.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 11/10/2016
    NATIONALE SLUITINGSPRIJS PUTTE-KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 183 km - 46,92 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - opgevers: 50

    1 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    2 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    3 HOFLAND Moreno NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    4 DE KLEIJN Arvid NED CYCLINGTEAM JO PIELS

    5 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    8 DE BUYST Jasper LOTTO SOUDAL

    9 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    10 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    11 DELTOMBE Kevin 12 HONIG Reinier NED 13 MARCHAND Gianni 14 MASSON Christophe 15 LEGLEY Matthias 16 VAN RHEE Joey NED 17 BAKKER Stephan NED 18 KAUPAS Gediminas LTU 19 VAN BILSEN Kenneth 20 DRON Boris 21 HOOGERLAND Johnny NED 22 JIANG Zhihui 23 STYBAR Zdenek CZE 24 VAN LERBERGHE Bert 25 FRISON Frederik 26 BOUCHER David FRA 27 BAUGNIES Jérôme 28 HABEAUX Gregory 29 ISTA Kevin 30 LIVYNS Arjen 54 ROBERT Frederique 58 VAN STAEYEN Michael 62 STALLAERT Joeri 67 NAESEN Lawrence 72 DE PAEPE Johannes 87 VAN HECKE Preben 90 GOOSSENS Kenny

     

    11/10/2016 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Elite z.c./U23 - 101 km - 45,2 km/h

    Aantal deelnemers: 86 - opgevers: 20

    1 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    2 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC - AGO

    3 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 VAN DUREN Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    9 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    10 SIEMONS Stijn RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    11 MERTENS Robin 12 CANT Jelle 13 VERMEULEN Stef 14 VAN GOMPEL Mathias 15 DE LAAT Jasper NED 16 DESMECHT David 17 SEGERS Joren 18 VAN COPPERNOLLE Francesco 19 DIEPENDAELE Timmy 20 COMMEYNE Steffen 21 VOSS Arnaud 22 COOLEN Yves 23 CREFFIER Laurent 24 WOUTERS Rutger 25 VAN DYCK Wesley 26 VERHEYDEN Joris 27 CLÉ Brent 28 HELLMANN Julian GER 29 POLAK Thomas NED 30 MARIN Glenn 41 DHOLLANDER Kristof 44 DAS Jeroen 47 VERCAUTEREN Tim

     

    11/10/2016 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Amateurs + Masters – 65 km - 43,21 km/h

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 17 - opgevers: 2
    1 COOMAN Mauro INDIVIDUEELAMA19+

    2 GOELEVEN Jeroen EC WALSHOUTEMAMA19+

    3 VAN OPSTAL Philippe ICFMASTA

    4 PENNINGS Floris NED TML DOMMELSTREEKMASTA

    5 VAN ROY Sven ICFMASTA

    6 MEURIS Gerry ICFMASTA

    7 RAMAEKERS Jochen EC WALSHOUTEMAMA19+

    8 CAUWBERGHS Stan INDIVIDUEELMASTM

    9 JANSSENS Steven MOENS CYCLING TEAMMASTM

    10 PEETERS Bjorn DAGPAS

    11 WAYAFFE Jonathan 12 HENDRIKS Jeroen NED 13 VAN VAERENBERGH Niel 14 VERBRUGGEN Pepijn 15 JANSSEN Nick

     

    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 0
    1 HEREMANS Koen ICF

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 BOLLEN Erwin EC WALSHOUTEM

    4 LINTERMANS Stefaan INDIVIDUEEL

    5 RENS David ICF

    6 VAN DEN PLAS Kurt DAGPAS

    7 VERSCHUEREN Ivan ICF

    8 VERMOTE Patrick VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    9 PEETERS Luc ICF

    10 VANGOETHEMD Svenne EC WALSHOUTEM

    11 VERBINNEN Dirk 12 VERHAEGHE Stefan 13 VAN WOENSEL Alain 14 VAN EYCK Tom 15 VANDER AUWERA Jan 16 HEREMANS Gino 17 VAN DE WEYER Rocco 18 DENIER Ronny 19 PAUWELS Vital 20 VAN UFFEL Willem 21 ZIMMERMANN Hardy GER 22 BRUYNSEELS Rudy


    Masters C - deelnemers: 16 - opgevers: 0

    1 WUYTS Hans ICF

    2 LAHOU Rudy EC WALSHOUTEM

    3 JANSSENS Kenny DAGPAS (Melsele)

    4 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    5 WEEMAES Franky ICF

    6 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    7 VAN LOY Eddy EC WALSHOUTEM

    8 KEIM Luc EC WALSHOUTEM

    9 DEGEEST Roland VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    10 GEERTS Chris ICF

    11 JANNES Michel 12 VAN DEN BERGH Wim 13 VANGENECHTEN Freddy 14 COOMAN Jerry 15 WOUTERS Dennis 16 DE COCK Marc

    11-10-2016 om 19:08 geschreven door kenny


    10-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 29°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg     Geert Van Speybroeck 2015.jpg

       Patrick Cocquyt     Geert Van Speybroeck

     

    Zondag 9 Oktober 2016 - LOCHRISTI (9080)

    Catg.A – 71 km – 45 deelnemers

    1-Van Geyte Koen (Gent)

    2-Van Sante Tristan

    3-Van Der Sickel Mario

    4-Roeygens Pieterjan

    5-Vermeeren Xavier

    6-Cooman Gianni

    7-Goossens Sam

    8-Van Opstal Philippe

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Moerman Jens

    11-Vermassen Jens-12-Le Blon Michel-13-Daems Jens-14-Middelkamp Tom-15-De Smet Olivier-16-Deboever Nick-17-De Duytsche Luc-18-Van Crombrugge Dieter-19-Jonah Maes-20-Gommers Sven-21-De Cock Bart-22-Van Kerchove Jonathan-23-Weemaes Robby-24-Vandenberghe Stijn-25-de Meijer Christian-26-Nevejans Kenny-27-Nevejans Dennis-28-Kramer Guido-29-De Wit Wim-30-Van Raemdonck Kevin-31-Poppe Stef-32-Maes Vincent-33-Van Laere Jan-34-Van Rooy Matthias-35-Van Ryssel Mike-36-Stijnen Jürgen-37-Van Driessche Ward-38-Bauters Pieter-39-Dhondt Gunter-40-Van Rijckeghem Steven-41-Van Vlierberghe Bart-42-Cooman Jerry-43-Cooman Mauro-44-De Swert Dave-45-De Laender Steven

     

    Catg.B – 63,9 km – 52 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Van De Kerckhove Eddy

    3-Pauwels Vital

    4-Verschelden Steven

    5-De Vlieger Sven

    6-Lampaert Philip

    7-Goossens Alex

    8-Cocquyt Mark

    9-Dhondt Willem

    10-Heynssens Hans

    11-Vandendorpe Jeffrey-12-Lintermans Stefaan-13-Demaertelaere Dennis-14-Bultinck Michel-15-D'Annibale Mirko-16-De Wannemaeker Filip-17-Pattyn Filip-18-Van Raemdonck Robby-19-Hoes Andy-20-Rabout Rudi-21-Moens Patrick-22-Gussé Wim-23-Janssens Bert-24-Baert Giovanni-25-Kestemont Pascal-26-Rombaut Wim-27-Van Haverbeek Peter-28-Rumes Michel-29-Meulenijzer Steven-30-Van Guyse Danny-31-Vandenbulcke Tommy-32-Van Lijsdonk Henk-33-Van Eyck Tom-34-Devleesschouwer Philippe-35-Van Raemdonck Kurt-36-Stans Tom-37-Van Den Broeck Alain-38-De Tremerie Franky-39-Heyndrickx Wim-40-De Bosscher Koen-41-De Corte Peter-42-Kerremans Johan-43-Dockx Bert-44-De Swert Dave-45-de Koning Michel-46-Pauwels Kurt-47-Verbeken Kurt-48-Bogaerts Patric-49-Hagers Marco-50-De Waele Kris-51-Jacobs Kevin-52-De Laender Steven

     

    Catg.C – 63,9 km – 37 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)

    2-Keim Luc

    3-Huyghe Peter

    4-Rents Ronald

    5-Weemaes Franky

    6-Driesen Johan

    7-Mathys Dirk

    8-Primo Gino

    9-Bruyere Bruno

    10-Czech Jan

    11-Gommers Frank-12-Van Linden Hugo-13-Hereijgers Piet-14-Roobroeck Dirk-15-Cosijn Ronny-16-Meyvis Serge-17-Janssens Kenny (Melsele)-18-Bath Mick-19-Erauw Luc-20-Geldolf Dominique-21-Willems Noël-22-Vermassen Gerrit-23-Nevejans Idesbald-24-Cossyns Marc-25-Wauters Denis-26-Van Camp Freddy -27-Braeckman Geert-28-De Roos Marnix-29-Van Hoof Danny-30-Smet Geert-31-Vandebuerie Mario-32-Hebbrecht Geert-33-Pauwels Nico-34-Havermans Ruud-35-Cooman Jerry-36-Jannes Michel-37-Klompers Rudi

     

    Catg.D – 49,7 km - 49 deelnemers

    1-Coupillie Roland (Adinkerke)

