.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-12-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/12/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    4 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    7 BOSMANS Wietse ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 CLEPPE Nicolas 12 PEETERS Rob 13 AERNOUTS Jim 14 VAN DEN BRAND Twan NED 15 VAN TICHELT Yorben 16 HOEYBERGHS Daan 17 TOUPALIK Adam CZE 18 VAN DER MEER Gosse NED 19 VLIEGEN Pieter-Jan 20 LIESSENS Jarno 21 DEBEIR Arno 22 VAN DE VELDE Thomas 23 LEMMENS Sander 24 LINDENAU Paul GER 25 SCHREIBER Felix LUX 26 KOYEN Niels 27 DE BOCK Yoni 28 SCHMIDT Marvin GER 29 PETROV Spencer USA 30 STUER Kwinten

     

    02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    2 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    3 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    6 VAN DER HEIJDEN Inge NED ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    7 BAKKER Manon NED WV GIANT DT BENELUX

    8 VANDERBEKEN Joyce TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    9 VAN DER BURG Esther NED CYCLING.BE- ALPHA MOTORHOMES

    10 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    11 TERPSTRA Anne NED 12 NOBLE Ellen USA 13 VERSCHUEREN Jolien 14 VAN ANROOIJ Lindy NED 15 WITLOX Lizzy NED 16 VAN ALPHEN Aniek NED 17 TRUYEN Marthe 18 PEETERS Jinse 19 DE HEIJ Maaike NED 20 DE BRUYNE Meg 21 REDMOND Natalie AUS 22 MULDER Mascha NED 23 VAN DE PUTTE Kim 24 KUIJPER Elodie NED 25 GERRITSE Femke NED 26 VAN DER ZWAAN Laura NED 27 COOGAN CISEK Corey USA 28 VERMEIR Aurelie 29 VAN WUNSEL Lise 30 CRABBÉ Kiona

     

    02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 4

    1 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    3 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    6 DE VET Sander WAC TEAM

    7 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    8 LINDNER Tom GER STEVENS CROSS JUNIOREN TEAM

    9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    11 VERDONCK Andres 12 PEMEN Dolf 13 CAS Stijn 14 BERVOETS Michael 15 WESTHOFF David GER 16 PRIES Cédric LUX 17 KESS Nicolas LUX 18 VAN TRICHT Floris 19 DE LAET Tomas 20 NOYENS Jarne 21 DELNOIJE Rémon NED 22 MARTIN Conor CAN 23 MIK Esser LUX 24 DEBAELE Jorre 25 MEULEMANS Lennert 26 VERHEYDE Leander 27 QUETS Stijn 28 WAGNER Jordi LUX 29 PEETERS Cis 30 OBERTEICHER Matteo GER

     

    02/12/2017 HASSELT (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 63 - opgevers: 1

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    4 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    9 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas 12 DE RIJCK Nando 13 WILLEMS Gilles 14 BLOMMEN Brent 15 DE HEIJ Joppe NED 16 WAUTERS Seppe 17 PAUWELS Pieter 18 OMLOOP Mats 19 VANDERLINDEN Lukas 20 NEFFGEN Tim GER 21 GEURS Renzo 22 DEJONGHE Senne 23 VAN DER LOOIJ Simon 24 VANDERAERDEN Wout 25 JORISSEN Senne 26 YANNICK Wuyts 27 VAN DEN BROECK Lars 28 MARX Niklas GER 29 CORVERS Milan 30 KIELY Joe GBR

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB – OPOETEREN

     

    02/12/2017 KOEKELARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 25 - opgevers: 2 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 DE VOS Wannes VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 COOPER Will GBR 12 COCKX Maxime 13 GUNST Ruben 14 SALOMEZ Ydris 15 DEMEYER Guillian 16 VAN CUTSEM Senna 17 LAVERGE Maxim 18 VAN ACKER Jasper 19 DECLERCK Eli 20 DE VOS Nele 21 DOCX Mieke 22 WERBROUCK Paula 23 COENE Benjamin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 48 - opgevers: 3 - 30'

    1 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 VANDERSTEEN Jarne TEAM 8S MOUNTAIN BIKE TEAM

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    6 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    9 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE VOS Sander 12 CLARYSSE Elio 13 DECKMIJN Matisse 14 DE BOCK Rune 15 DENAEGHEL Brent 16 DIELS Noa 17 TRIO Victor 18 CALLEWAERT Andreas 19 VANACKER Emiel 20 BLOEM Senne 21 CLAUS Benoît 22 D´HOLLANDER Senne 23 DE CLERCQ Seppe 24 EECKHOUT Sander 25 MEERT Noah 26 KEMPINAIRE Théo 27 DEPREZ Jorit 28 DELAERE Brent 29 DEWINTER Gerben 30 VANDEVYVERE Emiel 41 ROTTIERS Reinoud

    Zaterdag 02/12/2017 MOL - WK Masters

    Masters 30 – 34 jaar

    1 SUI NICOLAS Luthi TEAM PROF RAIFFEISEN CCL

    2 NED LUISMAN Jordy ATB TEAM LEMELERVELD

    3 BEL GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    4 FRA CHEDHOMME Morgan VC LES MUREAUX

    5 NED MOTSHAGEN Mattijn EEMLAND NIJKERK

    6 BEL VAN GINNEKEN Glenn

    7 FRA BOVOBIANTO Nicolas AVENIR CYCLISTE BOLLÈNOIS

    8 FRA RENARD Ludovic VS CHARTRAIN

    9 FRA BATAILLE Anthony CYCLO CLUB NOGENT SUR OISE

    10 GER BECKER Philipp HAMBURG

     

    Masters 35 – 39 jaar

    1 USA SHRIVER Matt TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    2 CZE ZELENÝ Ondej ELEVEN MERCEDES- BENZ MITAS

    3 FRA SPIESSER Laurent VCSCP

    4 BEL DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION

    5 FRA VASSAL Thibaut U.V. MAZAMET

    6 NED DE JONG Freek DEIL

    7 CZE KN͎E David PRODOLI RACING TEAM

    8 ESP CADAVIECO CASO Jose Domingo FORAMONTANOS MT&B

    9 POL WOLCENDORF Jaroslaw JAKOOBCYCLES.COM

    10 BEL ARNOUTS Tom

     

    Masters 40 – 44 jaar

    1 ESP NAVARRO VIDAL Agustin C.C. COLLOTO

    2 NED NIJLAND Maarten OWC OLDENZAAL

    3 SUI HEULE Christian VC GIPPINGEN

    4 SVK BARENYI Milan TREK KCK OSLANY

    5 FRA DEREPAS David CLUB PRODIALOG DAVID DEREPAS

    6 GBR FORRESTER Alex WWW.ZEPNAT.COM - LAZER HELMETS

    7 NED GOVAARTS Maikel DRUNEN

    8 BEL PAESHUYSE Jef

    9 BEL LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    10 POL BANACH Robert DIVERSEY TEAM

     

    Masters 45 – 49 jaar

    1 NED DEKKER Erik WRV DE PEDDELAARS

    2 BEL DAELMANS Arne

    3 GBR TAYLOR Ian C AND N CYCLES RT

    4 SVK GLAJZA Robert CK BANSKÁ BYSTRICA

    5 BEL SLEECKX Danny

    6 USA SAVERY Mark TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    7 FRA ALMANSA Julien CASTELSARRASIN

    8 FRA GENTHON Lionel BAC01

    9 NED RAATS Edwin HELMOND

    10 BEL NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

     

    Masters 50 – 54 jaar

    1 BELVERHAEGEN Guido

    2 BELMERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 GER STENZEL Michael KJC RAVENSBURG

    4 FIN ASPHOLM Roger FINKRAFT CYCLING TEAM

    5 GBR DAVIES Tim CC ABERGAVENNY/JP SIGNS AND PRINT

    6 GBR PEACE Andrew KEIGHLEY

    7 FRA DELUCHE Christophe U.V.LIMOUSINE

    8 FRA MOUCHAGUE Pascal RAIDN TRAIL

    9 NED WITTE Marcel WTC DE AMSTEL

    10 USA COCHRAN Jim RULE #5 NICKS CYCL/MENNEN PLUMB

     

    Masters 55- 59 jaar

    1 NED BOGAERTS Jos TEAM RINGS

    2 BEL VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 NED RIETVELD Lars STMA CYCLING TEAM

    4 FRA LOIZEAU Stephane ASPTT RENNES

    5 BEL GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 NED GROENENDAAL Michel SINT-MICHIELSGESTEL

    7 GER RAIBLE Armin PERSONAL CYCLING TRAINING RAIBLE

    8 NED STAPPENBELT Gert None

    9 GER RISTAU Rene´ CROSSMASTERS CYCLOCROSS TEAM

    10 GER ERDMANN Lars RV GERMANIA HAMBURG

    02-12-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    26-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 26/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE HAMME VAN ZONDAG 26/11/2017     


    Zondag 26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    11 MEISEN Marcel GER 12 SOETE Daan 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 BOSMANS Wietse 16 AERNOUTS Jim 17 BOROS Michael CZE 18 HYDE Stephen UMI 19 DEGROOTE Jonas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TRIGO Florian FRA 22 PEETERS Rob 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 PRUVOST Nicolas FRA 25 TIELEN Dario 26 LEAERTS Yelle 27 DE WIT Edwin 28 DE BOCK Jelle
    26-11-2017- hamme 475.JPG
    Podium te Hamme met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en
    Michael Vanthourenhout.

