.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    banner VWF.jpg

    Zondag 1 mei - OUDEGEM (9200)

    A-reeks – 80 km - 1h51 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Timmy Weeckers 
    3.Tommy Baeyens 
    4.Gillian Van Rijmenant 
    5.Bjorn Coomans 
    6.Bjorn Lison 
    7.Steven Tuytschaever 
    8.Ruben Broeckaert 
    9.Kristof Van Wijmeersch 
    10.Pascal Heyvaert 

    B-reeks – 80 km - 1h51 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Stijn Gidé 
    3.Tom Verhoeven 
    4.Steven Schouppe 
    5.Kristof De Backer 
    6.Brett Wauters 
    7.Bartje Verbeiren 
    8.Gert Brijs 
    9.Joris Van de Walle 
    10.Tim Goubert 

    C-reeks – 72 km - 1h46 
    1.Frank VAGENENDE 
    2.Bart Heyvaert 
    3.Stefan Verhaeghe 
    4.Brno Bruyere 
    5.Kris De Block 
    6.Tom De Smet 
    7.Andy Roskam 
    8.Steven Verschelden 
    9.Kristof Reniers 
    10.Jan De Mulder 

    D-reeks – 56 km - 1h23 
    1.Philip LAMPAERT 
    2.Eddy Van De Kerckhove 
    3.Ronny Coppens 
    4.Guy De Coster 
    5.Frank Van Der Perre 
    6.Ronald Rents 
    7.Marc Tabourdon 
    8.Frank Geets 
    9.Peter Vos 
    10.Luc Kinnaer 

    E-reeks – 56 km - 1h26
    1.Rene DE BRUCKER 
    2.Danny De Backer 
    3.Dirk Peigneur 
    4.Dominique Turcksin 
    5.Paul Casteleyn 
    6.Bert Costermans 
    7.Jo Montforts 
    8.Hugo Van Linden 
    9.Patrick Van Cleemput 
    10.Mike Vaneberg 

    F-reeks – 48 km - 1h14 
    1.Felix LUYTEN 
    2.Ludo De Bakker 
    3.Johny Van Holen 
    4.Jozef Deneef 
    5.Eddy Cobbaut 
    6.Hendrik Caethoven 
    7.Eddy Vandermeeren 
    8.Gilbert De Baerdemaeker 
    9.Louis Van Den Broeck 
    10.Andre Devadder

    F+ -reeks – 48 km - 1h14
    1.Marc VERVONDEL 
    2.Luc Snels 
    3.Florent De Leersnyder 
    4.José Demeyere 
    5.Theo Coudyzer 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Jos Vandermeulen 
    8.Ad Montforts 
    9.William De Cremer 

    01-05-2016 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    VWV 2015.jpg

    Zondag 1/05 – Testelt (3272)

    Cat.A - 79,3 km

    1.Michael Simms

    2.Jeroen Goeleven

    3.Nick Vandermaesen

    4.Pieter Wijckmans

    5.Tom Haest

    6.Joris Verheyden

    7.Nico Indekeu

    8.Sam Van Gansen

    9.Nick Janssen

    10.Stef Wynants

    11.Peter Behiels 12.Louis Eggers 13.Gerry Meuris 14.Jeroen Haest 15.Bart Vanden Wyngaerd 16.Sven Mombaerts 17.Ronald Vanelsen 18.Christophe Veulemans 19.Steven Nijs 20.Kristof Wijckmans 21.Karel Docker 22.Lorenz Compagnie 23.Senna Verbiest 24.Hans Mertens 25.Dieter Jacobs

     

    Cat.C - 61 km

    1.Patric Bogaerts

    2.Christophe Adams

    3.Kris Witvrouwen

    4.Vital Pauwels

    5.Danny Willems

    6.Dennis Moons

    7.Peter Aerts

    8.Ronny Follon

    9.Gert De Proost

    10.Ivan Verschueren

    11.Mario Verbinnen 12.Danny Serron 13.Roby Thyls 14.Rafaél Caubergh 15.Stefaan Lintermans

     

    Cat.D - 61 km

    1.Freddy Vangenechten

    2.Luc Van Roy

    3.Daniel Van der Mieren

    4.Marc Vandenwijngaerden

    5.Guido Verhaegen

    6.Bruno Brabants

    7.Eddy Van Loy

    8.Jan Cortoos

    9.Jan Maegh

    10.Hans Wuyts

    11.Michel Jannes 12.Andre Prinsen 13.Stefan Struys

     

    Cat.E - 61 km

    1.Sus Auwers

    2.Rene Van Gils

    3.Andre Volkaerts

    4.Roland De Geest

    01-05-2016 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan FREDERIQUE ROBERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Jeroen Das.jpg  Frederique Robert.jpg 

             Jeroen Das            Frederique Robert

    Zondag 01/05/2016 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 106,2 km - 44,42 km/h

    Aantal deelnemers: : 56 - Opgevers: 5

    1 DEGEZELLE Kevin WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    2 BORRY Kim DOVY KEUKENS - FCC

    3 BREYNE Jonathan VERANCLASSIC - AGO

    4 BOUTTÉ Kenzie DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5 HUYSSER Jeroen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    7 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    8 MAES Alexander HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    9 NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    10 GELDHOF David CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 DESMET Jani 12 HARRISON Jones GBR 13 BOUTTÉ Jordy 14 HAYNES William GBR 15 LANGEDOCK Mathieu 16 VANDERBEKEN Bjarne 17 DE GROOTE Arne 18 COURTENS Olivier 19 VANHOUTTEGHEM Cedric 20 DELAMEILLEURE Mathias 21 CADRON Julien 22 COOREVITS Gilles 23 SEGHERS Thomas 24 VANHILLE Xavier 25 DEVOLDERE Niki 26 DECEUNINCK Thomas 27 GOEMAERE Ralf 28 PAUWELS Nills 29 VANHOUTTEGHEM Vincent 30 VANHAECKE Thomas

     

    01/05/2016 KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 44,54 km/h 

    Aantal deelnemers: 131 - Opgevers: 16

    1 FREDERIQUE ROBERT uit Mol CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T.

    3 NOELS Sven VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    4 PEETERS Daniel SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    5 KERF Jérôme TEAM 3M

    6 COOLS Alexander SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    7 PEELAERS Jeff K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8 MERTENS Tom VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM

    9 WARBRUL Gero GER RSC RHEINBACH

    10 VAN DINGENEN Sander ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    11 VAN GOMPEL Mathias 12 WOUTERS Rutger 13 VAN LAER Titte 14 VERMEIREN Tom 15 LINTEN Tom 16 VANDERVEKEN Yoran 17 REYNAERTS Wim 18 THEUNISSEN Jordi 19 LENNERTZ Sam 20 SOLBERG Robert 21 LEWIS Adam GBR 22 BERCKMANS Jens 23 PANIS Maxim 24 JOYCE Sean NZL 25 MOLENBERGHS Pieter 26 VERSTREPEN Dries 27 LEIGH Andy GBR 28 PAGNAER Arthur 29 KLESSA Tim GER 30 SEGERS Joren

     

    01/05/2016 MEIGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 42,49 km/h

    Aantal deelnemers: 74 - Opgevers: 32

    1 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 VERMEIRE Jordy K.V.C. DEINZE VZW

    3 DIERICKX Matthias DMC- CYCLING TEAM VZW

    4 VAN RENTERGHEM Bram PRORACE CYCLING TEAM

    5 DE SMUL Guust GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    6 VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7 VAN DER HAEGHEN Ruben PROFEL - UNITED C.T.

    8 CALLEBAUT Kevin CIBEL-CEBON

    9 VAN CAUWENBERGHE Christophe TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    10 VAN COPPERNOLLE Francesco WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    11 JENNER Samuel AUS 12 VERKERKEN Miel 13 DE GREVE Maxim 14 DE MEYERE Jens 15 CATELYN Gieljan 16 MORTIER Lenny 17 DEMETER Renaat 18 BECKING Hans NED 19 LAVA Kevin 20 FABRI Hannes 21 VERBEKEN Cedric 22 BOUVRY Kenny 23 SOBERON Zowé 24 TEMMERMAN Jasper 25 VAN DAMME Bart 26 DE LANDTSHEER Steven 27 LANNOO Jaromir 28 GEARREN Michael USA 29 GEERTS Kenneth 30 USE Laurens

     

    01/05/2016 MERCHTEM (B) - Elite z.c./U23 - 116 km - 43,73 km/h 

    Aantal deelnemers: 126 - Opgevers: 27

    1 JEROEN DAS uit Essen RENO SYSTEMS CYCLING TEAM

    2 ONGENA Matthias CIBEL B CLUB

    3 VAN DER SCHUEREN Nicky ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    4 DE BOCK Stijn BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    5 CRABBÉ Arno ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    6 MASURE Brent PRORACE CYCLING TEAM

    7 MOENS Jens VAN EYCK SPORT

    8 VAN ROOSBROECK Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    9 VAN LENT Kenny TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE

    10 REIGEL Roel ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    11 ONGENA Thomas 12 DHOLLANDER Kristof 13 MERCKX Niels 14 EECKHOUT Kurt 15 VAN NYEN Hans 16 PEERSMAN Gerben 17 VANDENBERGH Wouter 18 VERHEYDEN Robin 19 BERTRAND Dorian 20 VAN AKEN Matthias 21 VAN BEETHOVEN Matthias 22 SCHOEVAERS Ward 23 VAN DE KEER Kevin 24 VAN MOL Caine 25 VAN DE MIEROOP Sam 26 BERTELS Jef 27 VERLINDEN Jordy 28 MAESEN Dries 29 MORIS Sven 30 WILLEMS Robby 35 WAELKENS Dave 38 DE BLOCK Nick 43 VAN DE VELDE Matthias 45 MARTENS Valentijn 49 VAN DE VELDE Thomas 53 DE BOCK Yoni 54 WANTE Nick 55 PEETERS Danny 58 DE BOCK Jelle 65 VAN BUGGENHOUT Joeri 68 SMAGGHE Wouter 69 DE BATIST Jef 73 DE OST Jarne 76 MARIN Glenn 81 DE JONGHE Kevin 84 VAN ROOSBROECK Patrick 85 WIELANDT Sven

     

    01/05/2016 VELDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 41,12 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 2

    1 DEWEER Jochen DOVY KEUKENS - FCC

    2 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 VANDAELE Angelo WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    4 DECLERCQ Thierry GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM

    5 MAENE Kevin DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6 DE DECKER Steven VIND! CYCLING PROJECT

    7 PLOVIE Wiebren VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DENOLF Ritchie BABOCO CYCLINGTEAM

    9 CLAERHOUT Sven PCT TOMACC

    10 PATTYN Jamie CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 SVENSSON Marcus SWE 12 VANTHOURNOUT Brecht 13 DEJONCKHEERE Jonas 14 VERMET Joran 15 SABBE Enzo 16 CASTELEYN Piet 17 DE NAEGHEL Manuel 18 MONTAIGNE Jorn 19 YIANGOU Tom GBR 20 HOSTE Simon 21 LEGRAND Wesley 22 EECKMAN Bert 23 CLICTEUR Arne 24 SLABINCK Indiana 25 DEGRANDE Arne 26 VERHIEST Olivier 27 DE PELSMAEKER Steven FRA 28 VANMASSENHOVE Giovanni 29 BORGOO Lowie 30 VANDEVYVERE Beau

     

    01/05/2016 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - U23 - 105 km - 38,17 km/h

    Aantal deelnemers: 47 - Opgevers: 7

    1 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 SIMON Kenn HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    3 TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT

    4 HOEFKENS Lennert PROFEL - UNITED C.T.

    5 VAN DE WALLE Goran HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 JANSSENS Jarrid BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 DE VILLE Jelle VAN EYCK SPORT

    8 DUFFELEER Joachim WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    9 COBBAERT Florian VAN EYCK SPORT

    10 OLIEBOS Jordy MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    11 VAN DEN BOSSCHE Angelo 12 BOTHUYNE Jorden 13 GOOSSENS Glenn 14 SUTTON Joseph GBR 15 SLAGMULDERS Yorick 16 VAN SCHELVERGEM Mattias 17 BIEBAU Aaron 18 VAN IMPE Stef 19 LAMBERTIN Kevin 20 MAY Jefferey 21 MOERMAN Thomas 22 DILLEN Ruben 23 VAN DEN NEST Jeffrey 24 GOESSENS Cédric 25 BOUTEN Migel 26 NERINCKX Tim 27 DE CLERCK Matthias 28 ROELS Wannes 29 DE BOECK James 30 ROOSENS Robin

     

    01/05/2016 LADIES DAY SINAAI (O) - Dames Elite - 87 km - 38,96 km/h 

    Aantal deelnemers: 89 - Opgevers: 13

    1 VAN VELZEN Bryony NED WV DE JONGE RENNER

    2 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    3 INGHELBRECHT Sarah LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM

    4 VANDER SANDE Elise KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5 STIJNS Kyara NED WT LIV PLANTUR

    6 MEYVISCH Molly SERVETTO-FOOTON WOMEN TEAM

    7 VAN DOORSLAER Annelies WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8 RIJFF Anouk NED LOTTO SOUDAL LADIES

    9 WITLOX Lizzy NED TWC TEMPO

    10 DEBBOUDT Sylvia KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    11 LEVIN Tilina SWE 12 MUNOZ Paola CHI 13 HAERS Carolien 14 CASETTA Ana Paula BRA 15 WOTSCH Melanie GER 16 POLSPOEL Maaike 17 SANCHEZ Julia ARG 18 BERTON Fatima 19 DOCX Mieke 20 VAN BAKEL Sophie NED 21 AHLSTRAND Emma SWE 22 VAN GEYT Laura 23 DUSART Elodie FRA 24 TROCH Tiana 25 VAN GLABEKE Shana 26 VIANIONPAA Laura FIN 27 MALIN Berlin SWE 28 VAN DEN BORN Eva NED 29 VERSTICHELEN Femke 30 JACOBSSON Linda SWE 34 ACCOE Joyce 65 NOBUS Anja 71 VENGE Wendy 75 WITTOCK Nancy

    01-05-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 01/05/2016
    BERLARE (O) - Juniores - 90 km - 40,7 km/h 

    Aantal deelnemers: 45 - Opgevers: 11

    1 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 DE CLERCQ Jari CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    3 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 GODART Bo WK NOORD-WEST-BRABANT

    6 VAN NUNEN Lukas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 VAN DEN HAUTE Bram CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 KOCKELMANN Raphael LUX CCI DIFFERDANGE

    9 DE TEMMERMAN Yonie MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 FRANÇOIS Casper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    11 MOREELS Louis 12 COPPIETERS Jeroen 13 VERHOFSTADT Thibau 14 VAN PETEGHEM Trifonius 15 VERPAELE Thibault 16 ROGGEMAN Wout 17 GONDRY Quinten 18 DIELEMAN Stan 19 BRIJS Jasper 20 BAERT Jordi 21 VAN DE VELDE Nico 22 RASSCHAERT Rob 23 VAN DEN HAUTE Tom 24 DE VOS Kwinten 25 VAN DORPE Guus 26 CAETHOVEN Kenneth 27 VAN DEN EEDE Lauri 28 JANSSENS Jens 29 VAN DE VERRE Daan 30 DE SCHRIJVER Dries 33BRUGGEMAN Lorenzo

     

    01/05/2016 GULLEGEM (W) - Juniores - 94 km - 38,66 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 3

    1 DEBUYCK Robbe YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    3 GEERINCK Dries ISOREX CYCLING TEAM

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 VAN EECKHOUT Len ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VESTENS Basile SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 DHONDT Louis VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 VANNESTE Wout SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    11 VAN CANEYT Joren 12 MAHIEU Mathias 13 LEFEVER Valentin 14 HESTERS Jules 15 DE BROEDER Maxwell 16 DOCHY Thibaut 17 GARSBEKE Jelle 18 HELSMOORTEL Dwight 19 PESSEMIER Tom 20 DELFERRIERE Dorian 21 DELBAERE Kenny 22 MEERSCHAERT Leonardo 23 PYRA Lorenzo 24 RAMU Emerson 25 VERDONCK Loeka 26 HENNING Samuel GBR 27 VERBEURE Jordy 28 DOISON Rodolphe 29 DEVENIJNS Sander

     

    01/05/2016 HOBOKEN (A) - Juniores - 86,9 km - 42,23 km/h 

    Aantal deelnemers: 66 - Opgevers: 16

    1 VAN ENDE Wouter AVIA WCUP CYCLING TEAM

    2 AMELINCKX Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VAN DYCK Dries K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5 COMMISSARIS Lucas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DECLEYRE Jens VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    7 GERINCKX Joni DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W

    9 VAN DER EYCKEN Brent SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 OOSTERMAN Bram NED WRC DE PEDDELAARS

    11 VARWEG Christian NED 12 MOESKOPS Jiry 13 SCHELFHOUT Wies 14 VAN GILS Maxim 15 VANSTEENSEL Mats 16 WATTEZ Danilo NED 17 VAN KRIMPEN Jeroen NED 18 OREEL Lars NED 19 VAN OEVELEN Wanne 20 BYLOOS Jeff 21 MARIS Elias 22 SZÉDELYI Tomas 23 TOEN Max 24 MERTENS Neel 25 VAN BOUWEL Sander 26 VAN CAMP Tibo 27 SCHILLEMANS Jonas 28 BROECKX Seppe 29 VAN DIJCK Jef 30 VANDER EYKEN Brent 37 DE ROP Michiel

     

    01/05/2016 SINT-BAAFS-VIJVE (W) - Juniores - 84,5 km - 39,76 km/h 

    Aantal deelnemers: 35 - Opgevers: 2

    1 HEYNDERICKX Hannes C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    2 STEYAERT Michael KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 VANEECKHOUTTE Ibe ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 DELOOF Senne ISOREX CYCLING TEAM

    5 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANKEIRSBULCK Jorden CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    7 DE MUINCK Bodhi YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    9 DERYCKERE Ruben CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 SAINTOBYN Quinten KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 BRYS Ben 12 VANDEVOORDE Jari 13 VERCRUYSSE Dylan 14 DOOM Jordi 15 DE RUYSSCHER Thibaut 16 TREMERIE Jensy 17 DEKONING Fabrizio 18 VERHAEGHE Cedric 19 VANDENBROUCKE Bjarne 20 VANOVERBERGHE Mathias 21 MICHELS Angelino 22 LOUYET Benoît 23 DHOOGE Niels 24 VANDERMEULEN Niels 25 D´HAESELEER Yarni 26 ANECA Seppe 27 VANDENDAELE Vic 28 DEWITTE Thibault 29 VANDE VELDE Lance 30 DEPOORTERE Maarten

     

