.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    12-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    VWV.jpg

    Zondag 11 Juni RILLAAR (3202)

    Liefhebbers - 76,5 km

    1-Haest Tom

    2-Goossens Quentin

    3-De Wijngaert Filip

    4-Van Rooy Matthias

    5-Galicia Wannes

    6-Dieltjens Gert

    7-Serré Stef

    8-Bruylandts Dave

    9-Van Der Sanden Maarten

    10-Michiels Marnix

    11-Heymans Jonas 12-Mertens Thomas 13-Verheyden Joris 14-De Rijck Bram 15-Muylst Andy 16-Hermans Briek 17-Van Roy Sven 18-Valgaeren Philip 19-Feyaerts Tom 20-Lauryssen Bart

     

    C renners - 61,2 km

    1-Pauwels Vital

    2-Van Goidsenhoven Kurt

    3-Willems Danny

    4-Witvrouwen Kris

    5-Aerts Peter

    6-Van der Auweraer Jan

    7-Boenders Yves

    8-De Busser Jean Paul

    9-Rijken Peter

    10-Meuris Gerry

    11-Schoenmakers Raymond 12-Verschueren Ivan 13-Meir Wim 14-De Proost Jim 15-Vasco Bruno 16-Stans Tom 17-Verbinnen Dirk 18-Bruynseels Rudy 19-Paasen André 20-Claes Benny

     

    D renners - 61,2 km

    1-Van Uffel Wim

    2-Lahou Rudy

    3-Wuyts Hans

    4-Wauters Philippe

    5-Vrancken Luc

    6-Van der Mieren Kris

    7-Follon Ronny

    8-Van Bael Hans

    9-Goris Thomas

    10-Smolders Frank

    11-Van de Kerkhof Robert 12-Haest Eddy 13-Van Roy Luc 14-Vertessen Johnny 15-Vandenwijngaerden Marc 16-Vos Peter 17-Maegh Jan 18-Lintermans Stefaan 19-Peeters Jan 20-Pauwels Mario

     

    E renners - 61,2 km

    1-Durant Martin

    2-Van Gils Rene

     

    Toeristen

    1-Verbruggen Pepijn

    2-Hoes Stef

    3-Bertotto Marco

    4-Jacquemyn Björn

    5-Willem Stefaan

    6-Van Passel Boris

    7-Bullens Michaël

    8-Van Ham Willem

    9-Vanegroo Bram

    10-Beyens Wim

    11-Van Neck Bram 12-Van Kerckhoven Koen 13-Smeet Peter 14-Swinnen Stef 15-Meerten Remko 16-Bonte Arnout

    12-06-2017 om 09:55 geschreven door kenny


    11-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 11/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 11/06/2017     


    Zondag 11/06/2017 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8

    1 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    11 VAN ROOSBROECK Arne 12 MARTIN Oliver AUS 13 VAN ROOSBROECK Pieter 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 ROTTY Glenn 16 VAN DEN PLAS Jelle 17 DAS Jeroen 18 VAN COUTER Stein 19 BOUTS Jordy 20 PEMEN Diederik 21 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 22 DELBAEN Michael 23 MICHIELSEN Joran 24 GEYSELS Geoffrey 25 TIMMERMANS Tim 26 HUYS Stijn 27 INDEKEU Nico 28 OUDERMANS Ben 29 UYTDEWILLIGEN Ingmar 30 OERLEMANS Tom 54 AMELINCKX Stef 69 VERHOFSTADT Peter 74 VAN BUGGENHOUT Joeri 77 ILEGEMS Ken 78 VAN ROOSBROECK Patrick 83 VAN DE VYVER Greg
    11-6-2017-aartselaar 580.JPG
                                   Winnaar te Aartselaar Bryan Boussaer.
    11-6-2017-aartselaar 584.JPG 11-6-2017-aartselaar 542.JPG
       Winnaar Bryan Boussaer met bloemen.                            Aankomst van winnaar Bryan Boussaer te Aartselaar.
    11-6-2017-aartselaar 540.JPG
                                Aankomst van winnaar Bryan Boussaer.
    11-6-2017-aartselaar 535.JPG
                                  Aankomst van winnaar Bryan Boussaer.
    11-6-2017-aartselaar 544.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Victor Vandebosch voor Sven Wielandt, Jeroen
    Vercammen, Viktor Van Den branden, Nils Heyns en Angelo De Ketele.
    11-6-2017-aartselaar 565.JPG
    11-6-2017-aartselaar 526.JPG
    11-6-2017-aartselaar 496.JPG
                         De spurt van het peleton op 1 ronde van het einde.
    11-6-2017-aartselaar 472.JPG
    11-6-2017-aartselaar 439.JPG
    11-6-2017-aartselaar 356.JPG
    11-6-2017-aartselaar 302.JPG
    11-6-2017-aartselaar 289.JPG
    11-6-2017-aartselaar 275.JPG
    11-6-2017-aartselaar 269.JPG
                                     De kopgroep die voor de zege streden.
    11-6-2017-aartselaar 223.JPG
    11-6-2017-aartselaar 209.JPG
    11-6-2017-aartselaar 161.JPG
    11-6-2017-aartselaar 140.JPG
    11-6-2017-aartselaar 136.JPG
    11-6-2017-aartselaar 123.JPG
    11-6-2017-aartselaar 121.JPG
    11-6-2017-aartselaar 109.JPG
    11-6-2017-aartselaar 085.JPG
    11-6-2017-aartselaar 078.JPG
    11-6-2017-aartselaar 072.JPG
    11-6-2017-aartselaar 059.JPG
    11-6-2017-aartselaar 052.JPG
    11-6-2017-aartselaar 047.JPG
    11-6-2017-aartselaar 034.JPG
            De start van de Elite z.c. & Beloften te Aartselaar met 96 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-06-2017 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan BENJAMIN DE BAERE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Koen De Bosscher KOP 2017.jpg   Patrick Bobelijn.jpg   Benjamin De Baere.jpg

     Kevin Van Raemdonck       Koen De Bosscher           Patrick Bobelijn            Benjamin De Baere

    Zondag 11 Juni 2017 - BEVEREN (9120)
     

    Catg.A – 71,5 km –  41 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-Behiels Peter

    3-Demeter Renaat

    4-Maes Dimitri

    5-Maes Bram

    6-Trenson Jan

    7-Weemaes Robby

    8-Apers Michaël

    9-Moerman Jens

    10-Bogaert Sammy

    11-Rombaut Maarten-12-Van Sante Tristan-13-Van Waeyenbergh Grégory-14-Le Blon Michel-15-De Meydts Sven-16-Nevejans Dennis-17-Delheye Henri-18-Daems Jens-19-Peeters Nico-20-Van Vlierberghe Bart-21-Van Laere Jan-22-Bouquet Kenneth-23-Himpe Marnix-24-Dumortier David-25-De Leeuw Jelle-26-Deboever Nick-27-Van Den Broeck Kevin-28-Vossaert Matthias-29-Claeys Kevin-30-Van Kerchove Jonathan-31-Verhaeghe Vincent-32-Van de Casteele Michaël-33-Maes Vincent-34-Van Raemdonck Maarten-35-Mouws Bob-36-van 't Geloof Arie-37-De Duytsche Luc-38-Van Der Straeten Cedric-39-Smet Jochem-40-Verhulst Tom-41-Vermeiren Gianni

     

    Catg.B – 66 km – 35 deelnemers

    1-KOEN DE BOSSCHER (Kalken)

    2-Van De Perre Lieven

    3-Verbeken Kurt

    4-Verschelden Steven

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Hoes Andy

    7-De Beer Tom

    8-De Wannemaeker Filip

    9-Anderson Jamie

    10-Van Hautekerke Glenn

    11-Heymans Kurt-12-Van Raemdonck Robby-13-Van Roeyen Dave-14-Roskam Andy-15-Saelens Danny-16-Smet Gert-17-Bürgü Ramazan-18-Dedeckel Olivier-19-Thomas Kris-20-Gussé Wim-21-Oliebos Koen-22-Van Den Neste Johan-23-Segers Daniel-24-Calle Alain-25-Van Drom Giovanni-26-De Brauwer Lesley-27-Goossens Alex-28-Van Guyse Danny-29-Kerremans Johan-30-Van Den Broeck Alain-31-van der Poel Marcel-32-Van Loon Andy-33-Rabout Rudi-34-Baert Giovanni-35-Blockx Stany

     

    Catg.B+ – 66 km – 19 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Suys Frank

    3-Ballet Peter

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Driesen Johan

    6-Meyvis Serge

    7-Roose Nico

    8-Braet Wim

    9-Van Hoof Danny

    10-Hereijgers Piet

    11-Buyle Dirk-12-Smet Luc-13-Braeckman Geert-14-Weemaes Franky-15-De Ben Mark-16-Harms Ko-17-Erauw Luc-18-Nevejans Idesbald-19-den Braber Twan

     

    Catg.C – 55 km – 31 deelnemers

    1-Van Den Brande Jan (Beerzel)

    2-Govers Rony

    3-Hoornaert Glenn

    4-Geerts Christiaan

    5-Heye Hilair

    6-De Coninck Danny

    7-Van Lierde Hans

    8-Claessens Joseph

    9-D'Hondt Erwin

    10-Lacquet Philippe

    11-Bolle Henk-12-Bath Mick-13-Van Hove Dirk-14-van der Geest Peter-15-Struyf Raoul-16-Vanoverberghe Siegfried-17-Polfliet Danny-18-Reniers Tony-19-Van Der Vekens Patrick-20-De Vuyst Eddy-21-Willems Noël-22-Vanopstal Eddy-23-Dom André-24-van Rijsbergen John-25-Dupont Guido-26-Vyncke William-27-Bracke Wim-28-Van Cleemput Paul-29-Tummeleer Dirck-30-Verhelst Walter-31-Coppens Rudi

     

    Catg.D – 55 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Remory Pierre

    4-Vandermeulen Jos

    5-Vanpoucke Rik

    6-Wauters Jean-Pierre

    7-Luyten Felix

    8-Vandenberghen Freddy

    9-Devadder Andre

    10-Van De Wiele Richard

    11-Mous Willy-12-Pauwels Marcel-13-Demiddel Ronny-14-de Waal Wim-15-Lockefeir Marinus-16-Dierks Jos

