.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag
    17/06/2017 STER ZLM TOER (LG) – VERVIERS – LA GILEPPE - UCI Men Elite – Rit 4 - 186 km - 04h39'47"

    Aantal deelnemers:  Etappe 4

    1-Gonçalves José-Team Katusha-Alpecin

    2-De Plus Laurens-Quick Step Floors  +0:06

    3-Roglic Primoz-Team LottoNL-Jumbo  +0:22

    4-Vantomme Maxime-Veranclassic-Aqua Prot

    5-Andersen Soren Kragh-Team Sunweb  +0:24

    6-Sprengers Thomas-Sport Vlaanderen Baloise

    7-Kirsch Alex-Veranclassic-Aqua Prot

    8-Aerts Toon-Telenet Fidea Lions

    9-Senechal Florian-Cofidis

    10-De Laat Jasper-Metec-TKH C.C.T.

    11-Van Gestel Dries 12-De Buyst Jasper 13-Riesebeek Oscar 14-Schachmann Maximilian 15-Doubey Fabien 16-Van Ginneken Sjoerd 17-Bak Lars Ytting  +0:34 18-Kuznetsov Viacheslav  +0:43 19-Ottema Rick  +0:52 20-Habeaux Gregory  +1:11 21-Cavagna Rémi  +1:28 22-Roosen Timo-23-Greipel Andre-24-Lunke Sindre Skjostad  +1:53 25-Lietaer Eliot  +2:34 26-Kämna Lennard  +3:00 27-Dupont Timothy  +3:42 28-Hofland Moreno-29-van Melsen Kevin-30-de Jonge, Maarten 68-Van Staeyen Michael 75-Van Hecke Preben 79-Steels Stijn 98-Van Hoecke Gijs

    17/06/2017 BINDERVELD (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km - 46,79 km/h

    Aantal deelnemers: 65 - opgevers: 2

    1 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    2 VERMEULEN Stef HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 VERBIEST Senna HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DONNAY Laurent ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    7 LINTEN Tom STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 RIETJENS Sander PRORACE CYCLING TEAM

    10 HOULMONT Matthias ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    11 LETEN Wouter 12 HANLET Laurent 13 PEETERS Kjell 14 PEELAERS Jeff 15 GEYSEN Kurt 16 WILLEMS Tom 17 NIJS Steven 18 STEEGMANS Senne 19 KEMERLINCKX Kristof 20 MACKAY Ashley AUS 21 VERBERNE Douwe NED 22 VAN GENECHTEN Steff 23 SYDLIK Benjamin GER 24 THEUNISSEN Jordi 25 PAGNAER Arthur 26 CLAES Gert 27 WIDAR Wesley 28 KERKHOFS Bram 29 HUVENERS Stan NED 30 HODIAMONT Jeffrey NED

     

    17/06/2017 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 9

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    3 O´BRIEN Kelland AUS ST KILDA CYCLING CLUB INC

    4 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 WELSFORD Sam AUS NORTHERN DISTRICTS

    6 BOGAERT Steven DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VAN DE KLUNDERT Koen NED TEMPO-HOPPENBROUWERS

    8 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    9 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    11 GHYS Robbe 12 WIGHT Rohan AUS 13 VAN BOVEN Frederiek 14 VAN DAMME Davy 15 DE PAEPE Pieter 16 BUYLE Pieter 17 POELMAN Laurens 18 LAVA Kevin 19 TEMMERMAN Jasper 20 USE Laurens 21 PIETERS Bart 22 DE CLERCK Matthias 23 BONTINCK Karel 24 MOENS Jonas 25 VAN DE KLUNDERT Pim NED 26 LIEVENS Niels

     

    17/06/2017 WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,95 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 31

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 JACOBS Johan SUI ACROG - BALEN BC

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 DIERICKX Anthony  12 MCCANN Jez GBR  13 HEIRBAUT Tony 14 TRIBOUT Bart 15 JOHNSTONE Taylor GBR 16 CADRON Julien 17 DONIE Birger 18 DELCROIX Gert 19 HAELTERMAN Glen 20 VAN DER POEL Lars NED 21 MICHIELS Killian 22 VERSICHEL Davy 23 DELESIE Berre 24 MAGINET Steve 25 WANTE Nick 26 DE NAUW Sigfried 27 DE DECKER Alfdan 28 MUYS Ayton 29 VAN RYMENANT Gillian 30 VEREECKE Karel 33 CORDEEL Pieter 38 BAERT Jordi 43 MAES Dimitri 47 ROMBAUT Maarten 56 MARIN Glenn 58 PERSOON Joeri

     

    17/06/2017 ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 73 km - 39,24 km/h

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 3

    1 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    5 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    6 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    7 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    8 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    9 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    10 D´HOORE Giorgio WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    11 DEVROYE Kim 12 CAVEY Laurens 13 PATTYN Jamie 14 VANDER MEIREN Ward 15 LANGEDOCK Mathieu 16 VANDAELE Philip 17 DAVID Stefaan 18 SEMERANO Kevin 19 SCHOTTE Lauwrence 20 BAECKELANDT Dominique 21 JAECQUES Simon 22 VERVERKEN Pieter 23 POTTIER Mike

    17/06/2017 BEIGEM-GRIMBERGEN (B) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 14

    1 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    2 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    3 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    4 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    5 VERJANS Frank INDIVIDUEEL

    6 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    7 ROOSENS Robin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 VAN DER SLOOT Roland NED TWC TEMPO

    9 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VAN MEIRHAEGHE Jef ESPIRA CYCLING TEAM

    11 VERTONGHEN Maxim 12 VERMEIREN Tom 13 DEROO Johannes 14 VAN GOETHEM Kevin 15 DONY Kevin 16 MOYSON Jelle 17 DE RYCK Roy 18 BOLLE Yenzo 19 VAN HERREWEGHE Simon 20 CLIJMANS Geert 21 DE BLOCK Nick 22 VERBEKE Stijn 23 VANCAMPENHOUT Ignace 24 SABLON Guy 25 BERTELS Jef 26 VERBESSELT Timo 27 BRAECKMANS Michael 28 PENNINCKX Tom 29 KENNETT Christopher AUS 30 STASSE Jeroen NED 37 DAS Jeroen

     

    17/06/2017 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Dames Elite - 99,6 km - 36,79 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 18

    1 VAN DE REE Monique NED LARES WAOWDEALES

    2 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 DE VUYST Sofie LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    7 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 WATERREUS Kylie NED TWC MAASLANDSTER ZUID

    9 VAN HOEK Lotte NED GRC JAN VAN ARCKEL

    10 CHRISTMAS Dani GBR WV ZEEUWSVLAANDEREN

    11 DUTOUR Margot FRA 12 DEBBOUDT Lensy 13 VERSCHELDEN Nathalie 14 VERHESTRAETEN Karen 15 DEMEY Valerie 16 DRUYTS Demmy 17 DE JONG Thalita NED 18 PIRARD Alice 19 DRUYTS Kelly 20 KAPTHEIJNS Maud NED 21 KNUTSSON Frida SWE 22 VAN GLABEKE Shana 23 WEGEMUND Lydia GER 24 TORTOLINA Gaia ITA 25 DOCX Mieke 26 STERCKX Kathleen 27 FRANCK Alicia 28 GEERIS Femke NED 29 BORREMANS Sarah 30 TEMMERMAN Ilse 44 COMMISSARIS Caren 51 CROKET Gilke

    18-06-2017 om 19:20 geschreven door kenny


    17-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 17/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 17/06/2017     


    Zaterdag 17/06/2017 WETTEREN TEN EDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 42,95 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 31

    1 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    3 JACOBS Johan SUI ACROG - BALEN BC

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    5 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    6 VAN GEYT Koen INDIVIDUEEL

    7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    8 ROTTY Glenn ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DIEPENDAELE Timmy VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    11 DIERICKX Anthony  12 MCCANN Jez GBR  13 HEIRBAUT Tony 14 TRIBOUT Bart 15 JOHNSTONE Taylor GBR 16 CADRON Julien 17 DONIE Birger 18 DELCROIX Gert 19 HAELTERMAN Glen 20 VAN DER POEL Lars NED 21 MICHIELS Killian 22 VERSICHEL Davy 23 DELESIE Berre 24 MAGINET Steve 25 WANTE Nick 26 DE NAUW Sigfried 27 DE DECKER Alfdan 28 MUYS Ayton 29 VAN RYMENANT Gillian 30 VEREECKE Karel 33 CORDEEL Pieter 38 BAERT Jordi 43 MAES Dimitri 47 ROMBAUT Maarten 56 MARIN Glenn 58 PERSOON Joeri
    17+6+2017+wett. .-schelleb 724.JPG
                               Winnaar te Wetteren Ten Ede Mathias Ballet.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 726.JPG 17+6+2017+wett. .-schelleb 717.JPG
         Winnaar Mathias Ballet met de bloemen.                             Een woordje uitleg van winnaar Mathias Ballet.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 682.JPG
    Aankomst van winnaar Mathias Ballet voor Jan Vancompernolle, Johan Jacobs,
    Christophe Van Cauwenberghe en Jens De Meyere.

