.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 02/01/2019

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Kenny Janssens en Sven Cools vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    De eerste groepstraining van het nieuwe jaar 2019 kon onder zeer gunstige omstandigheden afgewerkt worden. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Sven Cools , Marc De Smet , Bert De Coster , Saskia Van Overmeire , Ramazan Bürgü , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Ludwig De Bock , Wouter De Cleen , William Despeels , Philip Van Havenbergh , Walter Verhelst , Alex Goossens , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Gerben Van Houte , Guy Smet , Ruben Dillen , Glenn Marin , Branko Lauwers , Kristoff Heyns , Senne Cant , Cornelis Van Der Haeven , Rudy Thysman , Wim Heyndrickx , Kenny De Permentier , Glenn Van Hautekerke , Laurens Deconinck , ?? en Kenny Janssens.

    02-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 05/01/2019 START WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00 !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 05 JANUARI OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS EN VERTREK OM 09H00 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Desteldonk om zo terug via Overslag en de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 95 km)

    02-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 06/01/2019 START WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    groepstraining beveren

    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF ZONDAG 06 JANUARI OM 09H00 !!!


    SAMENKOMST RONDPUNT KASTEELDREEF EN VERTREK OM 09H00 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    banner moerbeke winter 1banner overslag winter 1

    02-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    01-01-2019
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/01/2019

    banner veldrijden

    Dinsdag 01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:55:30

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    8 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    9 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    26 DE WIT EDWIN

     

    01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:48:28

    1 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    2 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    4 MEIN THOMAS TARTELETTO – ISOREX GBR

    5 DERVEAUX NIELS TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    6 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 VANDEBOSCH TOON PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 TULETT DANIEL TP RACING GBR

    9 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    10 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    24 LIESSENS JARNO

     

    01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:46:45

    1 NEFF JOLANDA TREK FACTORY RACING CX SUI

    2 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    3 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    4 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    6 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    7 KEOUGH KAITLIN CANNONDALE/CYCLOCROSSWORLD.COM USA

    8 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    9 DE BOER SOPHIE PARKHOTEL VALKENBURG NED

    10 JACKSON JENNIFER AWI RACING P/B CRANCKX AND SPROCKET CAN

    35 HANNES KAAT

     

    01/01/2019 BAAL (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 40 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:40:48

    1 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 INGUANZO MACHO GONZALO DELIKIA-GINESTAR ESP

    3 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    5 ALVARADO SALVADOR LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM NED

    6 MORTON ALEX USA NATIONAL TEAM USA

    7 WYSEURE JORAN ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BIRCHILL HARRY MED DEVON CC GBR

    10 VAN TRICHT FLORIS BRAIN² OLYMPIA TIENEN

    37 VAN HAVERE DETLEV

    01-01-2019 om 00:00 geschreven door kenny


    31-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GELUKKIG NIEUWJAAR AAN IEDEREEN GEWENST !!!
    banner gelukkig nieuwjaar 3
    GELUKKIG NIEUWJAAR
    GEWENST AAN IEDEREEN !!!!!

    banner gelukkig nieuwjaar banner gelukkig nieuwjaar 2

    banner gelukkig nieuwjaar 1


    31-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    30-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 30/12/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN JUNIORES - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 40´

    DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:2

    1 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 BERCKMOES JENNO WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 BLEYENBERG JADO AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 DE ROECK MATHIS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN CLEEMPUT BERT VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN HAVERE DETLEV VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 DE VOS WANNES

    3W3A1692

    3W3A1664

    3W3A1624

     

    30/12/2018 HAMME (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN - PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:31:36

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    4 OOSTERLINCK JOES CALLANT-DOLTCINI CT

    5 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 VERSTRAELEN WANNES AA DRINK

    8 HEYMANS AARON KTC-CYCLING TEAM

    9 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    10 CROON JORAN AA-DRINK JONGERENTEAM

    18 DE BAERE RUNE

    3W3A1675

    3W3A1290

    3W3A1194

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:53

    1 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    2 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 DHONDT ROBBE KTC-CYCLING TEAM

    6 DE NYS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    9 BERTELS BRIEK ATB KEMPEN

    10 VAN DEN MEERSSCHE WARRE TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    18 DE MOL SEM

    3W3A1682

    3W3A1298

    3W3A1210

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:36

    1 VAN DEN EEDE CHLOË TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BEIRINCKX LINA KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3W3A1284

    3W3A1258

    3W3A1669



    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    30-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 30/12/2018

    groepstraining beveren

    Onder leiding van Franky Wielandt en Saskia Van Overmeire vertrokken Zondagmorgen om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zeer zacht winterweer maar wel werk aan de winkel om de fiets te reinigen na de rit. De kopmannen zorgden voor een mooi winterstempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 75 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 km, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Wim Heyndrickx , Sven Cools , Franky Wielandt , Saskia Van Overmeire , Alain Verbeke , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Jonathan Van Kerckhove , Filip Weemaes , Tommy Van Osselaer , Bram Schelfaut , Tom Van Osselaer , Pieter Covents , Tom Verhulst , Freddy Verhulst , Dirk De Pauw en Kenny Janssens.

