.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP MEN ELITE TE ANTWERPEN VAN ZONDAG 25/06/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP MEN ELITE TE 
    ANTWERPEN VAN ZON
    DAG 25/06/2017
         


    Zondag 25/06/2017 BK ANTWERPEN (A) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap – 238 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 135 - opgevers: 54

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare AG2R LA MONDIALE

    2 VANMARCKE Sep CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    3 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    4 KEUKELEIRE Jens ORICA - SCOTT

    5 VAN HOOYDONCK Nathan BMC RACING TEAM

    6 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS – CRELAN  +47”

    7 VAN HECKE Preben SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    9 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    10 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL +1’20”

    11 VERMEERSCH Gianni 12 DUPONT Timothy 13 THEUNS Edward 14 DEHAES Kenny 15 VAN LERBERGHE Bert 16 VAN HOECKE Gijs 17 JANS Roy 18 VAN GENECHTEN Jonas 19 VLIEGEN Loïc 20 WAEYTENS Zico 21 MAES Nikolas 22 DE BACKER Bert 23 DEBUSSCHERE Jens 24 GEUENS Alexander 25 DE VREESE Laurens 26 VAN STAEYEN Michaël 27 SOETE Daan 28 SPRENGERS Thomas 29 VAN GESTEL Dries 30 DE WITTE Mathias 50 JANSSENS Jimmy 51 RUYTERS Brecht 62 VAN AVERMAET Greg 67 NAESEN Lawrence 70 VAN DER SANDE Tosh 77 DIELEMAN Michiel 80 STEELS Stijn
    Oliver Naesen BK 2017.jpg
                       Nieuw Belgisch Kampioen 2017 Oliver Naesen uit Berlare.
    25-6-2017-bk antwerpen 804.JPG
    Sep Vanmarcke zet de spurt in maar wordt met een late jump geklopt door Oliver Naesen.
    25-6-2017-bk antwerpen 744.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 723.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 653.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 576.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 527.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 505.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 502.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 477.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 404.JPG
                             Vooraan Greg Van Avermaet uit Hamme.
    25-6-2017-bk antwerpen 380.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 302.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 295.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 287.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 281.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 273.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 270.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 263.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 236.JPG
                                         Op kop Oliver Naesen uit Berlare.
    25-6-2017-bk antwerpen 213.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 197.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 190.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 183.JPG
     Jurgen Roelandts, Jonas Rickaert en Kevin Ista zitten in de 1ste ontsnapping.
    25-6-2017-bk antwerpen 140.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 137.JPG
                                             De eerste ontsnapping.
    25-6-2017-bk antwerpen 132.JPG
                                       Thomas De Gendt uit Beveren.
    25-6-2017-bk antwerpen 117.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 101.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 097.JPG
    25-6-2017-bk antwerpen 068.JPG
    Start van het Belgisch Kampioenschap Men Elite te Antwerpen met 135 deelnemers.



     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-06-2017 om 23:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 1°Seizoenzege bij de Profs en de Titel van Belgisch Kampioen !!!

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 2°Seizoenzege bij de Elite z.c. !!!

    Oliver Naesen BK 2017.jpg   Fabio Sinoy.jpg

                                                 Oliver Naesen                                                                    Fabio Sinoy

    Zondag 25/06/2017 BK ANTWERPEN (A) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap – 238 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 135 - opgevers: 54

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare AG2R LA MONDIALE

    2 VANMARCKE Sep CANNONDALE DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING TEAM

    3 STUYVEN Jasper TREK - SEGAFREDO

    4 KEUKELEIRE Jens ORICA - SCOTT

    5 VAN HOOYDONCK Nathan BMC RACING TEAM

    6 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS – CRELAN  +47”

    7 VAN HECKE Preben SPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS

    9 WELLENS Tim LOTTO SOUDAL

    10 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL +1’20”

    11 VERMEERSCH Gianni 12 DUPONT Timothy 13 THEUNS Edward 14 DEHAES Kenny 15 VAN LERBERGHE Bert 16 VAN HOECKE Gijs 17 JANS Roy 18 VAN GENECHTEN Jonas 19 VLIEGEN Loïc 20 WAEYTENS Zico 21 MAES Nikolas 22 DE BACKER Bert 23 DEBUSSCHERE Jens 24 GEUENS Alexander 25 DE VREESE Laurens 26 VAN STAEYEN Michaël 27 SOETE Daan 28 SPRENGERS Thomas 29 VAN GESTEL Dries 30 DE WITTE Mathias 50 JANSSENS Jimmy 51 RUYTERS Brecht 62 VAN AVERMAET Greg 67 NAESEN Lawrence 70 VAN DER SANDE Tosh 77 DIELEMAN Michiel 80 STEELS Stijn

     

    25/06/2017 BK ANTWERPEN (A) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap – 102 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 106 - opgevers: 50

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HIGH5

    2 KOPECKY Lotte LOTTO SOUDAL LADIES

    3 DRUYTS Kelly SPORT VLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 CANT Sanne ANTWERPEN

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 BEX Nathalie SPORT VLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 VANDENBROUCKE Saartje LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 DRUYTS Jessy SPORT VLAANDEREN - GUILL D´OR

    9 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA - DURANGO

    10 VAN LOY Ellen ANTWERPEN

    11 VERDONSCHOT Laura 12 FRANCK Alicia 13 DE BAAT Kim 14 DOCX Mieke 15 VAN DEN HAUTE Steffy 16 SELS Loes 17 VANHOUTTE Fenna 18 HANNES Kaat 19 VERHESTRAETEN Karen 20 DEBBOUDT Lensy 21 COMMISSARIS Caren 22 DRUYTS Demmy 23 DOM Annelies 24 BECKERS Isabelle 25 VERSCHELDEN Nathalie 26 BORREMANS Sarah 27 VERHOEVEN Suzanne 28 VAN DEN STEEN Kelly 29 CROKET Gilke 30 DUYCK Ann-Sophie 33 TEMMERMAN Ilse 37 FREMINEUR Terry 39 BRITS Delphine 46 STERCKX Kathleen 50 DRUYTS Lenny


    25/06/2017 HANSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 42,77 km/h

    Aantal deelnemers: 99 - opgevers: 47

    1 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    4 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    5 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    6 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 O´BRIEN Kelland AUS ST KILDA

    8 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10 WELSFORD Sam AUS NORTHERN DISTRICTS

    11 VERHAEGEN Jens 12 DE SCHUYTER Arne 13 LAVA Kevin 14 SCOTT Cameron AUS 15 VAN DAMME Bart 16 VANDENBUSSCHE Jari 17 VAN RAEPENBUSCH Ruben 18 BUYSSE Jos 19 DELBAERE Tijs 20 DIERICKX Anthony 21 MUYS Ayton 22 SUTTON Joseph GBR 23 VAN GOETHEM Kevin 24 WIGHT Rohan AUS 25 DE JAEGER Nick 26 CATELYN Gieljan 27 BAELE Glenn 28 SLABINCK Indiana 29 DE SMUL Guust 30 VAN AELBROECK Michiel

     

    25/06/2017 HEUSDEN ZOLDER (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 45,89 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 26

    1 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    2 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    7 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    9 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    10 VAN HELDEN Luuk NED WCL BERGKLIMMMERS

    11 VERSTREPEN Dries 12 VAN ENDE Wouter 13 LETEN Wouter 14 MERTENS Thomas 15 HABETS Ivo NED 16 HEIJNEN Pekka 17 MEESEN Giel NED 18 VAN DE GEER Robbin NED 19 VAN BROEKHOVEN Guy 20 MERTENS Joran 21 MACKAY Ashley AUS 22 NIJS Steven 23 WILLEMS Tom 24 CLEEREN Tom 25 VAN OPSTAL Thomas 26 WOUTERS Ruben 27 HEYLEN Kevin 28 PEETERS Kjell 29 VERHEYEN Onno 30 NOELS Sven

     

    25/06/2017 MOOSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 109 km - 39,98 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 8

    1 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANLUCHENE Mats ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    3 LEGLEY Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VANBESIEN Thomas UNITED C.T.

    6 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    7 SABBE Enzo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 HUYGHE Gilles 12 MUS Aloïs 13 VANDER MEIREN Ward 14 DEBUYSERE Wannes 15 BOUTTÉ Jordy 16 DECEUNINCK Thomas 17 ALLFORD Tom AUS 18 CLAERHOUT Sven 19 LAPIERE Ward 20 LANGEDOCK Mathieu 21 CAETHOVEN Steven 22 SCHOTTE Lauwrence 23 ANDREWS Benjamin NZL 24 VANDAELE Philip 25 BALCAEN Manolito 26 WILLEMYNS Mathieu 27 HAENEBALCKE Svenerick 28 DE VINK Gregory RSA 29 WEEMAES Sasha 30 HUYGHE Benny

     

    25/06/2017 OPLINTER-TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 42,66 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 43

    1 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    3 BROES Michiel UNITED C.T.

