.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    19-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIPPELGEM VAN DINSDAG 19/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIPPELGEM VAN DINSDAG 19/08/2014     


    Dinsdag 19/08/2014 EVERGEM WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.LATHAM Christopher-100% ME-

    4.OWEN James-ZAPPI´S RACING TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.BURTON Germain-100% ME-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    20.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    36.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-
    19-8-2014-wippelgem 550.JPG
                     Kristof DHollander blij met de 3de zege van het seizoen.

    19-8-2014-wippelgem 534.JPG
                                Winnaar Kristof DHollander met de bloemen.            
    19-8-2014-wippelgem 540.JPG           
                          Een woordje uitleg van winnaar Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 526.JPG
          Winnaar Kristof DHollander krijgt de bloemen te Evergem Wippelgem.
    19-8-2014-wippelgem 498.JPG
                                Aankomst van winnaar Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 490.JPG
    19-8-2014-wippelgem 172.JPG
     De kopgroep van 13 renners met o.a. Tim Vercauteren en Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 233.JPG
    19-8-2014-wippelgem 198.JPG
    19-8-2014-wippelgem 322.JPG
    19-8-2014-wippelgem 404.JPG
     In 2de positie veelwinnaar Steven Caethoven en achteraan Tim Vercauteren.
    19-8-2014-wippelgem 118.JPG
                             Davy De Scheemaeker en Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 456.JPG
    19-8-2014-wippelgem 267.JPG

    19-8-2014-wippelgem 112.JPG
    19-8-2014-wippelgem 058.JPG
    De start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem Wippelgem met 46 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    19-08-2014 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof DHollander.jpg 

         Kristof DHollander


    Dinsdag 19/08/2014 GROTE PRIJS STAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 189 km - 04h16'14"
    Aantal deelnemers: 180
    1.THEUNS Edward -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.DE TROYER Tim -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.WAEYTENS Zico -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’07”

    4.BENOOT Tiesj -LOTTO BELISOL-:00’15”

    5.DE BUYST Jasper -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.DUIJN Huub -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    7.ASSELMAN Jesper -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    8.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.VEUCHELEN Frederik -WANTY - GROUPE GOBERT-

    10.CASTELIJNS Twan -KOGA CYCLING TEAM-:00’19”

    18.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-:00’37”

    19.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    24.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    26.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    46.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    48.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    50.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    64.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    67.ONGENA Thomas -CIBEL-

    126.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-:05’27”


    19/08/2014 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km
    Aantal deelnemers: 166

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    3.VAN GUCHT Sten-VERANDAS WILLEMS-

    4.VAN LERBERGHE Bert-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.VAN DER HOORN Taco-BELKIN - DE JONGE RENNER-

    8.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    89.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    89.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    89.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-


    19/08/2014 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.DOCKX Kristof-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.HUYBRECHTS Leopold-INDIVIDUEEL-

    3.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    5.COOLS Alexander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.BELLEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.HOEFKENS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.DE BOEL Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    21.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    19/08/2014 EVERGEM WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.LATHAM Christopher-100% ME-

    4.OWEN James-ZAPPI´S RACING TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.BURTON Germain-100% ME-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    20.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    36.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    19/08/2014 WERVIK (W) - Amateurs + Masters - 57 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 15

    1.SEGHERS Thomas-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM

    2.LEFEVER Nico-CT TOMACC

    3.DURY Davy

    4.VANTOMME Frederic

    5.VAN OPSTAL Philippe-INDIVIDUEEL

    6.PYSSON Shane-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM

    7.VANDENBROUCKE Youri

    8.SCHUERMANS Robin

    9.NEUVILLE Wouter

    10.CROQUETTE Jeroen

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 13

    1.BERTIER Rudy

    2.DEBOUTTE Emmanuel

    3.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4.ROOSE Geert-INDIVIDUEEL

    5.MICHELS Pedro-INDIVIDUEEL

    6.SOETAERT Dion

    7.LAMMENS Mario -INDIVIDUEEL

    8.FERREST Stefaan-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING

    9.RECOUR Filip

    10.WILLARD Barny-PB CYCLING RACING TEAM

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 7

    1.MORTIER Luc

    2.VANDAELE Serge

    3.WATTENY Patrick-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.ZWIERZCHIEWSKI Zdzislaw

    5.DEWULF Xavier

    6.VENS Dirk-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7.DEPREITERE Eddy

     

    19/08/2014 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    7.NEIRYNCK Jonas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    9.OSTYN Arthur-WIELERTEAM IEPER-

    10.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    19-08-2014 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 19/08/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Challenge Aspiranten: 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Dames Jeugd Midweek - zonder motoren
    Challenge voor Dames-jeugd - 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    Challenge Nieuwelingen - 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Omnium voor Aspiranten en Miniemen - Aantal deelnemers:

    19-08-2014 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 9 TTC RONDE 2014 TE HAASDONK VAN MAANDAG 18/08/2014
    TTC.JPG

