.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan RUNE HERREGODTS met zijn 7°Seizoenszege bij de Juniores!!!

    Sasha Weemaes.jpg    Rune Herregodts KOP 2016.jpg

        Sasha Weemaes               Rune Herregodts

    Zaterdag 17/09/2016 KEIZER DER JUNIORS KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 99 km - 42,81 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 SASHA WEEMAES uit Melsele VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 MADSEN Frederik Rodenberg PYTHONPRO.COM VELOWEAR

    3 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    4 DEKKER David WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    6 STEWART Jake SOUTH EAST CYCLING TEAM

    7 MEIJER Gijs NED MONKEYTOWN CYCLING TEAM

    8 VERCAMST Wesley ACROG - BALEN BC

    9 GUYONNAUD Jonathan SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 VAUGHAN Jacob SOUTH EAST CYCLING TEAM

    11 FREHEN Jeremy 12 OERLEMANS Jorn 13 ZEESTRATEN Stef NED 14 VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED 15 WARAS Corentin 16 GUEGAN Mael 17 EIDE Mikkel 18 PECKOVER Oliver GBR 19 HJEMSAETER Olav 20 CAPEK Tomas CZE 21 VOLKAERT Jonas 22 VAN ROY Arne 23 VANSTEELANDT Thomas 24 NEVENS Tibo 25 BAUDE Arthur 26 MILLIAU Vince 27 ZIJLAARD Maikel NED 28 GAUSSIN Anthony 29 DEWACHTER Aaron 30 BRITTON Rhys GBR 37 VERHOFSTADT Thibau 77 DE PESTEL Sander 86 VAN MOER Brent 92 BECK Cedric 107 MILBOU Steff 117 AMELINCKX Stef 119 MOREELS Louis 127 OREEL Lars NED 129 VAN DE VOORDE Lennert


    17/09/2016 MUNTE (O) - Juniores - 86,7 km - 39,14 km/h

    Aantal deelnemers: 57 - opgevers: 16

    1 RUNE HERREGODTS uit Lokeren VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 HUYGEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 HILLEN Michiel ACROG - BALEN BC

    4 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 DE GROODT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    8 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 BIERKENS Tim NED RUDYCO CYCLING TEAM

    10 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    11 MAAS Danny NED 12 BRINKMAN Herman NED 13 VAN PETEGHEM Trifonius 14 VERTONGEN Jens 15 TIMMERS Lars NED 16 DHONT Arnoud 17 VANHECKE Robin 18 WOUTERS Rick 19 DEVENIJNS Sander 20 DHAESE Niels 21 HESTERS Jules 22 HERSHLER Saar ISR 23 VAN EECKHOUT Len 24 REUVERS Kevin NED 25 VAN DORPE Guus 26 VAN MALDEREN Bjorn 27 SAINTOBYN Quinten 28 PAUWELS Matthias 29 DEPUYDT Mats 30 DE SCHRIJVER Dries 31 BRUGGEMAN Lorenzo


    17/09/2016 SINT-ANTELINKS (O) - Juniores - 90 km - 41,26 km/h

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 2

    1 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 DE BEULE Jordi MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    3 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 MARIT Arne VD HAUWE CT - GENTSE VS

    5 CLAUWAERT Jari PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    7 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    8 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    10 FOAMES Ben GBR BOTTECHIA

    11 FITZWATER Matias NZL 12 BERO Sean 13 VAN DEN BERGH Tuur 14 HAEST Jasper NED 15 VOIGT Eric USA 16 DE PELSMAEKER Sam 17 WAEYTENS Robin 18 WANTE Jari 19 DALEMANS Geoffrey 20 VRANKEN Vince 21 PLETINCKX Yarno 22 VAN LIPPEVELDE Sander 23 DOPCHIE Felix 24 DE BROUWER Jeffrey 25 FRANSSENS Yannick 26 PRIEELS Robbe 27 DE VOS Kwinten 28 LINTHOUDT Arne 29 SCHELFHOUT Wies 30 VAN GIJSEGEM Yarne 33FOCQUET Mathijs

    17/09/2016 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km - 42,05 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 2

    1 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM

    2 VERCRUYSSE Dylan ASFRA RACING TEAM

    3 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 HEINDERSON Maths SPORT EN MOEDIG GENK

    5 DESCHUYTTER Casper YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 D´HOOGE Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 PESTIAUX Yann SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 VAN ELZAKKER Wout NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 BONNE Bert ACROG - BALEN BC

    10 VERMOTE Gianni VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    11 CAPPELLE Maxim 12 VERSLYPE Theo 13 DEJONGHE Roeland 14 WYFFELS Jonas 15 MEERSCHAERT Leonardo 16 DE WISPELAERE Lander 17 COOLSAET Guillaume 18 MORTIER Bjarne 19 VANSEVENANT Mauri 20 DEVLIEGHERE Tibo 21 LEFEVER Valentin 22 LALOO Senne 23 VERSTREPEN Arno 24 MAHIEU Mathias 25 VERLEYEN Mauro 26 DECLEYRE Jens 27 DEWULF Bjarne 28 VAN CANEYT Joren 29 COMPERNOLLE Mats 30 VAN DONGEN Ruben

     

    17/09/2016 ALVERINGEM (W) - Nieuwelingen - 70 km - 37,7 km/h

    Aantal deelnemers: 36 - opgevers: 3

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 NUYTTEN Michiel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN DE PAAR Jarne ACROG - BALEN BC

    6 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VANDENDRIESSCHE Kevin VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    17/09/2016 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 66,7 km - 37,17 km/h

    Aantal deelnemers: 91 - opgevers: 23

    1 VERVLOESEM Xandres SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    3 BAELE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 GROSEMANS Daan ACROG - BALEN BC

    5 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 BROUWERS Arno ACROG - BALEN BC

    9 WALRAED Jesper ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    10 KERREMANS Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    19 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    33 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    37 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    43 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    44 HILLEMANS Pepijn NED RUDYCO CYCLING TEAM

    49 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    55 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    58 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    66 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    17-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Vrijdag 16/09/2016 KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 192 km - 45,35 km/h

    Aantal deelnemers: 159 -  opgevers: 81

    1 DUPONT Timothy VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM

    2 GAVIRIA RENDON Fernando COL ETIXX - QUICK STEP

    3 KREDER Raymond NED ROOMPOT - ORANJE PELOTON

    4 DE HAES Kenny WANTY - GROUPE GOBERT

    5 BOECKMANS Kris LOTTO SOUDAL

    6 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    7 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    11 VAN ASBROECK Tom 12 MCLAY Daniel GBR 13 TEDESCHI Mirko ITA 14 STASSEN Julien 15 WASTYN Emiel 16 TEUNISSEN Mike NED 17 JULES Justin FRA 18 MANNAERTS Jelle 19 SMITH Dion NZL 20 SKAARSETH Anders 21 FLET Axel 22 HOFLAND Moreno NED 23 FORFANG Ole  24 DUQUENNOY Jimmy 25 TURGIS Jimmy FRA 26 BAGDONAS Gediminas LTU 27 VAN EMPEL Etienne NED 28 PEREIRA Florent FRA 29 HOEM Bjorn Tore 30 DRUYTS Gerry 33 VERRAES Benjamin 52 STEELS Stijn

     

    16/09/2016 OEKENE-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km  

    Aantal deelnemers:

    16-09-2016 om 19:14 geschreven door kenny


    15-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Donderdag 15/09/2016 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 44,59 km/h

    Aantal deelnemers: 52 - opgevers: 8

    1 SEYE Guillaume EFC-ETIXX

    2 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    3 ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX

    4 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    5 DEFREYNE Cedric EFC-ETIXX

    6 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    7 RELAES Jacob EFC-ETIXX

    8 LANNOO Jaromir C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    9 COOLS Michael EFC-ETIXX

    10 DEWULF Stan LOTTO SOUDAL

    11 DELMOTTE Dennis 12 DE POORTER Maxime 13 BRADY Kieran GBR 14 MAXWELL Oliver GBR 15 VANACKER Bjarne 16 DEBUY Anthony 17 BEULLENS Cedric 18 VAN HAVERBEKE Julien FRA 19 HAYNES William GBR 20 NOPPE Christophe 21 DE HAES Jorden 22 GOUEL Valentin FRA 23 VERJANS Frank 24 VAN GOETHEM Kevin 25 COMMEYNE Davy 26 VANOVERSCHELDE Kobe 27 WALSH Liam GBR 28 NOELS Sven 29 MEHEUS Gill 30 WALDERS Kevin

     

    15/09/2016 WESTKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 43,25 km/h

    Aantal deelnemers: 53 - opgevers: 3

    1 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    2 MOLLY Kenny KLEIN CONSTANTIA

    3 GRIGOREV Aleksandr RUS MOSCOW

    4 WYDOOGHE Jaron VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    6 ORBIE Stephen TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    7 VANDENBUSSCHE Tom TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 DEVRIESE Stijn TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 MAES Jo 12 VANDENBERGHE Nick 13 VAN RENTERGHEM Bram 14 DELESIE Berre 15 LEFEVER Nico 16 VAN RAEPENBUSCH Ruben 17 TIELEMANS Pierre FRA 18 DEVOLDERE Niki 19 SLABINCK Indiana 20 WILLEMS Mario 21 MAERTENS Jelle 22 DECOSTER Merlijn 23 DE GREVE Maxim 24 HUYSSER Jeroen 25 EECKHOUT Niko 26 VANLUCHENE Mats 27 ROELS Wannes 28 KARANDASHEV Petr RUS 29 NEIRYNCK Jonas 38 LEUS Jelle

