.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 9°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Zondag 25/09/2016 ENECO TOUR (B) - Bornem - Geraarsbergen - World Tour - 04h33'36"

    Aantal deelnemers:

    1-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD

    2-NED-Niki Terpstra-EQS

    3-BEL-Oliver Naesen-IAM

    4-NED-Tom Dumoulin-TGA  +42"

    5-BEL-Greg Van Avermaet-BMC

    6-SLW-Peter Sagan-TNK  +46"

    7-NED-Wilco Kelderman-TLJ

    8-NED-Jos van Emden-TLJ  +48"

    9-SPA-Jon Izagirre-MOV

    10-KAZ-Dmitriy Gruzdev-AST

    11-ITA-Marco Marcato-WGG 12-NED-Pieter Weening-ROP 13-TSJ-Zdenek Štybar-EQS 14-DEN-Christopher Juul-Jensen-OBE  +58" 15-BEL-Jens Debusschere-LTS  +1'04" 16-DUI-John Degenkolb-TGA 17-SPA-Gorka Izagirre-MOV 18-DUI-Jasha Sütterlin-MOV 19-LUX-Bob Jungels-EQS  +1'10" 20-DUI-André Greipel-LTS  +1'35" 21-NOO-Alexander Kristoff-KAT  +1'46" 22-BEL-Jasper Stuyven-TFS 23-FRA-Arnaud Démare-FDJ  +1'49" 24-BEL-Tiesj Benoot-LTS  +1'50" 25-SLO-Luka Mezgec-OBE 26-BEL-Frederik Backaert-WGG 27-BEL-Jonas Rickaert-TSV 28-DUI-Tony Martin-EQS 29-ZWI-Reto Hollenstein-IAM 30-NED-Danny van Poppel-SKY 34-BEL-Aimé De Gendt-TSV 45-BEL-Dries Devenyns-IAM  +2'23" 49-BEL-Amaury Capiot-TSV  +3'56" 53-BEL-Roy Jans-WGG  +7'01" 62-BEL-Frederik Frison-LTS  +7'01" 64-BEL-Iljo Keisse-EQS 67-BEL-Jonas Van Genechten-IAM 70-BEL-Jürgen Roelandts-LTS 73-BEL-Laurens De Vreese-AST  +9'55" 74-BEL-Bert Van Lerberghe-TSV 81-BEL-Dries Van Gestel-TSV  +12'46" 82-BEL-Stijn Devolder-TFS

     

    25/09/2016 GOOIKSE PIJL (B) - Men Elite UCI - 198 km - 45,66 km/h

    Aantal deelnemers: 171 - opgevers: 57

    1 KRUOPIS Aidis LTU VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    FONT-SIZE: 10pt; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-font-size: 12.0pt">2 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    3 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    4 BARBIER Rudy FRA ROUBAIX METROPOLE EUROPEENNE DE LILLE

    5 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    6 ARIESEN Johim NED METEC TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL

    7 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    8 DAHL Herman NOR TEAM SPARENBANKEN SOR

    9 JULES Justin FRA VERANCLASSIC-AGO

    10 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    11 PLACKAERT Baptiste 12 WASTYN Emiel 13 GROENDAHL JANSEN Amund NOR 14 PICOUX Maximilien 15 NOPPE Christophe 16 FARAZIJN Maxime 17 BLIKRA Havard NOR 18 KRIEGER Alexander GER 19 ALLEGAERT Piet 20 LIENHARD Fabien SUI 21 FORFANG Ole NOR 22 Kelly Jake GBR 23 STENUIT Robin 24 TIETEMA Bas NED 25 NÕMMELA Aksel EST 26 LOWE Samuel GBR 27 TAMINIAUX Lionel 28 LATHAM Christopher GBR 30 DE ROOZE Niels 32 ROBERT Frederique 48 VERRAES Benjamin 52 WIELFAERT Kristof 79 RELAES Jacob 113 NAESEN Lawrence


    25/09/2016 HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s 100 km

    Aantal deelnemers: 12

    1 ADAMS Joeri KDL CYCLING TEAM

    2 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 AERTS Thijs TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 KOYEN Niels BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGHE Jeroen ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    6 VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8 MEYVIS Vincent EC WALSHOUTEM

    9 SEGERS Joren WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    10 CALUWE Stijn BEOBANK-CORENDON

    11 DE SAEDELEER Vincent 12 VAN ROOSBROECK Arne


    25/09/2016 MALDEGEM (O) - Juniores - 86,8 km - 45,07 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    3 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    4 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6 HARDCASTLE Harry GBR VCUK

    7 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 GRAY Jake IRL NRPT

    10 D´HOOGE Aron C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    11 HEANEY Marc IRL 12 TORRIE Timothy GBR 13 BARENDREGT Thijs NED 14 DE MOL Lennerd 15 LOEYS Jarne 16 SITTERS Bart NED 17 DEVLIEGHERE Tibo 18 HUIJBREGTS Jesse NED 19 EASLEY Tom GBR 20 STEYAERT Michael 21 DECLEYRE Jens 22 CARPENTIER Jari 23 BRIJS Jasper 24 DE COCK Quinten 25 OWENS Tomos GBR 26 VAN ALPHEN Damian NED 27 SAINTOBYN Quinten 28 BECK George GBR 29 COPPENS Daan 30 HAZEN Michael NED 35 BRUGGEMAN Lorenzo

     

    25/09/2016 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Juniores - 85 km - 42,87 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 12

    1 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWV PIJNENBURG

    2 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    4 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    5 VOIGT Eric USA K.V.C. DEINZE VZW

    6 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VAN DER TOUW Milan NED LRTV SWIFT

    9 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 MYNSBERGHE Pavel KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    11 BRINKMAN Herman NED 12 DE GROODT Jordy 13 VAN DEN EEDE Lauri 14 HEYNDERICKX Hannes 15 HAELTERMAN Glen 16 HUYGEN Wout 17 HESTERS Jules 18 VAN DE VELDE Guillaume 19 GEERINCK Dries 20 DE CLERCQ Yente 21 DE NEVE Joerik 22 D`HOORE Jolien 23 MOREELS Louis 24 VAN CANEYT Joren 25 DE WILDE Gilles 26 NEVENS Tibo 27 NELCK Bram NED 28 GABRIËLS Senne 29 BORGERS Gilles 30 WAEYTENS Robin 32 VAN HAUWERMEIREN Michiel 33 VAN DORPE Guus 37 BAERT Jordi 52 FRANSSENS Yannick 53 COLMAN Alex

     

    25/09/2016 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 1

    1 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 DE BRAEKELEER Jef JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 EECKHOUT Emile MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    15 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    51 VAN HASSEL Tristan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    25/09/2016 OKSELAAR (B) - Nieuwelingen - 70 km - 39,17 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 33

    1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 MANS Matjas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 DE MESMAEKER Tibo CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VANHEEL Elias SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    16 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    17 VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    38 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    25/09/2016 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Dames Jeugd - 61 km 

    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 18 - opgevers: 4

    1 DE LANGHE Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANDERSTRAETEN Maaike WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 JANSEN Noa NED VW BREDA

    5 RENDERS Luna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    6 BOOGAARD Emma NED HOORNSE REN EN TOERCLUB

    7 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    8 UYTTENHOVE Aiko INDIVIDUEEL

    9 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VERDONCK Karen W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW


    Dames Juniores - deelnemers: 39 - opgevers: 4

    1 BOOGAARD Maaike NED WCL BERGKLIMMERS

    2 LOUCHAERT Justine TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 CENT Marit NED WV BEET IT

    4 FASNACHT Madeleine AUS HOBART WEELERS

    5 MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 HOEFKENS Erin ACROG - BALEN BC

    7 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CT

    8 SHIMOYAMA Misuzu JPN JAPAN

    9 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10 JONGERIUS Claudia NED ACROG - BALEN BC

    11 HARSCH Anne-sophie LUX 12 VRANKEN Chayenne 13 COLES-LYSTER Maggie CAN 14 DHONT Glacia 15 HELLEMONS Daimy NED 16 GOOSSENAERTS Chloe 17 VAN DER ZWET Suze NED 18 VAN DE GUCHTE Quinty NED 19 DIRKS Marisa 20 STOCKMAN Julie 21 MORAN Chloe AUS 22 COLLIER Denvaney CAN 23 VERSTRAETE Lore 24 JUSSAUME Laurie CAN 25 WATERREUS Kylie NED 26 DENISSE Lauren 27 DE GRAAFF Femke NED 28 RONSSE Ruth 29 GUNNING Jaime AUS 30 SCHEPERS Yana

    25-09-2016 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 25/09/2016 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´  

    Aantal deelnemers: 37 - opgevers: 6

    1 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    2 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99U23

    3 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    4 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZWELITE

    5 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    6 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKJUNIOR

    7 DE MEYER Senne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZWU23

    8 VERHEYEN Thomas KALAS CYCLING TEAM 99U23

    9 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CTJUNIOR

    10 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    11 DRIESEN Jarne 12 ELEN Sander 13 DEVOS Han 14 CANT Kevin 15 PAUWELS Dries 16 WUYTS Mathijs 17 SZÉDELYI Tomas 18 LEAERTS Yelle 19 HELSOCHT Liam 20 SIEMONS Stijn 21 VAN STAEYEN Maarten 22 TIELEN Dario 23 VERBEECK Glenn 24 VAN ROY Matthias 25 VEESTRAETEN Sieën 26 VRIENS Nathan 27 DE ROP Michiel 28 VERMEIREN Gianni ITA 29 CROLLET Yari 30 TIMMERMANS Tom 31 SCHOL Steven

     

    25/09/2016 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 50 - opgevers: 1 - 40'

    1 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    3 VLIEGEN Pieter-jan KALAS CYCLING TEAM 99

    4 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    5 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 DECOSTER Louis CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 BELLENS Jarno PMC CYCLING