    01/05/2016 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km - 40,32 km/h 

    Aantal deelnemers: 48 - Opgevers: 4

    1 BEARD Cameron USA SPECIALLIZED RACING

    2 STITES Tyler USA LUX DEVELOPMENT

    3 D´HEYGERE Gil ISOREX CYCLING TEAM

    4 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5 VANDEBEEK Bjorn ACROG - BALEN BC

    6 VERBIST Alexander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    7 VENNER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8 DE PEUTER Dylan WSC HAND IN HAND BAAL

    9 BLEVINS Christopher USA TEAM SPECIALIZED RACING

    10 HEINDERSON Maths SPORT EN MOEDIG GENK

    11 VERBEECK Sven 12 UALGASI Bram 13 GALICIA Seppe 14 SERNEELS Dieter 15 PIRA Senna 16 VAN LAER Laurens 17 WILLETT Daniel USA 18 VERLINDEN Robbert 19 CONTER Ken LUX 20 TIMMERS Lars NED 21 FROONINCKX Brent 22 SERRÉ Stef 23 GOVAERTS Bjarne 24 DEBOEL Vincent 25 VERELST Jef 26 DELANGHE Niels 27 MICHIELS Thomas 28 ZUEGER Logan USA 29 PARMENTIER Roald 30 SWENNEN Hoang

     

    01/05/2016 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 91 km - 40,11 km/h

    Aantal deelnemers: 39 - Opgevers: 2

    1 CAVEY Vincent CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    2 BAELE Benoît CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 LOEYS Jarne MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    4 DESAL Cériel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 MAES Ruben ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    6 VANSTEENKISTE Mathieu VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 DE VRIES Jan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW

    8 VANSEVENANT Mauri KVC NOORDZEEMEEUW

    9 BOUTTÉ Niels WIELERTEAM IEPER

    10 DERUYTTER Jasper CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    11 BRUNEEL Jens 12 CAPPELLE Maxim 13 VERBEECK Qwinten 14 DESCHUYTTER Casper 15 GHEQUIERE Jens 16 VERSLYPE Theo 17 DEJONGHE Arend 18 CAPPELLE Gilles 19 JACQUES Jarne 20 DEBEIR Arno 21 VANSTEENKISTE Arne 22 ADAM Benjamin 23 HUYGHE Gilles 24 THORÉ Simon 25 DUTOO Jérémy 26 PERNEEL Simon 27 IRVINE Declan AUS 28 VANDAMME Yorben 29 DEVOS Cedric 30 AOAKE Caleb NZL

    01/05/2016 NINOVE (O) – Juniores – 60 km – 42,94 km/h

    Deelnemers: 29 - Opgevers: 0

    1 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERMANG Daan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    5 GOEMAN Andreas YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 BEYENS Matisse K.V.C. DEINZE VZW

    7 PRIEELS Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8 DU FOUR Jens SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    9 FIVÉ Trystan ACROG - BALEN BC

    10 VAN LIPPEVELDE Sander KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    11 VAN HAMME Kevin 12 VAGENENDE Liam 13 SCLACMENDER Daivy 14 FOAMES Ben GBR 15 DESCHEPPER Ward 16 MARTENS Michiel 17 CREYGELMAN Jens 18 FELIX Robbe 19 VERTONGEN Jens 20 VAN DUYSE Bruno 21 DE RAEVE Stan 22 VAN DER BRUGGEN Jorne 23 WALGRAEVE Kobe 24 BUYL Maxim 25 VAN EESBEEK Yelle 26 KESTENS Donovan 27 COPPENS Daan 28 PLETINCKX Yarno 29 GRYSOLLE Sam

     

    01/05/2016 ROSMEER BILZEN (LB) - Juniores - 78 km - 38,36 km/h

    Aantal deelnemers: 45 - Opgevers: 13

    1 DAEMEN Stijn NED DAVO CYCLING TEAM

    2 GROOT Mirch NED VISTAMEDIA HAMME

    3 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    4 LOWIE Sebastiaan BMX VLIJTINGEN

    5 TUINER Rens NED RWC AHOY

    6 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    7 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    8 EUSSEN Bjarne DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    9 BORGERS Gilles DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 DIERCKX Joëy DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    11 BONNEU Kamiel 12 DELWICHE Kilian 13 LOBET Robin 14 THONNON Bas 15 VERBIST Lennert 16 SNELS Robbe 17 MANS Jarn 18 SCHERPENBERGH Tristan 19 ERNST Robin 20 KROOK Martijn NED 21 VAN DEN OETELAAR Steven 22 ELST Colin 23 KUITEN Arjan NED 24 PEETERS Jorre 25 MICHIELS Yannick 26 DONDERS Joost 27 VAN DESSEL Leonard 28 WARNIER Timo NED 29 MORTIER Diede 30 KOHNEN Alexandre LUX

    01-05-2016 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 01/05/2016
    HOBOKEN (A) - Interclub Nieuwelingen - 71 km - 40,08 km/h 

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 26

    1 SPAPEN Mauro NED TWC PIJNENBURG

    2 TEN BOSKE Kars NED HET SNELLE WIEL

    3 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99

    4 PATTYN Steven ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    5 VAN EKEREN Niels NED WV NOORD HOLLAND-MONKEYTOWN CT

    5 VAN EKEREN Niels NED MONKEYTOWN CYCLINGTEAM

    6 DE DECKER Tijl ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    7 CORTJENS Ryan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9 SCHEERS Lander WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW

    10 MACHIELS Brent ACROG - BALEN BC

     

    01/05/2016 BALEGEM (O) - Nieuwelingen - 66 km - 34,56 km/h 

    Aantal deelnemers: 32 - Opgevers: 0

    1 FERDINANDE Anton INDIVIDUEEL

    2 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    3 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    4 FRIJTERS Perry NED ENERTHERM-BKCP

    5 MAERTENS Manu VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 GALLE Staf WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    7 SLOCK Gregory VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 SMET Jorre VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    9 COSYNS Milan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    12 WARRENS Anthony VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    21 VAN CLEEMPUT Bert PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    25 VAN BASTELAERE Sven PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    01/05/2016 HECHTEL (LB) - Nieuwelingen - 57 km - 36,08 km/h 

    Aantal deelnemers: 23 - Opgevers: 8

    1 SOENEN Tomac OMC MTB CLUB - OPOETEREN

    2 VANBROEKHOVEN Finn ACROG - BALEN BC

    3 MEEUSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 GIJBELS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5 HASSERT Sven NED WV DE JONGE RENNER

    6 VAN RILLAER Witse YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 CLAUWAERT Maarten VD HAUWE CT - GENTSE VS

    8 JACOBS Owen SPORT EN MOEDIG GENK

    9 BAMS Jarne SPORT EN MOEDIG GENK

    10 COCKX Maxime YOUNG CYCLING TALENT D&D

     

    01/05/2016 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,25 km - 38,17 km/h 

    Aantal deelnemers: 56 - Opgevers: 2

    1 DE LOOF Dario KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2 VANDAELE Laurens CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    3 VERMEULEN Robban SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    4 VERBEECK Calvin TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 STOCKX Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 MAES Laurens TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    7 BEERNAERT David TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9 VERSTRAETE Aaron CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    10 WYSEURE Joran SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    12 JORIS Stef VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    01/05/2016 NEERWINDEN (B) - Nieuwelingen - 66 km - 35,48 km/h 

    Aantal deelnemers: 26 - Opgevers: 6

    1 VANPARIJS Wouter VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    2 LAMBEIR Joachim LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 LAMMENS Jonas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 VERWILT Mauro WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 BARBAIX Dries LENSWORLD CYCLING TEAM

    6 FONTAINE Emerson BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    7 GEYSEGOMS Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8 VERHOEVEN Jesse LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 MANS Matjas LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 CLAESSENS Jorg SPORT EN MOEDIG GENK

     

    01/05/2016 NINOVE (O) - Nieuwelingen - 39 km - 38,18 km/h 

    Aantal deelnemers: 33 - Opgevers: 3

    1 VAN POPPEL Sebastien JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 DE PAUW Robbe JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 VAN EECKHOUDT Ruben JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5 VAN DER TAELEN Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6 KAESEMANS Siemen ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 VAN DUYSE Arno ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8 LEEMANS Quinten ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 LITVINOV Dominik MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    10 ROELAND Tycho VD HAUWE CT - GENTSE VS

    22 GOOSSENS Brecht PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    27 HEERWEGH Kjell VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

     

    01/05/2016 RAMSEL HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 36,49 km/h 

    Aantal deelnemers: 44 - Opgevers: 4

    1 BRAMS Tim SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2 VAN HEMELEN Vincent K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3 VAN AERT Senne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 GYS Tuur LENSWORLD CYCLING TEAM

    5 VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6 THYS Joren K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 VERVOORT Wout K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W

    8 THIELEMANS Robbe DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9 DEBREYNE Ruben WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 VAN DEN SCHOOR Mats ACROG - BALEN BC

     

    01/05/2016 LADIES DAY SINAAI (O) - Dames Jeugd - 58 km - 36,63 km/h

    Dames Juniores - deelnemers: 32 - Opgevers: 8

    1 FABER Claire LUX LP 07 SCHIFFLANGE

    2 SMITH Amy GBR PROJECT 51

    3 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 NOËL Jara AA-DRINK-KALAS TEAM

    5 VERMEER Sanne NED AR EN TV DE ADELAAR

    6 STONE Isabella GBR PROJECT 51

    7 DHONT Glacia FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    8 GOESSENS Brenda KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 THEUNIS Tatjana JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10 JONGERIUS Claudia NED BALEN BC