    Maandag 18/08/2014 – HAASDONK – Toeristen – Waaslandse TTC Ronde 2014 - Rit 9

    Aantal deelnemers: 57

    1-Dennis Mijnsbergen

    2-Wim Bas

    3-Sigi Feucht

    4-Davy De Mol

    5-Kurt Van Raemdonck

    6-Dirk Mertens

    7-Kevin D'hoe

    8-Benjamin De Baere

    9-Philip Van Laethem

    10-Erwin Van Poucke

    11-Jurgen Van Havere 12-Serge Meyvis 13-Wouter Dupont 14-Wim Beyens 15-Steven Mahieu 16-Dimitri Nijs 17-Tommy Van Osselaer 18-Stefaan Leenaerts 19-Guido Spanoghe 20-Niels De Wit 21-Ortwin Leenaerts 22-Maarten Van Raemdonck 23-Patrik Van Stappen 24-Kurt De Gronckel 25-Danny Van Damme 26-Johan De Rop 27-Filip Van Goethem 28-Peter Van Goethem 29-Jeroen Vermeiren 30-Tim De Doncker 31-Kurt Thoen 32-Gregor Strobbe 33-Stijn Peelman 34-Wim Vanderveken 35-Niels Van der Aa 36-Olaf De La Haye 37-Dieter De Craene 38-Niels D'hondt 39-Glenn Van Hautekerke 40-Bart Thoen 41-Gert Lijnneel 42-Johan Nijs 43-Giovanni Baert 44-Guido Kramer 45-Patrick Gout 46-Erik Verley 47-Geert Schelkens 48-Patrick Peeters 49-Kenneth Silverans 50-Nicolas Cap 51-Eddy Van Bogaert 52-Koen Van Havermaet 53-Evert Verbraak 54-Dirk Bryssinckx 55-Guido Kramer
    Haasdonk 18-8.jpg
          Winnaar Toeristen Dennis Mijnsbergen.

    19-08-2014 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 18/08 – SCHRIEK - GROOT-LO (2223)


    Categorie A - 87,4 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Van Nuffelen Sam
    3-Bruylandts Dave
    4-Leys Sam
    5-Michiels Marnix
    6-X
    7-Verstraeten Sven
    8-Van Laer Glenn
    9-Daems Jens
    10-Baptist Davy

    Categorie B - 87,4 km
    1-Verheyden Joris
    2-Adams Christophe
    3-Verbruggen Pepijn
    4-De Henau Jan
    5-Van Olmen Jef
    6-Bocken Peter
    7-Stijnen klaas
    8-x
    9-Van Opstal Philippe
    10-Vande Kerkhove Pieter

    Categorie C - 59,8 km
    1-Heremans Koen
    2-Aerts Peter
    3-De Proost Gert
    4-Gouwkens Patrick
    5-Verdonck Patrick
    6-Verschueren Ivan
    7-Briesen Ronny
    8-Claes Benny
    09-Rens David
    10-Brabants Bruno
    12-Meir Wim

    Categorie D - 59,8 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Wauters philippe
    3-Bosmans Benny
    4-Van looy Wim
    5-Vekemans Marc
    6-Hermans Henri
    7-Vaes Eddy
    8-Van der Mieren Daniel
    9-Haest Eddy
    10-Van Roy Luc

    Categorie E - 59,8 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts Andre
    3-Janssen Roger
    4-Mertens François

    19-08-2014 om 11:40 geschreven door kenny


    18-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 18/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 18/08/2014     


    Maandag 18/08/2014 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.ONGENA Matthias-CIBEL-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BONTINCK Karel-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    19.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    20.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    25.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    18-8-2014-overmere 454.JPG
                                Winnaar Thomas Ongena met de bloemen.            
    18-8-2014-overmere 437.JPG           
    18-8-2014-overmere 424.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Thomas Ongena.
    18-8-2014-overmere 417.JPG
                      Winnaar Thomas Ongena met de bloemen te Overmere.
    18-8-2014-overmere 389.JPG
            Aankomst van winnaar Thomas Ongena voor ploegmaat Guy Smet.
    18-8-2014-overmere 371.JPG
       De 2 koplopers op 2 ronden van het einde, Thomas Ongena en Guy Smet.
    18-8-2014-overmere 397.JPG
               Aankomst van de 3de Matthias Ongena voor Steven De Decker.
    18-8-2014-overmere 125.JPG
    De kopgroep van 7 renners met Guy Smet, Matthias Ongena, Thomas Ongena,
    Renaat Demeter, Koen De Bosscher, Steven De Decker en Kevin Vandermast.
    18-8-2014-overmere 065.JPG
    18-8-2014-overmere 088.JPG
                                           Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    18-8-2014-overmere 094.JPG
                                   Guy Ten Hartog en Willem De Greyt.
    18-8-2014-overmere 074.JPG
    18-8-2014-overmere 214.JPG
    18-8-2014-overmere 133.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Overmere met 34 deelnemers aan de start.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-08-2014 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thomas Ongena.JPG

