER 

    7.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO      

    8.LEYSEN Joren - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  op 21”

    9.VAN AKEN Mike - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   

    10.SNEYERS Matthias - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT       

    54.DE RIDDER Michael uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND     

     

    21/07/2010 - OPWIJK (VB) - Juniores - 96 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 77

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef - CUBE-FINTRO CT          

    2.ROELANDTS Rutger - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    3.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM   

    4.WAUTERS Stef - TEAM CATA BIKES BIANCHI    

    5.VEKEMAN Maxime - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL      

    6.COOMAN Gianni - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM     

    7.SAELENS Andres - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM    

    8.VAN DER PERRE Maureno - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.TOOTH Niels - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10.VAN GOETHEM Robin - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN     

    12.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND   

    19.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND          

    38.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND                   

    42.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - THOMPSON JARTAZI      

    51.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND          

    22-07-2010 om 10:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan JOERI PERSOON met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 8°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!


    Persoon Joeri KOP 2010   Rotty Glenn KOP 2010  Druyts Jessie KOP 2010
          Joeri Persoon                     Glenn Rotty                   Jessy Druyts

    Woensdag 21/07/2010 - STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Juniores - 94 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 63

    1.JOERI PERSOON uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW            

    2.VERVAEKE Louis - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 28”

    3.BOWATER Perry - CC GIRO op 35”

    4.COPPENS Jens - WV BREDA KNOOPPUNT         

    5.HOEDT Steven - CYCLING TEAM M. PINTE op 40”

    6.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 45”

    7.DE ROOZE Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’35”

    8.DE WINTER Matthew - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK         

    9.CZECH Keanu - ISOREX CYCLING TEAM

    10.DE KETELE Robin - CUBE-FINTRO CT 

    17.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM op 2’30”         

    41.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 3’13”
     

    21/07/2010 - VELDEGEM (W) - Juniores - 97,4 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 63

    1.VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE CORTE Axel - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW      

    3.CLAEYS Timothy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4”

    4.DE CRAEMER Stijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 8”

    5.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE          

    6.PYFFEROEN Rens - ZRTC THEO MIDDELKAMP op 18”

    7.SLAGMULDERS Jonas - CYCLING TEAM WERVIK op 35”

    8.VANOVERSCHELDE Jonas - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM   

    9.DE SCHUYTER Arne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    10.DELMOTTE Dimitri - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 40”

    34.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 8’40”     

    48.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM
             

    21/07/2010 - MAARKEDAL (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 60 km - 01h51min
    Dames Nieuwelingen: Aantal deelnemers: 35

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.KOPECKY Lotte - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH           

    3.ROHDE LYSANNE - WV DE JONGE RENNER        

    4.VAN DE KLUNDERT ROWENA                     

    5.HELLEMONS Ashley - RSC DE ZUIDWESTHOEK  

    6.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL  

    7.COPPENS KRISTEN             

    8.MEYVISCH MOLLY              

    9.VERLINDEN Julie - WSC HAND IN HAND BAAL op 1’50”

    10.MAHIEU Jolly - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV    

    15.VERSCHELDEN Nathalie - BENELUX TEAM op 8’00”  

    20.DRUYTS Demmy uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    29.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - BENELUX TEAM
          
     

    Dames Juniores: Aantal deelnemers: 24

    1.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL  

    2.KING Sarah - LANGDALE LIGHTWEIGHTS RACING TEAM op 1”

    3.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 1’37”

    4.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW op 1’50”

    5.DE MOYER Tessa - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN         

    6.NIJNS Nathalie - BENELUX TEAM           

    7.VAN DEN HAUTE Steffy - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW       

    8.POST JERMAINE                 

    9.OCKELOEN IRIS - DRCDEMOL

    10.SCARLATA Gina - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE         

    12.CARLESS Bo - BENELUX TEAM          

    13.VERWULGEN Julia uit Wachtebeke - BENELUX TEAM                      

    22.SERTIJN Shauni - RUDYCO CYCLING TEAM op 8’00”  


    21/07/2010 - ZELE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h31min

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND       

    2.BOSMANS Tom - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.     

    3.WITTOUCK Dominick - WIELERTEAM WAASLAND op 8”

    4.LAMMENS Jonas - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 23”

    5.VAN RUYMBEKE Thieme - AVIA CYCLING TEAM         

    6.VANDEVOORDE Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE     

    7.BLOMME Lorenzo - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    8.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM      

    9.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW 

    10.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    12.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas - WIELERTEAM WAASLAND       

    14.BONNE Diego uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    18.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    20.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN         

    25.LIPPEVELD Maxim - WIELERTEAM WAASLAND          

    29.VERSTRAETEN Matthijs - WIELERTEAM WAASLAND   

    30.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN       

    32.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN      

    36.MEERSSCHAERT Jeroen - RUDYCO CYCLING TEAM   

    37.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND       

    41.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - AVIA CYCLING TEAM     

    45.ANNAERT Dieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 2’45”

    47.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND op 10’00”         

    49.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND           

    22-07-2010 om 10:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Woensdag 21/07/2010 - POLLINKHOVE (W) - Juniores - 93 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 51

    1.WALLAYS Jens - JONGE RENNERS ROESELARE  

    2.TOUQUET Joren - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW     

    3.VANOVERBERGHE Richard - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    4.FERYN Kevin - JONGE RENNERS ROESELARE      

    5.MYNGHEER Daan - JONGE RENNERS ROESELARE           

    6.PRIEM Whytic - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    7.CARLESS Robin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK    

    8.BOURDEAUX Stijn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW    

    9.HOUTEKIER Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.ALLEGAERT Matthijs - JONGE RENNERS ROESELARE    

     

    21/07/2010 - HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km - 01h02min

    Aantal deelnemers: 61

    1.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL 

    2.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM       

    3.BROCATUS Arno - KON. EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.   

    4.KLEINLOOG Jordi - TWC Tempo Veldhoven    

    5.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    6.GOOS Yannick - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.      

    7.VERBEEK Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    8.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    9.VERSLEGERS Leroy - WSC HAND IN HAND BAAL              

    10.NOELS Joren - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    44.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

     

    21/07/2010 - OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 55 km - 01h21min

    Aantal deelnemers: 48

    1.HAVERALS Lars  - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL          

    2.TUBBAX Pieter - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK      

    3.TEMMERMAN Remco - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE LAETER Saimen - TEAM CATA BIKES BIANCHI         

    5.REYNIERS Jordy - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH         

    6.VAN EMPEL Etienne - WV´T LUCHTSCHIP       

    7.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG     

    8.VANCUTSEM Thomas - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    9.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL        

    10.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.           

    40.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN        

     

    21/07/2010 - WORTEGEM - PETEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 73

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.               

    2.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 37”

    3.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 40”

    4.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    5.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.   