    15-09-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    14-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 14/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE SINT-PAUWELS VAN WOENSDAG 14/09/2016     


    Woensdag 14/09/2016 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 36

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    7 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    10 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    11 ONGHENA Matthias 12 VAN CAUWENBERGHE Christophe 13 HEIRBAUT Tony 14 DESMECHT David 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Bart 17 CALLEBAUT Kevin 18 CLAUS Dieter 19 VANDEVYVERE Stijn 20 PIETERS Bart 21 VAN DEN BOSSCHE Angelo 22 JANSSENS Jarrid 23 LAGNEAUX Yoni 24 PERSOON Wouter 25 TEUGELS Lennert 26 DE DECKER Steven 27 DE VILLE Jelle 28 WILKINSON James GBR 29 DILLEN Ruben 30 MINNAERT Michiel 31 PERSOON Joeri 34 VANDYCK Niels 35 GOOSSENS Kenny
    st pauwels 583.JPG
                               Winnaar te St.Pauwels Lawrence Naesen uit Berlare.
    st pauwels 589.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Lawrence Naesen.
    st pauwels 592.JPG
    st pauwels 539.JPG
                        Aankomst van winnaar Lawrence Naesen voor Jens Moens.
    st pauwels 542.JPG
                 Aankomst van Jens Moens die knap 2de werd voor Fabio Sinoy.
    st pauwels 547.JPG
                   Aankomst van Stijn Verbeke die 4de werd voor Tim Vercauteren.
    st pauwels 508.JPG
    st pauwels 438.JPG
    st pauwels 420.JPG
    st pauwels 390.JPG
    st pauwels 387.JPG
    st pauwels 381.JPG
    st pauwels 365.JPG
    st pauwels 330.JPG
    st pauwels 323.JPG
    st pauwels 308.JPG
    st pauwels 302.JPG
    st pauwels 297.JPG
    st pauwels 250.JPG
    st pauwels 220.JPG
    st pauwels 218.JPG
    st pauwels 215.JPG
    st pauwels 201.JPG
    st pauwels 186.JPG
    st pauwels 165.JPG
    st pauwels 127.JPG
    st pauwels 121.JPG
    st pauwels 112.JPG
    st pauwels 097.JPG
    st pauwels 088.JPG
    st pauwels 064.JPG
    st pauwels 036.JPG
    st pauwels 032.JPG
                  De start van de Elite z.c. & U23 te St.Pauwels met 73 deelnemers.






     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-09-2016 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CT BLIKT VOORUIT OP 2017

    rudyco.jpg
    Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team blikt vooruit op 2017: Succesvolle nieuwelingenkern blijft intact, nog 2-tal plaatsen in juniorenkern !!!

     

    Met de transferperiode in zicht is de kern voor het Hamse Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team voor 2017 nu al zo goed als samengesteld. Bij de nieuwelingen wordt de volledige beloftevolle kern eerstejaars behouden en stappen ook alle talenten van 14-jarige aspiranten mee in een nieuw project. Met een provinciale titel op de weg, een 2e plaats op het Belgisch kampioenschap, een 2e, 5e en 7e plaats op het Vlaams kampioenschap, een 2e plaats op het provinciaal kampioenschap tijdrijden, een 5e op het Belgisch kampioenschap tijdrijden, een 4e plaats op het Belgisch kampioenschap ploegentijdrijden, een 7e plaats in het eindklassement in de West-Vlaanderen Cycling Tour en een pak overwinningen werd het een boerenjaar voor deze categorie.

     

    De club is dan ook trots dat de volledige kern zich ook in 2017 verder binnen de club wil ontwikkelen. Naast het zeer uitgebreide Belgische programma van topwedstrijden zal het internationale programma verder uitgebreid worden. Daarnaast zal de begeleiding zich verder optimaliseren door samenwerking met een professionele partner.

     

    Deze lijn wil de club ook doortrekken naar de junioren toe. Ook hier blijven de sterkhouders aan boord. Daarnaast wil de club zich nog verder versterken met een 2-tal renners die graag een mooi nationaal en internationaal programma rijden en die hun strepen verdiend hebben op Belgisch niveau. Dit om tot een kern van 15-17 renners te komen. Ook hier wordt de begeleiding verder versterkt en kan de club een mooi aanbod aan extra-sportieve en materiële voordelen bieden via de partners Specialized en Bioracer. Mogelijke kandidaten kunnen een seintje geven via rudycocyclingteam@hotmail.com, waar de kandidaturen discreet worden verwerkt.

     

    Naast de sportieve uitbouw engageerden ook de huidige sponsors zich om zich op lange termijn aan de club te verbinden. Daarnaast werden ook nieuwe sponsors aangetrokken. Het Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team is dus klaar om ook in de komende jaren het jeugdwielrennen in Vlaanderen verder te helpen ontwikkelen. 

     

    Bron:Luc Rooms

    14-09-2016 om 19:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg 

      Lawrence Naesen

    Woensdag 14/09/2016 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 43,11 km/h

    Aantal deelnemers: 73 - opgevers: 36

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    3 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    4 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    5 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM

    6 VANDEMEULEBROECKE Steven ASFRA RACING TEAM

    7 DE DECKER Bjorn CIBEL-CEBON

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 FRANCKAERT Gregory CIBEL-CEBON

    10 ROTTY Glenn CIBEL-CEBON

    11 ONGHENA Matthias 12 VAN CAUWENBERGHE Christophe 13 HEIRBAUT Tony 14 DESMECHT David 15 TEMMERMAN Jasper 16 VAN DAMME Bart 17 CALLEBAUT Kevin 18 CLAUS Dieter 19 VANDEVYVERE Stijn 20 PIETERS Bart 21 VAN DEN BOSSCHE Angelo 22 JANSSENS Jarrid 23 LAGNEAUX Yoni 24 PERSOON Wouter 25 TEUGELS Lennert 26 DE DECKER Steven 27 DE VILLE Jelle 28 WILKINSON James GBR 29 DILLEN Ruben 30 MINNAERT Michiel 31 PERSOON Joeri 34 VANDYCK Niels 35 GOOSSENS Kenny

     

    14/09/2016 RETIE (A) - Elite zc/U23 - 140 km - 03h07'50"

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 46

    1 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    3 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    4 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL

    5 CANT Jelle ERA REAL ESTATE - CIRCUS

    6 ROBERT Frederique CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    7 MERTENS Julian PRORACE CYCLING TEAM

    8 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 VAN LAER Ward BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    10 MERCKX Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    11 GOOVAERTS Tom 12 VERWAEST Kevin 13 DOCKX Kristof 14 EYSKENS Jeroen 15 HOEFKENS Lennert 16 LEHAEN Dries 17 DUFOUR Warre 18 VEROFT Jelto 19 PEETERS Kjell 20 VAN DINGENEN Sander 21 COOLS Alexander 22 GEVERS Robbie NED 23 RUYTERS Brecht 24 WILLEMS Kenny 25 KEMERLINCKX Kristof 26 THIJS Edwin 27 MAZZONE Leon GBR 28 VAN BROEKHOVEN Bram 29 LINTEN Tom 30 BYRNE Dillon GBR 63 DE PAEPE Johannes

     

    14/09/2016 RETIE (A) - Amateurs + Masters  - 70 km - 42,54 km/h

    Amateurs + Masters A - deelnemers: 42 - opgevers: 9

    1 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    2 VANDENBUSSCHE Ron CYCLING TEAM THE BANANAS

    3 VAN OPSTAL Philippe DAGPAS

    4 GEUENS Joris EC WALSHOUTEM

    5 MEURIS Gerry DAGPAS

    6 MARION Gaëtan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7 VAN STEENBERGE David INDIVIDUEEL

    8 VAN ROY Sven DAGPAS

    9 VERTOMMEN Jeff DAGPAS

    10 VERMEULEN Bram EC WALSHOUTEM

    11 PAESHUYSE Jef 12 VERELST Bert 13 DEKKER Kelvin NED 14 DE KNAEP Kevin 15 BOECKX Thomas 16 JANSSEN Jochem 17 DE SMET Benny 18 DEBIE Jan 19 VAN HALEWYCK Wim 20 VERBRAEKEN Wim 21 VERDONCK Tim 22 MICHIELS Koen 23 VAN SCHIJNDEL Marco NED 24 NOELS Jeroen 25 THYS Freddy 26 NUYTS Stefan 27 STAES Gert 28 CAUWBERGHS Stan 29 DE BIE Fréderic 30 VAN DE PEER Tom


