Maandag 10/04/2023 Nieuwkerken-Waas (O) Elite2/U23
DLN: 138 / OPG: 91 / AFSTAND: 115.0KM / TIJD: 2H42´07" / GEM.SN: 42.38KM/H
1 VAN DER HEYDEN DARIO VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
2 KEAST HAMISH CANTERBURY TRACK CYCLING NZL
3 VAN DEN BRANDE JULIEN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
4 STERCK JOPPE DCR CYCLING TEAM
5 VANDYCK NIELS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
6 GOEMAN JONAS CYCLING TEAM DAKWERKEN STROOBANT
7 DE BOES TIMMY TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
8 SQUIRE BEN EFC - L&R - VAN MOSSEL
9 BLEYENBERG JADO DCR CYCLING TEAM
10 SMET JONAS CT UW IMMO PLUS - PESSEMIER NV
11 DHOOGE THOMAS CT UW IMMO PLUS - PESSEMIER NV
12 DENOLF YARI URBANO-VULSTEKE CT
13 SMITH JACOB WHEELBASE CABTECH CASTELLI GBR
14 MOENS JENS VAN EYCK SPORT - JOSAN - TLD
15 D`HAEMERS JASON INDIVIDUEEL
16 VAN MULDERS BRENT CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
17 HUYSMANS BRENT ANTWERP CYCLING TEAM KONTICH +1´05"
18 CASTERMANS JARNE CYCLE PASSION - SCOTT RACING TEAM
19 SIMON KENN CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
20 SMET JORRE DCR CYCLING TEAM
10/04/2023 Retie (A) Elite2/U23
DLN: 161 / OPG: 107 / AFSTAND: 119.0KM / TIJD: 2H38´05" / GEM.SN: 45.0KM/H
1 SEGERS JOREN HUBO CYCLING TEAM
2 DRUYTS GERRY INDIVIDUEEL
3 ULENS THIJS TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
4 LUTZ-ATKINSON HUGO RIBBLE RECHRG RACE TEAM GBR
5 PORCO CARLO INDIVIDUEEL
6 LEDEGEN DIETMAR BTL
7 DEMOLDER THOMAS VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
8 VANHOOF KLAAS LRG-CYCLING TEAM
9 AVONDTS MATHIS VP CONSULTING CYCLING TEAM +0´40"
10 WOUTERS RUTGER TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
10/04/2023 Moorslede (W) Elite2/U23
DLN: 145 / OPG: 72 / AFSTAND: 129.0KM / TIJD: 3H07´00" / GEM.SN: 40.85KM/H
1 DE ROOZE NIELS WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-VAN MOSSEL DEVOS-CAPOEN
2 SEYE GUILLAUME CHARLIES METALCED
3 D´HEYGERE GIL BEA
4 SANTY ARNE DOVY KEUKENS - FCC
5 COPPENS MICHIEL RB ZELFBOUW UCT
6 MARTHE NICOLAS MINI DISCAR CYCLING TEAM
7 VERHOFSTADT THIBAU TIS
8 DHAEYE ENRICO MVC
9 CORIJN GIANNI DOVY KEUKENS - FCC
10 VAN BREUSSEGEM ELIAS SHIFTING GEARS
10/04/2023 Ruiselede (W) Nat Vrouwen
DLN: 76 / OPG: 29 / AFSTAND: 80.4KM / TIJD: 2H06´50" / GEM.SN: 37.62KM/H
1 VANDENBROUCKE SAARTJE CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z
2 GREENWOOD MONICA TEAM BOOMODS GBR
3 DEBBOUDT LENSY KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
4 VAINIONPÄÄ LAURA CARBONBIKE GIORDANA BY GEN Z FIN +0´04"
5 DESMET CHLOE KDM-PACK CYCLING TEAM +0´07"
6 DUCHATEAU EMMA CYCLINGTEAM BELCO/VAN EYCK
7 HUYBRECHTS BRITT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 KLINGE ELLEN TEAM BACHE JS.DK DEN
9 DEVIGNE CAMILLE EC WAMBRECHIES MARQUETTE LILLE FRA
10 WITTEVRONGEL LANI DCH
10/04/2023 STER VAN ZUID-LIMBURG (LB) UCI Men Juniores
DLN: / AFSTAND: 120KM / TIJD: 2:56:14 / GEM.SN: 40,85KM/H
1 SOENENS VIKTOR WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
2 EEMAN KAMIEL CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
3 FRYDKJÆR PATRICK NPV CARLRAS ROSKILDE JUNIOR
4 VLOT MEES WATERSLEY R&D CYCLING TEAM NED
5 KLIGNET CAMIEL LIMBURG (NL) CYCLING SELECTION NED
6 VRIEZEN TOINNE JEGG-DJR ACADEMY NED
7 NAGENGAST RUUD JUNIOR WATERSLEY R&D CYCLING TEAM NED
8 LARSEN ANTON NPV CARLRAS ROSKILDE JUNIOR DEN 0'6S
9 VANDEVORST NIO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY 0'53S
10 GERAERTS MATISSE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
10/04/2023 Oudenburg Westkerke (W) Juniores
DLN: 105 / OPG: 57 / AFSTAND: 88.0KM / TIJD: 2H07´00" / GEM.SN: 41.21KM/H
1 FERRITY OISIN ISLAND WHEELERS CYCLING CLUB IRL
2 BOONEN LUCA ISOREX CYCLING TEAM