    6.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW     

    7.VAN BETSBRUGGE Jonathan - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW          

    8.MEYNEN Rik - KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

    9.DELBAERE Tijs - K.V.C. DEINZE VZW    

    10.LIMPENS Gianni - TEAM CATA BIKES BIANCHI

    22-07-2010 om 10:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!


     

        Colman Alex  KOP 2010
          Lenny Druyts                         Alex Colman

    Woensdag 21/07/2010 - POLLARE (O) - Aspiranten - Vlaams Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR – 32’30”

    Aantal deelnemers: 9

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW          

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM op 2”

    3.VAN TONGEREN Marvi - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    4.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’38”

    5.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT

     

    MEISJES 13 JAAR – 36’12”

    Aantal deelnemers: 17

    1.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN        

    2.VANHOUTTE Fenna - JONGE RENNERS ROESELARE       

    3.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’11”

    4.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM           

    5.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’13”

     

    MEISJES 14 JAAR – 52’12”

    Aantal deelnemers: 20

    1.VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE        

    2.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW       

    3.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING   

    4.VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM op 1’13”

    5.VANDEWALLE Isabel - JONGE RENNERS ROESELARE op 1’16”

    17.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 18’00”

     

    JONGENS 12 JAAR – 36’20”

    Aantal deelnemers: 39

    1.DE WEVER Merten  - K.V.C. DEINZE VZW            

    2.TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW         

    3.PEETERS Arne - KON. BALEN B.C. V.Z.W.             

    4.COLMAN Alex - WIELERTEAM WAASLAND        

    5.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM      

    6.RIETJENS Sander - WSC HAND IN HAND BAAL  

    27.DE BEULE Jordi uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND        

     

    JONGENS 13 JAAR - 39’42”

    Aantal deelnemers: 40

    1.VANDERMEER Laurens - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN   

    2.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW         

    3.VAN DEN WOUWER Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    4.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG - GENK VZW   

    5.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.      

               

    JONGENS 14 JAAR – 01h05’10”

    Aantal deelnemers: 76

    1.WOUTERS Enzo - AVIA CYCLING TEAM              

    2.WARLOP Jordi - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    3.WIDAR Wesley - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG      

    4.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM              

    5.WYTINCK Gianni - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    13.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    14.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM   

    18.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM

    40.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM          

    74.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM      

    21/07/2010 - Pollare – Vlaams Kampioenschap - Aspiranten - Tijdrit

    Meisjes 12 jaar

    1.HEYNS Joyce - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW in 6’45”17

    2.VAN TONGEREN Marvi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 25”12

    3.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM op 26”75

    4.DANGREAU Lieve - WK NOORD WEST BRABANT op 38”29

    5.DE DECKER Hannelore - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 48”31

     

    Meisjes 13 jaar

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW in 6’17”53

    2.VANHOUTTE Fenna - JONGE RENNERS ROESELARE op 8”03

    3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 15”64

    4.SEMPELS Sarah - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 24”31

    5.DEKONINCK Céline - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 25”70

    11.BOONS Yenthe - BENELUX TEAM op 53”86

    15.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’16”61

     

    Meisjes 14 jaar

    1.VANDENBROUCKE Saartje - JONGE RENNERS ROESELARE in 6’04”87

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 7”11

    3.VERDONSCHOT Laura - AVIA CYCLING TEAM op 7”39

    4.DEPUERS Lynn - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 14”75

    5.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE - WERVIK VZW op 21”61

    12.DE BRUYNE Meg uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 52”27

     

    Jongens 12 jaar

    1.ALEX COLMAN uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND in 5’59”93

    2.DRIESEN Jarne - HAGELAND CYCLING TEAM op 18”

    3.TANGHE Lennert - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 19”

    4.DE KEUKELEIRE Frederic - K.V.C. DEINZE VZW op 22”44

    5.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT op 23”92

    33.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND op 57”36

     

    Jongens 13 jaar

    1.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW in 5’40”20

    2.GHIJSELINCK Bjorn - K.V.C. DEINZE VZW op 1”30

    3.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 6”90

    4.PEETERS Ferre - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 12”20

    5.VANDERVEKEN Yoran - VZW DE DEMERSPURTERS op 12”73

     

    Jongens 14 jaar

    1.LEYSEN Senne - AFDELING ANTWERPEN – WBV in 5’28”62

    2.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 3”36

    3.PATTYN Jeroen - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 7”83

    4.VAN DINGENEN Jordi - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 9”06

    5.FASSIN Raphael - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 9”44

    12.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM op 15”27

    18.PERSOON Wouter uit Stekene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 18”92

    39.VAN DEN BOSSCHE Angelo - RUDYCO CYCLING TEAM op 29”03

    44.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme - ISOREX CYCLING TEAM op 31”02

    68.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM op 47”45

    22-07-2010 om 09:45 geschreven door kenny


    21-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

    waod_3


    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WALTER DE VEERMAN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 21°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!


    De Beer Tom KOP 2010 1   De Veerman Walter 05   Hoof Roger KOP 2010   Marien Gerard
            Tom De Beer                   Walter De Veerman                  Roger Hoof                  Gerard Mariën

    Woensdag 21 Juli 2010 - ROBORST ZWALM (9630)

    Categorie A/B: (32 dln)

    1.TOM DE BEER (Hamme, winnaar cat. B)

    2.Bart Verhasselt (Evergem, winnaar cat. A)

    3.Stefaan Pardaens (A2)

    4.Erwin Bollen (B2)

    5.Andy Van Eesbeeck (B3)

    6.Franky Van Oyen (Zulte B4) 7.Bert De Baere (A3) 8.Tim Deneef (A4) 9.Tom Rouan (A5) 10.Jurgen Vandaele (A6) 11.Gino Van Broeck (Belsele A7) 12.Ulrich Van Sterthem (B5) 13.Sammie Moreels (B6) 14.Paul Snels (B7) 15.Alex Goossens (Vrasene B8) 16.Vincent Brunel (B9) 17.Joris De Bacquer (A8) 18.Lorenzo Arenas (B10) 19.Kevin Vancolen (A9) 20.Frederik Backelandt (A10) 21.Dennis Nevejans (A11) 22.Jens Daems (A12) 23.Nico Cossyns (A13) 24.Mario Lammens (B11) 25.Juarri Stevens (A14) 26.Kevin Urkens (A15) 27.Felix Bauwens (A16) 28.Vincent Sizaire (A17) 29.Thomas Sizaire (A18) 30.Wim De Wit (A19)

    Categorie C/D:
    (31 dln)

    1.Hans Verlinden (Gavere, winnaar cat. C)

    2.Arie De Moor (C2)

    3.Frank Van Haverbeek (C3)

    4.Fabien Hanssens (C4)

    5.WALTER DE VEERMAN (Lochristi, winnaar cat. D)

