.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Gerben Van Houte 2015.jpg 

       Gerben Van Houte


    Zondag 15/03/2015 DRIESLINTER (B) - Nieuwelingen - 51 km - 39,86 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7 VAN WILDER Ilan WK NOORD-WEST-BRABANT

    8 VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 VAN BOUWEL Sander K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    15/03/2015 BOOISCHOT PIJPELHEIDE (A) - Nieuwelingen - 55 km - 39,78 km/h

    Aantal deelnemers: 69

    1 DE LENG Mathijs NED WV AVANTI

    2 VAN GRIEKEN Jarne DCM CYCLING TEAM

    3 VERVLOESEM Xandres DCM CYCLING TEAM

    4 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    5 VANBROEKHOVEN Finn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7 VERHEYEN Maarten DCM CYCLING TEAM

    8 WACHTERS Jef WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DELANGHE Niels LOTTO OLYMPIA TIENEN

    10 MARIS Elias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    15/03/2015 IEPER (W) - Nieuwelingen - 50 km - 42,92 km/h

    Aantal deelnemers: 123

    1 PETERS Tom NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    4 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 BASTIAEN Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 REVILLON Anthony FRA VC ST OMER

    7 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 MEW JENSEN Georg GBR LEE VALLEY YOUTH CYCLING CLUB

    9 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    10 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

     

    15/03/2015 OORDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km - 36,29 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 VERCAMST Wesley KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4 KESTENS Donovan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    6 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7 BAEYENS Yorgo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VOLKAERT Jonas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    10 DE WILDE Gilles VD HAUWE CT - GENTSE VS

    23 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    15/03/2015 STEKENE (O) - Nieuwelingen - 45,9 km - 36,46 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3 SEELS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VAN SCHOOR Matthew VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    6 PAUWELS Maxim VD HAUWE CT - GENTSE VS

    7 DE WAELE Bjarne APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VRANKEN Vince KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 GOETHALS Thorben ISOREX CYCLING TEAM

    11 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    12 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    16 MILBOU Steff VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    24 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    30 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    37 VAN DE VELDE Tristan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 MAES Niels VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 SCHELFHOUT Gregory PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    Gerben Zege 1.JPG
                     De spurt te Stekene met Gerben Van Houte als winnaar.
    Gerben Zege 1 0.JPG

    16-03-2015 om 14:05 geschreven door kenny


    15-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/03/2015

    waod_3.jpg
    Zondag 15 maart 2015 - ZANDVOORDE (8400)

    Catg.A – 72 km – 26 deelnemers

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Bultynck Isaak

    3-Vanneste Christopher

    4-Cop Jurgen

    5-Maenhout Kenny

    6-Viaene Cedric

    7-Lannoo Denny

    8-Vandendriessche Ibe

    9-Lampaert Philip

    10-Maenhout Tommy

     

    Catg.B – 54 km – 20 deelnemers

    1-Degryse Ronny (Bredene)

    2-Pauwels Kurt

    3-De Weirdt Gino

    4-Vanheule Frank

    5-David Stefaan

    6-Verhofstadt Peter (Berlare)

    7-Popelier Mario

    8-Verbeken Kurt

    9-De Bruycker Jan

    10-Himpens Kristof

    13-Van Drom Giovanni (Bazel)

    16-Bultynck Geert (Beveren)

    20-Van Bosbeke Peter (St.Niklaas)

     

    Catg.C – 54 km – 12 deelnemers

    1-Versluys Marc (De Haan)

    2-Mathys Dirk (Gentbrugge)

    3-Vermassen Gerrit

    4-Harms Ko

    5-Van Honsté Kris (Hoboken)

    6-Watteny Patrick

    7-D'Hondt Erwin

    8-Van Damme Filip

    9-Roobroeck Dirk

    10-Moens Jean-Paul

     

    Catg.D – 48 km – 6 deelnemers

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Verzele Noël

    3-De Naeghel Jozef

    4-Coppers François (Lokeren)

    5-Ribbens Luc

    6-Vanhaeverbeke Jean

     

    Catg.E – 48 km – 5 deelnemers

    +65 jaar

    1-Lockefeir Marinus (Oud-Gastel Nl)

    2-Corthier Willy

    3-Vergult Jos

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Devreese José


    Toeristen – 19 deelnemers

    1-Declercq Brecht (Heurne)

    2-Vandecasteele Angelo (Zele)

    3-De Grom Christophe

    4-Arena Lorenzo

    5-Vandevyvere Jonas

    6-Danneel Vincent

    7-Mastragostino Alessandro

    8-Vercarre Jurgen

    9-Erauw Luc

    10-Maes Dimitri (Waasmunster)

    15-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    14-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN VAN ZATERDAG 14/03/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN VAN ZATERDAG 14/03/2015     


    Zaterdag 14/03/2015 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 107 km - 42,88 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 ARNE VAN ROOSBROECK (Duffel) ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 COP Jurgen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 PARIDAENS Jasper XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    9 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    22 DE SMIT Joshua PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    50 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    53 BAEYENS Bart AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    57 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    66 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    91 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    93 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    112 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    128 BAEYENS Gert AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    130 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    131 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    144 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    14-3-2015-wetteren 626.JPG
                                 Podium met winnaar Arne Van Roosbroeck.
    14-3-2015-wetteren 631.JPG
                                  Arne Van Roosbroeck met vader Patrick.
    14-3-2015-wetteren 519.JPG
     Arne Van Roosbroeck voor Renaat Demeter, Jurgen Cop en Pauwel Verhulst.
    14-3-2015-wetteren 518.JPG
    De kopgroep van 4 renners waar Arne Van Roosbroeck de snelste was voor Renaat Demeter.
    14-3-2015-wetteren 522.JPG
                                             De spurt van het peloton.
    14-3-2015-wetteren 351.JPG
    14-3-2015-wetteren 271.JPG
    14-3-2015-wetteren 266.JPG
    14-3-2015-wetteren 225.JPG
    14-3-2015-wetteren 214.JPG
    14-3-2015-wetteren 211.JPG
    14-3-2015-wetteren 147.JPG
    14-3-2015-wetteren 072.JPG 14-3-2015-wetteren 096.JPG
    14-3-2015-wetteren 030.JPG
             Start van de Elite z.c. & Beloften te Wetteren met 189 deelnemers.





    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-03-2015 om 20:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ARNE VAN ROOSBROECK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan THIBAU VERHOFSTADT met 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Arne Van Roosbroeck.jpg  Thibau Verhofstadt.jpg 

    Arne Van Roosbroeck        Thibau Verhofstadt


    Zaterdag 14/03/2015 MEULEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 41,18 km/h
    Aantal deelnemers: 157

    1 FLORIS Gerts NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    2 WARLOP Jordi EFC-ETIXX

    3 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    4 VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX

    5 MEHEUS Gill EFC-ETIXX

    6 BRUYNEEL Giel CT RUWOMAT - VERMEEREN

    7 HEYTENS Maxim VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    8 DEMEYER Niels CT RUWOMAT - VERMEEREN

    9 PEELAERS Jeff T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10 VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM
     

    14/03/2015 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 107 km - 42,88 km/h

    Aantal deelnemers: 189

    1 ARNE VAN ROOSBROECK (Duffel) ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    2 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3 COP Jurgen WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 VERHULST Pauwel WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5 VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6 PARIDAENS Jasper XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    7 MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8 VERHOEVEN Nico FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    9 VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    10 OLIEBOS Jordy ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    22 DE SMIT Joshua PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    43 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    50 VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM

    53 BAEYENS Bart AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    57 DE LANDTSHEER Steven W.T.C. WALTER GODEFROOT

