.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Zaterdag 19/11/2016
    HASSELT (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 5

    1 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    2 VENTURINI Clément FRA COFIDIS. SOLUTIONS CREDITS

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BAESTAENS Vincent BEOBANK-CORENDON

    5 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 WALSLEBEN Philipp GER IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    11 VANTHOURENHOUT Michael 12 HYDE Stephen USA 13 PEETERS Rob 14 GODRIE Stan NED 15 ORTS Filipe ESP 16 VANTORNOUT Klaas 17 MERLIER Braam 18 TARAMARCAZ Julien SUI 19 VANTHOURENHOUT Dieter 20 ADAMS Joeri 21 VANDEKINDEREN Jens 22 SMETS Gert 23 CALUWE Stijn 24 VANDEBOSCH Victor 25 HENNAUX Loic 26 DE MEYER Senne 27 VAN DER STEGEN Roel NED 28 LIESSENS Jarno 29 DRIESEN Jarne 30 VERHEYEN Thomas

     

    19/11/2016 HASSELT (LB) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 6

    1 PIDCOCK Thomas GBR PAUL MILNES / OLDFIELD ERT

    2 VRACHTEN Arne VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    4 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    6 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VREESWIJK Luca NED CRAFT TEN TUSSCHER

    11 VANDEN BUSSCHE Wannes 12 BELLENS Jarno 13 DEWULF Maxim 14 VAN RILLAER Witse 15 THYS Joren 16 PEMEN Dolf 17 SMITS Rune 18 SPRANGERS Lloyd 19 CONTER Ken LUX 20 PRIES Cédric LUX 21 ARKESTEYN Aron 22 REMONDET Valentin FRA 23 VERDONCK Loeka 24 KESS Nicolas LUX 25 STUER Kwinten 26 CAMERON Euan GBR 27 MERTENS Cedric 28 BRUNNER Nolan USA 29 CLAUWAERT Maarten 30 LECLERC Philippe LUX

     

    19/11/2016 HASSELT (LB) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 34 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    4 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    7 VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    8 GOOSSENS Veerle NED AMARROW CYCLING TEAM

    9 TER BEEK Linda NED HET TWENTSE ROS/ZWIEP FIETSEN

    10 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 SELS Loes 12 VAN DER BURG Esther 13 BELLAERT Axelle 14 MAES Shana 15 VAN DE STEENE Kim 16 PALM Eva Maria 17 TRUYEN Marthe 18 WEERINK Floor NED 19 DE BRUYNE Meg 20 PEETERS Jinse 21 THACKRAY Sophie GBR 22 VERMEIREN Tinne 23 COMMISSARIS Caren 24 MASSAGÉ Birgit 25 MULDER Zoë NED 26 HEYNS Joyce 27 VANDER SANDE Elise 28 KACZMARCZYK Brenda 29 BOONS Yenthe 30 BECKERS Marlies

     

    19/11/2016 HASSELT (LB) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 47 - opgevers: 2

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    4 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VREESWIJK Noah NED RTC BUITENLUST

    6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC

    10 MEULEMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 DELNOIJE Rémon NED 12 HERMANS Berre 13 VAN DER SMISSEN Lennick 14 PEIRENS Yente 15 BELMANS Lennert 16 WILLEMS Robbe 17 NOYENS Jarne 18 VAN TRICHT Floris 19 QUETS Stijn 20 VANDESOMPEL Cédric 21 GROSEMANS Daan 22 PORTERS Zeno 23 VAN CAMPENHOUT Jetze 24 ARTZ Huub NED 25 MEEUSEN Rik 26 DE PROOST Mats 27 JANSSEN Wout 28 WAUTERS Seppe 29 VAN DER VLEUTEN Lukas 30 ASKEY Lewis GBR


    Dames Jeugd - deelnemers: 3

    1 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    2 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 BROUWERS Julie ACROG – BALEN BC

    19-11-2016 om 16:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 6°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg 

             Nicky David

    Zaterdag 19/11/2016 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 12

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    4 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    5 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    6 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    7 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    8 DENUWELAERE Jan MAHIEU CONSTRUCT - KONAELITE

    9 VAN COMPERNOLLE Kenneth SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    10 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    11 HOFMAN Bart 12 TEIRLINCK Jens 13 DE WISPELAERE Bert 14 ROELANDT Kenny 15 VANDENHEEDE Brecht 16 COLAERT Pascal 17 PAUWELS Tijl 18 ALDERWEIRELD Robin 19 DENOLF Ritchie 20 VANCOMPERNOLLE Jan 21 VAN STAEYEN Maarten 22 VAN DEN BOSCH Tom 23 DE CLEYN Dave 24 DE SCHUYTER Tim 25 DECLERCK Mathias 26 DEWITTE Pieter 27 SHRIVER Matt USA 28 THIELEMANS Mike 29 MUSEEUW Stefano 30 COUCKUYT Jens
     

    19/11/2016 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. C

    Juniores & Dames Elite - deelnemers: 33 - 40'

    1 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    2 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 HOUSSIN Bavo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 HASPESLAGH Junior YOUNG CYCLING TALENT D&D

    11  BEKAERT Seppe 12 SANTY Arne 13 VLERICK Lars 14 LOGIE Aaron 15 GUNST Ruben 16 BRUNING Jente 17 DEMEYER Guillian 18 AERTS Seppe 19 SLABBINCK Sietse 20 VERVECKEN Brent 21 BURNETT Thomas GBR 22 BLOM Kenneth 23 VERCAMMEN Ewoud 24 DEROO Mieke 25 VAN DER BORGHT Jani 26 FRAEYE Katleen 27 VAN GINNEKEN Ilona NED 28 DE DECKER Clyde 29 JOCHEMS Chien 30 GELDHOF Anja


    Nieuwelingen & Dames Jeugd - deelnemers: 42 - opgevers: 2 - 30'

    1 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    8 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    10 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    11 VAN COMPERNOLLE Jamie 12 DE ROECK Mathis 13 VANPRAET Ruben 14 VAN CLEEMPUT Bert 15 BERT Jasper 16 CALLEWAERT Andreas 17 BLEYENBERG Jado 18 VANLUCHENE Maxim 19 VIDTS Obie 20 DE VOS Wannes 21 GROOTJANS Jeno 22 AMEYE Maxime 23 VAN CUTSEM Senna 24 VANDERSCHUEREN Jarno 25 LAEVENS Justin 26 LEVEQUE Lucas FRA 27 SALOMEZ Ydris 28 DECKMIJN Matisse 29 VAN DER PLAETSEN Damon 30 VAN HAVERE Detlev


    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    3 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

     

    Dames Elite - deelnemers: 8

    1 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 VAN GINNEKEN Ilona NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    5 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6 VAN DEN HAUTE Steffy TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    7 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    19/11/2016 UITBERGEN (BERLARE) (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs & Masters A - deelnemers: 25

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    5 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    10 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    11 VAN ASSCHE Nico 12 TACK Spencer 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 WAMPERS Yannick 15 ARNOUTS Tom 16 VAN DIEREN Christophe 17 VERMEIREN Gianni ITA 18 CHALMERS Scott GBR 19 VOLCKAERTS Sven 20 PLASSCHAERT Jonas 21 FREESE Alexander 22 COCQUERIAUX Brent 23 DE MEYER Michaël 24 ROGIERS Kurt 25 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 20

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    11 BOUDREAU Marc CAN 12 MYNGHEER Erik 13 VAN LOOY Jos 14 FURNISS James GBR 15 DHOOGE Jeffrey 16 DUMONT Jurgen 17 BULTYNCK Geert 18 VAN GOETHEM Danny 19 DE GROOTE Rik 20 DECLERCQ Wouter


    Masters C - deelnemers: 20

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 ALEXANDER Daniel GBR MATLOCK CC

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    6 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    7 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    8 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VENS Dirk INDIVIDUEEL

    10 VAN ACKER Alex DMC- CYCLING TEAM VZW

    11 DE CLERCQ Jose 12 COOPMAN Ivan 13 ROBERTS Andrew GBR 14 MERTENS Rene 15 LAFORGE Eric 16 GOETHALS Ronny 17 DE BIE Dirk 18 TUTELEERS Romain 19 YIP Handson CAN 20 HURTECANT Roland

    19-11-2016 om 16:52 geschreven door kenny


    13-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 13/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE GAVERE VAN ZONDAG 13/11/2016     


    Zondag 13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    9 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    11 MERLIER Tim 12 BOROS Michael TCH 13 SWEECK Diether 14 ADAMS Joeri 15 VAN AMERONGEN Thijs NED 16 PEETERS Rob 17 VERMEERSCH Gianni 18 VANDEKINDEREN Jens 19 GODRIE Stan NED 20 TARAMARCAZ Julien SUI 21 HOEYBERGHS Daan 22 FRANZOI Enrico ITA 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TIELEN Dario 25 OBRIST Fabian SUI 26 THOMPSON Eric USA 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 FORMOSO Luca SUI
    3W3A6346.JPG
    3W3A6327.JPG
                           Aankomst van winnaar Mathieu Van Der Poel.
    3W3A6340.JPG
                                    Aankomst van de 2de Wout Van Aert.
    3W3A6343.JPG
                                         Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    3W3A6318.JPG
    3W3A6317.JPG
    3W3A6277.JPG
    3W3A6275.JPG
    3W3A6254.JPG
    3W3A6247.JPG
    3W3A6166.JPG
    3W3A6159.JPG
    3W3A6143.JPG
    3W3A6139.JPG
    3W3A6107.JPG
    3W3A6103.JPG

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    11 BONNE Jenko 12 ROMBOUTS Seppe 13 SCHUERMANS Jelle 14 VAN ROOSBROECK Pieter 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 SIEBENS Gianni 17 DERVEAUX Niels 18 JANSEN Richard NED 19 DEKKER Jens NED 20 HENNAUX Loic 21 DE MEYER Senne 22 PAUWELS Tijl 23 JACOBS Sybren 24 WUYTS Mathijs 25 VANDEBOSCH Victor 26 LOOCKX Lander 27 BAKX Kelvin NED 28 LIESSENS Jarno 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 FLOREN Wesley NED 31 VAN DE VELDE Thomas
    3W3A5838.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Quinten Hermans en Joris Nieuwenhuis.
    3W3A5843.JPG
    3W3A5798.JPG
                          Aankomst van winnaar Beloften met Eli Iserbyt.
    3W3A5812.JPG
    3W3A5819.JPG
    3W3A5750.JPG
    3W3A5603.JPG
    3W3A5594.JPG
    3W3A5569.JPG
    3W3A5549.JPG
    3W3A5541.JPG
    3W3A5515.JPG
    3W3A5512.JPG
                                           Start van de Beloften te Gavere.