    17+6+2017+wett. .-schelleb 679.JPG
    Aankomst van winnaar Mathias Ballet voor Jan Vancompernolle, Johan Jacobs,
    Christophe Van Cauwenberghe en Jens De Meyere.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 667.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 545.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 509.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 444.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 363.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 323.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 293.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 220.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 210.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 200.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 171.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 162.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 153.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 145.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 139.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 110.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 102.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 090.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 080.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 070.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 066.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 049.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 040.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 016.JPG
     De start van de Elite z.c. & Beloften te Wetteren Ten Ede met 91 deelnemers.

     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-06-2017 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 17/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SCHELLEBELLE VAN ZATERDAG 17/06/2017     


    Zaterdag 17/06/2017 SCHELLEBELLE (O) - Elite z.c./U23 - 70,2 km - 43,34 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 9

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    3 O´BRIEN Kelland AUS ST KILDA CYCLING CLUB INC

    4 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 WELSFORD Sam AUS NORTHERN DISTRICTS

    6 BOGAERT Steven DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 VAN DE KLUNDERT Koen NED TEMPO-HOPPENBROUWERS

    8 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BC

    9 DELBAERE Tijs DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    10 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    11 GHYS Robbe 12 WIGHT Rohan AUS 13 VAN BOVEN Frederiek 14 VAN DAMME Davy 15 DE PAEPE Pieter 16 BUYLE Pieter 17 POELMAN Laurens 18 LAVA Kevin 19 TEMMERMAN Jasper 20 USE Laurens 21 PIETERS Bart 22 DE CLERCK Matthias 23 BONTINCK Karel 24 MOENS Jonas 25 VAN DE KLUNDERT Pim NED 26 LIEVENS Niels
    17+6+2017+wett. .-schelleb 924.JPG
                                  Winnaar te Schellebelle Benjamin Verraes.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 931.JPG 17+6+2017+wett. .-schelleb 923.JPG
                     Winnaar Benjamin Verraes.
    17+6+2017+wett. .-schelleb 916.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 904.JPG
    Aankomst van winnaar Benjamin Verraes voor Nicholas Yallouris, Kelland O'Brien
    en Thibau Verhofstadt.

    17+6+2017+wett. .-schelleb 870.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 826.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 806.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 798.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 785.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 770.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 765.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 760.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 752.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 748.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 745.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 743.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 740.JPG
    17+6+2017+wett. .-schelleb 738.JPG
                     De Elite z.c. & Beloften te Schellebelle met 35 deelnemers.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-06-2017 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 16/06/2017 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km - 45,63 km/h

    Aantal deelnemers: 15 - opgevers: 0

    1 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMxml:namespace prefix = o />

    2 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 SCHEERENS Pieter NED WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND

    5 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 GAUDILLAT Antoine FRA VS CHARTTRAIN

    7 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 BEIRNAERT Wim 12 THIJS Wim 13 VERSTEVEN Stijn 14 VAN DE MIEROOP Sam 15 DE WIT Edwin

     

    16/06/2017 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 45,12 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 22

    1 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 VANGHELUWE Seppe VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    9 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE

    11 CASIER Arne 12 O CALLAGHAN Mark IRL 13 BOUTTÉ Jordy 14 DELAMEILLEURE Mathias 15 LAPERRE Krsi 16 DECEUNINCK Thomas 17 LAPIERE Ward 18 HEANEY Marc IRL 19 VANTHOURNOUT Brecht 20 DENOLF Ritchie 21 HUYGHE Benny 22 RIGG Jason AUS 23 BIEBUYCK Aurélien 24 OSBORN Matthew GBR 25 PAUWELS Nills 26 SELLAR Timothy AUS 27 DEWACHTER Aaron 28 CAPPELLE Maxim 29 LELEU Antoine 30 JOSEPH Stijn

     

    16/06/2017 OEDELEM (W) - Dames Elite - 88,4 km

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 8

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE-HIGH5

    2 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 KUIJPERS Evy NED JAN VAN ARCKEL

    4 DEMEY Valerie SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    5 VANHOUTTE Fenna LOTTO-SOUDAL LADIES

    6 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    7 KNUTSSON Frida SWE TEAM ORMSALVA ATHLETIC CLUB

    8 FONSECA Rebeca FRA TROYES

    9 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL

    10 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    11 DE BAAT Kim 12 JONGERIUS Claudia NED 13 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 14 DUTRIAUX Fiona FRA 15 DRUYTS Kelly 16 VERSTICHELEN Femke 17 CHARD Megan GBR 18 DOCX Mieke 19 DALVING Shana 20 LOUCHAERT Justine 21 POLSPOEL Maaike 22 HERMANS Anka 23 DENEEF Naïka 24 PALM Eva Maria 25 VAN DEN STEEN Kim 26 BERTON Fatima 27 DECEUNINCK Stefanie 28 ELSENS Jeanne FRA 29 MALFAIT Ines 30 ACCOE Joyce 32DRUYTS Demmy 36 BRITS Delphine 45 BAELE Eveline 52 VENGE Wendy NED 54 DELANOTE Bonnie 58 JACOBS Katleen

    17-06-2017 om 19:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Vrijdag 16 Juni EREMBODEGEM (9320) - 40 km

     

    Catg.A – 32 deelnemers

    1 Gianni Cooman

    2 Kenny Govaert

    3 Quincy Vens

    4 Kevin Van Den Cruijce

    5 Bjorn Lison

    6 Pascal Heyvaert

    7 Dave Verbeken

    8 Mauro Cooman

    9 Bjorn Coomans

    10 Jelle Moyson 11 Bjorn Van Malderen 12 Joery De Somer 13 Ron Van Den Bussche 14 Stijn Gidé 15 Kjell De Potter 16 Jelle De Leeuw 17 Mathias Coppens 18 Yorick Lison 19 Steven De Bruyne 20 Gunter De Coen

     

    Catg.B – 17 deelnemers

    1 Jarno Verhofstadt

    2 Roel Reigel

    3 Geoffrey Luyssen

    4 Pascal De Wolf

    5 Peter Vermassen

    6 Andy de Backer

    7 Steven Van Rijckeghem

    8 Danny Borremans

    9 Paul Hens

    10 Devid Schoonjans

    11 Raf Van Den Bossche 12 Patrick Van Himst 13 Tom De Beer 14 Andy Hoes

     

    Catg.C – 24 deelnemers

    1 Gino Primo

    2 Kurt Eeckhout

    3 Bruno Bruyere

    4 Gino De Weirdt

    5 Koen De Bosscher

    6 Peter Maes

    7 Steven De Kerpel

    8 Kristof Reniers

    9 Danny Saelens

    10 Gunther Quintelier

    11 Bert Peelman 12 Pascal Kestemont 13 Jimmy De Paepe 14 Jurgen Van Buggenhout 15 Pascal Raes 16 Ronny De Smet 17 Eric De Smet 18 Guy Roels

     

    Catg.D – 13 deelnemers

    1 Eddy Vermeir

    2 Marc Tabourdon

    3 Kurt Leuntjens

    4 Frank Van Der Perre

    5 Jan De Mulder

    6 Danny De Backer

    7 Eddy Van Loy

    8 Ronald Rents

    9 Jan Van Cauter

    10 Hugo Van Linden

    11 Christophe Logiers 12 Bruno Van De Veken

     

    Catg.E – 13 deelnemers

    1 Ronny Paridaens

    2 Joost Pieters

    3 Rene De Brucker

    4 Noël Willems

    5 Dominique Turcksin

    6 Rudy Van De Velde

    7 Raf Vercammen

    8 Luc Van Mol

    9 Luc Witman

    10 Guy Theys

    11 Peter Willockx 12 Guy Vanparrijs

     

    Catg.F – 12 deelnemers

    1 Rene Mertens

    2 Luc D’Haeseleer

    3 Willy Teirlinck

    4 Jan Baeyens

    5 Jozef Scheirlinckx

    6 William De Cremer

    7 Etienne Van Den Hauwe

    8 Jean Pierre Wauters

    9 Hendrik Scheirlinckx

    10 Willy Brijs

    11 Danny Luypaert 12 Ludwig De Troyer

    17-06-2017 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/06/2017

    VWV.jpg
    Zaterdag 17 Juni KONINGSHOOIKT (2500)

    Liefhebbers – 95,4 km

    1-Michiels Marnix

    2-Vermassen Jens

    3-Bellen Wesley

    4-Ledegen Dietmar

    5-De Wijngaert Filip

    6-Van Roy Sven

    7-Van Der Sanden Mathias

    8-Haest Tom

    9-Mulders Dimitri

    10-Heylen Keith

    11-Dubois Andy 12-Janssens Steven 13-Beyens Joeri 14-Vreys Niels 15-Dieltjens Gert 16-De Rijck Bram 17-De Vries Wim 18-Van Gorp Yves 19-Beckers Roy 20-Leenders Daan 21-Indekue Nico 22-Arnouts Tom 23-Van Pelt David 24-Fierens Thomas 25-Himpe Marnix 29-De Vos Vincent