     

    Catg.D+ – 55 km – 6 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Mindehout)

    2-Everaerts Jef

    3-Vyvey Julien

    4-Saerens Jozef

    5-Hermans Luc

    6-Robijns Robert

     

    Catg.N – 71,5 km – 22 deelnemers - Kampioenschap Groot Beveren

    1-BENJAMIN DE BAERE (Melsele)

    2-De Bock Stef

    3-Rottiers Pieter

    4-Serverius Jonas

    5-Van Camp Freddy

    6-Van Raemdonck Kurt

    7-Van Osselaer Tommy

    8-De Kimpe Nick

    9-Goossens Maarten

    10-D'Hauwe Andy

    11-Van Osselaer Tom-12-De Beule Sam-13-Verstraeten Tor-14-Van Steirteghem Filip-15-Van Laeken Gert-16-De Smet Gertjan-17-Creve Stijn-18-Felix Nick-19-De Leenheer Tom-20-Van Hille Glenn-21-Koppen Cédric-22-Vertenten Sander

    11-06-2017 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/06/2017 RONDE VAN LIMBURG (LB) - UCI Men Elite - 200 km - 42,15 km/h

    Aantal deelnemers: 148 - opgevers: 63

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 GODON Dorian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    3 VERMEERSCH Gianni BEOBANK - CORENDON

    4 THOMAS Benjamin FRA ARMEE DE TERRE

    5 VAN EMPEL Etienne NED ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ

    6 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON

    7 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS

    8 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    9 TRONET Steven FRA ARMEE DE TERRE

    10 MCNALLY Mark GBR WANTY - GROUPE GOBERT

    11 BUGTER Luuc NED 12 DE LAAT Jasper NED 13 BAKKER Dennis NED 14 STEVENS Timothy 15 MERLIER Tim 16 VAN GESTEL Dries 17 LEBRETON Kevin FRA 18 BOSMANS Wietse 19 NAESEN Lawrence 20 VAN MELSEN Kevin 21 SALOMEIN Jarl 22 LAPORTE Christophe FRA 23 MERLIER Braam 24 DE JONGE Maarten NED 25 BAUGNIES Jérôme 26 COBBAERT Robby 27 RICKAERT Jonas 28 MARCHAND Gianni 29 VERHELST Louis 30 DE WINTER Ludwig 35 REYNAERTS Wim 44 DE JONGHE Kevin 66 COENEN Dennis

     

    11/06/2017 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km - 44,46 km/h

    Aantal deelnemers: 96 - opgevers: 8

    1 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 WIELANDT Sven DCR CYCLING TEAM

    4 VERCAMMEN Jeroen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 HEYNS Nils WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VAN OPSTAL Thomas HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10 VAN BROEKHOVEN Guy ACROG - BALEN BC

    11 VAN ROOSBROECK Arne 12 MARTIN Oliver AUS 13 VAN ROOSBROECK Pieter 14 VAN DEN BERGHE Jeroen 15 ROTTY Glenn 16 VAN DEN PLAS Jelle 17 DAS Jeroen 18 VAN COUTER Stein 19 BOUTS Jordy 20 PEMEN Diederik 21 SYLVESTRE-WILLIAMS David CAN 22 DELBAEN Michael 23 MICHIELSEN Joran 24 GEYSELS Geoffrey 25 TIMMERMANS Tim 26 HUYS Stijn 27 INDEKEU Nico 28 OUDERMANS Ben 29 UYTDEWILLIGEN Ingmar 30 OERLEMANS Tom 54 AMELINCKX Stef 69 VERHOFSTADT Peter 74 VAN BUGGENHOUT Joeri 77 ILEGEMS Ken 78 VAN ROOSBROECK Patrick 83 VAN DE VYVER Greg

     

    11/06/2017 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km - 46,53 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 2

    1 DU PLOOY Rohan RSA TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    2 WILLEMS Tom INDIVIDUEEL

    3 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4 PEELAERS Jeff HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 HOMRIGHAUSEN Heiko GER RC ZUGVOGEL 09 AACHEN

    6 DE SCHUTTER John SPORT EN MOEDIG GENK

    7 CLEEREN Tom INDIVIDUEEL

    8 DE WEERD Pieter-paul NED ELITE

    9 WOUTERS Ruben YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 RITZEN Ralf NED 12 LOTZ Stephan NED 13 VAN LAER Titte 14 VAN OIRSCHOT Pieter NED 15 RIEFF Thomas NED 16 SINSCHEK Nils NED 17 PENDERS Joppe 18 CRAENEN Rick NED 19 WOUTERS Rutger 20 BOSSERS Maarten 21 RUNIA Nick GER 22 GEYSEN Kurt 23 BERTLING Matthias GER 24 JACOBS Gody 25 SOLBERG Robert NED 26 SEGERS Gert 27 SCHOUTEDEN Bert 28 CLAES Gert 29 PENDERS Francis 30 VAN LAER Laurens

     

    11/06/2017 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 40,38 km/h

    Aantal deelnemers: 81 - opgevers: 22

    1 PORTER Alexander AUS SCOTCH COLLEGE SA CC

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    4 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    6 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    7 YALLOURIS Nicholas AUS ST GEORGE CC

    8 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    9 WIGHT Rohan AUS SCOTCH COLLEGE SA

    10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    11 VAN HYFTE Steven 12 VANDAELE Angelo 13 MINNE Stijn 14 RUBBEN Sander 15 CLAEYS Timothy 16 RASSCHAERT Kevin 17 LAVA Kevin 18 DE MERLIER Giovanni 19 HESTERS Jules 20 DESCAMPS Joris 21 GIBBONS Thomas USA 22 DE MEYERE Jens 23 DE ZUTTER Kristof 24 DE NEVE Jeffrey 25 BRUYNEEL Giel 26 DE KEE Glenn 27 DIERICKX Anthony 28 DELOOF Senne 29 VAN RAEPENBUSCH Ruben 30 DEBOOT Bruce

     

    11/06/2017 WOLVERTEM (B) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,44 km/h

    Aantal deelnemers: 104 - opgevers: 20

    1 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    2 HAVIK Piotr NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 ADRIAENSEN Michael TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 DEBRUYNE Glenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 ROMBOUTS Seppe ACROG - BALEN BC

    6 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 SUAREZ MARTINEZ Kevin HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    8 VAN GANSEN Sam TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DONY Kevin VAN EYCK SPORT

    10 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    11 FABRI Hannes 12 ONGHENA Matthias 13 SEYE Guillaume 14 MEEUS Jordi 15 STEEGMANS Senne 16 DESMEDT Gary 17 VANDYCK Niels 18 SIEMONS Stijn 19 ROELANDTS Rutger 20 WIELFAERT Kristof 21 DE MAEGHT Dorian 22 STEEGMANS Tristan 23 ROELS Sam 24 VANOPDENBOSCH Koen 25 DE CLEYN Dave 26 VAN DEN NEST Jeffrey 27 VAN GIJSEGEM Yarne 28 MUYS Ayton 29 GODART Bo 30 QUERTINMONT Corentin 31 LIESSENS Jarno 39 MELS Fabrice 46 VAN GOETHEM Kevin 52 VAN DEN BERGHE Anthony 84 DE OST Jarne

     

    11/06/2017 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 40,72 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 17

    1 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    4 SMET Guy DCR CYCLING TEAM

    5 CAVEY Vincent EFC-L&R-VULSTEKE

    6 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    8 MCCANN Jez GBR RICHARDSONS-TRAK RT

    9 VANCOMPERNOLLE Jan CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 DEFREYNE Cédric EFC-L&R-VULSTEKE

    11 SCHOTTE Lauwrence 12 SLABINCK Indiana 13 DECEUNINCK Thomas 14 COLAERT Pascal 15 DELEU Arnaud 16 LEFEVER Nico 17 VANTHOURNOUT Brecht 18 FOAMES Ben GBR 19 DENOLF Ritchie 20 VANDER MEIREN Ward 21 TOUQUET Joren 22 DEBACKERE Pieter-jan 23 DEBUYSERE Wannes 24 CAVEY Laurens 25 PATTYN Jamie 26 HEANEY Marc IRL 27 DE JAEGHERE Ruben 28 BAECKELANDT Dominique 29 CAPPELLE Maxim 30 DECLERCK Mathias

     

    11/06/2017 FLANDERS DIAMOND TOUR (A) - UCI Women Elite - 137,7 km - 40,99 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers:15

    1 KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS

    2 VAN DE REE Monique NED LARES - WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM

    4 HOEKSMA Ilona NED HITEC PRODUCTS

    5 BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM

    6 DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES

    7 PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM

    8 DEMEY Valerie SPORT VLAANDEREN - GUILL D OR

    9 VERHOEVEN Aurore FRA WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 JONGERIUS Claudia NED KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 VANDEKERCKHOVE Juliette FRA 12 SWINKELS Karlijn NED 13 DE BAAT Kim 14 RODIECK Inga GER 15 HANNES Kaat 16 VAN LOY Ellen 17 VAN DEN STEEN Kelly 18 GOOSSENS Veerle NED 19 HOFFMANN Chantal LUX 20 RODIECK Wiebke GER 21 DICKINSON Eleanor GBR 22 CRETTI Claudia ITA 23 SZYBIAK Ewelina POL 24 STERCKX Kathleen 25 NERLO Aurela POL 26 DRUYTS Jessy 27 CANT Sanne 28 VERHESTRAETEN Karen 29 THELBERG Emmy SWE 30 LOWTHER Melissa GBR 38 TEMMERMAN Ilse 39 COMMISSARIS Caren 56 HERMANS Anka 57 BRITS Delphine 101 DRUYTS Demmy 104 TEN HARTOG Sarah

    11-06-2017 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 11/06/2017 MECHELEN-BOVELINGEN (LB) - Juniores - 91 km - 40,57 km/h