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 KIELICH Timo 12 VRACHTEN Arne 13 VAN GILS Maxim 14 VAN DEN EYNDE Vince 15 THYS Joren 16 VANDERMEULEN Niels 17 DE VET Sander 18 PEMEN Dolf 19 CLYNHENS Jens 20 DEWULF Maxim 21 VERDONCK Andres 22 DE SMET Thibaut 23 KONINGS Robbe 24 VERDONCK Loeka 25 VAN DEN BERGHEN Lars NED 26 HOUSSIN Bavo 27 VAN DER AARSSEN Jurgen NED 28 BEKAERT Seppe 29 VLERICK Lars 30 KERCKHAERT Jochem NED
    3W3A5504.JPG
    Podium Juniores met winnaar Toon Vandenbosch, Thymen Arensman en Jelle Camps.
    3W3A5488.JPG
                                                  Andreas Goeman werd 5de.
    3W3A5483.JPG
    3W3A5477.JPG
                                                Florian Vermeersch werd 7de.
    3W3A5491.JPG
    3W3A5461.JPG
                     Aankomst van winnaar Juniores met Toon Vandenbosch.
    3W3A5466.JPG
                                   Aankomst van de 2de Thymen Arensman.
    3W3A5494.JPG
    3W3A5433.JPG
    3W3A5374.JPG
    3W3A5358.JPG

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    10 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 NAGENGAST Fleur NED 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN DE STEENE Kim

    14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 PALM Eva Maria 16 BELLAERT Axelle 17 MAES Shana 18 WILLEMS Gertie 19 MASSAGÉ Birgit 20 VAN DE REE Monique NED 21 VERMEIR Aurelie 22 DOBBELAERE Jana 23 BLANCHAERT Jo
    3W3A6051.JPG
    Podium Dames met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Christine Majerus.
    3W3A6015.JPG
                                  Aankomst van winnares Sanne Cant.
    3W3A6023.JPG
                                Aankomst van de 2de Jolien Verschueren.
    3W3A5917.JPG
    3W3A5910.JPG
    3W3A5882.JPG
    3W3A5874.JPG
                                             Start van de Dames te Gavere.
    3W3A5846.JPG

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 ZIEMERINK Milan NED MTB

    9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 WILLEMSEN Steijn NED 12 BELMANS Lennert 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 GELEIJN Owen NED 15 DE WEERT Robbe 16 DE SMET Nicolas 17 MEULEMANS Lennert 18 WYSEURE Joran 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VLEUTEN Lukas 22 BUYZE Wannes 23 VANDERSCHUEREN Jarno 24 VAN DIJK Bastiaan NED 25 BEECKMAN Gauthier 26 SARDINA Mika NED 27 SLUYDTS Toon 28 CLAUS Benoit 29 CLAES Sam 30 GELEIJN Tristan



     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-11-2016 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 13/11/2016
    GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    9 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    11 MERLIER Tim 12 BOROS Michael TCH 13 SWEECK Diether 14 ADAMS Joeri 15 VAN AMERONGEN Thijs NED 16 PEETERS Rob 17 VERMEERSCH Gianni 18 VANDEKINDEREN Jens 19 GODRIE Stan NED 20 TARAMARCAZ Julien SUI 21 HOEYBERGHS Daan 22 FRANZOI Enrico ITA 23 VAN COMPERNOLLE Kenneth 24 TIELEN Dario 25 OBRIST Fabian SUI 26 THOMPSON Eric USA 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 FORMOSO Luca SUI

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 45 - opgevers: 7

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    8 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    10 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    11 BONNE Jenko 12 ROMBOUTS Seppe 13 SCHUERMANS Jelle 14 VAN ROOSBROECK Pieter 15 VAN DER HEIJDEN Maik NED 16 SIEBENS Gianni 17 DERVEAUX Niels 18 JANSEN Richard NED 19 DEKKER Jens NED 20 HENNAUX Loic 21 DE MEYER Senne 22 PAUWELS Tijl 23 JACOBS Sybren 24 WUYTS Mathijs 25 VANDEBOSCH Victor 26 LOOCKX Lander 27 BAKX Kelvin NED 28 LIESSENS Jarno 29 VAN DEN BOS Perry NED 30 FLOREN Wesley NED 31 VAN DE VELDE Thomas

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 2

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    5 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 HENDRIKX Mees NED LARES-DOLTCINI CT

    9 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10 ROUILLER Loris SUI IKO ENERTHERM BEOBANK

    11 KIELICH Timo 12 VRACHTEN Arne 13 VAN GILS Maxim 14 VAN DEN EYNDE Vince 15 THYS Joren 16 VANDERMEULEN Niels 17 DE VET Sander 18 PEMEN Dolf 19 CLYNHENS Jens 20 DEWULF Maxim 21 VERDONCK Andres 22 DE SMET Thibaut 23 KONINGS Robbe 24 VERDONCK Loeka 25 VAN DEN BERGHEN Lars NED 26 HOUSSIN Bavo 27 VAN DER AARSSEN Jurgen NED 28 BEKAERT Seppe 29 VLERICK Lars 30 KERCKHAERT Jochem NED

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Dames - UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 1

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    4 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    6 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia LARES-DOLTCINI CT

    9 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    10 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    11 NAGENGAST Fleur NED 12 HOEKE Geerte NED 13 VAN DE STEENE Kim

    14 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED 15 PALM Eva Maria 16 BELLAERT Axelle 17 MAES Shana 18 WILLEMS Gertie 19 MASSAGÉ Birgit 20 VAN DE REE Monique NED 21 VERMEIR Aurelie 22 DOBBELAERE Jana 23 BLANCHAERT Jo

     

    13/11/2016 GAVERE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    8 ZIEMERINK Milan NED MTB

    9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    10 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    11 WILLEMSEN Steijn NED 12 BELMANS Lennert 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 GELEIJN Owen NED 15 DE WEERT Robbe 16 DE SMET Nicolas 17 MEULEMANS Lennert 18 WYSEURE Joran 19 DE SCHEPPER Ward NED 20 HERRYGERS Tieme 21 VAN DER VLEUTEN Lukas 22 BUYZE Wannes 23 VANDERSCHUEREN Jarno 24 VAN DIJK Bastiaan NED 25 BEECKMAN Gauthier 26 SARDINA Mika NED 27 SLUYDTS Toon 28 CLAUS Benoit 29 CLAES Sam 30 GELEIJN Tristan

     

    13/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    13-11-2016 om 17:21 geschreven door kenny


    12-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PK VELDRENNERS TE ZELE VAN ZATERDAG 12/11/2016

    FOTO'S PK VELDRENNERS TE ZELE VAN ZATERDAG 12/11/2016     


    Zaterdag 12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAELITE

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    5 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    6 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    9 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 VAN DE VELDE Matthias 12 DE DECKER Steven 13 DE SCHUYTER Tim 14 LEAERTS Yelle 15 DECLERCK Mathias 16 BAEYENS Dennis 17 DENOLF Ritchie 18 GYS Jens 19 VANDENHEEDE Brecht 20 DE WISPELAERE Bert 21 PAUWELS Dries 22 CLAEYS Stef 23 GOOSEN Wouter 24 DEWITTE Pieter 25 VANDENBROUCKE Niels 26 THIELEMANS Mike 27 VAN ASSCHE Bert 28 JANSSEN Tim NED 29 MORTIER Diede 30 VANDERMEIRSCH Aaron 36 GOOSSENS Kenny
    3W3A5149.JPG
    Podium Elite z.c. met winnaar Braam Merlier, Angelo De Clercq en Bart Hofman.
    3W3A5155.JPG
    Podium U23 met winnaar Jenko Bonne, Thomas Van de Velde en Jens Teirlinck.
    3W3A5163.JPG
    3W3A5172.JPG
    3W3A5176.JPG
                  De Provinciale Kampioenen: Braam Merlier en Jenko Bonne.
    3W3A5118.JPG
                          Aankomst van winnaar Elite z.c. met Braam Merlier.
    3W3A5127.JPG
                           Aankomst van winnaar Beloften met Jenko Bonne.

