.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 31/01/2015

    Tabor 2015.jpg
    Zaterdag 31/01/2015 TABOR (CZ) – Wereldkampioenschap – Dames Elite – 40’
    Aantal deelnemers:

    1.Pauline Ferrand-Prévot (Fra) in 49'11"

    2.Sanne Cant

    3.Marianne Vos (Ned) op 15"

    4.Nikki Harris (GBr)  20"

    5.Katerina Nash (Tsj)  36"

    6.Lucie Chainel-Lefevere (Fra)  55"

    7.Helen Wyman (GBr)  1'21"

    8.Ellen Van Loy  1'35"

    9.Christine Majerus (Lux)  1'54"

    10.Sophie de Boer (Ned)  1'56"

     

    31/01/2015 TABOR (CZ) – Wereldkampioenschap – Juniores – 40’
    Aantal deelnemers:

    1.Simon Andreassen (Den) in 42'24"

    2.Eli Iserbyt op 40"

    3.Max Gulickx (Ned)  41"

    4.Gage Hecht (VS)  44"

    5.Thijs Wolsink (Ned)  1'10"

    6.Stefano Sala (Ita)  1'27"

    7.Jakob Dorigoni (Ita)  1'30"

    8.Eddy Fine (Fra)  1'34"

    9.Jarne Driesen  1'53"

    10.Roel van der Stegen  1'58"

    20.Jappe Jaspers  2'34"

    23.Lander Loockx  3'12"

    31-01-2015 om 19:20 geschreven door kenny


    25-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE ASSENEDE VAN ZONDAG 25/01/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN ELITE Z.C. & BELOFTEN & JUNIORES & DAMES & NIEUWELINGEN & DAMES JEUGD TE ASSENEDE VAN ZONDAG 25/01/2015   

     

    Zondag 25/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Elite z.c. & Beloften - deelnemers: 46

    1 VAN COMPERNOLLE Kenneth CCN METALAC (Elite z.c.)

    2 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 VANKEIRSBILCK Berne CCN METALAC (U23)

    5 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM

    6 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    7 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT

    9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (U23)

    12 ALDERWEIRELD Robin CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST (U23)

    17 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    25-1-2015-assenede crosscup 1674.JPG   

    1 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    2 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    3 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    5 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    12 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    26 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    25-1-2015-assenede crosscup 1180.JPG
      Winnaar bij de Juniores Tijl Pauwels en winnaar bij de Dames Mieke Deroo.
    25-1-2015-assenede crosscup 1200.JPG
                  Eindklassement Cross Cup Juniores met Timo Verberckmoes
    25-1-2015-assenede crosscup 1135.JPG  
                                   Aankomst van winnaar Tijl Pauwels.
    25-1-2015-assenede crosscup 1138.JPG
                                           Alex Colman werd knap 2de.

    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    8 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

    10 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

    25-1-2015-assenede crosscup 1133.JPG
                       Aankomst van winnaar bij de Dames met Mieke Deroo.
    25-1-2015-assenede crosscup 1189.JPG

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    9 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    25-1-2015-assenede crosscup 794.JPG
    Winnaar Nieuwelingen Florian Vermeersch, winnaar Dames Jeugd Joyce Heyns
    en winnaar 1° jaars Wannes Vanden Bussche.

    25-1-2015-assenede crosscup 743.JPG
                               Aankomst van winnaar Florian Vermeersch.
    25-1-2015-assenede crosscup 801.JPG
    25-1-2015-assenede crosscup 815.JPG

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 TRUYEN Marthe INDIVIDUEEL

    3 BELLAERT Axelle CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 NOËL Jara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    25-1-2015-assenede crosscup 778.JPG
                    Aankomst van winnaar Dames Jeugd met Joyce Heyns.
    25-1-2015-assenede crosscup 809.JPG



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-01-2015 om 19:31 geschreven door kenny