    26-11-2017- hamme 483.JPG
    Greg Van Avermaet met winnaar Mathieu Van Der Poel, Wout Van Aert en
    Michael Vanthourenhout.
    26-11-2017- hamme 419.JPG
                                Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    26-11-2017- hamme 426.JPG
                                          Mathieu Van Der Poel
    26-11-2017- hamme 434.JPG
                                                   Wout Van Aert
    26-11-2017- hamme 438.JPG
                                             Michael Vanthourenhout
    26-11-2017- hamme 127.JPG
    26-11-2017- hamme 253.JPG
    26-11-2017- hamme 244.JPG
    26-11-2017- hamme 086.JPG
    26-11-2017- hamme 490.JPG

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 SIEBENS Gianni 12 GOEMAN Andreas 13 PAUWELS Tijl 14 TULETT Daniel GBR 15 LOOCKX Lander 16 LIESSENS Jarno 17 VERMEERSCH Florian 18 DEBEIR Arno 19 DERVEAUX Niels 20 ELLWOOD Grant USA 21 SIEMONS Julian 22 VERHEYEN Thomas 23 DE MEYER Senne 24 BONNE Jenko 25 CHANCE Maxx USA 26 VAN DE VELDE Thomas 27 SMETS Gert 28 MEIN Thomas GBR 29 AGTERBERG Kyle NED 30 STEPHENSON Denzel USA 38 STUER Kwinten 40 DE BOCK Yoni


    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 ANDERSON Elle USA 13 HOEKE Geerte NED 14 HONSINGER Clara USA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 PEETERS Jinse 18 TRUYEN Marthe 19 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 20 WITLOX Lizzy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 TERPSTRA Anne NED 23 VERHOEVEN Suzanne 24 DE BRUYNE Meg 25 RATHBUN Laurel USA 26 VANICKOVA Tereza CZE 27 MAES Shana 28 VAN DER BURG Esther NED 29 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 30 REDMOND Natalie AUS
    26-11-2017- hamme 065.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Ellen Noble en Katherine Compton.

    26-11-2017- hamme 010.JPG
                                   Aankomst van winnares Sanne Cant.

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    6 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 GEYSELS Xander 12 FUNSTON Scott USA 13 DRAFFAN Oliver GBR 14 VERMOOTE Jelle 15 MEEUSSEN Witse 16 DECOSTER Louis 17 VREESWIJK Noah NED 18 DEWULF Maxim 19 JORDENS Jarno 20 CLYNHENS Jens 21 BERVOETS Michael 22 PEIRENS Yente 23 MORTON Alex USA 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 JEZEK Tomas CZE 26 VERDONCK Andres 27 RONHAAR Pim NED 28 PEMEN Dolf 29 WOOD Calder USA 30 GOMEZ VILLAFANE Benjamin USA 50 VAN CLEEMPUT Bert 56 DE VOS Wannes

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 LILLO Dario SUI TOWERSPORTS - VC ESCHENBACH

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BLEYENBERG Jado 14 MÜLLER Timo SUI 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 DE ROECK Mathis 17 DECLERCK Jelle 18 VIDTS Obie 19 NEFFGEN Tim GER 20 KUYPERS Milan 21 DEJONGHE Senne 22 DE MAERE Alessio 23 PAUWELS Pieter 24 VANPRAET Ruben 25 OOSTERLINCK Joes 26 VAN HAVERE Detlev 27 CALLEWAERT Andreas 28 LAGLER Corvin SUI 29 MARX Niklas GER 30 DECKMIJN Matisse 33 D´HOLLANDER Senne 47 ROTTIERS Reinoud 48 DE BAERE Rune 52 CLAESSENS Robbe 53 FIERENS Ruben 58 HERMANS Ullrich








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-11-2017 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    9 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    11 MEISEN Marcel GER 12 SOETE Daan 13 VANTORNOUT Klaas 14 SWEECK Laurens 15 BOSMANS Wietse 16 AERNOUTS Jim 17 BOROS Michael CZE 18 HYDE Stephen UMI 19 DEGROOTE Jonas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TRIGO Florian FRA 22 PEETERS Rob 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 PRUVOST Nicolas FRA 25 TIELEN Dario 26 LEAERTS Yelle 27 DE WIT Edwin 28 DE BOCK Jelle

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 8

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    6 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    8 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    9 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    10 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 SIEBENS Gianni 12 GOEMAN Andreas 13 PAUWELS Tijl 14 TULETT Daniel GBR 15 LOOCKX Lander 16 LIESSENS Jarno 17 VERMEERSCH Florian 18 DEBEIR Arno 19 DERVEAUX Niels 20 ELLWOOD Grant USA 21 SIEMONS Julian 22 VERHEYEN Thomas 23 DE MEYER Senne 24 BONNE Jenko 25 CHANCE Maxx USA 26 VAN DE VELDE Thomas 27 SMETS Gert 28 MEIN Thomas GBR 29 AGTERBERG Kyle NED 30 STEPHENSON Denzel USA 38 STUER Kwinten 40 DE BOCK Yoni


    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    2 NOBLE Ellen USA ASPIRE RACING

    3 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    6 KAPTHEIJNS Maud NED CRELAN-CHARLES

    7 WYMAN Helen GBR KONA FACTORY TEAM

    8 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    9 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    10 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES

    11 VERHESTRAETEN Karen 12 ANDERSON Elle USA 13 HOEKE Geerte NED 14 HONSINGER Clara USA 15 VAN ANROOIJ Lindy NED 16 MULDER Mascha NED 17 PEETERS Jinse 18 TRUYEN Marthe 19 NORBERT RIBEROLLE Marion FRA 20 WITLOX Lizzy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 TERPSTRA Anne NED 23 VERHOEVEN Suzanne 24 DE BRUYNE Meg 25 RATHBUN Laurel USA 26 VANICKOVA Tereza CZE 27 MAES Shana 28 VAN DER BURG Esther NED 29 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 30 REDMOND Natalie AUS

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 ROUILLER Loris SUI VC ECHALLENS

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    5 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    6 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    7 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    8 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO-BEOBANK

    10 DE VET Sander WAC TEAM

    11 GEYSELS Xander 12 FUNSTON Scott USA 13 DRAFFAN Oliver GBR 14 VERMOOTE Jelle 15 MEEUSSEN Witse 16 DECOSTER Louis 17 VREESWIJK Noah NED 18 DEWULF Maxim 19 JORDENS Jarno 20 CLYNHENS Jens 21 BERVOETS Michael 22 PEIRENS Yente 23 MORTON Alex USA 24 VAN LOOVEREN Joachim 25 JEZEK Tomas CZE 26 VERDONCK Andres 27 RONHAAR Pim NED 28 PEMEN Dolf 29 WOOD Calder USA 30 GOMEZ VILLAFANE Benjamin USA 50 VAN CLEEMPUT Bert 56 DE VOS Wannes

     

    26/11/2017 HAMME (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    3 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    5 LILLO Dario SUI TOWERSPORTS - VC ESCHENBACH

    6 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    7 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    10 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    11 VERSTRYNGE Emiel 12 VANDERSTEEN Jarne 13 BLEYENBERG Jado 14 MÜLLER Timo SUI 15 VAN DER VLEUTEN Lukas 16 DE ROECK Mathis 17 DECLERCK Jelle 18 VIDTS Obie 19 NEFFGEN Tim GER 20 KUYPERS Milan 21 DEJONGHE Senne 22 DE MAERE Alessio 23 PAUWELS Pieter 24 VANPRAET Ruben 25 OOSTERLINCK Joes 26 VAN HAVERE Detlev 27 CALLEWAERT Andreas 28 LAGLER Corvin SUI 29 MARX Niklas GER 30 DECKMIJN Matisse 33 D´HOLLANDER Senne 47 ROTTIERS Reinoud 48 DE BAERE Rune 52 CLAESSENS Robbe 53 FIERENS Ruben 58 HERMANS Ullrich

    26-11-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 26/11/2017 – LILLE (A) – Belgisch Kampioenschap – 40’

    Amateurs - deelnemers:30 - opgevers:1

    1 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE - ITAF CT

    2 VAN DE VELDE Matthias

    3 COP Kristof I

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    5 OOMS Niels

    6 LAMMENS Laudelino

    7 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLEN

    8 VISPOEL Bryan

    9 CANNAERTS Ben

    10 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    11 LEDEGEN Dietmar 12 TACK Spencer 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 HOSTE Simon 15 VUJASIN Lionel 16 VAN DE VELDE Valentijn 17 WIELEMANS Kevin 18 VAN SAET Yarne 19 DIELS Dimi 20 HOUBEN Björn 21 DE MEYER Michaël 22 VERNOU Lorenzo 23 DESMET Robbe 24 HUSSON Kobe 25 CELEN Dennis 26 DEBEURME Ben 27 PAREYNS Wesley 28 DEBEURME Steve 29 BASTENS Pierre


    Masters A - deelnemers:24 - opgevers:0

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEM

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 VAN GINNEKEN Glenn

    4 VAN HILLE Xavier VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 ARNOUTS Tom

    6 LAMBRECHTS Joeri

    7 VAN LEUFFELEN Peter

    8 SLUYTS Glenn

    9 DIELS Koen

    10 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 BOSSAERTS Kevin 12 BLANCHY Michael 13 DELCROIX Tom 14 JORIS Andy 15 THIJS Dennis 16 PAQUET Francois 17 GOUDESEUNE Bart 18 MATTIUZZI Andy 19 LEGRAND Wesley 20 PAQUET Vincent 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 LEFEVER Ward 24 DEHAZE Laurent


    Masters B - deelnemers:30 - opgevers:1

    1 DAELMANS Arne

    2 RONDELEZ Bjorn BEACHBIKERS

    3 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    4 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 SLEECKX Danny

    6 VAN STAEYEN Benny

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    9 SMITS Kris

    10 PAESHUYSE Jef

    11 VERHOOGHE Kris 12 VETS Jelle 13 MELLAERTS Bert 14 PAESHUYSE Davy 15 VAN VLASSELAER Jurgen 16 BERTRAND Bernard 17 DEWITTE Wim 18 CARPENTIER Dirk 19 VAN HOUTVEN Kris 20 VANHONSEBROUCK Franky 21 MYNGHEER Johan 22 MYNGHEER Erik 23 DUMONT Jurgen 24 SCEVENELS Daivy 25 PAQUAY David 26 DEBAELE Jochen 27 CORNIL Vincent 28 PICO DIAZ David 29 FUMAL Pascal