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Dames - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Dames Elite & Dames Jeugd - deelnemers: 18

    1 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREDE

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CTDE

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAMDJ

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU17V

    5 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VSDE

    6 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZWDE

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWDE

    8 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZWU17V

    9 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMDE

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMDE

    11 VERTENTEN Soetkin 12 VERDEYEN Tine 13 GELDHOF Anja 14 ROMBOUTS Tine 15 VANDECAVEYE Fleur 16 BLANCHAERT Jo 17 DOBBELAERE Jana 18 ALLAERT Phoebe
    3W3A5309.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Kim Van De Steene, Aurelie Vermeir en Laure Michels.
    3W3A5327.JPG
    3W3A5336.JPG
                            Podium Dames Jeugd met winnares Jara Noël.
    3W3A5323.JPG
    3W3A5285.JPG
                     Aankomst winnares Dames Elite met Kim Van De Steene.

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 40'

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DESCHEPPER Ward 12 BEKAERT Seppe 13 COCKX Maxime 14 VULLERS Brain 15 VLERICK Lars 16 GUNST Ruben 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 CLAUWAERT Maarten 20 VAN DER BORGHT Jani
    3W3A4820.JPG
    Podium Juniores met winnaar Andreas Goeman, Florian Vermeersch en Fabio Verberckmoes.
    3W3A4824.JPG
                           Provinciaal Kampioen Juniores Andreas Goeman.
    3W3A4828.JPG
    3W3A4831.JPG
                            Coach Juniores Dirk Onghena en Andreas Goeman.
    3W3A4782.JPG
                          Aankomst winnaar Juniores met Andreas Goeman.


    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 1 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANPRAET Ruben CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    11 DEBAELE Jorre 12 VANLUCHENE Maxim 13  CLARYSSE Elio 14 BLEYENBERG Jado 15 DE ROECK Mathis 16 DE BOCK Rune 17 BERT Jasper 18 VAN COMPERNOLLE Jamie 19 LAVERGE Maxim 20 CALLEWAERT Andreas 21 DE VOS Wannes 22 GROOTJANS Jeno 23 VIDTS Obie 24 VERMOOTE Jens 25 GOYVAERTS Ibo 26 VAN DER PLAETSEN Damon 27 BEECKMAN Gauthier 28 VAN HAVERE Detlev 29 AMEYE Maxime 30 D´HOLLANDER Senne 31 VAN CLEEMPUT Bert 32 DANEEL Jefke
    3W3A4704.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Ryan Cortjens, Jasper Dejaegher en Jenno Berckmoes.
    3W3A4713.JPG
                                          Podium 2de jaars Nieuwelingen.
    3W3A4720.JPG
                      Provinciaal Kampioen 2de jaars met Jenno Berckmoes.
    3W3A4731.JPG
    3W3A4733.JPG
    3W3A4637.JPG
                         Aankomst winnaar Nieuwelingen met Ryan Cortjens.
     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 COUSSENS Dieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 VAN DIEREN Christophe BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMAT

    11 DE BOCK Yoni 12 VAN STAEYEN Jordy 13 BAJOREK Michel 14 DE BOCK Jelle 15 KINT Wesly 16 ARNOUTS Tom 17 PAESHUYSE Jef 18 VAN GINNEKEN Glenn 19 JANSSENS Jurgen 20 WAMPERS Yannick 21 VANKERSSCHAEVER Klaas 22 VAN LAETHEM Kevin 23 DE MEYER Michaël 24 ROGIERS Kurt 25 FREESE Alexander 26 COCQUERIAUX Brent
    3W3A4590.JPG
                               Podium Masters A met winnaar Nicky David.
    3W3A4593.JPG
    Podium Amateurs met winnaar Jorn Montaigne, Laudelino Lammens en Bryan Vispoel.
    3W3A4604.JPG
    Podium Provinciaal Kampioen Amateurs met Laudelino Lammens, Bryan Vispoel
    en Arno Verberckmoes.
    3W3A4547.JPG
                                       Aankomst van winnaar Nicky David.


    Masters B - deelnemers: 17

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    11 MYNGHEER Johan 12 DE WAELE Marnic 13 VAN LOOY Jos 14 DUMONT Jurgen 15 MYNGHEER Erik 16 BULTYNCK Geert 17 DE GROOTE Rik
    3W3A4423.JPG
    Podium Masters B met winnaar Steve Gruwier, Patrick Bassez en Danny Sleeckx.
    3W3A4450.JPG
                         Provinciaal Kampioen Mario Lammens en Patrick Bassez.
    3W3A4438.JPG
          Podium Provinciaal Kampioen Masters B met winnaar Patrick Bassez.
    3W3A4349.JPG
                          Aankomst winnaar Masters B met Steve Gruwier.
    3W3A4354.JPG
                                        Aankomst van Patrick Bassez.


    Masters C - deelnemers: 27 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    8 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    10 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    11 KOCKAERTS Hubert 12 DEKEERLE Dirk 13 VERTESSEN Johnny 14 ROBERTS Andrew GBR 15 ZWINNEN Patrick 16 COOPMAN Ivan 17 VANHAEVERBEKE Jean 18 GROENÉ Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 DE CLERCQ Jose 21 DE BIE Dirk 22 HOLVOET Franki 23 BUEDS Willem 24 YIP Handson CAN 25 HURTECANT Roland
    3W3A4427.JPG
         Podium Masters C met Guido Verhaegen, Dirk Mertens en Mark Verloo.
    3W3A4444.JPG
                       Provinciaal Kampioen Masters C Mario Lammens.
    3W3A4391.JPG
                                        Aankomst van Mario Lammens.

    3W3A4273.JPG
     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-11-2016 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 5°Veldritzege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Nicky David 1.jpg 

             Nicky David

    Zaterdag 12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    3 DE CLERCQ Angelo MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

    4 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERSELITE

    5 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    6 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    7 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    8 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    9 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    10 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    11 VAN DE VELDE Matthias 12 DE DECKER Steven 13 DE SCHUYTER Tim 14 LEAERTS Yelle 15 DECLERCK Mathias 16 BAEYENS Dennis 17 DENOLF Ritchie 18 GYS Jens 19 VANDENHEEDE Brecht 20 DE WISPELAERE Bert 21 PAUWELS Dries 22 CLAEYS Stef 23 GOOSEN Wouter 24 DEWITTE Pieter 25 VANDENBROUCKE Niels 26 THIELEMANS Mike 27 VAN ASSCHE Bert 28 JANSSEN Tim NED 29 MORTIER Diede 30 VANDERMEIRSCH Aaron 36 GOOSSENS Kenny

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden Dames - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Dames Elite & Dames Jeugd - deelnemers: 18

    1 VAN DE STEENE Kim KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELAREDE

    2 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CTDE

    3 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAMDJ

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU17V

    5 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VSDE

    6 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZWDE

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWDE

    8 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZWU17V

    9 VERSTICHELEN Femke AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMDE

    10 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEMDE

    11 VERTENTEN Soetkin 12 VERDEYEN Tine 13 GELDHOF Anja 14 ROMBOUTS Tine 15 VANDECAVEYE Fleur 16 BLANCHAERT Jo 17 DOBBELAERE Jana 18 ALLAERT Phoebe

     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores - deelnemers: 21 - opgevers: 1 - 40'

    1 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    11 DESCHEPPER Ward 12 BEKAERT Seppe 13 COCKX Maxime 14 VULLERS Brain 15 VLERICK Lars 16 GUNST Ruben 17 SLABBINCK Sietse 18 BRUNING Jente 19 CLAUWAERT Maarten 20 VAN DER BORGHT Jani


    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 1 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W

    8 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANPRAET Ruben CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    11 DEBAELE Jorre 12 VANLUCHENE Maxim 13  CLARYSSE Elio 14 BLEYENBERG Jado 15 DE ROECK Mathis 16 DE BOCK Rune 17 BERT Jasper 18 VAN COMPERNOLLE Jamie 19 LAVERGE Maxim 20 CALLEWAERT Andreas 21 DE VOS Wannes 22 GROOTJANS Jeno 23 VIDTS Obie 24 VERMOOTE Jens 25 GOYVAERTS Ibo 26 VAN DER PLAETSEN Damon 27 BEECKMAN Gauthier 28 VAN HAVERE Detlev 29 AMEYE Maxime 30 D´HOLLANDER Senne 31 VAN CLEEMPUT Bert 32 DANEEL Jefke
     

    12/11/2016 ZELE (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs & Master A - deelnemers: 31 - opgevers: 5

    1 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    2 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    3 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    4 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    6 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 COUSSENS Dieter INDIVIDUEELAMA19+

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 VAN DIEREN Christophe BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSAMAT

    11 DE BOCK Yoni 12 VAN STAEYEN Jordy 13 BAJOREK Michel 14 DE BOCK Jelle 15 KINT Wesly 16 ARNOUTS Tom 17 PAESHUYSE Jef 18 VAN GINNEKEN Glenn 19 JANSSENS Jurgen 20 WAMPERS Yannick 21 VANKERSSCHAEVER Klaas 22 VAN LAETHEM Kevin 23 DE MEYER Michaël 24 ROGIERS Kurt 25 FREESE Alexander 26 COCQUERIAUX Brent


    Masters B - deelnemers: 17

    1 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    2 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    7 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    11 MYNGHEER Johan 12 DE WAELE Marnic 13 VAN LOOY Jos 14 DUMONT Jurgen 15 MYNGHEER Erik 16 BULTYNCK Geert 17 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 27 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    7 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    8 DAVID Theofiel BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    10 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    11 KOCKAERTS Hubert 12 DEKEERLE Dirk 13 VERTESSEN Johnny 14 ROBERTS Andrew GBR 15 ZWINNEN Patrick 16 COOPMAN Ivan 17 VANHAEVERBEKE Jean 18 GROENÉ Yvan 19 GOETHALS Ronny 20 DE CLERCQ Jose 21 DE BIE Dirk 22 HOLVOET Franki 23 BUEDS Willem 24 YIP Handson CAN 25 HURTECANT Roland

    12-11-2016 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 12/11/2016 - TROFEEFEEST WAOD 2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 12/11/2016 – TROFEEFEEST WAOD 2016

     

    Feestzaal L’Amuse, Glazenleeuwstraat 134 te 9120 Beveren-Waas met een uitgebreid menu.

