.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 17/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 17/09/2014     


    Woensdag 17/09/2014 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VAN DEN ENDE Milan-RESTORE CYCLING-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    17.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    36.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    39.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17-9-2014-sint-pauwels 849.JPG  17-9-2014-sint-pauwels 847.JPG  
            Winnaar Glenn Rotty met de bloemen.                                       Winnaar Glenn Rotty met de supporters.
    17-9-2014-sint-pauwels 860.JPG
                             Winnaar Glenn Rotty met het bloemenmeisje.
    17-9-2014-sint-pauwels 851.JPG
              Een woordje uitleg van Glenn Rotty aan speaker Gerry Van Gasse.
    17-9-2014-sint-pauwels 796.JPG  
    Aankomst van winnaar Glenn Rotty voor Tony Heirbaut en Jori Van Steenberghen.
    17-9-2014-sint-pauwels 368.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 448.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 712.JPG

    17-9-2014-sint-pauwels 298.JPG
                                               Tim Vercauteren vooraan.
    17-9-2014-sint-pauwels 282.JPG
                 Mattias Nys aan het commando met rechts Kristof DHollander.
    17-9-2014-sint-pauwels 310.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 243.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 218.JPG
                         Renaat Demeter was 1 van de pechvogels te Sinaai.
    17-9-2014-sint-pauwels 217.JPG
    Vijf renners reden lek in de 1ste ronde o.a. Matthias Ongena en Renaat Demeter.
    17-9-2014-sint-pauwels 172.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 123.JPG
                                     Vooraan Joeri Persoon uit Stekene.
    17-9-2014-sint-pauwels 116.JPG
    17-9-2014-sint-pauwels 108.JPG
                           Vooraan Thomas Ongena en Kristoff Heyns.
    17-9-2014-sint-pauwels 084.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te St.Pauwels met 99 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-09-2014 om 13:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 20/09/2014 - SLUITINGSPRIJS WAASLANDSE TTC RONDE 2014 TE MEERDONK
    TTC 14.jpg

    Bron: TTC Bestuur

    18-09-2014 om 12:27 geschreven door kenny


    17-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
     Van Avermaet Greg KOP 2013.jpg   Glenn Rotty 2014.jpg   images.jpg 

    Greg Van Avermaet        Glenn Rotty       Kevin Van Staeyen

    Woensdag 17/09/2014 - GP van Wallonië - 198 km - 04h47'17"

    Aantal deelnemers:

    1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC)
    2.Tony Gallopin (Fra) op 2"
    3.Jan Bakelants
    4.Jelle Vanendert   4"
    5.Rory Sutherland (Aus)  6"
    6.Dylan Theuns z.t.
    7.Julien Simon (Fra)
    8.Fränk Schleck (Lux)
    9.Thibaut Pinot (Fra)   8"

    10.Gaëtan Bille   9"
    12.Yves Lampaert
    15.Björn Leukemans   21"
    16.Olivier Naesen   23"
    17.Tiesj Benoot   24"
    20.Floris De Tier 

       

    17/09/2014 RETIE (A) - Elite zc/U23 - 120 km
    Aantal deelnemers: 151

    1.KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    2.DRUYTS Gerry-TEAM 3M-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-

    4.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    5.COENEN Dennis-LEOPARD DEVELOPMENT TEAM-

    6.MERTENS Robin-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DONNAY Laurent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.SYDLIK Benjamin-OSG DORTMUND-

    10.PEETERS Daniel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    11.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

     

    17/09/2014 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 99

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    4.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    5.VAN DEN ENDE Milan-RESTORE CYCLING-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    10.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    17.ONGENA Thomas-CIBEL-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.DE ROOS Robby-D.C.R. CYCLING TEAM-

    31.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    36.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    39.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    17/09/2014 RETIE (A) - Amateurs + Masters – 70 km

    Amateurs + Masters A

    Aantal deelnemers: 37

    1.DIELS Pieter-DAGPAS-

    2.THIJS Rik-DAGPAS-

    3.NIJS Steven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NOELS Jeroen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.MEEUS Dieter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.VANGOETHEMD Svenne-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN NUFFELEN Samuel-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    8.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN OPSTAL Philippe-INDIVIDUEEL-

    10.VERELST Bert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters B

    Aantal deelnemers: 35

    1.PAUWELS Vital-INDIVIDUEEL-

    2.DENIER Ronny-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.THIJS Filip-INDIVIDUEEL-

    4.LAHOU Rudy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.COCHET Andy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.GOUWKENS Patrick-ZANNATA CYCLING TEAM-

    7.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DE PROOST Gert-INDIVIDUEEL-

    9.VERMOTE Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.BOCKEN Peter-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C

    Aantal deelnemers: 10

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BAEYENS Karel-DAGPAS-

    4.VAN LOOY Wim-DAGPAS-

    5.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.HERMANS Henri-DAGPAS-

    7.VAN LOY Eddy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.HAEST Eddy-DAGPAS-

    9.GOVERS Ronny-DAGPAS-

    10.GEUDENS Paul-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    17-09-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/09/2014

    waod_3.jpg
    Dinsdag 16/09 – NIEUW-NAMEN

     

    Catg.A/B – 60 km – 36 deelnemers

    1.Eric Vereecken (Hulst)

