.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Wouter Persoon KOP 2014.jpg 

          Wouter Persoon


    Zaterdag 23/08/2014 DE HAAN-VOSSESLAG (W) - Elite z.c./U23 – Criterium - 67 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.DAUW Jasper-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    2.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.VANSIELEGHEM Jasper-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    4.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    5.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    6.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.JONCKHEERE Michael-INDIVIDUEEL-

    8.LEFEVER Nico-CT TOMACC-

    9.SCHILS Dominic--

    10.ANECA Ciske-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    11.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    23/08/2014 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.VERLEE Dante-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    6.TEMMERMAN Jasper-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.EECKHOUT Kurt-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    9.MOORTGAT Peter-MIRMIL CYCLING TEAM-

    10.BEECKMAN Dylan-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    28.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    23/08/2014 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.MEIJERS Daan-WV DE JONGE RENNER-

    2.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    3.DELCROIX Gert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.GUNS Jurgen-HOME SOLUTION CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Matthias-CIBEL-

    6.VERVERKEN Gerdy-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    7.VERHOEVEN Nico-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.LIEVENS Niels-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    10.SMET Guy-CIBEL-

    11.BAEYENS Dennis-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    16.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    22.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    29.OTT Stefan-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    30.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    30.BOLSENS Kris-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    23/08/2014 VINKT (DEINZE) (O) - Elite z.c./U23 - 118,4 km

    Aantal deelnemers: 85

    1.LAWLESS Christopher-100% ME-

    2.WOOD Oliver-100% ME-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN COUTER Stein-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.KARWOWSKI Cameron-VERANclassic - doltcini-

    7.NEWEY James-ZAPPI-

    8.OWEN James-ZAPPI-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

     

    23/08/2014 INGELMUNSTER (W) - Juniores – Interclub - 119 km
    Aantal deelnemers: 103

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VASTMANS Dries-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.CASIER Robbe-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    4.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.DECRAENE Igor-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    6.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DANIELS Simon-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    8.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VERWILST Aaron-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    16.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-


    23/08/2014 LOKEREN (O) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers: 19

    1.JAMES Samuel-CYCLE LIFE-

    2.DE BOECK James-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    3.DE WEERDT Milan-INDIVIDUEEL-

    4.KOZLOWSKI Teddy-CYCLE LIFE-

    5.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.DE CLERCK Matthias-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT-

    7.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.POLIAK Yam-CCC-

    9.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.GANON Ben-IGP-

    12.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.DE RAEVE Jordy-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    23/08/2014 PUURS (A) - Juniores - 95,2 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.BUNING Jorn-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.JENSEN Jesper-ODDER CYKEL KLUB-

    4.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    7.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    8.DELVAUX Guillaume-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.PHILIPS Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    44.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    45.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    52.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    54.DILLEN Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    83.BLOMMAERT Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    85.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/08/2014 ST.JAN IEPER (W) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS CC-

    2.TEIRLINCK Jens-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.DEKOCKER Ruben-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.LELEU Lucas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    10.PENNINCK Jens-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

     

    23/08/2014 HEIST OP DEN BERG (HALLAAR) (A) - Nieuwelingen - 61 km
    Aantal deelnemers: 48

    1.DAEMEN Stijn-WV DE JONGE RENNER-

    2.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.KETELAARS Xavier-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN DYCK Dries-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.BROER Tristan-UWTC DE VOLHARDING-

    7.CLAES Stef-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN TRICHT Stan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.VAN DE VELDE Guillaume-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.PRIL Guus-WV SCHIJNDEL-

    12.VAN HOOSTE Timon-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn 3°Zege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Van Houte Sybren KOP 2014.jpg 

      Sybren Van Houte

    Zaterdag 23/08/2014 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.VANDERMOSTEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.MOBACH Jarno-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.GEERINCK Dries-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.TIMMERMANS Tim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    19.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    20.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.VERMEULEN Steven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.MOREELS Ruben-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    61.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/08/2014 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen - Interclub - 68 km - 01h41'02"

    Aantal deelnemers: 126

    1.REYNDERS Jens -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    2.TULETT Daniel -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    3.WALLS Matthew -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    4.VAN BOKHOVEN Ramon -TWC PIJNENBURG-

    5.MC ELROY Sean -USA-

    6.VERHULST Lothar -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DEBUYCK Robbe -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.HAYTER Ethan -SOUTH EAST CYCLING TEAM-

    9.MEEUS Jordi -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BERO Sean -SELECTION FCWB-

    16.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    29.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.CAETHOVEN Kenneth -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    74.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/08/2014 ERPE-MERE (O) - Aspiranten
    12 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 19

    1.VAN ZANDE Devin-KTC-CYCLING TEAM-

    2.GHEYSENS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.VANDEN HEEDE Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN PARYS Jordy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.STEENACKERS Luka-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.REUNIS Rowdy-WIELERTEAM WAASLAND-

    18.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 32

    1.SYBREN VAN HOUTE uit Vrasene-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.DE PESTEL Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.KAESEMANS Siemen-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.DE DECKER Tijl-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.EECKHOUT Emile -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    24.VERCAUTEREN Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.COSYNS Milan-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    Sybren 2.JPG  Sybren 1.JPG 

    14 jaar jongens

    Aantal deelnemers: 44

    1.DELCOMMUNE Martin-VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.CHRISTIAENS Régis-SECTION LIEGEOISE-

    3.COVELIERS Seppe-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SEELS Brent -WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DE CLERCQ Geoffrey-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE WAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    12 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 2

    1.MICHOTTE Maëlle-SPRINTS.COM-

    2.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Laura-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

     

    14 jaar meisjes

    Aantal deelnemers: 6

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BIEBAU Axelle-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.HENDRIKX Laura-VD HAUWE CT - GENTSE VS-

    5.VANSTEENKISTE Anthea -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    23-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    22-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn 9°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan DRIES GEERINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Weemaes Sasha KOP 2014.jpg     Dries Geerinck.jpg 

          Sasha Weemaes                   Dries Geerinck

    Vrijdag 22/08/2014 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 – Criterium - 70 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.MOENS Jens-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    2.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VAN AERT Jan-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    4.BEULENS David-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    5.VAN DUREN Brent-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    6.HAVERALS Lars-TO WIN JOSAN CT-

    7.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    8.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    9.WEECKERS Timmy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.VANDERBORGHT Laurent-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    16.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    31.COOMANS Bjorn-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.VAN MEIRVENNE Jan-WK NOORD-WEST-BRABANT-

     

    22/08/2014 SPIERE (W) - Elite z.c./U23 - 110,4 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.LATHAM Christopher-100% ME-

    2.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.CLAERHOUT Sven-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.BURTON Germain-100% ME-

    5.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.COMMEYNE Steffen-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DE DONCKER Jimmy-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.DHONDT Seppe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    20.SMET Olivier-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    22/08/2014 ST.JAN IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 38

    1.DELAMEILLEURE Mathias-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    2.LAPIERE Ward-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    3.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.FYFFE Angus--