    2-De Coninck Danny

    3-de Waal Wim

    4-Heye Hilair

    5-Van Den Brande Jan

    6-Van Renterghem Patrick

    7-Lap Hans

    8-Van Der Geest Peter

    9-Maes Jos

    10-Hoornaert Glenn

    11-Buyens Patrick-12-de Baat Matti-13-Watteny Patrick-14-Van De Velde Rudy-15-Van Loon Dick-16-Decaestecker Patrick-17-De Poorter Luc-18-Maldrie Robert-19-Geerts Christiaan-20-Vanbiervliet Luc-21-Convents Patrick-22-Baudonck Tony-23-D'Hondt Erwin-24-De Baets Johan-25-Van Puyenbroeck Eddy-26-Stockman Ruddy-27-Tummeleer Dirck-28-Cauwelier Bruno -29-Tas Helmuth-30-Verbestel Dirk-31-Bracke Wim-32-Reubens Hendrick-33-De Ben Mark-34-Dom André-35-Lacquet Philippe-36-Bolle Henk-37-De Leersnyder Florent-38-Scheirlinckx Jozef-39-Ribbens Luc-40-Mertens Rene-41-Paridaens Ronny-42-Van Der Vekens Patrick-43-De Gucht Etienne-44-Marien Marc-45-Dierks Jos-46-Cornette Freddy-47-De Praetere Fritz-48-Hemelsoet Mark-49-De Sutter Willy
     

    Catg.E +65 jaar – 49,7 km - 17 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark)

    2-Burggraeve Noël

    3-Van Holen Johny

    4-Vanhove Hilaire

    5-Vanpoucke Rik

    6-Demeyere José

    7-Pauwels Marcel

    8-Vandermeulen Jos

    9-Van De Wiele Richard-

    10-Van Imschoot Roland-

    11-Deboelpaep Andre-12-Pieters Roland-13-De Leener François-14-Lockefeir Marinus-15-Pouwels Ben-16-Hermans Luc-17-Van Loon Adri

     

    Catg.E +70 jaar – 49,7 km - 14 deelnemers

    1-Vandenhouwe Etienne

    2-Vingerling Aad

    3-Vyvey Julien

    4-Mercken Mathieu

    5-Lauwers Marnix

    6-Vandenheuvel Gilbert

    7-Van Malderen Tony

    8-Coudyzer Theo

    9-Klep André

    10-Robijns Robert

    11-De Roos Willy 12-D'Hont Joseph 13-Hensen Herman 14-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 71 km – 27 deelnemers

    1-Verbraeken Wim (Brecht)

    2-Tytgadt Stephan

    3-Van Hille Glenn

    4-Van Den Bossche Thijs

    5-Wullaert Kenny

    6-De Backer Kristof

    7-De Leeuw Jelle

    8-Vanderveken Wim

    9-Van De Steene Thibau

    10-Verstraeten Tor

    11-Maes Dimitri-12-Van Bever Nico-13-Voet Jeroen-14-Buyse Dieter-15-Vercammen Tom-16-Van Der Elst Michiel-17-Van Osselaer Tom-18-De Vrieze Bjorn-19-Roels Guy-20-De Backer Jurgen-21-De Beule Sam-22-De Maesschalck Johan-23-Tinel Pieter-24-Van Gaeveren Gunter-25-Audenaert Francis-26-Rogiers Joris-27-De Bock Stef

    10-10-2016 om 19:51 geschreven door kenny


    09-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOOM VAN ZONDAG 09/10/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE BOOM VAN ZONDAG 09/10/2016     


    Zondag 09/10/2016 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 44,65 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 28

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DEVALCKENEER Sieben 12 VAN DE MIEROOP Sam 13 MERTENS Joran 14 DRUYTS Gerry 15 VAN HERCK Glen 16 VAN DEN BERGHE Jeroen 17 BROES Michiel 18 VAN EERD David NED 19 DEBRUYNE Glenn 20 DE LAAT Jasper NED 21 MENTEN Milan 22 FRANCKAERT Gregory 23 MERTENS Julian 24 VERWAEST Kevin 25 DE DECKER Alfdan 26 BUNTINX Auxence 27 ROMBOUTS Bram 28 VAN NUFFELEN Glen 29 VAN GENECHTEN Steff 30 VEKEMAN Maxime 40 VERBEKE Stijn 44 VERCAUTEREN Tim 52 DE KEERSMAEKER Alexander
    boom 589.JPG
                         Winnaar te Boom Michiel Dieleman met de bloemen.
    boom 596.JPG boom 584.JPG
                    Winnaar Michiel Dieleman.                                        Een woordje uitleg van winnaar Michiel Dieleman.
    boom 531.JPG
                       Aankomst van winnaar Michiel Dieleman uit Hamme.
    boom 527.JPG
    boom 525.JPG
                        De sprong uit de kopgroep van Michiel Dieleman.
    boom 540.JPG
                                                De spurt van het peleton.
    boom 543.JPG
    boom 512.JPG
    boom 462.JPG
    boom 431.JPG
    boom 414.JPG
    boom 368.JPG
    boom 336.JPG
    boom 312.JPG
    boom 276.JPG
    boom 267.JPG
    boom 225.JPG
    boom 217.JPG
    boom 204.JPG
    boom 195.JPG
    boom 182.JPG
    boom 150.JPG
    boom 141.JPG
    boom 125.JPG
    boom 112.JPG
    boom 102.JPG
    boom 081.JPG
    boom 075.JPG
    boom 068.JPG
    boom 064.JPG
    boom 054.JPG
    boom 038.JPG
                  De start te Boom van de Elite z.c. & U23 met 85 deelnemers.
    boom 046.JPG
        Belgisch kampioen Dries De Bondt.


     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-10-2016 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MICHIEL DIELEMAN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Michiel Dieleman.jpg 

          Michiel Dieleman


    Zondag 09/10/2016 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 112,2 km - 44,65 km/h

    Aantal deelnemers: 85 - opgevers: 28

    1 MICHIEL DIELEMAN uit Hamme CIBEL-CEBON

    2 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 COOLEN Yves ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 TEUGELS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 VAN BROEKHOVEN Bram VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    10 HELMINEN Matti FIN VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    11 DEVALCKENEER Sieben 12 VAN DE MIEROOP Sam 13 MERTENS Joran 14 DRUYTS Gerry 15 VAN HERCK Glen 16 VAN DEN BERGHE Jeroen 17 BROES Michiel 18 VAN EERD David NED 19 DEBRUYNE Glenn 20 DE LAAT Jasper NED 21 MENTEN Milan 22 FRANCKAERT Gregory 23 MERTENS Julian 24 VERWAEST Kevin 25 DE DECKER Alfdan 26 BUNTINX Auxence 27 ROMBOUTS Bram 28 VAN NUFFELEN Glen 29 VAN GENECHTEN Steff 30 VEKEMAN Maxime 40 VERBEKE Stijn 44 VERCAUTEREN Tim 52 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    09/10/2016 DEERLIJK (BELGIEK) (W) - Elite z.c./U23 - 108 km - 44,43 km/h

    Aantal deelnemers: 100 - opgevers: 38

    1 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 YLBER Sefa ALB ASFRA RACING TEAM

    3 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    4 LEGLEY Matthias VERANCLASSIC - AGO

    5 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    6 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    7 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    8 DIEPENDAELE Timmy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 HAERINCK Steven MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    11 DE SY Vincent 12 EECKHOUT Niko 13 ANECA Ciske 14 DE PAEPE Johannes 15 MINNE Stijn 16 OLIEBOS Jordy 17 GELDHOF David 18 LAMBRECHT Bjorg 19 NEIRYNCK Kevin 20 STOCKMAN Michiel 21 VANDEVYVERE Gauthier 22 MEHEUS Gill 23 CLAERHOUT Sven 24 VANDEMEULEBROECKE Steven 25 VANDENBUSSCHE Tom 26 DESMECHT David 27 BREYNE Jonathan 28 GOETHALS Brent 29 VANACKER Bjarne 30 DEVROYE Kim 39 VAN DAMME Bart 60 VAN DEN BERGHE Anthony

     

    09/10/2016 ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 02h13'55"

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 6

    1 SYDLIK Benjamin GER TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN

    2  CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 PANIS Maxim SPORT EN MOEDIG GENK

    4 HOULMONT Matthias VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DE WYNGAERT Filip EC WALSHOUTEM

    6 WOUTERS Ruben YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 VANDEWEERDT Lars WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    8 DOPS Dries SPORT EN MOEDIG GENK

    9 DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 VAN BROEKHOVEN Guy 12 LOENDERS Glenn 13 VERMEULEN Stef 14 ZIMMERMANN Hardy GER 15 BELLEN Wesley 16 WOUTERS Rutger 17 HUYGEN Tijs 18 LA ROSE Grégory 19 PEELAERS Jeff 20 VERHEYDEN Joris 21 JOIRET Julien 22 DELCROIX Gert 23 THEUNISSEN Jordi 24 VERDIJCK Niels 25 SYDLIK Robert GER 26 VALVEKENS Jannes 27 VAN MOL Caine 28 CLAUW Yente 29 LA ROSE Dimitri 30 STROTKER Leon NED

     

    09/10/2016 APPELTERRE (O) - Juniores - 60 km - 39,39 km/h

    Aantal deelnemers: 43

    1 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    6 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    7 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    9 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 DE WILDE Gilles 12 VAN HAUWERMEIREN Michiel 13 VOLKAERT Jonas 14 GODART Bo 15 GAYTANT Remco 16 VAN EECKHOUT Len 17 MATTHYS Louka 18 MARTENS Michiel 19 VAN CAMP Tibo 20 DE BEULE Jordi 21 PAUWELS Matthias 22 VAN DEN BORNE Karl 23 SEGAERT Loïc 24 FRANÇOIS Casper 25 VAN CANEYT Joren 26 CREYGELMAN Jens 27 DE WISPELAERE Lander 28 DE PELSMAEKER Sam 29 DALEMANS Geoffrey 30 HEMELINGS Dries 36 BAERT Jordi 41 VAN GIJSEGEM Yarne

