.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 03/05/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Kenny Janssens en Dr.Frank De Winter  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De buienradar voorspelde geen neerslag deze middag zodat we onze midweek duurtraining konden afwerken. De kopmannen zorgden voor een zeer egaal tempo en losten elkaar op regelmatige basis af. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    33,2 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Dr. Frank De Winter , Kristoff Heyns , Fons Van Raemdonck , Cornelis Van Der Haeven , Chris Van De Vijver , Dirk Heyrman , Hank Mees , Ludwig De Bock , Olaf Van Osselaer , Jurgen De Witte , Ramazan , Philip Van Haevenbergh , Pascal Brack , Marc De Smedt , Modest Vermeulen , Nico Vleminckx , ? en Kenny Janssens.

    03-05-2017 om 18:32 geschreven door kenny


    02-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN ZONDAG 01/05/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MERCHTEM VAN ZONDAG 01/05/2017     


    Maandag 01/05/2017 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 45,08 km/h

    Aantal deelnemers: 143 - opgevers: 31

    1 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    4 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    7 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    10 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    11 MATTHIAS Onghena 12 JANSSENS Jarrid 13 CORNELIS Jonas 14 BASTIAENS Ayco 15 VAN GANSEN Sam 16 DELBAEN Michael 17 PARDON Ward 18 VAN DEN BRANDE Julien 19 SUAREZ MARTINEZ Kevin 20 VAN DEN BERGHE Jeroen 21 HAVERALS Lars 22 VAN DER SCHUEREN Nicky 23 BAL Marijn 24 MCGILL Scott USA 25 CLAUWAERT Jari 26 VAN DAMME Bart 27 TIMMERMANS Tom 28 GODART Bo 29 VAN DEN NEST Jeffrey 30 BECK Cedric 35 DE BOCK Yoni 36 WIELFAERT Kristof 44 MARIN Glenn 49 DE BOCK Jelle 51 VAN GOETHEM Kevin 54 BAEYENS Dennis 57 VAN GUYSE Jarno 58 ROTTY Glenn 62 WAELKENS Dave 71 WIELANDT Sven 72 VAN DE VOORDE Lennert 73 GOOSSENS Kenny 76 VAN DE VELDE Thomas 83 DHOLLANDER Kristof 87 VAN ROOSBROECK Patrick 91 DE OST Jarne 93 VAN BUGGENHOUT Joeri
    1-5-2017-merchtem 1147.JPG
    Podium te Merchtem met winnaar Kenny Willems, Niels Vandyck en Killian Michiels.
    1-5-2017-merchtem 1144.JPG
                                             Winnaar Kenny Willems.
    1-5-2017-merchtem 1033.JPG
                          Aankomst van winnaar Kenny Willems te Merchtem.
    1-5-2017-merchtem 1029.JPG
                         Aankomst van winnaar Kenny Willems te Merchtem.
    1-5-2017-merchtem 1037.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Niels Vandyck voor Killian Michiels, Wesley Van Dyck
    en Jens Moens.
    1-5-2017-merchtem 1036.JPG
                                            De spurt voor de 2de plaats.
    1-5-2017-merchtem 965.JPG
    1-5-2017-merchtem 882.JPG
    1-5-2017-merchtem 836.JPG
    1-5-2017-merchtem 706.JPG
    1-5-2017-merchtem 668.JPG
    1-5-2017-merchtem 618.JPG
    1-5-2017-merchtem 563.JPG
    1-5-2017-merchtem 510.JPG
    1-5-2017-merchtem 480.JPG
                                                  Rechts Kristof Wielfaert.
    1-5-2017-merchtem 451.JPG
    1-5-2017-merchtem 413.JPG
    1-5-2017-merchtem 388.JPG
    1-5-2017-merchtem 372.JPG
    1-5-2017-merchtem 355.JPG
    1-5-2017-merchtem 346.JPG
    1-5-2017-merchtem 331.JPG
    1-5-2017-merchtem 321.JPG
    1-5-2017-merchtem 284.JPG
    1-5-2017-merchtem 277.JPG
    1-5-2017-merchtem 250.JPG
    1-5-2017-merchtem 218.JPG
    1-5-2017-merchtem 129.JPG
    1-5-2017-merchtem 120.JPG
    1-5-2017-merchtem 117.JPG
    1-5-2017-merchtem 093.JPG
    1-5-2017-merchtem 085.JPG
    1-5-2017-merchtem 060.JPG
    1-5-2017-merchtem 053.JPG
                 Start van de Elite z.c. & U23 te Merchtem met 143 deelnemers.



                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-05-2017 om 17:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 5°Seizoenszege en Titel van Europees Kampioen Catg.B !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 11°Seizoenszege en Titel van Europees Kampioen Catg.B+ !!!

    Lieven Van De Perre.jpg    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

    Lieven Van De Perre        Patrick Cocquyt

    Maandag 1 Mei 2017 - DESTELDONK (9042) – OPEN EUROPEES KAMPIOENSCHAP ALLE REEKSEN

    Catg.A – 77 km –  61 deelnemers

    1-Vandenbussche Ron (Merelbeke)

    2-Buysse Lennert

    3-Vernaet Olivier

    4-Weemaes Robby

    5-Van Sante Tristan

    6-Nachtegael Danny

    7-Gryson Kristof

    8-Coppens Carrera

    9-Apers Michaël

    10-Rottiers Pieter

    11-Nevejans Dennis-12-Rombaut Maarten-13-Van Daele Nils-14-Smet Jochem-15-Van Opstal Philippe-16-Le Blon Michel-17-Vermassen Jens-18-de Smit Alain-19-De Smet Olivier-20-Van Vlierberghe Bart-21-Wullems Richard-22-Vossaert Matthias-23-Poppe Stef-24-Bekaert Tim-25-De Roo Johannes -26-Van De Winckel Tom-27-de Meijer Christian-28-De Kimpe Nick-29-Maes Dimitri-30-Timbreur Jonas-31-Maes Vincent-32-De Duytsche Luc-33-Schepers Jelle-34-Dumortier David-35-Van Waeyenbergh Grégory-36-Leus Jelle-37-Anthonissen Stef-38-Bauters Pieter-39-Moerman Jens-40-Reynaerts Ignace-41-Opsomer Enzo-42-Van Kerchove Jonathan-43-Daems Jens-44-Nevejans Kenny-45-Vermeiren Gianni-46-Claeys Kevin-47-Matthys Sam-48-Lammens Laudelino-49-Lammens Jonas-50-De Cock Joeri-51-Vandriessche Kenneth-52-Heirman Steven-53-Bouquet Kenneth-54-Van de Casteele Michaël-55-Van Raemdonck Maarten-56-Rogge Simon-57-Demeter Renaat-58-Spileers Kenny-59-Peeters Nico-60-De Groote Angelo-61-Vandenberghe Stijn

     

    Catg.B – 63 km – 37 deelnemers

    1-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2-Luyssen Geoffrey

    3-De Bosscher Koen

    4-Verbeken Kurt

    5-Van Den Broecke Mario

    6-Bauwens Aron

    7-De Weirdt Gino

    8-Landuyt Steven

    9-Vermassen Peter

    10-De Vlieger Sven

    11-Smet Gert-12-Oliebos Koen-13-De Neve Bart-14-Moens Patrick-15-Hoes Andy-16-Baert Giovanni-17-Rizzo Claudio-18-Van Raemdonck Robby-19-Smith Lee-20-De Brauwer Lesley-21-Calle Alain-22-Van Roeyen Dave-23-Lecluyse Denis-24-Van Bosbeke Peter-25-Simpson Stephen-26-Hanssen Gunther-27-Van Drom Giovanni-28-Gussé Wim-29-Mortier Alain-30-Van Den Broeck Alain-31-de Koning Michel-32-Heynssens Hans-33-Braeckevelt Bart-34-Butler Paul-35-Verschelden Steven-36-Baisch Paul-37-Rombaut Wim

     

    Catg.B+ – 63 km – 19 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Roose Nico

    3-Leuntjens Kurt

    4-Van Speybroeck Geert

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Mathys Dirk

    7-Erauw Luc

    8-Roobroeck Dirk

    9-Braeckman Geert

    10-Van Oyen Franky

    11-Czech Jan-12-Nevejans Idesbald-13-De Lannoy Didier-14-De Roos Marnix-15-De Tremerie Franky-16-Pauwels Nico-17-Primo Gino-18-Heyndrickx Wim-19-Jansen Jan

     

    Catg.C – 49 km – 31 deelnemers

    1-Goossens Marc (Knokke)

    2-Bath Mick

    3-Govers Rony

    4-Decaestecker Patrick

    5-Van Lierde Hans

    6-Hoornaert Glenn

    7-De Coninck Wim

    8-Somers Chris

    9-Geerts Christiaan

    10-Struyf Raoul

    11-De Coninck Danny-12-Cauwelier Bruno -13-Willems Noël-14-van Beekum Ronald-15-Versluys Marc-16-Baudonck Tony-17-Heye Hilair-18-D'Hondt Erwin-19-Vanhaeverbeke Jean-20-Bolle Henk-21-De Baets Johan-22-Pieters Joost-23-Van Cleemput Paul-24-Sorgeloos Bart-25-Verbestel Dirk-26-Tummeleer Dirck-27-Bracke Wim-28-Lacquet Philippe-29-De Bie Dirk-30-Cornette Freddy-31-Claessens Joseph

     

    Catg.D – 49 km – 16 deelnemers (+65 jaar)

    1-Tas Helmuth (Sijsele)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-de Waal Wim

    4-De Leersnyder Florent

    5-Vanpoucke Rik

    6-Montforts Ad

    7-Moens Louis

    8-Scheirlinckx Jozef

    9-Naert Erik

    10-Pauwels Marcel

    11-Lockefeir Marinus-12-Demiddel Ronny-13-D'Hont Silke-14-Dierks Jos-15-Scheirlinckx Hendrik-16-De Sutter Willy

     

    Catg.D+ – 49 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-D'Hont Joseph

    5-Van Loon Adri

    6-Robijns Robert

    7-Brouwers François

    02-05-2017 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 01/05/2017
    DERNY LIER (A) – Men Elite - Criterium

    EINDKLASSEMENT
    Deelnemers: 11

    1 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    2 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    3 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    4 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    5 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE& lt;o:p>

    6 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT ORANJE

    7 VAN ZUMMEREN Stef VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    11 GEUENS Joris ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    FINALE 
    1 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    2 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    3 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    4 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    5 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    6 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT ORANJE

    7 VAN ZUMMEREN Stef VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    8 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    9 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 GEUENS Joris ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    1e REEKS 

    1 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    2 VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT ORANJE

    3 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    5 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    6 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    7 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN ZUMMEREN Stef VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    9 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    10 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    11 GEUENS Joris ILLI-BIKES CYCLING TEAM

     

    2e REEKS 
    1 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    2 VAN ZUMMEREN Stef VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    3 BOECKMANS Kris LOTTO - SOUDAL

    4 DEBUSSCHERE Jens LOTTO - SOUDAL

    5 KEISSE Iljo QUICK - STEP FLOORS

    6 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 GEUENS Joris ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 DAS Jeroen HUBO-AERTS ACTION BIKE CT