    4 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    5 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    7 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    9 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    10 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 BATS Didier 12 PARDON Ward 13 VAN GENECHTEN Steff 14 HOULMONT Matthias 15 VENNER Quentin 16 VAN ROY Simon 17 MEEUS Jordi 18 VLASSELAER Maarten 19 CLÉ Brent 20 MOSBEUX Christophe 21 HEYMANS Jonas 22 ERREN Pim NED 23 VAN DE MIEROOP Sam 24 HEYNS Nils 25 CUMPS Ruben 26 VAN TICHELT Yorben 27 ANDRIEU Maxim 28 HIGGINSON James GBR 29 VAN NUFFELEN Glen 30 BROEKMANS Glenn 35 LIESSENS Jarno

     

    25/06/2017 RELEGEM (ASSE) (B) - Elite z.c./U23 - 108 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 9

    1 FABIO SINOY uit Bornem UNITED C.T.

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 DE KORT Bram NED WV DE JONGE RENNER

    6 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    7 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    8 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    9 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DEVALCKENEER Sieben UNITED C.T.

    11 CREFFIER Laurent 12 ROELANDTS Rutger 13 ADRIAENSEN Michael 14 VAN TILBORGH Brent 15 TIMMERMANS Tom 16 DE PAEPE Pieter 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo 18 VAN DUREN Brent 19 RELAES Jacob 20 BERTELS Jef 21 MICHIELS Killian 22 POLSPOEL Jonas 23 VANDERHEYDEN Jens 24 VAN DAMME Indy 25 MOTTE David 26 DE CLERCK Matthias 27 MERLIER Braam 28 BORMS Jorden 29 NERINCKX Tim 30 VAN LYSEBETH Mathias 42 DE OST Jarne 44 DE BLOCK Nick

    25-06-2017 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 20°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

         Patrick Cocquyt


    Zondag 25 Juni 2017 - ZOTTEGEM (9620)

     

    Catg.A – 76,7 km –  40 deelnemers

    1-Van Geyt Koen (Gent)

    2-De Coninck Guillaume

    3-Apers Michaël

    4-De Wispelaere Arno

    5-Haegeman David

    6-Van Damme Peter

    7-Van Meirhaeghe Karel

    8-Nevejans Dennis

    9-De Rouck Nils

    10-Bal Marijn

    11-Peeters Nico-12-Rogge Simon-13-De Roo Johannes-14-De Smet Olivier-15-De Temmerman Kevin-16-Delhove Jonas-17-Vermassen Jens-18-De Pauw Kristof-19-Tinel Pieter-20-De Clercq Wouter-21-Van Vlierberghe Bart-22-De Leeuw Jelle-23-Eloot Benny-24-Van Kerchove Jonathan-25-Bernagie Ruben-26-Buyse Dieter-27-Van Ongeval Matthias-28-Van Canegem Bing-29-Van Passel Boris-30-Bouquet Kenneth-31-De Smet Dries-32-De Vlieger Robin-33-Demeter Renaat-34-Moerman Sam-35-Brijs Gert-36-De Cock Joeri-37-Bombeke Dries-38-Smet Jochem-39-Minnaert Matthias-40-Stijnen Jürgen

     

    Catg.B – 64,9 km – 24 deelnemers

    1-Bogaerts Patric (Overpelt)

    2-Eeckhout Kurt

    3-Pauwels Vital

    4-Saelens Danny

    5-Vermassen Peter

    6-Verbeken Kurt

    7-Quintelier Gunther

    8-De Vlieger Sven

    9-De Paepe Jimmy

    10-De Swert Dave

    11-Naessens Michael-12-Reniers Kristof-13-de Vree Rik-14-De Waele Marnic-15-Verschelden Steven-16-Janssens Bert-17-Van Obbergen Wim-18-Van Haverbeek Peter-19-De Schryver Sven-20-Van Mol Bart-21-De Corte Peter-22-De Braekeleer Piet-23-Van Esbroeck Sven-24-Van Haverbeek Frank

     

    Catg.B+ – 64,9 km – 21 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Wuyts Hans

    3-Bruyere Bruno

    4-Ballet Peter

    5-De Backer Danny

    6-Dupont Benny

    7-De Moor Arie

    8-Janssens Kenny (Melsele)

    9-Gyselinck Eddy

    10-Harms Ko

    11-Van Pachterbeke Patrick-12-Van Speybroeck Geert-13-Vaneberg Francis-14-De Coninck Wim-15-Symons Rudolf-16-Coppens Ronny-17-Primo Gino-18-Nevejans Idesbald-19-Hellinckx Danny-20-Erauw Luc-21-Bracke Wim

     

    Catg.C – 53,1 km – 23 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-Willems Michel

    3-Somers Chris

    4-Van Eyndt Jozef

    5-Vanopstal Eddy

    6-De Coninck Danny

    7-Pieters Joost

    8-Heye Hilair

    9-Van Mol Luc

    10-Struyf Raoul

    11-van Loon Dick-12-Polfliet Danny-13-Verbestel Dirk-14-Steeman Juan-15-Bolle Henk-16-van Rijsbergen John-17-Boeve José-18-Cornette Freddy-19-De Regge Willy-20-Dupont Guido-21-De Coninck Wim-22-D'Hondt Freddy-23-De Vuyst Eddy

     

    Catg.D – 53,1 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Remory Pierre

    3-Burggraeve Noël

    4-Deneef Jozef

    5-Van Holen Johny

    6-Scheirlinckx Hendrik

    7-Montforts Ad

    8-Devadder Andre

    9-Vandenberghen Freddy

    10-Vandersteen Erik-

    11-Scheirlinckx Jozef-12-Pauwels Marcel-13-Demiddel Ronny-14-Deboelpaep Andre-15-Lockefeir Marinus-16-Mous Willy

     

    Catg.D+ – 53,1 km – 10 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout)

    2-Everaerts Jef

    3-Vyvey Julien

    4-Saerens Jozef

    5-Van den Borre Herman

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Robijns Robert

    8-De Roos Willy

    9-Hermans Luc

    10-Brouwers François

    25-06-2017 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher KOP 2017.jpg

     Koen De Bosscher

    Zondag 25 Juni DENDERMONDE (9200)

     

    Cat.A – 24 deelnemers – 71,4 km

    1 Bert VAN DER TRAPPEN

    2 Gianni Cooman

    3 Gillian Van Rymenant

    4 Kenny Govaert

    5 Bjorn Coomans

    6 Kevin Van De Keer

    7 Bjorn Lison

    8 Koen Vanopdenbosch

    9 Bjorn Van Malderen

    10 Tom Vanopdenbosch

    11 Frederik De Jonghe 12 Kevin Van Den Cruijce 13 Yorick Lison 14 Stijn Gidé 15 Joery De Somer 16 Gwylim Hanssens 17 Marnix Himpe 18 Gert De Winne 19 Koen Romeyns 20 Koen Van De Winckel

     

    Cat.B – 17 deelnemers – 63 km

    1 Jarno VERHOFSTADT

    2 Andy De Backer

    3 Kris Witvrouwen

    4 Andy Roskam

    5 Roel Reigel

    6 Peter Verhofstadt

    7 Tom De Smet

    8 Danny Borremans

    9 Pascal De Wolf

    10 Steven Van Rijckeghem

    11 Mario Van Den Broecke 12 Joery Brion 13 Paul Hens 14 Ramazan Burgü

     

    Cat.C – 26 deelnemers – 63 km

    1 KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2 Wim Van Uffelen

    3 Peter Maes

    4 Peter Aerts

    5 Steven De Kerpel

    6 Pascal Kestemont

    7 Benny Van Buynder

    8 Benny Fets

    9 Alain Goolaerts

    10 Kurt Stevens

    11 Bert Peelman 12 Jerry Cooman 13 Rudy Golinveau 14 Fabien Hanssens 15 Gerry Maes 16 Filip De Wannemaeker 17 Marc De Ben 18 Rudi Rabout 19 Pedro Rijckaert 20 Abdullah Kavun

     

    Cat.D – 23  deelnemers – 54,6 km

    1 Ronald RENTS

    2 Wim Winandy

    3 Jan De Mulder

    4 Marc Tabourdon

    5 Serge Meyvis

    6 Frank Van Der Perre

    7 Patrick Van Ransbeeck

    8 Dirk Goolaerts

    9 Eddy Vermeir

    10 Math Stoffels

    11 Hugo Van Linden 12 Benny D'Haese 13 Rudi De Bondt 14 Ronny Goolaerts 15 Eric Depouille 16 Geert Braeckman 17 Michael Van Poelvoorde 18 Mariano Biancucci 19 Jan Braem 20 Bruno Van De Veken

     

    Cat.E – 16 deelnemers – 54,6 km

    1 Paul CASTELEYN

    2 Jan Van Den Brande

    3 Rudy Van De Velde

    4 Dominique Turcksin

    5 Rene De Brucker

    6 Raf Vercammen

    7 Luc Witman

    8 Louis Van Den Broeck

    9 Guy Vanparrijs

    10 Peter Willockx

    11 Guy Theys 12 Luc Francois 13 André Harte 14 Marc Dockx

     

    Cat.F – 17 deelnemers – 46,2 km

    1 Wim DE WAAL

    2 Jean Blommaert

    3 Jos Vandermeulen

    4 Rene Mertens

    5 Rene Van Gils

    6 Felix Luyten

    7 Frank Rijpens

    8 Jean Pierre Wauters

    9 Willy Teirlinck

    10 Ludovicus De Backer

    11 William De Cremer 12 Roger Wauters 13 Jean Pierre Broothaers

    25-06-2017 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 25/06/2017 AREND DER JUNIOREN (W) - Interclub Juniores - 119,7 km - 41,62 km/h