     

    09/10/2016 AFFLIGEM CLASSIC (B) - Nieuwelingen Topcompetitie - 80 km - 38,71 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - opgevers: 21

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    3 KERREMANS Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    4 RYPENS Cédric WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 CLOUX Antoine BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    7 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    9 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    39 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    46 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    64 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    74 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    09/10/2016 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 10

    1 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 HABETS Jordan NED LIMBURG ZUID

    4 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    5 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    9 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    10 DEHAIRS Simon LOTTO OLYMPIA TIENEN

    39 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    09/10/2016 APPELTERRE (O) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 1

    1 PAPIERSKI Damian POL UKS KOZMINIANKA KOZMINEK

    2 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    3 POLTORAK Kacper POL KS DEICHMANN ABUS MAT SOBOTKA

    4 MINET Antoine VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 KLASINSKI Bartosz POL ALKS STAL OCETIX IGLOTEX GRUDZIADZ

    6 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 MARTENS Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 WALASZCZYK Mateusz POL BASZTA GOLCZEWO

    10 BEKÉ Willem C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    13 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    09/10/2016 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km - 41 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 5

    1 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    6 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VANDEMEULEBROUCKE Lennert CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB

    10 VERSTRAETE Ewout MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    25 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    09-10-2016 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 09/10/2016
    RONSE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 4

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VAN DER HAAR Lars NED TEAM GIANT - ALPECIN

    7 AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    8 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 MEEUSEN Tom TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

    10 VERMEERSCH Gianni STEYLAERTS-VERONA

    11 VAN KESSEL Corne NED 12 MERLIER Tim 13 BOSMANS Wietse 14 VANTHOURENHOUT Dieter 15 VAN AMERONGEN Thijs NED 16 SWEECK Laurens 17 WALSLEBEN Philipp GER 18 VAN DEN BRAND Twan NED 19 AERNOUTS Jim 20 VAN LEEUWEN Patrick NED 21 VANDEKINDEREN Jens 22 BOROS Michael CZE 23 VENS Quincy 24 RUIZ DE LARRINAGA IBAÑEZ Javier ESP 25 PEETERS Rob 26 MARIUSZ Gil POL 27 BAESTAENS Vincent 28 TIELEN Dario 29 WILLEMYNS Mathieu 30 VAN COMPERNOLLE Kenneth

     

    09/10/2016 RONSE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 8

    1 NIEUWENHUIS Joris NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    2 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 WOUTERS Sieben NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    4 TOUPALIK Adam CZE BEOBANK - CORENDON

    5 JOSEPH Thomas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 CLEPPE Nicolas TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 DEKKER Jens NED BEOBANK - CORENDON

    8 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 VAN DER MEER Gosse NED SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 GOOSSENS Kobe TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 LOOCKX Lander 12 AERTS Thijs 13 VAN DER HEIJDEN Maik NED 14 SCHUERMANS Jelle 15 BAKX Kelvin NED 16 JASPERS Jappe 17 VAN DE VELDE Thomas 18 DEGROOTE Jonas 19 FLOREN Wesley NED 20 DRIESEN Jarne 21 VAN DEN BOS Perry NED 22 VAN DER STEGEN Roel NED 23 SIEBENS Gianni 24 LIESSENS Jarno 25 DE MEYER Senne 26 TIBACKX Lawrence 27 VAN DER HEIJDEN Bjorn NED 28 JANSEN Richard NED 29 VAN DIJKE Koen NED 30 BONNE Jenko

     

    09/10/2016 RONSE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 5

    1 DE JONG Thalita NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    2 CANT Sanne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 DE BOER Sophie NED KALAS-H. ESSERS NNOF CYCLING TEAM

    4 HAVLIKOVA Pavla CZE KOOPERATIVA CYCLINGCROSS

    5 BRAND Lucinda NED RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM

    6 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7 BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

    8 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9 KAPTHEIJNS Maud NED STEYLAERTS-VERONA

    10 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    11 VAN DER HEIJDEN Inge NED 12 VERHESTRAETEN Karen 13 SELS Loes 14 FRANCK Alicia 15 DELHAYE Pauline FRA 16 BAKKER Manon NED 17 ANDERSON Elle USA 18 KASTELIJN Yara NED 19 HOEKE Geerte NED 20 TER BEEK Linda NED 21 MICHIELS Githa 22 WITLOX Lizzy NED 23 VAN DE STEENE Kim 24 VAN DER BURG Esther NED 25 BELLAERT Axelle 26 VERHOEVEN Suzanne 27 PALM Eva Maria 28 DE HEIJ Maaike NED

     

    09/10/2016 RONSE (O) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    4 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    6 KIELICH Timo TREK-BIORACER MTB TEAM

    7 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER OFF ROADTEAM / JVR DE BATAUWERS

    8 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    9 HAZEKAMP Bart NED WESTLAND WIL VOORUIT

    10 KAMP Ryan NED DE JONGE RENNER

    11 VAN DEN BERG Carlo NED 12 VANDEPUTTE Niels 13 AGTERBERG Kyle NED 14 DEJONGHE Len 15 ROUILLER Loris SUI 16 VAN DEN BROECK Arno 17 HENDRIKX Mees NED 18 FERDINANDE Anton 19 ARTZ Bart NED 20 VAN HELVOIRT Koen NED 21 VAN DEN EYNDE Vince 22 TIBACKX Lander 23 FRIJTERS Perry NED 24 AARSSEN VAN DEN Jurgen NED 25 DE SMET Thibaut 26 DEWULF Maxim 27 DE VET Sander 28 CHRISTIAENS Thijs 29 JUNG Lennart GER 30 VAN COMPERNOLLE Jason 35 VAN GOETHEM Fabio

     

    09/10/2016 RONSE (O) – Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    4 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    5 HUYBS Ward AA-DRINK JONGERENTEAM

    6 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    7 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 ALVARADO Salvador NED LARES-DOLTCINI CT

    9 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    09-10-2016 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 09/10/2016
    NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 3

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 UYTDEWILLIGEN Ingmar SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTOEL.CZC

    4 GOOSEN Wouter VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    5 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    6 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    7 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    8 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    9 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99JUNIOR

    10 HELSOCHT Liam KALAS CYCLING TEAM 99U23

    11 ELEN Sander 12 SERRÉ Stef 13 KLOECK Dario 14 PEPERMANS Lorenzo 15 VERBEECK Glenn 16 LEAERTS Yelle 17 THIJS Wim 18 VAN ROY Matthias 19 VERSCHUEREN Bart 20 DE CLEYN Dave 21 THIELEMANS Mike 22 BRACKMAN Jelle 23 SCHOL Dieter 24 VEESTRAETEN Sieën 25 KOYEN Niels 26 SCHOL Steven 27 VRIENS Nathan 28 DE CAERLÉ Gino 29 MORTIER Diede 30 PAUWELS Dries

     

    09/10/2016 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 1 - 40'

    1 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    2 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    6 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 PEMEN Dolf  CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 KONINGS Robbe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    9 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    10 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    11 LEMBRECHTS Wannes 12 STEURS Ward 13 GIELEN Jasper 14 COCKX Maxime 15 COOLS Wannes 16 SEMPELS Gill 17 BRUYNINCKX Jonas 18 ARNOETS Yoran 19 ARKESTEYN Aron 20 HASPESLAGH Junior 21 DE BRUYN Stijn 22 VAN AERT Senne 23 CAREME Grégory 24 COOREMAN Guillermo 25 PEETERS Cis 26 PEREMANS Jochen 27 DENEYER Enzo 28 WILLEMS Gertie 29 VERMEIREN Tinne 30 BOONS Yenthe 32 COMMISSARIS Caren

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 63 - opgevers: 1 - 30'

    1 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    2 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    3 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    5 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    6 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    7 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    9 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    10 VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN

    22 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

     

    Dames Elite - deelnemers: 9

    1 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    2 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    3 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    4 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    7 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    8 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9 WERNERS Britta GER RSC WESTFALIA STROKHOVEL

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    2 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    3 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 VANWUNSEL Lara VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    5 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 SLEGERS Amber OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    7 BELMANS Fien KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    09/10/2016 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 29 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    7 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    8 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    9 MAES Kenny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.AMAT

    10 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    11 DE BOCK Yoni 12 CANNAERTS Ben 13 BOSSAERTS Kevin 14 BAJOREK Michel 15 WILLEMS Jurgen 16 THIJS Dennis 17 WAMPERS Yannick 18 DEKKER Kelvin NED 19 ALLEN Tim GBR 20 PEETERS Nick 21 COOLS Yves 22 VAN HOUTVEN Kris 23 PEETERS Karl 24 BERTELS Guy 25 LEDEGEN Dietmar 26 PLASSCHAERT Jonas 27 MORAUX Arthur 28 DEHAZE Laurent


    Masters B - deelnemers: 26 - opgevers: 1

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    5 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    6 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    7 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    10 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    11 VETS Jelle 12 FEYAERTS Bart 13 VAN MEER Edgar NED 14 MELLAERTS Bert 15 MYNGHEER Johan 16 DE WAELE Marnic 17 VAN LOOY Jos 18 NAESSENS Michael 19 CARPENTIER Dirk 20 PETER Abe 21 FIEVEZ Benoît 22 MYNGHEER Erik 23 CLYMANS Tom 24 ATKINS Cristopher GBR 25 DEHING Filip


    Masters C - deelnemers: 33 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    6 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    7 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    8 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 KOCKAERTS Hubert 12 VAN HONSTÉ Kris  13 VAN SINAY Dirk 14 VERDEYEN Jos 15 VANHAEVERBEKE Jean 16 STORMS Marc 17 SWINNEN Rene 18 THIJS Carl 19 BOSMANS Chris 20 ROBERTS Andrew GBR 21  SLEECKX Wim 22 JOOS Luc 23 COOREMAN Stephan 24 TUTELEERS Romain 25 MARTENS Herman 26 BELLENS Willem 27 VAN LOOY Ronald 28 YIP Handson CAN 29 DE MEESTER Jackie 30 HAESMANS Bart 31 VAN DEN BOGAERT Jan 32 VAN DER LEEUW Albert NED

    09-10-2016 om 20:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 09/10/2016
    ARDOOIE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    09/10/2016 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    09-10-2016 om 10:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 08/10/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 08/10/2016     


    Zaterdag 08/10/2016 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,17 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 18
    1 FABIO SINOY uit Bornem PROFEL - UNITED C.T.