    Masters C - deelnemers:37 - opgevers:0

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 LAMMENS Mario

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DE WAELE Marnic

    10 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VANDERAERDEN Johan 12 PULMANS Peter 13 VERTESSEN Johnny 14 KOCKAERTS Hubert 15 BALLET Peter 16 SLUYTS Patrick 17 ZWINNEN Patrick 18 GYSELINCK Eddy 19 VERELST Rudy 20 VERDEYEN Jos 21 BLOEMMEN Rudy 22 VANHAEVERBEKE Jean 23 VAN OOSTERWIJCK Daniël 24 STORMS Marc 25 COOPMAN Ivan 26 GEERTS Christiaan 27 SCHUTTERS Alfons 28 DE BIE Dirk 29 THIJS Carl 30 GOETHALS Ronny

     

    26/11/2017 – LILLE (A) – Belgisch Kampioenschap – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 12

    1 SZÉKELY Emma GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    2 DE STAERCKE Maxime THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    3 DE SCHOESITTER Shanyl PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 CORVERS Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    5 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB


    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 11

    1 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    3 RAATS Merel WAC TEAM

    4 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    5 SAS Lore TREK-BIORACER MTB TEAM


    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 10

    1 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 GREENWOOD Chloe GEAR2WIN PURE FACTORY RACING

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

     

    Jongens 12 jaar - deelnemers: 49

    1 VAN DEN BROEK Axel CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    2 TIELENS Neo SUPERCROSS BMX BENELUX

     

    3 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 SCHOOFS Jasper ACROG - BALEN BC

    5 TIELENS Zander TEAM C-BEAR


    Jongens 13 jaar - deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 CORSUS Yordi HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    2 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 UYTTERHOEVEN Mike VERLU TEAM BELGIUM

    4 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 DOCKX Gilles HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    30 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    35 VAN SANDEN Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Jongens 14 jaar - deelnemers: 48 - opgevers: 1

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    3 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    26-11-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    25-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 8

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    3 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    4 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    5 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    6 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACINGU23

    7 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEERENU23

    8 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    9 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAMJUNIOR

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 DE WIT Edwin 13 KAISE Julien 14 WILLEMYNS Mathieu 15 SWEECK Hendrik 16 SMITS Rune 17 DE SCHUYTER Tim 18 KOYEN Niels 19 PEERS Nick 20 LEAERTS Yelle 21 ARKESTEYN Aron 22 GOOSEN Wouter 23 SHRIVER Matthew UMI 24 VANDENBROUCKE Niels 25 VANCOMPERNOLLE Jan 26 SERRE Stef 27 THIJS Wim 28 PAUWELS Dries 29 BRUYNINCKX Jonas 30 KONINGS Robbe 35 DE ROP Michiel

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    4 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    5 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    6 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    8 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    10 WÜTHRICH Svenja SUI EKZ TEAM

    11 COMMISSARIS Caren 12 VAN WUNSEL Lise 13 DOBBELAERE Jana 14 GLAUS Flurina SUI 15 VANDER SANDE Elise 16 HEISE Alana CAN 17 NELEN Kristien 18 SCHOE Aimée NED 19 VAN WIJK Eltina NED 20 DEFOUR Lara 21 SCHÄTTI Michelle SUI 22 BOONEN Valerie 23 MEERTENS Lone 24 KENNEDY Ann USA 25 SCHOON Lisette NED 26 VAN HOOL Lana 27 VERDEYEN Tine


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 13

    1 WADSWORTH Maddie GBR

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 KIPFMÜLLER Fabienne SUI VC MEILEN

    5 WADSWORTH Anna GBR

    6 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    7 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    9 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 VAN OS Indy NED WV BREDA

    11 VERVLOET Sterre 12 STORMS Imke 13 JANSSENS Rosalie

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 35 - opgevers: 4 - 40'

    1 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 GEUKENS Wout 13 QUETS Stijn 14 NOYENS Jarne 15 LIPPENS Seppe 16 DE LAET Tomas 17 PEREMANS Jochen 18 COCKX Maxime 19 SEMPELS Gill 20 GROOTJANS Jeno 21 VERMEIREN Yenthe 22 MELLAERTS Robbe 23 MULDERS Yarne 24 DE PROOST Mats 25 ROMBAUTS Daan 26 AVONDS Dries 27 COREMANS Stef 28 VAN DEN BROECK Brick 29 MOLS Berre 30 STORMS Kenneth


    Nieuwelingen - deelnemers: 70 - opgevers: 1 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DIELS Noa ACROG - BALEN BC

    11 MEEUSEN Ruben 12 LILLO Dario SUI 13 VAN LAER Lars 14 OMLOOP Mats 15 VAN LIEROP Danny NED 16 LAURYSSEN Rik 17 VANDERAERDEN Wout 18 DEJONGHE Senne 19 NEFFGEN Tim GER 20 LEMMENS Vic 21 CLARYSSE Elio 22 SLUYDTS Toon 23 JAENEN Jelle 24 GEURS Renzo 25 BOECKX Seppe 26 HUBRECHTS Sander 27 MÜLLER Timo SUI 28 LAGLER Corvin SUI 29 GOYVAERTS Ibo 30 CORVERS Milan

     

    25/11/2017 LICHTAART (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 21 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 TURELUREN Arne WIELERPROMOTIE CYCLI PROMAMA19+

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    6 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    7 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 DELCROIX Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    11 MIESSEN Christian NED 12 MARIEN Jim 13 JANSSENS Jurgen 14 THIJS Dennis 15 HOUBEN Björn 16 BOSSAERTS Kevin 17 VAN SAET Yarne 18 VANDERHEYDEN Marc

     

    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 0

    1 DAELMANS Arne

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 DE KORT Tom

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    6 SAVERY Mark ISV TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE

    7 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 PAESHUYSE Davy

    10 BOUDREAU Marc CAN CYCLERY RACING

    11 VAN HOUTVEN Kris 12 VAN MEER Edgar NED 13 DE VOS Gert 14 NEILSON Jeffrey CAN 15 MYNGHEER Johan 16 VERMONDEN Raf 17 DE CNODDER Gert 18 NOOIJ Roland NED 19 RIETBERGEN Edward NED 20 PICO DIAZ David 21 MARX Carsten GER


    Masters C - deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERAERDEN Johan

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 ORANGE Robert CAN RIDE WITH RENDALL

    8 VERELST Rudy

    9 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SWINNEN René 12 VAN OOSTERWIJCK Daniel 13 VERDEYEN Jos 14 KOCKAERTS Hubert 15 SCHUTTERS Alfons 16 WOJCIECHOWSKI Dariuz POL 17 VAN SINAY Dirk 18 STORMS Marc 19 VANHAEVERBEKE Jean 20 HERIJGERS Adrianus NED 21 THIJS Carl 22 VAN HONSTÉ Kris 23 VAN LOOY Ronald 24 OIRSCHOT VAN Frank NED 25 FIORETTI Giorgio ITA 26 COOREMAN Stephan 27 DE MEESTER Jackie 28 MARTENS Herman 29 VAN DEN BOGAERT Jan 30 DE BIE Dirk 31 VAN DER LEEUW Albert NED

    25-11-2017 om 17:44 geschreven door kenny


    22-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/11/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Jonathan Van Kerckhove en David Vanhaverbeke vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 32 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi en zacht herfstweer en dus was alles aanwezig voor een mooie midweek duurtraining. De kopmannen zorgden voor een mooi strak tempo zodat iedereen de rit kon afwerken. De afstand bedroeg 80 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 97 km, het gemiddelde was goed voor 32,5 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dr.Frank De Winter , Modest Smet , Joris De Jonghe , Walter Verhelst , Luc Goossens , Patrick Van Der Vekens , Walter Meseure , Jonathan Van Kerckhove , Adrien Maes , William Despeels , Pascal Brack , Eugéné Bosman , Ludwig De Bock , David Vanhaverbeke , Dirk Bryssinckx , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Jan Vlegels , Steven Van Houte , Dirk Cleys , Alex Goossens , Maarten Van Raemdonck , Michaël Apers , Danny Smet , Kenny De Permentier , Jurgen De Witte , Eric Vermeulen , Mister Black , ??? en Kenny Janssens.

    22-11-2017 om 20:06 geschreven door kenny


    19-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORENO DE PAUW EN KENNY DE KETELE WINNEN ZESDAAGSE VAN GENT 2017 !!!

    Kenny De Ketele en Moreno De Pauw zetten de puntjes op de i in Gent !!!

    Moreno Gent 1 2017.jpg 

    Kenny De Ketele en Moreno De Pauw uit St.Pauwels hebben de 77e Zesdaagse van Gent gewonnen.
    Het Belgische duo domineerde een hele week en won autoritair. Voor Kenny De Ketele is het de derde eindzege in Gent, Moreno De Pauw triomfeert voor het eerst.
    Moreno Gent 2 2017.jpg
    EINDSTAND

    1.Kenny De Ketele/Moreno De Pauw-411- 

    2.Thomas/Kneisky (Fra)-336-+2

    3.Stroetinga/Havik (Ned)-323-+2

    4.De Vylder/Ghys-290-+2

    5.Hester/Grasmann (Den/Dui)-109-+8

    6.Lampater/Thijssen (Dui/Bel)-235-+11

    7.Vergaerde/Stöpler (Bel/Ned)-162-+12

    8.Rickaert/Pieters (Bel/Ned)-218-+13

    9.Scotson/Meyer (Aus)-91-+23

    10.Wood/Stewart (GBr)-78-+24

    11.Viviani/Scartezzini (Ita)-222-+29

    12.Pijourlet/Marguet (Fra)-62-+30


    Bron: Sporza

    19-11-2017 om 18:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN VAN ZONDAG 19/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS ASPIRANTEN TE UITBERGEN 
    VAN ZON
    DAG 19/11/2017
         


    Zondag 19/11/2017 UITBERGEN (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 23

    1 ALLAER Thorben JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    2 VANCOMPERNOLLE Tibo TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 MEYHUI Rune CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 VAN DEN MEERSSCHE Lomme TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VAN BRUWAENE Emiel TIELTSE RENNERSCLUB

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 163.JPG
    Podium Aspiranten 12 jaar met winnaar Thorben Allaer, Tibo Vancompernolle
    en Rune Meyhui.


