.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Men Elite - 60´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 MERLIER Tim VERANDA´S WILLEMS - CRELAN

    5 AERTS Toon TELENET FIDEA LIONS

    6 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA LIONS

    7 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA LIONS

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS - VERONA

    10 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 PEETERS Rob 12 ADAMS Jens 13 SOETE Daan 14 BAESTAENS Vincent EZC 1° 15 SWEECK Diether 16 VANTHOURENHOUT Dieter 17 MERLIER Braam EZC 2° 18 DE CLERCQ Angelo EZC 3° 19 ISERBYT Eli 20 HUYS Stijn 21 VAN COMPERNOLLE Kenneth 22 JASPERS Jappe 23 VERHEYEN Onno 24 HOFMAN Bart 25 UYTDEWILLIGEN Ingmar 26 BRAET Vinnie 27 VANDEKINDEREN Jens 28 VENS Quincy 29 HOEYBERGHS Daan 30 DE CLEYN Dave

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - U23 - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 1

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    2 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    3 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    4 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    6 GOOSSENS Kobe MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)

    8 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 SCHUERMANS Jelle PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    10 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 SMETS Gert 12 DERVEAUX Niels 13 DE MEYER Senne 14 DRIESEN Jarne 15 LIESSENS Jarno 16 VANDEBOSCH Victor 17 DEVOS Han 18 CALUWE Stijn 19 ROMBOUTS Seppe 20 TEIRLINCK Jens 21 KAISE Julien 22 BAUTERS Reno 23 BONNE Jenko 24 VERHEYEN Thomas 25 PAUWELS Tijl 26 HENNAUX Loic 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 DE PROOST Kyle 29 VANDENHEEDE Brecht 30 LEVECKE Milan

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Elite - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 5

    1 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    2 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM (BK Beloften)

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SELS Loes KDL CYCLING TEAM

    6 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    7 VANDERBEKEN Joyce DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    8 VERHESTRAETEN Karen DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    9 PALM Eva Maria DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    10 VAN DE VELDE Julie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 MAES Shana 12 VERHOEVEN Suzanne 13 VERMEIR Aurelie 14 BELLAERT Axelle 15 TRUYEN Marthe 16 VERMEIREN Tinne 17 WILLEMS Gertie 18 NELEN Kristien 19 VAN DE PUTTE Kim 20 DE BRUYNE Meg 21 MICHELS Laure 22 VAN WUNSEL Lise 23 VAN WUNSEL Lara 24 ROMBOUTS Tine 25 GREEFS Kelly 26 VERMEERSCH Eva 27 FRAEYE Katleen 28 BLANCHAERT Jo 29 DOCX Mieke 30 VERRIEST Sandie

     

    08/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Dames Jeugd - 30´

    Aantal deelnemers: 9 - opgevers: 0

    1 VAN LOY Tess DONEN/VONDELMOLEN CX-TEAM

    2 CRABBÉ Kiona VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    5 ZWAENEPOEL Tessa VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    6 VAN LOMMEL Yenthe LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    8 BEIRINCKX Lina HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    9 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    08-01-2017 om 17:33 geschreven door kenny


    07-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE(W) - Juniores (W) - 40´

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 3

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    6 VAN GILS Maxim WAC TEAM

    7 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    8 DE SMET Thibaut BIKE ADVICE CT

    9 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    10 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VANDERMEULEN Niels 12 VANDEPUTTE Niels 13 FERDINANDE Anton 14 SIEMONS Julian 15 BRAES Brent 16 LEMMENS Sander 17 BELLENS Jarno 18 VAN DEN BROECK Arno 19 THYS Joren 20 KUYPERS Gerben 21 VLIEGEN Pieter-jan 22 BROUWERS Arno 23 DE VET Sander 24 GEYSELS Xander 25 VERMEERSCH Florian 26 VERDONCK Andres 27 SPRANGERS Lloyd 28 VAN RILLAER Witse 29 VAN DEN PLAS Jasper 30 CLYNHENS Jens 34 STUER Kwinten 36 VERBERCKMOES Fabio

     

    07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Nieuwelingen 1°Jaars - 30´

    Aantal deelnemers: 46 -  opgevers: 3

    1 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    8 DE ROECK Mathis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 DE RIJCK Nando AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE BOCK Rune 12 PORTERS Zeno 13 BLEYENBERG Jado 14 VIDTS Obie 15 DEJONGHE Senne 16 VAN COMPERNOLLE Jamie 17 DE LIE Arnaud 18 JANSSEN Wout 19 WILLEMS Gilles 20 GOYVAERTS Ibo 21 OMLOOP Mats 22 VANDERAERDEN Wout 23 CLAES Jary 24 LAURYSSEN Rik 25 GROOTJANS Andries 26 FIEVEZ Philippe 27 CLARYSSE Elio 28 DE MAERE Alessio 29 BEECKMAN Gauthier 30 VANPRAET Ruben 39 D´HOLLANDER Senne

     

    07/01/2017 BK VELDRIJDEN OOSTENDE (W) - Nieuwelingen 2°Jaars - 30´

    Aantal deelnemers: 51 -  opgevers: 3

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VERVOORT Wout IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    6 VERMOOTE Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    7 DE SMET Nicolas BIKE ADVICE CT

    8 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 CAS Stijn YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANSTEENKISTE Joshua 12 DHAEYE Enrico 13 WYSEURE Joran 14 VAN DER VEKEN Senne 15 DEJAEGHER Jasper 16 HERRYGERS Tieme 17 MEULEMANS Lennert 18 NOYENS Jarne 19 VANPARIJS Tjorven 20 VANDERMEER Quinten 21 GROSEMANS Daan 22 MEEUSEN Rik 23 DEBAELE Jorre 24 DE LAET Tomas 25 VANDENBORRE Mathias 26 VANDESOMPEL Cedric 27 LAEVENS Justin 28 BERCKMOES Jenno 29 VAN CLEEMPUT Bert 30 DE VOS Wannes

     

    07/01/2017 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 JANSSENS Willem AA-DRINK JONGERENTEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 SPRANGERS Bram ACROG - BALEN BC

    20 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 VAN DER KELEN Victor PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    29 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    2 HEULENS Sem WAC TEAM

    3 CEULEMANS Niels HEIST CYCLING TEAM (HCT)

    4 DE MOYER Kenay TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    5 D´HOUST Yani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    13 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 38 - opgevers: 4

    1 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    2 HARTEEL Jelle TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN

    3 KUYPERS Milan CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 JAENEN Jelle OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    13 DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    27 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 1

    1 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    2 VAN DER VEKEN Jana ISOREX CYCLING TEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 2 - opgevers: 0

    1 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 4 - opgevers: 2

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 VANBELLE Lucie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    07-01-2017 om 17:08 geschreven door kenny


    06-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING TEAM CIBEL-CIBON 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                           TEAM CIBEL-CIBON 2017

    ploeg  cibel 5-1-2017 092.JPG
    ploeg  cibel 5-1-2017 081.JPG
    ploeg  cibel 5-1-2017 062.JPG    ploeg  cibel 5-1-2017 023.JPG    ploeg  cibel 5-1-2017 027.JPG    ploeg  cibel 5-1-2017 031.JPG
               Joeri Stallaert                           Wim Reynaerts                        Brecht Ruyters                       Johannes De Paepe
                    ploeg  cibel 5-1-2017 046.JPG              ploeg  cibel 5-1-2017 047.JPG             ploeg  cibel 5-1-2017 051.JPG    
                          Seppe Verschueren                                  Gianni Marchand                                  Michiel Dieleman  
    ploeg  cibel 5-1-2018.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 003.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 006.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 057.JPG
              Alexander Maes                        Mathias Ongena                           Jan Reynaerts                                Stijn De Bock           
                         ploeg  cibel 5-1-2017 018.JPG                ploeg  cibel 5-1-2017 020.JPG                ploeg  cibel 5-1-2017 014.JPG     
                                  Robby Cobbaert                                 Mathias De Witte                                  Kevin De Jonghe      
                   ploeg  cibel 5-1-2017 033.JPG                   ploeg  cibel 5-1-2017 037.JPG                    ploeg  cibel 5-1-2017 012.JPG
                              Jimmy Janssens                                      Alexander Cools                                         Dennis Coenen
                 ploeg  cibel 5-1-2017 078.JPG   ploeg  cibel 5-1-2017 067.JPG  ploeg  cibel 5-1-2017 071.JPG  ploeg  cibel 5-1-2017 074.JPG
    ploeg  cibel 5-1-2017 149.JPG
       
     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-01-2017 om 18:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 07/01/2017 - WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    VANAF ZATERDAG 07 JANUARI 2017 VERTREK OM 09H00 VOOR DE WINTERGROEPSTRAINING MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS !!!