    30-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 30/12/2018 DIEGEM (VB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 70 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:03:56 / AFSTAND: 31.05KM

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    6 PAUWELS KEVIN MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    8 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    9 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    30/12/2018 DIEGEM (VB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 62 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:27

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    3 BETSEMA DENISE MARLUX-BINGOAL NED

    4 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    5 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    6 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    7 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    8 MAJERUS CHRISTINE BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM LUX

    9 ALVARADO DEL CARMEN CEYLIN CORENDON – CIRCUS NED

    10 NEFF JOLANDA TREK FACTORY RACING CX SUI

     

    30/12/2018 DIEGEM (VB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:37:55

    1 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 TULETT BEN IKO BEOBANK GBR

    3 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    6 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

    7 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    8 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    9 VREESWIJK NOAH TWC DE KEMPEN NED

    10 KARS HUGO ARTV DE ADELAAR NED

     

    30/12/2018 DIEGEM - 2° JAARS (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:47

    1 FIALA MATY CEZ CYKLO TEAM TÁBOR CZE

    2 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 STRANSKY MATEJ IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE

    5 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    6 CARRICK-ANDERSON CORRAN PEEBLES CYCLING CLUB GBR

    7 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 OLIVO BRYAN BANNIA ASS.SPORT.DILETT. ITA

    9 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

     

    30/12/2018 DIEGEM - 1° JAARS (VB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN - 1E JAARS DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:55

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KOSTER BJORN WV METEOOR NED

    6 PRINS JARI DE JONGE RENNER NED

    7 NAGENGAST JUUL WRV DE PEDDELAARS NED

    8 KOERDT BJOERN EAST BRADFORD CC GBR

    9 KOCKELMANN MATHIEU CCI DIFFERDANGE LUX

    10 JANSSENS BRENT YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    NIEUWELINGEN MEISJES DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:15

    1 COUZENS MILLIE PH-MAS PAUL MILNES GBR

    2 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

    3 SCHREIBER MARIE ANDY SCHLECK WOMEN CYCLES PROJECT LUX

    4 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    6 HINCHLIFFE CHLOE HOLMFIRTH CYCLING CLUB GBR

    7 DE SMEDT FEBE AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 COPPENS NETTE AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 AVILL ERIN EAST BRADFORD GBR

    10 YOUNG LILY BRONTE TYKES GBR

    30-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    29-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/12/2018

    banner veldrijden

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Seizoenszege bij de Masters A !!!


    Nicky David 2018 

            Nicky David

     

    Zaterdag 29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 26 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 1:04:47

    1 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D JUNIOR

    2 JORDENS JARNO AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM U23

    4 DE WIT EDWIN RENO SYSTEMS CYCLING TEAM ELITE

    5 DE MEYER SENNE KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    6 HENNAUX LOIC TEAM OFF ROAD COLNAGO

    7 DE MEYER JARNE K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 PEMEN DOLF MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 LEAERTS YELLE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 GYS JENS VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 11 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:34

    1 CRABBÉ KIONA PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 KUIJPER ELODIE CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT NED

    3 VERMEIREN TINNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 BROUWERS JULIE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    5 LIMPENS PIEN WV SCHIJNDEL NED

    6 SCHOE AIMÉE STEVENS NED

    7 VAN WUNSEL LISE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    8 ALLART OCEANE VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    9 WILLEMS GERTIE

    10 DE KEULENAER KAREN

    11 BIENATI SHERYL

     

    DAMES NIEUWELINGEN DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:35:2

    1 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    2 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    3 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    4 DELCOMMUNE JULINE CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 23 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:39:2

    1 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    2 DEBAELE JORRE KZLWC HEYLEN

    3 VAN DIJCK JONAS WAC TEAM

    4 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    5 NOYENS JARNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BULCK JOPPE AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 MELLAERTS ROBBE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 OMLOOP MATS MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 NOLAN SEAN NAVAN ROAD CLUB IRL

    10 MERTENS JONAS SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2 JAARS DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:29:58

    1 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 GEERAERTS FERRE YOUNG CYCLING TALENT D&D

    3 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 MÅRD FILIP TULLINGE SK SWE

    5 CEUSTERS RUNE DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    7 JAENEN JELLE OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 GEENEN YARNE-ZIAS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 TORFS RIK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 HONDERDORS DAAN WIELERCLUB MIDDEN-LIMBURG NED

     

    NIEUWELINGEN 1 JAARS DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:30:24

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 GEUDENS ROBBE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 LAENEN SEPPE SUPERCROSS BVC BIKES BENELUX

    5 VAN DEN BERGH TOON AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 SCHINS JESPER TWC MAASLANDSTER NED

    7 MIL MORANG CYCLING TEAM LUX

    8 TOPS RUBEN DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 GIAMPAOLO MATTEO UC DIPPACH LUX LUX

    10 GOELEN DRE SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    29/12/2018 KERNIEL-BORGLOON (LB) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:25

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION – BCS MASTA

    2 TIBACKX LAWRENCE MILWAUKEE – ALPHAMOTORHOMES AMA19+

    3 VAN GINNEKEN GLENN

    4 VAN DE VELDE MATTHIAS BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 HOUBEN BJÖRN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ENGELEN STEVEN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 BLANCHY MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VERMEIREN GIANNI CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

     

    MASTERS B DEELNEMERS: 18 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:30

    1 SLEECKX DANNY

    2 PAESHUYSE JEF

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 HANS MARD FORENINGEN CYKLOTEKET RACING TEAM SWE

    6 VANSTAEYEN BENNY

    7 VANDERHEYDEN KRISTOF ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VETS JELLE

    9 BOLLEN ERWIN EC WALSHOUTEM

    10 JANSSENS JURGEN

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 25 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:41:17