    Aantal deelnemers: 149 - opgevers: 27

    1 VAUGHAN Jacob GBR SOUTH EAST CYCLING TEAM

    2 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    4 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 TOLHOEK Ezra NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    7 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    8 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    9 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 DETHIER Bastien LOTTO-VC ARDENNES

    11 VANOVERBERGHE Jens 12 VANDEVELDE Yentl 13 FIVÉ Trystan 14 REVILLON Anthony FRA 15 PONSAERTS Thibaut 16 VANSTEELANDT Thomas 17 CAUFRIEZ Tristan 18 DECLERCQ Mathias 19 RADOUX Robin 20 REX Laurenz 21 MATERNÉ Rémi 22 VAN GILS Maxim 23 WAUTERS Bram 24 GOVAERTS Brent 25 PLATTEEUW Robbe 26 HANNE Milan 27 ROBINSON Oliver GBR 28 VAN GRIEKEN Jarne 29 JACQUES Jarne 30 ORLOWSKI Kamil 54 VAN DER EYCKEN Brent 66 OREEL Lars NED 79 MILBOU Steff 103 COLLIE Lars 105 FRANSSENS Yannick 106 SLOCK Liam 116 HILLEMANS Pepijn NED

     

    25/06/2017 ZELE (O) - Juniores - 88,5 km - 41,06 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 12

    1 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DE PAUW Len JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 BRINKMAN Herman NED RWC AHOY

    6 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 STERCKX Domien HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 CORKERY Dillon IRL NRPT

    10 VAN HOLSBEECK Kyan JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    11 BRUSSELEERS Kiano 12 VERDONCK Loeka 13 GEYSELS Xander 14 VAN RIJSBERGEN Polle NED 15 RAECKE Jari 16 COVELIERS Seppe 17 SCHEPENS Dylan 18 VAN OEVELEN Wanne 19 DESCHUYTTER Casper 20 DE RAEVE Stan 21 DEWIT Jordi 22 WITMAN Dieter 23 VAN LAER Jan 24 BRUGGEMAN Lorenzo 25 CHEATLE Max GBR 26 DE LEEUW Matias 27 CORNETTE Lucas 28 DESPONTIN Pierre 29 VAN DER LINDEN Matthew NED 30 VLERICK Lars 39 WUYTS Siebe 43 VAN DEN BOSSCHE Fabio 50 SMET Jonas 52 CAETHOVEN Kenneth 62 VAN DER MEULEN Nick

     

    25/06/2017 GRAZEN (B) - Nieuwelingen - 60 km - 39,01 km/h

    Aantal deelnemers: 95 - opgevers: 29

    1 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 VAN TRICHT Floris WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VAN HOUT Luca ACROG - BALEN BC

    4 BROUWERS Emile ACROG - BALEN BC

    5 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES

    6 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    9 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    11 DEHAIRS Simon 12 SIMONS Rob 13 VERGOTE Diel 14 VAN LAER Pieter 15 ALENTEYNS Jorit 16 ECCLI Cyrian 17 DE JAEGER Arthur 18 HABETS Jordan NED 19 WILLEMS Gilles 20 DION Loïc 21 OZDERYA Nazim 22 HUMBLET Matthieu 23 BELMANS Elias 24 CLAES Sam 25 SCHURGERS Stef 26 MARTENS Daan 27 DOUVEN Daan NED 28 GEUKENS Wout 29 DE CRAECKER Gianni 30 ERAUW Thiemo

     

    25/06/2017 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Nieuwelingen - 69,6 km - 38,25 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 30

    1 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    2 KNIGHT Oliver GBR TEAM CORLEY CYCLES

    3 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    4 BYSKOV SARBO Andreas DEN VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 VERVOORT Wout WAC TEAM

    7 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 ROOTKIN-GRAY Jack GBR SULLIHULL

    9 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 VAN RANSBEECK Josse VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 DE DECKER Tijl 12 DHAEYE Enrico 13 BERCKMOES Jenno 14 ORINS Robin 15 MARTENS Thomas 16 VAN POPPEL Sébastein 17 KAESEMANS Siemen 18 VAN RILLAERT Dayan 19 TEERLINCK Alexander 20 DE SCHRIJVER Bjarne 21 PIETERS Bjarne 22 DE NEVE Tomas 23 GOEBEERT Théo 24 NONNEMAN Maxim 25 VANDEN HEEDE Jens 26 LAURYSSEN Yorben 27 VAN BUYNDER Thibaud 28 DEMARES Achille 29 VANDERBEKE Aiden 30 R. THOROE-HANSEN Nicholas DEN 33 PERMENTIER Emano

     

    25/06/2017 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 65 km - 39,84 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 0

    1 BARBRY Giel MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 ERRINGSE Frederik DEN ROSKILDE CYKLE RING

    7 MAEYAERT Baptiste KVC NOORDZEEMEEUW

    8 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    10 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    11 VANDENBULCKE Alex 12 TULETT Ben GBR 13 DEWACHTER Lucas 14 EECKHOUT Emile 15 VAN LANDSCHOOT Ruben 16 LELEU Audric 17 DEBOSSCHERE Seppe 18 POWELL Harrison GBR 19 VAN CUTSEM Senna 20 VANLUCHENE Maxim 21 DE MAERE Alessio 22 KAES Xedric 23 BOLTON Max GBR 24 VAN DER MEULEN Wout 25 LAMOTE Robbe 26 SAYOEN Lander 27 VERSTRAETE Aaron 28 SELFE Ritchie GBR 29 DUYM Steffen 30 VERROONEN Gilles

     

    25/06/2017 LONDERZEEL (B) - Nieuwelingen - 70 km - 40,45 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 33

    1 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 FRETIN Milan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    4 SCHARRE Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 DERAEDT Victor WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 VAN HAMME Wout WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 STIPPELMANS Toon WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 CLAEYS Laurent VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11 HALS Bjarne 12 VAN KERCKHOVE Brent 13 SELDENTHUIS Lars NED 14 VERZIJL Sten NED 15 VAN NUFFEL Aiko 16 WALLYN Tibo 17 MUYSHONDT Nils 18 VAN DUN Jente 19 GOOS Liam 20 HUYBRECHTS Sander 21 HOPMANS Wouter NED 22 VERHAEGEN Lennie 23 BONTINCK Jarne 24 VERLINDEN Jordi 25 VAN GUCHT Thomas 26 BALABANOV Preslav BUL 27 GROOTJANS Andries 28 VAN LOOVEREN Joachim 29 SLUYDTS Toon 30 STEENACKERS Luka 35 RASSCHAERT Lander 37 DE BEER Wannes 39 VAN DAELE Ernest

    25-06-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      
    Proficiat aan JELLE DUYM met zijn 1°Seizoenszege !!!

    TTC Kruibeke 24-6-2.jpg   
                                             Jelle Duym

    Zaterdag 24/06/2017 – KRUIBEKE – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 40

    1-JELLE DUYM (Burcht)

    2-VAN ASSCHE FRANK

    3-VAN GAEVEREN GUNTER

    4-DE COCK BART

    5-SMET LUC

    6-WOLLAERT JAN

    7-VAN HAM WILLEM

    8-SCHILTZ YANNICK

    9-ADRIAENSSENS STEFAN

    10-HEIRBAUT EVERT

    11-VAN HAUTEKERKE GLENN-12-CREVE STIJN-13-VAN RAEMDONCK KURT-14-MEERSCHAERT KRIS-15-MEYVIS SERGE-16-VAN DIEREN CHRISTOPHE-17-SPANOGHE GUIDO-18-VERSTRAETEN TOR-19-DE LEENHEER TOM-20-VAN DER VLOET GERT-21-VAERENBERG BJORN-22-KOPPEN CEDRIC-23-DUPONT WOUTER-24-DE CONINCK DAAN-25-DE BEULE TOM-26-HORREVORST DAVE-27-VAN OSSELAER TOMMY-28-DE BEULE SAM-29-PIJCKE JEROEN-30-VAN OVERLOOP BRAM-31-DE KIMPE NICK-32-HOSKENS PETER-33-DUYM JEROEN-34-DE BOCK ERWIN-35-VAN GOETHEM FILIP-36-VAN DEN BROECK ALAIN






    TTC Kruibeke 24-6-3.jpg

                    Winnaar Recreanten Stef Pauwels

                                          

    Zaterdag 24/06/2017 – KRUIBEKE – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 44

    1-PAUWELS STEF

    2-HEYMANS PETER

    3-VERWILST MATHIEU

    4-VAN ZAND TOM

    5-THOEN KURT

    6-BOLSSENS MARIO

    7-SERVERIUS RUDY

    8-VERMEULEN KRIS

    9-DE MAEYER STEFAN

    10-MEYSSEN DIRK

    11-VAN DUYSE PETER-12-DILLEN KOEN-13-BOGAERT GUY-14-SAMSON JENTE-15-COLMAN ELGER-16-KOECK GERALD-17-VINGERHOETS TOM-18-VERMEULEN KOEN-19-VAN RIEL KRIS-20-BOGAERT DANNY-21-DE BOCK TOM-22-POELMAN TIM-23-VAN CRAENENBROECK WIM-24-JONGENELEN KOEN-25-VAN HAVENBERGH PHILIP-26-VAN DIEREN STEPHANE-27-LAENEN WESLEY-28-APERS JOHAN-29-VERSTAPPEN LODE-30-SILVERANS KENNETH-31-INGELS ANDY-32-BOGAERT JENS-33-GALLE STIJN-34-DE VOGELAER KEVIN-35-HEYRMAN KOEN-36-DE BELIE NIELS-37-BRYSSINCKX DIRK-38-MEERSMANS JENS-39-DIERCKX PETER




    TTC Kruibeke 24-6-1.jpg
                                                    Retrokoers te Kruibeke.