     

    C Renners – 68,9 km

    1-Witvrouwen Kris

    2-Buts Eddy

    3-Tuyls Robby

    4-Pauwels Vital

    5-Aerts Peter

    6-Vermote Patrick

    7-Christiaens Dave

    8-Penders Francis

    9-Verschueren Ivan

    10-Van Eyck Tom

    11-Op de Beeck Tom 12-Willems Danny 13-Dockx Bert 14-Fets Benny 15-Paasen André 16-Van Staeyen Benny 17-Vanberghen Wim 18-Van Luyten Chris 19-Ooms Gunter 20-Jacobs Geert

     

    D renners – 68,9 km

    1-Van Bael Hans

    2-Vangenechten Freddy

    3-Van Roy Luc

    4-Christis Thierry

    5-Wauters Philippe

    6-Suys Frank

    7-Hakir Bernard

    8-Peeters Luc

    9-Vermeiren Bart

    10-Van der Auwera Benny

    11-Wouters Chris 12-Ryckaert Pedro 13-Fierens Paul 14-Peeters Jan 15-Van Lijsdonk Henk

     

    E renners – 68,9 km

    1-Van Gils Rene

    2-Vercammen Raf

    3-De Bakker Ludo

    4-Dom Andre

    5-Van den Broeck Louis

    6-Rijpens Frank

    7-Dupont Guido

     

    Toeristen

    1-Bullens Michaël

    2-Claes Jorg

    3-Van Roey Wim

    4-Heylen Davy

    5-Van den Berg Nico

    6-Verbruggen Pepijn

    7-Van Bruepegem Wouter

    8-Andries Jelle

    9-Willems Filip

    10-Mariën Jim

    11-Tinel Pieter 12-Andries Denis 13-Van Boxem Thieme 14-Coenen Glenn 15-Ceulemans Gert 16-Wouters Tim 17-De Knaep Kevin 18-Rendes Dave 19-Scevenels Daivy 20-Meerten Remko 21-Smeets Kevin 22-Van den Wijngaert Simon 23-Luyten Raf 24-Lachi Tim 25-Cooman Bart

    17-06-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    16-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/06/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017

      
    Proficiat aan JURGEN DE WITTE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Jurgen De Witte.jpg   Vrasene TTC 3.jpg
         Jurgen De Witte

    Donderdag 15/06/2017 – VRASENE – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 58

    1-JURGEN DE WITTE   
    2-DE COCK BART

    3-VAN OSSELAER TOM

    4-WEEMAES FRANKY

    5-VAN HAUTEKERKE GLENN

    6-VAN RAEMDONCK ROBBY

    7-DE KIMPE NICK

    8-VAN RAEMDONCK KURT

    9-VAN HILLE GLENN

    10-VAN DEN PLAS KURT

    11-D'HONDT NIELS-12-DE BEULE SAM-13-SMET KRIS-14-HEYMANS KURT-15-BOON STEFAN-16-FELIX NICK-17-SMET LUC-18-VAN LAEKEN GERT-19-ANDRIES JELLE-20-DE LEENHEER TOM-21-BURGU RAMAZAN-22-VAN GAEVEREN GUNTER-23-ROTTIERS PIETER-24-WINTERMANS ALAIN-25-VAN STEIRTEGHEM FILIP-26-MEYVIS SERGE-27-KOPPEN CEDRIC-28-CREVE STIJN-29-MEERSCHAERT KRIS-30-VAN DER VLOET GERT-31-RIZZZO CLAUDIO-32-GOOSSENAERTS PETER-33-VAN OSSELAER TOMMY-34-DHOORE MAARTEN-35-VERSTRAETEN TOR-36-DE PERMENTIER KENNY-37-CAP BRIAN-38-VAN DER VEKEN WIM-39-VERMEULEN STIJN-40-VAN CAMP FREDDY-41-BOLLEN STIJN-42-VAN DEN BERG NICO-43-GERLO TOM-44-HORREVORST DAVE-45-HOSKENS PETER-46-VERTENTEN SANDER-47-VAN CAMP TIM-48-ADRIAENSSENS STEFAN-49-VAN GOETHEM FILIP-50-SERVERIUS JONAS-51-FEUCHT SIGI-52-VAN GOETHEM PETER-53-KRAMER GUIDO

    Vrasene TTC 2.jpg




    Proficiat aan CHRISTOPHE VAN DIEREN met zijn Zege bij de Recreanten !!!

    Christophe Van Dieren.jpg  Vrasene TTC 1.jpg

     Christophe Van Dieren

                                          

    Donderdag 15/06/2017 – VRASENE – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 58

    1-CHRISTOPHE VAN DIEREN (Kruibeke)

    2-PAUWELS STEF

    3-GALLE STIJN

    4-FONTEYNE SVEN

    5-VAERENBERGH BJORN

    6-DE MUNCK GINO

    7-VERWILST MATHIEU

    8-HERMANS BART

    9-VAN HAVERE JURGEN

    10-PIJKE JEROEN

    11-GILLIS BART-12-DE MAEYER STEFAN-13-VAN GOETHEM DANIEL-14-SACK IGNACE-15-MEERSMANS JENS-16-VAN CRAENENBROECK WIM-17-WILLEMS BJORN-18-POELMAN TIM-19-DE VOGELAER KEVIN-20-SERVERIUS RUDY-21-VAN OVERMEIRE MARC-22-THOEN KURT-23-VERMEULEN KRIS-24-COLMAN ELGER-25-KOECK GERALD-26-HEIRMAN STEFAAN-27-VELGHE KEVIN-28-DE BEN MARK-29-VAN EETVELDE KEVIN-30-BOLSSENS MARIO-31-CARPENTIER DIRK-32-DE BEULE TOM-33-VINGERHOETS TOM-34-DE BOCK TOM-35-HEYMANS PETER-36-VAN DUYSE PETER-37-BOGAERT GUY-38-DILLEN KOEN-39-VERSCHAEVE ANTOON-40-DE WACHTER NIKOLAS-41-HELSEN JORRIT-42-SPINNOX DERRICK-43-STRYBOS SAM-44-VAN DRIESSCHE FREDERIK-45-INGELS ANDY-46-VAN HAVENBERGH PHILIP-47-VAN NESPEN ANNEMIE-48-BOGAERT DANNY-49-VLEGELS JAN-50-BAERT DOMIEN-51-TIERENS NICO-52-STERCK SVEN-53-VAN DE PERRE RUDY-54-BLOMMAERT DIRK-55-BOGAERT JENS

    16-06-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    15-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DRONGEN VAN DONDERDAG 15/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE DRONGEN VAN DONDERDAG 15/06/2017     


    Donderdag 15/06/2017 DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,19 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 61

    1 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    9 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    11 CADRON Julien 12 VERHAEGEN Jens 13 OLIEBOS Jordy 14 VANDEWIELE Frederik 15 VERHASSELT Bart 16 RUBBEN Sander 17 MICHIELS Killian 18 BOGAERT Steven 19 LEAR Samuel USA 20 DE JAEGER Nick 21 MASURE Brent 22 DE MERLIER Giovanni 23 ONGENA Matthias 24 DE BLAERE Diego 25 RAY Alexander NZL 26 JAMES Samuel USA 27 DUFFELEER Joachim 28 DE SMUL Guust 29 VERMEIRE Matthias
    15-6-2017-drongen 725.JPG
                          Winnaar te Drongen Gill Meheus met de bloemen.
    15-6-2017-drongen 717.JPG 15-6-2017-drongen 737.JPG
                       Winnaar Gill Meheus.                                             Winnaar Gill Meheus en de 2de Arne De Groote.

    15-6-2017-drongen 660.JPG
                                         Aankomst van winnaar Gill Meheus.
    15-6-2017-drongen 656.JPG
                     Aankomst van winnaar Gill Meheus voor Arne De Groote.
    15-6-2017-drongen 674.JPG
    15-6-2017-drongen 534.JPG
    15-6-2017-drongen 446.JPG
    15-6-2017-drongen 415.JPG
    15-6-2017-drongen 404.JPG
    15-6-2017-drongen 385.JPG
    15-6-2017-drongen 353.JPG
    15-6-2017-drongen 335.JPG
    15-6-2017-drongen 332.JPG
    15-6-2017-drongen 298.JPG
    15-6-2017-drongen 258.JPG
    15-6-2017-drongen 204.JPG
                                   De kopgroep die lang voorop reed.
    15-6-2017-drongen 177.JPG
    15-6-2017-drongen 133.JPG
    15-6-2017-drongen 123.JPG
    15-6-2017-drongen 113.JPG
    15-6-2017-drongen 108.JPG
    15-6-2017-drongen 073.JPG
    15-6-2017-drongen 055.JPG
    15-6-2017-drongen 048.JPG
    15-6-2017-drongen 016.JPG
    15-6-2017-drongen 013.JPG
             De start te Drongen van de Elite z.c. & Beloften met 90 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-06-2017 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 15/06/2017 BIERBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 41,56 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 36

    1 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VAN DER MEER Nick NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    6 SINOY Fabio UNITED C.T.