    Podium Elite z.c. met winnaar Kenneth Van Compernolle en winnaar Beloften Berne Vankeirsbilck.
    25-1-2015-assenede crosscup 1630.JPG
               Aankomst van winnaar Elite z.c. met Kenneth Van Compernolle.
    25-1-2015-assenede crosscup 1645.JPG
                          Aankomst winnaar Beloften met Berne Vankeirsbilck.
    25-1-2015-assenede crosscup 1639.JPG
                                        Bart Hofman werd knap 2de.
    25-1-2015-assenede crosscup 1699.JPG
                    Eindklassement Cross Cup Elite z.c. met winnaar Bart Hofman.
    25-1-2015-assenede crosscup 1685.JPG
                                    Eindklassement Cross Cup Beloften. 
    25-1-2015-assenede crosscup 1664.JPG

    25/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores - deelnemers: 41

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 25/01/2015

    FOTO'S VELDRIJDEN AMATEURS & MASTERS TE ASSENEDE VAN ZONDAG 25/01/2015     


    Zondag 25/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs / Masters A - deelnemers: 36

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB (Masters A)

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL (Amateurs)

    3 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DAVID Nicky PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    7 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 ROELANTS Axel INDIVIDUEEL

    9 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL (Masters A)

    20 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

    25-1-2015-assenede crosscup 524.JPG

         Winnaar Masters A Patrick Bassez en winnaar Amateurs Glenn Sluyts.
    25-1-2015-assenede crosscup 536.JPG 
                      Eindwinnaar Cross Cup Amateurs met Pieter Dewitte.                  
    25-1-2015-assenede crosscup 544.JPG
                                    Eindwinnaar Cross Cup Masters A.

    Masters B - deelnemers: 22

    1 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 DESMET Andy CYCLING TEAM ZUIDWEST

    9 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL

    25-1-2015-assenede crosscup 218.JPG
    Winnaar Masters C met Guido Verhaegen, winnaar Masters B met Wim Jansen 
    en winnaar Master D met Daniel Van Oosterwyck.
    25-1-2015-assenede crosscup 163.JPG  
                         Aankomst winnaar Masters B met Wim Jansen.
    25-1-2015-assenede crosscup 220.JPG
                      Eindwinnaar Cross Cup Masters B met Benny De Bock.
    25-1-2015-assenede crosscup 014.JPG
                                                     Benny De Bock           

    Masters C - deelnemers: 27

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    15 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    25-1-2015-assenede crosscup 166.JPG
                      Aankomst van winnaar Masters C met Guido Verhaegen.
    25-1-2015-assenede crosscup 231.JPG
                         Eindwinnaar Cross Cup Masters C met Mario Lammens.           

    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    25-1-2015-assenede crosscup 213.JPG    
                  Aankomst van winnaar Masters D met Daniel Van Oosterwyck.
    25-1-2015-assenede crosscup 241.JPG
               Eindwinnaar Cross Cup Masters D met Daniel Van Oosterwyck. 






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    25-01-2015 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/01/2015

    Wereldbeker Hoogerheide.jpg
    Zondag 25/01/2015 HOOGERHEIDE (Nl) – Wereldbeker – Heren Elite – 60’

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu Van der Poel (Ned)-BKCP - Powerplus Cycling Team

    2-Wout Van Aert-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    3-Gianni Vermeersch-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    4-Kevin Pauwels-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    5-Lars Van Der Haar (Ned)-Team Giant - Alpecin

    6-Sven Nys-Crelan - AA Drink Team

    7-Francis Mourey (Fra)-Francaise des Jeux

    8-Tim Merlier-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    9-Jens Adams-Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team

    10-Fabien Canal (Fra)
     

    25/01/2015 HOOGERHEIDE (Nl) – Wereldbeker – Beloften – 50’

    Aantal deelnemers: 49

    1-Laurens Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    2-Michael Vanthourenhout-Sunweb - Napoleon Games Cycling Team