    25-06-2017 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 25/06/2017 HERZELE (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 36 - opgevers: 0 - 21 km

    1 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DESIMPELAERE Arne INDIVIDUEEL

    3 DE SCHUYTENEER Steffen ISOMAX - WATERPROOF CYCLING TEAM

    4 HOORENS Victor WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 LATIN Michael CYCLING TEAM MOSAN

    15 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    22 VAN WIELE Lennert WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    28 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar - deelnemers: 28 - opgevers: 0 - 24 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN GUCHT Yoran KTC-CYCLING TEAM

    3 VAN CLEEMPUTTE Kenji KTC-CYCLING TEAM

    4 VAN MECHELEN Vlad CANNIBAL TEAM

    5 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC


    14 jaar - deelnemers: 42 - opgevers: 5 - 36 km

    1 GIDDINGS Joshua GBR THE MI RACING ACADAMY

    2 DETALLE Noah LOTTO-VC ARDENNES

    3 BROUGH Jack GBR THE MI RACING ACADEMY

    4 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VANCAUWENBERGHE Jens ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    35 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 GOOSSENS Estée SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 PUYPE Laura KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    25/06/2017 MOLLEM (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    25/06/2017 SCHULEN (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    25-06-2017 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    VWV.jpg

    Zaterdag 24 Juni KEERBERGEN (3140)


    Liefhebbers - 84,8 km

    1-Van Opstal Philippe

    2-Michiels Marnix

    3-Dieltjens Gert

    4-Bullens Michaël

    5-Beyens Joeri

    6-Van Looy Roel

    7-Bylois Andries

    8-Bruyndonckx Stijn

    9-Paeshuyse Jef

    10-Delanghe Jelle

    11-Haest Tom 12-Royer Jochem 13-Eggers Louis 14-Heymans Jonas 15-Bunkens Kris 16-Geens Steve 17-Van Der Sanden Maarten 18-Bruylandts Dave 19-Behiels Peter 20-Heymans Stijn

     

    C renners - 74,2 km

    1-De Proost Gert

    2-Paeshuyse Davy

    3-Mercken Kenneth

    4-Boenders Yves

    5-Aerts Peter

    6-Heremans Koen

    7-Vogels Gunther

    8-Verschueren Ivan

    9-Op de Beeck Tom

    10-Tuyls Robby

    11-Christiaens Dave 12-Cargnello Michel 13-Willems Danny 14-Claes Benny 15-De Backer Tom 16-Meir Wim 17-Briesen Ronny 18-Van Overmeire Guido 19-Bruynseels Rudy 20-Bevalot Claude

     

    D renner - 74,2 km

    1-Van Roy Luc

    2-Peeters Luc

    3-Maes Harry

    4-Vrancken Luc

    5-Minnen Marc

    6-Van Hoof Danny

    7-Van der Auwera Benny

    8-Vangenechten Freddy

    9-Lahou Rudy

    10-Vos Peter

    11-Wuyts Hans 12-Peeters Jan 13-Cortoos Jan 14-Mertens Dirk 15-Van Uffel Wim

     

    E renners - 74,2 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

    3-Delfosse Joseph

    4-Dom André

    5-Delfosse Catherine

    6-Mercken Mathieu

    25-06-2017 om 09:41 geschreven door kenny


    24-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 24/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ELVERSELE VAN ZATERDAG 24/06/2017     


    Zaterdag 24/06/2017 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 128,6 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    5 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    7 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    11 MEUL Robby 12 REYNAERTS Wim 13 VAN DEN BOSSCHE Angelo 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERSCHUERE Seppe 16 BALLET Mathias 17 VANBESIEN Thomas 18 TEN HARTOG Guy 19 BAUDE Arthur 20 ARIMONT Charlie 21 JANSSEN Tim NED 22 REYNAERTS Jan 23 TASSET Marvin 24 VAN HAUWERMEIREN Michiel 25 CORDEEL Pieter 26 VAN DER POEL Lars NED 27 DE WINTER Gordon 28 RAY Alexander NZL 29 WELSFORD Sam AUS 30 SIX Franklin 35 COOLS Alexander
    24-6-2017-elversele 654.JPG
    Podium te Elversele met winnaar Kevin De Jonghe, Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    24-6-2017-elversele 662.JPG
    Podium te Elversele met winnaar Kevin De Jonghe, Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    Zittend de inrichters en medewerkers alsook de Sponsor van Cibel met zijn dame.
    24-6-2017-elversele 673.JPG
                            Een woordje uitleg van winnaar Kevin De Jonghe.
    24-6-2017-elversele 618.JPG
                             Aankomst van winnaar Kevin De Jonghe te Elversele.
    24-6-2017-elversele 625.JPG
                   Aankomst van de 2de Gianni Marchand en Joeri Stallaert.
    24-6-2017-elversele 576.JPG
                                   De spurt van het peleton te Elversele.
    24-6-2017-elversele 537.JPG
    24-6-2017-elversele 386.JPG
    24-6-2017-elversele 280.JPG
    24-6-2017-elversele 262.JPG
    24-6-2017-elversele 250.JPG
    24-6-2017-elversele 223.JPG
    24-6-2017-elversele 210.JPG
    24-6-2017-elversele 200.JPG
    24-6-2017-elversele 183.JPG
    24-6-2017-elversele 163.JPG
    24-6-2017-elversele 134.JPG
    24-6-2017-elversele 109.JPG
    24-6-2017-elversele 085.JPG
    24-6-2017-elversele 070.JPG
    24-6-2017-elversele 054.JPG
    24-6-2017-elversele 024.JPG
    24-6-2017-elversele 011.JPG
    24-6-2017-elversele 002.JPG
            De start van de Elite z.c. en Beloften te Elversele met 50 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-06-2017 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 19°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Catg.B+ !!!

    Proficiat aan RAOUL STRUYF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg   Raoul Struyf.jpg 

       Patrick Cocquyt              Raoul Struyf
     

    Zaterdag 24 Juni 2017 - SINT-AMANDSBERG (9040) - WK +65 & +70 - BK CATEGORIE B EN B+ 

    Catg.A – 74,4 km –  39 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Van Geyt Koen

    3-Weemaes Robby

    4-De Duytsche Luc

    5-Snoeck Mathias

    6-de Meijer Christian

    7-Smet Jochem

    8-Cooman Mauro

    9-Maes Bram

    10-Lammertyn Foeke

    11-Apers Michaël-12-Demeter Renaat-13-Rogge Simon-14-Vertenten Jens-15-Pletinckx Brent-16-Van Raemdonck Maarten-17-De Jonghe Frederick-18-Bekaert Tim-19-Van Waeyenbergh Grégory-20-Opsomer Enzo-21-Waelpot Geert-22-Heijens Jeroen-23-Cap Bryan-24-De Leeuw Jelle-25-Deboever Nick-26-Spillebeen Jürgen-27-Van Sante Tristan-28-De Stercke Thomas-29-Brijs Gert-30-Delaere Jens-31-De Meyer Sven-32-Bauters Pieter-33-Heynssens Sven-34-Straetmans Anton-35-Le Blon Michel-36-Van De Winckel Tom-37-Moerman Sam-38-Van Raemdonck Kevin-39-Carrette Kristof

      

    Catg.B – 80,6 km – 60 deelnemers

    1-Eeckhout Kurt (Hillegem)

    2-Pauwels Vital (Belgisch Kampioen)

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Vermassen Peter

    5-Luyssen Geoffrey

    6-De Bosscher Koen

    7-Goossens Alex

    8-Van De Perre Lieven

    9-De Weirdt Gino

    10-Oliebos Koen

    11-Roskam Andy-12-De Wannemaeker Filip-13-Segers Daniel-14-De Paepe Jimmy-15-De Brauwer Lesley-16-Diet Wim-17-Van Roeyen Dave-18-De Corte Peter-19-Verbeken Kurt-20-Victor Kurt-21-Smet Gert-22-Verschelden Steven-23-Moens Patrick-24-Rombaut Wim-25-De Vlieger Sven-26-Van Drom Giovanni-27-Smith Lee-28-Demaertelaere Dennis-29-Van Raemdonck Robby-30-Van Meer Carl-31-Hens Paul-32-Janssens Bert-33-Simpson Stephen-34-Van Haverbeek Peter-35-Gussé Wim-36-Denier Ronny-37-Van Guyse Dany-38-Verhooghe Kris-39-Dedeckel Olivier-40-Michels Pedro-41-Bauwens Aron-42-De Swert Dave-43-Veltjen Daniel-44-Keim Luc-45-Blockx David-46-Stans Tom-47-de Koning Michel-48-Rabout Rudi-49-Biesemans Gunther-50-Vermote Patrick-51-Van Lijsdonk Henk-52-Van Bosbeke Peter-53-Reniers Kristof-54-Butler Paul-55-Dumont Jurgen-56-Bogaerts Patric-57-Kramer Guido-58-D'Annibale Mirko-59-Calle Alain