    9 VERMELFOORT Coen NED ROOMPOT ORANJE

    10 STEELS Stijn SPORT VLAANDEREN BALOISE

    11 BOUCHER David PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

     

    01/05/2017 KOTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,9 km/h

    Aantal deelnemers: 129 - opgevers: 21

    1 WOUTERS Rutger VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    2 DRON Boris VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 LETEN Wouter BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    4 MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM

    5 LEHAEN Dries UNITED C.T.

    6 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    7 VAN LAER Titte V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 PAGNAER Arthur SPORT EN MOEDIG GENK

    9 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    10 HAEMELS Bavo HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 VAN LAER Ward 12 POELS Xavier NED 13 MEEUS Jordi 14 CANT Jelle 15 CLAES Stef 16 VAN ENDE Wouter 17 ELEN Sander 18 VAN GENECHTEN Steff 19 FRANSEN David 20 PANIS Maxim 21 HOOIJEN Sjors NED 22 VAN NUFFELEN Glen 23 SYDLIK Robert GER 24 HUYGEN Tijs 25 CLÉ Brent 26 DANIELS Simon 27 ESSELAAR Remco NED 28 BLANCHY Michael 29 AERDEN Koen 30 STEEGMANS Tristan 49 ROBERT Frederique 108 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    01/05/2017 MEIGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,02 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 47

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe DL CHEMICALS-RUWOMAT-IVT

    2 VAN DER HAEGHEN Ruben VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Bjarne DOVY KEUKENS - FCC

    5 CORDEEL Pieter GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 BUYLE Pieter CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    7 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW

    9 LAVA Kevin CYCLING TEAM DAKWERKEN EDDY STROOBANT

    10 HAELTERMAN Glen BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 LIEVENS Niels 12 DE SY Vincent 13 WILLEMS Mario 14 HESTERS Jules 15 LANNOO Jaromir 16 D´HEYGERE Gil 17 KOBLE Adam USA 18 VANDEVYVERE Stijn 19 DESCAMPS Joris 20 DE VRIESE Stijn 21 VAN COUTER Stein 22 DIERICKX Anthony 23 BUYSSE Jos 24 BALLET Mathias 25 DE KEE Glenn 26 DE GREVE Maxim 27 JEAN-LOU Watrelot 28 HEIRBAUT Tony 29 BULTYNCK Isaak Floris A 30 VERKERKEN Miel 35 VAN PETEGHEM Trifonius 39 POELMAN Laurens 40 SMET Guy 44 BAERT Jordi

     

    01/05/2017 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 45,08 km/h

    Aantal deelnemers: 143 - opgevers: 31

    1 WILLEMS Kenny STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    2 VANDYCK Niels TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    4 VAN DYCK Wesley VETRAPO CYCLING TEAM

    5 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    6 VERSTREPEN Dries UNITED C.T.

    7 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    8 VAN DEN PLAS Jelle ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    9 HEIDERSCHEID Colin LUX UC DIPPACH

    10 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    11 MATTHIAS Onghena 12 JANSSENS Jarrid 13 CORNELIS Jonas 14 BASTIAENS Ayco 15 VAN GANSEN Sam 16 DELBAEN Michael 17 PARDON Ward 18 VAN DEN BRANDE Julien 19 SUAREZ MARTINEZ Kevin 20 VAN DEN BERGHE Jeroen 21 HAVERALS Lars 22 VAN DER SCHUEREN Nicky 23 BAL Marijn 24 MCGILL Scott USA 25 CLAUWAERT Jari 26 VAN DAMME Bart 27 TIMMERMANS Tom 28 GODART Bo 29 VAN DEN NEST Jeffrey 30 BECK Cedric 35 DE BOCK Yoni 36 WIELFAERT Kristof 44 MARIN Glenn 49 DE BOCK Jelle 51 VAN GOETHEM Kevin 54 BAEYENS Dennis 57 VAN GUYSE Jarno 58 ROTTY Glenn 62 WAELKENS Dave 71 WIELANDT Sven 72 VAN DE VOORDE Lennert 73 GOOSSENS Kenny 76 VAN DE VELDE Thomas 83 DHOLLANDER Kristof 87 VAN ROOSBROECK Patrick 91 DE OST Jarne 93 VAN BUGGENHOUT Joeri

     

    01/05/2017 VELDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 13

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    5 OUTRAM Joshua GBR RICHARDSONS-TREK RT

    6 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    8 DEMUYNCK Koen VIND! CYCLING PROJECT

    9 CREFFIER Laurent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    10 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    11 RYAN Luke GBR 12 SLABINCK Indiana 13 ROSSEEL Ricky 14 MINNE Stijn 15 GELDHOF David 16 KENNEDY Paul GBR 17 BOUTTÉ Kenzie 18 STOFFERIS Rieno 19 DEBUYSERE Wannes 20 TOORTELBOOM Frederik 21 DECLERCQ Thierry 22 CASIER Arne 23 VERSCHAEVE Lounes 24 MAES Richard IRL 25 CLAUW John-ross 26 CAVEY Vincent 27 BORRY Kim 28 JONCKHEERE Michael 29 O´CONNELL Eoin IRL 30 PAUWELS Nills 35 VERCAUTEREN Tim 69 TEN HARTOG Guy

    01/05/2017 ANZEGEM (W)U23 - BK Tijdrijden – 28,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.Senne Leysen

    2.Brent Van Moer

    3.Steff Cras

    01/05/2017 ANZEGEM (W)Dames U23 - BK Tijdrijden – 28,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.Lotte Kopecky

    2.Nathalie Bex

    3.Saartje Vandenbroucke


    01/05/2017 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) – Interclub Juniores – 80 km – 01h54’20” – 41,98 km/h

    Aantal deelnemers: 121

    1 BEL BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 CZE KOPECKY Tomas ACROG - BALEN BC op 8”

    3 BEL PATTYN Steven VZW JONG WIELERTALENT

    4 BEL STOCKX Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 BEL BLOUWE Louis YOUNG CYCLING TEAM VZW op 12”

    6 BEL VANOVERBERGHE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BEL DUPON Arthur VZW JONG WIELERTALENT

    8 BEL VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    9 BEL VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 BEL DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN

    11 GOVAERTS Brent 12 SCHERPENBERGH Tristan 13 VERCAMST Wesley 14 VERDONCK Andres 15 DESAL Cériel 16 VAN DEN BOSSCHE Fabio 17 GBR ROSE-DAVIS Louis 18 NED LINDELAUF Melvin 19 VERDONCK Loeka 20 HILLEN Michiel 21 20 NED KRUL Wessel 22 NED SCHULTEN Chiel 23 NED APPELMAN Stefan 24 DE PAUW Len 25 FIEUW Staf 26 MARIS Elias 27 CLAEYS Robbe 28 FIVÉ Trystan 29 DELWICHE Kilian 30 LOX Damien 37 GBR COLEMAN Zak 52 NED OREEL Lars 62 GBR ROBINSON Oliver 67 VAN DER EYCKEN Brent 75 NED BARENDREGT Thijs 77 WUYTS Siebe 84 VAN GRIEKEN Jarne 91 GBR TILLETT James 100 CAETHOVEN Kenneth

    02-05-2017 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan YANNICK FRANSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Yannick Franssens 2017.jpg 

         Yannick Franssens


    Maandag 01/05/2017 BERLARE (O) - Juniores - 90 km - 40,63 km/h

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 20

    1 YANNICK FRANSSENS uit Beveren ISOREX CYCLING TEAM

    2 WESTELINCK Jesper NED VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 MATTHYS Louka SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 DE NEVE Joerik VZW JONG WIELERTALENT

    11 GONDRY Quinten 12 DE LEEUW Matias 13 VERTONGEN Jens 14 BRUSSELEERS Kiano 15 VAN DE VELDE Nico 16 DESCHEPPER Ward 17 BAUDEWIJNS Niels 18 DESCHUYTTER Casper 19 MARTENS Michiel 20 VAN DORSSELAER Klaas 21 VAN DORPE Guus 22 DE FEYTER Jonas 23 LOUYET Benoît 24 ORLOWSKI Kamil POL 25 WITMAN Dieter 26 VERHECKEN Gilan 27 BRUGGEMAN Lorenzo 28 VLERICK Lars 29 PETRENS Yoni 30 PEMEN Dolf 37 VAN DER MEULEN Nick 38 STUER Kwinten 40 DE WILDE Luca

     

    01/05/2017 HOBOKEN (A) - Juniores - 96 km - 43 km/h

    Aantal deelnemers: 69 - opgevers: 15

    1 CROMHEECKE Alexander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    3 BRESSELEERS Jonas WAC TEAM

    4 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNERBURG

    6 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 MARKUS Bob NED UWTC DE VOLHARDING

    8 HEIJNEN Philip NED UWTC DE VOLHARDING

    9 MATERNE Rémi WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 BUIJS Leon NED UWTC DE VOLHARDING

    11 SCHOOLENAAR Dion NED 12 HENDRIKS Leco NED 13 VAN ESCH Jarno NED 14 BROECKX Seppe 15 DORENBOS Yanne NED 16 LUYTEN Jonas 17 SCHERPENZEEL Jelle NED 18 DEN DUIJN Mitchell NED 19 VANHEEL Elias 20 WACHTERS Jef 21 WILS Lance 22 ADAM Florian 23 CANDRIES Ruben 24 VRANCKX Mark 25 VANHEES Brent 26 PUNNEWAERT Zion 27 VAN RIJSBERGEN Polle NED 28 MEYVIS Jef 29 LAMMENS Jonas 30 VERSCHUEREN Wessel NED 36 FOCQUET Mathijs 38 VERMEULEN Steven

     

    01/05/2017 NINOVE (O) - Juniores - 60 km - 40,24 km/h

    Aantal deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 DE GEYTER Jelle ISOREX CYCLING TEAM

    2 VAGENENDE Liam JARFACE DEVELOPMENT TEAM

    3 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DE PELSMAEKER Sam WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE SMEDT Lennert KTC-CYCLING TEAM

    6 LINTHOUDT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 VANDER BEKEN Quinten VZW JONG WIELERTALENT

    8 VAN EECKHOUDT Ruben JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9 BARBE Davy KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN BELLINGEN Gerrit KTC-CYCLING TEAM

    11 VAN HOLSBEECK Kyan 12 ROOSELEERS Shane 13 VERHEYDE Leander 14 DEHAZE David 15 FELIX Raf 16 BRAEKEN Ibe 17 STROOBANDT Sam 18 KESTENS Donovan 19 DE VUYST Thomas 20 DE BUCK Johan

     

    01/05/2017 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 91 km - 40,29 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 4

    1 IRVINE Declan AUS TEAM NOVO NORDISK

    2 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    3 JACQUES Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB

    5 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    7 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB

    8 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    10 VERSLYPE Theo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    11 LUYSSEN Greg 12 PETERS Alfie GBR 13 SANTY Arne 14 COLLIE Lars 15 VANDAMME Yorben 16 ALLART Brice 17 NOPPE Matthias 18 SUYS Thomas 19 CAPPELLE Gilles 20 DEVLIEGHERE Tibo 21 VANDENHEEDE Thibo 22 DE CLERCQ Aaron 23 VANDERMEULEN Niels 24 BRUNEL Cédric 25 MEERSCHAERT Leonardo 26 BRUYNEEL Tristan 27 PLANCKAERT Jens 28 DE WISPELAERE Lander 29 PLANCKAERT Mathias 30 VANNESTE Wout

    01/05/2017 ANZEGEM (W) - Juniores - BK Tijdrijden – 28,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.Sébastien Grignard

    2.Loran Cassart

    3.Ward Vanhoof

     

    01/05/2017 EREPRIJS VICTOR DE BRUYNE (A) - Nieuwelingen Interclub – 80 km - 41,48 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 11

    1 VAN UDEN Casper NED VZW JONG WIELERTALENT

    2 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    3 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    5 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    7 WACHTERS Jul WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    9 MAES Juul SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DESCHUYFFELEER Bram VZW JONG WIELERTALENT

    11 DE POOTER Dries 12 VOS Yannick 13 DECOSTER Michael 14 BEECKMAN Brent 15 BEKAERT Joost 16 THIELEMANS Robbe 17 VERSTRAETE Aaron 18 HUYBS Ward 19 CLAES Sam 20 MACHIELS Brent 21 WINTER Tim NED 22 PRONK Jens NED 23 SMET Marco 24 STEVENS Igor 25 NYS Thibau 26 WILLEMS Gilles 27 HUENDERS Lance NED 28 MEULEMANS Lennert 29 WILLEMS Robbe 30 VAN BOUWEL Hannes 42 VAN DER SYPT Gianni 55 VAN KERCKHOVE Quinten 56 VAN DAELE Ernest 57 VAN HASSEL Tristan NED 58 RASSCHAERT Lander

     

    01/05/2017 ANZEGEM (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - BK Tijdrijden – 14,4 km

    Dames Juniores

    1.Shari Bossuyt

    2.Alana Castrique

    3.Noa Selosse

     

    Dames Nieuwelingen

    1.Luna Renders

    2.Esmée Gielkens

    3.Katrijn De Clercq

    02-05-2017 om 17:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan BRANKO HUYS met zijn 3°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen Tijdrijden 2°Jaars Nieuwelingen !!!
    3W3A4489.JPG

            Branko Huys


    Maandag 01/05/2017 BETEKOM (B) - Nieuwelingen - 64,8 km - 37,58 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 17

    1 VOGELS Aaron LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 JOCHEMS Jody NED WV SCHIJNDEL

    3 SZÉKELY Nathan PEER BMX VZW

    4 ROMBAUTS Daan DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5 VANSTOCKSTRAETEN Rutger LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 HERBOTS Inty ACROG - BALEN BC

    7 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    8 STALMANS Jasper LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 LENSECLAES Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 DE LEEUW Ward 12 LEJEUNE Anton 13 KONINCKX Maarten 14 VANDEPUTTE Louigi 15 VERBEECK Dag 16 SHUMBUSHO Yvan-kevine 17 FAUCAN Axel 18 WATRISSE Thibaut 19 WAUTERS Seppe 20 CLYNHENS Toon 21 HERTSENS Lode 22 TURCKSIN Linus 23 JORISSEN Senne 24 CRAPS Lars 25 JANSSENS Robbe 26 DEJONGHE Senne 27 SIEMONS Kobe 28 VAN DEN ABBEEL Tibo 29 HUYGHE Gust 30 PIERRET Eliot

     

    01/05/2017 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,25 km - 37,2 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 6

    1 DE WEIRDT Jens CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    2 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB

    3 VERHELLE Cedric CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DEPOORTER Dieter WIELERTEAM IEPER

    5 DEWACHTER Lucas ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 CASIER Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    9 VAN LANDSCHOOT Ruben KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 GARDIN Michael CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 DECAESTECKER Korneel 12 DECLERCK Eli 13 DEJONGHE Vitas 14 MAEYAERT Baptiste 15 LAUREYNS Ril 16 VANSTEENKISTE Joshua 17 DEKIEN Sander 18 EXPEELS Tjorven 19 VANDEVYVERE Iben 20 BONTINCK Jarne 21 VAN GUCHT Thomas 22 DE LOBEL Sander 23 DECKMIJN Matisse 24 CLAUS Benoît 25 VANDE WALLE Toon 26 BENOIT Jonas 27 DEVOOGDT Henri 28 LAMOTE Robbe 29 DEJONCKHEERE Arthur 30 SOENENS Ayton 32 VAN HAVERE Detlev

     

    01/05/2017 NINOVE (O) - Nieuwelingen - 39 km - 39,05 km/h

    Aantal deelnemers: 30

    1 VAN DER PERRE Diemer KTC-CYCLING TEAM

    2 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    5 ONDERBEKE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    6 VAN DER VLEUTEN Lukas CYCLING VLIJTINGEN

    7 SCHOUPPE Zoran KTC-CYCLING TEAM

    8 VANDENSTORME Dylan TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 REMORY Jarno KTC-CYCLING TEAM

    11 MALFAIT Willem 12 LIEVENS Niels 13 VAN DER MEULEN Wout 14 DE BOCK Rune 15 VAN DER BIEST Brecht 16 DELEENHEER Toon 17 DANEEL Jefke 18 COPPENS Cisse 19 VERRIEST Noah 20 CEUPPENS Hugo 21 WALRAVENS Lars 22 VAN SCHELVERGEM Joachim 23 NEUKERMANS Lance 24 PENNE Rune 25 DELAHAYE Jens 26 BAELE Lennert 27 VERBEKEN Rob 28 D´HAESELEER Zico 29 VAN CUTSEM Senna 30 MARIT Senne

     

    01/05/2017 RAMSEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 35,66 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 7

    1 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 MEIJDAM Sam NED UWTC DE VOLHARDING

    3 HUYBRECHTS Sander HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 VAN DYCK Cisse HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    6 MISEUR Mon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 DECKERS Angel VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 PRINSEN Lennert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10 FRANCKAERT Maarten KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    11 ANDRIES Ward 12 GYBELS Sybe 13 POETS Wout 14 DE MEUTER Santiago 15 JANSE Stef 16 JACOBS Tuur 17 BOUMON Jens 18 VERHEYEN Nils 19 ANDERSSON Sofia Caroline SWE 20 ZWAENEPOEL Tessa 21 MEEUSEN Ruben 22 HENNEKAM Tim NED 23 PEETERS Jef 24 JACOBS Yorben 25 AVONDS Dries 26 CLAES Jary 27 BASTIAENSEN Jesse 28 KEMPEN Rik 29 VAN LAER Lars 30 VERLINDEN Diego

    01/05/2017 ANZEGEM (W) - Nieuwelingen 1°Jaars & 2°Jaars - BK Tijdrijden - 14,4 km

    Nieuwelingen 1°Jaars

    1.Lars Van Ryckegem

    2.Luca Van Hout

    3.Dante Coremans

     

    Nieuwelingen 2°Jaars
    1.BRANKO HUYS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2.Enrico Dhaeye

    3.Jarne Van Dyck

    02-05-2017 om 09:48 geschreven door kenny


    01-05-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Proficiat aan ROBBE JORIS met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Robbe Joris.jpg 

           Robbe Joris

     

    01/05/2017 DRONGEN (O) - Aspiranten

     

    12 jaar - deelnemers: 41 - opgevers: 1 - 20,41 km

    1 VANDEN HEEDE Lars ISOREX CYCLING TEAM

    2 FLUSSIE Chepe WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VAN DEN HAUTE Milan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 LATIN Michael CYCLING TEAM MOSAN

    5 HEYMANS Yarno JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    13 STERCK Jaan SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    20 DE MAERE Arne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    28 TEMMERMAN Joran SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    40 VERHULST Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar deelnemers: 50 - opgevers: 4 – 25,12 km

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 JONCKHEERE Jarne K.V.C. DEINZE VZW

    3 SLAETS Yorick VZW JONG WIELERTALENT

    4 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    25 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    33 HOOFTMAN Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 VERMEULEN Arthur VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 VERMEULEN Matthias SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    43 NEIRINCKX Niels VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    45 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 50 - opgevers: 7 - 34,54 km

    1 ROBBE JORIS VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HEYMAN Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    3 BOGAERT Louis ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    14 CLAESSENS Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    25 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    31 BROSENS Kyno VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 FIERENS Ruben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    36 DE MEYERE Enrique VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VANDERAERDEN Anna SPORT EN MOEDIG GENK

    2 SAINTOBYN Chelsey CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 LINTHOUDT Jade VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    14 jaar (U15) Meisjes - deelnemers: 4

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    2 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 VANDERSTRAETEN Silke WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    01-05-2017 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    Banner VWF 2017.jpg
    Maandag 1 Mei - MESPELARE (9200)


    Catg.A – 74,8 km – 15 deelnemers

    1 Pieter De Paepe

    2 Gillian Van Rymenant

    3 Kenny Govaert

    4 Bert Van Der Trappen

    5 Pascal Heyvaert

    6 Bjorn Lison

    7 Stijn Gidé

    8 Davy De Smedt

    9 Kevin Van Den Cruijce

    10 Thomas Mertens

    11 Yorick Lison 12 Daan Van De Verre 13 Jeroen De Winter 14 Geraud Ockers 15 Cedric Rottiers

     

    Catg.B – 68 km – 18 deelnemers

    1 Jarno Verhofstadt

    2 Andy Annendijck

    3 Kris De Block

    4 Andy De Backer

    5 Jurgen Diependaele

    6 Pascal De Wolf

    7 Andy Roskam

    8 Tom Penninck

    9 Tom De Smet

    10 Patrick Van Himst

    11 Danny Borremans 12 Gunther Biesemans 13 Sven Van Esbroeck 14 Johan Van Den Neste 15 Bart Van Mol 16 Bram Van Vreckem 17 Gert Brijs 18 Mario Dockx

     

    Catg.C – 61,2 km – 25 deelnemers

    1 Frank Vagenende

    2 Luc Van Clapdorp

    3 Philip Lampaert

    4 Steven De Kerpel

    5 Peter Maes

    6 Guy De Coster

    7 Bruno Bruyere

    8 Rudi Rabout

    9 Gunther Quintelier

    10 Johan Driesen

    11 Gerry Maes 12 Danny Saelens 13 Kurt Eeckhout 14 Stefan Verhaeghe 15 Pascal Kestemont 16 Dominique Geldolf 17 Kurt Stevens 18 Abdullah Kavun 19 Fabian Hanssen 20 Bart Lauwers

     

    Catg.D – 61,2 km – 26 deelnemers

    1 Rudy Thomas

    2 Ronald Rents

    3 Geert Van Speybroeck

    4 Eddy Vermeir

    5 Dirk Goolaerts

    6 Ronny Goolaerts

    7 Danny De Backer

    8 Jan De Mulder

    9 Marc Tabourdon

    10 Frank Van Der Perre

    11 Patrick Van Ransbeeck 12 Benny D'haese 13 Jan Van Cauter 14 Norbet Van Nuffel 15 Serge Meyvis 16 Marc Jacobs 17 Hugo Van Linden 18 Koen Keyenberg 19 Michael Van Den Eede 20 Alain De Schepper