    Masters B - deelnemers: 33 - opgevers: 7

    1 ZIMMERMANN Hardy GER SQUADRA COLONIA

    2 BOGAERTS Patric DAGPAS

    3 HARBERS Wilfred NED OOST/ NOORD OOST

    4 BRUYNSEELS Rudy SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 DEKKER Erik NED WRV DE PEDDELAARS

    6 VAN UFFEL Willem INDIVIDUEEL

    7 PAUWELS Vital INDIVIDUEEL

    8 BOENDERS Yves INDIVIDUEEL

    9 DE PROOST Gert INDIVIDUEEL

    10 WITVROUWEN Kris DAGPAS

    11 VAN STAEYEN Benny 12 VERMOTE Patrick 13 HOUTHOOFT Patrick NED 14 VANGOETHEMD Svenne 15 PEETERS Luc 16 HAYEN Marc 17 SLEGERS Hans NED 18 VASCO Bruno 19 FOLLON Ronny 20 MINNEN Marc 21 SMOLDERS Frank 22 STANS Tom 23 DENIER Ronny 24 COCHET Andy 25 VERBINNEN Dirk 26 VAN LIJSDONK Henricus


    Masters C - deelnemers: 11 - opgevers: 3

    1 VAN ROY Luc EC WALSHOUTEM

    2 VRANCKEN Luc INDIVIDUEEL

    3 VANGENECHTEN Freddy DAGPAS

    4 DURANT Martin EC WALSHOUTEM

    5 VAN GILS Rene DAGPAS

    6 SCHMITZ Peter NED WCL BERGKLIMMERS

    7 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    8 DEGEEST Roland VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    14-09-2016 om 19:05 geschreven door kenny


    13-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Dinsdag 13/09/2016 DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km - 44,84 km/h

    Aantal deelnemers: 109 - opgevers: 42

    1 VAN GOETHEM Brian NED TEAM ROOMPOT

    2 DE BUYST Jasper LOTTO - SOUDAL

    3 VANMARCKE Sep TEAM LOTTO NL-JUMBO

    4 MARTINELLI Davide ITA ETIXX QUICK STEP

    5 BARBIER Rudy FRA ROUBAIX LILLE METROPOLE

    6 PATTEN Daniel GBR TEAM WIGGINS

    7 VAN LERBERGHE Bert TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    8 VANBILSEN Kenneth COFIDIS SOLUTIONS CREDITS

    9 RAY Alexander NZL ILLUMINATE

    10 VERRAES Benjamin CIBEL-CEBON

    11 BORGERSEN Reidar Bohlin NOR 12 DEBUSSCHERE Jens 13 SISR Frantisek CZE 14 STEELS Stijn 15 KRIEGER Alexander GER 16 SENECHAL Florian FRA 17 GARCIA CORTINA Ivan ESP 18 DE WITTE Mathias 19 LINDAU Philip SWE 20 KORSAETH Truls Engen NOR 21 BALLET Mathias 22 ASSELMAN Jesper NED 23 KEISSE Iljo 24 RICKAERT Jonas 25 GERTS Floris NED 26 KREDER Raymond NED 27 GOOLAERTS Michael 28 STOCKMAN Michiel 29 VEROUGSTRAETE Nicolas 30 SALOMEIN Jarl 47 DE PAEPE Johannes

     

    13/09/2016 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 63 km - 41,7 km/h

    Aantal deelnemers: 28 - opgevers: 2

    1 MAES Jo CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    2 CLAUW John-ross HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 JONCKHEERE Michael SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    4 DECAESTEKER Frederik DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    6 VERMET Joran VIND! CYCLING PROJECT

    7 VANDAELE Philip GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    8 COOREVITS Gilles DOVY KEUKENS - FCC

    9 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    11 LEFEVER Nico 12 LANGEDOCK Mathieu 13 DEVOLDERE Niki 14 VERVERKEN Pieter 15 VERMEEREN Xavier 16 COMMEYNE Steffen 17 VANTHOURNOUT Brecht 18 COUDENYS Wesley 19 SONNEVILLE Jarno 20 GRIMMONPREZ Django 21 VERHIEST Olivier 22 SEMERANO Kevin 23 DECLERCQ Thierry 24 BOUTTÉ Jordy 25 ANECA Ciske 26 DECLERCQ Jan-willem

    13-09-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/09/2016

    waod_3.jpg
    Dinsdag 13 September 2016 - NIEUW-NAMEN (4568 AH NL)

    Open - 60 km – 45 deelnemers

    1-Cooman Mauro (Oordegem)

    2-De Wispelaere Arno

    3-Van De Perre Lieven

    4-Bogaert Sammy

    5-Guequierre Roy

    6-Lindhout Onno

    7-Burm Maarten

    8-Weemaes Filip

    9-Primo Gino

    10-Varewyck Joeri

    11-Weemaes Robby-12-Le Blon Michel-13-Luyssen Geoffrey-14-Rombaut Wim-15-Van Rijckeghem Steven-16-Middelkamp Tom-17-Nachtegael Danny-18-Gommers Sven-19-De Vlieger Sven-20-Schaut Danny-21-Roobroeck Dirk-22-de Koning Michel-23-Brijs Gert-24-Burrick Tim-25-Van Bunder Michel-26-Harms Ko-27-Meerschaert Kris-28-Smet Geert-29-De Sutter Maxime-30-Dhollander Jelle-31-Leenknecht Jordy-32-Daems Jens-33-Van Kerchove Jonathan-34-De Maesschalck Johan-35-De Kimpe-36-Cooman Jerry-37-de Rijcke Nick-38-Cooman Gianni-39-de Kraker Rinco-40-Erauw Luc-41-Vossaert Matthias-42-Apers Indy-43-Hanssen Gunther-44-Vyvey Julien-45-Lockefeir Marinus

    13-09-2016 om 20:40 geschreven door kenny


    12-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 12/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 12/09/2016     


    Maandag 12/09/2016 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 41,92 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 24

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 VAN RAEMDONCK Kevin DAGPAS

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 NEELS Peter DAGPAS

    8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    10 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    11 WIELANDT Sven 12 VAN GUYSE Jarno 13 DILLEN Ruben 14 AKKERMANS Lars NED 15 MORIS Sven 16 SCHILS Dominic GBR 17 CRAENEN Rick NED 18 RASSCHAERT Kevin 19 ISRAEL Pieter NED 20 SEGERS Jimmy 21 VAN DUREN Brent 22 EECKHOUT Niko 23 MARIN Glenn 24 DREESEN Guido 25 DOCKX Kristof 26 TEMMERMAN Jasper 27 GOESSENS Cédric 28 SMET Gert 29 WEEMAES Franky 30 COP Jurgen 31 GOOSSENS Alex 33 VERHOFSTADT Peter 35 VAN HILLE Glenn
    NEUWKERKEN 646.JPG
            Podium te Nieuwkerken met winnaar Tim Vercauteren en Stijn Verbeke.
    NEUWKERKEN 642.JPG
    NEUWKERKEN 650.JPG NEUWKERKEN 659.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Tim Vercauteren.
    NEUWKERKEN 583.JPG
            Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor ploegmaat Stijn Verbeke.
    NEUWKERKEN 580.JPG
    NEUWKERKEN 589.JPG
        Kevin Van Raemdonck werd knap 3de voor Ken De Fauw en Kristof Wielfaert.
    NEUWKERKEN 609.JPG
    NEUWKERKEN 531.JPG
    NEUWKERKEN 478.JPG
    NEUWKERKEN 373.JPG
    NEUWKERKEN 363.JPG
    NEUWKERKEN 331.JPG
    NEUWKERKEN 294.JPG
    NEUWKERKEN 284.JPG
    NEUWKERKEN 282.JPG
    NEUWKERKEN 263.JPG
    NEUWKERKEN 251.JPG
    NEUWKERKEN 240.JPG
    NEUWKERKEN 177.JPG
    NEUWKERKEN 175.JPG
    NEUWKERKEN 157.JPG
    NEUWKERKEN 146.JPG
    NEUWKERKEN 144.JPG
    NEUWKERKEN 137.JPG
    NEUWKERKEN 128.JPG
    NEUWKERKEN 121.JPG
    NEUWKERKEN 097.JPG
    NEUWKERKEN 091.JPG
    NEUWKERKEN 087.JPG
    NEUWKERKEN 056.JPG
                De start te Nieuwkerken van de Elite z.c. & U23 met 60 deelnemers.
    NEUWKERKEN 046.JPG
    NEUWKERKEN 038.JPG
                





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-09-2016 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 11°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Greg Van Avermaet KOP 2016.jpg   Tim Vercauteren KOP 2016.jpg  

      Greg Van Avermaet          Tim Vercauteren

    Zondag 11/09/2016 – GP DE MONTRÉAL – Men Elite – 205,7 km – 05h27min

    Aantal deelnemers:

    1- GREG VAN AVERMAET uit Hamme - BMC Racing

    2- Peter Sagan-Tinkoff

    3- Diego Ulissi-Lampre

    4- Michael Matthews-Orica

    5- Nathan Haas-Dimension Data

    6- Gianni Moscon-Team Sky

    7- Alberto Bettiol-Cannondale

    8- Jon Izagirre-Movistar

    9- Anthony Roux-FDJ

    10- Julian Alaphilippe-Etixx - Quick-Step

    11- Simon Geschke-Giant-12- Jasper Stuyven-Trek-13- Tiesj Benoot-Lotto-14- Martin Elmiger-IAM Cycling-15- Oliver Naesen-IAM Cycling-16- Paul Voß-BORA-17- Tom-Jelte Slagter-Cannondale-18- David Tanner-IAM Cycling-19- Ryder Hesjedal-Trek-20- Romain Bardet-AG2R-21- Tanel Kangert-Astana-22- Toms Skujinš-Cannondale-23- Michael Valgren-Tinkoff-24- Bauke Mollema-Trek-25- Georg Preidler-Giant-26- Vyacheslav Kuznetsov-Katyusha-27- Jakob Fuglsang-Astana-28- Matej Mohoric-Lampre-29- Rigoberto Urán-Cannondale-30- Michael Woods-Cannondale-43- Tim Wellens-Lotto-+15 63- Serge Pauwels-Dimension Data-67- Jelle Vanendert-Lotto-85- Tom Boonen-Etixx - Quick-Step--+6:31 93- Nikolas Maes-Etixx - Quick-Step-108- Laurens De Plus-Etixx - Quick-Step-+8:43

    Maandag 12/09/2016 ZWEVEGEM (W) - Men Elite UCI - 168 km - 44,96 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 44

    1 VAN SCHIP Jan-Willem NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    2 DIELEMAN Michiel CIBEL-CEBON

    3 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    4 CAPIOT Amaury TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    5 VAN DER HOORN Taco NED CYCLINGTEAM JOIN-S / DE RIJKE

    6 BIERMANS Jenthe WANTY - GROUPE GOBERT

    7 NÕMMELA Aksel EST LEOPARD PRO CYCLING

    8 DUQUENNOY Jimmy WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    9 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO CT

    10 MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON

    11 VERWILST Aaron 12 LOY Antoine 13 VAN BROEKHOVEN Bram 14 CLAEYS Dimitri 15 DECLERCQ Tim 16 WALLAYS Jens 17 KRIEGER Alexander GER 18 MEIJERS Daan NED 19 STALLAERT Joeri 20 VANHOUTTEGHEM Cedric 21 LINDENBERG Jim NED 22 DE VYLDER Lindsay 23 PLANCKAERT Edward 24 KREDER Stefan NED 25 OLIEBOS Jordy 26 VANDEVYVERE Stijn 27 BREYNE Jonathan 28 BALLET Mathias 29 TIMMERMANS Justin NED 30 VANDENBOGAERDE Jens 64 VAN HOECKE Gijs 76 DE JONGHE Kevin

     

    12/09/2016 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 90 km - 41,92 km/h

    Aantal deelnemers: 60 - opgevers: 24

    1 TIM VERCAUTEREN uit Belsele DCR CYCLING TEAM

    2 VERBEKE Stijn DCR CYCLING TEAM

    3 VAN RAEMDONCK Kevin DAGPAS

    4 DE FAUW Ken Kiefer V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    7 NEELS Peter DAGPAS

    8 MEUL Robby DCR CYCLING TEAM

    9 VAN BROEKHOVEN Guy EC WALSHOUTEM

    10 CREFFIER Laurent ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    11 WIELANDT Sven 12 VAN GUYSE Jarno 13 DILLEN Ruben 14 AKKERMANS Lars NED 15 MORIS Sven 16 SCHILS Dominic GBR 17 CRAENEN Rick NED 18 RASSCHAERT Kevin 19 ISRAEL Pieter NED 20 SEGERS Jimmy 21 VAN DUREN Brent 22 EECKHOUT Niko 23 MARIN Glenn 24 DREESEN Guido 25 DOCKX Kristof 26 TEMMERMAN Jasper 27 GOESSENS Cédric 28 SMET Gert 29 WEEMAES Franky 30 COP Jurgen 31 GOOSSENS Alex 33 VERHOFSTADT Peter 35 VAN HILLE Glenn

    12-09-2016 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 28°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan JEFF D'HONT met zijn 2°Seizoenszege bij de +70 jaar !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg   D'Hondt Jef kop 2013.png

         Patrick Cocquyt              Jeff D'hont


    Zondag 11 September 2016 – BOEKHOUTE (9961)

     

    Catg.A – 74,7 km – 32 deelnemers

    1-Lammertyn Foeke (Eeklo)

    2-Vermassen Jens

    3-De Sutter Maxime

    4-Roeygens Pieterjan

    5-Rogge Simon

    6-Van Driessche Ward

    7-Weemaes Robby

    8-Nevejans Dennis

    9-Van Raemdonck Maarten

    10-de Meijer Christian

    11-Van Vlierberghe Bart-12-van der Kuijl Remco-13-De Wispelaere Arno-14-Coppens Carrera-15-Van Sante Tristan-16-Gommers Sven-17-Stevens Juhani-18-Van Rijckeghem Steven-19-Van Waeyenbergh Grégory-20-Daems Jens-21-Vossaert Matthias-22-Van Kerchove Jonathan-23-Cysouw Joerec-24-Vergucht Rudy-25-Hamerlinck Leander-26-Mallezie Sven-27-De Duytsche Luc-28-De Wit Wim-29-Vancolen Kevin-30-Vispoel Ruben-31-Bekaert Tim-32-Vandenbossche Gregory

     

    Catg.B – 66,4 km – 23 deelnemers

    1-PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2-Heyndrickx Wim

    3-Cocquyt Mark

    4-Pauwels Kurt

    5-Van De Kerckhove Eddy

    6-De Tremerie Franky

    7-Demaertelaere Dennis

    8-De Vlieger Sven

    9-Bultinck Michel

    10-Heynssens Hans

    11-Rombaut Wim-12-Mortier Alain-13-Dhondt Willem-14-Rabout Rudi-15-Gussé Wim-16-Moens Patrick-17-Heyse Tommy-18-Mussche Koen-19-Schaut Danny-20-Schollaert Carlo-21-Van Loon Andy-22-Doens Johny-23-Rizzo Claudio

     

    Catg.C – 66,4 km – 23 deelnemers

    1-De Munck Luc (Lembeke)

    2-De Moor Arie

    3-Leuntjens Kurt

    4-Czech Jan

    5-Gommers Frank

    6-Van Speybroeck Geert

    7-Goossens Marc

    8-Janssens Kenny (Melsele)

    9-Vermassen Gerrit

    10-Suys Frank

    11-Harms Ko-12-Cosijn Ronny-13-Nevejans Idesbald-14-Erauw Luc-15-De Roos Marnix-16-Vanoverberghe Siegfried-17-Pauwels Nico-18-Roobroeck Dirk-19-Willems Noël-20-Primo Gino-21-Hebbrecht Geert-22-Bobelijn Patrick-23-van Oosten Willem

     

    Catg.D – 49,8 km – 32 deelnemers

    1-Lap Hans (Hendrik Ido Ambacht NL)

    2-Watteny Patrick

    3-Decaestecker Patrick

    4-Convents Patrick

    5-Van Renterghem Patrick

    6-Buyens Patrick

    7-Baudonck Tony

    8-de Waal Wim

    9-De Poorter Luc

    10-Cauwelier Bruno

    11-Maldrie Robert-12-Oostdijk Adri-13-Delagrange Bart-14-Tummeleer Dirck-15-Heye Hilair-16-De Coninck Danny-17-De Baets Johan-18-D'Hondt Erwin-19-Van De Veire Luc-20-De Ben Mark-21-Dom André-22-Vyncke Wilfried-23-Vermincksel Dirk-24-Vyncke William-25-Lacquet Philippe-26-Van Overmeir Marc-27-De Sutter Willy-28-Van Speybroeck Maurice-29-Dierks Jos-30-Cornette Freddy-31-Van Lierde Hans-32-Camerlinckx Patrick

     

    Catg.E +65 jaar – 49,8 km – 12 deelnemers

    1-De Leersnyder Florent (Oostrozebeke)

    2-Pauwels Marcel

    3-Van Imschoot Roland

    4-Lockefeir Marinus

    5-Van De Wiele Richard

    6-Van Loon Adri

    7-Hermans Luc

    8-Cromheecke Riny

    9-Taillie Karin (DAME)

    10-Jaspers Theo

    11-Moens Louis-12-Pieters Roland

     

    Catg.E +70 jaar – 49,8 km – 5 deelnemers

    1-JOSEPH D’HONT (St.Amandsberg)

    2-Vyvey Julien

    3-De Roos Willy

    4-Brouwers François

    5-Huib Klip

     

    Niet Vergunninghouders – 74,7 km – 13 deelnemers

    1-Goossens Maarten (Lille)

    2-De Cock Jules

    3-De Vrieze Bjorn

    4-Beauprez Gino

    5-De Rubbel Yves

    6-Claeys Kurt

    7-Moens Benny

    8-Buyse Dieter

    9-Noterman Bill

    10-Dhoore Maarten

    11-Tinel Pieter-12-De Craene Johan-13-Staelens Dieter

    12-09-2016 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    VWV.jpg
    Zondag 11 September – HEMIKSEM (2620) -
    Europees Kampioenschap

     