    3-Fabien Doubey (Fra)

    4-Diether Sweeck-Corendon - KwadrO Cycling Team

    5-Clément Venturini (Fra)-Cofidis, Solutions Credits

    6-Toon Aerts-Telenet Fidea Cycling Team

    7-Gioele Bertolini (Ita)

    8-Jakub Skala (Tsj) Cyklo Team Tabor

    9-Quinten Hermans-Telenet Fidea Cycling Team

    10-Joris Nieuwenhuis (Ned)

     

    25/01/2015 HOOGERHEIDE (Nl) – Wereldbeker – Dames Elite – 40’
    Aantal deelnemers: 52

    1-Eva Lechner (Ita) 

    2-Katerina Nash (tsj)-Luna Pro Team

    3-Pauline Ferrand Prevot (Fra)-Rabobank Women Team

    4-Sanne Cant-Enertherm - BKCP

    5-Sabrina Stultiens (Ned)-Rabobank Women Team

    6-Lucie Chainel-Lefevre (Fra)

    7-Ellen Van Loy-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    8-Jolien Verschueren-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    9-Helen Wyman (Gbr)-Konfa FFSA Factory Team

    10-Nikki Harris (Gbr)-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

     

    25/01/2015 HOOGERHEIDE (Nl) – Wereldbeker – Juniores – 40’
    Aantal deelnemers: 71

    1-Eli Iserbyt-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    2-Roel Van Der Stegen (Ned)

    3-Gage Hecht (USA)

    4-Jappe Jaspers-Lares - Doltcini Cycling Team

    5-Jakob Dorigoni (Ita)

    6-Stefano Sala (Ita)

    7-émile Canal (Fra)

    8-Jens Dekker (Ned)-Enertherm - BKCP

    9-Quentin Simon (Fra)

    10-Max Gulickx (Ned) -VZW Young Telenet Fidea Cycling Team

    25-01-2015 om 17:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png

    Proficiat aan FLORIAN VERMEERSCH met zijn 18°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Florian BK.jpg 

        Florian Vermeersch


    Zondag 25/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Elite z.c. & Beloften - deelnemers: 46

    1 VAN COMPERNOLLE Kenneth CCN METALAC (Elite z.c.)

    2 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4 VANKEIRSBILCK Berne CCN METALAC (U23)

    5 VENS Quincy COLBA SUPERANO HAM

    6 DE WISPELAERE Bert DMC- CYCLING TEAM

    7 VANDEVELDE Ruben MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT

    9 WILLEMYNS Mathieu MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10 TEIRLINCK Jens VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT (U23)

    12 ALDERWEIRELD Robin CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST (U23)

    17 PENNE Stijn WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

     

    25/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 41

    1 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    2 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    3 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 BONNE Jenko LARES-DOLTCINI CT

    5 SMETS Gert VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    6 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 MONTAIGNE Jorn CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    9 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 HELSOCHT Liam LOTTO OLYMPIA TIENEN

    11 DE BEULE Jordi CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    12 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    26 VAN DIEREN Christophe VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    33 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    Dames Elite - deelnemers: 11

    1 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    2 VERMEIR Aurelie KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 GELDHOF Anja NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4 VERDEYEN Tine CYCLING TEAM ZEMST VZW

    5 BLANCHAERT Jo K.V.C. DEINZE VZW

    6 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    7 COUCKUYT Delphine BABOCO CYCLINGTEAM

    8 DOBBELAERE Jana KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9 PEERS Melisa K.V.C. DEINZE VZW

    10 SINTOBIN Sandra INDIVIDUEEL

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 33

    1 FLORIAN VERMEERSCH uit Lochristi LARES-DOLTCINI CT

    2 VANSEVENANT Mauri KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    3 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    4 VANDEN BUSSCHE Wannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5 DE SMET Thibaut VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    6 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    7 VAN GOETHEM Fabio PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    8 VAN COMPERNOLLE Jason TOMABEL CYCLING TEAM