    Catg.B+ – 68,2 km – 28 deelnemers

    1-Cooman Jerry (Oordegem)

    2-PATRICK COCQUYT (Belgisch Kampioen)

    3-Bobelijn Patrick

    4-Suys Frank

    5-Weemaes Franky

    6-De Tremerie Franky

    7-Janssens Kenny (Melsele)

    8-Cosijn Ronny

    9-Bruyere Bruno

    10-Van Oyen Franky

    11-Primo Gino-12-De Backer Danny-13-Roose Nico-14-Steenssens Gino-15-De Lannoy Didier-16-Harms Ko-17-Thursfield Paul-18-Hereijgers Piet-19-Erauw Luc-20-Heyndrickx Wim-21-Nevejans Idesbald-22-Swartelé Luc-23-Braeckman Geert-24-Mathys Dirk-25-Czech Jan-26-Pauwels Nico-27-Aitken Andrew-28-Braet Wim

     

    Catg.C – 62 km – 34 deelnemers

    1-RAOUL STRUYF (Kruibeke)

    2-De Baets Johan

    3-Paridaens Ronny

    4-Van Eyndt Jozef

    5-De Coninck Danny

    6-Baudonck Tony

    7-Bath Mick

    8-Heye Hilair

    9-Bultinck Andre

    10-Buyens Patrick

    11-Steeman Juan-12-De Coninck Wim-13-Geudens Paul-14-Watteny Patrick-15-Catteuw Herwig-16-Van Der Vekens Patrick-17-Krols Jef-18-Verbestel Dirk-19-Boeve José-20-De Poorter Luc-21-Bracke Wim-22-Bolle Henk-23-De Vuyst Eddy-24-Vanoverberghe Siegfried-25-De Bie Dirk-26-Tummeleer Dirck-27-Dupont Guido-28-Bauters Ronny-29-Maes Josse-30-Bombaerts Boris-31-Van Den Broecke Patrick-32-Cornette Freddy-33-Claessens Joseph-34-Lap Hans

     

    Catg.D – 62 km – 26 deelnemers (+65 jaar)

    1-de Waal Wim-Axel (NL) (Wereldkampioen)

    2-Vervondel Marc

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Luyten Felix

    5-Tas Helmuth

    6-Boulard Roland

    7-Burggraeve Noël

    8-Remory Pierre

    9-Muselet Christian-

    10-Teirlinck Willy-11-Montforts Ad-12-Mous Willy-13-Vandermeulen Jos-14-Scheirlinckx Hendrik-15-Van Holen Johny-16-Pauwels Marcel-17-Vanpoucke Rik-18-Lockefeir Marinus-19-Scheirlinckx Jozef-20-Van De Wiele Richard-21-Le Caz Jean Yves-22-Devadder Andre-23-Moens Louis-24-Vandenberghen Freddy-25-Demiddel Ronny-26-Van Loon Adri

     

    Catg.D+ – 62 km – 11 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout) (Wereldkampioen)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Vandenhouwe Etienne

    5-Vingerling Aad

    6-D'Hont Joseph

    7-Saerens Jozef

    8-Staron Jean-Claude

    9-Robijns Robert

    10-Hermans Luc

    11-Hairwassers Gerrit

    24-06-2017 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Matthias Ongena kop 2017.jpg 

          Matthias Ongena


    Zaterdag 24/06/2017 ELVERSELE (O) - Elite z.c./U23 - 128,6 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON

    2 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 TAMINIAUX Lionel AGO - AQUA SERVICE

    5 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    7 MAES Alexander CIBEL-CEBON

    8 PEMEN Diederik CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    10 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    11 MEUL Robby 12 REYNAERTS Wim 13 VAN DEN BOSSCHE Angelo 14 DE BRUYN Jimmy NED 15 VERSCHUERE Seppe 16 BALLET Mathias 17 VANBESIEN Thomas 18 TEN HARTOG Guy 19 BAUDE Arthur 20 ARIMONT Charlie 21 JANSSEN Tim NED 22 REYNAERTS Jan 23 TASSET Marvin 24 VAN HAUWERMEIREN Michiel 25 CORDEEL Pieter 26 VAN DER POEL Lars NED 27 DE WINTER Gordon 28 RAY Alexander NZL 29 WELSFORD Sam AUS 30 SIX Franklin 35 COOLS Alexander
     
     

    24/06/2017 GINGELOM-JEUK (LB) - Elite z.c./U23 - 103,4 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 62- opgevers: 12

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    3 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    4 PORCO Fabio B-CYCLE TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    7 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    8 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    9 GROOT Mitch NED LARES-DOLTCINI CT

    10 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    11 NOELS Sven 12 MACKAY Ashley AUS 13 SINSCHEK Nils NED 14 HUYS Stijn 15 STORM jandre RSA 16 VAN MALDEGHEM Stijn 17 GEYSEN Kurt 18 LOENDERS Glenn 19 HOULMONT Matthias 20 MEESEN Giel NED 21 SYDLIK Benjamin GER 22 JACOBS Robin 23 VERBEECK Sven 24 OFFERMANS Michiel 25 HANLET Laurent 26 HEYLEN Kevin 27 PORCO Carlo 29 HENRION Jonathan 30 MOLENBERGHS Pieter

     

    24/06/2017 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 39

    1 VANNESTE Evert VIND! CYCLING PROJECT

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 VANDAELE Thijs DOVY KEUKENS - FCC

    4 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    6 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    7 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    8 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    9 JOHNSTONE Taylor GBR BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VANDEWIELE Frederik 12 DE DECKER Steven 13 LANNOO Jaromir 14 JAECQUES Simon 15 CLAEYS Timothy 16 DOWNES Brandon RSA 17 DEWACHTER Aaron 18 VERMET Joran 19 CAVEY Laurens 20 GODERIS Jelle 21 JONCKHEERE Michael 22 ROELENS Joachim 23 SEMERANO Kevin 24 DECLERCK Mathias 25 MOORS Oliver GBR 26 ALDERWEIRELD Robin 27 BAECKELANDT Dominique 28 SELLAR Timothy AUS  29 VANTHOURNOUT Brecht

     

    24/06/2017 LONDERZEEL (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,03 km/h

    Aantal deelnemers:91 - opgevers: 18

    1 FRANKEN Marc NED PRORACE CYCLING TEAM

    2 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 HUYS Laurens LOTTO SOUDAL

    4 VANDEVYVERE Stijn DOVY KEUKENS - FCC

    5 VERHAEGEN Tom UNITED C.T.

    6 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    7 BAURIN Antoine ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    8 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10 HODEG CHAGUI ALVARO JOSE

    11 DE DECKER Alfdan 12 DEWEER Jochen 13 TIMMERMANS Tom 14 NEVENS Tibo 15 DULT Jasper 16 GODART Bo 17 VERHULST Pauwel 18 DEBRUYNE Glenn 19 PARIDAENS Jasper 20 AMELINCKX Stef 21 MASURE Brent 22 DE RYCK Roy 23 LIEVENS Niels 24 MICHIELS Killian 25 MOENS Jens 26 VANDYCK Niels 27 DELBAEN Michael 28 VAN GOETHEM Kevin 29 MICHIELSEN Joran 30 HUYGEN Wout 32 GOOSSENS Kenny 38 VAN BUGGENHOUT Joeri 45 ILEGEMS Ken 59 DE OST Jarne 64 VAN ROOSBROECK Patrick 65 DHOLLANDER Kristof 67 WIELANDT Sven

     

    24/06/2017 ZELE (O) - Elite z.c./U23 - 125 km - 41,51 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 21

    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele INDIVIDUEEL

    2 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 DE BOCK Stijn CIBEL-CEBON

    4 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    5 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    7 GEERINCK Dries VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW

    10 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 MOREELS Louis 12 LAGNEAUX Yoni 13 VERWAEST Kevin 14 FOAMES Ben GBR 15 VEREECKE Karel 16 BOGAERT Steven 17 OVERVLIET Jay NED 18 VAN DAMME Bart 19 ROTTY Glenn 20 USE Laurens 21 DEVENIJNS Jasper 22 PIETERS Bart 23 WANTE Jari 24 BONTINCK Karel 25 DE BACKER Kristof

     

    24/06/2017 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Schelleken - deelnemers: 14 - opgevers: 0 -  15 km - 38,38 km/h

    1 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    5 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 GOOLAERTS Stijn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SCHELFHOUT Wies KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 SCHOUWAERTS Yves KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 DOLLEZ Eric 12 DE SAEDELEER Vincent 13 DE COCK Matthieu 14 VAN DEN EYNDE Lawrence


    Kristallen Derny - deelnemers: 14 - opgevers: 0 - 15 km- 38,9 km/h

    1 DOLLEZ Eric KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    3 DE SAEDELEER Vincent KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VERHEYDEN Robin KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    7 GOOLAERTS Stijn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 BAL Marijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 SCHELFHOUT Wies 12 SCHOUWAERTS Yves 13 DE COCK Matthieu 14 VAN DEN EYNDE Lawrence

    24-06-2017 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 24/06/2017 GRAZEN (B) - Juniores - 86 km - 40,16 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 10

