.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN VALENCIA 2017

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2017.jpg 

     Greg Van Avermaet

     

    Ronde van Valencia (2.1)

    Uitslag Rit 1 - Ploegentijdrit

    1. BMC  - 37,9 km in 43'17"
    2. Sky op 21" 
    3. Quick-Step Floors - 49"
    4. Movistar - 1'02"
    5. Lotto-Jumbo - 1'13"
    6. Astana - 1'16"
    7. FDJ - 1'30"
    8. Katjoesja - 1'52"
    9. Cannondale - 1'58"
    10. Orica - 2'00"

    Greg ploeg 2017.jpg 

     

    Algemeen klassement: na 3 ritten

    1.Greg Van Avermaet 

    2.Ben Hermans - z.t.

    3.Manuel Senni (Ita)

    4.David Lopez (Spa) - 28"

    5.Nicolas Roche (Ier) - 44"

    6.David De la Cruz (Spa) - 48"

    7.Zdenek Stybar (Tsj) - 49"

    8.Philippe Gilbert

    9.Nairo Quintana (Col) - 54"

    10.Daniel Martin (Ier) - 56"

    03-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 01/02/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 01/02/2017     


    Woensdag 01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Mathieu van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon

    2-Michael Vanthourenhout -Marlux-Napoleon Games op 1'00"

    3-Tim Merlier -Crelan-Vastgoedservice  1'12"

    4-Wout Van Aert -Crelan-Vastgoedservice  1'18"

    5-Gianni Vermeersch -Steylaerts-Verona  1'20"

    6-Kevin Pauwels -Marlux-Napoleon Games  1'26"

    7-Laurens Sweeck -Era-Circus  1'40"

    8-Wietse Bosmans -Beobank-Corendon  1'57"

    9-Corne van Kessel (Ned) -Telenet Fidea Lions  2'07"

    10-David van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon  2'10"

    11-Eli Iserbyt 12-Jens Adams 13-Marcel Meisen (Dui) 14-Diether Sweeck 15-Daan Soete 16-Felipe Orts Lloret (Spa) 17-Stephen Hyde (USA) 18-Rob Peeters 19-Braam Merlier 20-Yorben Van Tichelt 21-Kobe Goossens 22-Jens Vandekinderen 23-Angelo De Clercq 24-Kenneth Van Compernolle 25-Javier Ruiz De Larrinaga (Spa) 26-Thomas Joseph 27-Jonas Degroote 28-Jan Denuwelaere 29-Aitor Hernandez (Spa) 30-Michael Van den Ham (Can)
    1-2-2017-maldegem 1597.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Mathieu Van Der Poel, Michael Vanthourenhout
    en Tim Merlier.
    1-2-2017-maldegem 1587.JPG
                             Bloemen voor Wereldkampioen Wout Van Aert.
    1-2-2017-maldegem 1477.JPG
                                       Winnaar Mathieu Van Der Poel.
    1-2-2017-maldegem 1349.JPG
                                      Michael Vanthourenhout werd 2de.
    1-2-2017-maldegem 1479.JPG
                                               Tim Merlier werd 3de.
    1-2-2017-maldegem 1208.JPG
                                   Wout Van Aert eindigde op de 4de plaats.
    1-2-2017-maldegem 1175.JPG
                                       Start van de Men Elite te Maldegem.

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1-Marianne Vos (Ned) -Rabo Liv Women CT

    2-Sanne Cant -IKO Enertherm-Beobank op 1'04"

    3-Sophie de Boer (Ned) -Kalas-NNOF Cycling Team  1'07"

    4-Maud Kaptheijns (Ned) -Steylaerts-Verona  1'21"

    5-Ellen Van Loy -Young Telenet Fidea  1'43"

    6-Loes Sels -Young Telenet Fidea  1'46"

    7-Alicia Franck -Selectie - België  1'48"

    8-Jolien Verschueren -Young Telenet Fidea  3'33"

    9-Kaitlin Antonneau (USA) -Twenty16 - Ridebiker  3'49"

    10-Veerle Goossens (Ned) -Selectie - Nederland  4'05"

    11-Esther van der Burg (Ned) 12-Bianca van den Hoek (Ned) 13-Linda Ter Beek (Ned) 14-Joyce Vanderbeken 15-Irene Gerritsen (Ned) 16-Kelly Van Den Steen 17-Julie Wright (USA) 18-Kim Van De Putte 19-Eva Maria Palm 20-Meg De Bruyne 21-Christine Vardaros (USA) 22-Laure Michels 23-Elodie Kuijper (Ned) 24-Erin Faccone (USA) 25-Caren Commissaris 26-Sabine Hey (Ned) 27-Jara Noël 28-Jo Blanchaert
    1-2-2017-maldegem 1110.JPG
      Podium Dames met winnares Marianne Vos, Sanne Cant en Sophie de Boer.
    1-2-2017-maldegem 1073.JPG
                                  Aankomst van winnares Marianne Vos.
    1-2-2017-maldegem 957.JPG
                                                      Marianne Vos
    1-2-2017-maldegem 965.JPG
                                             Sanne Cant werd 2de.
    1-2-2017-maldegem 1028.JPG
                                       Sophie De Boer werd 3de.
    1-2-2017-maldegem 759.JPG
                                      Start van de Dames Elite te Maldegem.

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1-Laudelino Lammens (Ama) -Selectie - Individuelen

    2-Matthias Van de Velde -Autoglas Wetteren CT op 18"

    3-NICKY DAVID uit Beveren (Mast A) -Belgian Cycling Selection  19"

    4-Jorn Montaigne -Cycling Team Houtland-Westkust  52"

    5-Jelle De Bock -De Bosbikers Moerbeke Waas  57"

    6-Arno Verberckmoes -Kids Sport Promotion Belgium  1'20"

    7-Auke Theuninck -Cycling Team Houtland-Westkust  1'49"

    8-Tom Arnouts -Selectie - Individuelen  1'54"

    9-Wesly Kint -Selectie - Individuelen  2'01"

    10-Niels Ooms -Selectie - Individuelen  2'12"

    11-Pieter Meelberghs 12-Jef Paeshuyse 13-Dimitri Stevens 14-Kevin Van Laethem 15-Dietmar Ledegen 16-Michel Bajorek 17-Spencer Tack 18-Jochem Koren (Ned) 19-Frederick De Ruwe 20-Nico Van Assche 21-Jasper De Viaene 22-Kevin Andries 23-Bart Dedulle 24-Kris Van Houtven 25-Jonas Timbreur 26-Bram De Bruyckere 27-Eli Smeyers 28-Kurt Rogiers 29-Roger Vereecke 30-Nils Schepens 31-Jelle De Maere 32-Michael Baillieu 33-Tommy Maenhout 34-Sven Crul 35-Kenny Leyn
    1-2-2017-maldegem 716.JPG
    Podium Amateurs en Masters A met winnaar Laudelino Lammens en Matthias Van de Velde.
    Winnaar Masters A met Nicky David.
    1-2-2017-maldegem 725.JPG
                       Beide winnaars: Laudelino Lammens en Nicky David.
    1-2-2017-maldegem 730.JPG
    1-2-2017-maldegem 658.JPG
                 Aankomst van winnaar Amateurs met Laudelino Lammens.
    1-2-2017-maldegem 501.JPG
                                     Nicky David won bij de Masters A.
    1-2-2017-maldegem 432.JPG
                                      Start van de Amateurs en Masters A.
    1-2-2017-maldegem 427.JPG

      

    Masters B - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1-Danny Sleeckx -Selectie - Individuelen

    2-Bjorn Rondelez - Lingier Versluys Beachbikers  41"

    3-Stefan Nerinckx -Royal Cureghem Sportief  48"

    4-Steve Gruwier -Asfra Racing Team  1'00"

    5-Benny Van Staeyen -Selectie - Individuelen  1'40"

    6-Wim De Witte -Selectie - Individuelen  1'50"

    7-Andy De Smet -Bike Advice CT  2'06"

    8-Joeri Tytgat -Selectie - Individuelen  2'19"

    9-Kris Verhooghe -Selectie - Individuelen  2'30"

    10-Davy Paeshuyse -Selectie - Individuelen  2'57"

    11-Kristof De Neve 12-Steven Geurs 13-Michael Naessens 14-Christophe Logier 15-Kurt Vanhaverbeke 16-Jim Koren (Ned) 17-Marnik Snoeck 18-Erik Myngheer 19-Steven De Schoesitter 20-Jos Van Looy 21-Jurgen Dumont 22-Francis Appeltans 23-Johan Myngheer 24-Kurt Cnudde 25-David Backx 26-Danny Van Goethem 27-Pedro Boudry 28-Johan Seymortier 29-Yves Verstuyft 30-Gino Van de Velde 31-Peter Abe 32-Dirk Veldeman 33-Christophe Schockaert 34-Angelo De Vriend
    1-2-2017-maldegem 418.JPG
    Podium Masters B met winnaar Danny Sleeckx, Bjorn Rondelez en Stefan Nerinckx.
    1-2-2017-maldegem 425.JPG 1-2-2017-maldegem 373.JPG
                      Winnaar Danny Sleeckx.                                        Aankomst van winnaar Masters B met Danny Sleeckx.
    1-2-2017-maldegem 017.JPG
                                               Start van de Masters B.

     

    Masters C - deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1-Mario Lammens -Selectie - Individuelen

    2-Mark Verloo -Toekomstvrienden Rock Werchter op 15"

    3-Guido Verhaegen -Selectie - Individuelen  2'10"

    4-Tom D´hooge -Ardilles Cycling Team  2'39"

    5-Jan Houwen -Bike Advice CT  2'50"

    6-Patrick Sluyts -Selectie - Individuelen  2'55"

    7-Peter Ballet -Selectie - Individuelen  3'25"

    8-Daniel Van Oosterwijck -Selectie - Individuelen  3'30"

    9-Rudi Wille -Selectie - Individuelen  4'00"

    10-Kevin Holloway (Gbr) - Selectie - Groot-Brittinië 4'04"

    11-Dave Mc Mullen (Gbr) 12-Daniel Standaert 13-Patrick Zwinnen 14-Jean Vanhaeverbeke 15-René Swinnen 16-Marc Storms 17-Ivan Coopman 18-Alex Van Acker 19-Andrew Roberts (Gbr) 20-Francky Verschueren 21-José De Clercq 22-Denis Wauters 23-Ronny Goethals 24-Dirk Vens 25-Tony Taelman 26-Yvan Groen 27-Adrien De Cnuydt 28-Jackie De Meester 29-Eric Laforge 30-Ronny Bauters 31-Marcel Sempels 32-Ludovicus Put 33-Roland Hurtecant 34-Yip Handson (Can)
    1-2-2017-maldegem 410.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Mark Verloo en Guido Verhaegen.
    1-2-2017-maldegem 384.JPG
                       Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.
    1-2-2017-maldegem 021.JPG
                                                 Start van de Masters C.
    1-2-2017-maldegem 401.JPG
                                Jolien Verschueren met haar vader Francky.