    9 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    10 DEWULF Maxim WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 7

    1 HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 TRUYEN Marthe INDIVIDUEEL

    3 BELLAERT Axelle CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    4 NOËL Jara KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 VANDENHEEDE Tine WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    7 VANDERMEULEN Bo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    25/01/2015 DIEST (VB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 39

    1 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VANDEPUTTE Niels W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 SMET Jonas ENERTHERM-BKCP

    6 DE MEYER Jarne ENERTHERM-BKCP

    7 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    8 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    9 CAMPS Jelle BMX DENNENTEAM

    10 VAN DEN BROECK Arno DCM CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    2 VAN WUNSEL Lise VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3 VAN WUNSEL Lara HAGELAND CYCLING TEAM

    4 NIJS Yentl CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

     

    25/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs / Masters A - deelnemers: 36

    1 BASSEZ Patrick KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB (Masters A)

    2 SLUYTS Glenn INDIVIDUEEL (Amateurs)

    3 DEWITTE Pieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4 DAVID Nicky PRIMATOR CYCLING TEAM (Masters A)

    5 ROELANDT Kenny CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST

    6 VERBERCKMOES Arno INDIVIDUEEL

    7 VISPOEL Bryan WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    8 ROELANTS Axel INDIVIDUEEL

    9 PAESHUYSE Jef INDIVIDUEEL (Masters A)

    10 PAESHUYSE Davy INDIVIDUEEL (Masters A)

    20 DE BOCK Yoni DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS


    Masters B
    - deelnemers: 22

    1 JANSEN Wim ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2 MYNGHEER Johan INDIVIDUEEL

    3 VERHOOGHE Kris INDIVIDUEEL

    4 BOGAERT Nico INDIVIDUEEL

    5 VAN STAEYEN Benny INDIVIDUEEL

    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

    7 GEURS Steven DMC- CYCLING TEAM

    8 DESMET Andy CYCLING TEAM ZUIDWEST

    9 DE BOCK Benny PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    10 VANDECAUTER Nick INDIVIDUEEL


    Masters C
    - deelnemers: 27

    1 VERHAEGEN Guido INDIVIDUEEL

    2 GLADINES Ludwig ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3 LAMMENS Mario INDIVIDUEEL

    4 WILLE Rudi INDIVIDUEEL

    5 HOUWEN Jan INDIVIDUEEL

    6 BALLET Peter CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7 VERDEYEN Jos INDIVIDUEEL

    8 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    9 SWINNEN René ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10 COOPMAN Ivan ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    15 JOOS Luc SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    Masters D - deelnemers: 6

    1 VAN OOSTERWYCK Daniel INDIVIDUEEL

    2 DE CLERCQ Jose YOUNG SCHELDE CT

    3 SPRUYT Alex WK NOORD-WEST-BRABANT

    4 COBBAUT Eddy INDIVIDUEEL

    5 HOLVOET Franki INDIVIDUEEL

    6 HURTECANT Roland INDIVIDUEEL

    25-01-2015 om 16:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 25/01/2015 DIEST (VB) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 23

    1 MICHELS Jente YOUNG SCHELDE CT

    2 AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5 VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT

    7 VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    9 BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 HAUTECLAIRE Tommi TEAM123VTT/BICYCLINE

     

    13 jaar - deelnemers: 34

    1 BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM

    2 VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 KEYNEN Milan KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 BRUYNSEELS Lance KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 GOYVAERTS Ibo K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7 CLAES Jary KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9 VANDERAERDEN Wout GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN

    10 DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    14 jaar - deelnemers: 28

    1 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2 LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 VAN DER SMISSEN Lennick DCM CYCLING TEAM

    4 VAN LOOVEREN Joachim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 JANSE Stef LOTTO OLYMPIA TIENEN

    6 BERVOETS Michael HAGELAND CYCLING TEAM

    7 VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 VANDERMEER Quinten KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 BROUWERS Emile KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 WILLEMS Robbe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    23 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM


    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 3

    1 ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2 PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3 JANSSENS Rosalie KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2

    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Meisjes 14 jaar - deelnemers: 4

    1 VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM

    2 VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    3 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    4 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    25-01-2015 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 25/01/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Kenny Janssens en Koen Van Laere vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv rondpunt einde Kasteeldreef te Beveren 14 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Na de sneeuw van gisteren konden we terug een duurtraining inlassen bij een begintemperatuur van 2°C, vooraan werd er geregeld afgelost zodat iedereen zijn steentje bijdroeg aan de training. De afstand bedroeg 89 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 31,6 Km/h.


    Reden mee vandaag :
    Franky Weemaes , Tom Verhulst , Koen Van Laere , Dimitri Maes , Matthias Onghena , Tommy Van Osselaer , Gregory Franckaert , Saskia Van Overmeire , Patrick Deyaert , Robby Van Raemdonck , Franky De Witte , ?? en Kenny Janssens.

    25-01-2015 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Proficiat aan PIETER PAUWELS met zijn Veldritzege bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan SENNE D’HOLLANDER met zijn Veldritzege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Pauwels Pieter.jpg  D'Hollander Senne.jpg 

        Pieter Pauwels         Senne D’Hollander

    Zaterdag 24/01/2015 ASSENEDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 15

    1 PIETER PAUWELS PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    2 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    4 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    5 DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM
    24-1-2015-assenede 122.JPG
    24-1-2015-assenede 098.JPG
    24-1-2015-assenede 097.JPG
    24-1-2015-assenede 017.JPG

     

    13 jaar - deelnemers: 16

    1 SENNE D´HOLLANDER  PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  

    2 CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3 DE BOCK Rune JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5 VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM

    8 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    24-1-2015-assenede 277.JPG
    24-1-2015-assenede 258.JPG

    24-1-2015-assenede 241.JPG
    24-1-2015-assenede 138.JPG
    14 jaar - deelnemers: 17

    1 PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    3 DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5 PIETERS Bjarne KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    12 DUYM Steffen VAN MOER GROUP CYCLING TEAM
    24-1-2015-assenede 458.JPG
    24-1-2015-assenede 424.JPG

    24-1-2015-assenede 302.JPG 

    12 jaar Meisjes - deelnemers: 2

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2 DHONT Kiona ISOREX CYCLING TEAM
    24-1-2015-assenede 129.JPG
     

    14 jaar Meisjes - deelnemers: 1

    1 VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT 
    24-1-2015-assenede 461.JPG 24-1-2015-assenede 445.JPG

    24-1-2015-assenede 002.JPG

    24-1-2015-assenede 004.JPG
    24-1-2015-assenede 008.JPG
    24-1-2015-assenede 011.JPG
    24-1-2015-assenede 470.JPG
    24-1-2015-assenede 610.JPG
    24-1-2015-assenede 635.JPG


    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-01-2015 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/01/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 25/01/2015 GENT (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    25-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    24-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING SMARTPHOTO CT 2015 !!!
    PLOEGVOORSTELLING SMARTPHOTO CT 2015 !!!
    23-1-2015-smart 058.JPG
    23-1-2015-smart 044.JPG
    23-1-2015-smart 026.JPG 23-1-2015-smart 001.JPG 23-1-2015-smart 022.JPG 23-1-2015-smart 005.JPG
           Davy De Scheemaeker                   Bart Van Damme                            Davy Commeyne                        Stef De Bock
    23-1-2015-smart 032.JPG 23-1-2015-smart 009.JPG 23-1-2015-smart 024.JPG 23-1-2015-smart 036.JPG
                     Kevin Lava                            Thibaut Devoldere                      Willem De Greyt                             Stefan Ott
    23-1-2015-smart 038.JPG 23-1-2015-smart 030.JPG 23-1-2015-smart 034.JPG 23-1-2015-smart 018.JPG
                  Tom Willems                              Stijn Laureys                           Guy Ten Hartog                           Thomas Bracke
    23-1-2015-smart 020.JPG 23-1-2015-smart 016.JPG 23-1-2015-smart 028.JPG 23-1-2015-smart 007.JPG
                  Tom Cleeren                         Laurens Heirbrandt                      Michiel Dieleman                            Gilles De Vos
    23-1-2015-smart 011.JPG  23-1-2015-smart 013.JPG 23-1-2015-smart 003.JPG
              Simon Thienpondt                     Dante De Ruysscher                  Bart Van Speybroek
       