    1 CLOOTS Kilian SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 DEBLOUDTS Ferre HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 FOLLON Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 GALICIA Seppe CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    7 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 VAN OLMEN Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 HARMELING Sten NED WV DE IJSSELSTREEK

    10 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 PUT Lars 12 HENDRIKX Mees NED 13 ROELENS Robbe 14 DELGEYE Guillaume 15 LOUYET Benoît 16 HAEX Joris 17 DE LIE Axel 18 DESPONTIN Pierre 19 BROECKX Seppe 20 HOPPERETS Christophe 21 VAN OOSTERWYCK Lennert 22 DELANGHE Niels 23 GOFFART Jonas 24 GAUTHY Tanguy 25 ANDRIESSEN Bas NED 26 SWENNEN Hoang 27 GOOSSENS Rob 28 VANHULST Jens 29 HAAS Martin 30 BELLENS Jarno

     

    24/06/2017 KOOIGEM (W) - Juniores - 93,6 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 7

    1 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    2 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 EVENEPOEL Remco YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 DERIBREUX Achille CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 DELAERE Jonas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 VYNCKE Seppe CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 STUER Kwinten 12 DE CLERCQ Aaron 13 VERLEYEN Mauro 14 BEERNAERT David 15 RAECKE Jari 16 VANDENDAELE Vic 17 PYRA Lorenzo 18 PLANCKAERT Jens 19 GADENNE Kevin 20 ROSSEEUW Birger 21 SAUVAGE Simon 22 CLAUSSE Axel

     

    24/06/2017 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 89,6 km - 38,53 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 3

    1 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4 CORKERY Dillon IRL NRPT

    5 MCLAUGHLIN Eoghan IRL WESTPORT COVEY WHEELERS

    6 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    7 CORNETTE Lucas VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 BRAET Axel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 HOUSSIN Bavo 12 BRUYNEEL Tristan 13 SENS Connor AUS 14 COMPERNOLLE Mats 15 BORRA Victor 16 DECUYPERE Nathan 17 FORRIER Gianni 18 DECLEYRE Torsten 19 DOCHY Thibaut 20 BRUNEL Cédric 21 DEJONGHE Arend 22 VANDAMME Yorben 23 SAINTOBYN Quinten 24 DE MEYER Joeri 25 CHEATLE Max GBR

     

    24/06/2017 ZOMERGEM (O) - Juniores - 81,2 km - 41,39 km/h

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 10

    1 SCOTT Joshua NZ ISOREX CYCLING TEAM

    2 TORDEUR Niels ISOREX CYCLING TEAM

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    5 VAN DER HAEGEN Jarne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    7 DESCHEPPER Ward CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN EECKHOUDT Ruben JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    10 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 BRUNING Jente 12 D´HAESELEER Yarni 13 BEYENS Matisse 14 DE SMEDT Lennert 15 VAN EESBEEK Yelle 16 OOSTERLINCK Daan 17 VAN KERCKVOORDE Gilles 18 COOPER Will GBR 19 SCHELFHOUT Gregory 20 VAN DE VELDE Nico 21 MICHELS Angelino 22 ALLEMEERSCH Mike 23 VAN DE CAUTER Zeger 24 WERNIMONT Nicolas 25 VERLINDE Simon 26 DOBBELAERE Yari 27 TEUNIS Seppe

     

    24/06/2017 BEVEREN-LEIE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 23 - opgevers: 0

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    4 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    5 VERMOOTE Jens C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    6 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 MALFAIT Willem VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 ROOTKIN-GRAY Jack GBR SULLIHULL

    9 GREGORY Alec GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    10 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 DECOSTER Michael 12 SMET Marco 13 VOS Yannick 14 BARBER Farley GBR 15 DE SMET Nicolas 16 GALLE Marlo 17 VANLUCHENE Maxim 18 EECKHOUT Emile 19 DELFT Mattice 20 VERROONEN Gilles 21 LAEVENS Justin 22 VANDER BEKEN Thibo 23 CARRETTE Thibault

     

    24/06/2017 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 68,4 km - 40,07 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 18

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 BUTERS Joris NED RWV DE SPARTAAN

    3 JORGENSEN Luis Carl DEN ROSKILDE CYKLE RING

    4 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    5 ERRINGSO Frederik DEN ROSKILDE CYKLE RING

    6 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 THORÉ Rune WIELERTEAM IEPER

    8 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 MARTHE Nicolas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 VERSTRAETE Aaron 12 DECLERCK Jelle 13 LAURYSSEN Yorben 14 VANCANNEYT Jelle 15 MAAS Marijn NED 16 MICHIEL Nuytten 17 SKEGGS Samuel GBR 18 VANSTEENKISTE Joshua 19 DECAESTECKER Korneel 20 VAN DER TAELEN Glen 21 LAERMANS Tommy 22 CORNETTE Steve 23 CLAUS Benoît 24 WYSEURE Joran 25 ROMBAUTS Daan 26 MOUREAU Axel SWE 27 BUIJSSE Lukas 28 DERAEDT Victor 29 MAES Simon 30 EXPEELS Tjorven 47 RASSCHAERT Lander

    24/06/2017 NIEUWPOORT (W) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 26 - opgevers: 2 – 20,9 km

    1 PLANCKE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VANEECKHOUTTE Victor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANDEPUTTE Arnaud CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VANHUYLEBROUCK Tiebe CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 SMET Yaxano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 30 - 26,6 km

    1 DOCKX Aaron WAC TEAM

    2 KNAEPS Lowie ACROG - BALEN BC

    3 LUYSSEN Joran TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    5 DEKIEN Jasper TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    29 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1 – 34,2 km

    1 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DALVING Quinten ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 WANDELS Thieben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Meisjes 12 – 13 – 14 jaar - deelnemers: 4

    1 VANHOVE Marith VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    3 DE KEYSER Emke MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 FEYS Malaika VZW JONG WIELERTALENT

    24-06-2017 om 20:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/06/2017

    waod_3.jpg

    Vrijdag 23 Juni 2017 - ZOMERGEM (9930) - Kampioenschap Meetjesland + Kampioenschap Zomergem

    -46 jaar – 92 deelnemers – 56 km

    1-De Baets Kristof (Eeklo)

    2-De Coninck Guillaume

    3-Debaere Giovanni

    4-Poppe Stef

    5-Van Der Jeught Stijn

    6-Buysse Lennert

    7-Van Ryssel Mike

    8-De Wispelaere Arno

    9-De Smet Dries

    10-Vandenbussche Ron

    11-Weemaes Robby-12-Van Waeyenbergh Grégory-13-Van Sante Tristan-14-Vernaet Olivier-15-Vermassen Jens-16-Van Daele Nils-17-Van De Maele Dieter-18-Diependaele Gerrit-19-Vlaeminck Dimitri-20-Van De Velde Valentijn-21-De Smet Olivier-22-Andries Kevin-23-Everaerd Pieter-24-Van Vlierberghe Bart-25-Maes Dimitri-26-Hinton Hunter-27-Snoeck Mathias-28-Coussens Dieter-29-Lampaert Philip-30-Devolder Tim-31-Taveirne Anthony-32-Lammens Laudelino-33-Maenhout Kenny-34-Peelman Stijn-35-Mallezie Sven-36-Walraet Woutera-37-Coene Dries-38-Reyniers Brecht-39-Van Kerchove Jonathan-40-Bauters Pieter-41-Tinel Pieter-42-Nelson Jacob-43-Timbreur Jonas-44-De Dobbelaere Tim-45-Van den Berghe Dietrich-46-Dhondt Gunter-47-Pysson Shane-48-Van De Velde Darwin-49-??? 50-Deschuymer Sander-51-Acket Jonas-52-Gryson Kristof-53-Ally Bart-54-De Smet Gertjan-55-De Brauwer Lesley-56-Van Steenkiste Wim

     

    +46 jaar – 40 deelnemers – 56 km

    1-Van Der Sickel Mario (Zingem)

    2-Van Damme Peter

    3-Van Oyen Franky

    4-Verwee Nico

    5-Luyssen Geoffrey

    6-Vaeyens Patrick

    7-Lammens Mario

    8-Mortier Alain

    9-De Wannemaeker Filip

    10-Schollaert Carlo

    11-De Bruyne Danny-12-Leuntjens Kurt-13-Van Holderbeke Frank-14-Thursfield Paul-15-Keirsbilck Herwig-16-De Muynck Luc-17-Baart Mark-18-Heyse Tommy-19-Gussé Wim-20-Czech Jan-21-Rombaut Wim-22-Heyman Kurt-23-Cathelyn Youri-24-De Clercq Marnix-25-Landuyt Steven-26-Pattyn Filip-27-Monnaers Peter-28-Van Nieuwenhuyse Gentil

    24-06-2017 om 10:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan KJELL VAN DRIESSCHE met zijn 3°Seizoenszege !!!
    Kjell Van Driessche.jpg 
     
    Kjell Van Driessche

    Vrijdag 23 Juni ELVERSELE (9140)