    17 VAN GOETHEM Brenda PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    Dames Nieuwelingen - deelnemers: 27 - Opgevers: 9

    1 MALFAIT Ines TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    2 SCHOONEWILLE Yvet NED WSV EMMEN

    3 VANWALLEGHEM Kyenta TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    4 MICHELS Laure CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT

    5 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 FEYTENS Ellen INDIVIDUEEL

    7 VANDECAVEYE Fleur TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    8 KOCKELMANN Elisa LUX CCI DIFFERDANGE

    9 BOS Leonie NED DRC DE MOL

    10 BIEBAU Axelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    12 DUYM Farah VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    15 VAN SEVEREN Sarah WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN VZW

    01-05-2016 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/05/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zondag 01/05/2016
    BRUGGE SINT-PIETERS (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2016 DRONGEN (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2016 HOELEDEN (B) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2016 KOERSEL (LB) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    01-05-2016 om 09:49 geschreven door kenny


    30-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE HAMME-ZOGGE VAN ZATERDAG 30/04/2016

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & U23 TE HAMME-ZOGGE VAN ZATERDAG 30/04/2016     


    Zaterdag 30/04/2016 - DERNY CLASSIC HAMME-ZOGGE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    EINDUITSLAG - deelnemers: 17

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    2 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    3 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    4 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    8 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 VANTHOURENHOUT Dieter 12 CLAUS Dieter 13 VANTORNOUT Klaas 14 PARDINI Olivier 15 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 COBBAERT Robby 17 FRANCKAERT Gregory
    RITA5201.JPG
    Podium te Hamme-Zogge met winnaar Tom Boonen, Tim Wellens en Lars Boom.
    RITA5130.JPG
                                   Aankomst van winnaar Tom Boonen.
    RITA5134.JPG
                                           Aankomst van de 2de Tim Wellens.
    RITA5136.JPG
                                     Aankomst van de 3de Lars Boom.
    RITA5090.JPG
                   Ereronde van winnaar Tom Boonen met Greg Van Avermaet.


    REEKS 1 - deelnemers: 17 – 24 km - 37.7 km/h

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare Oliver IAM CYCLING

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    8 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    9 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    10 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    14 FRANCKAERT Gregory 16 VAN DEN BOSSCHE Angelo
    RITA4736.JPG
                                           Oliver Naesen won de 1ste reeks.

    REEKS 2 - deelnemers: 17 – 24 km – 41,01 km/h

    1 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 PARDINI Olivier WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    8 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    9 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    12 NAESEN Oliver 15 FRANCKAERT Gregory 16 CLAUS Dieter 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo
    RITA4980.JPG
                                   Laurens De Vreese won de 2de reeks.
    RITA4982.JPG
                                    Timothy Dupont en Joeri Stallaert.
    RITA4690.JPG
                                             Gregory Franckaert uit Kallo.

    REEKS 3 - deelnemers: 17 - 36.0 km - 40.53 km/h

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    2 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    3 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    4 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    10 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    13 STALLAERT Joeri 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 CLAUS Dieter 17 FRANCKAERT Gregory
    RITA4864.JPG
    RITA4816.JPG
                                                       Dieter Claus
    RITA4859.JPG
                                 Timothy Dupont en Dieter Vanthourenhout.

    RITA4747.JPG




    Wedstrijd BV's

    RITA5073.JPG
                                     Fons De Wolf won de wedstrijd bij de BV's.
    RITA5041.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-04-2016 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Jimmy Segers 1.jpg
          Jimmy Segers

    Zaterdag 30/04/2016 - SINAAI (9112) – Toeristen – 43,5 km

    Aantal deelnemers: 43

    1-JIMMY SEGERS (Sint-Gillis-Waas)

    2-De Grom Christophe

    3-Maes Dimitri

    4-Smet Kris

    5-Thoen Bart

    6-Van Bogaert Eddy

    7-Baert Giovanni

    8-Gerlo Tom

    9-De Bruyn Stef

    10-Van Sterteghem Filip

    11-Van de Walle Patrick-12-Verstraeten Tor-13-Thoen Kris-14-De Bruyn Kenneth-15-Hanssen Gunther-16-Van Osselaer Tommy-17-De Breucker Lieven-18-De Taey Gino-19-Smet Luc-20-Van Raemdonck Kurt-21-Vincke Ivan-22-Wauters Denis-23-Van Camp Freddy-24-Spanoghe Guido-25-De Roos Marnix-26-Volckeryck Gerrit-27-Tinel Pieter-28-Van Haevermaet Koen-29-De Schrijver Sven-30-De Fre Giovanni-31-Smet Geert-32-Van Laeken Gert-33-Van Gaeveren Gunter-34-Loeman Steven-35-Rombaut Maarten-36-Spileers Kenny-37-De Beule Sam-38-De Naeyer Bruno39-De Kimpe Nick-40-De Sutter Maxime-41-Felix Nick-42-De Sutter Gilles 



    Zaterdag 30/04/2016 - SINAAI (9112) - Inwoners 1000 Appels - 29 km

    Aantal deelnemers: 30

    1-Calluy Tom (Avelgem)

    2-De Wilde Tom

    3-Van Pottelberg Eric

    4-Colman Gunter

    5-Van Belleghem Benji

    6-Piessens Marc

    7-De Vreese Jeroen

    8-Van Goethem Danny

    9-Annaert Danny

    10-Braem Filip

    11-Vercauteren Garry-12-Berthels Tom-13-Verstraeten Georges-14-Vermeulen Gerry-15-Van Duyse Wim-16-Criel Jo-17-Ten Hartog Sarah-18-Piessens Henk-19-Verstraeten Pascal-20-Moens Patrick-21-Hoste Peggy-22-Piessens Bart-23-Vertenten Marc-24-Van den Bossche Wim-25-Rabaey Manu-26-De Wilde Kristof-27-Martens Tim-28-Smet Lieselotte-29-Van Hove Gino-30-Annaert Davy

    30-04-2016 om 22:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Zaterdag 30/04/2016 - DERNY CLASSIC HAMME-ZOGGE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    REEKS 1 - deelnemers: 17 – 24 km - 37.7 km/h

    1 OLIVER NAESEN uit Berlare Oliver IAM CYCLING

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    6 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    8 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    9 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    10 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    14 FRANCKAERT Gregory 16 VAN DEN BOSSCHE Angelo

    REEKS 2 - deelnemers: 17 – 24 km – 41,01 km/h

    1 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    2 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    4 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    5 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 PARDINI Olivier WALLONIE BRUXELLES - GROUP PROTECT

    7 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    8 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    9 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    12 NAESEN Oliver 15 FRANCKAERT Gregory 16 CLAUS Dieter 17 VAN DEN BOSSCHE Angelo

    REEKS 3 - deelnemers: 17 - 36.0 km - 40.53 km/h

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    2 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    3 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    4 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 VANTORNOUT Klaas MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 VANTHOURENHOUT Dieter MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    8 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    9 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    10 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    13 STALLAERT Joeri 14 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 CLAUS Dieter 17 FRANCKAERT Gregory

     

    EINDUITSLAG - deelnemers: 17

    1 BOONEN Tom ETIXX - QUICKSTEP

    2 WELLENS Tim LOTTO - SOUDAL

    3 BOOM Lars NED ASTANA PRO TEAM

    4 KEISSE Iljo ETIXX - QUICKSTEP

    5 PAUWELS Kevin MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    6 DUPONT Timothy VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    7 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    8 NAESEN Oliver IAM CYCLING

    9 DE VREESE Laurens ASTANA PRO TEAM

    10 VANTHOURENHOUT Michael MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    11 VANTHOURENHOUT Dieter 12 CLAUS Dieter 13 VANTORNOUT Klaas 14 PARDINI Olivier 15 VAN DEN BOSSCHE Angelo 16 COBBAERT Robby 17 FRANCKAERT Gregory


    30/04/2016 - MENEN CLASSIC (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 152,3 km - 45,15 km/h

    Aantal deelnemers: 186 - Opgevers: 59

    1 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    2 MANNAERTS Jelle SUPERANO HAM - ISOREX

    3 VERMEULEN Emiel TEAM 3M

    4 BLOMME Lorenzo TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC-AGO

    6 DEFREYNE Cédric EFC-ETIXX

    7 DE VYLDER Lindsay EFC-ETIXX

    8 WILLEMS Kenny TEAM 3M

    9 MAYER Yannick GER VERANCLASSIC-AGO

    10 COMMEYNE Steffen KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    11 MAES Alexander 12 VERFAILLIE Arne 13 VAN DE KERKHOVE Brent 14 HAERINCK Steven 15 GEERINCKX Ruben 16 BREYNE Jonathan 17 COMMEYNE Davy 18 VANDEVYVERE Stijn 19 ROTTY Glenn 20 GOUEL Valentin FRA 21 KROONEN Bastien 22 CASIER Arne 23 DEKKERS Hans NED 24 PERSOON Wouter 25 DELAMEILLEURE Mathias 26 BANKRAS Stijn NED 27 LETEN Wouter 28 COLART Nicolas 29 PARIDAENS Jasper 30 VANMEENEN Jordy 31 BALLET Mathias 63 VERRAES Benjamin 73 VAN DAMME Bart 84 DE PAEPE Johannes 88 MARCHAND Gianni 94 VAN STEENBERGEN Jori 99 VANDYCK Niels 106 ONGHENA Matthias 111 PERSOON Joeri