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 24

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    3 BROOS Alain NED ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    5 SCHOTS Michaël ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 FRANCEN Joeri DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 TIMMERS Lars NED CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 VERHEIJEN Geert NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 VERHEYEN Thomas DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 BIERKENS Tim NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 VANDEBEEK Bjorn 12 LINDELAUF Melvin NED 13 WAUTERS Bram 14 VAN BELLE Bas NED 15 DELCOMMUNE Martin 16 BINDEMANIS Kristofers LAT 17 BAMS Jarne 18 BELLENS Jarno 19 BROECKX Seppe 20 ERREBO Oliver Emil DEN 21 JORIS Senne 22 SIDLAUSKAS Erikas LTU 23 HASSERT Sven NED 24 TROFIMOVS Deniss LTU 25 VAN DER TOUW Milan NED 26 VRANKEN Vince 27 CLOUX Antoine 28 DIERCKX Joëy 29 SCHOORMANS Rav NED 30 KESTUTIS Vaitatis LTU 39 HILLEMANS Pepijn NED 40 REUVERS Kevin NED 
     

    11/06/2017 WERVIK (W) - Juniores - 98 km - 40,31 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 6

    1 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 CAPPELLE Mauro TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VANDENDRIESSCHE Stef ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 DEBOUVER Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 COLLIE Lars VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VANDENDAELE Vic VZW JONG WIELERTALENT

    10 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    11 FERDINANDE Anton 12 DE WILDE Gilles 13 FIEUW Staf 14 LUYSSEN Greg 15 VERCRUYSSE Bryan 16 DE VRIENDT Niels 17 VYNCKE Seppe 18 SAUNDERS Joseph GBR 19 VERDONCK Andres 20 MICHELS Angelino 21 RAECKE Jari 22 BRUYNEEL Tristan 23 REVILLON Anthony FRA 24 VAN DORPE Guus 25 CORENTIN DEGRUTERE FRA 26 GELDHOF Wannes 27 LITVINOV Dominik 28 BERNARD Baptiste FRA 29 BRAET Axel 30 BEERNAERT David

     

    11/06/2017 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km - 42,16 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 9

    1 DE GROOF Pieter NED TML DOMMELSTREEK

    2 VAN BOUWEL Hannes HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 VAN ROY Tristan ACROG - BALEN BC

    5 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    6 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 MACHIELS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 OZDERYA Nazim SPORT EN MOEDIG GENK

    10 VANDESOMPEL Cedric AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 HUMBLET Matthieu 12 DE KINDER Axel 13 HEYLEN Wout 14 ALENTEYNS Jorit 15 DE POOTER Dries 16 DEPRE Jeroen 17 PAULUS Milan 18 DION Loïc 19 OZDERYA Elyas 20 DE GRAEF Noah 21 GIJBELS Jonas 22 DUCHATEAU Daan 23 MARTENS Hannes 24 MULDERS Yarne 25 ADRIAANS Bowen NED 26 GOVERDE Wouter NED 27 WIENEN Flore 28 ARRAMMACH Kevin NED 29 VAN BEEK Thijs NED 30 PEETERS Sam

     

    11/06/2017 BIERBEEK (B) - Nieuwelingen - 64 km - 36,84 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 13

    1 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 CLYNHENS Toon AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 WAEYAERT Arno WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    7 BERTELS Lode DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8 GROOTJANS Jente WAC TEAM

    9 KRAAIJENBRINK Jasper NED PRC DELTA

    10 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 DE WEERT Robbe 12 VERGOTE Diel 13 MEEUSEN Rik 14 VAN EETVELT Lennert 15 MISEUR Mon 16 WALLYN Tibo 17 ERAUW Thiemo 18 VOGELS Aaron 19 DE LEEUW Ward 20 VERBIEST Jordi 21 BOELS Senne 22 VERLINDEN Jordi 23 ROMBAUTS Daan 24 SCHURGERS Stef 25 DECOSTER Michael 26 LADANG Miguel 27 WIDDERSHOVEN Jochem NED 28 VAN GESTEL Sidney 29 BOSHOVEN Arjan NED 30 GOOSSENS Siebe

     

    11/06/2017 BREDENE (W) - Nieuwelingen - 67 km - 38,03 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    5 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    6 CASTELAIN Nathan WIELERTEAM IEPER

    7 MANZI Christian GBR FINCHLEY RACING TEAM

    8 EXPEELS Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB

    9 STALPAERT Lawrence CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DEJONGHE Vitas CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VILEYN Brecht 12 VAN LANDSCHOOT Ruben 13 DEKIEN Sander 14 STEVENS Daan 15 WISKERKE Joran NED 16 LAMOTE Robbe 17 RIJS Ruben 18 PERMENTIER Emano 19 DECKMIJN Matisse 20 CLAEYS Jarne 21 BEECKMANS Kenzo 22 LEWILLE Ian 23 DE MAERE Alessio 24 MAERTENS Jawën 25 DE SUTTER Stijn 26 CARRETTE Thibault 27 VAN DE KERKHOF Bram

     

    11/06/2017 HALLE - BUIZINGEN (B) - Nieuwelingen - 60 km - 38,5 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 12

    1 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    3 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 VERVOORT Wout WAC TEAM

    5 IMPENS Felix PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MIJNSBERGEN Thomas NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 D´HONDT Dante ACROG - BALEN BC

    9 HALS Bjarne VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    11 CEURENS Robbe 12 VAN DER SMISSEN Lennick 13 VAN OOSTEN Koert NED 14 PROSMAN Pieter NED 15 VAN DEN BORRE Dylan 16 BUTERS Joris NED 17 LECERF William Junior 18 VAN BELLINGHEN Keano 19 MAAS Marijn NED 20 HENNEKAM Tim NED 21 HEYLEN Robbe 22 JOCHEMS Jody NED 23 DE POORTER Jonas NED 24 VERMOOTE Jens 25 MARTENS Daan 26 VAN DEN BOS Louk NED 27 VAN CAUTER Jarne 28 VAN BELLE Loe NL 29 RASENBERG Martijn NED 30 ROMERS Boris NED

     

    11/06/2017 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 62 km - 39,73 km/h

    Aantal deelnemers: 50 - opgevers: 2

    1 HERTZ Benjamin DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    2 NJOR Marckus DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    3 RONHEDE Thorlof DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    4 ANDERSEN Kasper DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    5 SCHANDORFF IWERSEN Emil DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 ANDREASSON Sebastian DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    8 ORINS Robin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    11 VERBEECK Calvin 12 VANGHELUWE Warre 13 MICHIEL Nuytten 14 BERT Jasper 15 GOEBEERT Théo 16 DEBORGGRAEVE Matthew 17 ONDERBEKE Niels 18 GARDIN Michael 19 ROER IVERSEN Sebastian DEN 20 DEPOORTER Dieter 21 VANCANNEYT Jelle 22 VROMANNE Alexis 23 MALFAIT Felix 24 DEWULF Gust 25 LAUREYNS Ril 26 SALOMEZ Ydris 27 DEJONGHE Michiel 28 DEMUYNCK Arno 29 HOY Simon DEN 30 VERROONEN Gilles

    11-06-2017 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Zondag 11 Juni - STROMBEEK-BEVER (1853)

    Cat.A – 14 deelnemers – 70,4 km

    1 Gillian VAN RYMENANT

    2 Gianni Cooman

    3 Kenny Govaert

    4 Simon Van Herreweghe

    5 Pascal Heyvaert

    6 Mauro Cooman

    7 Cedric Rottiers

    8 Joery De Somer

    9 Stijn Gidé

    10 Kevin Van Den Cruijce

    11 Jonas Van Den Haute

    12 Pieter Vande Kerckhove

    13 Geraud Ockers

     

    Cat.B – 14 deelnemers – 66 km

    1 Andy DE BACKER

    2 Jarno Verhofstadt

    3 Raf Van Den Bossche

    4 Pascal De Wolf

    5 Steven Van Rijckeghem

    6 Jurgen Stijnen

    7 Bart De Bondt

    8 Danny Borremans

    9 Mirko D'Annibale

    10 Joery De Pauw

    11 Paul Hens

    12 Frank Van Haverbeek

     

    Cat.C – 16 deelnemers – 61,6 km

    1 Jimmy DE PAEPE

    2 Kurt Eeckhout

    3 Gino Primo

    4 Benny De Buynder

    5 Peter Maes

    6 Jerry Cooman

    7 Bruno Bruyere

    8 Steven De Kerpel

    9 Pascal Kestemont

    10 Bert Peelman

    11 Peter Van Haverbeek

    12 Kurt Stevens

    13 Bart Lauwers

    14 Rudi Van Overmeire

    15 Bart Heyvaert

    16 Gunther Quintelier

     

    Cat.D – 12 deelnemers – 52,8 km

    1 Ronald RENTS

    2 Danny De Backer

    3 Dirk Goolaerts

    4 Eddy Vermeir

    5 Frank De Pelsmaeker

    6 Ronny Goolaerts

    7 Hugo Van Linden

    8 Alain De Schepper

    9 Stefaan Letouche

    10 Michael Van Den Eede

    11-06-2017 om 22:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Florian Vermeersch 2017 .jpg 

      Florian Vermeersch

    Zaterdag 10/06/2017 DWARS DOOR DE VLAAMSE ARDENNEN ERPE-MERE (O) - UCI Men Elite - 200 km - 40,89 km/h

    Aantal deelnemers: 186 - opgevers: 129

    1 MEYER Cameron AUS AUSTRALIA NATIONAL TEAM

    2 MEURISSE Xandro WANTY - GROUPE GOBERT

    3 VANTOMME Maxime WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    4 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT

    5 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    6 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX

    7 DHAENE Brecht PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 ISTA Kevyn WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    9 DE JONGHE Kevin CIBEL - CEBON

    10 DE WINTER Ludwig WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT

    11 HOLMES Matthew GBR 12 SCOTSON Callum AUS 13 KREDER Wesley NED 14 STEELS Stijn 15 SEFA Ylber ALB 16 ROBEET Ludovic 17 SWIFT Connor GBR 18 MAES Alexander 19 TAMINIAUX Lionel 20 DRUYTS Gerry 21 BRUSSELMAN Twan NED 22 LIVYNS Arjen 23 DUQUENNOY Jimmy 24 LEGLEY Matthias 25 MOLLY Kenny 26 DIELEMAN Michiel 27 VEUCHELEN Frederik 28 DE LAAT Jasper NED 29 STENUIT Robin 30 DE ROOZE Niels 35 DE BOCK Stijn 49 VERSCHUERE Seppe 53 JANSSENS Jimmy