    6.Patrick Verdonck (D2) 7.Benny Dupont (C5) 8.Guy De Jonghe (Burcht C6) 9.Rudi Rabout (Heinkenszand C7) 10.Geert De Spiegeleer (D3) 11.Bart Rombouts (Kallo C8) 12.Piet Hereijgers (C9) 13.Frederic Beudin (C10) 14.Franky De Tremerie (C11) 15.Ko Harms (D4) 16.Rudy Baudrun (C12) 17.Wim Heyndrickx (Vrasene C13) 18.Dirk Bogaerts (C14) 19.Luc Puimege (C15) 20.Stanie Martens (C16) 21.Patrick Nauwelaers (C17) 22.Chris Van Der Straeten (D5) 23.Patrick De Smet (D6) 24.Stefan Adriaenssens (Burcht C18) 25.Rudolf Cornelis (C19) 26.Idesbald Nevejans (D7) 27.Gustaaf Meirte (Verrebroek D8) 28.Eric Slock (C20) 29.Geert Hebbrecht (C21) 30.Jos Wouters (D9)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Coninck (Deinze, winnaar cat. E)

    2.Leo Mares (Beveren E2)

    3.Joseph De Mits (E3)

    4.Danny De Coninck (E4)

    5.Tony Reniers (E5)

    6.Mario D'Haeseleer (E6) 7.Ghislain Vanbruane (E7) 8.Hilair Heye (E8) 9.Noël Willems (E9) 10.Philippe Lacquet (E10) 11.Ivan Coopman (E11) 12.Harmel Van Den Bossche (E12) 13.Patrick Van Hulle (E13) 14.Antoine Van Geluwe (Oosterzele, winnaar cat. E+) 15.Paul Van Cleemput (St.Niklaas E14) 16.Rudi Baeyens (E15) 17.Eric Van Pottelberg (Sinaai E+2) 18.Marc Couckuyt (E16) 19.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+3) 20.Georges Vergauwe (E17) 21.Erwin D'Hondt (E18) 22.Marcel Vander Putten (E19)

    Categorie F1/F2:

    1.Ronny Paridaens (winnaar cat. F1)

    2.Albert Delrue (F1-2)

    3.Jozef Deneef (F1-3)

    4.Jo Montforts (F1-4)

    5.Ad Montforts (Maaseik, winnaar cat. F2)

    6.Noël Rogge (F2-2) 7.Paul Hunninck (F1-5) 8.Helmuth Tas (F1-6) 9.José Dezegher (F2-3) 10.Luc Snels (F2-4) 11.Daniel Hauttekeete (F2-5) 12.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-6) 13.Emmanuël De Loor (F1-7) 14.François Coppers (F1-8) 15.Luc Verkinderen (F2-7) 16.Eric Roels (F2-8) 17.Noël Verzele (F2-9) 18.Wim Van Den Heuvel (F1-9) 19.Dirk Caekebeke (F1-10) 20.Jos Vergult (F2-10) 21.Eddie Van Leirberghe (F1-11) 22.Pierre Vancamelbecke (F2-11) 23.William Govaert (Waasmunster F1-12) 24.Pascal Cornand (F2-12)

    Categorie G:

    1.ROGER HOOF (St Niklaas)

    2.Theo Coudyzer

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Lucas Van Goedsenhoven

    5.Julien Vyvey

    6.Michel Bousard 7.Henk Bolle 8.André Bogaert 9.Mathieu Mercken 10.Roger Verschraegen (Lochristi) 11.Allan Ramsay 12.Erik Vandersteen 13.Jaak Nys 14.André Klip 15.Michel Vanhonsebrouck 16.Willy Corthier 17.Roland Van Imschoot 18.Marinus Lockefeir 19.Freddy De Blick (Beveren) 20.Herman Dias

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Will Leurs

    3.Ken Haddon

    4.Denis Keynen

    5.Roger De Breuker

    6.Clement Saelens 7.Lucien Van Impe 8.Hervé Verstuyft 9.Daniel Cornu 10.Daniel Meirlaen 11.Tony Woodcock 12.Joseph D'Hont 13.Freddy Brusseel 14.Willy Vereecken 15.Roland Van Den Dooren 16.Jef Verheyen 17.Donné Neckebroeck 18.Michel Vander Beke 19.Ortaire Stevens

    Categorie G++:

    1.Jack Watson (UK)

    2.Peter Ryalls

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Germaine Meulders

    6.Joseph Boone 7.Willy Voorbraeck

    21-07-2010 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/07/2010

     vwf

      
    Woensdag 21 juli - AALST

     

    A-reeks
    1 Andy De Backer
    2 Andy Annendyck
    3 Ken Devos
    4 Jorg Claes
    5 Willem Van der Heyden
    6 Stefaan Kuppens
    7 Michael Claes
    8 Ken Hermans
    9 Arne Kestens
    10 Marnix Geerts

    VWF 21-7-10-aalst indust 103.jpg   VWF 21-7-10-aalst indust 075.jpg
           Winnaar Catg.A Andy De Backer en winnaar Catg.B Kris Lissens.                            Gerald Uytersprot uit Lebbeke.

    B-reeks
    1 Kris Lissens
    2 Wim De Smet
    3 Christophe De Grom
    4 Geert Smekens
    5 Danny Saelens
    6 Danny Borremans
    7 Kevin Van Der Cruysse
    8 Bart De Schepper
    9 Dave De Swert
    10 David Haegeman

    C-reeks
    1 Johan Heymans
    2 Frank Geets
    3 Dominique Turcksin
    4 Herman Proost
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6 Steven De Hulsters
    7 Filip Lievens
    8 Dirk De Ridder
    9 Rudy Thomas
    10 Dirk Van Hove
    VWF 21-7-10-aalst indust 070.jpg
     Winnaar Catg.C Johan Heymans en winnaar Catg.D Roger Schouppe.

               
    D-reeks

    1 Roger Schouppe
    2 Jerry De Reuse
    3 Steven Albers
    4 Alain De Schepper
    5 Rudy Berwart
    6 Juan Steeman
    7 Eric Depouille
    8 Patrick Convents
    9 Etienne Claus (Waasmunster)
    10 Patrick Sergooris

    E-reeks

    1 Marc Vervondel
    2 Bruno Ballius
    3 Eddy Van Den Abeele
    4 Jos Vandermeulen
    5 Robert Maldrie
    6 Jose Hoebeke
    7 Eddy Cobbaut
    8 Johny Van Holen
    9 Hugo Tuypens
    10 Marcel Poelmans
    VWF 21-7-10-aalst indust 033.jpg 

       Winnaar Catg.E Marc Vervondel en winnaar Catg.F Cornel Van Gorp.