    1 VERHAEGEN GUIDO

    2 MERTENS DIRK PMC CYCLING

    3 HAUTERAT GEORGES ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 VERLOO MARK STAGECO CYCLING TEAM

    5 VANDERAERDEN JOHAN

    6 PANIS ANDRÉ ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 TURSI MAURO ITA

    8 DAVID THEO

    9 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ABÉ PETER

    29-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 72 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:58:7

    1 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    2 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    3 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    6 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    7 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    8 AERTS THIJS TELENET FIDEA LIONS

    9 AERNOUTS JIM TELENET FIDEA LIONS

    10 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    39 DE BOCK YONI 51 DE BOCK JELLE

     

    29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 56 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:44:33

    1 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    6 GONZALEZ BLANCO LUCIA NESTA CX TEAM ESP

    7 NAGENGAST FLEUR TELENET FIDEA LIONS NED

    8 FAHRINGER REBECCA STAN´S NOTUBES P/B MAXXIS USA

    9 VANDERBEKEN JOYCE BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 ANDERSON ELLE MILWAUKEE - ALPHA MOTORHOMES USA

    23 HANNES KAAT 32 NOBUS ANJA 37 DE BRUYNE MEG

     

    29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 37 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:40:35

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VAN CAMPENHOUT JETZE CALLANT-DOLTCINI CT

    3 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 BOVEN LARS CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM NED

    5 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    6 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 JEŽEK TOM IVAR CS CZE

    8 VAN DER DRIFT TWAN WESTLAND WIL VOORUIT NED

    9 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    29/12/2018 BREDENE (W) VELDRIJDEN  NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 48 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:28:19

    1 STRANSKY MATEJ IVAR CS - AUTHOR TEAM CZE

    2 FIALA MATY CEZ CYKLO TEAM TÁBOR CZE

    3 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 OLIVO BRYAN BANNIA ASS.SPORT.DILETT. ITA

    5 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 CARRICK-ANDERSON CORRAN PEEBLES CYCLING CLUB GBR

    7 SUAREZ FERNANDEZ ALAIN BICICLETAS META ESP

    8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 BENT ADAM NUTCRACKER RACING GBR

    10 HOULIHAN BEN ILKLEY CC GBR

     

    NIEUWELINGEN 1° JAAR DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:30:31

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 TARLING JOSHUA TEAM BACKSTEDT HOTCHILLEE GBR

    4 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 BERRY SULLIVAN GBR

    6 ASKEY BEN RST RACING TEAM GBR

    7 DE MUYNCK VIKTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 RAMSDEN BEN EAST BRADFORD CC GBR

    9 SCHEIRLYNCK OSCAR TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 VANHAECKE ARNO CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    NIEUW DAMES DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:31:56

    1 COUZENS MILLIE PH-MAS PAUL MILNES GBR

    2 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    3 HINCHLIFFE CHLOE GBR

    4 AVILL ERIN EAST BRADFORD GBR

    5 FEYS MALAIKA MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 COUTTEAU AXANA KVC NOORDZEEMEEUW

    7 YOUNG LILY BRONTE TYKES GBR

    8 YATES RUBY HOLMFIRTH CC GBR

    9 FOX CHARLOTTE CLFTON CC GBR

    29-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    28-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/12/2018

    banner veldrijden

    Vrijdag 28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 50 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 1:00:51

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    8 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    9 ISERBYT ELI MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    10 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 77 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:51:37

    1 TURNER BEN CORENDON – CIRCUS GBR

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 ROUILLER LORIS VC ECHALLENS SUI

    4 MEIN THOMAS TARTELETTO – ISOREX GBR

    5 LOOCKX LANDER CREAFIN - TUV SUD

    6 DORIGONI JAKOB SELLE ITALIA GUERCIOTTI ITA

    7 KAMP RYAN CALLANT-DOLTCINI CT NED

    8 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    9 BELLENS JARNO PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    20 LIESSENS JARNO

     

    28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DAMES ELITE DEELNEMERS: 60 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:2

    1 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    2 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    3 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    4 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    7 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 VAN LOY ELLEN TELENET FIDEA LIONS

    10 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    31 HANNES KAAT 33 DE BRUYNE MEG

     

    DAMES JEUGD DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:32:7

    1 VAN ROOIJEN SOFIE AWV DE ZWALUWEN NED

    2 HARNDEN HARRIET GBR NATIONAL TEAM GBR

    3 VAS KATA BLANKA HUNGARIAN NATIONAL TEAM HUN

    4 BENTVELD LEONIE WV OTTO EBBENS NED

    5 VOS MARLIES WSV EMMEN NED

    6 VALLIERES MILL MAGDELEINE QUEBECOR STINGRAY CAN

    7 WADSWORTH MADDIE BEELINE BICYCLES RT GBR

    8 HARTOG LARISSA WESTLANDWILVOORUIT NED

    9 KUKK KÄTLIN CANNIBAL TEAM EST

    10 BACKSTEDT JANE ZOE BACKSTEDT/HOTCHILLEE GBR

     

    28/12/2018 LOENHOUT (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 57 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:32

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    3 ASKEY LEWIS ZANNATA RIDE COVENTRY X GEAR GBR

    4 LINDNER TOM STEVENS RACING TEAM GER

    5 VERBURG LUKE LARES-DOLTCINI CT NED

    6 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 INGUANZO MACHO GONZALO DELIKIA-GINESTAR ESP

    8 UHLIG HENRI RSC KELHEIM E.V. GER

    9 PESCARMONA LUCA MERIDA ITALIA TEAM ITA

    10 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    28-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    26-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/12/2018

    banner veldrijden

    Woensdag 26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI WORLD CUP 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus

    2-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-00:16

    3-Joris Nieuwenhuis (NED)--00:29

    4-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:35

    5-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:35

    6-Quinten Hermans (BEL)-Telenet Fidea Lions-00:55

    7-David van der Poel (NED)-Corendon - Circus-01:03

    8-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-01:07

    9-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-01:10

    10-Daan Soete (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:17

     

    26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN U23 UCI WORLD CUP 50´

    1-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team

    2-Maik Van Der Heijden (NED)-Orange Babies Cycling Team-00:30

    3-Timo Kielich (BEL)-Steylaerts - 777-01:10

    4-Ryan Kamp (NED)-Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea-01:11

    5-Sandy Dujardin (FRA)--01:11

    6-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-01:13

    7-Thomas Mein (GBR)-01:20

    8-Loris Rouiller (SUI)--01:21

    9-Matthieu Legrand (FRA)--01:26

    10-Lander Loockx (BEL)-Creafin - Tüv Süd-01:27

    26-Jarno Liessens (BEL)-Creafin - Tüv Süd-02:11

     

    26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI WORLD CUP 40´

    1-Marianne Vos (NED)-Waowdeals

    2-Lucinda Brand (NED)-Sunweb-00:01

    3-Sanne Cant (BEL)-Corendon - Circus-00:06

    4-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)--00:15

    5-Maud Kaptheijns (NED)-Crelan - Charles-00:20

    6-Loes Sels (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-00:22

    7-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:23

    8-Inge Van Der Heijden (NED)-Waowdeals Pro Cycling Team-00:26

    9-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-00:32

    10-Eva Lechner (ITA)-Creafin - Tüv Süd-00:35

    26/12/2018 HEUSDEN-ZOLDER (LB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI WORLD CUP 40´

    1-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank

    2-Luke Verburg (NED)-Lares - Doltcini Cycling Team-00:21

    3-Lewis Askey (GBR)-Zannata Ride Coventry X Gear-00:23

    4-Thibau Nys (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-00:25

    5-Gonzalo Inguanzo Macho (ESP)--00:31

    6-Jan Zatloukal (CZE)--00:33

    7-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-00:35

    8-Ward Huybs (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-00:36

    9-Tom Lindner (GER)--00:57

    10-Wout Vervoort (BEL)-Iko-Beobank-01:04

    26-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/12/2018

    banner veldrijden

    Woensdag 26/12/2018 BEERNEM (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    Deelnemers: 42 / Opgevers: 4 / Tijd: 0:56:33

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX

    2 SMETS Gert STEYLAERTS - 777

    3 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 TIELEN Dario VETRAPO CYCLING TEAM

    5 DEWULF Maxim CALLANT-DOLTCINI CT

    6 CLYNHENS Jens YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VLIEGEN Pieter-Jan STEYLAERTS - 777

    9 VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO ISOREX - CX TEAM

    10 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    19 DE BOCK Yoni

    3W3A0720 

    3W3A0675

    26/12/2018 BEERNEM (W) VELDRIJDEN DAMES ELITE 40´

    Dames Beernem Deelnemers: 12 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:38:4

    1 ZWAENEPOEL Tessa DOLTCINI-VAN ASSCHE DEVELOPMENT TEAM

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 DEFOUR Lara HEALTMATE - CYCLELIVE TEAM

    4 GROSS Rebecca ZERO TEAM UMI

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 ALLART Oceane VELO SPRINT BOUCHAIN FRA

    7 LYNN Marie BOOMPODS EDCO NRG GBR

    8 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DE VOS Nele

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    3W3A9559 

    Dames nieuwelingen Deelnemers: 2 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:32:30 / afstand: 10.96km

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DARCON Michelle WAC TEAM

     

    26/12/2018 BEERNEM (W) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    Deelnemers: 26 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:39:52

    1 LECERF William Junior ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 GOOVAERTS Lennert AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE ROECK Mathis MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DE CLERCQ Seppe C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 VIDTS Obie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    9 SALOMEZ Ydris TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 LAVERGE Maxim VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    12 DE VOS Wannes 13 VAN HAVERE Detlev

    3W3A0125

    3W3A0115
     

    26/12/2018 BEERNEM (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    Nieuwelingen 1°Jaars Deelnemers: 25 / Opgevers: 1 / Tijd: 0:34:41

    1 ROMMELAERE Iben CALLANT-DOLTCINI CT U15M

    2 DE MOYER Kenay ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 DE BRUYCKERE Kay KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 ERPELS Joppe OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    5 D´HOUST Yani BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 BAERT Brent CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 INGELS Aleandro KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CEULEMANS Niels CALLANT-DOLTCINI CT

    9 GEVAERT Miles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DELBARGE Victor CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    17 GOOSSENS Kyan

    3W3A9902 

    3W3A9880


    Nieuwelingen 2°Jaars Deelnemers: 20 / Opgevers: 2 / Tijd: 0:33:29

    1 MASCIARELLI Lorenzo CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA U17M

    2 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Milan MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 GEURS Renzo C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DELAERE Brent MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 DHOOGE Thibau CALLANT-DOLTCINI CT

    7 EECKHOUT Sander VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 MÅRD Filip TULLINGE SK SWE

    9 DEWINTER Gerben WIELERTEAM IEPER

    10 DIAS Niels KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    18 DE BAERE Rune

    3W3A9887
     

    26/12/2018 BEERNEM (W) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´
    AMATEURS & MASTERS A Deelnemers: 23 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:39:22