    7 MARTIN Oliver AUS ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 HENDRIKX Max NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 BROES Michiel UNITED C.T.

    10 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 PHILIPS Jonas 12 CREFFIER Laurent 13 MAZZONE Leon GBR 14 BAURIN Antoine 15 WILLEMS Tom 16 BLATZ Thorsten GER 17 HAEMELS Bavo 18 CUMPS Ruben 19 MONDELAERS Jarno 20 MOTTE David 21 DESAIR Maarten 22 OFFERMANS Michiel 23 VERHAEGEN Tom 24 VAN ROY Simon 25 BERTELS Jef 26 VAN NUFFELEN Glen 27 DUBOIS Foeke 28 VERMEULEN Stef 29 VERBEECK Sven 30 VANDENSANDE Sebastiaan

     

    15/06/2017 DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,19 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 61

    1 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 BULTYNCK Isaak Floris A INDIVIDUEEL

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 HESTERS Jules VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    8 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    9 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 SEYE Guillaume EFC-L&R-VULSTEKE

    11 CADRON Julien 12 VERHAEGEN Jens 13 OLIEBOS Jordy 14 VANDEWIELE Frederik 15 VERHASSELT Bart 16 RUBBEN Sander 17 MICHIELS Killian 18 BOGAERT Steven 19 LEAR Samuel USA 20 DE JAEGER Nick 21 MASURE Brent 22 DE MERLIER Giovanni 23 ONGENA Matthias 24 DE BLAERE Diego 25 RAY Alexander NZL 26 JAMES Samuel USA 27 DUFFELEER Joachim 28 DE SMUL Guust 29 VERMEIRE Matthias

     

    15/06/2017 EEKLO (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 42,22 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 7

    1 DE MEYERE Jens VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    3 DE DECKER Bjorn VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    4 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    7 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    8 ANECA Ciske TARTELETTO-ISOREX

    9 RASSCHAERT Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    11 VAN GUYSE Jarno 12 VAN RAEPENBUSCH Ruben 13 RAAS Eloy NED 14 DE BAETS Kristof 15 DE RUYSSCHER Dante 16 VAN DAMME Davy 17 LAMMERTYN Foeke 18 VAN HYFTE Steven 19 SUTTON Joseph GBR 20 BUYSSE Jos 21 VERNAET Olivier 22 TIELEN Dario 23 MCCANN Jez GBR 24 VANDENBUSSCHE Ron 25 DE WISPELAERE Arno 26 BUYSSE Lennert 27 CATELYN Gieljan 28 SOBERON Zowé 29 WYTINCK Niels 30 DE GREVE Maxim

     

    15/06/2017 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 128 km - 41,83 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 9

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 PICOUX Maximilien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    3 DECOSTER Merlijn T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    4 MORTIER Julien AGO - AQUA SERVICE

    5 RYAN Luke GBR RICHARDSONS-TREK RT

    6 BLOMME Lorenzo TARTELETTO-ISOREX

    7 DONY Kevin VAN EYCK SPORT

    8 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 SIX Franklin AGO - AQUA SERVICE

    10 BOSTOEN Gianni THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    11 BREYNE Jonathan 12 JACOBS Johan SUI 13 GELDHOF David 14 TOORTELBOOM Frederik 15 DE DECKER Steven 16 OSBORN Matthew GBR 17 TORRES JORRO Sergio ESP 18 ENGLISH Jack GBR 19 CAVEY Vincent 20 DE JAEGHERE Ruben 21 VERJANS Frank

     

    15/06/2017 EEKLO (O) - Dames Elite - 45 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 LOGBIGS Louisa AUS WV BREDA

    3 VERSCHUEREN Jolien ACROG BALEN BC

    4 AYUSTINA DELIA Priatna IND INDONESIAN TEAM

    5 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 MAGHFIROTIKA Maranda IND INDONESIAN TEAM

    7 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 KNUTSSON Frida SWE TEAM ORMSALVA ATHLETIC CLUB

    9 CHARD Megan GBR ISOREX CYCLING TEAM

    10 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    11 DRUYTS Jessy 12 VAN ANROOIJ Lindy NED 13 DEBBOUDT Lensy 14 BORREMANS Sarah 15 DUTOUR Margot FRA 16 BERTON Fatima 17 VERSTICHELEN Femke 18 DEMEY Valerie 19 D`HOORE Jolien 20 VERHOEVEN Aurore FRA 21 THOMPSON Poppy GBR 22 ACCOE Joyce 23 FREMINEUR Terry 24 PALM Eva Maria 25 DOBBELAERE Jana 26 DE BRUYNE Meg 27 GILBERT Josephine GBR 28 PETIT Lana

    15-06-2017 om 22:06 geschreven door kenny


    14-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 14/06/2017 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 44,08 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    3 JONCKHEERE Michael HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 JACOBS Johan SUI ACROG - BALEN BC

    5 MUYS Ayton PRORACE CYCLING TEAM

    6 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    7 PICOUX Maximilien T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    8 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    9 BEUSELINCK Briek VIND! CYCLING PROJECT

    10 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    11 DECLERCQ Thierry 12 DE ROOZE Niels 13 BUYLE Pieter 14 MINNE Stijn 15 TALEUX Jean-baptiste FRA 16 SEMERANO Kevin 17 VANTHOURNOUT Brecht 18 MUS Aloïs 19 DEQUIDT Frederik 20 TEMMERMAN Jasper 21 DAUW Jasper 22 BAUTERS Reno 23 VANDAELE Philip 24 VANDER MEIREN Ward 25 VERBEURE Hakim 26 CLAERHOUT Sven 27 VERVERKEN Pieter 28 ALONSO Alexander 29 LANGEDOCK Mathieu 30 JAMES Samual USA

    14-06-2017 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege !!!

     Franky Van Oyen 2017 2.jpg

          Franky Van Oyen

    Woensdag 14 Juni 2017 - LOTENHULLE (9880)


    Catg.A – 60 km –  49 deelnemers

    1-Cooman Gianni (Oordegem)

    2-Sels Jasper

    3-Coomans Bjorn

    4-Van Der Jeught Stijn

    5-Van Sante Tristan

    6-Moerman Jens

    7-Debaere Giovanni

    8-Viaene Florian

    9-Sonneville Jarno

    10-Dumortier David

    11-Scherrens Chris-12-Van Waeyenbergh Grégory-13-Poot Kevin-14-Clemme Kevin-15-Cooman Mauro-16-Bauters Pieter-17-Snoeck Mathias-18-Cooman Jerry-19-Dumoulin Mirando-20-Vandewiele Kevin-21-Hellebuyck Olivier-22-Neuville Wouter-23-Deboever Nick-24-Hooreweghe Peter-25-Taveirne Anthony-26-Diependaele Gerrit-27-Bourtelgier Axel-28-De Rocker Wesley-29-Vossaert Matthias-30-Verwee Nico-31-Everaerd Pieter-32-Bultinck Davy-33-Coussens Dieter-34-Ally Bart-35-De Smet Dries-36-Matthys Sam-37-De Schacht Ramsey-38-Cosyn Bart-39-Timbreur Jonas-40-Labbe Alexander-41-Durant Joaquim-42-Lammens Jonas-43-De Jonghe Frederick-44-Decabooter Jens-45-Dhondt Gunter-46-Van Ongeval Matthias-47-Vandriessche Kenneth-48-Vandenabeele Justin-49-Martlé Vincent

     

    Catg.B – 55 km – 29 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Luyssen Geoffrey

    3-Van Den Broecke Mario

    4-Eeckhout Kurt

    5-Calluy Tom

    6-De Corte Peter

    7-Van den Berghe Dietrich

    8-Hoes Andy

    9-Porte Dominiek

    10-Diet Wim

    11-Rabout Rudi-12-Claeys Kurt-13-De Wannemaeker Filip-14-Cathelyn Youri-15-Wittouck Kenneth-16-Van Mol Bart-17-Van Drom Giovanni-18-Van Den Neste Johan-19-Hooreweghe Willem-20-Van Esbroeck Sven-21-Dierickx Luc-22-De Vlieger Sven-23-Panis Tom-24-Bauwens Aron-25-Goossens Alex-26-Demaertelaere Dennis-27-Crul Sven-28-Demaertelaere Dennis-29-Nachtergaele Eddy

     

    Catg.B+ – 55 km – 23 deelnemers

    1-FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2-Deloof Jean-Pierre

    3-Primo Gino

    4-Van Speybroeck Geert-Sylvère

    5-Roose Nico

    6-Vanholsbeke Benny

    7-Braet Wim

    8-Roose Geert

    9-Gyselinck Eddy

    10-Leuntjens Kurt

    11-Bobelijn Patrick-12-Janssens Kenny (Melsele) -13-De Bruyne Danny-14-Middernacht Patrick-15-Cosijn Ronny-16-De Tremerie Franky-17-Van Speybroeck Geert-18-De Muynck Luc-19-Cossyns Marc-20-De Lannoy Didier-21-De Smet Philippe-22-Braeckman Geert-23-Cornelis Peter

     