     

    Catg.E – 54,4 km – 19 deelnemers

    1 Jan Van Den Brande

    2 Dirk Van Hove

    3 Rudy Van De Velde

    4 Rene De Brucker

    5 Paul Castelyn

    6 Dominique Turcksin

    7 Eddy Vanopstal

    8 Christophe Davies

    9 Piet Van Vaerenbergh

    10 Luc Witman

    11 André Dom 12 Raf Vercammen 13 Johan De Veylder 14 Ronny De Tréfle 15 Guy Vanparrijs 16 Guy Theys 17 Jean Pierre Claeys

     

    Catg.F – 47,6 km – 17 deelnemers

    1 Johny Van Holen

    2 Jean Blommaert

    3 Felix Luyten

    4 Pierre Remory

    5 Jozef Deneef

    6 André Bultinck

    7 René Mertens

    8 Eddy De Vuyst

    9 Jos Vandermeulen

    10 André Devadder

    11 William De Cremer 12 Roger Wauters 13 Eddy Cobbaut 14 Jozef Saerens 15 Willy Teirlinck 16 André Deboelpaep 17 Willy Brijs

    01-05-2017 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/04/2017

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Frank Suys.jpg 

           Frank Suys

    Zondag 30/04/2017 – ZINGEM - LWU


    Reeks A:

    1. Davy DURY

    2. Jens Moerman (DV)

    3. Giovanni Debaere

    4. Damon Devriendt

    5. Thomthy Heyse

    6. Enzo Vandekerckhove (DV)

    7. Jacob White (VS) (DV)

    8. Dennis Heyns (DV)

    9. Kevin Van Laethem

    10. Pieter Bauters (DV)

    11. Jonas Timbreur, 12. Jasper Verduyn, 13. Mathias Snoeck (DV), 14. Lennert Grootaert, 15. Jeroen Vandewalle, 16. Sam Opsomer (DV), 17. Dieter Vanhulle, 18. Thomas Deharis (Aus) (DV), 19. Nicholas Braet, 20. Cedric Van Der Straeten (DV), 21. Thomas Wieme (DV), 22. Thibaut Derycke (DV), 23. Dieter Coussens, 24. David Havill (Can) (DV), 25. Davy Bultinck, 26. Kjell Prazanova, 27. Tom De Leenheer (DV), 28. Davy Van Der Linden, 29. Enzo Opsomer (DV), 30. Wouter De Fauw, 31. Kenneth Vandriessche (DV), 32. Juhani Stevens, 33. Kevin Despiegelaere

     

    Reeks B:

    1. Kristof GRYSON (DV)

    2. Gino De Clercq

    3. Nico Lefever

    4. Gunter Dhondt (DV)

    5. Roy Neyt (DV)

    6. Alain Mortier

    7. Joachim Michels

    8. Steve Jans

    9. Dominiek Meurisse

    10. David Inghels

    11. Nico Van Bever, 12. Youri Cathelyn, 13. Nikki Denijs (DV), 14. Giovanni Verheye, 15. Vincent Martlé, 16. Gerdy Fosselle, 17. Sven Crul, 18. Jurgen Dumont, 19. Wesley Legrand

     

    Reeks C:

    1. Peter DE SMET

    2. Hans Christiaens

    3. Pedro Michels

    4. Franky De Tremmerie

    5. Peter Ballet

    6. David Blockx (DV)

    7. Eddy Gyselinck

    8. Rudy Bertier

    9. Philippe Devleeschauwer

    10. Marnic De Waele

    11. Fabien Hanssens, 12. Gerry Van Overmeiren (DV), 13. Geert Roose, 14. Geert Bultynck, 15. Luc Joos, 16. Stanny Benoot

    Reeks D:

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Patrick Jacobs

    3. Benny Vanholsbeke

    4. Ruddy Stockman

    5. Geert Smet

    6. Gino Knockaert

    7. Marc Cogge

    8. Patrick Van Den Broeke (DV)

    9. Edward Janssens

    10. Kenny Vande Velde

    11. Christ Christiaens, 12. Franky Holvoet, 13. Herman Van Den Borre, 14. Eugène De Roeck.

     

    Reeks E:

    1. Florent DE LEERSNYDER

    2. Hilaire Vanhove

    3. Jean-Pierre Wauters (DV)

    4. Johan De Smet

    5. Alain Messager

    6. Guido Fauck

    7. Willy Corthier

    Reeks Dames:

    1. Lensy DEBBOUDT (DV)

    2. Estefania Pilz (Arg) (DV)

    3. Claire Thomas (Gbr) (DV)

    4. Sabine Heij (Ned) (DV)

    5. Megan Chaid (Gbr) (DV)

    6. Evelien Debboudt (DV)

    7. Anka Hermans (DV)

    8. Sarah Borremans (DV)

    9. Joyce Heyns (DV)

    10. Kelly Kalm (Est) (DV)

    11. Daisi Rist (Est) (DV), 12. Sylvia Debboudt (DV), 13. Leonie Vanderjeugt (DV), 14. Eveline Baele, 15. Sarah Ten Hartog (DV), 16. Ayse Van Laethem (DV), 17. Vanessa Van Kerckvoorde (DV), 18. Soetkin Vertenten, 19. Lieze Goemaes (DV), 20. Nancy Wittock, 21. An Wellens (DV), 22. Kimberly Vermander (DV), 23. Caren Commissaris (DV), 24. Aurélie Vermeir (DV), 25. Mieke Leeman (DV), 26. Lana Petit (DV), 27. Lynn Depuers, 28. Jasmien De Boeck (DV), 29. Jolien Vanhove (DV), 30. Maaike De Marez (DV), 31. Sandra Sintobin, 32. France De Potter (DV), 33. Rachel Enkels (DV), 34. Marjolein Moreau (DV), 35. Katleen Jacobs, 36. Jana Dobbelaere (DV), 37. Annelies Lauwers, 38. Soetkin Gielen, 39. Tatjana Theunis, 40. Justine Vanwynsberghe (DV), 41. Joyce Tack, 42. Alicia Helderweirdt (DV), 43. Silke D'hont (DV), 44. Valerie Bogaert

    01-05-2017 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 01/05/2017

    VWV.jpg
    Maandag 1 Mei – TESTELT (3272)

     

    Liefhebbers – 79,3 km – 30 deelnemers

    1-Jacquemyn Björn

    2-Behiels Peter

    3-Giovanna Gorga

    4-Van Der Sanden Matthias

    5-Wijckmans Pieter

    6-Verheyden Joris

    7-Goeleven Jeroen

    8-Haveneers Ferre

    9-Stoopen Manu

    10-Haggink Krs

    11-Deprez Jens 12-Muylst Andy 13-Heyns Dennis 14-Eggers Louis 15-Geukens Jordy 16-Janssens Nick 17-Bunkens Kris 18-Vandeloo David 19-Wante Melvin 20-Van Roy Matthias 21-De Rijck Bram 22-Van Aelst Jelle 23-Veulemans Christophe 24-Van Roy Sven 25-Wijckmans Kristof 26-Feyaerts Tom 27-De Bie Fréderic 28-Verhooghe Jens 29-Vandeweerdt Lars 30-Vanderhoydonk Glenn

     

    Catg.C – 61 km – 25 deelnemers

    1-Verschueren Ivan

    2-Meuris Gerry

    3-De Proost Gert

    4-De Busser Jean Paul

    5-Heremans Koen

    6-Pauwels Vital

    7-Aerts Willem

    8-Willems Danny

    9-Wouters Mario

    10-Van Eyck Tom

    11-Van Laer Guy 12-Claes Benny 13-Van Avondt Wim 14-Verbinnen Dirk 15-Vermote Patrick 16-Heremans Gert 17-Van der Auweraer Jan 18-Thijs Filip 19-Leten Tony 20-Hens Tom 21-Caubergh Rafaël René 22-Stans Toon 23-Denier Ronny 24-Scheveneels Geert 25-Depeuter Steve

     

    Catg.D – 61 km - 20 deelnemers

    1-Van Uffel Wim

    2-Keim Luc

    3-Vos Peter

    4-Cortoos Jan

    5-Vandenwijngaerden Marc

    6-Wauters Philippe

    7-Van Roy Luc

    8-Maillard Eric

    9-Wuyts Hans

    10-Van Bael Hans

    11-Vrancken Luc 12-Van Loy Eddy 13-Van Thielen Wim 14-Haest Eddy 15-Kinnaer Luc 16-Peeters Luc 17-Van Gansen Benny 18-De Cock Marc- nr 59 19-Goris Thomas 20-Mesotten Pierrot

     

    Catg.E – 61 km - 6 deelnemers

    1-Van Gils Rene

    2-Van de Geest Peter

    3-Lambrechts Kelly

    4-Vloemans Sarah

    5-Mariën Lynn

    6-Huyck Jean Pierre

    01-05-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    30-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KOEWACHT VAN ZONDAG 30/04/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KOEWACHT VAN ZONDAG 30/04/2017     


    Zondag 30/04/2017 – KOEWACHT – KOEWACHT – Elite z.c./U23 – 165,2 km – 03h56’48” – 42,31 km/h

    Aantal deelnemers: 192

    1 Schouten Jasper - WV de IJsselstreek
    2 Kooijman Jaap -
    De Jonge Renner
    3 Handgraaf Sjors -
    SwABo 
    4 Verraes Benjamin - VDM - Trawobo Cycling Tm

    5 Ryan Luke - Richardson -
    Trek UK  op 2”
    6 Rijpma Coen -
    NWVG FILA cycling team
    7 De Lange Thijs -
    ZRTC Theo Middelkamp
    8 Dijkstra Martijn - De Jonge Renner  op 21”

    9 Buskermolen Jordy - SwABo op 2’03
    10 Schulting Peter -
    WRV de Peddelaars
     op 2’07
    11 Anthonise Lieven 12 De Meyere Jens op 2’12” 13 Wiggers Per op 2’22” 14 Meerbeek Christiaan op 2’59” 15 Goeman Jasper  16 Diependaele Timmy  17 Bakker Björn 18 Timmerman Jurgen 19 Rodenburg Tim 20 Newbery Dylan 21 Vanoverschelde Kobe 22 Langereis Daniël 23 Van der Duin Patrick  24 Coster Kevin op 4’17” 25 Meul Robby  26 Goovaerts Tom op 4’33” 27 Raas Eloy op 4’37” 28 Van den Branden Viktor 29 Hoveijn Frans 30 De Bruyn Jimmy 32 Persoon Joeri op 4’49” 47 Cop Jurgen op 5’14”
    30-4-2017- wim  hendrickx 947.JPG
    Podium te Koewacht met winnaar Jasper Schouten, Jaap Kooijman en Sjors Handgraaf.
    30-4-2017- wim  hendrickx 955.JPG
    Podium te Koewacht met winnaar Jasper Schouten, Jaap Kooijman en Sjors Handgraaf.
    30-4-2017- wim  hendrickx 952.JPG
                                           Jaap Kooijman kreeg de kassei.
    30-4-2017- wim  hendrickx 860.JPG
    Aankomst van winnaar Jasper Schouten voor Jaap Kooijman en Sjors Handgraaf.
    30-4-2017- wim  hendrickx 857.JPG
    De spurt voor de 1ste plaats waar Jasper Schouten het haalt van Jaap Kooijman
    en Sjors Handgraaf.
    30-4-2017- wim  hendrickx 734.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 661.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 552.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 506.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 501.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 437.JPG
                                              Vooraan Joeri Persoon.
    30-4-2017- wim  hendrickx 425.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 373.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 284.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 279.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 268.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 261.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 253.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 222.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 210.JPG
                                                Vooraan Stijn Verbeke.
    30-4-2017- wim  hendrickx 142.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 135.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 116.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 079.JPG
    30-4-2017- wim  hendrickx 078.JPG
               Start van de Elite z.c. & U23 te Koewacht met 192 deelnemers.