    1 LAMMENS Laudelino AMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CT

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 VAN DE VELDE Valentijn

    6 MERCIER Ward CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VAN LAETHEM Kevin

    8 VERMEIREN Gianni CYCLOCROSS TEAM MJ WOOD

    9 VAN HILLE Xavier ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM MASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas

     

    MASTERS B Deelnemers: 12 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:41:14

    1 SLEECKX Danny

    2 RONDELEZ Björn BEACHBIKERS

    3 VANSTAEYEN Benny

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 SCHOONBAERT Kristof TRUST MTB TEAM VZW

    8 VERGUCHT Rudy

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 VERHAEGE Kurt

     

    MASTERS C Deelnemers: 15 / Opgevers: 0 / Tijd: 0:41:40

    1 VERHAEGEN Guido

    2 LAMMENS Mario

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 BOUDREAU Marc CYCLERY RACING CAN

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE - ITAF CT

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 LOGIER Christophe EC WALSHOUTEM

    8 BALLET Peter

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 VAN OOSTERWYCK Daniel

    Foto's: Rita Thienpondt

    rita thienpondt

    26-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    23-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 23/12/2018 NAMEN MEN ELITE 60´

    1-Mathieu van der Poel (NED)-Corendon - Circus

    2-Wout Van Aert (BEL)-Cibel-Cebon Offroad Team-01:04

    3-Toon Aerts (BEL)-Telenet Fidea Lions-01:50

    4-Joris Nieuwenhuis (NED)--02:02

    5-Michaël Vanthourenhout (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-02:21

    6-Corné Van Kessel (NED)-Telenet Fidea Lions-03:23

    7-Marcel Meisen (GER)-Corendon - Circus-03:30

    8-Laurens Sweeck (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-03:38

    9-Gianni Vermeersch (BEL)-Steylaerts - 777-03:41

    10-Lars van der Haar (NED)-Telenet Fidea Lions-03:50

     

    23/12/2018 NAMEN BELOFTEN U23 50´

    1-Thomas Pidcock (GBR)-TP Racing

    2-Jakob Dorigoni (ITA)-Selle Italia - Guerciotti - Elite-00:42

    3-Eli Iserbyt (BEL)-Marlux - Bingoal Cycling Team-00:45

    4-Antoine Benoist (FRA)-Team Chazal Canyon-01:03

    5-Eddy Fine (FRA)--01:15

    6-Timo Kielich (BEL)-Steylaerts - 777-01:21

    7-Loris Rouiller (SUI)--01:30

    8-Jofre Cullell Estape (ESP)--01:32

    9-Ben Turner (GBR)-Corendon - Circus-01:39

    10-Ryan Kamp (NED)-Zzpr Orange Baby´s Hanclean Cycling Tea-01:42

    33-Jarno Liessens (BEL)-Creafin - Tüv Süd-04:49

     

    23/12/2018 NAMEN DAMES ELITE 40´

    1-Lucinda Brand (NED)-Sunweb

    2-Marianne Vos (NED)-Waowdeals-00:27

    3-Annemarie Worst (NED)-Era - Circus-00:32

    4-Nikki Brammeier (GBR)-Mudiiita Cycling-00:35

    5-Jolanda Neff (SUI)-Kross Racing Team-00:36

    6-Eva Lechner (ITA)-Creafin - Tüv Süd-00:54

    7-Denise Betsema (NED)-HR EN TC D.o.k-00:58

    8-Kaitlin Keough (USA)-Cannondale-01:15

    9-Alvarado Ceylin Del Carmen (NED)-Corendon - Circus-01:28

    10-Loes Sels (BEL)-Pauwels Sauzen - Vastgoedservice-01:31

     

    23/12/2018 NAMEN JUNIORES UCI 40´

    1-Ryan Cortjens (BEL)-Iko-Beobank

    2-Ben Tulett (GBR)--00:36

    3-Witse Meeussen (BEL)-Callant-Doltcini CT-01:08

    4-Davide Toneatti (ITA)--01:21

    5-Jan Zatloukal (CZE)--01:32

    6-Wout Vervoort (BEL)-Iko-Beobank-01:45

    7-Luke Verburg (NED)-Lares - Doltcini Cycling Team-01:56

    8-Ward Huybs (BEL)-AA-Drink Jongerenteam-01:58

    9-Alex Morton (USA)--02:16

    10-Lewis Askey (GBR)-Zannata Ride Coventry X Gear-02:25

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VROLIJK KERSTFEEST AAN IEDEREEN GEWENST !!!





    banner kerst 1  banner kerst 2




    Bron: Kenny

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 8 / TIJD: 1:01:8 / AFSTAND: 20.8KM

    1 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    2 DEWULF MAXIM CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE SMET THIBAUT TARTELETTO - ISOREX

    4 BONNE JENKO TARTELETTO - ISOREX

    5 VAN DE KERCKHOVE NICK TARTELETTO - ISOREX

    6 TIELEN DARIO VETRAPO CYCLING TEAM

    7 GEYSELS XANDER WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 TROPARDY ARTHUR USSAPB FRA

    9 VERHEYEN THOMAS NANO DEVELOPMENT TEAM

    10 KUYPERS GERBEN TARTELETTO - ISOREX

    16 DE WIT EDWIN 18 DE BOCK YONI

     

    23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 32 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:39:50

    1 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 DE MAERE ALESSIO KVC NOORDZEEMEEUW

    4 DEJAEGHER JASPER MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    5 DE RIJCK NANDO IKO-BEOBANK

    6 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 HERRYGERS TIEME WAC TEAM

    9 GOOVAERTS LENNERT AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

     