                                





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    01-02-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 01/02/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 13°Veldritzege bij de Masters A !!! 

    Nick David 2016.jpg

             Nicky David


    Woensdag 01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Mathieu van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon

    2-Michael Vanthourenhout -Marlux-Napoleon Games op 1'00"

    3-Tim Merlier -Crelan-Vastgoedservice  1'12"

    4-Wout Van Aert -Crelan-Vastgoedservice  1'18"

    5-Gianni Vermeersch -Steylaerts-Verona  1'20"

    6-Kevin Pauwels -Marlux-Napoleon Games  1'26"

    7-Laurens Sweeck -Era-Circus  1'40"

    8-Wietse Bosmans -Beobank-Corendon  1'57"

    9-Corne van Kessel (Ned) -Telenet Fidea Lions  2'07"

    10-David van der Poel (Ned) -Beobank-Corendon  2'10"

    11-Eli Iserbyt 12-Jens Adams 13-Marcel Meisen (Dui) 14-Diether Sweeck 15-Daan Soete 16-Felipe Orts Lloret (Spa) 17-Stephen Hyde (USA) 18-Rob Peeters 19-Braam Merlier 20-Yorben Van Tichelt 21-Kobe Goossens 22-Jens Vandekinderen 23-Angelo De Clercq 24-Kenneth Van Compernolle 25-Javier Ruiz De Larrinaga (Spa) 26-Thomas Joseph 27-Jonas Degroote 28-Jan Denuwelaere 29-Aitor Hernandez (Spa) 30-Michael Van den Ham (Can)

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1-Marianne Vos (Ned) -Rabo Liv Women CT

    2-Sanne Cant -IKO Enertherm-Beobank op 1'04"

    3-Sophie de Boer (Ned) -Kalas-NNOF Cycling Team  1'07"

    4-Maud Kaptheijns (Ned) -Steylaerts-Verona  1'21"

    5-Ellen Van Loy -Young Telenet Fidea  1'43"

    6-Loes Sels -Young Telenet Fidea  1'46"

    7-Alicia Franck -Selectie - België  1'48"

    8-Jolien Verschueren -Young Telenet Fidea  3'33"

    9-Kaitlin Antonneau (USA) -Twenty16 - Ridebiker  3'49"

    10-Veerle Goossens (Ned) -Selectie - Nederland  4'05"

    11-Esther van der Burg (Ned) 12-Bianca van den Hoek (Ned) 13-Linda Ter Beek (Ned) 14-Joyce Vanderbeken 15-Irene Gerritsen (Ned) 16-Kelly Van Den Steen 17-Julie Wright (USA) 18-Kim Van De Putte 19-Eva Maria Palm 20-Meg De Bruyne 21-Christine Vardaros (USA) 22-Laure Michels 23-Elodie Kuijper (Ned) 24-Erin Faccone (USA) 25-Caren Commissaris 26-Sabine Hey (Ned) 27-Jara Noël 28-Jo Blanchaert

     

    01/02/2017 MALDEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1-Laudelino Lammens (Ama) -Selectie - Individuelen

    2-Matthias Van de Velde -Autoglas Wetteren CT op 18"

    3-NICKY DAVID uit Beveren (Mast A) -Belgian Cycling Selection  19"

    4-Jorn Montaigne -Cycling Team Houtland-Westkust  52"

    5-Jelle De Bock -De Bosbikers Moerbeke Waas  57"

    6-Arno Verberckmoes -Kids Sport Promotion Belgium  1'20"

    7-Auke Theuninck -Cycling Team Houtland-Westkust  1'49"

    8-Tom Arnouts -Selectie - Individuelen  1'54"

    9-Wesly Kint -Selectie - Individuelen  2'01"

    10-Niels Ooms -Selectie - Individuelen  2'12"

    11-Pieter Meelberghs 12-Jef Paeshuyse 13-Dimitri Stevens 14-Kevin Van Laethem 15-Dietmar Ledegen 16-Michel Bajorek 17-Spencer Tack 18-Jochem Koren (Ned) 19-Frederick De Ruwe 20-Nico Van Assche 21-Jasper De Viaene 22-Kevin Andries 23-Bart Dedulle 24-Kris Van Houtven 25-Jonas Timbreur 26-Bram De Bruyckere 27-Eli Smeyers 28-Kurt Rogiers 29-Roger Vereecke 30-Nils Schepens 31-Jelle De Maere 32-Michael Baillieu 33-Tommy Maenhout 34-Sven Crul 35-Kenny Leyn

      

    Masters B - deelnemers: 35 - opgevers: 1

    1-Danny Sleeckx -Selectie - Individuelen

    2-Bjorn Rondelez - Lingier Versluys Beachbikers  41"

    3-Stefan Nerinckx -Royal Cureghem Sportief  48"

    4-Steve Gruwier -Asfra Racing Team  1'00"

    5-Benny Van Staeyen -Selectie - Individuelen  1'40"

    6-Wim De Witte -Selectie - Individuelen  1'50"

    7-Andy De Smet -Bike Advice CT  2'06"

    8-Joeri Tytgat -Selectie - Individuelen  2'19"

    9-Kris Verhooghe -Selectie - Individuelen  2'30"

    10-Davy Paeshuyse -Selectie - Individuelen  2'57"

    11-Kristof De Neve 12-Steven Geurs 13-Michael Naessens 14-Christophe Logier 15-Kurt Vanhaverbeke 16-Jim Koren (Ned) 17-Marnik Snoeck 18-Erik Myngheer 19-Steven De Schoesitter 20-Jos Van Looy 21-Jurgen Dumont 22-Francis Appeltans 23-Johan Myngheer 24-Kurt Cnudde 25-David Backx 26-Danny Van Goethem 27-Pedro Boudry 28-Johan Seymortier 29-Yves Verstuyft 30-Gino Van de Velde 31-Peter Abe 32-Dirk Veldeman 33-Christophe Schockaert 34-Angelo De Vriend

     

    Masters C - deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1-Mario Lammens -Selectie - Individuelen

    2-Mark Verloo -Toekomstvrienden Rock Werchter op 15"

    3-Guido Verhaegen -Selectie - Individuelen  2'10"

    4-Tom D´hooge -Ardilles Cycling Team  2'39"

    5-Jan Houwen -Bike Advice CT  2'50"

    6-Patrick Sluyts -Selectie - Individuelen  2'55"

    7-Peter Ballet -Selectie - Individuelen  3'25"

    8-Daniel Van Oosterwijck -Selectie - Individuelen  3'30"

    9-Rudi Wille -Selectie - Individuelen  4'00"

    10-Kevin Holloway (Gbr) - Selectie - Groot-Brittinië 4'04"

    11-Dave Mc Mullen (Gbr) 12-Daniel Standaert 13-Patrick Zwinnen 14-Jean Vanhaeverbeke 15-René Swinnen 16-Marc Storms 17-Ivan Coopman 18-Alex Van Acker 19-Andrew Roberts (Gbr) 20-Francky Verschueren 21-José De Clercq 22-Denis Wauters 23-Ronny Goethals 24-Dirk Vens 25-Tony Taelman 26-Yvan Groen 27-Adrien De Cnuydt 28-Jackie De Meester 29-Eric Laforge 30-Ronny Bauters 31-Marcel Sempels 32-Ludovicus Put 33-Roland Hurtecant 34-Yip Handson (Can)

    01-02-2017 om 00:00 geschreven door kenny


    29-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS WK UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/01/2017

    WK Veld 2017.jpg
    Zondag
    29/01/2017 BIELES (Lux)Men Elite UCI – WERELDKAMPIOENSCHAP - 60´

    Aantal deelnemers: 60

    1-Wout VAN AERT-Crelan-Vastgoedservice

    2-Mathieu VAN DER POEL (Ned) -Beobank-Corendon op 44"

    3-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games   2'09"

    4-Lars VAN DER HAAR (Ned) -Team Giant-Alpecin   2'52"

    5-Corne VAN KESSEL (Ned) -Telenet Fidea Lions  3'09"

    6-Laurens SWEECK-Era-Circus  3'29"

    7-Michael BOROS (Tsj) -Era-Circus  3'47"

    8-Gianni VERMEERSCH-Steylaerts-Verona  4'02"

    9-Simon ZAHNER (Zwi) -Selectie – Zwitserland  4'08"

    10-Sascha WEBER (Dui) -Selectie – Duitsland  4'29"

    11-Jan NESVADBA (Tsj) 12-Tim MERLIER 13-Philipp WALSLEBEN (Dui) 14-Severin SÄGESSER (Zwi) 15-Nicola ROHRBACH (Zwi) 16-Javier RUIZ DE LARRINAGA (Spa) 17-Michael VANTHOURENHOUT 18-Stephen HYDE (USA) 19-Julien TARAMARCAZ (Zwi) 20-Luca BRAIDOT (Ita) 21-Matthieu BOULE (Fra) 22-Emil HEKELE (Tsj) 23-Alois FALENTA (Fra) 24-Marcel WILDHABER (Zwi) 25-Marek KONWA (Pol) 26-Tomas PAPRSTKA (Tsj) 27-Ismael ESTEBAN AGÜERO (Spa) 28-Martin HARING (Slo) 29-Clement VENTURINI (Fra) 30-David VAN DER POEL (Ned)

     

    29/01/2017 BIELES (Lux)Veldrijden U23 UCI - WERELDKAMPIOENSCHAP - 50´

    Aantal deelnemers: 50

    1-Joris NIEUWENHUIS (Ned) -Rabobank Development Team

    2-Felipe ORTS LLORET (Spa) -Selectie – Spanje  1'23"