        Thomas Ongena

    Maandag 18/08/2014 DERNYCRITERIUM ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 42 km

    Finale

    Aantal deelnemers: 13

    1.PETACCHI Alessandro-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.BOECKMANS Kris-LOTTO-BELISOL-

    3.NUYENS Nick-GARMIN SHARP-

    4.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    5.BINA Martin-KWADRO - STANNAH-

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK CYCLING TEAM-

    7.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.BOUCHER David-FDJ-

    9.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    10.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

     

    18/08/2014 BALEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH-

    7.DEURBROECK Bart-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.HAEGEMAN David-INDIVIDUEEL-

    9.VERHAEGEN Jens -COLBA SUPERANO HAM-

    10.DROESBEKE Niels-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    21.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

     

    18/08/2014 GEETBETS (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.KAISE Julien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    4.SYDLIK Benjamin-OSG DORTMUND-

    5.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.VAN UFFEL Willem-INDIVIDUEEL-

    8.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.DE POORTER Jelle-WV SCHIJNDEL-

    10.HOLSBEEK Matthias-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    18/08/2014 HELKIJN (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers: 20

    1.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.DEMENTEV Egor-indi-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.BURKHARDT Holger-TEAM UR- KROSTITZER GIANT-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.CLAERHOUT Sven-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.HOLVOET Louis-TERRA SAFETY SHOES-

    10.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

     

    18/08/2014 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    2.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.OWEN James-ZAPPI´S RACING TEAM-

    5.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.BEULENS David-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    9.SLEEUWAGEN Robin-COLBA SUPERANO HAM-

    10.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    25.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    27.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    18/08/2014 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.ONGENA Matthias-CIBEL-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BONTINCK Karel-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    19.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    20.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    25.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

     

    18/08/2014 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.SANDERS Dajo-WV De Jonge renner-

    3.SANDERS Boy-MAASLANDSTER-

    4.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.JACOBS Gody-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.SEGERS Gert-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.BERTLING Matthias-RSC 1928 Stolberg-

    8.ISRAEL Pieter-TWC Tempo-

    9.TIJSSEN Bart-MAASLANDSTER-

    10.COHNEN Stefan-TWC MAASLANDSTER-

    47.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    18/08/2014 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 21

    1.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    4.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    5.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.BEAUPREZ Benjamin-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.DESREUMAUX Ludwig-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.FONTAINE Nicolas-DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME-

    18-08-2014 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG 4DE RIT ZANNATA RONDE 2014

    Wouter Persoon wint 4de rit in de Zannata Ronde 2014 !!!

     

    Temse 2.JPG
    Winnaar te Steendorp Wouter Persoon en de leider in de Zannata ronde Gertjan Loomans.

    Onder vaak dreigende wolken stonden Zondag 17 Augustus 40 juniores klaar om voor de bloemen te strijden in de 4de rit in de Zannata-ronde. Koerscomité Steendorp in samenwerking met Wielerbelangen Temse hertekende het parcours, omwille van werkzaamheden werd richting Bazel en Rupelmonde gekoerst. De felle wind langs de Schelde en 14 keer de beklimming van de Gelaagstraat zorgden ervoor dat je al over sterke benen moest beschikken om op het hoogste schavotje te raken.

    De eerste aanval, vlak na de start, kwam van Tom Van den Borne en Lander Croonen. Toen die ingelopen werden zagen Tim Nerinckx, Stijn Bogaerts en Angelo Van den Bossche hun kans schoon om er vandoor te gaan. Wouter Persoon en Bryan Cap konden even later ook aansluiting vinden, zodat de kopgroep van 5 snel een minuutje bij mekaar fietste. Voor Tim Nerinckx ging het te snel en hij moest de rol lossen. Het was duidelijk dat we de winnaar hier moesten zoeken. Met een mooie voorsprong van 2min15 haalde Wouter Persoon het in de sprint voor Angelo Van den Bossche, Stijn Bogaerts en Rupelmondenaar Bryan Cap. De spurt van het fel uitgedunde peloton werd gewonnen door Sven De Witte.

    De vorige leider van de Zannataronde Cedric Goessens kwam zwaar ten val en moest gehecht worden. Hij verspeelt momenteel zijn leidersplaats aan Gertjan Loomans. Het regelmatigheidscriterium van de Zannata-ronde wordt hiermee wel zeer spannend, het puntenaantal van heel wat renners ligt heel dicht bij elkaar en bovendien zijn er nog 2 wedstrijden te rijden: Itterbeek op 27 september en Temse op 5 oktober.  In Temse zijn daarenboven dubbele punten te verdienen. Het belooft nog heel spannend te worden.
    Temse 3.JPG
    Aankomst van winnaar Wouter Persoon voor Angelo Van Den Bossche en
    Stijn Bogaerts.