    12-11-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    11-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2016     


    Vrijdag 11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA.EL.MC

    10 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAMELITE

    11 ADAMS Joeri 12 PEETERS Rob 13 AERTS Thijs 14 VAN DEN BRAND Twan NED 15 DENUWELAERE Jan 16 VAN LEEUWEN Patrick NED 17 TARAMARCAZ Julien SUI 18 VAN COMPERNOLLE Kenneth 19 PEETERS Yannick 20 CANT Kevin 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 DE MEYER Senne 23 OBRIST Fabian SUI 24 TOMPSON Eric USA 25 GOOSEN Wouter
    3W3A4270.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Kevin Pauwels en Corne Van Kessel.
    3W3A4265.JPG
    Podium Men Elite met winnaar Toon Aerts, Kevin Pauwels en Corne Van Kessel.
    3W3A4235.JPG
    3W3A4233.JPG
                                   Aankomst van winnaar Toon Aerts te Niel.
    3W3A4175.JPG
    3W3A4114.JPG
    3W3A4102.JPG
    3W3A4088.JPG
    3W3A4079.JPG
    3W3A4032.JPG
    3W3A4014.JPG
    3W3A4005.JPG
    3W3A3993.JPG
    3W3A3938.JPG

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    8 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 TIBACKX Lander 12 VAN DEN BROECK Arno 13 BRAES Brent 14 JORDENS Jarno 15 THYS Joren 16 GEYSELS Xander 17 BELLENS Jarno 18 VAN RILLAER Witse 19 VERDONCK Loeka 20 KONINGS Robbe 21 CARêME Grégory 22 COOLS Wannes 23 LEMBRECHTS Wannes 24 SMITS Rune 25 SEMPELS Gill 26 HASPESLAGH Junior 27 COOREMAN Guillermo 28 VERDIJCK Lenn 29 WACHTERS Jef 30 JORIS Senne
    3W3A3534.JPG
    Podium Juniores met winnaar Arno Debeir, Gerben Kuypers en Julian Siemons.
    3W3A3536.JPG
                                Een woordje uitleg van winnaar Arno Debeir.
    3W3A3490.JPG
                                       Aankomst van winnaar Arno Debeir.
    3W3A3342.JPG
    3W3A3293.JPG
    3W3A3251.JPG
    3W3A3243.JPG
    3W3A3239.JPG
                                               Start van de Juniores te Niel.

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    8 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 MULDER Mascha NED RESTORE CYCLING

    11 PEETERS Jinse 12 MASSAGÉ Birgit 13 WILLEMS Gertie 14 TRUYEN Marthe 15 BOSCHKER Julia NED 16 DE BRUYNE Meg 17 COMMISSARIS Caren 18 VANDER SANDE Elise 19 HEYNS Joyce 20 ROMBOUTS Tine 21 VERMEIREN Tinne 22 VAN ROMPAY Anke
    3W3A3901.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Ellen Van Loy.
    3W3A3856.JPG
                                      Aankomst van winnares Sanne Cant.
    3W3A3887.JPG
    3W3A3784.JPG
    3W3A3748.JPG
    3W3A3741.JPG
    3W3A3733.JPG
    3W3A3727.JPG
    3W3A3722.JPG
    3W3A3715.JPG
    3W3A3697.JPG
                                                  Start Dames Elite te Niel.

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    5 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 HERMANS Berre 12 CAS Stijn 13 NOYENS Jarne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE LAET Tomas 16 DE PROOST Mats 17 DE RIJCK Nando 18 JACOBS Lennerd 19 VAN DER VLEUTEN Lukas 20 WILLEMS Gilles 21 LAURYSSEN Rik 22 JANSSEN Wout 23 VAN DEN BULCK Joppe 24 GORIS Dries 25 VERMEIREN Yenthe 26 JORISSEN Senne 27 VANDENBRANDEN Noah 28 MEEUSEN Ruben 29 SPEETJENS Raf 30 SLUYDTS Toon






    3W3A3687.JPG
                                                  Podium G-reeks.
    3W3A3671.JPG
    3W3A3601.JPG
    3W3A3574.JPG
    3W3A3561.JPG
    3W3A3552.JPG
    3W3A3547.JPG




     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2016 om 19:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 11/11/2016
    NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK-CORENDON

    5 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 MEISEN Marcel GER STEYLAERTS-VERONA

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

    9 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA.EL.MC

    10 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAMELITE

    11 ADAMS Joeri 12 PEETERS Rob 13 AERTS Thijs 14 VAN DEN BRAND Twan NED 15 DENUWELAERE Jan 16 VAN LEEUWEN Patrick NED 17 TARAMARCAZ Julien SUI 18 VAN COMPERNOLLE Kenneth 19 PEETERS Yannick 20 CANT Kevin 21 VAN ROOSBROECK Pieter 22 DE MEYER Senne 23 OBRIST Fabian SUI 24 TOMPSON Eric USA 25 GOOSEN Wouter

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    2 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    8 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 TIBACKX Lander 12 VAN DEN BROECK Arno 13 BRAES Brent 14 JORDENS Jarno 15 THYS Joren 16 GEYSELS Xander 17 BELLENS Jarno 18 VAN RILLAER Witse 19 VERDONCK Loeka 20 KONINGS Robbe 21 CARêME Grégory 22 COOLS Wannes 23 LEMBRECHTS Wannes 24 SMITS Rune 25 SEMPELS Gill 26 HASPESLAGH Junior 27 COOREMAN Guillermo 28 VERDIJCK Lenn 29 WACHTERS Jef 30 JORIS Senne

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    6 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    7 MICHIELS Githa VERSLUYS TEAMUMTB

    8 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    9 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 MULDER Mascha NED RESTORE CYCLING

    11 PEETERS Jinse 12 MASSAGÉ Birgit 13 WILLEMS Gertie 14 TRUYEN Marthe 15 BOSCHKER Julia NED 16 DE BRUYNE Meg 17 COMMISSARIS Caren 18 VANDER SANDE Elise 19 HEYNS Joyce 20 ROMBOUTS Tine 21 VERMEIREN Tinne 22 VAN ROMPAY Anke

     

    11/11/2016 NIEL (A) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 2

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    5 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DE WEERT Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    11 HERMANS Berre 12 CAS Stijn 13 NOYENS Jarne 14 HERRYGERS Tieme 15 DE LAET Tomas 16 DE PROOST Mats 17 DE RIJCK Nando 18 JACOBS Lennerd 19 VAN DER VLEUTEN Lukas 20 WILLEMS Gilles 21 LAURYSSEN Rik 22 JANSSEN Wout 23 VAN DEN BULCK Joppe 24 GORIS Dries 25 VERMEIREN Yenthe 26 JORISSEN Senne 27 VANDENBRANDEN Noah 28 MEEUSEN Ruben 29 SPEETJENS Raf 30 SLUYDTS Toon

    11-11-2016 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Vrijdag 11/11/2016
    STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 BRAET Vinnie SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    2 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    3 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    4 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    5 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    9 VANDENHEEDE Brecht VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEU23

    10 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    11 WUYTS Mathijs 12 ALDERWEIRELD Robin 13 VANDEVELDE Ruben 14 BAEYENS Dennis 15 DE WISPELAERE Bert 16 DECLERCK Mathias 17 DE SCHUYTER Tim 18 VANCOMPERNOLLE Jan 19 VANDERMEIRSCH Aaron 20 VAN DEN BOSCH Tom 21 VAN STAEYEN Maarten 22 LEAERTS Yelle 23 COLAERT Pascal 24 VANDENBROUCKE Niels 25 HELSOCHT Liam 26 HOSTE Simon 27 QUINTYN Gregory 28 DENOLF Ritchie 29 LEVECKE Milan 30 COUCKUYT Jens

     

    11/11/2016 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 30 - opgevers: 4 - 40'

    1 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    2 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VERMEERSCH Arne ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BRUYNINCKX Jonas LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 MERTENS Cedric AA-DRINK-KALAS TEAM

    9 SANTY Arne CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    11 GUNST Ruben 12 SLABBINCK Sietse 13 VULLERS Brain 14 BELLAERT Axelle 15 BRUNING Jente 16 DEMEYER Guillian 17 VAN DER BORGHT Jani 18 DEROO Mieke 19 VERVECKEN Brent 20 VAN DE VELDE Julie 21 GELDHOF Anja 22 FRAEYE Katleen 23 DOCX Mieke 24 MERCIER Elien 25 DENEYER Enzo 26 DEFOUR Wannes

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 30 - 30'

    1 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    2 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    4 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    6 VAN COMPERNOLLE Jamie TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    7 VANLUCHENE Maxim TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 BERT Jasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DE MAERE Alessio KVC NOORDZEEMEEUW

    11 CALLEWAERT Andreas 12 CLYNHENS Toon 13 LAEVENS Justin 14 CLAES Jary 15 CLAUS Benoit 16 LAVERGE Maxim 17 VAN DER PLAETSEN Damon 18 BOECKX Seppe 19 MEERT Noah 20 VAN ACKER Jasper 21 DHOOGE Romeo 22 DECLERCK Eli 23 VERMEERSCH Eva 24 VANDENHEEDE Tine 25 MUYLLE Thomas 26 BROUWERS Julie 27 VANLEKE Ian 28 VAN ONACKER Sebastien 29 HARINCK Tiger-lil 30 ALLAERT Phoebe