    3-Sieben WOUTERS (Ned) -Rabobank Development Team  1'29"

    4-Thijs AERTS-Telenet Fidea Lions  1'34"

    5-Nicolas CLEPPE-Telenet Fidea Lions  1'38"

    6-Joshua DUBAU (Fra) -Selectie – Frankrijk  1'56"

    7-Gioele BERTOLINI (Ita)-Selectie – Italië  2'03"

    8-Simon Lien ANDREASSEN (Den) -Selectie – Denemarken  2'28"

    9-Quinten HERMANS-Telenet Fidea Lions  2'30"

    10-Kelvin BAKX (Ned) -Willebrord Wil Vooruit

    11-Clement RUSSO (Fra) 12-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned) 13-Eddy FINE (Fra) 14-Lucas DUBAU (Fra) 15-Kobe GOOSSENS 16-Johan JACOBS (Zwi) 17-Eli ISERBYT 18-Spencer PETROV (USA) 19-Yannick PEETERS 20-Nadir COLLEDANI (Ita) 21-Timon RUEGG (Zwi) 22-Cooper WILLSEY (USA) 23-Manuel MÜLLER (Dui) 24-Antonio FOLCARELLI (Ita) 25-Lance HAIDET (USA) 26-Marceli BOGUSLAWSKI (Pol) 27-Simon VOZAR (Slo) 28-Maximilian MÖBIS (Dui) 29-Matej ULIK (Slo) 30-Michele BASSANI (Ita)

    29-01-2017 om 18:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 29/01/2017 WESTERLO (A) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 1

    1 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 VAN REES Christiaan NED GRC JAN VAN ARCKEL

    4 CORSUS Yordi HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    5 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6 UYTTERHOEVEN Mike AA-DRINK JONGERENTEAM

    7 WOUTERS Jelle WAC TEAM                    

    8 VAN GRIEKEN Stan ACROG - BALEN BC

    9 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM

    10 VUERINCKX Thomas AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 27 - opgevers: 0

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    3 DOCKX Aaron WAC TEAM

    4 SCHEIRLYNCK Oscar TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 MOREELS Kilian KTC-CYCLING TEAM

    6 DE NYS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 LAENEN Seppe CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

    8 ERPELS Joppe OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW

    9 DEBIE Niel ACROG - BALEN BC

    10 GROSEMANS Dries ACROG - BALEN BC

     

    14 jaar - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 JANSSEN Lucas NED DRC DE MOL

    2 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    5 VAN STAAY Iben WAC TEAM

    6 VERSTRAELEN Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 LEMMENS Vic ACROG - BALEN BC

    8 OOSTERLINCK Joes LARES-DOLTCINI CT

    9 BELMANS Dries ACROG - BALEN BC

    10 VANHOOYDONCK Stef WAC TEAM

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN SINAEY Xaydee CANNIBAL TEAM

    2 BOELS Dina WIM RUELENS LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 COPPENS Nette AA-DRINK JONGERENTEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 HERBOTS Quilla OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    2 JANSSENS Rosalie AA-DRINK JONGERENTEAM

    29-01-2017 om 18:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 29/01/2017

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssnes en Mario Ysewijn vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Zacht winterweer met de wind de 1ste helft van de rit in het nadeel maar de kopmannen deden hun werk naar behoren. Kopmannen van de dag waren 'Kenny Janssens en Mario Ysewijn' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Het tempo lag mooi egaal zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 92 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 112 km, het gemiddelde was goed voor 32,3 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Mario Ysewijn , Yves Delhasse , Franky Wielandt , Stefan Van Broeck , Walter Meseure , Filip Van Royen , Wim Heyndrickx , Tommy Van Osselaer , Bart Cant , Tom Verhulst , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Patrick Deyaert , Matthias Onghena , ??? en Kenny Janssens

    29-01-2017 om 14:30 geschreven door kenny


    28-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                EQUANO CYCLING TEAM DAMES 2017
    ploeg  equano 039.JPG
    ploeg  equano 048.JPG

    ploeg  equano 051.JPG  ploeg  equano 054.JPG  ploeg  equano 057.JPG  ploeg  equano 060.JPG      
                Nancy Wittock                       Mathilde Matthijsse                         Emmy Thelberg                    Isabel Van De Voorde
    ploeg  equano 063.JPG  ploeg  equano 065.JPG  ploeg  equano 069.JPG  ploeg  equano 072.JPG
              Lien Verhaegen                             Delphine Brits                           Evelien Deltombe                        Eveline Baele
    ploeg  equano 074.JPG  ploeg  equano 078.JPG  ploeg  equano 082.JPG  ploeg  equano 088.JPG
           Chris Van Dorsselaere                  Sarah Ten Hartog                    Ilse Temmerman                               Yva Geluk
    ploeg  equano 091.JPG  ploeg  equano 027.JPG  
                Terry Fremineur                                                                     Hazel Magill           
    ploeg  equano 093.JPG
                         Ploegleider Nico De Roeck                                       
       
     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-01-2017 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS WK UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/01/2017

    WK Veld 2017.jpg
    Zaterdag 28/01/2017
    BIELES (Lux) - Veldrijden Dames UCI - WERELDKAMPIOENSCHAP - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1-Sanne Cant -IKO Enertherm-Beobank

    2-Marianne Vos (Ned) -Rabo Liv Women CT op 1"

    3-Katerina Nash (Tsj) -Selectie - Tsjechië  21"

    4-Lucinda Brand (Ned) -Rabo Liv Women CT

    5-Maghalie Rochette (Can) -Selectie - Canada  36"

    6-Eva Lechner (Ita) -Selectie - Italië  53"

    7-Christine Majerus (Lux) -Boels Dolmans CT  1'21"

    8-Ellen Van Loy -Young Telenet Fidea  1'25"

    9-Nikki Brammeier (Gbr) -Boels Dolmans CT  1'31"

    10-Kaitlin Antonneau (USA) -Twenty16 - Ridebiker  1'46"

    11-Elle Anderson (USA) 12-Caroline Mani (Fra) 13-Amanda Miller (USA) 14-Marlene Petit (Fra) 15-Courtenay McFadden (USA) 16-Helen Wyman (Gbr) 17-Alicia Franck 18-Lucie Chainel-Lefevre (Fra) 19-Lucia Gonzalez Blanco (Spa) 20-Mical Dyck (Can) 21-Rebecca Fahringer (USA) 22-Lise-Marie Henzelin (Zwi) 23-Nathalie Lamborelle (Lux) 24-Cindy Montambault (Can) 25-Magdalena Sadlecka (Pol) 26-Jolien Verschueren 27-Hannah Payton (Gbr) 28-Stefanie Paul (Dui) 29-Eri Yonamine (Jap) 30-Miho Imai (Jap)

     

    28/01/2017 BIELES (Lux) - Veldrijden Juniores UCI – WERELDKAMPIOENSCHAP - 40´

    Aantal deelnemers: 63

    1-Thomas Pidcock - Selectie - Groot-Brittanië

    2-Daniel Tulett - Selectie - Groot-Brittanië op 38"

    3-Ben Turner - Selectie - Groot-Brittanië   44"

    4-Loris Rouiller -IKO Enertherm-Beobank   52"

    5-Antoine Benoist -Selectie - Frankrijk   1'23"

    6-Jelle Camps -Kon. Balen BC vzw   1'37"

    7-Timo Kielich -Trek-Bioracer MTB Team   1'55"

    8-Toon Vandebosch -IKO Enertherm-Beobank   1'56"

    9-Denzel Stephenson - Selectie - Verenigde Staten  2'07"

    10-Niklas Märkl - Selectie - Duitsland   2'10"

    11-Ryan Kamp (Ned) 12-Mauro Schmid (Zwi) 13-Erwann Kerraud (Fra) 14-Yentl Bekaert 15-Jofre Cullell Estape (Spa) 16-Jérémy Montauban (Fra) 17-Lane Maher (USA) 18-Tim Wollenberg (Dui) 19-Thymen Arensman (Ned) 20-Maxime Bonsergent (Fra) 21-Jan Gavenda (Tsj) 22-Gunnar Holmgren (Can) 23-Wojciech Ceniuch (Pol) 24-Bart Hazekamp (Ned) 25-Brody Sanderson (Can) 26-Bart Artz (Ned) 27-Simon Vanicek (Tsj) 28-Mikkel Bertelsen (Den) 29-Erik Fetter (Hon) 30-Koutarou Murakami (Jap) 63-Florian Vermeersch

     

    28/01/2017 BIELES (Lux) - Veldrijden Dames U23 UCI – WERELDKAMPIOENSCHAP - 40´

    Aantal deelnemers: 43

    1-Annemarie Worst (Ned)-Selectie - Nederland

    2-Ellen Noble (USA) - Selectie - Verenigde State10"

    3-Evie Richards (Gbr) - Selectie - Groot-Brittanië 26”

    4-Laura Verdonschot -KDL Cycling Team  1'08"

    5-Manon Bakker (Ned) -Selectie - Nederland  1'41"

    6-Nikola Noskova (Tsj) -Selectie - Tsjechië  1'44"

    7-Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) -RWC Ahoy  2'17"

    8-Emma White (USA) -Rally Cycling  2'37"

    9-Malene Degn (Den) -Selectie - Denemarken  2'45"

    10-Inge van der Heijden (Ned) -Selectie - Nederland  2'57"

    11-Ffion James (Gbr) 12-Hélène Clauzel (Fra) 13-Chiara Teocchi (Ita) 14-Nicole Koller (Zwi) 15-Evita Muzic (Fra) 16-Jana Czeczinkarova (Tsj) 17-Lisa Pasteiner (Oos) 18-Jade Wiel (Fra) 19-Nadja Heigl (Oos) 20-Silvia Persico (Ita) 21-Hannah Arensman (USA) 22-Alicia Gonzalez Blanco (Spa) 23-Sara Casasola (Ita) 24-Maïna Galand (Fra) 25-Olivia Hottinger (Zwi) 26-Ruby West (Can) 27-Nicole Fede (Ita) 28-Kiyoka Sakaguchi (Jap) 29-Lara Krahemann (Zwi) 30-Tereza Vanickova (Tsj)

    28-01-2017 om 19:17 geschreven door kenny


    22-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 22/01/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 22/01/2017     