    Liefhebbers – 95,2 km

    1.Nick De Weerdt

    2.Tom Haest

    3.Stijn Goolaerts

    4.Filip De Wijngaert

    5.Wannes Galicia

    6.Sven Van Roy

    7.Karel Docker

    8.Kenny Van Lent

    9.Jochem Ramaekers

    10.Bart Vanden Wyngaerd

    11.Kim Heremans 12.Tom De Feyter 13.Dennis Van Gool 14.Dieter Jacobs 15.Marcin sitarski 16.Bram Vermeulen 17.Wouter Dupont 18.Jef De Batist 19.Vincent De Saedeleer 20.Steven Dupont 21.Hans Mertens 22.Mathieu De Cock 23.Dries Echelpoels 24.Philippe Dela Montagne 25.Jeroen Goeleven 26.Philippe Van Opstal 27.Mattias Van Rooy 28.Sergio Zearo 29.Yannick Bruyninckx 30.Tom Feyaerts

     

    CAT.C – 74,4 km

    1.Koen Heremans

    2.Kenneth Mercken

    3.Peter Aerts

    4.Ivan Verschueren

    5.Vital Pauwels

    6.Patric Bogaerts

    7.Gert Hermans

    8.Rudy Bruynseels

    9.Jan Van Der Auwera

    10.Jan Peeters

    11.Giovanni Van Drom 12.Peter Dockx 13.Gunter Vogels 14.Dirk Baeten 15.Luc Peeters 16.David Blockx 17.Ronny Denier 18.Raf Rosius 19.Guy Van Laer 20.Danny Serron

     

    CAT. D – 74,4 km

    1.Luc Van Roy

    2.Luc Vrancken

    3.Freddy Vangenechten

    4.Bruno Brabants

    5.Eddy Van Loy

    6.Hans Wuyts

    7.Eddy Haest

    8.Luc Keim

    9.Jan Maegh

    10.Peter Smitz

    11.Jan Cortoos 12.Ronny Goolaerts 13.Danny Van Hoof 14.Wim Van Thielen 15.Jos Verheyen 16.Luc Kinnaer

     

    CAT.E – 74,4 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Sus Auwers

    3.Mathieu Mercken

    4.Frank Rijpens

    5.Tonny De Jong

    12-09-2016 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg

    WAASLANDSE TTC RONDE 2016



     

    Proficiat aan MICHAEL APERS met zijn 1°Seizoenszege bij Toeristen !!!

    TTC T2.jpg TTC T1.jpg
                                 Michael Apers

    Zondag 11/09/2016 – NIEUWKERKEN – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 30

    1-MICHAEL APERS

    2-HEYMANS KURT

    3-VAN DEN PLAS KURT

    4-VAN HAUTEKERKE GLENN

    5-VAN HILLE GLENN

    6-VAN GAEVEREN GUNTER

    7-VAN RAEMDONCK KURT

    8-VAN EYCK TOM

    9-LEENKNECHT JORDY

    10-VAN STEIRTEGHEM FILIP

    11-VAN LAEKEN GERT 12-SERVERIUS JONAS 13-SPANOGHE GUIDO 14-VERSTRAETEN TOR 15-VERMEIREN BART 16-VAN DE WALLE PATRICK 17-VAN DER VEKEN WIM 18-WULLAERT KENNY 19-HANSSEN GUNTHER 20-VAN OSSELAER TOM 21-VAN OSSELAER TOMMY 22-VAN GOETHEM FILIP 23-CUSTERS KEITH 24-FEUCHT SIGI 25-VAN CAMP FREDDY 26-MEERSCHAERT KRIS 27-DE BREUCKER LIEVEN

       




     



    TTC R2.jpg  TTC R1.jpg
                                      Evert Heirbaut

    Zondag 11/09/2016 – NIEUWKERKEN – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 53

    1-HEIRBAUT EVERT

    2-VAN GOETHEM PETER

    3-SERVERIUS RUDY

    4-WULLAERT KENNY

    5-CATTRYSSE MANU

    6-BRYSSINCKX DIRK

    7-EECKHOUT STEVEN

    8-VAN STEENBERGEN GEOFFREY

    9-VAN DEN BERGH JAN

    10-VAERENBERGH BJORN

    11-VERMEIREN JEF 12-VAN CAMP TIM 13-LAUWAERT NICO 14-VERMEULEN KRIS 15-VAN MOER JORIS 16-VAN DEN BROECK ALAIN 17-VERSTAPPEN LODE 18-ONBEKEND 19-VAN VLIERNERGEN PAUL 20-JONGENELEN KOEN 21-HORREVORST DAVE 22-HOSKENS PETER 23-BOLSSENS MARIO 24-DE PLUCKER STEPHAN 25-DE PERMENTIER KENNY 26-DE BEULE SAM 27-THOEN KURT 28-VAN CRAENENBROECK WIM 29-VAN DUYSE PETER 30-VAN DER KRUISEN SVEN 31-DE MAESSCHALCK KOEN 32-VAN RAEMDONCK FILIP 33-BOGAERT DANNY 34-WUYTACK KURT 35-VAN RIEL KRIS 36-DILLEN KOEN 37-SAMSON JENTE 38-VERHELST MAARTEN 39-VAN BASTELAERE KURT 40-VAN DE PERRE RUDY 41-RAMAN MAARTEN 42-???? FRANCIS 43-VAN BELLEGHEM BENJY 44-DE BELIE NIELS 45-VLEGELS JAN 46-POLIZZI FABRICIO 47-MARIN DAVY 48-VAN HAVENBERGH PHILIP

    12-09-2016 om 21:03 geschreven door kenny


    11-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    banner VWF.jpg
    Zondag 11 September - St-Pieters-Leeuw (1600) -
    14de rit Capricorn Trofee

    A-reeks – 74 km - 1h43 
    1. Koen VAN GEYT 
    2. Gillian Van Rijmenant 
    3. Bjorn Lison 
    4. Kenneth Verhoeven 
    5. Geert Clymans 
    6. Tom Vanopdenbosch 
    7. David Motte 
    8. Bjorn Coomans 
    9. Yorick Lison 
    10. Thory Herremans 

    B-reeks – 74 km - 1h43 
    1. Peter VAN DAMME 
    2. Bart Deurbroeck 
    3. Kevin Van De Keer 
    4. Roel Reigel 
    5. Stijn Gidé 
    6. Steven Glorieux 
    7. Koen Van Kerckhoven 
    8. Bert Vercammen 
    9. Kristof Binst 
    10. Maxime Rouard 

    C-reeks – 74 km - 1h48 
    1. Andy DE BACKER 
    2. Philip Lampaert 
    3. Pascal De Wolf 
    4. Jimmy De Paepe 
    5. Gert Fauck 
    6. Philippe Devleeschauwer 
    7. Stefan Verhaeghe 
    8. Kartsen Michiels 
    9. Wim Meert 
    10. Erwin De Clercq 

    D-reeks - 59,2 km - 1h27 
    1. Patrick JACOBS 
    2. Bruno Bruyere 
    3. Ronald Rents 
    4. Jan De Mulder 
    5. Frank Geets 
    6. Xavier Huon 
    7. Pascal Raes 
    8. Ronny Coppens 
    9. Fabien Hanssens 
    10. Peter Vos 

    E-reeks - 51,8 km - 1h22
    1. Dominique TURCKSIN 
    2. Dirk Van Hove 
    3. Francis De Ridder 
    4. Rudy Thomas 
    5. Bert Costermans 
    6. Rene De Brucker 
    7. Hugo Van Linden 
    8. Joost Pieters 
    9. Rudy Berwart 
    10. Patrick Van Cleemput 

    F-reeks - 51,8 km - 1h22 
    1. Marc DE VOS 
    2. Felix Luyten 
    3. Carmelo Buscemi 
    4. Eddy Vandermeeren 
    5. Marc Docx 
    6. Johny Van Holen 
    7. Martin Durant 
    8. Eddy Vanopstal 
    9. Jean Blommaert 
    10. Noël Burggraeve

    F+ -reeks - 51,8 km - 1h22
    1. Theo COUDYZER 
    2. Jozef Saerens 
    3. Jos Vandermeulen 
    4. Luc Snels 
    5. Jef Everaerts 
    6. Etienne Vandenhouwe 
    7. Willy Teirlinck 
    8. William De Cremer 
    9. Freddy Vandenberghen 
    10. Herman Van Den Borre 

    11-09-2016 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 11/09/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 11/09/2016     


    Zondag 11/09/2016 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 3

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 VAN IMPE Stef BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    6 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DE BOCK Stijn 12 JANSSENS Jarrid 13 VAN STEENWINKEL Han 14 KUYPERS Kris 15 RAEYMAEKERS Mattias 16 DE VLIEGER Robin 17 BEENS Sebastiaan NED 18 SABO Pedro 19 LEUS Jelle 20 VERBEEK Timo NED 21 HEYNS Kristoff 22 VAN ECHELPOEL Michiel 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VERSCHUEREN Robin 25 DE KEMPENEER Steven 26  VERSTEVEN Stijn 27 WAELKENS Dave 28 BREUGELMANS Michiel 29 VAN DAMME Bart 30 MOLENSCHOT Emiel NED 
    klein sinaai 499.JPG
                            Winnaar te Klein-Sinaai Lawrence Naesen uit Berlare.
    klein sinaai 503.JPG
    klein sinaai 513.JPG
                                    Winnaar Lawrence Naesen met de bloemen.
    klein sinaai 458.JPG
    klein sinaai 452.JPG
            Aankomst van Lawrence Naesen voor Stef Van Impe en Tony Heirbaut.
    klein sinaai 450.JPG
    klein sinaai 464.JPG
    De spurt voor de 6de plaats met Steven De Landtsheer voor Hakim Verbeure en Kristof Dhollander.
    klein sinaai 362.JPG
    klein sinaai 358.JPG
    klein sinaai 310.JPG
    klein sinaai 285.JPG
    klein sinaai 255.JPG
    klein sinaai 253.JPG
    klein sinaai 220.JPG
    klein sinaai 192.JPG
    klein sinaai 173.JPG
    klein sinaai 140.JPG
    klein sinaai 129.JPG
    klein sinaai 125.JPG
    klein sinaai 123.JPG
    klein sinaai 120.JPG
    klein sinaai 104.JPG
    klein sinaai 101.JPG
    klein sinaai 082.JPG
    klein sinaai 051.JPG
    klein sinaai 046.JPG
    klein sinaai 037.JPG
    klein sinaai 028.JPG
    klein sinaai 017.JPG
    klein sinaai 012.JPG
                  Start van de Elite z.c. & U23 te Klein-Sinaai met 33 deelnemers.