    DAMES ELITE  DEELNEMERS: 5 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:43:10

    1 VERMEIR AURELIE BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 LYNN MARIE BOOMPODS EDCO NRG GBR

    3 ROMBOUTS TINE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BLANCHAERT JO

     

    23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    2DE JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:32:6

    1 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 VAN DEN BROECK LARS WAC TEAM

    8 VAN DYCK JAN KVC NOORDZEEMEEUW

    9 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    10 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

     

    1STE JAARS NIEUWELINGEN  DEELNEMERS: 24 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:33:28

    1 LESUEUR LOUKA UC DARNETAL FRA

    2 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    3 VAN DE SOMPEL JORI

    4 DHONDT ROBBE KTC-CYCLING TEAM

    5 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    7 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    9 VAN CAMP ZENO

    10 DE SMET MATTEO BIKE ADVICE - ITAF CT

    15 GOOSSENS KYAN

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 1 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:00:0

    1 DARCON MICHELLE WAC TEAM

     

    23/12/2018 BALEGEM (O) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 22 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:25

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT  AMA19+

    2 VAN DE VELDE MATTHIAS BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 LAMMENS LAUDELINO

    4 TACK SPENCER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN LAETHEM KEVIN

    7 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM  MAST

    9 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN ASSCHE NICO

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 9 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:38:29

    1 RONDELEZ BJÖRN BEACHBIKERS

    2 SLEECKX DANNY

    3 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 KUSCHLA SVEN GUNSHA RACINGTEAM GER

    5 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 VERGUCHT RUDY

    8 DUMONT JURGEN BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 LEAERTS HANS

     

    MASTERS C DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:9

    1 LAMMENS MARIO

    2 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN

    3 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    4 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    5 BALLET PETER

    6 GYSELINCK EDDY ASFRA RACING TEAM

    7 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 COOPMAN IVAN

    9 ROELSTRAETE PHILIP BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 ROGIERS BENNY

    23-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    22-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 43 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 1:03:41

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON - CIRCUSNED

    2 HERMANS QUINTEN TELENET FIDEA LIONS

    3 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    4 PIDCOCK THOMAS TP RACING GBR

    5 VANTHOURENHOUT DIETER MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    6 CLEPPE NICOLAS TELENET FIDEA LIONS

    7 SOETE DAAN PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    8 MEISEN MARCEL STEYLAERTS FIRSTBET GER

    9 SWEECK DIETHER PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 VANDEBOSCH VICTOR PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    32 DE WIT EDWIN

     

    22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 35 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:41:9

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 COMPTON KATHERINE KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES USA

    4 KASTELIJN YARA STEYLAERTS 777 NED

    5 HOEKE GEERTE CREAFIN - TUV SUD NED

    6 VAN ALPHEN ANIEK KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS NED

    7 MEISTROK SUSANNE MIJN BAD-LIV/GIANT NED

    8 DELHAYE PAULINE QUICK MTB RACING TEAM FRA

    9 MULDER MASCHA CYCLING.BE-ALPHAMOTORHOMES NED

    10 MÕTTUS MARI-LIIS CANNIBAL TEAM EST

    23 DE BRUYNE MEG 35 STORMS IMKE

     

    22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 38 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:46:1

    1 RICHARD ANDRADE FLORIAN US MÉTRO TRANSPORT FRA

    2 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    4 VAN DER DRIFT TWAN WESTLAND WIL VOORUIT NED

    5 DE LAET TOMAS AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 COREMANS DANTE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 BAERS ARNE CALLANT-DOLTCINI CT

    8 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    10 WILLEMS ROBBE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    21 DE VOS WANNES 22 BLEYENBERG JADO 29 VAN HAVERE DETLEV

     

    22/12/2018 SINT-NIKLAAS (O) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2E JAARS  DEELNEMERS: 31 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:33:16

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 DELMÉ MAURO AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 KUYPERS MILAN MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    6 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    7 ANCHAIN PAUL FLANDRE LYS ELITE CYCLISME FRA

    8 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 DHOOGE THIBAU CALLANT-DOLTCINI CT

    17 SZKANDERA THOMAS 20 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    NIEUWELINGEN 1E JAARS  DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:27:41

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 ROMMELAERE IBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    4 CEULEMANS NIELS CALLANT-DOLTCINI CT

    5 KUSCHLA SILAS RC BLAU-GELB 1927 LANGENHAGEN E.V. GER

    6 LESUEUR LOUKA UC DARNETAL FRA

    7 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 BELLON DAMON IKO-BEOBANK

    10 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    27 GOOSSENS KYAN 30 MAEREVOET NILS 31 DE MOL SEM

     

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 4 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:34:51

    1 VAN DEN BRANDE MIRTHE PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK

    2 ROELANDTS JULIE VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3 DHONT KIONA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    4 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    22-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    16-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/12/2018

    banner veldrijden

    Zondag 16/12/2018 ZONHOVEN (LB) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 51 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 1:00:33

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON.