    Cat.D/E/F : 30 deelnemers – 50,4 km

    1 Ronald RENTS

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Rudy Thomas

    4 Daniël Villers

    5 Thierry Christis

    6 Marc Tabourdon

    7 Arie De Moor

    8 Dirk Goolaerts

    9 Rudy Van De Velde

    10 Jan Van Den Brande

    11 Dominique Turcksin 12 Jean Blommaert 13 Alain De Schepper 14 Piet Van Vaerenbergh 15 Guy Theys 16 Rene Mertens 17 Jan Van Cauter 18 Rudi Klompers 19 Raf Vercammen 20 Luc Keersmackers

    Cat. inwoners / niet vergunninghouders : 68 deelnemers – 50,4 km

    1 KJELL VAN DRIESSCHE (Lokeren)

    2 Stef De Bock

    3 Germer Cardon

    4 Angelo Van De Casteele

    5 Tom De Beer

    6 Kris Meys

    7 Jelle Andries

    8 Jurgen De Witte

    9 Tom Swartelé

    10 Stefan Boon

    11 Eddy Van Bogaert 12 Gunter Van Gaeveren 13 Kurt Van Raemdonck 14 Koen Van Haevermaet 15 Mathias Van De Branden 16 Tom Geno 17 Filip Van Steirteghem 18 Brecht Van Den Brande 19 Cedric Koppen 20 Tommy Van Osselaer

    24-06-2017 om 10:10 geschreven door kenny


    23-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 23/06/2017 ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 102 km - 40,59 km/h

    Aantal deelnemers: 79 - opgevers: 21

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VAN DEN BRANDE Julien EFC-L&R-VULSTEKE

    4 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    6 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    8 CASTRIQUE Jonas LOTTO SOUDAL

    9 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 SELLAR Timothy AUS  12 BOUTTÉ Kenzie 13 ROSSEEL Ricky 14 MUS Aloïs 15 DE MAREZ Ruben 16 BOUTTÉ Jordy 17 BULLEY Lewis GBR 18 RIGG Jason AUS  19 BORRY Kim 20 BRUYNEEL Giel 21 PAUWELS Nills 22 TOORTELBOOM Frederik 23 DEGEZELLE Kevin 24 VANDAELE Philip 25 DONAHUE Alec USA  26 WHITE Nicholas AUS  27 ASTELL Michael AUS  28 KISSEBERTH Jack USA  29 DE VINK Gregory RSA  30 VANDENBUSSCHE Jari

    23-06-2017 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/06/2017

    KBWB Banner 2013.jpg
    Donderdag 22/06/2017 VILLE DE CHIMAY (H) - Men Elite m.c. - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 38,1 km

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 0

    1 LAMPAERT Yves QUICK - STEP FLOORS  in 46’43” (48,93 km/h)

    2 CAMPENAERTS Victor TEAM LOTTO NL-JUMBO  +17”

    3 HERMANS Ben BMC RACING TEAM +31”

    4 DE GENDT Thomas LOTTO – SOUDAL +01’17”

    5 DEVENYNS Dries QUICK - STEP FLOORS  +01’29”

    6 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN  +01’31”

    7 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL  +01’54”

    8 VERMOTE Julien QUICK - STEP FLOORS +02’06”

    9 MONFORT Maxime  LOTTO - SOUDAL +02’08”

    10 BILLE Gaetan VERANDA´S WILLEMS - CRELAN +02’27”

    11 PARDINI Olivier 12 VAN HOOYDONCK Nathan 13 BIERMANS Jenthe 14 VANTOMME Maxime 15 VAN BREUSSEGEM Elias 16 PEYSKENS Dimitri 17 MERTZ Remy 18 WARNIER Antoine 19 DEGAND Thomas 20 DE PLUS Laurens 21 DE GENDT Aime 22 POLS Ruben 23 JANSSENS Jimmy 24 VANDEN BAK Laurent 25 VEUCHELEN Frederik 26 DERUETTE Thomas

     

    22/06/2017 VILLE DE CHIMAY (H) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 25,4 km

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 BOUCHER David in 32’23” (48,17 km/h)

    2 DE JONGHE Kevin +4”

    3 MARCHAND Gianni +11”

    4 VERSTRAETEN Jari +46”

    5 VERSCHUERE Seppe +01’01”

    6 JACOBS Pieter +01’09”

    7 VERRAES Benjamin +01’10”

    8 RAEYMAEKERS Mattias +01’47”

    9 DE SY Gertjan +01’54”

    10 VAN DER HAEGHEN Ruben +02’01”

    11 SPEYBROUCK Filip 12 VAN MEIRHAEGHE Jef 13 VAN DEN BRANDEN Viktor 14 STEVENS Timothy 15 VANBESIEN Thomas 16 VANDENSANDE Sebastiaan 17 GOOVAERTS Tom 18 DE WEERDT Nick 19 HAAG Guillaume 20 LA ROSE Grégory 21 PEELAERS Jeff 22 VANDEWALLE Matthias 23 HAUBRUGE Robin 24 MAEYAERT Jelle

     

    22/06/2017 VILLE DE CHIMAY (H) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap Tijdrijden – 25,4 km

    Aantal deelnemers: 13 - opgevers: 0

    1 DUYCK Ann-Sophie DROPS CYCLING TEAM in 35’20” (43,12 km/h)

    2 BECKERS Isabelle LOTTO-SOUDAL LADIES +02’13”

    3 VAN DE VELDE Julie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA +02’51”

    4 VERSCHELDEN Nathalie LENSWORLD - KUOTA +03’13”

    5 DRUYTS Demmy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR +03’28”

    6 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR +03’28”

    7 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING +04’28”

    8 LEEMAN Mieke ISOREX CYCLING TEAM +04’34”

    9 VANDENBROUCKE Saartje LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING +04’51”

    10 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM +05’13”

    11 DOM Annelies 12 DELBAERE Fien 13 DELTOMBE Evelien

    23-06-2017 om 13:09 geschreven door kenny


    22-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 21/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 21/06/2017     


    Woensdag 21/06/2017 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km - 46,99 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 GONZALES Alex USA STIKE CYCLING

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 MEUL Robby 12 VAN GANSEN Sam 13 ONGHENA Matthias 14 LEAR Samuel USA 15 VERBEKE Stijn 16 BECK Cedric 17 DE PAEPE Pieter 18 VERHULST Emile 19 VAN COUTER Stein 20 DAS Jeroen 21 SMET Guy 22 ASTELL Michael AUS 23 RIGG Jason AUS 24 HAELTERMAN Glen 25 APERS Michael 26 HEIRBAUT Tony 27 OLIVER Jake AUS 28 CORDEEL Pieter 29 UMSTEAD Ian USA 30 VERSTEVEN Stijn 31 MAES Bryan 32 MOESKOPS Jiry 34 VERCAUTEREN Tim 35 HEYNS Kristoff 36 MARIN Glenn 37 WAELKENS Dave 40 WIELANDT Sven
    21-6-2017-KRUIBEKE 596.JPG
                           Winnaar te Kruibeke David Motte met de bloemen.
    21-6-2017-KRUIBEKE 581.JPG
                           Winnaar te Kruibeke David Motte met de bloemen.
    21-6-2017-KRUIBEKE 594.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar David Motte.
    21-6-2017-KRUIBEKE 588.JPG
                Winnaar David Motte en ploegmaat Jens Moens die 2de werd.
    21-6-2017-KRUIBEKE 522.JPG
    Aankomst van winnaar David Motte voor Jens Moens, Kevin Neirynck, Fabio Sinoy
    en Guy Ten Hartog.

    21-6-2017-KRUIBEKE 519.JPG
    Aankomst van winnaar David Motte voor Jens Moens, Kevin Neirynck, Fabio Sinoy
    en Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 525.JPG
                       Fabio Sinoy spurte naar plaats 4 voor Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 532.JPG
    De spurt voor plaats 6 met Alex Gonzales (USA) voor Alexander De Keersmaeker,
    Frederiek Van Boven, Bart Van Damme, Jarno Van Guyse en Robby Meul.

    21-6-2017-KRUIBEKE 484.JPG
    Rechts vooraan Bart Van Damme uit Lokeren winnaar van de Ridley Les 3 Ballons 2017.
    21-6-2017-KRUIBEKE 476.JPG
    De kopgroep van 5 renners met Jens Moens, Kevin Neirynck, David Motte,
    Guy Ten Hartog en Fabio Sinoy.
    21-6-2017-KRUIBEKE 421.JPG
    De kopgroep van 4 renners met David Motte, Jens Moens, Fabio Sinoy en Guy Ten Hartog.
    21-6-2017-KRUIBEKE 385.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 346.JPG
                                             Vooraan Jarno Van Guyse.
    21-6-2017-KRUIBEKE 330.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 271.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 256.JPG
                                                      Stijn Verbeke
    21-6-2017-KRUIBEKE 242.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 222.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 213.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 180.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 169.JPG
          Alexander De Keersmaeker uit Kruibeke neemt nog wat te drinken aan.
    21-6-2017-KRUIBEKE 157.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 131.JPG
                             In 2de positie Matthias Onghena en Jimmy Segers.
    21-6-2017-KRUIBEKE 125.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 110.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 078.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 054.JPG
    21-6-2017-KRUIBEKE 042.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Kruibeke met 58 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-06-2017 om 16:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 21/06/2017 HALLE - INGOOIGEM (W) - UCI Men Elite - 201 km - 43,09 km/h