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Elite - deelnemers: 8 - opgevers: 1

    1 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    3 VAN DE VELDE Julie INDIVIDUEEL

    4 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    6 DOCX Mieke WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    7 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    11/11/2016 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 3

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    5 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    6 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAM

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    11 VAN ASSCHE Nico 12 DE RUWE Frederiek 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 KINT Wesly 15 MOEYAERT Matthias 16 DEBEURME Ben 17 WAMPERS Yannick 18 VERNOU Lorenzo 19 ROGIERS Kurt 20 DEBEURME Steve 21 VERVERKEN Bram

     

    Masters B - deelnemers: 15 - opgevers: 1

    1 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    4 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    5 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    6 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 MYNGHEER Johan TRUST MTB TEAM VZW

    10 MYNGHEER Erik INDIVIDUEEL

    11 FIEVEZ Benoît 12 DUMONT Jurgen 13 BULTYNCK Geert 14 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 19 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    3 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    4 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    5 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    6 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    7 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 STORMS Marc INDIVIDUEEL

    9 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    10 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    11 VAN ACKER Alex 12 DE CLERCQ Jose 13 VANHAEVERBEKE Jean 14 SWINNEN Rene 15 DEHEEGHER Philippe 16 GOETHALS Ronny 17 HOLVOET Franki 18 HURTECANT Roland

     

    11/11/2016 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen

    Aantal deelnemers:

    11-11-2016 om 18:43 geschreven door kenny


    07-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13/11/2016 - GRAN FONDO VUELTA TURISTICA DE CALPE 2016 !!!
    Grand Fondo Jurgen van Golen.jpg

    Bron: Jurgen Van Goolen & Inge Van den Broeck
    http://www.granfondovueltaturistica.com/nl/

    07-11-2016 om 15:20 geschreven door kenny


    06-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZONDAG 06/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE LOKEREN VAN ZONDAG 06/11/2016     

    3W3A3075.JPG

    Zondag 06/11/2016 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten – Provinciaal kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 32

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VAN NIEUWENHUYSE Senne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    3W3A2356.JPG
    3W3A3039.JPG
    3W3A2290.JPG
    3W3A2295.JPG
    3W3A2225.JPG
    3W3A2215.JPG
    3W3A2148.JPG
    3W3A2140.JPG
    3W3A2119.JPG
    13 jaar - deelnemers: 45

    1 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    3W3A2692.JPG
    3W3A3047.JPG
    3W3A2656.JPG
    3W3A2520.JPG
    3W3A2481.JPG
    3W3A2477.JPG
    3W3A2457.JPG
    3W3A2438.JPG
    3W3A2427.JPG
    3W3A2420.JPG
    3W3A2409.JPG
    3W3A2401.JPG
    3W3A2383.JPG
    3W3A2375.JPG
    3W3A2370.JPG


    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW

    16 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
    3W3A3024.JPG
    3W3A3065.JPG
    3W3A2965.JPG
    3W3A2970.JPG
    3W3A2961.JPG
    3W3A2959.JPG
    3W3A2808.JPG
    3W3A2769.JPG
    3W3A2767.JPG
    3W3A2760.JPG
    3W3A2751.JPG
    3W3A2744.JPG
    3W3A2732.JPG
    3W3A2718.JPG


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN SINAEY Xaydee C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    3 BOELS Dina LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 SAINTOBYN Chelsey KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM
    3W3A2365.JPG
    3W3A3031.JPG
    3W3A2303.JPG

    3W3A2201.JPG 

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW
    3W3A2705.JPG
    3W3A3043.JPG
    3W3A2685.JPG
    3W3A2504.JPG


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    3W3A3012.JPG
    3W3A3057.JPG

    3W3A2786.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-11-2016 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 40 - opgevers: 7

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SWEECK Laurens ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON

    8 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 ADAMS Joeri 12 BOROS Michael CZE 13 VANTHOURENHOUT Michael 14 BAESTAENS Vincent 15 AERNOUTS Jim 16 VERMEERSCH Gianni 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 VANDEKINDEREN Jens 20 VAN LEEUWEN Patrick NED 21 MERLIER Braam 22 HUYS Stijn 23 PEETERS Rob 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 BRAET Vinnie 26 WUBBEN Niels NED 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 VENS Quincy 29 VAN DE VELDE Matthias 30 KINNING Glenn IRL

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 5

    1 HERMANS Quinten TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 VAN DER HEIJDEN Maik NED Rabobank Development Team

    7 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    11 JOSEPH Thomas 12 GOOSSENS Kobe 13 VAN DER MEER Gosse NED 14 CALUWE Stijn 15 DUBAU Lucas FRA 16 BONNE Jenko 17 DUBAU Joshua FRA 18 JASPERS Jappe 19 DERVEAUX Niels 20 BAKX Kelvin NED 21 JANSEN Richard NED 22 BAUTERS Reno 23 FLOREN Wesley NED 24 LIESSENS Jarno 25 DE MEYER Senne 26 VAN DIJKE Koen NED 27 VAN ROOSBROECK Pieter 28 VANDEBOSCH Victor 29 ROMBOUTS Seppe 30 BOER Erik NED

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 3

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 TURNER Ben GBR HMT WITH JLT CONDOR

    5 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    8 KOPECKY Tomas CZE ACROG - BALEN BC

    9 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    11 VERMEERSCH Florian 12 ARTZ Bart NED 13 VRACHTEN Arne 14 HENDRIKX Mees NED 15 VAN HELVOIRT Koen NED 16 GUILLEMIN Nicolas FRA 17 DEWULF Maxim 18 VAN GILS Maxim 19 CLYNHENS Jens 20 VANDERMEULEN Niels 21 VERDONCK Andres 22 HAZEKAMP Bart NED 23 GEURTS Kyro NED 24 JORDENS Jarno 25 YATES Harry GBR 26 VAN DEN AARSSEN Jurgen NED 27 DE VET Sander 28 DESCHEPPER Ward 29 LOOHUIS Lars NED 30 DECOSTER Louis

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames UCI Klasse 1 - 40´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 DE BOER Sophie NED KALAS ESSERS NNOF CT

    2 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    3 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 ARZUFFI Alice Maria ITA INPA SOTTOLI GIUSFREDI

    5 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    6 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    7 ANDERSON Elle USA BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

    8 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 VERSCHUEREN Jolien 12 VAN DEN HOEK Bianca NED 13 VAN DE STEENE Kim 14 DELHAYE Pauline FRA 15 VAN DER HEIJDEN Inge NED 16 VAN ANROOIJ Lindy NED 17 NAGENGAST Fleur NED 18 PALM Eva Maria 19 BOSCHKER Julia NED 20 BELLAERT Axelle 21 VERMEIR Aurelie 22 TRUYEN Marthe 23 VAN DE REE Monique NED 24 GERRITSEN Irene NED 25 WILLEMS Gertie 26 MICHELS Laure 27 DEROO Mieke 28 MASSAGÉ Birgit 29 VERMEERSCH Eva 30 CORNELISSE Simone NED

     

    06/11/2016 RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 49 - opgevers: 6

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT

    4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    5 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    8 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    9 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    10 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    11 MEULEMANS Lennert 12 WYSEURE Joran 13 VAN DER DRIFT Twan NED 14 DEJAEGHER Jasper 15 CRAIG Charlie GBR 16 DE WEERT Robbe 17 HERMANS Berre 18 DE SCHEPPER Ward NED 19 WILLEMSEN Steijn NED 20 VAN HOFTEN Levi NED 21 VANPARYS Tjorven 22 VAN DIJK Bastiaan NED 23 ANANIE Ugo FRA 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 VANSTEENKISTE Joshua 26 CLARYSSE Elio 27 LAURYSSEN Yorben 28 DE BOCK Rune 29 SLUYDTS Toon 30 SARDINA Mika NED


    Dames Jeugd - deelnemers: 4 - opgevers: 1

    1 QUINT Danielle NED

    2 WADSWORTH Maddie GBR

    3 COLLAVINI Lily FRA CC CAMBRESIEN

     

    06/11/2016 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten – Provinciaal kampioenschap

    12 jaar - deelnemers: 32

    1 DHONDT Ibe ISOREX CYCLING TEAM

    2 VANDECASTEELE Bart Jay Junior KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VAN NIEUWENHUYSE Senne TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    4 DE DOBBELAERE Born KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5 NACHTERGAELE Diego ASFRA RACING TEAM

    21 WATERSCHOOT Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 DE WILDE Senna PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 CLEMMINCK Edgard PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 45

    1 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 ROMMELAERE Iben LARES-DOLTCINI CT

    3 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    4 BELLON Damon CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VAN DEN MEERSSCHE Warre TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    19 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 KEYMOLEN Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 34 - opgevers: 1

    1 BLOMMEN Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    2 DHOOGE Thibau TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 PAUWELS Pieter LARES-DOLTCINI CT

    4 DELAERE Brent KVC NOORDZEEMEEUW

    5 KUYPERS Milan KVC NOORDZEEMEEUW

    16 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN SINAEY Xaydee C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 VANDERAERDEN Anna GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    3 BOELS Dina LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 SAINTOBYN Chelsey KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5 CLINCKEMAILLIE Saare TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

     

    13 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    2 DUCHATEAU Emma SPORT EN MOEDIG GENK

    3 WITTEVRONGEL Lani KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 COUTTEAU Axana KVC NOORDZEEMEEUW


    14 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE MEUTER Brooklyn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    06-11-2016 om 19:34 geschreven door kenny