    Zondag 22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAELITE

    2 VENS Quincy TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3  WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    6 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 DE SCHUYTER Tim 12 VANDEVELDE Ruben 13 GOOSEN Wouter 14 DENOLF Ritchie 15 VANREYTEN Joachim 16 VANDENBROUCKE Niels 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VANDERMEIRSCH Aaron 19 DECLERCK Mathias 20 CROLLET Yari 21 QUINTYN Gregory 22 DE GROODT Killian 23 MAES Aiden 24 DANCKAERS Jochem 25 DE VOS Dries 26 VAN DER BORGHT Jens
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1411.JPG
    Winnaar Elite z.c. met Braam Merlier en winnaar U23 met Nick Van De Kerckhove.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1429.JPG
                                         Podium Vlaamse Crosscup Elite z.c.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1421.JPG
                                   Podium Vlaamse Crosscup Beloften.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1372.JPG
                     Aankomst van winnaar Elite z.c. met Braam Merlier.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1382.JPG
                          Aankomst winnaar U23 met Nick Van De Kerckhove.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1395.JPG
                                    Afscheidswedstrijd van Bert De Wispelaere.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1438.JPG
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1442.JPG
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1451.JPG
     
     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 40 - opgevers: 4 - 40'

    1 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    2 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    3 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SMITS Rune WAC TEAM

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 THYS Joren 13 CHRISTIAENS Thijs 14 ARKESTEYN Aron 15 KONINGS Robbe 16 GEYSELS Xander 17 VANDENHEEDE Thibo 18 WUYTS Siebe 19 ARNOETS Yoran 20 SLABBINCK Sietse 21 PEETERS Kyle 22 DE WILDE Gilles 23 BEKAERT Seppe 24 SANTY Arne 25 HOUSSIN Bavo 26 COCKX Maxim 27 STACHE Alexandre 28 DENEYER Enzo 29 PALM Eva Maria 30 VAN DE PUTTE Kim 33 GELDHOF Anja
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1052.JPG
    Winnares Dames Elite met Eva Maria Palm en winnaar Juniores met Maxim Van Gils.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1064.JPG
                                      Podium Vlaamse Crosscup Juniores.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1029.JPG
                      Aankomst van winnaar Juniores met Maxim Van Gils.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 786.JPG
                                       Start van de Juniores en Dames Elite.

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3  FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    22-1-2017- ASSENDE  CC 1034.JPG
                   Aankomst van winnares Dames Elite met Eva Maria Palm.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 1059.JPG
                                  Podium Vlaamse Crosscup Dames Elite.
     

    Nieuwelingen - deelnemers: 51 - opgevers: 1 - 30'

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    9 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    10 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    11 DE ROECK Mathis 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 PEIRENS Yente 14 VANDENBORRE Mathias 15 VANPRAET Ruben 16 VANDERMEER Quinten 17 DE WEERT Robbe 18 MEEUSEN Rik 19 VANLUCHENE Maxim 20 VAN CLEEMPUT Bert 21 GROOTJANS Andries 22 WYSEURE Joran 23 CLARYSSE Elio 24 GEUKENS Wout 25 DEDEURWAERDERE Brice 26 VAN COMPERNOLLE Jamie 27 HERRYGERS Tieme 28 GOYVAERTS Ibo 29 VIDTS Obie 30 D´HOLLANDER Senne 44 DANEEL Jefke
    22-1-2017- ASSENDE  CC 767.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Michael Bervoets en winnares Dames Jeugd met
    Lise Van Wunsel. Tevens kreeg ook de Belgische Kampioen bloemen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 775.JPG
                                   Podium Vlaamse Crosscup Nieuwelingen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 781.JPG
                                    Podium Vlaamse Crosscup Nieuwelingen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 729.JPG
                   Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Michael Bervoets.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 510.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    22-1-2017- ASSENDE  CC 759.JPG
                       Aankomst winnares Dames Jeugd met Lise Van Wunsel.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 680.JPG
    22-1-2017- ASSENDE  CC 771.JPG
                                 Podium Vlaamse Crosscup Dames Jeugd.
     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters A/Amateurs - deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE BOCK Jelle TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 KINT Wesly 12 DELAERE Jens 13 VAN ASSCHE Nico 14 WAMPERS Yannick 15 DE MEYER Michaël 16 VAN HOUTVEN Kris 17 ROGIERS Kurt 18 TEIRLINCK Steven
    22-1-2017- ASSENDE  CC 492.JPG
    Winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde en winnaar Masters A met Jef Paeshuyse.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 447.JPG
                   Aankomst van winnaar Amateurs met Matthias Van de Velde.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 504.JPG
                                       Podium Vlaamse Crosscup Amateurs.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 498.JPG
                                      Podium Vlaamse Crosscup Masters A.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 228.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.


    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 MURRAY Keith GBR SCOTT RACING

    10 DUMONT Jurgen ITAF

    11 MYNGHEER Erik 12 BULTYNCK Geert 13 VAN GOETHEM Danny 14 DE GROOTE Rik
    22-1-2017- ASSENDE  CC 211.JPG
    Winnaar Masters B met Patrick Bassez en winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 215.JPG
            Podium Vlaamse Crosscup Masters B met winnaar Benny De Bock.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 181.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters B met Patrick Bassez.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 001.JPG
                                               Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 SLUYTS Patrick DAGPAS

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 BENNY Andersson SWE 12 DE CLERCQ Jose 13 SWINNEN René 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland
    22-1-2017- ASSENDE  CC 222.JPG
               Podium Vlaamse Crosscup Masters C met winnaar Mario Lammens.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 185.JPG
                         Aankomst winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    22-1-2017- ASSENDE  CC 008.JPG
                                               Start van de Masters C.






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-01-2017 om 19:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/01/2017

    UCI Veld Wereldbeker.jpg
    Zondag
    22/01/2017 HOOGERHEIDE (Ned)Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 65

    1-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin

    2-Tom MEEUSEN-Telenet Fidea Lions

    3-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telenet Fidea Lions

    4-Clement VENTURINI (Fra)-Cofidis

    5-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    6-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    7-Gianni VERMEERSCH-Steylaerts-Verona

    8-Marcel MEISEN (Dui)-Steylaerts-Verona

    9-Jim AERNOUTS-Telenet Fidea Lions

    10-Philipp WALSLEBEN (Dui)-Beobank-Corendon

    11-Marcel WILDHABER (Zwi) 12-Michael BOROS (Tsj) 13-Stan GODRIE (Ned) 14-Steve CHAINEL (Fra) 15-Simon ZAHNER (Zwi) 16-Vincent BAESTAENS 17-Marek KONWA (Pol) 18-Daan SOETE 19-Diether SWEECK 20-Jan NESVADBA (Tsj) 21-Klaas VANTORNOUT 22-Tomas PAPRSTKA (Tsj) 23-Michael VANTHOURENHOUT 24-Mathieu VAN DER POEL (Ned) 25-David VAN DER POEL (Ned) 26-Twan VAN DEN BRAND (Ned) 27-Stephen HYDE (USA) 28-Matthieu BOULE (Fra) 29-Dieter VANTHOURENHOUT 30-Kevin SUAREZ FERNANDEZ (Spa) 45-Rob PEETERS

     

    22/01/2017 HOOGERHEIDE (Ned)Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 46

    1-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    2-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    3-Thijs AERTS-Telenet Fidea Lions

    4-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned)-Rabobank Development Team

    5-Nicolas CLEPPE-Telenet Fidea Lions

    6-Eddy FINE (Fra)-Charvieu-Chavagneux Isère

    7-Simon Lien ANDREASSEN (Den)-Selectie - Denemarken

    8-Kobe GOOSSENS-Telenet Fidea Lions

    9-Joshua DUBAU (Fra)-Selectie - Frankrijk

    10-Curtis WHITE (USA)-Rally Cycling

    11-Tony PÉRIOU (Fra) 12-Jakob DORIGONI (Ita) 13-Felipe ORTS LLORET (Spa) 14-Gosse VAN DER MEER (Ned) 15-Sieben WOUTERS (Ned) 16-Quinten HERMANS 17-Kelvin BAKX (Ned) 18-Johan JACOBS (Zwi) 19-Koen VAN DIJKE (Ned) 20-Simon VOZAR (Slo) 21-Marceli BOGUSLAWSKI (Pol) 22-Richard JANSEN (Ned) 23-Spencer PETROV (USA) 24-Jonas DEGROOTE 25-Roel VAN DER STEGEN (Ned) 26-Jens DEKKER (Ned) 27-Yannick PEETERS 28-Manuel MÜLLER (Dui) 29-Daniel MAYER (Tsj) 30-David ERIKSSON (Zwe)


    22/01/2017
    HOOGERHEIDE (Ned) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 71

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Lucinda BRAND (Ned)-Rabo Liv Women CT

    3-Annemarie WORST (Ned)-Selectie - Nederland

    4-Sanne CANT-IKO Enertherm-Beobank

    5-Laura VERDONSCHOT-KDL Cycling Team

    6-Evie RICHARDS (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    7-Katerina NASH (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    8-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    9-Maud KAPTHEIJNS (Ned)-Steylaerts-Verona

    10-Christine MAJERUS (Lux)-Boels Dolmans CT

    11-Nikki BRAMMEIER (Gbr) 12-Hélène CLAUZEL (Fra) 13-Ellen VAN LOY 14-Eva LECHNER (Ita) 15-Kaitlin ANTONNEAU (USA) 16-Lise-Marie HENZELIN (Zwi) 17-Katherine COMPTON (USA) 18-Maghalie ROCHETTE (Can) 19-Amanda MILLER (USA) 20-Helen WYMAN (Gbr) 21-Jolien VERSCHUEREN 22-Evita MUZIC (Fra) 23-Manon BAKKER (Ned) 24-Rebecca FAHRINGER (USA) 25-Lucia GONZALEZ BLANCO (Spa) 26-Alicia FRANCK 27-Chiara TEOCCHI (Ita) 28-Karen VERHESTRAETEN 29-Loes SELS 30-Mical DYCK (Can) 62-Joyce VANDERBEKEN 

     

    22/01/2017 HOOGERHEIDE (Ned) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 59

    1-Thomas PIDCOCK (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    2-Ben TURNER (Gbr)-Selectie - Groot-Brittanië