    5.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    6.DE SMAELS Cil-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.CLAEYS Kevin-AN POST - CHAINREACTION-

    9.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    10.DECAESTEKER Frederik-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

     

    22/08/2014 OEDELEM (W) - Dames Elite - 88 km
    Aantal deelnemers: 56

    1.LODEWYKS Steffi-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.GASS Daniela-AUTOGLAS WETTEREN-

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.GOOSSENS Veerle-WV DE JONGE RENNER-

    5.ROCKX Simone-WV DE JONGE RENNER-

    6.KUIJPERS Evy-ZANNATA-

    7.DE JONG Demi-BOELS DOLMANS CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.WALKER Hannah-EPIC CYCLES SCOTT WRT-

    10.VERSTICHELEN Femke-INDIVIDUEEL-

    12.NIJNS Nathalie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    25.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    30.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    46.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    51.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

    51.DRUYTS Demmy-TOPSPORT VLAANDEREN PRODUO RIDLEY-

     

    22/08/2014 ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 59 km
    Aantal deelnemers: 61

    1.DRIES GEERINCK uit-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.LORIES Quinten-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.HAELTERMAN Glen-NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.STOYANOV Petar-CYCLING TEAM NESSEBAR BULGARIA-

    6.HERSHLER Saar-TEAM 500 WATT-

    7.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    8.LOWIE Stan-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.VERMANG Daan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VERGAUWEN Jens-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    13.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    16.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    22/08/2014 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR (W) - Nieuwelingen - Interclub - 01h26'28"
    Rit: 61,2 km - Aantal deelnemers: 145

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HECHT Gage -USA-:00’05”

    3.THIJSSEN Gerben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:00’36”

    4.VAN KEIRSBULCK Engelbert -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.DEBUYCK Robbe -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    6.BONNE Bert -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN DONINCK Alec -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE WEVER Merten -CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.NEVENS Tibo -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    10.VERCAMST Wesley -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    15.VAN MOER Brent -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.APERS Ruben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    54.VERSCHAEVE Viktor -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.BECK Cedric -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    67.DE PESTEL Sander -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’34”

    69.VAN HAUWERMEIREN Michiel -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:01’44”

    135.CAETHOVEN Kenneth -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:07’40”

    22-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    21-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 21/08/2014 MERE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km
    Aantal deelnemers: 114

    1.DE BONDT Dries-TO WIN JOSAN CT-

    2.MEERSMAN Gianni-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.PLANCKAERT Baptiste-ROUBAIX LILLE METROPOLE-

    4.NAESEN Oliver-LOTTO BELISOL-

    5.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS-

    6.NYS Sven-CRELAN AA DRINK TEAM-

    7.MCNALLY Mark-AN POST - CHAIN REACTION-

    8.BILLE Gaetan-VERANDAS WILLEMS-

    9.KERKHOF Tim-CT ETIXX-

    10.SMEYERS Floris-VERANDAS WILLEMS-

    17.VEREECKEN Nicolas-VERANDAS WILLEMS-

    25.VANDYCK Niels-VERANDAS WILLEMS-

    25.NAESEN Lawrence-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    25.SCHITTECATTE Niels-CIBEL-

    25.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    25.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    25.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    25.POELMAN Laurens-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    25.GIBBONS Thomas-CIBEL-


    21/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.COCQUYT Nicky-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.DEKKERS Hans-ARROW CYCLING TEAM-

    5.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.VANDENBOGAERDE Jens-TEAM 3M-

    8.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    9.SIMON Kenn-VAN EYCK SPORT-

    10.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    17.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    30.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

     

    21/08/2014 WAASMUNSTER, SOMBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    4.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.DIELEMAN Michiel-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.SMET Guy-CIBEL-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VERBEKE Stijn-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.KERKHOF Wim-TWC TEMPO-

    13.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

    14.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.GOOSSENS Kenny-CIBEL-

    16.HEIRBAUT Tony-D.C.R. CYCLING TEAM-

    17.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    19.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    21.VAN DE CASTEELE Michael-D.C.R. CYCLING TEAM-

    23.MAES Jef-CECEMELCYCLINGTEAM-

    24.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    26.COOLS Jeffrey-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.THOMAS Steven-ARROW CYCLING TEAM-

    27.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    27.COLMAN Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    27.CORDEEL Sander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

     

    21/08/2014 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.PLOVIE Wiebren-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.PEETERS Ferre-DCM CYCLING TEAM-

    4.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    6.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    7.CLAUW John-ross-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    9.SLAGMULDERS Stef-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.VANDENBUSSCHE Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    32.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    20-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN DE BOCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JENS DECLEYRE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Stijn De Bock.jpg      Jens Decleyre.jpg 

           Stijn De Bock                    Jens Decleyre


    Woensdag 20/08/2014 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.STIJN DE BOCK uit Zele-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori-CIBEL-

    3.DE WITTE Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    4.RAADTGEVER Dennis-ARROW CYCLING TEAM-

    5.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.BALLET Mathias-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    7.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    8.SCHUT Elroy-ARROW CYCLING TEAM-

    9.BOSTERS Jurriën-wv de jonge renner-

    10.DE MEIJER Christian-ARROW CYCLING TEAM-

    11.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    12.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    14.MIDDELKAMP Tom-ARROW CYCLING TEAM-

    17.SMET Gert-D.C.R. CYCLING TEAM-

    19.DE BOCK Stef-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    20.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    21.VAN GUYSE Dominick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    22.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    32.VERHULST Tom-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    32.VANDERMEERSCH Lawrence-ARROW CYCLING TEAM-

    32.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    32.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    32.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

     

    20/08/2014 RUISELEDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.DEMENTEV Egor--

    3.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    4.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    5.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    6.VAN LANCKER Massimo-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    7.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    8.VAN HYFTE Tom-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    9.VAN MALDERGHEM Pieter-ASFRA RACING TEAM-

    10.CASIER Arne-KORAIL CYCLING TEAM-

    12.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

     

    20/08/2014 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    4.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    7.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.BAIN Nick-TERRA SAFETY SHOES-

    9.ZENOVICH Mathew-TERRA SAFETY SHOES-

    10.DAUW Jasper-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    29.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.NYS Mattias-D.C.R. CYCLING TEAM-

     

    20/08/2014 GEETBETS (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.WOUTERS Enzo-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.SILVERBERG Jake-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    7.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.BILLEN Gilles-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    10.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

     

    20/08/2014 MERE (O) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.MADDUX Jack-TUBES DEVELOPMENT-

    2.GRANIGAN Noah-RACE CF-

    3.VEREECKEN Thomas-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.VANHOUCKE Herman-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BROWN Jonathan-TUBES DEVELOPMENT-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    8.LAGNEAUX Yoni-BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO C-

    9.VAN DE WIELE Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.STASSIJNS Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    20/08/2014 WAASMUNSTER, DEN HERT (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    2.MERTENS Julian-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.CARTER Thomas-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    4.DECOCK Tijn-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.SOETENS Dylan-KON.VC MEETJESLAND-

    7.HAUTEKEETE Justin-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.TIMMERMANS Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN MULDERS Laurens-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    10.HOFMAN Stijn-TEAM 185-