    05-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 05/11/2016

    FOTO'S VELDRENNERS TE SINT-NIKLAAS VAN ZATERDAG 05/11/2016     


    Zaterdag 05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    2 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    3
    AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    4 VANTHOURENHOUT Dieter
    MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    5 MERLIER Tim
    CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    6 VANTHOURENHOUT Michael
    MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
    8 ADAMS Jens
    CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    9 AERNOUTS Jim
    TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    10 VERMEERSCH Gianni
    STEYLAERTS-VERONA
    11
    ADAMS Joeri 12 PAUWELS Kevin 13 SWEECK Diether 14 BAESTAENS Vincent 15 SWEECK Laurens 16 SOETE Daan 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 HENNAUX Loic 20 THOMPSON Eric USA 21 DE PROOST Kyle 22 KAISE Julien 23 BOER Erik NED 24 VAN STAEYEN Maarten 25 KINNING Glenn IRL 26 RODRIGUEZ GARCIA Jorge ESP 27 FUENTES SANCHEZ Felix ESP 28 MARTIN JIMENEZ Manuel ESP 29 JIMENEZ RODRIGUEZ Fernando
    3W3A2111.JPG
               Podium Men Elite met Tom Meeusen, Rob Peeters en Toon Aerts.
    3W3A2109.JPG
    3W3A2070.JPG
                                   Aankomst van winnaar Tom Meeusen.
    3W3A2075.JPG
                                       Aankomst van de 3de Toon Aerts.
    3W3A2094.JPG
    3W3A2007.JPG
    3W3A1970.JPG
    3W3A1954.JPG
    3W3A1918.JPG
    3W3A1912.JPG
    3W3A1907.JPG
    3W3A1844.JPG
                                      Start van de Men Elite te St.Niklaas.

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3
    1 GUILLEMIN Nicolas FRA VELO CLUB DU PAYS DE LOUDEAC
    2 TURNER Ben GBR PAUL MILNES CYCLES YORKSHIRE
    3 HAZEKAMP Bart NED
    ZZPR-HANCLEAN ORANGEBABIES CYCLING TEAM
    4 FERDINANDE Anton
    LARES-DOLTCINI CT
    5 DE SMET Thibaut
    TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    6 SIEMONS Julian
    AA-DRINK JONGERENTEAM
    7 DEJONGHE Len
    IKO ENERTHERM-BEOBANK
    8 PEMEN Dolf
    CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    9 YATES Harry GBR
    HARGROVES CYCLES - RIDLEY RT
    10 VAN DEN EYNDE Vince
    ACROG - BALEN BC
    11
    VAN DEN PLAS Jasper 12 TIBACKX Lander 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 THYS Joren 15 VREESWIJK Luca NED 16 STUER Kwinten 17 DESCHEPPER Ward 18 VALCKE Owen 19 PEETERS Kyle 20 SEMPELS Gill 21 VERDIJCK Lenn 22 DE BONDT Marvin 23 DEKIEN Jens 24 DE SMEDT Yanni
    3W3A1536.JPG
    Podium Juniores met winnaar Nicolas Guillemin, Ben Turner en Bart Hazekamp.
    3W3A1510.JPG
                                    Aankomst van winnaar Nicolas Guillemin.
    3W3A1496.JPG
    3W3A1417.JPG
    3W3A1367.JPG
    3W3A1362.JPG
    3W3A1359.JPG
    3W3A1354.JPG

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´
    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 2
    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    3 VERDONSCHOT Laura
    KDL CYCLING TEAM
    4 ANDERSON Elle USA
    ELLE ANDERSON RACING
    5 VAN LOY Ellen
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    6 VANDERBEKEN Joyce
    AA-DRINK-KALAS TEAM
    7 SELS Loes
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    8 HOEKE Geerte NED
    WV BREDA
    9 KAPTHEIJNS Maud NED
    STEYLAERTS-VERONA
    10 VAN DEN HOEK Bianca NED
    TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN
    11
    MICHIELS Githa 12 MAES Shana 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 DELHAYE Pauline FRA 15 DE BRUYNE Meg 16 PEETERS Jinse 17 VANDER SANDE Elise
    3W3A1806.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Sanne Cant, Jolien Verschueren en Laura Verdonschot.
    3W3A1802.JPG
    3W3A1788.JPG
    3W3A1786.JPG
                  Aankomst van winnares Sanne Cant voor Jolien Verschueren.
    3W3A1688.JPG
    3W3A1677.JPG
    3W3A1676.JPG
    3W3A1659.JPG
    3W3A1654.JPG
                                                Start van de Dames Elite.

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30'

    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 2
    1 VREESWIJK Noah NED
    RTC BUITENLUST
    2 TULETT Ben GBR
    BEELINE BICYCLES RT
    3 VAN LOOVEREN Joachim
    CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    4 COREMANS Dante
    LARES-DOLTCINI CT
    5 MALEZSEWSKI Lukas
    GRANVILLE FACTORY TEAM
    6 WILLEMS Robbe
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    7 VANDERMEER Quinten
    ACROG - BALEN BC
    8 VAN DER SMISSEN Lennick
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    9 QUETS Stijn
    ACROG - BALEN BC
    10 VERHAEGEN Lennie
    YOUNG CYCLING TALENT D&D
    11 CAS Stijn 12 HUYBS Ward 13 DELNOIJE Remon NED 14 DECLERCK Jelle 15 DE PROOST Mats 16 DE LAET Tomas 17 NOYENS Jarne 18 CALLEWAERT Andreas 19 VAN CLEEMPUT Bert 20 VANPRAET Ruben 21 BLEYENBERG Jado 22 DE VOS Wannes 23 DEJONGHE Senne 24 DE ROECK Mathis 25 VANDERSTEEN Jarne 26 VAN ANROOIJ Shirin NED 27 VAN HAVERE Detlev 28 ROGGEMAN Sieben 29 D´HOLLANDER Senne 30 CLAES Jary 31 DANEEL Jefke
    3W3A1344.JPG
    Podium Nieuwelingen met winnaar Noah Vreeswijk, Ben Tulett en Joachim Van Looveren.
    3W3A1324.JPG
    3W3A1349.JPG
    3W3A1318.JPG
    3W3A1316.JPG
                          Aankomst winnaar Nieuwelingen met Noah Vreeswijk.
    3W3A1296.JPG
    3W3A1294.JPG

    Dames jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 1
    1 VAN ANROOIJ Shirin NED
    KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES
    2 WADSWORTH Maddie GBR
    BEELINE BICYCLES RT
    3 BROUWERS Julie
    ACROG - BALEN BC
    4 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.


    3W3A1652.JPG
                                           Podium alle G-sporters
    3W3A1646.JPG
                                                   Podium G-Sporters

    3W3A1639.JPG

    3W3A1578.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-11-2016 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 05/11/2016
    SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers: 32 - opgevers: 3

    1 MEEUSEN Tom TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    2 PEETERS Rob CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    3
    AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    4 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    5 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
    7 VAN DER POEL David NED BEOBANK-CORENDON
    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
    9 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA
    11 ADAMS Joeri 12 PAUWELS Kevin 13 SWEECK Diether 14 BAESTAENS Vincent 15 SWEECK Laurens 16 SOETE Daan 17 GODRIE Stan NED 18 HOEYBERGHS Daan 19 HENNAUX Loic 20 THOMPSON Eric USA 21 DE PROOST Kyle 22 KAISE Julien 23 BOER Erik NED 24 VAN STAEYEN Maarten 25 KINNING Glenn IRL 26 RODRIGUEZ GARCIA Jorge ESP 27 FUENTES SANCHEZ Felix ESP 28 MARTIN JIMENEZ Manuel ESP 29 JIMENEZ RODRIGUEZ Fernando

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3
    1 GUILLEMIN Nicolas FRA VELO CLUB DU PAYS DE LOUDEAC
    2 TURNER Ben GBR PAUL MILNES CYCLES YORKSHIRE
    3 HAZEKAMP Bart NED ZZPR-HANCLEAN ORANGEBABIES CYCLING TEAM
    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT
    5 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
    6 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM
    7 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK
    8 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    9 YATES Harry GBR HARGROVES CYCLES - RIDLEY RT
    10 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC
    11 VAN DEN PLAS Jasper 12 TIBACKX Lander 13 VANDEN BUSSCHE Wannes 14 THYS Joren 15 VREESWIJK Luca NED 16 STUER Kwinten 17 DESCHEPPER Ward 18 VALCKE Owen 19 PEETERS Kyle 20 SEMPELS Gill 21 VERDIJCK Lenn 22 DE BONDT Marvin 23 DEKIEN Jens 24 DE SMEDT Yanni

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Dames UCI Klasse 2 - 40´
    Aantal deelnemers: 19 - opgevers: 2
    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP
    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    3 VERDONSCHOT Laura
    KDL CYCLING TEAM
    4 ANDERSON Elle USA
    ELLE ANDERSON RACING
    5 VAN LOY Ellen
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    6 VANDERBEKEN Joyce
    AA-DRINK-KALAS TEAM
    7 SELS Loes
    YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    8 HOEKE Geerte NED
    WV BREDA
    9 KAPTHEIJNS Maud NED
    STEYLAERTS-VERONA
    10 VAN DEN HOEK Bianca NED
    TEAM RIJWIELPALEIS BILTHOVEN
    11
    MICHIELS Githa 12 MAES Shana 13 VAN ANROOIJ Lindy NED 14 DELHAYE Pauline FRA 15 DE BRUYNE Meg 16 PEETERS Jinse 17 VANDER SANDE Elise

    05/11/2016 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30'