     


    We maken een extra lus via Wachtebeke naar Mendonk en zo naar Overslag goed voor een afstand van 95 km.

    06-01-2017 om 18:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 08/01/2017 - WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 09H00 !!!
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    VANAF ZONDAG 08 JANUARI 2017 VERTREK
    OM 09H00 VOOR DE WINTERGROEPSTRAINING
    MET VERTREKPUNT TE BEVEREN !!!



    We maken een extra lus na het viaduct te Moerbeke naar Overslag om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34 goed voor 90 km.

    06-01-2017 om 18:49 geschreven door kenny


    01-01-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/01/2017

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Toon Aerts-Telenet Fidea Lions

    2.Wout Van Aert-Crelan-Vastgoedservice

    3.Michael Vanthourenhout-Marlux-Napoleon Games

    4.Kevin Pauwels-Marlux-Napoleon Games

    5.Wietse Bosmans-Beobank-Corendon

    6.Tim Merlier

    7.Corné van Kessel (Ned)

    8.Jens Adams

    9.Laurens Sweeck

    10.Gianni Vermeersch

    11.Tom Meeusen 12.Stan Godrie (Ned) 13.Lars van der Haar (Ned) 14.Philipp Walsleben (Dui)

     

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA LIONS

    3 HERMANS Quinten TELENET FIDEA LIONS

    4 TOUPALIK Adam BEOBANK - CORENDON

    5 VAN DER MEER Gosse TARTELETTO - ISOREX

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA LIONS

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DEGROOTE Jonas TARTELETTO-ISOREX

    9 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    10 PEETERS Yannick PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE

    11 LOOCKX Lander 12 PERIOU Tony 13 JASPERS Jappe 14 BAUTERS Reno 15 LIESSENS Jarno 16 GOOSSENS Kobe 17 SCHUERMANS Jelle 18 SMETS Gert 19 DERVEAUX Niels 20 BONNE Jenko 21 VANDEBOSCH Victor 22 WUYTS Mathijs 23 VANDENHEEDE Brecht 24 KAISE Julien 25 ODA Hijiri 26 SZEDELYI Tomas 27 MUSKENS Mart 28 ROMBOUTS Seppe 29 DE MAEGHT Dorian 30LALLEMENT Guillaume

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 1
    1 VOS Marianne WM3 PRO CYCLING

    2 VAN LOY Ellen VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 DE JONG Thalita LARES WAOWDEALS

    4 CANT Sanne ENERTHERM - BEOBANK

    5 VERDONSCHOT Laura MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 WORST Annemarie GIANT

    7 BRAMMEIER Nikki BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 KAPTHEIJNS Maud STEYLAERTS-VERONA

    9 TERPSTRA Anne GHOST FACTORY RACING

    10 ANDERSON Elle ELLE ANDERSON RACING

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 VERHESTRAETEN Karen 13 DELHAYE Pauline 14 VAN DEN HOEK Bianca 15 SELS Loes 16 KASTELIJN Yara 17 MICHIELS Githa 18 NAGENGAST Fleur 19 PALM Eva Maria 20 TRUYEN Marthe 21 LOCKE Rebecca 22 MAES Shana 23 BERKANE Sarah 24 BELLAERT Axelle 25 VARDAROS Christine 26 WILLEMS Gertie 27 PEETERS Jinse 28 GREEFS Kelly 29 RIEDEL Stacey

      

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 4

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 CULLELL ESTAPE Jofre MEGAMO CYCLING TEAM CLUB

    3 ARENSMAN Thymen CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    4 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Florian ACROG - BALEN BC

    6 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 HOLMGREN Gunnar CYCLING CANADA CYCLISME

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 CLYNHENS Jens AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 BELLENS Jarno 13 FERDINANDE Anton 14 SIEMONS Julian 15 ARTZ Bart 16 DE VET Sander 17 SPRANGERS Lloyd 18 SANDERSON Brody 19 VLIEGEN Pieter-jan 20 KOPECKY Tomas 21 VAN RILLAER Witse 22 THYS Joren 23 BRUYNINCKX Jonas 24 ARKESTEYN Aron 25 BLAZEVIC Adam 26 JORDENS Jarno 27 GEYSELS Xander 28 SEMPELS Gill 29 STUER Kwinten 30 TIBACKX Lander

     

    01/01/2017 BAAL (B) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 57 - opgevers: 6

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    4 NYS Thibau AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 RONHAAR Pim NED LARES-DOLTCINI CT

    7 VERMOOTE Jelle MAHIEU CONSTRUCT - KONA

    8 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    9 BOVEN Lars NED CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM

    10 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    11 DE SCHEPPER Ward NED 12 DRAFFAN Oliver GBR 13 MALEZSEWSKI Lukas 14 STRIK Dylan NED 15 VAN DER VEKEN Senne 16 DELNOIJE Remon NED 17 BELMANS Lennert 18 DHAEYE Enrico 19 PEIRENS Yente 20 QUETS Stijn 21 MEULEMANS Lennert 22 VANDESOMPEL Cedric 23 ARTZ Huub NED 24 DROBEK Hubert POL 25 DE PROOST Mats 26 DE LAET Tomas 27 DE BOCK Rune 28 JACOBS Lennerd 29 LAERMANS Tommy 30 DEJONGHE Senne


    Nieuwelingen Meisjes - deelnemers: 3 - opgevers: 1

    1 GERRITSE Femke NED WV SCHIJNDEL

    2 COPPENS Nieke AA-DRINK JONGERENTEAM

    01-01-2017 om 18:54 geschreven door kenny


    31-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 11°Veldritzege bij de Masters A !!!

      Nicky David 1.jpg 

                Nicky David


    Vrijdag 30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 4
    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    4 VENTURINI Clément FRA COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 STYBAR Zdenek CZE ETIXX - QUICK STEP

    11 ADAMS Joeri 12 GODRIE Stan NED 13 AERTS Toon 14 GICQUIAU Ivan FRA 15 KONWA Marek POL 16 UYTDEWILLIGEN Ingmar 17 VAN LEEUWEN Patrick NED 18 VANDEKINDEREN Jens 19 PEETERS Rob 20 PERIOU Tony FRA 21 HUYS Stijn 22 FIELD Ian GBR 23 BONNE Jenko 24 BOGUSLAWSKI Marceli POL 25 VENS Quincy 26 PRUVOT Nicolas FRA 27 DE CLERCQ Angelo 28 ROELANDT Kenny 29 VAN ROOSBROECK Pieter 30 JACOBS Johan SUI

     

    30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 2

    1 TULETT Daniel GBR SPECIALIZED RACING

    2 TURNER Ben GBR HMT JLT CONDOR

    3 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    4 CULLELL ESTAPE Jofre ESP MEGAMO CYCLING TEAM

    5 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    9 SPRANGERS Lloyd LARES-DOLTCINI CT

    10 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 FRIJTERS Perry NED 12 SANDERSON Brody CAN 13 VERBERCKMOES Fabio 14 TOCAVEN Fabien FRA 15 JORDENS Jarno 16 CLYNHENS Jens 17 GAVENDA Jan CZE 18 GEYSELS Xander 19 GILLES Cyprien FRA 20 RIVET Benjamin FRA 21 BROUWERS Arno 22 KONINGS Robbe 23 HOLMGREN Gunnar CAN 24 CLAUWAERT Maarten 25 MOSES Sam GBR 26 STUER Kwinten 27 SANTY Arne 28 PEYROUX Hugo 29 LIPPENS Seppe 30 CAREME Grégory

     

    30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 44 - opgevers: 1

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    7 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN ANROOIJ Lindy NED MC PIRATE

    9 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    10 MORICHON Anais FRA FS SAINT-HILAIRE VILLEFRANCHE

