Zaterdag 23/04/2022 ZELE (O) Elite2/U23
DLN: 132 / OPG: 74 / AFSTAND: 137.0KM / TIJD: 3H00´42" / GEM.SN: 45.04KM/H
1 JOSEPH THOMAS MINERVA CYCLING TEAM
2 VAN BREUSSEGEM ELIAS TARTELETTO ISOREX +0´03"
3 VANDEVELDE YENTL MINERVA CYCLING TEAM +0´25"
4 SEYE GUILLAUME TEAM METALCED
5 DE BOCK STIJN S-BIKES DOLTCINI
6 VERHEYEN MAARTEN EVOPRO RACING +0´33"
7 VAN GRIEKEN JARNE ACROG-TORMANS
8 VAN DEN BROEK FRANK JEGG - DJR ACADEMY NED
9 SMET JONAS CT-PROJECTBOUW BORGONJON-PESSEMIER NV +0´40"
10 CAETHOVEN KENNETH MINERVA CYCLING TEAM +0´55"
11 D´HEYGERE GIL MINERVA CYCLING TEAM 12 WILLAERTS NIELS VETRAPO - B-CLOSE CYCLING TEAM 13 COPPENS MICHIEL RB ZELFBOUW UCT 14 VAN DUREN BRENT MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE 15 PERMENTIER EMANO MYSENLAN-PXL CARPETS-QUALITY RENOVATIE +2´15" 16 NOELS SVEN TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE +2´40" 17 DESMECHT DAVID S-BIKES DOLTCINI 18 VAN ROOSBROECK JAN STAGECO CYCLING TEAM +4´00" 19 DECOTTIGNIES JASON VIND! CYCLING PROJECT 20 VAN STERTHEM JELLE VDM-TRAWOBO CYCLING TEAM
23/04/2022 Gullegem (W) Juniores
DLN: 75 / OPG: 2 / AFSTAND: 93.0KM / TIJD: 2H11´56" / GEM.SN: 41.14KM/H
1 HAUGLAND KASPER LILLEHAMMER CK NOR
2 BOLLE BERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +0´22"
3 DEWEERD UGO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW +0´54"
4 WULLEMAN MATHIEU VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
5 VERMEULEN MILAN CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
6 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
7 DESMET MIGUEL GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
8 REYES ARRUTI FELIPE EMANUEL START JUNIOR TEAM BY JAVA
URU
9 MARTINSEN GEORG RYDNINGEN LILLEHAMMER CK NOR 10
ERIKSEN HERMAN EMIL LILLEHAMMER CK NOR +2´37"
11 DEKIEN JASPER FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM +2´58" 12 GRARD HUGO TEAM AVESNOIS FRA 13 DELTOMBE BRENT AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 14 DE COSTER JANI CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 15 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 16 COUDRON MAXIME CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 17 LEENKNEGT YAURICK CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE +3´02" 18 PLANCKE LAURENS CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 19 PUNNEWAERT LIAM WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW +3´12" 20 VANDAMME AXEL CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
23/04/2022 Tollembeek (VB) Juniores
DLN: 61 / OPG: 23 / AFSTAND: 95.0KM / TIJD: 2H21´17" / GEM.SN: 40.1KM/H
1 DE MEIJTS MATIS EFC - L&R - AGS
2 PAUWELS THIBAUT EFC - L&R AGS +0´03"
3 DELHAYE CORENTIN WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
4 FRANKISH JASPER SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
5 MODAFFERI SACHA CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
6 VAN DEN BOER SEPPE AA DRINK YOUNG LIONS
7 GALLE SENNE DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
8 HOOFTMAN ILAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
9 DE MOYER KENAY ACROG-TORMANS
10 VAN THIENEN TOR WK NOORD-WEST-BRABANT
11 DIERICK ROMAIN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 12 TIRRY ARTHUR YOUNG CYCLING TALENT D&D 13 COURTENS LUKAS GAVERZICHT - BE OKAY AGS 14 NEIRINCKX NIELS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +0´30" 15 BINK MATTHIJS DE JONGE RENNER NED +0´34" 16 VANDENABEELE KOBE VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM 17 REYNS ELIAS DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM 18 BAUDUIN ROMAIN FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM 19 VAN CLEEMPUTTE KENJI DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM 20 MAERTENS THIBO ISOREX CYCLING TEAM
23/04/2022 ZELE (O) Juniores
DLN: 41 / OPG: 5 / AFSTAND: 88.0KM / TIJD: 2H05´57" / GEM.SN: 41.52KM/H
1 VAN GELDER RUBE WAC TEAM VZW
2 L´EAU MICHIEL DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
3 SERVRANCKX GAUTHIER CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
4 SMET YAXANO VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 VAN DER VREKEN LUCAS AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM +1´03"