    Catg.C – 50 km – 25 deelnemers

    1-Hoornaert Glenn (Bredene)

    2-De Coninck Danny

    3-Goossens Marc

    4-De Coninck Wim

    5-De Vos Rony

    6-Versluys Marc

    7-Decaestecker Patrick

    8-Heye Hilair

    9-Buyens Patrick

    10-Willems Noël

    11-D'Hondt Erwin-12-Geerts Christiaan-13-Steeman Juan-14-De Poorter Luc-15-Watteny Patrick-16-De Baets Johan-17-Bolle Henk-18-Paridaens Ronny-19-Depreitere Danny-20-Bath Mick-21-Dupont Guido-22-Reubens Hendrick-23-Verhelst Walter-24-Tummeleer Dirck-25-Verbestel Dirk

     

    Catg.D – 50 km – 15 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Vanpoucke Rik

    4-de Waal Wim

    5-Tas Helmuth

    6-Ligneel Rony

    7-Scheirlinckx Jozef

    8-Casteleyn Ghislain

    9-Scheirlinckx Hendrik

    10-Mous Willy

    11-Depreitere Eddy-12-Pauwels Marcel-13-Lockefeir Marinus-14-Demiddel Ronny-15-De Sutter Willy

     

    Catg.D+ – 50 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Van Malderen Tony

    5-Hermans Luc

    6-D'Hont Joseph

    14-06-2017 om 21:24 geschreven door kenny


    13-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN DINSDAG 13/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN DINSDAG 13/06/2017     


    Dinsdag 13/06/2017 KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 168 km - 03h26'12"

    Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 41

    1 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    6 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    7 GEUENS Alexander PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    10 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 HESTERS Jules 12 DE GROOTE Arne 13 JACOBS Pieter 14 COENEN Dennis 15 DEKKERS Hans NED  16 MAES Alexander 17 VAN DYCK Wesley 18 MARKUS Barry NED 19 HAELTERMAN Glen 20 GOEREE Niels NED 21 BOER Erik NED 22 DRUYTS Gerry 23 DE BOCK Stijn 24 VERHELST Louis 25 AVOINE Kévin FRA 26 WEERKAMP Tim NED 27 VAN ROY Matthias 28 VAN ESLANDER Florian FRA 29 VAN DAMME Bart 30 MEUL Robby 40 VAN GOETHEM Kevin 45 VERCAUTEREN Tim 47 VERSCHUERE Seppe 59 ROTTY Glenn 69 PEIRSMAN Davy 76 GOOSSENS Kenny 79 GEERINCK Dries 81 PERSOON Joeri 83 VERBEKE Stijn 89 COBBAERT Robby 90 WAELKENS Dave 93 WIELANDT Sven 94 ONGHENA Matthias
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 1083.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Brecht Dhaene, Ylber Sefa en Kevin Martinez Suarez.

    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 1077.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Brecht Dhaene, Ylber Sefa en Kevin Martinez Suarez.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 1058.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Brecht Dhaene.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 952.JPG
                                   Aankomst van Brecht Dhaene te Belsele.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 947.JPG
                       Aankomst van winnaar Brecht Dhaene voor Ylber Sefa.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 960.JPG
    Spurt voor de 3de plaats met Kevin Martinez Suarez voor Timothy Stevens,
    Joeri Stallaert, Jelle Mannaerts, Alexander Geuens, David Boucher en Niels De Rooze.

    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 974.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 978.JPG
                                               Aankomst van het peleton.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 936.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 914.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 703.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 668.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 635.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 479.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 441.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 403.JPG
                                      Links Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 388.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 353.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 337.JPG
                                            Rechts vooraan Robby Meul.
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 325.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 287.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 259.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 237.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 211.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 206.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 195.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 158.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 116.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 086.JPG
    13-6-2017+- BELSELE  INTERCL. 080.JPG
                  Start van de Elite z.c. & Beloften te Belsele met 142 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-06-2017 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 13/06/2017 KAMPIOENSCHAP VAN HET WAASLAND BELSELE (O) - Interclub Elite z.c./U23 - 168 km - 03h26'12"

    Aantal deelnemers: 142 - opgevers: 41

    1 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    3 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 STEVENS Timothy PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    6 MANNAERTS Jelle TARTELETTO - ISOREX

    7 GEUENS Alexander PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 DE ROOZE Niels TARTELETTO - ISOREX

    10 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    11 HESTERS Jules 12 DE GROOTE Arne 13 JACOBS Pieter 14 COENEN Dennis 15 DEKKERS Hans NED  16 MAES Alexander 17 VAN DYCK Wesley 18 MARKUS Barry NED 19 HAELTERMAN Glen 20 GOEREE Niels NED 21 BOER Erik NED 22 DRUYTS Gerry 23 DE BOCK Stijn 24 VERHELST Louis 25 AVOINE Kévin FRA 26 WEERKAMP Tim NED 27 VAN ROY Matthias 28 VAN ESLANDER Florian FRA 29 VAN DAMME Bart 30 MEUL Robby 40 VAN GOETHEM Kevin 45 VERCAUTEREN Tim 47 VERSCHUERE Seppe 59 ROTTY Glenn 69 PEIRSMAN Davy 76 GOOSSENS Kenny 79 GEERINCK Dries 81 PERSOON Joeri 83 VERBEKE Stijn 89 COBBAERT Robby 90 WAELKENS Dave 93 WIELANDT Sven 94 ONGHENA Matthias

     

    13/06/2017 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 40,76 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 22

    1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    4 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    5 MC CANN Jez GBR RICHARDSONS-TREK RT

    6 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    8 WHITE Nicholas AUS OLIVER´S REAL FOOD RACING

    9 LANGHAM Jacob AUS CITY OF BURNIE CC

    10 JACOBS Johan SUI ACROG - BALEN BC

    11 WOOD George GBR 12 HOUCKE Killyan FRA 13 LELEU Antoine 14 VANDAELE Thijs 15 VANLUCHENE Mats 16 DE DECKER Steven 17 CASIER Arne 18 DEGEZELLE Kevin 19 CADRON Julien 20 OLIVER Jake AUS 21 VERSCHAEVE Lounes 22 JOHNSTONE Taylor GBR 23 DENOLF Ritchie 24 SABBE Enzo 25 MOORS Oliver GBR 26 LEGLEY Matthias 27 DEVOLDERE Niki 28 ORBIE Stephen 29 CHAMON Thomas 30 ROSSEEL Ricky

    13-06-2017 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KEMZEKE VAN MAANDAG 12/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KEMZEKE VAN MAANDAG 12/06/2017     


    Maandag 12/06/2017 KEMZEKE - STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,44 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    3 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 CORDEEL Pieter GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 WIELFAERT Kristof 12 PIETERS Bart 13 DE PAEPE Pieter 14 SMET Guy 15 VAN BROEKHOVEN Guy 16 MAES Jef 17 KOOLS Jos NED 18 HEYNS Kristoff 19 MAES Bryan 20 RONSSE Gauthier 21 SEGERS Jimmy 22 THEYS Koen 23 KING Rocco RSA 24 MEUL Tom 25 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 26 PARSONS Alexander RSA 27 VERCAMMEN Rafaël
    12-6-2017- KEMZEKE 301.JPG
                      Winnaar te Kemzeke Rune Herregodts met de bloemen.
    12-6-2017- KEMZEKE 305.JPG
                       Winnaar te Kemzeke Rune Herregodts met de bloemen.
    12-6-2017- KEMZEKE 314.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 295.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Rune Herregodts.
    12-6-2017- KEMZEKE 291.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 264.JPG
    Aankomst van winnaar Rune Herregodts voor Tony Heirbaut, Jarno Van Guyse,
    Bavo Haemels, Guy Ten Hartog, Jef De Boeck en Pieter Cordeel.