    13 jaar - deelnemers: 33 - 7,2 km

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 HEIRBAUT Toon SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    3 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BRABANT Robbe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DESIMPELAERE Arne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    25 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 LANDTSHEER Tibo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 395.JPG
    Podium Aspiranten 13 jaar met winnaar Ibe Dhondt, Toon Heirbaut en Bart Vandecasteele.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 401.JPG
                                 Winnaar Aspiranten 13 jaar met Ibe Dhondt.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 404.JPG
                                    De 2de plaats was voor Toon Heirbaut.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 342.JPG
                                        Aankomst van winnaar Ibe Dhondt.
    19-11-2017- aspiranten uitbergen 166.JPG
                                            Start van de Aspiranten 13 jaar.

    14 jaar - deelnemers: 26 - 9,6 km

    1 DE MUYNCK Viktor CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 CEULEMANS Jarne HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VAN DE SOMPEL Jori INDIVIDUEEL

    4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    11 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 704.JPG
    Podium Aspiranten 14 jaar met winnaar Viktor De Muynck, Jarne Ceulemans en
    Jori Van De Sompel.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 650.JPG
                                   Aankomst van winnaar Viktor De Muynck.

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 EXPEELS Laerke TIELTSE RENNERSCLUB

    2 SANTRAINE Léonie CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    3 SLOSSE Evi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 156.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten 12 jaar met winnares Laerke Expeels, Léonie Santraine
    en Evi Slosse.


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    2 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 387.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten 13 jaar met winnares Jana Van Der Veken, Chelsey
    Saintobyn en Saare Clinckemaillie.


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 697.JPG
    Podium Meisjes Aspiranten jaar met winnares Chloë Van Den Eede, Nette Coppens
    en Lani Wittevrongel.

    19-11-2017- aspiranten uitbergen 408.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2017 om 18:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 7°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 7 

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-BETFIRSTEL.CZC

    2 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEJUNIOR

    3 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    5 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANKU23

    6 KIELICH Timo ERA - CIRCUSJUNIOR

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREXU23

    8 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    9 VLIEGEN Pieter-jan AA-DRINK JONGERENTEAMJUNIOR

    10 ROMBOUTS Seppe PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICEU23

    11 VERHEYEN Thomas 12 SIEMONS Julian 13 LEMMENS Sander 14 DE SMET Thibaut 15 VAN COMPERNOLLE Kenneth 16 DE WIT Edwin 17 KAISE Julien 18 GYS Jens 19 PEERS Nick 20 GOOSEN Wouter 21 TIBACKX Lawrence 22 SMET Jonas 23 ARKESTEYN Aron 24 LIESSENS Jarno 25 SMITS Rune 26 DE MEYER Jarne 27 VAN ROY Matthias 28 HELSOCHT Liam 29 KOYEN Niels 30 THIJS Wim

      

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite & Junioren - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 DE BRUYNE Meg KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    6 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    7 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    8 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    10 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    11 ROMBOUTS Tine 12 BEECKMANS Sara 13 DEFOUR Lara 14 VERMEERSCH Eva 15 VAN ASSCHE Nele 16 BOONEN Valerie 17 VERDEYEN Tine 18 VAN HOOL Lana


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    6 VERVLOET Sterre DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

     

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 46 - opgevers: 4 - 40'

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 MEULEMANS Lennert IKO-BEOBANK

    9 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    11 CAS Stijn 12 MALEZSEWSKI Lukas 13 VAN TRICHT Floris 14 LIPPENS Seppe 15 DE LAET Tomas 16 CLAUWAERT Maarten 17 VAN DER SMISSEN Lennick 18 HERRYGERS Tieme 19 VAN DER VEKEN Senne 20 DEBAELE Jorre 21 GEUKENS Wout 22 STOKKE Vegard NOR 23 CLYNHENS Toon 24 MULDERS Yarne 25 WILLEMS Robbe 26 VERHEYDE Leander 27 GROOTJANS Jeno 28 VERHAEGEN Lennie 29 MELLAERTS Robbe 30 VAN MELDERT Robin

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 67 - opgevers: 6 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    6 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VAN DEN BULCK Joppe AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 AVONDTS Mathis 12 BLOMMEN Brent 13 PAUWELS Pieter 14 VANDERSTEEN Jarne 15 DELMÉ Mauro 16 MICHELS Jente 17 MEEUSEN Ruben 18 PORTERS Zeno 19 OMLOOP Mats 20 NEFFGEN Tim GER 21 WAUTERS Seppe 22 VANGILS Yannick 23 GOOVAERTS Lennert 24 GOYVAERTS Ibo 25 DEJONGHE Senne 26 VANDERLINDEN Lukas 27 BOECKX Seppe 28 WUYTS Yannick 29 LEMMENS Vic 30 JORISSEN Senne
     

    19/11/2017 BOORTMEERBEEK (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE Matthias uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    7 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    8 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 ENGELEN Steven 12 THIJS Dennis 13 ARNOUTS Tom 14 LEDEGEN Dietmar 15 PEETERS Karl 16 DELCROIX Tom 17 BLANCHY Michael 18 MATTIUZZI Andy 19 NUYES Wouter 20 HOUBEN Björn 21 GOOSSENS Denis 22 LAMBERT Régis 23 DE BONDT Marvin 24 LEFEVER Ward 25 CELEN Dennis 26 VAZZA Donato 27 LEFEBVRE Jeremy


    Masters B - deelnemers: 20 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 SLEECKX Danny

    4 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    6 VAN VLASSELAER Jurgen

    7 JANSSENS Simon

    8 CARPENTIER Dirk BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VAN HOUTVEN Kris

    10 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    11 NAESSENS Michael 12 VERMONDEN Raf 13 VAN LOOY Jos 14 DE CNODDER Gert 15 RIETBERGEN Edward NED 16 PICO DIAZ David 17 LEAERTS Hans 18 SPIRITUS Mario 19 VANDEBON Marcel


    Masters C - deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VERHAEGEN Guido

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan

    5 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    9 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 VERELST Rudy

    11 ZWINNEN Patrick 12 KOCKAERTS Hubert 13 SLUYTS Patrick 14 ABÉ Peter 15 BALLET Peter 16 SWINNEN René 17 VAN SINAY Dirk 18 PULMANS Peter 19 VERTESSEN Johnny 20

    STORMS Marc 21 SCHUTTERS Alfons 22 COOPMAN Ivan 23 HERIJGERS Adrianus NED 24 GEERTS Christiaan 25 VAN HONSTÉ Kris 26 LAFORGE Eric 27 LEEMANS Danny 28 GOETHALS Ronny 29 VAN ROSSUM André 30 THIJS Carl

    19-11-2017 om 17:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 18/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE UITBERGEN VAN ZATERDAG 18/11/2017     


    Zaterdag 18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11

    1 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    7 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMET Thibaut 12 VERHEYEN Onno 13 KAISE Julien 14 DE DECKER Steven 15 BONNE Jenko 16 COLAERT Pascal 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DE SCHUYTER Tim 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 DECLERCK Mathias 22 LEE Stephen GBR 23 DENOLF Ritchie 24 VANDENBROUCKE Niels 25 TODARO Manuel ITA 26 DESCHEPPER Ward 27 MUSEEUW Stefano 28 GOEMAN Jonas 29 ROENNING Vebjoern NOR 30 PEMEN Diederik
    18-11-2017-uitbergen 1938.JPG
         Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Yentl Bekaert.

    18-11-2017-uitbergen 1934.JPG
       Winnaar Elite z.c. Mathieu Willemyns en winnaar Beloften Yentl Bekaert.
    18-11-2017-uitbergen 1879.JPG
                                      Winnaar Beloften met Yentl Bekaert.
    18-11-2017-uitbergen 1884.JPG
                      Aankomst van winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 DE VET Sander WAC TEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 STOKKE Vegard NOR 13 PEMEN Dolf 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 DE SMET Nicolas 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VANLUCHENE Maxim 18 HOLSTAD Simon Aspelund NOR 19 VERHEYDE Leander 20 LØVDAL Vegard NOR 21 DEMEYER Guillian 22 VAN CLEEMPUT Bert 23 SALOMEZ Ydris 24 GUNST Ruben 25 BERT Jasper 26 VULLERS Brain 27 BELLAERT Axelle 28 SJOEEN Martin Lund NOR 29 DEROO Mieke 30 FRAEYE Katleen
    18-11-2017-uitbergen 1203.JPG
                                   Winnaar Juniores met Jelle Vermote.

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DECKMIJN Matisse 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 OOSTERLINCK Joes 15 VIDTS Obie 16 DENAEGHEL Brent 17 DELAERE Brent 18  DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 DE POOTER Dries 22 CORVERS Milan 23 VANPRAET Ruben 24 DE VOS Sander 25 CALLEWAERT Andreas 26 DEWEERDT Tiebe 27 DEWINTER Gerben 28 TRIO Victor 29 VAN HAVERE Detlev 30 DE GROOTE Vasco 42 FIERENS Ruben 43 ROTTIERS Reinoud 45 CLAESSENS Robbe
    18-11-2017-uitbergen 850.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Dante Coremans en winnares Dames Jeugd Tinne Vandenheede.
    18-11-2017-uitbergen 846.JPG
    18-11-2017-uitbergen 530.JPG

    Dames Jeugd - deelnemers: 2

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM
    18-11-2017-uitbergen 1197.JPG
       Winnaar Juniores met Jelle Vermote en winnares Dames Axelle Bellaert.
    18-11-2017-uitbergen 935.JPG
                                     Winnares Dames Axelle Bellaert.

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK CYCLINGMAST A

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    11 LEGRAND Wesley 12 VISPOEL Bryan 13 VERBERCKMOES Arno 14 DE MEYER Michaël 15 GOUDESEUNE Bart 16 COTTIGNIES Vincent 17 VERGUCHT Rudy 18 PLASSCHAERT Jonas 19 BELQUET Jordan 20 ROGIERS Kurt
    18-11-2017-uitbergen 511.JPG
    Winnaar Masters A met Nicky David en winnaar Amateurs met Jorn Montaigne.
    18-11-2017-uitbergen 481.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters A met Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 PAESHUYSE Jef

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 BOGAERT Nico

    7 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 VERHOOGHE Kris 13 MYNGHEER Johan 14 CARPENTIER Dirk 15 DE VOS Gert 16 SCHOONBAERT Kristof 17 MYNGHEER Erik 18 DUMONT Jurgen 19 VAN GOETHEM Danny 20 SAMYN Christophe 21 VELDEMAN Dirk 22 DE GROOTE Rik
    18-11-2017-uitbergen 264.JPG
    Winnaar Masters B met Patrick Bassez en winnaar Masters C met Mario Lammens.
    18-11-2017-uitbergen 232.JPG
                          Aankomst van winnaar Masters B met Patrick Bassez.


