Zondag 23/08/2009 - DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km - 02h14min
Aantal deelnemers : 53
1. BUEKEN Joeri - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
2. SLINGERS Kristof - CYCLING TEAM CRABBE-PERFORMANCE GORSEM
3. LAUREYS James - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
4. KOPS TWAN - TWC TEMPO - Veldhoven
5. PERMENTIER Jonas - HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
6. GEENTJENS Benjamin - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7. RIETVELD Joery - LOTTO OLYMPIA TIENEN
8. PLOUMEN Gil - Team Natacha
9. POELMANS Jelle - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
10. PESTIAUX Loïc - PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES
23/08/2009- BEYNE HEUSAY (LG) - Beker van België Juniores 03h06min
Aantal deelnemers : 106
1. DURANT Joaquim - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
2. DE BIE Sean - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 22
3. DEWORTELAER Serge - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES op 24
4. PEUTERS Bart - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 26
5. PEYSKENS Dimitri - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 31
6. VAN LAER Niels - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7. VAN DE WAETER Sean - VZW WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE
8. WASTYN Emiel - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
9. DERYCKE Gilles - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 36
10. GEROMBOUX Arnaud - LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES op 39
12. POELMAN Laurens uit Kalken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 44
36. PERSOON Joeri uit Stekene - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 306
67. VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - ASFRA RACING TEAM op 444
23/08/2009 - HERTSBERGE (W) - Juniores - 80 km - 02h00min
Aantal deelnemers : 72
1. VAN LERBERGHE Bert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2. GODERIS Jelle - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE op 13
3. VANDENDRIESSCHE Orri - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE
4. DEBAENE Martijn - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5. GOUEL Valentin - Armentieres
6. DE WAELE Bram - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
7. FEIEREISEN KEVIN - UC DIPPACH
8. BEAUSAERT Dieter - KVC DE VERENIGDE VR. S.G.MAES KOKSIJDE
9. SLAGMULDERS Jonas - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
10. VANNESTE Evert - JONGE RENNERS ROESELARE
23/08/2009 - LEEUWERGEM (O) - Juniores - 83 km - 02h09min
Aantal deelnemers : 35
1. CALLEBAUT Kevin - IMMO NLVK CYCLING TEAM
2. SEEUWS Jonas - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
3. CAUCHIE Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN op 30
4. CASTELEYN Gil - JONGE RAKKERS VOLLEZELE
5. BERTELS Leander - ASBL RED BIKERS ECOLE VTT
6. SCHOONJANS Robbrecht - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
7. VAN CAUWENBERGHE Jens - VZW WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE"
8. DE VOS Lucas - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 45
9. STILITE Mikaël - MULTISPORT CYCLING TEAM
10. LOWE Thomas - Go Sports Spex RT
25. DE SMIT Joshua uit Lokeren - HUDIKO WIELERTEAM WAASLAND op 230
23/08/2009 - MINDERHOUT (A) - Juniores - 83,5 km - 02h04min
Aantal deelnemers : 53
1. RAEYMAEKERS Mattias - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW
2. ROOSEN SJORS - TWC PIJNENBURG op 4
3. TOL ERICK - DE WAARDRENNER op 29
4. BROSENS Werner - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W. op 144
5. ADAMS Jens - AVIA CYCLING TEAM
6. VANSTAEN Roman - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
7. FRANKEN Marc - KONINKLIJKE HOBOKEN W.A.C. V.Z.W.
8. OERLEMANS Ruben - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 152
9. GOOSSENS Jeff - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
10. PEELAERS Jeff - BODYSOL- LOTTO CYCLING TEAM MENEN VZW op 309
23/08/2009 - ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (A) - Juniores - 94,25 km - 02h19min
Aantal deelnemers : 44
1. KERKHOFS Mathias - NICCA CT - VSV LANGEMARK
2. VAN DEN EYNDE Nick - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
3. DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW op 35
4. VANDE WATER Alexandre - TEAM CATA BIKES BIANCHI
5. TRUYERS Jonathan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 48
6. VERMEULEN Stef - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
7. VLEUGEL SANDER - MIDDELKAMP op 50
8. VAN DEN EYNDE Kristof - WSC HAND IN HAND BAAL op 105
9. GEERAERTS Toni - KON. W.C. STEEDS VOORAAN - KONTICH
10. SCHOEP Glenn - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
23/08/2009 - VLIERMAAL (KORTESSEM) (LB) - Juniores - 79,9 km - 02h04min
Aantal deelnemers : 53
1. WELLENS Tim - AVIA CYCLING TEAM
2. CAROLUS Jorne - AVIA CYCLING TEAM
3. VROLIJKX jeroen - PRO CYCLING TEAM VZW NEERPELT op 16
4. HEYLEN Dries - TEAM SAECO FOCUS 2012 VZW
5. VRANKEN wim - SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG op 112
6. BELMANS Rutger - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 124
7. DE SCHUTTER John - DE MOEDIGE PEDAALTRAPPERS - LEENHAAG
8. JUX Constantin - RC Titan Leverkusen
9. KUSENBERG Thilo - RC Titan Levekusen op 159
10. KRUGER André - VEREIN CÖLNER
23/08/2009 - VURSTE (O) - Juniores - 85 km - 02h12min
Aantal deelnemers : 28
1. VAN HOLDERBEKE Mathias - VZW DYNATEK CYCLING TEAM
2. DEPRAETERE Hannes - KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
3. CROMBEZ THOMAS - SPRINT 2000 op 108
4. HEERMAN Toivi - ISOREX CYCLING TEAM
5. VANDENBOGAERDE Jens - KON. BALEN B.C. V.Z.W.
6. SPELEERS Lander - CYCLINGTEAM OOST-WEST
7. TIMBREUR Jonas - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
8. VAN MEIRHAEGHE Jef - EDEGEM BICYCLE CLUB V.Z.W.
9. VANDEVOORDE Dior - JONGE RENNERS ROESELARE op 800
10. LEYMAN Maarten - ASFRA RACING TEAM
|