    14.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    17.BAEYENS Tom-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    18.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    20.THIERENS Arne-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.DE VOS Gilles-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    29.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    35.VERSCHUEREN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    20/08/2014 BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 45

    1.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.AMELINCKX Stef-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.BROOS Alain-Willibrord Wil Vooruit-

    4.FREHEN Jeremy-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    5.STEGEN Jeffrey-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.MOL Wesley-KONINKLIJKE BALEN-

    7.VANDERVELPEN Evert-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.THOME Yohan-LOTTO-VC ARDENNES-

    9.CORMAN William-LOTTO-VC ARDENNES-

    10.DELWICHE Kilian-UC SERAING - VOO - CHATEL-

     

    20/08/2014 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.JENS DECLEYRE uit-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    2.BALL Buauna-ZAPPI S RACING REAM-

    3.OREEL Lars-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.STEYAERT Bjarne-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.RIDEHALGH Jamie-furness flyers-

    6.DELOOF Senne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    7.DHOOGE Niels-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.HALL Michael-furness flyers-

    9.HERREGODTS Rune-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.VANNESTE Wout-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    26.BRIJS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20-08-2014 om 00:00 geschreven door kenny


    19-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIPPELGEM VAN DINSDAG 19/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE WIPPELGEM VAN DINSDAG 19/08/2014     


    Dinsdag 19/08/2014 EVERGEM WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.LATHAM Christopher-100% ME-

    4.OWEN James-ZAPPI´S RACING TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.BURTON Germain-100% ME-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    20.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    36.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-
    19-8-2014-wippelgem 550.JPG
                     Kristof DHollander blij met de 3de zege van het seizoen.

    19-8-2014-wippelgem 534.JPG
                                Winnaar Kristof DHollander met de bloemen.            
    19-8-2014-wippelgem 540.JPG           
                          Een woordje uitleg van winnaar Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 526.JPG
          Winnaar Kristof DHollander krijgt de bloemen te Evergem Wippelgem.
    19-8-2014-wippelgem 498.JPG
                                Aankomst van winnaar Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 490.JPG
    19-8-2014-wippelgem 172.JPG
     De kopgroep van 13 renners met o.a. Tim Vercauteren en Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 233.JPG
    19-8-2014-wippelgem 198.JPG
    19-8-2014-wippelgem 322.JPG
    19-8-2014-wippelgem 404.JPG
     In 2de positie veelwinnaar Steven Caethoven en achteraan Tim Vercauteren.
    19-8-2014-wippelgem 118.JPG
                             Davy De Scheemaeker en Kristof DHollander.
    19-8-2014-wippelgem 456.JPG
    19-8-2014-wippelgem 267.JPG

    19-8-2014-wippelgem 112.JPG
    19-8-2014-wippelgem 058.JPG
    De start van de Elite z.c. & Beloften te Evergem Wippelgem met 46 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    19-08-2014 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Kristof DHollander.jpg 

         Kristof DHollander


    Dinsdag 19/08/2014 GROTE PRIJS STAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 189 km - 04h16'14"
    Aantal deelnemers: 180
    1.THEUNS Edward -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    2.DE TROYER Tim -WANTY - GROUPE GOBERT-

    3.WAEYTENS Zico -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-:00’07”

    4.BENOOT Tiesj -LOTTO BELISOL-:00’15”

    5.DE BUYST Jasper -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    6.DUIJN Huub -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    7.ASSELMAN Jesper -METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM-

    8.DE WINTER Ludwig -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.VEUCHELEN Frederik -WANTY - GROUPE GOBERT-

    10.CASTELIJNS Twan -KOGA CYCLING TEAM-:00’19”

    18.NAESEN Oliver -LOTTO BELISOL-:00’37”

    19.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE-

    24.VEREECKEN Nicolas -VERANDAS WILLEMS-

    26.DRUYTS Gerry -TEAM 3M-

    46.VAN STEENBERGHEN Jori -CIBEL-

    48.CORDEEL Sander -VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE CONTINENTAL TEAM-

    50.GOOSSENS Kenny -CIBEL-

    64.VAN HOLDERBEKE Mathias -CIBEL-

    67.ONGENA Thomas -CIBEL-

    126.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL-:05’27”


    19/08/2014 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (W) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km
    Aantal deelnemers: 166

    1.CLAEYS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN DORSSELAER Niels-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAM-

    3.VAN GUCHT Sten-VERANDAS WILLEMS-

    4.VAN LERBERGHE Bert-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.CAPIOT Amaury-LOTTO BELISOL U23-

    6.BOUTTÉ Kenzie-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.VAN DER HOORN Taco-BELKIN - DE JONGE RENNER-

    8.TANSLEY George-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    9.OLIEBOS Jordy-FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    10.NOPPE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    89.FRANCKAERT Gregory-TEAM 3M-

    89.VAN MEIRVENNE Eloy-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    89.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-


    19/08/2014 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.DOCKX Kristof-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    2.HUYBRECHTS Leopold-INDIVIDUEEL-

    3.DE PAUW Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    5.COOLS Alexander-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    6.BELLEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    7.DE WEERDT Nick-KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK-

    8.VAN STAEYEN Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

    9.HOEFKENS Lennert-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.DE BOEL Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    21.VAN BUGGENHOUT Joeri-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.VAN ROOSBROECK Patrick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

    46.VAN ROOSBROECK Arne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    19/08/2014 EVERGEM WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VAN CAUWENERGHE Christophe-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    3.LATHAM Christopher-100% ME-

    4.OWEN James-ZAPPI´S RACING TEAM-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.DE SCHEEMAEKER Davy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.BURTON Germain-100% ME-

    8.VERCAUTEREN Tim-D.C.R. CYCLING TEAM-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    10.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    20.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    36.VAN DER STOCK Dieter-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    36.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    36.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

     

    19/08/2014 WERVIK (W) - Amateurs + Masters - 57 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers: 15

    1.SEGHERS Thomas-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM

    2.LEFEVER Nico-CT TOMACC

    3.DURY Davy

    4.VANTOMME Frederic

    5.VAN OPSTAL Philippe-INDIVIDUEEL

    6.PYSSON Shane-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM

    7.VANDENBROUCKE Youri

    8.SCHUERMANS Robin

    9.NEUVILLE Wouter

    10.CROQUETTE Jeroen

     

    Masters B: Aantal deelnemers: 13

    1.BERTIER Rudy

    2.DEBOUTTE Emmanuel

    3.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4.ROOSE Geert-INDIVIDUEEL

    5.MICHELS Pedro-INDIVIDUEEL

    6.SOETAERT Dion

    7.LAMMENS Mario -INDIVIDUEEL

    8.FERREST Stefaan-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING

    9.RECOUR Filip

    10.WILLARD Barny-PB CYCLING RACING TEAM

     

    Masters C: Aantal deelnemers: 7

    1.MORTIER Luc

    2.VANDAELE Serge

    3.WATTENY Patrick-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.ZWIERZCHIEWSKI Zdzislaw