    11 VERHOEVEN Suzanne 12 GILBERT Sunny USA 13 VAN DE REE Monique NED 14 JANSSON Ida SWE 15 WILLIAMS Naomi AUS 16 PALM Eva Maria 17 VERMEIR Aurelie 18 BELLAERT Axelle 19 ERLANDSSON Asa SWE 20 WADSWORTH Emily GBR 21 LOCKE Rebecca AUS 22 PEETERS Jinse 23 VAN DE VELDE Julie 24 KARAMI Miyoko JPN 25 VERMEIREN Tinne 26 TRABAZO BRAGADO Irene ESP 27 NOËL Jara 28 DE BRUYNE Meg 29 LOMAS Sarah GBR 30 WEINGARTEN Audrey FRA

     

    30/12/2016 BREDENE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 56 - opgevers: 4

    1 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    5 DUJARDIN Brice FRA EC FELLETIN USSEL CREUSE CORREZE

    6 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 DRAFFAN Oliver GBR 12 BAERS Arne 13 VANSTEENKISTE Joshua 14 YOUNG Jenson GBR 15 TOUPALIK Jakub CZE 16 VADIC Baptiste FRA 17 DE RIJCK Nando 18 VAN CAMPENHOUT Jetze 19 DECLERCK Jelle 20 PORTERS Zeno 21 BLEYENBERG Jado 22 SANTRAINE Louis 23 DE ROECK Mathis 24 THIELEMANS Robbe 25 VIDTS Obie 26 VANPRAET Ruben 27 CLARYSSE Elio 28 COOPER Fin GBR 29 OMLOOP Mats 30 ARCHIE Lewis GBR 45 VAN HAVERE Detlev


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 WADSWORTH Maddie GBR BEELINE BICYCLES RT

    2 WILDMAN Poppy GBR SF RACING

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 OXLEY Ava GBR VC UK

    5 WHEARTY Lucy GBR PEDALSPORT CC

     

    30/12/2016 KERNIEL - BORGLOON (LB) Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 5

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIEMASTM

    3 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    4 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    5 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    8 HANS Van Den Bogaert DAGPAS

    9 WAMPERS Yannick INDIVIDUEELMASTM

    10 DAELMAN Kristof EC WALSHOUTEMMASTM

    11 LAMBERT Régis

    12 LEMOINE Niki


    Masters B - deelnemers: 8

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 DE NEF Kris LUC´S BIKE TEAM - BORGLOON

    4 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    5 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    6 COLOMBO Lino EC WALSHOUTEM

    7 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 ABE Peter DAGPAS

    31-12-2016 om 18:57 geschreven door kenny


    29-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM 2017

    PLOEGVOORSTELLING

                DONEN-VONDELMOLEN CX TEAM 2017

    ploeg geert wellems 060.JPG
    ploeg geert wellems 012.JPG  ploeg geert wellems 015.JPG  ploeg geert wellems 022.JPG  ploeg geert wellems 024.JPG
                     Jara Noél                                  Tess Van Loy                       Shana Maes                               Axelle Bellaert
    ploeg geert wellems 027.JPG  ploeg geert wellems 030.JPG  ploeg geert wellems 035.JPG  ploeg geert wellems 036.JPG
                Eva Maria Palm                     Karen Verhestraeten                 Joyce Vanderbeken                     Cedric Mertens
    ploeg geert wellems 018.JPG  ploeg geert wellems 055.JPG
                Arne Daelmans                 Ploegleider Geert Wellens
    ploeg geert wellems 008.JPG
    ploeg geert wellems 070.JPG ploeg geert wellems 078.JPG
    ploeg geert wellems 007.JPG ploeg geert wellems 056.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2016 om 17:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Donderdag 29/12/2016
    LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VENTURINI Clément FRA COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS

    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAMEL.CMC

    10 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 SWEECK Laurens 12 BOSMANS Wietse 13 BAESTAENS Vincent 14 VERMEERSCH Gianni 15 WEBER Sascha GER 16 PEETERS Rob 17 VANTHOURENHOUT Dieter 18 STYBAR Zdenek CZE 19 VAN DER HAAR Lars NED 20 VAN TICHELT Yorben 21 TARAMARCAZ Julien SUI 22 WALSLEBEN Philipp GER 23 BOROS Michael CZE 24

    VANDEKINDEREN Jens 25 KONWA Marek POL 26 DENUWELAERE Jan 27 TIELEN Dario 28 CANT Kevin 29 HUYS Stijn 30 VAN POPPEL Boy NED

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 5

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    5 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    6 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    7 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    9 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    10 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    11 BAKX Kelvin NED 12 RUSSO Clement FRA 13 SCHUERMANS Jelle 14 JOSEPH Thomas 15 LOOCKX Lander 16 JASPERS Jappe 17 WOUTERS Sieben NED 18 TEIRLINCK Jens 19 DRIESEN Jarne 20 DE MEYER Senne 21 LIESSENS Jarno 22 ROMBOUTS Seppe 23 SIEBENS Gianni 24 VAN ROOSBROECK Pieter 25 VAN DIJKE Koen NED 26 SMETS Gert 27 BOGUSLAWSKI Marceli POL 28 PAUWELS Tijl 29 DEVOS Han 30 VANDEBOSCH Victor 54 VAN DE VELDE Thomas

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 64 - opgevers: 4

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    4 TURNER Ben GBR HMT WITH JLT CONDOR

    5 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 BONSERGENT Maxime FRA VC CHATEAU-GONTIER

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    10 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    11 TULETT Daniel GBR 12 HOLMGREN Gunnar CAN 13 BELLENS Jarno 14 CULLELL ESTAPE Jofre ESP 15 VREESWIJK Luca NED 16 VAN GILS Maxim 17 DE VET Sander 18 ARTZ Bart NED 19 THYS Joren 20 BRAES Brent 21 SMITS Rune 22 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 23 SCHREIBER Felix LUX 24 PEMEN Dolf 25 TOCAVEN Fabien FRA 26 BRUYNINCKX Jonas 27 SANDERSON Brody CAN 28 GILLES Cyprien FRA 29 BROECKX Seppe 30 MOSES Sam GBR

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    4 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    5 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    8 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 HAVLIKOVA Pavla CZE MRM- AVALON PRO CYCLING

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 ARZUFFI Alice Maria ITA 12 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 13 NOSKOVA Nikola CZE 14 VERHESTRAETEN Karen 15 ANDERSON Elle USA 16 BAKKER Manon NED 17 VAN DE REE Monique NED 18 VAN DER HEIJDEN Inge NED 19 LABOUS Juliette FRA 20 VAN ANROOIJ Lindy NED 21 VERSCHUEREN Jolien 22 GOOSSENS Veerle NED 23 GONZALEZ BLANCO Lucia ESP 24 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 25 HOEKE Geerte NED 26 GILBERT Sunny USA 27 DELHAYE Pauline FRA 28 TERPSTRA Anne NED 29 WEERINK Floor NED 30 WITLOX Lizzy NED 43 DE BRUYNE Meg 50 COMMISSARIS Caren

     

    29/12/2016 LOENHOUT (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 76 - opgevers: 2

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    7 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    11 VAN DER SMISSEN Lennick 12 VAN DER DRIFT Twan NED 13 MARTIN Conor CAN 14 DUJARDIN Brice FRA 15 HUYBS Ward 16 VANPARIJS Tjorven 17 DRAFFAN Oliver GBR 18 MEULEMANS Lennert 19 BERVOETS Michael 20 MEEUSEN Rik 21 QUETS Stijn 22 TOUPALIK Jakub CZE 23 WILLEMS Robbe 24 VAN TRICHT Floris 25 DELNOIJE Rémon NED 26 VAN GORP Sieb NED 27 VAN DEN BOOM Luca NED 28 HERRYGERS Tieme 29 VADIC Baptiste FRA 30 DHAEYE Enrico


    Nieuwelingen  Meisjes - deelnemers: 12

    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES

    2 WADSWORTH Maddie GBR BEELINE BICYCLES RT

    3 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 QUINT Danielle NED JVR DE BATAUWERS

    5 WILDMAN Poppy GBR SF RACING

    6 OXLEY Ava GBR VC UK

    7 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    9 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    10 WAYTE Amelie GBR EMPELLA

    11 VANHOOYDONCK Fien 12 WERTY Lucy GBR

    29-12-2016 om 17:19 geschreven door kenny


    27-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2016     


    Maandag 26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    2 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    4 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    9 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 DENUWELAERE Jan 12 VANDENHEEDE Brecht 13 SIEBENS Gianni 14 DECLERCK Mathias 15 VENS Quincy 16 VERHEYEN Thomas 17 SZÉDELYI Tomas 18 DE WISPELAERE Bert 19 ALDERWEIRELD Robin 20 GOOSEN Wouter 21 DENOLF Ritchie 22 DEWITTE Pieter 23 PRUVOOST Shayne 24 VAN STAEYEN Maarten 25 LEVECKE Milan 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 VANDENBROUCKE Niels 28 MATIJEVIC Mario CRO 29 CLAEYS Stef 30 MOENAERT Mathias
    3W3A7863.JPG
      Winnaar Elite z.c. met Vinnie Braet en winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A7846.JPG
                                            Podium PK Beloften.
    3W3A7857.JPG
                                                      Podium PK Elite z.c.
    3W3A7867.JPG
    3W3A7795.JPG
                         Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A7821.JPG
    3W3A7473.JPG
                         Start van de Elite z.c. en de Beloften te Beernem.