     

    10/06/2017 NIEUWRODE (B) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,62 km/h

    Aantal deelnemers: 122 - opgevers: 80

    1 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    4 DE HAES Jorden EFC-L&R-VULSTEKE

    5 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    7 UALGASI Bram PRORACE CYCLING TEAM

    8 VAN DIJKE Koen NED TWC HET SNELLE WIEL

    9 VAN NUFFELEN Glen HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 GEERINCK Dries 12 HAEMELS Bavo 13 HAVIK Piotr NED 14 VERMEULEN Stef 15 DE WEERDT Nick 16 SYDLIK Benjamin GER 17 O CALLAGHAN Mark IRL 18 HOULMONT Matthias 19 MAZZONE Leon GBR 20 BERK Robert NED 21 VERBEECK Sven 22 VAN GENECHTEN Steff 23 VERBIEST Senna 24 FRANKEN Marc NED 25 HENDRIKX Max NED 26 KLEINJAN Arno NED 27 TOOTH Niels 28 GOOSSENS Quentin 29 VLASSELAER Maarten 30 STAS Brecht

     

    10/06/2017 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - Criterium 70 km - 43,85 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    4 VANDER MEIREN Ward VIND! CYCLING PROJECT

    5 DE RUYSSCHER Dante VETRAPO CYCLING TEAM

    6 SOBERON Zowé K.V.C. DEINZE VZW

    7 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    8 BLOMME Lorenzo TARTELETTO-ISOREX

    9 DESTATSBADER Roy ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    11 DEBUYSERE Wannes 12 CASIER Arne 13 SEMERANO Kevin 14 BONNE Jenko 15 BONTINCK Karel 16 DELESIE Berre 17 BEUSELINCK Briek 18 DE DECKER Steven 19 VERFAILLIE Arne 20 HIMPENS Maarten 21 VERVERKEN Pieter 22 MINNE Stijn 23 LANGEDOCK Mathieu 24 DAUW Jasper 25 DE PAEPE Pieter 26 VANDENBERGHE Nick 27 DE DONCKER Balder 28 JONCKHEERE Michael 29 DEMUYNCK Koen 30 STEVENS Dimitri

     

    10/06/2017 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 42,22 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 25

    1 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 GOUEL Valentin FRA ESEG DOUAI

    3 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 ORBIE Stephen ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    5 MEHEUS Gill BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    6 DE MOL Lennerd V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 DECLERCQ Thierry WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 HOUCKE Killyan FRA OLYMPIQUE GRANDE SYNTHE

    9 BOUTTÉ Kenzie PCT TOMACC

    10 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    11 DOWNES Brandon RSA 12 BORRY Kim 13 DEGEZELLE Kevin 14 DE VINK Gregory RSA 15 RIGG Jason AUS 16 DERVEAUX Niels 17 KISSEBERTH Jack USA 18 ROLET Sylvain 19 ROSSEEUW Robin 20 GOETHALS Brent 21 VAN PETEGHEM Trifonius 22 PAUWELS Nills 23 DE BACKER Kristof 24 POOT Kevin 25 HUYGHE Benny 26 ASTELL Michael AUS 27 POULTON Jared RSA 28 LELEU Antoine 29 OLIVER Jake AUS 30 DE POORTER Maxime

     

    10/06/2017 BELSELE (O) - Dames Elite - 80 km - 36,56 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 16

    1 DE JONG Thalita NED LARES WAOWDEALS

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 ARZUFFI Allegra Maria ITA VALCAR PBM

    5 ZANETTIN Chiara ITA VALCAR PBM

    6 DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG-DESTIL CYCLING TEAM

    7 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 EICHER Marcia SUI VC ALLSCHWIL

    9 WILKOS Katarzyna POL MAT ATOM DEWELOPER

    10 KROGER Mieke GER CANYON SRAM RACING

    11 VAN GEYT Laura 12 DEBBOUDT Lensy 13 GINS Tara 14 CRETTI Claudia ITA 15 VAN DEN HAUTE Steffy 16 BORREMANS Sarah 17 VANHOUTTE Fenna 18 VAN HOEK Lotte NED 19 WEISS Sandra SUI 20 WEISS Martina SUI 21 DUPREZ Jurrina 22 TORTOLINA Gaia ITA 23 PERSICO Silvia ITA 24 CONSONNI Chiara ITA 25 ROHDE Lysanne NED 26 THELBERG Emmy SWE 27 BAAS Carleen NED 28 VAN WITZENBURG Marieke NED 29 PALM Eva Maria 30 DALVING Shana 62 WITTOCK Nancy 70 WERNIMONT Catherine

     

    10/06/2017 BELSELE-WAAS (O) - Juniores - 80 km - 42,27 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 20

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare ACROG - BALEN BC

    2 VAN DEN BERG Carlo NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    4 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 MAAS Edo NED RWC AHOY

    6 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    7 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 COMPERNOLLE Mats 13 TIBACKX Lander 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 BUITENDIJK Ruben NED 16 FIVÉ Trystan 17 RIJSDIJK Nathan NED 18 DEWIT Jordi 19 STOYANOV Petar BUL 20 SIDLAUSKAS Erikas LTU 21 FIEUW Staf 22 SCOTT Joshua NZL 23 VOLKAERT Jonas 24 GONDRY Quinten 25 BARENDREGT Thijs NED 26 MAAS Danny NED 27 STUER Kwinten 28 VAN DE WOUW Ino NED 29 DE JONG Remco NED 30 BORRA Victor 49 WARRENS Anthony 52 REUVERS Kevin NED 53 GOOSSENS Brecht 55 SCHELFHOUT Gregory 57 VAN DER MEULEN Nick 59 ROOSE Matteo

    11-06-2017 om 17:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/06/2017

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg
      
        
    Frank Suys

    Zaterdag 10/06/2017 – POEKE - LWU

     

    Reeks A

    1. Gianni COOMAN (DV)

    2. Kristof Gryson (DV)

    3. Olivier Vernaet (DV)

    4. Dominique Feys

    5. Glenn Velle

    6. Stijn Van Der Jeught

    7. Foeke Lammertijn (DV)

    8. Mathias Snoeck (DV)

    9. Steven Durier (DV)

    10. Enzo Vanderkerckhove (DV)

    11. Pieter Everaerd (DV), 12. Lode Vervaecke (DV), 13. Nils Van Daele, 14. Laudelino Lammens (DV), 15. Kim Devroye, 16. Sven Françoys, 17. Thimothy Heyse, 18. Michael De Baets (DV), 19. Jonas Timbreur, 20. Kevin Andries (DV), 21. Steffen Commeyne, 22. Nicola Staelens, 23. Florian Viaene, 24. Alexander Vervaeke, 25. Hans Heynsens (DV), 26. Xavier Sintubin , 27. Kevin Van Laethem, 28. Jerry Cooman (DV), 29. Kevin Despiegelaere, 30. Simon Segers (DV), 31. Detlev Debonnez (DV), 32. Jasper Verduyn, 33. Levi Degryse, 34. Dieter Vanhulle, 35. Matthias Vossaert (DV), 36. Kjell Prazanova, 37. Davy Bultinck, 38. Matthias Roelens (DV), 39. Ruben Vispoel (DV), 40. Justin Van Den Abeele (DV), 41. Brent Ryckoort , 42. Björn Steyaert, 43. Jonas Devoet, 44. Thomas Wieme (DV), 45. Michael Van Eeckhout, 46. Steven De Groote, 47. Jonas Lammens (DV), 48. Koenraad Roeygens (DV), 49. Alexander Defoor, 50. Davy Mercy, 51. Sven Volkaerts (DV), 52. Mathias Minnaert (DV), 53. Gilles De Vulder (DV), 54. Sam Matthijs (DV), 55. Yannick Baert (DV), 56. Roald Stevens (DV), 57. Lesley Libbrecht (DV), 58. Thomas Steyaert, 59. Dieter Coussens, 60. Kevin Pappijn (DV), 61. Dries Hebbelinck, 62. Bert De Craemer (DV), 63. Kenneth Alleman (DV)

     

    Reeks B

    1. Tristan VAN SANTE (DV)

    2. Gerdy Ververken

    3. Gino De Clercq

    4. Wouter Neuville

    5. Mike Van Ryssel

    6. Dimitri Maes (DV)

    7. Pascal Tiers (DV)

    8. Stefaan David (DV)

    9. Wouter Cael

    10. Nico Lefever, 11. David Inghels, 12. Wesley Legrand, 13. Dominiek Meurisse, 14. Stefaan Ferrest (DV), 15. Nikki Denijs (DV), 16. Gerdy Fosselle, 17. Bart Bonne (DV), 18. Mathieu De Rouck, 19. Willem Hooreweghe, 20. Bert Ally (DV), 21. Nico Van Bever, 22. Wim Baert, 23. Youri Cathelyn, 24. Nesten Vandenbulcke, 25. Herwig Keirsebilck (DV), 26. Kurt Claeys (DV), 27. Peter Hooreweghe (DV), 28. Dieter Buyse (DV), 29. Sven Crul, 30. Pieter Vande Kerckhove (DV), 31. Kristof Himpens, 32. Pascal Tiers (DV), 33. Luc Cools, 34. Gianni Deweerdt, 35. Jurgen Meulebroeck (DV), 36. Kristof De Cabooter (DV).

     

    Reeks C

    1. Peter DE SMET

    2. Pedro Michels

    3. Erwin Bollen (DV)

    4. Wim Braet (DV)

    5.Geert Roose

    6. Mario Lammens

    7. Wim Diet

    8. Rudi Rabout (Ned)

    9. Patrick Moens

    10. Marnic De Waele

    11. Ronny Lepoutre, 12. Filip Berquin, 13. Franky De Tremerie, 14. Philippe De Smet, 15. Jona Brutin (DV), 16. Jimmy Cools (DV), 17. Patrick Decaestecker, 18. Guido Staels, 19. Robert De Clercq, 20. Christophe Logier, 21. Geert Bultynck, 22. Eddy Francois, 23. Chris Vynckier (DV).