                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-04-2017 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/04/2017

    waod_3.jpg
    Zondag 30 April 2017 - ZOTTEGEM (9620)
     


    Catg.A – 81,9 km –  61 deelnemers

    1-Smismans Jef (Halle)

    2-Van Driessche Kjell

    3-Mens Bram

    4-Van Passel Boris

    5-Slabinck Anthony

    6-De Smet Olivier

    7-Van Reepingen Kevin

    8-De Keukelaere Sven

    9-Cardon Germer

    10-De Henau Jan

    11-De Roo Johannes-12-De Bock Stef-13-Maenhout Kenny-14-Van Der Trappen Bert-15-Van Deursen Niels-16-Cooman Gianni-17-Donie Birger-18-Broeckaert Ruben-19-Dumortier David-20-Cosyn Joris-21-Desomer Joery-22-Maenhout Tommy-23-Straetmans Anton-24-Haegeman David-25-De Cock Bart-26-Meul Tom-27-Debucke Peter-28-Lammertyn Foeke-29-De Rouck Nils-30-Nevejans Kenny-31-Pletinckx Brent-32-Cooman Jerry-33-Vancolen Kevin-34-Van Laere Jan-35-Van Sante Tristan-36-De Pauw Kristof-37-Van Waeyenbergh Grégory-38-Kesteleyn Bram-39-Tinel Pieter-40-De Leeuw Jelle-41-Van Canegem Bing-42-Verberckmoes Arno-43-De Sutter Stijn-44-Claeys Kevin-45-Diependaele Gerrit-46-Hollevoet Anton-47-De Schampheleire Bart-48-Van Kerchove Jonathan-49-Maes Jonah-50-Vervaet Jan-51-Rogge Simon-52-Demeter Renaat-53-Stijnen Jürgen-54-Van Duyse Jasper-55-Van Damme Peter-56-Bal Marijn-57-Brijs Gert-58-Bouquet Kenneth-59-Rouan Tom-60-Diependaele Jurgen-61-Van Laeken Gert

     

    Catg.B – 69,3 km –  40 deelnemers

    1-De Weirdt Gino (Deinze)

    2-Pauwels Vital

    3-de Koning Michel

    4-Van De Perre Lieven

    5-Cochet Andy

    6-Calluy Tom

    7-Verschelden Steven

    8-Penninckx Tom

    9-De Vlieger Sven

    10-David Stefaan

    11-Cael Wouter-12-Van Haverbeek Frank-13-Vermassen Peter-14-De Smet Tom-15-Kestemont Pascal-16-Blancke Johan-17-Desmet Tom-18-De Swert Dave-19-Goossens Alex-20-D'Hauwe Andy-21-Seynave Vincent-22-Van Hautekerke Glenn-23-Segers Daniel-24-Janssens Bert-25-Bauwens Aron-26-Diet Wim-27-Reniers Kristof-28-De Bruyn Johan-29-Saelens Danny-30-Stevens Kurt-31-Schaut Danny-32-Vermote Patrick-33-Denier Ronny-34-Van Roeyen Dave-35-Van Buggenhout Jurgen-36-De Coninck Frank-37-Van Obbergen Wim-38-De Brauwer Lesley-39-Gamble Donald-40-D'Annibale Mirko

     

    Catg.B+ – 69,3 km – 22 deelnemers

    1-Keim Luc (Lommel)

    2-Primo Gino

    3-Roose Nico

    4-De Moor Arie

    5-Janssens Kenny (Melsele)

    6-Weemaes Franky

    7-Bruyere Bruno

    8-Braet Wim

    9-Van Pachterbeke Patrick

    10-Maillard Eric

    11-Coppens Ronny-12-Vrancken Luc-13-De Pelsmaker Frank-14-Lampaert Philip-15-Bobelijn Patrick-16-Vagenende Frank-17-Smet Luc-18-Veltjen Daniel-19-Cneut Marino-20-De Ben Mark-21-Nevejans Idesbald-22-Hebbrecht Geert

     

    Catg.C – 56,7 km – 31 deelnemers

    1-Van Eyndt Jozef (Vorselaar)

    2-Goossens Marc

    3-De Coninck Wim

    4-Vanopstal Eddy

    5-Heye Hilair

    6-De Coninck Danny

    7-Somers Chris

    8-Coupillie Roland

    9-De Naeghel Jozef

    10-Struyf Raoul

    11-Van Den Bossche Harmel-12-D'Hondt Erwin-13-Van Mol Luc-14-De Vuyst Eddy-15-Boeve José-16-Beirnaert Eddy-17-Bracke Wim-18-De Regge Willy-19-Bolle Henk-20-Lacquet Philippe-21-van Rijsbergen John-22-Polfliet Danny-23-Sorgeloos Bart-24-Willems Noël-25-Reniers Tony-26-Van Lierde Hans-27-Pieters Joost-28-Reubens Hendrick-29-Cornette Freddy-30-Meulenijzer Jean-Pierre-31-Bath Mick

     

    Catg.D – 56,7 km – 19 deelnemers (+65 jaar)

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Tas Helmuth

    3-Deneef Jozef

    4-Luyten Felix

    5-Van Holen Johny

    6-Burggraeve Noël

    7-Remory Pierre

    8-Vandermeulen Jos

    9-Depreitere Eddy

    10-Vanpoucke Rik

    11-Vandenberghen Freddy-12-Deboelpaep Andre-13-Scheirlinckx Jozef-14-Scheirlinckx Hendrik-15-De Groote Paul-16-Pauwels Marcel-17-Demiddel Ronny-18-Lockefeir Marinus-19-Devadder Andre

     

    Catg.D+ – 56,7 km – 7 deelnemers (+70 jaar)

    1-Snels Luc

    2-Vandenheuvel Gilbert

    3-Vyvey Julien

    4-Van Malderen Tony

    5-Robijns Robert

    6-Hermans Luc

    7-Brouwers François

    30-04-2017 om 19:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 30/04/2017 GALMAARDEN (B) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 139,1 km - 39,59 km/h

    Aantal deelnemers: 110 - opgevers: 68

    1 PAASSCHENS Mathijs NED HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Thimo EFC-L&R-VULSTEKE

    3 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    4 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    6 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    7 CLÉ Brent STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    8 VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL

    9 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM

    10 MICHIELS Killian UNITED C.T.

    11 BROES Michiel 12 VANDENBROECK Yarno 13 RIETJENS Sander 14 VAN LYSEBETH Mathias 15 HELMINEN Matti FIN 16 MERCKX Niels 17 DEBRUYNE Glenn 18 COMMEYNE Davy 19 DEGUIDE Louis 20 VERBIEST Senna 21 DEVOS Han 22 WALDERS Kevin 23 TEIRLINCK Jens 24 PARDON Ward 25 PHILIPS Jonas 26 VLASSELAER Maarten 27 ROWIES Karel 28 VANDERHEYDEN Jens 29 DE MAEGHT Dorian 30 VAN NUFFELEN Glen

    30/04/2017 BOECHOUT-VREMDE (A) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 125 km - 41,78 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 44

    1 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL

    2 MONDELAERS Jarno ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    3 RELAES Jacob EFC-L&R-VULSTEKE

    4 DELBAEN Michael ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    5 HUYGEN Wout ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEMOLDER Stijn HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    8 HERMANS Steff LOTTO SOUDAL

    9 VERHULST Pauwel BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 VAN TILBORGH Brent V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 MERTENS Joran 12 DE PROOST Jasper 13 VAN OPSTAL Thomas 14 PATTYN Jeroen 15 VAN LAER Ward 16 GOOLAERTS Stijn 17 JACOBS Robin 18 VAN ROOSBROECK Arne 19 VAN DEN BERGHE Jeroen 20 SIEMONS Stijn 21 VAN DEN PLAS Jelle 22 AMELINCKX Stef 23 VAN HOOYDONCK Nathan 24 VERSTREPEN Dries 25 VAN ROOSBROECK Pieter 26 VAN HERCK Glen 27 BERTELS Jef 28 TIMMERMANS Ward

     

    30/04/2017 LEDEGEM (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 156,8 km - 40,04 km/h

    Aantal deelnemers: 87 - opgevers: 45

    1 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE

    2 VANACKER Bjarne EFC-L&R-VULSTEKE

    3 VERFAILLIE Arne ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    4 VEROUGSTRAETE Nicolas VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    5 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 PRUVOOST Shayne HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    7 DEBUYSERE Wannes MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BOUTTÉ Jordy PCT TOMACC

    9 VANDEVYVERE Gauthier ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    10 DEFREYNE Cédric CYCLING TEAM POLLENTIER

    11 SEGAERT Loic 12 DEBUYCK Robbe 13 VERSCHAEVE Lounes 14 BALCAEN Manolito 15 VERVAEKE Aäron 16 VANDENBUSSCHE Jari 17 DE POORTER Maxime 18 COURTENS Igor 19 CAVEY Laurens 20 DELESIE Berre 21 DESTATSBADER Roy 22 BOSMANS Arne 23 HAENEBALCKE Svenerick 24 VANGHELUWE Seppe 25 DE VEIRMAN Aaron 26 VERMEULEN Niels 27 DELEU Arnaud 28 D´HONDT Jari 29 MARKEY Lucas 30 GOOSSENS Stijn

    30/04/2017 NIEL (A) – Dames Elite - Achter derny's - 41 km - 40,91 km/h

    Aantal deelnemers: 10

    1 KOPECKY Lotte LOTTO-SOUDAL LADIES

    2 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    3 DOCX Mieke LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 BAKKER Minke NED RESTORE CYCLING

    5 TORTOLINA Gaia ITA SERVETTO GIUSTA

    6 VERSCHUEREN Jolien ACROG BALEN BC

    7 MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES

    8 POLSPOEL Maaike LENSWORLD - KUOTA

    9 VAN DEN HAUTE Steffy AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 DENEEF Naïka AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

     

    30/04/2017 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) – Interclub Juniores – 100 km – Rit 2 - 02h32'47" - 39,27 km/h

    Aantal deelnemers: 145

    1 NED ARENSMAN Thymen MONKEYTOWN CYCLING CLUB

    2 NED BROOS Alain ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN op 1’17”

    3 BEL COCKAERT Kelvin VZW JONG WIELERTALENT

    4 BEL VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES op 1’28”

    5 GBR ROSE-DAVIS Louis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING

    6 BEL WUYTS Sooi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 NED LINDELAUF Melvin DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN op 1’30”

