Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!
Thibau Verhofstadt
Woensdag 29/06/2016 - OETINGEN (B) - Men Elite UCI - 185 km - 42,18 km/h
Aantal deelnemers: 175 - Opgevers: 117
1 BAUGNIES Jérôme WANTY - GROUPE GOBERT
2 CLAEYS Dimitri WANTY - GROUPE GOBERT
3 HABEAUX Gregory WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
4 PLACKAERT Baptiste WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT
5 MCNALLY Mark GBR WANTY - GROUPE GOBERT
6 VAN HOOYDONCK Nathan BMC DEVELOPMENT TEAM
7 BUDDING Martijn NED RABOBANK DEVELOPMENT TEAM
8 DE JONGHE Kevin CIBEL-CEBON
9 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC-AGO
10 DE BONDT Dries VERANDA´S WILLEMS CYCLING TEAM
11 JANSSENS Jimmy 12 MEIJERS Jeroen NED 13 DIELEMAN Michiel 14 LEEMANS Rob 15 BACKAERT Frederik 16 GUNST Davy NED 17 VAN KESSEL Corne NED 18 ARIESEN Willem NED 19 JULES Justin FRA 20 VAN DEN BERG Julius NED 21 BIERMANS Jenthe 22 STALLAERT Joeri 23 GOOLAERTS Michael 24 VAN MEIRHAEGHE Jef 25 AERTS Toon 26 DELFOSSE Sébastien 27 DE ROOZE Niels 28 DE VYLDER Lindsay 29 GOOSSENS Kobe 30 WALLAYS Jens 33 NAESEN Lawrence
29/06/2016 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 43,8 km/h
Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 1
1 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM
2 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.
3 MONK Cyrus AUS PATS VEG CYCLING
4 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN
5 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
6 DEBOOT Bruce TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
7 BASSON Gustav RSA VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM
8 PYFFEROEN Miel TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
9 DE NAUW Sigfried ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
10 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
11 DESMET Jani 12 ROSS Matthew AUS 13 TRIBOUT Bart 14 CLAERHOUT Sven 15 VERMEULEN Emiel 16 DEMUYNCK Koen 17 CLAEYS Timothy 18 LAPIERE Ward 19 ROLET Sylvain 20 PAUWELS Nills 21 SCHOTTE Lauwrence 22 EVANS Sam AUS 23 ANECA Ciske 24 SABBE Enzo 25 WAGEMANS Koen 26 STOCKMAN Michiel 27 PATTYN Jamie 28 DE DONCKER Balder 29 WYDOOGHE Jaron 30 STOCKMAN Abram
29/06/2016 WICHELEN-SERSKAMP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 44,27 km/h
Aantal deelnemers: 73 - Opgevers: 27
1 VAN IMPE Kevin GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
2 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM
3 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
4 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
5 GOEMAN Jonas TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
6 HENNEBRY Conor IRL AQUABLUE
7 SELLAR Timothy AUS NORTHERN DISTRICTS WA CC
8 KUYSTEN Joshua NZL FORESTLAND WHEELERS
9 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB
10 VERCAUTEREN Tim DCR CYCLING TEAM
11 MAWBY Jackson AUS 12 VAN DAMME Davy 13 SPURRELL Tyler AUS 14 VERHOEVEN Nico 15 CARMAN Ben AUS 16 LAGNEAUX Yoni 17 DAS Jeroen 18 SCHOFIELD Jacob USA 19 BONTINCK Karel 20 MORGAN Alexander AUS 21 MOTTE David 22 PIROTTA Darcy AUS 23 FABRI Hannes 24 O CALLAGHEN Mark IRL 25 DE WINTER Gordon 26 EECKHOUT Kurt 27 DONIE Birger 28 J BOARDMAN Samuel USA 29 FLION Jorgen 30 DE VLIEGER Robin 40 VAN DAMME Bart 42 VERSCHUEREN Robin 44 WANTE Nick
29/06/2016 OETINGEN (B) - Juniores - 51 km - 39,41 km/h
Aantal deelnemers: 50 - Opgevers: 8
1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM
2 HAELTERMAN Glen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3 TIMMERMANS Tim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
4 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
5 VAN LYSEBETH Mathias ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
6 GAYTANT Remco WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
7 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES
8 VAN LIPPEVELDE Sander KSC DENDERSTREEK LABIEKES
9 VERSTREPEN Arno WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
10 VANHALST Thomas LOTTO-VC ARDENNES
11 VAN HAMME Kevin 12 MULLIS Luke USA 13 KAESEMANS Jasper 14 VOLKAERT Jonas 15 VAN DER HAEGEN Jarne 16 VERMANG Daan 17 DE CLERCQ Yente 18 DE GREEF Tim 19 RAMU Emerson 20 HERRERA David USA 21 MARIT Arne 22 AKDENIZ Dylan 23 REYES Cesar USA 24 BAERT Jordi 25 CREYGELMAN Jens 26 HEMELINGS Dries 27 FRANÇOIS Casper 28 FELIX Robbe 29 VAN DEN HAUTE Tom 30 VAN DE VELDE Guillaume
29/06/2016 RAVELS (A) - Juniores - 86 km - 42,77 km/h
Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 0
1 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK
2 BROOS Alain NED AVIA WCUP CYCLING TEAM
3 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT
4 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99
5 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL
6 TIMMERS Lars NED DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
7 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
8 VAN OEVELEN Wanne W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W
9 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
10 HENNEKAM Martijn NED WILLEBRORD WIL VOORUIT
11 HUYGEN Wout 12 GELEIJNSE Marco NED 13 MARIS Elias 14 COMMISSARIS Lucas 15 VAN SCHAEYBROEK Jonas 16 HOGEWEG Tom NED 17 VAN DER EYCKEN Brent 18 BARENDREGT Thijs NED 19 KERKHOFS Bob NED 20 LETEN Matthias 21 VAN LAER Jan 22 VAN ALPHEN Damian NED 23 VAN DONINCK Alec 24 VANSTEENSEL Mats 25 TOEN Max 26 DIERCKX Joëy 27 VAN DONGEN Ruben NED 28 GIELEN Jasper 29 VAN DER KNAAP Jeroen NED 30 MERTENS Neel
29/06/2016 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 67,1 km - 39,5 km/h
Aantal deelnemers: 81 - Opgevers: 10
1 CAPPAN Lennert TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
2 BRAET Vito CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
3 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS
4 REVILLON Anthony FRA VELOCLUB ST.OMER
5 DECLERCQ Mathias ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW
6 COLLIE Lars TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
7 TREMERIE Ryan CT SPIDER KING-EFC-ETIXX
8 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
9 CLEENEWERCK Tjorven TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
10 FORRET Robbe TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK
26 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
29 VERCAUTEREN Thomas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
|