    2.Stefan Laurijssen

    3.Dante De Ruysscher

    4.Gunter Sterck

    5.Stijn Declercq

    6.Maarten Burm

    7.Ruud Havermans

    8.Gino De Weirdt

    9.Steven Goossens

    10.Gino Primo

    11.Danny Nachtegael

    12.Sven Gommers

    13.Giovanni Van Drom

    14.Steven Van Rijckeghem

    15.Filip Weemaes

    16.Gino Van Broeck

    17.Sam Van Gansen

    18.Jean-Paul Reunis

    19.Roy Guequenne

    20.Matthias Vertez

    21.Etienne Claus

    22.Olivier Vaerewyck

    23.Wim Rombaut

    24.Michael Apers

    25.Michiel De Rycke

    26.Geert Braeckman

    27.Brecht Declerq

    28.Nick De Rycke

    29.Jordy Leenknecht

    30.Ko Harms
    16-9-2014-nieuw namen 462.JPG
    Podium Nieuw-Namen met winnaar Eric Vereecken, Stefan Laurijssen en Dante De Ruysscher.
    16-9-2014-nieuw namen 448.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Eric Vereecken aan speaker Gerry Van Gasse.
    16-9-2014-nieuw namen 419.JPG
    Aankomst van winnaar Eric Vereecken voor Stefan Laurijssen en Dante De Ruysscher.
    16-9-2014-nieuw namen 416.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 340.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 352.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 434.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 449.JPG
     

    16-9-2014-nieuw namen 342.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 203.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 345.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 071.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 006.JPG
    16-9-2014-nieuw namen 003.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt 
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-09-2014 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 16/09/2014 DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km
    Aantal deelnemers: 65

    1.FENN Andrew-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.BRAMBILLA Gianluca-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    4.VERRAES Benjamin-TO WIN JOSAN CT-

    5.GHYSELINCK Jan-WANTY-GROUPE GOBERT-

    6.DE GENDT Thomas-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    8.VANDENBERGH Stijn-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    10.MAYER Yannick-BIKE AID - RIDE FOR HELP-

    14.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-


    16/09/2014 GITS (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 63 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.BURTON Jérémy-VERANDAS WILLEMS-

    3.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    4.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    6.TANFIELD Harry--

    7.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    9.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    10.SCHIETGAT Pedro-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-


    Zondag 14/09/2014 – ROCHEFORT – Elite z.c./U23 – 159 km – 04h03’54” – 2700 Hm

    Aantal deelnemers: 168

    1.VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    2.WASTYN Emiel WIL VERANDAS WILLEMS   00’17”

    3.MOTTE David WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    4.PIETERS Sibrecht ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5.MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT

    6.DE WITTE Mathias FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT

    7.MERTZ Remy CCB COLOR CODE - BIOWANZE

    8.CARNEVALI Jean-albert WIL VERANDAS WILLEMS

    9.HEYTENS Kess WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VAND

    10.TEUGELS Lennert UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    14.DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM  01’09”

    29.VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  01’43”

    38.SINOY Fabio VAN EYCK SPORT

    43.VAN DEN BERGHE Anthony COLBA SUPERANO HAM

    45.BALLET Mathias FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT

    48.VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    52.WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  02’14”

    64.VAN DAMME Bart ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  05’27”

    16-09-2014 om 20:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 15/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 15/09/2014     


    Maandag 15/09/2014 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.TIM VERCAUTEREN uit Belsele-D.C.R. CYCLING TEAM-

    2.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.VAN RAEMDONCK Kevin-DAGPAS-

    5.VAN DEN BROECKE Mario-CT PROFALUX-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.NEELS Peter-DAGPAS-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.CHEVALIER Vincent-DAGPAS-

    15.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    22.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    25.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    32.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    33.VAN HILLE Glen-D.C.R. CYCLING TEAM-

    35.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    15-9-2014-niewkerken 702.JPG
                                 Winnaar Tim Vercauteren met zijn vrouw.
    15-9-2014-niewkerken 698.JPG
                             Winnaar Tim Vercauteren met de supporters.

    15-9-2014-niewkerken 707.JPG  
    Een woordje uitleg van winnaar Tim Vercauteren aan speaker Gerry Van Gasse.                         
    15-9-2014-niewkerken 719.JPG
                                   Tim Vercauteren met Kris Smet.
    15-9-2014-niewkerken 648.JPG  
    Aankomst van winnaar Tim Vercauteren voor ploegmaten Davy Peirsman en
    Tony Heirbaut.

    15-9-2014-niewkerken 652.JPG
    Aankomst van de 2de Davy Peirsman, Tony Heirbaut en Kevin Van Raemdonck.
    15-9-2014-niewkerken 215.JPG
                             Vooraan Steven Thomas en Tim Vercauteren.
    15-9-2014-niewkerken 220.JPG
                                    Guy Van Broekhoven en Davy Peirsman.
    15-9-2014-niewkerken 361.JPG
                               Vooraan Gert Smet en Guy Ten Hartog.
    15-9-2014-niewkerken 568.JPG
                                      DCR-team controleert de wedstrijd.
    15-9-2014-niewkerken 125.JPG
                         Guy Van Broekhoven en Kevin Van Raemdonck.
    15-9-2014-niewkerken 103.JPG
    15-9-2014-niewkerken 065.JPG
    15-9-2014-niewkerken 057.JPG
    15-9-2014-niewkerken 045.JPG
                         De 1ste aanval van de dag met Steven Thomas.
    15-9-2014-niewkerken 041.JPG
    15-9-2014-niewkerken 001.JPG
    De Elite z.c. & Beloften & Amateurs & Masters kwamen te Nieuwkerken met 55
    deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-09-2014 om 12:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Tim Vercauteren.JPG
          Tim Vercauteren

    Maandag 15/09/2014 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km
    Aantal deelnemers: 81

    1.VAN GOETHEM Brian-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    2.ROBERT Frederique-WANTY-GROUPE GOBERT-

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    4.GMELICH Jarno-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    5.KRUL Stef-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    6.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    7.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

    8.KERKHOF Tim-ETIXX-

    9.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    29.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-