    8 NED KRUL Wessel YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 BEL MARIS Elias VZW JONG WIELERTALENT

    10 BEL VAN EECKHOUT Len ACROG - BALEN BC

    11 SAVER Kasper 12 RADOUX Robin 13 SCHERPENBERGH Tristan 14 LOX Damien 15 VERDONCK Loeka 16 VOLKAERT Jonas 17 PATTYN Steven 18 VAN BUN Dries 19 NED APPELMAN Stefan 20 PLATTEEUW Robbe 21 VAN DER HAEGEN Jarne 22 DE PAUW Len 23 BAETENS Branko 24 GOVAERTS Brent 25 BLOUWE Louis 26 BONNEU Kamiel 27 FIEUW Staf 28 CLAEYS Robbe 29 NED OREEL Lars 30 VAN DEN BOSSCHE Fabio 34 VAN DER EYCKEN Brent 37 VANOVERBERGHE Jens 40 GBR TILLETT James 59 GBR COLEMAN Zak 66 VAN GRIEKEN Jarne 73 CAETHOVEN Kenneth 80 GBR ROBINSON Oliver 99 NED BARENDREGT Thijs 100 WUYTS Siebe 118 NED HILLEMANS Pepijn

     

    30/04/2017 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores - 86,4 km - 36,08 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 5

    1 DE JONG Timo NED ACROG - BALEN BC

    2 VAN DEN BERGH Tuur WAC TEAM

    3 DEBOUVER Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    5 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 LIEVENS Dayvin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN CANEYT Joren VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 GYSELEN Thijs 12 VAN KERCKVOORDE Gilles 13 FRANSSENS Yannick 14 VERHULST Ruben 15 VERWILT Mauro 16 JACQUES Jarne 17 DE NIJS Maarten NED 18 BROUWERS Arno 19 VERLEYEN Mauro 20 ROELENS Robbe 21 VANDENDAELE Vic 22 KERREMANS Ben 23 RAYES Mohamed SYR 24 SLOCK Gregory 25 SCHELDEMAN Antoon 26 VAN BELLINGEN Gerrit 27 VERCRUYSSE Pieterjan 28 SCHOOLENAAR Dion NED 29 VANDENHEEDE Thibo 30 TEMPLE Tom GBR 48 MEERSSCHAERT Jordy

     

    30/04/2017 MOLENSTEDE (B) - Juniores - 86 km - 34,6 km/h

    Aantal deelnemers: 68 - opgevers: 24

    1 SCHUNK Conor USA TEAM HINCAPIE

    2 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    3 DAVIS Cole USA TEAM SPECIALIZED JUNIOR

    4 LARSON Bjorn USA TEAM HINCAPIE

    5 VODICKA Camden USA LUX SPECIALIZED

    6 SCHEERS Lander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 FONTAINE Emerson SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 SOENEN Tomac SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BOOTS Kendrick USA HOT TUBES

    11 DE MEYER Jarne 12 EUSSEN Bjarne 13 STUIJ Thom NED 14 FRANCEN Joeri 15 BAMS Jarne 16 DALEMANS Geoffrey 17 MANS Matjas 18 LAMBEIR Joachim 19 ERNST Robin 20 VAN DEN OETELAAR Steven 21 VANDERHEYDEN Stef 22 VANHULST Jens 23 DESPONTIN Pierre 24 CHRISTIAENS Yoshi 25 PEETERS Siebe 26 VAN DER LINDEN Matthew NED 27 VAN CAMPENHOUT Sven 28 VAN OLMEN Siebe 29 VERDIN Joris 30 BARBAIX Dries

     

    30/04/2017 DADIZELE (W) - Nieuwelingen - 33 km - 38'10"

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 0

    1 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    1 MICHIEL Nuytten CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERHELLE Cedric 3 SALOMEZ Ydris 3 VILEYN Brecht 3 MANZI Christian GBR 3 LEWILLE Ian 3 BARBER Farley GBR 3 DECKMIJN Matisse 3 CALLEWAERT Andreas 3 LANDERWYN Jona 3 VAN CUTSEM Senna 3 DE CLERCK Bent 3 DE BACKER Michiel 3 DEWACHTER Lucas 3 GREGORY Alec GBR 3 VERROONEN Gilles 3 DEBRABANDERE Michiel 3 MORTREUX Axel FRA 3 BENOIT Jonas 3 VANDEVYVERE Emiel 3 PENNINCK Pepijn 3 DEVOOGDT Henri 3 VANDENBULCKE Alex 3 LAMOTE Robbe 3 DEBOSSCHERE Seppe 3 DEBRUYNE Lennert 3 DERYCKE Jarne 3 VERSTEGHEN Kenneth 3 DEMARQUE Thibault FRA 3 DE CONINCK Quinten 3 DEKIEN Sander 3 VERSTRAETE Aaron

     

    30/04/2017 PETEGEM SCHELDE (O) - Nieuwelingen - 65 km - 35,34 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 0

    1 PORTSMOUTH Tom GBR VC LONDRES

    2 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    3 VANDEN HEEDE Jens ISOREX CYCLING TEAM

    4 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 DESHE Yotam ISR CCC

    6 DE NEVE Tomas VZW JONG WIELERTALENT

    7 SANDRIE Brent CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    8 VAN DER MEULEN Wout WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN PARYS Jordy VD HAUWE CT - GENTSE VS

    10 BONTINCK Jarne KTC-CYCLING TEAM

    11 VAN BUYNDER Thibaud 12 DE WILDE Brent 13 VAN DE WYNKELE Lorenz 14 SONNINO Tomer ISR 15 WISKERKE Joran NED 16 WALRAVENS Lars 17 KAES Xedric 18 DE SWAEF Isaak 19 DE VOS Sander 20 DE VUYST Jens 21 CHRISTIAENS Jonas 22 DENAEGHEL Brent 23 TROCH Damy 24 VAN HAVERE Detlev 25 SWERTS Jelle 26 VANDERSCHUEREN Jarno 27 DE PREESTER Victor 28 MEERS Jesse 29 PENNE Rune 30 MOORTGAT Soren

    30/04/2017 VLIERMAAL (LB) - Nieuwelingen - 65,8 km - 35,4 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 14

    1 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    2 DUIJVESTEIJN Roy NED WESTLAND WIL VOORUIT

    3 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    4 ZWAAN Wouter NED WV AVANTI

    5 MARTENS Hannes SPORT EN MOEDIG GENK

    6 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 LIJNEN Tymon WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 POELMANS Sam SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    10 BOONS Jente SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    11 ALENTEYNS Jorit 12 GIJBELS Jonas 13 MAES Juul 14 PEETERS Sam 15 WOLFS Gert-jan 16 BELMANS Elias 17 OZDERYA Nazim 18 MULDERS Yarne 19 VANDERAERDEN Wout 20 DE SMET Connor 21 CORTJENS Ryan 22 VAN NUFFEL Aiko 23 KONINCKX Maarten 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 DEBAELE Jorre 26 DAS Jitse 27 VERLUYTEN Dennis 28 AWOUTERS Lars 29 WILLEMS Gilles 30 THOOLEN Nick NED 
     

    30/04/2017 ARENDONK (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    30-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NIEUWELINGEN TE KOEWACHT VAN ZATERDAG 29/04/2017

    FOTO'S NIEUWELINGEN TE KOEWACHT VAN ZATERDAG 29/04/2017     


    Zaterdag 29/04/2017 TERNEUZEN – KOEWACHT – Nieuwelingen – 82,9 km – 01h54’50”

    Aantal deelnemers: 117

    1 Leijnse Enzo - WTC de Amstel 

    2 Waeyaert Arno - Olympia Tienen op 50”

    3 Geleijn Owen - WTC de Amstel

    4 Kooij Olav - NWVG Young Talents CT

    5 Tullett Ben - British Cycling S-East

    6 Boven Lars - DistrictÿMiddenÿ

    7 De Schepper Ward - Breda/ZWHoek/Middelkamp

    8 Seldenthuis Lars - RWCÿAhoyÿ

    9 Lauryssen Tom - WAC Team

    10 Grosemans Daan - Acrog Balen BC

    11 Dehours Simon 12 Van Straten Xander 13 De Neve Thomas 14 Beeckman Brent 15 Van de Velde Senne 16 Berckmoes Jenno 17 Artz Huub 18 Poleij Arjan 19 Van Uden Casper 20 Alvarado Salvador 21 Verzijl Sten 22 Spijker Luuk 23 Sytema Jesse 24 Vos Yannick 25 Slagter Gijs 26 De Meuter Santiago 27 Veenhuis Ole 28 Brouwers Emile 29 Cortjens Ryan 30 De Poorter Jonas 33 De Pestel Thomas 52 Vercauteren Thomas 62 Reunis, Rowdy 105 Daneel Jefke 115 Bleijenberg Jado 117 Smet Jorre
    29-4-2017- nieuw koewacht 639.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Enzo Leijnse, Arno Waeyaert en Owen Geleijn.
    29-4-2017- nieuw koewacht 652.JPG
                                Een woordje uitleg van de 2de Arno Waeyaert.
    29-4-2017- nieuw koewacht 525.JPG
                     Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Enzo Leijnse.
    29-4-2017- nieuw koewacht 523.JPG
                         Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Enzo Leijnse.
    29-4-2017- nieuw koewacht 534.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Arno Waeyaert die het haalt voor Owen Geleijn,
    Olav Kooij en Ben Tullett.

    29-4-2017- nieuw koewacht 598.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 498.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 493.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 475.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 466.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 318.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 300.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 289.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 243.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 231.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 207.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 184.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 166.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 160.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 144.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 116.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 088.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 080.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 053.JPG
    29-4-2017- nieuw koewacht 051.JPG
                       Eerste doortocht van de Nieuwelingen naar Koewacht.


    29-4-2017- nieuw koewacht 046.JPG
                                                  Podium Jeugd te Koewacht.