6 NEERINCKX XIAN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
7 SHILO SAAR CITY CYCLING CLUB ISR
8 HEYNINCK MILAN AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM
9 VAN PETEGHEM MOUT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
10 MOREELS KILIAN AA DRINK YOUNG LIONS
11 DE GEUS GIEL WV DE JONGE RENNER NED 12 VAN WIELE LENNERT VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM +2´12" 13 CLEMMINCK EDGARD AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 14 HERPELINCKX AICO ISOREX CYCLING TEAM 15 SMET JELLE CYCLINGTEAM BELCO/VAN EYCK 16 PERETZ HARDEBALL MATAR CITY CYCLING CLUB ISR 17 VERSPECHT LONDEN WK NOORD-WEST-BRABANT 18 DEPRAETERE SIMON VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM 1 R 19 DE MAESENEER MILAN DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM 20 DE NYS ZIGGY WK NOORD-WEST-BRABANT
23/04/2022 Hakendover (VB) Juniores
DLN: 48 / OPG: 31 / AFSTAND: 92.4KM / TIJD: 2H25´51" / GEM.SN: 37.83KM/H
1 VUERINCKX THOMAS ACROG-TORMANS
2 WIDAR JARNO CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
3 MEULEMANS NIEL ACROG-TORMANS
4 GEUDENS ROBBE ACROG-TORMANS
5 VANDER ELST DAAN BRAIN² OLYMPIA TIENEN +0´46"
6 NULENS YARNE BRAIN² OLYMPIA TIENEN
7 GROSEMANS DRIES ACROG-TORMANS
8 VAN LAER KEANO MAES CT GLABBEEK
9 GODINACHE BAPTISTE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
10 DEVRY MATS MAES CT GLABBEEK
11 TELLBÜSCHER NEAL SG RADSCHLÄGER 1970 DÜSSELDORF GER
12 RADEMAKER FRANCK CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
13 DANIELS STEF CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
14 DAS RUNE MAES CT GLABBEEK +0´58"
15 URKENS FERRE MAES CT GLABBEEK +1´20"
16 VANHULST JONAS BRAIN² OLYMPIA TIENEN
17 OMLOOP WITSE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
23/04/2022 Bachte-Maria-Leerne (O) Juniores
DLN: 52 / OPG: 18 / AFSTAND: 88.0KM / TIJD: 2H05´34" / GEM.SN: 41.08KM/H
1 VAN PETEGEM MAURITS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
2 VAN DE SOMPEL JORI MAES CT GLABBEEK
3 JONCKHEERE JARNE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
4 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-TORMANS
5 VAN NESTE VIGGO EFC - L&R - AGS
6 NAESSENS HENRI CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
7 DE NEVE HANNES KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
8 VAN MAELE GAUTHIER VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
9 VAN DE WIELE KJELLE C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW +0´04"
10 SWERTVAEGHER BAPTISTE GAVERZICHT - BE OKAY - AGS
11 DEGEZELLE KAMIEL GAVERZICHT - BE OKAY AGS 12 CASIER ZYON ISOREX CYCLING TEAM +0´06" 13 BEKAERT MIEL ISOREX CYCLING TEAM +2´51" 14 HOSTEN GILLES FLANDERS COLOR - GALLOO TEAM +2´56" 15 TAILDEMAN EMILE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW +3´07" 16 TIMMERMANS TROY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST 17 LONGUEVILLE KIRAN C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW 18 RAIBER SHAY VELO CLUB ISRAEL ISR 19 VAN RAES NATHAN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 20 SCHOTTE LUKAS WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
23/04/2022 HERENTHOUT (A) Juniores
DLN: 74 / OPG: 27 / AFSTAND: 94.0KM / TIJD: 2H18´42" / GEM.SN: 40.64KM/H
1 VAN BYLEN LIAM ACROG-TORMANS
2 CEULEMANS JARNE WAC TEAM VZW
3 VERHAGEN XANDER ACROG-TORMANS
4 DENS STAN BRAIN² OLYMPIA TIENEN
5 NOORLOOS CASPER CC PAVÉ76 NED
6 DE CEUSTER MILAN ACROG-TORMANS
7 EEMAN KAMIEL SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
8 GERAERTS MATISSE INDIVIDUEEL
9 DOCKX GILLES VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM
10 GEYSEN SIEBE KZLWC - DAVO
11 MERTENS ARTHUR TEAM KEMPEN 12 MATHIEU SEPPE SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 13 DENOLF YARI AVIA-RUDYCO CYCLING TEAM 14 DEVISCH LENNERT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE 15 VAN DEN BERGH TOON AA DRINK YOUNG LIONS 16 ROMMES MATHIAS WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 17 VAN DEN BROECK RUBEN AA DRINK YOUNG LIONS 18 SPRANGERS BRAM ACROG-TORMANS 19 VAN DE VOORDE TOBY ACROG-TORMANS 20 SLUYTS WARD VAN MOSSEL HEIST CYCLING TEAM