    2 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 STROOSNIJDER Michel NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 ALEKSANDR Grigorev RUS 12 GOOSSENS Kenny 13 STOFFERIS Rieno 14 VERCAUTEREN Tim 15 DEBRUYNE Glenn 16 DOCKX Kristof 17 LEUS Jelle 18 PEIRSMAN Davy 19 DE RYCK Roy 20 MERCKX Niels 21 VAN HERCK Glen 22 MARIN Glenn 23 BOUSSAER Bryan 24 GOOVAERTS Tom 25 PERSOON Joeri 26 GIJZEL Roy NED 27 VAN AERT Jan 28 VAN ENGELAND Wouter 29 DE SY Gertjan 30 AKKERMANS Lars NED 32 FRANCKAERT Gregory 34 ONGHENA Matthias 36 DILLEN Ruben 37 VAN DEN BOSSCHE Angelo 39 VERBEKE Stijn 41 VANDERMAST Kevin 42 DAS Jeroen 44 VEREECKEN Thomas 46 MAES Bryan 47 DE KEERSMAEKER Alexander
    KIELDRECHT 484.JPG
                            Winnaar te Kieldrecht Fabio Sinoy met de bloemen.
    KIELDRECHT 489.JPG
                             Een woordje uitleg van winnaar Fabio Sinoy.
    KIELDRECHT 492.JPG
    KIELDRECHT 481.JPG
    KIELDRECHT 435.JPG
                                     Aankomst van winnaar Fabio Sinoy.
    KIELDRECHT 434.JPG
    KIELDRECHT 439.JPG
    Aankomst van het peleton voor plaats 2 met Joeri Stallaert voor Niels Reynvoet
    en Glenn Rotty.
    KIELDRECHT 445.JPG
    KIELDRECHT 344.JPG
    KIELDRECHT 290.JPG
    KIELDRECHT 286.JPG
    KIELDRECHT 269.JPG
    KIELDRECHT 259.JPG
    KIELDRECHT 239.JPG
    KIELDRECHT 233.JPG
    KIELDRECHT 226.JPG
    KIELDRECHT 200.JPG
    KIELDRECHT 177.JPG
    KIELDRECHT 167.JPG
    KIELDRECHT 165.JPG
    KIELDRECHT 154.JPG
    KIELDRECHT 140.JPG
    KIELDRECHT 139.JPG
    KIELDRECHT 137.JPG
    KIELDRECHT 133.JPG
    KIELDRECHT 122.JPG
    KIELDRECHT 094.JPG
    KIELDRECHT 086.JPG
    KIELDRECHT 077.JPG
    KIELDRECHT 071.JPG
    KIELDRECHT 063.JPG
    KIELDRECHT 060.JPG
    KIELDRECHT 057.JPG
    KIELDRECHT 052.JPG
    KIELDRECHT 045.JPG
    KIELDRECHT 042.JPG
    KIELDRECHT 033.JPG
    KIELDRECHT 022.JPG
               De start te Kieldrecht van de Elite z.c. & U23 met 66 deelnemers.


     





    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-10-2016 om 10:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan FABIO SINOY met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Fabio Sinoy.jpg 

          Fabio Sinoy

    Zaterdag 08/10/2016 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 45,17 km/h

    Aantal deelnemers: 66 - opgevers: 18
    1 FABIO SINOY uit Bornem PROFEL - UNITED C.T.

    2 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    3 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    4 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    5 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE LANGE Thijs NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7 STROOSNIJDER Michel NED ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 ALEKSANDR Grigorev RUS 12 GOOSSENS Kenny 13 STOFFERIS Rieno 14 VERCAUTEREN Tim 15 DEBRUYNE Glenn 16 DOCKX Kristof 17 LEUS Jelle 18 PEIRSMAN Davy 19 DE RYCK Roy 20 MERCKX Niels 21 VAN HERCK Glen 22 MARIN Glenn 23 BOUSSAER Bryan 24 GOOVAERTS Tom 25 PERSOON Joeri 26 GIJZEL Roy NED 27 VAN AERT Jan 28 VAN ENGELAND Wouter 29 DE SY Gertjan 30 AKKERMANS Lars NED 32 FRANCKAERT Gregory 34 ONGHENA Matthias 36 DILLEN Ruben 37 VAN DEN BOSSCHE Angelo 39 VERBEKE Stijn 41 VANDERMAST Kevin 42 DAS Jeroen 44 VEREECKEN Thomas 46 MAES Bryan 47 DE KEERSMAEKER Alexander

     

    08/10/2016 LOMMEL KOLONIE (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km - 42,79 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 17

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 BOUCHER David CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 ELEN Sander PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN GOMPEL Mathias LOTTO SOUDAL

    5 GEYSEN Kurt CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    6 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    7 DE WEERDT Nick KALAS CYCLING TEAM 99

    8 GEUENS Alexander CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    9 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    10 COOLS Alexander SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    11 MERTENS Robin 12 LETEN Wouter 13 VAN DEN BERGHE Jeroen 14 PYFFEROEN Miel 15 SYDLIK Benjamin GER 16 REYNAERTS Wim 17 SEGERS Joren 18 HUYGEN Tijs 19 SYDLIK Robert GER 20 DE LAAT Jasper NED 21 LINTEN Tom 22 LOENDERS Glenn 23 LEHAEN Dries 24 DELCROIX Gert 25 CREMERS Paul NED 26 VAN OIRSCHOT Pieter NED 27 VAN BROEKHOVEN Bram 28 VAN DINGENEN Jordi 29 HEYLEN Kevin 30 PEELAERS Jeff

     

    08/10/2016 REKKEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 45,1 km/h

    Aantal deelnemers: 75 - opgevers: 5

    1 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    2 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    3 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 LAVA Kevin SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    8 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    9 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 BRULEZ Miqele 12 MAENE Kevin 13 VANCOMPERNOLLE Jan 14 BIEBUYCK Aurélien 15 DESMECHT David 16 DE ROOZE Niels 17 WYDOOGHE Jaron 18 VAN GUCHT Sten 19 VANDENBOGAERDE Jens 20 CADRON Julien 21 VERFAILLIE Arne 22 MINNE Stijn 23 DEBOOT Bruce 24 VEKEMAN Maxime 25 VAN GOETHEM Kevin 26 DE VILLE Jelle 27 MUS Aloïs 28 COOLS Gilles 29 STOCKMAN Michiel 30 DEPYPERE Mathias

     

    08/10/2016 ALKEN (LB) - Juniores - 78 km - 43,76 kmh

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 17

    1 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    2 GROOT Mirch NED VISTAMEDIA HAMME

    3 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    4 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    6 SINSCHEK Nils NED W.C.L. BERGKLIMMERS

    7 BAUDE Arthur VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 SINDRE Kulset NOR RINGERIKE SK

    9 RADOUX Robin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 AMELINCKX Stef 12 DELBAEN Michael 13 WUYTS Siebe 14 VAN DEN OETELAAR Steven 15 HUYGEN Wout 16 HUYS Laurens 17 CLAES Stef 18 VAN SCHAEYBROEK Jonas 19 VAN BOKHOVEN Ramon NED 20 VERMEERSCH Hugo 21 BRINKMAN Herman NED 22 VAN DER EYCKEN Brent 23 POELS Xavier NED 24 VAN DYCK Dries 25 SCHERPENBERGH Tristan 26 MOL Wesley NED 27 SLEGERS Dries 28 HAEST Jasper NED 29 VANHALST Thomas 30 VAN DEN BERG Marijn NED 64 FRANSSENS Yannick

     

    08/10/2016 LOMMEL KOLONIE (LB) - Nieuwelingen - 56 km - 40,34 km/h

    Aantal deelnemers: 55 - opgevers: 3

    1 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

    2 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    4 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    5 DESPONTIN Pierre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 SOENEN Tomac OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    8 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    9 DE RYCK Robbe WSC HAND IN HAND BAAL

    10 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    42 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    08/10/2016 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 40,06 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 8

    1 BZDAK Cezary POL MLKS WIELUN

    2 PAPIERSKI Damian POL UKS KOZMINIANKA

    3 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VANDENABEELE Henri TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 FIEUW Staf CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 HOUTEKIER Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    20 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    28 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 HOPMANS Wouter NED RUDYCO CYCLING TEAM

    09-10-2016 om 10:41 geschreven door kenny


    08-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 08/10/2016
    MEULEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 1