     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores PK - deelnemers: 44 - opgevers: 7 - 40'

    1 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 BRAET Vito 13 CHRISTIAENS Thijs 14 STUER Kwinten 15 GEYSELS Xander 16 CLAUWAERT Maarten 17 DESCHEPPER Ward 18 ARNE Vermeersch 19 BEKAERT Seppe 20 VULLERS Brain 21 VLERICK Lars 22 BRUNING Jente 23 DEMEYER Guillian 24 BRAET Axel 25 VAN DEN PUT Ronan 26 SLABBINCK Sietse 27 QUARTIER Jonas 28 VERLINDE Simon 29 VERVECKEN Brent 30 VAN DER BORGHT Jani
    3W3A7462.JPG
    Winnares Dames Elite met Axelle Bellaert en winnaar Juniores met Andres Verdonck.
    3W3A7466.JPG
                                             Podium PK Juniores.
    3W3A7422.JPG
                     Aankomst van winnaar Juniores met Andres Verdonck.
    3W3A7185.JPG
                                               Start van de Juniores.

     

    Nieuwelingen PK - deelnemers: 39 - opgevers: 1 – 30’

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANPARIJS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 CLARYSSE Elio 12 DE MAERE Alessio 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 VAN CAMPENHOUT Jetze 16 DE SMET Nicolas 17 VIDTS Obie 18 DEJONGHE Senne 19 LAEVENS Justin 20 CALLEWAERT Andreas 21 BERT Jasper 22 DECKMIJN Matisse 23 SALOMEZ Ydris 24 MOLS Berre 25 LAVERGE Maxim 26 FIEVEZ Philippe 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 DEWEERDT Tiebe 29 VAN HAVERE Detlev 30 VANCANNEYT Jelle
    3W3A7168.JPG
    Winnaar Nieuwelingen met Yente Peirens, winnares Dames Jeugd met Eva Vermeersch
    en winnaar PK.
    3W3A7176.JPG
                                          Podium PK Nieuwelingen.
    3W3A7113.JPG
                     Aankomst van winnaar Nieuwelingen met Yente Peirens.
    3W3A7125.JPG
    3W3A6923.JPG
                                           Start van de Nieuwelingen.

    DAMES Elite PK - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST 

    3W3A7328.JPG
                                                        Axelle Bellaert

    3W3A7197.JPG
                                       Start van de Dames Elite te Beernem.


    Dames Jeugd PK - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A7172.JPG
                                            Podium PK Dames Jeugd.
    3W3A7157.JPG
                  Aankomst van winnares Dames Jeugd met Eva Vermeersch.
    3W3A6925.JPG
                                           Start van de Dames Jeugd.
     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    6 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    7 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 MEELBERGHS Pieter 12 VERMEIREN Gianni ITA 13 KINT Wesly 14 DELAERE Jens 15 VAN DIEREN Christophe 16 VERNOU Lorenzo 17 DENUWELAERE Tom 18 DHOORE Alessio 19 VAN ASSCHE Nico 20 ROGIERS Kurt 21 DE RUWE Frederiek 22 MERCIER Ward 23VERGUCHT Rudy 24 DEBEURME Steve 25 TEIRLINCK Steven
    3W3A6901.JPG
       Winnaar Masters A met Nicky David en winnaar Amateurs Bryan Vispoel.
    3W3A6909.JPG
                                                Podium PK Amateurs.
    3W3A6917.JPG
                                                Podium PK Masters A.
    3W3A6850.JPG
                            Aankomst winnaar Amateurs met Bryan Vispoel.
    3W3A6854.JPG
                              Aankomst winnaar Masters A met Nicky David.
    3W3A6863.JPG
    3W3A6794.JPG
    3W3A6589.JPG
                                       Start van de Amateurs en Masters A.

    PK Masters B - deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 ALEXANDER Daniel GBR ZEPNAT

    11 VANHONSEBROUCK Franky 12 SCHOONBAERT Kristof 13 MYNGHEER Johan 14 DE SMET Andy 15 ALLEMEERSCH Steven 16 DE VOS Gert 17 FIEVEZ Benoît 18 BOUDREAU Marc CAN 19 VERVERKEN Gerdy 20 CARPENTIER Dirk 21 DUMONT Jurgen 22 MYNGHEER Erik 23 BULTYNCK Geert 24 DELANCKER Jan
    3W3A6586.JPG
             Podium PK Masters B met winnaar Kris Lapere en Steve Gruwier.
    3W3A6534.JPG
                        Aankomst van winnaar Masters B met Kris Lapere.
    3W3A6284.JPG
                                                 Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    10 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    11 DE CLERCQ Jose 12 COOPMAN Ivan 13 ROELSTRAETE Philip 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland
    3W3A6574.JPG
                                Winnaar Masters c met Guido Verhaegen.
    3W3A6578.JPG
                                                   Podium PK Masters C.
    3W3A6546.JPG
                        Aankomst winnaar Masters C met Guido Verhaegen.

    3W3A6286.JPG
                                                   Start van de Masters C. 







    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-12-2016 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 10°Veldritzege bij de Masters A !!!

      Nicky David 1.jpg 

                Nicky David


    Maandag 26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5
    1 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    2 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    4 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELELITE

    7 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    8 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    9 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 DENUWELAERE Jan 12 VANDENHEEDE Brecht 13 SIEBENS Gianni 14 DECLERCK Mathias 15 VENS Quincy 16 VERHEYEN Thomas 17 SZÉDELYI Tomas 18 DE WISPELAERE Bert 19 ALDERWEIRELD Robin 20 GOOSEN Wouter 21 DENOLF Ritchie 22 DEWITTE Pieter 23 PRUVOOST Shayne 24 VAN STAEYEN Maarten 25 LEVECKE Milan 26 VANDERMEIRSCH Aaron 27 VANDENBROUCKE Niels 28 MATIJEVIC Mario CRO 29 CLAEYS Stef 30 MOENAERT Mathias

     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 44 - opgevers: 7 - 40'

    1 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 DEWULF Maxim LARES-DOLTCINI CT

    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 VAN COMPERNOLLE Jason 12 BRAET Vito 13 CHRISTIAENS Thijs 14 STUER Kwinten 15 GEYSELS Xander 16 CLAUWAERT Maarten 17 DESCHEPPER Ward 18 ARNE Vermeersch 19 BEKAERT Seppe 20 VULLERS Brain 21 VLERICK Lars 22 BRUNING Jente 23 DEMEYER Guillian 24 BRAET Axel 25 VAN DEN PUT Ronan 26 SLABBINCK Sietse 27 QUARTIER Jonas 28 VERLINDE Simon 29 VERVECKEN Brent 30 VAN DER BORGHT Jani

     

    Nieuwelingen PK - deelnemers: 39 - opgevers: 1 – 30’

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    4 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    8 VANPARIJS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    11 CLARYSSE Elio 12 DE MAERE Alessio 13 VAN CLEEMPUT Bert 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 VAN CAMPENHOUT Jetze 16 DE SMET Nicolas 17 VIDTS Obie 18 DEJONGHE Senne 19 LAEVENS Justin 20 CALLEWAERT Andreas 21 BERT Jasper 22 DECKMIJN Matisse 23 SALOMEZ Ydris 24 MOLS Berre 25 LAVERGE Maxim 26 FIEVEZ Philippe 27 VAN DER PLAETSEN Damon 28 DEWEERDT Tiebe 29 VAN HAVERE Detlev 30 VANCANNEYT Jelle

    DAMES ELITE - deelnemers: 6

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DEFOUR Lara AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    3 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VANPARYS Tatiana CYCLING TEAM OOSTKUST


    Dames JEUGD PK - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    26/12/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen - deelnemers: 45 – 30’