    66 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    91 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    93 VAN MEIRVENNE Jan WK NOORD-WEST-BRABANT

    112 VAN ROOSBROECK Patrick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    116 VERHULST Tom WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    128 BAEYENS Gert AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    130 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    131 VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    144 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

     

    14/03/2015 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE) (W) - Dames Elite - 96 km - 37,65 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 SIGGAARD Christina DEN

    2 VERSTICHELEN Femke WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3 DUTRIAUX Fiona FRA

    4 DOM Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    5 DEBBOUDT Lensy KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6 VAN DOORSLAER Annelies LENSWORLD.EV- ZANNATA LADIES TEAM

    7 WOTSCH Melanie GER

    8 NESSMAR Alexandra SWE

    9 MALLEBRO Camilla DEN

    10 DRUYTS Demmy TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY

    11 NOBUS Anja FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    27 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    57 WITTOCK Nancy WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    14/03/2015 KOOLSKAMP (W) - Juniores - 78,4 km - 39,41 km/h

    Aantal deelnemers: 63

    1 THIBAU VERHOFSTADT uit Berlare ISOREX CYCLING TEAM

    2 BULLEY Lewis GBR VELOCITY GLOBALBIKE

    3 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 TREVE Giovanni CT SPIDER KING IEPER

    5 VERBEKEN Dave CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    6 OSTYN Kenzy CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    7 MAHIEU Mathias WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    43 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14/03/2015 OUTRIJVE (W) - Juniores - 71 km - 38,55 km/h

    Aantal deelnemers: 60

    1 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 MORTIER Julien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    3 JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 ROELS Wannes ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 BAERT Jordi ISOREX CYCLING TEAM

    7 DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 VAN DEN DRIESSCHE Lilian SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    9 BAILLIEVIER Kilian KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    10 DEJONGHE Roeland KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    26 STUER Benjamin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    42 VAN HOYWEGHEN Bart PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    14/03/2015 VOLLEZELE (B) Nieuwelingen - 60 km - 34,89 km/h

    Aantal deelnemers: 53

    1 GENON Nicolas LOTTO-VC ARDENNES

    2 LIEVENS Lars VD HAUWE CT - GENTSE VS

    3 BIERKENS Tom NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    5 VERBIST Alexander VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 DU FOUR Jens APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    7 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURGN

    8 KAESEMANS Jasper ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    9 SNELS Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14-03-2015 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/03/2015

    waod_3.jpg

    Proficiat aan NICK MERTENS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan GEERT VAN SPEYBROECK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Nick Mertens.jpg  Van Speybroeck Geert 2015.jpg

            Nick Mertens           Geert Van Speybroeck


    Zaterdag 14 maart 2015 - BEVEREN-WAAS (9120)

    Cat. A - 67,2 km - 79 deelnemers

    1-NICK MERTENS (Berlare)

    2-Bultynck Isaak

    3-Laureys Simon (Lokeren)

    4-Goossens Steven (Belsele)

    5-Meul Robby (Belsele)

    6-Vercauteren Tim (Belsele)

    7-Bogaert Sammy (Essen)

    8-De Henau Jan

    9-Nachtegael Danny

    10-Michiels Mathieu

    11-Middelkamp Tom (Antwerpen)

    13-Cap Bryan (Rupelmonde)
    14-De Wolf Glenn (Hamme)

    16-Van de Casteele Michaël (Steendorp)

    18-Landtsheer Peter (Uitbergen)

    28-Apers Michael (Bazel)

    29-Peirsman Jan (Beveren)

    30-Van Vlierberghe Bart (Lokeren)

    31-Weemaes Filip (Verrebroek)

    32-Van Meirvenne Eloy (Beveren)

    38-Van Kerchove Jonathan (St.Pauwels)

    39-Middelkamp Tom (Antwerpen)

    47-De Baere Bart (Hamme)

    48-Maes Vincent (Beveren)

    50-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    52-Maes Bryan (Stekene)
     

    Cat. B - 61,6 km - 49 deelnemers
    1-Aerts Peter (Geel)

    2-Weemaes Franky (Melsele)

    3-Verheyden Johan

    4-Calluy Tom

    5-Vermote Patrick

    6-Pauwels Vital

    7-Neels Peter (Kruibeke)

    8-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    9-Vereecken Eric

    10-Vangenechten Freddy

    13-Calle Alain (Mariakerke)

    15-Rombaut Wim (Stekene)

    17-Van Laere Koen (Beveren)

    18-Cooman Jerry

    21-Van De Perre Lieven (De Klinge)

    24-Verschelden Steven (Hamme)

    26-Primo Gino (Gent)

    29-Baert Giovanni (Moerbeke)

    31-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    36-Rabout Rudi (Erembodegem)

    37-D'Hooge Frank (Hamme)

    39-Van Drom Giovanni (Bazel)

    Cat. C - 56 km - 45 deelnemers

    1-GEERT VAN SPEYBROECK (Nevele)
    2-Didier Couchez (St.Amandsberg) op 15"
    3-Van Hove Dirk

    4-Gommers Frank

    5-Hereijgers Piet

    6-Kenny Janssens (Melsele)
    7-Fierens Paul
    8-Vos Peter op >1min

    9-Van Buynder Benny (Bornem)

    10-Willems Noël

    13-Suys Frank (Bornem)

    14-Claus Etienne (Waasmunster)

    15-Goossens Marc (Mariakerke)

    20-Braeckman Geert (Kalken)

    26-Van Havere Jurgen (Kruibeke)

    27-Vermincksel Dirk (Bazel)

    28-De Coninck Wim (Grammene)

    32-Dierks Peter (Bornem)

    35-Smet Geert (St.Niklaas)

    39-Mathys Dirk (Gentbrugge)


    Cat. D + DAMES - 50,4 km - 28 deelnemers

    1-De Vos Rony (Beernem)

    2-Durant Martin

    3-Tas Helmuth

    4-Lap Hans

    5-Caethoven Hendrik (Zele)

    6-Geerts Christiaan

    7-Heye Hilair

    8-Claeys Jean-Pierre

    9-Baudonck Tony

    10-Convents Patrick

    20-Coppers François (Lokeren)

    21-Robert Valerie (Beveren)

    Cat. E - 50,4 km - 18 deelnemers
    E +65 jaar

    1-Vervondel Marc (Letterhoutem)

    2-Van Renterghem Patrick

    3-Coudyzer Theo

    4-Van Hove Jan

    5-Luyten Felix

    6-Van Raemdonck Alfons (Beveren)

    7-Snels Luc

    8-Vyvey Julien

    9-De Wilde Eric (Lochristi)

    10-Lockefeir Marinus


    E +70 jaar

    1-Sannen Gaston (Koersel)

    2-Mercken Mathieu

    3-Klep Andre-

    4-Cornu Daniel (Stekene)

    5-Devreese José

    Toeristen - 56 km - 70 deelnemers
    1-Van Genechten Steff (Herselt)   

    2-Wijckmans Pieter

    3-De Grom Christophe

    4-onleesbaar nummer

    5-Andries Jelle

    6-Camps Yves

    7-Wollaert Jan

    8-Voet Wim

    9-Van Bever Nico

    10-Victor Kurt

    11-Meir Wim (Herentals)

    14-Van Hautekerke Glenn (Bazel)

    15-Heirbaut Evert(Nieuwkerken)

    20-Van Raemdonck Kurt (Beveren)

    21-Maes Dimitri (Waasmunster)

    25-Bolssens Mario (De Klinge)

    28-De Roos Marnix (Moerbeke)

    37-Van Osselaer Tommy (Stekene)

    38-Van Goethem Peter (Nieuwkerken)

    46-Van Goethem Filip (Nieuwkerken)

    52-Gerlo Tom (Waasmunster)