     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-09-2016 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LOUIS MOREELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Lawrence Naesen.jpg   Louis Moreels.jpg 

       Lawrence Naesen          Louis Moreels

    Zondag 11/09/2016 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 111 km - 43,06 km/h

    Aantal deelnemers: 33 - opgevers: 3

    1 LAWRENCE NAESEN uit Berlare CIBEL-CEBON

    2 VAN IMPE Stef BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    3 HEIRBAUT Tony DCR CYCLING TEAM

    4 STOFFERIS Rieno W.T.C. WALTER GODEFROOT

    5 STROOSNIJDER Michel NED MIDDELKAMP

    6 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    7 VERBEURE Hakim DE GOEZEPUT CYCLING TEAM

    8 DHOLLANDER Kristof TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    9 DAS Jeroen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    10 TEN HARTOG Guy DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    11 DE BOCK Stijn 12 JANSSENS Jarrid 13 VAN STEENWINKEL Han 14 KUYPERS Kris 15 RAEYMAEKERS Mattias 16 DE VLIEGER Robin 17 BEENS Sebastiaan NED 18 SABO Pedro 19 LEUS Jelle 20 VERBEEK Timo NED 21 HEYNS Kristoff 22 VAN ECHELPOEL Michiel 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 VERSCHUEREN Robin 25 DE KEMPENEER Steven 26  VERSTEVEN Stijn 27 WAELKENS Dave 28 BREUGELMANS Michiel 29 VAN DAMME Bart 30 MOLENSCHOT Emiel NED

     

    11/09/2016 EIZER OVERIJSE (B) - Elite z.c./U23 - 107 km - 38,51 km/h

    Aantal deelnemers: 54 - opgevers: 20

    1 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC - AGO

    2 SINOY Fabio PROFEL - UNITED C.T.

    3 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    4 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC - AGO

    5 CUMPS Ruben VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    6 DE HAES Jorden EFC-ETIXX

    7 HEYNS Nils WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 HERMANS Steff LOTTO SOUDAL

    9 PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL

    10 VLASSELAER Maarten VAN EYCK SPORT

    11 MAESEN Dries 12 VAN HERCK Glen 13 DECOSTER Merlijn 14 MERCKX Niels 15 LEWIS Adam GBR 16 VENINGA Benjamin NED 17 ANDRIES Jordi 18 PARDON Ward 19 ANDRIEU Maxim 20 CORNELIS Jonas 21 VERHAEGEN Tom 22 VERHEYDEN Joris 23 PAASSCHENS Mathijs 24 PETIT Tomas 25 DECOSTER Gert-jan 26 GREMELPONT Axel 27 DUBOIS Foeke 28 FABRI Hannes 29 VAN ROY Simon 30 BYRNE Dillon GBR


    11/09/2016 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 45,44 km/h

    Aantal deelnemers: 78 - opgevers: 21

    1 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 VANHAECKE Thomas WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    3 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    5 ROSSEEL Ricky CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    6 VAN DYCK Wesley ESEG DOUAI

    7 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8 VANOVERSCHELDE Kobe INDIVIDUEEL

    9 BRULEZ Miqele TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 BRADBURY Stephen GBR GOMA DAKWERKEN VDB STEENHOUWERIJ

    11 PIETERS Laurent 12 OSTYN Arthur 13 GOEMAERE Ralf 14 SLABINCK Indiana 15 DELIE Bram 16 DE MERLIER Giovanni 17 VANDAELE Angelo 18 DEMUYNCK Koen 19 VERMEULEN Niels 20 DECEUNINCK Thomas 21 BAEKELAND Cedric 22 VANDENBOSSCHE Cedric 23 DESMET Jani 24 BRUYNEEL Giel 25 SEGHERS Thomas 26 MEHEUS Gill 27 LAPIERE Ward 28 HUYSSER Jeroen 29 BORRY Kim 30 VANDAELE Thijs


    11/09/2016 ZEPPEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,14 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - opgevers: 11

    1 MERTENS Robin VERANCLASSIC - AGO

    2 STEVENS Timothy CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    3 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    4 DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    5 WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T.

    6 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    7 VERSTREPEN Dries VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 CLAES Gert KZLWC HEYLEN

    9 SUAREZ MARTINEZ Kevin SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    10 BLANCHY Michael ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    11 LETEN Wouter 12 CREMERS Paul NED 13 VANDERMEER Laurens 14 PEELAERS Jeff 15 VERMEULEN Stef 16 FORIERS Chris 17 VALVEKENS Jannes 18 BAYRAM Engin 19 WILLEMS Kenny 20 LOENDERS Glenn 21 DUFOUR Warre 22 BAENS Raf 23 JEHIN Kevin 24 BOSSERS Maarten 25 VAN DER PIJL Niels NED 26 STROUWEN Wesley 27 WATHIONG Thomas 28 KEMERLINCKX Kristof 29 HOEFKENS Lennert 30 BUDO Nico


    11/09/2016 KALLO (O) - Dames Elite - 99 km - 37,9 km/h

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 12

    1 VAN ´TGELOOF Marjolein NED GRC JAN VAN ARCKEL

    2 DOM Annelies LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    3 HANSON Lauretta AUS MACEDON

    4 VAN WITZENBERG Marieke NED WV AVANTI

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 RASTAUSSKAITE Monika LTU PKKSC

    7  KALSBEEK Janieke NED METEOOR ASSENRODEN

    8 VAN DONGEN Minke NED SWABO

    9 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    10 DEBBOUDT Evelien KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 WELLS Kimberley AUS 12 DALVING Shana 13 DRUYTS Lenny 14 HEYNS Joyce 15 GEERIS Femke NED 16 STEGINK Ymke NED 17 BROSSARD Emmanuelle FRA 18 BORREMANS Sarah 19 DEBBOUDT Sylvia 20 VANDEWALLE Isabel 21 COUDEVILLE Herlinde 22 ALLAERT Ine 23 DOCX Mieke 24 JONGERIUS Claudia NED 25 BAELE Eveline 26 DOM Sabrina 27 WELLENS An 28 DE RUYSSCHER Myrthe 29 KUODYTE Erika LTU 30 TROCH Tiana 38 WITTOCK Nancy


    11/09/2016 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST (B) - Juniores Interclub - 114,8 km - 43,93 km/h

    Aantal deelnemers: 156 - opgevers: 60

    1 OREEL Lars NED VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE PESTEL Sander VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 RASCH Jesper NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    4 REYNDERS Jens VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNYR

    5 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 THIJSSEN Gerben ACROG - BALEN BC

    7 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    8 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 WEEMAES Sasha VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VAN BOKHOVEN Ramon NED TWC PIJNENBURG

    11 MARIT Arne 12 MEEUS Jordi 13 CAPEK Tomas CZE 14 VERBOOM Minne NED 15 GODART Bo 16 VERHULST Lothar 17 DEWACHTER Aaron 18 CLAUWAERT Jari 19 BAUDE Arthur 20 VAN ESCH Jarno NED 21 CLAES Stef 22 VANOVERBERGHE Jens 23 VERHEYEN Maarten 24 DE WILDE Gilles 25 WIRTGEN Luc LUX 26 SINSCHEK Nils NED 27 DEBUYCK Robbe 28 VERHEIJEN Geert 29TACK Jan-emiel 30 VAN MOER Brent 36 DE BEULE Jordi 55 VAN DE VOORDE Lennert 57 WANTE Jari 71 BIERKENS Tim NED 82 HERREGODTS Rune


    11/09/2016 HANDZAME (W) - Juniores - 89,6 km - 41,56 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 6

    1 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    2 GRAY Jake IRL NRPT

    3 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    4 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DESCHUYTTER Casper YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6 CAPPELLE Maxim CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 CAPPELLE Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 HUYGHE Gilles MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    9 VELT Marijn NED WSV EMMEN