    Aantal deelnemers: 152 - opgevers: 60

    1 DEMARE Arnaud FRA FDJ

    2 THEUNS Edward BELGIUM NATIONAL TEAM

    3 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    4 DANIEL Maxime FRA FORTUNEO - VITAL CONCEPT

    5 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    6 VAN TICHELT Yorben ERA - CIRCUS

    7 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 DEBUSSCHERE Jens LOTTO SOUDAL

    9 JANS Roy WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    10 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    11 VAN GENECHTEN Jonas 12 VAN GESTEL Dries 13 DEHAES Kenny 14 MANNAERTS Jelle 15 VAN DER POEL David NED 16 JANSEN Amund Grondahl NOR 17 SPRENGERS Thomas 18 VERHELST Louis 19 ISTA Kevyn 20 MERLIER Braam 21 MERLIER Tim 22 DHAENE Brecht 23 DE WITTE Mathias 24 COOLS Michael 25 SWEECK Laurens 26 VAN HOECKE Gijs 27 CROME Sam AUS 28 TOLHOEK Antwan NED 29 JAMIESON Adam CAN 30 OFFREDO Yoann FRA 34 COBBAERT Robby 35 STEELS Stijn 36 VAN DER SANDE Tosh 38 NAESEN Lawrence 45 RUYTERS Brecht 51 DIELEMAN Michiel 60 VAN STAEYEN Michaël 90 VAN HECKE Preben

     

    21/06/2017 DE PANNE (W) - Elite z.c./U23 - 65,7 km - 44,45 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 4

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 WHITE Nicholas AUS OLIVER´S REAL FOOD RACING

    5 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 LANGEDOCK Mathieu WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    9 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    10 DENOLF Ritchie THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 COLAERT Pascal 12 DEWULF Stan 13 VAN RAEPENBUSCH Ruben 14 ALDERWEIRELD Robin 15 VANDER MEIREN Ward 16 DURY Davy 17 VANDAELE Philip 18 TALEUX Jean-Baptiste FRA 19 DEGUIDE Louis 20 VERVERKEN Pieter 21 ALLFORD Tom AUS 22 DE VROET Matthew AUS 23 TAIT-JONES Blake NZL

     

    21/06/2017 KEERBERGEN (B) - Elite z.c./U23 - 116,6 km - 43,59 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 11

    1 VAN EERD David NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2 VAN DE MIEROOP Sam WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    4 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL ITAGUI

    7 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    8 BROES Michiel UNITED C.T.

    9 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    10 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    11 VAN ROOSBROECK Patrick 12 GOELEVEN Jeroen 13 WILLEMS Robby 14 WILLEMS Kenny 15 ILEGEMS Ken 16 DE CAERLÉ Gino 17 VAN GENECHTEN Steff 18 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 19 OERLEMANS Tom 20 PEERSMAN Gerben 21 DELBAEN Michael 22 WUYTS Mathijs 23 VLASSELAER Maarten 24 VAN BUGGENHOUT Joeri 25 VERDIJCK Niels 26 FIERENS Witse 27 THEYS Koen 28 VAN ENGELAND Wouter 29 VERHEYEN Thomas 30 SMITH Scott USA

     

    21/06/2017 TIENEN (B) - Elite z.c./U23 - 111 km - 44,33 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 17

    1 DE GROEF Felix VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    3 VAN GOIDSENHOVEN Kurt PELTER - VAN WEZEL CYCLING TEAM

    4 JACOB Frédéric ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    6 BURTON Jeremy ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    8 VENNER Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS-CRABBE TOITURES- CC CHEVIGNY

    10 ANDRIES Jordi PRORACE CYCLING TEAM

    11 PHILIPS Jonas 12 CORNELIS Jonas 13 KEMERLINCKX Kristof 14 MOONS Steven 15 BRADBURY Stephen GBR 16 DEVOS Han 17 DE AMICIS Alessandro 18 HOULMONT Matthias 19 DE KEMPENEER Steven 20 DECOSTER Gert-jan 21 BAURIN Antoine 22 MARTIN Oliver AUS 23 OFFERMANS Michiel 24 ANDRIEU Maxim 25 RUNIA Nick GER 26 VERHEYDEN Joris 27 BRACEGIRDLE Tom GBR 28 MOLENBERGHS Pieter 29 HIGGINSON James GBR 30 BADA Florian

    21/06/2017 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 -  120 km - 46,99 km/h

    Aantal deelnemers: 58 - opgevers: 18

    1 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 SINOY Fabio UNITED C.T.

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 GONZALES Alex USA STIKE CYCLING

    7 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 VAN BOVEN Frederiek VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM

    10 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    11 MEUL Robby 12 VAN GANSEN Sam 13 ONGHENA Matthias 14 LEAR Samuel USA 15 VERBEKE Stijn 16 BECK Cedric 17 DE PAEPE Pieter 18 VERHULST Emile 19 VAN COUTER Stein 20 DAS Jeroen 21 SMET Guy 22 ASTELL Michael AUS 23 RIGG Jason AUS 24 HAELTERMAN Glen 25 APERS Michael 26 HEIRBAUT Tony 27 OLIVER Jake AUS 28 CORDEEL Pieter 29 UMSTEAD Ian USA 30 VERSTEVEN Stijn 31 MAES Bryan 32 MOESKOPS Jiry 34 VERCAUTEREN Tim 35 HEYNS Kristoff 36 MARIN Glenn 37 WAELKENS Dave 40 WIELANDT Sven

    22-06-2017 om 15:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/06/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Addrien Maes en Yves Delhasse vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 13 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Prachtig zomers weer voor de midweek duurtraining, enkel de opkomst lag aan de lage kant. Voor de kopmannen dus extra werk om het tempo egaal te onderhouden en bij een temperatuur van boven de 30°C is dat zeker goed gelukt. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    34,3 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Adrien Maes , Dirk Cleys , Cornelis Van Der Haeven , Yves Delhasse , Leo Mares , Jurgen De Witte , Jarno Liessens , Dr. Frank De Winter , Jochem Smet , Tom Verhulst , Walter Verhelst , Patrick Van Der Vekens en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    22-06-2017 om 15:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Maandag 19 Juni HUIZINGEN (1654)


    Catg.A – 61,6 km – 31 deelnemers

    1.Kenny Govaert

    2.Gillian Van Rymenant

    3.Bjorn Lison

    4.Gunter De Coen

    5.Bjorn Van Malderen

    6.Kevin Van De Cruijce

    7.Dave Verbeken

    8.Niels De Rouck

    9.Stijn Gidé

    10.Tijs Ruysschaert

    11.Dave De Smedt 12.Edwin De Wit 13.Jeroen De Winter 14.Gwylim Hanssens 15.Lander Van Uythem 16.Dominik Ciska 17.Bert Van Der Trappen 18.Jonas Van Den Haute

     

    Catg.B – 61,6 km – 23 deelnemers

    1.Roel Reigel

    2.David Haegeman

    3.Steven Verschelden

    4.Pascal De Wolf

    5.Andy Annendijck

    6.Jarno Verhofstadt

    7.Michael Naessens

    8.Tom Penninck

    9.Steven Van Rijckeghem

    10.Tom De Smet

    11.Roald Van Muylder 12.Stefan Nerinckx 13.Patrick Van Himst 14.Eric Devillers 15.Paul Hens 16.Danny Borremans 17.Mirko D’annibale 18.Gert Brijs 19.Jurgen Stijnen 20.Bart Van Mol

     

    Catg.C – 61,6 km – 28 deelnemers

    1.Bruno Bruyere

    2.Peter Maes

    3.Jimmy De Paepe

    4.Steven De Kerpel

    5.Pascal Kestemont

    6.Alain Goolaerts

    7.Gaetan Debroux

    8.Gunther Quintelier

    9.Bert Peelman

    10.Yves Loncke

    11.Kurt Stevens 12.Jurgen De Loecker 13.Rigo Ezquerra 14.Peter Van Haverbeek 15.Corneille Daems 16.Thomas Gooris 17.Fabien Hanssens 18.Gerry Maes 19.Piet De Braekeleer 20.Bart Lauwers

     

    Catg.D – 56 km – 22 deelnemers

    1.Wim Winandy

    2.Marc Tabourdon

    3.Ronald Rents

    4.Rudy Thomas

    5.Eddy Vermeir

    6.Eddy Van Loy

    7.Patrick Van Ransbeeck

    8.Benny Dupont

    9.Jan De Mulder

    10.Eddy Van Der Steen

    11.Eric Depouille 12.Hugo Van Linden 13.Frank De Pelsmaker 14.Jan Van Cauter 15.Frank Van Der Perre 16.Salvatore Biancucci 17.Dirk Portauwe 18.Bruno Van Der Veken

     

    Catg.E – 56 km – 26 deelnemers

    1.Ronny Paridaens

    2.Michel Willems

    3.Rene De Brucker

    4.Wim De Coninck

    5.Raf Vercammen

    6.Jan Van Den Brande

    7.Tony Reniers

    8.Joost Pieters

    9.Rudy Van De Velde

    10.Luc Francois

    11.Paul Castelyn 12.Christiaan Somers 13.Luc Van Mol 14.Dominique Turcksin 15.Marc Dockx 16.Jos Maes 17.Jozef Scheirlinckx 18.Etienne Van Den Houwe 19.Harmel Van Den Bossche 20.Guy Vanparrijs

    22-06-2017 om 15:16 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!