    5.DEWULF Xavier

    6.VENS Dirk-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT

    7.DEPREITERE Eddy

     

    19/08/2014 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.DE POORTER Maxime-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.DELMOTTE Dennis-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DECLEIR Gianni-DCM CYCLING TEAM-

    7.NEIRYNCK Jonas-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    8.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    9.OSTYN Arthur-WIELERTEAM IEPER-

    10.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    19-08-2014 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 19/08/2014 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Challenge Aspiranten: 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Dames Jeugd Midweek - zonder motoren
    Challenge voor Dames-jeugd - 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 RUMBEKE (W) - Piste - Jeugd Midweek - Zonder motoren
    Challenge Nieuwelingen - 4 nummers: Scratch, puntenrit, baanronde en 500m

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2014 WIELERCENTRUM ANTWERPEN (WILRIJK) (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Omnium voor Aspiranten en Miniemen - Aantal deelnemers:

    19-08-2014 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG RIT 9 TTC RONDE 2014 TE HAASDONK VAN MAANDAG 18/08/2014
    TTC.JPG

    Maandag 18/08/2014 – HAASDONK – Toeristen – Waaslandse TTC Ronde 2014 - Rit 9

    Aantal deelnemers: 57

    1-Dennis Mijnsbergen

    2-Wim Bas

    3-Sigi Feucht

    4-Davy De Mol

    5-Kurt Van Raemdonck

    6-Dirk Mertens

    7-Kevin D'hoe

    8-Benjamin De Baere

    9-Philip Van Laethem

    10-Erwin Van Poucke

    11-Jurgen Van Havere 12-Serge Meyvis 13-Wouter Dupont 14-Wim Beyens 15-Steven Mahieu 16-Dimitri Nijs 17-Tommy Van Osselaer 18-Stefaan Leenaerts 19-Guido Spanoghe 20-Niels De Wit 21-Ortwin Leenaerts 22-Maarten Van Raemdonck 23-Patrik Van Stappen 24-Kurt De Gronckel 25-Danny Van Damme 26-Johan De Rop 27-Filip Van Goethem 28-Peter Van Goethem 29-Jeroen Vermeiren 30-Tim De Doncker 31-Kurt Thoen 32-Gregor Strobbe 33-Stijn Peelman 34-Wim Vanderveken 35-Niels Van der Aa 36-Olaf De La Haye 37-Dieter De Craene 38-Niels D'hondt 39-Glenn Van Hautekerke 40-Bart Thoen 41-Gert Lijnneel 42-Johan Nijs 43-Giovanni Baert 44-Guido Kramer 45-Patrick Gout 46-Erik Verley 47-Geert Schelkens 48-Patrick Peeters 49-Kenneth Silverans 50-Nicolas Cap 51-Eddy Van Bogaert 52-Koen Van Havermaet 53-Evert Verbraak 54-Dirk Bryssinckx 55-Guido Kramer
    Haasdonk 18-8.jpg
          Winnaar Toeristen Dennis Mijnsbergen.

    19-08-2014 om 22:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/08/2014

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 18/08 – SCHRIEK - GROOT-LO (2223)


    Categorie A - 87,4 km
    1-De Weerdt Nick
    2-Van Nuffelen Sam
    3-Bruylandts Dave
    4-Leys Sam
    5-Michiels Marnix
    6-X
    7-Verstraeten Sven
    8-Van Laer Glenn
    9-Daems Jens
    10-Baptist Davy

    Categorie B - 87,4 km
    1-Verheyden Joris
    2-Adams Christophe
    3-Verbruggen Pepijn
    4-De Henau Jan
    5-Van Olmen Jef
    6-Bocken Peter
    7-Stijnen klaas
    8-x
    9-Van Opstal Philippe
    10-Vande Kerkhove Pieter

    Categorie C - 59,8 km
    1-Heremans Koen
    2-Aerts Peter
    3-De Proost Gert
    4-Gouwkens Patrick
    5-Verdonck Patrick
    6-Verschueren Ivan
    7-Briesen Ronny
    8-Claes Benny
    09-Rens David
    10-Brabants Bruno
    12-Meir Wim

    Categorie D - 59,8 km
    1-Verdonck Patrick
    2-Wauters philippe
    3-Bosmans Benny
    4-Van looy Wim
    5-Vekemans Marc
    6-Hermans Henri
    7-Vaes Eddy
    8-Van der Mieren Daniel
    9-Haest Eddy
    10-Van Roy Luc

    Categorie E - 59,8 km
    1-Baptist Francy
    2-Volkaerts Andre
    3-Janssen Roger
    4-Mertens François

    19-08-2014 om 11:40 geschreven door kenny


    18-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 18/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 18/08/2014     


    Maandag 18/08/2014 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.ONGENA Matthias-CIBEL-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BONTINCK Karel-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    19.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    20.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    25.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    18-8-2014-overmere 454.JPG
                                Winnaar Thomas Ongena met de bloemen.            
    18-8-2014-overmere 437.JPG           
    18-8-2014-overmere 424.JPG
                           Een woordje uitleg van winnaar Thomas Ongena.
    18-8-2014-overmere 417.JPG
                      Winnaar Thomas Ongena met de bloemen te Overmere.
    18-8-2014-overmere 389.JPG
            Aankomst van winnaar Thomas Ongena voor ploegmaat Guy Smet.
    18-8-2014-overmere 371.JPG
       De 2 koplopers op 2 ronden van het einde, Thomas Ongena en Guy Smet.
    18-8-2014-overmere 397.JPG
               Aankomst van de 3de Matthias Ongena voor Steven De Decker.
    18-8-2014-overmere 125.JPG
    De kopgroep van 7 renners met Guy Smet, Matthias Ongena, Thomas Ongena,
    Renaat Demeter, Koen De Bosscher, Steven De Decker en Kevin Vandermast.
    18-8-2014-overmere 065.JPG
    18-8-2014-overmere 088.JPG
                                           Op kop Guy Smet uit Kruibeke.
    18-8-2014-overmere 094.JPG
                                   Guy Ten Hartog en Willem De Greyt.
    18-8-2014-overmere 074.JPG
    18-8-2014-overmere 214.JPG
    18-8-2014-overmere 133.JPG
     De Elite z.c. & Beloften kwamen te Overmere met 34 deelnemers aan de start.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    18-08-2014 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Thomas Ongena.JPG

        Thomas Ongena

    Maandag 18/08/2014 DERNYCRITERIUM ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 42 km

    Finale

    Aantal deelnemers: 13

    1.PETACCHI Alessandro-OMEGA PHARMA - QUICK-STEP CYCLING TEAM-

    2.BOECKMANS Kris-LOTTO-BELISOL-

    3.NUYENS Nick-GARMIN SHARP-

    4.MEISEN Marcel-KWADRO STANNAH-

    5.BINA Martin-KWADRO - STANNAH-

    6.AERNOUTS Bart-AA DRINK CYCLING TEAM-

    7.LUYCKX Brent-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.BOUCHER David-FDJ-