    F-reeks
    1 Cornel Van Gorp
    2 Freddy Van Impe
    3 Andre Ceurens
    4 Alfons Volckaerts
    5 Aad Vingerling
    6 Frank Laeremans
    7 Jozef Bronselaer
    8 Albert Van Den Eede
    9 Paul Otter
    10 Etienne Vandenhouwe

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    21-07-2010 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN WOENSDAG 21/07/2010
    Walsoorden Den Dijk  Walsoorden Den Dijk 1
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan den ouwe overzet.

    Cleys Dirk.jpg           Trogh Dirk KOP 2010.jpg
                 Dirk Cleys                                    Dirk Trogh


    Onder leiding van Kenny Janssens en Kristof Verbraeken vertrokken Woensdagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    13 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Op de nationale feestdag weinig renners voor de trainingsrit op 'Den Dijk' en het was nog zwoel met een zomerse temperatuur. Vanaf Tabaknatie te Verrebroek bracht Kenny Janssens de ketting op gang en hier werd door 7 renners constant rond gedraaid. Het waren Dirk Trogh, Kevin Van Raemdonck, Dirk Bryssinckx, Danny De Smet, Dirk Cleys, Kristof Verbraeken en Kenny Janssens die vol ronddraaiden in de tegenwind tot het keerpunt te Walsoorden. Vanaf dan kregen we de wind in de rug en de snelheid ging vlot omhoog, de molen werd terug op gang gebracht tot Prosperpolder. Hier kwam de eerste aanval van Dirk Trogh die meteen Dirk Cleys meekreeg. Kristof Verbraeken reageerde en kreeg Dirk Bryssinckx en Danny De Smet mee. De groep begon rond te draaien zodat de leiders niet veel voorsprong kregen, Kevin Van Raemdonck en de Squadra renner konden nog net aansluiten thv het Deurganckdok. Toen was de hergroepring vooraan reeds gebeurt zodat ze met 7 renners de finale reden, het wegspringen was terug begonnen en uiteindelijk geraakten Dirk Cleys en Dirk Trogh opnieuw weg en behielden hun voorsprong tot aan de meet. Een fotofinish kon niet uitmaken wie gewonnen had en zodoende kregen we 2 winnaars vandaag. De rest van de groep was nog een beetje uit elkaar getrokken maar iedereen is binnen geraakt. De totale afstand tot de meet bedroeg 78 Km en het gemiddelde kwam uit op +/- 40 Km/h. Als extra werd dan nog via 'Den Es' over Zwijndrecht gereden zodat de kilometerteller uitkwam op 105 Km.
    Reden mee : Dirk Trogh , Kristof Verbraeken , Kevin Van Raemdonck , Dirk Cleys , Rudy Franssens , Gino Vercauteren , Dirk Bryssinckx , Danny De Smet , Romain Vercauteren , Frank Van Campenhout , Marc Smet , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Jansse
    ns.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    21-07-2010 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan SAMMY BOGAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Bogaert Sammy KOP 2010 1

    Dinsdag 20 Juli 2010 - CLINGE (NL) - 75 km

    Categorie A/B: (32 dln)

    1.SAMMY BOGAERT (Kalmthout, winnaar cat. A)

    2.Kurt Caboor (A2)

    3.Eric Vereecken (Hulst, winnaar cat. B)

    4.Peter Neels (Kruibeke B2)

    5.Jimmy De Bruyn (A3)

    6.Vincent Brunel (B3) 7.Glenn De Wolf (Hamme A4) 8.Roelhof Tolman (A5) 9.Sven Van Hoey (Puivelde A6) 10.Karel Warnier (B4) 11.Christophe Van Overloop (A7) 12.Hans Ardeel (B5) 13.Nico Ringelberg (A8) 14.Andy Bonnaerens (Zele B6) 15.Vincent Evers (B7) 16.Pascal Vernimmen (A9) 17.Jean-Paul Reunis (A10) 18.Daniel Hertogh (A11) 19.Andy Van Loon (B8) 20.Tom Van Houte (A12) 21.Kenneth Mercken (B9) 22.Harold Van den Berge (A13) 23.Pieter Covents (A14) 24.Ben Suykerbuyk (A15) 25.Vincent Maes (A16) 26.Patrick Cornelissen (B10) 27.Toine De Braber (B11) 28.Ismaen Segers (A17) 29.Jurgen Goossens (Kieldrecht B12) 30.Luc Swartele (B13)

    21-07-2010 om 12:44 geschreven door kenny


    20-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN DINSDAG 20/07/2010
    Paal - Graauw
    Watergang tussen Graauw en Paal net voor het keerpunt te Paal.

    Onder leiding van Kenny Janssens en Franky Weemaes vertrokken Dinsdagavond om 19h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    19 POLDERRENNERS voor de trainingsrit doorheen de Polders van Saeftinghe met keerpunt Paal via Grauw.
    Schitterend zomerweer en weer een goede training voor iedereen, iedereen deed wat kopwerk en alles bleef netjes twee aan twee tot het laatste ronde punt te Kallo. De snelheid werd omhoog getrokken met enkele aanvallen tot gevolg, het was Kurt Van Raemdonck, Koen Van Laere en ? die een gat sloegen. Saskia Van Overmeire zette zich op kop en reed zomaar het gat dicht maar intussen was ook Patrick Van Der Vekens reeds bij de 3 koplopers aangesloten. Alles terug samen en dus wachten op de eindsprint, Thomas Collet en nog enkele andere probeerden de laatste kilometer nog weg te geraken maar het was Franky Weemaes die op 600 meter van de streep een serieuze aanval inzette. Kenny Janssens reageerde gepast en zette de spurt in op 300 meter en counterde zowel Thomas Collet (3de) en Franky Weemaes (2de). Het gemiddelde vandaag was goed voor 36,2 Km/h en dat voor 70 Km.(tot Buyl Sport)  De spurtsnelheid kwam weer uit op 61 km/h.
    Wie reden mee vandaag : 
     Franky Weemaes , Sven Wielandt , Kurt Van Raemdonck , Koen Van Laere , Patrick Bolssens , Frank Van Campenhout , Saskia Van Overmeire , Hugo Martens , Thomas Collet , Patrick Van Der Vekens , Olaf Van Osselaer , Michel Van Osselaer , ?????? en Kenny Janssens.