    12-6-2017- KEMZEKE 262.JPG
    Aankomst van winnaar Rune Herregodts voor Tony Heirbaut, Jarno Van Guyse,
    Bavo Haemels, Guy Ten Hartog, Jef De Boeck en Pieter Cordeel.
    12-6-2017- KEMZEKE 234.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 215.JPG
                                 Links vooraan Guy Smet uit Kruibeke.
    12-6-2017- KEMZEKE 145.JPG
                                          Rechts vooraan Jarno Van Guyse.
    12-6-2017- KEMZEKE 139.JPG
                        Guy Ten hartog en Bavo Haemels reden lang voorop.
    12-6-2017- KEMZEKE 134.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 104.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 086.JPG
                                 Rechts vooraan Kristof Wielfaert uit Lokeren.
    12-6-2017- KEMZEKE 081.JPG
                                            Tony Heirbaut en Jarno Van Guyse.
    12-6-2017- KEMZEKE 071.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 059.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 057.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 054.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 052.JPG
                       Kristof Dhollander, Guy Ten Hartog en Jarno Van Guyse.
    12-6-2017- KEMZEKE 036.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 020.JPG
                                                Rechts vooraan Guy Smet.
    12-6-2017- KEMZEKE 018.JPG
    12-6-2017- KEMZEKE 006.JPG
                                                 Op kop Jimmy Segers.
    12-6-2017- KEMZEKE 002.JPG
                Start van de Elite z.c. & Beloften te Kemzeke met 27 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-06-2017 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Rune Herregodts KOP 2017.jpg 

        Rune Herregodts 

    Maandag 12/06/2017 KEMZEKE - STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,44 km/h

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    3 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    4 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5  TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6 DE BOECK Jef HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    7 CORDEEL Pieter GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    8 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    10 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    11 WIELFAERT Kristof 12 PIETERS Bart 13 DE PAEPE Pieter 14 SMET Guy 15 VAN BROEKHOVEN Guy 16 MAES Jef 17 KOOLS Jos NED 18 HEYNS Kristoff 19 MAES Bryan 20 RONSSE Gauthier 21 SEGERS Jimmy 22 THEYS Koen 23 KING Rocco RSA 24 MEUL Tom 25 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 26 PARSONS Alexander RSA 27 VERCAMMEN Rafaël

     

    12/06/2017 KESTER (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 40,82 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 8

    1 DRON Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 REYNDERS Jens LEOPARD PRO CYCLING

    3 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    5 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    7 SLAGMULDERS Yorick VAN EYCK SPORT

    8 PEERSMAN Gerben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 MOTTE David VAN EYCK SPORT

    10 VAN DAMME Indy WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 TIMMERMANS Tom 12 VAN GANSEN Sam 13 VAN LYSEBETH Mathias 14 VAN HAUWERMEIREN Michiel 15 ONGENA Matthias 16 ARIMONT Charlie 17 MAGINET Steve 18 DUBOIS Foeke 19 VAN DE WALLE Goran 20 DE VILLE Jelle 21 VAN RENTERGHEM Boris 22 WALDERS Kevin 23 PIETERS Frederik 24 TIMMERMANS Tim 25 ROOSENS Robin 26 ROELS Laurens 27 TRIBOUT Bart

     

    12/06/2017 KNESSELARE-URSEL (O) - Elite z.c./U23 - 103 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 18

    1 WOOD George GBR RICHARDSONS TREK

    2 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    3 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    5 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 VAN POUCKE Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 DE ZUTTER Kristof VETRAPO CYCLING TEAM

    8 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VAN RENTERGHEM Bram LOTTO SOUDAL

    10 LANGHAM Jacob AUS CITY OF BURNIE CC

    11 SABO Pedro 12 VANOVERSCHELDE Kobe 13 VAN RUYMBEKE Thieme 14 CLAEYS Timothy 15 DELOOF Senne 16 STOFFERIS Rieno 17 WILLEMS Pieter 18 CORNELIS Nico 19 ENGLISH Jack GBR 20 VAN HOOREBEKE Michiel 21 VERNAET Olivier 22 VERMEIRE Matthias 23 RASSCHAERT Kevin 24 VANDEVYVERE Stijn 25 OSBORN Matthew GBR 26 EECKHOUT Niko 27 DE SCHUYTER Arne 28 DE SMUL Guust 29 VERSICHEL Davy 30 STEVENS Dimitri

    13-06-2017 om 20:38 geschreven door kenny


    12-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    VWV.jpg

    Zondag 11 Juni RILLAAR (3202)

    Liefhebbers - 76,5 km

    1-Haest Tom

    2-Goossens Quentin

    3-De Wijngaert Filip

    4-Van Rooy Matthias

    5-Galicia Wannes

    6-Dieltjens Gert

    7-Serré Stef

    8-Bruylandts Dave

    9-Van Der Sanden Maarten

    10-Michiels Marnix

    11-Heymans Jonas 12-Mertens Thomas 13-Verheyden Joris 14-De Rijck Bram 15-Muylst Andy 16-Hermans Briek 17-Van Roy Sven 18-Valgaeren Philip 19-Feyaerts Tom 20-Lauryssen Bart

     

    C renners - 61,2 km

    1-Pauwels Vital

    2-Van Goidsenhoven Kurt

    3-Willems Danny

    4-Witvrouwen Kris

    5-Aerts Peter

    6-Van der Auweraer Jan

    7-Boenders Yves

    8-De Busser Jean Paul

    9-Rijken Peter

    10-Meuris Gerry

    11-Schoenmakers Raymond 12-Verschueren Ivan 13-Meir Wim 14-De Proost Jim 15-Vasco Bruno 16-Stans Tom 17-Verbinnen Dirk 18-Bruynseels Rudy 19-Paasen André 20-Claes Benny

     

    D renners - 61,2 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Lahou Rudy

    3-Wuyts Hans

    4-Wauters Philippe

    5-Vrancken Luc

    6-Van der Mieren Kris

    7-Follon Ronny

    8-Van Bael Hans

    9-Goris Thomas

    10-Smolders Frank

    11-Van de Kerkhof Robert 12-Haest Eddy 13-Van Roy Luc 14-Vertessen Johnny 15-Vandenwijngaerden Marc 16-Vos Peter 17-Maegh Jan 18-Lintermans Stefaan 19-Peeters Jan 20-Pauwels Mario

     

    E renners - 61,2 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

     

    Toeristen

    1-Verbruggen Pepijn

    2-Hoes Stef

    3-Bertotto Marco

    4-Jacquemyn Björn

    5-Willem Stefaan

    6-Van Passel Boris

    7-Bullens Michaël

    8-Van Ham Willem

    9-Vanegroo Bram

    10-Beyens Wim

    11-Van Neck Bram 12-Van Kerckhoven Koen 13-Smeet Peter 14-Swinnen Stef 15-Meerten Remko 16-Bonte Arnout

    12-06-2017 om 09:55 geschreven door kenny


    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 11/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 11/06/2017     


    Zondag 11/06/2017 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8

    1 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    11 VAN ROOSBROECK Arne 12 MARTIN Oliver AUS 13 VAN ROOSBROECK Pieter 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 ROTTY Glenn 16 VAN DEN PLAS Jelle 17 DAS Jeroen 18 VAN COUTER Stein 19 BOUTS Jordy 20 PEMEN Diederik 21 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 22 DELBAEN Michael 23 MICHIELSEN Joran 24 GEYSELS Geoffrey 25 TIMMERMANS Tim 26 HUYS Stijn 27 INDEKEU Nico 28 OUDERMANS Ben 29 UYTDEWILLIGEN Ingmar 30 OERLEMANS Tom 54 AMELINCKX Stef 69 VERHOFSTADT Peter 74 VAN BUGGENHOUT Joeri 77 ILEGEMS Ken 78 VAN ROOSBROECK Patrick 83 VAN DE VYVER Greg
    11-6-2017-aartselaar 580.JPG
                                   Winnaar te Aartselaar Bryan Boussaer.
    11-6-2017-aartselaar 584.JPG 11-6-2017-aartselaar 542.JPG
       Winnaar Bryan Boussaer met bloemen.                            Aankomst van winnaar Bryan Boussaer te Aartselaar.
    11-6-2017-aartselaar 540.JPG
                                Aankomst van winnaar Bryan Boussaer.
    11-6-2017-aartselaar 535.JPG
                                  Aankomst van winnaar Bryan Boussaer.
    11-6-2017-aartselaar 544.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Victor Vandebosch voor Sven Wielandt, Jeroen
    Vercammen, Viktor Van Den branden, Nils Heyns en Angelo De Ketele.
    11-6-2017-aartselaar 565.JPG
    11-6-2017-aartselaar 526.JPG
    11-6-2017-aartselaar 496.JPG
                         De spurt van het peleton op 1 ronde van het einde.
    11-6-2017-aartselaar 472.JPG
    11-6-2017-aartselaar 439.JPG
    11-6-2017-aartselaar 356.JPG
    11-6-2017-aartselaar 302.JPG
    11-6-2017-aartselaar 289.JPG
    11-6-2017-aartselaar 275.JPG
    11-6-2017-aartselaar 269.JPG
                                     De kopgroep die voor de zege streden.
    11-6-2017-aartselaar 223.JPG
    11-6-2017-aartselaar 209.JPG
    11-6-2017-aartselaar 161.JPG
    11-6-2017-aartselaar 140.JPG
    11-6-2017-aartselaar 136.JPG
    11-6-2017-aartselaar 123.JPG
    11-6-2017-aartselaar 121.JPG
    11-6-2017-aartselaar 109.JPG
    11-6-2017-aartselaar 085.JPG
    11-6-2017-aartselaar 078.JPG
    11-6-2017-aartselaar 072.JPG
    11-6-2017-aartselaar 059.JPG
    11-6-2017-aartselaar 052.JPG
    11-6-2017-aartselaar 047.JPG
    11-6-2017-aartselaar 034.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Aartselaar met 96 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-06-2017 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan BENJAMIN DE BAERE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Koen De Bosscher KOP 2017.jpg   Patrick Bobelijn.jpg   Benjamin De Baere.jpg

     Kevin Van Raemdonck       Koen De Bosscher           Patrick Bobelijn            Benjamin De Baere

    Zondag 11 Juni 2017 - BEVEREN (9120)
     

    Catg.A – 71,5 km –  41 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Behiels Peter