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 ROELSTRAETE Philip 13 COOPMAN Ivan 14 GEERTS Christiaan 15 STORMS Marc 16 MERTENS Rene 17 DE BIE Dirk 18 GOETHALS Ronny 19 HOLVOET Franki 20 HURTECANT Roland






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2017 om 10:54 geschreven door kenny


    18-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 18/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg   

            Nicky David    
           

    Zaterdag 18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11
    1 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    2 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 ALDERWEIRELD Robin TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    7 MEIN Thomas GBR HOPE FACTORY RACING

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    9 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAM

    11 DE SMET Thibaut 12 VERHEYEN Onno 13 KAISE Julien 14 DE DECKER Steven 15 BONNE Jenko 16 COLAERT Pascal 17 VAN DE KERCKHOVE Nick 18 DE SCHUYTER Tim 19 VANDEVELDE Ruben 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 DECLERCK Mathias 22 LEE Stephen GBR 23 DENOLF Ritchie 24 VANDENBROUCKE Niels 25 TODARO Manuel ITA 26 DESCHEPPER Ward 27 MUSEEUW Stefano 28 GOEMAN Jonas 29 ROENNING Vebjoern NOR 30 PEMEN Diederik

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 8 - 40'

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VERVOORT Wout IKO-BEOBANK

    3 DE VET Sander WAC TEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    8 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN LOOVEREN Joachim 12 STOKKE Vegard NOR 13 PEMEN Dolf 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 DE SMET Nicolas 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 VANLUCHENE Maxim 18 HOLSTAD Simon Aspelund NOR 19 VERHEYDE Leander 20 LØVDAL Vegard NOR 21 DEMEYER Guillian 22 VAN CLEEMPUT Bert 23 SALOMEZ Ydris 24 GUNST Ruben 25 BERT Jasper 26 VULLERS Brain 27 BELLAERT Axelle 28 SJOEEN Martin Lund NOR 29 DEROO Mieke 30 FRAEYE Katleen

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 50 - opgevers: 0 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    3 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 NEFFGEN Tim GER RSV DUREN

    6 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    8 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DECKMIJN Matisse 12 KUYPERS Milan 13 GEURS Renzo 14 OOSTERLINCK Joes 15 VIDTS Obie 16 DENAEGHEL Brent 17 DELAERE Brent 18  DHOOGE Thibau 19 DIELS Noa 20 VANDERAERDEN Wout 21 DE POOTER Dries 22 CORVERS Milan 23 VANPRAET Ruben 24 DE VOS Sander 25 CALLEWAERT Andreas 26 DEWEERDT Tiebe 27 DEWINTER Gerben 28 TRIO Victor 29 VAN HAVERE Detlev 30 DE GROOTE Vasco 42 FIERENS Ruben 43 ROTTIERS Reinoud 45 CLAESSENS Robbe

    Dames Jeugd - deelnemers: 2

    1 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    Dames Elite - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    18/11/2017 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 20 - opgevers: 0

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 CHALMERS Scott GBR ANDY COOK CYCLINGMAST A

    7 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN ASSCHE Nico INDIVIDUEELMBFUN

    11 LEGRAND Wesley 12 VISPOEL Bryan 13 VERBERCKMOES Arno 14 DE MEYER Michaël 15 GOUDESEUNE Bart 16 COTTIGNIES Vincent 17 VERGUCHT Rudy 18 PLASSCHAERT Jonas 19 BELQUET Jordan 20 ROGIERS Kurt


    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VAN STAEYEN Benny

    3 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4 PAESHUYSE Jef

    5 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    6 BOGAERT Nico

    7 NEFFGEN Martin GER RSV DÜREN

    8 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    9 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    10 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 VERHOOGHE Kris 13 MYNGHEER Johan 14 CARPENTIER Dirk 15 DE VOS Gert 16 SCHOONBAERT Kristof 17 MYNGHEER Erik 18 DUMONT Jurgen 19 VAN GOETHEM Danny 20 SAMYN Christophe 21 VELDEMAN Dirk 22 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 PANIS André ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 DE WAELE Marnic

    6 BALLET Peter

    7 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    8 GYSELINCK Eddy ASFRA RACING TEAM

    9 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 ROBERTS Andrew GBR 12 ROELSTRAETE Philip 13 COOPMAN Ivan 14 GEERTS Christiaan 15 STORMS Marc 16 MERTENS Rene 17 DE BIE Dirk 18 GOETHALS Ronny 19 HOLVOET Franki 20 HURTECANT Roland

    18-11-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    12-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 12/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 12/11/2017     


    Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN
    12-11-2017-gavere 1157.JPG
                           Aankomst van winnaar Wout Van Aert te Gavere.
    12-11-2017-gavere 1127.JPG
    12-11-2017-gavere 936.JPG
                                        Toon Aerts werd knap 2de.
    12-11-2017-gavere 1021.JPG
                                         Mathieu Van Der Poel werd 3de.
    12-11-2017-gavere 814.JPG
                                      Start van de Men Elite te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas
    12-11-2017-gavere 537.JPG
    Podium Beloften met winnaar Thomas Pidcock, Sieben Wouters en Thijs Aerts.

    12-11-2017-gavere 461.JPG
                             Aankomst van winnaar Beloften Thomas Pidcock.
    12-11-2017-gavere 176.JPG
                                              Start van de Beloften te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse

    23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine
    12-11-2017-gavere 793.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Ellen Van Loy, Nikki Brammeier en Kim Van De Steene.

    12-11-2017-gavere 544.JPG
                                          Start van de Dames Elite te Gavere.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne
    12-11-2017-gavere 159.JPG
    Podium Juniores met winnaar Pim Ronhaar, Tomas Kopecky en Ryan Cortjens.

    12-11-2017-gavere 098.JPG
                               Aankomst van winnaar Juniores Pim Ronhaar.

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI

    11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2017 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 12/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 VAN AERT Wout CRELAN - CHARLES

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    6 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    11 ADAMS Jens 12 SWEECK Diether 13 CLEPPE Nicolas 14 MERLIER Tim 15 ADAMS Joeri 16 BOROS Michael CZE 17 NIEUWENHUIS Joris NED 18 VAN DER POEL David NED 19 PEETERS Rob 20 GODRIE Stan NED 21 BERTOLINI Gioele ITA 22 HOEYBERGHS Daan 23 VAN DER MEER Gosse NED 24 KAISE Julien 25 VAN COMPERNOLLE Kenneth 26 TAKENOUCHI Yu JPN

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 8

    1 PIDCOCK Thomas GBR TELENET FIDEA LIONS

    2 WOUTERS Sieben NED UCI CT PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    4 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VANDEBOSCH Toon BEOBANK-CORENDON

    6 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    10 BEKAERT Yentl TELENET FIDEA LIONS

    11 LOOCKX Lander 12 VAN DER HEIJDEN Maik NED 13 GOEMAN Andreas 14 SMETS Gert 15 SIEBENS Gianni 16 DEBEIR Arno 17 DERVEAUX Niels 18 PAUWELS Tijl 19 VAN DIJKE Koen NED 20 LIESSENS Jarno 21 ROMBOUTS Seppe 22 DE MEYER Senne 23 MUSKENS Mart NED 24 KIELICH Timo 25 VLIEGEN Pieter-jan 26 VERHEYEN Thomas 27 BAKX Kelvin NED 28 ALDERWEIRELD Robin 29 MEIN Thomas GBR 30 VERMEERSCH Florian 40 SMET Jonas

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 2

    1 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    2 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    3 VAN DE STEENE Kim TARTELETTO - ISOREX

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    5 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    6 DE BOER Sophie NED BREEPARK

    7 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    8 VERSCHUEREN Jolien PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 WORST Annemarie NED ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 COMPTON Katherine USA KFC RACING P/B TREK/KNIGHT COMPOSITES

    11 ANDERSON Elle USA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 VERDONSCHOT Laura 14 NAGENGAST Fleur NED 15 KASTELIJN Yara NED 16 NOSKOVA Nikola CZE 17 HOEKE Geerte NED 18 VERHESTRAETEN Karen 19 BETSEMA Denise NED 20 MEISTROK Susanne NED 21 BELLAERT Axelle 22 PEETERS Jinse

    23 VAN DE PUTTE Kim 24 GERRITSEN Irene NED 25 BOLZAN Matilde ITA 26 BOSCHKER Julia NED 27 DOBBELAERE Jana 28 MICHELS Laure 29 BLANCHAERT Jo 30 DE WULF Yasmine

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 10

    1 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    4 KAMP Ryan NED ZZPR ORANGE BABY´S HANCLEAN CYCLING TEA

    5 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    6 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANDEPUTTE Niels IKO-BEOBANK

    9 HENDRIKX Mees NED KIDS SPORT PR/ALPHA MOTORHOMES

    10 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMOOTE Jelle 12 VERVOORT Wout 13 VAN DEN EYNDE Vince 14 ARTZ Bart NED 15 VAN DEN BROECK Arno 16 JORDENS Jarno 17 MALEZSEWSKI Lukas 18 DE VET Sander 19 ZIEMERINK Milan NED 20 BELLENS Jarno 21 BOVEN Lars NED 22 PEIRENS Yente 23 BERVOETS Michael 24 WYSEURE Joran 25 HERRYGERS Tieme 26 DEL GROSSO Bodi NED 27 MARTIN Conor CAN 28 HORNY Clement 29 VANSTEENKISTE Joshua 30 SANTY Arne

     

    12/11/2017 GAVERE (O) - Veldrijden form. C – Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 2

    1 BELMANS Lennert IKO-BEOBANK

    2 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 ALVARADO Salvador NED LARES - DOLTCINI CYCLING TEAM

    6 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    9 WILLEMSEN Steijn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 MASCIARELLI Lorenzo ITA TEAM MASCIARELLI

    11 MICHELS Jente 12 JANSSEN Lucas NED 13 KOPECKY Matyas NED 14 DEL GROSSO Tibor NED 15 VIDTS Obie 16 DE BOCK Rune 17 PAUWELS Pieter 18 VANGILS Yannick 19 VANPRAET Ruben 20 VANDERSTEEN Jarne 21 LAURYSSEN Rik 22 KIELY Joe GBR 23 VANDEVANNET Simon 24 TRIO Victor 25 DECKMIJN Matisse 26 DHOOGE Thibau 27 DE CLERCQ Seppe 28 GEURS Renzo 29 BLOEM Senne 30 DEWINTER Gerben 45 VEROUGSTRAETE Jaro

    12-11-2017 om 17:39 geschreven door kenny


    11-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN ZATERDAG 11/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN ZATERDAG 11/11/2017  


    Zaterdag 11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BAESTAENS Vincent 12 ADAMS Joeri 13 AERNOUTS Jim 14 PEETERS Rob 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 VAN TICHELT Yorben 18 VAN DER POEL David NED 19 AERTS Thijs 20 ALDERWEIRELD Robin 21 PEERS Nick 22 COLMAN Alex 23 GOOSEN Wouter 24 TODARO Manuel ITA 25 MEELBERGHS Pieter
    11-11-2017-niel 1301.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Laurens Sweeck en Corne Van Kessel.