    Janssens Kenny KOP 2010 2
        
    Kenny Janssens

    20-07-2010 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Dinsdag 20/07/2010 – WELKENRAEDT - WELKENRAEDT – Elite z.c./U23 - 123 km - 03h09min

    RONDE VAN LUIK – RIT 4  Aantal deelnemers: 135

    1 DEVREESE Laurens - BEV

    2 CAMMAERTS Edwig - PCW
    3 CRIEL Tom -
    PRO
    4 DEVILLERS Gilles
    - PCW
    5 CORDEEL Sander uit Stekene -
    ROC
    6 DE CLERCQ Bart -
    DAV
    7 VANOVERBERGHE Arthur -
    EIJ
    8 VANGENECHTEN Jonas -
    WIL op 1’15”
    9 BULTYNCK Kenneth -
    SOE
    10 VAN ACKER Kevin -
    NHT
    11 ONGENA Thomas uit Berlare -
    PRO
    13 DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROC
    31 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. -
    NHT
    69 STEELS Stijn uit Westerlo -
    QIN
    80 VAN GUYSE Jarno uit Stekene -
    HEE
    120 BOEYKENS Gertjan uit Stekene -
    WTH op 11’08”
    121 FRANCKAERT Grégory uit Kallo -
    ASF

    20/07/2010 - WESTKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 42

    1.WESEMANN Martin - Kingsnorth International Wheelers          

    2.RYCKAERT Johan - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE      

    3.LEFEBVRE TANGUY - EC RAISMES     

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST       

    5.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    6.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM     

    7.MAES Peter uit Bornem - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM 

    8.SCHOONACKER Jehudi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    9.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW         

    10.BRACKE Thomas - CYCLING TEAM IEPER op 40”

    29.VAN DEN KEYBUS Raf uit Melsele - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 6’30”     

     

    20/07/2010 - STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 94 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 54

    1.COLCLOUGH Katie - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN   

    2.MARTIN Lucy - NATIONAL TEAM GREAT BRITAIN op 11”

    3.WILLIAMSON CATEHERINE - TEAMFENICS    

    4.VAN DOORSLAER Annelies - LOTTO LADIES TEAM     

    5.ROORDA Stephanie            

    6.CEULEMANS Dunja - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V op 2’54”

    7.FOKKENS Trieneke             

    8.LAMBORELLE NATHALIE - TEAM HITEC         

    9.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM   

    10.VERCAMER Elien - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN          

    15.DE NYS Sofie uit Gentbrugge - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 3’30”

    20.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM op 6’15”          

    31.THYS Patricia uit Opwijk - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN       

    42.ROBERT Valerie uit Vrasene - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH

     

    20/07/2010 - SINT LAUREINS (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 38

    1.VANDERAERDEN Niels - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK       

    2.DECLERCQ Benjamin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    3.COOLS Michael - AVIA CYCLING TEAM           

    4.DE SY Gertjan - KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 10”

    5.SCHOTTE Kevin - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 20”

    6.BLEYAERT Benoit - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE     

    7.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK   

    8.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    9.GEYSELS Jordy - WV ZEEUWS VLAANDEREN     

    10.DIERICKX Yorne - WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM         

    20/07/2010 - HULSHOUT (PISTE) (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    12 JAAR

    Aantal deelnemers: 5

    1.SIEBENS Gianni - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK     

    2.VERELST Jef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.        

    3.BOS Lars - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.   

    4.MERTENS Tim - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    5.GOVAERTS Bjarne - WSC HAND IN HAND BAAL 

     

    13 JAAR

    Aantal deelnemers: 7

    1.WAUTERS Brick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.        

    2.NOYENS Daan - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

    3.JEHIN Kevin - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.          

    4.LAUWERS Jonas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    5.VAN NUFFELEN Glen - WSC HAND IN HAND BAAL         

    6.MARIEN Jente - KON. BALEN B.C. V.Z.W.              

    7.DUBIN Brent - WSC HAND IN HAND BAAL           

     

    14 JAAR

    Aantal deelnemers: 7

    1.DE VISSCHER Stijn - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.           

    2.VAN DEN BORNE Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW        

    3.CEUPPENS Piet - KON. BALEN B.C. V.Z.W.           

    4.VAN LAER Sven - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH              

    5.VERMEYEN Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.       

    6.PEETERS Willem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.      

    7.VAN DE MIEROOP Dries - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH          

    20-07-2010 om 22:55 geschreven door kenny


    19-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Van Hoecke Gijs kop 2010.jpg
    Maandag 19/07/2010 - DENTERGEM (W) – Elite m.c./Elite z.c./U23 - 160 km - 03h39min

    Aantal deelnemers: 128

    1.VEELERS TOM - SKIL SHIMANO          

    2.DE WAELE Bert - LANDBOUWKREDIET   

    3.KAUPAS Gediminas - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.WAGNER ROBERT op 10”

    5.GHYLLEBERT Pieter - AN POST SEAN KELLY TEAM       

    6.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR     

    7.LISABETH Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.VANTOMME Maxime - KATUSHA       

    9.DEBUSSCHERE Maxim - AN POST SEAN KELLY TEAM   

    10.VANLANDSCHOOT James - VERANDAS WILLEMS      

    40.CORNU Dominique uit Beveren - SKIL-SHIMANO     

    82.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 2’35”
     

    19/07/2010 – ANS - ANS – Elite z.c./U23 - 146 km - 03h18min

    RONDE VAN LUIK – RIT 3  Aantal deelnemers: 155

    1 DE BIE Sean - EIJ
    2 VAN DER SANDE Tosh -
    BEV
    3 STEELS Stijn uit Westerlo -
    QIN
    4 VAN KEIRSBYLCK Guillaume -
    BEV
    5 ENGLAND Michael -
    PRO
    6 WYTINCK Niels - SCT
    7 CORDEEL Sander uit Stekene -
    ROC
    8 VAN DRIESSCHE Kjell -
    HEE
    9 VAN DIERMEN Jaron -
    VHG
    10 VAN DER VELDE Alain -
    QIN
    11 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. -
    NHT
    20 ONGENA Thomas uit Berlare -
    PRO op 57”
    30 DRUYTS Gerry uit Wilrijk -
    ROC
    69 VAN GUYSE Jarno uit Stekene -
    HEE
    94 FRANCKAERT Grégory uit Kallo -
    ASF
    120 BOEYKENS Gertjan uit Stekene -
    WTH op 13’20”
     

    19/07/2010 - NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 67

    1.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    2.WERST Raymond - PPL Belisol C T op 7”

    3.VANBILSEN Kenneth - DAVO - LOTTO - DAVITAMON    

    4.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM        

    5.GOUWKENS Patrick - LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW – HAMONT op 28”

    7.RANSY Sigi - BOLLINI CYCLING TEAM DIEPENBEEK         

    8.VINGERHOETS Rudi - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 38”

    10.FAUVILLE Dimitri - ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 47”

     

    19/07/2010 - RUMBEKE-ZILVERBERG (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 45

    1.GIJS VAN HOECKE - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW 

    2.LIETAER Eliot - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW         

    3.CHAMON Alexander - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS

    4.SYS Klaas - WIELERGROEP BEVEREN 2000 VZW op 30”

    5.LLELEWIJN KINCH              

    6.DEWEY DOUGLAS               

    7.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 40”

    8.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE           

    9.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 52”

    10.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO           

     