    14-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    13-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/03/2015

    Tirreno.jpg
    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Greg Van Avermaet 2015.jpg     Greg Zege 1.jpg
         
    Greg Van Avermaet


    Vrijdag 13/03/2015 – TIRRENO ADRIATICO - Rit 3: Cascina – Arezzo – 04h58’

     

    1-GREG VAN AVERMAET uit Hamme - BMC

    2-Peter Sagan (SLW) -TCS

    3-Zdenek Štybar (TSJ) - EQS

    4-Filippo Pozzato (ITA) - LAM

    5-Fabian Cancellara (ZWI) - TFR

    6-Simon Geschke (DUI) - TGA

    7-Paul Martens (DUI) - TLJ

    8-Andrej Grivko (OEK) - AST

    9-Rigoberto Urán (COL) - EQS

    10-Wout Poels (NED) - SKY

    13-03-2015 om 20:14 geschreven door kenny


    11-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & BELOFTEN TE WANZELE VAN WOENSDAG 11/03/2015

    FOTO'S ELITE M.C. & Z.C. & BELOFTEN TE WANZELE VAN WOENSDAG 11/03/2015     


    Woensdag 11/03/2015 WANZEEL KOERSE - LEDE-WANZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 164,8 km - 45,38 km/h

    Aantal deelnemers: 182

    1 DEMOITIE Antoine WALLONIE-BRUXELLES

    2 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 STALLAERT Joeri CIBEL

    4 VANLANDSCHOOT James WANTY-GROUPE GOBERT

    5 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 MEIJERS Daan NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    8 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    9 DAKTERIS Janis LAT TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    10 KERF Jérôme VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    21 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    33 VERRAES Benjamin CIBEL

    34 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    35 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    43 ONGENA Thomas CIBEL

    60 ROTTY Glenn CIBEL

    73 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    78 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    81 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    82 DE JONGHE Kevin CIBEL

    94 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    95 ONGENA Matthias CIBEL

    99 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    112 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    125 GOOSSENS Kenny CIBEL

    131 DE DECKER Bjorn CIBEL

    144 NAESEN Lawrence CIBEL
    11-3-2015-wanzele 849.JPG
          Podium met winnaar Antione Demoitie, Wouter Mol en Joeri Stallaert.
    11-3-2015-wanzele 872.JPG
                                           Winnaar Antione Demoitie.
    11-3-2015-wanzele 864.JPG
                     De 3de Joeri Stallaert met sponsor Achiel De Witte en dame.
    11-3-2015-wanzele 875.JPG
                                     De 2de Wouter Mol aan het woord.
    11-3-2015-wanzele 871.JPG
                                  Een woordje uitlag van Joeri Stallaert.
    11-3-2015-wanzele 814.JPG
     De spurt met als 1ste Antione Demoitie voor Wouter Mol en Joeri Stallaert.
    11-3-2015-wanzele 798.JPG
                                                        Laatste ronde.
    11-3-2015-wanzele 726.JPG
    11-3-2015-wanzele 725.JPG
    11-3-2015-wanzele 679.JPG
    11-3-2015-wanzele 591.JPG
    11-3-2015-wanzele 568.JPG
    11-3-2015-wanzele 485.JPG
    11-3-2015-wanzele 458.JPG
    11-3-2015-wanzele 446.JPG
    11-3-2015-wanzele 397.JPG
    11-3-2015-wanzele 209.JPG
    11-3-2015-wanzele 207.JPG
        Start van de Elite m.c. & z.c. & Beloften te Wanzele met 182 deelnemers.

                          




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    11-03-2015 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 11/03/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Nico De Roeck en Luc Van Clapdorp vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 63 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Mooi lenteweer en dus fantastisch weer voor de midweek duurtraining. Aan kopmannen geen gebrek waardoor het tempo gans de rit zeer strak werd gehouden, in de groep kon men zo naar believen peddelen. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 106 Km, het gemiddelde was goed voor 34,2 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Luc Van Clapdorp , Nico De Roeck , Walter Meseure , Dirk Heyrman , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Maarten Van Raemdonck , Mister X , Gaston Pieters , Chris Bolsens , Steven Verschelden , Chris Van De Vijver , Michael Apers , Nancy Wittock , Luc Vermeulen , Patrick Van Der Vekens , William Despeels , Kristoff Heyns , Pascal Brack , Philip Van Havenbergh , Bert De Coster , Eloy Van Meirvanne , Tom Verhulst , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Luc De Moor , Patrick Deyaert , Danny Van Damme , Glenn Van Hautekerke , Michael Van de Casteele , Tommy Van Osselaer , Thieu Heirbaut , Alain Verbeke , Frank Van Geystelen , Franky Wielandt , Cornelis Van Der Haeven , Gregory Franckaert , Michel Van Osselaer , Patrick Van Vlierberghe , Olaf Van Osselaer , Fons Van Raemdonck , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Kevin Wullaert , Philippe Perriens , Adrien Maes , Jurgen Maes , Luc Goossens , Franky De Witte , Pieter Covents , Leo Mares , Hank Mees , Modest Smet , Dame X , 2 renners Wac , 3 renners Van Moer CT , ?? en Kenny Janssens.

    11-03-2015 om 18:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 11/03/2015 WANZEEL KOERSE LEDE-WANZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 164,8 km - 45,38 km/h

    Aantal deelnemers: 182

    1 DEMOITIE Antoine WALLONIE-BRUXELLES

    2 MOL Wouter NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    3 STALLAERT Joeri CIBEL

    4 VANLANDSCHOOT James WANTY-GROUPE GOBERT

    5 PEETERS Kevin VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    6 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    7 MEIJERS Daan NED CYCLINGTEAM JOIN´S - DE RIJKE

    8 VEREECKEN Nicolas TEAM 3M

    9 DAKTERIS Janis LAT TEAM DIFFERDANGE - LOSCH

    10 KERF Jérôme VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    21 DRUYTS Gerry VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    33 VERRAES Benjamin CIBEL

    34 STEELS Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    35 ROBERT Frederique WANTY-GROUPE GOBERT

    43 ONGENA Thomas CIBEL

    60 ROTTY Glenn CIBEL

    73 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    78 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    81 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    82 DE JONGHE Kevin CIBEL

    94 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    95 ONGENA Matthias CIBEL

    99 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    112 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    125 GOOSSENS Kenny CIBEL

    131 DE DECKER Bjorn CIBEL

    144 NAESEN Lawrence CIBEL

    Federation Cycliste Wallonie.jpg

    Woensdag 11/03/2015 TEMPLEUVE - Elites z.c./U23 -  112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers:
    1-Robin STEENUIT-Veranclassic-Ekoi

    2-Gorik GARDEYN-Veranclassic-Ekoi

    3-Bryan VERDOOLAEGHE-KSV Deerlijk-Gaverzicht

    4-Julien KAISE-Color Code-Aquality Prote

    5-Samuel LEROUX (Fra)-ESEG Douai - Origine Cycl

    6-Thomas VAUBOURZEIX (Fra)-Veranclassic-Ekoi

    7-Polychronis TZORTZAKIS (Gr)-Selectie - Griekenland

    8-Franklin SIX-Color Code-Aquality Prote op 43"

    9-Edwig CAMMAERTS-Veranclassic-Ekoi

    10-David DESMECHT-Veranclassic-Ekoi
    102-Guy Smet - CIBEL

    11-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    09-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZOMERSEIZOEN GROEPSTRAININGEN VERTREKPUNT CAFE ST.MACHUIT
    VANAF ZATERDAG 14 MAART START
    ZOMERSEIZOEN ST.MACHUIT !!!