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    7 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    9 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11 VANDERMEER Quinten 12 GROOTJANS Andries 13 PORTERS Zeno 14 POTTER James NED 15 VANDERAERDEN Wout 16 MULDERS Yarne 17 GEUKENS Wout 18 VAN DEN BULCK Joppe 19 CLAES Jary 20 VANDESOMPEL Cedric 21 WAUTERS Seppe 22 JANSSEN Wout 23 FRANCKEN Sibe 24 GOYVAERTS Ibo 25 BOECKX Seppe 26 OMLOOP Mats 27 VAN DE PUTTE Victor 28 CORVERS Milan 29 GROOTJANS Jeno 30 SLUYDTS Toon

     

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 5

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VAN LOMMEL Yenthe KALAS CYCLING TEAM 99

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    5 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

     

    26/12/2016 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 25

    1 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    2 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    3 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    6 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    7 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 MEELBERGHS Pieter 12 VERMEIREN Gianni ITA 13 KINT Wesly 14 DELAERE Jens 15 VAN DIEREN Christophe 16 VERNOU Lorenzo 17 DENUWELAERE Tom 18 DHOORE Alessio 19 VAN ASSCHE Nico 20 ROGIERS Kurt 21 DE RUWE Frederiek 22 MERCIER Ward 23VERGUCHT Rudy 24 DEBEURME Steve 25 TEIRLINCK Steven

    PK Masters B - deelnemers: 24

    1 LAPERE Kris ANNEQUIN-CYCLING-TEAM

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 ALEXANDER Daniel GBR ZEPNAT

    11 VANHONSEBROUCK Franky 12 SCHOONBAERT Kristof 13 MYNGHEER Johan 14 DE SMET Andy 15 ALLEMEERSCH Steven 16 DE VOS Gert 17 FIEVEZ Benoît 18 BOUDREAU Marc CAN 19 VERVERKEN Gerdy 20 CARPENTIER Dirk 21 DUMONT Jurgen 22 MYNGHEER Erik 23 BULTYNCK Geert 24 DELANCKER Jan


    Masters C - deelnemers: 17 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    10 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    11 DE CLERCQ Jose 12 COOPMAN Ivan 13 ROELSTRAETE Philip 14 GOETHALS Ronny 15 HOLVOET Franki 16 HURTECANT Roland

     

    26/12/2016 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    27-12-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    26-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Maandag 26/12/2016
    HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers: 63

    1-Wout VAN AERT-Crelan-Vastgoedservice

    2-Laurens SWEECK-Era-Circus

    3-Kevin PAUWELS-Marlux-Napoleon Games

    4-Toon AERTS-Telent Fidea Lions

    5-Tom MEEUSEN-Telent Fidea Lions

    6-Michael VANTHOURENHOUT-Marlux-Napoleon Games

    7-Tim MERLIER-Crelan-Vastgoedservice

    8-Jens ADAMS-Crelan-Vastgoedservice

    9-Corne VAN KESSEL (Ned)-Telent Fidea Lions

    10-David VAN DER POEL (Ned)-Beobank-Corendon

    11-Lars BOOM (Ned) 12-Clement VENTURINI (Fra) 13-Michael BOROS (Tsj) 14-Mathieu VAN DER POEL (Ned) 15-Marcel MEISEN (Dui) 16-Daan SOETE 17-Jim AERNOUTS 18-Stephen HYDE (USA) 19-Philipp WALSLEBEN (Dui) 20-Stan GODRIE (Ned) 21-Marcel WILDHABER (Zwi) 22-Sascha WEBER (Dui) 23-Thijs VAN AMERONGEN (Ned) 24-Ismael ESTEBAN AGÜERO (Spa) 25-Simon ZAHNER (Zwi) 26-Rob PEETERS 27-Javier RUIZ DE LARRINAGA (Spa) 28-Steve CHAINEL (Fra) 29-Martin HARING (Slo) 30-Daan HOEYBERGHS

     

    26/12/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 UCI - World Cup - 50´

    Aantal deelnemers: 51

    1-Joris NIEUWENHUIS (Ned)-Rabobank Development Team

    2-Clement RUSSO (Fra)-Probike Saint-Etienne Loire

    3-Adam TOUPALIK (Tsj)-Beobank-Corendon

    4-Thijs AERTS-Telent Fidea Lions

    5-Sieben WOUTERS (Ned)-Rabobank Development Team

    6-Eli ISERBYT-Telent Fidea Lions

    7-Felipe ORTS LLORET-Selectie - Spanje

    8-Gioele BERTOLINI-Selectie - Italië

    9-Nicolas CLEPPE-Telent Fidea Lions

    10-Simon Lien ANDREASSEN-Selectie - Denemarken

    11-Lucas DUBAU (Fra) 12-Curtis WHITE (USA) 13-Yannick PEETERS 14-Maik VAN DER HEIJDEN (Ned) 15-Gosse VAN DER MEER (Ned) 16-Thomas JOSEPH 17-Kelvin BAKX (Ned) 18-Kobe GOOSSENS 19-Nadir COLLEDANI (Ita) 20-Jonas DEGROOTE 21-Jappe JASPERS 22-Stijn CALUWE 23-Johan JACOBS (Zwi) 24-Yan GRAS (Fra) 25-Jakob DORIGONI (Ita) 26-Hecht GAGE (USA) 27-Jelle SCHUERMANS 28-Kevin KUHN (Zwi) 29-Wesley FLOREN (Ned) 30-Lander LOOCKX

     

    26/12/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniores UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 54

    1-Thymen ARENSMAN-Selectie - Nederland

    2-Toon VANDEBOSCH-IKO Enertherm-Beobank

    3-Andreas GOEMAN-Young Telenet Fidea

    4-Jofre CULLELL ESTAPE-Selectie - Spanje

    5-Daniel TULETT-Selectie - Groot-Brittanie

    6-Timo KIELICH-Trek-Bioracer MTB Team

    7-Jelle CAMPS-Kon. Balen BC vzw

    8-Ryan KAMP (Ned)-WV De Jonge Renner Oosterhout

    9-Tomas KOPECKY (Ned)-LRTV Swift

    10-Denzel STEPHENSON-Selectie - Verenigde Staten

    11-Gunnar HOLMGREN (Can) 12-Yentl BEKAERT 13-Mees HENDRIKS (Ned) 14-Loris ROUILLER (Zwi) 15-Filippo FONTANA (Ita) 16-Arne VRACHTEN 17-Arno VAN DEN BROECK 18-Jérémy MONTAUBAN (Fra) 19-Mauro SCHMID (Zwi) 20-Thibault VALOGNES (Fra) 21-Brody SANDERSON (Can) 22-Niels VANDEPUTTE 23-Kyle AGTERBERG (Ned) 24-Jakub SCHIERL (Tsj) 25-Tristan MONTCHAMP (Fra) 26-Tim WOLLENBERG (Dui) 27-Tristan PARROTTA (Lux) 28-Bart HAZEKAMP (Ned) 29-Misch LEYDER (Ned) 30-Lorenzo CALLONI (Ita)

     

    26/12/2016 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames UCI - World Cup - 40´

    Aantal deelnemers: 57

    1-Marianne VOS (Ned)-Rabo Liv Women CT

    2-Sanne CANT-IKO Enertherm-Beobank

    3-Katerina NASH-Selectie - Tsjechië

    4-Lucinda BRAND-Rabo Liv Women CT

    5-Eva LECHNER-Selectie - Italië

    6-Sophie DE BOER (Ned)-Kalas-NNOF Cycling Team

    7-Ellen VAN LOY-Young Telenet Fidea

    8-Christine MAJERUS (Lux)-Boels Dolmans CT

    9-Nikki BRAMMEIER (Gbr)-Boels Dolmans CT

    10-Amanda MILLER (USA)-Visit Dallas DNA Pro Cycling

    11-Laura VERDONSCHOT 12-Alice Maria ARZUFFI (Ita) 13-Maud KAPTHEIJNS (Ned) 14-Emma WHITE (USA) 15-Lucie CHAINEL-LEFEVRE (Fra) 16-Pavla HAVLIKOVA (Tsj) 17-Chiara TEOCCHI (Ita) 18-Loes SELS 19-Ellen NOBLE (USA) 20-Manon BAKKER (Ned) 21-Lucia GONZALEZ BLANCO (Spa) 22-Nadja HEIGL (Aus) 23-Yara KASTELIJN (Ned) 24-Joyce VANDERBEKEN 25-Inge VAN DER HEIJDEN (Ned) 26-Jolien VERSCHUEREN 27-Juliette LABOUS (Fra) 28-Jessica LAMBRACHT (Dui) 29-Ceylin DEL CARMEN ALVARADO (Ned) 30-Nikola NOSKOVA (Tsj)