    Temse 1.JPG  Temse 4.JPG
            De nieuwe leider Gertjan Loomans.                                  Aankomst van de 4de Bryan Cap uit Rupelmonde.

    17/08/2014 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,4 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.AKKERMANS Lars-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-


     

     

    Tekst en foto’s: Nancy Heirbaut

    18-08-2014 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks G !!!

    Fons Van Raemdonck.jpg 

      Fons Van Raemdonck

    Zondag 17 Augustus – HAALTERT (9450) - 11de rit VWF Geditrofee
     

    A-reeks - 76,5 km - 2h08
    1.Peter VAN DAMME
    2.Piet Froyen
    3.Michael De Cock
    4.Niels Merckx
    5.Bart Tribout
    6.Gilian van Rijmenant
    7.Kevin Van Den Cruijce
    8.Gwylim Hanssens
    9.Bjorn Lison
    10.Gwen Van De Velde

    C-reeks - 76,5 km - 2h09
    1.Frank VAGENENDE
    2.Bruno Bruyere
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Chris De Saeger
    5.Jimmy De Paepe
    6.Danny Saelens en Patrick Jacobs
    8.Andy Van Eesbeek
    9.Diederik Ampe
    10.Stefan Verhaeghe

    D-reeks - 59,5 km - 1h42
    1.Pascal RAES
    2.Herman Proost
    3.Arie De Moor
    4.Ronald Rents
    5.Rudy Thomas
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Peter Vos
    8.Jean Baeyens
    9.Patrick Van Ransbeeck
    10.Bart De Vreese
     

    E-reeks - 59,5 km - 1h46
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Dirk Van Hove
    3.Eddy Van Der Steen
    4.Daniel Villers
    5.Eddy Vermeir
    6.Wim De Coninck
    7.Rene De Brucker
    8.Rudy Van De Velde
    9.Christophe Davies
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks – 51 km - 1h30
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Marc Vervondel
    3.Luc Witman
    4.Jean Claude Thelis
    5.Hendrik Caethoven
    6.Raf Vercammen
    7.Jos Claessens
    8.Johan De Veylder
    9.Eddy Goossens
    10.Marc De Vos

    G-reeks - 42,5 km - 1h15
    1.FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2.Frans Mertens
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Theo Coudyzer
    5.Guido Cornet
    6.Felix Luyten
    7.Luc Snels
    8.Herman Van Den Borre
    9.Jef Everaerts

    10.Gaston Sannen
    Fons Haaltert.jpg
                 Aankomst van winnaar Fons Van Raemdonck in de Reeks G.

    18-08-2014 om 23:08 geschreven door kenny


    17-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 17/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 17/08/2014     


    Zondag 17/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    38.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    17-8-2014-evergem 587.JPG 
                              Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.                      
    17-8-2014-evergem 579.JPG
                             Winnaar te Evergem Belzele Steven Caethoven.
    17-8-2014-evergem 477.JPG
                                    Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    17-8-2014-evergem 488.JPG
                                    Aankomst van de 2de Niels Reynvoet.
    17-8-2014-evergem 199.JPG
                             De 2 leiders Steven Caethoven en Niels Reynvoet.
    17-8-2014-evergem 494.JPG 17-8-2014-evergem 245.JPG
        Aankomst van de 3de Angelo Van Daele.
    17-8-2014-evergem 296.JPG
    17-8-2014-evergem 065.JPG
    17-8-2014-evergem 302.JPG
    17-8-2014-evergem 415.JPG
    17-8-2014-evergem 364.JPG

    17-8-2014-evergem 094.JPG
    17-8-2014-evergem 044.JPG
    17-8-2014-evergem 024.JPG
    17-8-2014-evergem 001.JPG
                            De start te Evergem Belzele met 60 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-08-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ROGER BEELAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg 

         Werner Dullaert             Roger Beelaert

    Zondag 17/08 – MERELBEKE (9820)


    Catg.A – 70 km – 48 deelnemers

    1-Kristof van Wijmeersch (St Martens Lierde)

    2-Gregory De Munster

    3-Mario Van Den Broecke

    4-Jelle Schepers

    5-Dries De Smet

    6-Mathias Snoeck

    7-Michiel Minnaert

    8-Stijn Declercq

    9-Kristof Gryson

    10-Kenneth De Loor

    13-Steven Goossens (Belsele)

    20-Jan Peirsman (Beveren)

    26-Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    29-Danny Peeters (Temse)

    41-Robby Weemaes (Stekene)

     

    Catg.B – 56 km – 27 deelnemers

    1-Gino Primo (Gent)

    2-Peter De Maere (Eksaarde)

    3-Peter Vermassen

    4-Wim Rombaut (Stekene)

    5-Sven De Vlieger (Lochristi)

    6-Fabien Hanssens

    7-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    8-Kurt Verbeken

    9-Benny De Bock (Eksaarde)