    3-Timo KIELICH-Trek-Bioracer MTB Team

    4-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme

    5-Yentl BEKAERT-Young Telenet Fidea

    6-Bruno MARCHETTI (Ita)-Selectie - Italië

    7-Ryan KAMP (Ned)-WV De Jonge Renner Oosterhout

    8-Andreas GOEMAN-Young Telenet Fidea

    9-Ivan FEIJOO (Spa)-Selectie - Spanje

    10-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    11-Daniel TULETT (Gbr) 12-Loris ROUILLER (Zwi) 13-Antoine BENOIST (Fra) 14-Tomas KOPECKY (Ned) 15-Thymen ARENSMAN (Ned) 16-Toon VANDEBOSCH 17-Mauro SCHMID (Zwi) 18-Gunnar HOLMGREN (Can) 19-Arne VRACHTEN 20-Vladimir MIKSANIK (Tsj) 21-Erwann KERRAUD (Fra) 22-Jan GAVENDA (Tsj) 23-Lane MAHER (USA) 24-Bart ARTZ (Ned) 25-Nicolas KESS (Lux) 26-Misch LEYDER (Lux) 27-Cédric PRIES (Lux) 28-Ken CONTER (Lux) 29-David WESTHOFF-WITTWER (Dui) 30-Thomas MEIN (Gbr)

    22-01-2017 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg

     Matthias Van de Velde  


    Zondag 22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAELITE

    2 VENS Quincy TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3  WILLEMYNS Mathieu ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CTELITE

    4 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    5 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)U23

    6 TEIRLINCK Jens DOVY KEUKENS - FCCU23

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    11 DE SCHUYTER Tim 12 VANDEVELDE Ruben 13 GOOSEN Wouter 14 DENOLF Ritchie 15 VANREYTEN Joachim 16 VANDENBROUCKE Niels 17 VAN STAEYEN Maarten 18 VANDERMEIRSCH Aaron 19 DECLERCK Mathias 20 CROLLET Yari 21 QUINTYN Gregory 22 DE GROODT Killian 23 MAES Aiden 24 DANCKAERS Jochem 25 DE VOS Dries 26 VAN DER BORGHT Jens
     
     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 40 - opgevers: 4 - 40'

    1 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    2 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    3 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VAN RILLAER Witse ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SMITS Rune WAC TEAM

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 THYS Joren 13 CHRISTIAENS Thijs 14 ARKESTEYN Aron 15 KONINGS Robbe 16 GEYSELS Xander 17 VANDENHEEDE Thibo 18 WUYTS Siebe 19 ARNOETS Yoran 20 SLABBINCK Sietse 21 PEETERS Kyle 22 DE WILDE Gilles 23 BEKAERT Seppe 24 SANTY Arne 25 HOUSSIN Bavo 26 COCKX Maxim 27 STACHE Alexandre 28 DENEYER Enzo 29 PALM Eva Maria 30 VAN DE PUTTE Kim 33 GELDHOF Anja

     

    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3  FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    4 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 51 - opgevers: 1 - 30'

    1 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VANPARIJS Tjorven VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    7 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    9 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    10 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    11 DE ROECK Mathis 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 PEIRENS Yente 14 VANDENBORRE Mathias 15 VANPRAET Ruben 16 VANDERMEER Quinten 17 DE WEERT Robbe 18 MEEUSEN Rik 19 VANLUCHENE Maxim 20 VAN CLEEMPUT Bert 21 GROOTJANS Andries 22 WYSEURE Joran 23 CLARYSSE Elio 24 GEUKENS Wout 25 DEDEURWAERDERE Brice 26 VAN COMPERNOLLE Jamie 27 HERRYGERS Tieme 28 GOYVAERTS Ibo 29 VIDTS Obie 30 D´HOLLANDER Senne 44 DANEEL Jefke


    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    22/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters A/Amateurs - deelnemers: 18 - opgevers: 0

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 DE BOCK Jelle TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    9 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 KINT Wesly 12 DELAERE Jens 13 VAN ASSCHE Nico 14 WAMPERS Yannick 15 DE MEYER Michaël 16 VAN HOUTVEN Kris 17 ROGIERS Kurt 18 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 MURRAY Keith GBR SCOTT RACING

    10 DUMONT Jurgen ITAF

    11 MYNGHEER Erik 12 BULTYNCK Geert 13 VAN GOETHEM Danny 14 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 SLUYTS Patrick DAGPAS

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 BENNY Andersson SWE 12 DE CLERCQ Jose 13 SWINNEN René 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland

     

    22/01/2017 BONHEIDEN (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    22-01-2017 om 17:03 geschreven door kenny


    21-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Men Elite Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 6

    1 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    2 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 ADAMS Joeri KALAS - H.ESSERS CYCLING TEAM

    6 ADAMS Jens PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    7 BOROS Michael CZE

    8 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 DENUWELAERE Jan TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 DEGROOTE Jonas 12 SWEECK Laurens 13 VENTURINI Clement FRA 14 CALUWE Stijn 15 DRIESEN Jarne 16 SWEECK Hendrik 17 LOOCKX Lander 18 SWEECK Diether 19 PRUVOT Nicolas 20 HOEYBERGHS Daan 21 TIELEN Dario 22 TRIGO Florian 23 HOFMAN Bart 24 VENS Quincy 25 VAN ROOSBROECK Pieter 26 JASPERS Jappe 27 CANT Kevin 28 BRAET Vinnie 29 DE SCHUYTER Tim 30 VANDEKINDEREN Jens

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    5 TER BEEK Linda NED HET TWENTSE ROS/ZWIEP FIETSEN

    6 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    7 HAVLIKOVA Pavla CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N

    8 VAN ANROOIJ Lindy NED CYCLING.BE - ALPHA MOTORHOMES

    9 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 NOSKOVA Nikola CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.C.

    11 BOSCHKER Julia NED 12 NOBUS Anja 13 PALM Eva Maria 14 VERMEIR Aurelie 15 PEETERS Jinse 16 NOËL Jara 17 LOCKE Rebecca AUS 18 DE BRUYNE Meg 19 VARDAROS Christine USA 20 WILLIAMS Naomi AUS 21 MAES Shana 22 BAJGEROVA Nikola CZE 23 RIEDEL Stacey AUS 24 VERMEERSCH Eva 25 DEFOUR Lara 26 DOCX Mieke 27 BLANCHAERT Jo 28 VAN ROMPAY Anke

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 0

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    4 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 JORDENS Jarno AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 QUARTIER Jonas 13 LOGIE Aaron 14 CHRISTIAENS Thijs 15 HOEZ Theo 16 DEFOUR Wannes 17 CLAUWAERT Maarten 18 VERDONCK Loeka 19 HOUSSIN Bavo 20 BOUDREZ Brent 21 DESCHEPPER Ward 22 GUNST Ruben 23 ANANIE Léo 24 BEKAERT Seppe 25 SLABBINCK Sietse 26 DEMEYER Guillian 27 FERDINANDE Anton 28 VERMEERSCH Arne 29 BLOM Kenneth 30 VERHEYDE Leander

     

    21/01/2017 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 33 - opgevers: 4

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 WYSEURE Joran VZW JONG WIELERTALENT

    3 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    4 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 ANANIE Ugo FRA E.S.ARQUES

    10 VANLUCHENE Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN DER VLEUTEN Lukas 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 VANSTEENKISTE Joshua 14 MURRAY Sam GBR 15 DECKMIJN Matisse 16 DE VOS Wannes 17 GOYVAERTS Ibo 18 CALLEWAERT Andreas 19 SALOMEZ Ydris 20 CLAUS Benoît 21 DEWEERDT Tiebe 22 TRIOUX Martin FRA 23 MEERT Noah 24 LAEVENS Justin 25 VAN ACKER Jasper 26 VAN WALLEGHEM Matice 27 CROP Maarten 28 VAN ONACKER Sebastien 29 COLLAVINI Lily FRA


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 1

    1 COLLAVINI Lily FRA CC CAMBRESIEN

    21-01-2017 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 2

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 WUYTS Mathijs AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    4 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 PAUWELS Tijl MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    6 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    7 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSELITE

    8 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    9 DEVOS Han STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAMU23

    10 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    11 HENNAUX Loic 12 PAUWELS Dries 13 DE CLEYN Dave 14 GYS Jens 15 VANREYTEN Joachim 16 DE PROOST Kyle 17 SZÉDELYI Tomas 18 THIJS Wim 19 PEMEN Diederik 20 VERBEECK Glenn 21 LEAERTS Yelle 22 SCHOL Steven 23 DE PEUTER Dylan 24 SIMOES Guillaume FRA 25 DE ROP Michiel 26 DANCKAERS Jochem 27 VAN LENT Kenny 28 VERDIJCK Niels

     

    21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 29 - opgevers: 0 - 40'

    1 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    2 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 DE VET Sander WAC TEAM

    5 SMITS Rune WAC TEAM

    6 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 STUER Kwinten CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 BRUYNINCKX Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    10 KONINGS Robbe BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    11 MERTENS Cedric 12 LIPPENS Seppe 13 COOLS Wannes 14 PEREMANS Jochen 15 COCKX Maxim 16 STEURS Ward 17 SEMPELS Gill 18 GIELEN Jasper 19 ARNOETS Yoran 20 ARKESTEYN Aron 21 DE DECKER Clyde 22 AERTS Seppe 23 VERDIJCK Lenn 24 HOUBEN Björn 25 VERMEIREN Tinne 26 DENEYER Enzo 27 BOONS Yenthe 28 WILLEMS Gertie 29 COMMISSARIS Caren


    Nieuwelingen - deelnemers: 60 - opgevers: 1 - 30'

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    8 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    9 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANDESOMPEL Cedric 12 WILLEMS Gilles 13 VAN DER VEKEN Senne 14 VAN DER SMISSEN Lennick 15 MEEUSEN Rik 16 DE LAET Tomas 17 DE RIJCK Nando 18 HERRYGERS Tieme 19 DE BOCK Rune 20 VAN TRICHT Floris 21 GROOTJANS Andries 22 LAERMANS Tommy 23 LAURYSSEN Rik 24 JACOBS Lennerd 25 DEBAELE Jorre 26 VAN DEN BULCK Joppe 27  CLYNHENS Toon 28 FRANCKEN Sibe 29 MEEUSEN Ruben 30 DE PROOST Mats 35 D´HOLLANDER Senne