    9 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    10 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    11 DEWULF Maxim 12 CLYNHENS Jens 13 JORDENS Jarno 14 VAN RILLAER Witse 15 ARKESTEYN Aron 16 DE VET Sander 17 SMITS Rune 18 KONINGS Robbe 19 SPRANGERS Lloyd 20 VAN GILS Maxim 21 DESCHEPPER Ward 22 PEMEN Dolf 23 BRUYNINCKX Jonas 24 THYS Joren 25 MERTENS Cedric 26 CLAUWAERT Maarten 27 LEMBRECHTS Wannes 28 STEURS Ward 29 COOLS Wannes 30 BEKAERT Seppe 42 COMMISSARIS Caren 43 DE BRUYNE Meg


    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    4 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    5 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    6 DE BRUYNE Meg VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 VAN PEER Sara RAF´S BIKE TEAM - BORGLOON

    8 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    9 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    10 JOCHEMS Chien RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    11 WERNERS Britta GER


    Nieuwelingen - deelnemers: 47 - opgevers: 3 - 30'

    1 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    4 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    5 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    7 VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99

    8 VERHAEGEN Lennie YOUNG CYCLING TALENT D&D

    9 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99

    10 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99

    19 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    33 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Jeugd - deelnemers: 6

    1 VERMEERSCH Eva ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    2 LIMPENS Pien NED WCL BERGKLIMMERS

    3 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 ROMBOUTS Tine ACROG - BALEN BC

    6 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    25/09/2016 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 16 - opgevers: 1

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    3 VAN STAEYEN Jordy INDIVIDUEELAMA19+

    4 SLUYTS Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    5 LIEVENS Siebe KZLWC HEYLENAMA19+

    6 MEELBERGHS Pieter INDIVIDUEELAMA19+

    7 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    8 ARNOUTS Tom INDIVIDUEELMASTM

    9 MAES Kenny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.AMAT

    10 VUJASIN Lionel COMITE REGIONAL LIEGEAMA19+

    11 JANSSENS Jurgen 12 VAN DEURSEN Rick NED 13 VOLCKAERTS Sven 14 ALLEN Tim GBR 15 WAMPERS Yannick


    Masters B - deelnemers: 14

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL

    6 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    7 DE KORT Tom DAGPAS

    8 VERSTRAETE Peter TEAM C-BEAR

    9 MELLAERTS Bert YOUNG CYCLING TALENT D&D

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    11 NAESSENS Michael 12 ABE Peter 13 ALBRAND Luc FRA 14 LEARTS Hans


    Masters C - deelnemers: 23 - opgevers: 1

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    6 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    7 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    8 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 STORMS Marc 12 DE BROUWER Paul 13 THIJS Carl 14 BOSMANS Chris 15 VAN SINAY Dirk 16 LAFORGE Eric 17 BUEDS Willem 18 COOREMAN Stephan 19 GIENAU Jens GER 20 MARTENS Herman 21 DE MEESTER Jackie 22 VAN DER LEEUW Albert NED

    25-09-2016 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 25/09/2016 IZEGEM (EMELGEM) (W) - Veldrijden form. B - 60´  

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 3

    1 MERLIER Braam STEYLAERTS-VERONAU23

    2 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECTELITE

    3 BONNE Jenko BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAMU23

    4 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTELITE

    6 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    7 BAUTERS Reno ACROG - BALEN BCJUNIOR

    8 DE SCHUYTER Tim DMC- CYCLING TEAM VZWELITE

    9 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMELITE

    10 TEIRLINCK Jens VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.U23

    11 DENOLF Ritchie 12 BAEYENS Dennis 13 WILLEMYNS Mathieu 14 VANDENHEEDE Brecht 15 VANDEVELDE Ruben 16 ALDERWEIRELD Robin 17 DECLERCK Mathias 18 DEWITTE Pieter 19 COLAERT Pascal 20 VANHILLE Xavier 21 VANDERMEIRSCH Aaron 22 DE WISPELAERE Bert 23 VAN DE KERCKHOVE Nick 24 DERUYTER Stijn 25 QUARTIER Jens 26 QUINTYN Gregory 27 VANDENBROUCKE Niels 28 MAES Aiden 29 LEVECKE Milan 30 COUCKUYT Jens

     

    25/09/2016 IZEGEM (EMELGEM) (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 25 - 40'

    1 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    3 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    4 FERDINANDE Anton LARES-DOLTCINI CT

    5 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    6 VAN DEN PLAS Jasper IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 DE SMET Thibaut TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VERDONCK Andres VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 VANDERMEULEN Niels MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 QUARTIER Jonas 12 VERDONCK Loeka 13 DEFOUR Wannes 14 SANTY Arne 15 CHRISTIAENS Thijs 16 VAN COMPERNOLLE Jason 17 HOUSSIN Bavo 18 BRUNING Jente 19 DEMEYER Guillian 20 GUNST Ruben 21 BOUDREZ Brent 22 SLABBINCK Sietse 23 ROSSEEUW Birger 24 BLOM Kenneth 25 ALLAERT Balder


    Nieuwelingen - deelnemers: 35 - 30'

    1 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    2 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    3 DEJAEGHER Jasper TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    6 DE SMET Nicolas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 DHAEYE Enrico ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    8 VANDENBORRE Mathias CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DECLERCK Jelle CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 VAN CUTSEM Senna C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    16 BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 DE WISPELAERE Fien KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 HARINCK Tiger-lil KVC NOORDZEEMEEUW

    5 ALLAERT Phoebe ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

     

    25/09/2016 IZEGEM (EMELGEM) (W) - Veldrijden form. D - 40´

    Masters A & Amateurs - deelnemers: 25 - opgevers: 1

    1 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    2 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    3 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    4 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    7 DELAERE Jens VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKEAMA19+

    8 THEUNINCK Auke CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    9 TACK Spencer DAGPAS

    10 MOEYAERT Matthias CTDBAMA19+

    11 KINT Wesly 12 VAN ASSCHE Nico 13 DE MEYER Michaël 14 VERNOU Lorenzo 15 VANKERSSCHAEVER Klaas 16 DE WITTE Brecht 17 BULCKAEN Bart 18 ROGIERS Kurt 19 DE MAERE Jelle 20 VANCOPPENOLLE Sven 21 VANDENBOSSCHE Gregory 22 DEBEURME Steve 23 PLASSCHAERT Jonas 24 TEIRLINCK Steven

    Masters B - deelnemers: 22 - opgevers: 1

    1 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    2 RONDELEZ Bjorn LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    3 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    6 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM VZW

    7 TYTGAT Joeri INDIVIDUEEL

    8 VERVERKEN Gerdy CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 DE VOS Gert BIKE ADVICE CT

    10 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    11 OPSOMER Sam 12 MYNGHEER Johan 13 DE WAELE Marnic 14 VANHONSEBROUCK Franky 15 WITTOUCK Kenneth 16 DHOOGE Jeffrey 17 DUMONT Jurgen 18 CNUDDE Kurt 19 BULTYNCK Geert 20 VAN WAES David 21 MYNGHEER Erik

     

    Masters C - deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    3 RAES Patrick DAGPAS

    4 DEKEERLE Dirk ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    5 DHOOGE Tom ARDILLES SPORTS TEAM

    6 BALLET Peter INDIVIDUEEL

    7 HOUWEN Jan BIKE ADVICE CT

    8 VERSCHUEREN Francky INDIVIDUEEL

    9 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    10 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    11 VENS Dirk 12 ROELSTRAETE Philip 13 VANHAEVERBEKE Jean 14 ROBERTS Andrew GBR 15 DE SMET Philippe 16 DEDULLE Johan 17 DE CLERCQ Jose 18 TAELMAN Tony 19 SWINNEN Rene 20 PAUWELS Luc 21 DEHEEGHER Philippe 22 GROENÉ Yvan 23 VAN PETEGHEM Patrick 24 GOETHALS Ronny 25 VAN OVERBERGHE Dirk 26 HOLVOET Franki 27 HURTECANT Roland

    25-09-2016 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2016

    waod_3.jpg
    Zondag 25 September 2016 - JABBEKE (8490)


    Catg.A – 70,2 km – 11 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Vandenbussche Ron

    3-De Sutter Maxime

    4-Van Driessche Ward

    5-Cauwelier Thijs

    6-Le Blon Michel

    7-Van Waeyenbergh Grégory

    8-Weemaes Robby

    9-Van Rijckeghem Steven

    10-Vancolen Kevin

    11-Cijsouw Joerec

     

    Catg.B – 62,4 km – 11 deelnemers

    1-Verbeken Kurt (Gent)

    2-De Weirdt Gino

    3-Michels Pedro

    4-De Vlieger Sven

    5-Van Holderbeke Frank

    6-Cocquyt Mark

    7-Bultinck Michel

    8-Fets Benny

    9-Gussé Wim

    10-Oliebos Koen

    11-De Wannemaeker Filip

     

    Catg.C – 62,4 km – 10 deelnemers

    1-Czech Jan (Vinderhoute)

    2-Primo Gino

    3-De Muynck Luc

    4-Versluys Marc

    5-Roobroeck Dirk

    6-Harms Ko

    7-Erauw Luc

    8-Hellinckx Danny

    9-Vanoverberghe Siegfried

    10-Suys Frank

     

    Catg.D – 46,8 km – 18 deelnemers

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-de Waal Wim

    3-Paridaens Ronny

    4-Heye Hilair

    5-De Coninck Danny

    6-Van Lierde Hans

    7-Van Den Broeke Patrick

    8-Somers Chris

    9-De Naeghel Jozef

    10-De Leersnyder Florent

    11-de Baat Matti-12-D'Hondt Erwin-13-Reubens Hendrick-14-Bolle Henk-15-Cornette Freddy-16-Verhelst Walter-17-Hoornaert Glenn-18-Maldrie Robert

     

    Catg.E +65 jaar – 46,8 km – 4 deelnemers

    1-Demeyere José (Meulebeke)

    2-Vanpoucke Rik

    3-Pieters Roland

    4-Lockefeir Marinus

     

    Catg.E +70 jaar – 46,8 km – 3 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Vyvey Julien

    3-Brouwers François

    25-09-2016 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 8°Seizoenszege en de Titel van Vlaams Kampioen Reeks D !!!