                                        




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-04-2017 om 20:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/04/2017

    Banner VWF 2017.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 10°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

       Patrick Cocquyt

    Zaterdag 29 April - MOORSEL (9310)

    Catg.A – 75 km – 55 deelnemers

    1 Gianni COOMAN

    2 Sam Van Gansen

    3 Tommy Baeyens

    4 Pieter De Paepe

    5 Gillian Van Rymenant

    6 Pascal Heyvaert

    7 Bart Van Vlierbergen

    8 Thomas D'hooghe

    9 Mathias De Clerck

    10 Karel Bontinck

    11 Kjell Poiver 12 Jelle Mertens 13 Niels De Rouck 14 Mauro Cooman 15 Jordy Noël 16 Bjorn Lison 17 Kenny Govaert 18 Bjorn Van Malderen 19 Yorick Lison 20 Stijn Gidé

     

    Catg.B – 65 km – 29 deelnemers

    1 Jarno VERHOFSTADT

    2 Mario Van Den Broecke

    3 Raf Van Den Bossche

    4 Andy Annendijck

    5 Andy De Backer

    6 Pascal De Wolf

    7 Patrick Van Roosbroeck

    8 Gert Smet

    9 Wouter De Clercq

    10 Andy Roskam

    11 Kris De Block 12 Frank Van Haverbeek 13 Tom De Smet 14 Chris Verhoeven 15 Jurgen Stijnen 16 Andy Hoes 17 Steven Van Rijckeghem 18 Alex Goossens 19 Christophe Lemmens 20 Kristof Binst

     

    Catg.C – 60 km – 43 deelnemers

    1 Kurt EECKHOUT

    2 Eddy Buts

    3 Koen De Bosscher

    4 Peter Dockx

    5 Bruno Bruyere

    6 Patrick Bobelijn

    7 Peter Maes

    8 Kristof Reniers

    9 Steven De Kerpel

    10 Alain Goolaerts

    11 Ronny Van Der Vurst 12 Pascal Kestemont 13 Luc Van Clapdorp 14 Johan Driessen 15 Mike Vaneberg 16 Peter Vos 17 Francois Coene 18 Patrick Van Pachterbeke 19 Bert Peelman 20 Wim Meert

     

    Catg.D – 60 km – 43 deelnemers

    1 PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2 Ronald Rents

    3 Patrick Jacobs

    4 Wim Winandy

    5 Jan De Mulder

    6 Marc Tabourdon

    7 Danny De Backer

    8 Jan Cortoos

    9 Rudy Thomas

    10 Thierry Chustis

    11 Geert Van Speybroeck 12 Marc Van Den Wijngaerden 13 Patrick Van Ransbeeck 14 Pierrot Mesotten 15 Eddy Vermeir 16 Frank Van Der Perre 17 Alain De Schepper 18 Benny D'haese 19 Luc Erauw 20 Hugo Van Linden

     

    Catg.E – 50 km – 32 deelnemers

    1 Rene De Brucker

    2 Rudy Van De Velde

    3 Dirk Van Hove

    4 Jozef Van Eyndt

    5 Jan Van Den Brande

    6 Ronny Govers

    7 Piet Van Vaerenbergh

    8 Dominique Turcksin

    9 Martin Durant

    10 Christiaan Geerts

    11 Jos Claessens 12 Wim De Coninck 13 Paul Castelyn 14 Eddy Vanopstal 15 Johan De Veylder 16 Luc Van Mol 17 Jef Krols 18 Christian Somers 19 Luc Witman 20 Guy Vanparrijs

     

    Catg.F – 45 km – 18 deelnemers

    1 Rene Mertens

    2 Wim De Waal

    3 Felix Luyten

    4 Rene Van Gils

    5 Johny Van Holen

    6 Jozef Deneef

    7 Jean Blommaert

    8 Eddy Cobbaut

    9 Eddy De Vuyst

    10 Noël Burggraeve

    11 André Bultinck 12 Jos Vandermeulen 13 Freddy Vandenberghen 14 William De Cremer 15 Jean Pierre Wauters 16 André De Boelpaep 17 Willy Teirlinck 18 Willy Brijs

    29-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 29/04/2017 WAREGEM (W) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 134,4 km - 41,82 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 29

    1 VANDENBOGAERDE Jens WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 CONSTANT Kenny THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT

    3 LIVYNS Arjen PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    5 NACHTERGAELE Niels ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTE

    6 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    9 BOUVRY Dieter PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 DE MAREZ Ruben DOVY KEUKENS - FCC

    11 VANBESIEN Thomas 12 DEWEER Jochen 13 ROELS Sam 14 VANDAELE Thijs 15 SLABINCK Indiana 16 DEMUYNCK Koen 17 GELDHOF David 18 BORRY Kim 19 VANNESTE Evert 20 LANNOO Jaromir 21 COMMEYNE Steffen 22 DESMET Jani 23 DECLERCQ Thierry 24 HUYSSER Jeroen 25 BOUTTÉ Kenzie 26 CLAERHOUT Sven 27 DEVROYE Kim 28 SPYSSCHAERT Anthony 29 VANDER MEIREN Ward 30 MUS Aloïs

     

    29/04/2017 STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) – Interclub Juniores – 115 km – Rit 1 - 02h45'18"

    Aantal deelnemers: 145

    1-Michiel HILLEN-Kon. Balen BC vzw

    2-Kelvin COCKAERT-Jong Wielertalent+ 1"

    3-Jonas VOLKAERT-Onder Ons Parike

    4-Robin RADOUX-Verandas Willems - CC

    5-Kamiel BONNEU-Davo Cycling Team

    6-Staf FIEUW-FYCA VZW

    7-Jens DU FOUR-Jong Wielertalent

    8-Tom PESSEMIER-Tieltse Rennersclub

    9-Louis ROSE DAVIES (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    10-Jesper WALRAED-Zannata-Galloo CT Menen

    11-Yoni UALGASI 12-Robbe PLATTEEUW 13-Aaron STOCKX 14-Melvin LINDELAUF (Ned) 15-Len VAN EECKHOUT 16-Trystan FIVÉ 17-Thomas VANHALST 18-Len DE PAUW 19-Cyril MICHOTTE 20-Mathias DECLERCQ 21-Louis BLOUWE 22-Wessel KRUL (Ned) 23-Wesley VERCAMST 24-Tristan SCHERPENBERGH 25-Ward SMETS 26-Bram PRINS (Ned) 27-Brent GOVAERTS 28-Zak COLEMAN (Gbr) 29-Jesse DE ROOIJ (Ned) 30-Fabio VAN DEN BOSSCHE 32-Thijs BARENDREGT 37-Jens VANOVERBERGHE 67-Siebe WUYTS 73-Brent VAN DER EYCKEN 96-Jarne VAN GRIEKEN 137-Pepijn HILLEMANS 142-Quinten HELSEMANS

     

    29/04/2017 GULLEGEM (W) - Juniores - 99,5 km - 40,51 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 11

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 IRVINE Declan AUS TEAM NOVO NORDISK

    3 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 CAPPAN Lennert VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    6 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 KERCKHAERT Jochem NED MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    9 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10 GARSBEKE Jelle VZW JONG WIELERTALENT

    11 VANDERBORGHT Kamiel 12 STOYANOV Petar BUL 13 SPAPEN Mauro NED 14 VERSLYPE Theo 15 NOMM Karel-georg EST 16 COLLIE Lars 17 FOLENS Brent 18 DESCHUYTTER Casper 19 SANTY Arne 20 BEERNAERT David 21 DERYCKERE Ruben 22 GELDHOF Wannes 23 VAGENENDE Liam 24 VANDEMEULEBROUCKE Lennert 25 DELSAUT Anthony 26 TREMERIE Ryan 27 VAN DORPE Guus 28 PUNNEWAERT Zion 29 WESTELINCK Jesper NED 30 BROUWERS Arno

     

    29/04/2017 ROTSELAAR (B) - Juniores - 96 km - 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 111 - opgevers: 30

    1 PAQUOT Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 WARNIER Timo NED WCL BERGKLIMMERS

    3 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    4 CONTER Ken LUX LC TETANGE

    5 PONSAERTS Thibaut WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 COVELIERS Seppe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    8 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 DONDERS Joost SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 ZAGERS Stefan NED WAC TEAM

    11 DESPONTIN Pierre 12 STUIJ Thom NED 13 LINTHOUDT Arne 14 PEETERS Sander 15 VERTONGEN Jens 16 DENS Tuur 17 DESCAMPS Maxence 18 FRANCEN Joeri 19 THONNON Bas 20 LAUWENS Feddrik 21 VAN DEN OETELAAR Steven 22 THYS Joren 23 LOUYET Benoît 24 VAN DE WOUW Ino NED 25 DELANGHE Niels 26 LAMBEIR Joachim 27 VANPARIJS Wouter 28 TUSCANO Alessandro 29 GIELEN Jorne 30 FUSILLIER François 37 VAN CAMP Tibo 57 FOCQUET Mathijs

     

    29/04/2017 GULLEGEM (W) - Dames Juniores + Nieuwelingen - 57 km - 36,07 km/h

    Aantal deelnemers: 67 - opgevers: 2

    Dames Juniores - deelnemers: 26

    1 BOSSUYT Shari LARES - WAOWDEALS DEVELOPMENT

    2 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 STOCKMAN Julie TIELTSE RENNERSCLUB

    4 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB

    7 FEYTENS Ellen AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    8 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP

    9 CENT Marit NED WV BEET IT

    10 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DE GUCHTE Quinty NED 12 AERNOUTS Amber 13 UYTTENHOVE Aiko 14 SCHEPERS Yana 15 BIEBAU Axelle 16 LAMEIRE Louise 17 LENSECLAES Ditte 18 JONGENELEN Joëlla NED 19 VANDEPUTTE Léa 20 WORM Cara 21 LOUCHAERT Justine 22 VAN ROMPAY Anke 23 VAN GOETHEM Brenda 24 VERMET Saryn 25 HENDRIKX Laura 26 VERVACKE Janinka


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 39

    1 SCAVONE Dina ACROG - BALEN BC

    2 HOOG ANTINK Dorien NED JVR DE BATAUWERS

    3 HOOG ANTINK Iris NED JVR DE BATAUWERS

    4 RIJNBEEK Maud NED WTC DE AMSTEL

    5 NAGTEGAAL Fleur NED JVR DE BATAUWERS

    6 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    7 VROMANNE Justine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    9 KEMPS Stephanie ACROG - BALEN BC

    10 GOOSSENS Lotte HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    11 MICHOTTE Maelle 12 ZWAENEPOEL Tessa 13 SPAPEN Nina NED 14 DE WISPELAERE Fien 15 MICHIELSEN-STEVENS Laura 16 VERDONCK Karen 17 DE CLERCQ Katrijn 18 LIMPENS Pien NED 19 KOCKELMANN Elisa LUX 20 VAN DIJKE Demi NED 21 BROUWERS Julie 22 VANDERSTRAETEN Maaike 23 SADOINE Perrine 24 GYSSELS Fien 25 PUNNEWAERT Kirin 26 PENNYNCK Charlotte 27 AKKERMANS Lotte NED 28 LEFEBER Aline 29 STORMS Imke 30 CHARLIER Laura

     

    29/04/2017 DEINZE - VINKT (O) - Nieuwelingen - 66 km - 40,7 km/h

    Aantal deelnemers: 84 - opgevers: 44

    1 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERMEULEN Robban VZW JONG WIELERTALENT

    4 VERGOTE Diel TIELTSE RENNERSCLUB

    5 HAINES Alex GBR LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    6 VERBEECK Calvin ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 MEEUSEN Rik WAC TEAM

    8 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    9 CRAPS Lars WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 BEKAERT Joost WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 DESHE Yotam ISR 12 VAN DE WYNKELE Lorenz 13 DECAESTECKER Korneel 14 DECLERCK Jelle 15 MOLLY Gil 16 VAN BELLINGHEN Keano 17 VIDTS Obie 18 ONDERBEKE Niels 19 DEPOORTER Dieter 20 EXPEELS Tjorven 21 GELDERS Gil 22 VERMOOTE Jens 23 VAN LANDSCHOOT Ruben 24 WACHTERS Jul 25 DELFT Mattice 26 CARDON Sébastien 27 DERAEDT Victor 28 GALLE Marlo 29 SCHOUPPE Zoran 30 VANSTEENKISTE Joshua 31 VAN DER SYPT Gianni