    15/09/2014 MASSEMEN - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.VAN RENTERGHEM Bram-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.SAELENS Andres-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    3.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    5.MC CARTHY Eoin--

    6.DULT Laurens-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-

    9.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DE SMUL Guust-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLIN-

     

    15/09/2014 NIEUWKERKEN-WAAS (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.TIM VERCAUTEREN uit Belsele-D.C.R. CYCLING TEAM-

    2.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    3.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    4.VAN RAEMDONCK Kevin-DAGPAS-

    5.VAN DEN BROECKE Mario-CT PROFALUX-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.NEELS Peter-DAGPAS-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.CHEVALIER Vincent-DAGPAS-

    15.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    22.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    24.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    25.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    27.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    28.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    32.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    33.VAN HILLE Glen-D.C.R. CYCLING TEAM-

    35.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    36.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    37.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

     

    15/09/2014 LOTTO BELISOL BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 98 km
    Aantal deelnemers:

    16-09-2014 om 12:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 14/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 14/09/2014     


    Zondag 14/09/2014 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DE DUYTSCHE Luc-CT PROFALUX-

    6.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.ONGENA Matthias-CIBEL-

    11.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    14.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    26.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    27.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    29.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    14-9-2014-klein sinaai 628.JPG
                             Winnaar Steven Caethoven met de familie.

    14-9-2014-klein sinaai 606.JPG  
                              Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.                         
    14-9-2014-klein sinaai 613.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 619.JPG
    Een woordje uitleg van winnaar Steven Caethoven aan speaker Ivan Elegeert.
    14-9-2014-klein sinaai 554.JPG  
          Aankomst van winnaar Steven Caethoven voor Kristof DHollander.

    14-9-2014-klein sinaai 541.JPG
                                          Vooraan Tim Vercauteren.
    14-9-2014-klein sinaai 409.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 364.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 194.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 155.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 074.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 055.JPG
    14-9-2014-klein sinaai 039.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Klein-Sinaai met deelnemers aan de start.
    14-9-2014-klein sinaai 586.JPG





    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-09-2014 om 12:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LAWRENCE NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Lawrence Naesen.jpg 

      Lawrence Naesen


    Zondag 14/09/2014 DERNYCRITERIUM HASSELT (LB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers: 17

    1.JANS Roy-WANTY - GROUPE GOBERT-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    3.DE BUYST Jasper-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    4.NUYENS Nick-GARMIN SHARP-

    5.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    6.KROON Karsten-TINKOFF-SAXO-

    7.BOUCHER David-FDJ.fr-

    8.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    9.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    10.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    11.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

     

    14/09/2014 GP J. SCHERENS LEUVEN (VB) - Men Elite UCI - 183,3 km - 04h15'56"
    Aantal deelnemers: 153

    1.GREIPEL André -LOTTO BELISOL

    2.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    3.VAN POPPEL Danny -TREK FACTORY RACING-

    4.VAN HUMMEL Kenny Robert -ANDRONI GIOCATTOLI - VENEZUELA-

    5.VANBILSEN Kenneth -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.DRUCKER Jean-Pierre -WANTY - GROUPE GOBERT-

    7.DEMOITIE Antoine -WALLONIE - BRUXELLES-

    8.DE VREESE Laurens -WANTY - GROUPE GOBERT-

    9.VERMELTFOORT Coen -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    10.TEUNISSEN Mike -RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    22.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    27.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-

    29.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    38.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    40.FRANCKAERT Gregory -TEAM 3M-

    62.VERMEERSCH Gianni -SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-:00’22”

     

    14/09/2014 OPHASSELT (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 136 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.LAWRENCE NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.MEHEUS Gill-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.VAN IMPE Lode-SAMENGESTELDE PLOEG 1-

    6.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    7.VAN IMPE Kevin-SAMENGESTELDE PLOEG 2-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.REMORY Stijn-SAMENGESTELDE PLOEG 1-

    10.DE SY Gertjan-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    21.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    41.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.WIELANDT Sven-DEPLASCO - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    48.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    50.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    53.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 BURCHT (A) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.VAN OPSTAL Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    6.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    7.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    9.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    10.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    19.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    24.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    25.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    39.DE BATIST Jef-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    44.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

     

    14/09/2014 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km
    Aantal deelnemers: 82

    1.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    4.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    6.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    7.CARPENTER Lawrence-CATFORD CC EQUIPE-

    8.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    9.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DELTOMBE Kevin-LOTTO BELISOL U23-

     

    14/09/2014 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.ROTTY Glenn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.DE DUYTSCHE Luc-CT PROFALUX-

    6.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    9.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    10.ONGENA Matthias-CIBEL-

    11.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13.MEUL Robby-TEAMNARVIFLEX-NOMADESK-

    14.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    26.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    27.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    29.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    31.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    14/09/2014 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97,2 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.SCHILS Dominic--

    3.PEETERS Daniel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.RUYTERS Brecht-LOTTO BELISOL U23-

    5.DECOSTER Gert-jan-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.ERREN Pim-DAGPAS-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.VAN UYTSEL Tomas-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 LOTTO BELISOL BELGIUM TOUR (O) - Women Elite UCI - 102,6 km

    Aantal deelnemers:

    16-09-2014 om 12:50 geschreven door kenny


    15-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STEFAN ADRIAENSSENS TEN VAL GEKOMEN EN SLEUTELBEENBREUK !!!

    Adriaenssens Stefaan KOP 2010.JPG
    Stefan Adriaenssens uit Burcht is Zondag 14/09 in de wedstrijd bij de Toeristen (TTC ronde) te Nieuwkerken ten val gekomen. Sleutelbeenbreuk en schaafwonden waren het gevolg, deze week zal na onderzoek beslist worden of een operatie zich opdringt.