    19/07/2010 - SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 46

    1.BAGDONAS Gediminas - PWC ALIPLAST
    2.SMET Guy uit Kruibeke -
    PWC ALIPLAST       

    3.STERCK Gunter uit Klein Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 10”

    4.RYAN MARC - CYCLING TIMARU op 15”

    5.DZERUUS Darijus - PWC ALIPLAST op 1’18”

    6.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL CYCLING TEAM      

    7.DE REKENEIRE Kim - FEEST & SPORTCOMITE KWENENBOS         

    8.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE  

    9.WAKUMOTO MASAKI                      

    10.DE JONGE DAAN - VELO CLUB ARDENNES      

    12.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW     

    13.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST     

    14.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    15.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - FLEMISH CYCLING PROJECTS        

    16.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT         

    18.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN           

    19.HELMINEN Matti - PWC ALIPLAST     

    20.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST      

    21.WEEMAES Robby uit St.Pauwels - RUDYCO CYCLING TEAM  

    22.HEIRBAUT Tony uit Belsele - PWC ALIPLAST op 8’02”

    23.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT      

    24.SMET Jochem uit Kemzeke - TEAM LUCA RONSE     

    25.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

    26.SMET Geert uit St.Niklaas - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    29.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
     

    19/07/2010 STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h51min

    Aantal deelnemers: 50

    1.BEULENS David - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT       

    2.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 25”

    3.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    4.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT     

    5.HONOREZ Jeremy - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 1’15”

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS  

    7.VAN GREMBERGEN Kendric - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM   

    8.DE DECKER Steven - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 1’25”

    9.VANDAMME Davy - SDC - ROGELLI CYCLING TEAM       

    10.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’40”

    18.THYS Steven uit Zelzate - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 12’00”         

    30.PIETERS Andres uit Grembergen - FUJI TEST TEAM 

    19-07-2010 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 21 & ZONDAG 25 JULI - WIELERTWEEDAAGSE TE LEBBEKE !!!

    Flyer koers Lebbeke 21 & 25.07.2010


    Bron: Johan De Wolf

    19-07-2010 om 14:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 30 JULI - 2° CIBEL NA-TOURCRITERIUM

    SINT-NIKLAAS 1

    Sint Niklaas 3


    INLICHTINGEN : dieterdc@jmsports.be



    Bron: Rita Thienpondt

    19-07-2010 om 14:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    waod_3

    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Neels Peter KOP 2010

    Zondag 18 Juli 2010 - VRASENE (9120) - 78 km - 
    Open Kampioenschap van België Cat.A/B

     

    Categorie A/B: (83 dln)

    1.David Van Pelt (Wijnegem, winnaar cat. A en Open Kampioen van België)

    2.Peter Neels (Kruibeke, winnaar cat. B)

    3.Nico Savat (B2)

    4.Dries Echelpoels (B3)

    5.Kurt Pauwels (B4)

    6.Gary De Cock (Bazel B5) 7.Geert Ceulemans (B6) 8.Bart Vanden Wijngaerd (B7) 9.Bart Verhasselt (A2) 10.Bert Verelst (A3) 11.Stefan Adriaenssens (Burcht B8) 12.Dirk Goossen (B9) 13.Bert De Baere (A4) 14.Jurgen Goossens (Kieldrecht B10) 15.Alexander Govaert (A5) 16.Wim Heyndrickx (Vrasene B11) 17.Sammy Bogaert (Meerdonk A6) 18.Philippe Van Opstal (A7) 19.Kristof Gryson (A8) 20.Wouter Covens (A9) 21.Jochen Heylens (A10) 22.Peter De Corte (B12) 23.Tom Brulez (Tielt B13) 24.Luc De Duytsche (A11) 25.Patrick De Roos (Moerbeke B14) 26.Valentijn Van De Velde (A12) 27.Thierry Everaert (B15) 28.Yves Heylen (B16) 29.Vincent Brunel (B17) 30.Ben Suykerbuyk (A13) 31.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A14) 32.Kurt Leuntjens (B18) 33.Mario Lammens (B19) 34.Peter Van De Kerckhove (A15) 35.Jonas De Vlieger (A16) 36.Nico Verwee (A17) 37.Kevin Vleurinck (A18) 38.Luc Erauw (B20) 39.Patrick Nauwelaers (B21) 40.Bart Joqué (B22)

      
    Proficiat aan NICO LAUWAERT met zijn 1°Seizoenszege !!!
    Lauwaert Nico.jpg
    Zondag 18 Juli 2010 - VRASENE (9120) -Toeristen - 52 km  

    Aantal deelnemers: 67

    1.NICO LAUWAERT (Beveren)

    2.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    3.Gunther Persoon (Vrasene)

    4.Dirk Cleys (Vrasene)

    5.Kenny Janssens (Melsele)
    6.Tom Middelkamp 7.Kris Meerschaert 8.Dirk Bryssinckx 9.Peter Van Goethem 10.Keny Wille 11.Koen Van Laere 12.Stefaan De Coninck 13.Philip Van Haevenbergh 14.Niels D'Hondt 15.Filip Thoen 16.Gino Verberckmoes 17.Frans Sulman 18.Marc Janssens 19.Wilfried Van Gysel 20.Lieven Soens 21.Lieven De Breucker 22.Rudy Coppens 23.Rudi Heymans 24.Dave Van Roeyen 25. Wim Cras 26.Chris Van De Vijver 27.Kurt Van Raemdonck 28.Robby Colman 29.Sam Van Der Aa 30.Tomas Neyt
    Lauwaert Nico 18-07-2010 4.jpg Lauwaert Nico 18-07-2010 1.jpg

                                    Lauwaert Nico 18-07-2010 5.jpg 

    Foto's: Jeannine en Hugo Meirte

    19-07-2010 om 14:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    waod_3


    Proficiat aan RUDI RABOUT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Rabout Rudi 1.jpg
    Zondag 18 Juli 2010 - OOSTEEKLO (9968)

    Categorie C/D: (27 dln)

    1.Patrick Watteny (Ruiselede, winnaar cat. D)

    2.Marc Goossens (D2)

    3.RUDI RABOUT (Heinkenszand, Ned, winnaar cat. C)

    4.Stanie Martens (C2)

    5.Franky De Tremerie (C3)

    6.Stefaan Dhoore (D3) 7.Carlo Schollaert (C4) 8.Philip Lampaert (C5) 9.Pascal Verlez (D4) 10.Ko Harms (D5) 11.Marc Vanparrys (C6) 12.Franta Van Sterthem (C7) 13.Mario Boterberg (C8) 14.Dirk Wittoek (D6) 15.Dominic Felde (C9) 16.Patrick De Smet (D7) 17.Wim De Coninck (D8) 18.Pedro Pollefliet (C10) 19.Ronald De Scheemaeker (D9) 20.Marc Cossyns (C11) 21.Tommy Heyse (C12) 22.Philippe De Smet (C13) 23.Christiaan De Meyer (C14) 24.Kevin Andries (C15) 25.Chris Fraeyman (C16) 26.Pascal Heyman (C17) 27.Frederic Beudin (C18)