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    3 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    6 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    7 THYS Tiany OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW 


    Dames Elite - deelnemers: 4

    1 VERMEIREN Tinne KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    2 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    3 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    4 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

     

    21/01/2017 MEER-HOOGSTRATEN (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    2 KOP Kristof DAGPAS

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 HERMAN Briek DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 SOERS Danny DAGPAS

    11 VAN LEUFFELEN Peter 12 DELAERE Jens 13 DELCROIX Tom 14 MAES Kenny 15 JANSSENS Jurgen 16 THIJS Dennis 17 VAN STAEYEN Jordy 18 WAMPERS Yannick 19 VOLCKAERTS Sven 20 DEBEURME Ben 21 SCHEPENS Nils


    Masters B - deelnemers: 14 - opgevers: 0

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    3 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 MAES Timmy DAGPAS

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 VETS Jelle DAGPAS

    9 VANHONSEBROUCK Franky BIKE ADVICE CT

    10 VAN MEER Edgar NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    11 VAN LOOY Jos 12 NAESSENS Michael 13 PHILIPPE Danny 14 ABE Peter


    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 TECK Erik INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    4 VERLOO Mark STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 SLUYTS Patrick DAGPAS

    8 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    9 DAVID Theo DAGPAS

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 VAN SINAY Dirk 13 SWINNEN René 14 BENNY Andersson SWE 15 ZWINNEN Patrick 16 THIJS Carl 17 LAFORGE Eric 18 HOLVOET Franki 19 DE MEESTER Jackie 20 MICHIELSEN Henk NED 21 VAN DEN BOGAERT Jan 22 VAN DER LEEUW Albert NED

    21-01-2017 om 22:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ASPIRANTEN TE ASSENEDE VAN ZATERDAG 21/01/2017

    FOTO'S VELDRIJDEN ASPIRANTEN TE ASSENEDE 
    VAN ZATER
    DAG 21/01/2017

    Zaterdag 21/01/2017 ASSENEDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 24

    1 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DELAERE Lewis KVC NOORDZEEMEEUW

    3 SANTRAINE Willy CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    4 CANNOOT Lance KTC-CYCLING TEAM

    5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    18 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-1-2017-assenede 288.JPG
                                            Podium jongens 12 jaar.
    21-1-2017-assenede 231.JPG
                               Aankomst van winnaar Bart Jay Vandecasteele.
    21-1-2017-assenede 103.JPG
                                        Start van de Aspiranten 12 jaar.

    13 jaar - deelnemers: 27

    1 VAN DER HEYDEN Dario KTC-CYCLING TEAM

    2 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 SCHEIRLYNCK Oscar TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    15 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-1-2017-assenede 494.JPG
                                         Podium Aspiranten 13 jaar.
    21-1-2017-assenede 424.JPG
                                  Aankomst winnaar Dario Van Der Heyden.
    21-1-2017-assenede 296.JPG
                                                  Start Aspiranten 13 jaar.

    14 jaar - deelnemers: 20

    1 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    2 DHOOGE Thibau LARES-DOLTCINI CT

    3 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 GEURS Renzo C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    15 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    19 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21-1-2017-assenede 683.JPG
                                          Podium Aspiranten 14 jaar.
    21-1-2017-assenede 641.JPG
                                    Aankomst van winnaar Jelle Harteel.
    21-1-2017-assenede 503.JPG
                                           Start Aspiranten 14 jaar.

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 4

    1 RAATS Merel WAC TEAM

    2 SAINTOBYN Chelsea CT SPIDER KING-EFC-L&R-TREK

    3 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

    4 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    21-1-2017-assenede 278.JPG
                                              Podium meisjes 12 jaar.
     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 3

    1 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 DE SMEDT Febe KTC-CYCLING TEAM

    3 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

    21-1-2017-assenede 483.JPG
                                              Podium Meisjes 13 jaar.
    21-1-2017-assenede 462.JPG
                                 Aankomst van winnares Lani Wittevrongel.
     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 1

    1 DHONT Kiona FORZA FORTUNA FINANCIAL GROUP
    21-1-2017-assenede 611.JPG
                                Winnares Meisjes 14 jaar met Kiona Dhont.



    21-1-2017-assenede 079.JPG
                                              Podium Miniemen 11 jaar.
    21-1-2017-assenede 090.JPG
                                             Podium Miniemen 10 jaar.
    21-1-2017-assenede 020.JPG
    21-1-2017-assenede 065.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-01-2017 om 19:35 geschreven door kenny


    15-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING JUST4FUN CYCLING TEAM WAASMUNSTER 2017

    PLOEGVOORSTELLING

       JUST4FUN CYCLING TEAM WAASMUNSTER 2017

    DSC_0567.jpg

    Achteraan vlnr: Carrera Coppens, Robby Weemaes, Vincent Maes, Jonathan Van Kerckhove, Nick De Kimpe,
    Ivo Marin en Pieter Rottiers.
    Vooraan vlnr: Mauro Cooman, Wim Vanderveken, Steven Loeman, Gianni Cooman (PK), Dimitri Maes,
    Kenneth de Bruyn en Dieter de Craene.

    Ontbreken op de foto: Maarten De Croock, Maarten Rombaut en Jurgen De Bock.

    DCS gianni cooman.jpg  DCS Ivo Marin.jpg  DCS jonathan van kerckhove.jpg  DCS kenneth de bruyn.jpg
             Gianni Cooman                              Ivo Marin
                     Jonathan Van Kerckhove             Kenneth De Bruyn
    DCS mauro cooman.jpg  DCS maarten de croock.jpg  DCS nick de kimpe.jpg  DCS Pieter rottiers.jpg
               Mauro Cooman                   Maarten De Croock                     Nick De Kimpe                       Pieter Rottiers
    DCS robby weemaes.jpg  DCS steven loeman.jpg  DCS Vincent maes.jpg  DCS wim vanderveken.jpg
             Robby Weemaes                    Steven Loeman                       Vincent Maes                       Wim Vanderveken           
    Dimitri Maes 1.jpg  DCS maarten rombaut.jpg  DCS Jurgen De Bock.jpg     
                 Dimitri Maes                   Maarten Rombaut                 Jurgen De Bock


    Het Just4Fun Cycling team uit Waasmunster werd Zaterdag 14/01/2017 voorgesteld en genoot met volle teugen van de teambuilding in het sport complex Meirdam te Dendermonde. Vorig seizoen mikte het team op 20 overwinningen en het werden er in totaal 34 !!
    Ze konden als bestuur niet gelukkiger zijn, het team bleek niet alleen een heel goede band met elkaar te hebben maar beschikte blijkbaar ook over winnaars. Het team stond vorig seizoen maar liefst 92 keer op het podium.

    Voor 2017 hebben ze bewust gekozen om het team niet uit te breiden in aantal maar in niveau. Alle oud-renners zijn een niveau gestegen en zullen de lat dit jaar nog hoger leggen. Het team heeft een aantal ervaren Elite z.c. renners aangetrokken om de oud leden bij te staan voor de stap naar een hogere categorie.
    Het bestuur bestaat voortaan uit 2 leden: Dimitri maes en Steven Loeman. De doelstellingen voor 2017 zijn plezier beleven in de wielersport, zowel op training als op de wedstrijden, ook mikken ze op een 30-tal overwinningen, waaronder één bij Elite zonder contract. Ze zullen een gooi doen naar de overwinning op de diverse kampioenschappen. De fiere voorzitter kan haast niet wachten tot het begin seizoen 2017 !!!

     

    Het team bestaat uit 17 leden:

    Carrera Coppens, Mauro Cooman, Robby Weemaes, Wim Vanderveken, Vincent Maes, Steven Loeman, Jonathan Van Kerckhove, Gianni Cooman (PK), Nick De Kimpe, Dimitri Maes, Ivo Marin, Kenneth de Bruyn, Pieter Rottiers, Dieter de Craene, Maarten De Croock, Maarten Rombaut en Jurgen De Bock.

     



    Bron: Dimitri Maes

    15-01-2017 om 18:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/01/2017

    UCI Veld Wereldbeker.jpg
    Zondag 15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) – Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 52

    1-Wout VAN AERT-Crelan-Vastgoedservice

    2-Marcel MEISEN (Dui)-Steylaerts-Verona

    3-Tom MEEUSEN-Telenet Fidea Lions

    4-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    5-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    6-Michael VANTHOURENHOUT-Marlux-Napoleon Games

    7-Klaas VANTORNOUT-Marlux-Napoleon Games

    8-Lars VAN DER HAAR (Ned)-Team Giant-Alpecin

    9-Jim AERNOUTS-Telenet Fidea Lions

    10-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telenet Fidea Lions

    11-David VAN DER POEL (Ned) 12-Ismael ESTEBAN AGÜERO (Spa) 13-Vincent BAESTAENS 14-Marcel WILDHABER (Zwi) 15-Michael BOROS (Tsj) 16-Simon ZAHNER (Zwi) 17-Philipp WALSLEBEN (Dui) 18-Jens ADAMS 19-Rob PEETERS 20-Luca BRAIDOT (Ita) 21-Steve CHAINEL (Fra) 22-Matthieu BOULE (Fra) 23-Sascha WEBER (Dui) 24-Daan SOETE 25-Diether SWEECK 26-Gianni VERMEERSCH 27-Laurens SWEECK 28-Martin HARING (Slo) 29-Severin SÄGESSER (Zwi) 30-Patrick VAN LEEUWEN (Ned) 37-Dieter VANTHOURENHOUT

     

    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) – Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 38

    1-Eli ISERBYT-Telenet Fidea Lions

    2-Gioele BERTOLINI (Ita)-Selectie - Italië

    3-Quinten HERMANS-Telenet Fidea Lions

    4-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    5-Thijs AERTS-Telenet Fidea Lions

    6-Yannick PEETERS-Crelan-Vastgoedservice

    7-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned)-Rabobank Development Team