    3-Demeter Renaat

    4-Maes Dimitri

    5-Maes Bram

    6-Trenson Jan

    7-Weemaes Robby

    8-Apers Michaël

    9-Moerman Jens

    10-Bogaert Sammy

    11-Rombaut Maarten-12-Van Sante Tristan-13-Van Waeyenbergh Grégory-14-Le Blon Michel-15-De Meydts Sven-16-Nevejans Dennis-17-Delheye Henri-18-Daems Jens-19-Peeters Nico-20-Van Vlierberghe Bart-21-Van Laere Jan-22-Bouquet Kenneth-23-Himpe Marnix-24-Dumortier David-25-De Leeuw Jelle-26-Deboever Nick-27-Van Den Broeck Kevin-28-Vossaert Matthias-29-Claeys Kevin-30-Van Kerchove Jonathan-31-Verhaeghe Vincent-32-Van de Casteele Michaël-33-Maes Vincent-34-Van Raemdonck Maarten-35-Mouws Bob-36-van 't Geloof Arie-37-De Duytsche Luc-38-Van Der Straeten Cedric-39-Smet Jochem-40-Verhulst Tom-41-Vermeiren Gianni

     

    Catg.B – 66 km – 35 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Van De Perre Lieven

    3-Verbeken Kurt

    4-Verschelden Steven

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Hoes Andy

    7-De Beer Tom

    8-De Wannemaeker Filip

    9-Anderson Jamie

    10-Van Hautekerke Glenn

    11-Heymans Kurt-12-Van Raemdonck Robby-13-Van Roeyen Dave-14-Roskam Andy-15-Saelens Danny-16-Smet Gert-17-Bürgü Ramazan-18-Dedeckel Olivier-19-Thomas Kris-20-Gussé Wim-21-Oliebos Koen-22-Van Den Neste Johan-23-Segers Daniel-24-Calle Alain-25-Van Drom Giovanni-26-De Brauwer Lesley-27-Goossens Alex-28-Van Guyse Danny-29-Kerremans Johan-30-Van Den Broeck Alain-31-van der Poel Marcel-32-Van Loon Andy-33-Rabout Rudi-34-Baert Giovanni-35-Blockx Stany

     

    Catg.B+ – 66 km – 19 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Suys Frank

    3-Ballet Peter

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Driesen Johan

    6-Meyvis Serge

    7-Roose Nico

    8-Braet Wim

    9-Van Hoof Danny

    10-Hereijgers Piet

    11-Buyle Dirk-12-Smet Luc-13-Braeckman Geert-14-Weemaes Franky-15-De Ben Mark-16-Harms Ko-17-Erauw Luc-18-Nevejans Idesbald-19-den Braber Twan

     

    Catg.C – 55 km – 31 deelnemers

    1-Van Den Brande Jan (Beerzel)

    2-Govers Rony

    3-Hoornaert Glenn

    4-Geerts Christiaan

    5-Heye Hilair

    6-De Coninck Danny

    7-Van Lierde Hans

    8-Claessens Joseph

    9-D'Hondt Erwin

    10-Lacquet Philippe

    11-Bolle Henk-12-Bath Mick-13-Van Hove Dirk-14-van der Geest Peter-15-Struyf Raoul-16-Vanoverberghe Siegfried-17-Polfliet Danny-18-Reniers Tony-19-Van Der Vekens Patrick-20-De Vuyst Eddy-21-Willems Noël-22-Vanopstal Eddy-23-Dom André-24-van Rijsbergen John-25-Dupont Guido-26-Vyncke William-27-Bracke Wim-28-Van Cleemput Paul-29-Tummeleer Dirck-30-Verhelst Walter-31-Coppens Rudi

     

    Catg.D – 55 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Remory Pierre

    4-Vandermeulen Jos

    5-Vanpoucke Rik

    6-Wauters Jean-Pierre

    7-Luyten Felix

    8-Vandenberghen Freddy

    9-Devadder Andre

    10-Van De Wiele Richard

    11-Mous Willy-12-Pauwels Marcel-13-Demiddel Ronny-14-de Waal Wim-15-Lockefeir Marinus-16-Dierks Jos

     

    Catg.D+ – 55 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout)

    2-Everaerts Jef

    3-Vyvey Julien

    4-Saerens Jozef

    5-Hermans Luc

    6-Robijns Robert

     

    Catg.N – 71,5 km – 22 deelnemers - Kampioenschap Groot Beveren

    1-BENJAMIN DE BAERE (Melsele)

    2-De Bock Stef

    3-Rottiers Pieter

    4-Serverius Jonas

    5-Van Camp Freddy

    6-Van Raemdonck Kurt

    7-Van Osselaer Tommy

    8-De Kimpe Nick

    9-Goossens Maarten

    10-D'Hauwe Andy

    11-Van Osselaer Tom-12-De Beule Sam-13-Verstraeten Tor-14-Van Steirteghem Filip-15-Van Laeken Gert-16-De Smet Gertjan-17-Creve Stijn-18-Felix Nick-19-De Leenheer Tom-20-Van Hille Glenn-21-Koppen Cédric-22-Vertenten Sander

    11-06-2017 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/06/2017 RONDE VAN LIMBURG (LB) - UCI Men Elite - 200 km - 42,15 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - opgevers: 63

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 GODON Dorian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    3 VERMEERSCH Gianni BEOBANK - CORENDON

    4 THOMAS Benjamin FRA ARMEE DE TERRE

    5 VAN EMPEL Etienne NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    6 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    9 TRONET Steven FRA ARMEE DE TERRE

    10 MCNALLY Mark GBR WANTY - GROUPE GOBERT

    11 BUGTER Luuc NED 12 DE LAAT Jasper NED 13 BAKKER Dennis NED 14 STEVENS Timothy 15 MERLIER Tim 16 VAN GESTEL Dries 17 LEBRETON Kevin FRA 18 BOSMANS Wietse 19 NAESEN Lawrence 20 VAN MELSEN Kevin 21 SALOMEIN Jarl 22 LAPORTE Christophe FRA 23 MERLIER Braam 24 DE JONGE Maarten NED 25 BAUGNIES Jérôme 26 COBBAERT Robby 27 RICKAERT Jonas 28 MARCHAND Gianni 29 VERHELST Louis 30 DE WINTER Ludwig 35 REYNAERTS Wim 44 DE JONGHE Kevin 66 COENEN Dennis

     

    11/06/2017 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8

    1 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    11 VAN ROOSBROECK Arne 12 MARTIN Oliver AUS 13 VAN ROOSBROECK Pieter 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 ROTTY Glenn 16 VAN DEN PLAS Jelle 17 DAS Jeroen 18 VAN COUTER Stein 19 BOUTS Jordy 20 PEMEN Diederik 21 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 22 DELBAEN Michael 23 MICHIELSEN Joran 24 GEYSELS Geoffrey 25 TIMMERMANS Tim 26 HUYS Stijn 27 INDEKEU Nico 28 OUDERMANS Ben 29 UYTDEWILLIGEN Ingmar 30 OERLEMANS Tom 54 AMELINCKX Stef 69 VERHOFSTADT Peter 74 VAN BUGGENHOUT Joeri 77 ILEGEMS Ken 78 VAN ROOSBROECK Patrick 83 VAN DE VYVER Greg

     

    11/06/2017 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km - 46,53 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 2

    1 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    2 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    3 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    6 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    7 CLEEREN Tom INDIVIDUEEL

    8 DE WEERD Pieter-paul NED ELITE

    9 WOUTERS Ruben YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 RITZEN Ralf NED 12 LOTZ Stephan NED 13 VAN LAER Titte 14 VAN OIRSCHOT Pieter NED 15 RIEFF Thomas NED 16 SINSCHEK Nils NED 17 PENDERS Joppe 18 CRAENEN Rick NED 19 WOUTERS Rutger 20 BOSSERS Maarten 21 RUNIA Nick GER 22 GEYSEN Kurt 23 BERTLING Matthias GER 24 JACOBS Gody 25 SOLBERG Robert NED 26 SEGERS Gert 27 SCHOUTEDEN Bert 28 CLAES Gert 29 PENDERS Francis 30 VAN LAER Laurens

     

    11/06/2017 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,38 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 22

    1 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    4 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    8 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    9 WIGHT Rohan AUS SCOTCH COLLEGE SA

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 VAN HYFTE Steven 12 VANDAELE Angelo 13 MINNE Stijn 14 RUBBEN Sander 15 CLAEYS Timothy 16 RASSCHAERT Kevin 17 LAVA Kevin 18 DE MERLIER Giovanni 19 HESTERS Jules 20 DESCAMPS Joris 21 GIBBONS Thomas USA 22 DE MEYERE Jens 23 DE ZUTTER Kristof 24 DE NEVE Jeffrey 25 BRUYNEEL Giel 26 DE KEE Glenn 27 DIERICKX Anthony 28 DELOOF Senne 29 VAN RAEPENBUSCH Ruben 30 DEBOOT Bruce

     

    11/06/2017 WOLVERTEM (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,44 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 20