    Bron: Gilbert De Paepe

     


    Bij deze wensen we Stefan het allerbeste toe en een spoedige revalidatie en hopen hem zo snel mogelijk terug op één van onze groepstrainingen te zien !!!

    15-09-2014 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/09/2014 VLAAMS-BRABANT CLASSIC ZEMST (VB) – Interclub – Juniores - 114,2 km

    Aantal deelnemers: 162

    1.VAN DER MEER Noah-WESTLAND WIL VOORUIT-

    2.VAN DEN BERG Julius-VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS-

    3.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.VOS Jurriaan-VOLHARDING WILTON CYCLING TEAM-

    7.BLANCKE Vincent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.KROONEN Bastien-LOTTO VC ARDENNES-

    9.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    10.PERSOON Wouter-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    81.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    126.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2014 KALLO (O) - Juniores - 99 km

    Aantal deelnemers: 23

    1.LENDERINK Peter-WRV DE PEDDELAARS-

    2.EENKHOORN Pascal-ENERTHERM : BKCP-

    3.MAAS Jan-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VAN LAER Sven-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    6.HEYLEN Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.WOUTERS Jeffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.JANSSENS Jarrid-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.GOOLAERTS Stijn-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    12.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    21.DE LOOSE Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    22.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 MERELBEKE (O) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.DE DECKER Alfdan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    2.PARSONS Ricky--

    3.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    5.CORNETTE Ewout-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    6.VANDENBOSSCHE Cedric-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MICHIELS Thomas-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.VERKERKEN Miel-K.V.C. DEINZE VZW-

    28.LEUS Jelle-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 MESEN (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.WARLOP Jordi-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    5.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    7.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    9.JOSEPH Thomas-LARES-DOLTCINI CT-

    10.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

     

    14/09/2014 MONTENAKEN (LB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BRIESEN Brent-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.HERMANS Steff-DCM CYCLING TEAM-

    6.GALINSKI Anthony-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.MENTEN Milan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    8.DUFOUR Warre-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    14/09/2014 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km

    Aantal deelnemers: 14

    1.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.DEMUYZERE Fabio-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.DEKOCKER Ruben-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    7.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VAN MEERHAEGHE Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DUBAERE Jari-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE BAENE Thibaut-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    14/09/2014 PITTEM (W) - Juniores - 85,5 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.WYTINCK Gianni-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.BOSMANS Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.DEVOS Iben-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DE ROOSE Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    11.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

     

    14/09/2014 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    5.SCHOUWAERTS Yves-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.WOUTERS Beau-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.CHRISTIAENSEN Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.VAN UDEN Dandy-WV SCHIJNDEL-

    9.WILHELM Sander-WC DE WAARDRENNER-

    10.MICHIELSEN-STEVENS Brent-DCM CYCLING TEAM-

    28.HANNES Kaat-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    14/09/2014 VOLLEZELE (VB) - Juniores - 79 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.BAELE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.COVELIERS Seppe-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.WALRAED Jesper-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.LIEVENS Lars-INDIVIDUEEL-

    23.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.JORIS Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.WARRENS Anthony-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-09-2014 om 10:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 7°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Pestel Sander KOP 2014.jpg 

        Sander De Pestel

    Zondag 14/09/2014 BRAKEL (NEDERBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.SANDER DE PESTEL uit-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.MARIT Arne-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.STOYANOV Petar-CYCLING TEAM NESSEBAR BULGARIA-

    7.DE NEVE Joerik-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.VANDROMME Alessandro-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    15.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    43.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    8.PERNEEL Simon-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.JAQUES Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VANSTEENKISTE Arne-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    14/09/2014 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.GROOT Mitch-BKCP BANK-

    2.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    3.GERITS Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HEINDERSON Maths-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.WARNIER Timo-WCL BERGKLIMMERS-

    6.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.SINSCHEK Nils-WCL BERGKLIMMERS-

     

    14/09/2014 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.KELLER Jesper-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    4.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    7.BAERT Siebren-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.NOPPE Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SYMOENS Ayrton-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2014 LANDEN CENTRUM (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.ZULIANI Alexandre-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    2.DE CLERCQ Yente-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.VANDENBROECK Yarno-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.DETHIER Bastien-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14/09/2014 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.BLONDEEL Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.DEVENIJNS Sander-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.D´HOOGE Aron-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    9.REYSERHOVE Seppe-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km
    Aantal deelnemers: 42

    1.VAN BOKHOVEN Ramon-TWC PIJNENBURG-

    2.GRIEMERIK Niels-WSV EMMEN-

    3.SCHELLING Ide-RESTORE CYCLING-

    4.HUYGEN Wout-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VANSTEENSEL Mats-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PAUWELS Tijl-LARES-DOLTCINI CT-

    7.VAN DEEST Martijn-WSV EMMEN-

    8.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.MEEUSEN Freek-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    31.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15-09-2014 om 07:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FABRICE MELS BEHAALD BELGISCHE TITEL ELIMINATOR !!!

    Fabrice Mels zet kers op topseizoen met Belgische eliminatortitel !!!

    Fabrice Mels.jpg 

    Zondag 14/09/2014

    Mountainbiker Fabrice Mels uit St.Niklaas heeft een topseizoen in de sprintafvalling beleefd: na de eindzege in de Wereldbeker en de wereldtitel volgde vandaag ook nog de Belgische titel. Alleen op het Europees kampioenschap stond onze landgenoot niet op het hoogste schavotje. Daar moest hij vrede nemen met brons.

    Fabrice Mels verdedigde in Gent zijn titel. Hij haalde het voor Robin Vanden Abeele en Bram Creve. Bij de vrouwen was Petra Mermans de beste.