    30/04/2016 - BRUGGE-DUDZELE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 42,89 km/h

    Aantal deelnemers: 71 - Opgevers: 4

    1 VERDOOLAEGHE Bryan TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    2 REYNVOET Niels TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    3 BOUVRY Kenny VERANCLASSIC - AGO

    4 BOSSUYT Gianni TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    5 WYTINCK Gianni HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 SVENSSON Marcus SWE MöLNDALS RODDKLUB

    7 DESTADSBADER Roy TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-VAN EYCK-DEVOS-CAPOEN

    10 CONSTANT Kenny CT IVT - RUWOMAT - ALNOWAKKEN

    11 HOLVOET Mattijs 12 VERSICHEL Davy 13 VANHAECKE Thomas 14 HATTERSLEY Luke GBR 15 VERHOEVEN Nico 16 MAES Jo 17 DE WILDE Arno 18 RYAN Luke GBR 19 MUYS Ayton 20 STOFFERIS Rieno 21 DE BAETS Kristof 22 ACKET Jonas 23 DENIJS Sven 24 THERAIN Quentin 25 VANDENBERGHE Nick 26 VAN HYFTE Steven 27 COUDENYS Wesley 28 WYDOOGHE Jaron 29 LANNOO Jaromir 30 DE VOS Gilles 64 BULTYNCK Geert

     

    30/04/2016 - WORTEGEM PETEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 38,64 km/h

    Aantal deelnemers: 113 - Opgevers: 62

    1 MEURISSE Xandro CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM

    2 DE TROCH Thomas PRORACE CYCLING TEAM

    3 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    4 EYSKENS Jeroen PROFEL - UNITED C.T.

    5 DELBAERE Tijs HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    6 JENNER Samuel AUS ARMIDALE CC

    7 DE DECKER Alfdan HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    8 BALCAEN Manolito TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT

    9 DE KETELE Angelo ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    10 BYRNE Dillon GBR SUPERANO HAM - ISOREX - TARTELETTO

    11 STOCKMAN Michiel 12 DULT Jasper 13 HOLVOET Louis 14 DANIELS Simon 15 VAN OUDENHOVE Jovany 16 PIETERS Frederik 17 TRIBOUT Bart 18 VANCOMPERNOLLE Jan 19 CLAERHOUT Sven 20 GELDHOF David 21 SIMON Kenn 22 LAVA Kevin 23 POELMAN Laurens 24 DEJONGHE Jules 25 VAN AERT Jan 26 VAN DEN BRANDEN Viktor 27 VANDAELE Thijs 28 DEBOOT Bruce 29 VERBEKEN Cedric 30 LIEVENS Niels 38 MEUL Robby

    30-04-2016 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan MATTHEW VAN SCHOOR met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Matthew Van Schoor.jpg 

     Matthew Van Schoor


    Zaterdag 30/04/2016 - SCHELLEBELLE (O) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 85,4 km - 37,76 km/h

    Aantal deelnemers: 82 - Opgevers: 35

    1 MUNOZ Paola CHI XIRAYAS SAN LUIS

    2 VIANIONPAA Laura FIN ISOREX CYCLING TEAM

    3 BELMANS Els AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    4 BASH Paz ISR AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    5 HAERS Carolien AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    6 DUTRIAUX Fiona FRA AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    7 SANCHEZ Julia ARG XIRAYAS SAN LUIS

    8 VAN DER MEULEN Kaat LENSWORLD - ZANNATA - ETIXX

    9 WOTSCH Melanie GER AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    10 AHLSTRAND Emma SWE TEAM ORMSALVA

    11 DE BAAT Kim 12 VAN GEYT Laura 13 NOBUS Anja 14 VAN DEN BORN Eva NED 15 VERSTICHELEN Femke 16 BECKERS Isabelle 17 THELBERG Emmy SWE 18 DEBBOUDT Sylvia 19 VAN KERCKVOORDE Vanessa 20 AGUIRRE Talia ARG 21 HELAMB Hanna SWE 22 LEVIN Tilina SWE 23 PILZ Estefania ARG 24 VERSCHUEREN Jolien 25 DOCX Mieke 26 CHARLOTTA Ida SWE 27 ANDERSSON Emmy SWE 28 ROZLAPA Dana LAT 29 DREVILLE Anabelle FRA 30 PINTOS Valeria ARG 45 VERBIEST Liesbeth

     

    30/04/2016 - SINAAI (O) - Juniores - 87 km - 42,82 km/h

    Aantal deelnemers: 83 - Opgevers: 17

    1 VAN DER HORST Dennis NED WV NOORD-WESTHOEK

    2 DELBAEN Michael YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    4 CLAES Stef DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    5 TUINER Rens NED RWC AHOY

    6 GABRIËLS Senne YOUNG CYCLING TALENT D&D

    7 HESTERS Jules ISOREX CYCLING TEAM

    8 MEYERS Vincent TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    9 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    10 VAN SCHAEYBROEK Jonas DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    11 RENARD Simon 12 VANHALST Thomas 13 AMELINCKX Stef 14 DE JONG Timo NED 15 WIRTGEN Luc LUX 16 DETIENNE Victor 17 TOLHOEK Ezra NED 18 BONNEU Kamiel 19 DE GROOT Noah NED 20 SERNEELS Dieter 21 REUVERS Kevin NED 22 MILLIAU Vince 23 AKDENIZ Dylan 24 TIMMERS Lars NED 25 VAN PETEGHEM Trifonius 26 DE CLERCQ Yente 27 DEKONING Fabrizio 28 VAN DIEREN Christophe 29 SNELS Robbe 30 KETELAARS Xavier NED40 BARENDREGT Thijs NED 45 DE BOCK Stijn 48 STUER Kwinten

     

    30/04/2016 - ZWEVEGEM-KAPPAERT (W) - Juniores - 88 km - 40,22 km/h

    Aantal deelnemers: 76 - Opgevers: 6

    1 BERO Sean ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    2 VAN DE VOORDE Lennert CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    3 TACK Jan-emiel ZANNATA-GALLOO CYCLINGTEAM MENEN VZW

    4 VANDENDRIESSCHE Stef TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    5 VAN VUCHELEN Tom VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    6 BRESSELEERS Jonas W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CARPENTIER Jari CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    9 VAN KEIRSBULCK Engelbert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    10 TANGHE Lennert AVIA WCUP CYCLING TEAM

    11 BAILLIEVIER Kilian 12 LEFEVER Valentin 13  DESCHUYTTER Casper 14 CAPPELLE Maxim 15 TREMERIE Jensy 16 VERBEECK Qwinten 17 DHONT Arnoud 18 NOPPE Matthias 19 CAPPELLE Mauro 20 BOUCKAERT Louis 21 DECLEYRE Torsten 22 VERCRUYSSE Dylan 23 SEGAERT Victor 24 DELSAUT Anthony 25 VERMOTE Gianni 26 DECRAENE Raoul 27 VYNCKE Seppe 28 VANLANDEGHEM Elias 29 DELCOURT Julien 30 VANDEVOORDE Jari

     

    30/04/2016 - DEINZE-VINKT (O) - Nieuwelingen - 66 km - 38,06 km/h

    Aantal deelnemers: 44 - Opgevers: 1

    1 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    2 DE SCHEPPER Ward NED WV BREDA

    3 BRACKE Tijs K.V.C. DEINZE VZW

    4 DE WEIRDT Jens K.V.C. DEINZE VZW

    5 HEMELAERE William CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    6 SUYS Thomas MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 BORDON Ruben K.V.C. DEINZE VZW

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DECAESTECKER Korneel CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 DELAERE Jonas ALU DECOCK-LITUBEL-WIELERTEAM WAREGEM

    18 VAN DAELE Ernest 20 VAN HOUTE Sybren 31 SCHELFHOUT Gregory 35 VAN DER SYPT Gianni 37 DE PRAETERE Ben

    30/04/2016 - SINT-MARTENS-BODEGEM (B) - Nieuwelingen - 70 km - 36,6 km/h

    Aantal deelnemers: 41 - Opgevers: 14

    1 MATTHEW VAN SCHOOR uit  Baasrode VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 BEECKMAN Brent C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    3 KERKHOFS Matthias WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 MAAS Edo NED RWC AHOY

    5 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    6 VERHULST Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 SAVER Kasper MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    8 BAETENS Branko WK NOORD-WEST-BRABANT

    9 VERSTAPPEN Tijs LENSWORLD CYCLING TEAM

    10 DUYM Steffen VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    30-04-2016 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg

    Proficiat aan GEMKE DE ROCKER met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Gemke De Rocker.jpg 

    Zaterdag 30/04/2016 - MATER (O) - Aspiranten


    12 jaar - deelnemers: 37 - Opgevers: 2 - 20.0 km

    1 VAN MECHELEN Vlad CYCLING TEAM PAJURIS LITHUANIA

    2 DE MOYER Kenay CT PAJURIS

    3 VAN DER HEYDEN Dario C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    4 KONINCKX Bram KZLWC HEYLEN

    5 HANNES Victor ACROG - BALEN BC

    20 VAN ROYEN Nick PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    34 VAN STEENLANDT Sete VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    35 MARIN Rune VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    13 jaar - deelnemers: 39 - Opgevers: 3 - 24.0 km