    Nieuwelingen - deelnemers: 36 - opgevers: 2
    1 VREESWIJK Noah NED RTC BUITENLUST
    2 TULETT Ben GBR BEELINE BICYCLES RT
    3 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
    4 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT
    5 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM
    6 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    7 VANDERMEER Quinten ACROG - BALEN BC
    8 VAN DER SMISSEN Lennick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    9 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC
    10 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D
    11 CAS Stijn 12 HUYBS Ward 13 DELNOIJE Remon NED 14 DECLERCK Jelle 15 DE PROOST Mats 16 DE LAET Tomas 17 NOYENS Jarne 18 CALLEWAERT Andreas 19 VAN CLEEMPUT Bert 20 VANPRAET Ruben 21 BLEYENBERG Jado 22 DE VOS Wannes 23 DEJONGHE Senne 24 DE ROECK Mathis 25 VANDERSTEEN Jarne 26 VAN ANROOIJ Shirin NED 27 VAN HAVERE Detlev 28 ROGGEMAN Sieben 29 D´HOLLANDER Senne 30 CLAES Jary 31 DANEEL Jefke

    Dames jeugd - deelnemers: 5 - opgevers: 1
    1 VAN ANROOIJ Shirin NED KIDS SPORTS PROM / ALPHA MOTORHOMES
    2 WADSWORTH Maddie GBR BEELINE BICYCLES RT
    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC
    4 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    05-11-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan THOMAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Beloften !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Thomas Van de Velde.jpg     Benny De Bock.jpg

    Thomas Van de Velde         Benny De Bock


    Zaterdag 05/11/2016 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 2

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 THOMAS VAN DE VELDE uit Hamme CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    3 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    4 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    5 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    9 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCCELITE

    10 DECLERCK Mathias MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMU23

    11 DENOLF Ritchie 12 BAEYENS Dennis 13 VANCOMPERNOLLE Jan 14 DE WISPELAERE Bert 15 VAN DEN BOSCH Tom 16 DEWITTE Pieter 17 VANDENBROUCKE Niels 18 MUSEEUW Stefano 19 VANDERMEIRSCH Aaron 20 DEVOS Han 21 DEVOS Romain FRA 22 COUCKUYT Jens 23 VAN ASSCHE Bert 24 DE GROODT Killian 25 MAES Aiden 26 SCHOL Steven 27 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 28 SCHOL Dieter 29 DE BRAAL Peter NED 30 COUCKUYT Laurens 32 GOOSSENS Kenny

     

    05/11/2016 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 28

    1 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    2 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 JORDENS Jarno KALAS CYCLING TEAM 99

    4 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8 VLERICK Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 LEWIS Harry GBR SHERWOOD PINES

    10 LEMBRECHTS Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 BRUNING Jente 12 VULLERS Brain 13 GUNST Ruben 14 SLABBINCK Sietse 15 PEREMANS Jochen 16 NICAISE Orélien 17 DEMEYER Guillian 18 BEKAERT Seppe 19 SWADLING James GBR 20 VERMEIR Aurelie 21 VAN DER BORGHT Jani 22 VAN DE VELDE Remi 23 ALLAERT Balder 24 GELDHOF Anja 25 DOBBELAERE Jana 26 FRAEYE Katleen 27 MOONEN Puck NED 28VAN Annelore


    Nieuwelingen - deelnemers:
    31

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 GRAIG Charlie GBR SCOTT RACING

    4 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    9 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 CLYNHENS Toon KALAS CYCLING TEAM 99

    11 AMEYE Maxime 12 VANLUCHENE Maxim 13 VAN CUTSEM Senna 14 VAN COMPERNOLLE Jamie 15 SANTRAINE Louis 16 ARCHIE Lewis GBR 17 BEECKMAN Gauthier 18 VAN DER PLAETSEN Damon 19 MOENS Milo 20 VANDERSCHUEREN Jarno 21 VANDERAERDEN Wout 22 CORVERS Milan 23 MEERT Noah 24 DHOOGE Romeo 25 WILDMAN Poppy GBR 26 VANDENHEEDE Tine 27 VAN ASSCHE Nele 28 VANHEES Michiel 29 LENAERS Jade 30 VANWALLEGHEM Kyenta 31 ALLAERT Phoebe


    Dames jeugd - deelnemers:
    6

    1 WILDMAN Poppy GBR SRAM YOUTH

    2 VANDENHEEDE Tine VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - VERTRONICS CT

    4 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    5 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames Elite - deelnemers: 6

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 MOONEN Puck NED AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 VAN Annelore INDIVIDUEEL

    Masters A - deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    5 TACK Spencer DAGPAS

    6 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    7 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    8 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    9 KINT Wesly INDIVIDUEELMASTM

    10 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    11 VERMEIREN Gianni ITA 12 VAN DIEREN Christophe 13 VANKERSSCHAEVER Klaas 14 VAN ASSCHE Nico 15 VAN LAETHEM Kevin 16 STEVENS Dimitri 17 VERNOU Lorenzo 18 MAES Dimitri 19 ROGIERS Kurt 20 COCQUERIAUX Brent 21 DE MEYER Michaël 22 DEBEURME Steve

     

    Masters B - deelnemers: 21 - opgevers: 1

    1 BENNY DE BOCK uit Eksaarde PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 GRUWIER Steve ASFRA RACING TEAM

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 DHOOGE Jeffrey DMC- CYCLING TEAM VZW

    9 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    10 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    11 MYNGHEER Johan 12 DE WAELE Marnic 13 DE VOS Gert 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 MYNGHEER Erik 16 DUMONT Jurgen 17 VELDEMAN Dirk 18 BULTYNCK Geert 19 DE GROOTE Rik 20 VAN GOETHEM Danny


    Masters C - deelnemers: 22

    1 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    2 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 VAN OOSTERWIJCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 VANHAEVERBEKE Jean INDIVIDUEEL

    10 SWINNEN Rene EC WALSHOUTEM

    11 DAVID Theofiel 12 VAN ACKER Alex 13 COOPMAN Ivan 14 VAN HONSTÉ Kris 15 DE BRAUWER Paul 16 DE CLERCQ Jose 17 GOETHALS Ronny 18 DEHEEGHER Philippe 19 HOLVOET Franki 20 YIP Handson CAN 21 TUTELEERS Romain 22 HURTECANT Roland

    05-11-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/11/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 05/11/2016
    RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 27 - opgevers: 3

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    3 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    4 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    5 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    7 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    8 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    9 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.ELITE

    10 VAN DER KLUNDERT Pim NED WILLEBRORD WIL VOORUITU23

    11 DE CLEYN Dave 12 SZÉDELYI Tomas 13 VERBEECK Glenn 14 THIELEMANS Mike 15 THIJS Wim 16 VAN AERT Tijs 17 LEAERTS Yelle 18 VAN DE KLUNDERT Koen NED 19 MORTIER Diede 20  TIMMERMANS Tom 21 SMETS Sibe 22 DE ROP Michiel 23 ROWIES Karel 24 NUYES Wouter

     

    05/11/2016 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    3 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 MERTENS Cedric AA-DRINK-KALAS TEAM

    7 STEURS Ward LENSWORLD CYCLING TEAM

    8 BOLLEN Stan BIKE TEAM B61 - KLEINE BROGEL

    9 GEYSELS Xander WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 COOLS Wannes W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 BRUYNINCKX Jonas 12 LIPPENS Seppe 13 GIELEN Jasper 14 COOREMAN Guillermo 15 JORIS Senne 16 DENEYER Enzo 17 WILLEMS Gertie 18 COMMISSARIS Caren 19 VERMEIREN Tinne 20 BOONS Yenthe 21 VERDEYEN Tine 22 VAN GINNEKEN Ilona NED 23 VERVECKEN Brent 24 JOCHEMS Chien 25 WERNERS Britta GER


    Nieuwelingen - deelnemers: 56 - opgevers: 3

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    6 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 HERRYGERS Tieme W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 GROOTJANS Andries W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10 JACOBS Lennerd KALAS CYCLING TEAM 99

    11 PORTERS Zeno 12 GEUKENS Wout 13 DEBAELE Jorre 14 VANWETSWINKEL Quinten 15 MEEUSEN Ruben 16 VAN DEN BULCK Joppe 17 JANSE Stef 18 MELLAERTS Robbe 19 VAN LAER Pieter 20 GROSEMANS Daan 21 VAN MEER Erben NED 22 GROOTJANS Jeno 23 ROMBAUTS Daan 24 MOLS Berre 25 BOECKX Seppe 26 HUIJBREGTS Niels NED 27 AVONDS Dries 28 VERMEIREN Yenthe 29 VAN GESTEL Sidney 30 MULDERS Yarne

     

    Dames jeugd - deelnemers: 5

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    3 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    4 COPPENS Nieke KALAS CYCLING TEAM 99

    5 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    05/11/2016 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 23 - opgevers: 2

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    3  VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    4 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    5 OOMS Niels INDIVIDUEELAMA19+

    6 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEEL

    8 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 BOECKX Thomas INDIVIDUEELAMA19+

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 VAN LEUFFELEN Peter 12 JANSSENS Jurgen 13 THIJS Dennis 14 PEETERS Karl 15 WAMPERS Yannick 16 ALLEN Tim GBR 17 VOLCKAERTS Sven 18 BERTELS Guy 19 PEETERS Nick 20 DE CLERCQ Stefaan 21 VAN HOUT Marnix


    Masters B - deelnemers: 13

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    5 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    6 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    7 SCHROYEN Nico PMC CYCLING - ZOLDERCRUIS

    8 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 VAN MEER Edgar DAGPAS

    10 JONGELING Gijs NED TML DOMMELSTREEK

    11 ABE Peter 12 CLAES Philip 13 VAN DEN BROECK Guy


    Masters C - deelnemers: 21

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 TECK Erik INDIVIDUEEL

    4 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    6 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    10 STORMS Marc INDIVIDUEEL

    11 WOODS Des IRL 12 THIJS Carl 13 PAUWELS Mario 14 HAESMANS Bart 15 COOREMAN Stephan 16 MARTENS Herman 17 DE MEESTER Jackie 18 VAN DEN BOGAERT Jan 19 DE BIE Dirk 20 VAN DER LEEUW Albert NED 21 VAN ROSSUM André

     

    05/11/2016 ARENDONK (A) - Veldrijden Aspiranten - Provinciaal kampioenschap

    Aantal deelnemers:

    05-11-2016 om 20:05 geschreven door kenny


    04-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U19 & DAMES JEUGD TEAM 2017 PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS !!!

    rudyco.jpg
    Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Teams 2017: U19 team en dames-jeugd !!!