    10 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    11 VERMOTE Gianni 12 HELSMOORTEL Dwight 13 VERSLYPE Theo 14 CAVEY Vincent 15  DE LIE Axel 16 STEYAERT Michael 17 VANSTEENKISTE Mathieu 18 WYFFELS Jonas 19 DELEU Arnaud 20 LALOO Senne 21 PERNEEL Simon 22 CARPENTIER Jari 23 DERYCKERE Ruben 24 DEVOOGDT Tiebo 25 TREVE Giovanni 26 DECLEYRE Torsten 27 MAHIEU Mathias 28 DEVLIEGHERE Tibo 29 DE COCK Quinten


    11/09/2016 MERELBEKE (O) - Juniores - 97,5 km - 40,12 km/h

    Aantal deelnemers: 49 - opgevers: 7

    1 LOUIS MOREELS uit Burst VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 DE CLERCQ Yente VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    4 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    5 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    7 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 DE WITTE Bono SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 JACOBS Levi DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 TIRYAKI Oguzhan TUR NATIONAL TEAM

    11 VAN DEN EEDE Lauri 12 DE SCHRIJVER Dries 13 GEERINCK Dries 14 YILMAZ Sinan Onat TUR 15 GONDRY Quinten 16 MEULEMEESTER Ruben 17 LETEN Matthias 18 VERPAELE Thibault 19 VERTONGEN Jens 20 VANKEIRSBULCK Jorden 21 COPPIETERS Jeroen 22 VAN DE VELDE Nico 23 TOLHOEK Ezra NED 24 DHAESE Niels 25 ANTHUENIS Yenzy 26 ROTTIERS Jens 27  ORENICIK Ahmet TUR 28 ALLEN Erin 29 BRUGGEMAN Lorenzo 30 VAN CAMP Tibo 39 BAERT Jordi

    11-09-2016 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Sybren Van Houte.jpg
       Sybren Van Houte


    Zondag 11/09/2016 MONTENAKEN-GINGELOM (LB) - Juniores - 82,6 km - 41,05 km/h

    Aantal deelnemers: 35 - opgevers: 0

    1 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2 ADOMAITIS Rojus LTU KLAIPEDA

    3 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    4 BONNEU Kamiel DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    6 GOVAERTS Brent MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 MEYERS Vincent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 RENARD Simon UC SERAING - VOO

    9 ARVYDAS Birenis LTU KLAIPEDA

    10 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 DIERCKX Joëy 12 LOWIE Sebastiaan 13 VAN VUCHELEN Tom 14 PESTIAUX Yann 15 BOUTS Jens 16 PLATTEEUW Robbe 17 DETHIER Bastien 18 PARMENTIER Roald 19 VAN DEN PUT Ronan 20 DERKINTIS Zigmas LTU 21 BORGERS Gilles 22 DENAYER Tom 23 KESTUTIS Vaitatis LTU 24 VAN ROOIJ Thijs 25 VERDIN Joris 26 DOUHARD Tom 27 VRANCKX Mark 28 LAROCK Yorick 29 VANDERMOSTEN Tom 30 VAN DEN DRIESSCHE Lilian

     

    11/09/2016 POPPEL (A) - Juniores - 84 km - 42,3 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 10

    1 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2 MONDELAERS Jarno ISOREX CYCLING TEAM

    3 NABERMAN Tim NED V NOORD-WESTHOEK

    4 BOOTSVELD Jelle NED HANSE RENNERS

    5 TERLEGGEN Sven NED WV DE IJSELSTREEK

    6 SCHULTEN Chiel NED ZWOLLE

    7 BRINKMAN Herman NED YOUNG CYCLING TEAM

    8 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VAN MALDEREN Bjorn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 WEULLNK Meindert NED CRT RAALTE

    11 DEKKER David NED 12 VAN ALPHEN Damian NED 13 KONINGS Frits 14 CROMHEECKE Alexander 15 BUWALDA Iska NED 16 DE PEUTER Dylan 17 VAN DEN BORNE Karl 18 VANSTEENSEL Mats 19 ARENDHORNST Jelmer NED 20 MAAS Danny NED 21 VAN DER TOUW Milan NED 22 KERKHOFS Bob NED 23 VARWEG Christian NED 24 VAN ELZAKKER Wout NED 25 VAN DER EYCKEN Brent 26 JANSEN Edward NED 27 KNOPPERT Martijn NED 28 VAN DONINCK Alec 29 WUYTS Mathijs 30 GEERTS Bjorn


    11/09/2016 OPHASSELT (O) - Nieuwelingen Interclub - Beker van België - 73 km - 40,3 km/h

    Aantal deelnemers: 139 - opgevers: 20

    1 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    2 BOMBOI Davide ACROG - BALEN BC

    3 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VINCENT Johan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5 DANIELS Lars ACROG - BALEN BC

    6 NAUDTS Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VANDEVELDE Yentl WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    8 GROOTAERT Mathisse ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    9 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    14 POLEU Arjan NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    45 VAN WILDER Ilan VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    49 VAN GRIEKEN Jarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    73 HOPMANS Wouter NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    80 HUYS Branko PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    88 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    96 DE BEER Wannes PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    102 DE CLEEN Wouter VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    11/09/2016 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km - 38,35 km/h

    Aantal deelnemers: 24 - opgevers: 2

    1 SYBREN VAN HOUTE uit St.Gillis - PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 MARTENS Gilles CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LELEU Audric CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    6 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 DERIBREUX Achille CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    9 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 MAES Simon CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE


    11/09/2016 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 39,48 km/h

    Aantal deelnemers: 31 - opgevers: 0

    1 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 VAN DURME Michiel WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 MATTON Gianni SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 SMET Marco VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 VANGHELUWE Warre TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    8 ROSSEEUW Birger WIELERTEAM IEPER

    9 PLANCKAERT Jens CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 DE SMET Loewie WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    14 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    11/09/2016 POEKE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km - 40,43 km/h

    Aantal deelnemers: 56 - opgevers: 8

    1 PUNNEWAERT Zion WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 SLOCK Liam VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 CLAEYS Robbe SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    5 DE PESTEL Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    6 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7 BORRA Victor CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    8 PIETERS Bjarne SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    10 VANWALLEGHEM Casper LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    20 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 MEERSMAN Maxim VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    33 VAN DAELE Ernest VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    39 DE GEEST Ricky VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    11/09/2016 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 62 - opgevers: 18

    1 WAUTERS Bram SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 LINDELAUF Melvin NED MAASLANDSTER

    3 LOOS Stef ACROG - BALEN BC

    4 VAN DE PUT Luke NED TWC HET SNELLE WIEL

    5 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    6 PAULUS Milan LENSWORLD CYCLING TEAM

    7 LUYTEN Jonas ACROG - BALEN BC

    8 BRAMS Andy LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 VAN CAMPENHOUT Sven SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    33 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    39 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    11-09-2016 om 20:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Klasse UCI - Klasse 2

    Aantal deelnemers: 41 - opgevers: 2

    1 VAN AERT Wout CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VAN KESSEL Corne NED TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SWEECK Laurens ERA - MURPROTEC

    7 ADAMS Jens CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    8 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    9 TARAMARCAZ Julien SUI ERA - MURPROTEC

    10 MERLIER Tim CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    11 ISERBYT Eli 12 HERMANS Quinten 13 VAN AMERONGEN Thijs NED 14 AERNOUTS Jim 15 PEETERS Rob 16 SOETE Daan 17 VERMEERSCH Gianni 18 ADAMS Joeri 19 PEETERS Yannick 20 MEEUSEN Tom 21 JOSEPH Thomas 22 VAN DER MEER Gosse NED 23 BAESTAENS Vincent 24 BOROS Michael CZE 25 VENS Quincy 26 HOFMAN Bart 27 WALSLEBEN Philipp GER 28 JASPERS Jappe 29 SCHUERMANS Jelle 30 MERLIER Braam


    11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Dames UCI

    Aantal deelnemers: 25

    1 CANT Sanne ENERTHERM-BKCP

    2 VERSCHUEREN Jolien YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 VERDONSCHOT Laura KDL CYCLING TEAM

    4 VANDERBEKEN Joyce AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 MICHIELS Githa LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZWUMTB

    6 VERHESTRAETEN Karen INDIVIDUEEL

    7 SELS Loes YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 FRANCK Alicia BIKE7 RACING TEAM

    9 ALVARADO Ceylin Del Carmen NED KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    10 TER BEEK Linda NED HET TWENTSE ROS/ZWIEP FIETSEN

    11 DELHAYE Pauline FRA 12 KAPTHEIJNS Maud NED 13 HOEKE Geerte NED 14 VAN DE STEENE Kim 15 VAN LOY Ellen 16 VAN DER BURG Esther NED 17 PALM Eva Maria 18 VERTENTEN Soetkin 19 BELLAERT Axelle 20 VERMEIR Aurelie 21 SCHWAGER Mara GER 22 CORNELISSE Simone NED 23 ROMBOUTS Tine 24 FRAEYE Katleen 25 BLANCHAERT Jo

     

    11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Juniors UCI

    Aantal deelnemers: 42 - opgevers: 6

    1 VANDEBOSCH Toon IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 ARENSMAN Thymen NED CRAFT TEN TUSSCHER OFF ROAD TEAM