    Zondag 25 September – WOLVERTEM SLOZEN (1861) - Vlaams Kampioenschap A,C,D,E en F reeks

    A-reeks - 79,2 km - 1h42 
    1. David MOTTE 
    2. Gillian Van Rijmenant (Vlaams Kampioen)
    3. Bert Van Der Trappen 
    4. Kristof Van Wijmeersch 
    5. Tommy Baeyens 
    6. Bjorn Coomans 
    7. Julien Dumont 
    8. Tom Van De Winckel 
    9. Geoffrey Denys 
    10. Gregory Camerlinckx 

    B-reeks - 79,2 km - 1h42 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Simon Van Herreweghe 
    3. Stijn Gidé 
    4. De Vrieze Bjorn 
    5. Bert Verstraeten 
    6. Pieter van De Kerckhove 
    7. Dirk Goossens 
    8. Rob De Ceulaer 
    9. Lander Willems 
    10. Donald Gamble 

    C-reeks - 72,6 km - 1h37 
    1. Tom PENNINCKX (Vlaams Kampioen)
    2. Marc Tabourdon 
    3. Pascal De Wolf 
    4. Andy Roskam 
    5. Wim Van Uffel 
    6. Kris De Block 
    7. Steven Verschelden 
    8. Raf Van Den Bossche 
    9. Koen De Bosscher 
    10. Dave De Swert 

    D-reeks – 66 km - 1h34 
    1. GEERT VAN SPEYBROECK (Vlaams Kampioen)
    2. Ruud Havermans 
    3. Paul Thursfield 
    4. Eddy Van De Kerckhove 
    5. Frank Van Der Perre 
    6. Guy De Coster 
    7. Erik Vlagmans 
    8. Richard De Ridder 
    9. Bruno Bruyere 
    10. Wim Winandy 

    E-reeks - 59,4 km - 1h29
    1. Dirk VAN HOVE (Vlaams Kampioen)
    2. Joost Pieters 
    3. Rudy Thomas 
    4. Rene De Brucker 
    5. Danny De Backer 
    6. Jan Van Den Brande 
    7. Math Stoffels 
    8. Paul Casteleyn 
    9. Eddy Haest 
    10. Luc De Greef 

    F-reeks - 52,8 km - 1h20 
    1. Martin DURANT (Vlaams Kampioen)
    2. Eddy Vanopstal 
    3. Jos Claessens 
    4. Jozef Deneef 
    5. Noël Burggraeve 
    6. Jean Blommaert 
    7. Johny Van Holen 
    8. Frank Rijpens 
    en Eddy Van Puyenbroeck 
    10. Hendrik Caethoven

    F+ -reeks - 52,8 km - 1h21
    1. Theo COUDYZER 
    2. Marc Vervondel 
    3. Etienne Vandenhouwe 
    4. Willy Teirlinck 
    5. Jef Everaerts 
    6. Luc Snels 
    7. William De Cremer 
    8. Freddy Vandenberghen 
    9. Alfons Heyens 
    10. Erik Vandersteen 

    25-09-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 18°Seizoenszege !!!

     

    Zaterdag 24/09/2016 – ETTELGEM - LWU

    Reeks A

    1. Mattijs HOLVOET

    2. Dominque Feys

    3. Milan Levecke (DV)

    4. Jurgen Vanden Bon (DV)

    5. Flor Nachtergaele

    6. Thibaut Taelman

    7. Samuel Hoornaert (DV)

    8. Christophe Van Damme (DV)
    9. Wim D'hooghe
    10. Chris Scherrens

    11. Mike Pottier (DV) 12. Thomas Tavernier 13. Wim De Baene (DV) 14. Mathias De Witte 15. Wim Velghe (DV) 16. Wouter De Fauw 17. Gilles Van Assche (DV) 18. Gianni Bostoen (DV) 19. Aloïs Govaert

     

    Reeks B

    1. Peter DE SMET

    2. Frederik Robberechts

    3. Gert Fauck

    4. Willem Hooreweghe

    5. Steve Jans

    6. Gianni Dumarey

    7. Tommy Vandenbulcke

    8. Kristof Himpens

    9. Pascal Tiers (DV)

    10. Kurt Heyman

    11. Philippe Devleeschauwer 12. Gino De Clercq 13. Jeffrey Vandendorpe 14. Xavier Sintubin 15. Kris Vanrolleghem (DV) 16. Jurgen Vandecasteele (DV) 17. John Deschilder (DV)

     

    Reeks C

    1. FRANK SUYS (Hingene)

    2. Luc Van Clapdorp

    3. Guido Staels (DV)

    4. Filip Pattyn (DV)

    5. Johan Vyncke

    6. Hans Christiaens

    7. Geert Roose

    8. Steven Grymonpré (DV)

    9. Dominiek Volcke (DV)

    10. Geert Bultynck

     

    Reeks D

    1. Marc VERSLUYS

    2. Ruddy Stockman

    3. Joost Pieters

    4. Mick Bath (GBr)

    5. Eddy Depreitere

    6. David Broadbent (GBr) (DV)

    7. José Masschelin (DV)

    8. Danny Boussauw

    9. Herman Van Den Borre

    10. Eugène De Roeck

     

    Reeks Dames

    1. Lensy DEBBOUDT (DV)

    2. Sylvia Debboudt (DV)

    3. Evelien Debboudt (DV)

    4. Tara Gins (DV)

    5. Sarah Borremans (DV)

    6. Eveline Baele

    7. Stefanie Deceuninck (DV)

    8. Lynn Depuers (DV)

    9. Tatjana Theunis

    10. Annelies Lauwers

    11. Zindzi Van Lancker 12. Jana Devoet

    25-09-2016 om 19:24 geschreven door kenny


    24-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan DAVY PEIRSMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Zaterdag 24/09/2016 ENECO TOUR (B) - Riemst - Lanaken - World Tour - 197 km - 04h28'45"

    Aantal deelnemers:

    1-SLO-Luka Pibernik-LAM

    2-GBR-Mark McNally-WGG

    3-BEL-Bert Van Lerberghe-TSV

    4-FRA-Alexis Gougeard-ALM

    5-VS-Chad Haga-TGA

    6-ITA-Giacomo Nizzolo-TFS

    7-FRA-Nacer Bouhanni-COF

    8-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD

    9-FRA-Arnaud Démare-FDJ

    10-BEL-Jonas Van Genechten-IAM

    11-AUS-Michael Matthews-OBE 12-ITA-Roberto Ferrari-LAM 13-BEL-Roy Jans-WGG 14-TSJ-Zdenek Štybar-EQS 15-BEL-Jürgen Roelandts-LTS 16-NOO-Alexander Kristoff-KAT 17-BEL-Greg Van Avermaet-BMC 18-NED-Danny van Poppel-SKY 19-NED-Dylan Groenewegen-TLJ 20-NED-Wilco Kelderman-TLJ 21-BEL-Oliver Naesen-IAM 22-ITA-Alberto Bettiol-CDT 23-DUI-André Greipel-LTS 24-SPA-Jon Izagirre-MOV 25-NED-Niki Terpstra-EQS 26-DUI-Jasha Sütterlin-MOV 27-AUS-Rohan Dennis-BMC 28-BEL-Amaury Capiot-TSV 29-GBR-Ben Swift-SKY 30-NED-Jos van Emden-TLJ 49-BEL-Jonas Rickaert-TSV 53-BEL-Jasper Stuyven-TFS 58-BEL-Frederik Backaert-WGG 63-BEL-Tiesj Benoot-LTS 71-BEL-Pieter Vanspeybrouck-TSV 77-BEL-Dries Devenyns-IAM 81-BEL-Gijs Van Hoecke-TSV 84-BEL-Stijn Devolder-TFS 91-BEL-Jens Debusschere-LTS-+24" 92-BEL-Kevin Van Melsen-WGG-+29" 97-BEL-Aimé De Gendt-TSV-+47" 111-BEL-Stijn Steels-TSV-+1'30" 115-BEL-Maarten Wynants-TLJ-+2'06" 116-BEL-Michael Van Staeyen-COF-+2'10" 117-BEL-Tim Wellens-LTS 132-BEL-Iljo Keisse-EQS-+3'54" 133-BEL-Laurens De Vreese-AST 134-BEL-Jurgen Van den Broeck-KAT 135-BEL-Frederik Frison-LTS 136-BEL-Dries Van Gestel-TSV 140-BEL-Gaetan Bille-WGG

    24/09/2016 TIENEN (B) - Elite - 156 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 150 - opgevers: 41
    1 DUIJN Huub NED TEAM ROOMPOT

    2 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    3 ISTA Kevyn WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    4 COENEN Dennis CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 HONIG Reinier NED TEAM ROOMPOT

    6 VAN EMPEL Etienne NED TEAM ROOMPOT

    7 KORNER Max Emil Boholm NOR TEAM RINGERIKS - KRAFT

    8 DELFOSSE Sébastien WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    9 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    10 RAY Alexander NZL CT ILLUMINATE

    11 WARNIER Antoine 12 HELMINEN Matti FIN 13 KREDER Michel NED 14 MERTENS Julian 15 HOFSTEDE Lennard NED 16 LEWIS Adam GBR 17 STEVENS Timothy 18 DERUETTE Thomas 19 VANREYTEN Joachim 20 DEBRUYNE Glenn 21 RAYMACKERS Cedric 22 BYRNE Dillon GBR 23 LOEF Georg GER 24 CASTELIJNS Twan NED 25 DE PAEPE Johannes 26 NOELS Sven 27 HOEKSTRA Jochem NED 28 GEYSEN Kurt 29 DE WEERDT Nick 30 GEUENS Alexander 42 ROTTY Glenn 96 VAN DAMME Bart


    24/09/2016 ZANDBERG CLASSIC HARELBEKE (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 139 km - 44,9 km/h

    Aantal deelnemers: 140 - opgevers: 50

    1 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    2 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 VANACKER Bjarne EFC-ETIXX

    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    6 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    8 STOCKMAN Michiel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 DECOSTER Merlijn INDIVIDUEEL.