     

    29/04/2017 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 68,3 km - 40,33 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 29

    1 VAN OLMEN Yevgeny WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 HEYLEN Wout SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 BARBRY Giel VZW JONG WIELERTALENT

    4 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 VAN DEN SCHOOR Mats DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 MICHIELSEN Jarne DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W

    7 VRANCKX Fausto LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 DE KINDER Axel LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 BOELS Senne WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 DECOSTER Michael DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    11 THIELEMANS Robbe 12 VAN BOUWEL Hannes 13 DE WEERT Robbe 14 FONTIJNE Emiel NED 15 VERTOMMEN Maik 16 PRINCE Jamie NED 17 BERTELS Lode 18 LAERMANS Tommy 19 FRANCKAERT Maarten 20 CLAES Sam 21 JACOBS Tuur 22 VOCHTEN Victor 23 MEULEMANS Lennert 24 PEETERS Jef 25 VOGELS Aaron 26 ROMBAUTS Daan 27 VAN EETVELT Lennert 28 GOFFART Jordi 29 VAN GAELEN Louis 30 DANIËLS Pieter

    29-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    28-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/04/2017

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2017


    TTC 4 2017.jpg  TTC 3 2017.jpg
                                      Jelle Andries

    Donderdag 27/04/2017 – MEERDONK – Toeristen TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 66

    1-ANDRIES JELLE

    2-DE WITTE JURGEN
    3-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    4-VAN ASSCHE FRANK

    5-MICHEL VINCENT

    6-VAN HAUTEKERKE GLENN

    7-VAREWYCK JOERI

    8-ROTTIERS PIETER

    9-VICTOR KURT

    10-VERMEIREN BART

    11-BOON STEFAN 12-VERSTRAETEN TOR 13-JONATHAN HERSSENS 14-VAN BREUSEGEM WOUTER 15-DRIESEN JOHAN 16-VAN DER VEKEN WIM 17-DE KIMPE NICK 18-WULLAERT KENNY 19-MEYVIS SERGE 20-STIJN BOLLEN 21-SPANOGHE GUIDO 22-CREVE STIJN 23-VAN HILLE GLENN 24-SMET KRIS 25-DE BEULE SAM 26-VAN CAMP FREDDY 27-SCHILTZ YANNICK 28-VAN HOOSTE VINCENT 29-VAN RAEMDONCK ROBBY 30-DE CROOCK MAARTEN 31-GERT VAN LAKEN 32-DUPONT WOUTER 33-JACOBS LANDER 34-LOREIN TOM 35-VAN GAEVEREN GUNTER 36-VAN OSSELAER TOMMY 37-- PW-32490 38-GERLO TOM 39-HANSSEN GUNTHER 40-MEIR WIM 41-SOMERS DAVID 42-DE PERMENTIER KENNY 43-DIERKS PETER 44-VAN DE WALLE PATRICK 45-DUYM JEROEN 46-VAN DER VLOET GERT 47-VAN HAM WILLEM 48-VAN DEN PLAS KURT 49-BOGAERTS PIETER 50-VAN HAVERMAET KOEN 51-DE ROOS MARNIX 52-VAN RAEMDONCK KURT 53-TOM LEENHEER 54-VAN GOETHEM PETER 55-TOMMY VAN DEN BOSSCHE 56-VERMEULEN STIJN 57-EGWIN RAES 58-BRYSSINCKX DIRK 59-LEENKNECHT JORDY 60-BAERT GIOVANNI



    TTC 2 2017.jpg TTC 1 2017.jpg
                                 Brecht Van Den Branden

    Donderdag 27/04/2017 – MEERDONK – Recreanten TTC Ronde 2017

    Aantal deelnemers: 67

    1-VAN DEN BRANDEN BRECHT

    2-VAN DE VOORDE MIKE

    3-PETER SMEETS

    4-VERWILST MATHIEU

    5-GALLE STIJN

    6-DE LILLE BEN

    7-KRIS VERMEULEN

    8-VAN MIEGHEM MAARTEN

    9-VAN GOETHEM DANIEL

    10-RIZZZO CLAUDIO

    11-SERVERIUS RUDY 12-THOEN KURT 13-PATRICK MOENS 14-SILVERANS KENNETH 15-KOECK GERALD 16-VAN HAVERE JURGEN 17-VAN DE VOORDE BART 18-CAUWENBERGH GERT 19-DE CAUWER LUC 20-MARIO BOLSSENS 21-STEFAAN HEIRMAN 22-WULLAERT KEVIN 23-SAMSON JENTE 24-COLMAN ELGER 25-ANTHEUNIS WIM 26-THOMAS PAUWELS 27-STEFAN DE MAYER 28-DEVOS STIJN 29-WIM VAN CRAENEBROECK 30-BOGAERT GUY 31-DE CRAENE DIETER 32-BURM TONY 33-VELGHE KEVIN 34-TOM DE BEULE 35-VAN NUFFEL STEN 36-JORRIT HELSEN 37-VERHELST TIM 38-VAN DUYSE PETER 39-DE BOCK TOM 40-PAUWELS STEF 41-NICO PAUWELS 42-GUNTHER HEVERHALS 43-CHRISTOPHE VAN DIEREN 44-DIMITRI MEVENSEN 45-BAERT DOMIEN 46-KEVIN DE VOGELAER 47-BJORN GEYSELS 48-ADRIAENSSENS JENNO 49-VERDOODT IGNACE 50-DE BEN MARK 51-VAN DRIESSCHE FREDERIK 52-DE BELIE NIELS 53-VLEGELS JAN 54-VAN MELE SAM 55-VAN VAERENBERGH TOM 56-WILLEMS BJORN 57-BOGAERT JENS 58-STERCK SVEN 59-TIM POELMAN

    28-04-2017 om 19:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERNE VAN WOENSDAG 26/04/2017

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERNE VAN WOENSDAG 26/04/2017     


    Woensdag 26/04/2017 HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 46

    1 WARD Tanner USA

    2 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    3 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    4 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    5 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    9 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    10 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 12 D´HEYGERE Gil 13 VANDYCK Niels 14 DESMECHT David 15 BULLEY Lewis GBR 16 VAN DEN BRANDEN Viktor 17 STAS Brecht 18 SIMON Kenn 19 HESTERS Jules 20 DE VRIESE Stijn 21 WYDOOGHE Jaron 22 VERSTREPEN Dries 23 VERHOFSTADT Thibau 24 VAN DAMME Indy 25 DEVALCKENEER Sieben 26 PATTEN Daniel GBR 27 SLAGMULDERS Yorick 28 PAASSCHENS Mathijs NED 29 VAN ROY Simon 30 ROELANDTS Rutger 52 VAN GOETHEM Kevin 76 MATTHIAS Onghena 82 DEMETER Renaat
    26-4-2017-herne 1179.JPG
             De winnaar te Herne de Amerikaan Ward Tanner met de bloemen.
    26-4-2017-herne 1173.JPG
       Het podium te Herne met winnaar Ward Tanner, Robbe Ghys en Ylber Sefa.
    26-4-2017-herne 1151.JPG
                               Een woordje uitleg van winnaar Ward Tanner.
    26-4-2017-herne 1058.JPG
                                Aankomst van winnaar Ward Tanner te Herne.
    26-4-2017-herne 1061.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Robbe Ghys voor Ylber Sefa en Laurent Evrard.
    26-4-2017-herne 1074.JPG
    De 5de plaats was voor Lennert Teugels die nog was ontsnapt uit het peloton.
    26-4-2017-herne 1076.JPG
                                        De spurt van het peloton voor plaats 6.
    26-4-2017-herne 1018.JPG
    26-4-2017-herne 1010.JPG
              De 4 leiders te Herne die het mochten gaan uitmaken voor de zege.
    26-4-2017-herne 1003.JPG
    26-4-2017-herne 408.JPG
    26-4-2017-herne 388.JPG
    26-4-2017-herne 383.JPG
                                  De 4 leiders die zeer goed samen werkten.
    26-4-2017-herne 371.JPG
    26-4-2017-herne 357.JPG
    26-4-2017-herne 355.JPG
    26-4-2017-herne 315.JPG
    26-4-2017-herne 260.JPG
    26-4-2017-herne 267.JPG
    26-4-2017-herne 253.JPG
    26-4-2017-herne 239.JPG
    26-4-2017-herne 228.JPG
    26-4-2017-herne 357.JPG
    26-4-2017-herne 215.JPG
    26-4-2017-herne 135.JPG
    26-4-2017-herne 114.JPG
    26-4-2017-herne 089.JPG
    26-4-2017-herne 081.JPG
    26-4-2017-herne 048.JPG
                    De start van de Elite z.c. & U23 te Herne met 146 deelnemers.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-04-2017 om 12:52 geschreven door kenny


    27-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 26/04/2017

    Prosperpolder.jpg Dijk polder.jpg

    Onder leiding van Ruben Dillen en Jiry Moeskops  vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ’t Schuurke te Beveren 12 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Na 30 minuten training kregen we meteen motregen over ons heen maar gelukkig was dit de laatste neerslag voor de midweek duurtraining. De kopman van de dag was ‘Ruben Dillen’ die op tegenwind zeer goed werk leverde bijgestaan door de andere kopmannen. De afstand bedroeg 95 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor
    33,7 km/h.
     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Adrien Maes , Dirk Claes , Cornelis Van Der Haeven , Ruben Dillen , Jiry Moeskops , Brent Van Der Eycken , Ludwig De Bock , Dr. Frank De Winter , Jori Van Steenberghen , ? en Kenny Janssens.

    27-04-2017 om 15:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/04/2017

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 26/04/2017 HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 42,29 km/h

    Aantal deelnemers: 146 - opgevers: 46

    1 WARD Tanner USA

    2 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL

    3 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    4 EVRARD Laurent VÉLO CLUB VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS

    5 TEUGELS Lennert UNITED C.T.

    6 MAES Jo ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT

    7 HEMROULLE Johan ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 COLMAN Alex LOTTO SOUDAL

    9 LAMB Ross GBR UNITED C.T.

    10 COMMEYNE Davy VETRAPO CYCLING TEAM

    11 ZUCCO SCHIZZI Vitor BRA 12 D´HEYGERE Gil 13 VANDYCK Niels 14 DESMECHT David 15 BULLEY Lewis GBR 16 VAN DEN BRANDEN Viktor 17 STAS Brecht 18 SIMON Kenn 19 HESTERS Jules 20 DE VRIESE Stijn 21 WYDOOGHE Jaron 22 VERSTREPEN Dries 23 VERHOFSTADT Thibau 24 VAN DAMME Indy 25 DEVALCKENEER Sieben 26 PATTEN Daniel GBR 27 SLAGMULDERS Yorick 28 PAASSCHENS Mathijs NED 29 VAN ROY Simon 30 ROELANDTS Rutger 52 VAN GOETHEM Kevin 76 MATTHIAS Onghena 82 DEMETER Renaat

    27-04-2017 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!