    Machuit (2).jpg
      Hulst.jpg
    VERTREK OM 09H00 CAFE ST.MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    GROEPSTRAININGEN OP DINSDAG, DONDERDAG, ZATERDAG EN ZONDAG TELKENS VERTREK OM 09H00.
    AFSTAND 85 KM.


    Machuit_640x480.jpg

    09-03-2015 om 12:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN AMICALE RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/03 EN VAN ZONDAG 08/03/2015

    Amicale.jpg

    Zondag 08/03/2015 - BERNISSART - Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Categorie D - 49 deelnemers

    1-Jacobs Patrick
    2-Suys Frank (Bornem)
    3-Brieau Christophe
    4-Hoornaert Glenn
    5-Hustin Jean-Pierre
    6-Vanholsbeke Benny
    7-Somers Chris
    8-Pieters Joost
    9-Beirnaert Eddy
    10-Zwierzchiewki Mitch
    15-Vermincksel Dirk (Kruibeke)

    Zaterdag 07/03/2015 - BLATON - Amicale Cycliste du Hainaut 2000

    Categorie D - 46 deelnemers
    1-Brieau Christophe
    2-Durant Martin
    3-Mortier Luc
    4-Suys Frank (Bornem)
    5-Hoornaert Glenn
    6-Pieters Joost
    7-Versluys Marc
    8-Vanholsbeke Benny
    9-Zwierzchiewki Mitch
    10-Nestor Clément
    17-Vermincksel Dirk (Kruibeke)

    09-03-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    08-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LIERDE VAN ZONDAG 08/03/2015

    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LIERDE VAN ZONDAG 08/03/2015     


    Aantal deelnemers: 150

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL

    2 ONGENA Thomas CIBEL

    3 STALLAERT Joeri CIBEL

    4 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    6 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    10 ONGENA Matthias CIBEL

    12 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    14 GEERINCK Jens CIBEL

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    22 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 GIBBONS Thomas Edward cibel

    34 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    42 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    64 DE JONGHE Kevin CIBEL

    72 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    77 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    83 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    86 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 DE SMIT Joshua PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM   
    8--3-2015-lierde 660.JPG
       Podium met winnaar Bjorn De Decker,Thomas Ongena en Joeri Stallaert.
    8--3-2015-lierde 675.JPG
                                            Winnaar Bjorn De Decker.
    8--3-2015-lierde 670.JPG
    Thomas Ongena, Bjorn De Decker, Joeri Stallaert en Gaspard Van Peteghem.
    8--3-2015-lierde 586.JPG
                   Bjorn De Decker haalt het voor ploegmaat Thomas Ongena.
    8--3-2015-lierde 585.JPG
                                         De spurt voor de 1ste plaats.
    8--3-2015-lierde 588.JPG
    Spurt voor de 3de plaats met Joeri Stallaert voor Niels Van Dorsselaer en Kevin Callebaut.
    8--3-2015-lierde 553.JPG
                     Laatste ronde met Bjorn De Decker en Thomas Ongena.
    8--3-2015-lierde 309.JPG
                                                 2de deel kopgroep.
    8--3-2015-lierde 305.JPG
                                             1ste deel kopgroep.
    8--3-2015-lierde 491.JPG
    8--3-2015-lierde 452.JPG
    8--3-2015-lierde 403.JPG
    8--3-2015-lierde 349.JPG
    8--3-2015-lierde 334.JPG
    8--3-2015-lierde 202.JPG
    8--3-2015-lierde 146.JPG
    8--3-2015-lierde 098.JPG
    8--3-2015-lierde 067.JPG
                     Start van de Elite z.c. & Beloften te Lierde met 150 deelnemers.
    8--3-2015-lierde 635.JPG
                             Oliver Naessen kwam zijn ex-ploeg aanmoedigen.




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    08-03-2015 om 21:33 geschreven door kenny


    Zondag 08/03/2015 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 40,35 km/h

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/03/2015 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI - 184,5 km

    Aantal deelnemers:

    1 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    2 BOECKMANS Kris LOTTO SOUDAL

    3 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

    4 DRUCKER Jean-Pierre LUX BMC RACING TEAM

    5 MEERSMAN Gianni ETIXX - QUICK STEP

    6 ZABEL Rick GER BMC RACING TEAM

    7 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    8 DANIEL Maxime FRA AG2R LA MONDIALE

    9 DE BIE Sean LOTTO SOUDAL

    10 PLANCKAERT Baptiste ROUBAIX LILLE METROPOLE

    11 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP (EINDWINNAAR)
    41 VAN HOECKE Gijs
    TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    44 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    48 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL


    08/03/2015 BRUSSEL-ZEPPEREN (LB) - Interclub Elite z.c./U23 - 150 km

    Aantal deelnemers:

    1 ARIMONT Charlie COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    2 NOPPE Christophe EFC-ETIXX

    3 DE BONDT Dries VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    4 KAISE Julien COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    5 WASTYN Emiel VERANDAS WILLEMS CYCLING TEAM

    6 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    7 VAN ROOY Kenneth LOTTO SOUDAL

    8 DUQUENNOY Jimmy COLOR CODE - AQUALITY PROTECT

    9 VENS Quincy COLBA - SUPERANO HAM

    10 DELBAERE Tijs CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    23 OERLEMANS Tom RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    54 DE BOES Timmy RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

    86 DAS Jeroen RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    08/03/2015 ICHTEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 134,8 km - 42,69 km/h

    Aantal deelnemers: 157

    1 MINNE Stijn ALL FRIENDS CYCLING

    2 LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    3 MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 MAES Jo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    5 ALLEGAERT Matthias CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    6 BALLET Mathias VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T.

    7 VERDOOLAEGHE Bryan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 DELAMEILLEURE Mathias DOVY KEUKENS - FCC

    9 NACHTERGAELE Niels ESEG DOUAI

    10 VERSCHAEVE Lounes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    83 DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM


    08/03/2015 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 40,35 km/h

    Aantal deelnemers: 150

    1 DE DECKER Bjorn CIBEL

    2 ONGENA Thomas CIBEL

    3 STALLAERT Joeri CIBEL

    4 VAN DORSSELAER Niels CIBEL

    5 CALLEBAUT Kevin CIBEL

    6 DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM

    8 DEMETER Renaat DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9 MOLLY Kenny SPECIALIZED FUNDACION ALBERTO CONTADOR

    10 ONGENA Matthias CIBEL

    12 VAN HOLDERBEKE Mathias CIBEL

    14 GEERINCK Jens CIBEL

    15 VAN UYTVANGE Sam WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    16 VAN STEENBERGHEN Jori CIBEL

    22 NAESEN Lawrence CIBEL

    26 GIBBONS Thomas Edward cibel

    34 CLAUS Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    41 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    42 VAN GOETHEM Kevin PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    47 FRANCKAERT Gregory PROFEL - UNITED C.T.