    1 DE MEESTER Milan VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 HUBO Xander WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 DALVING Quinten PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 JORIS Robbe VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    5 LAMBRECHT Michiel TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    12 VAN OSSELAER Viktor VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    13 SZKANDERA Thomas VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    29 VAN ACKER Gilles VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    14 jaar - deelnemers: 38 - Opgevers: 6 - 36.0 km

    1 DE BOCK Rune C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DEWACHTER Lucas TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

    3 GALLE Marlo CT SPIDER KING-EFC-ETIXX

    4 DECLERCK Jelle VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 DEBRUYNE Ramses MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT

    7 VAN KERCKHOVE Quinten VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    12 VAN HOOF Manu PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    20 DE ROCKER Gemke VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM


    12 jaar meisjes - deelnemers: 3 - 20.0 km

    1 LINTHOUDT Jade C SPORT - KTC-CYCLING TEAM

    2 DE PRIJCK Shania WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 FEYS Malaika SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    13 jaar meisjes - deelnemers: 5 - Opgevers: 1 - 24.0 km

    1 MASURE Fien WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN DE PAAR Ines ACROG - BALEN BC

    4 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM

     

    14 jaar meisjes - deelnemers: 4 - Opgevers: 1 - 36.0 km

    1 GEMKE DE ROCKER VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM

    2 DE PESSEMIER Phoebe NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3 PENNYNCK Charlotte ISOREX CYCLING TEAM

    30-04-2016 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 9°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt 2015 1.jpg 

        Patrick Cocquyt


    Zaterdag 30 April - Peisegem (1785) -
    3de rit Capricorne Trophy

     

    A-reeks - 80,4 km - 1h57 
    1.Bert VAN DER TRAPPEN 
    2.Stijn Verbeke 
    3.Timmy Weeckers 
    4.Pascal Heyvaert 
    5.Gillian Van Rijmenant 
    6.Kenny Govaert 
    7.Foeke Lammertijn 
    8.Gregory Camerlinckx 
    9.Mauro Cooman 
    10.Bjorn Coomans 

    B-reeks - 80,4 km - 1h57 
    1.Jarno VERHOFSTADT 
    2.Kevin Van De Keer 
    3.Stijn Gidé 
    4.Kris Bolsens 
    5.Richard Wullems 
    6.David Schouppe 
    7.Koen Van Kerckhoven 
    8.Nico Van Bever 
    9.Joery Brion 
    10.Kristof Binst 

    C-reeks - 80,4 km - 1h59 
    1.Raf VAN DEN BOSSCHE 
    2.Koen De Bosscher 
    3.Bart Heyvaert 
    4.Kris De Block 
    5.Steven Verschelden 
    6.Frank Vagenende 
    7.Kurt Pauwels 
    8.Peter Maes 
    9.Jimmy De Paepe 
    10.Timo Verbesselt 

    D-reeks - 60,3km - 1h31 
    1.Ronald RENTS 
    2.Patrick Bobelijn 
    3.Eddy Van De Kerckhove 
    4.Patrick Jacobs 
    5.Franky Weemaes 
    6.Peter Huyghe 
    7.Jan De Mulder 
    8.Ronny Coppens 
    9.Frank Geets 
    10.Johan Driesen 

    E-reeks - 60,3 km - 1h32
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Rudy Thomas 
    3.Dirk Van Hove 
    4.Jan Van Den Brande 
    5.Dirk Peigneur 
    6.Jos Maes 
    7.Luc Witman 
    8.Rene De Brucker 
    9.Noël Willems 
    10.Danny De Backer 

    F-reeks - 53,6 km - 1h24 
    1.Rony DE VOS 
    2.Helmuth Tas 
    3.Eddy Vandermeeren 
    4.Eddy Vanopstal 
    5.Martin Durant 
    6.Sus Auwers 
    7.Andre Bultinck 
    8.Johny Van Holen 
    9.Jos Claessens 
    10.Hugo Lismont 

    F+ -reeks - 53,6 km - 1h25
    1.Theo COUDYZER 
    2.José Demeyere 
    3.Marc Vervondel 
    4.Jos Vandermeulen 
    5.Luc Snels 
    6.Freddy Vandenberghen 
    7.Roger Beelaert 
    8.Willy Corthier 
    9.William De Cremer 
    10.Luc Hermans 

    30-04-2016 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN SENEGAL 2016

    Tour De Senegal 2016.jpg
    RONDE VAN SENEGAL 2016


    Eindklassement

    1-Abdalla Ben Youcef- ALG

    2-Abderrahmane Mehdi Hamza- ALG  57”

    3-Abderrahmane Mansouri (Sharjah)- ALG  1’02”

    4-Azzedine Lagab- ALG  2’10”

    5-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR  2’52”

    6-Ali Nouisri-  TUN  4’56"

    7-Florian Obersteiner- GER  4’59”

    8-Dominik Roels- GER  6’38”

    9-Guy Smet uit Kruibeke- BEL  7’28”

    10-Roel De Vries- NED  7’36”

    13-Bram Delie- BEL  9’09”

    17-Tom Vandenbussche- BEL  13’40”

    18-Rutger Roelandts- BEL  14’32”

    23-Balder De Doncker- BEL  18’47”

    28-Killian Michiels- BEL  26’38”

    Zaterdag 23 April - Etappe 1 - Dakar - Tivaouane – 92 km – 01h37’32”

    Aantal deelnemers: 66
    1-Algerije - Abderrahmane MANSOURI-Sharjah Team

    2-Senegal - Becaye TRAORE-Selectie – Senegal  + 12"

    3-Algerije - Abdellah BEN YOUCEF-Selectie - Algerije

    4-Duitsland - Dominik ROELS-Selectie - Duitsland

    5-Algerije - Ezzeddine LAGAB-Selectie - Algerije

    6-België - Guy SMET uit Kruibeke - Wielercomité Belsele

    7-Algerije - Abderrahmane Mehdi HAMZA-Selectie - Algerije

    8-Algerije - Mohamed BOUZIDI-Selectie - Algerije

    9-Tunesië - Ali NOUISRI-Selectie – Tunesië  + 48"

    10-Marokko - Othmane CHOUMOUCH-Selectie – Marokko  + 1'58"

    15-België - Balder DE DONCKER-Royal Cureghem Sportief

    18-België - Bram DELIE-Wielerteam Ieper

    22-België - Tom VANDENBUSSCHE-Tops Antiek-Atom 6 CT

    51-België - Rutger ROELANDTS-Cycling Events VZW  +13’07”

    52-België - Killian MICHIELS-Baguet-MIBA-Indulek-Derit  + 13'25"


    Zondag 24 April - Etappe 2 - Tivaouane – St.Louis - 178 km - 04h00'25"
    Aantal deelnemers: 55

    1-Abdalla Ben Youcef- ALG

    2-Soufiane Sahbaoui- MAR

    3-Wolfgang Brandl (Südwestteam)- GER

    4-Peter Förster- GER   +6”

    5-Balder De Doncker- BEL

    6-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR

    7-Mohamed Bouzidi- ALG

    8-Becaye Traore- SEN  +44”

    9-Bram Delie- BEL

    10-Hichem Mokhtari- ALG

    14-Tom Vandenbussche- BEL

    18-Guy Smet- BEL

    23-Rutger Roelandts- BEL

    30-Killian Michiels- BEL  3’09”

     

    Maandag 25 April - Etappe 3 – St.Louis - Thies - 200 km - 04h14'38"

    Aantal deelnemers: 54

    1-Abderrahmane Mehdi Hamza- ALG

    2-Abdalla Ben Youcef- ALG

    3-Gabriel Ossyra- GER  11"

    4-Abderrahmane Mansouri (Sharjah)- ALG  50"

    5-Dominik Roels- GER

    6-Ali Nouisri- TUN  54”

    7-Florian Obersteiner- GER  57”

    8-Rutger Roelandts- BEL

    9-Guy Smet- BEL

    10-Azzedine Lagab- ALG

    16-Tom Vandenbussche- BEL  5:15”

    22-Bram Delie- BEL  6:16”

    29-Killian Michiels- BEL  6’23”

    30-Balder De Doncker- BEL

    Dinsdag 26 April - Etappe 4 - Khombole - Diourbel-Kaolack - 110 km 

    Aantal deelnemers:
    GEANNULEERD !!!