    1 VAN DER POEL Mathieu NED BEOBANK-CORENDON

    2 BOSMANS Wietse BEOBANK-CORENDON

    3 ISERBYT Eli MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 BAESTAENS Vincent BEOBANK-CORENDON

    5 AERNOUTS Jim TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 SOETE Daan TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 GODRIE Stan NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    9 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    10 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 MEEUSEN Tom 12 PAUWELS Kevin 13 VANTHOURENHOUT Dieter 14 VANTORNOUT Klaas 15 VAN DER POEL David NED 16 VAN DER MEER Gosse NED 17 MEISEN Marcel GER 18 ADAMS Joeri 19 HOEYBERGHS Daan 20 MERLIER Braam 21 MARIUSZ Gil POL 22 VAN AMERONGEN Thijs NED 23 VENS Quincy 24 VAN COMPERNOLLE Kenneth 25 HOFMAN Bart 26 SWEECK Hendrik 27 TIELEN Dario 28 BRAET Vinnie 29 TAKENOUCHI Yu JPN 30 GOOSEN Wouter 33 DE WIT Edwin 36 VERMEIREN Gianni ITA

    08/10/2016 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Juniores UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 2

    1 VLIEGEN Pieter-jan  KALAS CYCLING TEAM 99

    2 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    3 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    4 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    5 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    7 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 VERDONCK Loeka VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    11 FRIJTERS Perry NED 12 VERBERCKMOES Fabio 13 STUER Kwinten 14 CLYNHENS Jens 15 THYS Joren 16 CLAUWAERT Maarten 17 VANDEN BUSSCHE Wannes 18 JORDENS Jarno 19 VAN DEN PLAS Jasper 20 TIBACKX Lander 21 HOUSSIN Bavo 22 BRAES Brent 23 MERTENS Cedric 24 PEMEN Dolf 25 VAN DUYSE Bruno 26 BEKAERT Seppe 27 SANTY Arne 28 VAN DUYSE Arno 29 NOLIN Jordan FRA 30 CHRISTIAENS Thijs 32 VAN GOETHEM Fabio

    08/10/2016 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 30 - opgevers: 1

    1 VAN LOY Ellen YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    6 DELHAYE Pauline FRA QUICK MTB RACING TEAM

    7 VALENTINI Elena ITA KLEUR OP MAAT

    8 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    9 BELLAERT Axelle AA-DRINK-KALAS TEAM

    10 HOEKE Geerte NED WV BREDA

    11 TRUYEN Marthe 12 NOËL Jara 13 MICHELS Laure 14 CHRISTINE Vardaros USA 15 DEROO Mieke 16 DE BRUYNE Meg 17 BOONEN Valerie 18 MASSAGÉ Birgit 19 BOONS Yenthe 20 ROMBOUTS Tine 21 GELDHOF Anja 22 VERMEERSCH Eva 23 VRANKEN Chayenne 24 VANDECAVEYE Fleur 25 VERDEYEN Tine 26 VANDENHEEDE Tine 27 DOBBELAERE Jana 28 MOONEN Puck NED 29 BLANCHAERT Jo

    08/10/2016 MEULEBEKE (W) - Veldrijden Nieuwelingen 30´

    Nieuwelingen - deelnemers: 37

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 VANPARYS Tjorven CYCLING TEAM OOSTKUST

    6 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    8 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

    9 VANSTEENKISTE Joshua VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    12 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Nieuwelingen dames - deelnemers: 4

    1 VAN LOY Tess AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 LENAERS Jade ACROG - BALEN BC

    4 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    08-10-2016 om 18:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 3°Veldritzege bij de Masters A !!!

    Nick David 2016.jpg 

            Nicky David

    Zaterdag 08/10/2016 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 1

    1 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    3 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    4 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEMELITE

    5 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTU23

    6 DEWITTE Pieter VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEELITE

    7 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    8 COLAERT Pascal DOVY KEUKENS - FCCELITE

    9 DENOLF Ritchie BABOCO CYCLINGTEAMELITE

    10 ALDERWEIRELD Robin CYCLING TEAM OOSTKUSTU23

    11 BAEYENS Dennis 12 DE WISPELAERE Bert 13 VANDERMEIRSCH Aaron 14 DECLERCK Mathias 15 QUARTIER Jens 16 HOSTE Simon 17 VANDENBROUCKE Niels 18 QUINTYN Gregory 19 COUCKUYT Jens 20 COUCKUYT Laurens 21 VAN ASSCHE Bert 22 LEVECKE Milan 23 DEWITTE Casper 24 VAN DE MEULEBROECKE Glenn 25 DEVOET Jonas 26 VAN DER BORGHT Jens 27 MOENAERT Mathias 28 VAN DRIESSCHE Andreas 29 MAES Aiden 30 DANCKAERS Jochem

     

    08/10/2016 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 17 - 40'

    1 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB

    2 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL-INOFEC CYCLINGTEAM

    3 KONINGS Robbe WAC TEAM

    4 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 BROECKX Seppe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 QUARTIER Jonas CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    7 BRUNING Jente CYCLING TEAM OOSTKUST

    8 SLABBINCK Sietse C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 PEETERS Kyle YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VANDER BEKEN Quinten SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 VERMEIR Aurelie 12 VERVECKEN Brent 13 VERDIJCK Lenn 14 VAN DER BORGHT Jani 15 FRAEYE Katleen 16 ALLAERT Balder 17 MERCIER Elien


    Nieuwelingen - deelnemers: 24- 30'

    1 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB

    3 BAERS Arne LARES-DOLTCINI CT

    4 AMEYE Maxime VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 HERRYGERS Tieme WAC TEAM

    6 DEBAELE Jorre KZLWC HEYLEN

    7 VAN CUTSEM Senna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    8 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    9 VAN ACKER Jasper CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    10 VAN DER PLAETSEN Damon ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 4

    1 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    4 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM


    Dames elite - deelnemers: 3

    1 VERMEIR Aurelie BIKE ADVICE CT

    2 FRAEYE Katleen ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    3 MERCIER Elien CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

     

    08/10/2016 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 NICKY DAVID uit Beveren BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 BAJOREK Michel TRAINING PLUS RACING TEAMMASTM

    9 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    10 TACK Spencer INDIVIDUEELAMA19+

    11 MEELBERGHS Pieter 12 KINT Wesly 13 WAMPERS Yannick 14 THIJS Dennis 15 VERBERCKMOES Arno 16 VAN ASSCHE Nico 17 VANKERSSCHAEVER Klaas 18 DE MEYER Michaël 19 VAN DIEREN Christophe 20 BULCKAEN Bart 21 ATKINS Christopher GBR 22 ROGIERS Kurt 23 COCQUERIAUX Brent 24 TEIRLINCK Steven


    Masters B - deelnemers: 17

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    5 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    6 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    8 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    9 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    10 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11 DE WAELE Marnic 12 FIEVEZ Benoît 13 MYNGHEER Erik 14 DUMONT Jurgen 15 MYNGHEER Johan 16 BULTYNCK Geert 17 DE GROOTE Rik


    Masters C - deelnemers: 26 - pgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    4 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    6 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    7 DE BRAUWER Paul INDIVIDUEEL

    8 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    9 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    10 ROBERTS Andrew GBR GS VECCHI

    11 DAVID Theofiel 12 COOPMAN Ivan 13 THIJS Carl 14 VAN ACKER Alex 15 VAN HONSTÉ Kris 16 STORMS Marc 17 DE CLERCQ Jose 18 SWINNEN Rene 19 LAFORGE Eric 20 JOOS Luc 21 GOETHALS Ronny 22 HOLVOET Franki 23 YIP Handson CAN 24 SAVAT Alex 25 HURTECANT Roland

    08-10-2016 om 18:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN  met zijn 11°Seizoenszege !!!

    Alex Goossens.jpg  Patrick Bobelijn.jpg 

            Alex Goossens             Patrick Bobelijn

    Zaterdag 8 Oktober 2016 - LOTENHULLE (9880)

     

    Catg.A – 68 km – 37 deelnemers

    1-De Grom Christophe (Denderhoutem)

    2-Moerman Jens

    3-Barbier Davy

    4-Holvoet Mattijs

    5-Lammertyn Foeke

    6-De Weirdt Gino

    7-Cooman Mauro

    8-Le Blon Michel

    9-Cooman Gianni

    10-Lannoo Denny

    11-Poppe Stef-12-Stuer Benjamin-13-Van Rijckeghem Steven-14-Van Sante Tristan-15-De Smet Olivier-16-De Wispelaere Arno-17-Gommers Sven-18-Van Driessche Ward-19-De Rocker Wesley-20-Nevejans Dennis-21-Weemaes Robby-22-Degryse Levi-23-Vancolen Kevin-24-Everaerd Pieter-25-Bauters Pieter-26-De Wit Wim-27-Bostoen Gianni-28-Baeckelandt Dominique-29-Deprez Robbe-30-Van Herreweghe Simon-31-Dhondt Gunter-32-onleesbaar nummer-33-Butler Paul-34-Snoeck Mathias-35-Smith Lee-36-De Sutter Maxime-37-Daems Jens

     

    Catg.B – 59,5 km – 27 deelnemers

    1-ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2-Pauwels Vital

    3-de Vree Rik

    4-Cocquyt Mark

    5-Lampaert Philip

    6-De Paepe Jimmy

    7-Janssens Bert

    8-Leyseele Franky

    9-Meerschaert Kris

    10-Bultinck Michel

    11-De Tremerie Franky-12-Calluy Tom-13-Kestemont Pascal-14-Heyndrickx Wim-15-Smith Lee-16-Schollaert Carlo-17-Diet Wim-18-Heyman Kurt-19-Butler Paul-20-Pauwels Kurt-21-Simpson Stephen-22-De Bruycker Jan-23-De Corte Peter-24-Rabout Rudi-25-Cathelyn Youri-26-Oliebos Koen-27-Van Handenboven Jos

     

