Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!
Greg Van Avermaet
Zaterdag 20/09/2014 PRIMUS CLASSIC IMPANIS-VAN PETEGEM (VB) - Men Elite UCI - 145 km - 04h20'04" Aantal deelnemers: 165
1.GREG VAN AVERMAET uit Hamme -BMC RACING TEAM
2.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-
3.GOLAS Michal -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-
4.TIMMER Albert -TEAM GIANT-SHIMANO-
5.CARDIS Romain -TEAM EUROPCAR-
6.SINKELDAM Ramon -TEAM GIANT-SHIMANO-:0011
7.MEERSMAN Gianni -OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-
8.DE BUYST Jasper -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-
9.LEUKEMANS Bjorn -WANTY - GROUPE GOBERT-
10.JEROME Vincent -TEAM EUROPCAR-
18.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:0057
21.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-
92.ROBERT Frederique -WANTY - GROUPE GOBERT-
104.DE PAUW Moreno -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:0116
109.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-
119.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-:0205
20/09/2014 DILBEEK (VB) - Elite z.c./U23 114 km
Aantal deelnemers: 67
1.POLAZZI Fabio-TO WIN JOSAN CT-
2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-TEAM DIFFERDANGE LUX-
4.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-
5.DESMECHT David-EFC-
6.PEYSKENS Dimitri-LOTTO BELISOL U23-
7.VAN IMPE Lode-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-
8.DEVALCKENEER Sieben-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-
9.REMORY Stijn-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-
10.VLASSELAER Maarten-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
17.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-
31.GIBBONS Thomas-CIBEL-
20/09/2014 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118 km
Aantal deelnemers: 66
1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-
2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-
3.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-
4.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-
5.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-
6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-
7.GODERIS Jelle-TERRA SAFETY SHOES-
8.WOOD George-RICHARDSON TREK RT-
9.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-
10.CLAEYS Timothy-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
20/09/2014 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km
Aantal deelnemers: 85
1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-
2.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
3.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-
4.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-
5.SAVELON Arne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-
6.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-
7.BAEYENS James-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
8.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
9.VERMEIRE Matthias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-
10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-
11.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-
15.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-
58.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
20/09/2014 KLEINE BROGEL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km
Aantal deelnemers: 75
1.SYDLIK Benjamin-OSG DORDMUND-
2.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-
3.HOUBEN Kristof-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-
4.CLEEREN Tom-VAN EYCK SPORT-
5.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-
6.LOOSEN Luc-WC MAASLANDSTER-
7.VAN K Bram-TWC DE KEMPEN-
8.PANIS Maxim-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
9.LOLLGEN Timo-RRG PORZ-
10.HILGERS Michael-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
19.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-
20.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-
20/09/2014 WENDUINE (W) - Dames Elite - 96 km Aantal deelnemers: 46
1.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-
2.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
3.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE DAMES-
5.DELZENNE Elise-SPECIALIZED - LULULEMON-
6.VEKEMANS Anisha-LOTTO BELISOL LADIES-
7.DE BAAT Kim-PARKHOTEL VALKENBURG CT-
8.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP-
9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
10.MACHU Melanie-PEDALE MADELEINOISE-
14.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-
17.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-
40.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-
20/09/2014 KEIZER DER JUNIORS (W) - Men Juniors UCI - 95 km - 02h20'09" Aantal deelnemers: 148
1.WOUTERS Enzo -AVIA CRABBE CYCLING TEAM
2.BANASZEK Alan -POLAND NATIONAL TEAM-
3.BLAMPAIN Maxime -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-
4.DE DECKER Alfdan -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
5.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
6.WELTEN Bram -TWC PIJNENBURG-
7.VANDERMEER Laurens -DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-
8.MAITRE Florian -VC SAINT QUENTIN-
9.TAMINIAUX Lionel -TEAM WALLONIE-
10.DENYS Sven -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-
44.PERSOON Wouter -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-
|