    11-11-2017-niel 1292.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Laurens Sweeck en Corne Van Kessel.
    11-11-2017-niel 1272.JPG
                                  Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    11-11-2017-niel 1269.JPG
                                     Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    11-11-2017-niel 864.JPG
                                           Valpartij met Laurens Sweeck.
    11-11-2017-niel 916.JPG

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    3 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    4 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    11 MAES Shana 12 TRUYEN Marthe 13 DE BRUYNE Meg 14 PEETERS Jinse 15 GOOSSENS Veerle NED 16 COMMISSARIS Caren 17 VAN DER ZWAAN Laura NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ROMBOUTS Tine 20 VAN WUNSEL Lise 21 ZWAENEPOEL Tessa 22 DE VOS Nele 23 BEECKMANS Sara 24 VAN HAAFTEN Kristie NED
    11-11-2017-niel 789.JPG
    Podium Dames met winnares Nikki Brammeier, Alice Arzuffi en Ellen Van Loy.

    11-11-2017-niel 786.JPG
    Podium Dames met winnares Nikki Brammeier, Alice Arzuffi en Ellen Van Loy.
    11-11-2017-niel 573.JPG
    11-11-2017-niel 552.JPG
                                        Start van de Dames Elite te Niel.
    11-11-2017-niel 058.JPG
                           Een woordje uitleg voor de wedstrijd van Sanne Cant.

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 CLYNHENS Jens 12 CAS Stijn 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 DE SMET Nicolas 15 DE LAET Tomas 16 WILLEMS Robbe 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 DELNOIJE Rémon NED 19 DE WEERT Robbe 20 VANLUCHENE Maxim 21 CLAUWAERT Maarten 22 VAN TRICHT Floris 23 HOUSSIN Bavo 24 QUETS Stijn 25 MARTIN Conor CAN 26 SEMPELS Gill 27 CLYNHENS Toon 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 EHLERT Marco NED
    11-11-2017-niel 439.JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Len Dejonghe en Gerben Kuypers.

    11-11-2017-niel 438.JPG
    Podium Juniores met winnaar Xander Geysels, Len Dejonghe en Gerben Kuypers.
    11-11-2017-niel 387.JPG
    Aankomst van winnaar Xander Geysels voor Len Dejonghe en Gerben Kuypers.
    11-11-2017-niel 106.JPG
                                            Start van de Juniores te Niel.

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DELMÉ Mauro 12 VAN HOFTEN Levi NED 13 WAUTERS Seppe 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 PAUWELS Pieter 16 BLOMMEN Brent 17 DEJONGHE Senne 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 HUBRECHTS Sander 21 BOECKX Seppe 22 CALLEWAERT Andreas 23 KUYPERS Milan 24 JAENEN Jelle 25 LEMMENS Vic 26  GOOVAERTS Lennert 27 VAN LAER Lars 28 SOONTJENS Arthur 29 BASTIAENSEN Jesse 30 MEERT Noah 32 VAN HAVERE Detlev 47 ROTTIERS Reinoud 51 DE BAERE Rune
    11-11-2017-niel 056.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Dante Coremans, Senne Willems en Arne Baers.
    11-11-2017-niel 053.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Dante Coremans, Senne Willems en Arne Baers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2017 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 11/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-BETFIRST

    6 MEEUSEN Tom BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN - CHARLES

    8 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS FIRSTBET

    9 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Diether ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 BAESTAENS Vincent 12 ADAMS Joeri 13 AERNOUTS Jim 14 PEETERS Rob 15 VANTHOURENHOUT Dieter 16 MERLIER Braam 17 VAN TICHELT Yorben 18 VAN DER POEL David NED 19 AERTS Thijs 20 ALDERWEIRELD Robin 21 PEERS Nick 22 COLMAN Alex 23 GOOSEN Wouter 24 TODARO Manuel ITA 25 MEELBERGHS Pieter

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

    2 ARZUFFI Alice Maria ITA STEYLAERTS-BETFIRST

    3 VAN LOY Ellen TELENET FIDEA LIONS

    4 SELS Loes CRELAN - CHARLES

    5 ANDERSON Elle USA CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 NOSKOVA Nikola CZE DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 BETSEMA Denise NED HR EN TC D.O.K

    9 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 CANT Sanne BEOBANK-CORENDON

    11 MAES Shana 12 TRUYEN Marthe 13 DE BRUYNE Meg 14 PEETERS Jinse 15 GOOSSENS Veerle NED 16 COMMISSARIS Caren 17 VAN DER ZWAAN Laura NED 18 KUIJPER Elodie NED 19 ROMBOUTS Tine 20 VAN WUNSEL Lise 21 ZWAENEPOEL Tessa 22 DE VOS Nele 23 BEECKMANS Sara 24 VAN HAAFTEN Kristie NED

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 1

    1 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 DEJONGHE Len IKO-BEOBANK

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 VREESWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 CLYNHENS Jens 12 CAS Stijn 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 DE SMET Nicolas 15 DE LAET Tomas 16 WILLEMS Robbe 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 DELNOIJE Rémon NED 19 DE WEERT Robbe 20 VANLUCHENE Maxim 21 CLAUWAERT Maarten 22 VAN TRICHT Floris 23 HOUSSIN Bavo 24 QUETS Stijn 25 MARTIN Conor CAN 26 SEMPELS Gill 27 CLYNHENS Toon 28 SALOMEZ Ydris 29 NOYENS Jarne 30 EHLERT Marco NED

     

    11/11/2017 NIEL (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 1

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    5 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 VAN DE PUTTE Victor AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DELMÉ Mauro 12 VAN HOFTEN Levi NED 13 WAUTERS Seppe 14 VAN DEN BULCK Joppe 15 PAUWELS Pieter 16 BLOMMEN Brent 17 DEJONGHE Senne 18 SLUYDTS Toon 19 JORISSEN Senne 20 HUBRECHTS Sander 21 BOECKX Seppe 22 CALLEWAERT Andreas 23 KUYPERS Milan 24 JAENEN Jelle 25 LEMMENS Vic 26  GOOVAERTS Lennert 27 VAN LAER Lars 28 SOONTJENS Arthur 29 BASTIAENSEN Jesse 30 MEERT Noah 32 VAN HAVERE Detlev 47 ROTTIERS Reinoud 51 DE BAERE Rune

    11-11-2017 om 17:26 geschreven door kenny


    07-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR DU BURKINA FASO 2017 !!!

    Tour du faso 2017.jpg
    TOUR DU BURKINA FASO 2017

     

    Vrijdag 27/10/2017 – KOULBILA – TENKODOGO – 149 Km

    Aantal deelnemers: 90

    1 Abou Sanogo CIV

    2 Saydou Bamogo BUR

    3 Simon Musie ERI
    37 Guy Smet BEL

     

    Zaterdag 28/10/2017 – GARANGO – ZORGHO – 97 km - 02h13'11"

    Aantal deelnemers: 89

    1 Benjamin Stauder GE

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Hicham Benouzza MAR

    4 Lahcen Sebbahi MAR

    5 Stefan Reimer GER
    48 Guy Smet BEL

     

    Zondag 29/10/2017 – BOUSSE – OUAHIGOUYA – 130 km - 03h29'00"

    Aantal deelnemers: 88

    1 Médéric Clain FRA

    2 Simon Musie ERI op 02.00s

    3 Benjamin Stauder GER op 05.00s

    4 Dawit Yemane ERI op 09.00s

    5 Saydou Bamogo BUR op 17.00s
    65 Guy Smet BEL

     

    Maandag 30/10/2017 – YAKO – ZINIARE – 156 km - 03h50'49"

    Aantal deelnemers: 85

    1 Benjamin Stauder GER
    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Abou Sanogo CIV

    4 Stein Van Couter BEL

    5 Mathias Sorgho BUR
    31 Guy Smet BEL

     

    Dinsdag 31/10/2017 – KOKOLOGHO – BOROMO – 136 km - 02h57'55"

    Aantal deelnemers: 83

    1 Benjamin Stauder GER
    2 Meron Mengstab Amanuel ERI

    3 Salah Eddine Mraouni MAR

    4 Robbert-Jan Mol NED

    5 Abou Sanogo CIV
    45 Guy Smet BEL

     

    Woensdag 01/11/2017 – DANO – GAOUA – 120 km - 02h51'49"

    Aantal deelnemers: 83

    1 Jari Verstraeten BEL

    2 YaYa Diallo MLI op 19.00s

    3 Benjamin Stauder GER

    4 Abdou Rouamba BUR

    5 Pieter Buyle BEL
    52 Guy Smet BEL

     

    Donderdag 02/11/2017 – BANFORA – BOBO DIOULASSO – 120 km - 03h46'00"