    Bron:Sporza

    15-09-2014 om 06:18 geschreven door kenny


    14-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 14/09/2014 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 66

    1.HOEYBERGHS Daan-BKCP - POWERPLUS-

    2.DENUWELAERE Jan-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    3.VAN HECKE Elias-LARES-DOLTCINI CT-

    4.SWEECK Hendrik-KWADRO-STANNAH-

    5.GAUDY Patrick-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    7.TOUPALIK Adam-BKCP POWER PLUS-

    8.VAN ROOSBROECK Pieter-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    9.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

    10.HOFMAN Bart-NODRUGS HEROES FLANDERS-

    26.VAN DE VELDE Matthias-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    34.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    35.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    14/09/2014 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores 40' - Aantal deelnemers: 77

    1.BONNE Jenko-LARES-DOLTCINI CT-

    2.LOOCKX Lander-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    3.COLMAN Alex-LARES-DOLTCINI CT-

    4.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.WUYTS Mathijs-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    6.BAUTERS Reno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.EESTERMANS Glenn-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.PEMEN Diederik-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    25.LIESSENS Jarno-ENERTHERM-BKCP-

    32.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    49.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen 30' - Aantal deelnemers: 85

    1.VERMEERSCH Florian-LARES-DOLTCINI CT-

    2.DEBEIR Arno-LARES-DOLTCINI CT-

    3.VREESWIJK Luca-RTC BUITENLUST-

    4.GOEMAN Andreas-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.SMET Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    6.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.KIELICH Timo-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.SCOPONI Dante-LARES-DOLTCINI CT-

    12.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    17.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Dames Elite 40' - Aantal deelnemers: 13

    1.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    2.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.WILLEMS Gertie-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    4.MEEUSE Milou-MSMWV DUTCH MOUNTAINS-

    5.KACZMARCZYK Brenda-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.VERMEIR Aurelie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VERDEYEN Tine-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.BECKERS Marlies-B-CYCLE TEAM-

    9.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.DE PAUW Marijke-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    Dames Jeugd 30' - Aantal deelnemers: 10

    1.NOËL Jara-AA-DRINK/B.R.I.S. CYCLING TEAM-

    2.DE HEIJ Maaike-WV DE VALLEIRENNERS-

    3.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.ROMBOUTS Tine-INDIVIDUEEL-

    5.SCHOON Lisette-TWC HET SNELLE WIEL-

    6.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    7.VAN ROMPAY Anke-KLEUR OP MAAT CYCLINGTEAM-

    8.VANDENHEEDE Tine-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.TRUYEN Marthe-INDIVIDUEEL-

    10.VANDERMEULEN Bo-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    14/09/2014 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 54

    1.GELUYKENS Kenny-CYCLING TEAM KESSEL-(Amateurs)

    2.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.LAMMENS Laudelino-INDIVIDUEEL-

    4.DIELS Koen-INDIVIDUEEL- (Masters A)

    5.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    6.MOTSHAGEN Mattijn-UWTC DE VOLHARDING-

    7.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.NISSEN Luuk-TWC TEMPO-

    9.VAN GINNEKEN Glenn-INDIVIDUEEL-

    10.ARNOUTS Tom-INDIVIDUEEL-

    22.VERBERCKMOES Arno-INDIVIDUEEL-

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 34

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.RAETS Edwin-TWC NOORD LIMBURG-

    5.VERHOOGHE Kris-INDIVIDUEEL-

    6.BOGAERT Nico-INDIVIDUEEL-

    7.DE BACKER Kurt-INDIVIDUEEL-

    8.VETS Jelle-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN STAEYEN Benny-INDIVIDUEEL-

    10.GEURS Steven-DMC- CYCLING TEAM-

    20.DE SCHOESITTER Steven-DAGPAS-

    24.ROGIERS Benny-INDIVIDUEEL-

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 44

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VANDERAERDEN Johan-INDIVIDUEEL-

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.LAMMENS Mario-INDIVIDUEEL-

    5.VERHAEGEN Guido-INDIVIDUEEL-

    6.VERELST Rudy-INDIVIDUEEL-

    7.MARYNISSEN Walter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    Masters D - Aantal deelnemers: 9

    1.VAN SINAY Dirk-INDIVIDUEEL-

    2.VAN OOSTERWYCK Daniel-INDIVIDUEEL-

    3.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SPRUYT Alex-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.CEUPPENS Guy-INDIVIDUEEL-

    6.JANSSENS Jan-INDIVIDUEEL-

    7.VAN ISTERDAEL Joseph-INDIVIDUEEL-

    8.MARTENS Herman-INDIVIDUEEL-

    9.VAN DER LEEUW Albert-MAASLANDSTER-

    14-09-2014 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag
    14/09/2014 HERDEREN (RIEMST) (LB) - Aspiranten

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 14

    1.BAERS Arne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.DUCHATEAU Daan-GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN-

    3.LIJNEN Tymon-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.DE GRAEF Noah-ARDENNES MOUNTAIN BIKE-

    5.FELLMANN Martin-SPRINTS.COM-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 15

    1.CORTJENS Ryan-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.MACHIELS Brent-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DUYM Steffen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 21

    1.HERBEN Luuk-WCL BERGKLIMMERS-

    2.VANHEES Brent-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.VAN CAMPENHOUT Sven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.DECOSTER Gerrik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.MICHOTTE Cyril-SPRINTS.COM-

     

    14/09/2014 WORTEGEM (O) - Aspiranten
    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 24

    1.THORÉ Rune-WIELERTEAM IEPER-

    2.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    5.VAN LIERDE Yente-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.DEMUYNCK Victor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.SERRON Lennert-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 36

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.VAN POPPEL Sebastien-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BERCKMOES Jenno-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    33.SYMOENS Brian-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 41

    1.DE HAES Jorden-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    2.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.DE VOS Jens-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    4.BERTELS Jef-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    5.ALLEMAN Wout-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM-

    6.RELAES Jacob-DCM CYCLING TEAM-

    7.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    9.RONSIJN Bram-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.CLAUW Yente-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.TIEROLF Sophie-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    2.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.UYTTENHOVE Aiko -INDIVIDUEEL-

    14-09-2014 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/09/2014

    vwf.JPG








    Proficiat aan PATRICK COCQUYT met zijn 27°Seizoenszege !!!