    9.VAN TICHELT Yorben-SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM-

    10.SWEECK Laurens-KWADRO-STANNAH-

     

    18/08/2014 BALEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.BRACKE Tony-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    2.VAN DAMME Davy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    3.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENS-

    5.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    6.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH-

    7.DEURBROECK Bart-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.HAEGEMAN David-INDIVIDUEEL-

    9.VERHAEGEN Jens -COLBA SUPERANO HAM-

    10.DROESBEKE Niels-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE DECKER Bjorn-CIBEL-

    21.VAN DEN BERGHE Anthony-COLBA SUPERANO HAM-

     

    18/08/2014 GEETBETS (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.KAISE Julien-COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.DEBRUYNE Glenn-CT 2020-

    4.SYDLIK Benjamin-OSG DORTMUND-

    5.CLAES Gert-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    6.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.VAN UFFEL Willem-INDIVIDUEEL-

    8.KEMERLINCKX Kristof-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.DE POORTER Jelle-WV SCHIJNDEL-

    10.HOLSBEEK Matthias-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    18/08/2014 HELKIJN (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers: 20

    1.MAES Jo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    3.DEMENTEV Egor-indi-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.CALLEEUW Joeri-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    6.BURKHARDT Holger-TEAM UR- KROSTITZER GIANT-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.CLAERHOUT Sven-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    9.HOLVOET Louis-TERRA SAFETY SHOES-

    10.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

     

    18/08/2014 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    2.TÖPKE Frederik-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    3.ONGHENA Matthias-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

    4.OWEN James-ZAPPI´S RACING TEAM-

    5.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    6.BEULENS David-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    7.GOVAERT Kenny-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.VAN GOETHEM Robin-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

    9.SLEEUWAGEN Robin-COLBA SUPERANO HAM-

    10.MORTELMANS Stijn-VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    12.VAN DAMME Bart-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    25.CLAUS Dieter-TERRA SAFETY SHOES-

    27.DURINCK Sean-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

      

    18/08/2014 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-CIBEL-

    2.SMET Guy-CIBEL-

    3.ONGENA Matthias-CIBEL-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    6.VANDERMAST Kevin-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.TEN HARTOG Guy-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BONTINCK Karel-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    12.DE GREYT Willem-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    14.GIDE Stijn-KTC-CYCLING TEAM-

    19.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    20.HEYNS Kristoff-CIBEL-

    23.SMET Jochem-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    25.COOMAN Gianni-BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCL-

     

    18/08/2014 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.SANDERS Dajo-WV De Jonge renner-

    3.SANDERS Boy-MAASLANDSTER-

    4.WOUTERS Rutger-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.JACOBS Gody-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.SEGERS Gert-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.BERTLING Matthias-RSC 1928 Stolberg-

    8.ISRAEL Pieter-TWC Tempo-

    9.TIJSSEN Bart-MAASLANDSTER-

    10.COHNEN Stefan-TWC MAASLANDSTER-

    47.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM-

     

    18/08/2014 MOORSLEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 21

    1.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.LAPERE Kris-CYCLO CLUB BEUVRYGEOIS-

    4.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN - RUWOMAT-

    5.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    6.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    7.BEAUPREZ Benjamin-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.DEVOLDERE Niki-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.DESREUMAUX Ludwig-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKHOVE-

    10.FONTAINE Nicolas-DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME-

    18-08-2014 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG 4DE RIT ZANNATA RONDE 2014

    Wouter Persoon wint 4de rit in de Zannata Ronde 2014 !!!

     

    Temse 2.JPG
    Winnaar te Steendorp Wouter Persoon en de leider in de Zannata ronde Gertjan Loomans.

    Onder vaak dreigende wolken stonden Zondag 17 Augustus 40 juniores klaar om voor de bloemen te strijden in de 4de rit in de Zannata-ronde. Koerscomité Steendorp in samenwerking met Wielerbelangen Temse hertekende het parcours, omwille van werkzaamheden werd richting Bazel en Rupelmonde gekoerst. De felle wind langs de Schelde en 14 keer de beklimming van de Gelaagstraat zorgden ervoor dat je al over sterke benen moest beschikken om op het hoogste schavotje te raken.

    De eerste aanval, vlak na de start, kwam van Tom Van den Borne en Lander Croonen. Toen die ingelopen werden zagen Tim Nerinckx, Stijn Bogaerts en Angelo Van den Bossche hun kans schoon om er vandoor te gaan. Wouter Persoon en Bryan Cap konden even later ook aansluiting vinden, zodat de kopgroep van 5 snel een minuutje bij mekaar fietste. Voor Tim Nerinckx ging het te snel en hij moest de rol lossen. Het was duidelijk dat we de winnaar hier moesten zoeken. Met een mooie voorsprong van 2min15 haalde Wouter Persoon het in de sprint voor Angelo Van den Bossche, Stijn Bogaerts en Rupelmondenaar Bryan Cap. De spurt van het fel uitgedunde peloton werd gewonnen door Sven De Witte.

    De vorige leider van de Zannataronde Cedric Goessens kwam zwaar ten val en moest gehecht worden. Hij verspeelt momenteel zijn leidersplaats aan Gertjan Loomans. Het regelmatigheidscriterium van de Zannata-ronde wordt hiermee wel zeer spannend, het puntenaantal van heel wat renners ligt heel dicht bij elkaar en bovendien zijn er nog 2 wedstrijden te rijden: Itterbeek op 27 september en Temse op 5 oktober.  In Temse zijn daarenboven dubbele punten te verdienen. Het belooft nog heel spannend te worden.
    Temse 3.JPG
    Aankomst van winnaar Wouter Persoon voor Angelo Van Den Bossche en
    Stijn Bogaerts.

    Temse 1.JPG  Temse 4.JPG
            De nieuwe leider Gertjan Loomans.                                  Aankomst van de 4de Bryan Cap uit Rupelmonde.

    17/08/2014 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,4 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.AKKERMANS Lars-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-


     

     

    Tekst en foto’s: Nancy Heirbaut

    18-08-2014 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    vwf.JPG










    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks G !!!