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VAN GUCHT Sten 12 PLANCKAERT Edward 13 LIVYNS Arjen 14 PERSOON Joeri 15 DIEPENDAELE Timmy 16 STOCKMAN Abram 17 COURTENS Olivier 18 CAETHOVEN Steven 19 VAN COPPERNOLLE Francesco 20 SINOY Fabio 21 GHYS Robbe 22 SEFA Ylber ALB 23 VANBESIEN Thomas 24 MOTTE David 25 GARDNER Dan GBR 26 DEFREYNE Cédric 27 SIMON Kenn 28 WYDOOGHE Jaron 29 VANDAELE Thijs 30 LEYSEN Senne 87 MAES Bryan 89 PERSOON Wouter


    24/09/2016 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 43,39 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 23

    1 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    3 GRIGOREV Aleksandr RUS KINGSNORTH INTERNATIONALE WHEELERS

    4 DE SY Vincent PRORACE CYCLING TEAM

    5 GOETHALS Brent VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    7 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8 VAN T WESTEINDE Gijs NED WV DE JONGE RENNER

    9 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    11 CANT Jelle 12 STOFFERIS Rieno 13 REYNVOET Niels 14 EYSKENS Jeroen 15 PIETERS Laurent 16 DE SMUL Guust 17 VANLUCHENE Mats 18 DEELEN Diederik NED 19 LANNOO Jaromir 20 ONGHENA Matthias 21 CLAEYS Timothy 22 MUYS Ayton 23 JACOBS Robin 24 PARIDAENS Jasper 25 KARANDASHEV Petr RUS 26 RAAS Eloy NED 27 VAN DE KERKHOVE Brent 28 VAN DER WAL Luuk NED 29 WUBBEN Bob NED 30 DECLERCQ Thierry


    24/09/2016 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 42,67 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - opgevers: 12

    1 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    3 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    4 VANHOUTTEGHEM Cedric TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    6 BULTYNCK Isaak INDIVIDUEEL

    7 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    8 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    10 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    11 VERBEURE Hakim 12 VANDENBERGHE Nick 13 VAN HERCK Glen 14 STROOSNIJDER Michel NED 15 VANDEVYVERE Gauthier 16 SCHOTTE Lauwrence 17 HUYSSER Jeroen 18 DEJONGHE Jules 19 VERVERKEN Pieter 20 DEBOOT Bruce 21 VETTE Pieter NED 22 LAPIERE Ward 23 ANECA Ciske 24 TOORTELBOOM Frederik 25 ADRIAENS Bert 26 VASTMANS Dries 27 PIRARD Maxim 28 QUERTINMONT Corentin 29 PYFFEROEN Miel 30 VANCOMPERNOLLE Jan


    24/09/2016 WETTEREN TEN EDE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 93,5 km - 42,59 km/h

    Aantal deelnemers: 108 - opgevers: 67

    1 DAVY PEIRSMAN uit Verrebroek DCR CYCLING TEAM

    2 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    3 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4  DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    5 EECKHOUT Kurt HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7 BERTELS Jef TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    8 PIETERS Bart WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10 BONTINCK Karel DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 GOOSSENS Anko 12 GOOVAERTS Tom 13 WIELANDT Sven 14 DE JAEGER Nick 15 CLAUS Dieter 16 DE LANDTSHEER Steven 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo 18 VEROFT Jelto 19 DIERICKX Anthony 20 VAN STEENBERGE David 21 TEASDALE Josh GBR 22 LEUS Jelle 23 ROEYGENS Pieterjan 24 BASTIAENS Ayco 25 VAN IMPE Kevin 26 VERHOEVEN Nico 27 SUTTON Joseph GBR 28 BUYLE Pieter 29 DOCKX Kristof 30 CADRON Julien 40 POELMAN Laurens

     

    24/09/2016 WETTEREN TEN EDE (O) - Juniores - 82,5 km - 40,09 km/h

    Aantal deelnemers: 46 - opgevers: 11

    1 EEKHOFF Nils NED UWTC DE VOLHARDING

    2 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    5 HUIJBREGTS Jesse NED YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 DE JONG Timo NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 DE BROEDER Maxwell ISOREX CYCLING TEAM

    11 MOREELS Louis 12 CLAUWAERT Jari 13 DECLEYRE Jens 14 DE SCHRIJVER Dries 15 GONDRY Quinten 16 HESTERS Jules 17 VAN ALPHEN Damian NED 18 VERHOFSTADT Thibau 19 GAUSSIN Anthony 20 VANDEPUTTE Jonas 21 DE BOEVERE Olaf 22 VAGENENDE Liam 23 D`HOORE Jolien 24 DE BROUWER Jeffrey 25 WANTE Jari 26 CREYGELMAN Jens 27 CAETHOVEN Kenneth 28 VOLKERS Jorn NED 29 LINTHOUDT Arne 30 VAN DORPE Guus


    24/09/2016 LICHTERVELDE (W) - Juniores -85,8 km - 40,73 km/h

    Aantal deelnemers: 72 - opgevers: 9

    1 BULLEY Lewis GBR HMT WIHT JLT CONDER

    2 HELSMOORTEL Dwight CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 TRIO Maxim MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 BAILLIEVIER Kilian CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    5 HERREGODTS Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VAUGHAN Jacob GBR VC LONDRES

    7 BLOUWE Louis TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 GRAY Jake IRL NRPT

    9 DE KEE Glenn AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 EASLEY Tom GBR TEAM ASL360

    11 TACK Jan-emiel 12 DESAL Cériel 13 VANSEVENANT Mauri 14 DELEU Arnaud 15 DEBUYCK Robbe 16 CAVEY Vincent 17 VERCRUYSSE Bryan 18 COLMAN Alex 19 WARAS Corentin FRA 20 VERHULST Wouter 21 HOUCKE Killyan FRA 22 DECLERCQ Aldo 23 MEULEMEESTER Ruben 24 TORRIE Timothy GBR 25 BOUTTÉ Niels 26 CAPPELLE Gilles 27 CAPPELLE Maxim 28 DECRAENE Raoul 29 VANSTEELANDT Thomas 30 VAN DE VOORDE Lennert

    24-09-2016 om 22:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE PESTEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!


    Zaterdag 24/09/2016 GEEL - WINKELOMHEIDE (A) - Juniores - 86,4 km - 43,36 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 21

    1 SCHELLING Ide NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    2 MEEUS Jordi ACROG - BALEN BC

    3 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    4 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 VAN DEN BROEK Floris NED WV BREDA

    6 WUYTS Siebe SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    9 KERKHOFS Bob NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 PENSON Tim NED TWC HET SNELLE WIEL

    11 PEMEN Diederik 12 VARWEG Christian NED 13 VAN SCHAEYBROEK Jonas 14 FRANCEN Joeri 15 GALICIA Seppe 16 VAN DYCK Dries 17 MAAS Danny NED 18 VANSTEENSEL Mats 19 SLEGERS Dries 20 VRANKEN Vince 21 WOUTERS Rick 22 GERINCKX Joni 23 LOWIE Sebastiaan 24 GIELEN Jorne 25 MONDELAERS Jarno 26 BORGERS Gilles 27 VANDEBEEK Bjorn 28 CLOOTS Kilian 29 DONDERS Joost 30 HOUBBEN Adrien

     

    24/09/2016 HERNE (B) - Juniores - 98,4 km - 37,44 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 LOWIE Stan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 UALGASI Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 PLATTEEUW Robbe INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM

    7 REUVERS Kevin NED WV BREDA

    8 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 VAN HAMME Kevin CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 GAYTANT Remco 12 FOAMES Ben GBR 13 GEERINCK Dries 14 RENSON Vincent 15 FITZWATER Matias NZL 16 DE PELSMAEKER Sam 17 VAN HAUWERMEIREN Michiel 18 DE VOS Kwinten 19 SCLACMENDER Daivy 20 GOOSSENS Rob 21  VAN CANEYT Joren 22 PRIEELS Robbe 23 LETEN Matthias 24 PLETINCKX Yarno 25 RAMU Emerson 26 DE LIE Axel 27 CARTON Tanguy 28 SCAUFLAIRE Xavier 29 DU FOUR Jens 30 DE GROODT Jordy 31 FOCQUET Mathijs


    24/09/2016 GEEL - WINKELOMHEIDE (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 41,09 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 14

    1 DECOSTER Gerrik SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN RIJSBERGEN Ties NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 VAN HEMELEN Vincent K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 GOOSSENS Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 VAN OLMEN Siebe KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    6 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    7 HEYLEN Gilles WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10 JORIS Senne ACROG - BALEN BC


    24/09/2016 MAARKEDAL (MAARKE-KERKEM) (O) - Nieuwelingen - 66 km - 34,36 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 THOMAS DE PESTEL uit St.Niklaas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 HERBEN Luuk NED SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN DER BEKEN Aaron WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    10 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    15 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    24/09/2016 ROTSELAAR (B) - Nieuwelingen - 64 km - 39,79 km/h

    Aantal deelnemers: 66 -  opgevers: 11

    1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3 MESKENS Brecht WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 SCHARRE Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5 CLAEYS Laurent CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 VAN KERCKHOVE Brent WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 BRUSSELEERS Kiano CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    9 CEURENS Robbe ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    10 MINJAUW Lucas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    32 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    24/09/2016 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 65,6 km - 38,02 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 8

    1 MATTHEW VAN SCHOOR uit Baasrode VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 POLEIJ Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN DURME Michiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    7 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    8 RAYMACKERS Pieter-jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 SENRAME Arthur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    11 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    12 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 VAN DER SYPT Gianni CIBEL B CLUB

    31 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    42 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    24/09/2016 BISSEGEM (W) - Nieuwelingen - 62,4 km - 38,69 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 0

    1 PORTSMOUTH Tom GBR UK TRACK ACCREDITATION

    2 DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    4 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 BRUNEL Cedric KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7 BRUYNEEL Tristan TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 GELDHOF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    10 VANDEMEULEBROUCKE Lennert

    20 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    24/09/2016 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 40 km - 37,27 km/h

    Aantal deelnemers: 11 - opgevers: 0

    1 COMPERNOLLE Justin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 MANZI Christian GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    5 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    6 VANDENBULCKE Alex TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7  BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 VERBEKEN Rob VD HAUWE CT - GENTSE VS

    9 CASIER Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 FRANCKAERT Maarten KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    24-09-2016 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GINO PRIMO met zijn 16°Seizoenszege !!!