    26-12-2016 om 18:01 geschreven door kenny


    25-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 25/12/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE BALEGEM VAN ZONDAG 25/12/2016     


    Zondag 25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    10 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEFU23.C

    11 DEVOS Han 12 COLAERT Pascal 13 DE WISPELAERE Bert 14 TEIRLINCK Jens 15 TIELEN Dario 16 VANDEVELDE Ruben 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 DEWITTE Pieter 21 THIJS Wim 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 VAN DE VELDE Thomas 24 CARRIOU Maxime FRA 25 VANDENBROUCKE Niels 26 LEWIS William GBR 27 QUINTYN Gregory 28 DE CLEYN Dave 29 COUCKUYT Jens 30 DECLERCK Mathias
    3W3A6275.JPG
       Winnaar Beloften met Jenko Bonne en winnaar Elite z.c. met Quincy Vens.
    3W3A6237.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Quincy Vens.
    3W3A6244.JPG
                        Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.
    3W3A5883.JPG
    3W3A5890.JPG
    3W3A5918.JPG
    3W3A5781.JPG
                              Start van de Elite z.c. en de Beloften te Balegem.

     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    11 COCKX Maxim 12 CHRISTIAENS Thijs 13 SANTY Arne 14 SEMPELS Gill 15 VLERICK Lars 16 LA FRESNE Julien FRA 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 VULLERS Brain 20 VAN DER BORGHT Jani 21 VERMEIR Aurelie 22 GELDHOF Anja 23 FRAEYE Katleen
    3W3A5761.JPG
    Winnaar Dames Elite met Aurelie Vermeir en winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A5736.JPG
                      Aankomst van winnaar Juniores met Anton Ferdinande.
    3W3A5682.JPG
    3W3A5584.JPG
    3W3A5529.JPG
                                     Start van de Juniores en Dames Elite.


    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 4 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 PAWLAK Nathan USA 14 VANLUCHENE Maxim 15 DE ROECK Mathis 16 LAEVENS Justin 17 BLEYENBERG Jado 18 DE BOCK Rune 19 OMLOOP Mats 20 VAN MEER Erben NED 21 BERT Jasper 22 VANPRAET Ruben 23 VIDTS Obie 24 CLAES Jary 25 SALOMEZ Ydris 26 BLOEM Senne 27 LAVERGE Maxim 28 CHRISTIAENS Jonas 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 BLOMMAERT Renzo 33 D´HOLLANDER Senne
    3W3A5518.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Lukas Malezsewski, winnaar Nieuwelingen 1°jaars en
    winnares Dames jeugd met Tess Van Loy.
    3W3A5487.JPG
                    Aankomst winnaar Nieuwelingen met Lukas Malezsewski.
    3W3A5183.JPG
                                             Start van de Nieuwelingen.

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3W3A5751.JPG
                     Aankomst van winnares Dames Elite met Aurelie Vermeir.
     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    3W3A5512.JPG
                               Winnares Dames Jeugd met Tess Van Loy.
    3W3A5186.JPG
                                      Start van de Dames Jeugd.
     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMAT

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 PARIDAENS Rob 13 ROGIERS Kurt 14 DEBEURME Steve 15 VERNOU Lorenzo
    3W3A5181.JPG
    Winnaar Amateurs met Yoni De Bock en winnaar Masters A met Jurgen Janssens.
    3W3A5144.JPG
                            Aankomst van winnaar Amateurs met Yoni De Bock.
    3W3A5168.JPG
                                    Winnaar Masters A met Jurgen Janssens.
    3W3A4994.JPG
    3W3A5002.JPG
    3W3A4968.JPG
                                    Start van de Amateurs en Masters A.

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DANIEL Alexander GBR MATLOCK CC

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    10 FOSSELLE Gerdy DAGPAS

    11 MYNGHEER Erik 12 DE WAELE Marnic 13 VAN MEER Edgar NED 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 DUMONT Jurgen 16 MYNGHEER Johan 17 VAN WAES David 18 BULTYNCK Geert 19 VAN GOETHEM Danny 20 BOUDRY Pedro
    3W3A4959.JPG
    Winnaar Masters C met Dirk Mertens en winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    3W3A4937.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters B met Stefan Nerinckx.
    3W3A4710.JPG
                                           Benny De Bock werd knap 2de.
    3W3A4695.JPG
                                               Start van de Masters B.


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 LAFORGE Eric 13 WATTS Brooke USA 14 SWINNEN Rene 15 GROENÉ Yvan 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland
    3W3A4946.JPG
                         Aankomst van winnaar Masters C met Dirk Mertens.
    3W3A4699.JPG
                                              Start van de Masters C.








    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-12-2016 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan YONI DE BOCK met zijn 2°Veldritzege bij de Amateurs !!!

    Yoni De Bock.jpg   

          Yoni De Bock     

    Zondag 25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 VENS Quincy SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    7 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    10 KAISE Julien COLOR CODE - ARDEN´BEEFU23.C

    11 DEVOS Han 12 COLAERT Pascal 13 DE WISPELAERE Bert 14 TEIRLINCK Jens 15 TIELEN Dario 16 VANDEVELDE Ruben 17 SIEBENS Gianni 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 DEWITTE Pieter 21 THIJS Wim 22 VANDERMEIRSCH Aaron 23 VAN DE VELDE Thomas 24 CARRIOU Maxime FRA 25 VANDENBROUCKE Niels 26 LEWIS William GBR 27 QUINTYN Gregory 28 DE CLEYN Dave 29 COUCKUYT Jens 30 DECLERCK Mathias
     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 23 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 THYS Joren KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    8 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    11 COCKX Maxim 12 CHRISTIAENS Thijs 13 SANTY Arne 14 SEMPELS Gill 15 VLERICK Lars 16 LA FRESNE Julien FRA 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 VULLERS Brain 20 VAN DER BORGHT Jani 21 VERMEIR Aurelie 22 GELDHOF Anja 23 FRAEYE Katleen


    Nieuwelingen - deelnemers: 39 - opgevers: 4 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    10 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 DE RIJCK Nando 12 VAN COMPERNOLLE Jamie 13 PAWLAK Nathan USA 14 VANLUCHENE Maxim 15 DE ROECK Mathis 16 LAEVENS Justin 17 BLEYENBERG Jado 18 DE BOCK Rune 19 OMLOOP Mats 20 VAN MEER Erben NED 21 BERT Jasper 22 VANPRAET Ruben 23 VIDTS Obie 24 CLAES Jary 25 SALOMEZ Ydris 26 BLOEM Senne 27 LAVERGE Maxim 28 CHRISTIAENS Jonas 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 BLOMMAERT Renzo 33 D´HOLLANDER Senne

     

    Dames Elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

     

    25/12/2016 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 15

    1 YONI DE BOCK uit Moerbeke DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 VANDEKERCKHOVE Tim DAGPAS

    7 VANKERSSCHAEVER Klaas INDIVIDUEELAMA19+

    8 VAN LAETHEM Kevin INDIVIDUEELAMAT

    9 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMAMA19+

    11 WAMPERS Yannick 12 PARIDAENS Rob 13 ROGIERS Kurt 14 DEBEURME Steve 15 VERNOU Lorenzo

     

    Masters B - deelnemers: 20

    1 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    2 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 DANIEL Alexander GBR MATLOCK CC

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 BOUDREAU Marc CAN CYCLING RACING

    10 FOSSELLE Gerdy DAGPAS

    11 MYNGHEER Erik 12 DE WAELE Marnic 13 VAN MEER Edgar NED 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 DUMONT Jurgen 16 MYNGHEER Johan 17 VAN WAES David 18 BULTYNCK Geert 19 VAN GOETHEM Danny 20 BOUDRY Pedro


    Masters C - deelnemers: 18

    1 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    7 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 LAFORGE Eric 13 WATTS Brooke USA 14 SWINNEN Rene 15 GROENÉ Yvan 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland

    25-12-2016 om 17:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 25/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Jimmy Segers vertrokken Zondagmorgend om 09h30 thv het rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Op Kerstdag meteen een mooie groep voor de duurtraining en een tegenwind om 'U' tegen te zeggen. Kopmannen van de dag waren 'Jimmy Segers en Kenny Janssens' die 3/4 van de rit voor hun rekening namen. Het tempo lag mooi egaal zodat iedereen goed kon volgen. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,9 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Jimmy Segers , Alain Verbeke , Yves Delhasse , Franky Wielandt , Annemie Van Nespen , André Stuer , Stefan Van Broeck , Chris Van Cleemput , Walter Meseure , Filip Van Royen , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Kurt Vermeulen , Wim Heyndrickx , Jochem Smet , Tommy Van Osselaer , Jonathan Van Kerckhove , Pieter Covents , Davy Marin , Glenn Marin , M. Verschueren , ???? en Kenny Janssens.