    Catg.C – 59,5 km – 17 deelnemers

    1-PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2-Deloof Jean-Pierre

    3-Carpenter Nigel

    4-Weemaes Franky

    5-De Moor Arie

    6-Van Loy Eddy

    7-Gommers Frank

    8-Roobroeck Dirk

    9-Vanoverberghe Siegfried

    10-Devulder Annick

    11-Braeckman Geert-12-Corneillie Gino-13-De Coninck Wim-14-Nevejans Idesbald-15-Hellinckx Danny-16-Cooman Jerry-17-Bath Mick

     

    Catg.D – 42,5 km – 32 deelnemers

    1-Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht NL)

    2-Hoornaert Glenn

    3-Decaestecker Patrick

    4-de Waal Wim

    5-Watteny Patrick

    6-Van Eyndt Jozef

    7-Van Renterghem Patrick

    8-Vervondel Marc

    9-Bultinck Andre

    10-Heye Hilair

    11-Maes Jos-12-van Loon Dick-13-Baudonck Tony-14-D'Hondt Erwin-15-De Poorter Luc-16-Verbestel Dirk-17-Vandromme Rudi-18-Maldrie Robert-19-Lacquet Philippe-20-van der Geest Peter-21-Tas Helmuth-22-Bracke Wim-23-De Baets Johan-24-Mertens Rene-25-Bolle Henk-26-De Gucht Etienne-27-Reubens Hendrick-28-De Coninck Danny-29-De Leersnyder Florent-30-Durant Martin-31-De Praetere Fritz-32-Van Puyenbroeck Eddy

     

    Catg.E +65 jaar – 42,5 km – 11 deelnemers

    1-Vandermeulen Jos (Linter)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Ligneel Rony

    4-Burggraeve Noël

    5-Vanhove Hilaire

    6-Pauwels Marcel

    7-Depreitere Eddy

    8-Thyssen Leo

    9-Pieters Roland

    10-Lockefeir Marinus

    11-Hermans Luc

     

    Catg.E +70jaar – 42,5 km – 7 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Vyvey Julien

    4-Lauwers Marnix

    5-Vandenheuvel Gilbert

    6-Robijns Robert

    7-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 68 km – 7 deelnemers

    1-Hooreweghe Peter (Aalter)

    2-Hooreweghe Willem

    3-De Baets Lowie

    4-Van Osselaer Tommy

    5-Coene Ruben

    6-Sels Kristof

    7-Staelens Kevin

    08-10-2016 om 18:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 08/10/2016
    NOSSEGEM (ZAVENTEM) (B) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    08-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    07-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 07/10/2016
    ZWEVEZELE KOERS (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 153,6 km - 46,05 km/h

    Aantal deelnemers: 119 - opgevers: 52

    1 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    3 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    4 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    6 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    7 STUYVEN Jasper TREK FACTORY RACING TEAM

    8 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    9 VAN DER LIJKE Nick NED TEAM LOTTO NL - JUMBO

    10 DOCKER Mitchell AUS ORICA GreenEDGE

    11 MARCHAND Gianni 12 DE WINTER Ludwig 13 POZDNYAKOV Kirill RUS 14 HONIG Reinier NED 15 PEYSKENS Dimitri 16 CALLEEUW Joeri 17 VERWAEST Kevin 18 JANSSENS Jimmy 19 DRON Boris 20 VAN GOETHEM Brian NED 21 DE BONDT Dries 22 DE VREESE Laurens 23 STENUIT Robin 24 MERTENS Robin 25  LEGLEY Matthias 26 LAMBRECHT Bjorg 27 GODERIS Jelle 28 KORNER Max Emil Boholm NOR 29 DE MESMAEKER Kevin 30 SWEERING Harry NED 38 NAESEN Lawrence 44 DIELEMAN Michiel 51 DE PAEPE Johannes

    07-10-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    05-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 05/10/2016
    OOSTVLAAMSE SLUITINGSPRIJS ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 154 km - 44,62 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 15

    1 POZDNYAKOV Kirill RUS SYNERGY BAKU

    2 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    5 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    6 VEREECKEN Nicolas ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    7 BAUGNIES Jérôme WANTY-GROUPE GOBERT

    8 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    9 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    10 SCHULTING Peter NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    11 FLORIS Gerts NED 12 HONIG Reinier NED 13 KORNER Max Emil Boholm NOR 14 STUYVEN Jasper 15 VAN DER LIJKE Nick NED 16 STALLAERT Joeri 17 WASTYN Emiel 18 VERMEULEN Emiel 19 TEUGELS Lennert 20 VANDENBOGAERDE Jens 21 HELMINEN Matti FIN 22 LEIGH Andy GBR 23 ONGENA Matthias 24 MARCHAND Gianni 25 KOUWENHOVEN Sjoerd NED 26 VAN DAMME Bart 27 CANT Jelle 28 DE DECKER Alfdan 29 VERWAEST Kevin 30 ROTTY Glenn 34 VAN DEN BOSSCHE Angelo 35 FRANCKAERT Gregory 44 VERRAES Benjamin 46 DE PAEPE Johannes

     

    05/10/2016 ICHTEGEM (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 126 km - 44,26 km/h

    Aantal deelnemers: 103 - opgevers: 46

    1 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 SEFA Ylber ALB ASFRA RACING TEAM

    4 PLANCKAERT Emiel LOTTO SOUDAL

    5 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    6 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    8 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    9 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 DECOSTER Merlijn MIXTE 1 TOMACC-VERANDAS WILLEMS-CRABBE

    11 HONORE Mikkel Frolich DEN 12 SCHOTTE Lauwrence 13 CLAERHOUT Sven 14 DE POORTER Maxime 15 DEFREYNE Cédric 16 VERWILST Aaron 17 GELDHOF David 18 VANDAELE Angelo 19 VERSCHUERE Seppe 20 LIVYNS Arjen 21 MENTEN Milan 22 DEBOOT Bruce 23 PLANCKAERT Edward 24 DE VYLDER Lindsay 25 DEMUYNCK Koen 26 JOLY Thomas FRA 27 WIELFAERT Kristof 28 MOTTE David 29 WYDOOGHE Jaron 30 POIRET Benjamin FRA

     

    05/10/2016 AALTER-LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km - 42,58 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 47

    1 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    2 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3 LAMBRECHT Bjorg LOTTO SOUDAL

    4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    5 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 ALEKSANDR Grigorev RUS KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    7 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 OLIVIER Daan NED TEAM GIANT - ALPECIN

    9 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    10 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    11 VAN CAUWENBERGHE Christophe 12 MINNE Stijn 13 HOLVOET Mattijs 14 BROES Michiel 15 MERTENS Julian 16 STOFFERIS Rieno 17 TIELEMANS Pierre FRA 18 VAN HAVERBEKE Julien FRA 19 VERCAUTEREN Tim 20 WYTINCK Gianni 21 STROOSNIJDER Michel NED 22 DE SY Gertjan 23 VANOVERSCHELDE Kobe 24 VERMEIRE Jordy 25 VAN COPPERNOLLE Francesco 26 DE KEERSMAEKER Alexander

    05-10-2016 om 20:29 geschreven door kenny


    03-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Maandag 03/10/2016
    OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium 100 km - 41,66 km/h

    Aantal deelnemers: 38 - opgevers: 3

    1 CALLEEUW Joeri VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 MEURISSE Xandro WANTY - GROUPE GOBERT

    4 BOUVRY Dieter ROUBAIX LILLE METROPOLE

    5 WASTYN Emiel ANPOST CHAIN REACTION CYCLING TEAM

    6 KREDER Raymond NED TEAM ROOMPOT

    7 MARTINELLI Davide ITA ETIXX - QUICK STEP

    8 HOOGERLAND Johnny NED TEAM ROOMPOT

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 VANTOMME Maxime ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 HABEAUX Gregory 12 LOOIJ André NED 13 VANDENBOGAERDE Jens 14 PATTEN Daniel GBR 15 MAES Alexander 16 SLIK Ivar NED 17 VERVAEKE Aäron 18 DERUETTE Thomas 19 VANDEWIELE Frederik 20 VERBEURE Hakim 21 NEIRYNCK Kevin 22 VANBESIEN Thomas 23 WALLAYS Jens 24 TOLHOEK Antwan NED 25 MARKUS Barry NED 26 MINNAARD Marinus Cornelis NED 27 VAN DER LIJKE Nick NED 28 BODIOT Alexis FRA 29 VERHELST Louis 30 STASSEN Julien

     

    03/10/2016 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - 67 km - 45,09 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 0

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 ANECA Ciske ESEG DOUAI

    3 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    4 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 VERMEEREN Xavier TRUST MTB TEAM VZW

    7 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    9 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 VANDERAERDEN Massimo 12 MAES Jo 13 LEFEVER Nico 14 VANDENBUSSCHE Jari 15 VANDAELE Philip 16 DEVOLDERE Niki 17 COOREVITS Gilles 18 CLAERHOUT Sven 19 BEAUPREZ Benjamin 20 VANLUCHENE Mats 21 PORIAU Tim 22 PAUWELS Nills 23 GOUEL Valentin FRA 24 VAN DE PERRE Dimitri 25 NAKATA Takuya JPN 26 GOEMAERE Ralf 27 ISRAEL Pieter NED 28 DEVROYE Kim 29 CRAENEN Rick NED 30 VERVERKEN Pieter

     

    03/10/2016 PETEGEM - DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 96 km - 43,73 km/h

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 5

    1 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    2 PIETERS Laurent BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 DE TROYER Tim VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 NACHTERGAELE Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    9 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    10 LAVA Kevin ARTEVELDE WSV