    8-Felipe ORTS LLORET (Spa)-Selectie - Spanje

    9-Lucas DUBAU (Fra)-Selectie - Frankrijk

    10-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    11-Adam TOUPALIK (Tsj) 12-Nicolas CLEPPE 13-Simon VOZAR (Slo) 14-Kelvin BAKX (Ned) 15-Gosse VAN DER MEER (Ned) 16-Sieben WOUTERS (Ned) 17-Antonio FOLCARELLI (Ita) 18-Jakob DORIGONI (Ita) 19-Michele BASSANI (Ita) 20-Joshua DUBAU (Fra) 21-Daniel SMARZARO (Ita) 22-Kobe GOOSSENS 23-Tony PÉRIOU (Fra) 24-Eddy FINE (Fra) 25-Johan JACOBS (Zwi) 26-Manuel TODARO (Ita) 27-Kevin KUHN (Zwi) 28-Manuel MÜLLER (Dui) 29-Stefano SALA (Ita) 30-Moreno PELLIZZON (Ita) 37-Jonas DEGROOTE


    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 42

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Katerina NASH (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    3-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    4-Annemarie WORST (Ned)-Selectie - Nederland

    5-Eva LECHNER (Ita)-Selectie - Italië

    6-Laura VERDONSCHOT-KDL Cycling Team

    7-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea

    8-Ellen NOBLE (USA)-Selectie - Verenigde Staten

    9-Chiara TEOCCHI (Ita)-Selectie - Italië

    10-Nikola NOSKOVA (Tsj)-Selectie - Tsjechië

    11-Courtenay MCFADDEN (USA) 12-Nikki BRAMMEIER (Gbr) 13-Marlene PETIT (Fra) 14-Caroline MANI (Fra) 15-Manon BAKKER (Ned) 16-Sara CASASOLA (Ita) 17-Ceylin DEL CARMEN ALVARADO (Ned) 18-Hélène CLAUZEL (Fra) 19-Maud KAPTHEIJNS (Ned) 20-Rebecca FAHRINGER (USA) 21-Karen VERHESTRAETEN 22-Nadja HEIGL (Oos) 23-Alicia FRANCK 24-Loes SELS 25-Francesca BARONI (Ita) 26-Joyce VANDERBEKEN 27-Aida Nuno PALACIO (Spa) 28-Alessia BULLERI (Ita) 29-Elle ANDERSON (USA) 30-Jade WIEL (Fra)

     

    15/01/2017 FIUGGI-ROME (Ita) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 37

    1-Antoine BENOIST (Fra)-Selectie - Frankrijk

    2-Maxime BONSERGENT (Fra)-Selectie - Frankrijk

    3-Toon VANDEBOSCH-IKO Enertherm-Beobank

    4-Filippo FONTANA (Ita)-Selectie - Italië

    5-Mauro SCHMID (Zwi)-Selectie - Zwitserland

    6-Loris ROUILLER (Zwi)-IKO Enertherm-Beobank

    7-Jérémy MONTAUBAN (Fra)-Selectie - Frankrijk

    8-Florian VERMEERSCH-Vistamedia Hamme

    9-Bruno MARCHETTI (Ita)-Selectie - Italië

    10-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    11-Timo KIELICH 12-Ryan KAMP (Ned) 13-Jofre CULLELL ESTAPE (Spa) 14-Tommaso DALLA VALLE (Ita) 15-Arne VRACHTEN 16-Andreas GOEMAN 17-Leonardo COVER (Ita) 18-David HONZAK (Tsj) 19-Bart HAZEKAMP (Ned) 20-Patrick FAVARO (Ita) 21-Jakub SCHIERL (Tsj) 22-Lorenzo CALLONI (Ita) 23-Nicola TAFFAREL (Ita) 24-Simon VANICEK (Tsj) 25-Federico CEOLIN (Ita) 26-Nicolas GUILLEMIN (Fra) 27-Erwann KERRAUD (Fra) 28-Yentl BEKAERT 29-Giulio GALLI (Ita) 30-Lukas BALDINGER (Dui)


    15/01/2017 LANGEMARK (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:


    15/01/2017 TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    15-01-2017 om 17:02 geschreven door kenny


    14-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZATERDAG 14/01/2017

    FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZATERDAG 14/01/2017     


    Zaterdag 14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    2  VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    10 VAN DEN HAM Michael CAN GARNEAU EASTON CYCLINGELITE

    11 TIELEN Dario 12 WUYTS Mathijs 13 PAUWELS Tijl 14 DE CLEYN Dave 15 BONNE Jenko 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 ROELANDT Kenny 18 HENNAUX Loic 19 VAN DE VELDE Thomas 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BAUTERS Reno 22 DE WISPELAERE Bert 23 ALDERWEIRELD Robin 24 DE PROOST Kyle 25 TIMMERMANS Tom 26 VENS Quincy 27 DECLERCK Mathias 28 VAN STAEYEN Maarten 29 DENOLF Ritchie 30 COLAERT Pascal 31 BAEYENS Dennis
    14-1-2017-lokeren 2403.JPG
                 Winnaar Beloften met Stijn Caluwe en de 3de Gert Smets.
    14-1-2017-lokeren 2391.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Kenneth Van Compernolle, Ingmar Uytdewilligen
    en Stijn Huys.
    14-1-2017-lokeren 2298.JPG
                                 Aankomst van winnaar Stijn Caluwe.
    14-1-2017-lokeren 2338.JPG
           Aankomst van de 2de Kenneth Van Compernolle die won bij de EZC.
    14-1-2017-lokeren 1757.JPG
                                               Vooraan Bart Hofman.
    14-1-2017-lokeren 2246.JPG
    14-1-2017-lokeren 1701.JPG
                                  Start van de Elite z.c. & Beloften te Lokeren.

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 40'

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 LEMMENS Sander 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 CLYNHENS Jens 16 VLIEGEN Pieter-jan 17 VREESWIJK Luca NED 18 DEJONGHE Len 19 STUER Kwinten 20 QUARTIER Jonas 21 SMITS Rune 22 VAN DER BORGHT Jani 23 KONINGS Robbe 24 SEMPELS Gill 25 LIPPENS Seppe 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANTY Arne 28 VALCKE Owen 29 BOUDREZ Brent 30 COOLS Wannes 49 DE BRUYNE Meg 53 GELDHOF Anja
    14-1-2017-lokeren 1694.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arno Van Den Broeck, Niels Vandeputte en Jarno Bellens.
    14-1-2017-lokeren 1627.JPG
                    Aankomst van winnaar Juniores met Arno Van Den Broeck.
    14-1-2017-lokeren 1661.JPG
                                                        Kwinten Stuer
    14-1-2017-lokeren 1370.JPG
    14-1-2017-lokeren 1279.JPG
                                      Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 74 - opgevers: 3 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES DOLTCINI

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VREEWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 PEIRENS Yente 12 VAN DER VEKEN Senne 13 WILLEMS Robbe 14 LAURYSSEN Yorben 15 BAERS Arne 16 BELMANS Lennert 17 VAN CAMPENHOUT Jetze 18 WYSEURE Joran 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 WILLEMSEN Steyn NED 21 DECLERCK Jelle 22 CAS Stijn 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 CEULEMANS Ward 26 DE ROECK Mathis 27 DEBAELE Jorre 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 MEEUSEN Rik 30 VANLUCHENE Maxim 33 VAN CLEEMPUT Bert 51 DE VOS Wannes 64 D´HOLLANDER Senne 67 DANEEL Jefke
    14-1-2017-lokeren 1256.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Luke Verburg, Wout Vervoort en Ryan Cortjens.
    14-1-2017-lokeren 1244.JPG
                                             Podium 1° jaars Nieuwelingen.
    14-1-2017-lokeren 1131.JPG
                                 Aankomst van winnaar Luke Verburg.
    14-1-2017-lokeren 686.JPG
    14-1-2017-lokeren 657.JPG
                                 Start van de Nieuwelingen te Lokeren.

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    14-1-2017-lokeren 1237.JPG
    Podium Dames Jeugd met winnares Marthe Truyen, Tess Van Loy en Kiona Crabbé.
    14-1-2017-lokeren 1207.JPG
                        Aankomst van winnares Dames Jeugd met Marthe Truyen.
    14-1-2017-lokeren 794.JPG


    Dames Elite - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

    14-1-2017-lokeren 1686.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Axelle Bellaert, Kim Van De Putte en Meg De Bruyne.
    14-1-2017-lokeren 1633.JPG
                        Aankomst van winnares Dames Elite met Axelle Bellaert.
    14-1-2017-lokeren 1355.JPG
                                                       Meg De Bruyne
    14-1-2017-lokeren 1269.JPG
                                   Val bij de start Dames Elite en Juniores.
     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    9 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Jelle 12 DELAERE Jens 13 KINT Wesly 14 TACK Spencer 15 ARNOUTS Tom 16 OOMS Niels 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE VIAENE Jasper 19 VAN ASSCHE Nico 20 BULCKAEN Bart 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 VERNOU Lorenzo 24 ROGIERS Kurt 25 VERBERCKMOES Timo 26 DEBEURME Steve 27 DE ROCKER Tom 28 TEIRLINCK Steven
    14-1-2017-lokeren 648.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Matthias Van de Velde, Arno Verberckmoes en
    Yoni De Bock.
    14-1-2017-lokeren 642.JPG
      Podium Masters A met winnaar Nicky David, Jef Paeshuyse en Wesley Kint.
    14-1-2017-lokeren 636.JPG
                              Matthias en Thomas Van de Velde uit Hamme.
    14-1-2017-lokeren 449.JPG
                                     Matthias Van de Velde uit Hamme.
    14-1-2017-lokeren 452.JPG
                                                Nicky David uit Beveren.
    14-1-2017-lokeren 290.JPG
    14-1-2017-lokeren 274.JPG
                                 Start van de Masters A en de Amateurs.


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE WAELE Marnic 12 LOGIER Cgristophe 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DANNY Philippe 17 MYNGHEER Erik 18 VAN GOETHEM Danny
    14-1-2017-lokeren 271.JPG
               Winnaar Masters B met Stefan Nerinckx en de 3de Patrick Bassez.
    14-1-2017-lokeren 225.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    14-1-2017-lokeren 004.JPG
                                                   Start van de Masters B.

     

    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DAVID Theofiel DAGPAS

    10 SWINNEN Rene DAGPAS

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 COOPMAN Ivan 13 KOCKAERTS Hubert 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 DE CLERCQ Jose 16 ZWINNEN Patrick 17 LAFORGE Eric 18 GROENé Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HANSSON Yip CAN 22 HURTECANT Roland
    14-1-2017-lokeren 266.JPG
    Podium Masters C met winnaar Mario Lammens, Guido Verhaegen en Ludwig Gladines.
    14-1-2017-lokeren 237.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Mario Lammens.
    14-1-2017-lokeren 007.JPG
                                             Start van de Masters C.