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    5 ADAMS JENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 NIEUWENHUIS JORIS DEVELOPMENT TEAM SUNWEB NED

    8 VERMEERSCH GIANNI STEYLAERTS - 777

    9 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    10 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    16/12/2018 ZONHOVEN (LB) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 47 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:44:35

    1 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    2 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    3 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    4 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    5 ARZUFFI ALICE MARIA STEYLAERTS – 777 ITA

    6 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VAN DER HEIJDEN INGE WAOWDEALS PRO CYCLING TEAM NED

    8 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    9 WORST ANNEMARIE STEYLAERTS – 777 NED

    10 VAN ANROOIJ SHIRIN TEAM 185 NED

    37 DE BRUYNE MEG

     

    16/12/2018 ZONHOVEN (LB) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 52 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:40:22

    1 CORTJENS RYAN IKO-BEOBANK

    2 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    3 NYS THIBAU AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 BELMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    5 MEEUSSEN WITSE CALLANT-DOLTCINI CT

    6 BERVOETS MICHAEL ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    7 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 VREESWIJK NOAH TWC DE KEMPEN NED

    9 VANDESOMPEL CEDRIC AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERVOORT WOUT IKO-BEOBANK

     

    16/12/2018 ZONHOVEN - 1° JAARS (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 1-JAARS  DEELNEMERS: 44 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:29:21

    1 DOCKX AARON IKO-BEOBANK

    2 DE MOYER KENAY ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 HUISING MENNO WESTLAND WIL VOORUIT NED

    4 DE BRUYCKERE KAY KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NAGENGAST JUUL WRV DE PEDDELAARS NED

    6 KOSTER BJORN AGNES KOSTER NED

    7 HAVERDINGS DAVID METEOOR ASSEN RODEN NED

    8 EIJNDE VAN DEN DAAN WV SCHIJNDEL NED

    9 HOMMES BJÖRN WRV DE PEDDELAARS NED

    10 CEULEMANS JARNE HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    34 GOOSSENS KYAN

     

    NIEUWELINGEN MEISJES  DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:33:52

    1 KNAVEN MIRRE WV BREDA NED

    2 KNAVEN SENNE APB CX DEVELOPMENT TEAM NED

    3 JOHANSSON ALMA SWABOLADIES.NL SWE

    4 FABIENNE KIPFMÜLLER TSP UNITED SUI

    5 VERVLOET STERRE VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    6 SCHEVENELS LIES´L VONDELMOLEN CYCLING TEAM

    7 CADALBERT LORENA CYCLINGPROJECT SUI

    8 GEURTS MIJNTJE TXC HET SNELLE WIEL NED

    9 GREENWOOD CHLOE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 GEVERS HANNE KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

     

    16/12/2018 ZONHOVEN - 2° JAARS (LB) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    NIEUWELINGEN 2-JAARS  DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:26:54

    1 MASCIARELLI LORENZO CALLANT-DOLTCINI CYCLING TEAM ITA

    2 DEL GROSSO TIBOR CALLANT-DOLTCINI CT NED

    3 AVONDTS MATHIS IKO-BEOBANK

    4 BLOMMEN BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    5 BRINKMAN JOOST METEOOR ASSEN-RODEN NED

    6 GROENENDAAL BAILEY WV SCHIJNDEL NED

    7 WILLEMS SENNE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    8 DIELS NOA MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    9 VAN GORP MAT TWC DE KEMPEN NED

    10 WUYTS YANNICK YOUNG CYCLING TALENT D&D

    33 DE BAERE RUNE

    16-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    15-12-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN FORM. B 60´

    DEELNEMERS: 36 / OPGEVERS: 5 / TIJD: 0:55:23

    1 WILLEMYNS MATHIEU DL CHEMICALS-RUWOMAT

    2 ALDERWEIRELD ROBIN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANKEIRSBILCK BERNE TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT

    4 ROELANDT KENNY CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 TEIRLINCK JENS VAN EYCK SPORT

    6 MCCRAE ERNO JACOB GOEMAN SCOTT CYCLING

    7 CLYNHENS JENS YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 GOOSEN WOUTER VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 VANDEN BUSSCHE WANNES MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    10 CAREME GRÉGORY DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO

     

    15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN JUNIORES 40´

    DEELNEMERS: 21 / OPGEVERS: 2 / TIJD: 0:38:10

    1 WYSEURE JORAN TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 LECERF WILLIAM JUNIOR ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 CLARYSSE ELIO BIKE ADVICE - ITAF CT

    4 VAN DE PUTTE VICTOR AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 SMITH SAM CHELTENHAM GBR

    6 VANLUCHENE MAXIM MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 SALOMEZ YDRIS TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 DEWEERDT TIEBE CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 VIDTS OBIE WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DENAEGHEL BRENT ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    DAMES ELITE  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:40:0

    1 MICHELS LAURE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 FRAEYE KATLEEN ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 BLANCHAERT JO

     

    15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN NIEUWELINGEN 30´

    2DE JAARS U17  DEELNEMERS: 27 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:32:37

    1 MICHELS JENTE MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    2 DELAERE BRENT MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES

    3 GEURS RENZO C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 DEWINTER GERBEN WIELERTEAM IEPER

    6 DE LANGHE QUINTEN KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 EECKHOUT SANDER VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 KÜTTEL NIK VMC SILENEN SUI

    9 VANSTEENKISTE VICO VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 GEENTJENS BREND WAC TEAM

    17 SZKANDERA THOMAS 18 VERSCHRAEGEN WOUT

     

    1STE JAARS U17  DEELNEMERS: 15 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:35:19

    1 BAERT BRENT CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VAN DE SOMPEL JORI

    3 DELBARGE VICTOR CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 D´HOUST YANI BIKE ADVICE - ITAF CT

    5 VAN SPEYBROEK MATTI ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    6 TILLMANN JAN RRC AMT A/A AFFOLTERN SUI

    7 LONGUEVILLE NICOLAS C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE CLERCQ ROBIN ASFRA RACING TEAM

    9 VAN DAELE SIL ISOREX CYCLING TEAM

    10 PERSYN TWAN BIKE ADVICE - ITAF CT

     