    11 DE WITTE Mathias 12 VAN RENTERGHEM Bram 13 DESMECHT David 14 DHOLLANDER Kristof 15 WILLEMS Mario 16 RASSCHAERT Kevin 17 DE VILLE Jelle 18 DE FAUW Ken Kiefer 19 BOTHUYNE Jorden 20 SLABINCK Indiana 21 VERCAUTEREN Tim 22 CADRON Julien 23 DEGUIDE Louis 24 ORSET Jonas NOR 25 DE BLAERE Diego 26 VAN CAUWENBERGHE Christophe 27 DE SY Gertjan 28 ALEKSANDR Grigorev RUS 29 VERMEIRE Jordy 30 KARANDASHEV Petr RUS 36 VERHOFSTADT Peter

    03-10-2016 om 20:20 geschreven door kenny


    02-10-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan ALEXANDER DE KEERSMAEKER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Zondag 02/10/2016
    LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 7

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 DE POORTER Maxime EFC-ETIXX

    4 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    5 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    6 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 LAPIERE Ward DOVY KEUKENS - FCC

    8 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9 SLABINCK Indiana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10 EECKHOUT Niko INDIVIDUEEL

    11 YLBER Sefa ALB 12 TIELEMANS Pierre FRA 13 DUFFELEER Joachim 14 CLAEYS Timothy 15 WYDOOGHE Jaron 16 DELAMEILLEURE Mathias 17 OUTRAM Joshua GBR 18 DEMUYNCK Koen 19 VANDAELE Thijs 20 WYTINCK Gianni 21 VERBEURE Hakim 22 ADRIAENS Bert 23 DE MERLIER Giovanni 24 DEJONCKHEERE Jonas 25 DECOSTER Merlijn 26 MARQUEZ Mandel Arnold CHI 27 CADRON Julien 28 PATTYN Jamie 29 PYFFEROEN Miel 30 VANDEVYVERE Gauthier 


    02/10/2016
    RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 100,1 km - 41,6 km/h

    Aantal deelnemers: 98 - opgevers: 61

    1 ALEXANDER DE KEERSMAEKER uit Kruibeke V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    2 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    3 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 HONORE Mikkel DEN LOTTO SOUDAL

    5 GOOVAERTS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    6 DE LAAT Jasper NED TWC TEMPO

    7 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    8 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    9 BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T.

    10 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM

    11 BEULLENS Cedric 12 DANIELS Simon 13 LEHAEN Dries 14 MERCKX Niels 15 DEBRUYNE Glenn 16 DE BOCK Stijn 17 WILLEMS Kenny 18 DE DECKER Alfdan 19 MICHIELS Sander 20 VAN GENECHTEN Steff 21 COOLS Alexander 22 VAN DUREN Brent 23 THYS Nico 24 WILLEMS Robby 25 VAN HERCK Glen 26 HOULMONT Matthias 27 BERTELS Jef 28 VAN RENTERGHEM Boris 29 DOCKX Kristof 30 COOLEN Yves 36 WIELANDT Sven

     

    02/10/2016 NEDERHASSELT (O) – Interclub Juniores - 106,2 km - 41,69 km/h

    Aantal deelnemers: 175 - opgevers: 69

    1 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    2 BETOUIGT SUIRE Clement FRA FRANCE EQUIPE NATIONAL

    3 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 COVI Alessandro ITA SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    7 KJEMHUS Joakim NOR AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 HEIDERSCHEID Colin LUX LUXEMBOURG NATIONAL TEAM

    9 DUPON Arthur SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 DEWACHTER Aaron ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 VERHOFSTADT Thibau 12 TIMMERMANS Tim 13 D´HEYGERE Gil 14 NEVENS Tibo 15 GOVAERTS Brent 16 CLAES Stef 17 VOLKAERT Jonas 18 KAESEMANS Jasper 19 VAN TRICHT Stan 20 BONNEU Kamiel 21 VAN DEN BERGH Tuur 22 PESTIAUX Yann 23 VERHULST Lothar 24 REYNDERS Jens 25 DEMOLDER Stijn 26 VERCAMST Wesley 27 UALGASI Bram 28 VANSTEELANDT Thomas 29 REUVERS Kevin NED 30 FIVÉ Trystan 43 BECK Cedric 49 DE PESTEL Sander 56 BIERKENS Tim NED 57 VERSCHAEVE Viktor 66 VAN MOER Brent 81 D´HOOGE Thomas 83 WANTE Jari 88 GEERINCK Dries 91 HERREGODTS Rune 95 OREEL Lars NED

     

    02/10/2016 KNESSELARE (O) - Juniores - 84 km - 45,34 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 16

    1 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    2 VANDERMOSTEN Tom AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 HUYGEN Wout WAC TEAM

    5 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    6 BARENDREGT Thijs NED WIELERTEAM WAASLAND

    7 VAN DEN EEDE Lauri C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 DEBOEL Vincent WSC HAND IN HAND BAAL

    11 STEYAERT Michael 12 WILLAERTS Niels 13 VOIGT Eric USA 14 DE GROODT Jordy 15 MARTENS Michiel 16 BRIJS Jasper 17 DECLEYRE Jens 18 MAAS Danny NED 19 DELOOF Senne 20 BEYENS Matisse 21 DE COCK Quinten 22 CREYGELMAN Jens 23 VAN EESBEEK Yelle 24 LOEYS Jarne 25 GRYSOLLE Sam

     

    02/10/2016 INGOOIGEM (W) - Juniores - 84 km - 39,25 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 2

    1 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    5 NERLAND August Sorlie NOR SK RYE SYKKEL

    6 COCKAERT Kelvin SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    9 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 DEBUYCK Robbe 12 CARPENTIER Jari 13 HEANEY Marc IRL 14 BOUTS Jens 15 DE BROEDER Maxwell 16 CAVEY Vincent 17 VERCRUYSSE Bryan 18 JACQUES Jarne 19 GRAY Jake IRL 20 VERBEECK Sven 21 VANDEPUTTE Jonas 22 VANDENDAELE Vic 23 VERLEYEN Mauro 24 TRESHAM Jacob GBR 25 VANOVERBERGHE Mathias 26 WOUTERS Rick 27 VAN CANEYT Joren 28 CORNETTE Lucas 29 DE VOS Kwinten 30 VANEECKHOUTTE Ibe 37 VAN HAUWERMEIREN Michiel 40 BAERT Jordi

     

    02/10/2016 TIELT (W) – Interclub Nieuwelingen - Beker van België - 80 km - 39,55 km/h

    Aantal deelnemers: 125 - opgevers: 65

    1 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    8 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    22 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    38 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    48 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    59 HOPMANS Wouter NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    02/10/2016 AALTER-LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 58 km - 38,11 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 3

    1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB

    2 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    3 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB

    6 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 JORIS Senne ACROG - BALEN BC

    8 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB

    9 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 ROOSE Matteo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    13 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    31 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    44 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    02-10-2016 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 02/10/2016
    KASTERLEE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 4

    1 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZWELITE

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 SMETS Gert AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    4 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    5 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    6 TIELEN Dario INDIVIDUEELU23

    7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    8 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    9 VERHEYEN Thomas AA-DRINK JONGERENTEAMU23

    10 DE PROOST Kyle INDIVIDUEELU23

    11 GYS Jens 12 HELSOCHT Liam 13 PEPERMANS Lorenzo 14 WUYTS Mathijs 15 DE CLEYN Dave 16 SERRÉ Stef 17 GOOSEN Wouter 18 SZÉDELYI Tomas 19 KOYEN Niels 20 KLOECK Dario 21 VAN STAEYEN Maarten 22 VAN AERT Tijs 23 LEAERTS Yelle 24 VERBEECK Glenn 25 DE WIT Edwin 26 VAN ROY Matthias 27 THIJS Wim 28 VEESTRAETEN Sieën 29 LOBET Robin 30 CROLLET Yari 35 DE ROP Michiel

     

    02/10/2016 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 49 - opgevers: 1 - 40'

    1 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    2 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    3 DEWULF Maxim MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4 SIEMONS Julian AA-DRINK JONGERENTEAM

    5 BELLENS Jarno PMC CYCLING

    6 ARKESTEYN Aron ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN DUYSE Bruno ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 SMITS Rune WAC TEAM

    9 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    10 VAN GOETHEM Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 VAN DEN PLAS Jasper 12 VAN DUYSE Arno 13 VERDONCK Loeka 14 DE SMET Thibaut 15 BRUYNINCKX Jonas 16 KONINGS Robbe 17 VERMEERSCH Arne 18 LEMBRECHTS Wannes 19 VAN AERT Senne 20 HOUSSIN Bavo 21 LIPPENS Seppe 22 STEURS Ward 23 VLERICK Lars 24 VISSER Jarno NED 25 COOLS Wannes 26 BEKAERT Seppe 27 DE BRUYN Stijn 28 GIELEN Jasper 29 PEETERS Kyle 30 MERTENS Cedric


    Nieuwelingen - deelnemers: 65 - opgevers: 6 - 30'

    1 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    2 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    3 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    4 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    6 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 NOYENS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN DER VEKEN Senne AA-DRINK JONGERENTEAM

    9 VAN CAMPENHOUT Jetze AA-DRINK JONGERENTEAM

    10 QUETS Stijn ACROG - BALEN BC

     

    Dames Elite - deelnemers: 13

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 VALENTINI Elena ITA KLEUR OP MAAT

    3 VAN DEN STEEN Kelly TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX -GUILL D´OR

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 MASSAGÉ Birgit KLEUR OP MAAT - BNS TECHNICS

    8 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    11 VERDEYEN Tine 12 DIRKS Marisa 13 WERNERS Britta GER