    Patrick Cocquyt.JPG 

        Patrick Cocquyt


    Zondag 14 September – ST-PIETERS-LEEUW (1600) - 12de rit VWF Geditrofee


    A-reeks - 75km - 1h46
    1.Piet FROYEN
    2.Kevin Van Den Cruijce
    3.Kristof Van Wijmeersch
    4.Bart Deurbroeck
    5.Peter Landtsheer
    6.Niels Merckx
    7.Gillian Van Rijmenant
    8.Rik De Vree
    9.Roel Reigel
    10.Gwylim Hanssens

    C-reeks - 75km - 1h48
    1.Andy DE BACKER
    2.Raf Van Den Bossche
    3.Tom De Smet
    4.Patrick Jacobs
    5.Peter Maes (Bornem)
    6.Danny Saelens
    7.Alain Goolaerts
    8.Michael Heymans
    9.Dave De Swert
    10.Jimmy De Paepe

    D-reeks - 60km - 1h27
    1.PATRICK COCQUYT (Wachtebeke)
    2.Patrick Van Pachterbeke
    3.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4.Peter Vos
    5.Xavier Huon
    6.Frank Geets
    7.Joël Nicodieme
    8.Frank Van Den Berge
    9.Bart Sorgeloos
    10.Dominique Geldolf

    E-reeks - 60km - 1h31
    1.Frank VAN DER PERRE
    2.Dirk Van Hove
    3.Dominique Turcksin
    4.Joost Pieters
    5.Rudy Berwart
    6.Christophe Brieau
    7.Jan Van Den Brande
    8.Bert Costermans
    9.Hans Coignau
    10.Benny D'Haese

    F-reeks - 52,5km - 1h19
    1.Eddy VANOPSTAL
    2.Yvan Camphijn
    3.Patrick Coppens
    4.Jos Staes
    5.Jean Pierre Broothaerts
    6.Ludo De Bakker
    7.Serge De Feyter
    8.Marc De Vos
    9.Jef Scheirlinckx
    10.Patrick Van Den Broeke

    G-reeks - 52,5km - 1h24
    1.Jef EVERAERTS
    2.Luc Snels
    3.Guido Cornet
    4.Gaston Sannen
    5.Felix Luyten
    6.Nico Wijnen
    7.Roger Hoof (St.Niklaas)
    8.Herman Van Den Borre
    9.Walter Gori
    10.André Ceurens

    14-09-2014 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 BERLARE VAN ZATERDAG 13/09/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 BERLARE VAN ZATERDAG 13/09/2014     


    Zaterdag 13/09/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km
    Aantal deelnemers: 115

    1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    3.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    4.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    7.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    40.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    47.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    48.ONGENA Matthias-CIBEL-

    53.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    64.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    66.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    75.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    83.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    85.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    93.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    95.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    100.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    13-9-2014-berlare 104.JPG  13-9-2014-berlare 093.JPG
        Winnaar Kevin Lava met de bloemen.                         
    13-9-2014-berlare 106.JPG
                                 Winnaar Kevin Lava met de supporters.
    13-9-2014-berlare 721.JPG  
          Aankomst van winnaar Kevin Lava voor Jurgen Guns en Jan Van Aert.
    13-9-2014-berlare 763.JPG
    13-9-2014-berlare 038.JPG
    13-9-2014-berlare 680.JPG  
    13-9-2014-berlare 086.JPG
    13-9-2014-berlare 649.JPG
    13-9-2014-berlare 617.JPG
    13-9-2014-berlare 409.JPG
    13-9-2014-berlare 397.JPG
    13-9-2014-berlare 377.JPG
    13-9-2014-berlare 133.JPG
    13-9-2014-berlare 148.JPG
    13-9-2014-berlare 235.JPG
    13-9-2014-berlare 250.JPG
    13-9-2014-berlare 371.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Berlare met 115 deelnemers aan de start.






    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    14-09-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MICHAËL VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Michael Van Staeyen.jpg 

     Michaël Van Staeyen

    Zaterdag 13/09/2014 DE KUSTPIJL HEIST (W) - Men Elite UCI - 176,4 km
    Aantal deelnemers: 122

    1.MICHAËL VAN STAEYEN uit schoten -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.STENUIT Robin-WALLONIE - BRUXELLES-

    3.JANS Roy-WANTY - GROUPE GOBERT-

    4.TE BRAKE Remco-METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    5.VANSPEYBROUCK Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.LOOIJ André-RABOBANK DEVELOPMENT TEAM-

    7.HAVIK Yoeri-CT DERIJKE-

    8.STALLAERT Joeri-VERANCLASSIC - DOLTCINI-

    9.BRUSSELMAN Twan-CT JO PIELS-

    10.HOELGAARD Daniel-ETIXX-

    31.VAN STEENBERGEN Jori-CIBEL-

    50.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    53.CALLEBAUT Kevin-CIBEL-

    58.GIBBONS Thomas Edward-CIBEL-

    65.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    67.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    69.ROBERT Frederique-WANTY - GROUPE GOBERT-