    10-Bert Janssens

    12-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    13-Koen Van Laere (Beveren)

    14-Etienne Claus (Waasmunster)

    17-Alex Goossens (Vrasene)

     

    Catg.C – 56 km – 34 deelnemers

    1-Patrick Watteny (Ruiselede)

    2-Danny Van Hoof

    3-Noël Willems

    4-Tony Reniers op >1min

    5-Marc Couckuyt (Nevele)

    6-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7-Marc Schepers

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Ronny Cosijn

    10-Peter Kerckaert

    11-Geert Braeckman (Kalken) op 1’20”

    14-Jan Meul (St.Pauwels)

    15-Danny Van Oyen (Deinze)

    17-Serge Meyvis (Burcht)

    22-Geert Bultynck (Beveren)

     

    Catg.D – 49 km – 16 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Helmuth Tas

    3-Jan Snoeck

    4-Marc Steenberghe

    5-Jozef De Naeghel

    6-Noël Verzele

    7-Tony Baudonck

    8-Robert Maldrie

    9-Johan Martens

    10-Francis De Paepe (Lokeren)

    12-Marc Van Overmeir (Beveren)

    15-Dirck Tummeleer (Hever)

     

    Catg.E – 49 km - 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER BEELAERT (Rupelmonde)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Roland Van Imschoot

    4-Marinus Lockefeir

    5-Roland Pieters

    6-Willy Corthier

    7-Eric De Wilde

    8-Luc Ribbens

    9-Danny Luypaert

    10-David Orford

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Armand Mols

    4-Robert Robijns

    5-Daniel Cornu (Stekene)

    6-François Brouwers

    7-Adrien Desmet

     

    Toeristen – 70 km – 57 deelnemers

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Bart Van der Veken (St.Jansteen)

    3-Stef De Bruyn

    4-David Van Steenberge

    5-Dimitri Nijs

    6-Thomas Batelaan

    7-Jan Wollaert

    8-Kristof Nachtergaele

    9-Wouter Van Breusegem

    10-Pascal De Welt

    19-Bram Kesteleyn (Zele)

    17-08-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/08/2014 LIEDEKERKSE PIJL (VB) - Elite - Beker van België - 165,5 km - 04h08'25"

    Aantal deelnemers: 171

    1.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    2.TANSLEY George -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:00’41”

    3.BOUVRY Dieter -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GIAUX Jérôme -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN GESTEL Dries -LOTTO BELISOL U23-

    6.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN DEN BRANDE Julien -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-:01’54”

    8.POLAZZI Fabio -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    9.VAN BETSBRUGGE Jonathan -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-:02’09”

    10.DIELEMAN Michiel -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:02’21”

    29.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:02’55”

    51.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:04’51”

    53.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:04’59”


    17/08/2014 ´S GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - 112 km
    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    2.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VAN OPSTAL Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.SCHEERENS Pieter-ARC ULYSSES-

    7.BRAMBILLA Giorgio-VERANCLASSIC DOLTCINI-

    8.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    10.BLEY Sidney-UWTC DE VOLHARDING-

    34.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    17/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    38.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-


    17/08/2014 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    5.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    6.DE SMAELS Cil-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.LEFEVER Nico-CT TOMACC-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DAUW Jasper-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    10.WAGEMANS Koen-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.SCHOONBROODT Bob-TWC Maaslandster-

    3.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    4.VAN DALEN Jason-WILLIBRORD WIL VOORUIT-

    5.DEVILLERS Gilles-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.DE WEERD Pieter-paul-WV De Ijselstreek-

    7.BERTLING Matthias-RSC 1928 Stolberg-

    8.VAN HOUTS Rudi-TWC TEMPO-

    9.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HERZELE - U23 – Interclub - 159,6 km - 03h44'55"

    Aantal deelnemers: 102

    1.ROBEET Ludovic -COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.EVERSDIJK Matthijs -WIELERPLOEG DE MOL-:00’09”

    3.PEELAERS Jeff -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-:00’18”

    5.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    7.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.MERTZ Remy -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.MICHIELS Killian -CT 2020-

    11.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    13.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    38.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    78.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:00’33”

    102.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:12’39”


    17/08/2014 SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Dames Elite - 90 km
    Aantal deelnemers: 71

    1.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP ZANNATA-

    2.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    4.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.NILSSON Hanne--

    6.STIJNS Kyara--

    7.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.KOSTER Claudia--

    20.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    22.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    48.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    51.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    17/08/2014- HONNELLES-ANGREAU – Juniores – km - 03h01’30”

    Aantal deelnemers: 174

    1.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’48”

    3.CARPENTIER Adrien -TEAM WASQUEHAL-:01’53”

    4.DANIELS Simon -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MOONS Steven -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.PRUVOOST Shayne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STOCKMAN Abram -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    21.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:02’00”

    61.DILLEN Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’20”