     

    Reeks D

    1.FRANK SUYS (Hingene)

    2. Jan Cortoos (DV)

    3. Marc Versluys

    4. Patrick Watteny

    5. Patrick Decaestecker

    6. Patrick De Jonghe

    7. Rudy Bloemen

    8. Marc Cogge

    9. Johan De Baets

    10. Patrick Luyssen

    11. Luc De Poorter, 12. Louis Keymolen, 13. Franky Holvoet, 14. Danny Boussauw, 15. Kristiaan Debruyne (DV), 16. Ronny Goethals, 17. Christ Christiaens, 18. Erwin Van Kerschaver (DV), 19. Herman Van Den Borre

     

    Reeks E

    1. Rik VANPOUCKE

    2. Willy Terilinck

    3. Florent De Leersnyder

    4. Alain Messager

    5. Guido Fauck

    6. Johan De Smet

     

    Reeks Dames

    1. Joyce DE LOOF

    2. Gwendolyn De Deyne (DV)

    3. Sandra Sintobin

    4. Yasmine De Wulf (DV)

    5. Annelies Lauwers

    6. Elena Dagtiariova

    7. Justine Vanwynsberghe

    8. Jana Devoet

    9. Valerie Bogaert

    10. Joyce Tack

    11-06-2017 om 09:43 geschreven door kenny


    10-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES ELITE TE BELSELE VAN ZATERDAG 10/06/2017

    FOTO'S DAMES ELITE TE BELSELE VAN ZATERDAG 10/06/2017     


    Zaterdag 10/06/2017 BELSELE (O) - Dames Elite - 80 km - 36,56 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 16

    1 DE JONG Thalita NED LARES WAOWDEALS

    2 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    3 DE BAAT Kim LENSWORLD - KUOTA

    4 ARZUFFI Allegra Maria ITA VALCAR PBM

    5 ZANETTIN Chiara ITA VALCAR PBM

    6 DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG-DESTIL CYCLING TEAM

    7 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8 EICHER Marcia SUI VC ALLSCHWIL

    9 WILKOS Katarzyna POL MAT ATOM DEWELOPER

    10 KROGER Mieke GER CANYON SRAM RACING

    11 VAN GEYT Laura 12 DEBBOUDT Lensy 13 GINS Tara 14 CRETTI Claudia ITA 15 VAN DEN HAUTE Steffy 16 BORREMANS Sarah 17 VANHOUTTE Fenna 18 VAN HOEK Lotte NED 19 WEISS Sandra SUI 20 WEISS Martina SUI 21 DUPREZ Jurrina 22 TORTOLINA Gaia ITA 23 PERSICO Silvia ITA 24 CONSONNI Chiara ITA 25 ROHDE Lysanne NED 26 THELBERG Emmy SWE 27 BAAS Carleen NED 28 VAN WITZENBURG Marieke NED 29 PALM Eva Maria 30 DALVING Shana 62 WITTOCK Nancy 70 WERNIMONT Catherine
    10-6-2017-sinaai d+J 799.JPG
    Podium te Belsele met winnares Thalita De Jong, Femke Verstichelen en Kim De Baat.
    10-6-2017-sinaai d+J 793.JPG
    Podium te Belsele met winnares Thalita De Jong, Femke Verstichelen en Kim De Baat.

    10-6-2017-sinaai d+J 803.JPG
                                    Winnares te Belsele Thalita De Jong.
    10-6-2017-sinaai d+J 733.JPG
    Aankomst van winnares Thalita De Jong voor Femke Verstichelen, Kim De Baat,
    Maria Allegra Arzuffi en Chiara Zanettin.

    10-6-2017-sinaai d+J 731.JPG
    Aankomst van winnares Thalita De Jong voor Femke Verstichelen, Kim De Baat,
    Maria Allegra Arzuffi en Chiara Zanettin.
    10-6-2017-sinaai d+J 747.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 751.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 754.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 669.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 635.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 585.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 568.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 548.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 516.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 498.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 493.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 476.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 469.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 459.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 451.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 446.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 440.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 425.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 403.JPG
                       Start van de Dames Elite te Belsele met 86 deelnemers.
    10-6-2017-sinaai d+J 423.JPG
                                 Thalita De Jong kreeg bloemen voor de start.
    10-6-2017-sinaai d+J 412.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 406.JPG
                                              Steffy Van den Haute






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2017 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE BELSELE VAN ZATERDAG 10/06/2017

    FOTO'S JUNIORES TE BELSELE VAN ZATERDAG 10/06/2017     


    Zaterdag 10/06/2017 BELSELE-WAAS (O) - Juniores - 80 km - 42,27 km/h

    Aantal deelnemers: 90 - opgevers: 20

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Zaffelare ACROG - BALEN BC

    2 VAN DEN BERG Carlo NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    4 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    5 MAAS Edo NED RWC AHOY

    6 VAITAITIS Kestutis LTU DSK FORTUNA

    7 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 MILBOU Steff MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 COMPERNOLLE Mats 13 TIBACKX Lander 14 VANDEN BUSSCHE Wannes 15 BUITENDIJK Ruben NED 16 FIVÉ Trystan 17 RIJSDIJK Nathan NED 18 DEWIT Jordi 19 STOYANOV Petar BUL 20 SIDLAUSKAS Erikas LTU 21 FIEUW Staf 22 SCOTT Joshua NZL 23 VOLKAERT Jonas 24 GONDRY Quinten 25 BARENDREGT Thijs NED 26 MAAS Danny NED 27 STUER Kwinten 28 VAN DE WOUW Ino NED 29 DE JONG Remco NED 30 BORRA Victor 49 WARRENS Anthony 52 REUVERS Kevin NED 53 GOOSSENS Brecht 55 SCHELFHOUT Gregory 57 VAN DER MEULEN Nick 59 ROOSE Matteo
    10-6-2017-sinaai d+J 395.JPG
    Podium Juniores met winnaar Florian Vermeersch, Carlo Van Den Berg en Timo De Jong.
    10-6-2017-sinaai d+J 400.JPG 10-6-2017-sinaai d+J 399.JPG
         Winnaar te Belsele Florian Vermeersch.                            Een woordje uitlag van winnaar Florian Vermeersch.
    10-6-2017-sinaai d+J 333.JPG
    Aankomst van winnaar Florian Vermeersch voor Carlo Van Den Berg, Timo De Jong
    en Lars Oreel.
    10-6-2017-sinaai d+J 331.JPG
            Aankomst van winnaar Florian Vermeersch voor Carlo Van Den berg.
    10-6-2017-sinaai d+J 343.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 348.JPG
                                                       De peletonspurt.
    10-6-2017-sinaai d+J 205.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 199.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 160.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 105.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 101.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 093.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 081.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 061.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 039.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 033.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 025.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 020.JPG
    10-6-2017-sinaai d+J 018.JPG
                      De start te Belsele van de Juniores met 90 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2017 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan STAF GALLE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Staf Galle 2017.jpg 

          Staf Galle

    Zaterdag 10/06/2017 GERAARDSBERGEN (O) - Juniores - 81 km - 40,17 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 21

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 TOLHOEK Ezra NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 DE LENG Mathijs NED VOLHARDING

    4 VAN KRIMPEN Jeroen NED UWTC DE VOLHARDING

    5 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC

    6 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    7 NIJHUIS Sven NED VER. CYCLING CLUB MONKEY TOWN

    8 CAUFRIEZ Tristan LOTTO-VC ARDENNES

    9 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 CAETHOVEN Kenneth 12 DU FOUR Jens 13 VINCENT Johan 14 MARTENS Michiel 15 TORDEUR Niels 16 VAN CANEYT Joren 17 VAN LIPPEVELDE Sander 18 DE PAUW Len 19 VAN PRAET Robbe 20 PESSEMIER Tom 21 VERLINDE Simon 22 VAN MULDERS Brent 23 LITVINOV Dominik 24 DELAERE Jonas 25 LIEVENS Lars 26 BAUTERS Arne 27 NOPPE Matthias 28 MATTHYS Louka 29 SAVER Kasper 30 DE NIJS Maarten NED 46 COLLIE Lars 51 BIERKENS Tim NED

     

    10/06/2017 MOPERTINGEN (LB) - Juniores - 80 km - 39,96 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 8

    1 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 LINDELAUF Melvin NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    3 DEBLOUDTS Ferre HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VINK Mitchell NED AXA VALLEIRENNERS

    6 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    8 HAEX Joris DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 RUTTEN Owen ACROG - BALEN BC

    11 BAMS Jarne 12 EUSSEN Bjarne 13 JAWALAPERSAD Maarten 14 FOLLON Jonas 15 MEETER Tommie Jens NED 16 MANS Matjas 17 FUCHS Thimo 18 GIELEN Jorne 19 WARNIER Timo NED 20 HEYLEN Gilles 21 THOME Yohan 22 HOCHSTENBACH Cas NED 23 LIEGEOIS Arnaud 24 COPPELMANS Wessel NED 25 VERDIN Joris 26 LOMAN Mathijs NED 27 SLIEPERS Bjarni 28 VAN OOSTERWYCK Lennert 29 GEYSEGOMS Tom 30 WESTELINCK Jesper NED

     

    10/06/2017 ZEDELGEM (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 57,6 km - 33,98 km/h

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 35 - opgevers: 4

    1 GEDRAITYTE Akvile LTU CANNIBAL TEAM

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    4 VAN MECHELEN Gloria CANNIBAL TEAM

    5 PAUMEN Jewel NED ACROG - BALEN BC

    6 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 PATINSKAITE Paulina LTU CANNIBAL TEAM