    25-12-2016 om 13:39 geschreven door kenny


    23-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 23/12/2016
    DIEGEM (B) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 4

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    7 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 SWEECK Diether 12 WALSLEBEN Philipp GER 13 MEISEN Marcel GER 14 SOETE Daan 15 ESTEBAN AGUANDO Ismael ESP 16 BOROS Michael CZE 17 PEETERS Rob 18 ADAMS Joeri 19 SäGESSER Severin SUI 20 RUIZ DE LARRINAGA IBAñEZ Javier ESP 21 SUAREZ FERNANDEZ Kevin ESP 22 VERMEERSCH Gianni 23 KABUSH Geoff CAN 24 HOEYBERGHS Daan 25 TARAMARCAZ Julien SUI 26 GODRIE Stan NED 27 DE CLEYN Dave 28 VAN POPPEL Boy NED 29 SWEECK Hendrik 30 SCHMIDT Marvin GER

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 59 - opgevers: 4

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    3 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 ORTS LLORET Felipe ESP GINESTAR-DELIKIA-RIDLEY

    7 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN DER HEIJDEN Maik NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 WHITE Curtis USA OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES

    11 VAN DER MEER Gosse NED 12 PEETERS Yannick 13 DUBAU Joshua FRA 14 BAKX Kelvin NED 15 SCHUERMANS Jelle 16 GOOSSENS Kobe 17 DRIESEN Jarne 18 DEGROOTE Jonas 19 HECHT Gage USA 20 BOUWMANS Dylan NED 21 DEKKER Jens NED 22 VANDEBOSCH Victor 23 ROMBOUTS Seppe 24 TOUPALIK Adam CZE 25 TURGIS Tanguy FRA 26 VAN DER HEIJDEN Bjorn NED 27 JASPERS Jappe 28 WILLSEY Cooper USA 29 CALUWE Stijn 30 LIESSENS Jarno

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 1

    1 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    2 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    4 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    8 HOLMGREN Gunnar CAN CYCLING CANADA CYCLISME

    9 AGTERBERG Kyle NED G.W.C. DE ADELAAR

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 VAN DEN BROECK Arno 12 VERDONCK Andres 13 HAZEKAMP Bart NED 14 MAHER Lane USA 15 VRACHTEN Arne 16 STEPHENSON Denzel USA 17 DE VET Sander 18 HORNY Clément 19 SPRANGERS Lloyd 20 SIEMONS Julian 21 THYS Joren 22 TULETT Daniel GBR 23 CLYNHENS Jens 24 LEMMENS Sander 25 VAN HELVOIRT Koen NED 26 ARTZ Bart NED 27 SWARTZ Caleb USA 28 VAN DEN EYNDE Vince 29 VAN RILLAER Witse 30 SANDERSON Brody CAN 46 VERMEERSCH Florian

     

    23/12/2016 DIEGEM (B) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 61 - opgevers: 1

    1 VOS Marianne NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    3 NASH Katerina CZE CLIF PRO TEAM

    4 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    5 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    9 MILLER Amanda USA PEPPER PALACE PRO CYCLING P/B THE HAPPY TOOTH

    10 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 KAPTHEIJNS Maud NED 12 DE BOER Sophie NED 13 SELS Loes 14 KASTELIJN Yara NED 15 ANDERSON Elle USA 16 WHITE Emma USA 17 HENZELIN Lise-marie SUI 18 VAN DER HEIJDEN Inge NED 19 WORST Annemarie NED 20 HEIGL Nadja AUT 21 VERHESTRAETEN Karen 22 DEL CARMEN ALVARADO Ceylin NED 23 HOEKE Geerte NED 24 VAN ANROOIJ Lindy NED 25 NAGENGAST Fleur NED 26 TERPSTRA Anne NED 27 VAN DE REE Monique NED 28 ARZUFFI Allegra ITA 29 GONZALEZ BLANCO Alicia ESP 30 ERLANDSSON Åsa SWE 54 DE BRUYNE Meg

    23-12-2016 om 23:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2017
                             PLOEGVOORSTELLING

       PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3W3A4663.JPG
                                           ASPIRANTEN
     
    3W3A4628.JPG
    3W3A4629.JPG
    3W3A4555.JPG 3W3A4532.JPG 3W3A4457.JPG 3W3A4616.JPG 3W3A4510.JPG
                Aaike Cools                      Nick Van Royen              Jeff Van Pelt                 Brady Symons
                    Rune De Baere 
    3W3A4463.JPG 3W3A4451.JPG 3W3A4453.JPG 3W3A4460.JPG
         Reinoud Rottiers              Fleur De Veirman                Ruben Fierens           Fabrice De Veirman

      
                                        MINIEMEN

    3W3A4415.JPG 3W3A4424.JPG 3W3A4438.JPG 3W3A4411.JPG 3W3A4439.JPG
      Arne Mettepenningen         Edgard Clemminck          Tibo Landtsheer                 Arne De Maere                      Maren Segers         
    3W3A4420.JPG 3W3A4417.JPG 3W3A4430.JPG 3W3A4442.JPG 3W3A4444.JPG
        Senne Waterschoot                 Rune Bombeke                 Fons Laureys                      Lowie Baeck          Torres Van Landeghem
    3W3A4615.JPG 3W3A4422.JPG 3W3A4426.JPG 3W3A4428.JPG 3W3A4431.JPG
           Oskar De Meester           Victor Van Der Kelen            Thibault Thierens            Shany De Schoesitter         Thibau Stevens
    3W3A4434.JPG 3W3A4435.JPG 3W3A4446.JPG 3W3A4455.JPG 3W3A4561.JPG
                Ian Kimpe                    Lander Heirwegh            Victor-Jan Hiel                Emma Van Pelt             Eve Van Buynder
    3W3A4467.JPG 3W3A4473.JPG 3W3A4477.JPG 3W3A4479.JPG 3W3A4481.JPG
        Tygho De Backer        Shany De Schoesitter             Amy De Bruyne         Hanne Camacho Gomes           Manu Devloo
    3W3A4507.JPG 3W3A4509.JPG 3W3A4544.JPG 
           Senna De Wilde               Nicolas De Kuyper                 Warre Mertens    
                  

                                    NIEUWELINGEN   

    3W3A4632.JPG
    3W3A4493.JPG 3W3A4606.JPG 3W3A4520.JPG 3W3A4489.JPG 3W3A4552.JPG
             Kai Pauwels
                  Tristan Timmermans        Thomas Vercauteren               Branko Huys                    Alec Maes

    3W3A4538.JPG 3W3A4603.JPG 3W3A4604.JPG 3W3A4461.JPG 3W3A4487.JPG
         Wannes De Beer                  Sybren Van Houte                Arjan Poleij                Thibeau Colman            Ben De Praetere
    3W3A4541.JPG 3W3A4494.JPG 3W3A4466.JPG 3W3A4470.JPG 3W3A4472.JPG 
          Bert Van Cleemput              Wouter Hopmans                 Cody Cornelis                  Natan Cornelis                Damy Troch
    3W3A4491.JPG   3W3A4542.JPG   3W3A4565.JPG   3W3A4568.JPG 
        Tristan Van Hassel                    Milan Huygens                      Jo Blansaer                        Senne D'Hollander
    3W3A4505.JPG   3W3A4522.JPG   3W3A4525.JPG
         Lennert Van Tichelt                         Milan Cosyns                       Jado Bleyenberg


                                         DAMES    

    3W3A4648.JPG
    3W3A4449.JPG       3W3A4497.JPG       3W3A4498.JPG  
        Gemke De Rocker                    Brenda Van Goethem                     Marie Van Assche
    3W3A4447.JPG       3W3A4563.JPG       3W3A4501.JPG
       Sophie Fleur Tierolf                 Luca Van Den Bossche                 Xena Van Hecke      