    64 DE JONGHE Kevin CIBEL

    72 VAN DER STOCK Dieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    76 PERSOON Joeri CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIELKER GELDHOF

    77 POELMAN Laurens DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    83 DE BOCK Stef SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    86 VAN GUYSE Dominick ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    90 DE SMIT Joshua PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM


    08/03/2015 NEERLINTER-HEIDE (B) - Elite z.c./U23 - 120 km - 45,28 km/h

    Aantal deelnemers: 137

    1 GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 HOLLANDERS Dries METEC TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    3 LEEMANS Rob SEG RACING

    4 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    5 ARMANS Jean Dennis FRA SAINY_MARIE VELO CLUB

    6 COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    7 RüGER Timm GER RV Blitz Spich

    8 SEYKENS Scott OTTIGNIES PERWEZ

    9 MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    25 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    43 ILEGEMS Ken ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    45 DE BOCK Stijn TEAM VAN DER VURST - HIKO

    65 WAELKENS Dave RENO SYSTEMS - CKT CYCLING TEAM

     

    08/03/2015 VOLLEZELE (B) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 42,14 km/h

    Aantal deelnemers: 120

    1 DE VOS Gertjan TEAM 3M

    2 VANDAELE Angelo S.M. VL ALU DECOCK GULLEGEM

    3 VANDYCK Niels BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    4 VAN DEN BRANDE Julien VERANCLASSIC-EKOI

    5 DE PAEPE Pieter HOME SOLUTION - ANMAPA CYCLING TEAM

    6 POLS Ruben LOTTO SOUDAL

    7 PEYSKENS Dimitri TEAM 3M

    8 DEWORTELAER Serge VERANCLASSIC-EKOI

    9 GOETHALS Brent verandas willems crabbe toitures cc chevigny

    10 VAN DAMME Peter TLD EXPRESS - WILLEMS.CO

    11 VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    12 SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    19 ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    29 GOOSSENS Kenny CIBEL

    32 WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    40 VAN DEN BERGHE Anthony KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    52 THIERENS Sam VAN EYCK SPORT

    57 DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    75 TEN HARTOG Guy SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    87 GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM

    88 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB


    08/03/2015 OMLOOP VAN HET HAGELAND TIELT-WINGE (B) - Women Elite UCI

    Aantal deelnemers:

    1 D`HOORE Jolien WIGGLE HONDA

    2 BLAAK Chantal NED MIX TEAM 3 BOELS

    3 MUSTONEN Sara SWE TEAM LIV-PLANTUR

    4 RIVERA Coryn USA USA NATIONAL TEAM

    5 ENSING Janneke NED PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL TEAM

    6 GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP LOINTEK TEAM

    7 KITCHEN Lauren AUS HITEC PRODUCTS

    8 PIETERS Amy NED TEAM LIV-PLANTUR

    9 HOSKING Chloe AUS WIGGLE HONDA

    10 GUDERZO Tatiana ITA HITEC PRODUCTS

    22 HANNES Kaat MIX TEAM 4 TOPSPORT VLAANDEREN

    32 VERSCHELDEN Nathalie KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    63 DRUYTS Lenny MIX TEAM 4 TOPSPORT VLAANDEREN

    80 CROKET Gilke MIX TEAM 4 TOPSPORT VLAANDEREN


    08/03/2015 TIENEN-ZEPPEREN (LB) - Interclub Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1 CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 DANIELS Simon AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK

    4 RYCKAERT Thomas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 PHILIPSEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 DOUHARD Tom LOTTO-VC ARDENNES

    8 POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9 BERO Wallace VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    10 PANIS Thibaut VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    21 VAN MOER Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 MUYS Ayton APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    29 HERREGODTS Rune VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    40 MILLIAU Vince ISOREX CYCLING TEAM

    43 DE PESTEL Sander VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    45 VAN NUNEN Lukas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    51 DE WITTE Sven AVIA WCUP CYCLING TEAM

    75 BECK Cedric ISOREX CYCLING TEAM

    08-03-2015 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/03/2015 DE KLIJTE-HEUVELLAND (W) - Juniores - 74,8 km - 39,16 km/h

    Aantal deelnemers: 99

    1 GOEBEERT Pierre ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 VERHOFSTADT Thibau ISOREX CYCLING TEAM

    3 VERHULST Lothar AVIA WCUP CYCLING TEAM

    4 HOUTTEMAN Nico VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 STOCKX Vital KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 WYDOOGHE Jaron AVIA WCUP CYCLING TEAM

    7 VANDECASTEELE Ward CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    8 BIEBAU Aaron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9 VANBORM Kenneth CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    10 LAMBRECHT Bjorg AVIA WCUP CYCLING TEAM

     

    08/03/2015 ESSEN (A) - Juniores - 68,2 km - 42,27 km/h

    Aantal deelnemers: 56

    1 NIEUWPOORT Jelle NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    2 MENGOULAS Alex NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    3 DETANT Yannick NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    4 KETELAARS Xavier NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5 DE VRIES Rick NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    6 DEKKER David NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 BOER Erik NED VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VAN DRUNEN Stefen NED WV DE JONGE RENNER

    9 VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    10 DE WAAL Maurits NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    18 AMELINCKX Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    31 ZUIDWEG Jarno NED PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    32 VANDER EYKEN Brent VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    39 VAN HOOSTE Timon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    08/03/2015 MAZENZELE-OPWIJK (B) - Juniores - 81 km - 39 km/h

    Aantal deelnemers: 77

    1 GOOLAERTS Stijn DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 VAN DE WILLE Nick ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    3 POLSPOEL Jonas WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 THERAIN Quentin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    5 MEEUS Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 NEVENS Tibo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 BASSI Loris UC SERAING - VOO

    8 POLDERVAART Mario NED AVIA WCUP CYCLING TEAM

    9 GERITS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 VERDONK Brent SPORT EN MOEDIG GENK

    15 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    18 VEREECKEN Thomas AVIA WCUP CYCLING TEAM

    19 THIBAUT Lennert VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    21 CORNU Maxime PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    23 BAEYENS Tom AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    24 VAN PETEGHEM Trifonius VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    25 BLOMMAERT Jelle VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 BRIJS Jasper VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    43 DILLEN Ruben VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    46 HUYGE Midas PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    48 VAN GIJSEGEM Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    08/03/2015 ESSEN (A) - Nieuwelingen - 49,6 km - 39,42 km/h

    Aantal deelnemers: 37

    1 BIERKENS Tom NED RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2 MAAS Danny NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3 OREEL Lars NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 MERTENS Glenn NED WESTLAND WIL VOORUIT

    5 VAN DEN BERGH Tuur W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7 PEETERS Sven NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8 MILBOU Stef VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 VERHEIJEN Geert NED WV BREDA

    10 CROMHEECKE Alexander W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30 APERS Indy NED VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    08/03/2015 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 56 km - 35,31 km/h

    Aantal deelnemers:

    1 VERCRUYSSE Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    3 STOYANOV Petar BUL ISOREX CYCLING TEAM

    4 LIEVENS Dayvin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 VANNESTE Wout APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    6 LOMBAERT Guillaume CT SPIDER KING IEPER

    7 TREMERIE Jensy WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8 FOLENS Brent ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

    10 VERCRUYSSE Gilles CT SPIDER KING IEPER

     

    08/03/2015 ICHTEGEM (W) - Nieuwelingen - 48,6 km - 34,35 km/h

    Aantal deelnemers: 26

    1 PLYSIER Thibault APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 COCKAERT Kelvin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    3 MODELL Theo GBR CORLEY CYCLES DROPS RT

    4 VANSTEELANDT Thomas CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 CAPPAN Lennert PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    6 VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7 DUPON Arthur APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    8 BOUCKAERT Louis CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DOCHY Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 PYRA Lorenzo CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    08/03/2015 KNESSELARE-URSEL (O) - Nieuwelingen - 54 km - 37,15 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 DE MEESTER Luca VD HAUWE CT - GENTSE VS

    2 LOEYS Jarne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3 MARTENS Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 PAUWELS Arthur C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 VAN EECKHOUT Len ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    6 VAN DORPE Guus VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    7 GOETHALS Thorben ISOREX CYCLING TEAM

    8 HELSEMANS Quinten KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 DERYCKERE Ruben ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 GROOTAERT Mathisse ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    11 MEERSSCHAERT Jordy VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    18 SLOCK Liam VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    20 WARRENS Anthony VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    24 DE BOCK Stijn PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    26 NOENS Yarne VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    27 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    34 VAN DE VELDE Tristan PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    08/03/2015 OOIKE (O) - Nieuwelingen - 54,4 km - 35,9 km/h