    Woensdag 27 April - Etappe 5 - Kaolack - Joal - 160 km - 01h59'49"

    Aantal deelnemers:

    1-Rutger Roelandts- BEL

    2-Abderrahmane Mansouri (Sharjah)- ALG

    3-Mohamed Bouzidi- ALG  4”

    4-Bram Delie- BEL  17”

    5-Abdellah Hidda- MAR

    6-Abdalla Ben Youcef- ALG

    7-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR

    8-Roel De Vries- NED

    9-Gabriel Ossyra- GER

    10-Haitam Gaiz (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR

    21-Killian Michiels- BEL  1’56”

    24-Balder De Doncker- BEL  5’41”

    Vrijdag 29 April - Etappe 6 - Somone - Plateau de Diass-Ngaparou - 130 km - 03h28'34"

    Aantal deelnemers:

    1-Azzedine Lagab- ALG

    2-Dominik Roels- GER  2”

    3-Roel De Vries- NED

    4-Florian Obersteiner- GER

    5-Abdellah Hidda- MAR

    6-Soufiane Sahbaoui- MAR  5”

    7-Reda Aadel (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR  6”

    8-Rutger Roelandts- BEL  30”

    9-Killian Michiels- BEL

    10-Benjamin Stauder- GER

    11-Bram Delie- BEL

    18-Guy Smet- BEL

    23-Tom Vandenbussche- BEL  38”

    29-Balder De Doncker- BEL  5’15”

    Zaterdag 30 April - Etappe 7 - Dakar - Dakar - 80 km - 01h57'32"

    Aantal deelnemers:

    1-Dominik Roels- GER

    2-Abderrahmane Mehdi Hamza- ALG  1’16”

    3-Guy Smet- BEL

    4-Soufiane Sahbaoui- MAR  1’59 

    5-Florian Obersteiner- GER

    6-Abdellah Hidda- MAR

    7-Azzedine Lagab- ALG

    8-Rutger Roelandts- BEL

    9-Haitam Gaiz (Al Marakeb - Umm Al-Quwain)- MAR  2’02”

    10-Gabriel Ossyra- GER  2’08”

    14-Bram Delie- BEL  2’59”

    17-Tom Vandenbussche- BEL  3’31”

    27-Balder De Doncker- BEL  9’28”

    28-Killian Michiels- BEL

    30-04-2016 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/04/2016

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 30/04 – Putte - Kampioenschap van Antwerpen

    Cat.A – 90 km

    1.Nick De Weerdt  (Kampioen van Antwerpen)

    2.Gert Delcroix

    3.Tom haest

    4.Steven Nijs

    5.Stijn Van Maldeghem

    6.Philippe Dele Montagne

    7.Mattias Van Rooy

    8.Dieter Jacobs

    9.Sven van Roy

    10.Mats Meertens

    11.Kevin De Knaep 12.Jeroen Belis 13.Yoeri Beyens 14.Stijn Rombouts 15.Bart Vanden Wyngaerd 16.Hans Smeyers 17.Gerry Meuris 18.Ferre Haveneers 19.Tomas Leysen 20.Tom Feyaerts 21.Filip De Wyngaert 22.Kristof Wijckmans 23.Mathias Van Den Sanden 24.Jarne Castermans 25.Kevin Van Looveren

     

    Cat. C – 78 km

    1.Andy Cochet

    2.Koen Heremans (Kampioen van Antwerpen)

    3.Ivan Verschueren

    4.Wim Van Avondt

    5.Wim Meir

    6.Peter Ryken

    7.Dave Vennick

    8.Peter Dockx

    9.Peter Aerts

    10.Gert Hermans

    11.Filip Thijs 12.Tom Op De Beeck 13.Mario Wouters 14.Marc Minnen 15.Mario Verbinnen

     

    Cat. D – 78 km

    1.Freddy Vangenechten (Kampioen van Antwerpen)

    2.Jan Cortoos

    3.Luc Van Roy

    4.Daniel Van Der Mieren

    5.Philippe Wauters

    6.Bruno Brabants

    7.Paul Fierens

    8.Marc De Cock

    9.Eddy Vaes

    10.Bernard Hakir

    11.Jan Maegh

    12.Hans Wuyts

    13.Jos Verheyen

    14.Wim Van Thielen

    15.Bart Haccuria

     

    Cat. E – 78 km

    1.Ludo De Bakker (Kampioen van Antwerpen)

    2.Rene Van Gils

    3.Andre Volkaerts

    30-04-2016 om 00:00 geschreven door kenny


    29-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WAASLANDSE TTC RONDE 2016 - MEERDONK 28/04/2016

    Banner TTC Ronde 2015.jpg
    WAASLANDSE TTC RONDE 2016



    Proficiat aan JIMMY SEGERS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Jimmy Segers 1.jpg Jimmy Segers Meerdonk 2016.png

    Donderdag 28/04/2016 – MEERDONK – Toeristen TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 52

    1-SEGERS JIMMY (St.Niklaas)

    2-DE BAERE BENJAMIN

    3-MARIEN JIM

    4-VAN DE PERRE LIEVEN

    5-DUMORTIER DAVID

    6-ANDRIES JELLE

    7-MAES DIMITRI

    8-ROTTIERS PIETER

    9-VAN DER VEKEN WIM

    10-SMET KRIS

    11-SPANOGHE GUIDO 12-LEENAERTS STEFAAN 13-KEVELEERS DAVID 14-MEIR WIM 15-SUYS FRANK 16-MEYVIS SERGE 17-VERMEIREN BART 18-CAP TIM 19-VAN DEN PLAS KURT 20-DE LILLE BEN 21-DRIESEN JOHAN 22-BECK PIETER 23-VAN RAEMDONCK KURT 24-DE CROOCK MAARTEN 25-BRIJS GERT 26-VAN EYCK TOMMY 27-VAN CAMP FREDDY 28-DE BRUYN STEF 29-VAN DER AA SAM 30-VAN OSSELAER TOMMY 31-HEYLEN DAVY 32-VAN GAEVEREN GUNTER 33-DE KIMPE NICK 34-DE BREUCKER LIEVEN 35-DE CLEEN WIM 36-MATHYS DIRK 37-DIERKS PETER 38-BOGAERT GUY 39-DE COCK BART 40-KOPPEN CEDRIC 41-WULLAERT KENNY 42-SERVERIUS JONAS 43-VAN GOETHEM FILIP 44-DE ROOS MARNIX 45-GERLO TOM 46-SEVERYNS STIJN 47-VAN BOSBEKE PETER 48-MACHARIS WILLIAM 49-VAN CRAENENBROECK WIM 50-VLEGELS JAN 51-VAN HAUTEKERKE GLENN 52-HOLLEBOSCH LIEVEN

     




    Proficiat aan GIOVANNI BAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Recreanten !!!

    Giovanni Baert 2016.jpg Giovanni Baert Meerdonk 2016.png

    Donderdag 28/04/2016 – MEERDONK – Recreanten TTC Ronde 2016

    Aantal deelnemers: 41

    1-BAERT GIOVANNI (Moerbeke)

    2-VAN DE WALLE PATRICK

    3-CAPPAERT SAMMY

    4-VAN DURM TOON

    5-DAELMAN BART

    6-JACOBS LANDER

    7-RIZZZO CLAUDIO

    8-BURM TONY

    9-SERVERIUS JONAS

    10-SERVERIUS RUDY

    11-VAN GOETHEM DANIEL 12-DUYM MANNO 13-DE GRAVE ADRIAAN 14-DE BRUYN KENNETH 15-VERSTRAETEN TOR 16-RAES FRANK 17-CATTRYSSE MANU 18-niet waargenomen geel pak van eyck 19-SAVELKOEL ALESSIO 20-DE CAUWER LUC 21-DE BEULE SAM 22-VAN HAVERE JURGEN 23-VAN DUYSE PETER 24-SOMERS DAVID 25-GEYSELS BJORN 26-DE MAEYER STEFAN 27-BROOTHAERS PETER 28-DE BOCK TOM 29-DE MAESSCHALCK KOEN 30-VAN ASSCHE FRANK 31-DE BEN MARK 32-DE PERMENTIER KENNY 33-POELMAN TIM 34-BOGAERT DANNY 35-SCHILTZ YANNICK 36-VERHELST TIM 37-DE FIJN FRANKY 38-VAN GOETHEM PETER 39-VAN DE PERRE RUDY 40-MERTENS ALEX 41-VERMEULEN KRIS

    29-04-2016 om 20:52 geschreven door kenny


    28-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERNE VAN WOENSDAG 28/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE HERNE VAN WOENSDAG 28/04/2016     


    Woensdag 27/04/2016 - HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 36
    1 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    11 REYNVOET Niels 12 SMAIL Robert GBR 13 VAN IMPE Kevin 14 DE DECKER Alfdan 15 VAN BOVEN Frederik 16 DE TROCH Thomas 17 GOEMAN Jonas 18 BRACEGIRDLE Tom  GBR 19 BODCHOU Dylan 20 DESMECHT David 21 GOEBEERT Pierre 22 ROLET Sylvain 23 MAUER Yannick GER 24 DEGUIDE Louis 25 DE LANGE Thijs NED 26 MOTTE David 27 TANIS Quentin FRA 28 YLBER Sefa ALB 29 OUSSOREN Olaf NED 30 BYRNE Dillon GBR 37 VAN GOETHEM Kevin 50 CALLEBAUT Kevin
    RITA4599.JPG
                    Winnaar Robby Cobbaert en de 2de Christophe Prémont.
    RITA4518.JPG
                                  Aankomst van winnaar Robby Cobbaert.
    RITA4523.JPG
                                      Aankomst van de 2de Christophe Prémont.
    RITA4526.JPG
    RITA4532.JPG
                          Aankomst van Lawrence Naesen en Mario Willems.
    RITA4466.JPG
    RITA4415.JPG
                                        De latere winnaar Robby Cobbaert.
    RITA4411.JPG
    RITA4389.JPG
    RITA4268.JPG
    RITA4237.JPG
    RITA4183.JPG
    RITA4178.JPG
    RITA4157.JPG
    RITA4131.JPG
    RITA4108.JPG
    RITA4096.JPG
    RITA4071.JPG
    RITA3973.JPG
    RITA3935.JPG
    RITA3926.JPG
    RITA3883.JPG
    RITA3875.JPG
    RITA3836.JPG
    RITA3833.JPG
    RITA3822.JPG
    RITA3818.JPG
    RITA3791.JPG
    RITA3788.JPG
                 De start van de Elite z.c. en U23 te Herne met 101 deelnemers.
    RITA3769.JPG
                             Huldiging van Belgisch kampioen Joeri Stallaert.