    3 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 BEKAERT Yentl YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5 CAMPS Jelle ACROG - BALEN BC

    6 SMET Jonas IKO ENERTHERM-BEOBANK

    7 VANDEPUTTE Niels IKO ENERTHERM-BEOBANK

    8 VERMEERSCH Florian LARES-DOLTCINI CT

    9 VAN DEN EYNDE Vince ACROG - BALEN BC

    10 DE SMET Thibaut

    11 VAN GILS Maxim 12 VAN DEN BROECK Arno 13 PEMEN Dolf 14 VERDONCK Andres 15 VAN DUYSE Bruno 16 FRIJTERS Perry NED 17 FERDINANDE Anton 18 VRACHTEN Arne 19 VAN DEN BERG Carlo NED 20 VANDERMEULEN Niels 21 ARKESTEYN Aron 22 KUYPERS Gerben 23 VAN DUYSE Arno 24 DESCHEPPER Ward 25 VERDONCK Loeka 26 VANDEN BUSSCHE Wannes 27 DEWULF Maxim 28 CHRISTIAENS Thijs 29 VAN COMPERNOLLE Jason 30 JORDENS Jarno

     

    11/09/2016 GERAARDSBERGEN (O) - Veldrijden Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 43 - opgevers: 1

    1 VERBURG Luke NED LARES-DOLTCINI CT

    2 COREMANS Dante LARES-DOLTCINI CT

    3 PEIRENS Yente LARES-DOLTCINI CT

    4 RONHAAR Pim NED AWV DE ZWALUWEN

    5 VERMOOTE Jelle KVC NOORDZEEMEEUW

    6 STRIK Dylan NED TWC MAASLANDSTER

    7 MEULEMANS Lennert ACROG - BALEN BC

    8 VAN LOOVEREN Joachim CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    9 BERVOETS Michael ACROG - BALEN BC

    10 MALEZSEWSKI Lukas GRANVILLE FACTORY TEAM

    21 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11-09-2016 om 19:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 11/09/2016 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 51 - opgevers: 7

    1 VAN TICHELT Yorben MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23

    2 HUYS Stijn BRUYNOOGHE CYCLING TEAMELITE

    3 DEVOS Han ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAMU23

    4 LOOCKX Lander CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTU23

    5 UYTDEWILLIGEN Ingmar CYCLING TEAM ZEMST VZWELITE

    6 VAN DE VELDE Matthias AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAMU23

    7 VANDEBOSCH Victor IKO ENERTHERM-BEOBANKJUNIOR

    8 VERHEYEN Onno RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOSU23

    9 HENNAUX Loic PRORACE CYCLING TEAMU23

    10 MUSEEUW Stefano IKO ENERTHERM-BEOBANKU23

    11 DE SCHUYTER Tim 12 GYS Jens 13 WILLEMYNS Mathieu 14 DRIESEN Jarne 15 ELEN Sander 16 VAN DE VELDE Thomas 17 DE CLEYN Dave 18 DE MEYER Senne 19 GOOSEN Wouter 20 VAN DEN BOSCH Tom 21 ROELANDT Kenny 22 ALDERWEIRELD Robin 23 SERRÉ Stef 24 KAISE Julien 25 VEROFT Jelto 26 DEWITTE Pieter 27 KOYEN Niels 28 VANDENBROUCKE Niels 29 VAN STAEYEN Maarten 30 SWEECK Hendrik 35 DE ROP Michiel


    11/09/2016 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 51 - opgevers: 1 - 40'

    1 SIEMONS Julian KALAS CYCLING TEAM 99

    2 DEJONGHE Len IKO ENERTHERM-BEOBANK

    3 BRAES Brent CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    4 BELLENS Jarno PMC CYCLING - ZOLDER

    5 DE MEYER Jarne IKO ENERTHERM-BEOBANK

    6 STUER Kwinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    8 DE VET Sander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VERBERCKMOES Fabio CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    10 LEMMENS Sander LENSWORLD CYCLING TEAM


    Nieuwelingen - deelnemers: 61 - opgevers: 4 - 30'

    1 CORTJENS Ryan IKO ENERTHERM-BEOBANK

    2 MEEUSSEN Witse LARES-DOLTCINI CT

    3 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99

    4 BELMANS Lennert IKO ENERTHERM-BEOBANK

    5 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99

    6 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 DELNOIJE Remon NED TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG

    8 VANDESOMPEL Cédric KALAS CYCLING TEAM 99

    9 LAURYSSEN Yorben LARES-DOLTCINI CT

    10 CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.


    Dames jeugd - deelnemers: 7

    1 VAN DER PEET Fleur NED WESTLAND WIL VOORUIT

    2 KUIJPER Elodie NED WV BREDA

    3 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 SCHOON Lisette NED SNELLE WIEL

    5 KUIJPERS Anoek NED TWC PIJNENBURG

    6 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 SCHOON Mariska NED SNELLE WIEL


    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 MAES Shana AA-DRINK-KALAS TEAM

    2 BOONEN Valerie DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 KRANS Laura NED AA DRINK

    4 COMMISSARIS Caren WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    5 WILLEMS Gertie KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    6 BOONS Yenthe KLEUR OP MAAT - NODRUGS

    7 VERMEIREN Tinne KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW

    8 GREEFS Kelly NODRUGS HEROES FLANDERS

    9 JOCHEMS Chien HENO SYSTEM CYCLING TEAM

    10 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    11 NIJNS Nathalie WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    11/09/2016 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - deelnemers: 46

    1 GELUYKENS Kenny EC WALSHOUTEMMASTM

    2 LAMMENS Laudelino INDIVIDUEELAMA19+

    3 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUSTAMA19+

    4 COUSSENS Dieter DAGPAS

    5 VAN GINNEKEN Glenn INDIVIDUEELAMA19+

    6 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEELMASTM

    7 DIELS Koen INDIVIDUEELMASTM

    8 VISPOEL Bryan BIKE ADVICE CTAMA19+

    9 VERBERCKMOES Arno CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CTAMA19+

    10 DE BOCK Jelle DE BOSBIKERS MOERBEKE WAASAMA19+

     

    Masters B - deelnemers: 32 - opgevers: 4

    1 SLEECKX Danny INDIVIDUEEL

    2 RAATS Edwin NED TWC NOORD-LIMBURG

    3 MAES Timmy C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    4 DEWITTE Wim INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 JANSEN Wim INDIVIDUEEL

    7 DE ROECK Steven CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    8 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    9 VAN VLASSELAER Jurgen 4 BIKES MTB TEAM

    10 VETS Jelle EC WALSHOUTEM

    27 BULTYNCK Geert SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI VZW


    Masters C - deelnemers: 42 - opgevers: 3

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 MERTENS Dirk PMC CYCLING - ZOLDER

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 VERLOO Mark ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    5 VAN DEN BERGH Wim K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6 RAES Patrick DAGPAS

    7 VANDERAERDEN Johan INDIVIDUEEL

    8 GLADINES Ludwig BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS

    9 VERTESSEN Johnny INDIVIDUEEL

    10 SLUYTS Patrick INDIVIDUEEL

    19 VAN HONSTÉ Kris BELGIAN CYCLING SELECTION - BCS


    Masters D - deelnemers: 9 - opgevers: 1

    1 COOPMAN Ivan INDIVIDUEEL

    2 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    3 VAN SINAY Dirk INDIVIDUEEL

    4 ROBERTS Andrew GBR COTSWOLD

    5 BENNY Andersson SWE ASTORPS CYKELKLUBB

    6 TUTELEERS Romain INDIVIDUEEL

    7 MARTENS Herman INDIVIDUEEL

    8 VAN DER LEEUW Albert NED MAASLANDSTER

    11-09-2016 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan THOMAS SZKANDERA met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Proficiat aan FLEUR DE VEIRMAN met haar Zege bij de Meisjes 13 jaar !!!

    Thomas.jpg   Fleur De Veirman.jpg

       Thomas Szkandera            Fleur De Veirman

    Zondag 11/09/2016 WORTEGEM PETEGEM (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 15 - opgevers: 1 -  21 km

    1 VAN GUCHT Yoran C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 LUYSSEN Joran KVC NOORDZEEMEEUW

    3 VAN SPEYBROEK Matti ACROG - BALEN BC

    4 LEENKNEGT Yaurick CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 DE BRUYCKERE Kay KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE


    13 jaar - deelnemers: 25 - 24 km

    1 THOMAS SZKANDERA  VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    3 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DEWULF Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    13 DE VEIRMAN Fabrice PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    14 BOEYE Ruben VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    18 MAES Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 HERMANS Ullrich VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    22 BROSENS Kyano VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    23 DE VEIRMAN Fleur PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 37 - opgevers: 5 - 48 km

    1 DE LIE Arnaud VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 VAN RILLAERT Dayan LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3 GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 STALMANS Jasper WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 PEETERS Jef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 BLANSAER Iljo PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    18 VAN BUYNDER Thibaud VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    19 CORNELIS Natan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    31 FOUQUAERT Jona VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 FLEUR DE VEIRMAN PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    11-09-2016 om 18:24 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!