                                      JUNIORES    

    3W3A4640.JPG
    3W3A4646.JPG
    3W3A4516.JPG   3W3A4518.JPG   3W3A4530.JPG   3W3A4546.JPG 
             Giovanni Laurent                    Brecht Goossens                     Tibo Van Camp                     Tim Bierkens
    3W3A4548.JPG 3W3A4570.JPG 3W3A4526.JPG 3W3A4513.JPG 3W3A4503.JPG
               Kevin Reuvers                  Stijn De Bock                Gregory Schelfout               Luca De Wilde           Nick Van Der Meulen

    3W3A4609.JPG 3W3A4475.JPG  3W3A4515.JPG 3W3A4528.JPG
           Geert Verheijen             Steven Vermeulen                  Pepijn Hillemans                 Quinten Helsemans


                                     EZC/MASTERS    

    3W3A4652.JPG  
    3W3A4655.JPG 3W3A4536.JPG 3W3A4551.JPG 3W3A4556.JPG
           Benny De Bock                      Stijn Gidé                    Steven Verschelden                      Geert Smet


                                                                        PLOEGLEIDERS
     

    3W3A4624.JPG   3W3A4610.JPG   3W3A4682.JPG   3W3A4588.JPG   3W3A4590.JPG 
       3W3A4596.JPG   3W3A4594.JPG   3W3A4680.JPG   3W3A4612.JPG
    3W3A4619.JPG 3W3A4620.JPG 3W3A4622.JPG 3W3A4572.JPG 3W3A4586.JPG
    3W3A4574.JPG   3W3A4576.JPG   3W3A4580.JPG   3W3A4582.JPG
     3W3A4584.JPG   3W3A4592.JPG   3W3A4578.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-12-2016 om 19:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF DECEMBER 2016 - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Rudyco December 2016 1.jpg
    Rudyco December 2016 2.jpg

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    23-12-2016 om 18:58 geschreven door kenny


    22-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/12/2016

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Dirk Heyrman en Patrick Deyaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Met een stevige zuidwestenwind wisten de kopmannen meteen hoe het er vandaag voor stond en dus werd er vooraan op regelmatige basis van positie gewisseld. Het tempo lag zeer egaal zodat de wekelijkse midweek duurtraining door iedereen gesmaakt werd. De afstand bedroeg 78 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 98 km, het gemiddelde was goed voor 31,4 km/h.


    Reden mee vandaag :
    Dirk Heyrman , Modest Smet , Walter Verhelst , Hank Mees , Annemie Van Nespen , Luc Goossens , Tom De Beer , Roberto Vercauteren , Walter Meseure , Patrick Deyaert , Kristoff Heyns , Adrien Maes , Franky De Witte , William Despeels , Pascal Brack , Werner Van Der Weken , Saskia Van Overmeire , Wim De Cleen , Wouter De Cleen , Eric Vermeuken , Rudi Serverius en Kenny Janssens.

    22-12-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    18-12-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/12/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zondag 18/12/2016 NAMEN (N)Men Elite UCI – Wereldbeker - 60´

    Aantal deelnemers: 55

    1-Mathieu Van der Poel-  NED

    2-Wout Van Aert-  BEL

    3-Kevin Pauwels-  BEL

    4-Tom Meeusen-  BEL

    5-Laurens Sweeck-  BEL

    6-Corné Van Kessel-  NED

    7-Toon Aerts-  BEL

    8-Michaël Vanthourenhout-  BEL

    9-Marcel Meisen-  GER

    10-Klaas Vantornout-  BEL

    11-Gianni Vermeersch-  BEL 12-Michael Boros-  CZE 13-Philipp Walsleben-  GER 14-Severin Sägesser-  SUI 15-Jens Adams-  BEL 16-Tim Merlier-  BEL 17-Ismael Esteban Aguando-  ESP 18-Vincent Baestaens-  BEL 19-Stephen Hyde-  USA 20-Dieter Vanthourenhout-  BEL 21-Stan Godrie-  NED 22-Nicola Rohrbach-  SUI 23-Diether Sweeck-  BEL 24-Javier Ruiz de Larrinaga Ibañez-  ESP 25-Lukas Winterberg-  SUI 26-Martin Haring-  SVK 27-Daan Soete-  BEL 28-Jim Aernouts-  BEL 29-David Van der Poel-  NED 30-Sascha Weber-  GER

     

    18/12/2016 NAMEN (N)Veldrijden U23 UCI - Wereldbeker - 50´

    Aantal deelnemers: 53

    1-Joris Nieuwenhuis- NED

    2-Quinten Hermans - BEL

    3-Thijs Aerts- BEL

    4-Clement Russo- FRA

    5-Eli Iserbyt - BEL

    6-Nicolas Cleppe- BEL

    7-Adam Toupalik- CZE

    8-Lucas Dubau- FRA

    9-Gioele Bertolini- ITA

    10-Degroote Jonas- BEL

    11-Yannick Peeters- BEL 12-Nadir Colledani- ITA 13-Jakob Dorigoni- ITA 14-Felipe Orts Lloret- ESP 15-Kobe Goossens- BEL 16-Maik Van Der Heijden- NED 17-Curtis White – USA 18-Tomas Joseph- BEL 19-Jens Dekker- NED 20-Simon Andreassen- DEN 21-Joshua Dubau- FRA 22-Niels Derveaux- BEL 23-Kevin Kuhn- SUI 24-Wesley Floren- NED 25-Gosse Van Der Meer- NED 26-Jelle Schuermans- BEL 27-Jappe Jasper –BEL 28-Sieben Wouters- NED 29-Gage Hecht – USA 30-Lander Loockx- BEL


    18/12/2016
    NAMEN (N) - Veldrijden Dames UCI - Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 49

    1-Katerina Nash - CZE

    2-Eva Lechner - ITA

    3-Sophie De Boer- NED

    4-Alice Maria Arzuffi- ITA

    5-Christine Majerus- LUX

    6-Ellen Van Loy- BEL

    7-Amanda Miller - USA

    8-Nikki Brammeier- GBR

    9-Lucinda Brand - NED

    10-Maud Kaptheijns - NED

    11-Evie Richards- GBR 12-Kaitlin Antonneau – USA 13-Sanne Cant- BEL 14-Chiara Teocchi- ITA 15-Pavla Havlikova- CZE 16-Ellen Noble – USA 17-Jolien Verschueren- BEL 18-Nadja Heigl – AUT 19-Nikola Nosková- CZE 20-Lucie Chainel – FRA 21-Ffion James- GBR 22-Emma White – USA 23-Loes Sels- BEL 24-Aida Nuno Palacio- ESP 25-Joyce Vanderbeken- BEL 26-Inge Van Der Heijden- NED 27-Karen Verhestraeten – BEL 28-Laura Verdonschot- BEL 29-Hélène Clauzel- FRA 30-Evita Muzic - FRA


    18/12/2016 NAMEN (N) - Veldrijden Juniores UCI – Wereldbeker - 40´

    Aantal deelnemers: 58

    1-Thomas Pidcock- GBR

    2-Antoine Benoist- FRA

    3-Maxime Bonsergent- FRA

    4-Filippo Fontana- ITA

    5-Thymen Arensman- NED

    6-Toon Vandebosch- BEL

    7-Daniel Tulett- GBR

    8-Ben Turner- USA

    9-Iván Feijoo Alberte- ESP

    10-Timo Kielich- BEL

    11-Andreas Goeman- BEL 12-Tomas Kopecky- CZE 13-Gunnar Holmgren- CAN 14-Nicolas Guillemin- FRA 15-Loris Rouiller- SUI 16-Denzel Stephenson- USA 17-Jelle Camps- BEL 18-Florian Vermeersch- BEL 19-Yentl Bekaert- BEL 20-Kyle Agterberg- NED 21-Lorenzo Calloni- ITA 22-Pieter-Jan Vliegen- BEL 23-Jan Gavenda- CZE 24-Bart Artz- NED 25-Maxim Van Gils- BEL 26-Arno Van Den Broeck- BEL 27-Arne Vrachten- BEL 28-Ryan Kamp- NED 29-Antoine Raugel- FRA 30-Vince Van Den Eynde- BEL


    Zondag 18/12/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    Aantal deelnemers: 

    18-12-2016 om 17:03 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!