    73.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06’14”

    74.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06’17”


    17/08/2014 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.SILVERBERG Jake-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    7.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    17/08/2014 HELKIJN (W) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DELESIE Berre-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    7.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.VERSCHAEVE Siebe-WIELERTEAM IEPER-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    17-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thomas Vereecken KOP 2014.jpg   Wouter Persoon KOP 2014.jpg

     Thomas Vereecken           Wouter Persoon


    Zondag 17/08/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 80,1 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    2.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    3.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    4.VERLEYS DONK Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.WINKLER Jakob-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    6.SCHOUWAERTS Yves-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.RONSSE Gauthier-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

     

    17/08/2014 OOIKE (O) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.THOMAS VEREECKEN uit Grembergen-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.MC CHANE Ian-BISSELL/ABG CC-

    7.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS-

    8.DELEHAYE Bryan-CV LIEVINOIS-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    14.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    34.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,4 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.AKKERMANS Lars-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/08/2014 TIELT (W) - Juniores - 87,5 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    5.VAN ASSCHE Gilles-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VERHEGGE Jari-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    14.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

     

    17/08/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 62,3 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    3.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PIJNAPPELS Gijs-WV SCHIJNDEL-

    7.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    9.GABRIELS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/08/2014 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 105

    1.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BROOKSHIRE James--

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    10.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    12.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 OVERMERE (O) - Nieuwelingen - 63 km
    Aantal deelnemers: 38

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 WERCHTER (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.MC ELROY Sean-SPECIALIZED-

    2.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.BEARD Cameron-SPECIALIZED-

    17-08-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 17/08/2014 KNESSELARE (O) - Aspiranten


    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.THORÉ Rune-WIELERTEAM IEPER-

    4.CORNETTE Steve-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 32

    1.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HEYLEN Wout-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DENS Wout-VZW DE DEMERSPURTERS-

    13.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    Jongens 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 34

    1.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DANIELS Lars-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.CAPPAN Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Meisjes 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANSTEENKISTE Anthea -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    17-08-2014 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg   5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG

             Alex Goossens                 Werner Dullaert


    Zaterdag 16/08 - POEKE - LWU

    Categorie A

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Thomas Deceuninck

    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4.Kenny Michels

    5.Nico Van Assche

    6.Koen Tyteca

    7.Stefan De Brouwer

    8.Cédric Maertens

    9.Thomas Batelaan (Ned)

    10.Rudy Vergucht

     

    In de laatste ronde ontstond een kopgroep van 4 renners waarin Alex Goossens
    op het einde nog wat overhad om de zege veilig te stellen.

     

    Categorie B

    1.Christophe De Grom

    2.Tom Saeys

    3.Frederik Robberechts

    4.Kris Verhooghe

    5.Kurt Heyman

    6.Peter De Smet

    7.Luc Dierickx

    8.Wouter Cael

    9.Bill Noterman

    10.Dimitri Dewinter

     

    Categorie C

    1.Hans Christiaens

    2.Marnic De Waele

    3.Filip Berquin

    4 .Kris De Moor

    5.Dirk Dekeerle

    6.Geert Peiren

    7.Nico Hellebuyck

    8.Danny Wille

    9.Jos De Mulder

     

    Categorie D

    1.Patrick Watteny

    2.Freddy Vlerick

    3.Jozef De Naeghel

    4.Marc Steenberghe

    5.Danny Depreitere

    6.Marc Cogge

    7.Jan Snoeck

    8.Johan De Baets

    9.Luc Vanbiervliet

    10.Louis Moens

     

    Categorie E

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Florent De Leersnyder

    3.Marinus Lockefeir (Ned)

    4.Eric De Wilde

    5.Hedwig De Buysser

    6.Gilbert Minjau

    7.Philippe Reyntjens

     

    Categorie F

    1.Alex Gheysens

    2.Mauro Cooman

    3.Kevin Van Laethem

    4.Jente Bruning

    5.Nigel Vandecasteele

    6.Arno Lacompte

    7.Matthias Leten

    8.Jonas Brack

    9.Robbe Delaere

     

    Categorie G

    1.David Inghels

    2.Lieven De Temmerman

    3.Andy Kindt

    4.Ben Wandels

    5.Jason Decottignies

    6.Lowie De Baets

    7.Michaël Ledeine

    8.Simon Hoste

    9.Davy Van Der Linden

    10.Lorenzo Vernou

     

    Categorie Dames

    1.Katleen Fraeye

    2.Marie-Claire Willems

    3.Lieselot Lobbestael

    4.Maaike Lagrou

    5.Joyce Tack

    17-08-2014 om 10:32 geschreven door kenny


    16-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN ZATERDAG 16/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE GREMBERGEN VAN ZATERDAG 16/08/2014     


    Zaterdag 16/08/2014 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.LATHAM Christopher-100% ME-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.ONGENA Thomas-CIBEL-

    4.DE BEER Pim-TWC HET SNELLE WIEL-

    5.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    7.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    25.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    49.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    50.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-
    16-8-2014-grembergen 743.JPG  16-8-2014-grembergen 751.JPG
             Winnaar Christopher Latham.                         Winnaar Christopher Latham en de 2de Jens Geerinck uit Grembergen.
    16-8-2014-grembergen 740.JPG
                   De ploegmaats van Christopher Latham en Jens Geerinck.
    16-8-2014-grembergen 754.JPG
                              Thuisrenner Jens Geerinck werd knap 2de.