     

    Zaterdag 24 September 2016 - SIJSELE ( 8340) - KAMPIOENSCHAP WEST-VLAANDEREN


    Catg.B – 62,4 km – 23 deelnemers

    1-Pauwels Kurt(Maldegem)

    2-Vermassen Peter

    3-De Weirdt Gino

    4-Luyssen Geoffrey (Kampioen van West-Vlaanderen)

    5-Demaertelaere Dennis

    6-Leyseele Franky

    7-Janssens Bert

    8-De Vlieger Sven

    9-Bultinck Michel

    10-de Vree Rik

    11-De Bruycker Jan-12-Van Strydonck Claude-13-De Bosscher Koen-14-De Corte Peter-15-Heynssens Hans-16-Vagenende Frank-17-Cathelyn Youri-18-Lecluyse Denis-19-Demarest Jean-Claude-20-De Waele Kris-21-De Tremerie Franky-22-De Wannemaeker Filip-23-De Cuyper Kris

     

    Catg.C – 62,4 km – 17 deelnemers

    1-GINO PRIMO (St.Amandsberg)

    2-Bertier Rudy (Kamioen van West-Vlaanderen)

    3-Czech Jan

    4-Deloof Jean-Pierre

    5-Harms Ko

    6-Bobelijn Patrick

    7-Roobroeck Dirk

    8-Hellinckx Danny

    9-De Coninck Wim

    10-Gommers Frank

    11-Willems Noël-12-Berquin Filip-13-Desmeytere Mario-14-De Roos Marnix-15-Nevejans Idesbald-16-Erauw Luc-17-Braet Wim

     

    Catg.D – 46,8 km – 32 deelnemers

    1-Paridaens Ronny (Denderhoutem)

    2-De Coninck Danny

    3-Tas Helmuth (Kampioen van West-Vlaanderen)

    4-de Waal Wim

    5-Watteny Patrick

    6-Hoornaert Glenn

    7-Coupillie Roland

    8-Heye Hilair

    9-Cauwelier Bruno

    10-Lap Hans

    11-De Poorter Luc-12-Vanrafelghem Patrick-13-De Naeghel Jozef-14-Baudonck Tony-15-Van Kerschaver Robin-16-Vanbiervliet Luc-17-D'Hondt Erwin-18-Decaestecker Patrick-19-Lacquet Philippe-20-De Baets Johan-21-Van Den Broeke Patrick-22-Vyncke William-23-Reubens Hendrick-24-De Meyer Eric-25-Bolle Henk-26-Ribbens Luc-27-Cornette Freddy-28-Van Lierde Hans-29-Van Renterghem Patrick-30-De Sutter Willy-31-Verhelst Walter-32-Maldrie Robert

     

    Catg.E +65 jaar – 46,8,km – 11 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke – Kampioen van West-Vlaanderen)

    2-Ligneel Rony

    3-Pieters Roland

    4-Vanpoucke Rik

    5-Lockefeir Marinus

    6-Demunter Christiaan

    7-Pauwels Marcel

    8-Van Loon Adri

    9-De Leener François

    10-Hermans Luc

    11-Demeyere José

     

    Catg.E + 70 jaar – 46,8 km – 5 deelnemers

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Vyvey Julien

    3-Brouwers François

    4-Robijns Robert

    5-Vandenheuvel Gilbert

    24-09-2016 om 22:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    banner VWF.jpg
    Zaterdag 24 September – LEBBEKE (9280)


    A-reeks – 73 km - 1h43 
    1. Stijn GOOLAERTS 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. Sam Goossens 
    4. Gwylim Hanssens 
    5. Koen Vanopdenbosch 
    6. Gert De Pelseneer 
    7. Ruben Broeckaert 
    8. Gunther Piron 
    9. Tom Vanopdenbosch 
    10. Dieter Van Den Stock 

    B-reeks – 73 km - 1h43 
    1. Kevin VAN DE KEER 
    2. Wouter Vandenbergh 
    3. Vincent Chevalier 
    4. Simon Van Herreweghe 
    5. Ken Van Reeth 
    6. Tino De Muynck 
    7. Gerry Meuris 
    8. Stijn Gidé 
    9. Gregory Schelfhout 
    10. David Haegeman 

    C-reeks – 73 km - 1h44 
    1. Bart HEYVAERT 
    2. Jef Van Olmen 
    3. Jan Van Der Auwere 
    4. Kris De Block 
    5. Peter Dockx 
    6. Danny Borremans 
    7. Paul Hens 
    8. Sven Van Esbroeck 
    9. Alain Goolaerts 
    10. Pascal Kestemont 

    D-reeks - 58,4 km - 1h24 
    1. Arie DE MOOR 
    2. Geert Van Speybroeck en Patrick Cocquyt 
    4. Eddy Van De Kerckhove 
    5. Ronald Rents 
    6. Jan De Mulder 
    7. Ruud Havermans 
    8. Guy De Coster 
    9. Eddy Vermeir 
    10. Richard De Ridder 

    E-reeks - 58,4 km - 1h25
    1. Jan VAN DEN BRANDE 
    2. Rene De Brucker 
    3. Dirk Van Hove 
    4. Rudy Berwart 
    5. Hugo Van Linden 
    6. Danny De Backer 
    7. Benny D'Haese 
    8. Gerrit Vermassen 
    9. Johan De Veylder 
    10. Luc Perdaens 

    F-reeks - 51,1 km - 1h19 
    1. Jozef DENEEF 
    2. Andre Bultinck 
    3. Rene Mertens 
    4. Jean Blommaert 
    5. Eddy Van Puyenbroeck 
    6. Frank Ruypens 
    7. Johny Van Holen 
    8. Noël Burggraeve 
    9. Eddy Vandermeeren 
    10. Dirck Tummeleer 

    F+ -reeks - 51,1 km - 1h19
    1. Jos VANDERMEULEN 
    2. Marc Vervondel 
    3. Willy Teirlinck 
    4. Etienne Vandenhouwe 
    5. William De Cremer 
    6. Theo Coudyzer 
    7. Jozef Saerens 
    8. Luc Snels 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Jef Everaerts 

    24-09-2016 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 24/09/2016 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 39 - opgevers: 3

    1 VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 PEETERS Yannick CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAMU23

    4 CANT Kevin ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    5 VAN DE VELDE Thomas CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    6 SCHUERMANS Jelle CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAMU23

    7 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    8 GYS Jens VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAMELITE

    9 SWEECK Hendrik ERA REAL ESTATE - CIRCUSEL.CZC

    10 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    11 UYTDEWILLIGEN Ingmar 12 MUSEEUW Stefano 13 VAN DEN BOSCH Tom 14 BRACKMAN Jelle 15 FLOREN Wesley NED 16 TIELEMANS Jente 17 SERRÉ Stef 18 DE SCHUYTER Tim 19 ALDERWEIRELD Robin 20 KOYEN Niels 21 KAISE Julien 22 PEPERMANS Lorenzo 23 LEAERTS Yelle 24 WUYTS Mathijs 25 THIJS Wim 26 GOOSEN Wouter 27 DE MAEGHT Dorian 28 VERSCHUEREN Bart 29 DE ROP Michiel 30 MORTIER Diede 31 VEESTRAETEN Sieën 32 VANDENBROUCKE Niels 33 TIMMERMANS Ward 34 REGEMORTEL Jef 35 BELLENS Lennert 36 VERBEEK Dries

     

    24/09/2016 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 30 - opgevers: 1 - 40'

    1 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 VRACHTEN Arne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    6 BELLENS Jarno PMC CYCLING

    7 TIBACKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VAN DEN BROECK Arno IKO ENERTHERM-BEOBANK

    9 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    10 SMITS Rune W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11 STUER Kwinten 12 VAN DEN PLAS Jasper 13 JORDENS Jarno 14 VAN DEN EYNDE Vince 15 VAN GOETHEM Fabio 16 KONINGS Robbe 17 BRUYNINCKX Jonas 18 COCKX Maxime 19 GIELEN Jasper 20 CRIJNS Michiel 21 LOGIE Aaron 22 VLERICK Lars 23 COOREMAN Guillermo 24 PEETERS Kyle 25 CLAESSENS Jorg 26 DIRKX Axel NED 27 COOLS Wannes 28 VERDIJCK Lenn 29 DENEYER Enzo


    Dames Elite - deelnemers: 14

    1 VERHESTRAETEN Karen LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    2 VAN ANROOIJ Lindy NED KIDS SPORT PROM/ALPHA MOTORHOMES

    3 PALM Eva Maria AA-DRINK-KALAS TEAM

    4 DEROO Mieke TRUST MTB TEAM VZW

    5 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 VAN MALDEGHEM Nele FUJI MEDISTA MTB TEAM - NEEROETEREN

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    10 VAN PEER Sara RAF´S BIKE TEAM - BORGLOON

    11 BOONS Yenthe 12 GREEFS Kelly 13 JOCHEMS Chien 14 WERNERS Britta GER


    Nieuwelingen - deelnemers: 66 - opgevers: 2 - 30'

    1 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    4 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    5 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 HERMANS Berre ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    10 MEULEMANS Lennert ACROG - BALEN BC