    8 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    9 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 VROMANNE Justine 12 BEIRINCKX Lina 13 PUNNEWAERT Kirin 14 DUYM Farah 15 VANDERSTRAETEN Maaike 16 PIKUNAITE Aukse LTU 17 GOOSSENS Lotte 18 CHARLIER Laura 19 PANTON Megan GBR 20 MOTEJUNAITE Karolina LTU 21 PENNYNCK Charlotte 22 VANWALLEGHEM Kyenta 23 MICHOTTE Maelle 24 CRABBÉ Kiona 25 BELMANS Fien 26 SADOINE Perrine 27 DELECOURT Lucie FRA 28 SAMYN Lot 29 STORMS Imke 30 SWINNEN Amy 31 VANDAELE Eline


    Dames Juniores - deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 RASTAUSKAITE Monika LTU LITHUANIA

    2 CENT Marit NED WV BEET IT

    3 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    4 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    5 HOEFKENS Erin ACROG - BALEN BC

    6 VAICYTE Kotryna LTU CANNIBAL TEAM LITHUANIA

    7 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

    8 SHEPHERD Josie GBR PROJECT 51

    9 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM

    11 LAMEIRE Louise 12 VAN DER ZWET Suze NED 13 LEPLAT Florine FRA 14 BRAGANO Laura 15 DELESTRAIT Camille 16 STEGVILAITE Regina LTU 17 DENISSE Lauren 18 VANDEPUTTE Léa 19 VERMET Saryn 20 VAN WIN Sine 21 WORM Cara 22 DE BROUWER Laura NED 23 BIEBAU Axelle 24 VAN DAELE Maxine 25 VERVACKE Janinka

     

    10/06/2017 GERAARDSBERGEN (O) - Nieuwelingen - 54 km - 39,1 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 28

    1 ANDREASSON Sebastian DEN CYKLEKLUBBEN FIX RODOVRE

    2 NONNEMAN Maxim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 VAN DE VELDE Senne WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    7 VAN POPPEL Sébastein ACROG - BALEN BC

    8 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    9 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 GELDERS Gil WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 MARTHE Nicolas 12 LUND ANDRESSEN Tobias DEN 13 HERTZ Benjamin DEN 14 SQUIRE Ben 15 KRIJNSEN Jelte NED 16 DE PESTEL Thomas 17 PEIRENS Yente 18 VERBEECK Calvin 19 EECKHOUT Emile 20 MIJNSBERGEN Thomas NED 21 VAN DEN BORRE Arnout 22 ALVARADO Salvador NED 23 SANDRIE Brent 24 SCHANDORFF IWERSEN Emil DEN 25 LEFEVRE Ruben 26 VAN DIJK Xander NED 27 ROER IVERSEN Sebastian DEN 28 VANDENSTORME Dylan 29 DEJAEGHER Jasper 30 VANDERBEKE Aiden 54 VERCAUTEREN Thomas

     

    10/06/2017 STEKENE (O) - Nieuwelingen - 64,5 km - 40 km/h

    Aantal deelnemers: : 55 - opgevers: 0

    1 STEF GALLE uit Stekene WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 BOSHOVEN Arjan NED PRC DELTA

    4 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6 VAN DER HOEVEN Luc NED WESTLAND WIL VOORUIT

    7 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    8 SLAGTER Gijs NED WV BREDA

    9 VERKOEYEN Michiel ACROG - BALEN BC

    10 VAN MEER Erben NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    11 DUYM Steffen 12 SMET Marco 13 KAES Xedric 14 COSYNS Milan 15 DEWEIRDT Siebe 16 VAN HAVERE Detlev 17 VAN ROOSBROECK Jan 18 VAN GUCHT Thomas 19 TIMMERMANS Tristan NED 20 MEULEMANS Lennert 21 CLAASSEN Bjorn NED 22 GROOTJANS Jeno 23 DE VOS Wannes 24 LAERMANS Tommy 25 CLAES Sam 26 VERTOMMEN Maik 27 KERCKAERT Emiel 28 VAN OORSCHOT Robin NED 29 SPEETJENS Raf 30 VERSTRYNGE Emiel 32 COLMAN Thibeau 33 DANEEL Jefke 36 RASSCHAERT Lander 42 DE ROECK Dante 43 DE COCK Tibo 45 CORNELIS Cody 49 LINTHOUT Esaias 52 VAN WIELE Michiel

     

    10/06/2017 ZEDELGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 36,68 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 VAN UDEN Casper NED WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    2 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 BUIJSSE Lukas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    6 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    7 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 VANCANNEYT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB

    10 MAEYAERT Baptiste KVC NOORDZEEMEEUW

    11 DECLERCK Eli 12 VANPARIJS Tjorven 13 LEBRUN Robin 14 DECAESTECKER Korneel 15 VAN COMPERNOLLE Jamie 16 MAES Simon 17 DE PAUW Robbe 18 MANZI Christian GBR 19 BUFFEL Arne 20 DEJONGHE Kjell 21 BELMANS Elias 22 MOLLY Gil 23 VAN RYCKEGHEM Lars 24 STEVENS Daan 25 DHONDT Jarno NED 26 SOENENS Ayton 27 DEKIEN Sander 28 CLARYSSE Elio 29 VAN DER TAELEN Glen 30 DEBRUYNE Lennert

    10-06-2017 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/06/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   
    Kevin Van Raemdonck

    Zaterdag 10 Juni 2017 - WESTDORPE (4554 AL-NL) 

    Catg.A – 66,5 km – 24 deelnemers

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken-Waas)

    2-De Baets Kristof

    3-Nachtegael Danny

    4-Weemaes Robby

    5-Vandenbussche Ron

    6-Poppe Stef

    7-Kik Christian

    8-Verwee Nico

    9-Heijens Jeroen

    10-van Houte Ard

    11-Van Gaeveren Gunter-12-van Houte Tom-13-Meul Tom-14-Bekaert Tim-15-Van Osselaer Tommy-16-Leenknecht Jordy-17-van Noord Wesley-18-Cijsouw Joerec-19-Manhave Gijs-20-Vancolen Kevin-21-Hamerlinck Chris-22-Van Broeck Gino-23-De Groote Angelo-24-de Braal Peter

     

    Catg.B – 57 km – 18 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Van De Perre Lieven

    3-de Koning Michel

    4-De Vlieger Sven

    5-De Corte Peter

    6-Cornelissen Patrick

    7-Van Drom Giovanni

    8-De Wannemaeker Filip

    9-Van Raemdonck Robby

    10-Schaut Danny

    11-Van Roeyen Dave-12-De Brauwer Lesley-13-Kramer Guido-14-Bauwens Aron-15-Sterck Sven-16-van der Starre Nino-17-Van Loon Andy-18-Van Bosbeke Peter

     

    Catg.B+ – 57 km – 8 deelnemers

    1-De Lannoy Didier (Sint-Martens-Leerne)

    2-Roose Nico

    3-Van Straten Patrick

    4-Janssens Kenny (Melsele)

    5-Harms Ko

    6-Jansen Jan

    7-Van Hoof Danny

    8-Braeckman Geert

     

    Catg.C – 47,5 km – 21 deelnemers

    1-Heye Hilair (Lovendegem)

    2-Geerts Christiaan

    3-De Coninck Danny

    4-Goossens Marc

    5-Lap Hans

    6-Van Lierde Hans

    7-Van Eyndt Jozef

    8-Struyf Raoul

    9-D'Hondt Erwin

    10-86-Vanoverberghe Siegfried-

    11-Bath Mick-12-Lacquet Philippe-13-Catteeuw Herwig-14-Vyncke William-15-Van Cleemput Paul-16-Bracke Wim-17-Boeve José-18-Bolle Henk-19-Reniers Tony-20-Dupont Guido-21-De Bie Dirk

     

    Catg.D – 47,5 km – 9 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Tas Helmuth

    3-Bombaerts Boris

    4-Pauwels Marcel

    5-Lockefeir Marinus

    6-Mous Willy

    7-Hermans Luc

    8-Verstraeten Rudi

    9-Demiddel Ronny

     

    Catg.D+ – 47,5 km – 3 deelnemers (+70 jaar)

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-D'Hont Joseph

    3-Robijns Robert

    10-06-2017 om 22:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TMZ RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/06/2017

    tmz.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN RAEMDONCK met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Kevin Van Raemdonck KOP 2017.jpg   Sven De Vlieger 2017.jpg
     Kevin Van Raemdonck        Sven De Vlieger

    Donderdag 08/06/2017 – TMZ ZAAMSLAG – Amateurs - 01h27'20" - 41,21 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1-KEVIN VAN RAEMDONCK (Nieuwkerken)

    2-Roy Guequierre

    3-Jelle Veraart

    4-Rico van Damme

    5-Danny Nachtegaal

    6-Michel van Bunder

    7-Kurt Heymans

    8-Mattijs Buzeijn

    9-Anton Wouters

    10-Vincent Maes

    11-Christiaan Kik-12-Jeroen Heijens-13-Stegfaan Van Gaevere-14-Daan de Jonge-15-Peter de Braal-16-Christian de Meijer-17-Tom Meul-18-Michael Van De Casteele-19-Mario Roegiest-20-Stijn Creve-21-Stefan Ysenbaardt-22-Guillaume Lauwers-23-Jonas Timbreur-24-Alain de Smit-25-Tim van Camp-26-Nick-de Rijcke-27-Feike Kalsbeek


     

    Donderdag 08/06/2017 – TMZ ZAAMSLAG – 40+ - 01h11'18" - 40,39 km/h

    Aantal deelnemers: 31

    1-SVEN DE VLIEGER (Lochristi)

    2-Michel de Koning

    3-Niky Deijkers

    4-Andy van Loon

    5-Gino  Primo

    6-Michéle Somers

    7-Glenn Van Hautekerke

    8-Johan Pemen

    9-Gert Smet

    10-Kees Raats 

    11-Franky Weemaes-12-Johan Brouwers-13-Patrick Cornelissen-14-Theo Leenderts-15-Ko Harms-16-Danny Schaut-17-Alwin Kerkhof-18-Stefan Loof-19-Ard van Houte-20-Chris Meerschaert-21-Kurt Van Raemdonck-22-Danny Verduijn-23-Didier De Lannoy-24-Guido Kramer-25-Giovanni Van Drom-26-Ruud Havermans-27-Koen De Bosscher-28-John Verschuren-29-Kurt Vanhaveerbeke

    Zaamslag.jpg
     

    Donderdag 08/06/2017 – TMZ ZAAMSLAG – D-Categorie

    1-Aart van Steveninck (Clinge)

    2-Ronald-Withagen

    3-Dennis-Franken

    4-Chris-Hamerlinck

    5-Jordy-Leenknecht

    6-Wim-Vanderveken

    7-Patrick-van Straten

    8-Nick-de Kimpe

    9-Tom-Gerlo

    10-Laurent-Janse



    Donderdag 08/06/2017 – TMZ ZAAMSLAG – S/P

    1-Lennard de Ridder (Axel)

    2-Danny Michielse

    3-Arjen van Damme

    4-Aaron de Geeter

    5-Dylan Soetens

    6-Jelle de Vreeze

    7-Jeffrey Walhout

    8-Wout Hamelink

    9-Rudy Buzeijn

    10-Patriuck Danckaert



                             








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2017 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/06/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Proficiat aan PETER MAES met zijn 2°Seizoenszege !!!
    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 18°Seizoenszege !!!