    Fons Van Raemdonck.jpg 

      Fons Van Raemdonck

    Zondag 17 Augustus – HAALTERT (9450) - 11de rit VWF Geditrofee
     

    A-reeks - 76,5 km - 2h08
    1.Peter VAN DAMME
    2.Piet Froyen
    3.Michael De Cock
    4.Niels Merckx
    5.Bart Tribout
    6.Gilian van Rijmenant
    7.Kevin Van Den Cruijce
    8.Gwylim Hanssens
    9.Bjorn Lison
    10.Gwen Van De Velde

    C-reeks - 76,5 km - 2h09
    1.Frank VAGENENDE
    2.Bruno Bruyere
    3.Willem Van Der Heyden
    4.Chris De Saeger
    5.Jimmy De Paepe
    6.Danny Saelens en Patrick Jacobs
    8.Andy Van Eesbeek
    9.Diederik Ampe
    10.Stefan Verhaeghe

    D-reeks - 59,5 km - 1h42
    1.Pascal RAES
    2.Herman Proost
    3.Arie De Moor
    4.Ronald Rents
    5.Rudy Thomas
    6.Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7.Peter Vos
    8.Jean Baeyens
    9.Patrick Van Ransbeeck
    10.Bart De Vreese
     

    E-reeks - 59,5 km - 1h46
    1.Jan VAN DEN BRANDE
    2.Dirk Van Hove
    3.Eddy Van Der Steen
    4.Daniel Villers
    5.Eddy Vermeir
    6.Wim De Coninck
    7.Rene De Brucker
    8.Rudy Van De Velde
    9.Christophe Davies
    10.Dominique Turcksin

    F-reeks – 51 km - 1h30
    1.Ronny PARIDAENS
    2.Marc Vervondel
    3.Luc Witman
    4.Jean Claude Thelis
    5.Hendrik Caethoven
    6.Raf Vercammen
    7.Jos Claessens
    8.Johan De Veylder
    9.Eddy Goossens
    10.Marc De Vos

    G-reeks - 42,5 km - 1h15
    1.FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2.Frans Mertens
    3.Etienne Vandenhouwe
    4.Theo Coudyzer
    5.Guido Cornet
    6.Felix Luyten
    7.Luc Snels
    8.Herman Van Den Borre
    9.Jef Everaerts

    10.Gaston Sannen
    Fons Haaltert.jpg
                 Aankomst van winnaar Fons Van Raemdonck in de Reeks G.

    18-08-2014 om 23:08 geschreven door kenny


    17-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 17/08/2014

    FOTO'S ELITE Z.C. & U23 TE EVERGEM VAN ZONDAG 17/08/2014     


    Zondag 17/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    38.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    17-8-2014-evergem 587.JPG 
                              Winnaar Steven Caethoven met de bloemen.                      
    17-8-2014-evergem 579.JPG
                             Winnaar te Evergem Belzele Steven Caethoven.
    17-8-2014-evergem 477.JPG
                                    Aankomst van winnaar Steven Caethoven.
    17-8-2014-evergem 488.JPG
                                    Aankomst van de 2de Niels Reynvoet.
    17-8-2014-evergem 199.JPG
                             De 2 leiders Steven Caethoven en Niels Reynvoet.
    17-8-2014-evergem 494.JPG 17-8-2014-evergem 245.JPG
        Aankomst van de 3de Angelo Van Daele.
    17-8-2014-evergem 296.JPG
    17-8-2014-evergem 065.JPG
    17-8-2014-evergem 302.JPG
    17-8-2014-evergem 415.JPG
    17-8-2014-evergem 364.JPG

    17-8-2014-evergem 094.JPG
    17-8-2014-evergem 044.JPG
    17-8-2014-evergem 024.JPG
    17-8-2014-evergem 001.JPG
                            De start te Evergem Belzele met 60 deelnemers.








    Foto's: Rita Thienpondt 

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg
     

    17-08-2014 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ROGER BEELAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E +65 jaar !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.E +70 jaar !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg 

         Werner Dullaert             Roger Beelaert

    Zondag 17/08 – MERELBEKE (9820)


    Catg.A – 70 km – 48 deelnemers

    1-Kristof van Wijmeersch (St Martens Lierde)

    2-Gregory De Munster

    3-Mario Van Den Broecke

    4-Jelle Schepers

    5-Dries De Smet

    6-Mathias Snoeck

    7-Michiel Minnaert

    8-Stijn Declercq

    9-Kristof Gryson

    10-Kenneth De Loor

    13-Steven Goossens (Belsele)

    20-Jan Peirsman (Beveren)

    26-Jonathan Van Kerchove (St.Pauwels)

    29-Danny Peeters (Temse)

    41-Robby Weemaes (Stekene)

     

    Catg.B – 56 km – 27 deelnemers

    1-Gino Primo (Gent)

    2-Peter De Maere (Eksaarde)

    3-Peter Vermassen

    4-Wim Rombaut (Stekene)

    5-Sven De Vlieger (Lochristi)

    6-Fabien Hanssens

    7-Wim Heyndrickx (Vrasene)

    8-Kurt Verbeken

    9-Benny De Bock (Eksaarde)

    10-Bert Janssens

    12-Kris Van Severen (St.Niklaas)

    13-Koen Van Laere (Beveren)

    14-Etienne Claus (Waasmunster)

    17-Alex Goossens (Vrasene)

     

    Catg.C – 56 km – 34 deelnemers

    1-Patrick Watteny (Ruiselede)

    2-Danny Van Hoof

    3-Noël Willems

    4-Tony Reniers op >1min

    5-Marc Couckuyt (Nevele)

    6-Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7-Marc Schepers

    8-Kenny Janssens (Melsele)

    9-Ronny Cosijn

    10-Peter Kerckaert

    11-Geert Braeckman (Kalken) op 1’20”

    14-Jan Meul (St.Pauwels)

    15-Danny Van Oyen (Deinze)

    17-Serge Meyvis (Burcht)

    22-Geert Bultynck (Beveren)

     

    Catg.D – 49 km – 16 deelnemers

    1-Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2-Helmuth Tas

    3-Jan Snoeck

    4-Marc Steenberghe

    5-Jozef De Naeghel

    6-Noël Verzele

    7-Tony Baudonck

    8-Robert Maldrie

    9-Johan Martens

    10-Francis De Paepe (Lokeren)

    12-Marc Van Overmeir (Beveren)

    15-Dirck Tummeleer (Hever)

     

    Catg.E – 49 km - 22 deelnemers

    +65 jaar

    1-ROGER BEELAERT (Rupelmonde)

    2-Roger Hoof (St.Niklaas)

    3-Roland Van Imschoot

    4-Marinus Lockefeir

    5-Roland Pieters

    6-Willy Corthier

    7-Eric De Wilde

    8-Luc Ribbens

    9-Danny Luypaert

    10-David Orford

     

    +70 jaar

    1-WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2-Joseph D'Hont (St.Amandsberg)

    3-Armand Mols

    4-Robert Robijns

    5-Daniel Cornu (Stekene)

    6-François Brouwers

    7-Adrien Desmet

     

    Toeristen – 70 km – 57 deelnemers

    1-Christophe De Grom (Denderhoutem)

    2-Bart Van der Veken (St.Jansteen)

    3-Stef De Bruyn

    4-David Van Steenberge

    5-Dimitri Nijs

    6-Thomas Batelaan

    7-Jan Wollaert

    8-Kristof Nachtergaele

    9-Wouter Van Breusegem

    10-Pascal De Welt

    19-Bram Kesteleyn (Zele)

    17-08-2014 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/08/2014 LIEDEKERKSE PIJL (VB) - Elite - Beker van België - 165,5 km - 04h08'25"

    Aantal deelnemers: 171

    1.DE BONDT Dries -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    2.TANSLEY George -ILLI-BIKES CYCLING TEAM-:00’41”

    3.BOUVRY Dieter -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.GIAUX Jérôme -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN GESTEL Dries -LOTTO BELISOL U23-

    6.DECLERCQ Benjamin -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VAN DEN BRANDE Julien -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-:01’54”