    16-8-2014-grembergen 671.JPG
    De spurt voor de zege met winnaar Cristopher Latham voor Jens Geerinck,
    Thomas Ongena en Pim De Beer.
    16-8-2014-grembergen 681.JPG 
                                    Matthias Ongena eindigde op plaats 9.
    16-8-2014-grembergen 357.JPG
    De kopgroep van 6 renners met o.a. Thomas Ongena, Stijn De Bock en Jens Geerinck.
    16-8-2014-grembergen 374.JPG
                      Op kop Matthias Ongena die in de 2de kopgroep zat.
    16-8-2014-grembergen 314.JPG
    16-8-2014-grembergen 262.JPG
    16-8-2014-grembergen 245.JPG
    16-8-2014-grembergen 520.JPG 16-8-2014-grembergen 157.JPG
    16-8-2014-grembergen 071.JPG
    16-8-2014-grembergen 106.JPG
    16-8-2014-grembergen 067.JPG
    16-8-2014-grembergen 052.JPG
    16-8-2014-grembergen 002.JPG
                                De start te Grembergen met 65 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    16-08-2014 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/08/2014 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.LATHAM Christopher-100% ME-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.ONGENA Thomas-CIBEL-

    4.DE BEER Pim-TWC HET SNELLE WIEL-

    5.DE BOCK Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    6.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    7.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    9.ONGENA Matthias-CIBEL-

    10.STEARNESS Joel-TERRA SAFETY SHOES-

    13.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.VAN UYTVANGE Sam-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    17.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    23.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    25.VEREECKEN Michel-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    31.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    49.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    50.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

     

    16/08/2014 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 82

    1.VAN ZUMMEREN Stef-TEAM 3M-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.GEYSEN Kurt-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    5.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    6.SEGERS Joren-TEAM 3M-

    7.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    8.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    9.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    11.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    12.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    13.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    15.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

    29.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    33.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    36.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    37.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

    39.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    41.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    44.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    50.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    51.DE BOEY Jonas-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    52.DE OST Jarne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    52.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.VAN REETH Ken-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    52.MANNENS Steven-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    52.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    52.VAN BROECK Gino-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    52.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    52.FINOULST Jan-frederik-TERRA SAFETY SHOES-


    16/08/2014 LENNIK (B) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.DIEPENDAELE Timmy-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    2.WARNIER Antoine-COLOR CODE - BIOWANZE-

    3.VANSPEYBROECK Tim-TEAM 3M-

    4.DEWORTELAER Serge-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    5.GALLE Tom-COLOR CODE - BIOWANZE-

    6.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.BUIJK Bart-DRC DE MOL-

    8.DELFOSSE Florent-COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.DE ROOZE Niels-TO WIN JOSAN CT-

    10.GOOLAERTS Michael-VERANDAS WILLEMS-

     

    16/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - WETTEREN - U23 – Interclub - 155,2 km - 03h37'34"

    Aantal deelnemers: 129

    1.MAES Alexander -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    2.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    3.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VERMEULEN Emiel -TEAM 3M-

    5.RICHARDS Ian Peter -WIELERPLOEG DE MOL-

    6.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    7.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    8.FARAZIJN Maxime -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.WERTZ Thomas -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.VAN RENTERGHEM Bram -CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    22.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    28.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    58.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    105.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-

    123.SINOY Fabio -VAN EYCK SPORT-


    16/08/2014 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Dames Elite - 93,6 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.MACKAIJ Floortje--

    2.CURE Amy-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.GASS Daniela--

    4.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.VAN DOORSLAER Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    24.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    43.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    43.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    43.GELDHOF Anja-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    43.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-


    16/08/2014 BALEGEM (O) - Juniores - 99,6 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.DUGUETTE David--

    2.MC CHANE Ian--

    3.HERNANDEZ Michael--

    4.LOMBARDO David--

    5.GRANIGAN Noah--

    6.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN DE WIELE Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.HEYWOOD Duncan--

    9.GANON Ben--

    10.DUPONT Thibaut-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    29.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

     

    16/08/2014 HERENTALS (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.MADDUX Jack-HOT TUBES DEVEL-

    3.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.CARTER Thomas-TAURANGA ROAD CYCLING CLUB-

    5.KETELAARS Miguel-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VERHEES Joep-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.OIEN Eric-MONSTER MEDIA-