    14 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    52 VAN HAVERE Detlev VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 7

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    4 BROUWERS Julie ACROG - BALEN BC

    5 VAN ROMPAY Anke KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL

     

    24/09/2016 STABROEK-PUTTE (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 22 - opgevers: 5

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    3 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    4 DAVID Nicky BELGIAN CYCLING SELECTION - BCSMASTM

    5 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

    6 MAES Kenny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.AMAT

    7 DE ROO Jacob NED X-TREMEAMA19+

    8 VAN LEUFFELEN Peter INDIVIDUEELMASTM

    9 THIJS Dennis INDIVIDUEELAMA19+

    10 JANSSENS Jurgen INDIVIDUEELMASTM

    11 ARNOUTS Tom 12 BAJOREK Michel 13 BOSSAERTS Kevin 14 ALLEN Tim GBR 15 WAMPERS Yannick 16 PEETERS Nick 17 VOLCKAERTS Sven


    Masters B - deelnemers: 17

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    2 DE SMET Andy BIKE ADVICE CT

    3 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    4 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    5 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    7 VAN MEER Edgar NED DAGPAS

    8 NAESSENS Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9 DECLERCQ Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    10 WILLEMS Mario DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 VAN LOOY Jos 12 ABE Peter 13 PHILIPPé Danny 14 CARPENTIER Dirk 15 NOOIJ Roland NED 16 ALBRAND Luc FRA 17 SLEECKX Danny


    Masters C - deelnemers: 31

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING

    3 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    4 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    5 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    7 VERHESTRAETEN Danny INDIVIDUEEL

    8 KOCKAERTS Hubert INDIVIDUEEL

    9 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    10 ZWINNEN Patrick WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11 VANHAEVERBEKE Jean 12 VERTESSEN Johnny 13 BENNY Andersson SWE 14 VAN HONSTÉ Kris 15 STORMS Marc 16 SWINNEN Rene 17 ROBERTS Andrew GBR 18 THIJS Carl 19 BOSMANS Chris 20 VAN SINAY Dirk 21 LIEVENS Eduard 22 LAFORGE Eric 23 GIENAU Jens GER 24 COOREMAN Stephan 25 TUTELEERS Romain 26 YIP Handson CAN 27 BELLENS Willem 28 DE MEESTER Jackie 29 VAN DER LEEUW Albert NED 30 VAN DEN BOGAERT Jan 31 MARTENS Herman

    24-09-2016 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 24/09/2016 WETTEREN (O) - Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 35 - 20,4 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE SCHRIJVER Runar KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3 VAN MELIS Laszlo NED ZUID-OOST

    4 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    5 LEMMENS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT

    27 VAN GIJSEL Tycho NED HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    31 PROVOST Quinten SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    13 jaar - deelnemers: 35 - 25,5 km

    1 GAYTANT Kenzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 TORNEY Artuur VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 VAN COPPERNOLLE Yoni ISOREX CYCLING TEAM

    5 HEYMAN Jasper KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7 STERCK Joppe SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    8 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    14 GOOSSENS Marius SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    15 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    24 DE TROYER Yorben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    32 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 47- 35,7 km

    1 VAN ZANDE Devin C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 SEGERS Ryan C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DEWEIRDT Siebe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 HANEGRAAF Stijn NED ZUID-OOST

    5 D´HONDT Danté KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9 REUNIS Rowdy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    11 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    13 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    15 COLMAN Thibeau PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17 MAES Alec PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    21 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 DANEEL Jefke SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW

    28 DEMUYNCK Victor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    34 TROCH Damy PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    35 CORNELIS Cody PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    36 RASSCHAERT Lander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    41 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    42 VAN WIELE Michiel WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    45 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar Meisjes - deelnemers: 4

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE GRAVE Britt NED WV BREDA

    3 VAN DEN EEDE Chloë TREK MOUNTAINBIKESCHOOL.VZW

    4 DE SMEDT Febe C SPORT - KTC-CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 3

    1 UIJEN Elise NED ZUID-OOST

    2 COOLS Aaike INDIVIDUEEL

    3 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 5

    1 DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 PUNNEWAERT Kirin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 STORMS Imke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24-09-2016 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2016

    waod_3.jpg
    Zaterdag 24 September 2016 - KIELDRECHT (9130)


    Catg.A – 69,3 km – 73 deelnemers

    1-Dennis Raadtgever (Kapelle-Nl)

    2 Gryson Kristof

    3 Van Driessche Ward

    4 De Sutter Maxime

    5 Middelkamp Tom

    6 Braam Thijmen

    7 Nevejans Dennis

    8 Willems Stefaan

    9 Lindhout Onno

    10 Van Rooy Matthias

    11 Van De Winckel Tom 12 Weemaes Robby 13 Mulder Dimitri 14 Van Vlierberghe Bart 15 Gommers Sven 16 Van Opstal Philippe 17 Martens Raf 18 Heyndrickx Wim 19 Hoefnagels Jos 20 Van Roy Sven 21 De Cock Bart 22 Van De Casteele Michael 23 Guequierre Roy 24 Van Rysel Mike 25 Van De Perre Lieven 26 Leblon Michlel 27 Declercq Michael 28 Smet Gert 29 Smout Niels 30 Van Santen Tristan 31 Daems Jens 32 Van Ryckeghem Steven 33 Nachtegael Danny 34 Meerschaert Kris 35 De Kraker Rinco 36 Wullems Richard 37 Rombouts Erik 38 De Koning Michel 39 Heirman Steven 40 Beck Pieter 41 Gert Van Der Vloet 42 Nevejans Kenny 43 Van Raemdonck Robby 44 Maes Bram 45 de Meijer Christian

    24-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    22-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE STEKENE VAN DONDERDAG 22/09/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE STEKENE VAN DONDERDAG 22/09/2016     


    Donderdag 22/09/2016 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 158,2 km - 46,24 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 16

    1 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 TRONDSEN Trond Hakon NOR TEAM SPAREBANKEN SOR

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 BLIKRA Havard NOR TEAM COOP

    8 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    11 HOLMES Matthew GBR 12 HAGEN Krister NOR 13 DIELEMAN Michiel 14 SAUGSTAD Lars NOR 15 ACKERMANN Pascal GER 16 STALLAERT Joeri 17 STEWART Thomas GBR 18 VEREECKEN Nicolas 19 HAGEN Carl Fredrik NOR 20 LIGTHART Pim NED 21 DE BUYST Jasper 22 RAY Alexander NZL 23 WILSON Edwin SWE 24 ROEINAAS Fridtjof NOR 25 PATTEN Daniel GBR 26 JENSEN August NOR 27 WOUTERS Enzo 28 DAHL Herman NOR 29 VAN ASBROECK Tom 30 CALLEEUW Joeri 37 RELAES Jacob 40 GOOSSENS Kenny 41 PERSOON Joeri 45 VAN GUYSE Jarno 53 JANSSENS Jarrid 55 VAN DAMME Bart 59 PERSOON Wouter 60 WIELFAERT Kristof 61 ROTTY Glenn 70 DHOLLANDER Kristof 73 VERBEKE Stijn 81 VERRAES Benjamin 82 DE PAEPE Johannes 86 NAESEN Lawrence 89 DE PAUW Moreno 96 MUYS Ayton
    stekene 772.JPG
                                Winnaar te Stekene Taco Van Der Hoorn.
    stekene 778.JPG stekene 763.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Taco Van Der Hoorn.
    stekene 781.JPG
                                Winnaar te Stekene Taco Van Der Hoorn.
    stekene 700.JPG
    Aankomst van winnaar Taco Van Der Hoorn voor Timothy Dupont en Kenneth Vanbilsen.
    stekene 697.JPG
    stekene 724.JPG
                                                   Spurt van het peleton.
    stekene 651.JPG
    stekene 649.JPG
    stekene 625.JPG
    stekene 555.JPG
    stekene 532.JPG
    stekene 514.JPG
    stekene 488.JPG
    stekene 464.JPG
    stekene 445.JPG
    stekene 375.JPG
    stekene 306.JPG
    stekene 295.JPG
    stekene 281.JPG
    stekene 257.JPG
    stekene 209.JPG
    stekene 156.JPG
    stekene 148.JPG
    stekene 120.JPG
    stekene 112.JPG
    stekene 095.JPG
    stekene 078.JPG
    stekene 071.JPG
    stekene 069.JPG
    stekene 063.JPG
    stekene 044.JPG
    stekene 043.JPG
    stekene 032.JPG
           De start te Stekene van de Elite m.c. & z.c. & U23 met 112 deelnemers.