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 HAVIK Piotr NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    6 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 VAN GANSEN Sam TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DONY Kevin VAN EYCK SPORT

    10 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    11 FABRI Hannes 12 ONGHENA Matthias 13 SEYE Guillaume 14 MEEUS Jordi 15 STEEGMANS Senne 16 DESMEDT Gary 17 VANDYCK Niels 18 SIEMONS Stijn 19 ROELANDTS Rutger 20 WIELFAERT Kristof 21 DE MAEGHT Dorian 22 STEEGMANS Tristan 23 ROELS Sam 24 VANOPDENBOSCH Koen 25 DE CLEYN Dave 26 VAN DEN NEST Jeffrey 27 VAN GIJSEGEM Yarne 28 MUYS Ayton 29 GODART Bo 30 QUERTINMONT Corentin 31 LIESSENS Jarno 39 MELS Fabrice 46 VAN GOETHEM Kevin 52 VAN DEN BERGHE Anthony 84 DE OST Jarne

     

    11/06/2017 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 40,72 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 17

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    8 MCCANN Jez GBR RICHARDSONS-TRAK RT

    9 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    11 SCHOTTE Lauwrence 12 SLABINCK Indiana 13 DECEUNINCK Thomas 14 COLAERT Pascal 15 DELEU Arnaud 16 LEFEVER Nico 17 VANTHOURNOUT Brecht 18 FOAMES Ben GBR 19 DENOLF Ritchie 20 VANDER MEIREN Ward 21 TOUQUET Joren 22 DEBACKERE Pieter-jan 23 DEBUYSERE Wannes 24 CAVEY Laurens 25 PATTYN Jamie 26 HEANEY Marc IRL 27 DE JAEGHERE Ruben 28 BAECKELANDT Dominique 29 CAPPELLE Maxim 30 DECLERCK Mathias

     

    11/06/2017 FLANDERS DIAMOND TOUR (A) - UCI Women Elite - 137,7 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers:15

    1 KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS

    2 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM

    4 HOEKSMA Ilona NED HITEC PRODUCTS

    5 BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    6 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    7 PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM

    8 DEMEY Valerie SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    9 VERHOEVEN Aurore FRA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 JONGERIUS Claudia NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA 12 SWINKELS Karlijn NED 13 DE BAAT Kim 14 RODIECK Inga GER 15 HANNES Kaat 16 VAN LOY Ellen 17 VAN DEN STEEN Kelly 18 GOOSSENS Veerle NED 19 HOFFMANN Chantal LUX 20 RODIECK Wiebke GER 21 DICKINSON Eleanor GBR 22 CRETTI Claudia ITA 23 SZYBIAK Ewelina POL 24 STERCKX Kathleen 25 NERLO Aurela POL 26 DRUYTS Jessy 27 CANT Sanne 28 VERHESTRAETEN Karen 29 THELBERG Emmy SWE 30 LOWTHER Melissa GBR 38 TEMMERMAN Ilse 39 COMMISSARIS Caren 56 HERMANS Anka 57 BRITS Delphine 101 DRUYTS Demmy 104 TEN HARTOG Sarah

    11-06-2017 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/06/2017 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Juniores - 91 km - 40,57 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 24

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    5 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Thomas DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VANDEBEEK Bjorn 12 LINDELAUF Melvin NED 13 WAUTERS Bram 14 VAN BELLE Bas NED 15 DELCOMMUNE Martin 16 BINDEMANIS Kristofers LAT 17 BAMS Jarne 18 BELLENS Jarno 19 BROECKX Seppe 20 ERREBO Oliver Emil DEN 21 JORIS Senne 22 SIDLAUSKAS Erikas LTU 23 HASSERT Sven NED 24 TROFIMOVS Deniss LTU 25 VAN DER TOUW Milan NED 26 VRANKEN Vince 27 CLOUX Antoine 28 DIERCKX Joëy 29 SCHOORMANS Rav NED 30 KESTUTIS Vaitatis LTU 39 HILLEMANS Pepijn NED 40 REUVERS Kevin NED 
     

    11/06/2017 WERVIK (W) - Juniores - 98 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 6

    1 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANDENDRIESSCHE Stef ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DEBOUVER Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    10 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    11 FERDINANDE Anton 12 DE WILDE Gilles 13 FIEUW Staf 14 LUYSSEN Greg 15 VERCRUYSSE Bryan 16 DE VRIENDT Niels 17 VYNCKE Seppe 18 SAUNDERS Joseph GBR 19 VERDONCK Andres 20 MICHELS Angelino 21 RAECKE Jari 22 BRUYNEEL Tristan 23 REVILLON Anthony FRA 24 VAN DORPE Guus 25 CORENTIN DEGRUTERE FRA 26 GELDHOF Wannes 27 LITVINOV Dominik 28 BERNARD Baptiste FRA 29 BRAET Axel 30 BEERNAERT David

     

    11/06/2017 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km - 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 9

    1 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    2 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    5 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    6 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 OZDERYA Nazim SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 HUMBLET Matthieu 12 DE KINDER Axel 13 HEYLEN Wout 14 ALENTEYNS Jorit 15 DE POOTER Dries 16 DEPRE Jeroen 17 PAULUS Milan 18 DION Loïc 19 OZDERYA Elyas 20 DE GRAEF Noah 21 GIJBELS Jonas 22 DUCHATEAU Daan 23 MARTENS Hannes 24 MULDERS Yarne 25 ADRIAANS Bowen NED 26 GOVERDE Wouter NED 27 WIENEN Flore 28 ARRAMMACH Kevin NED 29 VAN BEEK Thijs NED 30 PEETERS Sam

     

    11/06/2017 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 64 km - 36,84 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 13

    1 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    9 KRAAIJENBRINK Jasper NED PRC DELTA

    10 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DE WEERT Robbe 12 VERGOTE Diel 13 MEEUSEN Rik 14 VAN EETVELT Lennert 15 MISEUR Mon 16 WALLYN Tibo 17 ERAUW Thiemo 18 VOGELS Aaron 19 DE LEEUW Ward 20 VERBIEST Jordi 21 BOELS Senne 22 VERLINDEN Jordi 23 ROMBAUTS Daan 24 SCHURGERS Stef 25 DECOSTER Michael 26 LADANG Miguel 27 WIDDERSHOVEN Jochem NED 28 VAN GESTEL Sidney 29 BOSHOVEN Arjan NED 30 GOOSSENS Siebe

     

    11/06/2017 BREDENE (W) - Nieuwelingen - 67 km - 38,03 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    6 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    7 MANZI Christian GBR FINCHLEY RACING TEAM

    8 EXPEELS Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB

    9 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VILEYN Brecht 12 VAN LANDSCHOOT Ruben 13 DEKIEN Sander 14 STEVENS Daan 15 WISKERKE Joran NED 16 LAMOTE Robbe 17 RIJS Ruben 18 PERMENTIER Emano 19 DECKMIJN Matisse 20 CLAEYS Jarne 21 BEECKMANS Kenzo 22 LEWILLE Ian 23 DE MAERE Alessio 24 MAERTENS Jawën 25 DE SUTTER Stijn 26 CARRETTE Thibault 27 VAN DE KERKHOF Bram

     

    11/06/2017 HALLE - BUIZINGEN (B) - Nieuwelingen - 60 km - 38,5 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 12

    1 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    3 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VERVOORT Wout WAC TEAM

    5 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MIJNSBERGEN Thomas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    9 HALS Bjarne VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    11 CEURENS Robbe 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 VAN OOSTEN Koert NED 14 PROSMAN Pieter NED 15 VAN DEN BORRE Dylan 16 BUTERS Joris NED 17 LECERF William Junior 18 VAN BELLINGHEN Keano 19 MAAS Marijn NED 20 HENNEKAM Tim NED 21 HEYLEN Robbe 22 JOCHEMS Jody NED 23 DE POORTER Jonas NED 24 VERMOOTE Jens 25 MARTENS Daan 26 VAN DEN BOS Louk NED 27 VAN CAUTER Jarne 28 VAN BELLE Loe NL 29 RASENBERG Martijn NED 30 ROMERS Boris NED

     

    11/06/2017 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 39,73 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 HERTZ Benjamin DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    2 NJOR Marckus DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    3 RONHEDE Thorlof DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    4 ANDERSEN Kasper DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    5 SCHANDORFF IWERSEN Emil DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 ANDREASSON Sebastian DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    8 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    11 VERBEECK Calvin 12 VANGHELUWE Warre 13 MICHIEL Nuytten 14 BERT Jasper 15 GOEBEERT Théo 16 DEBORGGRAEVE Matthew 17 ONDERBEKE Niels 18 GARDIN Michael 19 ROER IVERSEN Sebastian DEN 20 DEPOORTER Dieter 21 VANCANNEYT Jelle 22 VROMANNE Alexis 23 MALFAIT Felix 24 DEWULF Gust 25 LAUREYNS Ril 26 SALOMEZ Ydris 27 DEJONGHE Michiel 28 DEMUYNCK Arno 29 HOY Simon DEN 30 VERROONEN Gilles

    11-06-2017 om 22:22 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!