    Aantal deelnemers: 18

    1 FIVÉ Trystan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 WAEYTENS Robin KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3 WUYTS Sooi KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 DE BOEVERE Olaf ISOREX CYCLING TEAM

    5 VANDER BEKEN Quinten ASFRA RACING TEAM

    6 DE CLERCQ Aaron YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7 VANDEN HEEDE Niels ISOREX CYCLING TEAM

    8 VERHECKEN Gilan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VAGENENDE Liam KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10 VAN DE VELDE Lance ISOREX CYCLING TEAM

    08/03/2015 NIEUWRODE (B) - Nieuwelingen - 53 km - 36,92 km/h

    Aantal deelnemers: 64

    1 VAN TRICHT Stan LOTTO OLYMPIA TIENEN

    2 HILLEN Michiel KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VEKEMANS Emile W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 HENDRICKX Sander NED TWC PIJNENBURG

    5 PONSAERTS Thibaut LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 FRANCEN Joeri WSC HAND IN HAND BAAL

    7 WOUTERS Rick WSC HAND IN HAND BAAL

    8 DENS Tuur LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9 GOOSSENS Rob VZW DE DEMERSPURTERS

    10 HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    08/03/2015 ZEPPEREN (SINT-TRUIDEN) (LB) - Nieuwelingen - 48 km - 36,17 km/h

    Aantal deelnemers: 72

    1 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    2 DELCOMMUNE Martin VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    3 MUNSTERMANN Per GER RADSCHLAGER 1970 DUSSELDORF

    4 MAES Médéric BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    5 MARCHAND Bastian BLANCS GILETS BRABANT WALLON

    6 DANIELS Lars KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 CHRISTIAENS Régis VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY

    8 COVELIERS Seppe WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9 DE MESMAEKER Tibo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10 ERNST Robin LOTTO-VC ARDENNES

    08-03-2015 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/03/2015

    waod_3.jpg
    Zondag 8 maart 2015 - ZEVENEKEN (LOCHRISTI) (9080)


    Catg.A – 58 deelnemers - 70 km

    1-Gryson Kristof (Landegem)

    2-Mertens Nick (Berlare)

    3-Van Oost Kim

    4-Heirbaut Tony (Stekene)

    5-Meul Robby (Belsele)

    6-Sterck Gunter (Stekene)

    7-Landtsheer Peter (Uitbergen)

    8-Vanneste Christopher

    9-Lampaert Philip

    10-Deruyck Arno

    11-Cooman Gianni

    13-Vercauteren Tim (Belsele)

    20-Goossens Steven (Belsele)

    30-Bryssinck Stef (Rupelmonde)

    32-Rooselaer Victor (St.Niklaas)

    36-Van Raemdonck Maarten (Vrasene)

    37-Van Broeck Gino (Temse)

     

    Catg.B – 48 deelnemers - 60 km

    1-Wytinck Luc (Sleidinge)

    2-Primo Gino

    3-Jimmy De Paepe

    4-Calluy Tom

    5-Heyndrickx Wim (Vrasene)

    6-De Weirdt Gino

    7-Vermassen Peter

    8-Luyssen Geoffrey

    9-Vereecken Eric

    10-Rombaut Wim (Stekene)

    12-Cooman Jerry

    14-De Vlieger Sven (Lochristi)

    16-Van Roeyen Dave (Zwijndrecht)

    25-Calle Alain (Mariakerke)

    26-Van Drom Giovanni (Bazel)

    34-Verhofstadt Peter (Berlare)

    35-De Maesschalck Johan (Lokeren)

    36-De Maere Peter (Eksaarde)

    37-Van Avermaet Sven (Zele)

    38-De Roeck Nico (St.Niklaas)

    41-De Roos Marnix (Moerbeke)

     

    Catg.C – 31 deelnemers - 60 km

    1-Vos Peter (Mol)

    2-Cocquyt Patrick (Wachtebeke)

    3-Couchez Didier (St.Amandsberg))

    4-Bruyere Bruno

    5-Van Buynder Benny (Bornem)

    6-Erauw Luc

    7-Berquin Filip

    8-Willems Noël

    9-Harms Ko

    10-Bertier Rudy

    11-Claus Etienne (Waasmunster)

    12-Janssens Kenny (Melsele)

    16-Van Honsté Kris (Hoboken)

    17-33-Vermassen Gerrit-

    18-Van Linden Hugo (Bornem)

    19-Van Speybroeck Geert (Nevele)

    20-De Coninck Wim (Grammene)

    21-Smet Geert (St.Niklaas)

    24-De Cleen Wim (Kruibeke)

     

    Catg.D – 23 deelnemers - 50 km

    1-Durant Martin (Wevelgem)

    2-Tas Helmuth

    3-Camphijn Yvan

    4-Caethoven Hendrik (Zele)

    5-Deneef Jozef

    6-Heye Hilair

    7-Brouwers Johan

    8-De Baets Johan

    9-De Vos Rony

    10-Snoeck Jan

    21-Coppers François (Lokeren)

    22-Verhelst Walter (Burcht)

    23-Wittock Nancy (St.Niklaas)

     

    Catg.E – 28 deelnemers - 50 km

    +65 jaar

    1-Van Renterghem Patrick (Bellem)

    2-Vervondel Marc

    3-Coudyzer Theo

    4-Ligneel  Joël

    5-Snels Luc

    6-Leo Thyssen

    7-Van Imschoot Roland

    8-Van Hecke Etienne

    9-Corthier Willy

    10-Van Loon Adri

    13-De Wilde Eric (Lochristi)

    16-Elegheer Patrick (Lochristi)

     

    +70 jaar

    1-Mercken Mathieu (Genk)

    2-Vanhove Hilaire

    3-Cornu Daniel (Stekene)

    4-Devreese José

    5-Brouwers François

    6-Van Boxtel Jan

    7-Lauwers Marnix

    8-De Geynst Paul

    9-Stevens Ortaire

     

    Toeristen – 38 deelnemers - 60 km

    1-Willems Stefaan (Westerlo)

    2-Marien Jim

    3-De Grom Christophe

    4-Willems Filip

    5-Cooman Mauro

    6-Bas Wim

    7-Van Der Veken Bart (St.Jansteen)

    8-D'Hauwe Andy

    9-Declercq Brecht

    10-Andries Jelle

    15-37-Vandecasteele Angelo (Zele)

    19-Meir Wim (Herentals)

    20-De Gronckel Kurt (Moerbeke)

    21-Rottiers Pieter (Hamme)

    08-03-2015 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/03/2015 DRIEDAAGSE VAN WEST-VLAANDEREN (W) - Men Elite UCI - 171 km

    Aantal deelnemers: 183

    1 LAMPAERT Yves ETIXX - QUICK STEP

    2 VAN DER SANDE Tosh LOTTO SOUDAL

    3 CORDEEL Sander VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM

    4 GOUGEARD Alexis FRA AG2R LA MONDIALE

    5 SELVAGGI Mirko ITA WANTY - GROUPE GOBERT

    6 VAN POPPEL Danny NED TREK FACTORY RACING

    7 MEERSMAN Gianni ETIXX - QUICK STEP

    8 JANS Roy WANTY - GROUPE GOBERT

    9 BARBIER Rudy FRA ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10 KREDER Wesley NED TEAM ROOMPOT

    102 VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE

    107 VAN STAEYEN Michaël COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS


    07/03/2015 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 43,66 km/h

    Aantal deelnemers: 117

    1 DEPYPERE Mathias ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    2 CAETHOVEN Steven WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE

    3 FOBERT Victor FRA ESEG DOUAI

    4 DESMECHT David VERANCLASSIC-EKOI

    5 VERVERKEN Gerdy CT SPIDER KING IEPER

    6 GIBBONS Thomas USA

    7 DESMET Jani CT RUWOMAT - VERMEEREN

    8 HAERINCK Steven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    9 GELDHOF David Sm VL ALU Decock Gullegem

    10 DE VRIESE Stijn ATOM 6 - TOPS ANTIEK CT

    14 DE BOSSCHER Koen WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    57 SMET Guy CIBEL


    07/03/2015 MOLENBEEK- WERSBEEK (B) - Elite z.c./U23 - 117,6 km - 43,19 km/h

    Aantal deelnemers: 131

    1 DEGUELLE Christopher TEAM Ottignies-Perwez

    2 VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM

    3 COENEN Johan TEAM DIFFERDANGE-LOSCH

    4 DONNAY Laurent Team Ottignies Perwez

    5 SMEYERS Floris PROFEL - UNITED C.T.

    6 FINDERS Dirk GER VERANCLASSIC

    7 VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T.

    8 DECHESNE Julien Ottignies perwez

    9 HOUBEN Kristof INDIVIDUEEL

    10 YDENS Andrew T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    36 VAN DAMME Bart SMARTPHOTO CYCLING TEAM

    46 BAEYENS Bart AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    70 BAEYENS Gert AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

    71 VAN KERCHOVE Jonathan WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    93 VAN ROOSBROECK Arne ILLI-BIKES CYCLING TEAM


    07/3/2015 ARENDONK (A) - Juniores - 70,2 km - 43,4 km/h

    Aantal deelnemers: 68

    1 MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN

    2 MENGOULAS Alex NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    2 HARTIG Jonas GER VFR BUTTGEN

    4 DE VRIES Rick NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    5 VERDONK Brent SPORT EN MOEDIG GENK

    6 VAN DER VORST Franky NED WV BARRHOPOORT

    7 VAN DER VEEKENS Mel NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    8 DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9 VAN DEN BROEK Floris NED WV BREDA

    10 DETANT Yannick NED MONKEY TOWN CYCLING TEAM

    56 SMAGGHE Wouter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    07/03/2015 HARELBEKE (W) - Juniores - 77,25 km - 40,77 km/h

    Aantal deelnemers: 71

    1 CLICTEUR Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 FARRAZIJN Daan VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    3 DE WAAL Maurits NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    4 DENDAUW Maxence FRA TEAM OGS U19 FORMATION

    5 BOUTEN Migel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    8 OSTYN Arthur CT SPIDER KING IEPER

    9 DE CONINCK Brecht K.V.C. DEINZE VZW

    10 STEYAERT Bjarne CT SPIDER KING IEPER

     

    07/03/2015 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Juniores - 78 km - 37,38 km/h

    Aantal deelnemers: 61

    1 LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    2 DE WEVER Merten AVIA WCUP CYCLING TEAM

    3 VAN HAUWERMEIREN Michiel VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 DE PLUS Jasper VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 VAN POUCKE Aaron ISOREX CYCLING TEAM

    6 TIMMERMANS Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7 VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 CLAUWAERT Jari VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    9 DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW

    10 DE JAEGER Nick WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    30 MARIN Glenn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

     

    07/03/2015 KLEIN SINAAI (O) - Dames Juniores - 57,2 km - 36,97 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BOOGAARD Maaike NED HOORNESE REN EN TOERCLUB

    3 LAHAIJE Kim NED WV DE JONGE RENNER

    4 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 BRANDWAGT Maaike NED HANZERENNERS ZWOLLE

    7 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 BAKKER Minke NED RWC AHOY

    9 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 KRAAIJENBRINK Francine NED PRC DELTA

    25 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    08-03-2015 om 20:13 geschreven door kenny


    07-03-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S DAMES JUNIORES & DAMES NIEUWELINGEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 07/03/2015

    FOTO'S DAMES JUNIORES & DAMES NIEUWELINGEN 
    TE SINAAI VAN ZATER
    DAG 07/03/2015
         


    Zaterdag 07/03/2015 KLEIN SINAAI (O) - Dames Juniores - 57,2 km - 36,97 km/h

    Aantal deelnemers: 50

    1 WATERREUS Kylie NED KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BOOGAARD Maaike NED HOORNESE REN EN TOERCLUB

    3 LAHAIJE Kim NED WV DE JONGE RENNER

    4 DEFOUR Lara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 BEX Nathalie FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    6 BRANDWAGT Maaike NED HANZERENNERS ZWOLLE

    7 GUNST Denise NED GRC JAN VAN ARCKEL

    8 BAKKER Minke NED RWC AHOY

    9 ESSELAAR Gemma NED ISOREX CYCLING TEAM

    10 KRAAIJENBRINK Francine NED PRC DELTA

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING

    2 DE ZOETE Mylene NED VOLENDAM

    3 RAAIJMAKERS Marit NED VOLENDAM

    4 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DER HORST Tamara NED WV NOORDWESTHOEK

    6 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    7 JANSEN Noa NED WV BREDA

    8 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BOUCKAERT Quinty NED BREDA

    11 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    7-3-2015-klein sinaai 192.JPG
                     Winnaar Dames Nieuwelingen met Amber Van Der Hulst.
    7-3-2015-klein sinaai 197.JPG
                 Amber Van Der Hulst in gesprek met speaker Gerry Van Gasse.
    7-3-2015-klein sinaai 177.JPG
    De spurt van de kopgroep met Amber Van Der Hulst voor Mylene De Zoete,
    Marit Raaijmakers en Lotte Rotman.
    7-3-2015-klein sinaai 181.JPG
       De spurt van het peloton voor de 5de plaats met Tamara Van Der Horst.
    7-3-2015-klein sinaai 133.JPG
                    De kopgroep van 4 die voor de overwinning gingen.
    7-3-2015-klein sinaai 061.JPG
    7-3-2015-klein sinaai 040.JPG
    7-3-2015-klein sinaai 028.JPG
                 Start van de Dames Nieuwelingen te Sinaai met 55 deelnemers.

     




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    07-03-2015 om 22:18 geschreven door kenny


    25 STRUYF Lize PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
    7-3-2015-klein sinaai 432.JPG   7-3-2015-klein sinaai 440.JPG
      Winnaar Dames Juniores Kylie Waterreus.
    7-3-2015-klein sinaai 406.JPG
    Aankomst van winnaar Kylie Waterreus voor Maaike Boogaard en Kim Lahaye.
    7-3-2015-klein sinaai 403.JPG
                                         De spurt voor de 1ste plaats.
    7-3-2015-klein sinaai 322.JPG
    7-3-2015-klein sinaai 267.JPG
    7-3-2015-klein sinaai 239.JPG
    7-3-2015-klein sinaai 218.JPG
                     Start van de Dames Juniores te Sinaai met 50 deelnemers.
    7-3-2015-klein sinaai 390.JPG

    Zaterdag 07/03/2015 KLEIN SINAAI (O) - Dames Nieuwelingen - 57,2 km - 36,14 km/h

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/03/2015

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/03/2015 KLEIN SINAAI (O) - Dames Nieuwelingen - 57,2 km - 36,14 km/h

    Aantal deelnemers: 55

    1 VAN DER HULST Amber NED RESTORE CYCLING

    2 DE ZOETE Mylene NED VOLENDAM

    3 RAAIJMAKERS Marit NED VOLENDAM

    4 ROTMAN Lotte PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 VAN DER HORST Tamara NED WV NOORDWESTHOEK

    6 GIESKENS Gaby NED RESTORE CYCLING

    7 JANSEN Noa NED WV BREDA

    8 GOOSSENAERTS Chloë FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING

    9 MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 BOUCKAERT Quinty NED BREDA

    11 CLAUS Marjon PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    07/03/2015 LIERDE (SINT MARIA LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 62,4 km - 36,73 km/h