    78.STEELS Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    91.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

     

    13/09/2014 NIEUWKERKEN-WAAS (O) – Interclub - Elite z.c./U23 - 155 km

    Aantal deelnemers: 133

    1.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.BROES Michiel-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.DOCKX Kristof-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.DONNAY Laurent-ROYAL VELO CLUB OTTIGNIES-

    6.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.ONGENA Thomas-MIXTE TEAM 2 CIBEL/JOSAN-

    8.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN BEYLEN Jens-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    12.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    16.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.MARTENS Valentijn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    29.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    40.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    44.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    54.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    56.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    61.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    65.CLAUS Dieter-MIXTE 1 PRORACE - TERRA SAFETY SHOES-

    68.HEYNS Kristoff-MIXTE TEAM 2 CIBEL/JOSAN-

    75.PEIRSMAN Davy-D.C.R. CYCLING TEAM-

    86.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    91.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    98.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    100.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    101.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    108.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    112.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    113.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     
    13/09/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km

    Aantal deelnemers: 115

    1.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    2.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    3.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    4.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    5.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    6.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    7.PIETERS Laurent-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.DE PAEPE Johannes-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    40.VERHOFSTADT Peter-ISOREX CYCLING TEAM-

    47.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    48.ONGENA Matthias-CIBEL-

    53.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    64.MEERSCHAERT Jeroen-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    66.VAN KERCHOVE Jonathan-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    75.COOMAN Jerry-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    83.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    85.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    93.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    95.DE SMIT Joshua-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    100.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

     

    13/09/2014 TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.VAN HOOYDONCK Nathan-BISSELL DEVELOPMENT TEAM-

    2.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    3.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.CHAPMAN Lloyd-RICHARDSON-TREK RT-

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    6.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    7.WOOD George-RICHARDSON´S TREK RT-

    8.CLAERHOUT Sven-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.DE GROOTE Jeffry-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    13/09/2014 KEMMEL (W) - U23 - Interclub - 130 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DESMECHT David-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DECOSTER Merlijn-SAMENGESTELDE PLOEG-

    3.VANREYTEN Joachim-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.SEYNAEVE Lander-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VAN DALEN Jason-CROFORD CYCLING TEAM-

    6.PLANCKAERT Edward-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.DE KLEIJN Arvid-CROFORD CYCLING TEAM-

    8.DEFREYNE Cedric-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    9.VANDEWALLE Matthias-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VANHOUTTEGHEM Cedric-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    31.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

     

    13/09/2014 LOCHRISTI (O) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.PIRARD Maxim-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.DEPREZ Tuur-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.SEYE Guillaume-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    7.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    8.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    9.GOESSENS Cedric-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    10.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    33.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    37.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    47.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    48.SMAGGHE Wouter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    54.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    59.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    60.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    63.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-


    13/09/2014 SCHRIEK (A) - Juniores - 85,3 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.CORNELISSE Mitchell-UWTC DE VOLHARDING-

    3.DEMOLDER Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GYSEMANS Tibo-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.RICE Michael-DCM CYCLING TEAM-

    6.VANDERVEKEN Yoran-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    7.COTE Pier Andre-PROMUTUEL ALCO TMI-

    8.AUCLAIR Raphael-PROMTUEL ALCO TMI-

    9.CAKSS Valters-RRS/MSG-

    10.VASTMANS Dries-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    44.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/09/2014 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.MAXWELL Oliver-WINDMILL WHEELS CYCLING CLUB-

    3.JOSEPH Thomas-LARES-DOLTCINI CT-

    4.TANFIELD Charlie--

    5.BOUTEN Migel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    7.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.WYDOOGHE Jaron-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    9.PATTYN Jamie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    14-09-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Houte Gerben.jpg 

        Gerben Van Houte

    Zaterdag 13/09/2014 KONTICH-WAARLOOS (A) - Dames Jeugd - 60 km

    DAMES NIEUWELINGEN

    Aantal deelnemers: 27

    1.BEX Nathalie-FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING-

    2.ROTMAN Lotte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    4.HELLEMONS Daimy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.WATERREUS Kylie-BALEN BC-

    6.MINET Cloé-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    7.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.PEETERS Jinse-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.JONGERIUS Claudia-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    DAMES JUNIORES

    Aantal deelnemers: 37

    1.THEROUX IZQUIERDO Dafne-CANADA-

    2.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANDER SANDE Elise-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DUMAIS Laurence-CANADA-

    5.DOCX Mieke-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VERLINDEN Jessica-VLAAMS TRIATLON & DUATLON CYCLING TEAM-

    7.DEFOUR Lara-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.OUELLETTE Catherine-ANDRE CYCLE RDS-

    9.MASON Sarah-KALEISTO FCV-

    10.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    12.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    13/09/2014 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.CALLENS Martijn-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    3.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    4.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.TREVE Giovanni-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    6.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.DEWACHTER Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    9.DE MUINCK Bodhi-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-


    13/09/2014 SCHRIEK (A) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DE WATER Pieter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DE PROOST Dries-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VANDEBEEK Bjorn-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VERBIST Lennert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOOUIT-

    10.BROOS Alain-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    13/09/2014 DIEGEM (VB) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.REYNDERS Jens-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    5.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.SIEBENS Gianni-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    9.DE BROUWER Jeffrey-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    10.JACOBS Levi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/09/2014 KNOKKE-HEIST (W) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    3.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.DEBUYCK Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    5.PAUWELS Arthur-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.CAVEY Vincent-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    7.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.BOGAERT Mathieu-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.PLOVIE Tom-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.BURTON Giovanni-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    13/09/2014 KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 67,6 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.GERBEN VAN HOUTE uit St.Gillis-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.SCHOONEWILLE Jon-WSC EMMEN-