     






    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-09-2016 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag
    22/09/2016 ENECO TOUR (B) - Aalter - St.Pieters-Leeuw - World Tour - 202 km - 04h42'12"

    Aantal deelnemers:

    1-SLW-Peter Sagan-TNK

    2-DUI-André Greipel-LTS

    3-NOO-Alexander Kristoff-KAT

    4-FRA-Arnaud Démare-FDJ

    5-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    6-DUI-John Degenkolb-TGA

    7-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD

    8-BEL-Amaury Capiot-TSV

    9-ITA-Giacomo Nizzolo-TFS

    10-SLO-Luka Mezgec-OBE

     

    22/09/2016 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 158,2 km - 46,24 km/h

    Aantal deelnemers: 112 - opgevers: 16

    1 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    4 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    5 TRONDSEN Trond Hakon NOR TEAM SPAREBANKEN SOR

    6 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    7 BLIKRA Havard NOR TEAM COOP

    8 DONDERS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    9 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 WALLAYS Jelle LOTTO - SOUDAL

    11 HOLMES Matthew GBR 12 HAGEN Krister NOR 13 DIELEMAN Michiel 14 SAUGSTAD Lars NOR 15 ACKERMANN Pascal GER 16 STALLAERT Joeri 17 STEWART Thomas GBR 18 VEREECKEN Nicolas 19 HAGEN Carl Fredrik NOR 20 LIGTHART Pim NED 21 DE BUYST Jasper 22 RAY Alexander NZL 23 WILSON Edwin SWE 24 ROEINAAS Fridtjof NOR 25 PATTEN Daniel GBR 26 JENSEN August NOR 27 WOUTERS Enzo 28 DAHL Herman NOR 29 VAN ASBROECK Tom 30 CALLEEUW Joeri 37 RELAES Jacob 40 GOOSSENS Kenny 41 PERSOON Joeri 45 VAN GUYSE Jarno 53 JANSSENS Jarrid 55 VAN DAMME Bart 59 PERSOON Wouter 60 WIELFAERT Kristof 61 ROTTY Glenn 70 DHOLLANDER Kristof 73 VERBEKE Stijn 81 VERRAES Benjamin 82 DE PAEPE Johannes 86 NAESEN Lawrence 89 DE PAUW Moreno 96 MUYS Ayton

     

    22/09/2016 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 43,01 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 15

    1 DAENINCK Benoit FRA CC NOGENT SUR OISE

    2 LEROUX Samuel FRA VERANCLASSIC - EKOI

    3 TOUQUET Joren SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    4 VANDENBOGAERDE Jens SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 TIELEMANS Pierre FRA EC RAISNES

    7 DECOSTER Merlijn VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIA

    10 DESMECHT David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 MOTTE David 12 DE DECKER Steven 13 FLET Axel FRA 14 NACHTERGAELE Niels 15 JOHNSTONE Taylor GBR 16 WALSH Liam GBR 17 CLAERHOUT Sven 18 VANDER MEIREN Ward 19 ORBIE Stephen 20 VERVERKEN Pieter 21 JOBBER James GBR 22 VANDEVYVERE Gauthier 23 VANNESTE Evert 24 COMMEYNE Davy 25 BRULEZ Miqele 26 MAENE Kevin 27 CADRON Julien 28 REA Graig IRL 29 GOUEL Valentin FRA 30 CLAUW John-ross

     

    22/09/2016 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 38,41 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 1

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 VERMEEREN Xavier TRUST MTB TEAM VZW

    3 DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 CASIER Arne PCT TOMACC

    7 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    8 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    9 VERFAILLIE Arne PCT TOMACC

    10 TOORTELBOOM Frederik KVC NOORDZEEMEEUW

    11 D´HOORE Giorgio 12 DE MAREZ Ruben 13 DEVOLDERE Niki 14 MINNE Stijn 15 VANDAELE Philip 16 ANECA Ciske 17 MARCHAND Gianni 18 COOREVITS Gilles 19 EECKMAN Bert 20 DE PAEPE Pieter 21 SONNEVILLE Jarno 22 VERHIEST Olivier 23 DEBUYSERE Wannes 24 BAEKELAND Cedric 25 BOUTTÉ Jordy 26 DAVID Stefaan 27 DECEUNINCK Nico

    22-09-2016 om 21:37 geschreven door kenny


    21-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 21/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE MALDEGEM VAN WOENSDAG 21/09/2016     


    Woensdag 21/09/2016 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 11

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    8 FLET Axel FRA VERANCLASSIC-AGO

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN CAUWENBERGHE Christophe 12 GOETHALS Brent 13 DE KEERSMAEKER Alexander 14 GRIGOREV Aleksander RUS 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 PYFFEROEN Miel 17 VERHOEVEN Nico 18 VAN DYCK Wesley 19 VERJANS Frank 20 VAN RENTERGHEM Bram 21 STOFFERIS Rieno 22 LANNOO Jaromir 23 JANSSENS Jarrid 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERWAEST Kevin 26 BOUTS Jordy 27 DE DECKER Bjorn 28 VAN DAMME Bart 29 ROSSEEL Ricky 30 HEYNS Dennis 43 VAN GOETHEM Kevin
    maldegem 802.JPG
                                   Winnaar te Maldegem Steven Caethoven.
    maldegem 796.JPG
                            Winnaar Steven Caethoven tussen de supporters.
    maldegem 803.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven.
    maldegem 737.JPG
    Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Mathias De Witte en Mario Willems.
    maldegem 740.JPG
           Mario Willems eindigt 3de voor Giovanni De Merlier en Gertjan De Sy.
    maldegem 746.JPG
                                 Kristof Dhollander spurt naar een 9de plaats.
    maldegem 750.JPG
                                              De spurt van het peleton.
    maldegem 265.JPG
                                    De kopgroep die vol voor de zege gingen.
    maldegem 613.JPG
    maldegem 509.JPG
    maldegem 477.JPG
    maldegem 421.JPG
    maldegem 408.JPG
    maldegem 384.JPG
    maldegem 375.JPG
    maldegem 358.JPG
    maldegem 306.JPG
    maldegem 305.JPG
    maldegem 254.JPG
    maldegem 252.JPG
    maldegem 219.JPG
    maldegem 204.JPG
    maldegem 198.JPG
    maldegem 126.JPG
    maldegem 121.JPG
    maldegem 113.JPG
    maldegem 099.JPG
    maldegem 087.JPG
    maldegem 063.JPG
    maldegem 061.JPG
    maldegem 057.JPG
    maldegem 047.JPG
    maldegem 043.JPG
    maldegem 035.JPG
    maldegem 031.JPG
    maldegem 020.JPG
    maldegem 011.JPG
    maldegem 001.JPG
              De start te Maldegem van de Elite z.c. & U23 met 89 deelnemers.







     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-09-2016 om 19:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 21/09/2016 ENECO TOUR (B) - Blankenberge - Ardooie - World Tour - 186 km - 04h10'36"

    Aantal deelnemers: 174

    1-SLW-Peter Sagan-TNK

    2-NED-Danny van Poppel-SKY

    3-FRA-Nacer Bouhanni-COF

    4-NED-Dylan Groenewegen-TLJ

    5-GBR-Mark McNally-WGG

    6-ITA-Giacomo Nizzolo-TFS

    7-ZWI-Martin Elmiger-IAM

    8-DUI-Marcel Kittel-EQS

    9-DUI-André Greipel-LTS

    10-NOO-Alexander Kristoff-KAT

    11-FRA-Marc Sarreau-FDJ 12-BEL-Jonas Van Genechten-IAM 13-NED-Jesper Asselman-ROP 14-AUS-Caleb Ewan-OBE 15-FRA-Arnaud Démare-FDJ 16-BEL-Roy Jans-WGG 17-BEL-Amaury Capiot-TSV 18-BEL-Bert Van Lerberghe-TSV 19-ITA-Sacha Modolo-LAM 20-LIT-Gediminas Bagdonas-ALM 21-LIT-Ramunas Navardauskas-CDT 22-DUI-John Degenkolb-TGA 23-ZAF-Reinardt Janse Van Rensburg-DDD 24-BEL-Stijn Steels-TSV 25-FRA-Yoann Offredo-FDJ 26-JAP-Yukiya Arashiro-LAM 27-BEL-Jasper Stuyven-TFS 28-BEL-Jürgen Roelandts-LTS 29-NOO-Edvald Boasson Hagen-DDD 30-POL-Maciej Bodnar-TNK 51-BEL-Greg Van Avermaet-BMC 65-BEL-Oliver Naesen-IAM 86-BEL-Gijs Van Hoecke-TSV 141-BEL-Michael Van Staeyen-COF

     

    21/09/2016 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 89 - opgevers: 11

    1 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 DE WITTE Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4 DE MERLIER Giovanni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    6 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM

    8 FLET Axel FRA VERANCLASSIC-AGO

    9 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 VANDEWIELE Frederik HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    11 VAN CAUWENBERGHE Christophe 12 GOETHALS Brent 13 DE KEERSMAEKER Alexander 14 GRIGOREV Aleksander RUS 15 VAN COPPERNOLLE Francesco 16 PYFFEROEN Miel 17 VERHOEVEN Nico 18 VAN DYCK Wesley 19 VERJANS Frank 20 VAN RENTERGHEM Bram 21 STOFFERIS Rieno 22 LANNOO Jaromir 23 JANSSENS Jarrid 24 DE ZUTTER Kristof 25 VERWAEST Kevin 26 BOUTS Jordy 27 DE DECKER Bjorn 28 VAN DAMME Bart 29 ROSSEEL Ricky 30 HEYNS Dennis 43 VAN GOETHEM Kevin

    21-09-2016 om 18:59 geschreven door kenny


    20-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWERKERKEN VAN DINSDAG 20/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWERKERKEN VAN DINSDAG 20/09/2016     


    Dinsdag 20/09/2016 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,04 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 14

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL-CEBON

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    7 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    8 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VERHAEGEN Tom 12 VAN DAMME Bart 13 DESMECHT David 14 MOENS Jens 15 DE HAAN Jesse NED 16 JACOBS Robin 17 PARIDAENS Jasper 18 ROGIER Stef 19 TANIS Quentin FRA 20 CREFFIER Laurent 21 JOHNSTONE Taylor GBR 22 MAGINET Steve 23 OSBORN Matthew GBR 24 RONSSE Gauthier 25 KOOLS Jos NED 26 PELLERIAUX Nicolas FRA 27 VAN IMPE Kevin 28 USE Laurens 29 VERMEIRE Jordy 30 PEIRSMAN Davy 34 VAN DEN BERGHE Anthony 54 VANDYCK Niels
    nieuwerkerken 726.JPG
    Het podium te Nieuwerkerken met winnaar Glenn Rotty, Jelle Cant en Adam Lewis.
    nieuwerkerken 728.JPG
    nieuwerkerken 742.JPG
                                     Winnaar Glenn Rotty uit Verrebroek.
    nieuwerkerken 739.JPG
                              Een woordje uitleg van winnaar Glenn Rotty. 
    nieuwerkerken 640.JPG
             Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Jelle Cant en Adam Lewis.
    nieuwerkerken 644.JPG
       Jelle Cant spurt naar de 2de plaats voor Adam Lewis en Dimitri Peyskens.
    nieuwerkerken 628.JPG
    nieuwerkerken 604.JPG
    nieuwerkerken 521.JPG

    nieuwerkerken 485.JPG
    nieuwerkerken 382.JPG
    nieuwerkerken 263.JPG
    nieuwerkerken 250.JPG
    nieuwerkerken 208.JPG
    nieuwerkerken 206.JPG
    nieuwerkerken 201.JPG
    nieuwerkerken 192.JPG
    nieuwerkerken 186.JPG
    nieuwerkerken 157.JPG
    nieuwerkerken 151.JPG
    nieuwerkerken 146.JPG
    nieuwerkerken 143.JPG
    nieuwerkerken 122.JPG
    nieuwerkerken 112.JPG
    nieuwerkerken 063.JPG
    nieuwerkerken 033.JPG
    nieuwerkerken 028.JPG
    nieuwerkerken 009.JPG
    nieuwerkerken 007.JPG
          De start van de Elite z.c. & U23 te Nieuwerkerken met 71 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-09-2016 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Glenn Rotty.jpg 