    Aantal deelnemers: 89

    1 MARIT Arne KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 PETERS Tom NED BMC DEVELOPMENT TEAM

    3 VAN HOUTE Gerben PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    4 DE NEVE Joerik APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT

    5 DEWIT Jordi ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    6 PLETINCKX Yarno PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    7 DE VRIENDT Niels PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    8 VANOVERBERGHE Jens PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    9 WUYTS Siebe DCM CYCLING TEAM

    10 CAETHOVEN Kenneth VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    28 FRANSSENS Yannick VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    48 NAUDTS Thomas VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    51 SYMOENS Ayrton VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    55 BRUGGEMAN Lorenzo VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    07/03/2015 ARENDONK (A) Nieuwelingen - 48,6 km  - 42,26 km/h

    Aantal deelnemers: 74

    1 BLUMMEL Robin NED TWC PIJNENBURG

    2 BROOS Alain NED TWC PIJNENBURG

    3 DAEMEN Stijn NED WV DE JONGE RENNER

    4 VREESWIJK Luca NED RTC BUITENLUST

    5 RIJSDIJK Nathan NED WESTLAND WIL VOORUIT

    6 PAALMAN Floris NED WV AVANTI

    7 VANBROEKHOVEN Finn KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VAN RIJSBERGEN Polle NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9 HAEST Jasper NED WILLEBRORD WIL VOORUIT

    10 DE GROOT Noah NED GRC VAN ARCKEL

    46 VERMEULEN Steven VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    07/03/2015 WOUMEN (DIKSMUIDE) (W) - Nieuwelingen - 60 km - 35,16 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    1 DECLERCQ Mathias ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    2 MODELL Theo GBR

    3 TACK Jan-emiel FEESTCOMITEIT DROGENBOOMNIEUW

    4 COGHE Lennert CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    5 JACQUES Jarne CT SPIDER KING IEPER

    6 LUYSSEN Greg CT SPIDER KING IEPER

    7 BAELE Benoît CT SPIDER KING IEPER

    8 HANNE Milan CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    9 DOOM Jordi ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    10 DECLEYRE Torsten CT SPIDER KING IEPER

    32 DE WILDE Luca PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    07-03-2015 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/03/2015

    vwf.JPG







    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Patrick.jpg 

         Patrick Cocquyt

    Zaterdag 07 maart - APPELS-Dendermonde (9200)

    A-reeks - 70,4 km -1h44 
    1. Kevin VAN DEN CRUIJCE
     
    2. Simon Laureys (Lokeren)
    3. Stijn Verbeke (Belsele)
    4. Kevin Van De Keer 
    5. Koen Van Geyt 
    6. Bjorn Lison 
    7. Jorg Claes 
    8. Tijs Billeman 
    9. Nick Mertens (Grembergen)
    10. Gianni Cooman 

    B-reeks - 70,4 km - 1h51 
    1. Karel BONTINCK 
    2. Andy De Backer 
    3. Christophe De Grom 
    4. Steve Van Rijckeghem 
    5. Christophe Adams 
    6. David Haegeman 
    7. Ken Van Reeth (Mariekerke)
    8. Michael Van De Casteele (Bazel)
    9. Gunther Vogels 
    10. Wim Rombout (Stekene)

    C-reeks - 57,6 km - 1h28 
    1. Diederik AMPE 
    2. Alain Goolaerts 
    3. Tom De Beer (Hamme)
    4. Peter Vermassen 
    5. Peter Aerts 
    6. Raf Van Den Bossche 
    7. Gert Fauck 
    8. Vital Pauwels 
    9. Michael Heymans 
    10. Stefan Verhaeghe 

    Dames - 51,2 km -1h25 
    1. Daniella GAP 
    2. Laura Van Geyt 
    3. Lynn Depeurs 
    4. Anke Hermans 
    5. Kim Van Den Steen 
    6. Lieve Crollet 
    7. Marguerite De Robiano 

    D-reeks - 57,6 km - 1h25 
    1. Patrick JACOBS 
    2. Herman Proost 
    3. Arie De Moor 
    4. Ruud Havermans 
    5. Piet Hereijgers 
    6. Peter Vos 
    7. Geert Van Speybroeck (Nevele)
    8. Patrick Bobelijn 
    9. Peter Kerckaert 
    10. Guy De Coster 

    E-reeks - 51,2 km - 1h22
    1. PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2. Dirk Van Hove 
    3. Walter Marijnissen 
    4. Rony Govers 
    5. Rene De Brucker 
    6. Dominique Turcksin 
    7. Wim De Coninck 
    8. Noel Willems 
    9. Jean Pierre Claeys 
    10. Yvan Camhijn 

    F-reeks - 51,2 km - 1h25 
    1. Patrick VAN RENTERGHEM 
    2. Felix Luyten 
    3. Jan Van Hove 
    4. Helmuth Tas 
    5. Sus Auwers 
    6. Johny Van Holen 
    7. Jos Vandermeulen 
    8. Marc Vervondel 
    9. Roland Boulard 
    10. Noel Burggraeve 

    F+ -reeks - 51,2km - 1h25 
    1. Gaston SANNEN 
    2. Etienne Vandenhouwe 
    3. Luc Snels 
    4. Theo Coudyzer 
    5. Hubert D'Hondt 
    6. William De Cremer 
    7. Luc Hermans 
    8. Adri Van Loon 
    9. Jozef Saerens 
    10. Marcel Pauwels

    07-03-2015 om 22:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 2015
                          PLOEGVOORSTELLING
          AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM 2015
    6-3-2015-ploeg coolens 270.jpg

    6-3-2015-ploeg coolens 209.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 190.JPG  6-3-2015-ploeg coolens 199.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 193.JPG
            Matthias Van de Velde
                           Tom Baeyens                               Gert Baeyens                              Bart Baeyens
    6-3-2015-ploeg coolens 206.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 197.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 203.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 187.JPG
             Jeroen Van Camp                          Peter Moortgat                           Erwin Grijsseels                            Dean Baten
    6-3-2015-ploeg coolens 264.jpg   
    6-3-2015-ploeg coolens 211.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 159.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 163.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 164.JPG
           Hanna Nilsson (SWE)                        An Wellens                             Marieke Blomme                     Sara Fletcher (USA) 
    6-3-2015-ploeg coolens 169.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 173.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 178.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 180.JPG
             Daniela Gass (GER)                      Lara Carier (LUX)                    Fiona Dutriaux (FRA)                Cynthia Huyghens (FRA)
    6-3-2015-ploeg coolens 126.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 128.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 131.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 133.JPG
          Chris Van Dorsselaere                     Kristina Coolens                        Kim Van Den Steen                       Else Belmans
    6-3-2015-ploeg coolens 137.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 139.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 141.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 143.JPG
             Karolien De Ravet                      Jamie De Jong (NED)                                                                         Lynn Depuers
    6-3-2015-ploeg coolens 145.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 147.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 151.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 154.JPG
             Carolien Haers                               Fien De Paepe                           Naïka Deneef                    Brenda Van Waeyenberghe
    6-3-2015-ploeg coolens 156.JPG 6-3-2015-ploeg coolens 123.JPG
              Sara Vandeput                         Jessika Timmermans
    6-3-2015-ploeg coolens 036.jpg
    6-3-2015-ploeg coolens 027.jpg
    6-3-2015-ploeg coolens 182.jpg

    6-3-2015-ploeg coolens 183.jpg



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-03-2015 om 15:01 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!