    Aantal deelnemers: 80

    1 Aziz Adboul Nikiema BUR
    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Simon Musie ERI

    4 Jérémy Derouint FRA

    5 Amanuel Tsegay ERI
    6 Guy Smet BEL
     

    Vrijdag 03/11/2017 – BOBO DIOULASSO – DEDOUGOU – 175 km - 04h17'29"

    Aantal deelnemers: 80

    1 Benjamin Stauder GER

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Stein Van Couter BEL

    4 Robbert-Jan Mol NED

    5 Meron Mengstab Amanuel ERI

      

    Zaterdag 04/11/2017 – DEDOUGOU – KOUDOUGOU – 132 km - 02h57'15"

    Aantal deelnemers: 74

    1 Abou Sanogo CIV

    2 Salah Eddine Mraouni MAR

    3 Stein Van Couter BEL

    4 Saydou Bamogo BUR

    5 Jari Verstraeten BEL
    42 Guy Smet BEL

     

    Zondag 05/11/2017 – KORSIMORO – OUAGADOUGOU – 110 km - 02h38'47"

    Aantal deelnemers: 73

    1 STAUDER Benjamin GER
    2 NIKIEMA A. Aziz BUR
    3 VAN COUTER Stein BEL
    4 BIKIENGA Salfo BUR
    5 BUYLE Pieter BEL
    6 SANOGO Abou CIV
    7 MRAOUNI Salaheddine MAR
    8 BAMOGO Seydou BUR
    9 CLAIN Médéric FRA
    10 NOBEL Rick NED
    30 VERSTRAETEN Jari BEL
    50 SMET Guy BEL
    51 VERDIJCK Niels BEL

    EINDKLASSEMENT

    1 MRAOUNI Salaheddine MAR in 31h25'56"
    2 AMANUEL Million ERI
    3 SORGHO W. Mathias BUR
    4 BENOUZZA Hicham MAR
    5 SANOGO Abou CIV
    6 BAMOGO Seydou BUR
    7 ESSAIL Mohamed Nizar MAR
    8 NIKIEMA A. Aziz BUR
    9 STAUDER Benjamin GER
    10 TSEGAY Amanueal ERI
    15 VERSTRAETEN Jari BEL
    30 SMET Guy BEL
    35 VAN COUTER Stein BEL
    39 BUYLE Pieter BEL
    57 VERDIJCK Niels BEL

    07-11-2017 om 14:48 geschreven door kenny


    05-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 05/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 6°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg 

    Matthias Van de Velde


    Zondag 05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 7

    1 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    3 CAMPS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 VERMEERSCH Florian PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    5 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    8 LIESSENS Jarno ACROG - BALEN BC

    9 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 VAN COMPERNOLLE Kenneth 12 FLOREN Wesley NED 13 SIEBENS Gianni 14 TRIGO Florian FRA 15 DE WIT Edwin 16 VRACHTEN Arne 17 VAN STAEYEN Maarten 18 LEAERTS Yelle 19 GOOSEN Wouter 20 GYS Jens 21 KOYEN Niels 22 VAN ROOSBROECK Pieter 23 PEERS Nick 24 MUSEEUW Stefano 25 SERRE Stef 26 VAN DEN BOSCH Tom 27 VANREYTEN Joachim 28 DE BOCK Yoni 29 SMITS Rune 30 HELSOCHT Liam 37 STUER Kwinten

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames Elite - deelnemers: 19

    1 GOOSSENS Veerle NED TEAM BREEPARK

    2 VAN ALPHEN Aniek NED WV BREDA

    3 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    5 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    6 NELEN Kristien INDIVIDUEEL

    7 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    8 DOBBELAERE Jana KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    9 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    10 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    11 ROMBOUTS Tine 12 HEIJ Sabine NED 13 BOONEN Valerie 14 VAN LOY Tess 15 ALLART Oceane FRA 16 VERDEYEN Tine 17 VAN HOOL Lana 18 DE PAUW Marijke 19 VAN STEENWINKEL Ella


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    5 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. C - Juniores - 40´

    Junioren - deelnemers: 26

    1 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 VAN DEN PLAS Jasper IKO-BEOBANK

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CORTJENS Ryan IKO-BEOBANK

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE JONG Remco NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 SEMPELS Gill 12 DE WEERT Robbe 13 GEUKENS Wout 14 VERHAEGEN Lennie 15 PEREMANS Jochen 16 MELLAERTS Robbe 17 GROOTJANS Jeno 18 VAN CLEEMPUT Bert 19 VAN MELDERT Robin 20 ROMBAUTS Daan 21 VAN MEER Erben NED 22 DE JONG Frank NED 23 MOLS Berre 24 VAN DER PERREN Ritte 25 VAN DEN BROECK Brick 26 CANDRIES Ruben

     

    05/11/2017 ARENDONK (A) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 42

    1 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    2 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    4 WILLEMS Gilles SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VANACKER Emiel TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    6 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    7 VAN LAER Lars THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    8 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    9 VANGILS Yannick WAC TEAM

    10 GOYVAERTS Ibo DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN HAVERE Detlev 12 JORISSEN Senne 13 GEENEN Yarne-zias 14 CEUSTERS Rune 15 BRUYNINCKX Nick 16 VERSTRAELEN Wannes 17 CLAES Sam 18 D´HOLLANDER Senne 19 HUYBS Lennert 20 BASTIAENSEN Jesse 21 SMULDERS Vik NED 22 VANHOUT Jelle 23 VAN IZERLOO Beau NED 24 BELMANS Dries 25 CROON Joran 26 VAN DER BURG Bas NED 27 MERTENS Jonas 28 DRYBOOMS Thomas 29 CHOW Brett NED 30 SLEGERS Wietse

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 2

    1 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    2 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    05/11/2017 HOFSTADE-ZEMST (B) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    5 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    6 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    7 CANNAERTS Ben INDIVIDUEELAMA19+

    8 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    9 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    10 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    11 HEYLEN Keith 12 THIJS Dennis 13 DELCROIX Tom 14 LEDEGEN Dietmar 15 WIELEMANS Kevin 16 NUYES Wouter 17 PEETERS Karl 18 BOSSAERTS Kevin 19 HOUBEN Björn 20 HUSSON Kobe 21 HANQUET Alexander 22 VANSTEENKISTE Arne Karel 23 VAN CRAEN Michael Maaike 24 DEBEURME Steve

     

    Masters B - deelnemers: 16

    1 DAELMANS Arne

    2 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    3 PAESHUYSE Jef

    4 SMITS Kris

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 VAN STAEYEN Benny

    9 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 SLEECKX Danny

    11 VERSTRAETE Peter 12 VAN VLASSELAER Jurgen 13 VAN MEER Edgar NED 14 NOOIJ Roland NED 15 RIETBERGEN Edward NED 16 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 28

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN Johan

    3 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 SLUYTS Patrick

    6 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 KOCKAERTS Hubert

    8 VERDEYEN Jos CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 ABÉ Peter

    10 VERELST Rudy

    11 VAN SINAY Dirk 12 VAN OOSTERWIJCK Daniel 13 VERTESSEN Johnny 14 PULMANS Peter 15 SCHUTTERS Alfons 16 COOPMAN Ivan 17 HERIJGERS Adrianus NED 18 ROELSTRAETE Philip 19 THIJS Carl 20 GOETHALS Ronny 21 LAFORGE Eric 22 FIORETTI Giorgio ITA 23 COOREMAN Stephan 24 DE MEESTER Jackie 25 BELLENS Wim 26 MARTENS Herman 27 VAN DESSEL Raymond Daniel 28 VAN DER LEEUW Albert NED

    05-11-2017 om 19:38 geschreven door kenny


    04-11-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 04/11/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ZELZATE VAN ZATERDAG 04/11/2017     


    Zaterdag 04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    8 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DE WIT Edwin 12 VERMEERSCH Florian 13 BAEYENS Dennis 14 SMET Jonas 15 VANDENBROUCKE Niels 16 DENOLF Ritchie 17 DECLERCK Mathias 18 DE SCHUYTER Tim 19 VAN DEN BOSCH Tom 20 DE BOCK Yoni 21 DEWITTE Casper 22 VAN AERT Tijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 COLAERT Pascal 26 DEVOS Romain FRA 27 STUER Kwinten 28 DE GROODT Killian 29 DE ROP Michiel 30 LOGIE Aaron 35 DE BOCK Jelle
    4-11-2017-zelzate 1576.JPG
                                 Winnaar Elite z.c. met Mathieu Willemyns.
    4-11-2017-zelzate 1449.JPG
    4-11-2017-zelzate 959.JPG
                                                    Start van de Elite z.c.

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 40'

    1 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GUNST Ruben 12 VANPARIJS Tjorven 13 DE SMET Nicolas 14 SALOMEZ Ydris 15 VAN CUTSEM Senna 16 DEMEYER Guillian 17 DE VOS Wannes 18 BERT Jasper 19 VULLERS Brain 20 VAN DER SYPT Gianni 21 LAVERGE Maxim 22 DE BRUYNE Meg 23 VERMEIR Aurelie 24 FRAEYE Katleen 25 VAN ACKER Jasper 26 VANHEES Michiel 27 COENE Benjamin
    4-11-2017-zelzate 955.JPG
    Winnaar Juniores met Jarno Jordens en winnaar Dames met Meg De Bruyne.
    4-11-2017-zelzate 687.JPG
                                           Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DE BOCK Rune 12 VANPRAET Ruben 13 DENAEGHEL Brent 14 DECKMIJN Matisse 15 DHOOGE Thibau 16 GEURS Renzo 17 DE CLERCQ Seppe 18 D´HOLLANDER Senne 19 DHOOGE Romeo 20 DE VOS Sander 21 TRIO Victor 22 HEYMANS Aaron 23 DEWEERDT Tiebe 24 CALLEWAERT Andreas 25 DE GROOTE Vasco 26 DEWINTER Gerben 27 VAN DYCK Jan 28 DIAS Niels 29 EECKHOUT Sander 30 MEERT Noah 31 VAN HAVERE Detlev
    4-11-2017-zelzate 681.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout en winnaar Dames Jeugd
    met Kiona Dhondt.
    4-11-2017-zelzate 623.JPG
            Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Jetze Van Campenhout.
    4-11-2017-zelzate 385.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 LEGRAND Wesley MastA

    12 GOOSSENS Denis 13 GOUDESEUNE Bart 14 DESMET Robbe 15 VERGUCHT Rudy 16 DEBEURME Ben 17 ROGIERS Kurt 18 WAMPERS Yannick 19 DEBEURME Steve
    4-11-2017-zelzate 381.JPG
                                Winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    4-11-2017-zelzate 384.JPG
                                    Winnaar Masters A met Wesley Legrand.
    4-11-2017-zelzate 357.JPG
                    Aankomst van winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    4-11-2017-zelzate 376.JPG
                                Aankomst winnaar Masters A met Wesley Legrand.
    4-11-2017-zelzate 200.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.