3 SWERTVAEGHER BAPTISTE CANGURU - LATEXCO
4 MIKUTIS KRISTUPAS CANNIBAL B VICTORIOUS LTU
5 SHILO SAAR CITY CYCLING CLUB ISR +0´20"
6 MAERTENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM
7 DE BAER LANDER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 YAKOVLEV DANIIL CANNIBAL B VICTORIOUS UKR +0´57"
9 BAERT BASIEL BRAIN² OLYMPIA TIENEN
10 LANGBEEN LUDOVIC AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
10/04/2023 Puurs - St Amands U17
DLN: 27 / OPG: 12 / AFSTAND: 57.4KM / TIJD: 1H26´36" / GEM.SN: 38.99KM/H
1 JORIS JINZE ACROG-TORMANS
2 D´HOLLANDER LARS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
3 VAN DEN BERGHE DYLAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
4 VAN DEN EYNDE STORM AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
5 VANHEES LENNERT KZLWC – DAVO +2´19"
6 DE JONGHE LOIC VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 HENS MATEO MAES CT GLABBEEK +2´22"
8 DE BACKER TYGHO AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
9 VAN OSSELAER TYGO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
10 LAMBERT MATHIEU WANTY CYCLING TEAM
10/04/2023 Retie (A) U17
DLN: 68 / OPG: 30 / AFSTAND: 56.0KM / TIJD: 1H23´15" / GEM.SN: 39.57KM/H
1 VAN HERCK ALEC ACROG-TORMANS
2 GORIS THOMAS ACROG-TORMANS +0´16"
3 GOOLD MAX O2 RACING AUS
4 KEMPENEERS JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
5 HOLGATE MAX COBRAM BAROOGA CYCLING CLUB AUS
6 DE NAEYER SIEBE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´53"
7 DU BIN JEF DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
8 BAECK LOWIE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
9 KAHN STAN ACROG-TORMANS
10 LUYTEN JARNO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
10/04/2023 Ruiselede (W) U17
DLN: 55 / OPG: 28 / AFSTAND: 67.4KM / TIJD: 1H41´46" / GEM.SN: 39.05KM/H
1 COTTIGNIES KYANO YOUNG CYCLING TEAM MIDDELKERKE
2 WILLEMS WARRE SHIFTING GEARS +0´34"
3 VANDENBULCKE BAS YOUNG CYCLING TEAM MIDDELKERKE
4 NICOLAIDES SYBREN WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
5 DE JONGHE LUCAS ISOREX CYCLING TEAM
6 MOYAERT MATTHIS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +0´34"
7 KINT ERIK WV WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
8 CORYN LUKAS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
9 TOORTELBOOM MATTEO KVC NOORDZEEMEEUW
10 DECROO ARJEN CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD +0´38"
10/04/2023 LEDEGEM (W) U17 2°JAARS
DLN: 27 / OPG: 3 / AFSTAND: 67.0KM / TIJD: 1H47´28" / GEM.SN: 36.43KM/H
1 CONINCKX NOAH ACROG-TORMANS
2 JONGENELEN BRENT WILLEBRORD WIL VOORUIT NED
3 COMMEENE FERRE VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE +0´04"
4 VERLEYSEN THOR AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +0´12"
5 VANDEWOUDE TOBY CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
6 PEETERS THOR WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
7 LORIE RIAS ISOREX CYCLING TEAM +0´36"
8 HEERMAN LUIGI WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW +0´52"
9 DECEUNINCK CÉDRIC CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +2´21"
10 GLORIEUX STAN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE +2´25"
10/04/2023 LEDEGEM (W) U17 1°JAARS
DLN: 59 / OPG: 28 / AFSTAND: 51.5KM / TIJD: 1H20´33" / GEM.SN: 35.82KM/H
1 VERVOORT YASU ACROG-TORMANS
2 BRENNAN THOMAS BEESTON GBR +4´11"
3 DECAESTECKER AKSEL KVC NOORDZEEMEEUW +5´48"
4 KEUKELIER SEAN ISOREX CYCLING TEAM
5 DE WAELE MATHIS WIELERCLUB "ONDER - ONS PARIKE" VZW
6 VERHEUGHE EMILIEN ECO CYCLING
7 DE VOS VICTOR ECO CYCLING
8 MESSELY RENÉ GAVERZICHT-BE OKAY-VAN MOSSEL
9 VERGALLE TILLE AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
10 SPANJAARD SJOERD WCL BERGKLIMMERS NED
|