    Maes Peter KOP 2013.png    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

               Peter Maes                  Patrick Cocquyt

    Zaterdag 10 Juni - KESTER (1755) 


    Cat.A – 41 deelnemers – 74,7 km

    1 Jef SMISMANS

    2 Arno De Wispelaere

    3 Kenny Govaert

    4 Pascal Heyvaert

    5 Jeroen Goeleven

    6 Jelle Schepers

    7 Wouter Van Den Bergh

    8 Stef De Bock

    9 Joery De Somer

    10 Stijn Gidé

    11 Tom Vanopdenbosch 12 Gunter De Coen 13 Dennis Nevejans 14 Julien Dumont 15 Michael Esselens 16 Gregory Schelfhout 17 Cedric Rottiers 18 Eric De Decker 19 Kevin Van Den Cruijce 20 Yorick Lison

     

    Cat.B – 23 deelnemers – 74,7 km

    1 Wouter DE CLERCQ

    2 Andy De Backer

    3 Peter Van Damme

    4 Andy Annendijck

    5 Bart De Cock

    6 Gino Heremans

    7 Peter Vermassen

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Bruno Bruyere

    10 Danny Borremans

    11 Frank Van Haverbeek 12 Jurgen Stijnen 13 Gert Fauck 14 Tom De Beer 15 Benoit Huge 16 Devid Schoonjans 17 Samuel Geerts 18 Johan Van Den Neste 19 Paul Hens 20 Stafan Vandevelde

     

    Cat.C – 47 deelnemers – 66,4 km

    1 PETER MAES (Bornem)

    2 Richard De Ridder

    3 Luc Keim

    4 Peter Dockx

    5 Gunther Quintelier

    6 Stefan Verhaeghe

    7 Steven De Kerpel

    8 Ronny Coppens

    9 Pierre Herinne

    10 Gaetan Debroux

    11 Pascal Raes 12 Jimmy De Paepe 13 Pascal Kestemont 14 Benny De Buynder 15 Bert Peelman 16 Peter Van Haverbeek 17 Dimitri Wannen 18 Bert Dockx 19 Dominique Van Den Eede 20 Patrick Bobelyn

     

    Cat.D – 30 deelnemers – 66,4 km

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Ronny Paridaens

    3 Danny De Backer

    4 Ronald Rents

    5 Arie De Moor

    6 Marc Tabourdon

    7 Patrick Jacobs

    8 Eddy Vermeir

    9 Joost Pieters

    10 Wim Winandy

    11 Eddy Van Loy 12 Rudy Symons 13 Eddy Beirnaert 14 Dirk Goolaerts 15 Robert Van De Kerkhof 16 Eddy Van Der Steen 17 Ronny Goolaerts 18 Daniel Villers 19 Christiaan Somers 20 Frank Van Der Perre 

     

    Zaterdag 10 Juni - EKSAARDE (9160)

    Cat.E – 24 deelnemers –  57,6 km

    1 Rene DE BRUCKER

    2 Dirk Van Hove

    3 Rony Govers

    4 Leon Deuss

    5 Jan Van Den Brande

    6 Piet Van Vaerenbergh

    7 Paul Castelyn

    8 Dominique Turcksin

    9 Rony De Vos

    10 Jos Claessens

    11 Christophe Davies 12 Raf Vercammen 13 Rudy Van De Velde 14 André Dom 15 Danny Polfliet 16 Luc Van Mol 17 Guy Theys 18 Marc Dockx 19 Jef Krols 20 Luc Witman

     

    Cat.F – 28 deelnemers – 50,4 km

    1 Pierre REMORY

    2 Rene Van Gils

    3 Wim De Waal

    4 Felix Luyten

    5 André Bultinck

    6 Ludo De Backer

    7 Rene Mertens

    8 Jean Pierre Wauters

    9 Frank Rijpens

    10 William De Cremer

    11 Jef Everaerts 12 André Devadder 13 Marc Dams 14 Rik Scheirlinckx 15 Herman Van Den Borre 16 Jos Vandermeulen 17 Louis Moens 18 Jef Scheirlinckx 19 Eddy De Vuyst 20 Lucien Van Goethem

     

    Toeristen – 19 deelnemers – 50,4 km

    1 Bruno De Naeyer

    2 Tom Saeys

    3 Johan De Bruyn

    4 Bart Van Vlierberghe

    5 Gert Van Laeken

    6 Nathan Verscheuren

    7 Kenneth De Bruyn

    8 Filip Van Buynder

    9 Kris Meerschaert

    10 Ignace Verdoodt

    10-06-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    09-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN VRIJDAG 09/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE VAN VRIJDAG 09/06/2017     


    Vrijdag 09/06/2017 BELSELE-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,63 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 10

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 HEIRBAUT Tony 12 DE KEERSMAEKER Alexander 13 VERCAUTEREN Tim 14 YALLOURIS Nicholas AUS 15 DE JAEGER Nick 16 DE GROOTE Arne 17 ROTTY Glenn 18 MCCANN Jez GBR 19 JONCKHEERE Michael 20 MEUL Robby 21 VAN GOETHEM Kevin 22 PEMEN Diederik 23 BRAYAN-LUND Thomas DEN 24 WILLEMOT Bastien 25 TIMMERMANS Tim 26 TEN HARTOG Guy 27 COOREVITS Gilles 28 PARSONS Alexander RSA 29 JONES Harrison GBR 30 FOAMES Ben GBR 32 SEGERS Jimmy 33 VERBEKE Stijn 37 HEYNS Kristoff 38 GOOSSENS Kenny 40 MAES Bryan 42 ONGENA Matthias
    9-6-2017-belsele 710.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Benjamin Verraes, Kevin Lava en Pieter Buyle.
    9-6-2017-belsele 704.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Benjamin Verraes, Kevin Lava en Pieter Buyle.
    9-6-2017-belsele 707.JPG
    Podium te Belsele met winnaar Benjamin Verraes, Kevin Lava en Pieter Buyle.
    9-6-2017-belsele 714.JPG
                                    Winnaar te Belsele Benjamin Verraes.
    9-6-2017-belsele 721.JPG
                                    De 2de Kevin Lava en de 3de Pieter Buyle.
    9-6-2017-belsele 632.JPG
                       Aankomst van winnaar Benjamin Verraes te Belsele.
    9-6-2017-belsele 630.JPG
                           Aankomst van winnaar Benjamin Verraes te Belsele.
    9-6-2017-belsele 636.JPG
    Aankomst van Kevin Lava op plaats 2 voor Pieter Buyle, Davy De Scheemaeker
    en Jens Moens.

    9-6-2017-belsele 637.JPG
    Jens Moens spurt naar plaats 5 voor Kobe Vanoverschelde, Bavo Haemels en
    Stein Van Couter.

    9-6-2017-belsele 396.JPG
                                       Vooraan Glenn Rotty uit Verrebroek.
    9-6-2017-belsele 320.JPG
                                          In 2de positie Matthias Ongena.
    9-6-2017-belsele 316.JPG
                             Stijn Verbeke, Tim Vercauteren en Robby Meul.
    9-6-2017-belsele 292.JPG
                                            In 2de positie Guy Ten Hartog.
    9-6-2017-belsele 282.JPG
    9-6-2017-belsele 275.JPG
                                     Vooraan Jimmy Segers en Bryan Maes.
    9-6-2017-belsele 209.JPG
    9-6-2017-belsele 190.JPG
    9-6-2017-belsele 154.JPG
         Deze 7 renners reden tot de voorlaatste ronde op kop van de wedstrijd.
    9-6-2017-belsele 142.JPG
                                      Links vooraan Kristoff Heyns uit Temse.
    9-6-2017-belsele 134.JPG
    9-6-2017-belsele 092.JPG
    9-6-2017-belsele 034.JPG
    9-6-2017-belsele 023.JPG
    9-6-2017-belsele 019.JPG
                           De Elite z.c. & Beloften te Belsele met 55 deelnemers.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-06-2017 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 09/06/2017 BELSELE-WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,63 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 10

    1 VERRAES Benjamin VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    2 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    3 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    4 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VANOVERSCHELDE Kobe VETRAPO CYCLING TEAM

    7 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 VAN COUTER Stein INDIVIDUEEL

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    11 HEIRBAUT Tony 12 DE KEERSMAEKER Alexander 13 VERCAUTEREN Tim 14 YALLOURIS Nicholas AUS 15 DE JAEGER Nick 16 DE GROOTE Arne 17 ROTTY Glenn 18 MCCANN Jez GBR 19 JONCKHEERE Michael 20 MEUL Robby 21 VAN GOETHEM Kevin 22 PEMEN Diederik 23 BRAYAN-LUND Thomas DEN 24 WILLEMOT Bastien 25 TIMMERMANS Tim 26 TEN HARTOG Guy 27 COOREVITS Gilles 28 PARSONS Alexander RSA 29 JONES Harrison GBR 30 FOAMES Ben GBR 32 SEGERS Jimmy 33 VERBEKE Stijn 37 HEYNS Kristoff 38 GOOSSENS Kenny 40 MAES Bryan 42 ONGENA Matthias

    09/06/2017 BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s

    Kleine Finale - deelnemers: 9 - 21´40"