       



    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-01-2015 om 16:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/01/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 24/01/2015 AVS ASP-NIEUW-JUN (O) - Piste - Omnium

    Aantal deelnemers:

    24-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    21-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF WOENSDAG 28/01/2015 EXTRA LUS WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN OM 14H00
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    VANAF WOENSDAG 28 JANUARI EXTRA LUS NAAR OVERSLAG VOOR DE GROEPSTRAINING MET VERTREKPUNT TE BEVEREN, START OM 14H00 !!!


     

    Het parcours is ongeveer hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag. Ditmaal rijden we eerst de viaduct te Moerbeke over om dan links af te slaan en de rechterkant van de E34 te volgen richting het keerpunt te Overslag. We rijden dan naar Overslag dorp en zo terug naar de viaduct te Moerbeke en terug richting Stekene langs de E34. (+/- 95 km)

    21-01-2015 om 18:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/01/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Hugo Martens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 42 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Bij een temperatuur van 2°C kon de midweek duurtraining in droge weersomstandigheden van start gaan. De kopmannen zorgden vooraan voor een egaal tempo en losten elkaar regelmatig af zodat de renners in de groep hun trapfrequentie goed konden onderhouden. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,9 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Guy Smet , Kris Smet , Mattias Nys , Rudy Thysman , Guy Ten Hartog , Frank Suys , Hank Mees , Jochem Smet , Romain Vercauteren , Jurgen Maes , Adrien Maes , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Kristoff Heyns , Kris Bolsens , Mister X , Patrick Van Der Vekens , Raf Van Nieuwenhove , Sander De Pestel , Viktor Verschaeve , Modest Smet , Patrick Deyaert , Luc Goossens , Luc Vermeulen , William Despeels , Pascal Brack , ???????????? en Kenny Janssens.


    PS Langs deze weg wensen we LEO MARES veel beterschap na zijn valpartij van Zaterdag en wensen hem een spoedig herstel toe na de armbreuk die hij heeft opgelopen !!!

    21-01-2015 om 18:01 geschreven door kenny


    18-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 18/01/2015 DIKSMUIDE (W) - Veldrijden Aspiranten

    12 jaar - deelnemers: 13

    1 KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    2 VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM

    3 COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM

    4 DHOOGE Thibau VZW TIELTSE RENNERSCLUB

    5 DALLE Jens WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    7 ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

     

    13 jaar - deelnemers: 22

    1 LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3 VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4 D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM

    5 DE BOCK Rune KTC-CYCLING TEAM

    10 VAN HAVERE Detlev VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    14 jaar - deelnemers: 19

    1 LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 BERCKMOES Jenno WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3 VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW

    4 DEJAEHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    5 SANTRAINE Louis CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    18-01-2015 om 16:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/01/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zondag 18/01/2015 GENT (O) - Piste - Omnium
    Aantal deelnemers:

    18-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    17-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM 2015
    Rudyco 2015.jpg

    16-1-2015-ploeg rudyco 155.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 008.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 012.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 016.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 045.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 065.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 094.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 099.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 152.JPG 16-1-2015-ploeg rudyco 159.JPG
    16-1-2015-ploeg rudyco 002 - kopie.JPG

    Bron : Papillon-Rudyco-Janatrans Cycling Team


    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-01-2015 om 18:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/01/2015