    DAMES JEUGD  DEELNEMERS: 3 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:27

    1 BAELE LOTTE KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 KIPFMÜLLER FABIENNE BIKE TO IT RACING GIRLS SUI

    3 CADALBERT LORENA VC SURSERLVA

     

    15/12/2018 LICHTERVELDE (W) VELDRIJDEN FORM. D AMATEURS & MASTERS 40´

    AMATEURS/MASTERS A  DEELNEMERS: 20 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:20

    1 MONTAIGNE JORN BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 LAMMENS LAUDELINO

    3 TIMMERMANS TOM CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 THEUNINCK AUKE CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 VAN HILLE XAVIER ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 MERCIER WARD CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 DELAERE JENS VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VAN ASSCHE NICO

    9 GUNST RUBEN VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LAETHEM KEVIN

     

    MASTERS B  DEELNEMERS: 13 / OPGEVERS: 0 / TIJD: 0:39:22

    1 LAPERE KRIS

    2 RONDELEZ BJORN BEACHBIKERS

    3 BASSEZ PATRICK KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 BAJOREK MICHEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 NERINCKX STEFAN ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 DE VOS GERT BIKE ADVICE - ITAF CT

    7 DECLERCQ WOUTER TRUST MTB TEAM VZW

    8 NAESSENS MICHAEL ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANHONSEBROUCK FRANKY BIKE ADVICE - ITAF CT

    10 FIEVEZ BENOÎT ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    MASTERS C  DEELNEMERS: 17 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:40:30

    1 BOUDREAU MARC CYCLERY RACING CAN

    2 LAMMENS MARIO

    3 LOGIER CHRISTOPHE EC WALSHOUTEM

    4 DHOOGE TOM ARDILLES SPORTS TEAM

    5 ZWINNEN PATRICK WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 DEKEERLE DIRK ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 BALLET PETER

    8 KOCKAERTS HUBERT

    9 COOPMAN IVAN

    10 VAN OOSTERWYCK DANIËL

    15-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/12/2018

    banner veldrijden

    Zaterdag 15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN MEN ELITE UCI 60´

    DEELNEMERS: 28 / OPGEVERS: 1 / TIJD: 0:58:57

    1 VAN DER POEL MATHIEU CORENDON – CIRCUS NED

    2 VAN AERT WOUT CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM

    3 AERTS TOON TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT MICHAEL MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    5 SWEECK LAURENS PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 VAN KESSEL CORNE TELENET FIDEA LIONS NED

    7 VAN DER HAAR LARS TELENET FIDEA LIONS NED

    8 MEEUSEN TOM CORENDON - CIRCUS

    9 MERLIER TIM CRELAN - CHARLES

    10 BOROŠ MICHAEL CREAFIN - TUV SUD CZE

    26 DE WIT EDWIN 27 DE BOCK YONI

     

    15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN U23 UCI 50´

    DEELNEMERS: 64 / OPGEVERS: 9 / TIJD: 0:52:59

    1 VANDEPUTTE NIELS IKO-BEOBANK

    2 KIELICH TIMO STEYLAERTS - 777

    3 BENOIST ANTOINE TEAM CHAZAL-CANYON FRA

    4 WUYTS MATHIJS ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    5 VAN DER HEIJDEN MAIK ORANGE BABIES CYCLING TEAM NED

    6 DERVEAUX NIELS TARTELETTO - ISOREX

    7 VAN DER STEGEN ROEL DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG NED

    8 GOEMAN ANDREAS TELENET FIDEA LIONS

    9 SMETS GERT STEYLAERTS - 777

    10 SIEBENS GIANNI YOUNG CYCLING TALENT D&D

    19 LIESSENS JARNO 37 VERMEERSCH FLORIAN 48 STUER KWINTEN

     

    15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN DAMES ELITE UCI 40´

    DEELNEMERS: 49 / OPGEVERS: 4 / TIJD: 0:46:26

    1 BETSEMA DENISE HR EN TC D.O.K NED

    2 BRAND LUCINDA TEAM SUNWEB NED

    3 VERDONSCHOT LAURA MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM

    4 ALVARADO CEYLIN DEL CARMEN CORENDON – CIRCUS NED

    5 SELS LOES PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 CANT SANNE CORENDON - CIRCUS

    7 DE BOER SOPHIE BREEPARK NED

    8 BRAMMEIER NIKKI MUDIIITA CYCLING GBR

    9 KAPTHEIJNS MAUD CRELAN-CHARLES NED

    10 LECHNER EVA CREAFIN - TUV SUD ITA

    24 HANNES KAAT

     

    15/12/2018 ANTWERPEN (A) VELDRIJDEN JUNIORES UCI 40´

    DEELNEMERS: 34 / OPGEVERS: 3 / TIJD: 0:43:39

    1 BOVEN LARS CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM NED

    2 VERMOOTE JELLE ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC

    3 LAURYSSEN YORBEN CALLANT-DOLTCINI CT

    4 HUYBS WARD AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VERSTRYNGE EMIEL C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 TULETT BEN BEELINE BICYCLES RT GBR

    7 VAN TRICHT FLORIS WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN

    8 DE SMET NICOLAS BIKE ADVICE - ITAF CT

    9 MEULEMANS LENNERT IKO-BEOBANK

    10 CAS STIJN YOUNG CYCLING TALENT D&D

    16 BLEYENBERG JADO

    15-12-2018 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!