Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan STAF GALLE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Alex Colman Staf Galle
Zaterdag 03/06/2017 HEISTSE PIJL (A) - UCI Men Elite - 191 km - 46,03 km/h
Aantal deelnemers: 114 - opgevers: 64
1 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL
2 DEHAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT
3 STALLAERT Joeri CIBEL - CEBON
4 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA LIONS
5 NAESEN Lawrence WB VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT
6 BERTAZZO Liam ITA WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA
7 BOSMANS Wietse ERA - CIRCUS
8 VAN DER HAAR Lars NED TELENET FIDEA LIONS
9 JENSEN August NOR TEAM COOP
10 SWEECK Laurens ERA - CIRCUS
11 VAN AERT Wout 12 MCNALLY Mark GBR 13 MAES Nikolas 14 HERMANS Quinten 15 JANSSENS Jimmy 16 MOSCA Jacopo ITA 17 MERTZ Remy 18 VAN GESTEL Dries 19 BORO Michael CZE 20 MERLIER Tim 21 MERLIER Braam 22 WOUTERS Enzo 23 MANNAERTS Jelle 24 DE WINTER Ludwig 25 DRAPERI Matteo ITA 26 KORNER Max Emil Boholm NOR 27 ISERBYT Eli 28 DUQUENNOY Jimmy 29 STASSEN Julien 30 PICOUX Maximilien 34 MARCHAND Gianni 37 COENEN Dennis
03/06/2017 ST.-ALDEGONDISPRIJS (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 137 km - 44,03 km/h
Aantal deelnemers: 117 - opgevers: 48
1 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
2 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM
3 WOOD George RICHARDSONS - TREK ROAD TEAM
4 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
5 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
6 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
7 RYAN Luke RICHARDSONS - TREK ROAD TEAM
8 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
9 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
10 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN
11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 DECEUNINCK Thomas 13 RUBBEN Sander 14 DESTATSBADER Roy 15 DESMECHT David 16 WYDOOGHE Jaron 17 MAXWELL Olliver 18 VANDAELE Thijs 19 PATTEN Daniel GBR 20 SEGERS Joren 21 LANNOO Jaromir 22 HAERINCK Steven 23 VAN RUYMBEKE Thieme 24 VAN ROOSBROECK Pieter 25 MCCAAN Jez 26 DEBOOT Bruce 27 CASIER Arne 28 BRADY Kieran 29 COURTENS Igor 30 VERMET Joran
03/06/2017 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,5 km/h
Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 14
1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
3 GEYSEN Kurt ACROG - BALEN BC
4 DELCROIX Gert INDIVIDUEEL
5 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC
6 ELEN Sander UNITED C.T.
7 LETEN Wouter BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM
8 BRACEGIRDLE Tom GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ
9 CLAES Gert KZLWC HEYLEN
10 CLEEREN Tom INDIVIDUEEL
11 CREMERS Paul NED 12 NIJS Steven 13 SCHOUTEDEN Bert 14 GROOT Mitch NED 15 BROEKMANS Glenn 16 WILLEMS Tom 17 KOOLS Jos NED 18 LOENDERS Glenn 19 CALUWE Stijn 20 SOLBERG Robert NED 21 THEUNISSEN Jordi 22 PERCEVAL Kevin 23 DUFOUR Warre 24 ERREN Pim NED 25 STEEGMANS Senne 26 VAN LAER Laurens 27 HOULMONT Matthias 28 SMITS Geert NED 29 CORNELIS Jonas 30 TOOTH Niels 32 MARIN Glenn
03/06/2017 SINAAI -WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 41,36 km/h
Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 30
1 ALEX COLMAN uit Moerzeke LOTTO SOUDAL
2 VERHOEVEN Nico K.V.C. DEINZE VZW
3 DE SCHEEMAEKER Davy VETRAPO CYCLING TEAM
4 KANERVA Joni FIN CYCLO VISION
5 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM
6 VAN DAMME Bart VETRAPO CYCLING TEAM
7 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT
8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM
9 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
10 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBAN
11 VERSICHEL Davy 12 OLIVER Jake AUS 13 DE MERLIER Giovanni 14 HESTERS Jules 15 TEN HARTOG Guy 16 VERHASSELT Bart 17 DE VRIESE Stijn 18 WIELANDT Sven 19 VAN DE PERRE Dimitri 20 DE BAETS Kristof 21 DE VISSCHER Glenn 22 MASURE Brent 23 DE RUYSSCHER Dante 24 VAN STEENBERGHEN Jori 25 DE CLERCQ Angelo 26 VAN STADEN Cuan AUS
03/06/2017 BONHEIDEN-RIJMENAM (A) Interclub Juniores - 118 km - 44,69 km/h
Aantal deelnemers: 153 - opgevers: 30
1 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR
2 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC
4 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR
5 GRIGNARD Sébastien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBLR
6 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
7 LAUWENS Feddrik WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
8 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
9 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM
10 FRANSSENS Yannick ISOREX CYCLING TEAM
11 PETERS Tom NED 12 PRIES Cédric LUX 13 BOMBOI Davide 14 PLATTEEUW Robbe 15 BAEYENS Yorgo 16 DE WILDE Gilles 17 MARIT Arne 18 JACQUES Jarne 19 VOLKAERT Jonas 20 HANNE Milan 21 VANSTEELANDT Thomas 22 VAN DER EYCKEN Brent 23 SCHERPENBERGH Tristan 24 DE BROEDER Maxwell 25 LINDELAUF Melvin NED 26 KAESEMANS Jasper 27 MARCHAND Bastian 28 PESSEMIER Tom 29 DECLERCQ Mathias 30 MATERNÉ Rémi 33 VANOVERBERGHE Jens 43 REUVERS Kevin NED 86 VERHEIJEN Geert NED 90 BIERKENS Tim NED 91 CASSAERT Loran 92 CAETHOVEN Kenneth 96 SLOCK Liam 97 HILLEMANS Pepijn NED 102 VAN GRIEKEN Jarne
03/06/2017 OTEGEM (W) - Juniores - 83,5 km - 39,46 km/h
Aantal deelnemers: 107 - opgevers: 17
1 WERNIMONT Nicolas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
2 BRAET Vito YOUNG CYCLING TEAM VZW
3 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
4 CAPPAN Lennert VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
6 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC
7 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC
8 MOL Wesley NED ACROG - BALEN BC
9 VERLINDE Simon KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
10 BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW
11 DERIBREUX Achille 12 DE LANGE Pieter-jan 13 HOUSSIN Bavo 14 SAVER Kasper 15 WUYTS Siebe 16 VANDENDRIESSCHE Stef 17 GARSBEKE Jelle 18 VERTONGEN Jens 19 DE CLERCQ Aaron 20 DECRAENE Raoul 21 VAN DURME Michiel 22 GOSSEYE Milan 23 VAN OLMEN Siebe 24 VERDONCK Andres 25 MILBOU Steff 26 VERLEYEN Mauro 27 DELSAUT Anthony 28 VERCRUYSSE Bryan 29 DOCHY Thibaut 30 VERDONCK Loeka 50 WARRENS Anthony 53 COLLIE Lars
03/06/2017 BELLEGEM (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 64,24 km - 35,56 km/h
Dames Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 2
1 LENSECLAES Ditte LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT
2 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT
3 VAN DE GUCHTE Quinty NED ISOREX CYCLING TEAM
4 ROTMAN Lotte TOPSPORT VLAANDEREN
5 JANSEN Noa NED LARES WAOWDEALS DEVELOPMENT TEAM
6 PEETERS Jinse ACROG - BALEN BC
7 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
8 SHEPHERD Josie GBR SOUTH EAST REGION
9 MICHIELSEN-STEVENS Sarah WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
10 SELOSSE Noa ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
11 VAN DER ZWET Suze NED 12 VRANKEN Chayenne 13 DHONT Glacia 14 MARCHETTO Martina ITA 15 DELESTRAIT Camille 16 FEYTENS Ellen 17 MALFAIT Ines 18 SCHEPERS Yana 19 LAMEIRE Louise 20 VERHEYDEN Sylke 21 VAN DER HORST Tamara NED 22 VAN WIN Sine 23 VANDEPUTTE Léa 24 DENISSE Lauren 25 WALLACE Rosie GBR 26 GOOSSENAERTS Chloë 27 VERVACKE Janinka
Dames Nieuwelingen - deelnemers: 34 - opgevers: 1
1 PANTON Megan GBR WOODWICH CC
2 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY
3 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS
4 RENDERS Luna KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
5 VERDONCK Karen LENSWORLD CYCLING TEAM
6 DE WILDE Julie VD HAUWE CT - GENTSE VS
7 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
8 MICHIELSEN-STEVENS Laura INDIVIDUEEL
9 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC
10 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
11 MICHOTTE Maelle 12 AKKERMANS Lotte NED 13 VANDERSTRAETEN Maaike 14 CRABBÉ Kiona 15 POPELIER Lotte 16 VERBEEK Britt 17 DUYM Farah 18 GIELKENS Esmée 19 PUNNEWAERT Kirin 20 BEIRINCKX Lina 21 CHARLIER Laura 22 LEFEBER Aline 23 PENNYNCK Charlotte 24 SADOINE Perrine 25 VAN DE VELDE Florelien 26 VERSLYPE Solene 27 VANDAELE Eline 28 JOOSSENS Paulien 29 SWINNEN Amy 30 STORMS Imke
03/06/2017 KIELDRECHT (O) - Nieuwelingen - 63 km - 41,01 km/h
Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 19
1 STAF GALLE uit Stekene WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW
2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
3 MCCLENNON William AUS VZWJONGWIELERTALENT
4 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
5 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
6 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
7 VAN ZANDE Devin ACROG - BALEN BC
8 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
9 WALLYN Tibo DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
10 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
11 DE CLEEN Wouter 12 DE GEEST Ricky 13 DECOSTER Michael 14 MICHIELSEN Jarne 15 COSYNS Milan 16 MAAS Aleksandr NED 17 TIMMERMANS Tristan NED 18 BLEYENBERG Jado 19 VAN HOOF Manu 20 LAERMANS Tommy 21 KAES Xedric 22 GROOTJANS Jeno 23 ARNOUTS Brent 24 DE VOS Wannes 25 WACHTERS Jul 26 DE RIJCK Nando 27 DE BEER Wannes 28 DE COCK Robbe 29 BOUMON Jens 30 VAN KERCKHOVE Quinten 31 VAN DAELE Ernest 34 ROGIERS Lucas 37 DANEEL Jefke
|