     

    Na het afsluiten van de U17 kern voor 2017 begin oktober, zijn nu ook de U19 en dames-jeugd teams bekend.

     

    Bij de dames-jeugd vervoegt Aaike Cools (Belgisch kampioene omnium aspiranten) onze club. Bij de dames-nieuwelingen krijgt provinciaal kampioene weg en MTB Sophie Tierolf er een sterke ploegmakker bij, met name Gemke De Rocker (podia op kampioenschappen op weg en piste). Samen met enkele nieuwe meisjes vormen ze ons dames-nieuwelingen team. Bij de junioren zal Marjon Claus (2e BK weg 2016 U19) als kopvrouw fungeren, met Brenda Van Goethem en Luca Van Den Bossche in steun.

     

    Onze U19 kern 2017 bouwt verder op de kern 2016 met Luca De Wilde, Gregory Schelfhout, Brecht Goossens, Quinten Helsemans, Stijn De Bock,Pepijn Hillemans, Tim Bierkens, Geert Verheijen en Gerben Van Houte. Deze laatste 3 waren goed voor overwinningen in 2016. Daarnaast vervoegen Jeroen Pilaat, Nick Van Der Meulen, Tibo Van Camp, Steven Vermeulen, Laurent Giovanni en Kevin Reuvers het team. Het team zal ook verder internationaal getint zijn in 2017 met de Brit Davies Conor (lid van het GB Olympic Team in 2015) en de Noor Andreas Leknessund (5e op het Europees kampioenschap tijdrijden U19 in 2016) als absolute versterkingen.

     

    Met daarnaast een 40-tal miniemen en aspiranten is er ook in 2017 een mooi evenwicht tussen opleiding enerzijds en competitieve teams anderzijds.

     

     

    Bron: Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team

    04-11-2016 om 17:14 geschreven door kenny


    01-11-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016

    FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016     


    Dinsdag 01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 5

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    4 AERTS Toon TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO

    10 BOROS Michael CZE ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    11 WALSLEBEN Philipp GER 12 MEEUSEN Tom 13 VANTHOURENHOUT Dieter 14 SOETE Daan 15 VAN DER POEL Mathieu NED 16 ADAMS Joeri 17 VERMEERSCH Gianni 18 FIELD Ian GBR 19 VAN LEEUWEN Patrick NED 20 SWEECK Diether 21 VAN AMERONGEN Thijs NED 22 AERNOUTS Jim 23 VAN DER POEL David NED 24 MARIUSZ Gil POL 25 BRAET Vinnie 26 VENS Quincy 27 TAKENOUCHI Yu JPN 28 TIELEN Dario 29 VAN DE VELDE Matthias 30 THOMPSON Eric USA
    3W3A1056.JPG
                                Winnaar Men Elite Wout Van Aert op kop.
    3W3A1167.JPG
    3W3A1111.JPG
    3W3A1092.JPG
    3W3A1067.JPG
    3W3A0973.JPG
    3W3A0935.JPG
    3W3A0927.JPG

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 4

    1 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    2 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    3 VAN DER MEER Gosse NED COLBA - SUPERANO HAM

    4 DEGROOTE Jonas SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 JASPERS Jappe IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 ROMBOUTS Seppe 12 HENNAUX Loic 13 LOOCKX Lander 14 BONNE Jenko 15 AERTS Thijs 16 DERVEAUX Niels 17 TEIRLINCK Jens 18 LIESSENS Jarno 19 DE PROOST Kyle 20 VAN DIJKE Koen NED 21 KAISE Julien 22 BAKX Kelvin NED 23 PAUWELS Tijl 24 JANSSON Henrik SWE 25 BAUTERS Reno 26 JOSEPH Thomas 27 CALUWE Stijn 28 SMETS Gert 29 PRUVOT Nicolas FRA 30 DRIESEN Jarne
    3W3A0698.JPG
    Podium Beloften met winnaar Eli Iserbyt, Jens Dekker en Gosse Van Der Meer.
    3W3A0712.JPG
                                         Winnaar Eli Iserbyt met de bloemen.
    3W3A0639.JPG
    3W3A0633.JPG
                                         Aankomst van winnaar Eli Iserbyt.
    3W3A0649.JPG
    3W3A0596.JPG
    3W3A0459.JPG
    3W3A0435.JPG
    3W3A0372.JPG
    3W3A0366.JPG
    3W3A0356.JPG
    3W3A0352.JPG

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 4

    1 MEIN Thomas GBR DERWENTSIDE CC

    2 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    3 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    4 GOEMAN Andreas VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 BEKAERT Yentl VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    7 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN GILS Maxim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 PEMEN Dolf CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 VAN DEN EYNDE Vince 12 DE MEYER Jarne 13 VRACHTEN Arne 14 ARKESTEYN Aron 15 DE SMET Thibaut 16 DEJONGHE Len 17 ELLIS Matthew GBR 18 VAN DEN BERG Carlo NED 19 TIBACKX Lander 20 CLYNHENS Jens 21 KUYPERS Gerben 22 BRAES Brent 23 THYS Joren 24 VERDONCK Loeka 25 VAN COMPERNOLLE Jason 26 VANDERMEULEN Niels 27 FERDINANDE Anton 28 HYON François FRA 29 DE VET Sander 30 CHRISTIAENS Thijs
    3W3A0338.JPG
        Podium Juniores met winnaar Thomas Mein, Timo Kielich en Arno Debeir.
    3W3A0344.JPG
                                                       Timo Kielich werd 2de.
    3W3A0333.JPG
    3W3A0328.JPG
    3W3A0319.JPG
    3W3A0289.JPG
    3W3A0173.JPG
    3W3A0164.JPG
    3W3A0113.JPG
    3W3A0105.JPG

     

    01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 1

    1 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    3 DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    4 MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    5 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    6 FRANCK Alicia ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 NOSKOVA Nikola CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC

    10 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    11 HAVLIKOVA Pavla CZE 12 ANDERSON Elle USA  13VERHESTRAETEN Karen 14 VANDERBEKEN Joyce 15 VAN DE STEENE Kim 16 BAJGEROVA Nikola CZE 17 DELHAYE Pauline FRA 18 MICHIELS Githa 19 VAN ANROOIJ Lindy NED 20 VAN DEN HOEK Bianca NED 21 CRUMPTON Bethany GBR 22 ERLANDSSSON Åsa SWE 23 FERON Senna NED 24 BELLAERT Axelle 25 MULDER Mascha NED 26 PEETERS Jinse 27 MELLOR Amira GBR 28 VERTENTEN Soetkin 29 VARDAROS Christine USA 30 VERMEIR Aurelie
    3W3A0915.JPG
    Podium Dames Elite met winnares Jolien Verschueren, Thalita De Jong en Sophie De Boer.
    3W3A0881.JPG  3W3A0770.JPG
         Aankomst van winnares Jolien Verschueren.
    3W3A0898.JPG
    3W3A0888.JPG
    3W3A0820.JPG
    3W3A0815.JPG
    3W3A0772.JPG
    3W3A0722.JPG
    3W3A0925.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2016 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016

    FOTO'S KOPPENBERGCROSS VAN DINSDAG 01/11/2016     


    Dinsdag 01/11/2016 KOPPENBERGCROSS - MELDEN-OUDENAARDE (O) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 63 - opgevers: 2

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    4 BOVEN Lars NED AWV DE ZWALUWEN

    5 DEL GROSSO Bodi NED WV METEOOR ASSEN-RODEN

    6 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    10 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 DE WEERT Robbe 12 VANSTEENKISTE Joshua 13 DHAEYE Enrico 14 DRAFFAN Oliver GBR 15 HERRYGERS Tieme 16 CAS Stijn 17 QUETS Stijn 18 WILLEMS Robbe 19 MEULEMANS Lennert 20 DEJAEGHER Jasper 21 COREMANS Dante 22 WYSEURE Joran 23 VAN DER SMISSEN Lennick 24 VAN DER VLEUTEN Lukas 25 OBERTEICHER Matteo GER 26 NEFFGEN Tim GER 27 MOUREAU Axel SWE 28 DECLERCK Jelle 29 VAN CUTSEM Senna 30 JACOBS Lennerd 35 VAN CLEEMPUT Bert
    3W3A0098.JPG
                                              Witse Meeussen werd 2de.
    3W3A0101.JPG
                             Winnares Dames Jeugd met Shirin Van Amrooij.
    3W3A0094.JPG
    3W3A0085.JPG
    3W3A0070.JPG
    3W3A0067.JPG
    3W3A0055.JPG
    3W3A0053.JPG
    3W3A0043.JPG 





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-11-2016 om 20:33 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!