             Glenn Rotty

    Dinsdag 20/09/2016 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 175 km - 47,93 km/h

    Aantal deelnemers: 219 - opgevers: 37

    1 VERMOTE Julien ETIXX - QUICKSTEP

    2 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICKSTEP

    3 VAN DER SANDE Tosh LOTTO - SOUDAL

    4 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    5 GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL

    6 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 ACKERMANN Pascal GER RAD-NET ROSE TEAM

    8 DE BIE Sean LOTTO - SOUDAL

    9 RIESEBEEK Oscar NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL

    10 GUNST Davy NED CT RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

    11 WASTYN Emiel 12 DRAPERI Matteo ITA 13 LOWE Samuel GBR 14 SWEERING Harry NED 15 VAN GOMPEL Mathias 16 ERLAND Andreas NOR 17 KRIEGER Alexander GER 18 HAVIK Piotr NED 19 TRONDSEN Trond Hakon NOR 20 RUYTERS Brecht 21 BOTHUYNE Jorden 22 VAN BROEKHOVEN Bram 23 JENSEN August NOR 24 ZHUPA Eugert ALB 25 VEROUGSTRAETE Nicolas 26 YLBER Sefa ALB 27 KORNER Max Emil Boholm NOR 28 VEUCHELEN Frederik 29 KRUL Stef NED 30 SESSLER Nicolas 64 VEREECKEN Nicolas 80 STALLAERT Joeri 111 VERRAES Benjamin 113 MARCHAND Gianni 125 VEREECKEN Thomas 155 DE GENDT Thomas 167 DIELEMAN Michiel 171 DE PAEPE Johannes


    20/09/2016 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 118,5 km - 43,04 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - opgevers: 14

    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek CIBEL-CEBON

    2 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    3 LEWIS Adam GBR VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 TRIBOUT Bart HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 GOOS Marc NED WV DE JONGE RENNER

    7 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    8 BASTIAENS Ayco VAN EYCK SPORT

    9 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    10 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    11 VERHAEGEN Tom 12 VAN DAMME Bart 13 DESMECHT David 14 MOENS Jens 15 DE HAAN Jesse NED 16 JACOBS Robin 17 PARIDAENS Jasper 18 ROGIER Stef 19 TANIS Quentin FRA 20 CREFFIER Laurent 21 JOHNSTONE Taylor GBR 22 MAGINET Steve 23 OSBORN Matthew GBR 24 RONSSE Gauthier 25 KOOLS Jos NED 26 PELLERIAUX Nicolas FRA 27 VAN IMPE Kevin 28 USE Laurens 29 VERMEIRE Jordy 30 PEIRSMAN Davy 34 VAN DEN BERGHE Anthony 54 VANDYCK Niels

    20-09-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    19-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/09/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEVEN VERSCHELDEN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KENNY WULLAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Niet Vergunninghouders !!!

    Steven Verschelden.jpg  Kenny Wullaert.jpg

     Steven Verschelden         Kenny Wullaert

    Maandag 19 September 2016 - LEMBEKE (9971)

     

    Catg.A – 72,8 km – 47 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    1-Mercken Kenneth

    3-De Baets Kristof

    4-Goossens Sam

    5-De Smet Olivier

    6-Van Raemdonck Maarten

    7-Van Ryssel Mike

    8-De Sutter Maxime

    9-Van Waeyenbergh Grégory

    10-Maenhout Kenny

    11-Van Rijckeghem Steven-12-Vancolen Kevin-13-Van Sante Tristan-14-Le Blon Michel-15-de Meijer Christian-16-Cooman Gianni-17-Van Den Broecke Mario-18-Vossaert Matthias-19-Gommers Sven-20-De Rocker Wesley-21-Vandenhaesevelde Wim-22-De Smet Gertjan-23-De Wannemaeker Filip-24-Verbraeken Wim-25-Voets Pieter-26-Dhondt Gunter-27-Van Kerchove Jonathan-28-Schrijver Jacco-29-Mallezie Sven-30-Lammens Jonas-31-Dumortier David-32-De Fauw Brecht-33-Maenhout Tommy-34-De Wit Wim-35-Dewulf Kevin-36-Cooman Jerry-37-Weemaes Filip-38-Van Rooy Matthias-39-Debonnez Detlev-40-Vernaet Olivier-41-Deboever Nick-42-Cysouw Joerec-43-Kalsbeek Feike-44-Cooman Mauro-45-De Backer Thijs-46-Vandenbossche Gregory

     

    Catg.B – 57,2 km - 34 deelnemers

    1-STEVEN VERSCHELDEN (Hamme)

    2-Van Holderbeke Frank

    3-De Backer Andy

    4-Cocquyt Patrick

    5-De Vlieger Sven

    6-Pauwels Kurt

    7-De Beer Tom

    8-Van De Kerckhove Eddy

    9-Van Hautekerke Glenn

    10-Rabout Rudi

    11-Meerschaert Kris-12-Bultinck Michel-13-Dhondt Willem-14-Schollaert Carlo-15-Diet Wim-16-Schaut Danny-17-Panis Tom-18-Vanparrys Marc-19-De Waele Kris-20-Verhaeghe Stefan-21-De Bosscher Koen-22-Rouze Eric-23-De Tremerie Franky-24-De Neve Kristof-25-Heyndrickx Wim-26-De Corte Peter-27-Verhofstadt Peter-28-Goossens Alex-29-De Bock Jurgene-30-Hoes Andy-31-Bultynck Geert-32-Gazulla Yves-33-Mussche Koen-34-De Bruycker Jan

     

    Catg.C – 57,2 km – 24 deelnemers

    1-Roose Geert (Lichtervelde)

    2-Primo Gino

    3-Weemaes Franky

    4-Leuntjens Kurt

    5-Goossens Marc

    6-Harms Ko

    7-Czech Jan

    8-Meyvis Serge

    9-Janssens Kenny (Melsele)

    10-De Bruyne Danny

    11-Hereijgers Piet-12-Willems Noël-13-Nevejans Idesbald-14-Roobroeck Dirk-15-Gommers Frank-16-Bobelijn Patrick-17-De Coninck Wim-18-De Muynck Luc-19-Havermans Ruud-20-Bracke Wim-21-Bath Mick-22-Erauw Luc-23-Vandebuerie Mario-24-Hebbrecht Geert

     

    Catg.D – 46,8 km – 39 deelnemers

    1-Buyens Patrick (Oostakker)

    2-De Coninck Danny

    3-Van Renterghem Patrick

    4-de Waal Wim

    5-Geerts Christiaan

    6-Vanopstal Eddy

    7-Lap Hans

    8-De Naeghel Jozef

    9-Convents Patrick

    10-Tas Helmuth

    11-Watteny Patrick-12-Baudonck Tony-13-Delagrange Bart-14-Heye Hilair-15-D'Hondt Erwin-16-Van Kerschaver Robin-17-De Poorter Luc-18-De Baets Johan-19-Oostdijk Adri-20-Reubens Hendrick-21-Bauters Ronny-22-Hunninck Paul-23-Verbestel Dirk-24-Martens Johan-25-Snoeck Jan-26-Vyncke William-27-Bolle Henk-28-Vanrafelghem Patrick-29-Van Den Abeele Eddy-30-Maldrie Robert-31-Tummeleer Dirck-32-De Meyer Eric-33-Cornette Freddy-34-Vermeersch Freddy-35-De Sutter Willy-36-Scheirlinckx Jozef-37-Van Overmeir Marc-38-Camerlinckx Patrick-39-Dierks Jos

     

    Catg.E +65 jaar – 46,8 km - 17 deelnemers

    1-Snels Luc (Minderhout)

    2-De Leersnyder Florent

    3-Pauwels Marcel

    4-Demeyere José

    5-Vanpoucke Rik

    6-Scheirlinckx Hendrik

    7-Depreitere Eddy

    8-Pieters Roland

    9-Van Holen Johny

    10-Moens Louis

    11-De Smet Johan-12-Hermans Luc-13-Lockefeir Marinus-14-Van Imschoot Roland-15-Van Loon Adri-16-Van den Borre Herman-17-Pollefliet Christiaan

     

    Catg.E +70 jaar – 46,8 km - 9 deelnemers

    1-Vyvey Julien (Wondelgem)

    2-Vandenhouwe Etienne

    3-Mercken Mathieu

    4-Coudyzer Theo

    5-D'Hont Joseph

    6-Robijns Robert

    7-De Roos Willy

    8-Vandenheuvel Gilbert

    9-Brouwers François

     

    Niet Vergunninghouders – 72,8 km - 11 deelnemers

    1-KENNY WULLAERT (Bazel)

    2-Van Hille Glenn

    3-Tytgadt Stephan

    4-Vermeiren Bart

    5-Van Steirteghem Filip

    6-Cathelyn Youri

    7-Beauprez Gino

    8-D'hoore Maarten

    9-Nijs Dimitri

    10-Bouquet Kenneth

    11-Staelens Dieter

    19-09-2016 om 19:43 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!