    8.POLAZZI Fabio -JOSAN - TO WIN CYCLING TEAM-

    9.VAN BETSBRUGGE Jonathan -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-:02’09”

    10.DIELEMAN Michiel -SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    12.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-:02’21”

    29.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:02’55”

    51.VANSTAEN Roman -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-:04’51”

    53.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-:04’59”


    17/08/2014 ´S GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - 112 km
    Aantal deelnemers: 54

    1.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    2.KERKHOFS Mathias-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.VAN OPSTAL Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.SCHEERENS Pieter-ARC ULYSSES-

    7.BRAMBILLA Giorgio-VERANCLASSIC DOLTCINI-

    8.VERWAEST Kevin-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    9.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    10.BLEY Sidney-UWTC DE VOLHARDING-

    34.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.VAN LENT Kenny-TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE-

     

    17/08/2014 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.CAETHOVEN Steven-WIELERTEAM DECOCK-WONINGBOUW VANDEKERCKH-

    2.REYNVOET Niels-TO WIN JOSAN CT-

    3.VANDAELE Angelo-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-CIBEL-

    5.STOFFERIS Rieno-W.T.C. WALTER GODEFROOT-

    6.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VERHASSELT Bart-ARROW CYCLING TEAM-

    8.LAVA Kevin-SMARTPHOTO CYCLING TEAM-

    9.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.DE FAUW Ken-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    13.GIBBONS Thomas-CIBEL-

    38.DEMETER Renaat-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-


    17/08/2014 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DECLERCQ Thierry-GELDHOF JIELKER CYCLING TEAM-

    2.GELDHOF David-CYCLING TEAM ZUIDWEST-

    3.BORRY Kim-DOVY KEUKENS-VIND!-FCC-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    5.VERHIEST Olivier-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    6.DE SMAELS Cil-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.LEFEVER Nico-CT TOMACC-

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DAUW Jasper-CYCLING TEAM CONTAINERVERHUUR DEPOORTER-LUTHO-

    10.WAGEMANS Koen-CAPINO - GELDHOF CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.TEUNS Dylan-BMC DEVELOPMENT TEAM-

    2.SCHOONBROODT Bob-TWC Maaslandster-

    3.STEVENS Timothy-TEAM 3M-

    4.VAN DALEN Jason-WILLIBRORD WIL VOORUIT-

    5.DEVILLERS Gilles-VERANCLASSIC-DOLTCINI-

    6.DE WEERD Pieter-paul-WV De Ijselstreek-

    7.BERTLING Matthias-RSC 1928 Stolberg-

    8.VAN HOUTS Rudi-TWC TEMPO-

    9.HERREMANS Jamie-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    10.HULSMANS Kevin-VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN (O) - HERZELE - U23 – Interclub - 159,6 km - 03h44'55"

    Aantal deelnemers: 102

    1.ROBEET Ludovic -COLOR CODE - BIOWANZE-

    2.EVERSDIJK Matthijs -WIELERPLOEG DE MOL-:00’09”

    3.PEELAERS Jeff -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    4.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-:00’18”

    5.VAN LERBERGHE Bert -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.CAPIOT Amaury -LOTTO BELISOL U23-

    7.DE MEYERE Jens -WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    8.KERF Jérôme -COLOR CODE - BIOWANZE-

    9.MERTZ Remy -COLOR CODE - BIOWANZE-

    10.MICHIELS Killian -CT 2020-

    11.BALLET Mathias -FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CT-

    13.ROTTY Glenn -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    38.NAESSEN Lawrence -VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM-

    78.COLMAN Jeroen -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:00’33”

    102.SMET Olivier -MIXTE TEAM 2 RUDYCO/CECEMEL-:12’39”


    17/08/2014 SINT-NIKLAAS-PUIVELDE (O) - Dames Elite - 90 km
    Aantal deelnemers: 71

    1.KUIJPERS Evy-FUTURUMSHOP ZANNATA-

    2.DOM Annelies-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    3.VAN GLABEKE Shana-AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM-

    4.DE VUYST Sofie-FUTURUMSHOP.NL-ZANNATA LADIES TEAM-

    5.NILSSON Hanne--

    6.STIJNS Kyara--

    7.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DEMEY Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.KOSTER Claudia--

    20.DRUYTS Lenny-TOPSPORT VLAANDEREN-

    22.VERSCHELDEN Nathalie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    48.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    51.VAN DORSSELAERE Chris-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    56.WITTOCK Nancy-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-


    17/08/2014- HONNELLES-ANGREAU – Juniores – km - 03h01’30”

    Aantal deelnemers: 174

    1.PALM Martin -VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY-

    2.DECRAENE Igor -VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-:00’48”

    3.CARPENTIER Adrien -TEAM WASQUEHAL-:01’53”

    4.DANIELS Simon -AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    5.MINTJENS Frederic -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.JASPERS Ward -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MOONS Steven -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    8.CASTRIQUE Jonas -ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.PRUVOOST Shayne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.STOCKMAN Abram -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    21.JANSSENS Jarrid -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-:02’00”

    61.DILLEN Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:04’20”

    73.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06’14”

    74.VERSCHUEREN Robin -WIELERTEAM WAASLAND VZW-:06’17”


    17/08/2014 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.DENORRE Steve-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    2.SILVERBERG Jake-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    3.VANDERMEER Laurens-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.LOENDERS Glenn-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.VANDERHEYDEN Jens-HAGELAND CYCLING TEAM-

    7.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.TASSET Marvin-LOTTO-VC ARDENNES-

     

    17/08/2014 HELKIJN (W) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.PLANCKAERT Emiel-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DE GROOTE Arne-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.DELESIE Berre-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    5.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VANHOUCKE Harm-WIELERTEAM IEPER-

    7.MUYLLE Enrico-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    8.VERSCHAEVE Siebe-WIELERTEAM IEPER-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEJONGHE Simon-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    17-08-2014 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thomas Vereecken KOP 2014.jpg   Wouter Persoon KOP 2014.jpg

     Thomas Vereecken           Wouter Persoon


    Zondag 17/08/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 80,1 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    2.VERHEYEN Nick-ENERTHERM-BKCP-

    3.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    4.VERLEYS DONK Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.WINKLER Jakob-RC ZUGVOGEL 09 AACHEN-

    6.SCHOUWAERTS Yves-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.RONSSE Gauthier-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.CALUWE Stijn-ENERTHERM-BKCP-

     

    17/08/2014 OOIKE (O) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.THOMAS VEREECKEN uit Grembergen-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.LAMBRECHT Bjorg-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    3.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.MC CHANE Ian-BISSELL/ABG CC-

    7.CLARKE Cathal-NEWRY WHEELERS-

    8.DELEHAYE Bryan-CV LIEVINOIS-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    14.DE CORTE Freek-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.MUYS Ayton-INDIVIDUEEL-

    34.ROELS Wannes-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.SYMOENS Bradley-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    34.LESCOUHIER Bert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,4 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    2.VAN DEN BOSSCHE Angelo-LARES-DOLTCINI CT-