    Categorie E/E+:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. E)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem (E2)

    3.Tony Reniers (E3)

    4.Mario D'Haeseleer (E4)

    5.Georges Vergauwe (E5)

    6.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. E+) 7.Alain Goossens (E6) 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas E+2) 9.Marc Couckuyt (E7) 10.Philippe Lacquet (E8) 11.Hilair Heye (E9) 12.Eddy Van Den Abeele (E+3) 13.Antoine Van Geluwe (E+4) 14.Luc Ribbens (E10) 15.Luc Van de Walle (E11) 16.Franky De Pauw (E12) 17.Tom Persyn (E13) 18.Patrick Van Peteghem (E14) 19.Koen De Rijcke (E15) 20.Mario Geirnaert (E16) 21.Alain Verstuyf (E17) 22.Willy De Sutter (E18) 23.Geert Roegiers (E19) 24.Hans Van Lierde (E20) 25.Erwin D'Hondt (E21)

    Categorie F1/F2:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D, winnaar cat. F1)

    2.Albert Delrue (winnaar cat. F2)

    3.Jozef De Naeghel (F1-2)

    4.François Coppers (F1-3)

    5.José Dezegher (F2-2)

    6.Eddie Van Leirberghe (F1-4) 7.Noël Rogge (F2-3) 8.Tony Baudonck (F1-5) 9.Bart Delagrange (F1-6) 10.Ludo Bruylands (F2-4) 11.Noël Verzele (F2-5) 12.Dirk Caekebeke (F1-7) 13.André Segers (F2-6) 14.Luc Verkinderen (F2-7) 15.Eric Pauwels (F2-8) 16.Roland De Vuyst (F1-8) 17.Helmuth Tas (F1-9) 18.Daniel Hauttekeete (F2-9) 19.Patrick De Backer (F1-10) 20.Luc Van Robbroeck (F2-10) 21.Staf Lievens (F1-11) 22.Eric Roels (F2-11) 23.Ad Montforts (F2-12) 24.Jan Van Wezenbeeck (F1-12) 25.William Govaert (Waasmunster F1-13) 26.Jos Vergult (F2-13) 27.Pascal Cornand (F2-14)

    Categorie G:

    1.Willy Mous (Stabroek)

    2.Theo Coudyzer

    3.Arnold De Muynck

    4.Mathieu Mercken

    5.Jacobus Beun

    6.Roger Den Tijn 7.Marc Van Der Beken 8.Marinus Lockefeir 9.Michel Bousard 10.Roland Van Imschoot 11.Roger Verschraegen (Lochristi) 12.Julien Vyvey 13.Freddy Vervenne 14.Henk Bolle 15.Herman Dias 16.Jan Poelmans 17.Henri De Saedeleir 18.Etienne Van Hecke 19.Firmin De Zutter 20.Jaak Nys 21.Luc Van Robbroeck

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Daniël Nuytinck

    4.Jean-Pierre Heymans (Bornem)

    5.Joseph D'Hont

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Lucien Van Impe 8.Gerrit Hairwassers 9.Alois Torfs 10.Daniel Cornu 11.Gérard Raes 12.Julien De Baets 13.Luc Muys 14.Ferdinand Moerman 15.Guus Schuller 16.Will Leurs 17.Ortaire Stevens 18.André Van Asbroeck 19.René Van Reeth 20.Francis Helleputte 21.Ghislain De Champs 22.Leon Vervaet 23.Gerard De Vleeschauwer 24.Guy Soil 25.François Brouwers 26.Denis Keynen 27.Jef Verheyen 28.José Devreese 29.Michel Vander Beke

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Edward Battersby

    3.Karel Alen

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Bruno Preuss 

    19-07-2010 om 14:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    vwf

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    De Beer Tom KOP 2010 1

    Zondag 18 juli - TEMSE (9140) -
    10de proef VWF-GEDITROFEE

     

    A-reeks
    1 Frederik Goos
    2 Andy De Backer
    3 Ken Devos
    4 Kris Van Gricken
    5 Peter Boeken
    6 Tom Hermans
    7 Kurt De Vuyst
    8 Lorenzo Arena
    9 Peter Landtsheer
    10 Stefaan Kuppens (Moerzeke)
    VWF 18-7-10- temse 102.jpg

                   Podium Catg.A met Frederik Goos en Andy De Backer.


    B-reeks
    1 TOM DE BEER (Moerzeke)
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Peter Dockx
    4 Frank Vagenende
    5 Kevin Van Der Cruysse
    6 Bert Dockx
    7 Danny Saelens
    8 Jurgen Van Looy
    9 Pascal Raes
    10 Geert Smekens
    VWF 18-7-10- temse 099.jpg

                Podium Catg.B met Tom De Beer en Ronny Van Der Vurst.


    C-reeks
    1 Arie De Moor
    2 Henri Hermans
    3 Bruno Bruyere
    4 Alain Buggenhout
    5 Dirk De Ridder
    6 Benny Fets
    7 Kurt Verdiest
    8 Eddy Merckx (Bornem)
    9 Ronny Paridaens
    10 Gunther Biesemans
    VWF 18-7-10- temse 077.jpg 
                     Podium Catg.C met Arie De Moor en den Belleman.

               
    D-reeks
    1 Eddy Mertens
    2 Joseph Devits
    3 Roger Schouppe
    4 Patrick Convents
    5 Marc Heulens
    6 Rudy Berwart
    7 Etienne Claus (Waasmunster)
    8 Luc van Mol
    9 Francis De Ridder
    10 Jan Van Den Brande
    VWF 18-7-10- temse 075.jpg 
                   Podium Catg.D met Eddy Mertens en Joseph Devits.


    E-reeks
    1 Felix Luyten
    2 Bruno Ballius
    3 Paul Hunninck
    4 Jos Vandermeulen
    5 Jose Hoebeke
    6 Ivan Coopman
    7 Luc D'Haeseleer
    8 Joseph Staes
    9 Dirk De Cauwer (Hamme)
    10 Rudi Baeyens
    VWF 18-7-10- temse 030.jpg 
                    Podium Catg.E met Felix Luyten en Bruno Ballius.

    VWF 18-7-10- temse 006.jpg    VWF 18-7-10- temse 002.jpg    
                   Eric Van Pottelberg uit Sinaai.                                      Start van de Catg.E met den Belleman van Temse.