    Master B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 REID Gabriel CAN

    8 DUMONT Jurgen ITAF

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNGHEER Erik

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik
    4-11-2017-zelzate 193.JPG
    Winnaar Masters C met Mario Lammens en winnaar Masters B met Bjorn Rondelez.
    4-11-2017-zelzate 174.JPG
                               Aankomst van winnaar Masters B met Bjorn Rondelez.


    Master C - deelnemers: 15

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    7 WILLE Rudi

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy

    11 COOPMAN Ivan 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 GOETHALS Ronny 14 HOLVOET Franki 15 HURTECANT Roland
    4-11-2017-zelzate 001.JPG
                                            Start van de Masters B en C.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-11-2017 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 2°Veldritzege bij de Dames Elite !!!

    Meg de Bruyne.jpg 

        Meg De Bruyne


    Zaterdag 04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 4

    1 WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX

    3 TIELEN Dario INDIVIDUEEL

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas TELENET FIDEA LIONS

    6 DERVEAUX Niels TARTELETTO - ISOREX

    7 BONNE Jenko TARTELETTO - ISOREX

    8 VAN DE VELDE Thomas TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 DE WIT Edwin 12 VERMEERSCH Florian 13 BAEYENS Dennis 14 SMET Jonas 15 VANDENBROUCKE Niels 16 DENOLF Ritchie 17 DECLERCK Mathias 18 DE SCHUYTER Tim 19 VAN DEN BOSCH Tom 20 DE BOCK Yoni 21 DEWITTE Casper 22 VAN AERT Tijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 VANCOMPERNOLLE Jan 25 COLAERT Pascal 26 DEVOS Romain FRA 27 STUER Kwinten 28 DE GROODT Killian 29 DE ROP Michiel 30 LOGIE Aaron 35 DE BOCK Jelle

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28 - opgevers: 1 - 40'

    1 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WYSEURE Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 GUNST Ruben 12 VANPARIJS Tjorven 13 DE SMET Nicolas 14 SALOMEZ Ydris 15 VAN CUTSEM Senna 16 DEMEYER Guillian 17 DE VOS Wannes 18 BERT Jasper 19 VULLERS Brain 20 VAN DER SYPT Gianni 21 LAVERGE Maxim 22 DE BRUYNE Meg 23 VERMEIR Aurelie 24 FRAEYE Katleen 25 VAN ACKER Jasper 26 VANHEES Michiel 27 COENE Benjamin


    Nieuwelingen - deelnemers: 43 - 30'

    1 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VERSTRYNGE Emiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    7 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    10 CLARYSSE Elio BIKE ADVICE CT

    11 DE BOCK Rune 12 VANPRAET Ruben 13 DENAEGHEL Brent 14 DECKMIJN Matisse 15 DHOOGE Thibau 16 GEURS Renzo 17 DE CLERCQ Seppe 18 D´HOLLANDER Senne 19 DHOOGE Romeo 20 DE VOS Sander 21 TRIO Victor 22 HEYMANS Aaron 23 DEWEERDT Tiebe 24 CALLEWAERT Andreas 25 DE GROOTE Vasco 26 DEWINTER Gerben 27 VAN DYCK Jan 28 DIAS Niels 29 EECKHOUT Sander 30 MEERT Noah 31 VAN HAVERE Detlev


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 MEG DE BRUYNE uit Hamme KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    04/11/2017 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 19

    1 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    2 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    4 VISPOEL Bryan INDIVIDUEELAMA19+

    5 HOSTE Simon BIKE ADVICE CTAMA19+

    6 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 DE MEYER Michaël CYCLING TEAM PAJOTAMA19+

    11 LEGRAND Wesley MastA

    12 GOOSSENS Denis 13 GOUDESEUNE Bart 14 DESMET Robbe 15 VERGUCHT Rudy 16 DEBEURME Ben 17 ROGIERS Kurt 18 WAMPERS Yannick 19 DEBEURME Steve


    Master B - deelnemers: 12

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BAJOREK Michel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    7 REID Gabriel CAN

    8 DUMONT Jurgen ITAF

    9 VAN GOETHEM Danny KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 MYNGHEER Erik

    11 VELDEMAN Dirk 12 DE GROOTE Rik


    Master C - deelnemers: 15

    1 LAMMENS Mario

    2 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    3 DE WAELE Marnic

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 BALLET Peter

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel

    7 WILLE Rudi

    8 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 ROBERTS Andrew GBR BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    10 BLOEMMEN Rudy

    11 COOPMAN Ivan 12 VANHAEVERBEKE Jean 13 GOETHALS Ronny 14 HOLVOET Franki 15 HURTECANT Roland

    04-11-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 04/11/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41 -opgevers: 6

    1 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAM

    3 TURNER Ben GBR BEOBANK CORENDON

    4 VANDEBOSCH Victor IKO-BEOBANK

    5 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    11 KOYEN Niels 12 SMITS Rune 13 WUYTS Mathijs 14 DE MEYER Jarne 15 LEMMENS Sander 16 KAISE Julien 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VAN HELVOIRT Koen NED 19 LEAERTS Yelle 20 BREUGELMANS Michiel 21 VANREYTEN Joachim 22 PEERS Nick 23 PAUWELS Dries 24 HELSOCHT Liam 25 MEELBERGHS Pieter 26 BRAES Brent 27 KONINGS Robbe 28 BRUYNINCKX Jonas 29 VAN ASSCHE Bert 30 VERMEERSCH Arne

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden Dames - 40´

    Dames - deelnemers: 23

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 MAES Shana DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 HEYNS Joyce KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 GOOSSENS Veerle NED AMARROW ADEX CYCLING TEAM

    6 PEETERS Jinse PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 GERRITSE Femke NED ZZPR.NL -HANCLEAN - ORANGE BABIES CYCLING TEAM

    10 SCHOE Aimée NED STEVENS

    11 NELEN Kristien 12 COMMISSARIS Caren 13 VAN WUNSEL Lise 14 VANDER SANDE Elise 15 DE VRIES Didi NED 16 BOONEN Valerie 17 VERMEERSCH Eva 18 BEECKMANS Sara 19 SCHOON Lisette NED 20 VERDEYEN Tine 21 ALLART Oceane FRA 22 VERMEIREN Katrien 23 VAN HOOL Lana

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 8

    1 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 SCHEVENELS Lies´l OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 VERVLOET Sterre THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    6 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    8 MICHOTTE Maelle LENSWORLD CYCLING TEAM

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 19  - 40'

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 DE VET Sander WAC TEAM

    3 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 VAN DER SMISSEN Lennick YOUNG CYCLING TALENT D&D

    5 LIPPENS Seppe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    6 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    10 GEUKENS Wout ACROG - BALEN BC

    11 WILLEMS Robbe 12 DEBAELE Jorre 13 GROOTJANS Jeno 14 PEREMANS Jochen 15 MELLAERTS Robbe 16 MOLS Berre 17 VERMEIREN Yenthe 18 VAN MEER Erben NED 19 VAN DEN BROECK Brick

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 47 - opgevers: 4 - 30'

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 MICHELS Jente CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 WILLEMS Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 AVONDTS Mathis IKO-BEOBANK

    7 LAURYSSEN Rik WAC TEAM

    8 MEEUSEN Ruben WAC TEAM

    9 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 GROENENDAAL Bailey NED WV SCHIJNDEL

    11 VAN DEN BULCK Joppe 12 VAN LAER Lars 13 VAN DEN BROECK Lars 14 KUYPERS Milan 15 OMLOOP Mats 16 DEJONGHE Senne 17 BOECKX Seppe 18 VAN LIEROP Danny NED 19 GOOVAERTS Lennert 20 GEENTJENS Brend 21 HUIJBREGTS Niels NED 22 JORISSEN Senne 23 GOYVAERTS Ibo 24 MARX Bram 25 VERSTRAELEN Wannes 26 BRUYNINCKX Nick 27 DE VOS Yanick NED 28 BELMANS Dries 29 VAN STAAY Iben 30 BASTIAENSEN Jesse

     

    04/11/2017 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 3

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELMASTM

    3 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    4 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    5 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    6 ENGELEN Steven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMMASTM

    7 HERMANS Briek DAGPASMASTM

    8 LEDEGEN Dietmar INDIVIDUEELAMA19+

    9 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    10 PEETERS Karl INDIVIDUEELAMA19+

    11 HOUBEN Björn 12 VOLCKAERTS Sven 13 VAN SAET Yarne 14 JANS Noah


    Masters B - deelnemers: 10

    1 DAELMANS Arne

    2 SLEECKX Danny

    3 PAESHUYSE Jef

    4 VAN STAEYEN Benny

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MICHELS Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN LOOY Jos

    9 RIETBERGEN Edward NED TWC MAASLANDSTER

    10 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 22

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    2 VANDERAERDEN Johan

    3 VERELST Rudy

    4 ABÉ Peter

    5 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VERTESSEN Johnny

    7 HAUTERAT Georges ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SCHUTTERS Alfons DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    9 PULMANS Peter

    10 SLUYTS Patrick

    11 VERDEYEN Jos 12 KOCKAERTS Hubert 13 HERIJGERS Adrianus NED 14 THIJS Carl 15 MICHIELSEN Paul 16 COOREMAN Stephan 17 OIRSCHOT VAN Frank NED 18 DE CNUYDT Adrien 19 DE MEESTER Jackie 20 MARTENS Herman 21 VAN DEN BOGAERT Jan 22 VAN DER LEEUW Albert NED

    04-11-2017 om 20:35 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!