    8.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    9.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    10.BERO Wallace-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

     

    16/08/2014 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.HECHT Gage-TEAM SPEZIALIZED RACING-

    2.BLEVINS Christopher-TEAM SPECIALIZED RACING-

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    5.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.BERO Sean-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    7.S MCELROY Grant-TEAM SPECIALIZED RACING-

    8.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.M MCELROY Sean-TEAM SPEZIALIZED RACING-

    10.BOUTS Jens-DCM CYCLING TEAM-

    36.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DEPAUW Brent-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    68.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    68.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16-08-2014 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER DE PESTEL met zijn 6°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    De Pestel Sander KOP 2014.jpg 

        Sander De Pestel

    Zaterdag 16/08/2014 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.VANBORM Kenneth-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VANSTEELANDT Thomas-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VANDERBEKEN Brent-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.VAN KEIRSBULCK Engelbert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.PLYSIER Thibault-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DEROO Lennart-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.BOUCKAERT Louis-CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.ARNOU Steve-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE SMET Jelle-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    32.CORNU Maxime-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    16/08/2014 MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.SANDER DE PESTEL uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.DE WEVER Merten-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    4.NEVENS Tibo-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.D´HEYGERE Gil-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    6.VESTENS Basile-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DE KEUKELEIRE Frederic-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    8.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK-

    9.DELAET Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    23.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    40.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    42.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    46.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    16/08/2014 TOLLEMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    2.VERBEKEN Dave-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    3.DECLEYRE Jens-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.PETERS Tom-AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

    7.GAYTANT Remco-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

     

    16/08/2014 MERCHTEM (VB) - Aspiranten

    12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DHONDT Dante-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.D´HOLLANDER Senne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    4.VAN HOOF Manu-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    7.VAN HAVERE Detlev-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar

    Aantal deelnemers: 32

    1.POLEIJ Arjan-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    2.PAUWELS Käi-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    3.VAN KERCKHOVE Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.SMET Marco-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VERBIEST Jordi-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    16.DE BEER Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.DE CLEEN Wouter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.STRUYF Robbe-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    14 jaar

    Aantal deelnemers: 23

    1.DE MESMAEKER Tibo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.KUYL Sietze-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.STERCKX Domien-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.MINJAUW Lucas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DE WILDE Luca-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 1

    1.LAUWERIJS Laura-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 6

    1.LEFEBER Aline-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE RIDDER Melanie-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    4.VAN DE KERKHOVE Febe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.NOBELS Polien-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    16-08-2014 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    waod_3.jpg
    Zaterdag 16/08 – SIJSELE (8340)

     

    Catg.A – 70,4 km - 45 deelnemers

    1-Dave Bruylandts (Poederlee)

    2-Alexander Alonso

    3-Jonas Goeman

    4-Christopher Vanneste

    5-Koen Demuynck

    6-Enzo Vandekerckhove

    7-Roelof Talman

    8-Niels Vandevoorde

    9-Steven Goossens (Belsele)

    10-Mario Van Den Broecke

     

    Catg.B – 70,4 km – 16 deelnemers

    1-Mario Lammens (Maldegem)

    2-Marc Goossens (Mariakerke)

    3-Gino De Weirdt

    4-Wim Braet

    5-Tim De Moor

    6-Wim Rombaut (Stekene)

    7-Olivier Vaerewyck

    8-Sven De Vlieger (Lochristi)

    9-Michel Bultinck

    10-Franky De Tremerie

    12-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    16-08-2014 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 16/08 - SCHRIEK - GROOT-LO (2223)


    Categorie A - 92 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Delcroix Gert
    3-Van Nuffelen Sam
    4-Jacobs Dieter
    5-Leys Sam
    6-Van Uythem Lander
    7-Iwens Koen
    8-Michiels Marnix
    9-Molenberghs Pieter
    10-De Meyer Jasper

    Caregori B - 92 km
    1-Boenders Yves
    2-Van Uffel Wim
    3-Adams Christophe
    4-Van Olmen Jef
    5-Wijckmans Kristof
    6-Bocken Peter
    7-Dehenaeu Jan
    8-Behiels Peter
    9-Op de Beek Tom
    10-Van Dijck Andy

    Categorie C - 64,4 km
    1-Heremans Koen
    2-De Proost Gert
    3-Wimet Fréderic
    4-Cochet Andy
    5-Aerts Peter
    6-Van Laer Guy
    7-Verlinden Chris
    8-Rens David
    9-Vermeiren Guido
    10-Verheyden Johan

    Categorie D - 64,4 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Van Roy Luc
    3-Van Looy Wim
    4-Wauters Philippe
    5-Vaes Eddy
    6-Haest Eddy
    7-Vekemans Marc
    8-Govers Ronny
    9-Van Eyck Paul
    10-Van Hoof Danny

    Categorie E - 64,4 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts André
    3-Thienpont Walter

    16-08-2014 om 22:46 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!