    3.BOGAERTS Stijn-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    4.CAP Bryan -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE WITTE Sven-AVIA CRABBE CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BORNE Tom-DCM CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.AKKERMANS Lars-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN OSSELAER Jonas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    10.LOOMANS Gertjan -WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.SMET Cédric-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/08/2014 TIELT (W) - Juniores - 87,5 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.VERMET Joran-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    2.VAN BRAGT Daan-DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN-

    3.D´HONDT Jari-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-

    4.LEGRAND Django-WIELERTEAM IEPER-

    5.VAN ASSCHE Gilles-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.HEYSE Jari-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VERHEGGE Jari-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BAELE Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DEVOLDERE Thibault-INDIVIDUEEL-

    14.DE BEN Robin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.BONNE Bert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERHULST Lothar-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.TACK Jan-emiel-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    4.TRIO Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.COCKAERT Kelvin-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    6.BEKAERT Yentl-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    7.TANGHE Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    8.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.VERHULST Wouter-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.CARPENTIER Jari-WIELERTEAM IEPER-

     

    17/08/2014 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 62,3 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.BLUMMEL Robin-WV SCHIJNDEL-

    3.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANHOOF Ward-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PIJNAPPELS Gijs-WV SCHIJNDEL-

    7.GOVAERTS Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VANDEBOSCH Victor-ENERTHERM-BKCP-

    9.GABRIELS Senne-DCM CYCLING TEAM-

    10.VAN DONINCK Alec-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/08/2014 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 105

    1.GUYONNAUD Jonathan-APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT-

    2.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE GROOT Gertjan-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.RENARD Simon-UC SERAING - VOO - CHATEL-

    6.FIVÉ Trystan-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VERCAMST Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BROOKSHIRE James--

    9.DE TEMMERMAN Yonie-ASFRA RACING TEAM-

    10.MORTIER Bjarne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    12.CLAUWAERT Jari-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.DECLEYRE Jens -RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    23.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    63.MILBOU Steff-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    17/08/2014 OVERMERE (O) - Nieuwelingen - 63 km
    Aantal deelnemers: 38

    1.VERHOFSTADT Thibau-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD-WEST-BRABANT-

    3.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.HUYS Laurens-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN HAUWERMEIREN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.D´HOOGE Thomas-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    8.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VERPAELE Thibault-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.DE BROUWER Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VAN DORPE Guus-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.COPPIETERS Jeroen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    15.VANDER EYKEN Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE BOCK Stijn-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    26.FRANSSENS Yannick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DE BOCK Ellen-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    37.BRUGGEMAN Lorenzo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/08/2014 WERCHTER (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.MC ELROY Sean-SPECIALIZED-

    2.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.GIELEN Jorne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.RIETJENS Sander-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.MONDELAERS Jarno-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.UALGASI Bram-CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM-

    8.SERRE Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.VERBIST Alexander-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF-

    10.BEARD Cameron-SPECIALIZED-

    17-08-2014 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/08/2014

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 17/08/2014 KNESSELARE (O) - Aspiranten


    Jongens 12 jaar

    Aantal deelnemers: 18

    1.ORINS Robin-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN HOUT Luca-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.THORÉ Rune-WIELERTEAM IEPER-

    4.CORNETTE Steve-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.BLANSAER Iljo-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

    17.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Meisjes 12 Jaar

    Aantal deelnemers: 3

    1.BROUWERS Julie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.KEMPS Stephanie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DE ROCKER Gemke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 32

    1.GROSEMANS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PIETERS Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.SQUIRE Ben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HEYLEN Wout-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DENS Wout-VZW DE DEMERSPURTERS-

    13.HUYS Branko-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM-

     

    Meisjes 13 Jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.SCAVONE Dina-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.WINDELS Lindsay-CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST-

    4.KESTELEYN Febe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    Jongens 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 34

    1.BROUWERS Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DANIELS Lars-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.CAPPAN Lennert-CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VAN ROY Yannick-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Meisjes 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 4

    1.VANDECAVEYE Fleur-VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH-

    2.MALFAIT Ines-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VANSTEENKISTE Anthea -CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS-

    4.VERMEERSCH Eva-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    17-08-2014 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LWU RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/08/2014

    Banner LWU.jpg
    Proficiat aan ALEX GOOSSENS met zijn 7°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Alex Goossens KOP 2014.jpg   5-10-2013-kieldrecht 1363.JPG

             Alex Goossens                 Werner Dullaert


    Zaterdag 16/08 - POEKE - LWU

    Categorie A

    1.ALEX GOOSSENS (Vrasene)

    2.Thomas Deceuninck

    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4.Kenny Michels

    5.Nico Van Assche

    6.Koen Tyteca

    7.Stefan De Brouwer

    8.Cédric Maertens

    9.Thomas Batelaan (Ned)

    10.Rudy Vergucht

     

    In de laatste ronde ontstond een kopgroep van 4 renners waarin Alex Goossens
    op het einde nog wat overhad om de zege veilig te stellen.

     

    Categorie B

    1.Christophe De Grom

    2.Tom Saeys

    3.Frederik Robberechts

    4.Kris Verhooghe

    5.Kurt Heyman

    6.Peter De Smet

    7.Luc Dierickx

    8.Wouter Cael

    9.Bill Noterman

    10.Dimitri Dewinter

     

    Categorie C

    1.Hans Christiaens

    2.Marnic De Waele

    3.Filip Berquin

    4 .Kris De Moor

    5.Dirk Dekeerle

    6.Geert Peiren

    7.Nico Hellebuyck

    8.Danny Wille

    9.Jos De Mulder

     

    Categorie D

    1.Patrick Watteny

    2.Freddy Vlerick

    3.Jozef De Naeghel

    4.Marc Steenberghe

    5.Danny Depreitere

    6.Marc Cogge

    7.Jan Snoeck

    8.Johan De Baets

    9.Luc Vanbiervliet

    10.Louis Moens

     

    Categorie E

    1.WERNER DULLAERT (St.Gillis)

    2.Florent De Leersnyder

    3.Marinus Lockefeir (Ned)

    4.Eric De Wilde

    5.Hedwig De Buysser

    6.Gilbert Minjau

    7.Philippe Reyntjens

     

    Categorie F

    1.Alex Gheysens

    2.Mauro Cooman

    3.Kevin Van Laethem

    4.Jente Bruning

    5.Nigel Vandecasteele

    6.Arno Lacompte

    7.Matthias Leten

    8.Jonas Brack

    9.Robbe Delaere

     

    Categorie G

    1.David Inghels

    2.Lieven De Temmerman

    3.Andy Kindt

    4.Ben Wandels

    5.Jason Decottignies

    6.Lowie De Baets

    7.Michaël Ledeine

    8.Simon Hoste

    9.Davy Van Der Linden

    10.Lorenzo Vernou

     

    Categorie Dames

    1.Katleen Fraeye

    2.Marie-Claire Willems

    3.Lieselot Lobbestael

    4.Maaike Lagrou

    5.Joyce Tack

    17-08-2014 om 10:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!