    Dames Jeugd - deelnemers: 11 - opgevers: 2

    1 VAN DER ZWAAN Laura NED DRC DE MOL

    2 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    3 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    6 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 KLERKX Mirte NED RTC BUITENLUST

    8 VANHOOYDONCK Fien WAC TEAM

    9 VRANKEN Chayenne ACROG - BALEN BC

     

    02/10/2016 KASTERLEE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    3 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    4 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    7 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    8 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    9 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    10 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    11 MAES Kenny 12 BAJOREK Michel 13 THIJS Dennis 14 KINT Wesly 15 DELAERE Jens 16 VAN DEURSEN Rick NED 17 DEKKER Kelvin NED 18 WAMPERS Yannick 19 ALLEN Tim GBR 20 VOLCKAERTS Sven 21 JANSSENS Jurgen 22 RUTJENS Brian NED 23 BERTELS Guy 24 FREESE Alexander


    Masters B - deelnemers: 23 - opgevers: 3

    1 DAELMANS Arne INDIVIDUEEL

    2 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    4 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    5 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    6 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    7 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    8 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    9 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    10 DE ROECK Steven CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    11 MELLAERTS Bert 12 WILLEMS Mario 13 VAN MOER Edgar NED 14 VETS Jelle 15 NAESSENS Michael 16 ABE Peter 17 DE WAELE Marnic 18 CARPENTIER Dirk 19 VANLOO Pascal 20 LEAERTS Hans


    Masters C - deelnemers: 26 - opgevers: 2

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    4 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    7 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    8 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    9 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VAN HONSTÉ Kris 12 VERDEYEN Jos 13 ROBERTS Andrew GBR 14 SWINNEN Rene 15 VANHAEVERBEKE Jean 16 THIJS Carl 17 BOSMANS Chris 18 PAUWELS Mario 19 JOOS Luc 20 GIENAU Jens GER 21 DE MEESTER Jackie 22 MARTENS Herman 23 VAN DEN BOGAERT Jan 24 VAN DER LEEUW Albert NED


    Masters D - deelnemers: 7 - opgevers: 1

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    3 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    4 DE MEESTER Jackie INDIVIDUEEL

    5 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    6 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    02-10-2016 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met de Titel van WAOD Kampioen Catg.B !!!

    Zondag 2 Oktober 2016 - MERELBEKE (9820) – WAOD KAMPIOENSCHAP ABCDE + BENELUX N

      

    Catg.A – 72 km – 33 deelnemers

    1-De Munster Gregory (Oudenaarde – Kampioen WAOD))

    2-Van Wijmeersch Kristof

    3-Moerman Jens

    4-Nevejans Dennis

    5-Vermassen Jens

    6-Van Opstal Philippe

    7-Van Sante Tristan

    8-Dumortier David

    9-Cooman Mauro

    10-De Smet Olivier

    11-Vandenhaesevelde Wim-12-Daems Jens-13-Van Der Sickel Mario-14-Lammertyn Foeke-15-De Cock Bart-16-Diependaele Gerrit-17-Van Damme Peter-18-Van Crombrugge Dieter-19-Van Waeyenbergh Grégory-20-Peeters Nico-21-Nevejans Kenny-22-de Meijer Christian-23-De Vogelaere Bryan-24-Rogge Simon-25-De Swert Dave-26-De Duytsche Luc-27-Weemaes Robby-28-Dhondt Gunter-29-Van Driessche Ward-30-Rouan Tom-31-Le Blon Michel-32-Cooman Gianni-33-Maes Vincent

     

    Catg.B – 64,8 km – 18 deelnemers

    1-Michels Pedro (Deerlijk)

    2-LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge – Kampioen WAOD)

    3-De Bosscher Koen

    4-Verbeken Kurt

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Van De Kerckhove Eddy

    7-Heyndrickx Wim

    8-Wilmet Frédéric

    9-Van Hautekerke Glenn

    10-Vermassen Peter

    11-François Fabrice-12-Verhaeghe Stefan-13-Rabout Rudi-14-Seynave Vincent-15-Lecluyse Denis-16-Oliebos Koen-17-Van Handenhoven Jos-18-Saeys Tom

     

    Catg.C – 64,8 km – 15 deelnemers

    1-Czech Jan (Vinderhoute – Kampioen WAOD)

    2-Primo Gino

    3-Raats Kees

    4-Cooman Jerry

    5-Vermassen Gerrit

    6-Meyvis Serge

    7-Willems Noël

    8-Erauw Luc

    9-Vandebuerie Mario

    10-Nevejans Idesbald

    11-Fontaine Patrick-12-Bracke Wim-13-Braeckman Geert-14-Harms Ko-15-Hellinckx Danny

     

    Catg.D – 43,2 km – 26 deelnemers

    1-Watteny Patrick (Ruiselede – Kampioen WAOD)

    2-Paridaens Ronny

    3-Van Renterghem Patrick

    4-Lap Hans

    5-De Coninck Danny

    6-Decaestecker Patrick

    7-van Loon Dick

    8-Stockman Ruddy

    9-van der Geest Peter

    10-D'Hondt Erwin

    11-Van Lierde Hans-12-Delagrange Bart-13-Lacquet Philippe-14-De Baets Johan-15-Reubens Hendrick-16-Baudonck Tony-17-Somers Chris-18-Scheirlinckx Jozef-19-Ribbens Luc-20-De Ben Mark-21-Convents Patrick-22-Leeman Mieke-23-Bolle Henk-24-Van Puyenbroeck Eddy-25-Maldrie Robert-26-Van Overmeir Marc

     

    Catg.E +65 jaar – 43,2 km – 8 deelnemers

    1-Ligneel Rony (Langemark – Kampioen WAOD)

    2-Demeyere José

    3-Pieters Roland

    4-Pauwels Marcel

    5-Scheirlinckx Hendrik

    6-Lockefeir Marinus

    7-Teirlinck Willy

    8-Hermans Luc

     

    Catg.E +70 jaar – 43,2 km – 6 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk – Kampioen WAOD)

    2-Vyvey Julien

    3-Vandenheuvel Gilbert

    4-Vingerling Aad

    5-Robijns Robert

    6-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 72 km – 27 deelnemers

    1-Tytgadt Stephan (Liedekerke – Benelux kampioen)

    2-Vermeiren Bart

    3-Hooreweghe Willem

    4-Van Hille Glenn

    5-Pletinckx Brent

    6-Van Steirteghem Filip

    7-De Leeuw Jelle

    8-Wullaert Kenny

    9-Beauprez Gino

    10-Gyelen Thijs

    11-Van Canegem Bing-12-Apers Michael-13-Derycke Thibaut-14-Voet Jeroen-15-Lauwereys Aron-16-Van Bever Nico-17-De Doncker Tim-18-Bogaert Mike-19-1Arena Lorenzo-20-Naeyaert Louis-21-Audenaert Francis-22-Rombaut Maarten-23-Gerlo Tom-24-Claeys Kevin-25-De Cock Joeri-26-Reynaerts Ignace-27-Nijs Dimitri

    02-10-2016 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 2 Oktober – MALDEREN (1840) - 15de rit Capricorn Trofee

    A-reeks – 78 km - 1h52 
    1. Bert VAN DER TRAPPEN
     
    2. Stijn Verbeke 
    3. Bjorn Lison 
    4. Tom Vanopdenbosch 
    5. Bryan Maes 
    6. Maxime De Sutter 
    7. Pascal Heyvaert 
    8. Bjorn Coomans 
    9. Gillian Van Rijmenant 
    10. Ruben Broeckaert 

    B-reeks – 78 km - 1h52 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Roel Reigel 
    3. Stijn Gidé 
    4. Koen Van Kerckhoven 
    5. David Kevelaers 

    C-reeks – 72 km - 1h46 
    1. Raf VAN DEN BOSSCHE 
    2. Tom De Smet 
    3. Koen Heremans 
    4. Kris De Block 
    5. Andy Roskam 
    6. Frederic Desmedt 
    7. Bart Heyvaert 
    8. Jimmy De Paepe 
    9. Marc Tabourdon 
    10. Pascal De Wolf 

    D-reeks – 60 km - 1h28 
    1. Bruno BRUYERE 
    2. Ronald Rents 
    3. Patrick Jacobs 
    4. Franky Weemaes 
    5. Jan De Mulder 
    6. Eddy Vermeiren 
    7. Johan Driesen 
    8. Dominique Geldolf 
    9. Frank Geets 
    10. Ronny Coppens 

    E-reeks – 60 km - 1h29
    1. Jan VAN DEN BRANDE 
    2. Luc Van Roy 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Rudy Thomas 
    5. Rene De Brucker 
    6. Danny De Backer 
    7. Mick Bath 
    8. Luc Witman 
    9. Daniel Villers 
    10. Luc Perdaens 

    F-reeks – 54 km - 1h23 
    1. Eddy VANOPSTAL 
    2. Felix Luyten 
    3. Jozef Deneef 
    4. Eddy Vandermeeren 
    5. Rene Mertens 
    6. Gilbert De Baerdemaeker 
    7. Jean Blommaert 
    8. Andre Devadder 
    9. Hendrik Caethoven 
    10. Frank Rijpens 

    F+ -reeks – 54 km - 1h24
    1. Marc VERVONDEL 
    2. Jos Vandermeulen 
    3. Luc Snels 
    4. Alfons Heijens 
    5. Etienne Vandenhouwe 
    6. Jef Everaerts 
    7. William De Cremer 
    8. Theo Coudyzer 
    9. Jozef Saerens 
    10. Freddy Vandenberghen 

    02-10-2016 om 22:04 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!