    F-reeks
    1 Georges Vonckx
    2 Andre Ceurens
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Gaston Van De Plas
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Werner Dullaert (St.Gillis)
    7 Frank Laeremans
    8 Albert Van Den Eede
    9 Jos De Maeyer
    10 Freddy Van Impe
    VWF 18-7-10- temse 032.jpg 
                    Podium Catg.F met Georges Vonckx en André Ceurens.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2010

    19-07-2010 om 14:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/07/2010

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010

    Zondag 18/07/2010 - BREENDONK PUURS (A) – Interclub - Elite z.c./U23 - 159 km - hmin

    DRIE ZUSTERSTEDEN – Aantal deelnemers: 180

    1.Stevens Timothy - Pws Eijssen         

    2.Van Goidsenhoven Kurt - Van Goethem Prorace        

    3.Avery Clinton - Pws Eijssen  

    4.Vereecken Nicolas uit Kieldrecht - Pws Eijssen       

    5.Mottet Ludovic - Terra Footware B line           

    6.Berk Johan - Swabo Cycling Team      

    7.Peirsman Davy uit Temse - Illi Bikes Cycling Team     

    8.Segers Joren - Davo Lotto Davitamon  

    9.Nieuwdorp Nick - Line Lloyd Footwaer           

    10.Brus Marco - Line Lloyd Footwaer     

    12.Meul Robby uit Eksaarde - Cycling Team M Pinte     

    29.Naesen Olivier uit Berlare - Look cycling academy   

    37.Michils Tom uit Moerbeke - Wielerteam Waasland    

    41.Cordeel Pieter uit Stekene - Rock Werchter Chocolade Jac   

    46.Seeldraeyers Tom uit Stekene - R. Antwerp B C       

    57.Meersman Bjorn uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jac

    67.De Pauw Moreno uit St.Pauwels - Rock Werchter Chocolade Jac      

    70.Van Goethem Kevin uit Sinaai - Wielerteam Waasland           

    75.Ilegems Ken uit Hemiksem - Illi Bikes Cycling Team 

    80.De Rijck Joeri uit Kruibeke - R. Antwerp B C               

    87.Meersman Jens uit Bornem - Rock Werchter Chocolade Jac  

    101.Geerts Domien uit Breendonk - Rupelspurters Boom           

    103.De Mol Bram uit St.Pauwels - Wielerteam Waasland          

    114.Jaspers Davy - Illi Bikes Cycling Team         

    120.Das Jeroen uit Kalmthout - Illi Bikes Cycling Team 

    134.Staes Davy uit St.Niklaas - Cycling Team M Pinte   

    138.De Block Kris uit Mariekerke - Rupelspurters Boom              

    143.Durinck Sean uit Hamme - Wielerteam Waasland   

     

    18/07/2010 - REMICOURT - REMICOURT – Elite z.c./U23 - 160 km - 03h35min

    RONDE VAN LUIK – RIT 2  Aantal deelnemers: 170

    1 DE KEULENAERE Reno - DAV             

    2 DEVREESE Laurens - BEV       

    3 CAMMAERTS Edwig - PCW op 2”

    4 BULTYNCK Kenneth - SOE      

    5 VANGENECHTEN Jonas - WIL             

    6 HEYTENS Kess - SOE  

    7 WAEYTENS Zico - DAV           

    8 DECHESNE Julien - VCA        

    9 DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROC          

    10 PARDINI Olivier - BEV           

    14 ONGENA Thomas uit Berlare - PRO              

    41 GOUDKET Jeroen uit Antwerpen L.O. - NHT            

    60 STEELS Stijn uit Westerlo - QIN       

    77 FRANCKAERT Grégory uit Kallo - ASF         

    82 VAN GUYSE Jarno uit Stekene - HEE            

    103 CORDEEL Sander uit Stekene - ROC          

    131 BOEYKENS Gertjan uit Stekene - WTH op 1’10”

    18/07/2010 - LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 45

    1.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE          

    2.VERVERKEN Gerdy - CT FORCE - WERVIK VZW op 6”

    3.LAMPAERT Yves - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS     

    4.HUYGHE Stefaan - NICCA CT - VSV LANGEMARK          

    5.HAWKINS Peter - WIELERTEAM DECOCK          

    6.VANDENHEEDE Kenny - CYCLING TEAM LUTHO op 13”

    7.DELIE Bram - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE         

    8.DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS   

    9.VELLE Glenn - CYCLING TEAM LUTHO op 35”

    10.FEYS Wim - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW     

     

    18/07/2010 - BORSBEKE - HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h51min

    Aantal deelnemers: 138

    1.DE MUNSTER Gregory - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    2.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS        

    3.DERILLE Michaël - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM      

    4.EECKHOUT Kurt - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT        

    5.KUYPERS Bart - ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE  

    6.DE DEYN Jürgen uit Wichelen - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    7.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - VERANDAS WILLEMS 

    8.REDDING Sam - GWR TEAM   

    9.DE SCHAMPHELAIRE Bjorn - ASFRA RACING TEAM      

    10.DE WAELE Dieter - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV         

    11.COLLIN SAMAAN - KINGSNORTH         

     

    18/07/2010 - KERNIEL (BORGLOON) (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km - 02h34min

    Aantal deelnemers:

    1.TORFS Jef - PROFEL CYCLING TEAM    

    2.SAVO Michael - VC HAUT PAYS         

    3.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL  

    4.PATRON Christian - TEAM KUOTA INDELAND    

    5.WINTERS Ronald - HAMONTER WIELERCLUB VZW - HAMONT      

    6.GILBERT JEROME - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 19”

    7.HAEX Tim - PWS EIJSSEN CYCLING TEAM op 50”

    8.KNOPS Jorn - TWC TEMPO op 1’25”

    9.BLANCHY Michael - MULTISPORT CYCLING TEAM        

    10.WELLENS Yannick - DAVO - LOTTO - DAVITAMON      

    17.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 6’38”

    27.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST  

     

    18/07/2010 - AARSELE (W) - U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 47

    1.STALLAERT Joeri - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS   

    2.VAN CAUWENBERGHE Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS op 8”

    3.LEPLA Jeroen - WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS op 1’17”

    4.VERHAEGHE Sander - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 1’31”

    5.SERRY Pieter - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.RAMMANT Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’50”

    7.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW  

    8.MCLEOD Ruaraidh - ISOREX CYCLING TEAM op 3’04”

    9.VERMEIRE Matthias - K.V.C. DEINZE VZW op 3’25”

    10.COLAERT Pascal - KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER    

     

    18/07/2010 - WORTEGEM (O) - U23 - 108 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 67

    1.VERHAEGEN Christophe - FLEMISH CYCLING PROJECTS           

    2.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 5”

    3.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT   

    4.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    5.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER          

    6.DURANT Joaquim - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    7.D`HAEMERS Jason - DMC- CYCLING TEAM op 12”

    8.LEGLEY Matthias - NEW HEEBRA-LOMBARDEN op 25”

    9.PIETERS Sibrecht - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT     

    10.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 2’50”

    19-07-2010 om 14:07 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!