     


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-04-2016 om 14:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/04/2016

    Banner WBV 2015.jpg
    Woensdag 27/04/2016 - HERNE (B) - Elite z.c./U23 - 114,8 km - 39,31 km/h

    Aantal deelnemers: 101 - Opgevers: 36
    1 COBBAERT Robby HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM

    2 PRÉMONT Christophe VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    3 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    4 LELEU Antoine VERANCLASSIC - AGO

    5 STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 LEEMANS Rob BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM

    7 NAESEN Lawrence CIBEL-CEBON

    8 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    9 STALLAERT Joeri CIBEL-CEBON

    10 DE ROOZE Niels VERANCLASSIC - AGO

    11 REYNVOET Niels 12 SMAIL Robert GBR 13 VAN IMPE Kevin 14 DE DECKER Alfdan 15 VAN BOVEN Frederik 16 DE TROCH Thomas 17 GOEMAN Jonas 18 BRACEGIRDLE Tom  GBR 19 BODCHOU Dylan 20 DESMECHT David 21 GOEBEERT Pierre 22 ROLET Sylvain 23 MAUER Yannick GER 24 DEGUIDE Louis 25 DE LANGE Thijs NED 26 MOTTE David 27 TANIS Quentin FRA 28 YLBER Sefa ALB 29 OUSSOREN Olaf NED 30 BYRNE Dillon GBR 37 VAN GOETHEM Kevin 50 CALLEBAUT Kevin

    28-04-2016 om 14:45 geschreven door kenny


    25-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/04/2016

    banner VWF.jpg

    Proficiat aan KOEN DE BOSSCHER met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK BOBELIJN met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 8°Seizoenszege !!!

    Koen De Bosscher 2015.jpg  Patrick Bobelijn.jpg  Patrick Cocquyt 2015 1.jpg

      Koen De Bosscher         Patrick Bobelijn          Patrick Cocquyt


    Zaterdag 23 April - Baasrode (9200)


    A-reeks - 76,8 km - 1h52
    1.Timmy WEECKERS
    2.Tommy Baeyens
    3.Bjorn Coomans
    4.Bjorn Coomans
    5.Bert Van Der Trappen
    6.Gillian Van Rijmenant
    7.Jarne De Ost
    8.Robby De Bock
    9.Roy Gurequiere
    10.Jonathan De Frenne

    B-reeks
    - 76,8 km - 1h52
    1.Jarno VERHOFSTADT
    2.Kevin Van Raemdonck
    3.Peter Behiels
    4.Nico Verwee
    5.Jan Peirsman
    6.Kevin Roofthooft
    7.Jan Van Laere
    8.Kim Herremans
    9.Maarten Van Raemdonck
    10.Sammy Bogaert


    C-reeks
    – 66 km - 1h45

    1.KOEN DE BOSSCHER (Kalken)
    2.Patric Bogaerts
    3.Peter Aerts
    4.Andy De Backer
    5.Raf Van Den Bossche
    6.Kris De Block
    7.Mario Van Der Sickel
    8.Bart Heyvaert
    9.Peter Dockx
    10.Steven Verschelden

    D-reeks - 57,6 km - 1h27

    1.PATRICK BOBELIJN (Assenede)

    2.Ronald Rents
    3.Geert Van Speybroeck
    4.Piet Hereijgers
    5.Dominique Van Den Eede
    6.Bruno Bruyere
    7.Luc Keim
    8.Wim Heyndrickx
    9.Ronny Coppens
    10.Luc Kinnaer

    E-reeks
    - 57,6 km - 1h26
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)

    2.Rene De Brucker
    3.Luc Vranken
    4.Luc Van Roy
    5.Ronny Govers
    6.Luc Witman
    7.Rudy Thomas
    8.Dirk Van Hove
    9.Dirk Peigneur
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks
    - 51,2 km - 1h20
    1.Ludo DE BAKKER
    2.Felix Luyten
    3.Patrick Van Renterghem
    4.Sus Auwers
    5.Eddy Vanopstal
    6.Wim De Waal
    7.Helmuth Tas
    8.Johny Van Holen
    9.Paul Geudens
    10.Andre Bultinck

    F+ -reeks - 51,2 km - 1h20
    1.Marc VERVONDEL

    2.Jos Vandermeulen
    3.Forent De Leersnyder
    4.Luc Snels
    5.Freddy Vandenberghen
    6.Theo Coudyzer
    7.Willy Corthier
    8.Jozef Saerens
    9.Luc Hermans
    10.Adri Van Loon

    25-04-2016 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/04/2016

    VWV 2015.jpg

    Zaterdag 24/04 – Keerbergen - Kampioenschap van Vlaanderen
    Catg. Liefhebbers – 84,8 km

    1.Jonas Heijmans

    2.Tom Haest

    3.Jeroen Goeleven

    4.Kris Bunkens

    5.Maarten Van der Sanden

    6.Joris Verheyden

    7.Nick Vandermaesen

    8.Edwin Thys

    9.Martijn Henneauµ

    10.Nick Janssen

    11.Wim De Vries 12.Jens Van Bylen 13.Mattias Van Rooy 14.Stijn Rombouts 15.Karel Docker 16.Philippe Van Opstal 17.Bjorn Coomans 18.Bart Vanden Wyngaerd 19.Dimitri Georgopalis 20.Kristof Wijckmans 21.Gerry Meuris 22.Jarne Castermans 23.Ferre Haveneers 24.Anthon Puynaer 25.Louis Eggers 26.Sven Lombaerts 27.Yves Schouwaert 28.Jos Verheyen 29.Christophe Veulemans 29.Pieter Wijckmans

     

    Cat.C – 63,6 km

    1.Kris Witvrouwen

    2.Ives Verschueren

    3.Patrick Vermoten

    4.Tom Op de Beeck

    5.Luc Peeters

    6.Wim Vanberghen

    7.Gunter Vogels

    8.Mario Verbinnen

    9.Wim Everaerts

    10.Danny Willems

    11.Wim Meir 12.Rafaèl Caubergh 13.Gert De Proost 14.Christophe Adams 15.Gert Hermans 16.Vital Pauwels 17.Dirk Verbinnen 18.Benny Stevens 19.Robby Tuyls 20.Marc Minnen

     

    Cat.D – 63,6 km

    1.Philippe Wauters

    2.Luc Van Roy

    3.Daniel Van Der Mieren

    4.Marc Vandenwijngaerden

    5.Bernard Hakir

    6.Danny Vancaetsbeek

    7.Bruno Brabants

    8.Hans Wuyts

    9.Jos Verdeyen

    10.Eddy Vaes

    11.Freddy Vangenechten

    12.Wim Van Thielen 13.Andre Prinsen 14.Mario Pauwels

     

    Cat.E – 63,6 km

    1.Ludo De Bakker

    2.Andre Volkaerts

    3.Jan Van San

    25-04-2016 om 19:52 geschreven door kenny


    24-04-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 24/04/2016

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KOEWACHT VAN ZONDAG 24/04/2016     


    Zondag 24/04/2016 – KOEWACHT (Nl) – Wim Hendrikstrofee – 165,2 km – 03h58’50”

    Aantal deelnemers:

    1 Eefting Roy - De Jonge Renner

    2 van Dalen Jason - Westland Wil Vooruit

    3 Mol Robbert-Jan - West-Frisia

    4 Reynvoet Niels - Tops Antiek CT - Atom 6

    5 van Zijl Dylan - Amstel-Olympia-DTS

    6 Lindeman Adrie - NWVG

    7 Rijpma Coen - NWVG

    8 Nikkels Melle - UWTC De Volharding

    9 van de Klundert Koen - Willebrord Wil Vooruit

    10 Goeman Jonas - Tops Antiek CT - Atom 6       z.t.

    11 Wubben Bob 12 Kooistra Marten 13 Anthonise Lieven 14 Diependaele Timmy 15 Destatsbader Roy 16 van Leeuwen Cor 17 Stockman Michiel 18 Balcaen Monolito 19 Visser Eit  20 Neijmeijer Allard 21 Kleiman Wim 22 Groen Dex 23 Bakker 24 Kelderman Martin 25 Dilling Hans 26 Goeree Rick 27 Deelen Diederik 28 Dijkstra Martijn 29 Handgraaf Sjors 30 Oostra Folkert 48 Cop Jurgen 49 Verbeke Stijn 70 Peirsman Davy
    RITA3712.JPG
         Podium met winnaar Roy Eefting, Jason van Dalen en Robbert-Jan Mol.
    RITA3715.JPG
          Podium met winnaar Roy Eefting, Jason van Dalen en Robbert-Jan Mol.
    RITA3721.JPG RITA3633.JPG
                         Winnaar Roy Eefting.                                                         Aankomst van winnaar Roy Eefting.
    RITA3724.JPG
    RITA3727.JPG
    RITA3562.JPG
    RITA3530.JPG
    RITA3416.JPG
    RITA3401.JPG
    RITA3383.JPG
    RITA3342.JPG
    RITA3338.JPG
    RITA3335.JPG
    RITA3298.JPG
    RITA3276.JPG
    RITA3250.JPG
    RITA3235.JPG
    RITA3204.JPG RITA3207.JPG
    RITA3170.JPG
    RITA3119.JPG
    RITA3070.JPG
    RITA3054.JPG
    RITA3046.JPG
    RITA2995.JPG
    RITA2960.JPG
          Start van de Wim Hendrikstrofee te Koewacht voor de Elite z.c. en U23.
    RITA2924.JPG
                                                   DCR Cycling Team




    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-04-2016 om 20:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!