    3.GRIEMERIK Niels-WSV EMMEN-

    4.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN DEEST Martijn-WSV EMMEN-

    7.DRUYTS Miquel-DCM CYCLING TEAM-

    8.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.MAAS Danny-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    19.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
    Gerben 3.jpg  Gerben 2.jpg
                Podium te Kontich-Waarloos.                                                   Aankomst van winnaar Gerben Van Houte.
    Gerben 1.jpg

    14-09-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/09/2014

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Gunter Sterck.JPG  Dullaert Werner KOP 2011.jpg

           Gunter Sterck                   Werner Dullaert

    Zaterdag 13/09 – KALLO (9120)


    Catg.A – 66,5 km – 25 deelnemers

    1-GUNTER STERCK (Stekene)

    2-Lennert Buysse

    3-Sven Gommers

    4-Steven Goossens (Belsele)

    5-Steven Van Rijckeghem

    6-Tom Op De Beeck

    7-Gregory Van Waeyenbergh

    8-Filip Weemaes (Verrebroek)

    9-Erik Rombauts

    10-Jan Peirsman (Beveren)

    14-Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17-Michiel  De Rycke (Haasdonk)

    19-Danny Peeters (Temse)

    24-5-Gino Van Broeck (Temse)

    A GUNTHER STERCK sep2014 025.jpg
                                 Winnaar Catg.A Gunter Sterck.
     

    Catg.B – 63 km – 32 deelnemers

    1-Ruud Havermans (Vossemeer NL)

    2-Gino Primo

    3-Erwin Bollen

    4-Peter Neels (Kruibeke)

    5-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6-Gino De Weirdt

    7-Alex Goossens (Vrasene)

    8-Franky Weemaes (Melsele)

    9-Shaun Rhodes

    10-Michel Bultinck

    11-Wim Rombaut (Stekene)

    14-Koen Van Laere (Beveren)

    15-Sven De Vlieger (Lochristi)

    16-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    17-Lieven Van De Perre (De Klinge)

    24-Sven Van Avermaet (Zele)

    26-Wim De Cleen (Kruibeke)

    28-Stefan De Roeck (St.Niklaas)
    B RUUD HAVERMANS sep2014 022.jpg
                                    Winnaar Catg.B Ruud Havermans.

     

    Catg.C – 56 km – 30 deelnemers

    1-Peter Ballet (Eke)

    2-Marc Goossens (Mariakerke)

    3-Kenny Janssens (Melsele)

    4-Frank Gommers

    5-Dirk Goolaerts

    6-Didier Couchez (St.Amandsberg) op 15”

    7-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    8-Jurgen Van Havere (Kruibeke)

    9.-Marc Couckuyt (Pelotonspurt op 25”)

    10-Ko Harms

    12-Geert Braeckman (Kalken)

    17-Giovanni Baert (Moerbeke)

    19-Jan Meul (St.Pauwels)

    26-Geert Bultynck (Beveren)
    C PETER BALLET sep2014 018.jpg
                                          Winnaar Catg.C Peter Ballet.

     

    Catg.D – 45,5 km – 20 deelnemers

    1-Wim De Waal (Axel NL)

    2-Helmuth Tas

    3-Tony Baudonck

    4-Ludo De Bakker

    5-Johan Martens

    6-Ronny Koek

    7-Rudi Coppens (Haasdonk)

    8-Francis De Paepe (Lokeren)

    9-Jan Snoeck

    10-Christiaan Geerts

    13-Marc Van Overmeir (Beveren)
    D WIM DE WAAL sep2014 014.jpg
                                     Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    DE WAAL EN DE LEERSNYDER sep2014 017.jpg

     

    Catg.E – 45,5 km – 24 deelnemers

    +65 jaar

    1-Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Julien Vyvey

    4-Luc Snels

    5-Leo Thyssen

    6-Roland Van Imschoot

    7-Willy Corthier

    8-Adri Van Loon

    9-Marinus Lockefeir

    10-Willy De Roos
    E FLORENT DE LEERSNYDERsep2014 015.jpg
                                   Winnaar +65 jaar Florent De Leersnyder.

     

    +70 jaar

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Armand Mols

    3-Daniel Cornu (Stekene)

    4-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    5-Mathieu Mercken

    6-Gerrit Hairwassers

    7-François Brouwers

    8-Michel Vandendaelen

    9-Georges Michiels

    10-Ko Tolhoek

    11-Jef Verheyen
    WERNER DULLAERT E + sep2014 011.jpg
                Winnaar +70 jaar Werner Dullaert.

     

    Toeristen – 56 km – 36 deelnemers

    1-Jim Mariën (Vorselaar)

    2-Bart Van Der Veken (St.Jansteen)

    3-Francis De Baere (Melsele)

    4-Lorenzo Arena

    5-Tom Van De Peer

    6-Erik Verley (Temse)

    7-Kurt Verhoeven

    8-Dimitri Maes (Waasmunster)

    9-Tomasz Wozniak

    10-Dieter Buyse

    11-Robby Van Raemdonck (Kieldrecht)

    14-Johan De Maeschalck (Lokeren)

    19-Kristof De Caluwe (Kallo)

    20-Wim Kras (Vrasene)

    21-Bram Kesteleyn (Zele)

    22-Tommy Van Osselaer (Stekene)

    23-Tim De Doncker (Zele)

    24-Gerrit Smet (Kallo)

    26-Peter Van Goethem (Nieuwkerken)
    T TIM MARIEN sep2014 032.jpg
                                         Winnaar Toeristen Jim Mariën.





    Foto's: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor.jpg

    14-09-2014 om 20:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!