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-01-2017 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 12°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Matthias Van de Velde 2017.jpg   Nick David 2016.jpg

     Matthias Van de Velde               Nicky David


    Zaterdag 14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 12

    1 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDONU23.C

    2  VAN COMPERNOLLE Kenneth TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    3 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

    4 SMETS Gert ERA REAL ESTATE - CIRCUSU23.C

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)ELITE

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    8 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    9 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    10 VAN DEN HAM Michael CAN GARNEAU EASTON CYCLINGELITE

    11 TIELEN Dario 12 WUYTS Mathijs 13 PAUWELS Tijl 14 DE CLEYN Dave 15 BONNE Jenko 16 VAN DE KERCKHOVE Nick 17 ROELANDT Kenny 18 HENNAUX Loic 19 VAN DE VELDE Thomas 20 WILLEMYNS Mathieu 21 BAUTERS Reno 22 DE WISPELAERE Bert 23 ALDERWEIRELD Robin 24 DE PROOST Kyle 25 TIMMERMANS Tom 26 VENS Quincy 27 DECLERCK Mathias 28 VAN STAEYEN Maarten 29 DENOLF Ritchie 30 COLAERT Pascal 31 BAEYENS Dennis

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 55 - opgevers: 2 - 40'

    1 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BELLENS Jarno YOUNG CYCLING TALENT D&D

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 THYS Joren AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    7 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    8 FRIJTERS Perry NED IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 TIBACKX Lander 12 VANDEN BUSSCHE Wannes 13 LEMMENS Sander 14 VAN COMPERNOLLE Jason 15 CLYNHENS Jens 16 VLIEGEN Pieter-jan 17 VREESWIJK Luca NED 18 DEJONGHE Len 19 STUER Kwinten 20 QUARTIER Jonas 21 SMITS Rune 22 VAN DER BORGHT Jani 23 KONINGS Robbe 24 SEMPELS Gill 25 LIPPENS Seppe 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANTY Arne 28 VALCKE Owen 29 BOUDREZ Brent 30 COOLS Wannes 49 DE BRUYNE Meg 53 GELDHOF Anja


    Nieuwelingen - deelnemers: 74 - opgevers: 3 - 30'

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ALVARADO Salvador NED VISTAMEDIA H LARES DOLTCINI

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 DEJAEGHER Jasper VZW JONG WIELERTALENT

    8 VREEWIJK Noah NED TWC DE KEMPEN

    9 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    10 DHAEYE Enrico ACROG - BALEN BC

    11 PEIRENS Yente 12 VAN DER VEKEN Senne 13 WILLEMS Robbe 14 LAURYSSEN Yorben 15 BAERS Arne 16 BELMANS Lennert 17 VAN CAMPENHOUT Jetze 18 WYSEURE Joran 19 VANSTEENKISTE Joshua 20 WILLEMSEN Steyn NED 21 DECLERCK Jelle 22 CAS Stijn 23 NOYENS Jarne 24 QUETS Stijn 25 CEULEMANS Ward 26 DE ROECK Mathis 27 DEBAELE Jorre 28 VAN DER SMISSEN Lennick 29 MEEUSEN Rik 30 VANLUCHENE Maxim 33 VAN CLEEMPUT Bert 51 DE VOS Wannes 64 D´HOLLANDER Senne 67 DANEEL Jefke

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 6 - opgevers: 0

    1 TRUYEN Marthe AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    3 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Elite - deelnemers: 7 - opgevers: 0

    1 BELLAERT Axelle DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 VAN DE PUTTE Kim BIKE ADVICE CT

    3 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 BLANCHAERT Jo INDIVIDUEEL

    6 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 GELDHOF Anja INDIVIDUEEL

     

    14/01/2017 LOKEREN (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 3

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme INDIVIDUEELAMA19+

    2 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni TRAWOBO CYCLING TEAMAMA19+

    5 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 MONTAIGNE Jorn BIKE ADVICE CTAMA19+

    8 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    9 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Jelle 12 DELAERE Jens 13 KINT Wesly 14 TACK Spencer 15 ARNOUTS Tom 16 OOMS Niels 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE VIAENE Jasper 19 VAN ASSCHE Nico 20 BULCKAEN Bart 21 VOLCKAERTS Sven 22 SCHEPENS Nils 23 VERNOU Lorenzo 24 ROGIERS Kurt 25 VERBERCKMOES Timo 26 DEBEURME Steve 27 DE ROCKER Tom 28 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    4 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    5 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 DE WAELE Marnic 12 LOGIER Cgristophe 13 CARPENTIER Dirk 14 DUMONT Jurgen 15 BULTYNCK Geert 16 DANNY Philippe 17 MYNGHEER Erik 18 VAN GOETHEM Danny

     

    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi DAGPAS

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 DAVID Theofiel DAGPAS

    10 SWINNEN Rene DAGPAS

    11 VAN OOSTERWYCK Daniel 12 COOPMAN Ivan 13 KOCKAERTS Hubert 14 VANHAEVERBEKE Jean 15 DE CLERCQ Jose 16 ZWINNEN Patrick 17 LAFORGE Eric 18 GROENé Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 HOLVOET Franki 21 HANSSON Yip CAN 22 HURTECANT Roland

    14-01-2017 om 17:01 geschreven door kenny


    10-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 09/01/2017 OTEGEM (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48 - opgevers: 6

    1 VAN DER POEL Mathieu BEOBANK-CORENDON

    2 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    6 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    8 BAESTAENS Vincent VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    11 ISERBYT Eli 12 AERNOUTS Jim 13 AERTS Thijs 14 ADAMS Joeri 15 PAUWELS Kevin 16 VANTHOURENHOUT Michael 17 CLEPPE Nicolas 18 VAN DER POEL David 19 MERLIER Braam 20 DENUWELAERE Jan 21 VAN LEEUWEN Patrick 22 VANDEKINDEREN Jens 23 DEGROOTE Jonas 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 SWEECK Hendrik 26 HOFMAN Bart 27 DERVEAUX Niels 28 WALSLEBEN Philipp 29 WILLEMYNS Mathieu 30 VAN DE KERCKHOVE Nick

     

    09/01/2017 OTEGEM (W) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 MAJERUS Christine BOELS DOLMANS CT

    2 DE BOER Sophie BREEPARK COMPLEX

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 DE JONG Thalita LARES WAOWDEALS

    6 DELHAYE Pauline QUICK MTB RACING TEAM

    7 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    9 VAN ANROOIJ Lindy KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES

    10 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    11 VANDERBEKEN Joyce 12 VAN DEN HOEK Bianca 13 VERMEIR Aurelie 14 MAES Shana 15 NOBUS Anja 16 VARDAROS Christine 17 WILLIAMS Naomi 18 LOCKER Rebecca 19 BELLAERT Axelle 20 DE BRUYNE Meg 21 DEFOUR Lara 22 FRAEYE Katleen 23 BLANCHAERT Jo

    10-01-2017 om 13:03 geschreven door kenny


    09-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN MEN ELITE TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017

    FOTO'S BELGISCH KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN MEN ELITE TE OOSTENDE VAN ZONDAG 08/01/2017     


    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Men Elite - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 PEETERS Rob 12 ADAMS Jens 13 SOETE Daan 14 BAESTAENS Vincent EZC 1° 15 SWEECK Diether 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 MERLIER Braam EZC 2° 18 DE CLERCQ Angelo EZC 3° 19 ISERBYT Eli 20 HUYS Stijn 21 VAN COMPERNOLLE Kenneth 22 JASPERS Jappe 23 VERHEYEN Onno 24 HOFMAN Bart 25 UYTDEWILLIGEN Ingmar 26 BRAET Vinnie 27 VANDEKINDEREN Jens 28 VENS Quincy 29 HOEYBERGHS Daan 30 DE CLEYN Dave
    bk oostende -8-1-2017 1528.JPG
    Podium BK Men Elite met winnaar Wout Van Aert, Kevin Pauwels en Laurens Sweeck.
    bk oostende -8-1-2017 1525.JPG
                              De trofee voor de Belgische kampioen 2017.
    bk oostende -8-1-2017 1458.JPG
                        Aankomst van winnaar BK Men Elite met Wout Van Aert.
    bk oostende -8-1-2017 1464.JPG
                Wout Van Aert de nieuwe Belgische Kampioen veldrijden 2017.
    bk oostende -8-1-2017 1195.JPG
                                         Wout Van Aert was ongenaakbaar.
    bk oostende -8-1-2017 1518.JPG
    Podium BK Elite z.c. met winnaar Vincent Baestaens, Braam Merlier en Angelo De Clercq.
    bk oostende -8-1-2017 1490.JPG
                      Aankomst van winnaar BK Elite z.c. met Vincent Baestaens.
    bk oostende -8-1-2017 1138.JPG
                                Kevin Pauwels werd 2de op het BK Men Elite.
    bk oostende -8-1-2017 1122.JPG
                           Laurens Sweeck werd 3de op het BK Men Elite.
    bk oostende -8-1-2017 1303.JPG
                                           Michael Vanthourenhout
    bk oostende -8-1-2017 937.JPG
                                                          Toon Aerts
    bk oostende -8-1-2017 1238.JPG
                                              Daan Hoeyberghs
    bk oostende -8-1-2017 1235.JPG
                                                       Jappe Jaspers
    bk oostende -8-1-2017 1222.JPG
                       Eli Iserbyt, Dieter Vanthourenhout en Braam Merlier.
    bk oostende -8-1-2017 1184.JPG
                                                    Dario Tielen
    bk oostende -8-1-2017 1148.JPG
                              Angelo De Cercq en Kenneth Van Compernolle.
    bk oostende -8-1-2017 1115.JPG
                                               Gianni Vermeersch en Toon Aerts.
    bk oostende -8-1-2017 998.JPG
                                                       Vincent Baestaens
    bk oostende -8-1-2017 1078.JPG
               Yorben Van Tichelt, Bart Hofman en Ingmar Uytdewilligen.
    bk oostende -8-1-2017 898.JPG
                                     Start van het BK Men Elite & Elite z.c.
    bk oostende -8-1-2017 1534.JPG






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-01-2017 om 13:51 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!