    1 OERLEMANS Tom HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    2 COOMANS Bjorn INDIVIDUEEL

    3 DE OST Jarne TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 BEIRNAERT Wim TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    7 THIJS Wim KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 WILLEMS Pieter VDM VAN DURME MICHIELS - TRAWOBO CYCLING TEAM

    9 MOESKOPS Jiry ILLI-BIKES CYCLING TEAM


    Finale - deelnemers: 10 - 26´46"

    1 VERMEIREN Tom ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 SCHEERENS Pieter NED WIELERVERENIGING NOORD-HOLLAND

    3 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    4 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 OERLEMANS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    6 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    7 HAVERALS Lars TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 VAN BUGGENHOUT Joeri ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 DE BLOCK Nick TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    09/06/2017 KONTICH (A) – Dames Elite - 99,6 km - 39,97 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - opgevers: 30

    1 LOBIGS Louisa AUS WV BREDA

    2 KUIJPERS Evy NED JAN VAN ARCKEL

    3 DRUYTS Jessy SPORTVLAANDEREN - GUILL D´OR

    4 KROGER Mieke GER CANYON

    5 VERSTICHELEN Femke BIZKAIA-DURANGO

    6 GAFINOVITZ Rotem ISR WM3 PRO CYCLING TEAM

    7 EICHER Marcia SUI MAX CYCLING TEAM

    8 PRIATNA Ayustina IND INDONESIAN TEAM

    9 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    10 CROKET Gilke SPORTVLAANDEREN - GUILL D´ORI

    11 DRUYTS Demmy 12 DE JONG Thalita NED 13 DE GROOT Eveline NED 14 ROTMAN Lotte 15 DUTOUR Margot FRA 16 MICHIELSEN-STEVENS Sarah 17 VAN GLABEKE Shana 18 MILTENBURG Ilse NED 19 WIESS Martina SUI 20 RASTAUSKAITE Monika LTU 21 VAINIONPAA Laura FIN 22 TORTOLINA Gaia ITA 23 DRUYTS Kelly 24 FEYTENS Ellen 25 JONGERIUS Claudia NED 26 DOMMANSCHET Sharon 27 VAN LOY Ellen 28 PALM Eva Maria 29 THELBERG Emmy SWE 30 FON Martine NOR

    09-06-2017 om 22:42 geschreven door kenny


    08-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 08/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 08/06/2017 BEGIJNENDIJK (B) - Elite z.c./U23 - 119 km - 45,63 km/h

    Aantal deelnemers: 120 - opgevers: 24

    1 BROES Michiel UNITED C.T.

    2 BAESTAENS Vincent TELENET FIDEA LIONS

    3 JACOBS Pieter HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    4 DE WEERDT Nick HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    5 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    6 WALBRÜL Gero GER RSC RHEINBACH

    7 MOSBEUX Christophe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 VAN GENECHTEN Steff STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    9 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 JACOBS Robin 12 CARTER Thomas NZL 13 VAN ROY Matthias 14 DE RIJCK Bram 15 VERBIEST Senna 16 HESTERS Jules 17 SIEMONS Stijn 18 GOOSSENS Quentin 19 VERMEULEN Stef 20 VERHAEGEN Jens 21 SMET Guy 22 ELEN Sander 23 O CALLAGHAN Mark IRL 24 VANDERMAST Kevin 25 JÜNGER Jan-niklas GER 26 MAZZONE Leon GBR 27 RONSSE Gauthier 28 GAUDAEN Tom 29 VANDEBOSCH Victor 30 DE SCHUTTER John 58 DE BLOCK Nick 73 VAN BUGGENHOUT Joeri 76 VAN ROOSBROECK Arne 77 VAN ROOSBROECK Patrick

    08-06-2017 om 20:03 geschreven door kenny


    07-06-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OOSTERZELE VAN WOENSDAG 07/06/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OOSTERZELE 
    VAN WOENS
    DAG 07/06/2017
         


    Woensdag 07/06/2017 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 121,6 km - 42,52 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 46

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 WILKINSON James GBR VETRAPO CYCLING TEAM

    11 VAN BOVEN Frederiek 12 VAN DAMME Indy 13 MCCANN Jez GBR 14 VAN HYFTE Steven 15 LAGNEAUX Yoni 16 JOHNSTONE Taylor GBR 17 BASTIAENS Ayco 18 VAN IMPE Kevin 19 FIELD Ian GBR 20 SIMON Kenn 21 DUBOIS Foeke 22 ONGHENA Matthias 23 VAN OUDENHOVE Jovany 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 MAGINET Steve 26 RIGG Jason AUS 27 HAELTERMAN Glen 28 MOENS Jonas 29 SUTTON Joseph GBR 30 VAN DUREN Brent 31 USE Laurens
    7-6-2017--oosterzele 785.JPG
    Podium te Oosterzele met winnaar Sefa Ylber, Lennert Teugels en Mario Willems.

    7-6-2017--oosterzele 798.JPG
                     Winnaar Sefa Ylber met zijn ploegmakkers te Oosterzele.
    7-6-2017--oosterzele 732.JPG
                                         Aankomst van winnaar Sefa Ylber.
    7-6-2017--oosterzele 740.JPG
                                   Aankomst van de 2de Lennert Teugels.
    7-6-2017--oosterzele 741.JPG
                                       Aankomst van de 3de Mario Willems.
    7-6-2017--oosterzele 742.JPG
                    Aankomst van Jens Moens op plaats 4 voor Laurent Pieters.

    7-6-2017--oosterzele 748.JPG
    De spurt voor plaats 7 met Arne De Groote voor David Desmecht, Jarno Van Guyse
    en James Wilkinson.
    7-6-2017--oosterzele 599.JPG
    7-6-2017--oosterzele 517.JPG
                                  Vooraan Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    7-6-2017--oosterzele 502.JPG
    7-6-2017--oosterzele 446.JPG
    7-6-2017--oosterzele 407.JPG
    7-6-2017--oosterzele 363.JPG
    7-6-2017--oosterzele 359.JPG
    7-6-2017--oosterzele 304.JPG
    7-6-2017--oosterzele 303.JPG
    7-6-2017--oosterzele 289.JPG
    7-6-2017--oosterzele 278.JPG
    7-6-2017--oosterzele 258.JPG
    7-6-2017--oosterzele 241.JPG
    7-6-2017--oosterzele 200.JPG
    7-6-2017--oosterzele 179.JPG
    7-6-2017--oosterzele 156.JPG
    7-6-2017--oosterzele 137.JPG
    7-6-2017--oosterzele 126.JPG
    7-6-2017--oosterzele 081.JPG
    7-6-2017--oosterzele 075.JPG
    7-6-2017--oosterzele 066.JPG
    7-6-2017--oosterzele 063.JPG

    7-6-2017--oosterzele 038.JPG
              Start van de Elite z.c. & Beloften te Oosterzele met 77 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-06-2017 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 07/06/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 2°Zege bij de Profs !!!

    Lawrence Naesen (2).jpg 

       Lawrence Naesen

    Woensdag 07/06/2017 RUDDERVOORDE KOERSE (W) – Men Elite - 172 km - 44,89 km/h

    Aantal deelnemers: 124 - opgevers: 68
    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT
    2 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    3 TANFIELD Harry GBR BIKE CHANNEL

    4 HOOGHIEMSTER Rene NED BABYDUMP CYCLING TEAM

    5 RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    6 VANTOMME Maxime WB VERANCLASSIC AQUAPROTECT

    7 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    8 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    9 RICKAERT Jonas SPORT VLAANDEREN BALOISE

    10 VANMARCKE Sep CANNONDALE DRAPAC PRO CYCLING TEAM

    11 VERHELST Louis 12 VAN DEN BRANDE Julien 13 MARCHAND Gianni 14 WAEYTENS Zico 15 CALLEEUW Joeri 16 STASSEN Julien 17 BAKELANTS Jan 18 ROBEET Ludovic 19 VAN ASBROECK Tom 20 DRON Boris 21 WOUTERS Enzo 22 DEBUSSCHERE Jens 23 DHAENE Brecht 24 SWEERING Haryy NED 25 TASSET Marvin 26 BREYNE Jonathan 27 TEASDALE Joshua GBR 28 GEUENS Alexander 29 REYNDERS Jens 30 STEVENS Timothy 50 WEEMAES Sasha 51 DRUYTS Gerry

     

    07/06/2017 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 121,6 km - 42,52 km/h

    Aantal deelnemers: 77 - opgevers: 46

    1 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    2 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    5 PIETERS Laurent TARTELETTO-ISOREX

    6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    7 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 DESMECHT David TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    9 VAN GUYSE Jarno GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 WILKINSON James GBR VETRAPO CYCLING TEAM

    11 VAN BOVEN Frederiek 12 VAN DAMME Indy 13 MCCANN Jez GBR 14 VAN HYFTE Steven 15 LAGNEAUX Yoni 16 JOHNSTONE Taylor GBR 17 BASTIAENS Ayco 18 VAN IMPE Kevin 19 FIELD Ian GBR 20 SIMON Kenn 21 DUBOIS Foeke 22 ONGHENA Matthias 23 VAN OUDENHOVE Jovany 24 VANOVERSCHELDE Kobe 25 MAGINET Steve 26 RIGG Jason AUS 27 HAELTERMAN Glen 28 MOENS Jonas 29 SUTTON Joseph GBR 30 VAN DUREN Brent 31 USE Laurens

    07-06-2017 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 07/06/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Walter Meseure en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De midweek duurtraining werd vandaag geteisterd door de zware tegenwind van 3 à 4 beaufort, dus was het op kop werken geblazen. Gelukkig waren er genoeg sterke mannen aanwezig om regelmatig een kopbeurt te doen zodat de groep uit de wind kon worden gezet. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    35,1 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Joris De Jonghe , Gary De Cock , Ruben Dillen , Kristoff Heyns , William Despeels , Dirk Cleys , Jan Vlegels , Michiel Despeels , Jurgen De Witte , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Michael Apers , Pascal Brack , Hank Mees , Bryan Cap en Kenny Janssens.

    Zomergroepstraining Beveren 2017.jpg

    07-06-2017 om 19:33 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!