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 17/01/2015 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 46

    1 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    2 VANTORNOUT Klaas SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    3 MERLIER Tim SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    4 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    5 NYS Sven CRELAN AA DRINK TEAM

    6 VERMEERSCH Gianni SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM

    7 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    8 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT

    9 PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE

    10 VAN COMPERNOLLE Kenneth COLBA SUPERANO HAM

    12 VAN DEN BOSCH Tom HARGROVES CYCLES RACE TEAM

    20 HOFMAN Bart NODRUGS HEROES FLANDERS

     

    17/01/2015 NIEUWRODE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 26

    1 JASPERS Jappe LARES-DOLTCINI CT

    2 LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 DRIESEN Jarne YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 SMETS Gert KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 WUYTS Mathijs KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    6 BREUGELMANS Michiel TEAM 185

    7 PEMEN Diederik VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    8 VERBEECK Glenn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    9 BLOMMEN Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 SZÉDELYI Tomas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    13 DIELEMAN Stan TREK-BIORACER MTB TEAM

     

    Nieuwelingen - deelnemers: 29

    1 VRACHTEN Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BRAES Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 TIBACKX Lander CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM

    4 SCOPONI Dante LARES-DOLTCINI CT

    5 ARKESTEYN Aron HAGELAND CYCLING TEAM

    6 VAN DEN EYNDE Vince KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    7 CLYNHENS Jens KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    8 CAMPS Jelle BMX DENNENTEAM

    9 DEJONGHE Len KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    10 THONNON Bas SPORT EN MOEDIG GENK

     

    DAMES JEUGD - deelnemers: 2

    1 TRUYEN Marthe INDIVIDUEEL

    2 NIJS Yentl CIRCUIT ZOLDER - HEUSDEN-ZOLDER

     

    17/01/2015 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores - deelnemers: 33 km/h

    1 ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2 COLMAN Alex LARES-DOLTCINI CT

    3 DHOORE Alessio YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    4 DE CLERCQ Jari VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    5 PAUWELS Tijl LARES-DOLTCINI CT

    6 BAUTERS Reno KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 MAES Aïden U19 CYCLING ACADEMY

    8 JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 ROMBOUTS Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10 TIELEMANS Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    11 VERBERCKMOES Timo VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT


    Nieuwelingen - deelnemers: 31

    1 BEKAERT Yentl PATRICK DEVELOPMENT TEAM

    2 DEBEIR Arno LARES-DOLTCINI CT

    3 GOEMAN Andreas VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    4 PARROTTA Tristan LUX UC DIPPACH

    5 VANDERMEULEN Niels KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6 VERDONCK Andres WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7 KUYPERS Gerben LARES-DOLTCINI CT

    8 VERMEERSCH Arne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW

    9 VERDONCK Loeka WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10 DEFOUR Wannes CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE

    12 VERBERCKMOES Fabio VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

     

    Dames Jeugd - deelnemers: 5

    1 MICHELS Laure YOUNG SCHELDE CT

    2 ROMBOUTS Tine KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    4 VANDECAVEYE Fleur VZW TIELTSE RENNERSCLUB


    Dames Elite - deelnemers: 7

    1 DEROO Mieke BEERNEM CYCLING TEAM

    2 VAN TICHELT Ynske DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3 VAN DORSSELAERE Chris AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM  

    4 GORRELL Lindsay AUS CYCLING AUSTRALIA

    5 VERRIEST Sandie ASFRA RACING TEAM

    6 DIERICX Cindy INDIVIDUEEL

    7 DOCX Mieke ISOREX CYCLING TEAM

     

    17/01/2015 NIEUWRODE (VB) - Veldrijden Aspiranten
    12 jarigen - deelnemers: 9

    1 PAUWELS Pieter VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS

    4 VAN DER WILT Jorben WK NOORD-WEST-BRABANT

    5 NIJS Viktor LOTTO OLYMPIA TIENEN


    13 jarigen - deelnemers: 29

    1 COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    2 HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    3 CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM

    4 NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK

    5 LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM

     

    14 jarigen - deelnemers: 29

    1 CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT

    2 MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3 JANSE Stef LOTTO OLYMPIA TIENEN

    4 VAN LOOVEREN Joachim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 BERVOETS Michael HAGELAND CYCLING TEAM

    24 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

     

    Meisjes 12 jaar - deelnemers: 1

    1 VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    Meisjes 13 jaar - deelnemers: 2

    1 BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 BEIRINCKX Lina K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    Meisjes 14 jaar -  deelnemers: 3

    1 ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3 DUYM Farah VAN MOER GROUP CYCLING TEAM

    17-01-2015 om 17:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 17/01/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Danny Van Damme vertrokken Zaterdagmorgend om 09h00 thv 
    't Ster te St.Niklaas 25 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.
    Bij een negatieve temperatuur ging de duurtraining op Zaterdag van start en het was meteen oppassen voor ijsplekken in de bochten. Het eerste uur werd er zeer voorzichtig gereden en was het wachten tot de zon er goed doorkwam zodat het tempo kon worden opgedreven. De kopmannen deden zeer goed hun werk en losten elkaar goed af, spijtig voor de valpartij op het einde van de rit. Thv de laatste bocht aan 't Zonneke lag een enorme ijsplek en daar gingen 5 renners onderuit, gelukkig zonder veel schade. De afstand bedroeg 95 Km en het gemiddelde kwam uit op 30,7 Km/h, met de extra lus naar Melsele bedroeg de afstand 118 Km.

    Reden mee vandaag : Stefaan Van Hul , Dirk Trogh , Danny Peeters , Saskia Van Overmeire , Frank Suys , Carl Leeman , Luc Goossens , Tommy Van Osselaer , Daniel Noens , Jonathan Van Kerckhove , Danny Van Damme , Tom Van Raemdonck , Mattias Nys , Maarten Van Raemdonck , Hank Mees , Franky De Witte , Dimitri Maes , Alain Verbeke , ?????? en Kenny Janssens.

    17-01-2015 om 15:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN PISTERENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/01/2015

    Banner Piste Wielerbond Vlaanderen.jpg
    Zaterdag 17/01/2015 BVB/CDB NIEUWELINGEN - JUNIORES + MADISON NIEUWELINGEN (O) - Piste - BVB-meeting
    Aantal deelnemers:

    17-01-2015 om 00:00 geschreven door kenny


    14-01-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 14/01/2015

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Hugo Martens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv ‘t Schuurke te Beveren 35 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.
    Na de regenval van de voorbije dagen kregen we uiteindelijk nog een mooie Woensdagmiddag en dus kon de midweek duurtraining van start gaan. De wind zorgde in de eerste helft van de rit voor het tegenwerk maar er waren genoeg kopmannen om het tempo egaal te houden. De afstand bedroeg 75 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 90 Km, het gemiddelde was goed voor 32,5 Km/h.

     

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Guy Smet , Nico De Roeck , Maarten Van Raemdonck , Wim Heyndrickx , Tom De Beer , Nick David , Jochem Smet , Alexander De Keersmaeker , Michel Thierens , Adrien Maes , Hugo Martens , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Dirk Heyrman , Kristoff Heyns , Kris Bolsens , Mister X , Bart Van Der Veken , Raf Van Nieuwenhove , Sander De Pestel , Viktor Verschaeve , Fons Van Raemdonck , Patrick Deyaert , Luc Goossens , Luc Vermeulen , Jonathan Van Kerckhove , William Despeels , Pascal Brack , ????? en Kenny Janssens.

    14-01-2015 om 17:25 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 22/04-28/04 2019
  • 15/04-21/04 2019
  • 08/04-14/04 2019
  • 01/04-07/04 2019
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!